GCS900 TESVİYE SİSTEMLERİ REGLAJ TESVİYE KAZI

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "GCS900 TESVİYE SİSTEMLERİ REGLAJ TESVİYE KAZI"

Transkript

1 GCS900 TESVİYE SİSTEMLERİ KAZI TESVİYE REGLAJ

2 hafriyatta tahmine yer kalmasın Trimble geliştirdiği yüksek verimlilikte, entegre ve yenilikçi çözümler ile tüm şantiyelerde inşaat teknolojileri standartlarını belirlemektedir. Trimble GCS900 Tesviye Sistemleri, yüklenicilere daha az mükerrer iş, daha az işaret kazığı çakma, daha az denetleme, daha düşük maliyet ve malzemeden tasarruf ile daha hızlı iş bitirme olanağı sunar. İlaveten kendi maliyetini çoğunlukla daha kullanıldığı ilk proje bitmeden geri öder! Hafriyatı daha planlı, daha hızlı ve daha karlı gerçekleştirmek günümüz inşaat endüstrisinde başarıyı getiren en kritik etkendir. Geçmişten çok daha hızlı ve daha yüksek hassasiyetle çalışma ihtiyacı içerisinde olduğunuzu bilerek, Trimble GCS900 Tesviye Sistemleri teklif hazırlama aşamasından işi tamamlamaya kadar tüm inşaat süreçlerinizde devrim yaratmaktadır. Trimble Tesviye Sistemlerini size kullanımı kolay, tümüyle güncellenebilir, geniş çaplı saha uygulamaları ve gereksinimlerini karşılayan, en geniş ürün yelpazesiyle sunmaktadır. Günümüzde bütçe ve iş planlamasında karşılaşılan sorunları çözümleyen daha basit bir sistem yoktur. Tesviye sistemlerinin mucidi Trimble ın sunduğu çözümleri kullanarak elde edeceğiniz kesintisiz iş akışı ve rekabet gücü sayesinde günün sonunda kazanç hanenizi büyütürsünüz. İŞİNİZ TEK DEFADA DOĞRU YAPILSIN The Trimble GCS900 Tesviye Sistemi hafriyat,sıkıştırma ve reglaj için idealdir. Az deneyimli operatörlerle dahi daha hızlı, daha verimli ve daha az tekrarlı çalışma olanağı sunar. Tek seferde işiniz doğru yapmanız, hatalar sonucu aynı işi yeniden yapma zorunluluğunu ortadan kaldırır. Operatörlerin levyelerdeki parmaklarının ucuna kadar taşınan proje tasarım bilgileri kazı/dolgu işaretlemek için kazık çakma veya ofset teli germe ihtiyacına son verir. Artan üretkenlik sayesinde personel ve makina ihtiyacınız ve bağlı giderleriniz optimize edilir, malzeme sarfiyatı kontrol altına alınır. Zamanınızın çoğunu ölçme ve kontrol yerine üretime ayırabilirsiniz. En zor şartlarda dahi operatörleriniz kabin içerisinde görüntülenen bilgilerin ışığında işlerini en az yönlendirme ile çok daha kısa sürede bitirebilirler. Trimble Ready Trimble tesviye sistemleri ile birlikte üretkenliği arttırmak için sektörün önde gelen makine üreticileri ile çalışmaktadır. Günümüzde, Trimble Ready makinalar sipariş üzerine, ana kablo tesisatı ve şase braketleri fabrikada monte edilmiş olarak üretilmektedir. Donanımda bulunacak bu özellik GCS900 Sisteminin kurulumunu kolaylaştırır ve kontrol bileşenleri bir makineden diğerine kolayca aktarılabilir.

3 BAĞLANTILI MAKİNA Tüm GCS900 Tesviye Sistemleri Trimble Connected Site (şantiye bağlantılı) özellikli olup, Bağlantılı Makina özelliği GCS900 sistemi beraberinde standart olarak sunulmaktadır. Proje dizayn güncellemeleri ve üretim raporları, makina ve operatör üretkenliğini arttırarak, saha ve ofis arasında kablosuz bağlantı ile anlık olarak karşılıklı iletilebilmektedir. Bu özellik sayesinde şantiye yönetiminin sahadaki sorunlara hızlıca müdahale etmesiyle makinaların boşta geçirdikleri süreyi azaltma imkanı doğar. Ayrıca, proje yönetimine bilgi doğru ve anlık olarak ulaştığından hazırlanan ihale dosyalarında, azalan maliyet ve risklere paralel, daha rekabetçi rakamları sunarak daha çok iş almak mümkün olur. Trimble GCS900 Tesviye Sistemleri makinanıza bağlanarak ihtiyacınız olan hertürlü bilgiyi size aktarırken birlikte çalışmakta olduğunuz SITECH temsilciliği makinanızla bağlantınızın sürdürülebilirliğinin garantisidir GÜVENİLİR TEKNOLOJİ, GÜVENİLİR DESTEK. SITECH ağır inşaat firmalarına en güvenilir, en sağlam ve en geniş inşaat teknolojileri ürün gamını sunan lider global distrübütörlük ağıdır. SITECH temsilcinizin deneyimli profesyonelleri işiniz için sizi doğru teknoloji ile biraraya getirecek ve size yerinde servis, kişisel eğitim ve teknik hizmet sunacaklardır. Eğer inşaat teknolojilerine yeni iseniz, SITECH temsilciniz size hız katacak ve uygulamalarınızın her adımında size yardımcı olmak üzere yanınızda olacaktır. Şantiyelerinizde Trimble Teknolojisi ve SITECH desteği ile daha güçlü ve rekabetçi olacaksınız. Projeden projeye verimlilik ve karlılık artışında yeni deneyimlere hazır olun. Bu sembol hangi sistemlerin Bağlantılı Makina özelliği ile geldiğini yada hangilerinin Bağlantılı Makina bileşenleri olduğunu gösterir.

4 proje ve bütçe uyumlu tesviye Küçük sahalar İÇİN Trimble 2D TESVİYE SİSTEMLERİ Trimble ın üretkenlik arttıran tesviye sistemleri işinizin gereksinimlerine uygun ve herhangi bir iş ya da makina için uyarlanabilir. Tüm Trimble tesviye çözümleri kolay kullanılır, hızlı ayarlanabilir ve uzun ömürlülüğü sağlayan yüksek dayanıklılıkta tasarlanmışlardır. Bağlantılı Makina özelliği tüm Trimble 2D Tesviye Sistemlerinde yer almaktadır. Bağlantılı Makina çözümleri boşta beklemeleri azaltır ve ofis ile saha arasında kablosuz veri iletişim kapasitesi ile tekrarlanan işleri ve yanlış anlaşılma sorunlarını ortadan kaldırır. Trimble ın veri, filo ve saha üretim yönetimi yazılımı VisionLink ile birleştiğinde de, filonuzu ve şantiye çalışmalarını daha kolay kontrol edebilirsiniz. TESVİYE İnşaat teknolojileri ile tanışıklığı yeni olan müteahhitler için mükemmel bir yatırım olan Trimble 2D Tesviye Sistemi kolaylıkla 3D Tesviye Sistemine yükseltilebilir. Tek bir lazer ışın yayıcısı ve lazer alıcısı bıçağın yükseklik kontrolu için kullanılır. Bıçağın eğimini ölçmek için ikinci bir lazer alıcı ya da eğim sensörü sisteme eklenir. Kabin içerisindeki Trimble CB450 ya da CB460 ekranları ile yükseklik ve eğim bilgileri görüntülenir, bu sayede tesviye kotuna daha hızlı ve hassas bir şekilde ulaşabilirsiniz. Trimble 2D Tesviye Sistemi kolayca 3D Tesviye Sistemine yükseltilebilir. MAKİNA CİNSLERİ: Dozerler ve greyderler YAYGIN UYGULAMALAR: Mesken ve toplu konut inşaat temel kazı ve ara bağlantı yolları, yol bakımları, hendekler, ticari bina inşaatları ve spor sahaları.

5 HASSAS TESVİYE - REGLAJ 2 Boyutlu tesviye sisteminin düşeyde sağladığı kontrol sayesinde hassas ve pürüzsüz bir reglaj yaparsınız. İki tane açı, bir tane de rotasyon sensörü sayesinde bıçağın yanal eğimi hesaplanır. Gerektiğinde sisteme ilave edilebilecek lazer alıcı ya da sonik duyarga ile kot ölçümü de yapılabilir. İlaveten, sonik duyarga ile ofset teli, bordür veya bir önceki tesviye düzlemi referans alınarak sistemin kot bilgilerini izlemesi mümkündür. MAKİNA CİNSLERİ: Dozerler ve greyderler YAYGIN UYGULAMALAR: Yol inşaatları, spor sahaları, kıyı ve liman dolguları, mesken ve toplu konut konut inşaat temel kazı ve ara/ bağlantı yolları, havaalanı inşaatları. HAFRİYAT Hafriyat ile uğraşan ve kazı verimlilik ve karlılıklarını artırmak isteyen müteahhitler için idealdir. Sistemin önemli bir artısı da kolayca 3D ye yükseltilebilir olmasıdır. Trimble 2D tesviye sistemi kullandığı açı sensörü, çift eksenli sensör ve de lazer yakalayıcı ile üst şasi, bom, stik ve kova arasındaki konum ilişkisini hesaplar. Böylece kovanın tırnaklarının nerede olduğunu ve olması gerektiğini göstererek operatörü hedeflenen derinlik ve eğime yönlendirir. Ayrıca sistem 3D Tesviye Sistemine yükseltilebilme esnekliğine sahiptir. MAKİNA CİNSLERİ: Ekskavatörler YAYGIN UYGULAMALAR: Ticari ve mesken inşaatları, yol inşaatları, hassas hendekler ve kanal kazıları, hassas şev kesme, su altı zemin tarama.

