Audi A5 Sportback. Audi Teknoloji ile bir adım önde

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Audi A5 Sportback. Audi Teknoloji ile bir adım önde"

Transkript

1 A5 Audi A5 Sportback Audi Teknoloji ile bir adım önde

2 02 İçerik Giriş Yürüyen aksam Güvenlik İç mekan 16 Tasarım Motor Sürüş keyfi Audi S5 Sportback Audi exclusive, Audi exclusive line S line Stil rehberi

3 40 42 Dış renkler Koltuklar/Koltuk döşemeleri Tavan, dekoratif aksesuarlar Jantlar/Lastikler Farlar ve aynalar, dışdonanımlar, iç donanımlar Bilgi-eğlence sistemleri, asistan sistemler Teknik Teknik veriler Ebatlar Audi Verimlilik, Audi Konfigüratör, Audi tv Yakıt tüketimi ve CO 2 emisyonu değerlerini sayfa 54 den itibaren bulabilirsiniz.

4 04 Giriş Büyüleyici Kısa bir an. Bir göz açıp kapama. Bazen coşku yaratmak için daha uzun bir süre gerekli değildir. Bunun böylesi bir an olduğunu hissetmek için Audi A5 Sportback e bir bakış yeterlidir. Tamamen yeniden yorumlanmış bir coupè. Her anın özel olduğunu yaşayarak hissetmenizi sağlayan bir karakter. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 dan itibaren bulabilirsiniz.

5

6 06 Tasarım

7 Bir anda mekan, serbest mekan halini alır. Dışta klasik bir coupè otomobilin orantıları. İçerde bir Avant ın mekan hissi. Audi A5 Sportback birlikte olamayacağı düşünülen şeyleri, sportif tasarım ile üstün işlevselliği birleştirmektedir. Benzeri olmayan bir araç. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 dan itibaren bulabilirsiniz.

8 08 Tasarım

9 Arka tamponun yatay çizgileri tasarımın kararlılığının altını çizer, renk olarak farklılaştırılmış difüzör elemanı ilave bir dinamizm sağlar. Ön farlar ve büyük hava girişleri, A5 in tipik ifade gücünü yansıtır. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 dan itibaren bulabilirsiniz.

10 10 Tasarım Bagaj kapağına entegre edilmiş olan fren lambası, estetik araç mimarisini vurgular. Ayrıca geniş bantlı LED teknolojisi, alışılagelmiş lambalardan daha hızlı tepki verir: Aracın frenlenmesi sırasında arkadan gelen araçlar daha erken uyarılır. Audi A5 Sportback in şık güçlü tavan çizgisi düz vurgulanmış arka bölümde son bulur. Dar yan camlar, görünümü daha da atletik yapar. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 dan itibaren bulabilirsiniz.

11

12 12 Tasarım Peki Audi A5 Sportback ne tür bir araç? Bir coupè mi yoksa bir Avant mı? Bu araç bilinen kategorilere uymuyor. Tamamen kendine özgü bir sınıfı tanımlıyor. Bir yandan coupè: Uzun motor kaputundan arka bölüme kadar tasarım, iki kapılı bir aracın klasik biçimini almış. Düzgün tavan, şık bir şekilde çerçevesiz kapıların üzerinde uzanıyor, sportif bir omuz çizgisi büyük tekerlekleri vurguluyor. Kısa çıkıntılar ve daha uzun bir dingil mesafesi ilave bir dinamizm oluşturuyor. Öte yandan Avant: Dört adet kapı, Audi A5 Sportback in iç mekanında siz bekleyen üstün işlevselliği belli ediyor. Geniş yer sunumu uzun yolculuklarda da dört kişiye üstün bir konfor sunuyor. Her durumda bakış şekillerini değiştiren bir araç. Nasıl bakarsanız bakın. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 dan itibaren bulabilirsiniz.

13

14 14 Yürüyen aksam

15 Bir anda sürüş duygu halini alır. Spor diferansiyel ile birlikte quattro : A5 Sportback virajlara daha direkt ve daha hassas olarak girer. Audi A5 Sportback duygulara meydan okumakla kalmaz, kendisini onlara uyarlar. Opsiyonel Audi drive select ve onun otomatik (auto), konfor (comfort) veya dinamik (dynamic) şeklindeki 3 modu ile aracın karakterini her an kendiniz belirleyebilirsiniz. Yürüyen aksam, iyileştirilmiş aks yükü dağılımı ve son derece hassas direksiyon sistemi yoldan her an hızlı ve net geri bildirimler almanızı sağlar. Ayrıca geniş iz mesafesi ve uzun dingil mesafesi olağanüstü bir iz sadakati sağlar ve mükemmel bir sürüş duygusu verir. Çeşitli motorlarla birlikte alınabilen quattro sürekli dört tekerden çekiş sistemi ataklık konusunda ölçüt oluşturmaktadır. Duruma bağlı olarak bu sistem, tahrik kuvvetini asimetrik dinamik olarak dört tekerleğe dağıtır. İstendiğinde bir kademe daha atak: Spor diferansiyel ile birlikte quattro. Elektronik kumandalı diferansiyel, arka akstaki tekerlekleri ayrı şekilde hızlandırmaya olanak sağlar. Heyecan verici hassas şekilde viraj almak ve olağanüstü bir çekiş için. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 dan itibaren bulabilirsiniz. 30 Yıl quattro

