ACUN TOHUMCULUK TAR. ÜR. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "ACUN TOHUMCULUK TAR. ÜR. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ."

Transkript

1 ACUN TOHUMCULUK TAR. ÜR. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Lahana Karnabahar Brokoli Domates Ispanak Turp Patl can biber Bu day Çeltik Cabbage Culiflower Broccoli Tomato Spinach Radish Aubergine Pepper Wheat Brown rice Türkiye tohumculuğuna 1989 yılında bir şahıs firması olarak ilk adımını atarak faaliyetlerini yürüten şirketimiz 1997 yılında ekip olarak kurulmuştur. Şirketimiz, dünyanın en kaliteli sebze tohum çeşitlerine sahip Japonya da mukim Tokita Seed firmasının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Ülkemiz tarımına ve ekonomisine yüksek katma değerli çeşitler geliştirip verimliliği artırmak üzere çeşit deneme ve adaptasyon çalışmalarını kendi bünyesindeki ziraat mühendisleri ile yapan şirketimiz çalışmalarını 6 ana merkezli deneme istasyonu takibinde ülkemizin tüm lokasyonlarında sürdürmekte ve ortaya çıkardığı çeşitleri bölge distribütörleri vasıtası ile üreticilerimizin hizmetine sunmaktadır. Şirketimiz,ülkemiz çiftçisine üstün niteliklere sahip kaliteli,yüksek verimli ve hastalıklara dayanıklı çeşitler temin etmenin yanı sıra üreticilerimize ücretsiz teknik danışmanlık hizmeti de vermektedir. Zira, yüzü gülen çiftçilerimizle yorgunluğumuzu unuturuz bunu sağlayan çeşitlerimizle de onur duyarız. ACUN SEED, Agricultural Products and Commerce Co. Ltd. initially started out to carry out the activity of seed growing in Turkey in 1989 as an unlimited company, but was officially established and formed its team in Our company is the Turkish agent of Tokita Seed (situated in Japan) which has various vegetable and seed products of the highest quality in the world. Engineers our company embodies have been doing researches and tests on adaptation in order to enhance performance and develop value-added samples for the use of our country s economy and agriculture. We have been conducting our studies in test centers with 6 headquarters in all locations of the country and delivering the products to the service of our producers through regional distributers. Our company provides free technical assistance to producers as well as providing our farmers with superior products of high quality, high fertility and sustanibility. We put exhaustion behind us and a proud smile on the faces of our farmers. Kartaltepe Mah.Bahçesaray Sok. No:6/4 Bakırköy - İstanbul - Türkiye Tel: Fax:

2 S. S. ADAPAZARI PANCAR EKİCİLERİ KOOPERATİFİ Arpa Buğday Barley Wheat Sınırlı Sorumlu Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi 1951 yılında ortağın ,-TL. taahhüt ettiği sermayeye karşılık ,- TL. ödeyerek kurulmuştur. Bu tarihten itibaren Sınırlı Sorumlu Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi pancar eken çiftçinin tarımsal alet, makine, tohum, zirai mücadele ilaçları, gübre gibi ihtiyaçlarının temin edilmesi yanında teknik danışmanlık yaparak da ortaklarına hizmet götürmüştür. Sınırlı Sorumlu Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi çiftçiye sağladığı hizmetleri her yıl artırarak yerine getirmektedir. Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi dün olduğu gibi bugünde hizmetlerine en iyi şekilde devam edecek ve ortaklarının ihtiyaçlarını ivedilikle karşılayacaktır. Ortaklarına faydalı olan her türlü yatırımı yaparak bugün ve gelecekte onları korumaya devam edecektir. Adapazarı Sugarbeet Growers Cooperative Ltd. was started in 1951 paying 739,493 TL in return for the 2,226,150 TL of capital put in by shareholders. Since then, Adapazarı Sugarbeet Growers Cooperative Ltd. has served its shareholders with supply of agricultural equipment and machinery, seeds, agricultural pestisides, and technical consultancy. Adapazarı Sugarbeet Growers Cooperative Ltd. provides services to farmers every year at an increasing rate. Today, Adapazarı Sugar beet Growers Cooperative will ideally continue to offer services to and meet the needs of its shareholders with urgence as it has up to this day. It will also invest in all that is beneficial to its shareholders and protect their interest today and in the future. Tekeler Mah. Karasu Cad. No: Adapazarı - Sakarya - Türkiye Tel: Fax:

3 AD-ROSSEN TARIM SANAYİ ve TİC. A.Ş. Sebze Biber Domates Hıyar Patlıcan Kavun Süs Bitkileri? Pepper Tomato Cucumber Eggplant Melon? AD-Rossen Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş yılı Ağustos ayında Hollanda merkezli Rossen Seeds BV nin bir iştiraki olarak kurulmuştur. Genel olarak sebze ve süs bitkileri tohumluk araştırma, üretim ve satışı konularında faaliyet göstermektedir. Antalya, Kayaburnu köyünde yer alan araştırma istasyonumuzda özellikle Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerine yönelik sebze tohumluk araştırmaları 5 türde gerçekleştirilmektedir. AD-Rossen Tarım 2009 yılında Özel Sektör Araştırma Kuruluşu olarak tescil edilmiştir. Şirketimiz TSÜAB ve BİSAB üyesidir. AD-Rossen Agriculture Industry and Trade Inc. Co. has been set up in August 2008, as a subsidary of Rossen Seeds BV. In general, the company has been operating in the areas of vegetable seeds and ornamental plants research, production and sales. In our research station, which is established in Kayaburnu / Antalya, we carry out research programs for 5 major vegetable seeds, aiming the countries such as; Turkey, Middle East and North African countries AD-Rossen Seeds as a Private Sector Research Facility has been registered in Our company is a member of TSÜAB and BİSAB. Tahıl Pazarı Mah. Kazım Özalp Cad. Şeref İş Hanı No: Antalya - Türkiye Kayaburnu Köyü Serik Antalya - Türkiye Tel: Fax:

4 AG TOHUM SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ. Domates Biber Hıyar Patlıcan Kavun Kabak Marul Ispanak Soğan Tomato Pepper Cucumber Eggplant Melon Zucchini Lettuce Spinach Onion Firmamız, konusunda dünya çapında deneyimli Hollanda da yerleşik ENZA ZADEN B.V. firmasının Türkiye Distribütörüdür. Sebzenin hemen hemen her türünde ürün yelpazesi geniş çeşitleriyle satışlarını yurtiçinde baş bayileri ve bölge ürün geliştirme sorumluları vasıtasıyla gerçekleştirmektedir. Ayrıca AG TOHUM, ENZA ZADEN ile birlikte Türkiye ve Ortadoğu sebze yetiştiriciliğine uygun yüksek kaliteli, virüs ve hastalıklara dayanıklı çeşitlerin ıslah çalışmalarını yürütmektedir. Hibrid sebze tohumluğu alanında yeni çeşitler geliştirmek ve ıslah etmek, hibrid ve kendine döllenebilen tohumları üretmek ve pazarın bu doğrultudaki ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bu amacımızı gerçekleştirirken yurtiçi ve yurtdışı Kamu ve Özel Sektör Araştırma Kuruluşları ve Enstitüleri ile birlikte hareket etmeyi hedeflemekteyiz Our company is the Turkey distributor of ENZA ZADEN B. V. which is a worldwide company settled in Holland. It markets almost every kind of vegetable as we see from its wide variety range via its main offices and product improvement officers in Turkey. AGTOHUM runs breeding works on virus and disease resistant high quality plants suitable for vegetable growing in Turkey and the Middle East. AGTOHUM develops new species of hybrid vegetable seeds and hybrid self-pollinated seeds and in thşs respect meets the requirements of the market. On the way to reaching our goals, we aim to cooperate with domestic and overseas Public and Private Sector Research Organizations and Institutions. Mehmetçik Mah. Aspendos Bulvarı Nar Plaza No.113 A Blok No.2 K.4 ANTALYA Tel: Fax:

5 AGREVA TARIM NAK. NŞ. TİC. SAN. LTD. ŞTİ. Domates Salatal k biber Patl can Marul Brokoli Karnabahar Kabak Karpuz Kavun Tomato Cucumber Pepper Eggplant Lettuce Broccoli Cauliflower Zucchini Watermelon Melon Agreva Tarım; merkezi Fransa da bulunan sebze ve çiçek tohumu üretiminde faaliyet gösteren Graines Voltz firmasının Türkiye temsilcisidir. Ülke genelinde sera ve açık tarla hibrit sebze tohumlarının ve anaçlarının geliştirilmesi, pazarlaması ve satışı konusunda faaliyet göstermektedir. Agreva Agriculture is the Turkish representative of Graines Volts company, headquarters of which is in France, operating in Vegetable and Flower seed production. The company operates throughout the country in the breeding marketing and sale of greenhouse and openfield hybrid vegetable seeds and rootstocks. Yeşil Bahçe Mah Sokak Hacı Ali Kemanoğlu Apt. 7/A Muratpaşa Antalya - Türkiye Tel: Fax:

6 AGROSTAR TARIM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Kavun Karpuz Hıyar Biber Domates Patlıcan Fasülye Melon Watermelon Cucumber Pepper Tomato Eggplant Bean Örtü altı ve açık tarla sebze tohumluklarının araştırma, geliştirme, üretim ve ticareti konularında çalışmalarını sürdüren AGROSTAR TOHUMCULUK, Türkiye nin Dünyaya hitap eden Özel Sektör Tohum Islahçı Kuruluşu ünvanına sahip önder ve yenilikçi kuruluşlarındandır. Geleneksel bitki yetiştirme teknikleri, modern tarım ve gen bilimlerini özverili bir şekilde birleştirmekte ve üreticilerimizin beğenisine sunmaktadır. Dünyada var olan biyolojik çeşitliliği ve yabani formları melezleme teknikleri ile bir araya getiren konusunda uzman ıslahçılarımız, günümüz tüketici ve üretici istekleri doğrultusunda ıslah programlarını belirlemekte ve hastalıklara dayanıklı üstün nitelikli çeşitler elde etmektedir. Firmamız; elde ettiği çeşitleri ulusal ve uluslar arası pazarlara arz etmektedir. AGROSTAR SEED operates in R&D, production and trade of underglass and open field crops and it is one of the leading and innovative Private Sector Seed Breeding Establishment Certificate owning Turkish establishments. It combines conventional plant breeding techniques, modern farming and genetics with great care and offers to our producers. Our expert breeders that bring together biodiversity found in the world and wild forms with cross breeding techniques. determine breeding programs and produce disease resistent high quality varieties in accordance with the demands of consumer and producers today. Our company presents developed varieties to domestic and international markets. Altıayak Ma. Recep Gürbüz Cad Sok. No: 1 Varsak - Antalya - Türkiye Tel: Fax:

7 AGRO-TEK TARIM GIDA SAĞLIK MAK. İNŞ. PAZ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Yem bezelyesi Domates Bibe Hıyar Patlıcan Turp Lahana Fasulye Marul Karpuz Field pea Tomato Pepper Cucumber Eggplant Radish Cabbage Bean Lettuce Watermelon Çiftçimizin, kamu kurum ve kuruluşlarının tarımsal girdilerini tek bir elden ulaştırılabilmesi için 2004 yılında faaliyetlerine başlamıştır yılında Berk & Han marka ile standart tohum üretimini kendi bünyesinde, konusunda uzman deneyimli personeli gözetiminde başlamıştır. Standart tohum üretiminin yanında Yem Bitkileri Tohumları ve Hububat Üretimi ile ilgili altyapı çalışmalarını da tamamlayarak 2011 yılından itibaren Yem Bitkileri Tohumlarını üretmeye başlamış, hububat üretimi için çeşit tespit ve tescil çalışmaları devam etmektedir. MİSYONUMUZ: Tohumculuk alanında Türkiye nin bölgesinde lider bir ülke olması için, teknoloji ve sistem geliştiren, rekabetçi ve model oluşturarak ülke tohumculuğunun gelişmesine katkı sağlamak. VİZYONUMUZ: wwulusal ve uluslar arası alanda sürdürülebilir tarım temelinde dünya tohumculuk endüstrisi ile bütünleşebilmek ve uluslar arası alanda rekabetçi tohumculuk endüstrisi içerisinde haklı bir yer edinebilmek. İlke olarak benimsediğimiz kaliteden ödün vermeden bol ve bereketli yarınlara... It started bussiness in 2004 for state institutions and organizations to deliver seeds of publicly bred varieties single-handedly to farmers. In 2006, standard seed production was carried out under the brand name of Berk&Han within its own scope under the supervision of skilled and experienced personnel. Alongside standard seed production, it completed basic organizations for Forage Crop Seeds and Cereal Seed Production.It began the production of Forage Crop Seeds and has been carrying out variety selection and registration works Since OUR MISSION Contribute to the growth of national seed industry by advancing technology and systems and adopting a competitive and model setting approach aiming for Turkey to be a leading nation in the region concerning seed industry. OUR VISION to be a part of the world seed industry at a national and international level on the base of sustainable agriculture and to attain a competitive place in the international market. Our motto is : Top quality seeds for higher yields. Sancaktar Mah. Çevreyolu Cad. H.Mehmet KARAGÖZLÜ Kız Öğrenci Yurdu Altı - Malatya - Türkiye Tel: Fax:

8 AKSOY TOHUM AKSOY TURİZM ve GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Bu day Arpa Mercimet Wheat Barley Lentil 1997 yılından beri faaliyette olan firmamız tohumculuk alanında 2010 yılında tesisleşmeyi bitirerek T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından Yetkilendirilmiş Tohumculuk Kuruluş Belgesi alarak tohumculuk faaliyetine başlamıştır. Firmamız tarla,endüstri bitkileri tohumlarının araştırılması,üretimi,yurt içi ve yurt dışı pazarlaması konularında faaliyet göstermektedir. Ayrıca tohumlukların geliştirilmesi ve çoğaltılmasına paralel olarak yapılan Royalitiy antlaşması adı altında tohumlukların üretilmesi ve çiftçilerimize ulaşmasını da sağlamaktadır. Kuruluşumuzun amacı; Türkiye ve uluslar arası pazarlarda Tohumda kalite ve ileri teknoloji kullanarak rekabet eden Türk Tohum Markası olmak ve ülkemiz tarımına çeşitleri sunarak verimliliği arttırmaktır. Our company, active since 1997, having completed establishment in seed production in the year 2010, started to work on seed production with an Authorized Seed Production Establishment Certificate from the Ministry of Food, Agriculture and Livestock. Our company is active in the research, production, and domestic and international marketing of field and industrial crops. It also provides seed production and delivery to farmers, under the name of the Royalty agreement made in terms with seed development and enhancement. The aim of our foundation is to be a competing Turkish Seed Brand in domestic and international markets, using quality seed and advanced technology and thus increase productivity by means of offering varieties to the agriculture of our country. Yeniflehir 8 Cad. Esgar Apt. A Blok Girifl Yan fianl urfa - Türkiye Tel: Fax:

9 ALFA-A ZİRAİ İLAÇ KİMYASAL MAD. GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Buğday Arpa Ayçiçeği Mısır Nohut Patates Soğan Fasulye Wheat Barley Sugar beet Rice Corn Sunflower Trefoil Vetch Peas Beans Firmamız Alfa-A Zirai İlaç Kimyasal Mad. Gıda San. Tic. Ltd. Şti. olarak; 25 Aralık 1999 yılında Ali ÇANAKCI tarafından kurulmuştur.tarım ilaçları ( insektisit, herbisit, fungusit, akarisit, nematisit ), Bitki Gelişim Düzenleyiciler (BGD), Kimyasal gübreler, tarla bitkileri tohumları üretimi ve satışı üzerinde çalışan bir kuruluştur. With its headquarters in the Gönen district of Balıkesir, Alfa Seed Agriculture, Food,Construction Livestock Marketing Ind.Trande.Co.Ltd., is active in the production, import, domestic and international marketing of field and industrial crops, grass pasture and forage crops, vegetable and grass seeds; and R&D of new varieties. Our company with two separate managements and tons of seed production and processing capacity, aims at fulfilling customer satisfaction by offering high standard products and services. With the help of skilled agricultural engineers produces and sells the best quality and highly productive seeds using its own technology. Besides domestic sales, our company is in an endeavour to raise its market share by exporting overseas. Musalla Bağları Mah. Ekber Sokak No:21/C-D Selçuklu - Konya - Türkiye Tel: Fax:

10 ALP TARIM TARIM İLAÇLARI PAZ. TİC. LTD. ŞTİ. Buğday Arpa Tohumu Mısır Tohumu Adi- Macar Fiğ Ayçiçek tohumu Wheat Barley Lentil ALP TARIM, sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Alptekin İlgün ün tecrübesiyle 1996 da Konya da kurulmustur. Ürün gruplarında bölgesel bir yapılanmaya sahip olan ALP TARIM,üretici eğitimleri yaparak, yurtiçi ve yurtdışı inceleme gezileri yaparak,fuarlara katılarak,yazılı-görsel basın yoluyla tanıtım ve yayım calısmalarını sürdürmektedir.tarım ilaçlarında AGROBEST GRUP ; bitki besin elementleri gurubunda EKİN TARIM ve SWISSGROW; organik gübre olarak EKOFARM ve KESKİNOĞLU ; tohumda POLTAR ve AKDENİZ TOHUM firmalarının İç Anadolu bölge distribütörlüğü ALP TARIM a aittir.ayrıca Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından tescilli 24 adet katı ve sıvı bitki besin gübresi vardır.bahri Dağdaş Uluslararası Araştırma Enstitüsü nün ıslah ettiği sertifikalı tohumluklarının üretimini yapmaktadır.türk çiftçisine yeni çeşitler sunmak,bilgi ve birikimini arttırmak,ekonomik gelirler sağlamak ve ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmak için ALP TARIM olarak yenilikleri takip ederek ısrarla çalışmaktadır ALP AGRICULTURE, was established in 1996, Konya, with the experience of Alptekin İlgün who has been operating in the sector for many years. ALP AGRICULTURE, which has a regional organization regarding the product group; trains manufacturers, performs domestic and international study trips, participates in exhibitions and carries out its advertisement and publishing efforts through written and visual press. ALP AGRICULTURE has been granted the Central Anatolian distribution right of AGROBEST GROUP in pesticides EKİN AG-RICULTURAL and SWISS-GROW in vegetable food elements group, EKOFARM and KESKİNOĞLU in organic fertilizers and POLTAR and AKDENIZ SEED in seed. Furthermore, it has 24 solid and liquid vegetable food fertilizers approved by the Ministry of Agriculture and Rural Affairs. It also produces the certified seeds reclaimed by Bahri Dağdaş International Research Institute of Bahri Dağdaş. It is ALP AG.RICULTURE s goal to present new varieties, enhance the company s knowledge, ensure economic profit and contribute to the development of the country Fevzi Çakmak Mah. Konsan Organize Sanayi Sok. No:27 Karatay - Konya - Türkiye Tel: Fax:

11 ALTIN TOHUMCULUK TİCARET VE SANAYİ AŞ. Hıyar Biber Patlıcan Kavun Karpuz Domates Kabak Maydanoz Fasulye Marul 1982 yılında kurulan firmamız sebze tohumculuğu ıslahı, üretimi, pazarlaması, ithalatı ve ihracatı alanında uzmanlaşmıştır. Temel hedefimiz üreticilerimize daima en kaliteli ve en üstün vasıflı hibrit ve standart sebze tohumlarını sunmaktır. Merkezimiz İzmir de olup, örtü altı F1 hibrit tohum üretimlerimiz iklim kontrollü modern cam seralarımızda Edremit (Balıkesir), Sandı (İzmir), Menderes (İzmir) tesislerimizde yapılmaktadır. Örtü altı araştırma geliştirme tesislerimiz Güzeloba (Antalya) ve Kadriye (Antalya) dadır. Standart açık tarla tohum üretimlerimiz Balıkesir yöresinde yaklaşık 1000 ha lık alanda uzmanlarımızın titiz denetimi altında yapılmaktadır. Tohumlarımız Altın Tohum markasının yanında, özellikle F1 hibritler yurt içi ve yurt dışında Golden Seed markasıyla pazarlanmaktadır. Firmamızın esas odak noktası olan Türkiye pazarının yanında Hollanda ve ABD başta olmak üzere muhtelif ülkelere tohum ihracatı yapılmaktadır. Our company, established in 1982, has specialised in vegetable seed improvement, production, marketing,import and export.our main goal is to supply our customers with always the best quality and the top-caliber hybrid and standard vegetable seeds.our headquarters is in İzmir and our F1 hybrid seeds for- protected cultivation. are produced in climate control modern glass green houses located in Edremit(Balıkesir), Menderes(İzmir) institutions Our protected cultivation research and development institutions are in Güzeloba(Antalya) and Kadriye(Antalya). Standard open field seed productions are made around the Balıkesir region in an area of nearly 1000 hectare- under the careful inspections of our experts. Our seeds,especially the F1 hybrids,are domestically and internationally marketed under the brand of Golden Seed, alongside the Altın tohum brand. Besides the markets in Turkey,which are our company s main focus, seeds are exported to several-other countries Holland and the USA in particular. Vasifnar Bulvar 5/4 Alsancak İzmir - Türkiye Tel: Fax:

12 ALTINBAŞAK TOHUMCULUK TARIM GİRDİLERİ PAZARLAMA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Buğday Arpa Çeltik Fiğ Wheat Barley Paddy Vetch Firmamız 1996 yılında Altınbaşak Tarım Ticaret ismiyle faaliyete başlamş olup, 2010 yılında unvan değişikliği yaparak faaliyetine devam etmektedir. Altınbaşak Tohumculuk; yurtiçinde tarla bitkileri ve yem bitkileri tohumlarının üretilmesi ve pazarlaması konusunda faaliyet göstermektedir. Our company was established in 1996 under the name of Altınbaşak Agriculture and Trade, and continues its works following the change of title it underwent in Altınbaşak Seed operates in the domestic production and marketing of field and forage crop seeds. Dilaverbey Mah. Tüfekçiler Sok. NO:32/A Edirne - Türkiye Tel: Fax:

13 ALTINEKİN ZAHİRE YEM NAK. TARIM ÜRÜN. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Arpa Çeşitleri Ekmeklik Buğday Çeşitleri Makarnalık Buğday Çeşitleri Şirketimiz 1997 yılında kurulmuş olup, 2010 yılında tohum eleme ve paketleme tesisi kurarak sertifikalı tohum üretmek için ALTINEKİN TOHUMCULUK markası ile yurtiçi tohum üretim ve satışı yapmaktadır. Our company was established in 1997, and in 2010 built a seed screening and packaging facility. It operates in domestic seed production and sale under the brand name of ALTINTEKİN SEED BUSSINESS to produce certified seeds. Fevzi Çakmak Mah. Büyük Buğday Pazarı Sok. No: 67 Karatay - Konya - Türkiye Tel: Fax:

14 ANADOLU EFES BİRACILIK VE MALT SAN. A.Ş. Arpa Şerbetçiotu Anadolu Efes ana tarımsal hammaddelerinin tedarikinin devamlılığının sağlanması hedefi doğrultusunda 1982 yılında Ar-Ge faaliyetlerine başlamıştır. Ar-Ge çalışmaları sonucunda bugüne kadar iki türde 22 adet çeşit geliştirilmiş olup Türk tarımı ve çiftçisinin hizmetine sunmuştur. Amacımız ihtiyacımız olan tüm hammaddemizi dışa bağımlı olmadan kendi geliştirdiğimiz çeşitlerden sözleşmeli üretim yoluyla temin etmek ve bu ürünlerin üretimlerini arttırarak ihraç edilen ürünler haline getirmektir. Bu çalışmaların temelinde ana hammadde tedarikimizi güvence altına alma amacının da ötesinde yerel tedarik sayesinde Türk tarımı ve ekonomisinin büyümesine katkı sağlama bilinci de yatmaktadır. Minarealtı Mah. Çumra Malt Tesisleri Küme Evleri No:1 İçeriçumra Kasabası Çumra - Konya - Türkiye Tel: Fax:

15 ANADOLU TOHUM ÜRETİM VE PAZARLAMA A.Ş. Havuç Domates Hıyar Patlıcan Lahanagiller Kabak Marul Mısır Çiçek Tohumları Çim Tohumları Anadolu Tohum Üretim ve Pazarlama A.Ş., ülkemizde tohumculuk sektörünün 1985 yılında libere edilmesinin hemen ardından 1986 yılı Haziran ayında, dünyanın en eski tohum firması olan Fransız VILMORIN S.A. ortaklığıyla kuruldu. Kuruluş hedefi ve amaç, ülkemiz için yeni olan bu sektörde, yabancı ortağın kendi ülkesinde yaptığı gibi, sebze tohumculuğu konusunda araştırma, üretim, dış alım ve dış satım yapan, marka yaratan ve tohumluk dağıtan bir kuruluş haline gelmekti yılına kadar profesyonel yetiştiricilere yönelik çalışan Anadolu Tohum, bu tarihte ülkemizde açılan ilk yapı market ile beraber amatör zevk bahçecilerine yönelik her türlü zirai girdilerin dağıtımına da başladı yılında çim tohumu alanında da profesyonel pazara ürün vermeye başladı yılında, sebze araştırmalarında çok önemli bir adım olan Antalya Sebze AR-GE istasyonu hizmete girdi. Bugün Anadolu Tohum, hedeflediklerini birer birer gerçekleştiren, sürekli araştırmaya yatırım yapan ve pazarı genişletme çabası içerisinde sektörün öncü kuruluşlarından biri olarak çalışmalarına devam etmektedir. Anadolu Seed Production and Marketing Inc. was established in June 1986 immediately after the liberalization of the seed industry in our country 1985, in cooperation with the worlds oldest seed company, French VILMORIN INC. Establishment purpose and aim was to become a research making, producing, importing and exporting, brand creating and seed distributing company working with vegetable seeds like the foreign copartner, in this sector previously unfamiliar to our country. Anadolu Seed working professional cultivator oriented until 1988, with the first construction market opened in our country, began the distribution of all types of agricultural inputs intended for hobbyist gardeners. In 2000 it began giving out grass seeds to the professional market In 2003, Antalya Vegetable R&D station was put into service, which was a big step in the vegetable research. Today, Anadolu Seed continues its works as an industry leading establishment, reaching its goals one after another, investing in constant research and in an endeavour to expand its market. Güzelyalı, Batı Sahili, Çiftlik Sok. No Pendik İstanbul - Türkiye Tel: Fax:

16 ANAMAS TOHUM Domates Kavun Hıyar Karpuz Biber Patlıcan Tomato Cucumber Pepper Melon Watermelon Eggplant Şirketimiz 1997 yılında Antalya da kurulmuş olup hibrit sebze tohum ıslahı ve üretimi, sebze tohum ihracatı ve yurtiçi sebze tohumlarının tanıtımı ve satışı konusunda uzman personeli ile birlikte faaliyet göstermektedir yılında T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından Özel Sektör Araştırma Kuruluşu unvanı almıştır. Ortadoğu ülkelerinin yanı sıra Türki Cumhuriyetlerine ANAMAS TOHUM markası ile üretimini gerçekleştirdiğimiz çeşitlerimizin satışını yapılmaktadır. Our company was established in 1997 in Antalya and has been operating in breeding and production of hybrid vegetable seeds export of vegetable seeds and promotion and sale of domestically produced vegetable seeds with a skilled staff. In 2001 it assumed the title of Private Sector Research Organisation from Republic of Turkey Ministry of Food Agriculture and Livestock. It markets the produced varieties to Turkic Republics besides Middle East countries under the brand name ANAMAS SEED. Burhanettin Onat Cd. No: 99 Yılmaz Sitesi B Blok Kat: 4 Daire: 22 Antalya - Türkiye Tel: Fax:

17 ANKA TOHUMCULUK ve TARIM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Patates Potato Anka Tohumculuk 1994 yılında Nevşehir de kurulmuştur. Yüksek kademede yerli tohumluk üretimi, sanayilik ve yemeklik sektör için çeşit geliştirilmesi, üretimi, kontrollü, depolanması ve ıslahı konularında faaliyet göstermektedir. Anka Tohumculuk kendi üretimi olan Süper Elit ve Elit kademedeki tohumlukların büyük bölümünü kendi şirket tarlalarında, kendi kontrolünde çoğaltarak ikinci sene temel ve sertifikalı kademede Türk çiftçisi ve firmalarına sunmaktadır. Anka Tohumculuk, yurt içindeki güçlü tohum pazarlama ağının yanında Azerbaycan, Rusya, çeşitli Arap ülkeleri ile bazı Balkan ülkelerine ihracat da yapmaktadır. Anka Tohumculuk, Nevşehir de, atmosfer koşullu yüksek teknolojiye haiz 70 dekar alan içerisinde metrik ton kapasiteli ürün ve tohum depolama kompleksine sahiptir. Depolama kompleksinin özelliği, Kapadokya nın karakteristiğine göre ve yerüstü depolarının aslına uygun olarak yekpare volkanik tabakanın kazılarak koridorlara açılan odalar şeklinde dizayn edilmiş olmasıdır. Anka Seed was established in 1994 in Nevşehir. It operates in domestic seed production at higher classes, variety development production control, storage and breeding for fresh and processing market. Anka Seed produces Elite and Superelite class seeds on its own farms by controlled multiplying supplies the Turkish farmer and companies of second year basic and certified class. In addition to its strong domestic market, Anka Seed, exports to Azerbaijan, Russia and various Arabic countries and Balkan states. Anka Seed owns a metric tons capacity produce and seed storage complex in a 70 decare land containing atmospheric condition high technology in Nevşehir. The characteristic of the storage complex is having been designed, according to the jeomorphologic characteristic of Kapadokia and aboveground storage, and rooms opening to aisles at the end of carved solid volcanic layer. GÜLŞEHİR YOLU 7. KM Nevşehir - Türkiye Tel: Fax:

18 ARAL TOHUM ZİRAİ ÜRÜNLER HAYV. GIDA TURİZM İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Buğday Arpa Yulaf Fiğ Yonca Wheat Barley Oath Vetch Clover Merkezi Balıkesir Susurluk ta bulunan ARAL TOHUM; tarla bitkileri ve yem bitkileri tohumlarını modern yöntemler ve ileri teknoloji kullanarak yüksek vasıflı tohum halinde üretip, bunların yurt içi ve yurt dışında pazarlanması konusunda faaliyet göstermektedir. Aral Tohum 2012 yılında sebze türlerinde de tohumluk üretim izinlerini tamamlamış olup önümüzdeki dönemlerde çeşitli sebze türlerinin de tohumluk üretim ve satış faaliyetlerini gerçekleştirecektir. Aral Tohum üretmiş olduğu tohumlarını ülkemizin en önemli kuruluşları ile anlaşmalar sağlayarak dağıtmış olduğu gibi kendi bayileri aracılığı ile de piyasaya arzını sağlamaktadır. Çeşitli coğrafi bölgelerin ihtiyaçlarına uygun en kaliteli tohumların üretilmesini hedefleyen şirketimiz, üretimin artması yönünde de en uygun stratejileri uygulayarak ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedeflemiştir. Aral Seed, with its headquarters in Sususluk, Balıkesir, operates in the production of arable crops and forage crops using advanced technology and modern techniques and conducts domestic and international marketing. In 2012, Aral Seed has completed seed production licences for vegetable species, and in the upcoming period will carry out production and sale activities for various vegetable species. Aral Seed distributes meets market supply through its own distributors as well as contracts signed with leading organizations in the country. Aiming for production of the highest quality in line with the requirements of diverse geograghical regions, our pursues the goal to reinforce the economy by using the most suitable strategies to increase production. Sultaniye Mah. Balıkesir Cad. Kışla Altı No:123 Susurluk - Balıkesir - Türkiye Tel: Fax:

19 ARZUMAN TOHUMCULUK Domates Hıyar Marul Turp, Kavun Karpuz Roka Tere Maydanoz Çiçek Tomato Paprika Lettuce Radish Melon Watermelon Arugula Gardencress Parsley Flower Arzuman Tohumculuk sebze, tarla ve süs bitki gruplarında Özel Sektör Tarımsal Araştırmacı Kuruluş belgesine sahip olup bu tohumlarının üretimi, araştırılması, yurtiçi ve yurtdışında pazarlanması konularında faaliyet göstermektedir. Firmamız yüksek kalitede tohum üretimi ve tedarikini sağlayarak milli ekonomiye katkı sağlamaktadır. Geniş Adaptasyonu, Kaliteli ve Yüksek Verimli Tohumlar Üretme sloganıyla Türk çiftçisine kaliteli hizmet sunan güvenilir bir kuruluştur. Firmamız gelişen tohum pazarında kısa ve orta vadede sürekli iyileştirme, tesisleşme ve çeşit portföyünü tamamlamayı, uzun vadede ise uluslararası pazarda rekabet edebilecek konumda yer almayı kendine hedef seçmiştir. Firmamız geleceğin tohumları bizden sloganıyla işe başlayıp, bu konuda bütün yenilikleri takip ederek kalite konusunda gereken titizliği göstermektedir. Arzuman Tohumculuk yurtiçi pazarda fiyat istikrarı, kalitesi ve geniş çeşit portföyü ile standart tohumluk tedarik noktasında tanınan ve aranan bir sebze -çiçek tohum markası olmuştur. Arzuman Seed, owns Private Sector Researcher Certificate of Information in field and ornamental crop group, and is active in the production, research and domestic and internat ional marketing of these groups. Our company contributes to national economy by means of producing and supplying high quality seeds. It s a creditable corporation offering quality service to The Turkish farmer with Wide Adaptation, Quality and High Productive Seed Production as its slogan. Our company has set a short and medium term goal of constant improvement, instutitionalization and completing the variety portfolio in the developing seed market and long term goal of offering a position where it can compete with the international market. Our company has started out with the slogan We have the seeds for the future and keeping up with related improvements, shows great care to the issue of quality. Arzuman Seed, has become a known and demanded vegetable and flower seed brand at the standard supply point with its stable set of prices, quality and wide portfolio of variety in domestic market. Fetih mah. Lahza sok. No:5 Karatay - Konya - Türkiye Tel: Fax:

20 ASGEN TARIM TİCARET A.Ş Domates Biber Lahana Brokoli Karpuz Hiyar Kabak Fasulye Marul Mis Tomato Pepper Cabbage Brokkoli Watermelon Cucumber Zucchini ean Lettuce Corn Asgen, KAR Şirketler Topluluğu bünyesinde bir şirkettir yılında ilk kurulduğunda tek bir türde tohumculuk faaliyeti yapan şirket, 2003 yılında faaliyet konularına sebze ve tarla bitkileri tohumculuğunda üretim, ıslah ve pazarlamayı dâhil etmiş, 2009 yılında ise buna gübre üretimini eklemiştir. Sebze tohumculuğu konusunda ıslah çalışmalarına Antalya daki TÜBİTAK destekli iki projeyle başlayan Asgen, bu faaliyetlerine başka türlerde de devam etmektedir. Ayrıca, dünyanın sayılı tohumculuk firmaları adına tohum üretimi (tarla bitkileri) gerçekleştirmekte ve bunları Balıkesir de ki modern tesislerinde işlemektedir yılının başlarında Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde 3000 metrekare kapalı alanda başladığı gübre üretimini 2009 yılının sonlarına doğru arttırarak ülkemizde de kaliteli gübre üretilebileceğini ispatlamıştır. Yönetim merkezi İstanbul olan firmanın, 100 hektar büyüklüğünde ki üretim çiftliği Balıkesir de, ıslah faaliyetleri için kullandığı Biyoteknoloji laboratuvarı ve ıslah seraları ise Antalya da bulunmaktadır. Asgen is a company within the KAR group of companies. When it was established in 1993, It started out as a single species seed company, in 2003 it included production breeding and marketing of vegetable and field crops and in 2009 added the production of fertilizers to the list. Asgen, which began its breeding works on vegetable seed industry with two projects supported by TÜBİTAK in Antalya, has been carrying on its activities in other species as well. It also carries out seed production (field crops) on behalf of imortant seed companies in the world. By increasing fertilizer production towards the end of the year in relative to 2009 when it first began in a 3000 square meter closed area in Balıkesir Organized Industrial Zone, It has proved that quality fertilizers can be produced in our country as well. The company s headquarters is in Istanbul, its 100 hectare seed production farms in Balıkesir, and the biotechnology lab used for plant breeding and breeding greenhouses are in Antalya. DEFTERDAR MAH. OTAKÇILAR CAD. NO Eyüp İstanbul - Türkiye Tel: Fax:

Erol KAYA Yönetim Kurulu Başkanı Chairman Of The Board

Erol KAYA Yönetim Kurulu Başkanı Chairman Of The Board Arifiye Fidancılık 1989 yılında Adapazarı Arifiye ilçesinde kurulmuştur. Kuruluşumuz 300 m2 alanda mevsimlik çiçek üretimi ve satışı ile faaliyet göstermeye başlamıştır. Geçen süre içersinde marka haline

Detaylı

ÜRÜN KATALOĞU / YAĞLAR PRODUCT CATALOGUE / OILS

ÜRÜN KATALOĞU / YAĞLAR PRODUCT CATALOGUE / OILS ÜRÜN KATALOĞU / YAĞLAR PRODUCT CATALOGUE / OILS AYÇİÇEK YAĞLARI SUNFLOWER OILS MISIR YAĞLARI CORN OILS KANOLA YAĞLARI CANOLA OILS BİTKİSEL YAĞLAR VEGETABLE OILS www.soyyigit.com.tr / www.kentboringer.com.tr

Detaylı

HAKKIMIZDA ABOUT US. kuruluşundan bugüne PVC granül sektöründe küresel ve etkin bir oyuncu olmaktır.

HAKKIMIZDA ABOUT US. kuruluşundan bugüne PVC granül sektöründe küresel ve etkin bir oyuncu olmaktır. ABOUT US HAKKIMIZDA FORPLAS ın temel amacı, kuruluşundan bugüne PVC granül sektöründe küresel ve etkin bir oyuncu olmaktır. 25 yılı aşkın üretim deneyimine sahip olan FORPLAS, geniş ve nitelikli ürün yelpazesiyle

Detaylı

HİDROLİK VİNÇ KATALOĞU HYDRAULIC CRANE CATALOG

HİDROLİK VİNÇ KATALOĞU HYDRAULIC CRANE CATALOG HİDROLİK VİNÇ KATALOĞU HYDRAULIC CRANE CATALOG sf 1 sf 2 KURUMSAL CORPORATE 1987 Yılından bugüne kadar 500 kapasiteden 200 ton a kadar çeşitli tiplerde kaldırma makinesi ve vinç üretimi ile faaliyetlerine

Detaylı

MİSYONUMUZ OUR MISSION VİZYONUMUZ OUR VISION

MİSYONUMUZ OUR MISSION VİZYONUMUZ OUR VISION www.adaset.com www.adaset.com MİSYONUMUZ Şirketimizin sürekli gelişen organizasyon yapısı içinde daha kaliteli ürün ve hizmet vermesini sağlamak ve modern yönetim anlayışıyla yeniliklere imza atan, global

Detaylı

Difference in Technology. www.deltagroupcable.com

Difference in Technology. www.deltagroupcable.com www.deltagroupcable.com www.deltagroupcable.com www.deltagroupcable.com www.deltagroupcable.com DELTA KABLO Türk kablo sektörünün en büyük

Detaylı

www.imsamakina.com.tr

www.imsamakina.com.tr HAKKIMIZDA 2003 Yılında ahşap modelhanesi olarak kurulan firmamız, müşteri taleplerini göz önünde bulundurarak ve bu talepleri günümüz teknolojisine uyarlayarak, bünyesine CNC dik işleme merkezleri katmıştır.

Detaylı

TOHUMCULUK ÜRETİM. Türkiye Cumhuriyeti-Ekonomi Bakanlığı,

TOHUMCULUK ÜRETİM. Türkiye Cumhuriyeti-Ekonomi Bakanlığı, TOHUMCULUK ÜRETİM Bilindiği üzere, tohumluklar tarımsal üretimin temel girdilerinin başında gelmekte olup, kaliteli tohum kullanımı, verimi ve üretimi artırmasının yanı sıra daha dayanıklı, daha az maliyetli

Detaylı

Mobilya kulpları konusunda Türkiye nin önde gelen üreticilerinden olan Marca, 2000 yılında İstanbul da kuruldu. Meydan Mobilya Aksesuarları Sanayi ve

Mobilya kulpları konusunda Türkiye nin önde gelen üreticilerinden olan Marca, 2000 yılında İstanbul da kuruldu. Meydan Mobilya Aksesuarları Sanayi ve 2012 Mobilya kulpları konusunda Türkiye nin önde gelen üreticilerinden olan Marca, 2000 yılında İstanbul da kuruldu. Meydan Mobilya Aksesuarları Sanayi ve Ticaret Limited Șirketi unvanıyla kurulan firma,

Detaylı

NOVAPAC Ambalaj San. Tic. A.Ş

NOVAPAC Ambalaj San. Tic. A.Ş Ambalaj San. Tic. A.Ş 2014 yılında İstanbul'da 5.000 m2 lik alanda kurulan tek kullanımlık plastik ürünleri araştırıp, geliştirip, tasarlayıp üretmektedir. Uzun yılların deneyimi ile pazara yenilikçi,

Detaylı

2 0 1 5 İ L K B A H A R YA Z

2 0 1 5 İ L K B A H A R YA Z 2015 İLKBAHARYAZ İÇİNDEKİLER / INDEX KIRAL MOBİLYA 1996 yılından beri ofis ve bahçe mobilyaları sektöründe hizmet vermektedir. Merkez ofis ve ilk mağaza Alanya da açıldı. Faaliyetlerine ilk aşamada bölge

