BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ?

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ?"

Transkript

1

2

3 BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ? Dünyada her gün milyonlarca kişi internet üzerinden online otel rezervasyonu yapmaktadır Son dakikada yapılan rezervasyon sayıları mobil internet kullanımının hızıyla gün geçtikçe artmaktadır. Online rezervasyon alan bir siteniz yoksa bu rezervasyonlardan faydalanamazsınız Müşteri artık uzun, güvensiz, standardı olmayan, prosedürü çok karşılıklı e-posta yazışmaları yapmak istemiyor Otel özellikle sezonda yoğunlaşan yüksek e-posta trafiğine zamanlı cevap vermekte zorlanıyor, bu durum müşteri kaybı ile sonlanıyor Otel e-posta yazışmaları için sürekli personelini eğitmesi gerekiyor Otel e-posta yazışmalarında gözden kaçma, kaybolma, spam e düşme gibi riskleri içinde barındırıyor

4 BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ? Otelinizin Online rezervasyon alma altyapısı yoksa, her gün onlarca müşteriniz sitenizi ziyaret edip satın alma yapmadan başka sitelere yönlenmektedir Örneğin otelliniz online bir rezervasyon portalıile çalışıyorsa (OTA) ( Booking.com, Hrs.com vb ) ama kendi sitesinde rezervasyon altyapısı yoksa, Bu müşteriniz OTA vasıtası ile otelinizi online almaya yönlenebilir ama bölgenizdeki birçok otelin listelendiği OTA dasizi bile seçse minumum%15 komisyon ödemenizi ve daha az kazanmanıza neden olur Diğer taraftan OTA kanalı ile sizi bulmaya giden müşteri bölgedeki diğer otelleri de görecek ve sizi seçme ihtimali düşecektir OTA sitelerini online rezervasyon altyapısı olarak kullanırsanız Sürekli yüksek komisyon ödemeye devam edersiniz OTA nınsitesine geçen müşteri bölgedeki diğer otellerederahatlıkla gidebilir, müşterinizi kaybedebilirsiniz Sitenizde farklı tema ve tasarımlarda olması kurumsal kimliğinize zarar verecektir

5 OHS NEDİR? OHS -Online HotelSoftware tüm konaklama tesisleri için özel olarak yazılımı gerçekleştirilmiş, her tesisin web sitesine rezervasyon butonu üzerinden doğrudan entegre edilen, internet üzerinden online ( anlık) rezervasyon alınması, alınan rezervasyonun dinamik ve etkin bir şekilde yönetilmesi, konaklama tesisinde sunulan tüm hizmetlerin aktif satış & pazarlama strateji ve uygulamalarının gerçekleştirilmesini sağlayan komple bir internet tabanlı rezervasyon sistemidir. OHS konaklama tesisleri için yapılmış özel bir rezervasyon çözümüdür.

6 OHS ile Ne Yapabilirsiniz-1 Web siteniz üzerinden online rezervasyon alma ( kredi kartı-banka havalesi ve garantisiz rezervasyon imkanları ile) Aktif rezervasyon yönetimi Dinamik ve çok çeşitli kriterlerde anlık arama Çok çeşitli uygulamalar ile oda ve hizmetlerin dinamik ve etkin satışı, yönetimi Release time yönetimi iptal koşulu yönetimi minumum ve/veya maksimum gece konaklama sayısı kısıtlaması yönetimi pansiyon yönetimi ödeme tipi yönetimi anlık kontenjan ve fiyat yönetimi iç ve dış pazara özel ayrı fiyatlama, anlık/dönemsel indirim (aksiyon) yönetimi anlık/dönemsel promosyon yönetimi,

7 OHS ile Neler Yapabilirsiniz-2 Satışı biten odaların anlık yönetimi Facebooküzerinden anlık duyuru, promosyon ve aksiyon yönetimi Müşteri yorumları yönetimi, Acenta/Şirket/ Sürekli Müşteri Yönetimi Özel tanımlama özel indirim uygulama rezervasyon takip tüm müşteri veri tabanının dinamik envanteri kategorizasyon Dinamik listeleme Rezervasyon sonrası müşterilerin anlık sms/eposta ile bildirimi

8 OHS ile Neler Yapabilirsiniz-3 Müşterilerinize özel rezervasyon yönetim alanı Tüm yazışmaların bu alan üzerin yapılması Güvenli ödeme seçenekleri Dinamik ve esnek oda tanımlama Konaklama harici ekstra hizmetlerin satışı ve yönetimi dinamik müsatlik yönetimi etkin müşteri ilişkileri yönetimi müşteri yorumları yönetimi...

