Uzun Yıllar Sonra TJK Başkanlığı nda Tek Aday Var

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Uzun Yıllar Sonra TJK Başkanlığı nda Tek Aday Var"

Transkript

1 Uzun Yıllar Sonra TJK Başkanlığı nda Tek Aday Var İlki Şubat tarihlerinde, çoğunluk sağlanamazsa ikincisi Şubat tarihlerinde saat da Veliefendi Hipodromu Şeref Salonu nda yapılacak olan 2013 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı nda Türkiye Jokey Kulübü nün yeni Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri belli olacak. Yeni seçim yasasına göre başkan adayının kesin olduğu seçimlerde, yönetim kurulu üyeleri ise asli üyelerin kullanacağı oylarla 6 asil, 5 yedek üye olarak belirlenecektir. TJK Başkan adaylığında bu yıl seçimlerde tek aday olan Serdal Adalı yönetim kurulu için listesini belirledi. YÖNETİM KURULU ADAY LİSTESİ Osman Hattat Ender Aydıner N.Can Güven İlyas İlbey Cengizhan Gödek Ahmet Özbelge M.Doruk Yılmaz Demir Kamil Görgün Murat Kadaifçioğlu Turgut Alakuş Sadettin Atığ Haber: Kemal AKYER

2 SERDAL ADALI Başkan Doğum Yeri ve Tarihi: Adana, 1964 Mesleği: Müteahhit Üye Kabul Tarihi: senesinde Adana da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Adana da yaptı senesinde üniversite eğitimi için UCLA (University Of California Los Angeles ) üniversitesine kaydını yaptırdı. Ancak 1 yıl sonra babası Hasan Adalı nın rahatsızlığı nedeniyle eğitimini yarıda bırakmak zorunda kaldı ve Türkiye ye döndü senesinde iş hayatına atıldı ve ağabeyi Hünkar Adalı ile birlikte Adalı Holding i kurdu. Şirket bünyesinde inşaat, servis, lojistik, catering ve enerji alanlarında i aşkın çalışanıyla uluslar arası hizmet veren ve yine Türkiye de Oyak Grubu bünyesinde Akdeniz Bölgesi nde hazır beton tesislerinin işletmeciliği ve kum çakıl üretimiyle ilgili firmaların Yönetim Kurulu Başkanlığı nı ve yurt dışı işlerini yürütmektedir 1986 senesinde Eren Hanım la evlenen Adalı nın Celal Alaz ve Serhan Kerim adında iki çocuğu vardır.

3 OSMAN HATTAT Doğum Yeri ve Tarihi: Kayseri, 1959 Mesleği: İş Adamı Üye Kabul Tarihi: yılında Kayseri de doğdu. T.E.D Ankara Koleji ni bitirdikten sonra eğitimine İngiltere de devam eden etti yılından bu yana aile şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan olarak görev yapmaktadır. Otomotiv Sanayi Derneği ve Otomobil İhracatçıları Derneği Üyesi dir. Galatasaray Spor Kulübü nde 3 dönem Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yürütmüştür. İzmit Akmeşe deki harasında 12 yıldır yetiştiricilik yapmaktadır yılında TJK Üyesi seçilmiştir. T.Y.A.Y. ve Sahipleri Derneği nde Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Sekreterlik görevlerinde bulunan Hattat, TJK Yönetim Kurulu Üyesi olarak da görev yapmıştır. Hattat, evli ve iki çocuk babasıdır. ENDER AYDINER Doğum Yeri ve Tarihi: Edirne, 1939 Mesleği: Doktor Üye Kabul Tarihi: 2001 İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi ni bitirdi. Edirne de Hükümet Tabibi, Sağlık Ocağı Baştabibi, Grup Başkanı, Müdür Vekili olarak görev yaptı yılında ihtisas sınavını kazandığı Şişli Etfal Hastanesi nde 1980 yılında Başasistan, kendi girişimiyle kurulan Şişli Aile Planlaması Eğitim Uygulama ve Araştırma Kliniği ne de Başhekim oldu. Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü, İstanbul Sağlık Müdür Vekili, Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürü, Türkiye Jokey Kulübü Muhasip Üyesi ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Aydıner, evli ve biri kız iki çocuk babasıdır.

