65" (64,5" görüntülenebilir alan) İnteraktif Geniş Format Ekran CDE6560T

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "65" (64,5" görüntülenebilir alan) İnteraktif Geniş Format Ekran CDE6560T"

Transkript

1 65" (64,5" görüntülenebilir alan) İnteraktif Geniş Format Ekran CDE6560T

2 ViewSonic CDE6560T 65" (64.5" görüntülenebilir alan) Full HD interaktif LED ekran çözümü, iş ve eğitim amaçlı kullanım için idealdir. 10 parmak dokunmatik özelliğine sahip bu ekran, ön yüklü olarak gelen not yazılımı sayesinde birden fazla kullanıcının ekran yüzeyine parmaklarıyla veya ekran kalemiyle aynı anda yazıp çizmelerine imkan tanır. Full HD ekran canlı ve net görüntü kalitesi sunarken, 360 nit parlaklık ve geniş görüntü açısı sayesinde aydınlık odalardaki görsel performans daha iyidir. Çift çekirdekli işlemci, 8GB dahili depolama ve HDMI, VGA, YPbPr, RS232, RJ45, USB portları gibi zengin bağlantı seçenekleriyle donatılan ekran, güçlü bilişim özellikleriyle not alma ve multimedya oynatma için bilgisayar ihtiyacını ortadan kaldırır. Energy Star sertifikasına sahip olan ekran, isteğe bağlı PC yuvası ile daha fazla bilişim gücüne ihtiyaç duyan yoğun interaktif uygulamalar için Windows 8 Professional (64 Bit) işletim sistemi ile ViewBoard not yazılımını kullanma olanağı da sağlar. CDE6560T VESA duvara monte uyumludur (Avrupa bölgesinde duvara monte kiti WMK-047 dahildir) Sınıflarda ya da toplantı odalarında esnek kurulum için isteğe bağlı tekerlekli sehpayı da kullanabilirsiniz. Ön Yüklü Pratik Not Yazılımı ViewSonic'in kullanımı kolay ViewBoard Lite yazılımı, CDE6560T ekranda ön yüklü olarak gelir. Bu yazılımla ekrandaki belgeler ve görüntüler üzerinde gerçek zamanlı olarak pratik biçimde yazı yazabilir, düzenleme ve değişiklik yapabilirsiniz. Öğretmenler ve sunum yapan kişiler artık anında kaydedilen ve paylaşılan ders notları oluşturmak veya ortak belgeleri değiştirmek için ekranla doğrudan etkileşime girebilirler.

3 İnteraktif 10 Parmak Dokunmatik ile Çoklu Kullanım CDE6560T, 10 parmak dokunmatik teknolojisi ile grup etkileşimini teşvik eder. Birden fazla kullanıcı, 7H sertlik düzeyine sahip olan ekranın yüzeyinde parmaklarını veya ekran kalemlerini kullanarak aynı anda çizim yapabilir veya yazı yazabilir. Üstün dokunmatik hızıysa hem eğitsel hem de kurumsal uygulamalar için kusursuz bir dokunmatik deneyimi sunar. Bilgisayara Gerek Kalmadan Sunum Yapma Kolaylığı Çift çekirdekli işlemciyle donatılan CDE6560T, günümüz uygulamalarının gereksinimlerini karşılayan hızlı ve kusursuz bilişim gücü sunar. Bu geniş format ekran ile sunumları ve multimedya içerikleri doğrudan dahili

4 8GB bellekten veya USB sürücüden yürütebilir ya da LAN bağlantısı aracılığıyla İnternet'te gezinebilirsiniz. Sunum Kalitesini Arttıran Üstün Ekran Performansı Bu geniş format ekran 1920 x 1080 çözünürlük, 360 nit parlaklık ve 4000:1 kontrast oranı ile kapalı mekanlarda keskin ve canlı görüntü performansı sunar. Ekran, sahip olduğu geniş görüntü açıları ile gerçek ve kararlı renk performansı sunar ve sınıfın ya da toplantı odasının en uç köşelerindeki seyircilerin bile sunum dosyalarını net bir biçimde görmelerini sağlar.

