BAKANLIĞIMIZ PİYASA GÖZETİMİ VE DENETİMİ SONUCUNDA GÜVENSİZ BULUNAN ÜRÜNLERE İLİŞKİN DUYURU. Ürün görseli ve ilan örneği

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "BAKANLIĞIMIZ PİYASA GÖZETİMİ VE DENETİMİ SONUCUNDA GÜVENSİZ BULUNAN ÜRÜNLERE İLİŞKİN DUYURU. Ürün görseli ve ilan örneği"

Transkript

1 BAKANLIĞIMIZ PİYASA GÖZETİMİ VE DENETİMİ SONUCUNDA GÜVENSİZ BULUNAN ÜRÜNLERE İLİŞKİN DUYURU Aşağıdaki görsellerde yer alan ürünlerin içerdikleri tehlikeli kimyasal madde miktarının Bakanlığımızın Bazı Tüketici Ürünlerinin Tehlikeli Kimyasal Madde İçeriğine Yönelik Piyasa Gözetimi ve Denetimine İlişkin Tebliğ inde belirlenen limitleri aştığı akredite laboratuarda yapılan testler sonucunda tespit edildiğinden, söz konusu ürünler 4703 sayılı Ürünlere İlişkin Teknik Mevzuatın Hazırlanması ve Uygulanmasına Dair Kanun uyarınca güvensiz bulunmuştur. Bakanlığımız Piyasa Gözetimi ve Denetimi Yönetmeliğinin 15 inci maddesiuyarınca,üretici firmalar tarafından risk altındaki tüketicilere yönelik güvensiz ürünlerin duyurulması, toplatılması ve geri çağırılması amacı ile yapılan ilanlar ve firmalara ilişkin bilgilertüketicilerin bilgisine sunulmaktadır. Ürünün Adı/Tanımı CANBO Kids spor ayakkabısının ve Cauillo çocuk ayakkabısı. Ürün görseli ve ilan örneği İmalatçı/İthalatçı FirmanınUnvanı AKINAL AYAKKABICILIK SAN. VE TİC. A.Ş. Adres: 2. Organize Sanayi Bölgesi Başpınar/GAZİANTEP Tel: Fax:

2 Roxy marka okul çantası. AKKUŞ SARACİYE SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Adres: Uzun Çarşı Cad. Uğur Çarşısı No:84-8 MERCAN- FATİH/İSTANBUL Tel: Alper marka keçeli kalemlerin şeffaf ambalajı. ALPER KIRTASİYE-BEKİR ALPER Adres: İSTOÇ Ticaret Merkezi 31.Ada No:62 Bağcılar/İSTANBUL Tel: Fax:

3 Finding Nemo Işıklı Tükenmez kalem. ADEL KALEMCİLİK TİC. VE SAN. A.Ş. Adres: Esentepe Mah. Anadolu Cad. No:7 Kartal/İSTANBUL Tel: Fax: Mini Kalem Çantası. CANER SARACİYE TEKSTİL GIDA MOBİLYA SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ Adres: Battal Gazi Mah. Selçuk Han Cad. No:59 Sultanbeyli- İSTANBUL Tel:

4 Pretty Girl tükenmez kalem. CEM KIRTASİYE BÜRO MALZ. VE GIDA TİC.SAN.LTD.ŞTİ Adres:İSTOÇ 16. Ada Gönül Plaza K.4 Bağcılar-İSTANBUL Tel: Fax: Kalem kutusu, beslenme çantası, silgi, kurşun kalem. DÖNMEZLER LİSANS&KIRTASİYE OYUNCAK SAN. TİC. A.Ş. Adres: İSTOÇ 16. ADA ASLAN PLAZA 5.Kat Bağcılar- İSTANBUL Tel: Fax:

5 F90 ve Bakugan baskılı okul çantası. GANİ TEKSTİL VE SARACİYE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ Adres: Uzun Çarşı Cad. Kilit Han No:75/29 Mercan- Fatih/İSTANBUL Tel: Okul çantası. GENÇLER ÇANTA Adres: Terazidere Mah. Filiz Sok. No:197/A Bayrampaşa- İSTANBUL Tel: Fax:

6 FİLET model ayakkabı. GEZER AYAKKABI DERİ SAN. VE TİC. A.Ş. Adres: Atatürk Mah. Lozan Cad. No:9 Esenyurt/İSTANBUL Tel: Fax: Kalem çantaları ve beslenme çantaları. HAKAN ÇANTA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Adres: Tacirhane Sok. Hacısoyu Kardeşler İşhanı 18/10-11 Mercan- Eminönü/İSTANBUL Tel:

7 Hilal marka sırt çantası. HİLAL ÇANTA PROMOSYON VE TEKSTİL SAN.TİC. LTD. ŞTİ. Adres: Seyitnizam Mah. Ambarlar Cad. Kayıkçıoğlu İş Merkezi N0:21/A Bodrum Kat Zeytinburnu/İSTANBUL Tel: Leather Collection marka erkek kemeri. KARAGÖZOĞLU SARACİYE- HALİT KARAGÖZOĞLU Adres: Demirciler Mah. Çakmaklıoğlu Sok. No:17 Gerede/BOLU Tel:

8 Erkek çocuk ayakkabısı. MURAT KUNDURA Adres: Ayakkabıcılar Sitesi No:33 Kula/MANİSA Tel: Figürlü Tükenmez Kalem NT KİTAP KIRTASİYE BÜRO MALZEMELERİ PAZARLAMA VE TURİZM TİC. A.Ş. Adres: Merkez Mah. Soğuksu Cad. No:31 Bağcılar/İSTANBUL Tel: Fax:

9 Tesillo Marka spor ayakkabı. SET PLASTİK Adres: Çakmak Mah. Nizip Cad. No:142 Şehitkâmil/GAZİANTEP/ TÜRKİYE Tel: Fax: Glubox Sulu boya ve ErichKrause Drive silgi. SMART OFİS KIRTASİYE SAN. VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. Adres: Marmara San. Sitesi Yönetim Binası Kat:5 İkitelli/İSTANBUL Tel:

10 Mikro soft 2B Renkli Sarı ve 2B 20 Beyaz silgi. ŞAHİN KIRTASİYE HIRDAVAT TİC. LTD. ŞTİ. Adres: İstoç Çarşısı 18.Ada No:121 Bağcılar/İSTANBUL Tel: Lucky Prince pastel boyanın beyaz plastik altlığı. ŞARKGÜLÜ KIRTASİYE SAN. VE TİC. A.Ş. Adres: Atatürk Sanayi Bölgesi Hacı Bektaş Veli Caddesi İltaş Binası Ömerli Köyü Hadımköy- İSTANBUL Tel: Fax:

11 Space Kids ayakkabı. UZAY PLASTİK-MEHMET ASEF DEDEKURT Adres: ÇAKMAK MAH. BAŞAK SOK. NO: 20/A /GAZİANTEP Tel: Racer Sırt çantası. YASMİNA ÇANTA-İSMAİL KARTAL Adres: Hoca Ahmet Yesevi Cad. C Sok. No:2 Zeytinburnu/İSTANBUL Tel:

12 Flash&Dash kalem çantası, Winx Club Silver Tattoo kalem çantası ve Winx Club Straberry Fruit beslenme çantası. YAYGAN SARACİYE KIRTASİYE VE OYUNCAK MAM. SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ. Adres: İSTOÇ 16. Ada Aslan Plaza Kat:6 Bağcılar- Mahmutbey/İSTANBU L Tel: Fax: Polact marka ayakkabı. DEPAR AYAKKABI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Adres: Maltepe Mah. Gümüşsuyu Cad. Fatih Şehitleri Sok. No:15 Kat:3 Topkapı- İSTANBUL Tel: Fax: BeForce marka beslenme çantası. BEYAZIT DERİ

