Satış Ofisi Merkez

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Satış Ofisi Merkez info@atasulife.com www.atasulife.com"

Transkript

1

2 Satış Ofisi: Dilek Sabancı Cad. Nergis-Günbatımı Sk. No: 17 Ataşehir-İSTANBUL Tel: (0216) Merkez: Küçükbakkalköy Mah. Şerifali Cd. No: 12/A Ataşehir / İstanbul Tel: (0216) Fax: (0216) PUBLİCS MEDYA

3 Şehrin merkezinde nefes aldıran biryaşam alanı...

4 Katalogdaki görseller bilgilendirme amaçlıdır. Suadiye İnşaat, projenin uygulanması sırasında teknik açıdan gerekli gördüğü değişiklikleri yapabilir.

5 İstanbul... Büyük bir hayal. İstanbul. Gerçek. Yeni. Dinamik.Tarih, boğaz, 24 saat durmadan yaşayan, kadim şehir. Dünle, bugün, gelecekle medeniyet Hepsiyle iç içesiniz, İstanbul un içindesiniz. 2

6 3

7 Ataşehir in EN Yenisi EN Karlısı 4 İstanbul un yeni yaşam ve yatırım merkezi Ataşehir de, butik, modern bir yaşamın kapısı aralanıyor. ATASU LİFE; yeni bir yaşam kültürü ve yatırım fırsatı. Alırken kazandıracak, oturduğunuzda huzur bulacağınız yeni adresiniz. Ataşehir Finans Merkezi ne 1 kilometre mesafede yükselen ATASU LİFE; bugün için kolay, yarın için karlı bir birikim. İSTANBUL FİNANS MERKEZİ

8 ATASU LİFE 5

9 6 Az Daire Çok Komşuluk Geniş caddeleri, lüks yaşamı ve FİNANS MERKEZİ yle yeni evinizdesiniz. 2+1, 3+1, 3+2, 4+2 dubleks seçenekleriyle, stilinize göre daire seçenekleri. 40 daire ile aileniz için en güvenli ortam. Bütün komşularınızı tanıyacak, mahalle kültüründe güvenle, huzurla çocuklarınızı büyüteceksiniz.

10 7

11 8 A

12 Hayat Ev de Başlar Ev de Biter Düşlediğiniz bir ev var. Ailecek hiç bitmeyecek bir mutluluk şarkısı gibi.. O şarkının başladığı yer; ATASU LİFE.. Sizin eviniz, siz tasarlayın, siz biçimlendirin. Kendi hayatınızı kendiniz kurun. İster küçük aile olun, isterseniz büyük. Her aile için ideal metrekare, ideal yaşam alanı 9

13 10 Kaliteli Yaşam Evinizin içinde de, dışında da KALİTE standart. Her metrekaresi sizin olan ferah daireler, doğal çevreyle bütünleşen açık yüzme havuzu, ailelerin ihtiyaçlarına uygun peyzaj.. ATASU LİFE da havuz ve bahçe keyfı konforun içinde STANDART.

14 11

15 12 Konforlu ve Güvenli Bir Hayat! 40 Daire Açık Yüzme Havuzu Çocuk Havuzu Çift Kat Kapalı Otopark Sauna Fitness Center 24 Saat Kameralı Güvenlik Görüntülü Diafon Jeneratör Su Deposu Hidrofor Tam Otomatik Çift Asansör Kamelyalar Yağmur Sularının Dönüşümünü Sağlayan Tasarruf Uygulamaları Karma oyun alanı Klima Altyapısı Otoparklarda Yangın Söndürme ve Duman Tahliye Sistemi Yangın hindratları Merkezi Çöp Toplama Sistemi

16 13

17 ATASU LİFE için tek kelimeyle muhteşem lokasyon diyebilirsiniz. Ataşehir den E-5 ve TEM e bağlanmanız 1 dakika. Sabiha Gökçen Havalimanı na ulaşmanız sadece 20 dakika. İstanbul un Her Yeri Sizin Şehrin trafiğinden kaçanlar için toplu taşıma merkezleri hemen bir adım uzağınızda. Metrobüs ile Avrupa yakası, Metro ile Kadıköy den Kartal a ulaşım ayağınızın dibinde. İDO ve Şehir Hatlarıyla Avrupa yakasına gitmek ise keyif li bir İstanbul demek! 14

18 Ataşehir den E-5 ve TEM e bağlanmanız yalnızca 1 dakika 15

19 16 Çocuklarımız, geleceğimiz Çocuklarımızı güven içinde büyüteceğimiz bir yerden ev alalım. Bütün anne babalar bunu ister. Daha fazlasını da ister. Çocukları temiz ve nezih bir çevrede, huzurla, güvenle büyüsün. Ataşehir in en sakin, en güvenilir noktasında GELECEĞİMİZ ÇOCUKLARIMIZ için de karlı bir yatırım.