9 OHS Rezervasyon Başlangıç Sayfası Bu adımda konaklanacak giriş çıkış tarihleri ve ilgili talep edilen oda ve kişi sayıları girilir. Otelin müsaitlikleri müsaitlik takviminden de kontrol edilebilir.

10 OHS Rezervasyon Başlangıç Sayfası > Odalar ve Fiyatlar Bu alanda sistemdeki mevcut tanımlı otel odaları tüm detaylarıyla görüntülenebilir. İlgili odalara ait farklı fiyatlama seçenekleri listelenir. Arzu edilirse bu alanda istenilen tarih aralığındaki ortalama oda fiyatları listelenir. Aynı zamanda bu alandan doğrudan rezervasyon sayfasına geçilebilir.

11 OHS Rezervasyon Başlangıç Sayfası > Konum Bu alanda son kullanıcı otelin tanımlı ulaşım bilgisi, google maps işaretli haritası ve doğrudan iletişim bilgilerine ulaşır.

12 OHS Rezervasyon Başlangıç Sayfası > Rezervasyonum Bu alan daha önce müşteri tarafından yapılmış olan rezervasyonların etkin yönetilebileceği yönetim alanına giriş sayfasıdır. Aynı zamanda otel tarafından tanımlanmış olan acenta/şirket/sürekli müşterilerin geçmiş ve gelecek rezervasyonlarını takip edebileceği yönetim alanıdır.

13 OHS Rezervasyon Başlangıç Sayfası > Fotoğraflar Bu alan otelle ilgili görsellerin listelendiği alandır.

14 OHS Rezervasyon Başlangıç Sayfası > Videolar Bu alan otelle ilgili videoların görüntülendiği alandır.

15 OHS Rezervasyon Başlangıç Sayfası > Müşteri Yorumları Konaklayan her rezervasyonun çıkış günü müşteri adresine müşteri memnuniyet anketi gönderilir. Ve müşterinin otel hakkında yorum yazması talep edilir. Yazılan yorumlar backoffice alanında otel yöneticisinin onayına sunulur. Onaylanan yorumlar OHS rezervasyon arayüzündeki müşteri yorumları sayfasında görüntülenir.

16 OHS Rezervasyon Başlangıç Sayfası Rezervasyon daha önce belirtildiği gibi talep edilen bilgiler girilerek başlar.

17 OHS Rezervasyon Detay Sayfası Bu alanda seçilen tarih aralığındaki müsait oda tipleri listelenir. Her oda için gecelik ortalama oda fiyat seçenekleri ve odayla ilgili koşullar müşterilerin dikkatine sunulur. Burada müşterinin başlangıç sayfasında talep etmiş olduğu oda ve kişi sayısına göre oda dağılımlarını belirlemesi beklenir. Müşteri dağılımı yaparken farklı oda tiplerini beğenisine göre seçme özgürlüğüne sahiptir. Oda dağılımları yapıldıktan sonra bu alanda otel tarafından sunulan ekstra hizmetler müşterilerin beğenisine sunulur. Ekstralar sadece konaklama hizmetiyle beraber satın alınabilir. Vitrin alanında sistemde kayıtlı oda tipleri ve otele ait görseller ve detay açıklamalara yer verilir.

18 OHS Rezervasyon Detay Sayfası > Ekstra Hizmetler Ekstralar günlük hizmetler olup her gün için ayrı satın alınmalıdır. Konaklayan kişilerden isteyen sayıda kişi konakladığı süre boyunca istediği gün istediği ürünü satın alabilir.

19 OHS Rezervasyon Detay Sayfası Oda dağılımı yapılıp ve ekstraların seçimiyle beraber anlık olarak rezervasyon detayı bölümünde toplam tutar dinamik olarak güncellenir. Ve istenilen döviz kurunda görüntülenmesi sağlanır. Rezervasyon yap butonuna basılarak ödeme sayfasına geçilir.

20 OHS Rezervasyon Ödeme Sayfası Detay sayfasında seçilen tüm hizmetlerin listelendiği ve ödeme işleminin gerçekleştirildiği alandır. Otel acenta/şirket ve sürekli müşterilerine özel indirim kodu tanımlar. Bu adımda girilen indirim koduyla özel müşteriler için tanımlanmış indirim oranı toplam fiyata yansıtılır. Detay sayfasında ekstra almayı atlayan müşteri bu adımda alarak toplam tutara ekleyebilir.

