Xerox fi Ofistekigerçek yardımcınız

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Xerox fi 4595. Ofistekigerçek yardımcınız"

Transkript

1 Xerox fi 4595 kopyala yazdır tara gönder Ofistekigerçek yardımcınız

2 Yüksek verimlilik Üstün performans, kullanım kolaylığı ve çok yönlülüğün muhteşem kombinasyonu sayesinde Xerox 4595 fotokopi/yazıcı cihazı, yoğun ofislere ve hafif üretim ortamlarının ideal çözümüdür. Kompleks işlerinizin altından kalkabilecek kadar sağlam ve birçok farklı sonlandırma seçeneğini yerine getirebilecek kadar esnek olan Xerox 4595 liderliğinizi koruyabilmeniz için gereken sonuçları sunar. Eğitim Dokümanları Kullanım kolaylığı ve çeşitli sonlandırma seçenekleri sayesinde Xerox 4595 fotokopi/yazıcı, işleri şirket içinde halletmenin ve dış kaynak kullanım maliyetlerini minimumda tutmanın son derece önemli olduğu çokkullanıcılı eğitim ortamlarının ideal çözümü haline geliyor. Ofis Ortamları Değişik formatlarda ve değişik kaynak gereklilikleriyle birçok farklı işi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilme özelliği Xerox 4595 i her türlü ofis için mükemmel seçenek haline getirmektedir. Daha fazla baskı malzemesi türü ve yüksek besleme kapasitesiyle kendi başına- uzun süre çalışabilir ve daha yüksek kalitede baskılar sunar. Tüm bunlar LDAP ile tara ve e-postal gönder özelliği ile birleştiğinde ofis içinde son derece verimli bir iletişim ortamı elde edilmektedir. Xerox 4595 İdeal Çözüm: Merkezi Kopyalama Departmanları Xerox 4595 fotokopi/yazıcı, hızlı dönüş istenen ve tek bir iş akışı ve temel sonlandırma seçeneklerinin hayati olduğu hızlı tempolu Merkezi Kopyalama Departmanlarında üzerine düşen görevi en güzel şekilde yerine getirir. Ticari Kopyalama / Baskı Merkezleri Faydalı araçları ve gelecekte doğacak ihtiyaçlara göre genişletilebilme özelliği ile Xerox 4595 fotokopi/yazıcı, ticari baskı ortamlarının da ideal çözümüdür. Genişletilmiş sonlandırma ve renk-entegrasyon gereklilikleriyle her türlü kullanıcının son derece kompleks işlerinin altından kalkabilir.

3 Xerox 4595 fotokopi / yazıcı Yüksek performans Ultra hızlı fotokopi, baskı ve tarama için tasarlanan Xerox 4595 fotokopi/yazıcı cihazı zorlu beklentilerinizi kolaylıkla aşacaktır. Dakikada 95 sayfa baskı hızı ve 3 saniyelik ilk sayfa çıkış süresiyle Xerox 4595 fotokopi/yazıcısı iş grubunuzun verimliliğini arttıracak x 2400 dpi ile mükemmel görünüme sahip kopyalar, detayları tamamen korunmuş net metin ve görüntü bütünlüğüne sahip baskılar elde edeceksiniz. Daha az adım 8-inç lik renkli kullanıcı arayüzü güçlü kopyalama ve tarama fonksiyonlarına sezgisel, dokunmatik ekran basitliği ile kolay erişim sunar. 40 GB lık hard diski sayesinde cihazdan direk olarak tekrar baskı için yeterli depolama alanına sahip olacak ayrıca 512 MB lık RAM ile ağır iş yüklerinin altından kolaylıkla kalkabileceksiniz. Daha fazla verimlilik elde etmek için birçok işi aynı anda yapın. Geniş iş grupları için ideal olan bu çözüm sayesinde meşgul kullanıcıları farklı işleri aynı anda kopyalayabilir, yazdırabilir ve tarayabilir.

