Civic Sedan. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Civic Sedan. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak..."

Transkript

1 Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını sürdürmesi istenen bir marka olmayı hedefliyor. İnsanlığa faydalı olması için geliştirilen dünyanın ilk insansı robotu ASIMO, Honda nın teknolojik gururlarından biri. Hidrojenle çalışan, egzozundan zararlı gazlar yerine sadece su buharı salınan yakıt hücreli otomobil FCX Clarity ise Honda nın doğayı korumaya olan bağlılığını gösteriyor. Yapılan araştırma ve geliştirme faaliyetleri sayesinde geliştirilen Hidrojen Ev Üretim Ünitesi, tek tekerlekli kişisel mobilite aracı, güneş enerjisiyle çalışan araçlar ve HondaJet, Honda nın hayatımıza yaptığı katkıların birkaçını simgeliyor. Civic Sedan HAZİRAN 24 Daha fazla bilgi için Honda hakkındaki yenilikleri takip etmek için lütfen üye olunuz:

2 Tasarımda ve mühendislikte mükemmele olan bağlılığımız. Yenilenen Civic Sedan tasarımda ve mühendislikte mükemmele olan bağlılığımızın bir göstergesi. İşte bu bağlılık mühendislerimizi en ufak detayı bile gözden geçirip geliştirmeye ve mükemmelleştirmeye yöneltti. Sonuç; yenilenen ön ızgarasından ve sportif ruhu yansıtan jantlarından başlayarak cesur, fark yaratan ve aerodinamik tasarım. Yenilenen Civic Sedan da deri koltuk, anahtarsız giriş ve çalıştırma fonksiyonuyla yeni ve heyecan verici Executive versiyonu sizleri keşfetmeye çağırıyor. İÇERİK DIŞ TASARIM 03 İÇ TASARIM 07 TEKNOLOJİ 09 PERFORMANS 11 GÜVENLİK 13 CIVIC ECO 15 MODELLER 19 AKSESUARLAR 23 RENKLER VE DÖŞEMELER 25 TEKNİK ÖZELLİKLER 27

3 03 04 Dış Tasarım Daha fazla stil, daha fazla enerji, daha fazla Civic Sedan. Yenilenen Civic Sedan ın tasarımı sadece dinamik ve sportif görünmekle kalmıyor, aynı zamanda aerodinami ve yakıt ekonomisini de optimize ediyor. Atletik çizgileri, kaslı duruşu ve yenilenen sportif jant ve ön ızgara tasarımı üstün performansı ve sofistike yapısıyla ilgili izlenimleri veriyor. Yenilenen Civic Sedan daha fazla stil ve daha fazla enerji sahibi.

4 05 06 Dış Tasarım Tasarım ve fonksiyonellik uyum içinde. Yenilenen Civic Sedan daki her tasarım detayı, hem harika görünmesi hem de üstün performansını sergilemesi için özel olarak düşünüldü. Xenon farlar açık ve net bir görüş sağlarken, Civic Sedan ın yenilenen dinamik ön ızgara tasarımını da mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Sportif 16 alüminyum alaşımlı yeni tasarım jantlar, Civic Sedan ın dış tasarımını tamamlayan çekici bir görünüm yaratıyor. İç mekanı ferahlatan sunroof, dışardan görünümüyle de dikkatleri hep üzerinize çekiyor. Yenilenen Civic Sedan ın yağmur sensörü sayesinde düşünmeniz gereken tek şey sileceklerin hızı değil, yağmurun güzelliği! XENON FARLAR Xenon farlar berrak açık bir görüş sağlarken konvansiyonel farlara gore daha az enerji harcar. Model shown is 1.8 i-vtec ES with optional sunroof

5 07 08 İç Tasarım Daha çok siz, daha çok Civic. Civic Sedan ın geniş iç hacmi hem siz hem de yolcularınız için konforlu ve ferah bir ortam sağlıyor. Çünkü kokpitin ergonomisinden, kullanılan materyallerin seçimine kadar Civic Sedan ın iç tasarımı, hem sürücüsünün hem de yolcuların konforu için özel olarak dizayn edildi. Sürüş deneyimini hem güvenli hem de daha keyifli hale getirmek için tasarlanan ön panel yenilendi. Tüm göstergeler yenilenen siyah renk ile iç mekanda bütünsel bir ahenk yaratırken sürücüye en yakın noktada konumlandığı için fonksiyonelliği artırıyor. Yeni ön panelde hız, devir, yakıt tüketimi gibi yolculuğunuz için önemli bilgiler, sürücünün gözünü yoldan ayırmadan görebileceği açıda konumlandırıldı. Yenilenen Civic Sedan a Executive versiyonu eklendi! Deri koltuklar iç mekanına seçkinlik katarken, anahtarsız giriş ve çalıştırma Civic Sedan Executive versiyonuna fonksiyonellik katıyor.