21 OHS Rezervasyon Ödeme Sayfası Kişisel bilgiler tüm detaylarıyla girilir. Rezervasyona istinaden ek özel talepler yazılabilir. Müşteri kredi kartı, banka havalesi veya garantisiz rezervasyon seçeneklerinden biriyle rezervasyon gerçekleştirebilir.

22 OHS Rezervasyon Ödeme Sayfası > Kredi Kartı Kredi kartı bilgileri yüksek güvenlikli bir alanda girilir.

23 OHS Rezervasyon Ödeme Sayfası > Banka Havalesi Banka havalesi seçeneğinde otel banka hesapları listelenir. Otelin belirleyeceği son opsiyon tarihine kadar ödemenin yapılması beklenir. Ödeme bildirimi Müşteri Rezervasyon Yönetim Alanı nda yapılır.

24 OHS Rezervasyon Ödeme Sayfası > Garantisiz Rezervasyon Garantisiz rezervasyonu seçen müşteri otel tarafından belirtilen saate kadar giriş yapmak durumundadır. Otel garantisiz rezervasyon yapan müşteriye istediği taktirde iletişim bilgilerinden ulaşabilmelidir. Ulaşamadığı taktirde rezervasyonu iptal edebilir.

25 OHS Rezervasyon Ödeme Sayfası İlgili detaylar girildikten sonra rezervasyon sonlandırılır.

26 OHS Rezervasyon Sonuç Sayfası Rezervasyon detaylarıyla beraber otel koşulları, otele ulaşım bilgileri görüntülenir. Yazdır butonuyla rezervasyon vocher çıktısı alınabilir. Bu adımda müşteriye ve otele bilgilendirme i gider. Müşteriye giden bilgilendirme e- mailinde müşterinin rezervasyonunu yönetebileceği alana ait rezervasyon numarası ve pin kodu bilgisi verilir. Bu bilgi aynı zamanda rezervasyon sonuç sayfasında da yer alır. Arzu edildiği taktirde rezervasyon onayı müşteriye sms olarak da gönderilebilir.

27 OHS Müşteri Rezervasyon Yönetim Alanı Müşteri rezervasyon yönetim alanında; mevcut rezervasyon detayları özet olarak görüntüleyebilir, otele ait ulaşım ve iletişim bilgilerini, otel koşullarını görüntüleyebilir. Bunun yanında rezervasyona ait not ekleyebilir, mevcut kredi kartında güvenli ortamda değişiklik yapabilir, yapılan banka havalesini otele bildirebilir. İptal koşulları çerçevesinde rezervasyon değişikliği veya rezervasyon iptali gerçekleştirebilir. Tüm bu işlemler sonrasında hem otel hem müşteri eşzamanlı e-posta ile bilgilendirilir. Tüm yapılan işlemler otelin backoffice inde listelenir..

28 OHS Müşteri Rezervasyon Yönetim Alanı > Not Ekleme

29 OHS Müşteri Rezervasyon Yönetim Alanı > Yeni Kredi Kartı Tanımlama

30 OHS Müşteri Rezervasyon Yönetim Alanı > Ödeme Bildirimi

31

Güvenlik / Görevler Görevler bölümü, sisteminize şirketinizdeki görev başlıklarını tanımlamanız ve daha sonra diğer bölümlerin varsa "Görev" alanlarında bu bilgileri kolayca kullanabilmeniz için düzenlenmiştir.

Detaylı

KURUMSAL YÖNETİM VE YATIRIMCI İLİŞKİLERİ PORTALI YATIRIMCI-GEZGİN ÜYE KULLANIM KILAVUZU

KURUMSAL YÖNETİM VE YATIRIMCI İLİŞKİLERİ PORTALI YATIRIMCI-GEZGİN ÜYE KULLANIM KILAVUZU KURUMSAL YÖNETİM VE YATIRIMCI İLİŞKİLERİ PORTALI YATIRIMCI-GEZGİN ÜYE KULLANIM KILAVUZU İçindekiler BENİM SAYFAM... 4 İHRAÇÇI SAYFALARI... 5 YATIRIMCI BİLGİLENDİRME VE UYARI SİSTEMİ... 6 PORTFÖY/BAKİYE...