16 16 Motor Güç, bir anda tutku halini alır. Her kilometre Audi A5 Sportback in performans kabiliyetini kanıtlar ve her sürüşü heyecan verici deneyim haline getirir. Motor yelpazesi kuvvetli, çekişi güçlü ve verimlidir. Tüm benzinli motorlar, Le Mans da bir çok zafer kazanmış olan FSI teknolojisinden yararlanmaktadır. Örneğin 211 HP gücü ve ilave turbo besleme sayesinde daha fazla ataklık sunan 2.0 TFSI quattro. 350 Nm lik etkileyici torku ile bu dört silindirli motor A5 Sportback i 6,6 saniyede 100 km/h ye hızlandırır. Bu arada yakıt miktarının, enjeksiyon basıncının ve enjeksiyon anının hassas bir şekilde ayarlanması, her bir benzin damlasından son derece verimli bir şekilde yararlanılmasını sağlar. Sportiflik ve verim, dizel motorlar için de geçerlidir. TDI teknolojisi sayesinde bu motorlar düşük tüketim değerleri ile yüksek tork değerlerini birleştirir. Düşük devir sayılarında da etkileyici bir çekiş gücü için bu motorlar common rail sisteminin en yeni kuşağı ile çalışmaktadır. Start-stop fonksiyonu tüketimin azaltılmasına katkı sağlar: Örneğin bir kırmızı ışıkta durduğunu zaman vitesi boş konuma aldığınızda motor stop eder ve yeniden debriyaja bastığınızda tekrar çalışır. İki şanzıman varyasyonu bu kuvveti hissedilebilir hale getirmektedir: Daha fazla sürüş keyfi için kısa vites yollarına sahip altı ileri vitesli manuel şanzıman ve opsiyonel olarak alınabilen S tronic çift kavramalı şanzıman. Bu otomatik şanzıman, viteslerin neredeyse hissedilebilir bir aralık olmaksızın hızlı şekilde değiştirilmesine olanak sağlar. Her durumda, verimli bir şekilde yolculuk yaparsınız: Manuel şanzımanlı 2.0 TDI deki start stop fonksiyonu ve yol bilgisayarınızın verimlilik programı, yakıt tasarrufuna katkı sağlar. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 dan itibaren bulabilirsiniz.

17

18 18 Güvenlik

19 Güvenlik, bir anda güven halini alır. Büyük ölçülendirilmiş frenlerin özel tasarımı, frenlerin çok fazla kullanılması durumunda fren etkisinin azalmasını önler. Normal bir sürüş, bir milisaniye içinde bir sorun halini alabilir. En iyi seçenek, tehlikeli durumların erkenden fark edilmesi ve olabildiğince önlenmesidir. Bunun için A5 Sportback kapsamlı yardım sistemlerine sahiptir. Örneğin ESP: İstemli fren müdahaleleri daha fazla seyir stabilitesi sağlar. Önden çekişli araçlarda yeni bir ilave ön aks kilidi (enlemesine) mevcuttur. Bu, tahrik torklarını sürüş durumuna göre elektronik olarak dağıtır ve bu suretle aracın önden kaymasına aktif olarak karşı koyar. Bu, virajlarda daha fazla ataklık ve hassasiyet ile birlikte daha sakin bir sürüş anlamına gelir. Aracın şeridini istenmeden terk etmesi durumunda sürücüyü uyaran opsiyonel şerit takip yardımcısı (lane assist) de sürücüye aktif bir destek sağlarken, yine opsiyonel bir donanım olan şerit değiştirme yardımcısı (side assist), radar sensörleri yardımıyla aracın yan arka bölgesini denetim altında tutar. Geniş kapsamlı bir sistem, sürücü ve ön yolcu için koltuk konumu algılar, uyarlamalı, tam ölçüde hava yastıkları ve bir baş hava yastığı sistemi sizi ve araçtaki diğer yolcuları korur. Göğüs kalça hava yastıkları ile kemer gerdiricili ve kemer kuvveti sınırlayıcılı 3 noktalı otomatik emniyet kemerleri ilave güvenlik sağlar. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 dan itibaren bulabilirsiniz.

20 20 Sürüş keyfi Hareket bir anda, coşku halini alır. Audi A5 Sportback, otomobil kullanmaya yeni bir boyut getirmektedir. Sportif vaadini her güzergahta tutan güçlü bir tasarım ile. Düz yollarda dinamik, virajlarda hassas. Açık bir hedefle, sizin her güzergahı yeniden yaşamanızı sağlamak için geliştirilmiştir. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 dan itibaren bulabilirsiniz.

21

22 22 İç mekan

23 Ayrıntılardaki zevk Kokpit: Dışa dönük ve sportif tasarımlı. 3 kollu, deri kaplı spor direksiyon hafif ve güvenli bir şekilde ele oturuyor, iyi düşünülmüş ayrıntılar etkileyici: Kokpit ve kumanda panosu, seçilen iç mekan rengine bağlı olarak tek veya 2 renkli; ön yolcu tarafının verdiği görsel sakinlik, sürücü tarafını daha da belirginleştiriyor. İç mekanı oluşturmak için çeşitli renk varyasyonlarında ve ayrıcalıklı bir işçilik kalitesine sahip kaliteli deri ve kumaşlar arasında seçim yapabilirsiniz. Uzun mesafelerde de stressiz bir yolculuk için arka bölümde de yolcuları tam ölçüde 2 adet koltuk ile karşılayan olağan dışı geniş bir mekan.

24 24 İç mekan Coupè bir otomobile biniyorsunuz ve Audi A5 Sportback in cömert yer sunumu sizi şaşırtıyor. Çok iyi tasarlanarak oluşturulmuş iç mekanın ölçülerini ve üstün kaliteli ayrıntılarını hissedin. Dört adet tam ölçüde koltuk, konfor ile birlikte güçlü bir yan destek sunar. Karmaşık çizgiler ve açık şekilde yapılandırılmış yüzeyler uyumlu bir şekilde birleşerek sportif bir mimari oluşturur ve iç mekanın ayrıcalıklı ifadesini sağlar. Kokpit sürücüye dönük şekilde oluşturulmuş ve kullanım elemanları ergonomik şekilde yerleştirilmiştir. Opsiyonel MMI navigasyon sistemi plus, daha da geliştirilmiştir. Entegre Joystickli yeni MMI düğmesi vasıtasıyla kullanımı tamamen içgüdüseldir. MMI navigasyon plus sistemi 3D harita gösterimine ve kişisel müzik dosyalarımızın yönetimi için bir sabit disk olan müzik dolabına (Jukebox) sahiptir. Navigasyon verilerinin DVD üzerinde sunulduğu MMI navigasyon da seçime sunulmuştur mm yükleme genişliğine sahip cömert bagaj, boş zamanlarınızı değerlendirme seçenekleriniz kadar esnektir. Asimetrik ve parçalı olarak yatırılabilen arka koltuk sırası sayesinde yükleme hacmi hızlı bir şekilde 480 litreden 980 litreye çıkarılabilir. Boydan boya yükleme tertibatı uzun nesnelerin yerleştirilmesini kolaylaştırır. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 dan itibaren bulabilirsiniz.

25

26 26 Bakış Görmek, bir anda özlem halini alır.

27 Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 dan itibaren bulabilirsiniz.

