TÜRKİYE. Sıkça Sorulan Sorular (FAQ) ve Önemli Bilgiler

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "TÜRKİYE. Sıkça Sorulan Sorular (FAQ) ve Önemli Bilgiler"

Transkript

1 TÜRKİYE Sıkça Sorulan Sorular (FAQ) ve Önemli Bilgiler 1. KAYIT: S: Bir Nu Skin Distribütörü olmak için ne yapmalıyım? C: internet adresinden kaydınızı yapabilir ve bunun sonucunda Politikalar ve Prosedürlerimizi, Satış Kazanç Planımızı, hemen efektif hale gelecek olan Nu Skin Kontratınızı kabul ederek bir Nu Skin Distribütörü olabilirsiniz. 2. İŞ MATERYALLERİ: S: Türkçe de hangi iş materyalleri kullanılabilirdir? C: DA, Politikalar, Satış Kazanç Planı ve Prosedürler ve Otomatik Gönderi Ödülleri (ADR) sipariş formu elektronik olarak kulanılabilirdir. Bu belgeleri websitemizden indirebilirsiniz. 3. ÜRÜNLER: a. S: Şu an hangi Nu Skin ürünleri Türkiye de mevcuttur? C: Aşağıdaki ürünler, Türkiye marketinde kayıt edilmiş olup mevcuttur: ageloc Edition Nu Skin Galvanic Spa System II Nu Skin Galvanic Facial Gels with ageloc (her biri 4 küçük şişe) Tru Face Line Corrector (30 ml) Nu Skin Galvanic Spa System Body Shaping Gel (150 ml) Dermatic Effects (150 ml) Creamy Cleansing Lotion (150 ml) PH Balance Toner (150 ml) Night Supply Nourishing Cream (50 ml) Moisture Restore Day SPF 15 Normal to Dry Skin(50 ml) Celltrex Ultra (15 ml) Tru Face Essence Ultra (60 kapsül) NaPCA Moisture Mist (250 ml) Epoch Hand Cleansing Gel (100 ml) ageloc Gentle Cleanse & Tone (60 ml) ageloc Radiant Day SPF 22 (15 ml) ageloc Future Serum (30 ml) ageloc Transforming Night Cream (30 ml) ageloc Galvanic Body Spa ageloc Body Shaping Gel (150 ml) ageloc Dermatic Effects (150 ml) Epoch Baobab Body Butter (125 gr) Rejuvenating Cream (75 ml) Pure Cleansing Gel (150 ml) ph Balance Mattefying Toner (150 ml) MRD Protective Mattefying Lotion SPF15 Karma/Yağlı (50 ml) Moisture Restore Intense Moisturizer (75 ml) Polishing Peel (50 ml) Perennial (250 ml) Hand Lotion (125 ml)

2 4. ADR : Liquid Body Bar (250 ml) Celltrex CoQ10 Complete (15 ml) Body Cleansing Gel (250ml) Epoch Sole Solution (125 ml) Body Smoother (250 ml) b. S: "PSV" ve "ürün puanının" anlamları nedir? C: PSV = Kişisel Satış Hacmi, Nu Skin den perakende satış için ya da kişisel tüketiminiz için satın aldığınız ürünler ve servislerin aylık puan değeridir. PSV, ayrıca kişisel perakende müşterileriniz tarafından Şirketten doğrudan satın alınan ürünlerden gelen puanları da içermektedir. Ürün puanı: Ürün puanları aylık olarak tahsis edilmektedir ve ADR nizin PSV miktarı ile hesaplanmaktadır. Her ay 75 ürün puanı kazanılmaktadır. Miktarlar ADR de ne kadar uzun süre kaldığınız baz alınarak belirlenmektedir: 10% iki aylık ADR niz olduğu sürece her zaman. 20% - programdaki ilk yılda (ilk 12 siparişinizi verdiğinizde). 30% - bir yıldan sonra (12 siparişten fazlasını verdiğinizde). a. S: ADR nin anlamı nedir? C: ADR = Otomatik Gönderi Programı: Favori ürünlerinizi düzeni olarak sipariş etmek için ADR ye bir kez kayıt olmanız yeterlidir ve bu sayede ürünler sizlere her ay otomatik olarak teslim edilecektir. ADR nizin içeriğini, gönderi tarihini, gönderi adresini her zaman değiştirebilirsiniz. b. S: Bir ADR ye sahip olmanın faydaları nelerdir? C: ADR nizin olması halinde, ürün fiyatlarında (ve PV de dahil olmak üzere) 5% indirim alırsınız. Ayrıca 20% değerinde Ürün Puanı teslim alırsınız. 12 ay boyunca ADR ye sahip olmanız durumunda 13. aydan itibaren 30% ürün puanı teslim alırsınız. İki aylık ADRler için, 10% ürün puanı teslim alırsınız. ADR nizi internet aracılığıyla oluşturmanız halinde 50% lik gönderi indiriminden de yararlanabilirsiniz. 5. SİPARİŞ VERME: 6. GÖNDERİ: S: Türkiye de nasıl sipariş verebilirim? C: Siparişlerinizi aşağıdaki telefon numaralarını kullanarak verebilirsiniz: (ücretsiz) (ücretli) mobil ile (ücretli) faks ile: , ve e-posta göndererek: or online at a. S: Siparişin tahmini geliş süresi nedir? C: Ödeme yapıldıktan sonra, sipariş sizlere 4-5 iş günü içerisinde teslim edilecektir. b. S: Eğer gecikme olursa ne yapmalıyım? C: Sipariş tesliminde gecikme olursa, lütfen en kısa sürede yerel Müşteri Servisinizle iletişime geçiniz. Böylece gecikmenin nedenini derhal belirleyebiliriz.

