Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download ""

Transkript

1 Dönemi Yönetim Kurulu Üyeleri

2 Ali Osman Aydın 1975 Ordu doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendiliği bölümünden, 2012 yılında da Anadolu Üniversitesi AÖF Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünden mezun oldu. Halen çeşitli sektörlerde çalışmakta yılında İFSAK'a üye oldu. İFSAK Yönetim Kurulu nda ve dönemlerinde Genel Sekreterlik görevini üstlendi. İFSAK TFSF delegesi. AFIAP ünvanına sahip.

3 Aylin Kök Aydın 1976 yılında Çanakkale de doğdu yılında YTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden 2012 yılında da Anadolu Üniversitesi AÖF Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünden mezun oldu yılında İFSAK a üye oldu. 6 yıldır İFSAK Sinema Birimi Sorumlusu olarak çalıştı. Sinema eğitimlerinin düzenlenmesini, sinema etkinliklerini (söyleşilerin vb) organize etti. 30., 31., 32., 33. ve 34. İFSAK Kısa Film Yarışmaları nda ön seçici olarak görev aldı Yılında yapılacak 35.İFSAK Kısa Film Yarışması nda yine ön seçici olarak görevlidir. 19 ve 20. İFSAK Kısa Film Festivali nin organizasyonunda Festival Koordinatörü olarak görev aldı ve dönemlerinde İFSAK Yönetim Kurulu nda görev yaptı.

4 Bedri Fırat Koçak 1981 İstanbul Doğumlu, Marmara Üniversitesi Mezunu Yılında Grafik ve Web tasarımı eğitimi aldı. Halen Anadolu Üniversitesi AÖF Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü öğrencisi Dönem İFSAK Temel Fotoğraf Seminerine Katıldı ve 2010 yılından beri İFSAK üyesi. Fotograflari 2 karma sergide sergilendi döneminde İFSAK Yönetim Kurulu Üyeliği ve İFSAK Eğitim Birimi Koordinatörlüğü görevini üstlendi. Artıfotoğraf Prodüksiyon Kurucu ortağı, 2009 yılından itibaren stüdyosunda fotoğraf ve video çekmeye devam ediyor. Web sitesi ve katalog tasarımı yapıyor

5 Burak Şenbak 1965 Istanbul doğumlu. Kadıköy Anadolu Lisesi nin ardından İ.T.Ü. Makina Mühendisliği ve İ.Ü. İşletme yi bitirdi. Uzun yıllar özel sektörde uluslararası alanda teknik ürün satışı, proje yönetimi ve iş geliştirme konularında çalıştı Yılında 150. Dönem temel fotoğraf semineri sırasında İFSAK ile tanıştı ve aynı yıl İFSAK üyesi oldu. İFSAK Yönetim Kurulu nda döneminde Genel Sekreter lik, döneminde ise Başkan Yardımcılığı görevini, TFSF delegeliği ve İFSAK FIAP temsilciliği sorumluluğunu taşıdı. IFSAK Eğitim Birimi nde Eğitmen olarak görevli. Türkçe nin yan ısıra İngilizce olarak da fotoğraf eğitimleri veriyor. Çeşitli karma sergilerin yanısıra yazılı ve görsel medyada, çeşitli web sitelerinde fotoğraf ile ilgili yazıları ve kritikleri yayınlanıyor. İFSAK bünyesinde 7 Renk ve Deneysel fotoğraf proje gruplarının proje yürütücülerinden Dönem Temel Fotoğraf Semineri proje gurubunun danışmanlığını yapıyor. EFIAP\b ve UPI Aphrodite ünvanlarını taşıyor. Sami Güner Kupası nda 2 turu geçti, final turunda. Yurt dışında 30 dan fazla ülkede gerçekleşen uluslararası fotoğraf yarışmasında 40 a yakın madalya ve toplamda 800 den fazla FIAP puanı bulunmakta. İlk kişisel sergisi Geri Dönmek üzere yi 2014 yılında açtı. FIAP, UPI, TFSF ve BÜFOD üyesi.