4 N.CAN GÜVEN Doğum Yeri ve Tarihi: Antakya, 1936 Mesleği: Mühendis Üye Kabul Tarihi: yılında İstanbul Teknik Üniversitesi nden mezun olan Can Güven, evli ve bir çocuk babasıdır. İTÜ den mezun olduktan sonra sırasıyla NATO Enfrastrüktür Daire Başkanlığı, Bayındırlık Bakanlığı Yapı İşleri Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Daha sonra Türkiye Jokey Kulübü nde Teknik Hizmetler Müdürü olarak çalıştı. Bu süre içinde başta Televizyon Stüdyosu başta olmak üzere birçok yeniliği Türkiye Jokey Kulübü ne kazandırdı. 28 yıl çalıştığı Türkiye Jokey Kulübü nden kendi isteğiyle ayrıldı. Can Güven halen atçılıkla uğraşmaktadır. İLYAS İLBEY Doğum Yeri ve Tarihi: Kastamonu-Araç, 1960 Mesleği: Tiyatro Sanatçısı/Yapımcı/Yönetmen/Senarist Üye Kabul Tarihi: 2005 Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü nden mezun olan İlyas İlbey halen tiyatro/televizyon oyunculuğu ve yönetmenliği yapmaktadır. Eşiyle birlikte sahibi oldukları prodüksiyon şirketi vasıtasıyla çeşitli televizyon kanallarında yapımcılığını üstlendiği programlar yapmakta olan İlbey, İngilizce bilmektedir. İlyas İlbey, 1995 yılında Troia isimli İngiliz atıyla yarışçılık camiasına girmiş, 1998 yılında ise Silivri de kurmuş olduğu özel harasında yetiştiriciliğe başlamıştır. İlbey, evli ve iki çocuk babasıdır.

5 SADETTİN ATIĞ Doğum Yeri ve Yılı:İstanbul, 1955 Mesleği :İthalat İhracat Üye Kabul Tarihi :1984 İstanbul Işık Lisesi ni bitirdikten sonra yüksek tahsilini yapmak üzere İngiltere ye giden Sadettin Atığ, Leeds Üniversitesi Zirai Zooloji Bolümü nü bitirdi. Türkiye ye döndükten sonra atçılık, binicilik,çiftçilik ve yetiştiricilikle uğraşmaya başlayan Atığ, TJK başkanlarından merhum Sadun Atığ ın oğludur. Yüksek Komiserler Kurulu nda Teknik Müşavirlik görevi yapmış olan Atığ, TJK Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Sekreterliği görevlerinde de bulunmuştur. İngilizçe ve Rusça bilmektedir. DEMİR KAMİL GÖRGÜN (25 Mart 1944, Adana) Avusturya Lisesinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi nde okurken yönetmen ve senarist Duygu Sağıroğlu ile tanışan Karahan, öğrenimini yarıda bırakarak, 20 li yaşlarında kamera karşısına geçti. Türk - Fransız ortak yapımı bir filmde oynamak üzere Fransa ya giderek orada 4 filmde rol aldı, yönetmen asistanlığı yaptı, evlendi. Askerlik nedeniyle Türkiye ye döndü. Sinemanın krize girdiği süreçte ticaret ve çiftçilikle uğraştı, politikayla ilgilenerek Adana DSP il başkanlığı görevinde bulundu.