3 7. KOMİSYON ÖDEMELERİ (TEKNİK BAKIŞ AÇISI): a. S: Komisyonumu teslim alabilmek için ne yapmalıyım? C: Şirketin banka hesap detaylarınızı teslim aldığından emin olun. Komisyonlar doğrudan banka hesabınıza ödenecektir. b. S: Komisyonum ne zaman hesaplanacaktır? C: Bir önceki ayın performansı için hesaplanan komisyon, şu anki ayın 20 sinden önce hesaplanmaktadır. c. S: Komisyonumu ne zaman alabilirim? C: Komisyon ödemesi her ayın 20 si ile 25 i arası yapılmaktadır. Komisyon ödemesinde bir gecikme olması halinde takip eden ödeme iki hafta içerisinde planlanacaktır. d. S: Komisyonumu almak için Nu Skin i faturalandırmalı mıyım? C: Kayıtlı, KDV ödeyen biriyseniz komisyon ödemesinden önce aşağıdaki adrese fatura ibraz etmeniz gerekmektedir: Nu Skin Turkey Cilt Bakim ve Besleyici urunleri Tic. Ltd. Sti. Maslak Mah. Bilim sok. S u n P la z a Ka t : Maslak / Istambul KDV ödeme yükümlülüğünüz yok ise, fatura ibraz etmeniz gerekmemektedir. Şirket, gelir verginizi devlete doğrudan ödeyecektir e. S: Komisyonumu teslim alamazsam ne yapmalıyım? C: a) Lütfen ilgili ayda komisyon almaya yeterli olup olmadığınızdan emin olunuz b) Lütfen banka hesabınızın sistemimizde kayıtlı olduğundan emin olunuz. c) Eğer KDV ödeyen biriyseniz, lütfen komisyon ödemesini almadan önce fatura kestiğinizden emin olunuz.

4 8. KOMİSYON ÖDEMESİ SATIŞ KAZANÇ PLANI AÇISINDAN a. S: Komisyon almaya nasıl elverişli olabilirim? C: Komisyon almak için, Satış Kazanç Planı gereklilikleriyle örtüşen bazı teknik detayları bizlere sunmalısınız. b. S: Komisyon ödemeleri ya da Satış Kazanç Planı ile ilgili sorularım için kiminle iletişime geçmeliyim? C :Komisyonlarla ya da Satış Kazanç Planı ile ilgili sorularınız için lütfen yerel Müşteri Servisiniz ile iletişime geçiniz. 9. GERİ GÖNDERİLEN ÜRÜNLER (RMA): a. S: Geri gönderilen ürünler için hangi kurallar uygulanabilirdir (RMA)? C: Politikalar ve Prosedürler uyarınca aşağıda listelenen ürünleri iade olarak kabul ediyoruz: 1) Tekrar satılabilir durumdaki ürünler: (paragraf 4.2,P&P) Satın alım tarihinden itibaren 12 ay içerisinde iade edilen ürünler için toptan satış fiyatının 90% ı. Teslimattan itibaren 30 gün içerisinde Şirkete geri gönderilen ürünler için 100% para iadesi (ödenmişse KDV.vergi dahil, nakliye, komisyonlar ve satın alımla ilgili diğer kazanımlar hariç olmak üzere). Sipariş teslimattan itibaren ilk 14 gün içerisinde iptal edilirse, para iadesi gönderi ücretini de içerecektir (hızlı gönderiler için alınan tamamlayıcı ücretler hariç olmak üzere); aski durumda bu para iadesi nakliye ve gönderi ücretini içermeyecektir. Satın alımla ilgili diğer kazanımlar ve bonuslar ödemedem hariç tutulacaklardır. 2) Kit ya da paket halinde satılan ürünler: (paragraf 4.1 (iii), P&P) Bir kitin parçası ya da paket olarak indirimle satılan ürünler, açılmamış ve tekrar satılabilir koşullarda ise ayrı ayrı geri gönderilebilirler. Ürünlerin iadesi uygun olan indirimli fiyat üzerinden gerçekleştirilecektir. 3) Erken fesihte geri iade: (paragraf 3.9,P&P) Şirkete yazılı bilgi vererek, ibraz edildikten ondört gün içerisinde Distribütör Anlaşması nı iptal etme hakkınız bulunmaktadır. Mallar için ödenen paraları geri alabilmek için ürünleri (henüz Nu Skin Yerel tarafından düzenlenmemektedir) geri iade etmeniz gerekmektedir. Nu Skin Yerel e kontratı feshinizi bildirdikten sonra ürünleri 21 gün içerisinde geri iade edebilirsiniz. Bu ürünlerin gönderi ücretleri sizler tarafından karşılanacaktır. Bu mallar için ödenen paralar, ürünlerin geri gönderimi ile sizlere ödenebilirdir ya da ürünler sizlere henüz teslim edilmediyse derhal ödenebilirdir. Daha fazla bilgi ve detay için, lütfen Politikalar ve Prosedürleri okuyunuz.