28 28 Audi S5 Sportback Daha fazla dinamizm Daha fazla verimlilik Hala daha sportif olabiliyor: Audi S modelleri ile tamamen yeni bir düzeyde gücü yaşayacaksınız. Güç üretimi ve hızlanma, Audi nin nefes kesici spor otomobillerinin geleneğinde vardır. Örneğin özel olarak uyarlanmış S spor yürüyen aksam, yüksek performanslı frenler, ESP veya quattro sürekli dört tekerden çekis sistemi gibi belirgin teknik özellikler, bu gücü etkin bir şekilde yaşanabilir yapar. Ama S amblemli bir Audi daha fazla şey demektir. Verimlilik ve işlevsellik ile birlikte azami ölçüde ataklık. Kendiniz ikna olun Audi S5 Sportback ile bir sürüş sırasında.

29

30 30 Audi exclusive Audi exclusive size özel Tamamen sizin düşüncelerinize göre kombine edilmiş dış görünüş ve iç mekan. Aracın boyası için seçilmiş, bireysel renkler, Audi otomobilinizin iç donanımı için kaliteli deri, şık Alcantara ve değerli ağaçlar ve süsler. Bir Audi yi sizin Audiniz ve çok özel bir şey yapan şey tam da bu kombinasyon, çok sayıda kaliteli malzeme ve donanım elemanı arasından yaptığınız kişisel seçiminizdir. Bireyselleştirme olanakları hakkında Audi Yetkili Satıcınızdan bilgi alabilirsiniz.

31 Koyu kahverengi damarlı diş budak ağacından Audi exclusive dekoratif aksesuarlar ve manolya beyazı renkte kontrastlı dikişlere sahip hindistan cevizi beji renginde Valcona deriden Audi exclusive deri donanım.

32 32 Audi exclusive line Siyah Alabaster beyazı çift renkli Valcona deri koltuk döşemesi ve renkli dikişli spor koltuklar (konyak kahverengisi/siyah veya Alabaster beyazı/siyah kombinasyonunda da temin edilebilir).

33 İki renkli koltuk döşemeleri Dekoratif aksesuarlar Audi exclusive line Konyak kahverengisi/siyah Valcona deri Mat polisajlı alüminyum Önde spor koltuklar Ön koltuklar için elektrikli bel desteği Şeritli iki renkli koltuk döşemesi (koltuk yan yükseltileri siyah/koltuk orta bölümü konyak kahverengisi, manolya beyazı veya Alabaster beyazı) Valcona deri Deri kapı kaplama elemanları (koltuk orta bölümü ile uyumlu) Renkli dikişlerle deri 3 kollu spor direksiyon (koltuk orta bölümü ile uyumlu); opsiyonel: 3 kol tasarımlı çok fonksiyonlu spor deri direksiyon, her biri renkli dikişli (koltuk orta kısmına uygun) Uyarı: Audi lane assist sipariş edilmesi durumunda sadece 4 kollu tasarımda ve S line amblemi olmayan deri direksiyon ile kombine edilebilir. Alüminyum mat polisajlı dekoratif aksesuarlar, opsiyonel: piyano siyahı veya Kök ceviz ağacı kahverengisi Siyah montaj parçaları da dahil olmak üzere siyah kumaş tavan Koltuk orta bölümü ile uyumlu renkli kenarlara sahip paspaslar Audi exclusive biniş çıtaları Direksiyon çerçevesi ve vites körüğü renkli dikişli (koltuk orta kısmına uygun) Manolya beyazı/siyah Valcona deri Siyah piyano rengi dekoratif aksesuarlar Alabaster beyazı/siyah Valcona deri Kök ceviz ağacı kahverengi dekoratif aksesuarlar Koltuk orta alanına uygun renkli dikişli. Renkli dikişli vites körüğü.

34 34 S line S line Sportifliğin yeni tanımı. Bir Audi A5 Sportback i kullanmak, otomotiv sportifliğine olan inancın bariz göstergesidir. Otomobilinizin iç mekanına hissedilir sportif kimlik kazandıran ve sürüş tarzını daha da iyileştiren, dinamik hatlarını destekleyen donanım kapsamları ile. S line paketleri Audi A5 Sportback in atletik görünümünü daha da güçlendirmenize olanak sağlar. Sportiflik konusunda avantajlardan yararlanın quattro GmbH ın S line paketleri.

35 S line Dış görünüm paketi Sportif belirgin tasarımlı ön ve arka tamponlar, radyatör yan ızgarası ve difüzör elemanı Araç renginde yan marşpiye çıtaları Ön tamponun alt kenarının ortasına entegre edilmiş platin grisi boyalı çubuk ve difüzör elemanı Üzerinde S line yazısı olan biniş yeri çıtaları Ön çamurlukların üzerinde S line yazısı Egzoz boruları için kromajlı uç parçaları (Dört silindirli araçlarda) Önde ve arkada tamponlar ve sportif dikkat çekici tasarımlı yan panjur ızgarası. Platinyum gri renginde difüzör elemanı. *Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 den itibaren bulabilirsiniz.

36 36 S line Gümüş dikişleri olan Alcantara delikli/deri spor koltuklar. S line 3 kollu tasarımda çok fonksiyonlu spor deri direksiyon. Delikli deriden vites topuzu. 5 kollu tasarımda alüminyum döküm jantlar.