6 CENGİZHAN GÖDEK Doğum Yeri ve Yılı :Kars, 1974 Mesleği :Turizm Isletme Üye Kabul Tarihi : yılında Kars ta dogdu. Orta ve lise eğitimini İstek Vakfi Özel Semiha Şakir Lisesi nde tamamladı yılında Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel isletmeciligi Bölümünü bitirdi yıllarında Uviversty of California Los Angeles ta pazarlama ve reklam eğitimi aldı. Aileden gelen atçılık tutkusuyla 1993 yılından itibaren atçılık ve yetiştiricilik ile uğrasmaktadir. Gödek, evlidir. H. TURGUT ALAKUŞ Doğum Yeri ve Yılı:Uşak, 1952 Mesleği:Avukat Üye Kabul Tarihi: yılında Uşak ta doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi ni bitirdi. 30 yıldır İstanbul da serbest avukatlık yapmakta olan Alakuş, 25 yıldır atlarla ilgilenmektedir. Turgut Alakuş, evli olup, Günkut ve Cankut adında iki erkek çocuk babasıdır. M. DORUK YILMAZ Doğum Yeri ve Yılı :Ankara, 1955 Mesleği :Yönetici Üye Kabul Tarihi:1992 Adana İktisadi Ticari İlimler Akademisi nden mezun oldu. İki yıl yurt dışında yöneticilik yaptıktan sonra 1981 yılında Çukurova Holding de göreve başladı. Holdingin çeşitli şirketlerinde Yöneticilik, Murahhas Üyelik ve Yönetim Kurulu Üyelikleri de yapan M. Doruk Yılmaz, TJK Yönetim Kurulları nda üye olarak da görev yaptı. At sahipliği yapan Yılmaz, evlidir.

7 MURAT KADAİFÇİOĞLU Doğum Yeri ve Yılı : İzmir, 1964 Mesleği : Turizmci Üye Kabul Tarihi : 2010 İlk öğrenimini İzmir Kar& #351;ıyaka da tamamladıktan sonra ortaokul eğitimini Saint Joseph Fransız Koleji nde alan Murat Kadaifçioğlu, lise eğitimini İzmir Atatürk Lisesi nde tamamladı. Ege Üniversitesi Turizm İşletme Bölümü nde başladığı yüksek tahsiline 9 Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü nde devam etti. 3.sınıftan kaydını alarak eğitimine ve profesyonel iş hayatına devam edebilmek için Fransa ya gitti. Profesyonel meslek hayatına, 1979 yılında Turban Çeşme Oteli nde resepsiyonist olarak başladı. Bunu takiben yılları arasında turizm acentelerinde yaz dönemlerinde görev aldı yılında Turizm Bakanlığı nın açtığı sınavlara ve eğitimlere katılarak Turist Rehberliği yapabilmek için kokart sahibi oldu yılları arasında Anadolu turlarında rehberlik yaptı senelerinde askerlik görevini NATO bünyesinde Belçika da Türk Askeri Temsilciliği nde yerine getirdi yılları arasında Marmara, yılları arasında ise Fransız Hava Yollarının yan kuruluşu olan Jet Tours da Genel Müdür olarak görev yaptı yılı itibariyle yine bir Fransız şirketi olan dünya otelcilik devlerinden ACCOR Grubu Türkiye Otellerinde Satış ve Pazarlama Direktörü olarak göreve başladı. Bu görevine ilaveten 1999 yılında Antalya Coralia Club Genel Müdürlüğü ve 2001 yılında ise ACCOR Otelleri Türkiye Genel Müdürlüğünü aynı anda üstlendi. Halen ACCOR Otellerinin Türkiye deki yatırımlarını yönlendirerek 50 otellik dev bir projenin yürütülmesinden sorumludur. Zeytinburnu, Eskişehir, Trabzon, Gaziantep, Kayseri ve Bursa da halihazırda devam eden otel yatırımlarına çok kısa sürede diğer Anadolu şehirlerini de eklemek bu projedeki görevleri arasındadır. Kadaifçioğlu nun hobilerinin başında spor gelmekte olup, aktif sporculuk yıllarından sonra seyirci ve yöneti ci olarak spora devam etmektedir. İzmir Karşıyaka Kulübü nde yıllarında Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alan Kadaifçioğlu nun sevdiği sporlar, basketbol, futbol, voleybol ve biniciliktir. Kadaifçioğlu nun atçılığa ilgisi sadece at sevgisi ile başlamış olup, eşi ve çocukları ile birlikte binicilik yapmaktadırlar. Bu ilgiye binayen 6 ana, 15 tay olmak üzere 21 adet at sahibi olup, kendi harasında yetiştiricilikte yapmaktadır. Kadaifçioğlu, iyi derecede Fransızca ve İngilizce bilmekte olup, evli ve iki çocuk babasıdır.