4 Xerox 4595, çeşitli doküman ve sonlandırma seçeneklerine uygun esnekliğiyle, iş dokümanlarınızı yepyeni seviyelere taşıyacak. Çeşitli sonlandırma seçenekleri sayesinde iş grupları için doğru olan özellikleri seçebilirsiniz Güçlü in-line sonlandırma seçenekleri içinde harmanlama, 100-yapraklık zımbalama, delme, kitapçık yapma, ikili katlama, C-katlama,Z-katlama ve 279 x 432 mm lik insert ler için de büyük boy Z-katlama bulunuyor. Harmanlama Delme Zımbalama Z-katlama C-katlama İkili katlama Ortadan zımbalama Sekmeler ve renkli insert ler İşlem-sonrası inserter ile siyah-beyaz baskı işlerine göz alıcı, tam renkli kapaklar ve insert ler ekleyerek istediğiniz sonuçları meydana getirecek belgeler üretin. 8 Xerox 4595 fotokopi/yazıcı cihazı 333x488 mm kadar özel boyutlar da dahil olmak üzere birçok farklı baskı malzemesi ağırlığı ve boyutunu ve sekmeler üzerine baskı ve bunları doküman içine yerleştirme özelliklerini destekler taneye kadar tepsi seçeneği ile çok farklı baskı malzemeleri ile çalışabilir, manüel harmanlama gerektirmeyen kompleks işlerin kolay bir şekilde kopyalaması ve baskısını yapabilirsiniz. Yüksek hacimli işler 250-kağıtlık doküman tutucu sayesinde daha hızlı ve daha kolaydır ,225 yaprak kapasiteli maksimum 8 tepsilik geniş besleme kapasitesi Kimyasal toner yüksek hızlar ve hacimlerde üstün görüntü kalitesi sunar. 1 1,100 yapraklık A4 tepsisi 2 1,600 yapraklık A4 tepsisi İki tane yapraklık elle yapraklık tepsi, özel besleme tablası boyutlar 330x488 mm e kadar İki tane 2000 yapraklık A4 tepsisi, yüksek kapasiteli besleyici (opsiyonel) yapraklık süreç sonrası yerleştiricisi Gösterilmeyen: 2,000-yapraklık, yüksek kapasiteli büyük boyut besleyicisi (opsiyonel), 330x488 mm e kadar özel boyutlar Eşsiz baskı sonrası yerleştirici (inserter) ile önceden basılmış renkli kapakları, sekmeleri ve diğer insert leri siyah-beyaz kopyalara ve baskı işlerine yerleştirebilirsiniz

5 Xerox fi 4595 Verimlilik artık çok kolay Zamandan kazandıran özellikleri ve basit, kullanıcı dostu kontrolleri ile Xerox 4595 fotokopi/yazıcı, hızlı tempolu, çok kullanıcı ortamlar için ideal çözümdür. Kullanımı kolay, 8 inçlik, renkli dokunmatik arayüzle kolay kopyalama ve tarama Xerox CentreWare görünümüne dayanan iş akışı sayesinde kullanıcılar baskı sürücüleri ve web arayüzüne kolayca alışacak, eğitim süreleri düşecek, verimlilik artacaktır. Yerleşik kopyalama/yazdırma sunucusu ayrı bir donanım kullanma ihtiyacını ortadan kaldırarak yerden tasarruf sağlar. Maksimum çalışma süresi ve güvenilirlik için tasarlanan ve güçlü bir servisle desteklenen Xerox 4595 fotokopi/yazıcı cihazı, baskı işlemlerindeki tüm sorunları ortadan kaldırır, ofis hayatını kolaylaştırır. Çok-yönlülük Geniş, kolay kullanıcı arayüzü sayesinde kopyalama ve tarama fonksiyonları tam kontrol altında -yoğun ortamlar için tek tuş özelliği. Güçlü tarama yetenekleri Tarama hızı ve gücünü yepyeni bir seviyeye taşıyın Daha az bekleyin. Tarayıcı ile dakikada 100 görüntü gibi yüksek bir hızla çalışabilirsiniz. Direkt olarak MS Outlook yada Lotus Notes adres kitabına tarama yapılmasına olanak tanıyan, LDAP desteği ve posta teslimat bildirimi özelliğine sahip tara gönder özelliği ile daha etkili çalışın. Ayrıca tara-şebekeye at (FTP/SMB) özelliği ile konforu yaşayın. Otomatik iş akışı tarama özelliği ile tekrarlanan işler için önden programlama yapabilirsiniz. 600 x 600 dpi tarama çözünürlüğü ile tutarlı, yüksek kaliteli dijital görüntüler ve hızlı sonuçlar elde edin. Önce tara, daha sonra yazdır fonksiyonelliği ile ofis iş akışları daha etkili hale gelir, zamandan tasarruf edilir. Önemli dokümanlarınızı 500 posta kutusu/klasörü olan 14.6 GB lık merkezi arşivde saklayın. Hassas zamanlı dokümanlarınızı tekrar taramaya gerek kalmasın. Baskı sürücüsü sayesinde kullanıcılar katlama, kitapçık baskısı ve süreç sonrası yerleştirme gibi karmaşık baskı işlemlerini kolaylıkla ayarlayabilir ve yönetebilirler. Xerox CentreWare yazılımı, hem kullanıcılar hem de ağ yöneticileri için kapsamlı baskı işi yönetim araçları sunar. Opsiyonel renkli tarama kiti ile tam renkli dokümanları tarayabilir, kaydedebilir ve gönderebilir, bu sayede hızlı ve etkili iletişim sağlayabilirsiniz. Güçlü Build Job özelliği çok aşamalı işleri tek bir işte kombine edebilir, örneğin tek taraflı ve çift taraflı bölümleri karıştırabilirsiniz.