Detaylı

Yeni Yüzümüz ve Projelerimizle Yükselmeye Devam Ediyoruz

Yeni Yüzümüz ve Projelerimizle Yükselmeye Devam Ediyoruz Yeni Yüzümüz ve Projelerimizle Yükselmeye Devam Ediyoruz We Continue To Rise With Our New Identity and Projects www.aliisildar.com.tr Yeni Yüzümüz ve Projelerimizle Yükselmeye Devam Ediyoruz We Continue

Detaylı

TOHUMCULUK ÜRETİM. Türkiye Cumhuriyeti-Ekonomi Bakanlığı,

TOHUMCULUK ÜRETİM. Türkiye Cumhuriyeti-Ekonomi Bakanlığı, TOHUMCULUK ÜRETİM Tohumluklar tarımsal üretimin temel girdilerinin başında gelmekte olup, kaliteli tohum kullanımı, verimi ve üretimi artırmasının yanı sıra daha dayanıklı, daha az maliyetli ve rekabet

Detaylı

METAL SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

METAL SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. METAL SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. www.parladi.com KALİTEMİZLE SEKTÖRDE GÜVENİN SİMGESİ... HAKKIMIZDA Parladı Metal San. Tic. Ltd. Şti. 1977 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan beri kendini yenileyerek

Detaylı

( ) GİMDES CERT NO : 1495-453

( ) GİMDES CERT NO : 1495-453 . HANAFI ( ) SHAFI ( ) GİMDES CERT NO : 1495-453 Company Profile Firmamız 2002 yılında Zeyko Tarım Gıda Sanayi İthalat ve İhracat Ltd. Şti. olarak kuruldu. Yaklaşık 19-20 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Detaylı

REEL ALÜMİNYUM. Profil Katalogu TEKNOLOJİNİN GÜCÜ ARTIK ELİNİZDE

REEL ALÜMİNYUM. Profil Katalogu TEKNOLOJİNİN GÜCÜ ARTIK ELİNİZDE ALÜMİNYUM Profil Katalogu TEKNOLOJİNİN GÜCÜ ARTIK ELİNİZDE Hakkımızda / About us Reel Alüminyum 2001 yılında Gebze de üretime başlamıştır. Şirketimiz, kuruluşunun ilk yıllarından itibaren müşterilerinin

Detaylı

ŞİRKET PROFİLİ ve ÜRÜN ÇEŞİTLERİ COMPANY PROFILE & PRODUCT RANGE

ŞİRKET PROFİLİ ve ÜRÜN ÇEŞİTLERİ COMPANY PROFILE & PRODUCT RANGE ŞİRKET PROFİLİ ve ÜRÜN ÇEŞİTLERİ COMPANY PROFILE & PRODUCT RANGE FİRMA PROFİLİ Üretime Buzdolabı Buzlukları imalatıyla başlayan AZAK Soğutma 1979 yılında Konya da kurulmuştur. 1983 yılında Sanayi Tipi

Detaylı

Re - Sizing. Yıkama ve Kalibreleme Ünitesi

Re - Sizing. Yıkama ve Kalibreleme Ünitesi About Company Re - Sizing A success story of PAK Tarım Ürünleri LTD. ŞTİ. starting in the year 1986 in Malatya where the best quality apricots grown region in Turkey in order to process, pack and export

Detaylı

Sizi geleceğe taşır...

Sizi geleceğe taşır... Sizi geleceğe taşır... HAKKIMIZDA Elizi Reklam İnşaat Turizm Tarım Gıda ve Hayv. San. Tic.Ltd.Şti. firması olarak 2001 yılında Antalya da faaliyetine başlamıştır. Şirketimizin ana faaliyet konusu sera

Detaylı

Araştırma Enstitusu Mudurlugu, Tekirdag (Sorumlu Yazar)

Araştırma Enstitusu Mudurlugu, Tekirdag (Sorumlu Yazar) VII. Bahçe Ürünlerinde Muhafaza ve Pazarlama Sempozyumu, 04-07 Ekim 2016 ISSN: 2148-0036 Yıl /Year: 2017 Cilt(Sayı)/Vol.(Issue): 1(Özel) Sayfa/Page: 161-167 Derleme Review 1Bagcılık Araştırma Enstitusu

Detaylı

İŞ MAKİNALARI SERVİS ve YEDEK PARÇA

İŞ MAKİNALARI SERVİS ve YEDEK PARÇA .egeatlas.com.tr İŞ MAKİNALARI SERVİS ve YEDEK PARÇA kaliteli servis en iyi malzeme seçimi yüksek hassasiyetli makinalarda üretim .egeatlas.com.tr EGE ATLAS, kurulduğu 2012 yılından bu yana yeraltı ve

Detaylı

YÜKSELİŞ ASANSÖR. www.yukselisasansor.com.tr YÜKSELİŞ ASANSÖR. Hedefiniz Yükselmek İse Yükselmenin Yolu YÜKSELİŞ tir.

YÜKSELİŞ ASANSÖR. www.yukselisasansor.com.tr YÜKSELİŞ ASANSÖR. Hedefiniz Yükselmek İse Yükselmenin Yolu YÜKSELİŞ tir. Hedefiniz Yükselmek İse Yükselmenin Yolu tir. SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Sektöre uzun yıllar hizmet vermiş olan Yükseliş Asansör, kararlı ve prensipli yönetim anlayışı ile, kaliteli üretim için

Detaylı

Raf Sistemleri & Mimarlık Hizmetleri

Raf Sistemleri & Mimarlık Hizmetleri SHELF SYSTEMS AND ARCHİTECTURAL SERVİCES Raf Sistemleri & Mimarlık Hizmetleri Liderlik Yolunda Başarı Kalite ve Yeniliğe Bağlıdır. Hakkımızda Avrupa raf sistemleri sektöründe ekonomik, kaliteli, profesyonel

Detaylı

a trademark of ALISTONE www.compostone.com.tr

a trademark of ALISTONE www.compostone.com.tr ALISTONE OUR COMPANY Our Company ALISTONE Marble Company has founded by Mr. Ali and Mehmet Başarır in 2005 with a long business life experience started with turning machine manufacturing and respectively

Detaylı

s r f a p l e n t if

s r f a p l e n t if Azertohum m an ulün ga s r ah st bol tisi eo ha ra rv e a ss u nc l u f a p l e n t if [ [ AZERBAYCAN TARIMINDA GELECEĞE ATILMIŞ BİR ADIM A STEP TAKEN FOR TOMORROW IN THE AGRICULTURE OF AZERBAIJAN Azertohum

Detaylı

Tanrıkulu şirketler grubu kâğıt metal ve plastik olmak üzere üç ana dalda, İstanbul, Kocaeli ve Sakarya gibi üç büyük şehirde 1989 yılından beri

Tanrıkulu şirketler grubu kâğıt metal ve plastik olmak üzere üç ana dalda, İstanbul, Kocaeli ve Sakarya gibi üç büyük şehirde 1989 yılından beri Tanrıkulu şirketler grubu kâğıt metal ve plastik olmak üzere üç ana dalda, İstanbul, Kocaeli ve Sakarya gibi üç büyük şehirde 1989 yılından beri geridönüşüm faaliyetlerini sürdürmektedir. Tanrıkulu Plastik

Detaylı

BARSELONA TV ÜNİTESİ - TV UNIT

BARSELONA TV ÜNİTESİ - TV UNIT 2015 Collection 2010 yılında faaliyete başlayan orenon çalışmalarına profesyonelliği, tecrübeyi, kaliteli hizmet anlayışını ve modern vizyonu ilke edinip, inşaat, hizmet, mobilya, gıda, dış ticaret, toptan

Detaylı

ULUDAĞ SOĞUK HAVA TESİSİ

ULUDAĞ SOĞUK HAVA TESİSİ ULUDAĞ SOĞUK HAVA TESİSİ ŞİRKET PROFİLİ Firmamız 1983 yılında meyve,sebze ile et ve tavuk ürünlerinin şoklanması ve depolanması ile faaliyetlerine Bursa Yenice de başlamıştır.daha sonra faaliyetlerine

Detaylı

ORGANIC FARMING IN TURKEY

ORGANIC FARMING IN TURKEY Republic of Turkey Ministry of Food Agriculture and Livestock General Directorate of Plant Production ORGANIC FARMING IN TURKEY By Vildan KARAARSLAN Head of Department Agronomist and Food Science Expert

Detaylı

Akua Pet Preform Ambalaj San. ve Tic. A.Ş Akua Pet Preform Packing and Cap Company.

Akua Pet Preform Ambalaj San. ve Tic. A.Ş Akua Pet Preform Packing and Cap Company. Akua Pet Preform Ambalaj San. ve Tic. A.Ş Akua Pet Preform Packing and Cap Company www.akua-pet.com QUALITY KALİTE HAKKIMIZDA Akua Pet Preform A.Ş. Gaziantep. Organize Sanayi Bölgesinde 011 yılının ilk

Detaylı

Ürünün Kalitesi Kalıp ile Başlar Starts with Product Quality Mold ÜRÜN KATA LOĞU PRODUCT CATALOGUE

Ürünün Kalitesi Kalıp ile Başlar Starts with Product Quality Mold ÜRÜN KATA LOĞU PRODUCT CATALOGUE www.guvenckalip.com Ürünün Kalitesi Kalıp ile Başlar Starts with Product Quality Mold ÜRÜN KATA LOĞU PRODUCT CATALOGUE 2018 Hakkımızda Güvenç Kalıp Sanayi 2003 yılında kurulmuş olup, plastik kalıp sektöründe

Detaylı

TÜRKELİ RAY. www.turkeliray.com

TÜRKELİ RAY. www.turkeliray.com www.turkeliray.com TÜRKELİ RAY www.turkeliray.com History: Aktar Holding and Emin Aktar, in 1947, established Türkeli Ticaret A.Ş which has been general distributor of lifts of world-wide known Schlieren

Detaylı

Firmamız her türlü endüstriyel tesisin proje, imalat ve montaj safhalarında ihtiyaç duyulan hizmetlerin tamamını vermektedir.