6 Hayatı kolaylaştırmak için tasarlanan teknoloji Biz Honda da gelişmiş teknolojilerin mutlaka insanlara faydalı, hayatı kolaylaştıran bir yönünün bulunması gerektiğine inanıyoruz. İşte bu nedenle yenilenen Civic Sedan yolculuğunuzu daha güvenli ve eğlenceli hale getirecek gelişmiş yol bilgisayarı i-mid, yakıt ekonomisi sağlayan ve emisyon oranını düşüren ECON, güvenli sürüşe yardımcı olan Eller Serbest Telefon ve anahtarsız giriş ve çalıştırma teknolojilerine sahip. i-mid Yenilenen Civic Sedan da i-mid daha kolay kullanımızın için artık Türkçe dil seçeneğine sahip. Civic Sedan ın iç tasarımının sizi daha çok yansıtması için geliştirilen yol bilgisayarı i-mid, kişiselleştirilmiş sürüş deneyimine yeni bir boyut katıyor. Civic Sedan da sevdiklerinizin resimleri de, herhangi bir taşınabilir belleğe yüklediğiniz favori müzikleriniz de yol boyunca yanınızda olacak! Ses ayarı, yakıt bilgileri, radyo, CD, saat gibi bilgileri de içeren i-mid yolculuğunuz için gerekli tüm bilgileri ve eğlenceyi barındırıyor. Ergonomik tasarımlı direksiyondaki kumanda butonları geliştirilmiş yol bilgisayarı i-mid, ses ve müzik kontrolü, saat, Cruise Control ve 5 ileri otomatik şanzımanı kumanda ediyor Teknoloji ELLER SERBEST TELEFON Eller Serbest Telefon (HFT - Hands Free Telephone) Sistemi mobil telefonu elinize almanıza gerek kalmadan, Civic Sedan ın müzik sistemini kullanarak gelen aramaları cevaplamanızı ve arama yapmanızı sağlar. EcoN Yeni Civic Sedan ın ışıklarının siz daha ekonomik sürerken sevinçten yeşile döndüğünü biliyor muydunuz? ECON butonuna bastığınızda harekete geçen sürüş sistemi, ışıklandırma sistemiyle size yol gösterir. Yakıt tüketimi arttığında maviye dönen ambiyans aydınlatmaları, siz ekonomik kullandığınızda yeşil olur. ECON butonuna basıldığında aktive olan systemin gösterge panelinde yanan küçük yeşil çiçek sembolü size ekonomik sürüş modunda kullanıdığınızı bildirir. ANAHTARSIZ GİRİŞ VE ÇALIŞTIRMA Yenilenen Civic Sedan ın Executive versiyonunda bulunan anahtarsız giriş ve çalıştırma fonksiyonu otomobilinizin yanına geldiğinizde kapıyı açar, uzaklaştığınızda ise kilitler. Start/stop düğmesi ile de Civic Sedan anahtar kullanmadan tek bir düğme ile çalışır. i-mid i-mid ekranları yolculuğunuzla ilgili birçok faydalı bilgi sunar.

7 11 12 Performans Keyifli sürüş için sürekli gelişim Honda mühendisliğinin kalbinde performansı, yakıt ekonomisini ve çevreciliği sürekli iyileştirme çabası yatıyor. Bu nedenle Civic Sedan elektronik olarak kontrol edilen akıllı valf zamanlaması sayesinde hıza bağlı olarak yakıtın yanmasını kontrollü bir seviyede tutup emisyon değerini düşüren 125 PS 1.6 lt. i-vtec motora sahip. Yolun eğimine göre aracın uygun viteste ilerlemesini sağlayan Akıllı Eğim Sistemi (Grade Logic System) sürücüsüne her koşulda konfor sunarken, istenildiğinde düz vites keyfini yaşamanıza olanak sağlıyor.