6 Dayk Danzig 1972 İstanbul doğumlu. İşletme eğitimi aldı. Muhasebecilik yapmaktadır. Fotoğraf çekmeye ortaokul yıllarında başladı, 2012 yılında İFSAK ile tanıştı, 2013 yılında 186.Dönem Temel Fotoğrafçılık Seminerini bitirdi ve aynı sene İFSAK a üye oldu. İFSAK Eğitim Biriminde yardımcı eğitmen olarak görevine devam ediyor. Uluslararası fotoğraf yarışmalarında sergilemeler aldı. Yalçın Savuran la Fotoroman sergisinde ve Türkiye Fotoğraf Dernekleri Karma Sergisi-II de fotoğrafları sergilendi.

7 Elif Kızılkaya 1979 İstanbul doğumlu. Marmara Üniversitesi mezunu yılından beri Robert Bosch GmbH da finans sektöründe risk yönetimi ve kredi kontrol alanında çalışıyor yılında fotoğraf çekmeye başladı yılında İFSAK a üye oldu da Etkinlik Biriminde çalıştı yılından beri İFSAK Eğitim Biriminde görevli yılında Bosch fotoğraf kulubünü kurdu. Çeşitli proje ve sergilerde fotoğrafları yer aldı.

8 Fidan Sönmezgül 1965 Ankara doğumlu. Ege Üniversitesi/ İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu ve İstanbul Üniversitesi/ İngilizce İşletme Yüksek lisans derecesi bulunmakta yılından bu yana Garanti Bankası nda Mevzuat Birim Müdürü olarak görev yapmaktadır yılında çalıştığı kurumun bünyesindeki fotoğraf kulübüne katılarak fotoğrafla profesyonel anlamda ilgilenmeye başladı ve İFSAK la tanıştı. Kurum içi kulübün yönetim kurulunda aktif görev almasının yanı sıra İstanbul da Deniz projesi grubunun yöneticiliğini üstlendi. Fotoğraf hayatınıifsak üyeliği ile sürdürmekte ve serbest olarak profesyonel fotoğraf çekimlerine devam etmektedir. Atlas ve Atlas Tatil dergilerinde Kuzey Işıkları, Binbir Renk Fas isimli foto röportajları yayınlanmış olup, 2015 yılı Küre Dağları Milli Parkı için oluşturulan seçkide fotoğrafları yer almıştır.

9 Funda Yılmaz 1982 Almanya doğumlu yılında Balıkesir Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu yılında Oyakbank A.Ş. de iş hayatına başladı, şu an ODEABANK ta görevine devam etmektedir yılında İFSAK Temel Fotoğraf Seminerine katıldı, aynı yıl İFSAK üyesi oldu ve eğitim biriminde gönüllü olarak çalışmaya başladı. Ufuk Duygun ile Sadelik adlı karma sergide bulundu. Ayrıca 166.Dönem Emek konulu projesinde danışman yardımcısı olarak çalıştı döneminde İFSAK Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı.

10 Muharrem Ömer Kuru 3 Nisan 1969 İstanbul doğumlu,1988 yılında Zincirlikuyu İnşaat Teknik Lisesini bitirdi. İki Design Group ta Planlama Müdürü olarak çalışmaya devam ediyor yılında üye olduğu İFSAK da ve dönemlerinde İFSAK Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.

11 Özhan Özde 1979 yılında İzmir'de doğdu. Ege Üniversitesi'nde Kimya Mühendisliği (İngilizce), Yeditepe Üniversitesi'nde İşletme (Almanca) okudu. Üniversite hayatı içerisinde doğa sporları ile tanıştı. Yurt içi ve yurt dışında yaptığı doğa sporu içerikli gezilerde ihtiyaç duyduğu için 1996 yılında fotoğraf eğitimi alarak amatörce seyahatlerini fotoğraflamaya başladı. Oluşturduğu dia arşivi ile pek çok gösteri düzenledi. Fotoğrafçılık giderek daha fazla ilgisini çekti ve böylelikle 185. dönemde İFSAK ile tanıştı. Projenin devamında 2014 yılında Eğitim Birimi'ne dahil oldu. Eş zamanlı olarak İFSAK Gezi Birimi'nde de görev aldı. Aktif olarak fotoğraf üretmeye devam etmektedir.