6 azami verimlilik Trimble 3D TESVİYE kontrol SİSTEMLERİ Kaba hafriyattan,reglaja ve nihai sıkıştırma aşamalarına kadar,trimble makinalarınızın cinsleri ve proje gereksinimlerinizle uyumlu 3D makina kontrol çözümleri sunar. SITECH e danışarak uygulamalarınıza gereken 3D ürün gamındaki sensör, GNSS ya da total station seçeneklerinizi öğrenebilir ve bu ürünleri projenizin sonuna kadar filonuzdaki tüm makinalarda kullanabilirsiniz. Tüm Trimble 3D Tesviye Kontrol Sistemleri için ofis ile iş makinanız arasında kablosuz veri transferi yapabilme seçeneği mevcuttur. Bu sayede Trimble tarafından işletilen VisionLink yazılımı ile şantiye filo ve üretim idaresi yapabilirsiniz. HAFRİYAT Proje dizayn kotları ve anlık kazı/dolgu ikazları kabin içerisindeki ekranda görüldüğünden, güvenle işaret kazıkları olmadan hafriyat yapılabilir. Sistem gerçek zamanlı olarak kaçınılması gereken riskli alanları işaret ettiği gibi eş zamanlı olarak kazı/dolguda as-built verisini de kaydeder. Bu özellikler sayesinde operatörler güvenli bölgelerde kalarak ve hafriyatı nereden nereye doğru yapacaklarını hassasiyetle görerek ve bilerek çalışırlar. MAKİNA CİNSLERİ: Dozerler,ekskavatörler veya skreyperler YAYGIN UYGULAMALAR: Arazi ıslahı, baraj inşaatları, altyapı projeleri, dolgu işleri, katı atık yönetimi TESVİYE En karmaşık projelerde dahi hedeflenen tesviye seviyesine her zamankinden çok daha hızlı ve daha yüksek hassasiyetle ulaşın. Operatör kabininde yer alan Trimble kontrol ünitesi hedef proje kotu ile bıçağın bulunduğu kota göre kazı/dolgu miktarını hesaplar. As-is ve kazı/dolgu proje verilerinin kıyaslamasına dayanarak hidrolik valflere hükmedip, bıçağın otomatik olarak kontrolunu veya ekranında hedef kota olan mesafeleri sayısal olarak görüntüleyerek ya da ekran çerçevesindeki led ışıkları ile yönlendirerek operatörün bıçağı manuel kontrolunu sağlar. MAKİNA CİNSLERİ: Dozerler,greyderler,ekskavatörler ve skreyperler YAYGIN UYGULAMALAR: Otoyol ve demiryolu inşaatları, ticari ve mesken inşaatları.

7 Sıkıştırma Trimble CCS900 Sıkışma Kontrol Sistemi sayesinde gereksiz atılan paslardan kurtulur, tüm sıkışma sürecini kontrol edebilirsiniz. Sistem hedeflenen sıkışma seviyesine daha hızlı, daha doğru ve daha az tekrarlama ile ulaşabilir. Uygun olmayan malzeme ya da yüzeyden görülemeyen alt katmanlardaki sorunlu kesimler bu sistem sayesinde farkedilerek, sıyırılıp tekrar dolgu/tesviye yapılarak ve sıkıştırılarak inşaat sürecinin daha maliyetli fazlarına geçmeden sorunlar giderilir. Proje sonunda, kayıt altına alınan ve saklanan sıkışma sonuç değerleri analiz amaçlı ve yapılan işin belgelenemesi için kullanılırlar. Reglaj Az sayıda pas ile milimetre hassasiyetinde reglaj yapmak mümkündür. Her defasında sıkı toleransları karşılayarak, GCS900 sistemi işvereninize teslim ettiğiniz işin kalitesinde artış sağlar. Hassas reglaj sayesinde çok kısa sürede gerektiği kadar malzeme ile işi tamamlayabileceğiniz için malzeme maliyeti düşerken kârınız artar. Maliyetlere hakimiyet ve operasyon hızındaki artışın getirdiği güvenceye dayanarak, rekabetçi teklifler vererek projelerde daha fazla iş alırsınız. MAKİNA MODELLERİ: Dozer ve greyder YAYGıN UYGULAMALAR: Otoyol ve demiryolu inşaatları, havaalanı inşaatları, beton serimi ve beton blok yerleştirme, ticari ve mesken inşaatları. MAKİNA CİNSLERİ: Toprak silindiri YAYGIN UYGULAMALAR: Otoyol ve demiryolu inşaatları, ticari ve esken inşaatları, park alanları, spor sahaları

8 her işe uygun çözüm Bağlantılı MAKİNA BİLEŞENLERİ Trimble CB450 Kontrol ÜNİTESİ Zorlu inşaat şartları için tasarlanmış Trimble CB450 Kontrol Ünitesi operatöre tam renkli grafik ekranı ile tesviyede rehberlik eder Özellikleri : 10.9 cm ayarlanabilir parlaklıkta renkli LCD ekran Alarm veya gerçek zamanlı tesviye yönlendirmesi için sesli uyarı tonları Manuel tesviye yönlendirme için dört adet LED ışıklı çubuk gösterge TRIMBLE SNM940 TRIMBLE CB460 KONTROL ÜNİTESİ Trimble CB460 Kontrol Ünitesi, Tesviye Sistemleri ürün hattı içerisinde yer alan tüm makina tipleri için üretilmiş en üst model monitördür. CB450 modelinde yer alan özelliklere ilaveten: cm lik tam renkli kolay okunur LCD ekran Haricen takılabilir ışıklı çubuk gösterge alt yapısı Eternet bağlantısı sayesinde daha hızlı veri transferi Trimble ın dayanıklılığı arttırılmış SNM940 modemi ile ofislerinizden makinalarınıza WI-FI ile ya da GSM üzerinden kablosuz olarak dizayn dosyaları, ripajlar gönderebilir makinalarınızdan ofislerinize yine kablosuz olarak lokasyon ve üretim bilgilerini aktarabilirsiniz. 2D BİLEŞENLERİ Trimble LR410 Lazer Yakalayıcı LR410, makinanın kaldırma vaflerini 3-6 millimetre hassasiyetle yönetebilmek için makinanın bıçağına monte edilen, elektrik motoru ile yükselip alçalma sağlayan direkler üzerinde yer alır. Trimble SR300 Laser ALICILI DİREK Bıçak üzerine GNSS anteni ile birlikte monte edilerek 3D tesviye hassasiyetini düşeyde 3-6 milimetre toleransı içinde gerçekleştirir. Trimble ST400 SONİK Tarayıcı ST400 bıçağa bağlanarak bordür, ofset teli veya daha öncede tesviye edilmiş zemin gibi fiziksel referanslara bağlı olarak tesviye sağlar. 3D BİLEŞENLERİ Trimble GNSS MS992 AKILLI ANTEN MS992 GPS+GNSS alıcıları, anten ve izolasyon sistemini tek bir çatı altında toplamıştır. Trimble ın gelişmiş RTK motoru uydu ile iletişimi kaybolduğunda veya engellere yakın çalışmalarda daha hızlı bağlanma sağlar. Trimble GNSS MS972 AKILLI ANTEN MS972 uygun fiyata yüksek hassasiyetli GNSS alıcısı isteyen müteahhitlere hitap ediyor. Makina gövdesi ya da kabin üzerine monte edilecek şekilde optimize edilmiştir. Trimble SNRX20 MAKİNAYA monte radyolar Trimble Total Station lar Çok daha yüksek hassasiyetli (2-5 millimetre aralığında) tesviye işlemleri için Trimble SPS serileri Universal Total Station ları kullanabilirsiniz. Trimble SR300 Laser Alıcılı DİREK Düşeyde daha yüksek hassasiyete gereksinim duyulduğunda Trimble SR300 Lazer Alıcılı Direk le geliştirilmiş GNSS sistemlerine 3-6 milimetre aralığında düşey hassasiyet sağlarlar. Dayanıklı Trimble makinaya monte radyolar Trimble Universal Total Station lar ya da sabit GNSS baz istasyonlarıyla haberleşmek için modernleştirilmiş bir platorm sunarlar. Tek-band 450 MHz, 900 MHz, ve 2.4 GHz Çift-band 900 MHz GHz ve 450 MHz GHz seçenekleri mevcuttur