8 AHMET ÖZBELGE Doğum Yeri ve Yılı :İzmir,1962 Mesleği :Serbest Üye Kabul Tarihi :2005 İlk öğrenimini İstanbul Fatma Anaokulunda, orta ve lise ögrenimini Galatasaray lisesinde tamamladi. Daha sonra İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdi. Öğrenim hayatını tamamladiktan sonra Gümrük Müşaviri olarak iş hayatına atıldı. Halen Gümrük Müşavirliği ve ticaretle uğraşmaktadır. Aileden gelen at sevgisi nedeniyle yaklaşık 35 senedir yarış sahalarında bulunmaktadır.t.y.a.y ve Sahipleri Derneği,Galatasaray Spor Kulübü,İzmir Kültürpark Tenis Kulübü,Altay Spor Kulübü gibi çesitli derneklerin üyesidir. Özbelge evli ve iki erkek çocuk babasıdır.

BASIN AÇIKLAMASI 16 OCAK 2013

BASIN AÇIKLAMASI 16 OCAK 2013 16 Ocak 2013 BASIN AÇIKLAMASI 16 OCAK 2013 17 Ocak 2013 tarihinde yapılacak olan TÜSİAD 43. Genel Kurul toplantısında, TÜSİAD Yönetim Kurulu, Yüksek İstişare Konseyi Başkanlık Divanı, Denetleme Kurulu

Detaylı

Meslekte 40 Y Meslekte 40 ı Y lın ılını Doldura Doldur n Üye an Üy leri elerimiz miz (1969-2009) (1969-2009) Sıtkı Abay Cemal Abbasoğlu

Meslekte 40 Y Meslekte 40 ı Y lın ılını Doldura Doldur n Üye an Üy leri elerimiz miz (1969-2009) (1969-2009) Sıtkı Abay Cemal Abbasoğlu Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz (1969-2009) Sıtkı Abay 1945 yılında Sivas ta doğdu. 1969 da İTÜ İnşaat Fakültesi nden mezun oldu. 1991 yılına kadar özel bir inşaat firmasında çalıştıktan sonra proje

Detaylı

TMH. TMH - Türkiye Mühendislik Haberleri / Sayı: 452-2008/6 19. Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz

TMH. TMH - Türkiye Mühendislik Haberleri / Sayı: 452-2008/6 19. Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz TMH Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz (1968-2008) Alp Acar 1947 yılında doğdu. 1968 yılında lisans, 1970 yılında yüksek lisans eğitimini ODTÜ de tamamladı. 1968

Detaylı

ECZACILIK - ISPE SAĞLIK BİLİMLERİ DERNEĞİ

ECZACILIK - ISPE SAĞLIK BİLİMLERİ DERNEĞİ Ahmet Araman ECZACILIK - ISPE SAĞLIK BİLİMLERİ DERNEĞİ İstanbul Erkek Lisesindeki eğitiminin ardından, 1977 yılında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun olmuş ve aynı fakültenin Eczacılık

Detaylı

TOBB yayınlarına tam metin ve ücretsiz olarak internetten ulaşabilirsiniz.