5 Opsiyonel Windows 8 Professional (64Bit) PC Slotu ve ViewBoard 2.0 Beyaz Tahta Not Yazılımı "Güçlü Intel i5 işlemcilerden yararlanan ViewSonic in isteğe bağlı NMP710-P8 PC yuvası, güçlü bilişim yeteneğine sahiptir. Kesintisiz, yüksek hızlı video ve oyun performansı, yüksek çözünürlüklü grafikler ve çok daha fazlasını sunar. İnternet'te gezinmenize, Office Suite uygulamalarını kullanmanıza ve zaman tasarrufu sağlayan çeşitli uygulamalar indirmenize olanak sağlayan Windows 8 Professional (64Bit) işletim sistemi ile birlikte gelir. Ek olarak, pakete dahil olan ViewBoard 2.0 beyaz tahta not yazılımı, kapsamlı yazma ve not alma araçlarının yanı sıra öğretme verimliliğini arttıran çeşitli eğitim taslakları da sunar. Not: -PC-Modülü NMP710-P8'in ayrı olarak sipariş verilmesi gerekir, CDE6560T'ye otomatik olarak eklenmez. -ViewBoard 2.0 yazılımı indirmeler bölümünden indirilebilir ve ViewBoard'a bağlı harici bir Windows 8 bilgisayarla kullanılabilir.

6 Eye-Care Teknolojileri ile Gözler Koruma Altında Sahip olduğu Flicker-Free (Titreşimsiz Ekran) ve Blue Light Filter Teknolojileri ile ister iş, ister eğlence amaçlı olsun uzun süre bilgisayar kullanımı göz yorulmaları, yakın mesafe görüş sorunu, baş ağrısı, bulanık görüş, göz sulanmaları gibi sorunların önüne geçebilirsiniz. Titreşimsiz ekran teknolojisi (Flicker-Free) ile LED arka aydınlatma üzerinden titreşimlerin azaltılmasıyla ve düzenli olarak güç kaynağı üzerinden düzenlenmesi nedeniyle her parlaklık seviyesinde gerçek titreşimsiz ekran deneyimi sunuyor. Blue Light Filter teknolojisi ise, ortama göre mavi renk ayarı yapabilmenizi ve uzun süreli kullanımlarda göz yorgunluğunun önüne geçerek daha rahat kullanım imkanı sunuyor. Geniş Bağlantı Seçenekleriyle Esnek Kurulum CDE6560T, kurulumların daha esnek yapılmasını sağlamak için 3 x HDMI, 3 x VGA ve komponent girişlerine sahiptir. Ayrıca, PIP (resim içinde resim) işlevi ile sunumları daha ilginç hale getirmek için ekstra bir HD giriş sinyali seçilebilmesini sağlar. Ekranda yer alan 4 USB portu, birçok çevre birim aygıtı için esnek bağlantı

7 seçenekleri sunar. 3xUSB 2.0 ve 1xUSB 3.0 portu ile daha hızlı veri aktarımı yapabilir ve diğer dijital cihazlarınıza bağlanabilirsiniz. RS232 Bağlantısı ile Kolay Çoklu Cihaz Yönetimi RS232 bağlantısı ile CDE6560T'ye masaüstü ve dizüstü bilgisayar bağlayabilirsiniz. RS232 bağlantısı ayrıca BT personelinin birden fazla ekranı pratik biçimde yönetebilmesini, aygıtları yapılandırabilmesini ve ürün yazılımlarını merkezi bir konumdan yükseltebilmesini sağlar. Bu bağlantı sayesinde şirketler çok sayıdaki ekranı tek bir noktadan kolayca kontrol edebilir ve daha etkili bakım yapabilirler.

8 Dayanıklılık Sağlayan Koruyucu ID Tasarımı Köşeleri yuvarlatılmış tasarım, sınıftaki yaralanmaları önlemeye yardımcı olarak öğrenciler için daha güvenli bir eğitim ortamı sunar. Çizilmeye dayanıklı 7H yüzey sertliği ise dayanıklılığın yanı sıra kararlı ve yüksek kaliteli bir dokunmatik deneyimi sağlar. Dahası, parlamayı önleyen film tabakası, aydınlık ortamlarda ekranın görüş netliğini arttırır.

9 Enerji Tasarrufu Sağlayan LED Arka Aydınlatma CDE6560T, standart CCFL arka aydınlatmalı ekranlardan %35 daha az güç tüketen enerji tasarruflu LED arka aydınlatma kullanır. Ekran böylelikle toplam sahip olma maliyetini azaltır ve yüksek yatırım getirisi oranıyla uzun vadeli yatırımlar için idealdir.