9 Trimble GCS900 2D MAKİNA KONTROL SİSTEMLERİ Tavsiye Edilen Donanım Uygun Makinalar Tanım Ana Bileşenler Sadece Bıçak Yanal EĞİM Kontrolu Dozerler, Greyderler Greyderlerde yol bakımı, reglaj, kanal ve şev tesviyelerinde kullanılır İki eğim sensörü, Dönüş sensörü, Kontrol ünitesi Tek Taraflı YÜKSEKLİK + Yanal EĞİM Kontrolü Dozerler, Greyderler Makina bıçağının tek taraflı yüksekliği lazer veya sonik duyarga ile, düzde veya şevlerde bıçağın yanal eğimi sensörler ile kontrol edilir Lazer, Lazer algılayıcı -veya- Sonik duyarga, Dönüş sensörü, iki Eğim sensörü, Kontrol ünitesi ÇİFT Taraflı YÜKSEKLİK Kontrolu Dozerler, Greyderler İki lazer veya iki sonik duyarga yüksek hassasiyetli yükseklik kontrolu için kullanılır.bıçak uçları bağımsız veya birlikte kontrol edilebilir Lazer, iki Lazer algılayıcı -veya- iki Sonik duyarga, Kontrol ünitesi DERİNLİK, EĞİM VE YÜKSEKLİK KONTROLU Ekskavatörler Hafriyat, kanal kazısı, tesviye ve kesit kazıları için çok esnektir Açı sensörleri, Lazer algılayıcı, Kontrol ünitesi Trimble GCS900 3D TESVİYE SİSTEMLERİ Tavsiye Edilen Donanım Uygun Makinalar Tanım Ana Bileşenler Tek GNSS ÇİFT GNSS Dozerler, Greyderler, Skreyperler, Ekskavatörler Dozerler, Greyderler, Skreyperler, Ekskavatörler Karmaşık proje tasarım yüzeylerini kaba tesviye için bıçağın pozisyonu ve eğimini proje verileri ile karşılaştırarak bıçağı kontrol eder Karmaşık ve dik tasarım yüzeylerinde kaba kazı ve tesviye amaçlı olarak bıçağın veya kovanın kesin pozisyonunu, yanal eğimini ve yönünü tayin ederek kontrol sağlar Açı ve Dönüş sensörleri, Akıllı GNSS anteni, Kontrol unitesi, Güçlendirilmiş radyo alıcısı ve SNM940 Çift akıllı GNSS anteni, Kontrol unitesi, Güçlendirilmiş radyo alıcısı ve SNM940 Tek veya ÇİFT GNSS Vibrasyonlu Toprak Silindirleri Gerçek zamanlı malzeme sıkışması haritalama ve zayıflık alanlarının tesbiti için sürekli sıkıştırma kontrolü ve raporlaması yapılır Tek veya Çift akıllı GNSS Anteni, Sıkışma sensörü, Kontrol unitesi, Güçlendirilmiş radyo alıcısı ve SNM940 TEK VEYA ÇİFT GNSS, LAZER DESTEKLİ Dozerler, Greyderler Kaba tesviyeden reglaja kadar uzanan karmaşık tasarım yüzeylerinde ( örn: yokuşlu keskin virajlar) lazer desteği ile düşey hassasiyeti arttırmak için tek ve çift GNSS sistemleri ile birlikte kullanılır Tek veya Çift akıllı GNSS Anteni, Lazer ve algılayıcı, Kontrol unitesi, Güçlendirilmiş radyo alıcısı ve SNM940 UNIVERSAL TOTAL STATION MAKİNA ÜZERİNDE TEKLİ AKTİF HEDEF PRİZMASI İLE Dozerler, Greyderler, Ekskavatörler, Vibrasyonlu Toprak Silindirleri GNSS in gökyüzünü göremediği veya malzeme tabaka kalınlık kontrolu ve yüzey tesviye işlerinde çok yüksek düşey hassasiyetin arandığı durumlarda idealdir Kontrol unitesi, Universal Total Station Güçlendirilmiş radyo alıcısı ve SNM940

10 daha iyi kontrol için bağlanın Bağlantılı ŞANTİYE çözümü BİLEŞENLERİ Bağlantılı Makina Şimdi tüm Trimble Tesviye Sistemlerinde standart olarak gelen Bağlantılı Makina çözümü sayesinde müteahhitler filolarını yönetip makinalarının ne yaptığını görebilmekteler. Makinalar ofise gönderilmek üzere as-built verileri toplayabilirken, internet üzerinden de GNSS düzeltme verilerini alabilmekteler. Ofiste oluşturulmuş 3 Boyutlu proje dosyasında oluşabilecek değişiklikler makina operatörüne çok hızlı bir şekilde kablosuz olarak yollanabilir. Ofisinizden bile çıkmadan uzaktan destek verebileceksiniz. Bunlara ilaveten iş makinası ile hacim hesapları yapılarak etüd ekibinin pahalı ölçüm çözümlerine daha az gereksinim duyulur. Ofis ile sürekli iletişim sayesinde güncellemeleri hızlı bir şekilde alan makina sahada daha az gezinerek ve işi tekrar etmeden çalışabilir. Bağlantılı Ofis Trimble Bağlantılı Ofis Sayesinde 3 Boyutlu projeler oluşturabilir, kablosuz veri senkronizasyonu yapabilir, sahadaki çalışmayı gözlemleyebilir ve filonuzu yönetebilirsiniz. Ofiste hazırlanıp iş makinasına kablosuz olarak gönderilen 3 Boyutlu proje sayesinde verminizi artırır tekerrürden kurtulur ve tasarruf sağlarsınız. Ek olarak malzeme miktarları ve hareketleri, kazı/ dolgu hacim ve sıkışma, filo ve ekipman yönetimini de içeren verilerle şantiyenizin tümüyle ve detaylı izlenmesi ve bu verilerin organizasyonunuzdaki tüm birimlerle paylaşılması mümkündür. Bağlantılı Kontrol Ünitesi Trimble Bağlantılı Kontrol Ünitesi çözümü sayesinde sahadaki Trimble Saha Konumlama Sistemleri ile ofis arasında kablosuz senkronizasyon sağlayabilir ve internet üzerinden GNSS düzeltmelerini alabilirsiniz. Sahadaki topoğraf proje dosyasını alır, ölçümlerini yapar ve bunları incelenmesi için ofise yollayabilir. Ofiste incelenen sonuçlar sonrası ortaya çıkabilecek değişiklik ihtiyacına bağlı yeni dizayn uygulanmak üzere yeniden sahaya gönderilir. Böylece saha ekibi anlık olarak güncellemelerden haberdar olur. Tüm bu işlemler sırasında sahadaki çalışanların yerlerini terketmemesi de çalışma hızınızı ve üretkenliğinizi artırırken harcamalarınızı düşürür.

11 Şantiyenizle bağlantınız hiç kopmasın Bağlantılı Ofis, Bağlantılı Kontrol Ünitesi ve Bağlantılı Makina çözümleri beraber çalıştığında inşaat sektöründe köklü bir değişikliğe yol açmakta olan Bağlantılı Şantiye ortaya çıkar. Trimble Bağlantılı Şantiye sayesinde veriminiz ve üretkenliğiniz artarken harcama ve sarfiyatınız azalır. Her aşamada kazanılan zaman ve maliyet azalışı, gerek duyulmayan iş süreçlerinin elenmesi sonucunda Trimble Bağlantılı Şantiye düzeni yardımı ile daha kaliteli çalışmayı daha kısa sürede ve daha az harcamayla tamamlayarak projelerinizi sayısını, verimliliğini ve sürdürülebilirliğini arttırırsınız. Daha fazlasını öğrenmek için adresini ziyaret ediniz.

12 Trimble :İnşaat TEKNOLOJİSİ Standartı Trimble size daha verimli ve daha yüksek karlılıkla, planlama, dizayn, saha konumlandırma, makina control ve filo yönetimini entegre edeceğiniz çözümleri ve desteğini sunmaktadır. Bugün hemen bir SITECH teknoloji distribütörüne başvurarak projenizin süreçlerinde çarpıcı gelişme ve üretiminizde gözalıcı büyüme sağlayacak, iş hassasiyetinde artış giderlerde ise düşüş yaratacak teknolojiyi nasıl kolayca edinip kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. SITECH: TRIMBLE AĞIR İNŞAAT TEKNOLOJİLERİ TEDARİKÇİNİZ NORTH AMERICA Trimble Heavy Civil Construction Division Westmoor Drive Westminster, Colorado USA (Ücretsiz) Telefon Faks AVRUPA Trimble Germany GmbH Am Prime Parc Raunheim ALMANYA Telefon Faks AFRİKA & ORTA DOĞU Trimble Export Middle-East P.O. Box LOB / 1607 JAFZ View Dubai BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ Telefon Faks ASIA-PACIFIC Trimble Navigation Singapore PTE Ltd. 80 Marine Parade Road, #22-06 Parkway Parade Singapore, SİNGAPUR Telefon Faks ÇİN Trimble Beijing 20F, Central Tower, China Overseas Plaza, No.8 Yard, Guang Hua Dong Li, Chaoyang District, Beijing, PRC CHINA Telefon Faks , Trimble Navigation Limited Şirketi. Tüm hakları mahfuzdur. Trimble ve Küre&Üçgen den oluşan logo, SITECH ve Connected Site Trimble Navigation Limited Şirketi nin Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalarıdır. Trimble Ready ve VisionLink Trimble Navigation Limited Şirketi nin tescilli ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar sırasıyla ait oldukları sahiplerinin tasarrufundadırlar A-12-TR (01/13)

TRIMBLE ASFALT SERİM ÇÖZÜMLERİ SIYIR SER

TRIMBLE ASFALT SERİM ÇÖZÜMLERİ SIYIR SER TRIMBLE ASFALT SERİM ÇÖZÜMLERİ SIYIR SER temelden en üst tabakaya kadar daha iyisi Günümüzde yol projeleri, müteahhitlerin hem daha hızlı hem de daha yüksek hassasiyetle çalışmalarını ve maliyetlerin daha

Detaylı

TRIMBLE DAN YOL İNŞAATI ÇÖZÜMLERİ SIYIR SER

TRIMBLE DAN YOL İNŞAATI ÇÖZÜMLERİ SIYIR SER TRIMBLE DAN YOL İNŞAATI ÇÖZÜMLERİ SIYIR SER temelden en üst tabakaya kadar daha iyisi Günümüzde yol projeleri, müteahhitlerin hem daha hızlı hem de daha yüksek hassasiyetle çalışmalarını ve maliyetlerin

Detaylı

Trimble saha konumlama sistemleri İlİr ola hassas ven kullanimi

Trimble saha konumlama sistemleri İlİr ola hassas ven kullanimi TrImble Saha Konumlama Sİstemlerİ HASSAS GÜVENİLİR KULLANIMI KOLAY daha fazla işe daha fazla çözüm Hakediş Sorumluları Teklif Hazırlama Ekibi Topoğraf Veri İdarecisi Saha Mühendisi/Ölçüm elemanı Saha Formeni/Supervizör

Detaylı

Leica DISTO D3a / BT Çok fonksiyonel, hassas ölçüm imkanı

Leica DISTO D3a / BT Çok fonksiyonel, hassas ölçüm imkanı Leica DISTO Da / BT Çok fonksiyonel, hassas ölçüm imkanı Leica DISTO Bu kadar hassas ölçüm yapabilir mi? ±.0 mm ölçüm hassasiyetle; Leica DISTO Da tek tuşa basarak hassas ölçüm yapabilmenize olanak sağlar.