Firmamız her türlü endüstriyel tesisin proje, imalat ve montaj safhalarında ihtiyaç duyulan hizmetlerin tamamını vermektedir. Kurumsal Türkiye nin önde gelen firmalarının yurtiçi ve yurtdışı projelerinde edinilen deneyimler ile 17. 04. 2006 tarihinde Mas Endüstriyel Proje Danışmanlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited

Detaylı

T.C. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ ISPARTA İLİ KİRAZ İHRACATININ ANALİZİ

T.C. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ ISPARTA İLİ KİRAZ İHRACATININ ANALİZİ T.C. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ ISPARTA İLİ KİRAZ İHRACATININ ANALİZİ Danışman Doç. Dr. Tufan BAL YÜKSEK LİSANS TEZİ TARIM EKONOMİSİ ANABİLİM DALI ISPARTA - 2016 2016 [] TEZ

Detaylı

PROJE, İMALAT, SERVİS

PROJE, İMALAT, SERVİS HİZMET KATALOĞU SERVICE BROCHURE PROJE, İMALAT, SERVİS PROJECT, PRODUCTION, SERVICE 2010 TR-EN ÖNSÖZ INTRODUCTION B.N.:34/14.01/9310 B. N.:01.09.0218.513 Onurmak ısı sistemleri 2001 yılında Onur Metal

Detaylı

Dünya devinin gücünü hissedin

Dünya devinin gücünü hissedin Türkiye Distribütörü Feel the power of world giant Dünya devinin gücünü hissedin Yıllık üretim 110.000 adet Kapalı üretim alanı 7.000 m² 10msn hız İleri teknoloji Çevreci Annual capacity 110.000 pcs Building

Detaylı

A.Ş. ÖZEL / FASON ÜRETİM

A.Ş. ÖZEL / FASON ÜRETİM ÖZEL / FASON ÜRETİM Private Label www.jeomed.com Private / Contract Manufacturing How is it performed? 01 New Products Market Research 02 Product R & D 03 Ministry of Health Operations 04 GMP Norms Production

Detaylı

GPA branded products can be used safely in city drinking water supply, agricultural irrigation systems, sprinkling and fountain systems,

GPA branded products can be used safely in city drinking water supply, agricultural irrigation systems, sprinkling and fountain systems, Plastik ürünler ve kalıp imalatı sektörünün önemli kuruluşlarından olan GÜR KALIP, 0 yılı aşkın süredir plastik ürünlerin imalatı ve ticareti ile uğraşmaktadır. Amasya Merzifon Organize Sanayi Bölgesindeki,.000

Detaylı

Asansörün olduğu her yerde ; ileri teknoloji, üstün kalite... Advanced technology, high quality.. Ürün Kataloğu Product Catalog

Asansörün olduğu her yerde ; ileri teknoloji, üstün kalite... Advanced technology, high quality.. Ürün Kataloğu Product Catalog Asansörün olduğu her yerde ; ileri teknoloji, üstün kalite... Advanced technology, high quality.. Ürün Kataloğu Product Catalog HAKKIMIZDA Boro Makine Metal Sanayi Tic. Ltd. Şti olarak CLİNDAS markası

Detaylı

MEMBRAN KAPAK SİSTEMLERİ PVC MEMBRAN PRESS MDF DOORS. www.mksmobilya.com www.facebook.com/mkscapak

MEMBRAN KAPAK SİSTEMLERİ PVC MEMBRAN PRESS MDF DOORS. www.mksmobilya.com www.facebook.com/mkscapak www.mksmobilya.com www.facebook.com/mkscapak FİRMAMIZ ; Mobilya İmalat&Satış taki 30 yıllık tecrübemizle, MKS MOBİLYA DEKORASYON SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. adı altında uzun yıllardır müşterilerimize hizmet

Detaylı

TRAVERTINE COLLECTION

TRAVERTINE COLLECTION TRAVERTINE COLLECTION a trademark of ALISTONE COMPOSITE MARBLE COLLECTION 2015 FİRMA PROFİLİ 1965 de Sayın Ali BAŞARIR ın torna makinesinde başlayan girişimcilik hayatı sırasıyla tarım makineleri, mermer

Detaylı

KİRAZ / VİŞNE Cherry / Tart Cherry

KİRAZ / VİŞNE Cherry / Tart Cherry BANTES DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. KİRAZ / VİŞNE Cherry / Tart Cherry Beta Fidan Doku Kültürü Islah Beta Nursery Tissue Culture Breeding Early Lory Meyve Ağırlığı (gr) (Fruid Weight ) (gr): 8-10 Hasat Zamanı

Detaylı

AKOPAK AKOPAK OPAX AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK

AKOPAK AKOPAK OPAX AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK AKOPAK Temizlik Ürünleri AKOPAK Temizlik ve Hijyen Ürünleri; deterjan ve kozmetik ürünlerinde endüstriyel ve evsel ürün üretiminde faaliyet gösteren bir firmadır. Konya da 1500 m² kapalı, 2000 m² açık alan üzerine

Detaylı

Natural Stone Collection

Natural Stone Collection Natural Stone Collection The Place Where Your Projects Come True... MYM Natural Stone is a manufacturer and exporter company in marble industry with its experienced staff since 2006. Located in Afyonkarahisar

Detaylı

C o l l e c t i o n2012

C o l l e c t i o n2012 C o l l e c t i o n2012 Plastik Çerçeveler Plastic and Wooden Picture Frame Profiles 1 Resimler %50 küçültülmüştür Plastic Frames Dekoratif Mobilya Profilleri Plastic Picture Frame Profiles Downsized %50

Detaylı

YEDEK PARÇA DEPONUZ Your Spare Parts Warehouse

YEDEK PARÇA DEPONUZ Your Spare Parts Warehouse YEDEK PARÇA DEPONUZ Your Spare Parts Warehouse www.hidirusta.com İŞİMİZDE UZMANIZ We are professional in our business Geniş ürün gamı ve tecrübeli satış kadromuzla hizmetinizdeyiz. We are ready to serve

Detaylı

Çevreye ve insana saygılı, kalite ve konfora açılan. Respect for the enviroment and human opening the quality and comfort

Çevreye ve insana saygılı, kalite ve konfora açılan. Respect for the enviroment and human opening the quality and comfort Polimer kapı ve pencere sistemlerinde Eryap Systems of polymer door and windows Eryap Çevreye ve insana saygılı, kalite ve konfora açılan pencere Respect for the enviroment and human opening the quality

Detaylı

SRM 3000 SRM 3000. Yan Duvarlar Arka Duvar Aksesuar. Side Walls Rear Wall Accesories Ceiling Floor

SRM 3000 SRM 3000. Yan Duvarlar Arka Duvar Aksesuar. Side Walls Rear Wall Accesories Ceiling Floor ASANSÖR Faaliyetlerine 1995 yılında başlayan Serimas Asansör, kurulduğu günden itibaren kaliteyi ve kalıcılığı kendine ilke edinmiş ve müşteri memnuniyetini hep ön planda tutulmuştur. Serimas Asansör bugün,

Detaylı

Ürün Kataloğu Product catalogue

Ürün Kataloğu Product catalogue www.elcalu.com.tr Ürün Kataloğu Product catalogue www.elcalu.com.tr HAKKIMIZDA ABOUT US ELC ALÜMİNYUM SAN. TİC. A.Ş. 40 yıllık metal üretim ve işleme tecrübesini alüminyum mamul üretimine aktarmak üzere,

Detaylı

AYDIN KOMPRESÖR. En Yüksek Performans. En Zor Şartlarda. www.aydinkompresor.com %100 YERLİ İMALAT

AYDIN KOMPRESÖR. En Yüksek Performans. En Zor Şartlarda. www.aydinkompresor.com %100 YERLİ İMALAT AYDIN KOMPRESÖR www.aydinkompresor.com %100 YERLİ İMALAT En Zor Şartlarda En Yüksek Performans AYDIN KOMPRESÖR Aydın kompresör ;0 yılı aşkın kompresör sektöründeki tecrübesinin ardından 2001 yılı temmuz

Detaylı

ESKORT MAKİNA A.Ş. www.eskort.com.tr

ESKORT MAKİNA A.Ş. www.eskort.com.tr ESKORT MAKİNA A.Ş. Eskort Makina bisküvi makineleri konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Komple anahtar teslimi bisküvi hatları, paketleme makineleri,bisküvi ve gıda ile siparişe özel makinelerin tasarım

Detaylı

bölümleri ile ilgili gerekli eğitimleri almasını sağlayarak, verimliliği yükseltmek, kaynakları zamanında ve verimli kullanmak kalite politikasıdır.

bölümleri ile ilgili gerekli eğitimleri almasını sağlayarak, verimliliği yükseltmek, kaynakları zamanında ve verimli kullanmak kalite politikasıdır. Bağlantı Elemanları Makro Teknik, 1998 yılında, 18 yıllık uygulamacı geleneğinin ve birikiminin, üzerine inşa edilmiş, Hvac komponentleri üreten, ürettiklerinde ve üreteceklerinde, her zaman müşteri odaklı

Detaylı

YAPI ATÖLYESİ. make difference.. DESIGN & CONSTRUCTION ENGINEERING ARCHITECTURE CONTRACTING. Design & Construction

YAPI ATÖLYESİ. make difference.. DESIGN & CONSTRUCTION ENGINEERING ARCHITECTURE CONTRACTING. Design & Construction ENGINEERING ARCHITECTURE CONTRACTING Design & Construction DESIGN & CONSTRUCTION make difference.. ABOUT US Our company is specialized in four main subjects; CONSTRUCTION, INTERNATIONAL TRADE, NATURAL

Detaylı

paketlemenin ötesinde

paketlemenin ötesinde paketlemenin ötesinde beyond packaging www.etkinplastik.com Etkin Plastik Etkin Plastik ve Kalıp Ltd. Şirketi dünyadaki en son teknolojiyi takip eden, kullanan ve gereken yeni teknolojileri geliştiren

Detaylı

CORPORATE PRESENTATION FILE. Marble, Granite, Travertine, Project, Design, Manufacturing. Dealer Technistone Aegean region

CORPORATE PRESENTATION FILE. Marble, Granite, Travertine, Project, Design, Manufacturing. Dealer Technistone Aegean region CORPORATE PRESENTATION FILE Marble, Granite, Travertine, Project, Design, Manufacturing. Dealer Technistone Aegean region Asiye KURT Coordinator Mehmet AVCI Foreign Trade Manager INDEX ABOUT US SHOWRROM,

Detaylı

okandancam.com.tr okandancam.com.tr ürün katalogu product catalogue

okandancam.com.tr okandancam.com.tr ürün katalogu product catalogue ürün katalogu product catalogue 2011 FİRMA PROFİL Türkiye nin lider cam kuruluşlarından olan Okandan Cam 1954 yılında kurulmuştur. Sektörde yaptığı yatırımlar sayesinde gelişen ve büyüyen firma, 1968 yılında