13 GÜVENSİZ ÜRÜN DUYURUSU Yanda resmi bulunan, Ayhan Çetin - Ayakkabı İmalatı ve Toptan Satışı firması tarafından piyasaya arz edilmiş, Happy Kids marka çocuk ayakkabısının, Gümrük ve Ticaret Bakanlığının Bazı Tüketici Ürünlerinin Tehlikeli Kimyasal Madde İçeriğine Yönelik Piyasa Gözetimi ve Denetimine İlişkin Tebliğ inde izin verilen limitlerin üzerinde kimyasal madde içerdiği tespit edildiğinden güvensiz olduğuna ve piyasadan toplatılmasına karar verilmiştir. Resimdeki ürünü satın almış olan tüketicilerin ürünü kullanmamaları ve en kısa sürede aşağıda iletişim bilgileri bulunan üretici firmaya iade etmeleri gerekmektedir. Kamuoyuna duyurulur. Ayhan Çetin - Ayakkabı İmalatı ve Toptan Satışı Adres: Egemenlik Mah. Ayakkabıcılar Sitesi 6136 Sk. No:6 Işıkkent Bornova / İZMİR GÜVENSİZ ÜRÜN DUYURUSU Yanda resimleri bulunan, Diler Çanta San. ve Tic. İth. İhr. Ltd. Şti. tarafından piyasaya arz edilmiş, üzerlerinde Fashion Girl ifadesi bulunan kalem çantası ile Fenerbahçe amblemi bulunan kalem çantasının Gümrük ve Ticaret Bakanlığı nın Bazı Tüketici Ürünlerinin Tehlikeli Kimyasal Madde İçeriğine Yönelik Piyasa Gözetimi ve Denetimine İlişkin Tebliğ inde izin verilen limitlerin üzerinde kimyasal madde içerdiği tespit edildiğinden güvensiz olduklarına ve piyasadan toplatılmalarına karar verilmiştir. Resimlerdeki ürünleri satın almış olan tüketicilerin ürünleri kullanmamaları ve en kısa sürede aşağıda iletişim bilgileri bulunan üretici firmaya iade etmeleri gerekmektedir. Kamuoyuna duyurulur.

14 Diler Çanta San. ve Tic. İth. İhr. Ltd. Şti. Adres: Hırka-i Şerif Mah. Kabakulak Sok. No: 16/A Karagümrük Fatih / İSTANBUL Tel: GÜVENSİZ ÜRÜN DUYURUSU Yanda resmi bulunan, Kenar Deri Ürünleri San. Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından piyasaya arz edilmiş Welch (üzerinde çiçek figürü bulunan siyah renkli) marka çocuk ayakkabısının Gümrük ve Ticaret Bakanlığının Bazı Tüketici Ürünlerin Tehlikeli Kimyasal Madde İçeriğine Yönelik Piyasa Gözetimi ve Denetimine İlişkin Tebliğ inde izin verilen limitlerin üzerinde kimyasal madde içerdiği tespit edildiğinden güvensiz olduğuna ve piyasadan toplatılmasına karar verilmiştir. Resimdeki ürünü satın almış olan tüketicilerin ürünü kullanmamaları ve en kısa sürede aşağıda iletişim bilgileri bulunan firmaya iade etmeleri gerekmektedir. Kamuoyuna duyurulur. Kenar Deri Ürünleri Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi Adres: Egemenlik Mah Sok. No:23 Işıkkent- Bornova / İZMİR Tel:

15 GÜVENSİZ ÜRÜN DUYURUSU Yanda resmi bulunan, Rival San. Tic. Ltd. Şti. tarafından piyasaya arz edilmiş Cooky Ball Pen marka tükenmez kalemin, Gümrük ve Ticaret Bakanlığının Bazı Tüketici Ürünlerinin Tehlikeli Kimyasal Madde İçeriğine Yönelik Piyasa Gözetimi ve Denetimine İlişkin Tebliğ inde izin verilen limitlerin üzerinde kimyasal madde içerdiği tespit edildiğinden güvensiz olduğuna ve piyasadan toplatılmasına karar verilmiştir. Resimdeki ürünü satın almış olan tüketicilerin ürünü kullanmamaları ve en kısa sürede aşağıda iletişim bilgileri bulunan üretici firmaya iade etmeleri gerekmektedir. Kamuoyuna duyurulur. Rival İth. İhr. Pet. Gıda San. Tic. Ltd. Şti. Adres: Çiftepınar Mah. Vina Pasajı No:19 Doğubeyazıt / AĞRI Tel:

1-GENEL BİLGİLER 1.1 SERMAYE YAPISI

1-GENEL BİLGİLER 1.1 SERMAYE YAPISI 1-GENEL BİLGİLER Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş. nin ( Şirket ) faaliyet konusu ağaç cidarlı kurşun, boya kalemleri ve diğer kırtasiye ürünleri üretimi, tesislerde imal edilen mamullerin satışını

Detaylı

Davul`Fırın`ve`Midi`Fırın Round Oven - Midi Oven

Davul`Fırın`ve`Midi`Fırın Round Oven - Midi Oven KULLANIM KLAVUZU OPERATING MANUAL Davul`Fırın`ve`Midi`Fırın Round Oven - Midi Oven DAVUL FIRIN - ROUND OVEN: AF010,`AF015,`AF016,`AF020,`AF110,`AF120,`AF130,`AF140,`AF210,`AF220,`AF230,` AF310,`AF320,`AF330

Detaylı

YURT IÇI ENDUSTRIYEL VE SEKTOREL FUARLAR TAKVIMI

YURT IÇI ENDUSTRIYEL VE SEKTOREL FUARLAR TAKVIMI 2002 YURT IÇI ENDUSTRIYEL VE SEKTOREL FUARLAR TAKVIMI Hazirlayan Tülay BAHÇETEPE Mustafa ÇAÖLA YAN istanbul TiCARET ODASI ULUSLARARASI ilişkiler, FUARLAR VE TURiZM ŞUBESi Reşadiye Cad. 34378 Eminönü/İSTANBUL

Detaylı

AB650 - AB651 - AB660 - AB661 - AB670

AB650 - AB651 - AB660 - AB661 - AB670 KULLANIM KLAVUZU OPERATING MANUAL Izgara Grill AB650 - AB651 - AB660 - AB661 - AB670 www.akelevaletleri.com GENEL GÜVENLİK KURALLARI ÖNEMLİ Bu ürünü kullanırken aşağıda belirtilen genel güvenlik tedbirlerine

Detaylı

1-GENEL BİLGİLER 1.1 SERMAYE YAPISI

1-GENEL BİLGİLER 1.1 SERMAYE YAPISI 1-GENEL BİLGİLER Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş. nin ( Şirket ) faaliyet konusu ağaç cidarlı kurşun, boya kalemleri ve diğer kırtasiye ürünleri üretimi, tesislerde imal edilen mamullerin satışını

Detaylı

Pizza`Tavası Pizza Pan

Pizza`Tavası Pizza Pan KULLANIM KLAVUZU OPERATING MANUAL Pizza`Tavası Pizza Pan AT640 www.akelevaletleri.com GENEL GÜVENLİK KURALLARI ÖNEMLİ ``Bu ürünü kullanırken aşağıda belirtilen genel güvenlik tedbirlerine mutlaka uyulması

Detaylı

DIŞ TİCARETTE STANDARDİZASYON II. BÖLÜM

DIŞ TİCARETTE STANDARDİZASYON II. BÖLÜM DIŞ TİCARETTE STANDARDİZASYON MEVZUATI II. BÖLÜM 1 Ticari Kalite Denetim Yeterlik Belgesi Verilmesinde Uygulanacak Esaslara İlişkin Tebliğ (Tebliğ No: 2004/28)... 3 Uluslararası Gözetim Şirketleri Statüsüne