TOBB yayınlarına tam metin ve ücretsiz olarak internetten ulaşabilirsiniz. TOBB Yayın No : 2014/222 TOBB yayın için ayrıntılı bilgi Yayın Müdürlüğünden alınabilir. Tel : 0.312 218 20 00 Faks : 0.312 218 20 64 İnternet : www.tobb.org.tr TOBB yayınlarına tam metin ve ücretsiz olarak

Detaylı

Prof. Dr. E. Ahmet Tonak - EKONOMİ Yeni Ortam Asyalı ASPAVA - TİYATRO Osmantan Erkır/ TV Prodüktörü Mutlunur Lafçı/ Oyuncu Sinan Mutlu/ Oyuncu

Prof. Dr. E. Ahmet Tonak - EKONOMİ Yeni Ortam Asyalı ASPAVA - TİYATRO Osmantan Erkır/ TV Prodüktörü Mutlunur Lafçı/ Oyuncu Sinan Mutlu/ Oyuncu Prof. Dr. E. Ahmet Tonak - EKONOMİ 1951 İstanbul doğumlu olan E. Ahmet Tonak, 1972 de İTÜ den makine mühendisi olarak mezun oldu. 1972-73 döneminde Yeni Ortam gazetesinde ve Asyalı dergisinde çalıştı.1973

Detaylı

Başak Deepa Yüksel- HEMŞİRELİK/SANAT YÖNETİMİ/ YOGA EĞİTMENLİĞİ

Başak Deepa Yüksel- HEMŞİRELİK/SANAT YÖNETİMİ/ YOGA EĞİTMENLİĞİ Hüsnü Özyeğin- ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MÜTEVELLİ HEYETİ BAŞKANI 1944'de İzmir'de doğan Hüsnü M. Özyeğin, 1963 de Robert Akademiden mezun oldu. Oregon State University den 1967 de İnşaat Mühendiliği ve 1969

Detaylı

ADEL KALEMCİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. NİN 2014 YILINA AİT 9 NİSAN 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI

ADEL KALEMCİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. NİN 2014 YILINA AİT 9 NİSAN 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI ADEL KALEMCİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. NİN 2014 YILINA AİT 9 NİSAN 2015 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME DOKÜMANI Şirketimiz Ortaklar Olağan Genel Kurul Toplantısı, 2014 yılı

Detaylı

Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz

Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz (1971-2011) Dr. İsmail Hakkı Acar 1947 yılında İstanbul da doğdu. 1971 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi nden mezun oldu. 1973-1975 yılları arasında

Detaylı

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER Tarık Volkan Cengen 93 1976 yılında İstanbul da doğdu. 1986-1993 yılları arasında İstanbul Lisesi nde okudu. 1998 yılında İTÜ Makina Mühendisliği Bölümü nden makina mühendisi

Detaylı

2014-2019 Marmara Belediyeler Birliği Meclis Albümü

2014-2019 Marmara Belediyeler Birliği Meclis Albümü 2014-2019 Marmara Belediyeler Birliği Meclis Albümü İÇİNDEKİLER İSTANBUL Dr. Kadir Topbaş İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı...8 Atilla Aytaç Adalar Belediye Başkanı...9 Ahmet Haşim Baltacı Arnavutköy

Detaylı

Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz

Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz (1970-2010) Fehmi Akbal 1970 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü nden mezun oldu. 1972-1976 yılları arasında Kağıthane

Detaylı

DOĞUM TARİHİ : 1946. Taner ve Ferda Denizcioğlu 1970 yılında evlenmişler ve 1980 yılında Ingiltere ye yerleşmişlerdir.

DOĞUM TARİHİ : 1946. Taner ve Ferda Denizcioğlu 1970 yılında evlenmişler ve 1980 yılında Ingiltere ye yerleşmişlerdir. 22 TANER DENİZCİOĞLU DOĞUM YERİ : İSTANBUL DOĞUM TARİHİ : 1946 M. OLDUĞU LİSE : GALATASARAY LİSESİ 1968 Galatasary Lisesi - İstanbul 1968-1972 İ.U. İşletme Fakültesi İstanbul 1972-1979 İstanbul Kültür