5 b. S: Para iademi ne zaman alabilirim? C: RMA nız kapandıktan sonra, ödemeniz en kısa sürede gerçekleştirilecektir. c. S: RMA işlemi nasıl yürümektedir? C: a) Herhangi bir ürünü geri göndermeden, lütfen müşteri servisiyle RMA için iletişime geçiniz. b) Bu numara pakedin üzerinde yazılı olmalıdır ve dağıtım deposuna gönderilmelidir. Tüm geri iadeler müşterinin masrafında gerçekleşmelidir. c) İade pakediniz dağıtım deposuna ulaştığında, dağıtım deposu müşteri servisine ürün teslimini doğrulayacaktır. d) Ardından müşteri servisi RMA yı kapatacaktır. e) Para iadesi alabilmeniz için, müşteri servis Temsilcimizin banka hesap detaylarınızı bilmesi gerekmektedir. f) Nu Skin finans departmanı, ürünlerin iade işlemi tamamlandıktan sonra, para iadesini gerçekleştirecektir g) İadeler ayın 25 i ile gelecek ayın 10 u arasındaki tarihlerde gerçekleştirilemez. d. S: Politikalar ve Prosedürlerle ilgili daha fazla bilgiyi nereden alabilirim: C: Politikalar ve Prosedürleri, Office>Kütüphane bağlantısında ve nuskin/en_tr/opportunity/why_nu_skin_/financial_rewards/policies_procedures.html web adresinde bulabilirsiniz. e. S: Ürünler hakkında daha fazla bilgiyi nereden alabilirim? C: Office>Kütüphane içerisinde Ürün Bilgi Sayfalarını (PIP) Türkçe olarak bulabilirsiniz. Bir sorunuzun olması halinde Müşteri Servisi Temsilcimiz sorunuzu ürün uzmanına ulaştıracak ve sizlere mümkün olduğunca kısa zaman içerisinde geri dönüş yapacaktır. 10. ZARAR GÖRMÜŞ ÜRÜNLER İÇİN DEĞİŞİM S: Kusurlu ya da yanlış gönderilen ürünün değişiminde hangi kurallar uygulanabilirdir? C: Politikalar ve Prosedürler uyarınca (paragraf 4.2, P&P) aksi uygulanabilir yasalarca belirtilmedikçe, Şirket, doğrudan Şirketten satın alınan Ürünleri, yanlış gönderilmesi veya bozuk olmaları hallerinde satın alım tarihinden 90 gün içerisinde Şirketi bilgilendirmeniz halinde değiştirecektir. Değişim uygun olmadığı takdirde, Şirket, (i) sizlere bahsi geçen Ürünün değerince kredi açabilir, ve bu kredi diğer Ürünlerin satın alımında kullanılabilir veya, (ii) satın alım fiyatının tümünü iade edebilir. Not: Arızalı Galvanic Spa System in değişim süreci garanti kapsamı altındadır ve bu süreç 2 senedir.