8 13 14 Güvenlik Güvenliğe yenilikçi yaklaşım Yenilenen Civic Sedan dan bir yenilik daha! Lastik Basınç İkaz Sinyali (TPMS), lastik basınç kaybettiğinde hem sesli hem de görüntülü olarak sürücüyü uyarır. Virajlı yollarda, dönüşlerde, hızlanmalarda ve ani manevralarda sürücünün aracı daha iyi kontrol etmesini sağlayan VSA (Araç Denge Konrol Sistemi), özellikle dönüşlerde, frenleme esnasında ve kaygan yol koşullarında dengesizlikleri tespit ederek, sürücünün direksiyonu doğru yöne çevirmesi için uyarıda bulunan ve ilk direksiyon hareketini otomatik olarak başlatan, sınıfında ilk Harekete Duyarlı Direksiyon Sistemi (Motion Adaptive EPS) her zaman yanınızda. Farklı boyutlardaki araçların çarpışması durumunda bile maksimum koruma sağlayan ACE (Gelişmiş Uyumluluk Teknolojisi) gövde yapısı, 8 hava yastığı, ABS ve EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtım Sistemi) ile güvenli sürüş yol boyunca yanınızda. Tüm bunların detaylı mühendislik hesaplamaları gerektirdiğini biliyoruz ancak amacımız çok önemli: Siz ve sevdiklerinizin yolculuğunu daha güvenli kılacak teknolojiler sunmak. ARAÇ DENGE KONTROL SİSTEMİ (VSA) VİRAJDA DIŞARIYA KAYMA VSA OLMADAN VİRAJDA İÇERİYE KAYMA VSA İLE Elektronik kontrol ünitesi virajın dışındaki tekerleklere fren uygulayarak motor torkunu kontrol eder. VSA İLE Elektronik kontrol ünitesi virajın içindeki tekerleklere fren uygulayarak motor torkunu kontrol eder. VSA OLMADAN Sürüş esnasında, VSA aracın yola tutunmasını sağlar, kaymasını engeller. AKTİF KAFALIKLAR Arkadan olası bir darbede, ön koltuklardaki aktif kafalıklar ve 3 noktadan bağlantılı emniyet kemerleri sürücü ve yolcunun boynunun zedelenme riskini azaltır. YOKUŞTA KALKIŞ DESTEĞİ Sensörler sayesinde yokuşta ayağınızı fren pedalından çektiğinizde fren gücünü bir süre daha tutarak yokuşta kaymayı önler. LASTİK BASINÇ İKAZ SİNYALİ Sistem, lastik basınç kaybettiğinde sürücüyü hem sesli hem de görüntülü olarak uyarır.

9 15 16 CIVIC ECO Çevreye saygı duruşumuz Civic Eco için BRC firması tarafından özel olarak geliştirilen ve üretilen LPG sisteminin dönüşümünü Honda Yetkili Bayileri nde güvenle yaptırabilir, tek bir dokunuşla, hiçbir gecikme yaşanmadan aynı sürüş konforunu her 2 yakıt türü içinde yaşayabilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana çevreciliğe olan bağlılığını koruyan Honda bu amaçla birçok ilki gerçekleştirdi. Honda tarafından özel olarak geliştirilen Civic Eco da bu ilklerden biri. Honda Türkiye fabrikasında otogaz (LPG) dönüşümüne uygun olarak tasarlanan ve üretilen Civic Eco, performans kaybı yaşamadan hem benzini hem de LPG yi aynı motorda kullanabilmenizi sağlıyor. Yenilikçi tasarım özelliklerine ve yüksek montaj kalitesine sahip Civic Eco, düşük yakıt tüketimi ve çevreciliği farklı bir anlayışla birleştiriyor. Ekonomik Otogaz (LPG) ile çalışan Civic Eco, benzinli motorların performansını ve konforunu korurken LPG nin ekonomikliğini sunuyor. Güvenli, Honda garantili Honda tarafından geliştirilen yenilikçi teknolojiler ile Civic Eco güvenlikten ödün vermiyor. Civic Eco için özel olarak geliştirilmiş manifold ile otomobilin orijinalliği bozulmadan tam uyumlu LPG kiti montajı Honda Yetkili Satıcıları tarafından yapılabiliyor. Civic Eco isteğe bağlı olarak 6 yıl/ km Honda Garantisi kapsamına alınabiliyor. Civic Eco, LPG nin motora en iyi noktadan verilebilmesini sağlayabilmek için geliştirilmiş emme manifolduna ve bağlantı portlarına sahiptir. Orijinalliği bozulmadan Honda Yetkili Satıcıları tarafından yapılan LPG kiti montajı ile sürüş performansı ve güvenlik en üst düzeye taşınmıştır. Civic Eco, özel olarak LPG için geliştirilmiş malzeme teknolojisine ve silindir kapak tasarımına sahiptir. Bu sayede benzinli bir motorun sağlayacağı uzun ömürlü ve sorunsuz kullanım özellikleri, her 2 yakıt türü içinde sağlanabilmiştir. EKONOMİK VE ÇEVRECİ SÜRÜŞ İÇİN LPG!