20 17

21 18 Şehrin Merkezinde NEFES ALDIRAN BİR YAŞAM ALANI ATASU LİFE; benzersiz konumuyla sizi evinize bir kez daha bağlayacak. Lokasyonu ile Ataşehir in en yüksek ve ferah bölgesinde şehre yukardan bakacak, evinizden kopamayacaksınız. Yüksek tavanlı, aydınlık bina girişi, modern tasarımları ile rahatlık ve huzuru bir arada bulacaksınız.

22 19

23 20 Hepsi Ayağınızın Altında Eviniz den ilköğretimden liseye tüm okullar, büyük, küçük alışveriş merkezleri halk pazarları, market ve eczaneler yürüme mesafesinde. NOVADA AVM komşunuz, BRANDIUM AVM ise evinize sadece 3 dakika yakınlıkta. Siz bir yere ulaşmak zorunda kalmayacaksınız. Herşey elinizin altında. Üstelik Ataşehir in en sakin, en ferah, en yüksek noktasında,

24 21

25 Hayalden Gerçeğe Yeni Bir Yaşama Doğru 22 İnsana ve yaşama değer katan ne varsa ATASU LİFE da daha fazlası var. Kendi yaşam alanınızı kendi hayalleriniz şekillendirsin. Sadece bir ev değil yeni dünyanız EVİNİZ, olacak.!

26 23

27 Ulaşım Planı 24 KADIKÖY E-5 BOGAZICI KÖPRÜSÜ GÖZTEPE ATASEHIR FINANS MERKEZI. SAHIL YOLU NOVADA AVM KOZYATAGI E-5 MALTEPE BRANDIUM AVM TEM.. ATASEHIR METIN SABANCI.. EVLENDIRME SPASTIK ÇOCUKLAR... DAIRESI MERKEZI DILEK SABANCI TIC. MESLEK LISESI. PENDIK KINALIADA KARTAL.. ADLIYESI BURGAZADA BÜYÜKADA KARTAL. SABIHA GÖKÇEN HAVAALANI. KURTKÖY PENDIK BAGLANTISI

28 Vaziyet Planı 25

29 Kat Planları / 2. Bodrum Kat Ve 1.Bodrum daki Ortak Alanlar (40 Araçlık Kapalı Otopark, Fitness Center, Sauna, Görevli Dairesi, Yüzme Havuzu, Çöp Toplama Merkezi) Daire Metrekarelerine Dahil Değildir.

30 1.Bodrum Kat/ Kat Planları Ve 1.Bodrum daki Ortak Alanlar (40 Araçlık Kapalı Otopark, Fitness Center, Sauna, Görevli Dairesi, Yüzme Havuzu, Çöp Toplama Merkezi) Daire Metrekarelerine Dahil Değildir.

31 28 Şehrin merkezinde nefes aldıran biryaşam alanı...

32 Zemin Kat A Tipi 2+1 Brüt 120 m Ve 1.Bodrum daki Ortak Alanlar (40 Araçlık Kapalı Otopark, Fitness Center, Sauna, Görevli Dairesi, Yüzme Havuzu, Çöp Toplama Merkezi) Daire Metrekarelerine Dahil Değildir.

33 B Tipi Normal Daire 3+1 Brüt 151 m Ve 1.Bodrum daki Ortak Alanlar (40 Araçlık Kapalı Otopark, Fitness Center, Sauna, Görevli Dairesi, Yüzme Havuzu, Çöp Toplama Merkezi) Daire Metrekarelerine Dahil Değildir.