Detaylı

TURİZM SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER

TURİZM SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER TURİZM SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER Turizm Sektörüne Özel Mobil Çözümler Turizm Turizm sektöründe zamanı en verimli şekilde kullanmak, tur organizasyonlarını müşteriler için maksimum memnuniyete dönüştürmek

Detaylı

BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur.

BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur. Değerli Acentemiz, BiletBank, % 100 kendi üretimi olan yazılım ve donanım alt tapısı ile sektöründe lider ve sadece Turizm Seyahat Acentelerine özel bir platformdur. BiletBank, 30 yıllık IATA tecrübesi

Detaylı

Kullanım Şartları. : AKDENİZ PE-TUR TURİZM SEYAHAT ACENTASI VE TİC. A.Ş yi ifade eder. www.biletbank.com u ifade eder.

Kullanım Şartları. : AKDENİZ PE-TUR TURİZM SEYAHAT ACENTASI VE TİC. A.Ş yi ifade eder. www.biletbank.com u ifade eder. Kullanım Şartları Web Sitesi Kullanım Şartları Web Sitesi kullanım şartları, "Web Sitesi / Site" kullanırken uyulması gereken kuralları ve şartları açıklamaktadır. Kullanım Şartları dikkatli bir şekilde

Detaylı

Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un. internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ. ProjeX. ile

Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un. internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ. ProjeX. ile Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ ProjeX ile Ürününüz (Markanız) Milyonlara Ulaşıyor! * En KOLAY * En ETKİLİ * En HIZLI * En

Detaylı

Yeni E-ticaret Dinamikleri

Yeni E-ticaret Dinamikleri Yeni E-ticaret Dinamikleri E-ticaret sektörü Türkiye'de hızla büyümekte olan bir sektör. Eğilimler ve istatistikler de gösteriyor ki gelecek yıllarda da bu büyüme tüm hızıyla devam edecek. Bugün Türkiye'de

Detaylı

2.1.2.2.3 Name Server Tanımlama... 34 2.1.2.2.4 Name Server Ekleme... 35 2.1.2.2.5 Name Server Güncelleme... 35 2.1.2.2.6 Name Server Silme...

2.1.2.2.3 Name Server Tanımlama... 34 2.1.2.2.4 Name Server Ekleme... 35 2.1.2.2.5 Name Server Güncelleme... 35 2.1.2.2.6 Name Server Silme... İçerik Tablosu Radore ID nedir?... 5 1. Giriş Ekranı... 5 1.1 Şifremi Unuttum... 5 1.2 Kayıt Ol... 6 1.2.1 Bireysel Müşteri Kaydı Oluşturmak... 6 1.2.2 Kurumsal Müşteri Kaydı Oluşturmak... 9 1.2.3 Üyelik

Detaylı

BAYİ SİPARİŞ VE MUHASEBE SİSTEMİ TREEGRUP BİLİŞİM KULLANIM KLAVUZU

BAYİ SİPARİŞ VE MUHASEBE SİSTEMİ TREEGRUP BİLİŞİM KULLANIM KLAVUZU 1 BAYİ SİPARİŞ VE MUHASEBE SİSTEMİ TREEGRUP BİLİŞİM KULLANIM KLAVUZU 2 İçindekiler 1. Genel Anlatım (Sayfa 3) 1.1 Önsöz 2. Sipariş Yönetimi (Sayfa 4-5) 2.1 Sipariş Yönetimi 3. Ürün Yönetimi (Sayfa 6-9)

Detaylı

Mobil Ödeme Çözümleri Mobilepax

Mobil Ödeme Çözümleri Mobilepax Mobil Ödeme Çözümleri Mobilepax Mobil Ödeme Nedir? Mobil Ödeme, GSM abonelerinin Mobilepax altyapısıyla, yüz yüze kanallardan veya web sitesi üzerinden cep telefonu ile mobil tahsilat yapabilmesini sağlayan

Detaylı

DÜŞÜNCE ve FİKİRLERİNİZİN TEKNOLOJİK YANSIMASI

DÜŞÜNCE ve FİKİRLERİNİZİN TEKNOLOJİK YANSIMASI DÜŞÜNCE ve FİKİRLERİNİZİN TEKNOLOJİK YANSIMASI Turizm sektöründe faaliyet gösteren konaklama tesislerinin ihtiyaçları doğrultusunda, dijital işletme anlayışının alt yapısını oluşturacak yazılımlar üretmek,

Detaylı

Bunun yanında ekip üyeleri de birbirlerinin konumlarını cep telefonlarından sorgulayarak öğrenebilir ve mesajlaşabilirler.