10 17 18 CIVIC ECO Civic Eco nun yüksek güvenliğe sahip, fonksiyonel yakıt dolum noktası ve bağlantıları aracınızla bütünlük içindedir. Yenilikçi teknolojik tasarım özellikleri sayesinde yakıt dolumu diğer benzinli otomobiller gibi depo kapağından özel tasarlanmış dolum aparatı ile kolayca yapılabilir. Civic Eco nun bagaj zeminine sabitlenmiş LPG tankı, maksimum güvenlik özelliklerinin yanı sıra emniyet özellikleri ile de donatılmıştır. Stepne bağlantı noktası ve bağlantı elemanlarının yerleşimi sayesinde maksimum bagaj hacmi ve kullanışlılık korunmuştur.

11 19 20 Modeller EXECUTIVE ELEGANCE 1.6 i-vtec 5 ileri, 1 geri düz ve otomatik şanzıman 16 alüminyum alaşımlı jant Anahtarsız giriş ve çalıştırma Yağmur sensörlü silecekler Far yıkamalı ve otomatik yükseklik ayarlı Xenon farlar Far sensörü Eller serbest telefon Elektrikli açılır cam tavan (sunroof) Deri direksiyon simidi Ön kapı altı aydınlatması Deri koltuklar Isıtmalı sürücü ve ön yolcu koltukları Arka park sensörü Geri görüş kamerası Türkçe bilgi ekranı i-mid Ayarlanabilir hız sınırlayıcı (Cruise Control Speed Limiter) Altı adet hoparlör AUX ve USB girişi FAR YIKAMA, ARKA PARK SENSÖRÜ, ARAÇ DENGE KONTROL SİSTEMİ USB GİRİŞİ 1.6 i-vtec 5 ileri, 1 geri düz ve otomatik şanzıman 16 alüminyum alaşımlı jant Yağmur sensörlü silecekler Far yıkamalı ve otomatik yükseklik ayarlı Xenon farlar Far sensörü Eller serbest telefon Elektrikli açılır cam tavan (sunroof) Deri direksiyon simidi Ön kapı altı aydınlatması Isıtmalı sürücü ve ön yolcu koltukları Geri görüş kamerası Türkçe bilgi ekranı i-mid Ayarlanabilir hız sınırlayıcı (Cruise Control Speed Limiter) Altı adet hoparlör AUX ve USB girişi ANAHTARSIZ GİRİŞ VE ÇALIŞTIRMA

12 21 22 Modeller PREMIUM DREAM 1.6 i-vtec 5 ileri, 1 geri düz ve otomatik şanzıman 16 alüminyum alaşımlı jant Yağmur sensörlü silecekler Far sensörü Eller serbest telefon Deri direksiyon simidi Ön kapı altı aydınlatması Geri görüş kamerası Türkçe bilgi ekranı i-mid Ayarlanabilir hız sınırlayıcı (Cruise Control Speed Limiter) Altı adet hoparlör AUX ve USB girişi 1.6 i-vtec 5 ileri, 1 geri düz ve otomatik şanzıman 15 kapaklı jant Projektör lensli far sistemi Gündüz yanan farlar Ön sis farları Isıtmalı ve elektrikli yan aynalar Türkçe bilgi ekranı i-mid Hıza duyarlı müzik sistemi Dört adet hoparlör AUX girişi RADYO / CD ÇALAR + MP3