Detaylı

MESLEĞİMİZDE 50 HİZMET YILINI DOLDURAN ÜYELERİMİZİN ÖZGEÇMİŞLERİ

MESLEĞİMİZDE 50 HİZMET YILINI DOLDURAN ÜYELERİMİZİN ÖZGEÇMİŞLERİ TÜRK MÜHENDİS VE MİMAR ODALARI BİRLİĞİ HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI MESLEĞİMİZDE 50 HİZMET YILINI DOLDURAN ÜYELERİMİZİN ÖZGEÇMİŞLERİ Üretimde 50 Yılı Devirenler KASIM 2008 ANKARA ...Saraylar saltanatlar

Detaylı

Kasım KUTLU. Kasım Kutlu Genel Müdür (Makine Mühendisi)

Kasım KUTLU. Kasım Kutlu Genel Müdür (Makine Mühendisi) Kasım KUTLU Kasım Kutlu Genel Müdür (Makine Mühendisi) Kasım KUTLU, 01.03.1957 tarihinde Rize, Güneysu da doğdu. 1982 yılında Çukurova Üniversitesi Mühendislik Fakültesi nde Makine Mühendisliği bölümünden

Detaylı

ORGANİZASYON -İŞLETME-GASTRONOMİ

ORGANİZASYON -İŞLETME-GASTRONOMİ Arda Türkmen ORGANİZASYON -İŞLETME-GASTRONOMİ 1975 İstanbul doğumlu Arda Türkmen, 1994 yılında Saint Benoit Fransız lisesinden mezun oldu. 1999 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden

Detaylı

Şubat - Mart 2009 ATSO

Şubat - Mart 2009 ATSO Şubat - Mart 2009 ATSO izyon.org.tr www.atsovizyon.org.tr www.atsovizyon yon.org.tr www.atsovizyon.org.tr www.atsovizyon.o on.org.tr www.atsovizyon.org.tr www.atsovizyon.or n.org.tr www.atsovizyon.org.tr

Detaylı

Cansen BaĢaran-Symes (BaĢkan)

Cansen BaĢaran-Symes (BaĢkan) 2015-2016 YÖNETĠM KURULU ASĠL Cansen BaĢaran-Symes (BaĢkan) İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi nden mezun olduktan sonra 1981 yılında Türkiye de faaliyetlerine başlayan Pricewaterhouse un (PW) kuruluş

Detaylı

TMH TMH - TÜRKÝYE MÜHENDÝSLÝK HABERLERÝ SAYI 441-2006/1 21. Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz

TMH TMH - TÜRKÝYE MÜHENDÝSLÝK HABERLERÝ SAYI 441-2006/1 21. Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz TMH Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz DR. AYTEKİN AKAGÜN 1935 yılında Gümüşhane de doğdu. 1961 yılında Almanya Münih Teknik Üniversitesi nden mezun oldu. 1963

Detaylı

ÜST YÖNETİM Mustafa Sani Şener, Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı, Murat Uluğ, Finans Direktörü,

ÜST YÖNETİM Mustafa Sani Şener, Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı, Murat Uluğ, Finans Direktörü, ÜST YÖNETİM Mustafa Sani Şener, Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı, 1997 yılında TAV Havalimanları Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı olarak atandı. 1977 yılında Karadeniz Teknik

Detaylı

Tuncay Özilhan (Başkan)

Tuncay Özilhan (Başkan) TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanlık Divanı: Tuncay Özilhan (Başkan) 1947 yılında Kayseri de doğan Tuncay Özilhan, Saint Joseph Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi ni bitirdikten sonra

Detaylı

OYDER Olağanüstü Kongre de Yeni Yönetim Kurulunu Seçti

OYDER Olağanüstü Kongre de Yeni Yönetim Kurulunu Seçti ARAŞTIRMA SİGORTA Z KUŞAĞI OTOMOBİL DÜNYASI OYDER Otomobil Alıcıları Takibi Araştırması Raporu Kooperatif sigortacılığı da acentelerle büyüyecek Burak Reis Özen Doğa Sigorta Kooperatifi Genel Müdürü Pazarlamada