12 Özlem Tunçay 1977 Bandırma doğumludur. Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Özel bir sağlık sigortası şirketinde teknik departmanda çalışmaya devam ediyor. Fotoğraf ile tanışması İFSAK 172. Dönem ile birlikte oldu ve devamında Minimalizm projesinde yer aldı. İstanbul Fotoğraf Günleri Kapsamında sergilenen Yedi Renk projesinde ve İFSAK bünyesinde Kaos grubu projesinde fotoğrafları sergilendi İFSAK Yönetim Kurulu nda görev aldı, gezi birimi görevini üstlendi ve 2 yıl boyunca İFSAK da toplam 10 gezi düzenledi. Fotoğraf onun için hayata karışmanın en sessiz yolu...

13 Sedef Sayın 1978 yılında İstanbul'da doğdu. Notre Dame de Sion Fransız Lisesi, Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (lisans) ve Avrupa Çalışmaları ( yüksek lisans) mezunudur. Dış ticaret alanında çalışmaktadır Dönem' de temel fotoğraf seminerine katıldıktan sonra Belgesel Fotoğraf, Doğa Fotoğrafı, Photoshop, Foto Öykü ve Kısa Film Seminerleri ne katıldı Dönem Temel Proje Sergisi "Seyyar" da ve %100 Kadın Projesi Empati Fotoğraf Gösterisi nde yer aldı. Sinema seminerlerine asistanlık yaptı. 19. ve 20. Ulusal İFSAK Kısa Film Festivalleri'nin organizasyonunda görev aldı.

14 Serkan İlgün 1983 yılında Gaziantep'te doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Mühendisliği bölümünden mezun. Uluslararası bir şirkette satış müdürü olarak çalışıyor. 2007'de fotoğrafa başladı ve 2008'de İFSAK'a üye oldu. 4 Yıldır İFSAK Eğitim Birimi'nde görevli. 2 Kişisel fotoğraf sergisi açtı. İFSAK da, 187. Dönem Temel Fotoğraf Semineri Dönemi'nin proje danışmanlığını yaptı. Fotoğraf, hayatının büyük bir parçası...

15 Serkan Turaç 1977 İstanbul doğumlu. Öğrenimini Halkla İlişkiler üzerine tamamladı. Fotoğrafa yerel bir gazetede başladı. Çeşitli ulusal ve uluslararası dergi, gazete ve internet sitelerinde yazıları ve fotoğrafları yayımlandı. Yurtiçi ve yurtdışında karma fotoğraf sergilerine katıldı. İmza atmış olduğu biri belgesel olmak üzere kısa metrajlı ve uzun metrajlı filmlerde çeşitli görevler aldı. Şirketler için Tanıtım Filmleri çekiyor. Ödüllü Afiş, DVD ve Kitap kapak tasarımları bulunmaktadır. İFSAK Dergisinde görev aldı. Çeşitli fotoğaf projelerinde yer aldı, fotoğraf ile ilgili kitapların danışmanlığını üstlendi. Dört yıl Başkan Yardımcılığı görevinden sonra döneminde İFSAK Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. Özel kurumların, üniversitelerin fotoğraf kulübülerinin rehberlik göreviyle birlikte İstanbul Fikri ve Sınai Haklar Mahkemesinde bilirkişilik yapmakta. Yurtiçi ve yurtdışındaki fotoğraf yarışmalarında çeşitli dereceleri bulunmakta. Uluslararası platformda, AFIAP, EFIAP ve son olarak EFIAP/b ünvanına layık görüldü. İstanbul Fotoğraf Müzesinde bir fotoğrafı ile yer almakta. Özel bir firmada Görsel Danışman olarak çalışmakta, ayrıca serbest olarak dergiler, kurumlar ve özel sektör için faaliyetleri fotoğraf ve sinema alanında devam etmektedir. TFSF ve UPI üyesidir.

16 Dr. Süleyman Çam 1963 yılında Kaşüstü köyü Trabzon da doğdu. Trabzon Lisesini bitirdikten sonra MEB Özel öğrenci statüsüyle Fransa ya gitti. Tıp fakültesini bitirdikten sonra da Türkiye ye döndü. Çeşitli kurum ve kuruluşlarda çalıştı ve halen çalışıyor. Okuduğu ve çalıştığı üç farklı üniversitenin Fotoğraf kulüplerine üye oldu ve aktif olarak çalıştı. İFSAK a 2007 yılında üye oldu yılında 178. dönem proje danışmanlığıyla görevlendirildi yılında bir fotoğrafı ile Türkiye fotoğraf milli takımını, yine aynı yıl 4 Fotoğrafı ile İFSAK ı dünya kulüplerarası fotoğraf yarışmasında temsil etti. Son üç yıl içerisinde katılmaya başladığı uluslararası fotoğraf yarışmalarında bir çok mansiyon, 9 u altın olmakla birlikte 22 madalya kazandı yılında AFIAP, 2014 yılında da EFIAP unvanına ulaştı döneminde İFSAK yönetim kurulunda yer aldı ve TFSF delegeliği görevini sürdürdü.