13 23 24 Aksesuarlar Aksesuar Ön Marşbİyel 02 Arka Tampon Alt Spoyler 03 Yan Marşbİyel Ön Marşbİyel 02 Arka Tampon Alt Spoyler 03 Yan Marşbİyel 04 Anatomİk Spoyler 05 Köpek Balığı Sırtı* Body Paket *Anten özelliği bulunmamaktadır. Spor Paketi Şehir Paketi 02 Ön & Arka Tampon Koruma 02 Yan Gövde Koruma CAM ÇITASI (Alt 8 parça) 02 KROM ÇITALI CAM RÜZGARLIĞI 03 Bagaj Çıtası 04 kapı EŞİK NİKELAJI 05 EGZOZ NİKELAJI 04 Nikelaj Paketi 05 LED GÜNDÜZ FARI 02 IŞIKLI KAPI EŞİK NİKELAJI BAGAJ HAVUZU 02 KAUÇUK PASPAS 03 ÖN & ARKA PAÇALIK Aydınlatma Paketi Koruma Paketi

14 25 26 Renkler ve Döşemeler Hangisi sizi yansıtıyor? Bej Deri Gri Deri Otomobilinizin rengi sizin için olduğu kadar bizim için de önemli! Yeni Civic beyazdan siyaha kadar 6 farklı renk seçeneğine sahip. Civic de tercih de sizin! CARNELIAN RED PEARL / BORDO 02 ALABASTER SILVER METALLIC / GÜMÜŞ 03 POLISHED METAL METALLIC / FÜME 04 URBAN TITANIUM METALLIC / BRONZ 05 CRYSTAL BLACK PEARL / SİYAH 06 TAFFETA WHITE / BEYAZ Gri kumaş Bej kumaş Bej Deri Gri Deri Gri Kumaş Bej Kumaş Executive - - Elegance - - Premium - - Dream - -