6 Xerox fi 4595 Daha fazla bilgi için, yada Yüksek kapasiteli A4 besleyici Büyük boyut SRA3 Yerleştirme (inserter) mekanizmalı kitapçık üretim sonlandırıcısı Hız Xerox 4595 Fotokopi / Yazıcı Dakikada 95 sayfaya kadar Hafıza 512 MB RAM, Doküman depolamak için 14.6 GB, toplamda 40 GB hard disk Kağıt kullanımı Kağıt girdisi Standart Tepsi 1: 1,100 yaprak; Boyut: A4; gsm Tepsi 2: 1,600 yaprak; Boyut: A4; gsm Tepsi 3 4: Her biri 550 yaprak; Özel boyutlar: 140 x 182 dan 330 x 488 mm e; gsm Tepsi 5 elle besleme tablası: 250 yaprak; Özel boyutlar: 102 x 152 den 330 x 488 mm e, gsm Opsiyonel Tepsi 6 7 Yüksek kapasitesli besleyici: 2Tepsi Her biri 2,000 yaprak; Boyut: A4; gsm Tepsi 6 Yüksek kapasiteli büyük boyutlu besleyici: 1 Tepsi 2,000 kağıt; Özel boyutlar: B5 den SRA3 a; gsm e Doküman besleyicisi Çift taraflı otomatik doküman besleyicisi: 250 yaprak Sonlandırma (1 ini seçin) Standart Sonlandırıcı: 3,000-yapraklık çıktı, 3-pozisyonlu tek ya da çift taraflı 100-yaprağa kadar zımbalama, 2- ve 3 delikli delme işlemi Yerleştirici (Inserter): 175 yaprak; Boyut: A4 den A3 e; gsm Kitapçık Üretim Sonlandırıcısı: 2,000-yapraklık çıktı, 3-konumlu tek ya da çift 100 yaprağa kadar zımbalama, 2- ve 3-delikli delme işlemi, ortadan zımbalamalı kitapçık üreticisi Yerleştirici (Inserter): 175 kağıt; Boyut: A4 den A3 a/ gsm Opsiyonel C-katlama ve Z-katlama / A4 boyutlar, mühendislik katlaması/ A3 Kopyalama İlk sayfa çıkış süresi 3 saniye Kopya çözünürlüğü Kopyalama özellikleri Baskı Sistem Bağlantı PDL desteği Baskı çözünürlüğü Baskı özellikleri Tarama Tarama özellikleri Tarama hızı Güvenlik Muhasebe Seçenekler 600 x 600 dpi Otomatik iki taraflı çıktı, asetat ayırıcılar, kitapçık üretimi, karışık boyutlu orijinaller, multi-up, kapak yerleştirme, otomatik sığdırma, kenar silme, görüntü tekrarı, Build job, sekme kopyalama 750 MHz, 40 GB hard disk, 512 MB hafıza 10/100Base-TX Ethernet PCL 6, PCL 5e, Adobe PostScript 3, HPGL, HPGL2, Direct print TIFF, PDF 2400 x 2400 dpi e kadar Filigran, N-up, Kitapçık imposition, Form/Görüntü bindirme, Baskı işlerine dair bildirimi, örnek, geciken baskı Ağ dosya sunucusuna Mailbox lara, LDAP desteğiyle tara ve e-posta gönder, iş şablonu oluştur 100 ipm tek taraflı, 60 ipm çift taraflı Güvenli baskı Dahili Auditron Güvenlik Seti (Görüntü üzerine yazma ve veri şifreleme dahil), Yabancı Arayüz Cihazı, Renkli Tarama Seti 2007 XEROX CORPORATION. Tüm hakları saklıdır. Xerox ve CentreWare, XEROX CORPORATION ın ABD ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır. Xerox un çevresel liderlik hedeflerinin desteklenmesi amacıyla bu modellerde geri dönüşüme uğratılmış bazı bileşenler kullanılmış olabilir. ENERGY STAR, ABD tescilli bir markadır. Bir ENERGY STAR ortağı olarak Xerox Corporation, bu ürünlerin enerji etkinliği açısından ENERGY STAR yönetmeliklerine uygun olduğunu belirlemiştir. Kanada daki Terra Choice Environmental Services, Inc. bu ürünlerin çevreye minimum etki için tüm ilgili Environmental Choice EcoLogo gerekliliklerine uygun olduğunu onaylamıştır. Ürün görünümü, durumu ve/veya teknik özellikleri daha önceden bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir. X95BR-01UA