37 Koltuk döşemeleri Dekoratif aksesuarlar S line Spor paketi Sprint kumaş/siyah deri Mat polisajlı alüminyum 5 kollu tasarımda alüminyum döküm jantlar,opsiyo nel 10 kol tasarımlı, 8,5 J x 18 ebadında 245/40 R 18 lastiklerle; lastiklerle;aynı şekilde opsiyonel: 20 kollu tasarımda alüminyum döküm jantlar, iki parçalı, veya 5 kollu segment tasarımda, 9 J x 19 ebadında 255/35 R 19 lastiklerle; veya 7 çift kol tasarımlı alüminyum döküm jantlar, 9 J x 20 ebadında 265/30 R 20 lastiklerle quattro GmbH nin dinamik yürüyen aksam uyarlamalı ve 10 mm alçak S line spor yürüyen aksamı Ön çamurluklarda S line yazıları S line yazılı biniş çıtaları İç mekan, ön panel ve tavan döşemesi siyah renktedir, seçime göre gümüş veya siyah dikişli kumaş/deri ve delilki Alcantara/deri koltuk döşemeleri, spor deri direksiyon, vites kolu körüğü ve paspaslar Polisajlı mat alüminyum S line dekoratif aksesuarlar; Opsiyonel: siyah piyano renginde veya ahşap vavona assam grisi araç içinde hava çıkış kanalları,far düğmesi ve elektromekanik park frenindeki alüminyum görünüm dahil Elektrikli bel desteği dahil spor koltuklar Koltuk döşemeleri, direksiyonlar ve dış renkler için: aşağıdaki seçim olanakları mevcuttur: Koltuk döşemeleri Sprint kumaş/deri veya delikli Alcantara/deri veya Milano deri veya Vacona deri, her seferinde siyah ön koltukların sırt dayamalarında S line kabartması ile 3 kol tasarımlı S line spor deri direksiyon veya tiptronik fonksiyonlu/fonksiyonsuz 3 kol tasarımlı S line çok fonksiyonlu spor deri direksiyon, siyah deri ve S line amblemi ile. Uyarı: Audi lane assist sipariş edildiğinde sadece ilgili S line amblemsiz 4 kol tasarımlı direksiyon ile kombine edilebilir. Dış renkler; Tüm standart renklerde, opsiyonel renklerde ilave renk seçeneği olarak metalik Monza gümüşü ve sedefli Misano kırmızısı temin edilebilir. Delikli Alcantara/siyah deri Siyah piyano boyası Milano siyah deri Gri renkli damarlı kayın ağacı İlave dış renk seçenekleri Valcona siyah deri Sedefli Misano kırmızısı Metalik Monza gümüşü Standart donanım Opsiyonel donanım

38 38 Stil rehberi 5 kollu dinamik tasarımlı alüminyum döküm jantlarla donatılmış ibis beyazı renkte A5 Sportback. Donanım: Tarçın rengi/siyah Valcona deri kaplı spor koltuklar. Muskat kahverengisi renkte defne ağacından dekoratif aksesuarlar, Bang & Olufsen ses sistemi ile birlikte MMI navigasyon plus.

39 5 kollu Y tasarımlı alüminyum döküm jantlarla donatılmış metalik buz gümüşü grisi renkte A5 Sportback. Donanım: Siyah renkte perfore Milano deri kaplı klimalı konfor koltuklar. Siyah renkli gösterge paneli, alüminyum hologramlı dekoratif aksesuarlar, Audi ses sistemi ile birlikte MMI navigasyon plus.

40 40 Dış renkler İbis beyazı Metalik¹ glacier beyazı Sedefli meteor grisi Sedefli Aruba mavisi Parlak siyah Metalik buz gümüşü grisi Sedefli fantom siyahı Sedefli derin deniz mavisi Parlak kırmızı Metalik Kondor grisi Metalik yerküre mavisi Sedefli Granat kırmızısı Standart donanım Opsiyonel donanım

41 Metalik kahverengi Sedefli lava grisi Metalik dakar beji Audi exclusive özel donanımlar. Bir quattro GmbH sunumudur. Metalik ametist grisi 1 Kesin piyasaya sunuş tarihi hakkında Audi Yetkili Satıcınızdan bilgi alabilirsiniz.

42 42 Koltuklar/koltuk döşemeleri Standart koltuklar Spor koltuklar Siyah Arkade kumaşı Tarçın kahve Valcona deri Siyah Atrium kumaş Siyah Alcantara/Deri Işık grisi Arkade kumaşı Işık grisi Atrium kumaş Işık grisi Alcantara/Deri Keten beji Arkade kumaşı Standart donanım Opsiyonel donanım

43 Standart ve spor koltuklar Ay gümüşü/siyah Valcona deri Siyah Milano deri Kardamom bej Milano deri Kardamom bej Valcona deri Tarçın kahverengisi/siyah Valcona deri Işık grisi Milano deri Siyah Valcona deri Audi exclusive deri donanımlar Bir quattro GmbH sunumudur. Kardamom bej/siyah Valcona deri Tarçın kahverengisi Milano deri Işık grisi Valcona deri

44 44 Koltuklar/koltuk döşemeleri, tavan, dekoratif aksesuarlar Klimalı konfor koltuklar Siyah perfore Milano deri Tarçın kahverengisi perfore Milano deri Işık grisi perfore Milano deri Audi exclusive deri donanımlar Bir quattro GmbH sunumudur. Standart ön koltuklar, koltuk yüksekliği, koltuğun ileri-geri konumu, sırt dayanağı eğimi ve koltuk başlığı manuel olarak ayarlanabilir. Önde spor koltuklar, virajlarda daha iyi yanal destek için belirgin yan desteklere sahip ve dışarı doğru çekilebilen baldır desteği ve dört yönde elektrikle ayarlanabilen bel desteği ile donatılmış, oturma yüzeyinin eğimi manuel olarak ayarlanabilir. Önde klimalı konfor koltuklar, lüks konfor için belirgin yan desteklere ve yumuşak üstyapıya sahip ayrıcalıklı koltuk seçeneği; aktif havalandırmalı ve ısıtılabilir, üşümeye karşı korumalı olarak ayarlanabilen baş bölgesi ısıtıcısı ile otomatik ilave ısıtma. Ön koltukların havalandırmalı koltuk yüzeylerinde ve arkada dış taraftaki her iki koltuğun havalandırmasız koltuk yüzeylerinde perfore deri ortasına bir eşya koyma yeri entegre edilmiş arka koltuk sırası (sadece perfore Milano deri, ısıtmalı koltuk, önde orta kol dayanağı, 3 bölgeli otomatik konfor klima ve elektrikle ayarlanabilen ön koltuklar ile birlikte sipariş edilebilir) Arkade kumaş, koltuk orta bölümü Arkade kumaş; koltuk yan destekleri, koltuk başlıkları ve kapı kaplamaları kumaştır (sadece ön standart koltuklar ile birlikte sipariş edilebilir) Atrium kumaş, koltuk orta bölümü Atrium kumaş; koltuk yan destekleri, koltuk başlıkları ve kapı kaplamaları kumaştır. (sadece ön spor koltuklarla birlikte sipariş edilebilir) Alcantara-deri kombinasyonu koltuk orta bölümü Alcantara, koltuk yan destekleri ve koltuk başlıkları deri, kapı kaplamaları ve arkadaki yan kaplama parçaları Alcantara dır(sadece spor koltuklar ile birlikte sipariş edilebilir). Milano deri donanım, oturma yerleri ile yan desteklerin yüzeyleri ve koltuk başlığının orta bölümü Milano deri Perfore Milano deri donanım, oturma yerleri ile yan desteklerin yüzeyleri ve koltuk başlığının orta bölümü Milano deri, ön koltukların havalandırmalı oturma yüzeyleri ve her iki arka koltuğun havalandırmasız oturma yüzeyleri perfore Milano deri (sadece önde klimalı konfor koltuklarla birlikte sipariş edilebilir). Valcona deri donanım, koltuk döşemeleri ve koltuk başlıkları ile ön ve arkadaki kapı kaplama elemanları Valcona deri Audi exclusive Valcona deri donanım (Paket 1), koltuk döşemeleri, koltuk başlıkları, kapı elemanları ve önde ortadaki kol dayanağı (birlikte sipariş verildiyse) Valcona deri. Opsiyonel: Koltuk yan desteklerinde ve koltuk başlıklarında renkli dikişler. Bir quattro GmbH sunumu. Audi exclusive Alcantara/Valcona deri donanım (Paket 1), koltuk yan destekleri, koltuk başlıkları ve ön ortadaki kol dayanağı (birlikte sipariş verildiyse) Valcona deri, koltuk orta bölümleri ve kapı kaplama elemanları Alcantara. Opsiyonel: Koltuk yan desteklerinde ve koltuk başlıklarında renkli dikişler (sadece spor koltuklar ile birlikte sipariş edilebilir). Bir quattro GmbH sunumu. Audi exclusive Valcona deri donanım (Paket 2), Paket 1 e ilaveten sırt dayanağı döşemeleri ve kapılardaki kol dayama yerleri deridir. Opsiyonel: Koltuk yan desteklerinde, koltuk başlıklarında ve kol dayama yerlerinde renkli dikişler. İlave parçalar deriye uygun renkte uyarlanmıştır (sadece elektrikle ayarlanabilen ön koltuklar ile birlikte sipariş edilebilir). Bir quattro GmbH sunumu. Tavan kumaştır, opsiyonel yıldız gümüşü, siyah veya açık bej rengindedir. Tavan siyah kumaş Kardamom bej perfore Milano deri Standart donanım Opsiyonel donanım