Detaylı

Elektronik Cevap Sistemi

Elektronik Cevap Sistemi Coğrafi Veri Modelleme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Elektronik Cevap Sistemi Anadolu Üniversitesi Yunusemre Yerleşkesi ETGB Anadolu Teknoloji Parkı No : 213 ESKİŞEHİR Telefon : (0 222) 249 07 50 Faks

Detaylı

Yenilikçi Teknoloji, Yenilmez Güç! Mini Lastikli Yükleyici, Mini Teleskobik Lastikli Yükleyici ve Telehandler

Yenilikçi Teknoloji, Yenilmez Güç! Mini Lastikli Yükleyici, Mini Teleskobik Lastikli Yükleyici ve Telehandler Yenilikçi Teknoloji, Yenilmez Güç! Mini Lastikli Yükleyici, Mini Teleskobik Lastikli Yükleyici ve Telehandler Faaliyetlerine, 1925 yılında, Almanya nın Gutmadingen şehrinde traktör üretimi ile başlayan

Detaylı

Modüler Yangın Paneli 5000 Serisi Planlarınız kadar esnek

Modüler Yangın Paneli 5000 Serisi Planlarınız kadar esnek Modüler Yangın Paneli 5000 Serisi Planlarınız kadar esnek 2 Modüler Yangın Paneli 5000 Serisi ile endişelerinizden kurtulun Sistemi ihtiyaçlarınız belirler sadece size gereken için ödeme yaparsınız Uzak

Detaylı

Bosch 1200 Serisi Yangın Paneli Değer verdiklerinizi koruyun

Bosch 1200 Serisi Yangın Paneli Değer verdiklerinizi koruyun Bosch 1200 Serisi Yangın Paneli Değer verdiklerinizi koruyun 2 1200 Serisi Yangın Paneli Rahatlık kurmak İhtiyaçlarınıza göre tasarlanmış eksiksiz koruma 1200 Serisi Yangın Paneli, yangın koruma için esnek,

Detaylı

IT ve Data Fiziksel Güvenliği ve Uygulamaları

IT ve Data Fiziksel Güvenliği ve Uygulamaları Spectro-Data Vision Spectro-Data modüler sistemleri: Kontrol ve monitörle izleme, planlama ve iletişim, idari bölüm, organizasyon ve arşivleme, yeni teknikler öğrenme olanağı, bilgi ve iletişim teknolojilerinin

Detaylı

BERTOUR Destekleme sistemi Broşürü BERTOUR. Destekleme sistemi. v2014/01tr

BERTOUR Destekleme sistemi Broşürü BERTOUR. Destekleme sistemi. v2014/01tr BERTOUR Destekleme sistemi Broşürü BERTOUR Destekleme sistemi v2014/01tr Güçlü ve esnek 02 Güvenilir Sadeliği ve Uluslararası Kalite Standardı İle Sınıfının En İyisi Bertour destekleme sistemi, inşaat

Detaylı

» Günlük, haftalık ve aylık olarak taşınan toplam malzeme miktarını gösterebilme,

» Günlük, haftalık ve aylık olarak taşınan toplam malzeme miktarını gösterebilme, Sprint www r.com Sprint Ağırlık Göstergesi Yükleyici kabinine monte edilir. Yükleme sırasında kaldırılan ağırlığı gösterir. Aydınlatmalı geniş LCD ekranı sayesinde tartım sonuçları düşük ışıklı ortamlarda

Detaylı

Presinizi Servoprese Dönüştürmek Pres Sürücüsü PSH

Presinizi Servoprese Dönüştürmek Pres Sürücüsü PSH Presinizi Servoprese Dönüştürmek Pres Sürücüsü PSH Presinizi Yenilikçi Bir Anlayışla Kontrol Edin. Yenilikçilik PSH Pres sürücüsünde Servopompalar klasik valf ve kontrol teknolojisinin yerini alır. Bu

Detaylı

Etkinliği Arttırılmış Soğutma Sistemi

Etkinliği Arttırılmış Soğutma Sistemi Dünya ekskavatör lideri itachi, yeni geliştirdiği 5 serisi mini ekskavatör modellerinde sektöre yön verecek bir çok yenilik getirmiştir.itachi, mini ekskavatör kullanıcılarının beklentilerine odaklanarak

Detaylı

* Güvenilir Dişli Grubu. * Islak Disk Fren. Yüksek Verimlilik ve Güçlü Performans. Daha küçük direksiyon. *Yüksek Manevra Kabiliyeti

* Güvenilir Dişli Grubu. * Islak Disk Fren. Yüksek Verimlilik ve Güçlü Performans. Daha küçük direksiyon. *Yüksek Manevra Kabiliyeti Yüksek Verimlilik ve Güçlü Performans Hidrolik pompa motoru Düşük hıza ayarlanabilen Motorlu hidrolik pompa çıkış gücü, yüksek performans ve uzun kullanım ömrü sağlar. Forkliftin operatör tarafından değiştirilebilen

Detaylı

Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Makas Serisi HGS. Hidrolik Devirmeli Makas HGS

Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Makas Serisi HGS. Hidrolik Devirmeli Makas HGS Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Makas Serisi HGS Hidrolik Devirmeli Makas HGS Hidrolik Devirmeli Makas Dünyada ispatlamış olduğu tecrübesiyle ERMAKSAN, yüksek teknoloji kullanarak 19 den beri

Detaylı

ModulA. Daha da fazlasını ister misiniz? Pompadan daha fazlası www.masgrup.com

ModulA. Daha da fazlasını ister misiniz? Pompadan daha fazlası www.masgrup.com ModulA Daha da fazlasını ister misiniz? Pompadan daha fazlası www.masgrup.com Yeni Biral ModulA: Konu enerji verimliliği ise, pompa teknolojisi modüller halinde yapılandırılabilen bu üstün çözüm hiç bu

Detaylı

K o n t r o l P a n e l i İ ş l e m c i D ö n ü ş s e n s ö r ü O r a n s a l h i d r o l i k v a l f

K o n t r o l P a n e l i İ ş l e m c i D ö n ü ş s e n s ö r ü O r a n s a l h i d r o l i k v a l f G S - 5 6 G R E Y D E R K O N T R O L S İ S T E M İ : HASSASİYET KAZANÇ GETİRİR H A S S A S Y Ü K S E K L İ K V E A Ç I K O N T R O L Ü Kazanca yatırım Rekabetin oldukça fazla olduğu inşa sektöründeki

Detaylı

Yenilikçi Teknolojiler.

Yenilikçi Teknolojiler. Yenilikçi Teknolojiler. CNC Hidrolik Abkant Pres EcoBend, hem standart hem de opsiyonel olarak sunduğu donanım özellikleri ile kullanıcı dostu olmaya ve ekonomik anlamda iºletmenize vermiº olduğu güç ile

Detaylı

3DLevelScanner. 3 Boyutlu Seviye Ölçümü

3DLevelScanner. 3 Boyutlu Seviye Ölçümü 3DLevelScanner 3 Boyutlu Seviye Ölçümü S E V İ Y E Ö L Ç Ü M Ü H İ Ç B U K A D A APM 3DLevelScanner - silo veya tanklarda seviye ölçümünün yanısıra aynı anda hacim ve kütle ölçümü de yapabilen yeni bir

Detaylı

aberon PICK-BY-LIGHT aberon PICK CART,

aberon PICK-BY-LIGHT aberon PICK CART, DEPO OTOMASYONU VELTIONoptimum ilaç ve kozmetik ürünleri dağıtıcılarına çok çeşitli seçenekler sunar. Toplama otomasyonuna ilişkin sunduğumuz çözümler, dağıtıcıların ürün akışlarını ve hizmet seviyelerini

Detaylı

EnerjiÖlçümü MINOMETER M7 RADIO 3. Elektronik Isı Pay Ölçer

EnerjiÖlçümü MINOMETER M7 RADIO 3. Elektronik Isı Pay Ölçer EnerjiÖlçümü MINOMETER M7 RADIO 3 Elektronik Isı Pay Ölçer Çevrenin Korunması Avantaj ve Özellikleri İklim koruma için enerji tüketiminin ölçümü Kaynakların ve çevrenin korunması Günümüzde; çevremiz, korunmaya

Detaylı

SD130. Volvo sıkıştırıcılar 12,8-13,3 t 119 kw

SD130. Volvo sıkıştırıcılar 12,8-13,3 t 119 kw SD130 Volvo sıkıştırıcılar 12,8-13,3 t 119 kw Santrifüj gücü Yüksek santrifüj gücü ile yüksek silindir ağırlığının birleşimi, mükemmel sıkıştırmayı kolaylaştırır ve malzeme hedef derinliğine daha az geçişte