WorkCentre 5700 Serisi Çok Fonksiyonlu Sistem Üretkenliğinizi arttırın, masrafları azaltın ve güvenlik sağlayın.

WorkCentre 5700 Serisi Çok Fonksiyonlu Sistem Üretkenliğinizi arttırın, masrafları azaltın ve güvenlik sağlayın. WorkCentre 5735 / 5740 / 5745 / 5755 / 5765 / 5775 / 5790 A3 Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Sistem Xerox WorkCentre 5700 Serisi Çok Fonksiyonlu Sistem Üretkenliğinizi arttırın, masrafları azaltın ve güvenlik

Detaylı

Xerox. WorkCentre 7500 Serisi Çok Fonksiyonlu Sistem Üstün renkler. Güçlü performans.

Xerox. WorkCentre 7500 Serisi Çok Fonksiyonlu Sistem Üstün renkler. Güçlü performans. WorkCentre 7525 / 7530 / 7535 / 7545 / 7556 A3 Renkli Çok Fonksiyonlu Sistem Xerox WorkCentre 7500 Serisi Çok Fonksiyonlu Sistem Üstün renkler. Güçlü performans. farafel InterIors, tasarımcılar Alood Hoodti

Detaylı

WorkCentre 5638/5645/5655 A3 Siyah-Beyaz. Çok Fonksiyonlu Sistem. Xerox WorkCentre 5638/5645/5655. Yaratıcı yeniden tasarım

WorkCentre 5638/5645/5655 A3 Siyah-Beyaz. Çok Fonksiyonlu Sistem. Xerox WorkCentre 5638/5645/5655. Yaratıcı yeniden tasarım WorkCentre 5638/5645/5655 A3 Siyah-Beyaz Çok Fonksiyonlu Sistem Xerox WorkCentre 5638/5645/5655 Çok Fonksiyonlu Sistem Yaratıcı yeniden tasarım WorkCentre 5638/5645/5655 Fotokopi. Yazdırma. Tarama. Faks.

Detaylı

Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775. Son derece üretken. Ekstra güvenli. Son derece kolay. WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 A3

Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775. Son derece üretken. Ekstra güvenli. Son derece kolay. WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 A3 WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 A3 Renkli Çok Fonksiyonlu Sistem Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Renkli Çok Fonksiyonlu Sistem Son derece üretken. Ekstra güvenli. Son derece kolay. Verimli, kullanımı

Detaylı

Xerox Colour C60/C70 Baskı Makinesi. Baskı Makinesi. Olağanüstü esneklik ve daha fazlasını yapma gücü.