Detaylı

GENÇ GĠRĠġĠMCĠLER KURULU. ÜYELERĠ ÖZGEÇMĠġ BĠLGĠLERĠ

GENÇ GĠRĠġĠMCĠLER KURULU. ÜYELERĠ ÖZGEÇMĠġ BĠLGĠLERĠ ÜYELERĠ ÖZGEÇMĠġ BĠLGĠLERĠ 1 Ali SABANCI / Pegasus Hava Yolları, Yönetim Kurulu BaĢkanı TOBB Genç GiriĢimciler Kurulu BaĢkanı 1969 yılında Adana da doğdu. 1987-1991 yılları arasında ABD Tufts Üniversitesi

Detaylı

İnşaat Mühendisliği Hizmetinde

İnşaat Mühendisliği Hizmetinde İnşaat Mühendisliği Hizmetinde 40 yıl 1973-2013 Bandrol Uygulamasına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 5 inci maddesinin ikinci fıkrası çerçevesinde bandrol taşıması zorunlu değildir. TMMOB

Detaylı

Alev (Barutçu) Öztürk Ayfer Yazgan Gül Aylin Kalem Ayşen Önen

Alev (Barutçu) Öztürk Ayfer Yazgan Gül Aylin Kalem Ayşen Önen Alev (Barutçu) Öztürk 1979 Sainte Pulcherie,1982 Notre Dame de Sion mezunudur. Yüksek öğrenimine Boğaziçi İşletme Fakültesi'nde devam etmiş, 1987 yılında mezuniyet sonrası Yapı ve Kredi Bankası, Tekstilbank

Detaylı

HİZMET ŞEREF BELGESİ VE PLAKET TÖRENİ

HİZMET ŞEREF BELGESİ VE PLAKET TÖRENİ TOBB Yayın No: 2015/249 TOBB yayınları için ayrıntılı bilgi Yayın Müdürlüğünden alınabilir. Tel : (0312) 218 20 00 Faks : (0312) 218 20 64 internet : www.tobb.org.tr TOBB yayınlarına tam metin ve ücretsiz

Detaylı

GELECEĞİN ADRESİ BELLİ

GELECEĞİN ADRESİ BELLİ GELECEĞİN ADRESİ BELLİ SAF GYO faaliyet raporu 2012 2 içindekiler giriş 02 kısaca saf gyo 06 temel göstergeler 10 vizyon, misyon yönetim den 12 yönetim kurulu başkanı nın mesajı 14 yönetim kurulu 18 genel

Detaylı

Hayırlı iş ve hizmetlere aracılık ve yardım eden kişi, sanki o işi bizzat yapmış gibidir. Nice kırk lara Nice hayırlı hizmetlere

Hayırlı iş ve hizmetlere aracılık ve yardım eden kişi, sanki o işi bizzat yapmış gibidir. Nice kırk lara Nice hayırlı hizmetlere 1 2 İster ak-pak binitleriyle atlanıp aramızdan ayrılmış ve Rahmet-i Rahmân a kavuşmuş olsun, ister halen toplumumuzda ve ön sıralarda duran, milli kültürümüzün bu emekçilerini yâdetmek ve ayrıca onların

Detaylı

Business Network Center Turkey.

Business Network Center Turkey. 09:15-10:15 İşe Alımda Yeni Uygulama: Sosyal İşe Alım...! Sosyal İşe Alım Nedir? Medyada Online Mülakat Nasıl Uygulanır? İpek Aral KİŞİOĞLU - Kaynağım İnsan Sosyal İşe Alım Nedir? Sosyal İşe Alımın Faydaları

Detaylı

ANADOLU ISUZU OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2014 YILINA AİT 15 NİSAN 2015 TARİHLİ ORTAKLAR OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI

ANADOLU ISUZU OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2014 YILINA AİT 15 NİSAN 2015 TARİHLİ ORTAKLAR OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI ANADOLU ISUZU OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2014 YILINA AİT 15 NİSAN 2015 TARİHLİ ORTAKLAR OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI Şirketimiz Ortaklar Olağan Genel Kurul Toplantısı; aşağıda

Detaylı