Bunun yanında ekip üyeleri de birbirlerinin konumlarını cep telefonlarından sorgulayarak öğrenebilir ve mesajlaşabilirler. 0 İçindekiler 1.EkipMobil i Tanıyalım...2 2.EkipMobil Abonelik Bilgileri...2 3.EkipMobil i Kullanmaya Başlarken...3 3.1. EkipMobil Giriş... 3 3.2. Şifremi Unuttum... 4 3.3.EkipMobil Ana Sayfa... 6 4.EkipMobil

Detaylı

e-logo Özel Entegratörlük Portali Kılavuzu

e-logo Özel Entegratörlük Portali Kılavuzu e-logo Özel Entegratörlük Portali Kılavuzu Tarih: 25.02.2014 Her hakkı Logo Elektronik Ticaret Hizmetleri A.Ş' ye aittir. 1 İÇİNDEKİLER TANIMLAR VE KISALTMALAR... 6 1 Giriş... 8 2 E-Fatura... 8 1.1 E-Fatura

Detaylı

e-baski.com Yönetim Arayüzü V 1.02

e-baski.com Yönetim Arayüzü V 1.02 e-baski.com Yönetim Arayüzü V 1.02 İçindekiler İÇİNDEKİLER... 2 E-BASKİ.COM NEDİR?... 3 E-BASKİ.COM YÖNETİM ARAYÜZÜ... 3 FİRMALAR E-BASKİ.COM SİSTEMİNİ NASIL KULLANABİLİRLER?...3 FİRMA AYARLARI...5 Değiştirilebilen

Detaylı

Perakendeci, toptancı ve üretici firmaların ihtiyaç duydukları tüm iş süreçlerini entegre bir şekilde sağlayan ticari yazılım

Perakendeci, toptancı ve üretici firmaların ihtiyaç duydukları tüm iş süreçlerini entegre bir şekilde sağlayan ticari yazılım Nebim V3 Perakendeci, toptancı ve üretici firmaların ihtiyaç duydukları tüm iş süreçlerini entegre bir şekilde sağlayan ticari yazılım Nebim V3, üretimden sevkiyata, toptan ve perakende satış kanallarında

Detaylı

AKINSOFT WOLVOX Otel. Yardım Dosyası

AKINSOFT WOLVOX Otel. Yardım Dosyası AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 01.02.02 Tarih: 14.01.2015 1 İÇİNDEKİLER 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ...3 2. GENEL ÖZELLİKLER..11 3. REZERVASYON...17 4. RESEPSİYON.24 5. ODALAR YÖNETİMİ...

Detaylı

EN AKILLI KARAR! EN KOLAY İŞ UYGULAMASI

EN AKILLI KARAR! EN KOLAY İŞ UYGULAMASI EN AKILLI KARAR! EN KOLAY İŞ UYGULAMASI GO PLUS Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan hayatınızı kolaylaştıracak İş Uygulaması Dünyanın 43 den fazla ülkesine yazılım ihracatı gerçekleştiren, Türkiye

Detaylı

OTOMOTİV SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER

OTOMOTİV SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER OTOMOTİV SEKTÖRÜNE ÖZEL MOBİL ÇÖZÜMLER Otomotiv Sektörüne Özel Mobil Çözümler Otomotiv Otomotiv sektöründe rakiplerinizden farklılaşmak, müşterilerinizle güçlü bağlar kurmak ve satış artırmak için Mobil

Detaylı

Banka LOGO Haziran 2008

Banka LOGO Haziran 2008 Banka LOGO Haziran 2008 İçindekiler LOGO-GO Banka...4 Bankalar ve Banka Hesapları...5 Bankalar...6 Banka Bilgileri...7 Banka Döviz Toplamları...8 Banka Hareketleri...9 Banka Ekstresi...10 Banka Hesapları...11

Detaylı

BAYINDIRLIK ve İSKAN İL MÜDÜRLÜKLERİ KULLANIM KILAVUZU

BAYINDIRLIK ve İSKAN İL MÜDÜRLÜKLERİ KULLANIM KILAVUZU BAYINDIRLIK ve İSKAN İL MÜDÜRLÜKLERİ KULLANIM KILAVUZU , Türkiye'deki yapı denetiminde yer alan özel ve tüzel kişiliklerin kendi sorumluluklarındaki görevlerini daha kaliteli, takip edilebilir ve verimli

Detaylı

vsrm Platformu Tedarikçi Firmalar için Eğitim Dokümanı

vsrm Platformu Tedarikçi Firmalar için Eğitim Dokümanı vsrm Platformu Tedarikçi Firmalar için Eğitim Dokümanı Doküman Yayın Tarihi : 22.04.2011 Revizyon: V01 Copyright 2006 ITG Ltd. Bütün hakları saklıdır. Bu belge ITG Ltd. firmasının özel bilgilerini içermektedir.