15 27 28 Teknik Özellikler DONANIM 1.6 DREAM 1.6 PREMIUM ELEGANCE EXECUTIVE Sürücü ve yolcu hava yastıkları DONANIM 1.6 DREAM 1.6 PREMIUM ELEGANCE EXECUTIVE Sürücü ve yolcu güneş siperliklerinde aydınlatmalı aynalar Teknik Özellikler Ebatlar Yan hava yastıkları Polen filtreli otomatik klima MODEL 1.6 DREAM PREMIUM ELEGANCE EXECUTIVE Perde hava yastıkları Yolcu hava yastığı iptal fonksiyonu VSA (Araç Denge Kontrol Sistemi) Önde aktif kafalıklar Önde aktif gergili emniyet kemerleri Tüm koltuklarda 3 noktadan bağlantılı emniyet kemerleri EBD - Elektronik fren gücü dağıtımı Acil durum fren desteği (Brake Assist) Motion Adaptive EPS - Harekete duyarlı elektrikli direksiyon sistemi Derinlik ve yükseklik ayarlı direksiyon Önde sürgülü kapaklı bardak tutucuları Isıtmalı sürücü ve ön yolcu koltukları Deri koltuklar Ön koltuklar arasında gözlü kol dayama Arka kol dayama (Bardak tutuculu) Yükseklik ayarlı sürücü koltuğu Ön kapı altı aydınlatması Arka kapı içlerinde cepler Motor Yakıt sistemi Su soğutmalı, 4 zamanlı, SOHC i-vtec, 16 supaplı, Enine yerleştirilmiş, 4 silindir PGM-FI (Elektronik Yakıt Enjeksiyon Sistemi) Çap ve strok (mm) 81 x 77.5 Hacim (cc) 1598 Sıkıştırma oranı 10.6:1 Maksimum güç Maksimum tork Şanzıman (92kw) 125 PS / 6500 rpm 152 Nm / 4300 rpm Otomatik: 5 ileri, 1 geri, akıllı eğim sistemi (Grade Logic System), direksiyondan kumanda butonları (Premium-Elegance-Executive) Düz: 5 ileri, 1 geri 1755mm Ön ve arkada disk frenler 60:40 oranında katlanabilen arka koltuklar Frenler Ön : Hava soğutmalı disk. Arka : Disk Yokuşta kalkış desteği ISOFIX çocuk koltuğu bağlantı noktaları Güvenlik alarmı (Sesli uyarı sistemi) Düz arka zemin Ön koltukların arkalarında cepler Deri direksiyon simidi Süspansiyon Ebatlar Ön: Toe kontrol bağlantılı McPherson kol, helezon yay, gazlı amortisör, viraj denge çubuğu Arka: Reaktif bağlantılı çift salıncak, helezon yay, gazlı amortisör, viraj denge çubuğu 1425mm Immobiliser Alüminyum/deri vites kolu Düz Vites Düz Vites Düz Vites Uzunluk (mm) 4545 Anahtarsız giriş sistemi ve motor çalıştırma düğmesi Elektrikli açılır cam tavan (Sunroof) Genişlik (mm) 1755 Radyo/CD çalar + MP3 Eller Serbest Telefon (Bluetooth HFT) Yükseklik (mm) 1425 Hıza duyarlı müzik sistemi Far sensörü Aks mesafesi (mm) 2675 Direksiyondan kumandalı müzik sistemi Gündüz yanan farlar Ön tekerlek izi (mm) 1505 AUX girişi Projektör lensli far sistemi Arka tekerlek izi (mm) 1530 USB girişi Xenon farlar (Far yıkamalı ve otomatik yükseklik ayarlı) Ağırlık-sürücü hariç (kg) Düz: 1208 Otomatik: 1237 Cama entegre anten Ön sis farları Lastikler Dream: 195/65 R15 Premium-Elegance-Executive: 205/55 R16 Dört adet hoparlör Isıtmalı ve elektrikli yan aynalar Yakıt deposu (lt) 50 Altı adet hoparlör Ayarlanabilir hız sınırlayıcı (Cruise Control Speed Limiter) Dikiz aynalarında sinyaller Fasılalı silecekler Ayarlanabilir Ayarlanabilir Ayarlanabilir Bagaj hacmi (lt) 440 Maksimum sürat (km/s) Düz: 200 Oto: mm ECON fonksiyonu Yağmur sensörlü silecekler Hızlanma km/s (sn) Dream Düz/Oto: 9.7/12.0 Premium-Elegance-Executive Düz/Oto: 9.9/12.2 Renkli 5 inç TFT LCD bilgi ekranı i-mid (Türkçe Dil Desteği) Multiplex Göstergeler Yol bilgisayarı Geri görüş kamerası Arka park sensörü Elektrikli ön ve arka camlar, sürücü tarafında sıkıştırma kontrollü 15 inç kapaklı jant 16 inç alüminyum alaşımlı jant Lastik basınç ikaz sinyali (TPMS) Vites Değiştirme Göstergesi Düz Vites Düz Vites Düz Vites Düz Vites Kromaj dış kapı kolları Ufak boy stepne Yakıt tüketimi (lt/100 km)* Düz (Dream/Premium-Elegance-Executive) Otomatik (Dream/Premium-Elegance-Executive) Şehir içi (lt) 8,9 / 9,0 9,5 / 9,6 Şehir dışı (lt) 5,3 / 5,5 5,1 / 5,2 Birleşik (lt) 6,7 / 6,7 6,7 / 6,8 CO ² emisyonları (g/km) 154 / / 157 * EC 715/2007 ölçüm metoduna göre, ideal şartlarda elde edilen test değerleridir. Honda, otomobillerin model, donanım, aksesuar. teknik özellik ve renklerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fotoğraflarda görülen özelliklerle, Türkiye de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir. Otomobilin gerçek renkleri baskı nedeniyle broşürde göründüğünden farklı olabilir. Broşürde görülen modellerle Türkiye de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir. Bu broşürde yer alan bilgiler ile ilgili olarak Honda bayilerine başvurabilirsiniz. Detaylı bilgi için adresini ziyaret edebilir veya Honda Yetkili Satıcıları na başvurabilirsiniz. Uzaktan kumandalı merkezi kilit ve bagaj açma/anahtara entegre Sustalı kontak anahtarı Önde harita lambaları 12 V Güç soketi

16

YENİ CIVIC HATCHBACK. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

YENİ CIVIC HATCHBACK. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını

Detaylı

CR-V. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

CR-V. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını

Detaylı

Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını

Detaylı

Yeni Honda Accord. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

Yeni Honda Accord. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını

Detaylı

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM.

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM. YENİ NISSAN QASHQAI YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM. Beklediğiniz an geldi. Crossover ın öncüsü Yeni Nissan Qashqai; öngörüye sahip gelişmiş teknolojisi, dinamik sürüş keyfi ve kusursuz tasarımıyla sizin

Detaylı

Yeni Toyota Yaris. Akıllı ve kışkırtıcı. Üstelik şehre çok yakışıyor. TOYOTA TOUCH & GO

Yeni Toyota Yaris. Akıllı ve kışkırtıcı. Üstelik şehre çok yakışıyor. TOYOTA TOUCH & GO Toyota Yaris Yeni Toyota Yaris. Akıllı ve kışkırtıcı. Üstelik şehre çok yakışıyor. TOYOTA TOUCH & GO 4.7 Toyota Touch & Go Navigasyon, geri dönüş kamerası ve multimedya uygulamalarının tadını çıkarın.