Xerox Colour C60/C70 Baskı Makinesi. Baskı Makinesi. Olağanüstü esneklik ve daha fazlasını yapma gücü. Xerox Colour C60/C70 Baskı Makinesi Xerox Colour C60/C70 Baskı Makinesi Olağanüstü esneklik ve daha fazlasını yapma gücü. Üretenlik, ölçeklendirilebilirlik ölçeklendire ve profesyonel görüntü kalitesi,

Detaylı

Phaser 4600 / 4620 A4 Siyah Beyaz Lazer Yazıcı. Xerox Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Sınıfındaki en iyi yazdırma hızıyla ofiste üstün verimlilik

Phaser 4600 / 4620 A4 Siyah Beyaz Lazer Yazıcı. Xerox Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Sınıfındaki en iyi yazdırma hızıyla ofiste üstün verimlilik Phaser 4600 / 4620 A4 Siyah Beyaz Lazer Yazıcı Xerox Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Sınıfındaki en iyi yazdırma hızıyla ofiste üstün verimlilik Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Daha kısa sürede daha fazla

Detaylı

Renkli Çok İşlevli Yazıcı

Renkli Çok İşlevli Yazıcı Xerox WorkCentre 6655 Letter / A4 Renkli Çok İşlevli Yazıcı Xerox WorkCentre 6655 Renkli Çok İşlevli Yazıcı İstediğiniz çalışma şekli. İş yapma maliyeti, doğru teknolojiye yatırım yaptığınızda çok daha

Detaylı

Xerox. Phaser 3020 Yazıcı ve Xerox. WorkCentre 3025 Çok İşlevli Yazıcı. Etkileyici sonuçlar. Minimum maliyet.

Xerox. Phaser 3020 Yazıcı ve Xerox. WorkCentre 3025 Çok İşlevli Yazıcı. Etkileyici sonuçlar. Minimum maliyet. Xerox Phaser 3020 ve Xerox WorkCentre 3025 A4 Siyah Beyaz Yazıcı ve ve Çok İşlevli Yazıcı Xerox Phaser 3020 Yazıcı ve Xerox WorkCentre 3025 Çok İşlevli Yazıcı Etkileyici sonuçlar. Minimum maliyet. Xerox

Detaylı

MP C6502SP MP C8002SP

MP C6502SP MP C8002SP MP C6502SP MP C8002SP Dijital Renkli Çok İşlevli Yazıcı Fotokopi Makinesi Yazıcı Faks Tarayıcı MP C6502SP MP C8002SP 65 S-B Renkli ppm 80 S-B Renkli ppm Ofisinizdeki renkli üretimde devrim yapın. Sektörde

Detaylı

Phaser 7800 A3. Renkli Yazıcı. Xerox Phaser 7800. Grafik sanatlarda altın standardı

Phaser 7800 A3. Renkli Yazıcı. Xerox Phaser 7800. Grafik sanatlarda altın standardı Phaser 7800 A3 Renkli Yazıcı Xerox Phaser 7800 Renkli Yazıcı Grafik sanatlarda altın standardı Phaser 7800 Renkli Yazıcı Benzersiz renkli baskılar. Sektörde önde gelen kağıt kullanım esnekliği. Profesyonel

Detaylı

SP C830DN SP C831DN. A3 Renkli Lazer Yazıcı. Yazıcı 55 S-B 45 S-B SP C830DN SP C831DN. Renkli ppm. Renkli ppm

SP C830DN SP C831DN. A3 Renkli Lazer Yazıcı. Yazıcı 55 S-B 45 S-B SP C830DN SP C831DN. Renkli ppm. Renkli ppm SP C830DN SP C831DN A3 Renkli Lazer Yazıcı Yazıcı SP C830DN SP C831DN 45 S-B Renkli ppm 55 S-B Renkli ppm Hızlı ve etkin renkli lazer yazıcılar SP C830DN/SP C831DN yazıcıları yoğun ofis ortamında ideal

Detaylı

MP C3003SP MP C3503SP

MP C3003SP MP C3503SP SRA3 Renkli MFP MP C3003SP MP C3503SP Fotokopi Makinesi Yazıcı Faks Tarayıcı MP C3003SP MP C3503SP 30 S-B Renkli ppm 35 S-B Renkli ppm Son derece verimli bir iş ortamı yaratın Ricoh'nun renkli çok işlevli

Detaylı

Profesyonel baskı ihtiyaçlarınız anlıyoruz /Bu Nedenle baskı ihtiyaçlarınız için Pro Serisini tasarladık.