Detaylı

We measure it. testo 835 Isıtma-soğutma ve endüstri sektörleri için hızlı, güvenilir infrared ölçüm cihazı. www.testo.com.tr

We measure it. testo 835 Isıtma-soğutma ve endüstri sektörleri için hızlı, güvenilir infrared ölçüm cihazı. www.testo.com.tr İnfrared termometre testo 835 Isıtma-soğutma ve endüstri sektörleri için hızlı, güvenilir infrared ölçüm cihazı Yüksek sıcaklıklarda da güvenilir ve doğru ölçümler 4-nokta lazer işaretleme özelliği ile

Detaylı

Android için X PAD. İlk ve en gelişmiş. Designed and developed by: X PAD

Android için X PAD. İlk ve en gelişmiş. Designed and developed by: X PAD Android için X PAD Designed and developed by: X PAD Android için X PAD Android için X PAD, mobil cihazlarda en gelişmiş ve teknolojik olarak en ileri platforma dayalı yeni bir çalışma yolu sunuyor. Geniş

Detaylı

Sistem Nasıl Çalışıyor: Araç İzleme ve Filo Yönetim Sistemi

Sistem Nasıl Çalışıyor: Araç İzleme ve Filo Yönetim Sistemi arvento Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri ile araçlarınızı 7 gün 24 saat on-line ve geçmişe yönelik olarak izleyebilir, hızlarını, izlemiş oldukları güzergahı, duraklama yaptıkları yerleri uzaktan

Detaylı

302.7D CR. Mini Hidrolik Ekskavatör. Motor Brüt Güç 17,9 kw 24,3 hp Net Güç 15,2 kw 20,7 hp Ağırlık Çalışma Ağırlığı 2.670 kg 5.

302.7D CR. Mini Hidrolik Ekskavatör. Motor Brüt Güç 17,9 kw 24,3 hp Net Güç 15,2 kw 20,7 hp Ağırlık Çalışma Ağırlığı 2.670 kg 5. 302.7D CR Mini Hidrolik Ekskavatör Motor Brüt Güç 17,9 kw 24,3 hp Net Güç 15,2 kw 20,7 hp Ağırlık Çalışma Ağırlığı 2.670 kg 5.890 lb Kompakt Boyutlar Daha az hasar Operatörde güven Daha fazla üretkenlik

Detaylı

Diyarbakır Beton Kesme Firmaları. Derz kesme:

Diyarbakır Beton Kesme Firmaları. Derz kesme: Diyarbakır Beton Kesme Firmaları Derz kesme: Kesim sistemi bir sokak ve caddenin bir kısmını yüzeye zarar vermeden kesip değiştirme olanağı sağlar. Derz kesme çevresindeki yapıya zarar vermeden, betonu

Detaylı

S.O.S Günışığı Lojistik Saha Operasyon Sistemi

S.O.S Günışığı Lojistik Saha Operasyon Sistemi S.O.S Günışığı Lojistik Saha Operasyon Sistemi 2013 Sayın Yetkili; Sunduğumuz danışmanlık hizmeti ve geliştirmiş olduğumuz yazılım çözümleriyle müşterilerimizin Bilgi Teknolojileri alanında sektörel rekabet

Detaylı

ÜÇ BOYUTLU ÖLÇÜM VE ANALİZ SİSTEMİ. www.promodsoftware.com.tr promod@promodsoftware.com.tr

ÜÇ BOYUTLU ÖLÇÜM VE ANALİZ SİSTEMİ. www.promodsoftware.com.tr promod@promodsoftware.com.tr ÜÇ BOYUTLU ÖLÇÜM VE ANALİZ SİSTEMİ PROKLT ÜÇ BOYUTLU ÖLÇÜM VE ANALİZ SİSTEMİ ProKLT, üç boyutlu ölçüm gereksinimleri için üretilen bir yazılım-donanım çözümüdür. ProKLT, incelenen cisme dokunmaksızın,

Detaylı

GATSO T-SERİSİ. Trafik denetlemenin geleceği

GATSO T-SERİSİ. Trafik denetlemenin geleceği GATSO T-SERİSİ Trafik denetlemenin geleceği GATSO T-Serisi: maksimum esneklik minimum maliyet Yol güvenliği Bugünün etkin çözümleri için ihtiyacı: Çok yönlü kullanım T-Serisi rakipsiz kullanılabilirliği

Detaylı

Karşınızda AutoDome Easy Küçük ve orta ölçekli uygulamalar için mükemmel çözüm

Karşınızda AutoDome Easy Küçük ve orta ölçekli uygulamalar için mükemmel çözüm Karşınızda AutoDome Easy Küçük ve orta ölçekli uygulamalar için mükemmel çözüm Ortama uyum sağlamak üzere tasarlanmış PTZ kamera Klasik PTZ Dome kameralar bütçeniz için çok pahalı geliyorsa ve sabit Dome

Detaylı

EFEKTİF ARAÇ KULLANIMI TRUCKCAM ÖNDÜZEN CİHAZLARI

EFEKTİF ARAÇ KULLANIMI TRUCKCAM ÖNDÜZEN CİHAZLARI EFEKTİF ARAÇ KULLANIMI TRUCKCAM ÖNDÜZEN CİHAZLARI TRUCKCAM merkezi İSVEÇTE Katrineholm şehrinde 2001 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacı Yeni patentli kamera teknolojisi ile yenilikçi, verimli en son teknoloji

Detaylı

Trimble icapture Mobil Yazılımı. Ömer ALPORAL

Trimble icapture Mobil Yazılımı. Ömer ALPORAL Trimble icapture Mobil Yazılımı Ömer ALPORAL Rev A May 2009 Trimble icapture Mobile Yazılımı İstenilen şekilde form oluşturma. Her tür öznitelik ve öznicelik tarifi, nesting, seçim listeleri oluşurma Lazer

Detaylı

Clever made! Ev otomasyonu için etkin çözüm. Merkezi,taşınabilir ve güvenli. Birlikte daha kolay.

Clever made! Ev otomasyonu için etkin çözüm. Merkezi,taşınabilir ve güvenli. Birlikte daha kolay. Clever made! Ev otomasyonu için etkin çözüm. Merkezi,taşınabilir ve güvenli. Birlikte daha kolay. B-Tronic Motorlar Çift-yönlü alıcı entegreli motorlar B01 Serisi Çift yönlü kablosuz alıcı ve hafıza fonksiyonu

Detaylı

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Yaygın ve Süratli Servis Ağı Zengin Yedek Parça Desteği

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Yaygın ve Süratli Servis Ağı Zengin Yedek Parça Desteği Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Yaygın ve Süratli Servis Ağı Zengin Yedek Parça Desteği İşimiz, iş makinası! Mini Ekskavatörün Japon Mucidi ve Dünya Lideri NEDEN SINIFININ LİDERİ? 1963 senesinde Akio TAKEUCHI

Detaylı

Mobil Takip Sistemleri

Mobil Takip Sistemleri Mobil Takip Sistemleri Trio Filo Yöne,m Sistemi Yazılım Fonksiyonları Üstün teknolojik altyapısı ile rakiplerinden ayrılan bir araç takip yazılımıdır. Tüm internet tarayıcılarında ek kurulum gerektirmeden

Detaylı

CXT UNO TEK BİR KOMPAKT PAKETTE UZUN YILLARIN DENEYİMİ

CXT UNO TEK BİR KOMPAKT PAKETTE UZUN YILLARIN DENEYİMİ ENDÜSTRİYEL VİNÇLER NÜKLEER VİNÇLER LİMAN VİNÇLERİ AĞIR YÜK FORKLİFTLERİ SERVİS TAKIM TEZGAHI SERVİSİ CXT UNO TEK BİR KOMPAKT PAKETTE UZUN YILLARIN DENEYİMİ 2 Konecranes CXT UNO HAYATİ ÖZELLİKLERE ODAKLANMA

Detaylı

ÜRÜN BROŞÜRÜ PRECITEC LR. Ultra hassasiyet gerektiren yüzeyler için optik sensör

ÜRÜN BROŞÜRÜ PRECITEC LR. Ultra hassasiyet gerektiren yüzeyler için optik sensör ÜRÜN BROŞÜRÜ PRECITEC LR Ultra hassasiyet gerektiren yüzeyler için optik sensör 2 PRECITEC LR Ultra hassasiyet gerektiren yüzeyler için optik sensör ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ OPTİK ÖLÇÜMLE SINIRLARI ZORLAYIN

Detaylı

safetrack Vertec Tüm arazi tipleri için fotovoltaik takip sistemleri

safetrack Vertec Tüm arazi tipleri için fotovoltaik takip sistemleri safetrack Vertec Tüm arazi tipleri için fotovoltaik takip sistemleri 2 DAHA YÜKSEK VERİME ODAKLANIN Günün her saatinde daha yüksek verim En iyi performans, sadece Güneş in en yoğun olduğu zamanlarda yakalanmaz.