Detaylı

hakkımızda about us ISO 14001 ISO 9001 ISO 18001

hakkımızda about us ISO 14001 ISO 9001 ISO 18001 about us hakkımızda ISO 9001 ISO 18001 ISO 14001 Firmamız ATO'da 1967 yılında başlayan faaliyeti, inşaat sektöründe kendisine hak ettiği yeri aramasiyla devam etmektedir. Kuruluşumuzdan bu güne bitirilen

Detaylı

Siz Gençler Gibi Biz de Farklıyız

Siz Gençler Gibi Biz de Farklıyız Siz Gençler Gibi Biz de Farklıyız Grubumuz,dekorasyon,inşaat taahhüt,ve turizim sektörlerinde uzun yıllardan beri hizmet vermektedir. Geçmişteki bilgi ve deneyimlerimizi modüler mobilya sistemine dönüştürerek

Detaylı

%100 YERLİ İMALAT En Zor Şartlarda En Yüksek Performans Tel:

%100 YERLİ İMALAT En Zor Şartlarda En Yüksek Performans Tel: www.aydinkompresor.com %100 YERLİ İMALAT En Zor Şartlarda En Yüksek Performans AYKO 65 AYKO 600 TEK KADEMELİ KOMPRESÖRLER SINGLE STAGE RECIPROCATING AIR COMPRESSORS AZİZ AYDIN KOMPRESÖR Aziz Aydın kompresör

Detaylı

Firma Profili 1970 yılında Mehmet Ali Atiker tarafından çelik sacdan sondaj teçhiz boruları üretmek üzere kurulmuş küçük bir işletme iken zaman içerisinde gelişerek büyüyen Atiker Metal A.Ş. üretim konusunu

Detaylı

2023 VİZYONU ÇERÇEVESİNDE TARIM POLİTİKALARININ GELECEĞİ

2023 VİZYONU ÇERÇEVESİNDE TARIM POLİTİKALARININ GELECEĞİ 2023 VİZYONU ÇERÇEVESİNDE TARIM POLİTİKALARININ GELECEĞİ SUNUM İÇERİĞİ Türkiye de Tarım Tarımsal girdi politikaları Tarımsal kredi politikaları Tarımsal sulama politikaları Tarımda 2023 Vizyonu 2 TÜRKİYE

Detaylı

LİBYA NIN YENİDEN YAPILANDIRILMASI PROGRAMINDA TÜRK TEKNİK MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ KONFERANSI 10 NİSAN 2013, ANKARA

LİBYA NIN YENİDEN YAPILANDIRILMASI PROGRAMINDA TÜRK TEKNİK MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ KONFERANSI 10 NİSAN 2013, ANKARA LİBYA NIN YENİDEN YAPILANDIRILMASI PROGRAMINDA TÜRK TEKNİK MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ KONFERANSI 10 NİSAN 2013, ANKARA Türk Müşavir Mühendisler ve Mimarlar Birliği (TürkMMMB), 25 Nisan 1980 tarihinde kurulan

Detaylı

MAYIS 2016 FİYAT LİSTESİ

MAYIS 2016 FİYAT LİSTESİ MAYIS 6 FİYAT LİSTESİ www.uplast.com.tr İÇİNDEKİLER 03 PVC Boru ve Ek Parçaları 2 PVC Yağmur Oluğu ve Ek Parçaları 3 PPR-C Boru ve Ek Parçaları 3 PE-Xb CROSS-LİNK Boru 34 Sulama Hortumları 4 Spiral Hortumlar

Detaylı

FİRMA PROFİLİ / COMPANY PROFILE

FİRMA PROFİLİ / COMPANY PROFILE FİRMA PROFİLİ / COMPANY PROFILE 1976: HırdavatfirmasıolarakKaraköy de kuruldu. 1980: Hırdavatın yanında kişisel koruyucu donanımlar satmaya başladı. 1986: Güvenlik güçlerine yönelik koruyucu kask üretimine

Detaylı

Resimler %50 küçültülmüştür

Resimler %50 küçültülmüştür C o l l e c t i o n2012 Decorative Profiles Decorative Furniture Profiles 1 Resimler %50 küçültülmüştür Dekoratif Profil Dekoratif Mobilya Profilleri Plastic Picture Frame Profiles Downsized %50 from the

Detaylı

C O N T E N T S BHD BHD page 2-5 BHD page 6-9 BHD page BHD page page BHD

C O N T E N T S BHD BHD page 2-5 BHD page 6-9 BHD page BHD page page BHD C O N T E N T S BHD 32 + 4 BHD 28 + 4 BHD 24 + 3 page 2-5 page 6-9 BHD 19 + 3 page 10-13 BHD 18 + 3 page 14-17 BHD 18 + 3 page 18-21 BHD 17 + 3 page 18-21 BHDM 12 + 3 page 22-25 page 26-28 Boom Makina;

Detaylı

GENÇ SARI İNŞ. TAAH. MÜH. ve TİC. LTD. ŞTİ. GENÇ SARI CONSTRUCTION COMPANY

GENÇ SARI İNŞ. TAAH. MÜH. ve TİC. LTD. ŞTİ. GENÇ SARI CONSTRUCTION COMPANY GENÇ SARI İNŞ. TAAH. MÜH. ve TİC. LTD. ŞTİ. GENÇ SARI CONSTRUCTION COMPANY KURUMSAL BİLGİLER Firmamız 2001 yılında kurulmuştur ve 2003 yılından bu yana da çalışmalarına limited şirket olarak devam etmektedir.

Detaylı

ÖZEL SEKTÖR SEBZE ISLAH ÇALIŞMALARI. Dr. Ercan ÖZKAYNAK Yüksel Tohum Ar-Ge Müdürü 01 NİSAN 2017, ANTALYA

ÖZEL SEKTÖR SEBZE ISLAH ÇALIŞMALARI. Dr. Ercan ÖZKAYNAK Yüksel Tohum Ar-Ge Müdürü 01 NİSAN 2017, ANTALYA ÖZEL SEKTÖR SEBZE ISLAH ÇALIŞMALARI Dr. Ercan ÖZKAYNAK Yüksel Tohum Ar-Ge Müdürü 01 NİSAN 2017, ANTALYA GİRİŞ Bitkisel üretimdeki en önemli girdi tohumdur. Üstün nitelikli tohum kullanılmasıyla verim ve

Detaylı

TRAKTÖR KOLTUKLARI. www.gurexseat.com

TRAKTÖR KOLTUKLARI. www.gurexseat.com 335 TRAKTÖR KOLTUKLARI ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOGUE www.gurexseat.com Certificate Sertifikalarımız Sertifikalarımız Marka Tescil ISO 9001 : 00 HAKKIMIZDA ABOUT US Certificate Marka Tescil Şirket 197

Detaylı

GPA branded products can be used safely in city drinking water supply, agricultural irrigation systems, sprinkling and fountain systems,

GPA branded products can be used safely in city drinking water supply, agricultural irrigation systems, sprinkling and fountain systems, Plastik ürünler ve kalıp imalatı sektörünün önemli kuruluşlarından olan GÜR KALIP, 0 yılı aşkın süredir plastik ürünlerin imalatı ve ticareti ile uğraşmaktadır. Amasya Merzifon Organize Sanayi Bölgesindeki,.000

Detaylı

YEMEKLİK TANE BAKLAGİLLER ÇALIŞTAYI ( MERSİN) ÖZEL SEKTÖR AÇISINDAN SORUNLAR ÖNERİLER

YEMEKLİK TANE BAKLAGİLLER ÇALIŞTAYI ( MERSİN) ÖZEL SEKTÖR AÇISINDAN SORUNLAR ÖNERİLER YEMEKLİK TANE BAKLAGİLLER ÇALIŞTAYI (10-12.05.2017-MERSİN) ÖZEL SEKTÖR AÇISINDAN SORUNLAR ÖNERİLER Dr. Nilgün SEZER AKMAN Türkiye Tohumculuk Sektöründe Önemli Gelişmeler 1923-1960 Geleneksel tedarik 1961

Detaylı

1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz. We have been producing for you since 1975. 1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz.

1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz. We have been producing for you since 1975. 1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz. 03 MEMBRAN KAPI MK - 220 1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz. We have been producing for you since 1975 1975 ten Bugüne Sizin için Üretiyoruz. We have been producing for you since 1975 We have been producing

Detaylı

VİZYONUMUZ.. Uluslararası seviyede endüstriyel ürünler geliştirmek ve AR-GE konusunda lider bir firma olmak.

VİZYONUMUZ.. Uluslararası seviyede endüstriyel ürünler geliştirmek ve AR-GE konusunda lider bir firma olmak. MİSYONUMUZ.. Plastik ve kalıp teknolojilerinde, çevreye ve insan sağlığına duyarlı kaliteli rekabetçi üstün nitelikli ürünler geliştirmek. VİZYONUMUZ.. Uluslararası seviyede endüstriyel ürünler geliştirmek

Detaylı

Misyonumuz: Sektörde bilinen firmaların en iyileri arasında olmaktır.

Misyonumuz: Sektörde bilinen firmaların en iyileri arasında olmaktır. 20 yıllık sektörel deneyimle müşterisini merkeze konumlandıran, zamanında istenilen miktarda, en iyi kalitede, doğru fiyatlı ürün üretme idealini kurumsal kültür olarak benimseyerek kurulmuştur. Müşterilerini

Detaylı

GPA branded products can be used safely in city drinking water supply, agricultural irrigation systems, sprinkling and fountain systems,

GPA branded products can be used safely in city drinking water supply, agricultural irrigation systems, sprinkling and fountain systems, www.sibaltd.com Plastik ürünler ve kalıp imalatı sektörünün önemli kuruluşlarından olan GÜR KALIP, 0 yılı aşkın süredir plastik ürünlerin imalatı ve ticareti ile uğraşmaktadır. Amasya Merzifon Organize

Detaylı

İstanbul a Hoşgeldiniz

İstanbul a Hoşgeldiniz Welcome To Istanbul İstanbul a Hoşgeldiniz CHIC Accessories Administration Office CHIC Tekstil ve Metal would like to welcome you to Turkey! Our company s aim is to offer our clients complete branding

Detaylı

Yuratek olarak 2001 yılından beri medikal

Yuratek olarak 2001 yılından beri medikal www.yuratek.com Hakk m zda About Us Yuratek olarak 2001 yılından beri medikal sektöründe hizmet vermekteyiz. Yurtiçinde hastane, poliklinik ve özel muayenehaneler ile yurt dışında çeşitli firmalara hizmet

Detaylı

ISSN: Yıl /Year: 2017 Cilt(Sayı)/Vol.(Issue): 1(Özel) Sayfa/Page: Araştırma Makalesi Research Article

ISSN: Yıl /Year: 2017 Cilt(Sayı)/Vol.(Issue): 1(Özel) Sayfa/Page: Araştırma Makalesi Research Article VII. Bahçe Ürünlerinde Muhafaza ve Pazarlama Sempozyumu, 04-07 Ekim 2016 ISSN: 2148-0036 Yıl /Year: 2017 Cilt(Sayı)/Vol.(Issue): 1(Özel) Sayfa/Page: 173-180 Araştırma Makalesi Research Article Akdeniz

Detaylı

Tuğra Makina bu katalogtaki tüm bilgiler üzerinde değișiklik yapma hakkı saklıdır. Tugra Makina all rights reserved to change all information in this

Tuğra Makina bu katalogtaki tüm bilgiler üzerinde değișiklik yapma hakkı saklıdır. Tugra Makina all rights reserved to change all information in this Tuğra Makina bu katalogtaki tüm bilgiler üzerinde değișiklik yapma hakkı saklıdır. Tugra Makina all rights reserved to change all information in this catalog. 1997 yılında muhtelif metal eșya, sac metal,

Detaylı

Art is offering people windows that open up to beauty... To bring those with different life perspectives together in common pleasures.