45 Dekoratif aksesuarlar Dekoratif aksesuarlar, kapı kaplamaları ön ve arka orta kol dayanağı da sipariş edilmişse ön orta konsoldaki yan kaplamalar için Mikrometalik platin Muskat kahverengisi defne ağacı Alüminyum hologram Badem beji dişbudak ahşabı Kahverengi kök ceviz ağacı Audi exclusive dekoratif aksesuarlar. Bir quattro GmbH sunumu

46 46 Jantlar/Lastikler Jantlar/Lastikler Kış Jantları 6 kol tasarımlı alüminyum dövme hafif yapı jantlar, 7,5 J x 17 ebadında 255/50 R 17 lastiklerle birlikte 10 kollu V tasarımlı alüminyum döküm jantlar, 8,5 J x 18 ebadında 245/40 R 18 lastiklerle birlikte 5 kollu Y tasarımlı alüminyum döküm jantlar, 8,5 J x 19 ebadında 255/35 R 19 lastiklerle birlikte 6 kol tasarımlı dövme hafif yapı jantlar, 7,5 J x 17 ebadında 225/50 R17 lastiklerle birlikte, istendiğinde acil çalışma özellikli lastiklerle,izin verilen maksimum hız 210 km/h, kar lastikleri ile kullanılabilir 7 kol tasarımlı alüminyum döküm jantlar, 7,5 J x 17 ebadında 225/50 R 17 lastiklerle birlikte 15 kollu yıldız tasarımlı alüminyum döküm jantlar, 8,5 J x 18 ebadında 245/40 R 18 lastiklerle birlikte 10 kol V tasarımlı alüminyum döküm jantlar, 8,5 J x 18 ebadında 245/40 R18 lastiklerle birlikte izin verilen maksimum hız 240km/h, kar lastikleri ile kullanılamaz 6 kol parabol tasarımlı alüminyum döküm jantlar, 8 J x 17 ebadında 245/45 R 17 lastiklerle birlikte; istendiğinde acil çalışma özellikli lastiklerle 5 kollu dinamik tasarımlı alüminyum döküm jantlar, 8,5 J x 18 ebadında 245/40 R 18 lastiklerle birlikte Standart donanım Opsiyonel donanım

47 Audi exclusive Jantlar/Lastikler 5 kollu tasarımlı Audi exclusive alüminyum döküm jantlar, 8,5 J x 18 ebadında 245/40 R 18 lastiklerle birlikte. Bir quattro GmbH sunumudur. 20 kollu tasarımlı Audi exclusive alüminyum döküm jantlar, iki parçalı, 9 J x 19 ebadında 255/35 R 19 lastiklerle birlikte. Bir quattro GmbH sunumudur. Acil durum lastikleri, lastikte basınç olmadığında en fazla 80 km/h hızla 30 km lik bir acil durumda gidiş menziline kadar lastik değiştirmeden sürüşe devam etmek mümkündür. Kilitli bijonlar, sadece birlikte verilen adaptörle gevşetilmelidir. Lastik onarım seti, 12 V kompresör ve lastik sızdırmazlık maddesi ile, izin verilen maksimum hız 80 km/h Yerden tasarruf sağlayan stepne, sadece kriko ile birlikte sipariş edilebilir. Lastik basıncı kontrol göstergesi, bir veya birden fazla tekerlekte basınç kaybı olması durumunda görsel ve sesli uyarı verir; sürücü bilgilendirme sisteminde ilgili lastik gösterilir. Avadanlık, bagajda Kriko, bagajda 10 kollu tasarımlı Audi exclusive alüminyum döküm jantlar, 8,5 J x 18 ebadında 245/40 R 18 lastiklerle birlikte. Bir quattro GmbH sunumudur. 5 kollu rotor tasarımlı, titan görselliğinde parlatılmış Alüminyum döküm jantlar, 9 J x 19 ebadında 255/35 R19 lastiklerle birlikte. Bir quattro GmbH sunumudur. 5 kollu segment tasarımlı Audi exclusive alüminyum döküm jantlar, 9 J x 19 ebadında 255/35 R 19 lastiklerle birlikte. Bir quattro GmbH sunumudur. 7 çift kollu tasarımlı Alüminyum döküm jantlar, 9 J x 20 ebadınfda 265/30 R 20 lastiklerle birlikte. Bir quattro GmbH sunumudur.