Detaylı

ASYA KATILIM BANKASI ANONİM ŞİRKETİ'NDEN

ASYA KATILIM BANKASI ANONİM ŞİRKETİ'NDEN ASYA KATILIM BANKASI ANONİM ŞİRKETİ'NDEN ÖDENMİŞ SERMAYEMİZİN 300.000.000.- YENİ TÜRK LİRASI NAKİT KARŞILIĞI 300.000.000.-YENİ TÜRK LİRASI İÇ KAYNAKLARDAN KARŞILANMAK SURETİYLE 300.000.000.-YENİ TÜRK LİRASINDAN

Detaylı

SERMAYE PİYASASI KURULU BÜLTENİ

SERMAYE PİYASASI KURULU BÜLTENİ SERMAYE PİYASASI KURULU BÜLTENİ 2015/10 16/04/2015 A. YENİ BAŞVURULAR 1. Sermaye Piyasası Aracı İhracı Nedeniyle Kurula Başvuran Ortaklıklar Ortaklık İhraç Edilecek Sermaye Piyasası Aracı Bedelli Paylar

Detaylı

ORTA ANADOLU HUBUBAT BAKLİYAT YAĞLI TOHUMLAR İHRACATÇI BİRLİKLERİ

ORTA ANADOLU HUBUBAT BAKLİYAT YAĞLI TOHUMLAR İHRACATÇI BİRLİKLERİ ORTA ANADOLU HUBUBAT BAKLİYAT YAĞLI TOHUMLAR İHRACATÇI BİRLİKLERİ Sayı: Konu: TİM.OAİB.06.ARG3.2014/404-11093 RF/İhracatçı Firma Listeleri Hk Ankara, 28/05/2014 SİRKÜLER(H-2014) Sayın Üyemiz; Ege İhracatçı

Detaylı

RİZE TİCARET VE SANAYİ ODASI 01.10.2011-31.10.2011 TARİHİ İTİBARİ İLE FAALİYET RAPORU

RİZE TİCARET VE SANAYİ ODASI 01.10.2011-31.10.2011 TARİHİ İTİBARİ İLE FAALİYET RAPORU ÖNSÖZ 01.10.2011 31.10.2011 tarihleri arasında Yönetim Kurulumuz ve Genel Sekreterliğimiz 5174 sayılı Kuruluş Kanunu gereğince çıkartılan tüzük ve iç yönetmenliğimizde belirtilen görevlerini tüm servislerin

Detaylı

RİZE TİCARET VE SANAYİ ODASI 01.08.2012-31.08.2012 TARİHİ İTİBARİ İLE FAALİYET RAPORU

RİZE TİCARET VE SANAYİ ODASI 01.08.2012-31.08.2012 TARİHİ İTİBARİ İLE FAALİYET RAPORU ÖNSÖZ 01.08.2012 31.08.2012 tarihleri arasında Yönetim Kurulumuz ve Genel Sekreterliğimiz 5174 sayılı Kuruluş Kanunu gereğince çıkartılan tüzük ve iç yönetmenliğimizde belirtilen görevlerini tüm servislerin

Detaylı

MEHMET PARLAY GAZİANTEP ŞAHİNBEY ATATÜRK BULVARI NO:92/D ADA KİTAP YENBU KİTAP KIRT.DAĞ.LTD. GAZİANTEP ŞAHİNBEY ŞAHINTEPE MAH 400 NOLU CAD LAPIS

MEHMET PARLAY GAZİANTEP ŞAHİNBEY ATATÜRK BULVARI NO:92/D ADA KİTAP YENBU KİTAP KIRT.DAĞ.LTD. GAZİANTEP ŞAHİNBEY ŞAHINTEPE MAH 400 NOLU CAD LAPIS İşyeri Adı Şehir İlçe Adres N-T GAZIANTEP GAZİANTEP MERKEZ INCIRLI PINAR MH.NAIL BILEN CD.N:18-D GAZIANTEP N-T AFYON AFYONKARAHİSAR MERKEZ DUMLUPINAR MAH. 2.DUMLUPINAR CD.N:37 N-T YALOVA YALOVA MERKEZ