17 Ümit Kurt 1980 İstanbul doğumlu. Bilişim sektöründe çeşitli pozisyonlarda çalıştı. Şu anda sigorta sektöründe internet uygulamaları ve teknolojik iş çözümleriyle ilgili çalışmaktadır yılında İFSAK üyesi oldu döneminde Denetim Kurulu nda görev yaptı. Ayrıca, Egitim Biriminde yardımcı eğitmen olarak görev yapmaktadır.

18 Yasemin Yıldırım İstanbul doğumlu. Erenköy Kız Lisesi mezunu yılında 161. Dönem İFSAK Temel Fotoğraf Seminerinde eğitim aldıktan sonra aynı yıl İFSAK üyesi oldu. Halen İFSAK Eğitim Biriminde Yardımcı Eğitmen olarak görev almakta.

19 Yusuf Biton 1954 yılı İstanbul doğumlu. Galatasaray Lisesi ve İTÜ Elektrik Fakültesi mezunu. Çeşitli bilgisayar, internet ve plastik şirketlerini kurdu ve yönetti. Son yıllarda az çalışıp, çok geziyor ve fotoğraf çekiyor. Fotoğrafa lise çağlarında babasının getirdiği bir Canon ile başladı. İFSAK dönemi Yönetim Kurulu nda Yurt Dışı İlişkiler den sorumlu olarak çalıştı. Uzun yıllar aradan sonra İFSAK ın düzenlediği ilk uluslararası yarışma BRIDGE 2014 te Salon Başkanlığı yaptı. Minimalizm, Kaos, 7 Renk, Yol ve Yolculuk gibi İFSAK projelerinde yer aldı. İFSAK 2015 ve Nepal karma sergilerine katıldı. Afrika dan From Africa kişisel fotoğraf sergisi ve gösterisi ile, Danseden Yeşil Işıklar, 2011 İstanbul Caz Festivali fotoğraf gösterilerini yaptı. İFSAK, FIAP ve PSA üyesi.

Başak Deepa Yüksel- HEMŞİRELİK/SANAT YÖNETİMİ/ YOGA EĞİTMENLİĞİ

Başak Deepa Yüksel- HEMŞİRELİK/SANAT YÖNETİMİ/ YOGA EĞİTMENLİĞİ Hüsnü Özyeğin- ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MÜTEVELLİ HEYETİ BAŞKANI 1944'de İzmir'de doğan Hüsnü M. Özyeğin, 1963 de Robert Akademiden mezun oldu. Oregon State University den 1967 de İnşaat Mühendiliği ve 1969

Detaylı

ORGANİZASYON -İŞLETME-GASTRONOMİ

ORGANİZASYON -İŞLETME-GASTRONOMİ Arda Türkmen ORGANİZASYON -İŞLETME-GASTRONOMİ 1975 İstanbul doğumlu Arda Türkmen, 1994 yılında Saint Benoit Fransız lisesinden mezun oldu. 1999 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden

Detaylı

İFSAK 2015-2017 Dönemi Yönetim Kurulu Asıl Aday Listesi ÖZGEÇMİŞLER

İFSAK 2015-2017 Dönemi Yönetim Kurulu Asıl Aday Listesi ÖZGEÇMİŞLER İFSAK 2015-2017 Dönemi Yönetim Kurulu Asıl Aday Listesi ÖZGEÇMİŞLER TANJU AKLEMAN 1961 yılında Çanakkale'de doğdu. 1983 yılında Ġ.T.Ü. Elektrik Fakültesi Elektronik ve HaberleĢme Mühendisliği Bölümü'nden

Detaylı

ECZACILIK - ISPE SAĞLIK BİLİMLERİ DERNEĞİ

ECZACILIK - ISPE SAĞLIK BİLİMLERİ DERNEĞİ Ahmet Araman ECZACILIK - ISPE SAĞLIK BİLİMLERİ DERNEĞİ İstanbul Erkek Lisesindeki eğitiminin ardından, 1977 yılında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun olmuş ve aynı fakültenin Eczacılık