34 C Tipi Normal Daire 3+1 Brüt 152 m Ve 1.Bodrum daki Ortak Alanlar (40 Araçlık Kapalı Otopark, Fitness Center, Sauna, Görevli Dairesi, Yüzme Havuzu, Çöp Toplama Merkezi) Daire Metrekarelerine Dahil Değildir.

35 32 D Tipi Normal Daire 2+1 Brüt 109 m2

36 E Tipi Normal Daire 3+1 Brüt 127 m2 33

37 34 F Tipi Dubleks Daire (ALT KAT)

38 F Tipi Dubleks Daire 3+2 Üst Kat Toplam Brüt 300 m2 35

39 36 Kat Planları / 10 Çatı Kat Toplam Brüt 302 m2

40 10 Normal Kat / Kat Planları Toplam Brüt 302 m2 37

41 38 H Tipi Dubleks Daire 2+2 Brüt 224 m2

42 11 Normal Kat / Kat Planları 39

43 40 I Tipi ALT Dubleks 3+2 Brüt 253 m2

44 12 Normal ÜST 41

45 Kat Planları / Zemin Kat Ve 1.Bodrum daki Ortak Alanlar (40 Araçlık Kapalı Otopark, Fitness Center, Sauna, Görevli Dairesi, Yüzme Havuzu, Çöp Toplama Merkezi) Daire Metrekarelerine Dahil Değildir.

46 Zemin Kat/ Kat Planları Ve 1.Bodrum daki Ortak Alanlar (40 Araçlık Kapalı Otopark, Fitness Center, Sauna, Görevli Dairesi, Yüzme Havuzu, Çöp Toplama Merkezi) Daire Metrekarelerine Dahil Değildir.

47 Kat Planları / Normal Kat Ve 1.Bodrum daki Ortak Alanlar (40 Araçlık Kapalı Otopark, Fitness Center, Sauna, Görevli Dairesi, Yüzme Havuzu, Çöp Toplama Merkezi) Daire Metrekarelerine Dahil Değildir.

48 Normal Kat/ Kat Planları Ve 1.Bodrum daki Ortak Alanlar (40 Araçlık Kapalı Otopark, Fitness Center, Sauna, Görevli Dairesi, Yüzme Havuzu, Çöp Toplama Merkezi) Daire Metrekarelerine Dahil Değildir.

49 46 Kat Planları / 9. Kat

50 9. Kat/ Kat Planları 47

51 Kat Planları / Çatı Kat Ve 1.Bodrum daki Ortak Alanlar (40 Araçlık Kapalı Otopark, Fitness Center, Sauna, Görevli Dairesi, Yüzme Havuzu, Çöp Toplama Merkezi) Daire Metrekarelerine Dahil Değildir.

52 Çatı Kat/ Kat Planları Ve 1.Bodrum daki Ortak Alanlar (40 Araçlık Kapalı Otopark, Fitness Center, Sauna, Görevli Dairesi, Yüzme Havuzu, Çöp Toplama Merkezi) Daire Metrekarelerine Dahil Değildir.

Sultanbeyli de ayrıcalıklı bir dünya...

Sultanbeyli de ayrıcalıklı bir dünya... Sultanbeyli de ayrıcalıklı bir dünya... Şehir hayatının kolaylıklarından vazgeçmeden şehrin karmaşasından uzaklaşmayı planlıyorsanız; evinize geldiğinizde huzurlu ve güvenli bir ortamda dinlenmek, sıcak

Detaylı

"İş" denince akla İz Park gelecek...

İş denince akla İz Park gelecek... "İş" denince akla İz Park gelecek... Benzersiz Adalar manzarası, İz Park'ta iş ortamınıza kadar geliyor... İş hayatındaki konumunuzla hedeflerinize artık daha yakınsınız. 01 İz Park, yüzyıllardır dünyanın

Detaylı

TOPKAPI. Çünkü Hayatın Merkezi

TOPKAPI. Çünkü Hayatın Merkezi Çünkü Hayatın Merkezi NEREDEYİZ? Beyaz Rezidans 2, İstanbul un Avrupa yakasında, merkezi konumu ve değişen çehresiyle son yılların dikkat çeken çekim noktalarından Topkapı daki yaşam merkezini genişletiyor.