Detaylı

Toyota Yaris ve Yaris Hybrid

Toyota Yaris ve Yaris Hybrid Toyota Yaris ve Yaris Hybrid TOYOTA TOUCH & GO Yeni Toyota Yaris ve Yaris Hybrid. Akıllı ve kışkırtıcı, üstelik şehre çok yakışıyor. Toyota Touch & Go Navigasyon, geri görüş kamerası ve multimedya uygulamalarının

Detaylı

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN.

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. Nissan X-TRAIL ile hayalindeki yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Çünkü sen hazırsan onun yolu, senin yolun. Bugüne

Detaylı

YENİ NISSAN NOTE. ŞEHRİN DAHA FAZLASI.

YENİ NISSAN NOTE. ŞEHRİN DAHA FAZLASI. YENI NISSAN NOTE YENİ NISSAN NOTE. ŞEHRİN DAHA FAZLASI. Onda her şeye yer var, en çok da size! Yeni Nissan Note; güvenliği, konforu, teknolojisi ve tasarımıyla fark yaratıyor. Geniş ve ferah iç mekanıyla

Detaylı

ENERJİNİ SERBEST BIRAK

ENERJİNİ SERBEST BIRAK NISSAN JUKE ENERJİNİ SERBEST BIRAK Bugünün dünden çok daha farklı olsun. Yeni planlar yap. Yola çık. Çılgınlıkla dahilik arasında dolaş. Asla arkana bakma. Yeni maceralara atıl. Hiç gitmediğin yerlere

Detaylı

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞİMDİ DAHA ASİ, AMA HALA ŞEHİRLİ.

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞİMDİ DAHA ASİ, AMA HALA ŞEHİRLİ. YENİ NISSAN QASHQAI. ŞİMDİ DAHA ASİ, AMA HALA ŞEHİRLİ. Şehre Yüksekten Baktıran Tasarım Farklı gövde ve iç mekan tasarımı ile kendinizi hem güvende hissedersiniz, hem de mükemmel bir görüş açısına sahip

Detaylı

HER ŞEYE YER VAR. EN ÇOK DA SİZE!

HER ŞEYE YER VAR. EN ÇOK DA SİZE! yeni nıssan NOTE YENİ NISSAN NOTE TA HER ŞEYE YER VAR. EN ÇOK DA SİZE! Yeni Nissan Note; güvenliğiyle, konforuyla, teknolojisiyle ve tasarımıyla fark yaratıyor. Geniş ve ferah iç mekanıyla sınıfının standartlarını

Detaylı

Arka Far Grubu Yeni arka far grubuyla Elantra daha sofistike ve daha şık.

Arka Far Grubu Yeni arka far grubuyla Elantra daha sofistike ve daha şık. LED Entegre Projeksiyon Tip Farlar ve Sis Farları LED pozisyon farları fonksiyonelliği ve şıklığı bir arada sunuyor. Sis lambalarıysa şık tasarımıyla Elantra nın sofistike görünümünü bir adım ileri taşıyor.

Detaylı

Her yolculuk güvenle başlar.

Her yolculuk güvenle başlar. Toyota Corolla Her yolculuk güvenle başlar. Dikkat çekici tasarım, üstün kalite ve Toyota Optimal Drive gibi yenilikçi bir teknoloji. Toyota Corolla nın sunduğu tatmin edici sürüş deneyimi için anahtar

Detaylı

Yeni Corolla. Efsane geri döndü.

Yeni Corolla. Efsane geri döndü. Corolla Yeni Corolla. Efsane geri döndü. Tasarım Modern, şık ve yalın tasarıma sahip. Güçlü Miras Üretilmeye başladığı 1966 yılından itibaren güvenirliliğin ve kalitenin simgesi. Boyutlar Sınıf lideri

Detaylı

HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI.

HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI. Yeni Tiguan HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI. İÇİNDEKİLER. 04 DONANIM & TEKNOLOJİLER. 10 Trend & Fun 11 Sport & Style 12 White Night 14 Dış donanım 16 İç

Detaylı

Yüksek çözünürlükte hayat

Yüksek çözünürlükte hayat YENİ FORD KUGA Yüksek çözünürlükte hayat Yeni Ford Kuga ile hayatı yüksek çözünürlükte yaşayın. Hızlı tepki veren kusursuz sürüşle tamamlanan harika tasarım, önünüze yepyeni olasılıklardan oluşan bir dünya

Detaylı

MÜKEMMELİYETÇİ OLANLAR İÇİN TASARLANDI Her zaman bir klasik.

MÜKEMMELİYETÇİ OLANLAR İÇİN TASARLANDI Her zaman bir klasik. IBIZA SEAT Ibiza nın genç ruhu, performansıyla birleşti. Tasarımı, eğlenceye ortak oldu. Hep kendi çizgisinde ilerledi. Ve klasik bir model olduğunu kanıtladı. MÜKEMMEL UYUM Ibiza her zamankinden daha

Detaylı

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr Temmuz 2012 / 20.000 YENİ FORD FOCUS Bilgi İçin Ford Direkt Hattı Bayi Kaşesi 444 3 6 7 3 444 F O R D www.ford.com.tr Bu broşür Ford orijinal aksesuarları ve Ford araçları için onaylanmış aksesuar üreticilerinin

Detaylı

Verso kendinize bir aile macerası yaratın.

Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Verso Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Tasarım Yeni dinamik tasarımımız aile dostu fonksiyonellikle buluştu. İç mekân Dışarıdan kompakt, içi ise oldukça geniş olan Verso ayrıca çok sayıda eşya

Detaylı

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK.

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. Yeni i20. ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. O artık tepeden tırnağa yeni... İlk görüşte kalbini yerinden çıkaracak kadar nefes kesici... Yeni i20, heyecan verici bir

Detaylı

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor.

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. FORD FIESTA İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Dijital içeriğe ulaşmak için akıllı telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz Fiesta Viewr uygulamasını yüklemeniz

Detaylı

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor.

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. YENİ FORD FIESTA İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Dijital içeriğe ulaşmak için akıllı telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz Fiesta Viewr uygulamasını yüklemeniz

Detaylı

GRAND CHEROKEE YENİ JEEP. Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.

GRAND CHEROKEE YENİ JEEP. Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. YENİ JEEP GRAND CHEROKEE Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıştır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAŞ Türk Otomobil

Detaylı

POLO. BÜYÜKSÜN. Volkswagen seemore ile Polo, ios ve Android tabanlı cihazınızda.

POLO. BÜYÜKSÜN. Volkswagen seemore ile Polo, ios ve Android tabanlı cihazınızda. Polo POLO. BÜYÜKSÜN. Volkswagen seemore uygulaması; Volkswagen in ilanlarına, kataloglarına, broşürlerine, TV reklamlarına, hatta radyo spotlarına yerleştirdiği özel içerikleri, ios ve Android tabanlı

Detaylı

C mon! Ne için bekliyorsunuz?

C mon! Ne için bekliyorsunuz? Opel Corsa Motorlar ve Şanzımanlar 15 Sürüş Dinamiği 17 C mon! Ne için bekliyorsunuz? Güvenlik Konfor Akıllı Çözümler 18 20 23 Eğlenceyi sürüş keyfine çevirin. Opel Corsa nın mükemmel görünüşü heyecan

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM YENİ FORD TOURNEO CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-23 Donanım seviyeleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM YENİ FORD TRANSIT CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-21 Gövde tipleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur ve dinamik

Detaylı

Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız.

Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız. Yeni Dacia Duster Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız. Algılanan değerin reel değer ile hiçbir ilgisinin olmadığı, bir gün moda olanın ertesi gün hemen demode olduğu bir dünyada, Yeni Duster

Detaylı

Mazda olarak, otomobiller hakkında bildiğinizi. düşündüğünüz her şeye meydan okumak, yerleşmiş. fikirleri kökten değiştirmek istiyoruz.

Mazda olarak, otomobiller hakkında bildiğinizi. düşündüğünüz her şeye meydan okumak, yerleşmiş. fikirleri kökten değiştirmek istiyoruz. M{ZD{ 6 Mazda olarak, otomobiller hakkında bildiğinizi düşündüğünüz her şeye meydan okumak, yerleşmiş fikirleri kökten değiştirmek istiyoruz. Size otomobil sürmenin ne kadar keyifli olması gerektiğini

Detaylı