Detaylı

İLE GÜVENCE ALTINA ALIN

İLE GÜVENCE ALTINA ALIN KENDİNİZİ HACH SERVİSİ İLE GÜVENCE ALTINA ALIN Cihazınızın bakım ve onarımını uzman ellere bırakarak hem daha huzurlu olun hem de güvenilirliğinizi arttırın. HACH SERVİS İLE ALDIĞINIZ RİSKLERİNİZİ AZALTIN

Detaylı

LEICA ABSOLUTE TRACKERS

LEICA ABSOLUTE TRACKERS ÜRÜN BROŞÜRÜ LEICA ABSOLUTE TRACKERS Prob Çözümleri Leica Absolute Tracker AT402 ve B-Probe GİRİŞ SEVİYE ULTRA PORTATİF PROB SİSTEMİ Leica B-Probe, Hexagon Metrology nin en portatif lazer takip sistemi

Detaylı

www.loobex.com İÇİNDEKİLER Buhar Makinaları 1-4 Ateş Ölçerler 5-14 15-19 Bebek Tesizleri 20-23 Kameralı Bebek Telsizleri Sterilizatörler 24-26

www.loobex.com İÇİNDEKİLER Buhar Makinaları 1-4 Ateş Ölçerler 5-14 15-19 Bebek Tesizleri 20-23 Kameralı Bebek Telsizleri Sterilizatörler 24-26 2014 www.loobex.com www.loobex.com İÇİNDEKİLER Buhar Makinaları Ateş Ölçerler Bebek Tesizleri Kameralı Bebek Telsizleri Sterilizatörler Mama Isıtıcılar 1-4 5-14 15-19 20-23 24-26 27-29 buhar makinaları

Detaylı

Her işte. ISB e. Avrupa Otomotiv Motorları 140-300PS

Her işte. ISB e. Avrupa Otomotiv Motorları 140-300PS Her işte. ISB e Avrupa Otomotiv Motorları 140-300PS ISB e Cummins ISB e, güvenilirlik konusundaki ününü artırmaya devam ediyor. Cummins ISB e, kamyon, otobüs ve özel iş aracı kullanıcılarına Cummins ten

Detaylı

Online teknik sayfa. Flow-X AKIŞ BILGISAYARI

Online teknik sayfa. Flow-X AKIŞ BILGISAYARI Online teknik sayfa A B D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri ve spesifikasyonları

Detaylı

Vodafone Mobil Form. Teklif Dokümanı

Vodafone Mobil Form. Teklif Dokümanı Teklif Dokümanı Vodafone Mobil Form Vodafone Mobil Form, kurumunuzun kağıtlar üzerinde formlar şeklinde yürüttüğü iş süreçlerini dijital platforma taşıyan bir mobil uygulamadır. IT yatırımı yapmadan sahadan

Detaylı

YÜKSEK KAPASİTELİ YATAY ÇEKME TEST SİSTEMLERİ

YÜKSEK KAPASİTELİ YATAY ÇEKME TEST SİSTEMLERİ YÜKSEK KAPASİTELİ YATAY ÇEKME TEST SİSTEMLERİ Servo Hidrolik Üniversal Yatay Çekme Test Sistemleri Servo Hidrolik Yatay Çekme Statik Test Sistemleri; çekme testlerinin uygulanmasında kullanılan makinalardan

Detaylı

Ekstra Güvenlik ve Anti-Terör Sistemleri METAXDOOR SECURITY. Security Geçiş Sistemleri. Kayar Kapılar. Döner Kapılar.

Ekstra Güvenlik ve Anti-Terör Sistemleri METAXDOOR SECURITY. Security Geçiş Sistemleri. Kayar Kapılar. Döner Kapılar. Döner Kapılar Kayar Kapılar Hastane Kapıları 90 Derece Kapılar Security Geçiş Sistemleri METAXDOOR SECURITY Ekstra Güvenlik ve Anti-Terör Sistemleri METAXDOOR RBK Road Blocker Metaxdoor RBK Road Blocker

Detaylı

PROFESYONEL Kabinet ve Ekipman Çözümü

PROFESYONEL Kabinet ve Ekipman Çözümü PROFESYONEL Kabinet ve Ekipman Çözümü GreenCAB marka kabinet ve aksesuarları profesyonel tüm markaların kabin içinde yerleşimine uygun bir markadır. Her tip yapıda, iç dış mekan için üretilmiş ürünlere

Detaylı

Monoblok trifaze KGK sistemi. PowerWave 33 60 500 kw Benzersiz güç performansı

Monoblok trifaze KGK sistemi. PowerWave 33 60 500 kw Benzersiz güç performansı Monoblok trifaze KGK sistemi PowerWave 33 60 500 kw Benzersiz güç performansı PowerWave 33 güç merkezi ABB, kesintisiz güç kaynağı sistemlerinde global standartlar ortaya koymuștur. PowerWave 33 ün en

Detaylı

Sistem Donanım Metal : Başlıca Faliyet / Üretim Konuları. Çelik Izgara

Sistem Donanım Metal : Başlıca Faliyet / Üretim Konuları. Çelik Izgara Sistem Donanım Metal : Başlıca Faliyet / Üretim Konuları Çelik Izgara Sistem Donanım Ltd. Şti.,ızgara döşeme, geçit ızgara, kanal ızgara, hendek ızgara, platform ızgara ve çelik yapılar, inşaat metal kalas,

Detaylı

Dairesel Olarak Hareket Eden Dinamik Bir Lineer Motor

Dairesel Olarak Hareket Eden Dinamik Bir Lineer Motor Dairesel Olarak Hareket Eden Dinamik Bir Lineer Motor Beckhoff un ürettiği yeni XTS sürücü sistemi (extended Transport System) makine mühendisliğine yeni bir özgürlük yelpazesi sunuyor. Denenmiş ve test

Detaylı

SPS ZOOM 300. 3D Lazer Tarayıcı SPS ZOOM 300

SPS ZOOM 300. 3D Lazer Tarayıcı SPS ZOOM 300 3D Lazer Tarayıcı 3D Lazer Tarayıcı 3D lazer tarayıcı çevredesindeki nesnelerin konumsal verilerini hassas bir şekilde ölçen bir cihazdır. Toplanan nokta bulutu verileri daha sonra dijital üç boyutlu modeller

Detaylı

Orijinal OSSBERGER Türbin

Orijinal OSSBERGER Türbin Orijinal OSSBERGER Türbin Kendinizi boşa akan giden sudan elektrik üretmeye mi adadınız? Çevre dostu, yenilenebilir, doğal bir kaynaktan enerji elde ederek kullanmak mı istiyorsunuz? Bizim işimiz yüzyıldır

Detaylı

Danfoss tan Doğa Dostu Isıtma Çözümleri DHP-AQ Havadan Suya Isı Pompaları

Danfoss tan Doğa Dostu Isıtma Çözümleri DHP-AQ Havadan Suya Isı Pompaları Making Modern Living Possible Danfoss tan Doğa Dostu Isıtma Çözümleri DHP-AQ Havadan Suya Isı Pompaları Danfoss Isıtma Çözümleri Türkiye www.danfoss.com.tr Danfoss DHP-AQ Havadan Suya Isı Pompaları Yaşam

Detaylı

4 TARAFLI KESME VE MARKALAMA HAREKETLENEBİLEN KONVEYÖRLER

4 TARAFLI KESME VE MARKALAMA HAREKETLENEBİLEN KONVEYÖRLER VOORTMAN V808 ROBOTLA PROFİL KESME V808 8 ekseni ile pazar lideri olan en esnek robotla plazma profil kesme sistemidir. Tezgahın yapısı ile son derece esnek robot kombinasyonu her 3 boyutlu şekli kesmesini

Detaylı

HUSQVARNA YIKIM ROBOTU

HUSQVARNA YIKIM ROBOTU HUSQVARNA YIKIM ROBOTU Anten,ikaz lambası ve kablo kolu. Dahili fişler ile ataşman ilave-çıkarma işleminde alet kulanımına gerek kalmaz. Radyo uzaktan kumanda. Standart otomatik yağ pompası. Elle kolayca

Detaylı

Özel Projeler Seri üretim için yüksek hassasiyetli makineler.

Özel Projeler Seri üretim için yüksek hassasiyetli makineler. Seri üretim için yüksek hassasiyetli makineler. Global powerhouse local solution provider. baykal.com.tr Daha güçlü Daha esnek bükümler. Kurulduğu 1950 yılından bu yana metal sac işleme makineleri konusunda

Detaylı

Hayatı sağlama alır. Tünel Altyapı Üstyapı Geoteknik. www.asistekyapi.com.tr

Hayatı sağlama alır. Tünel Altyapı Üstyapı Geoteknik. www.asistekyapi.com.tr Hayatı sağlama alır Tünel Altyapı Üstyapı Geoteknik www.asistekyapi.com.tr Hayatı sağlama alır 1 ASİSTEK YAPI MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. Deneyimli yönetici kadrosu, uzman ekip ve yüksek

Detaylı

AKILLI KİLİTLEME ÇÖZÜMÜ

AKILLI KİLİTLEME ÇÖZÜMÜ AKILLI KİLİTLEME ÇÖZÜMÜ Kapınızı akıllı bir çözüme dönüştürün. akıllı kilitleme çözümü, kapı kilidinizi akıllı telefonunuzdan, tablet bilgisayarınızdan ve çok sayıda geçiş kontrol cihazından kontrol etmenize

Detaylı

Prekast Betonarme Panelli Toprakarme İstinat Duvarları

Prekast Betonarme Panelli Toprakarme İstinat Duvarları Prekast Betonarme Panelli Toprakarme İstinat Duvarları MacRes MacRes: Tekno Maccaferri nin Prekast Betonarme Panelli Toprakarme İstinat duvarları, inşaat mühendisliği yapılarında sayısı gün geçtikçe artan

Detaylı

KOORDINAT ÖLÇÜM CIHAZLARI IÇIN SENSÖRLERİ ÜRÜN BROŞÜRÜ

KOORDINAT ÖLÇÜM CIHAZLARI IÇIN SENSÖRLERİ ÜRÜN BROŞÜRÜ KOORDINAT ÖLÇÜM CIHAZLARI IÇIN SENSÖRLERİ ÜRÜN BROŞÜRÜ HEXAGON MANUFACTURING INTELLIGENCE DENEYİMDEN DOĞAR Hexagon Manufacturing Intelligence nin Koordinat Ölçüm Cihazları için ürettiği çok çeşitli prob