Detaylı

Güllübağlar Mah. Ankara Cad. No: 264 Pendik / İSTANBUL F: 0216 583 03 93 E: info@duruparkkonutlari.com www.duruparkkonutlari.com

Güllübağlar Mah. Ankara Cad. No: 264 Pendik / İSTANBUL F: 0216 583 03 93 E: info@duruparkkonutlari.com www.duruparkkonutlari.com Güllübağlar Mah. Ankara Cad. No: 264 Pendik / İSTANBUL F: 0216 583 03 93 E: info@duruparkkonutlari.com www.duruparkkonutlari.com 444 1 620 hayatı sevmek zamanı... www.duruparkkonutlari.com Sevmek zamanı!

Detaylı

AVRUPARK TOKİ İŞTİRAKİ EMLAK KONUT GYO A.Ş. Kaynak Geliştirme Uygulamaları Kapsamında Yapılmaktadır.

AVRUPARK TOKİ İŞTİRAKİ EMLAK KONUT GYO A.Ş. Kaynak Geliştirme Uygulamaları Kapsamında Yapılmaktadır. AVRUPARK TOKİ İŞTİRAKİ EMLAK KONUT GYO A.Ş. Kaynak Geliştirme Uygulamaları Kapsamında Yapılmaktadır. Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri

Detaylı

e k v a life istanbul

e k v a life istanbul istanbul life istanbul life Yükselen Değer Ailenizin mutluluğu, evinizin huzuru Ekva Yapı; teknolojiyi ve modern yönetim uygulamalarını ürün-hizmet döngüsünün her aşamasında etkin olarak kullanmaktadır.

Detaylı

İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin.

İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin. Hayal edin... İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin. Büyükada, Heybeliada, Burgaz, Sedef, Kınalıada yı ve Marmara

Detaylı

Şehircilik ve konut algısını yeniden inşaa ediyoruz. Bizim hayalimiz geleceğe yön vermek

Şehircilik ve konut algısını yeniden inşaa ediyoruz. Bizim hayalimiz geleceğe yön vermek Şehircilik ve konut algısını yeniden inşaa ediyoruz Bizim hayalimiz geleceğe yön vermek İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak halkımızın daha modern, sağlıklı ve güvenli bir yaşam sürmesi için planlı bir

Detaylı

Size yakışan hayat bu Butik te!

Size yakışan hayat bu Butik te! Size yakışan hayat bu Butik te! DENİZ VE GÖL BLUE BOUTIQUE'İN KONFORUNA BAKIYOR KİŞİYE ÖZEL BİR YAŞAM MERKEZİ MNG Şirketler Topluluğu, Blue Boutique projesiyle butik tasarımlı bir yaşam merkezini İstanbul

Detaylı

HAYATINIZA ilham KATACAK

HAYATINIZA ilham KATACAK diş HAYATINIZA ilham KATACAK Gerçekleştirdiği projelerle gayrimenkul sektöründe çıtayı hep daha yukarıya taşıyan İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., yeni projesi Manzara Adalar la Kartal a imzasını

Detaylı

İSTANBUL UN YENİ FİNANS MERKEZİ ANADOLU YAKASI NDA. altin değerinde bir OFİS PROJESİ

İSTANBUL UN YENİ FİNANS MERKEZİ ANADOLU YAKASI NDA. altin değerinde bir OFİS PROJESİ İSTANBUL UN YENİ FİNANS MERKEZİ ANADOLU YAKASI NDA altin değerinde bir OFİS PROJESİ GOLD GRUP GÜVENCESİ... Gold Group Türkiye ilk olarak 1991 yılında Kadıköy de, PC Gold Markası ile bilgisayar ve yan

Detaylı

Şimdi Yaşamkent in en prestijli noktasında hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bir proje doğuyor. Ferah ve fonksiyonel tasarımı, rengârenk bahçeleri

Şimdi Yaşamkent in en prestijli noktasında hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bir proje doğuyor. Ferah ve fonksiyonel tasarımı, rengârenk bahçeleri Şimdi Yaşamkent in en prestijli noktasında hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bir proje doğuyor. Ferah ve fonksiyonel tasarımı, rengârenk bahçeleri ve sahip olduğu zengin sosyal olanakları ile Sierra hayatınıza

Detaylı

İSTANBUL DA A+ OFİS DÖNEMİ İKİYE AYRILIR: NİDAKULE ATAŞEHİR DEN ÖNCE VE SONRA.