Profesyonel baskı ihtiyaçlarınız anlıyoruz /Bu Nedenle baskı ihtiyaçlarınız için Pro Serisini tasarladık. MX-7500N / MX-6500N Profesyonel Serisi Renkli Üretim Baskı Sistemleri YÜKSEK PERFORMANSLI SRA3 RENKLİ BASKI Profesyonel baskı ihtiyaçlarınız anlıyoruz /Bu Nedenle baskı ihtiyaçlarınız için Pro Serisini

Detaylı

MP C4503(A)SP MP C5503(A)SP MP C6003SP

MP C4503(A)SP MP C5503(A)SP MP C6003SP SRA3 Renkli MFP MP C4503(A)SP MP C5503(A)SP MP C6003SP Fotokopi Makinesi Yazıcı Faks Tarayıcı MP C4503(A)SP MP C5503(A)SP 45 S-B Renkli ppm 55 S-B Renkli ppm MP C6003SP 60 S-B Renkli ppm Üretkenliğinizi

Detaylı

Pro C5100S/5110S. Kompakt Dijital Hafif Üretim Yazıcıları. Pro C5100S. Pro C5110S S/B S/B. ppm. ppm

Pro C5100S/5110S. Kompakt Dijital Hafif Üretim Yazıcıları. Pro C5100S. Pro C5110S S/B S/B. ppm. ppm Pro C5100S/5110S Kompakt Dijital Hafif Üretim Yazıcıları Pro C5100S Pro C5110S S/B S/B 65 Renkli 80 Renkli ppm ppm Maliyetsiz, yüksek değerli renkli üretim Bu ekonomik ortamda, çalıştırma maliyetlerinizi

Detaylı

Phaser 3635MFP Hızlı Kullanım Kılavuzu

Phaser 3635MFP Hızlı Kullanım Kılavuzu Phaser 3635MFP Hızlı Kullanım Kılavuzu Sürüm 3.2 11.01.08 Hızlı Kullanım Kılavuzu Phaser 3635MFP Xerox Phaser 3635MFP Hızlı Kullanım Kılavuzu Phaser 3635MFP'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Detaylı

Ofisinizdeki Çalışkan Yardımcınız

Ofisinizdeki Çalışkan Yardımcınız Ofisinizdeki Çalışkan Yardımcınız ENTEGRASYONA HAZIR e-studio256se/306se/356se/456se mevcut sisteminize kolaylıkla entegre olacak şekilde tasarlanmıştır: e-bridge sistemi, Toshiba ile muhasebe, yönetim

Detaylı

Xerox WorkCentre 7545/7556 Çok İşlevli Yazıcı

Xerox WorkCentre 7545/7556 Çok İşlevli Yazıcı Xerox WorkCentre 7545/7556 Çok İşlevli Yazıcı WorkCentre 7545/7556 1 Kasetli Seçenek ve Çalışma Zemini ile gösterilmektedir WorkCentre 7545/7556 3 Kasetli Seçenek ile gösterilmektedir WorkCentre 7545/7556

Detaylı

Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji.

Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji. Xerox ConnectKey Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji. En acil sorunlarınızı düzeltmeyi vaat eden sayısız çözüm karşısında şaşkına dönmek işten değil. Çalışanlarınız

Detaylı

A4/A3 130 sayfa/dakika

A4/A3 130 sayfa/dakika DOĞRU OLANI SEÇIN 301 371 301 371 EZ301/371 eşsiz bir baskı yaklaşımıdır A4/A3 130 sayfa/dakika Maliyetleri yükseltmeden, yüksek sayıda kopya. EZ301/371 baskı makinesi, kullanılabilirlik ve verimliliği

Detaylı

A4 / B4 130 sayfa/dakika

A4 / B4 130 sayfa/dakika DOĞRU OLANI SEÇIN 201 231 EZ201/231 eşsiz bir baskı yaklaşımıdır A4 / B4 130 sayfa/dakika Maliyetleri yükseltmeden, yüksek sayıda kopya. EZ201/231 baskı makinesi, kullanılabilirlik ve verimliliği birleştirmek