Detaylı

ULU ÖNDERİMİZ ATATÜRK ÜN 31 OCAK 1931 TARİHİNDE ODAMIZI TEŞRİFLERİNDE YAPTIKLARI KONUŞMA..4 KALİTE POLİTİKAMIZ VE HEDEFLERİMİZ...5 ÖNSÖZ...

ULU ÖNDERİMİZ ATATÜRK ÜN 31 OCAK 1931 TARİHİNDE ODAMIZI TEŞRİFLERİNDE YAPTIKLARI KONUŞMA..4 KALİTE POLİTİKAMIZ VE HEDEFLERİMİZ...5 ÖNSÖZ... ULU ÖNDERİMİZ ATATÜRK ÜN 31 OCAK 1931 TARİHİNDE ODAMIZI TEŞRİFLERİNDE YAPTIKLARI KONUŞMA..4 KALİTE POLİTİKAMIZ VE HEDEFLERİMİZ...5 ÖNSÖZ...6 İZMİR TİCARET ODASI TARİHÇESİ...7 DÜNDEN BUGÜNE İZMİR TİCARET

Detaylı

AP510 - AP515 - AP525 - AP511

AP510 - AP515 - AP525 - AP511 KULLANIM KLAVUZU OPERATING MANUAL Plate`-`Ocak Cooker AP510 - AP515 - AP525 - AP511 - AP511i www.akelevaletleri.com GENEL GÜVENLİK KURALLARI ÖNEMLİ Bu ürünü kullanırken aşağıda belirtilen genel güvenlik

Detaylı

ULU ÖNDERİMİZ ATATÜRK ÜN 31 OCAK 1931 TARİHİNDE ODAMIZI TEŞRİFLERİNDE YAPTIKLARI KONUŞMA..4 KALİTE POLİTİKAMIZ VE HEDEFLERİMİZ...5 ÖNSÖZ...

ULU ÖNDERİMİZ ATATÜRK ÜN 31 OCAK 1931 TARİHİNDE ODAMIZI TEŞRİFLERİNDE YAPTIKLARI KONUŞMA..4 KALİTE POLİTİKAMIZ VE HEDEFLERİMİZ...5 ÖNSÖZ... ULU ÖNDERİMİZ ATATÜRK ÜN 31 OCAK 1931 TARİHİNDE ODAMIZI TEŞRİFLERİNDE YAPTIKLARI KONUŞMA..4 KALİTE POLİTİKAMIZ VE HEDEFLERİMİZ...5 ÖNSÖZ...6 İZMİR TİCARET ODASI TARİHÇESİ...7 YILLAR İTİBARİYLE ODAMIZ BAŞKANLARI

Detaylı

RİZE TİCARET VE SANAYİ ODASI KASIM AYI YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU

RİZE TİCARET VE SANAYİ ODASI KASIM AYI YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU ÖNSÖZ Kasım ayı içersinde haftada bir toplanan Yönetim Kurulumuzun bu toplantılarda almış oldukları kararların tanzim ve icrasının takibi, tüm servislerin 5174 Sayılı Kanun gereğince çıkartılan tüzük ve

Detaylı

RİZE TİCARET VE SANAYİ ODASI NİSAN AYI YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU

RİZE TİCARET VE SANAYİ ODASI NİSAN AYI YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU ÖNSÖZ Nisan ayı içerisinde haftada bir toplanan Yönetim Kurulumuzun bu toplantılarda almış oldukları kararların tanzim ve icrasının takibi, tüm servislerin 5174 Sayılı Kanun gereğince çıkartılan tüzük

Detaylı

1322 CADDE 39/1-3-7 ÖVEÇLER MERKEZ 06460 ANKARA 312-4728353 312-4728354 KOBİ 2 4S BİLGİSAYAR İTHALAT İHRACAT YAZILIM DANIŞMANLIK TİCARET LTD. ŞTİ.