İSTANBUL DA A+ OFİS DÖNEMİ İKİYE AYRILIR: NİDAKULE ATAŞEHİR DEN ÖNCE VE SONRA. İSTANBUL DA A+ OFİS DÖNEMİ İKİYE AYRILIR: NİDAKULE ATAŞEHİR DEN ÖNCE VE SONRA. İstanbul finans merkezinin kalbi Ataşehir in merkezinde olmak, bugün ve yarın İstanbul un en değerli arazilerinden birine

Detaylı

İster YATIRIM!.. İster OTURUN!..

İster YATIRIM!.. İster OTURUN!.. Nest Menemen: Cumhuriyet Mah. 7508/1 Sok. No: 1 Koyundere Mevkii Menemen- İZMİR e-posta :info@nestyap.com 0 530 108 86 49 0 530 108 81 86 /nestyap www.nestyap.com İster YATIRIM!.. İster OTURUN!.. Nest

Detaylı

Yeni bir hayatın ve kaliteli bir yaşamın anahtarını satın alın.

Yeni bir hayatın ve kaliteli bir yaşamın anahtarını satın alın. Yeni bir hayatın ve kaliteli bir yaşamın anahtarını satın alın. En seçkin hayallere bile ulaşabilen, Ankara nın en yüksek konutları... Ankara nın Gökyüzüne Uzanan Elleri... Ankara da, hayallerinizin sınırlarını

Detaylı

Sizin için her şeyi düşündük... Dünyanın en güzel şehri İstanbul... Anadolu yakasının. Avrupa ya açılan kapısı Kadıköy... İstanbul un yeni yaşam

Sizin için her şeyi düşündük... Dünyanın en güzel şehri İstanbul... Anadolu yakasının. Avrupa ya açılan kapısı Kadıköy... İstanbul un yeni yaşam SAYFAYI ÇEVİRİN Sizin için her şeyi düşündük... Dünyanın en güzel şehri İstanbul... Anadolu yakasının Avrupa ya açılan kapısı Kadıköy... İstanbul un yeni yaşam merkezi Fikirtepe ve Kadıköy ün balkonunda

Detaylı

İSTANBUL A YENİ BİR STATÜ KAZANDIRIYORUZ!

İSTANBUL A YENİ BİR STATÜ KAZANDIRIYORUZ! İSTANBUL A YENİ BİR STATÜ KAZANDIRIYORUZ! ÇİZGİ ÖTESİ GÜZELLİK... Sıra dışı çizgileri, modern mimarisi ve özgün tasarımıyla StatüPark, sizleri görsel bir şöleni yaşamaya davet ediyor. DOLU DOLU YAŞAMAK

Detaylı

Satış Ofisi 0 212 202 99 66

Satış Ofisi 0 212 202 99 66 Satış Ofisi 0 212 202 99 66 Satış Ofisi Adres: Ortabayır Mah. Dereboyu Cad. No:6 Levent İSTANBUL İmaj İnşaat, her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İmaj İnşaat Yeşilce Mahallesi Emektar Sokak

Detaylı

www.evvelistanbul.com

www.evvelistanbul.com 1 2 3 Evvelin değerleri, geleceğin evleri Evvel zamanlardan özendiğiniz mahalle sıcaklığı... Balkonlu, bahçeli, teraslı evler, geleceğin konforuyla EVvel İstanbul da. Konsept Proje Konsept Proje Evvelden

Detaylı

LeventLIFE. Levent Kadar Cazibeli, Levent Kadar Vazgeçilmez

LeventLIFE. Levent Kadar Cazibeli, Levent Kadar Vazgeçilmez İnsanların yaşam kalitelerini artıracak gayrimenkul projeleri üretme ve paydaşlarına değer yaratma vizyonuyla hareket eden Baray İnşaat, İmaj İnşaat ve Svot Yapı bugüne kadar başarılı projelere imza atmış,

Detaylı

Beşyıldız Mira Satış Ofisi - Yenişehir Mahallesi Millet Caddesi Petek Sokak Kurtköy / İSTANBUL Tel: 444 5 414 Faks: 0 216 683 99 99