10 Mobil ve Pratik Kullanım Sağlayan Aksesuarlar Çerçevenin sol alt bölümünde yer alan (bkz. resim) kullanışlı manyetik kalemlik yer tasarrufu sağlar ve ekran kalemlerini bir arada tutar. Bu aksesuar ile yer tasarrufu sağlayabilir, düzenli ve sağlıklı bir çalışma ya da eğitim ortamına sahip olabilirsiniz. CDE6560T sağlam ve güvenli bir dokunmatik deneyimi için duvara monte edilebilse de, isteğe bağlı tekerlekli sehpa (LB-STND-003) ile mobil ekran esnekliğinden yararlanabilirsiniz.

11 Teknik Özellikler LCD PANEL Panel Boyutu 65 (64.5 görüntülenebilir alan) Tip TFT LCD Modül Arka Aydınlatma Görüntü Alanı (mm) (Y) x (D) (64.5 çapraz) En-Boy Oranı 16:9 Çözünürlük 1920x1080 Renk 10 bit, 1,07 milyar renk

12 DOKUNMATİK Parlaklık 360 nit (tipik) Kontrast Oranı 4000:1 Tipik Tepki Süresi 8ms Görüş Açısı Y = 178, D = 178 Arka Aydınlatma LED Lamba Ömrü Saat Tipik Sertlik 7H Tip Kızılötesi Dokunmatik x Çözünürlük GİRİŞ Dokunmatik Hareket için 10 parmak, yazma için 5 parmak Tepki süresi Maks. 15ms Sistem Windows8/ Windows7/ WindowsXP /Vista/ Linux/ Mac /Android /Wince/ Chrome HDMI x3 RGB / VGA x3 DisplayPort DVI RF (TV) Ses x3 (PC ses girişi) CVBS x1 YPbPr MIC(Mikrofon) RS232 x1 SD/SDHC OPS / ViewSonic PC / x1 (NMP710 için) modül yuvası OUTPUT RGB / VGA x1 DisplayPort DVI Ses x1 (Kulaklık çıkışı) CVBS YPbPr SPIDF x1 (optik) RS232 Uzaktan Kumanda LAN RJ45 x1 USB Tip A x3 (2.0); x1 (3.0)

13 Tip B x1 (dokunmatik için) Mini USB Micro USB HOPARLÖR DAHİLİ PC UYUMLULUK KONTROLLER 10W x 2 İşlemci ARM Cortex A9 Çift Çekirdekli CPU Grafik ARM Mali400 MP4 Ses kartı Bellek 1,5GB Depolama 8GB Ağ Desteği Entegre 10/100/1000M RGB PC/HDMI PC Zamanlama tablosuna bakın CVBS 480i S-Video YPbPr HDMI 480i, 480p, 720p, 1080'e kadar Fiziksel - Üst OSD Güç, Anasayfa, Geri, Ayar, VOL-, VOL+, GİRİŞ: PC, Android, AV, VGA1, VGA2, VGA3, HDMI1, HDMI2, HDMI3, HDMI4 IŞIK: 1~10 SES: 0~100 VGA: Y Pozisyon, Dikey Pozisyon, Aşama, Saat, Yakınlaştırma, Otomatik Ayar, Yazma Modu RESİM: Parlaklık, Kontrast, Ton, Netlik, Renk Sıcaklığı, Yakınlaştırma, Yazma Modu Yerleşik Linux İS AYAR: Ethernet kontrolü, Ses, Ekran, Uygulamalar, Dil ve giriş, Tarih ve saat, Cihaz hakkında NOT: Not menüsü, Geri, Ana, Kalem, ViewBoard Lit, Dosya aç, Ekran görüntüsü, menüyü kapat ARAYÜZ: ViewBoard Lit, Klasörler, Tarayıcı, PIP, Ayarlar, Uygulamalar Multimedya GÖRÜNTÜ: Kapat, Yakınlaştır, Uzaklaştır, Önceki, Oynat/Duraklat, Sonraki, Saat yönünün tersine, Saat yönünde, ayar SES: Kapat, Önceki, Oynat/Duraklat, Sonraki, Çalma Listesi, Tekrarla, Rastgele, Tek VİDEO: Kapat, Önceki, Hızlı Geri Sarma, Oynat/Duraklat, Hızlı İleri Sarma, Sonraki, Çalma Listesi GÜÇ Voltaj VAC +/- %10 Geniş Aralık Tüketim "Açık" 270W(typ) "Güç Tasarrufu" < 0,5 W "Kapalı" (Bekletme) < 0,5 W ERGONOMİ Eğilme Duvara Monte 600 x 400 (M8 x 60mm) Duvara Monte Parçası ile (VESA ) ÇALIŞMA KOŞULLARI Sıcaklık (º C) 32 F ila 104 F (0 C ila 40 C)