Detaylı

Alev (Barutçu) Öztürk Ayfer Yazgan Gül Aylin Kalem Ayşen Önen

Alev (Barutçu) Öztürk Ayfer Yazgan Gül Aylin Kalem Ayşen Önen Alev (Barutçu) Öztürk 1979 Sainte Pulcherie,1982 Notre Dame de Sion mezunudur. Yüksek öğrenimine Boğaziçi İşletme Fakültesi'nde devam etmiş, 1987 yılında mezuniyet sonrası Yapı ve Kredi Bankası, Tekstilbank

Detaylı

Prof. Dr. E. Ahmet Tonak - EKONOMİ Yeni Ortam Asyalı ASPAVA - TİYATRO Osmantan Erkır/ TV Prodüktörü Mutlunur Lafçı/ Oyuncu Sinan Mutlu/ Oyuncu

Prof. Dr. E. Ahmet Tonak - EKONOMİ Yeni Ortam Asyalı ASPAVA - TİYATRO Osmantan Erkır/ TV Prodüktörü Mutlunur Lafçı/ Oyuncu Sinan Mutlu/ Oyuncu Prof. Dr. E. Ahmet Tonak - EKONOMİ 1951 İstanbul doğumlu olan E. Ahmet Tonak, 1972 de İTÜ den makine mühendisi olarak mezun oldu. 1972-73 döneminde Yeni Ortam gazetesinde ve Asyalı dergisinde çalıştı.1973

Detaylı

25 EKiM-13 KASIM 2011

25 EKiM-13 KASIM 2011 25 EKiM-13 KASIM 2011 Katkılarından dolayı Kocaeli Valisi Ercan Topaca ya teşekkür ederiz. SANAT DANIŞMANI VE ORGANİZATÖR SEMA ÖZEViN & NALAN KUMLALI BASIN DANIŞMANI HATiCE BULUT GRAFİK TASARIM ARZ TANITIM

Detaylı

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER Tarık Volkan Cengen 93 1976 yılında İstanbul da doğdu. 1986-1993 yılları arasında İstanbul Lisesi nde okudu. 1998 yılında İTÜ Makina Mühendisliği Bölümü nden makina mühendisi

Detaylı

Uzun Yıllar Sonra TJK Başkanlığı nda Tek Aday Var

Uzun Yıllar Sonra TJK Başkanlığı nda Tek Aday Var Uzun Yıllar Sonra TJK Başkanlığı nda Tek Aday Var İlki 15-16 Şubat tarihlerinde, çoğunluk sağlanamazsa ikincisi 23-24 Şubat tarihlerinde saat 10.30 da Veliefendi Hipodromu Şeref Salonu nda yapılacak olan

Detaylı

Kasım KUTLU. Kasım Kutlu Genel Müdür (Makine Mühendisi)

Kasım KUTLU. Kasım Kutlu Genel Müdür (Makine Mühendisi) Kasım KUTLU Kasım Kutlu Genel Müdür (Makine Mühendisi) Kasım KUTLU, 01.03.1957 tarihinde Rize, Güneysu da doğdu. 1982 yılında Çukurova Üniversitesi Mühendislik Fakültesi nde Makine Mühendisliği bölümünden

Detaylı

BASIN AÇIKLAMASI 16 OCAK 2013

BASIN AÇIKLAMASI 16 OCAK 2013 16 Ocak 2013 BASIN AÇIKLAMASI 16 OCAK 2013 17 Ocak 2013 tarihinde yapılacak olan TÜSİAD 43. Genel Kurul toplantısında, TÜSİAD Yönetim Kurulu, Yüksek İstişare Konseyi Başkanlık Divanı, Denetleme Kurulu

Detaylı

BASIN AÇIKLAMASI 16 OCAK 2013

BASIN AÇIKLAMASI 16 OCAK 2013 16 Ocak 2013 BASIN AÇIKLAMASI 16 OCAK 2013 17 Ocak 2013 tarihinde yapılacak olan TÜSİAD 43. Genel Kurul toplantısında, TÜSİAD Yönetim Kurulu, Yüksek İstişare Konseyi Başkanlık Divanı, Denetleme Kurulu