1322 CADDE 39/1-3-7 ÖVEÇLER MERKEZ 06460 ANKARA 312-4728353 312-4728354 KOBİ 2 4S BİLGİSAYAR İTHALAT İHRACAT YAZILIM DANIŞMANLIK TİCARET LTD. ŞTİ. 1A DENTAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED 2 ADAM YAZILIM,EĞİTİM, DAN.,REKLAM,BASIN YAYIN,MÜH. HİZ. VE BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ,İTH.İHR. PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ Kuruluş Adı Kuruluş Adresi Kuruluş Telefonu

Detaylı

Kuruluş Adı Kuruluş Adres Kuruluş Telefon Kuruluş Faks Kuruluş E-Posta

Kuruluş Adı Kuruluş Adres Kuruluş Telefon Kuruluş Faks Kuruluş E-Posta A Bilgi Teknolojileri Ar-Ge, İmalat San. Ve Tic. Ltd. A Sistem Yazılım Danışmanlık Mobilya İth. İhr. Yic. Ltd. A.Döksan Döküm Sanayi Ve Ticaret Limited A.E.S. Elektronik Makina Sanayi Ve Ticaret Ltd. A.I.T.

Detaylı

RİZE TİCARET VE SANAYİ ODASI MAYIS AYI MECLİS OLAĞAN TOPLANTI TUTANAĞI

RİZE TİCARET VE SANAYİ ODASI MAYIS AYI MECLİS OLAĞAN TOPLANTI TUTANAĞI RİZE TİCARET VE SANAYİ ODASI MAYIS AYI MECLİS OLAĞAN TOPLANTI TUTANAĞI Meclis Toplantı Tarihi : 29 MAYIS 2014 Toplantıya Katılan Üyeler Toplantıya Katılmayan Üyeler : Meclis Başkanı Ömer Faruk OFLUOĞLU,

Detaylı

1 OCAK - 30 EYLÜL 2008 ARA DÖNEM FAALİYET RAPORU

1 OCAK - 30 EYLÜL 2008 ARA DÖNEM FAALİYET RAPORU Sayfa No: 1 TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. 1 OCAK - 30 EYLÜL 2008 ARA DÖNEM FAALİYET RAPORU Sayfa No: 2 İÇİNDEKİLER Vakıfbank Hakkında 3 Vakıfbank ın Ortaklık Yapısı 4 Yönetim Kurulu Üyeleri ve Denetçiler

Detaylı

Kuruluş Adı Adres Telefon Faks Ölçek

Kuruluş Adı Adres Telefon Faks Ölçek BİLİM ENDÜSTRİYEL KİMYASALLAR SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ. İOSB ATATÜRK OTO SANAYİ SİT 21.SOKAK NO:612 BAŞAKŞEHİR BAŞAKŞEHİR 34306 İSTANBUL 212-4863641 212-4863643 KO 1 1A DENTAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED OSMANAĞA

Detaylı

EKE MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İÇERİK TARİHÇE TURİZM YAPILARI SAĞLIK YAPILARI EĞİTİMYAPILARI SANAYİ YAPILARI

EKE MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İÇERİK TARİHÇE TURİZM YAPILARI SAĞLIK YAPILARI EĞİTİMYAPILARI SANAYİ YAPILARI EKE MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İÇERİK TARİHÇE TURİZM YAPILARI SAĞLIK YAPILARI EĞİTİMYAPILARI SANAYİ YAPILARI İŞ MERKEZLERİ VE AVM LER RÖLEVE VE RESTORASYON PROJELERİ CAMİLER KONUTLAR