14 Nem %20 ~ %80 yoğuşmasız Fiziksel (inç / mm) 60,8x36,9x3,8 / 1545x937x96 Paket (inç / mm) 67,5x42,7x11,0 / 1715x1085x280 Net (lb / kg) / 69 Brüt (lb / kg) / 80 Standart CE, EAC, EEI BOYUTLAR (G x Y x D) AĞIRLIK DÜZENLEMELER GARANTİ **Sunulan garanti pazardan pazara değişiklik gösterebilir KUTU İÇERİĞİ CDE İnteraktif Geniş Format Ekran VGA kablosu Güç kablosu x 4 Uzaktan kumanda USB kablosu Ses kablosu Dokunmatik kalemi x 3 Kullanma kılavuzu CD sihirbazı RS232 adaptörü Duvara Monte Kiti: WMK-047 (ayrı bir kutuda, sadece Avrupa için) ViewSonic Sınırlı Garanti ViewSonic müşterilerine kusurlu ürünlere karşı bir üretici garantisi sağlar. Uygulanabilir garanti hizmetlerinin türü ve süresi ürün türüne, ürünün satın alındığı ülkeye göre değişiklik gösterir ve ayrıca ürünün satın alındığı tarihte mutabık kalınan müşteri taleplerine göre bireysel farklılık ta gösterebilir. Garanti süresinin sona ermesi ile garanti de geçerliliğini kaybeder. Daha fazla ürün bilgisi için lütfen bizi adresinde ziyaret edin. Tüm hakları ViewSonic Corporation tarafından saklıdır. Tüm diğer Kurumsal adları ve ticari markalar ilgili şirketlerin mülkiyetindedir. E&EO. Tüm fiyat ve özellikler yazılı bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir. Resimler yalnızca temsil amaçlıdır. Şartlar ve Koşullar Başvurun.

84 4K Ultra HD Interaktif Dokunmatik Ekran CDE8451-TL

84 4K Ultra HD Interaktif Dokunmatik Ekran CDE8451-TL 84 4K Ultra HD Interaktif Dokunmatik Ekran CDE8451-TL ViewSonic CDE8451-TL, 84" 4K Ultra HD interkaktif dokunmatik ekran, Full HD görüntüye göre 4 kat daha geniş görüntü sunar. CDE8451-TL eğitim kurumları,

Detaylı

Ağ Destekli 3500 Lümen XGA DLP Projeksiyon Cihazları PJD6352

Ağ Destekli 3500 Lümen XGA DLP Projeksiyon Cihazları PJD6352 Ağ Destekli 3500 Lümen XGA DLP Projeksiyon Cihazları PJD6352 ViewSonic ağ destekli ve opsiyonel kablosuz sunum özellikli LightStream PJD6352 projeksiyon cihazı, 2xHDMI girişi, 3500 Lümen parlaklık değeri

Detaylı

LightStream 3,100 Lümen XGA Projeksiyon Cihazı

LightStream 3,100 Lümen XGA Projeksiyon Cihazı LightStream 3,100 Lümen XGA Projeksiyon Cihazı PJD5250 "LightStream Projeksiyon Cihazı PJD5250 etkileyici oval hatlara sahip tasarımı ve fiyat performans özelliği ile öne çıkıyor. Şık tasarımı, parmak

Detaylı

Citrix Ready Özelliği ile uzak masaüstü yönetimi

Citrix Ready Özelliği ile uzak masaüstü yönetimi Citrix XenMobile entegrasyonu ile gelen 24 inç (23,8 inç görüntülenebilir) Smart Display Citrix Ready Özelliği ile uzak masaüstü yönetimi Genel Bakış ViewSonic SD-A245 Smart Display, Citrix XenMobile entegrasyonu

Detaylı

LightStream Projeksiyon Cihazı Broşürü

LightStream Projeksiyon Cihazı Broşürü LightStream Projeksiyon Cihazı Broşürü LightStream Projeksiyon Cihazları, Farkı Görün, Farkı Duyun LightStream projeksiyon cihazları SuperColor yüksek renk performansı ve SonicExpert berrak ses kalitesi