48 48 Farlar ve aynalar, dışdonanımlar, iç donanımlar Lambalar Xenon plus, kısa ve uzun huzme için uzun ömürlü gaz deşarj teknolojili farlar yolun yakın ve uzak bölgede gün ışığına benzer bir renkte yoğun ve mükemmel şekilde ve uzak mesafelere kadar aydınlatılmasını sağlar. Otomatik-dinamik aydınlatma mesafesi ayarı karşıdan gelen sürücülerin gözlerinin kamaşmasını önler; LED teknolojili gündüz sürüş farı bandı ve arka farlar az miktarda enerji çeker (far temizleme tertibatı dahil). Gündüz sürüş farı, ayrı reflektörlere sahip, Xenon plus farlar olması durumunda az enerji çeken LED teknolojili gündüz sürüş farı bandı fara entegre edilmiştir. Farlar, berrak camlı elipsoit teknolojili halojen farlar, elektrikli aydınlatma mesafesi ayarı ve park farı devresi, ayrı reflektörlere sahip gündüz sürüş farı. Uyarlanabilir far, dinamik viraj farı direksiyonun hareketinden yolun gidişini algılar. Farlar direksiyon açısına bağlı olarak viraja doğru döner ve virajı değişken şekilde aydınlatır. Uyarlanabilir far yaklaşık 10 km/h ila 110 km/h hız aralığında çalışır (sadece Xenon plus ile birlikte sipariş edilebilir). Uzun far asistanı, sistem sınırları dahilinde karşıdan gelen araçların farlarını, ileride giden araçların arka farlarını ve meskun bölgelerin ışıklarını kendi başına algılar. Trafik durumuna göre uzun far otomatik olarak yakılır veya söndürülür. Böylece sistem sürücünün görüşünü iyileştirir ve daha stressiz bir sürüş dolayısıyla konfor artışı sağlar (sadece elektrokrom iç dikiz aynası ile birlikte sipariş edilebilir). İç aydınlatma, sönme gecikmesi ve tüm kapılarda temas düğmeleri ile; bagaj bölmesi, sürücü, ön yolcu ve arka bölüm aydınlatması, önde iki adet okuma lambası, arkada iç lamba, aydınlatmalı makyaj aynaları, ortam aydınlatması. Işık paketi, arkadaki okuma lambalarını, aydınlatmalı hava çıkış ayarlayıcılarını ve kapı iç kumandalarını, kapılardaki aktif reflektörleri, biniş yeri lambalarını, önde ve arkadaki ayak bölmesi lambalarını, aydınlatmalı torpido gözünü içerir. Arka lambalar, beyaz renkli geri vites lambaları ile birlikte arka sis lambaları entegre edilmiş kırmızı arka lambalar. LED arka farlar, LED fren farları ve stop farları, flamanlı ampullü arka sis farları ve sinyal farları (sadece Xenon plus ile birlikte). Sis farları, tampona entegre edilmiş, alüminyum görünümlü süs bileziği ile. Far temizleme tertibatı, daha iyi aydınlatma gücü ve iyi bir görüş için su ve yüksek basınçla çalışır (Xenon plus ile birlikte standart). Yağmur/ışık sensörü, seyir ışıklarının, eve geliş/evden ayrılış (coming home/leaving home) fonksiyonunun ve cam sileceğinin otomatik kumandası için, üst kenarında gri renkli bant olan ön cam dahil. Aynalar LED sinyal lambaları entegre edilmiş araç renginde dış aynalar, elektrikle ayarlanabilir. Dış ayna seçenekleri: ısıtılabilir, her iki dış ayna ve cam yıkama memeleri ısıtılabilir ısıtılabilir ve elektrikle katlanabilir Isıtılabilir, elektrikle katlanabilir ve elektrokrom. (Sadece elektrokrom iç dikiz aynası ile birlikte sipariş edilebilir). Isıtılabilir, elektrikle katlanabilir, elektrokorm, hafıza fonksiyonlu. (Sadece elektrokrom iç dikiz aynası ve hafızalı sürücü koltuğu ile birlikte sipariş edilebilir). Elektrokrom iç dikiz aynası. Elektrokorm iç dikiz aynası, akustik cam sayesinde daha iyi bir yalıtım değerine sahip ve dışarıdan gelen gürültüleri azaltan ön cam dahil. (Sadece yağmur/ışık sensörü ile birlikte sipariş edilebilir). Tavan sistemleri Sürgülü/kalkar cam tavan, elektrikli, tek kat renkli emniyet camından, kademesiz ayarlanabilen güneş koruması ile; entegre rüzgar deflektörü, istenilen sürgülü tavan konumu için ön seçim otomatiği; merkezi kilit ve telsiz uzaktan kumanda vasıtasıyla dışarıdan konforlu açma/kapama. Kapama sistemeri Merkezi kilit, otomatik kilitleme fonksiyonu ve araç anahtarına entegre edilmiş telsiz uzaktan kumanda ile. Telsiz uzaktan kumanda, içeride düğmeye sahip merkezi kilit için araç anahtarına entegre edilmiş; bir basma ile kapıları, camları, bagaj bölmesini ve depo kapağını açar ve kilitler değişken kodlu. Akıllı anahtar, erişim ve kullanım yetki sistemi, anahtarın sadece yanınızda bulundurulması gereklidir; motorun çalıştırılması ve durdurulması orta konsoldaki motor start-stop düğmesi vasıtasıyla, aracın dışarıdan kilitlenmesi her iki kapı kolunda bulunan butonlar vasıtasıyla, aracın bagaj kapağından açılması da mümkündür. Elektronik immobilizer, motor kontrol ünitesine entegre edilmiş, aracın anahtarı ile otomatik olarak aktif duruma geçirilir. HomeLink, programlanabilir telsiz uzaktan kumanda, iç lamba modülüne entegre edilmiş kullanım düğmeleri; çok sayıda garaj kapısının ve dış kapının açılması için kullanılabilir; güvenlik ve aydınlatma sistemlerine kumanda edilebilir; daha başka bilgileri yetkili Audi Yetkili Satıcınızdan alabilirsiniz. Hırsızlık uyarı sistemi, iç mekan gözetimi ve eğim açısı sensörü ile çekerek götürme koruması dahil, devreden çıkarılabilir, kapıların, motor kaputunun ve bagaj kapağının denetimi için araç şebeke geriliminden bağımsız sinyal kornası. Yer belirleme asistanı için hazırlık, çalınan aracın yerinin bulunmasına yarayan (Audi orijinal aksesuarı olarak alınabilen) bir yer bulma asistanının bağlanması için hazırlık. Elektronik kontak, entegre çipli kontak anahtarı, aracın bir servis kabulü sırasında önemli olan bilgileri (km durumu, şasi numarası vb.) otomatik olarak hafızasına kaydeder. Standart donanım Opsiyonel donanım