Detaylı

WorkCentre 4250/4260 Serisi Hızlı Kullanım Kılavuzu

WorkCentre 4250/4260 Serisi Hızlı Kullanım Kılavuzu WorkCentre 4250/4260 Serisi Hızlı Kullanım Kılavuzu Sürüm 4.0 05.01.09 WorkCentre 4250/4260 Serisi Hızlı Kullanım Kılavuzu Xerox WorkCentre 4250/4260 Serisi Hızlı Kullanım Kılavuzu WorkCentre 4250/4260

Detaylı

Performans önemlidir, ancak sağladığı değer de önemlidir /Bu nedenle bu MFP geniş bir opsiyonel seçeneğine sahiptir. MX-2314N

Performans önemlidir, ancak sağladığı değer de önemlidir /Bu nedenle bu MFP geniş bir opsiyonel seçeneğine sahiptir. MX-2314N MX-2314N Dijital Renkli MFP A3 GİRİŞ SEVİYESİ RENKLİ MFP Performans önemlidir, ancak sağladığı değer de önemlidir /Bu nedenle bu MFP geniş bir opsiyonel seçeneğine sahiptir. Kompakt ve verimli A3 Renkli

Detaylı

Sürüm 1.00 Mayιs 2013 702P01526. Xerox Renkli 550/560/570 Yazıcı Kullanıcı Kılavuzu

Sürüm 1.00 Mayιs 2013 702P01526. Xerox Renkli 550/560/570 Yazıcı Kullanıcı Kılavuzu Sürüm 1.00 Mayιs 2013 702P01526 2013 Xerox Corporation. Tüm hakları saklıdır. Xerox ve Xerox and figüratif işareti, Xerox Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır.

Detaylı

DR-4010C DR-6010C. Departmanlar için yüksek üretkenlikte tarama. you can. Departman Tarayıcıları.

DR-4010C DR-6010C. Departmanlar için yüksek üretkenlikte tarama. you can. Departman Tarayıcıları. DR-4010C DR-6010C Departman Tarayıcıları. you can Departmanlar için yüksek üretkenlikte tarama. Büyük özelliklere sahip küçük tarayıcı. Performansları büyük, boyutları küçük tarayıcıları tanıtıyoruz. DR-6010C

Detaylı

HP LaserJet Enterprise 700 renkli MFP M775 serisi

HP LaserJet Enterprise 700 renkli MFP M775 serisi Veri sayfası renkli MFP M775 serisi İşinizle birlikte büyüyen güvenilir, uygun fiyatlı A3 renkli baskı. 4350 yapraklık kapasite sayesinde A3 boyutuna kadar olan kağıtlarda yüksek hacimli ve profesyonel

Detaylı

Hiçbir fotokopi makinesinin kopyalayamadığı avantajlar!

Hiçbir fotokopi makinesinin kopyalayamadığı avantajlar! BASKI DAKİKADA 53 SAYFAYA KADAR FOTOKOPİ ÇİFT TARAFLI BASKI Lexmark X658 Serisi TARAMA Ağ FAKS SONLANDIRMA Lexmark X658dme Lexmark X658dtme Lexmark X658dfe Lexmark X658dtfe Hiçbir fotokopi makinesinin

Detaylı

WorkCentre 7755 / 7765 / 7775. Xerox

WorkCentre 7755 / 7765 / 7775. Xerox Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Multifunction Printer Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 User Guide Guide d'utilisation Italiano Guida per l utente Deutsch Benutzerhandbuch Español Guía del usuario

Detaylı

Yazılım Sürümü 1.0. Xerox Renkli C60/C70 Yazıcı Kullanıcı Kılavuzu

Yazılım Sürümü 1.0. Xerox Renkli C60/C70 Yazıcı Kullanıcı Kılavuzu Yazılım Sürümü 1.0 2014 Xerox Corporation. Tüm hakları saklıdır. Xerox ve Xerox and Design figüratif işareti, Xerox Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır.

Detaylı

Hiçbir fotokopi makinesinin kopyalayamadığı avantajlar!

Hiçbir fotokopi makinesinin kopyalayamadığı avantajlar! Lexmark X658dme Lexmark X658dtme BASKI DAKİKADA 53 SAYFAYA KADAR FOTOKOPİ ÇİFT TARAFLI BASKI TARAMA Ağ FAKS SONLANDIRMA Lexmark X658dfe Lexmark X658dtfe Hiçbir fotokopi makinesinin kopyalayamadığı avantajlar!

Detaylı