Detaylı

VIEWSONIC İLE MÜKEMMELE ULAŞIN

VIEWSONIC İLE MÜKEMMELE ULAŞIN VIEWSONIC İLE MÜKEMMELE ULAŞIN ViewSonic DNA'sında olan görüntü kalitesi, yenilikçilik ve iş ortaklarına verdiği değer çerçevesinde geride bıraktığı 25 yıllık sürede adını görüntüleme teknoloji lideri

Detaylı

Intuitive Multi-Touch Design. Genel Bakış. 23" 10-Point Projected Capacitive Touch Full HD 1080p Monitor

Intuitive Multi-Touch Design. Genel Bakış. 23 10-Point Projected Capacitive Touch Full HD 1080p Monitor 23" 10-Point Projected Capacitive Touch Full HD 1080p Monitor Intuitive Multi-Touch Design Genel Bakış ViewSonic TD2340 10 parmak dokunmatik ekran 1920 x 1080 Full HD çözünürlük ve 8H çizilmeye dayanıklı

Detaylı

MEGA FABRiKALAR BELGESELiNE KONU OLAN

MEGA FABRiKALAR BELGESELiNE KONU OLAN MEGA FABRiKALAR BELGESELiNE KONU OLAN Yılda 35 milyon adet cihaz üretimi: 1,1 milyon m 2 üretim alanı 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 BİLGİLENDİRME EKRANI Vialand Kullanım Alanları: Oteller Alışveriş Merkezleri,

Detaylı

MC35. Kurumsal Dijital Yardımcı

MC35. Kurumsal Dijital Yardımcı MC35 Kurumsal Dijital Yardımcı Kullanması kolay...taşıması kolay... ve iş için tasarlandı Dayanıklı ve cepte taşınabilir aygıtta, hepsi bir arada kurumsal işlevler Motorola nın MC35 Kurumsal Dijital Yardımcısı

Detaylı

sunum ve iletişim serisi kılavuzu 2014 www.pro.sony.eu

sunum ve iletişim serisi kılavuzu 2014 www.pro.sony.eu sunum ve iletişim serisi kılavuzu 2014 www.pro.sony.eu 2 Eğitim 4-5 Kurumsal 6-7 Ev Sineması 8-9 Perakende 10-11 Vision Presenter 12-13 Profesyonel Ekranlar 14-17 Ev Sineması Projektörleri 18-21 Eğitim

Detaylı

ViewSync ViewSync Kablosuz Sunum Ağ Geçit Adaptörü

ViewSync ViewSync Kablosuz Sunum Ağ Geçit Adaptörü ViewSync ViewSync Kablosuz Sunum Ağ Geçit Adaptörü ViewSync WPG300 ViewSonic WPG-300 kablosuz sunum ağ geçit adaptörü sahip olduğu HDMI/MHL arayüzü sayesinde 1080p içeriklerinizi akıllı telefon, tablet

Detaylı

Neden mobil iş istasyonu?

Neden mobil iş istasyonu? Neden mobil iş istasyonu? Hareket halindeyken güçlü bir bilgisayar söz konusu olduğunda, mobil iş istasyonları standart mobil bilgisayarların sunduğu özelliklerin çok ötesinde bir performans, güvenilirlik

Detaylı

sonsuz olsun! hayal gücünüz HP Windows 7 Professional ürününü önerir.

sonsuz olsun! hayal gücünüz HP Windows 7 Professional ürününü önerir. HP Windows 7 Professional ürününü önerir. hayal gücünüz sonsuz olsun! Intel Xeon işlemci E3-1200 serisi ile güçlendirilmiş HP Z1 İş İstasyonu da dahil, en yeni nesil profesyonel HP iş istasyonlarını keşfedin.