Detaylı

OFFLINE SERIES GLOBAL STANDARD COOLER

OFFLINE SERIES GLOBAL STANDARD COOLER OFFLINE SERIES GLOBAL STANDARD COOLER AC-MOTORLU VE POMPALI YAĞ VE HAVA SOĞUTMA SİSTEMLERİ ÜRÜN BİLGİLERİ AKG-Line, yüksek performanslı endüstriyel alüminyum radyatör sistemlerinde piyasa lideri olan kuruluşumuzun

Detaylı

Konut güvenliği çözümleri Konut projeleri için Easy Series

Konut güvenliği çözümleri Konut projeleri için Easy Series Konut güvenliği çözümleri Konut projeleri için Easy Series 2 Easy Series Güvenlik Paneli Kolay ve güvenilir koruma sağlar Konut projelerinize değer katın Prestijli apartman blokları, yüksek binalar ve

Detaylı

Kaliteli iletişim iş yerinde verim artışı

Kaliteli iletişim iş yerinde verim artışı Panasonıc KX-TGP600, akıllı IP kablosuz telefon sistemi Kaliteli iletişim iş yerinde verim artışı KX-TGP600, birçok sektör için tek sistem KX-TGP600'ın çok yönlülüğü, onu birçok farklı endüstri ve sektör

Detaylı

TIRSAN TELEMATiK SiSTEM

TIRSAN TELEMATiK SiSTEM TIRSAN TELEMATiK SiSTEM FİLONUZU GÜVENLE YÖNETİN, KAZANCINIZA KAZANÇ EKLEYİN. Tırsan Telematik, filonuzla taşıdığınız yükü daha hızlı ve güvenle teslim etme imkanı sunar. Vakitten kazanç elde etmenizi

Detaylı

FREN, ARTIK BAMBAŞKA BİR IŞIĞIN ALTINDA

FREN, ARTIK BAMBAŞKA BİR IŞIĞIN ALTINDA FREN, ARTIK BAMBAŞKA BİR IŞIĞIN ALTINDA www.hella.com/brakesystems 12 1 HER ÜRÜNDE MÜKEMMELLİK Mükemmel fren teknolojisi, profesyonel satış desteği, en son yenilikleri ve teknolojiyi takip eden birinci

Detaylı

The global leader in door opening solutions

The global leader in door opening solutions The global leader in door opening solutions 2 ASSA ABLOY Grubu Grup, 40'dan fazla ülkede faaliyet gösteren 150'den fazla şirketi ve 6 milyar cirosu ile sektöründeki en güçlü oyuncudur. Bugün ASSA ABLOY

Detaylı

Lexmark Embedded Solution

Lexmark Embedded Solution fotokopi - yazıcı - faks - tarayıcı denetimi Lexmark Embedded Solution Bilar Bilgi Araçları ve Elektronik Tic. Ltd. Şti. - 0212 2170830 t - 0212 2170834 f - bilgi@bilarltd.com e Lexmark çok fonsiyonlu

Detaylı

DD25B. VOLVO ÇIFT SILINDIRLI SIKIŞTIRICILAR 2.6 t 18.5 kw

DD25B. VOLVO ÇIFT SILINDIRLI SIKIŞTIRICILAR 2.6 t 18.5 kw DD25B VOLVO ÇIFT SILINDIRLI SIKIŞTIRICILAR 2.6 t 18.5 kw 360 görüş sahası En uygun şekilde yerleştirilmiş kızaklı koltuk, açılı silindir yatakları ve eğimli motor kaputu tasarımına sahip DD25B sektörde

Detaylı

Lachenmeier Stretch Hood T1. Küçük ve güçlü

Lachenmeier Stretch Hood T1. Küçük ve güçlü Lachenmeier Stretch Hood T1 Küçük ve güçlü Lachenmeier Stretch Hood Stretch hood teknolojisi palet sarma yöntemlerinin diğer türlerine göre önemli avantajlar sunmaktadır. Film ve enerji tüketiminde tasarruf

Detaylı

MAXIMA Serisi. 500 ile 4000 Ton Arası

MAXIMA Serisi. 500 ile 4000 Ton Arası MAXIMA Serisi 500 ile 4000 Ton Arası 1 MAXIMA Hidrolik Güç Santralli İsminden de anlaşıldığı gibi; güçlü hidrolik 2 ½ plaka tasarımı ile MAXIMA serisi büyük ebatlı ürünlerin üretilmesi için tasarlamıştır.

Detaylı

3VM Kompakt Tip Güç Şalterleri

3VM Kompakt Tip Güç Şalterleri SENTRON 3VM Kompakt Tip Güç Şalterleri Ekonomik Çözüm siemens.com.tr/alcakgerilim 3VM Kompakt Tip Güç Şalterleri Ekonomik çözüm Her altyapı sistemi, güvenilir bir enerji kaynağına ve güvenli ve verimli

Detaylı

YÖNTEM FİLO YÖNETİMİ ARAÇ İZLEME SİSTEMLERİ

YÖNTEM FİLO YÖNETİMİ ARAÇ İZLEME SİSTEMLERİ YÖNTEM FİLO YÖNETİMİ ARAÇ İZLEME SİSTEMLERİ YÖNTEM M2M ÇÖZÜMLERİ Makineler arası iletişim olarak değerlendirebileceğimiz Yöntem M2M çözümleri sayesinde, sahada bulunan her tür makineden dilediğiniz veriler

Detaylı

ec onstellation L İ TE/PRO MODEL NASIL ÇALIŞ MAKT ADIR ec onstellation L İTE ec onstellation PRO

ec onstellation L İ TE/PRO MODEL NASIL ÇALIŞ MAKT ADIR ec onstellation L İTE ec onstellation PRO ec onstellation L İ TE/PRO MODEL NASIL ÇALIŞ MAKT ADIR ec onstellation L İTE ec onstellation PRO ec onstellation ile galaxy serisi ve merkezi sistemli kontrol birimlerinin idaresinde kullanılır. K ablosuz

Detaylı

Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay

Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay 2 Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Kaliteli genel seslendirme için pratik bir yol Bölge etiketleme ve ayar göstergeleriyle

Detaylı

Modüler Tavan Hoparlörü Tüm tavanlar için akıllı ses çözümü

Modüler Tavan Hoparlörü Tüm tavanlar için akıllı ses çözümü Modüler Tavan Hoparlörü Tüm tavanlar için akıllı ses çözümü 2 Modüler Tavan Hoparlörü Kullanıcıyı düşünerek tasarlanmıştır Neredeyse tüm tavan koşulları için mükemmel Yenilikçi modüler mimari Kolay kurulum

Detaylı

OG VE AG GENİŞBANT POWER LINE HABERLEŞME

OG VE AG GENİŞBANT POWER LINE HABERLEŞME OG VE AG GENİŞBANT POWER LINE HABERLEŞME Akıllı şebekeleri ve akıllı sayaç okumaları hayata geçirebilmek için anahtar nitelikteki enerji değerlerini gerçek zamanlı olarak transfer edilebilecek bir haberleşme

Detaylı

HUSQVARNA YOL VE ASFALT KESME NELERİ 2010

HUSQVARNA YOL VE ASFALT KESME NELERİ 2010 HUSQVARNA YOL VE ASFALT KESME MAKİNELER NELERİ 2010 Patentli Elektronik Takip Sistemi kesim yaparken sviçe bir dokunuşta, operatörüne her zaman doğru ayarlama ve ölçme izini verir. Patentli Güç Aktarım

Detaylı

Symaro İlaç endüstrisi için sertifikalı sensörler. En zorlu koşullarda yüksek oranda hassas ölçüm. Answers for infrastructure.

Symaro İlaç endüstrisi için sertifikalı sensörler. En zorlu koşullarda yüksek oranda hassas ölçüm. Answers for infrastructure. Symaro İlaç endüstrisi için sertifikalı sensörler En zorlu koşullarda yüksek oranda hassas ölçüm Answers for infrastructure. En zorlu kalite gerekliliklerini karşılar ve en uygun maliyetli kullanımı sağlar

Detaylı

302.4D. Mini Hidrolik Ekskavatör. Motor Brüt güç (ISO 14396) 17,9 kw 24,3 bg

302.4D. Mini Hidrolik Ekskavatör. Motor Brüt güç (ISO 14396) 17,9 kw 24,3 bg 302.4D Mini Hidrolik Ekskavatör Motor Brüt güç (ISO 14396) 17,9 kw 24,3 bg Ağırlıklar Kabinle Birlikte Çalışma Ağırlığı 2.320 kg 5.115 lb Kanopi ile Çalışma Ağırlığı 2.210 kg 4.872 lb İşinizi sorunsuz

Detaylı

OG VE AG GENİŞBANT POWER LINE HABERLEŞME

OG VE AG GENİŞBANT POWER LINE HABERLEŞME DAĞITIM ŞİRKETİ Kontrol Odası Yönetimi IP Altyapısı MV Akıllı şebekeleri ve akıllı sayaç okumaları hayata geçirebilmek için anahtar nitelikteki enerji değerlerini gerçek zamanlı olarak transfer edilebilecek

Detaylı

ZOLLER çözümü: Freze takımlarınız ve sert metal uçlarınız için. Kesim kenarı köşe yuvarlanması için ölçüm cihazı pomskpgo