Art is offering people windows that open up to beauty... To bring those with different life perspectives together in common pleasures. İnsanlara, gu zelliğe açılan pencereler sunmaktır sanat... Hayata farklı pencerelerden bakanları ortak zevklerde buluşturabilmektir. Biz; Ali Pekgu zel tarafından kurulan Yamaçlar Dekorasyon olarak, 1970

Detaylı

Kakao Kremalı Dolgulu Pirinç Patlaklı Kokolin Chocolate Cocoa Cream Filled With Crispy Rice gr Çeşit No Item No. Net Ağırlık Net Weight

Kakao Kremalı Dolgulu Pirinç Patlaklı Kokolin Chocolate Cocoa Cream Filled With Crispy Rice gr Çeşit No Item No. Net Ağırlık Net Weight Ticari hayatına 1974 yılında başlayan firmamız kendini ve ürün yelpazesini sürekli geliştirerek bugün şekerleme, çikolata, kakaolu fındık kreması gibi ürünler ile reyonlarda yer almaktadır. Konya nın eski

Detaylı

GLOBALLY RECOGNIZED QUEEN OF MARBLES

GLOBALLY RECOGNIZED QUEEN OF MARBLES GLOBALLY RECOGNIZED QUEEN OF MARBLES Beytiye AKYILDIZ Dünya Mermer Kraliçesi World s Queen of Marbles +90 535 712 35 44 HAKKIMIZDA Zengin mermer kaynakları ile dünya çapında hizmet veren Kraliçeler Mermer,

Detaylı

www.ozteknikis.com.tr

www.ozteknikis.com.tr www.ozteknikis.com.tr INDEX HAKKIMIZDA / ABOUT US... 8-9 Paslanmaz Çelik / Stainless Steel... 10-21 Krom - Nikel Kaplama / Chromium Nickel Plated... 22-33 Boyalı / Painted... 34-40 Plastik / Plastic...

Detaylı

www.bedcovers.com.tr time for the change

www.bedcovers.com.tr time for the change www.bedcovers.com.tr time for the change Adres - Address: Gersan Sanayi Sitesi 2306 Sok. No:39 Ergazi - ANKARA Tel - Phone: (312) 256 46 08-256 50 24 Faks - Fax : (312) 256 38 87 E-posta - E-mail: hakankardesler@hotmail.com

Detaylı

Catalogue Plastic and Wooden Picture Frame Profiles

Catalogue Plastic and Wooden Picture Frame Profiles Catalogue 2008 Plastic and Wooden Picture Frame Profiles DÖRTDİVAN artık BAŞARAN DORTDIVAN is BASARAN Aus DORTDIVAN wird BASARAN DORTDIVAN agora é BASARAN ДОРТДИВАН СТАНОБИТСЯ БАСАРАН DORTDIVAN est le

Detaylı

TÜRKİYE TOHUMCULUK SANAYİSİNİN GELİŞİMİ VE HEDEFLERİ İLHAMİ ÖZCAN AYGUN TSÜAB YÖNETİM KURULU BAŞKANI

TÜRKİYE TOHUMCULUK SANAYİSİNİN GELİŞİMİ VE HEDEFLERİ İLHAMİ ÖZCAN AYGUN TSÜAB YÖNETİM KURULU BAŞKANI TÜRKİYE TOHUMCULUK SANAYİSİNİN GELİŞİMİ VE HEDEFLERİ İLHAMİ ÖZCAN AYGUN TSÜAB YÖNETİM KURULU BAŞKANI MART 2011 Tohumculuk Sanayisi Nedir? Tohumculuk Hangi İş ve Aşamalardan Oluşur? Tohumculuk İçin AR-GE

Detaylı

Hakkımızda About Us 1976 Yılında ESKİŞEHİR de ilk olarak Baksan Sanayi Sitesinde faaliyetine başlamıştır.firmamız, daha sonra 2005 Yılında Organize Sanayi Bölgesi 14. cadde de yeni kurduğumuz fabrikaya

Detaylı

m a k i n e s a n a y i

m a k i n e s a n a y i GIDA MAKİNELERİ Taneli Dolum Makinesi Granular Filling Machine Z Elevatör Z Elevator Tamburlu Yıkama Makinesi Tumbler Washing Machine GIDA MAKİNELERİ Kasa Yıkama Makinesi Box Washing Machine Kavanoz Yıkama

Detaylı

2013 Collection Polikarbonat kýrýlmaz bardaklar Unbreakable polycarbonate drinkware Metplas Ltd. Þti. 1990 yýlýnda, mühendislik plastikleri iþleme konusunda faaliyetlerine baþlamýþ olup, ilk yýllarýnda

Detaylı

ISO 9001:2008 ISO 22000:2005

ISO 9001:2008 ISO 22000:2005 Kökleri güçlü bir aile şirketine uzanan Görgel Metal Ltd. Şti. bugünün ve geleceğin mutfağına sunduğu hizmetine bir asıra yakın geçmişiyle bakırcılıktan başlamıştır. Geride kalan iki altın kuşağın mirası

Detaylı

Türkiye Tohumculuk Sektörünün Analizi Ahmet ŞAHİN 1 Yeşim MERAL 2 Metin CAN 3

Türkiye Tohumculuk Sektörünün Analizi Ahmet ŞAHİN 1 Yeşim MERAL 2 Metin CAN 3 Çankırı Karatekin Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Dergisi 4(2): 073-088 Türkiye Tohumculuk Sektörünün Analizi Ahmet ŞAHİN 1 Yeşim MERAL 2 Metin CAN 3 Özet Bitkisel üretimde verim ve kaliteyi yükseltmek

Detaylı

www.kugusekerleme.com

www.kugusekerleme.com www.kugusekerleme.com Kuğu Şekerleme, 2004 yılında kurulmuş olup, kurulduğu tarihten itibaren değişmeyen lezzet ve ürün kalitesiyle siz değerli müşterilerimize, kaliteli ürünler sunmak için gerekli olan

Detaylı

COLLECTION PREVIEW 2015

COLLECTION PREVIEW 2015 COLLECTION PREVIEW 2015 Cardin Concept Eskişehir de 60000 m2 açık alan üzerine kurulu, 40000 m2 kapalı alana sahip; Türkiye de ve gelişen ihracatıyla dünyada önemli mobilya üretim tesislerinden biridir.

Detaylı

New Technologies in Agriculture and Case Studies

New Technologies in Agriculture and Case Studies General Directorate of Agricultural Research and Policy Central Research Institute for Field Crops Geographic Information System and Remote Sensing Research Department New Technologies in Agriculture and

Detaylı

1-Dikili Tip Panolar (Standing Type Panelboards) Dikili Tip Kaynaklı Çok Amaçlı Panolar 04

1-Dikili Tip Panolar (Standing Type Panelboards) Dikili Tip Kaynaklı Çok Amaçlı Panolar 04 İÇİNDEKİLER (INDEX) 1-Dikili Tip Panolar (Standing Type Panelboards) Dikili Tip Kaynaklı Çok Amaçlı Panolar 04 (Standing Type Welded Panelboards) Dikili Tip Modüler Çok Amaçlı Panolar 04 (Standing Type

Detaylı

2016 ÜRÜN KATALOĞU. www.soframhome.com

2016 ÜRÜN KATALOĞU. www.soframhome.com 2016 ÜRÜN KATALOĞU www.soframhome.com YEŞİLTAN Turizm ve Madeni Eşya San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak Türkiye-İstanbul da konumlanan fabrikamız deneyimli ekibi ile 1964 yılından bu yana paslanmaz çelik mutfak

Detaylı

OPTIMA ELEVATOR COMPONENTS. www.optimaasansor.com.tr info@optimaasansor.com.tr

OPTIMA ELEVATOR COMPONENTS. www.optimaasansor.com.tr info@optimaasansor.com.tr OPTIMA ELEVATOR COMPONENTS www.optimaasansor.com.tr info@optimaasansor.com.tr OPTİMA ASANSÖR SİSTEMLERİ Optima Asansör firması 1993 yılında teknolojinin merkezi İstanbul da kurulmuştur. Firmamız çok güçlü

Detaylı

Eren Makina Asansör İmalat San. Tic. Ltd. Şti.

Eren Makina Asansör İmalat San. Tic. Ltd. Şti. Eren Makina Asansör İmalat San. Tic. Ltd. Şti. Eren Makina Asansör İmalat San.Tic.Ltd. Şti. 1979 Yılında kurulan EREN MAKİNA ; Bu gün asansör sektörüne 3500 m2 kapalı alanda, en son teknolojiye sahip 30

Detaylı

ADRESLER / ADDRESSES Hasçelik Halat / Hasçelik Wire Rope Hasçelik Kablo / Hasçelik Cables İstanbul İrtibat Bürosu / Branch Office

ADRESLER / ADDRESSES Hasçelik Halat / Hasçelik Wire Rope Hasçelik Kablo / Hasçelik Cables İstanbul İrtibat Bürosu / Branch Office ADRESLER / ADDRESSES Hasçelik Halat / Hasçelik Wire Rope Hacılar Yolu, 8. km 38210 Hacılar-Kayseri / TÜRKİYE Tel : 00 90 352. 442 16 40 (8 hat) Fax: 00 90 352. 442 16 44 Hasçelik Kablo / Hasçelik Cables

Detaylı

Replica EMEA - Mission

Replica EMEA - Mission Replica EMEA Replica EMEA is a joint venture established between the European leading provider of WMS applications Replica Sistemi and Obase, major Turkish company specializing in IT solutions for Retail

Detaylı