Detaylı

Dell UZ2215H/UZ2315H/UZ2715H Kullanıcı Kılavuzu

Dell UZ2215H/UZ2315H/UZ2715H Kullanıcı Kılavuzu Dell UZ2215H/UZ2315H/UZ2715H Kullanıcı Kılavuzu Model: UZ2215H/UZ2315H/UZ2715H Düzenleyici model UZ2215Hf/UZ2315Hf/UZ2715Hb Notlar, Dikkat Notları ve Uyarılar NOT: NOT, bilgisayarınızı daha iyi kullanmanıza

Detaylı

MC75A. Üst Düzey 3.5G Uluslararası Kurumsal Dijital Asistan (EDA) EDA gücünde yeni nesil

MC75A. Üst Düzey 3.5G Uluslararası Kurumsal Dijital Asistan (EDA) EDA gücünde yeni nesil ÖZELLİK Sayfası MC75A Üst Düzey 3.5G Uluslararası Kurumsal Dijital Asistan (EDA) EDA gücünde yeni nesil Motorola nın MC75A cihazı, dünyanın önde gelen EDA lerinden biridir ve sınıfındaki tüm diğer cihazlardan

Detaylı

VESTEL AKILLI EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ

VESTEL AKILLI EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ YENİ NESİLLERE AKILLI TEKNOLOJİ VESTEL AKILLI EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ vesteldigital.com.tr vts@vestel.com.tr +90-212 456 22 00 ETKiLEŞiMLi AKILLI TAHTA İnternet bağlantısı sayesinde, kaydedilen ders notlarının

Detaylı

Bu kılavuzda çoğu modelde ortak olan özellikler anlatılmaktadır. Bazı özellikler bilgisayarınızda olmayabilir.

Bu kılavuzda çoğu modelde ortak olan özellikler anlatılmaktadır. Bazı özellikler bilgisayarınızda olmayabilir. Kullanıcı Kılavuzu Copyright 2012, 2013 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Bluetooth, mülkiyeti marka sahibine ait olan ve Hewlett-Packard Company tarafından lisansla kullanılan bir ticari markadır.

Detaylı

MP615P/MP625P Dijital Projektör Kullanıcı Kılavuzu. Hoş Geldiniz

MP615P/MP625P Dijital Projektör Kullanıcı Kılavuzu. Hoş Geldiniz MP615P/MP625P Dijital Projektör Kullanıcı Kılavuzu Hoş Geldiniz İçindekiler Önemli güvenlik talimatları...3 Giriş...7 Projektörün özellikleri... 7 Ambalaj içeriği... 8 Projektörün dışardan görüntüsü...

Detaylı

PJD7820HD DLP Projektör Kullanιcι kιlavuzu

PJD7820HD DLP Projektör Kullanιcι kιlavuzu PJD7820HD DLP Projektör Kullanιcι kιlavuzu Model numarası: VS14937 Uygunluk Bilgileri FCC Beyanı Bu cihaz FCC Yönetmeliğinin 15. bölümüne uygundur. Kullanımı aşağıda belirtilen iki koşula bağlıdır: (1)

Detaylı

Kendinizi güvenli ve etkili kullanıma alıştırmak için Kullanma Talimatları ve Kurulum Kılavuzunu (ayrı cilt) dikkatli bir şekilde okuyun.

Kendinizi güvenli ve etkili kullanıma alıştırmak için Kullanma Talimatları ve Kurulum Kılavuzunu (ayrı cilt) dikkatli bir şekilde okuyun. Kullanma Talimatları Renkli LCD Monitör Önemli Kendinizi güvenli ve etkili kullanıma alıştırmak için Kullanma Talimatları ve Kurulum Kılavuzunu (ayrı cilt) dikkatli bir şekilde okuyun. Monitör düzenleme

Detaylı

Dijital YÇ Video Kamera Kaydedici

Dijital YÇ Video Kamera Kaydedici 4-530-439-71(1) Dijital YÇ Video Kamera Kaydedici Kullanma Kılavuzu Başlarken Kayıt/Oynatma Görüntülerin kaydedilmesi Kameranın özelleştirilmesi Diğerleri Ayrıca, bkz.: http://www.sony.net/sonyinfo/support/

Detaylı

Acer Kurumsal Ürün Portföyü. Dayanıklı teknoloji

Acer Kurumsal Ürün Portföyü. Dayanıklı teknoloji Acer Kurumsal Ürün Portföyü Dayanıklı teknoloji 1976 yılında kurulduğundan beri Acer, kendini her mu şterinin ihtiyaçlarını karşılayacak gu venilir, kullanışlı ve çevre dostu u ru nler geliştirmeye adamıştır.