Detaylı

OTEL.ORG SİTE ÜYELİK VE KULLANIM SÖZLEŞMESİ

OTEL.ORG SİTE ÜYELİK VE KULLANIM SÖZLEŞMESİ 1 TARAFLAR OTEL.ORG SİTE ÜYELİK VE KULLANIM SÖZLEŞMESİ Bu sözleşmenin kurucu tarafı Bonanza İnt.Paz.Tur.San. ve Dış Tic. Ltd.Şti. dir. Sözleşme ile siteye dahil olmak isteyen konaklama tesislerinin işletmecilerinin

Detaylı

Sistem İşlemleri LOGO Ocak 2012

Sistem İşlemleri LOGO Ocak 2012 Sistem İşlemleri LOGO Ocak 2012 İçindekiler START İçindekiler... 2 Sistem İşlemleri... 5 Firma Tanımları... 6 Firma Detay Bilgileri... 7 Firmanın Genel Bilgileri... 7 Mali Müşavir Bilgileri... 8 Firma

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) KONAKLAMA VE SEYAHATHİZMETLERİ

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) KONAKLAMA VE SEYAHATHİZMETLERİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) KONAKLAMA VE SEYAHATHİZMETLERİ BİLGİSAYAR OTOMASYON PROGRAMLARI ANKARA 2007 Milli Eğitim Bakanlığı tarafından

Detaylı

Banka LOGO Kasım 2009

Banka LOGO Kasım 2009 Banka LOGO Kasım 2009 İçindekiler LOGO - GO Banka...4 Bankalar ve Banka Hesapları...5 Bankalar...6 Banka Bilgileri...7 Banka Döviz Toplamları...8 Banka Hareketleri...9 Banka Ekstresi...10 Banka Hesapları...11

Detaylı

Cari Hesap LOGO Mayıs 2014

Cari Hesap LOGO Mayıs 2014 Cari Hesap LOGO Mayıs 2014 İçindekiler İçindekiler... 2 Cari Hesap... 5 Cari Hesaplar... 6 Cari Hesap Kayıt Türleri... 7 Cari Hesaplar Listesi'nden İşlem Ekleme... 8 Cari Hesap Bilgileri... 9 Cari Hesap

Detaylı

GO Plus Banka LOGO Kasım 2012

GO Plus Banka LOGO Kasım 2012 GO Plus Banka LOGO Kasım 2012 İçindekiler Banka... 4 Bankalar ve Banka Hesapları... 5 Bankalar... 6 Banka Bilgileri... 7 Banka Döviz Toplamları... 9 Banka Hareketleri... 10 Banka Ekstresi... 11 Banka Hesapları...

Detaylı

1. GENEL BİLGİLER... 5 1.1. AMAÇ... 5 1.2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ KURULUMU... 5 2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ ÇALIŞTIRILMASI...

1. GENEL BİLGİLER... 5 1.1. AMAÇ... 5 1.2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ KURULUMU... 5 2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ ÇALIŞTIRILMASI... 1. GENEL BİLGİLER... 5 1.1. AMAÇ... 5 1.2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ KURULUMU... 5 2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ ÇALIŞTIRILMASI... 6 2.1. YENİ SİTE OLUŞTURULMASI VE SİTE İŞLEMLERİ... 7 2.2. PROGRAMA

Detaylı

GO Plus Banka LOGO Mart 2012

GO Plus Banka LOGO Mart 2012 GO Plus Banka LOGO Mart 2012 İçindekiler İçindekiler... 2 Banka... 4 Bankalar ve Banka Hesapları... 5 Bankalar... 6 Banka Bilgileri... 7 Banka Döviz Toplamları... 9 Banka Hareketleri... 10 Banka Ekstresi...

Detaylı

HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ

HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ SEKRETARYA PROGRAMI 346SBI051 Ankara, 2011 Bu modül, mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarında uygulanan Çerçeve Öğretim Programlarında

Detaylı