Audi A4 A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 S4 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde

Audi A4 A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 S4 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde A4 Audi A4 A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 S4 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A4 Sedan ve A4 Avant 26 Audi A4 allroad quattro 36 Audi S4 Sedan ve S4 Avant Teknik

Detaylı

Audi A6 allroad quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde

Audi A6 allroad quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde A6 Audi A6 allroad quattro Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A6 allroad quattro Teknik 22 Audi ultra 30 MMI MMI Multimedya arayüzü 24 FSI /TFSI 31 Audi connect 26 TDI 32 Audi

Detaylı

Audi A7 Sportback Audi S7 Sportback

Audi A7 Sportback Audi S7 Sportback Donanımlar Audi A7 Sportback/S7 Sportback HomeLink 86 İç aydınlatma 85 İç ve dış aydınlatma paketi 85 İlkyardım malzemesi 98 Isı yalıtımlı cam 87 Isıtmalı koltuklar 88 ISOFIX çocuk koltuğu bağlantısı 88

Detaylı

Q5 Audi Q5 Q5 hybrid quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde

Q5 Audi Q5 Q5 hybrid quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde Q5 Audi Q5 Q5 hybrid quattro Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi Q5 32 Audi Q5 hybrid quattro Teknik 36 Audi ve Verimlilik 50 Yürüyen aksam, Offroad, ESC 38 Audi ultra 52 Audi

Detaylı

Audi A6 A6 Avant. Teknoloji ile bir adım önde

Audi A6 A6 Avant. Teknoloji ile bir adım önde A6 Audi A6 A6 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A6 Teknik 34 Alüminyum-Hybrid-Yapı tarzı 46 quattro /Spor difransiyelli quattro 36 MMI Multi Medya Arayüzü 48 Gece görüş

Detaylı

Audi A6 Sedan A6 Avant A6 allroad quattro Audi S6 Sedan S6 Avant. Teknoloji ile bir adım önde

Audi A6 Sedan A6 Avant A6 allroad quattro Audi S6 Sedan S6 Avant. Teknoloji ile bir adım önde A6 Audi A6 Sedan A6 Avant A6 allroad quattro Audi S6 Sedan S6 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A6 Sedan ve A6 Avant 18 Audi A6 allroad quattro 26 Audi S6 Sedan ve S6 Avant

Detaylı

larınızın altında döşemelerin gıcırdama sesleri, bildiğiniz kokular, benzersiz bir silü. Net şekli, arazi efsanesi olan G-Serisiʼni hatırlatıyor.

larınızın altında döşemelerin gıcırdama sesleri, bildiğiniz kokular, benzersiz bir silü. Net şekli, arazi efsanesi olan G-Serisiʼni hatırlatıyor. GLK-Serisi. larınızın altında döşemelerin gıcırdama sesleri, bildiğiniz kokular, benzersiz bir silü. Net şekli, arazi efsanesi olan G-Serisiʼni hatırlatıyor. Tamponda LED gündüz seyir l in birer göstergesidir

Detaylı

CLS-Serisi. Coupé ve Shooting Brake.

CLS-Serisi. Coupé ve Shooting Brake. CLS-Serisi. Coupé ve Shooting Brake. Yeni nesil CLS. Işıldayan tasarım. İnsan, hayatında kaç defa sıra dışı bir kişilikle karşılaşır? Eğer isterseniz, her gün ve her sürüşte olabilir. Yeni nesil CLS, geleceğe

Detaylı

>> Şehir için harika bir fikir. smart fortwo pure, pulse, passion, smart BRABUS ve BRABUS Xclusive.

>> Şehir için harika bir fikir. smart fortwo pure, pulse, passion, smart BRABUS ve BRABUS Xclusive. (Sabit telefondan ücretsiz arama. Cep telefonlarından aramalar için ücretler farklı olabilir.) D/A/CH smart Infocenter 00800 2 77 77 77 7 smart ınızı Avrupa Birliği nin (AB) ikinci el araç yasası gereğince

Detaylı

BMW Serisi Sedan. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr BMW SERİSİ SEDAN. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ.

BMW Serisi Sedan. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr BMW SERİSİ SEDAN. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ. BMW Serisi Sedan www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure BMW SERİSİ SEDAN. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ. BAZEN BİR RESİM BİN SÖZCÜĞE BEDELDİR. Editoryal HER AN DAHA DA MÜKEMMEL.

Detaylı

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi.

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW X www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BROŞÜRÜ- NÜZDEN DAHA FAZLA YARARLA- NIN. YENİ BMW X3. SINIRSIZ ÇOK YÖNLÜLÜK. GÖSTERİLEN

Detaylı

BMW SERİSİ GRAN TURİSMO. HACİM KAVRAMINA YENİ BİR BOYUT. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW Serisi Gran Turismo

BMW SERİSİ GRAN TURİSMO. HACİM KAVRAMINA YENİ BİR BOYUT. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW Serisi Gran Turismo BMW Serisi Gran Turismo www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure BMW SERİSİ GRAN TURİSMO. HACİM KAVRAMINA YENİ BİR BOYUT. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. OLAĞANÜSTÜ DIŞ TASARIMA

Detaylı

MINI Countryman. MINI PACEMAN.

MINI Countryman. MINI PACEMAN. MINI Countryman. MINI PACEMAN. 80 kadar sayfada 100.000 kadar FARKLI ÇEŞİT. Size özel tasarlanmış bir otomobile giden en hızlı yol, yıldan uzun bir süredir MINI'den geçiyor. Çünkü bir otomobil ancak bu

Detaylı

HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI.

HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI. Yeni Tiguan HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI. İÇİNDEKİLER. 04 DONANIM & TEKNOLOJİLER. 10 Trend & Fun 11 Sport & Style 12 White Night 14 Dış donanım 16 İç

Detaylı

Yeni Passat ve Yeni Passat Variant

Yeni Passat ve Yeni Passat Variant Yeni Passat ve Yeni Passat Variant En az sizin kadar özel. Yeni Passat ve Yeni Passat Variant ın özgüveninin ne kadar yüksek olduğunu daha ilk bakışta fark edeceksiniz. Özgün tasarımlı LED High ön farlar

Detaylı

Yeni Vito Select, çok özel hissetmeniz için ünlü olmanız gerekmiyor.

Yeni Vito Select, çok özel hissetmeniz için ünlü olmanız gerekmiyor. Yeni Vito Select. Yeni Vito Select, çok özel hissetmeniz için ünlü olmanız gerekmiyor. Her türlü yol şartına uygun bir şekilde tasarlanmış olan yeni Vito Select, çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir

Detaylı

POLO. BÜYÜKSÜN. Volkswagen seemore ile Polo, ios ve Android tabanlı cihazınızda.

POLO. BÜYÜKSÜN. Volkswagen seemore ile Polo, ios ve Android tabanlı cihazınızda. Polo POLO. BÜYÜKSÜN. Volkswagen seemore uygulaması; Volkswagen in ilanlarına, kataloglarına, broşürlerine, TV reklamlarına, hatta radyo spotlarına yerleştirdiği özel içerikleri, ios ve Android tabanlı

Detaylı

GÜZEL BİR ŞEY GÖRDÜKLERİNDE İNSANLARIN GÖZBEBEKLERİ %20 ORANINDA BÜYÜR.

GÜZEL BİR ŞEY GÖRDÜKLERİNDE İNSANLARIN GÖZBEBEKLERİ %20 ORANINDA BÜYÜR. GOLF İYİ BİR OTOMOBİL ÜRETMEK İÇİN İNANLARI İYİ TANIMALIINIZ. DAHA ÇOK KULAK VERDİK, DAHA FAZLA ZAMAN HARCADIK VE DAHA ÇOK ORU ORDUK. BİR TEK AMACIMIZ VARDI: ÜRÜCÜÜNÜ İYİ TANIYAN, YALNIZCA BUGÜNÜN DEĞİL,

Detaylı

Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2. Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek

Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2. Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2 SAYFALAR 2-5 Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi SAYFALAR 6-9 Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek SAYFALAR 10-13 Akıllı teknoloji

Detaylı

Yeni Vito. Kombi, Mixto ve Panelvan.

Yeni Vito. Kombi, Mixto ve Panelvan. Yeni Vito. Kombi, Mixto ve Panelvan. Yeni Vito. Kendi işinin patronları da terfi eder. Hafif ticari araçların uzmanı Mercedes-Benz den gerçek ticaret erbapları ve işinin uzmanları için yepyeni bir araç:

Detaylı

Giriş Devrim yaratan, geliştirilmiş yeni Freelander 2. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek. Güç Motor ve vites seçenekleri

Giriş Devrim yaratan, geliştirilmiş yeni Freelander 2. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek. Güç Motor ve vites seçenekleri Giriş Devrim yaratan, geliştirilmiş yeni Freelander 2 SAYFA 2 Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek SAYFA 8 Güç Motor ve vites seçenekleri SAYFA 13 Akıllı teknoloji Araç içi teknolojisi ve premium

Detaylı

> > RANGE ROVER SPORT 2012

> > RANGE ROVER SPORT 2012 RANGE ROVER SPORT 2012 En lüks sports tourer. Olağanüstü asfalt dinamikleri, sınıfının lider konfor özellikleri ve üstün yetenekleri ile mükemmel. Yenilenen gövdesi, mükemmel iç tasarımı, iki farklı olağanüstü

Detaylı

CR-V. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

CR-V. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını

Detaylı

> www.landrover.com.tr RANGE ROVER SPORT

> www.landrover.com.tr RANGE ROVER SPORT RANGE ROVER SPORT Tasarım İç Mekân Performans Yetenekler Sayfa 2 Sayfa 6 Sayfa 16 Sayfa 20 Şık, daha keskin, daha çağdaş bir kimlik Spor lüks ve sezgisel özellikler Üç gelişmiş motor güç, performans ve

Detaylı

www.landrover.com.tr PERFORMANS İÇ MEKAN TÜM KOŞULLARDA TASARIM Sayfa 12 Sayfa 16 Sayfa 8 Sayfa 2

www.landrover.com.tr PERFORMANS İÇ MEKAN TÜM KOŞULLARDA TASARIM Sayfa 12 Sayfa 16 Sayfa 8 Sayfa 2 RANGE ROVER EVOQUE www.landrover.com.tr TASARIM TÜM KOŞULLARDA PERFORMANS İÇ MEKAN Sayfa 2 Sayfa 8 Sayfa 12 Sayfa 16 ÖNEMLİ UYARI: Land Rover, araçlarının teknik özelliklerini, tasarımını ve üretimini

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM YENİ FORD TOURNEO CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-23 Donanım seviyeleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur

Detaylı

C mon! Ne için bekliyorsunuz?

C mon! Ne için bekliyorsunuz? Opel Corsa Motorlar ve Şanzımanlar 15 Sürüş Dinamiği 17 C mon! Ne için bekliyorsunuz? Güvenlik Konfor Akıllı Çözümler 18 20 23 Eğlenceyi sürüş keyfine çevirin. Opel Corsa nın mükemmel görünüşü heyecan

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO COURIER

YENİ FORD TOURNEO COURIER YENİ FORD TOURNEO COURIER İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Her maceranızda, yanınızda. Yeni Ford Tourneo Courier İyi zaman geçirmek kavramını tam anlamıyla

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM YENİ FORD TRANSIT CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-21 Gövde tipleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur ve dinamik

Detaylı

SIMPLY CLEVER. Yeni ŠKODA Octavia. Octavia

SIMPLY CLEVER. Yeni ŠKODA Octavia. Octavia SIMPLY CLEVER Yeni ŠKODA Octavia Octavia Yeni Octavia modelinin tasarımı, özgün şekli, net hatları, keskin kenarları ve apaçık yüzeyleri ile ilginizi çekecek. Yeni ŠKODA tasarım dili basit, kesin ve berraktır.

Detaylı