Beşyıldız Mira Satış Ofisi - Yenişehir Mahallesi Millet Caddesi Petek Sokak Kurtköy / İSTANBUL Tel: 444 5 414 Faks: 0 216 683 99 99 Beşyıldız Mira Satış Ofisi - Yenişehir Mahallesi Millet Caddesi Petek Sokak Kurtköy / İSTANBUL Tel: 444 5 414 Faks: 0 216 683 99 99 www.besyildizmira.com Hüseyin Ekşi Prof. Dr. İsmet Vildan Alptekin Beşyıldız

Detaylı

Sultanbeylİ merkezde prestijli bir home ofis projesi

Sultanbeylİ merkezde prestijli bir home ofis projesi SULTANBEYLİ Sultanbeylİ merkezde prestijli bir home ofis projesi Katma değeri yüksek bir proje Maltepe, Kurtköy ve Pendik ilçeleriyle çevrili Sultanbeyli, 90 lı yıllarda başladığı gelişimle bugün İstanbul

Detaylı

İstanbul un yeni iş merkezi. bikuryapi.com

İstanbul un yeni iş merkezi. bikuryapi.com İstanbul un yeni iş merkezi bikuryapi.com İş hayatında yeni bir yaklaşım Geniş vizyonuyla sektördeki standartları yukarıya taşıyan Bikur Yapı, İstanbul un günden güne değer kazanan bölgesi Kağıthane de,

Detaylı

BAŞKAN DAN. Aytekin ÖZEN

BAŞKAN DAN. Aytekin ÖZEN 1 BAŞKAN DAN İlk projemizi gerçekleştirmemizin üzerinden oniki yıl geçti. Kuruluşumuzda belirlediğimiz temel prensiplerimizi, taviz vermeden uygulamaya ve başarılı projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Detaylı

www.aquamarintower.com 444 99 40 Yeni yaşamınız için arayın!

www.aquamarintower.com 444 99 40 Yeni yaşamınız için arayın! www.aquamarintower.com 444 99 40 Yeni yaşamınız için arayın! 1969 den Bugüne Samsun a Değer Katıyoruz. Çetinkaya Apartmanı 100.Yıl Bulvarı Çetinkaya Pazarı Cumhuriyet Caddesi MyHouse Hotel Cumhuriyet

Detaylı

www.alyaresidence.com

www.alyaresidence.com www.alyaresidence.com BAŞARILI GEÇMİŞ, GÜVENLİ GELECEK... 1993 yılında tekstil sektörüne adım atarak başladığımız uzun soluklu yürüyüşümüz, attığımız dev adımlarla gerçek bir başarı hikayesine dönüştü.

Detaylı

w w w. b u s i n i s t. c o m

w w w. b u s i n i s t. c o m www.businist.com www.selimoglugroup.com.tr www.vartas.com.tr www.rochel.com.tr Zirve, onu gerçekten isteyenlerin olacaktır. İş hayatında zirveye ulaşmanın temel koşulu yaptığınız iş kadar o işi nerede

Detaylı

İstanbul da, Bursa da, Çanakkale de, Sakarya da. Ve şimdi Konya da.

İstanbul da, Bursa da, Çanakkale de, Sakarya da. Ve şimdi Konya da. İstanbul da, Bursa da, Çanakkale de, Sakarya da Ve şimdi Konya da. 23 Bursa Prestij Modern 23 yıllık İstanbul Prestij Park Bakyapı Uzmanlığıyla Prestijli Bir Hayat Sakarya Çamlıca Apart Evleri Çanakkale

Detaylı

dönüşüme hazır mısınız?

dönüşüme hazır mısınız? dönüşüme hazır mısınız? öyleyse sıkı durun; çünkü artık, yıldızları sadece seyretmekle kalmayacak, yıldızlara, dokunacaksınız!.. Burda, adını Yıldız Park koyduğumuz bu yeni yaşama ortamında, neye el uzatırsanız

Detaylı

İHLAS HOLDİNG İN YAPTIĞI PROJELER

İHLAS HOLDİNG İN YAPTIĞI PROJELER İHLAS HOLDİNG İN YAPTIĞI PROJELER Güzelce de 850 adet villadan oluşan proje... 30 bin devremülkten oluşan termal tatil köyü inşaatı... 37 bin devremülkten oluşan termal tatil köyü inşaatı... 000 daire

Detaylı