Detaylı

2014 TÜSEV Filantropi Profesyonelleri Programı Katılımcıları

2014 TÜSEV Filantropi Profesyonelleri Programı Katılımcıları 2014 TÜSEV Filantropi Profesyonelleri Programı Katılımcıları Aynur Çetinkaya Türk Kızılayı bünyesinde Kurumsal Sosyal Hizmetler ve Bağış Yönetimi Birim Şefi olarak görevini sürdürmektedir. Türk Kızılayı

Detaylı

9.Performans. Yönetimi Zirvesi. 27 / 28 Kasım 2007. Polat Renaissance Hotel İstanbul

9.Performans. Yönetimi Zirvesi. 27 / 28 Kasım 2007. Polat Renaissance Hotel İstanbul 9.Performans Yönetimi Zirvesi 27 / 28 Kasım 2007 Polat Renaissance Hotel İstanbul Ana Sponsor Resmi Sponsor Performans Sponsoru e-pazarlama Sponsoru 9. Performans Yönetimi Zirvesi Programı 27 Kasım 2007

Detaylı

Business Network Center Turkey.

Business Network Center Turkey. 09:15-10:15 İşveren Markası ve İK Pazarlaması İlişkisi: İşveren Markası, İK Pazarlaması Nedir? Nasıl Kullanılır? İrem Önal - Saha Satış İK Müdürü - PepsiCo Türkiye 10:15-11:00 Tutarlı Bir İşveren Marka

Detaylı

Bilişim Yıldızları e-dönüşüm ödülleri sahiplerini buldu.

Bilişim Yıldızları e-dönüşüm ödülleri sahiplerini buldu. Önsöz Bu sayımıza; TBD nin düzenlediği ve geçtiğimiz günlerde sonuçlanan Bilişim Yıldızları e-dönüşüm Yarışması nın basın bülteniyle başlıyoruz. Bültenimizin ilerleyen sayfalarında bu ay gerçekleştirilen

Detaylı

Hoş Geldiniz! YAŞÖM ve MED-Plug Ekibi

Hoş Geldiniz! YAŞÖM ve MED-Plug Ekibi Hoş Geldiniz! Afacan Gençlik Evi'nde gerçekleştireceğimiz bu heyecan verici etkinliğe hoş geldiniz. Öncelikle hepinize sunacağınız katkılar için şimdiden teşekkür ediyoruz. 3 gün boyunca hem birbirinden

Detaylı

Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz

Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz (1970-2010) Fehmi Akbal 1970 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü nden mezun oldu. 1972-1976 yılları arasında Kağıthane

Detaylı

Business Network Center Turkey

Business Network Center Turkey İşveren Markası, çalışanlar ile işveren arasındaki ilişkinin nasıl algılandığı ile ilgilidir. Çalışanlarınız, müşterileriniz, hissedarlarınız, rakipleriniz, tedarikçileriniz ve sizi işveren olarak görebilecek

Detaylı

Fütürizm Okulu. Birinci Dönem Programı 15 Ekim 10 Aralık 2011

Fütürizm Okulu. Birinci Dönem Programı 15 Ekim 10 Aralık 2011 Fütürizm Okulu Birinci Dönem Programı 15 Ekim 10 Aralık 2011 Türkiye nin ilk ve tek Fütürizm Okulu, Kadir Has Üniversitesi, Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Fütüristler Derneği işbirliği ile sektör ve fikir önderi

Detaylı

IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması

IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması 31 EKIM 1 KASIM 2013, KEMPINSKI DOME, BELEK - ANTALYA Zirve İş Ortakları Destekleyen Kuruluşlar ETKİNLİK PROGRAMI

Detaylı

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şube Aylık e-haber Bülteni Nisan 2010

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şube Aylık e-haber Bülteni Nisan 2010 Önsöz Bu sayımıza; Yıldız Teknik Üniversite sinde düzenlenen İltek Günleri ve Doğuş Üniversitesinin düzenlediği Kariyer Günleri 2010 etkiliğine derneğimizin katılımı ile ilgili hakkındaki yazılarımız ile

Detaylı

TMH. TMH - Türkiye Mühendislik Haberleri / Sayı: 452-2008/6 19. Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz

TMH. TMH - Türkiye Mühendislik Haberleri / Sayı: 452-2008/6 19. Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz TMH Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz (1968-2008) Alp Acar 1947 yılında doğdu. 1968 yılında lisans, 1970 yılında yüksek lisans eğitimini ODTÜ de tamamladı. 1968

Detaylı

SPECTRUM EDUCATION 3. Biyografiler YARATICI DOĞULUR MU, OLUNUR MU? NİSAN 26-27, 2014

SPECTRUM EDUCATION 3. Biyografiler YARATICI DOĞULUR MU, OLUNUR MU? NİSAN 26-27, 2014 SPECTRUM OF EDUCATION 3 NİSAN 26-27, 2014 Biyografiler YARATICI DOĞULUR MU, OLUNUR MU? FMV Özel Ayazağa Işık Lİsesi, Türk Kültür Vakfı ile iş birliği içerisinde hayatın farklı alanlarından eğitimci, girişimci,

Detaylı

Fütürizm Okulu. İkinci Dönem Programı 18 Şubat 7 Nisan 2012

Fütürizm Okulu. İkinci Dönem Programı 18 Şubat 7 Nisan 2012 Fütürizm Okulu İkinci Dönem Programı 18 Şubat 7 Nisan 2012 Türkiye nin ilk ve tek Fütürizm Okulu, Kadir Has Üniversitesi, Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Fütüristler Derneği işbirliği ile 15 Ekim 2011 de başladı.

Detaylı

TOBB yayınlarına tam metin ve ücretsiz olarak internetten ulaşabilirsiniz.

TOBB yayınlarına tam metin ve ücretsiz olarak internetten ulaşabilirsiniz. TOBB Yayın No : 2014/222 TOBB yayın için ayrıntılı bilgi Yayın Müdürlüğünden alınabilir. Tel : 0.312 218 20 00 Faks : 0.312 218 20 64 İnternet : www.tobb.org.tr TOBB yayınlarına tam metin ve ücretsiz olarak

Detaylı

YÖNETİMDE MARKALAŞMA SERTİFİKA PROGRAMI

YÖNETİMDE MARKALAŞMA SERTİFİKA PROGRAMI SERTİFİKA PROGRAMI EĞİTİM TARİHİ 13 Nisan-4 Temmuz 2015 EĞİTİM GÜN VE SAATLERİ Pazartesi 19:00-22:00; Çarşamba 19:00-22:00; Cumartesi 09:30-16:30 Toplam 144 Saat YER İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Şişli

Detaylı

İÇİNDEKİLER. 02 Darüşşafaka nın Öncelikleri. 98 Bağış ve Kaynak Geliştirme. 114 Darüşşafaka Rezidansları. 04 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı

İÇİNDEKİLER. 02 Darüşşafaka nın Öncelikleri. 98 Bağış ve Kaynak Geliştirme. 114 Darüşşafaka Rezidansları. 04 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı İÇİNDEKİLER 02 Darüşşafaka nın Öncelikleri 04 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 08 Bütçe Uygulaması ve Finansal Göstergeler 12-19 Yönetim Kurulu Denetim Kurulu Haysiyet Divanı 20-23 Okul Yöneticileri İdari

Detaylı

24-25 Mayıs 2006 Ceylan Inter-Continental Hotel, İstanbul. Ana Sponsor. Konaklama Sponsoru. Resmi Sponsor. e-pazarlama Sponsoru

24-25 Mayıs 2006 Ceylan Inter-Continental Hotel, İstanbul. Ana Sponsor. Konaklama Sponsoru. Resmi Sponsor. e-pazarlama Sponsoru 24-25 Mayıs 2006 Ceylan Inter-Continental Hotel, İstanbul Ana Sponsor Resmi Sponsor Konaklama Sponsoru e-pazarlama Sponsoru 24-25 Mayıs 2006 Ceylan Inter-Continental Hotel, İstanbul 09.30-09.45 09.45-10.45

Detaylı

Business Network Center Turkey.

Business Network Center Turkey. 09:15-10:15 Şirketlerde İnovasyona Liderlik Etmek: Kurumlar İçin İnovasyon Neden Önemli ve Gereklidir? CEO nun İK dan Beklentileri Erol BİLECİK CEO Index Group 10:15-11:15 Şirket İçinde Kurum Kültürü olarak

Detaylı