ZOLLER çözümü: Freze takımlarınız ve sert metal uçlarınız için. Kesim kenarı köşe yuvarlanması için ölçüm cihazı pomskpgo ZOLLER çözümü: Freze takımlarınız ve sert metal uçlarınız için Kesim kenarı köşe yuvarlanması için ölçüm cihazı pomskpgo Atölye ortamında laboratuar sonuçları»pomskpgo«zoller»pomskpgo«yüzde yüz atölye

Detaylı

SC-T47. Genel Bakış. sertifikası. İnce İstemci

SC-T47. Genel Bakış. sertifikası. İnce İstemci Genel Bakış ViewSonic SC-T47 PC, güçlü Intel J1900 2GHz CPU ile Windows 8 Embedded Standard işletim sistemi kullanır. SC-T47, Citrix ICA/HDX, VMware PCoIP ve Microsoft RemoteFX gibi başlıca uzak ağ protokollerinin

Detaylı

GPS ile Hassas Tarım Uygulamaları

GPS ile Hassas Tarım Uygulamaları GPS ile Hassas Tarım Uygulamaları Hassas tarım değişken oranlar ilkesiyle gerekeni, gerektiği yere, gerektiği zaman, gerektiği kadar kullanımı temel almış olan bir teknoloji olduğu için, konumsal bilgi

Detaylı

CCS 900 Ultro Toplantı Sistemi Etkin toplantı teknolojisi

CCS 900 Ultro Toplantı Sistemi Etkin toplantı teknolojisi Yaratıcılık ve Kalite Geleneği Bosch markası, 0 yıldan uzun bir süredir dünyanın her yerinde kalite ve güven ile birlikte anılıyor. Dünya çapında bir marka olan Bosch, yüksek hizmet ve destek anlayışıyla

Detaylı

yeni nesil teknoloji ile enerji ölçümünde akıllı çözümler

yeni nesil teknoloji ile enerji ölçümünde akıllı çözümler yeni nesil teknoloji ile enerji ölçümünde akıllı çözümler SENSOSTAR 2 SSTAR Elektromekanik Isı Sayacı Qp: 0,6-2,5 m 3 /h Ölçüm kapsüllü tasarımı sayesinde kolay montaj imkanı sağlar. Çok hüzmeli debimetresi

Detaylı

Vision 3D Makine kontrol sistemi: >

Vision 3D Makine kontrol sistemi: > V i s i o n 3 D : Ekskavatörler için 3 Boyutlu Kontrol Sistemi Kullanımda Güvenilir ve Esnek V i s i o n 3 d T U T U M L U L U K, V E R İ M L İ L İ K, E S N E K L İ K. Şantiyelerde üç boyutlu makine kontrol

Detaylı

FLIR TERMAL GÖRÜNTÜLEME KAMERALARI FLIR TEST VE ÖLÇÜM CİHAZLARI YAPI DENETİMLERİ VE HVAC

FLIR TERMAL GÖRÜNTÜLEME KAMERALARI FLIR TEST VE ÖLÇÜM CİHAZLARI YAPI DENETİMLERİ VE HVAC FLIR TERMAL GÖRÜNTÜLEME KAMERALARI FLIR TEST VE ÖLÇÜM CİHAZLARI YAPI DENETİMLERİ VE HVAC FLIR Systems, termal görüntüleme kameralarında dünya lideridir. Binalardaki yapı kusurlarını tespit etmenize yardımcı

Detaylı

HUSQVARNA TAŞ-TU KESME MAKİNES NESİ 2010

HUSQVARNA TAŞ-TU KESME MAKİNES NESİ 2010 HUSQVARNA TAŞ-TU TUĞLA-SERAMİK-KİREMİT KESME MAKİNES NESİ 2010 SmartPump patentli pompa sistemi. Standart pompalara benzemeyen sistemi ile daha temiz su ortamı sayesinde pompanın tıkanmasını önler. Eşsiz

Detaylı

Opcode Yazılım. Opcode Yazılım; alanlarında uzman mühendislerin bir araya gelerek kurdukları bir yazılım şirketidir.

Opcode Yazılım. Opcode Yazılım; alanlarında uzman mühendislerin bir araya gelerek kurdukları bir yazılım şirketidir. Opcode Yazılım Opcode Yazılım; alanlarında uzman mühendislerin bir araya gelerek kurdukları bir yazılım şirketidir. Şirketin çalışma alanları arasında; Nükleer tıp sektörüne yönelik otomasyon yazılımları,

Detaylı

Bina Teknolojileri. Sintony 60: Güvenlik tasarım ile tanıştı

Bina Teknolojileri. Sintony 60: Güvenlik tasarım ile tanıştı Bina Teknolojileri Sintony 60: Güvenlik tasarım ile tanıştı Yaşam kalitesi İhtiyaçlarımı karşılayacak, evimin tasarımıyla uyumlu, kullanımı kolay ve güvenli bir çözüm istiyorum. İhtiyaç Evinizde yüksek

Detaylı

People. Passion. Performance. Seyyar Dizel Kompresörler Güvenilir Performans için Üretildi

People. Passion. Performance. Seyyar Dizel Kompresörler Güvenilir Performans için Üretildi People. Passion. Performance. Seyyar Dizel Kompresörler Güvenilir Performans için Üretildi Güç İhtiyacınız Olan Her Zaman Her Yerde Seyyar kompresörlerin tek görevi vardır: ihtiyaç olan yerde ve zamanda

Detaylı

Güneş enerjisi santralleri için maliyet etkin montaj sistemleri s

Güneş enerjisi santralleri için maliyet etkin montaj sistemleri s safefixx Steel l Güneş enerjisi santralleri için maliyet etkin montaj sistemleri s SABİT MONTAJ SİSTEMLERİ İÇİN EN İYİ SEÇİM Büyük ölçekli projelerde başarı, uygun maliyetli çözümlerden geçer IdeemaTec

Detaylı

Profesyonel, verimli, yenilikçi sistemler...

Profesyonel, verimli, yenilikçi sistemler... ARKE Otomasyon Bil. Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti. Atilla KARAÇAY Ramazan EKİN Proje & Yazılım 0.533 430 19 45 Üretim & Satış 0.533 223 13 46 atilla.karacay@arkeotomasyon.com ramazan.ekin@arkeotomasyon.com

Detaylı

Automatic Entrance & Acccess System GARAJ. Endüstiyel - Seksiyonel Garaj Kapıları. Seksiyonel Kapılar

Automatic Entrance & Acccess System GARAJ. Endüstiyel - Seksiyonel Garaj Kapıları. Seksiyonel Kapılar TM Automatic Entrance & Acccess System Endüstiyel - Seksiyonel Garaj Kapıları GARAJ Seksiyonel Kapılar TM Automatic Entrance & Acccess System TRONCO Endüstriyel Seksiyonel Kapılar TRONCO endüstriyel seksiyonel

Detaylı

DAHA HIZLI. DAHA ESNEK. DAHA İŞLEVSEL.

DAHA HIZLI. DAHA ESNEK. DAHA İŞLEVSEL. DAHA HIZLI. DAHA ESNEK. DAHA İŞLEVSEL. TEK TUŞLA, BİRDEN FAZLA BELGE TARAMA HER MEKAN İÇİN ZAMAN KAZANDIRAN, ÜRETKENLİK SAĞLAYAN TARAMA KOMPAKT BİR PAKETTE YÜKSEK PERFORMANS MI ARIYORSUNUZ? MALİYETLERİ

Detaylı

Teleskopik,Mobil ve Kafes Bomlu Vinçler Servis,Bakım ve Yedek Parça 7 / 24

Teleskopik,Mobil ve Kafes Bomlu Vinçler Servis,Bakım ve Yedek Parça 7 / 24 R Teleskopik,Mobil ve Kafes Bomlu Vinçler Servis,Bakım ve Yedek Parça 7 / 24 Firmamız sektöründe 20 yıllık tecrübesiyle Teleskobik Mobil Vinç, Kafes Boomlu Vinçler,Kamyon Üstü Vinçler, Hidrolik Sistemli

Detaylı

> HEr Güçlüğün. GElEn EldivEnlEr. İnşaat EldivEnlEri PERSONAL PROTECTIVE GEAR

> HEr Güçlüğün. GElEn EldivEnlEr. İnşaat EldivEnlEri PERSONAL PROTECTIVE GEAR > HEr Güçlüğün üstesinden GElEn EldivEnlEr PERSONAL PROTECTIVE GEAR İnşaat EldivEnlEri Bu EldİvEnlErİ Bütün Gün takabilirim. Bu, EllErİmİn BİçİmİnE uyan ve İşİmİ yapmama İzİn veren BulaBİldİğİm tek EldİvEn.

Detaylı

ProMark 800 ve GNSS Teknolojisindeki Büyük Gelişmeler. Türkiye Tek Yetkili Temsilcisi

ProMark 800 ve GNSS Teknolojisindeki Büyük Gelişmeler. Türkiye Tek Yetkili Temsilcisi ProMark 800 ve GNSS Teknolojisindeki Büyük Gelişmeler Türkiye Tek Yetkili Temsilcisi 10.Eylül.2012 ProMark 800 ü Tanıtmak Spectra Precision dan yeni GNSS Alıcısı Trimble Firması Ashtech Firmasını kendi

Detaylı

SC-T46. Genel Bakış. sertifikası. İnce İstemci

SC-T46. Genel Bakış. sertifikası. İnce İstemci Genel Bakış ViewSonic SC-T46 PC, güçlü Intel N2930 1.8GHz CPU ile Windows 8 Embedded Standard veya Linux işletim sistemi kullanır. SC-T46, Citrix ICA/HDX, PCoIP ve Microsoft RemoteFX gibi başlıca uzak

Detaylı