Detaylı

ViewSonic. PJD7383/ PJD7383i PJD7583w/PJD7583wi DLP Projector. - User Guide. - Guide de l utilisateur. - Bedienungsanleitung. - Guía del usuario

ViewSonic. PJD7383/ PJD7383i PJD7583w/PJD7583wi DLP Projector. - User Guide. - Guide de l utilisateur. - Bedienungsanleitung. - Guía del usuario ViewSonic PJD7383/ PJD7383i PJD7583w/PJD7583wi DLP Projector - User Guide - Guide de l utilisateur - Bedienungsanleitung - Guía del usuario - Guida dell utente - Guia do usuário - Användarhandbok - Käyttöopas

Detaylı

ÇOKLU ORTAM PROJEKSİYON CİHAZI MODEL PRM-25 PROJEKSİYON CİHAZI. Kullanma Kılavuzu

ÇOKLU ORTAM PROJEKSİYON CİHAZI MODEL PRM-25 PROJEKSİYON CİHAZI. Kullanma Kılavuzu ÇOKLU ORTAM PROJEKSİYON CİHAZI MODEL PRM-25 PROJEKSİYON CİHAZI Kullanma Kılavuzu Telif Hakkı Tüm fotoğraflar, çizimler ve yazılım da dahil olmak üzere bu yayın, uluslararası telif hakkı kanunları ile korunmaktadır

Detaylı

Wind Top AE1920 Hepsi Bir Arada (AIO) Bilgisayar. MS-A923 (V1.X) Sistemi

Wind Top AE1920 Hepsi Bir Arada (AIO) Bilgisayar. MS-A923 (V1.X) Sistemi Wind Top AE1920 Hepsi Bir Arada (AIO) Bilgisayar MS-A923 (V1.X) Sistemi Giriş İÇİNDEKİLER Telif Hakkı Uyarısı...iii Tescilli Markalar...iii A.B.D. Patent Numaraları...iii Revizyon Geçmişi...iii Yükseltme

Detaylı

Hızlı Başlangıç ve Sorun Giderme Kılavuzu

Hızlı Başlangıç ve Sorun Giderme Kılavuzu Hızlı Başlangıç ve Sorun Giderme Kılavuzu i ÇiNDEKiLER Ürün Kaydı 2 Önemli Bilgi 2 Temel Bilgisayar Kavramları 4 Güvenlik ve Kullanım Rahatlığı... 4 Güvenlik Önlemleri... 4 Sağlık Önlemleri... 5 Bilgisayarınızı

Detaylı

TR7419. Dizüstü Bilgisayar Kullanma Kılavuzu

TR7419. Dizüstü Bilgisayar Kullanma Kılavuzu TR7419 Dizüstü Bilgisayar Kullanma Kılavuzu Haziran 2012 İçindekiler Bölüm 1: Dizüstü PC ye Giriş Kullanıcının El Kitabı Hakkında... 6 Bu Kılavuzla İlgili Notlar... 6 Güvenlik Tedbirleri... 7 Dizüstü PC

Detaylı

Tüm fotoğraflar, şekiller ve yazılımlar dahil olmak üzere bu yayın uluslararası telif hakkı yasaları uyarınca

Tüm fotoğraflar, şekiller ve yazılımlar dahil olmak üzere bu yayın uluslararası telif hakkı yasaları uyarınca Telif Hakkı Tüm fotoğraflar, şekiller ve yazılımlar dahil olmak üzere bu yayın uluslararası telif hakkı yasaları uyarınca korunmaktadır ve her hakkı saklıdır. Bu kılavuz ve içindeki materyaller yazarın

Detaylı

Bu kılavuzda çoğu modelde ortak olan özellikler anlatılmaktadır. Bazı özellikler bilgisayarınızda olmayabilir.

Bu kılavuzda çoğu modelde ortak olan özellikler anlatılmaktadır. Bazı özellikler bilgisayarınızda olmayabilir. Kullanıcı Kılavuzu Copyright 2012-2014 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Bluetooth, mülkiyeti marka sahibine ait olan ve Hewlett-Packard Company tarafından lisansla kullanılan bir ticari markadır.

Detaylı

SP920 Dijital Projektör. Kullanıcı Kılavuzu

SP920 Dijital Projektör. Kullanıcı Kılavuzu SP920 Dijital Projektör Kullanıcı Kılavuzu İçindekiler Önemli güvenlik talimatları...3 Giriş...6 Projektörün özellikleri...6 Ambalaj içeriği...7 Projektörün dış görüntüsü...8 Kumandalar ve işlevleri...9

Detaylı