Detaylı

RİZE TİCARET VE SANAYİ ODASI 01.01.2013-31.01.2013 TARİHİ İTİBARİ İLE FAALİYET RAPORU

RİZE TİCARET VE SANAYİ ODASI 01.01.2013-31.01.2013 TARİHİ İTİBARİ İLE FAALİYET RAPORU ÖNSÖZ 01.01.2013 31.01.2013 tarihleri arasında Yönetim Kurulumuz ve Genel Sekreterliğimiz 5174 sayılı Kuruluş Kanunu gereğince çıkartılan tüzük ve iç yönetmenliğimizde belirtilen görevlerini tüm servislerin

Detaylı

ULU ÖNDERİMİZ ATATÜRK ÜN 31 OCAK 1931 TARİHİNDE ODAMIZI TEŞRİFLERİNDE YAPTIKLARI KONUŞMA..4 KALİTE POLİTİKAMIZ VE HEDEFLERİMİZ...5 ÖNSÖZ...

ULU ÖNDERİMİZ ATATÜRK ÜN 31 OCAK 1931 TARİHİNDE ODAMIZI TEŞRİFLERİNDE YAPTIKLARI KONUŞMA..4 KALİTE POLİTİKAMIZ VE HEDEFLERİMİZ...5 ÖNSÖZ... ULU ÖNDERİMİZ ATATÜRK ÜN 31 OCAK 1931 TARİHİNDE ODAMIZI TEŞRİFLERİNDE YAPTIKLARI KONUŞMA..4 KALİTE POLİTİKAMIZ VE HEDEFLERİMİZ...5 ÖNSÖZ...6 İZMİR TİCARET ODASI TARİHÇESİ...7 DÜNDEN BUGÜNE İZMİR TİCARET

Detaylı

17 Mayıs 2015 Pazar 38 YERDEN İZİN ALMAYA GEREK YOK

17 Mayıs 2015 Pazar 38 YERDEN İZİN ALMAYA GEREK YOK İZMİR Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nı Gündoğdu Meydanı nda düzenleyeceği şenlikle kutlayacak. Aynı günün akşamında ise ünlü rock grubu Duman ın konseri var. devamı

Detaylı

Maliye Bakanlığından:

Maliye Bakanlığından: 17 Mart 2007 CUMARTESİ Resmî Gazete Sayı : 26465 Maliye Bakanlığından: TEBLİĞ TÜTÜN MAMULLERİ VE ALKOLLÜ İÇKİLERDE BANDROLLÜ ÜRÜN İZLEME SİSTEMİ GENEL TEBLİĞİ SIRA NO: 1 1. Giriş 213 sayılı Vergi Usul

Detaylı

EĞİRDİR GÖLÜ NÜ KORUMAK İÇİN İŞBİRLİĞİ YAPIYORUZ. KİTAPÇIK İYİ TARIM UYGULAMALARI EL KİTABI

EĞİRDİR GÖLÜ NÜ KORUMAK İÇİN İŞBİRLİĞİ YAPIYORUZ. KİTAPÇIK İYİ TARIM UYGULAMALARI EL KİTABI EĞİRDİR GÖLÜ NÜ KORUMAK İÇİN İŞBİRLİĞİ YAPIYORUZ. KİTAPÇIK 2013 İYİ TARIM UYGULAMALARI EL KİTABI İyi Tarım Uygulamaları El Kitabı WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı), İstanbul, Türkiye Nisan 2013 Tüm

Detaylı

MONTAJ VE KULLANIM KILAVUZU

MONTAJ VE KULLANIM KILAVUZU MONTAJ VE KULLANIM KILAVUZU DUŞ SİSTEMLERİ Banyo ve Mutfak Armatürleri www.gpd.com.tr Sayfa 2 İÇİNDEKİLER İÇİNDEKİLER.. 2 Sayfa BAŞLARKEN 3 KALİTE SERTİFİKALARI... 3 DUŞ SİSTEMLERİ 1)Duş sistemlerinin

Detaylı