Otomatik Gönderi Programı için Sıkça Sorulan Sorular

Otomatik Gönderi Programı için Sıkça Sorulan Sorular Otomatik Gönderi Programı için Sıkça Sorulan Sorular Genel 1. S) ADR nedir ve sizce neden katılmalıyım? C) ADR, Distribütör ya da müşterilerin bir ayda ürün alabileceği kazançlı bir programdır.ürünlerde

Detaylı

SATIŞ KAZANÇ PLANI BROŞÜRÜ

SATIŞ KAZANÇ PLANI BROŞÜRÜ SATIŞ KAZANÇ PLANI BROŞÜRÜ Nu Skin FARKTIR. FARK ORTADA. İş ortağınız olarak, dünya çapında sunduğumuz kazançlarla gerçek bir lider olarak farkımızı ortaya koymaya devam ediyoruz. Vizyonumuz belli Satış

Detaylı

Distribütör El Kitabı

Distribütör El Kitabı + Distribütör El Kitabı + 1 Doğrudan Satış Felsefemiz + 2 Natures la Kazanmak + 3 Başlamak + 4 Natures Kazanç Planı Satış üzerinden kazanç: Satın alabildiğiniz ürünleri satmak da kolay. Müşteri Komisyonu

Detaylı

Flavon max Tüketici Kulübü Organizasyon ve Çalışma Kuralları

Flavon max Tüketici Kulübü Organizasyon ve Çalışma Kuralları Flavon max Tüketici Kulübü Organizasyon ve Çalışma Kuralları Bu kurallar, Flavon max Tüketici Kulübü Üyelik Sözleşmesi nin ve Dağıtıcılık Anlaşması nın tamamlayıcı bir parçasıdır 1) Giriş Türkiye sınırları

Detaylı

Satış Sözleşmesi. 4. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından qkitap sorumludur.

Satış Sözleşmesi. 4. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından qkitap sorumludur. Satış Sözleşmesi 1. 18 yaşından küçük kişiler qkitap tan alışveriş yapamaz. Qkitap.com çocuklara yönelik e kitaplarda satışa sunmaktadır; ancak bunları yetişkinlere satmaktadır. 2. Qkitap tan kredi kartı

Detaylı

Kurallar ve Prosedürler

Kurallar ve Prosedürler Kurallar ve Prosedürler GİRİŞ Vemma Nutrition Company, Amerika birleşik devletlerinde yerleşik bir doğrudan satış şirketidir. En yüksek iş ahlakı standartlarında kurulmuş bir aile kaynaklı iştir. Kurucusunun

Detaylı

Autodesk Abonesiyseniz. 1, 2, 3 adımda çok kolay

Autodesk Abonesiyseniz. 1, 2, 3 adımda çok kolay Autodesk Abonesiyseniz Sadece abonelere özel avantajlara erişin. Abonelik Merkezi Hesabınızı açmanız için Kullanıcı Adı (User ID) ve geçici şifreyi gösteren e-postayı almış olmalısınız. Eğer e-posta size

Detaylı

AMWAY İŞ KURALLARI AMWAY İŞ KURALLARI 1

AMWAY İŞ KURALLARI AMWAY İŞ KURALLARI 1 AMWAY İŞ KURALLARI AMWAY İŞ KURALLARI 1 İçindekiler: BÖLÜM 1: GİRİŞ 3 BÖLÜM 2: TANIMLAR 3 BÖLÜM 3: BİR ASG OLMAK 5 BÖLÜM 4: ASG'LERİN GENEL SORUMLULUKLARI VE YÜKÜMLÜLÜKLERI 8 BÖLÜM 5: SPONSORLARIN EK SORUMLULUK

Detaylı

Yurt dışına teslimatımız bulunmamaktadır. Ödeme ve Ödeme Şartları

Yurt dışına teslimatımız bulunmamaktadır. Ödeme ve Ödeme Şartları Kullanım Koşulları Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. PROSET Bilgisayar bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik

Detaylı

paysafecard oyunlar için Genel Kullanım Koşulları (GKK)

paysafecard oyunlar için Genel Kullanım Koşulları (GKK) paysafecard oyunlar için Genel Kullanım Koşulları (GKK) Versiyon: Haziran 2015 1 Genel Hükümler 1.1 paysafecard oyun, kayıtlı merkezi Miralay Şefik Bey Sokak No.17 K:6, TR-34437 Gümüşsuyu, Beşiktaş-İstanbul

Detaylı

GENEL ŞARTLAR. I.Genel Kurallar

GENEL ŞARTLAR. I.Genel Kurallar GENEL ŞARTLAR I.Genel Kurallar 1. Bosch extra (Program), Programa katılan Bosch Otomotiv Servislerine ve Bağımsız Otomotiv Servislerine promosyon, puan kazanma, puan harcama ve ödül kazanma gibi imkanlar

Detaylı

Winalite Şirket Politikaları ve Prosedürleri

Winalite Şirket Politikaları ve Prosedürleri Winalite Şirket Politikaları ve Prosedürleri Winalite Şirket Politikaları ve Prosedürleri Birinci Bölüm: Özel Terimlerin Tanımı İkinci Bölüm: Nasıl Üye Olunur Üçüncü Bölüm: Üye Olmanın Şartları Dördüncü

Detaylı

Müşteri Sözleşmesi. Bu Müşteri Sözleşmesi en son Mart 2015`te güncellenmiştir

Müşteri Sözleşmesi. Bu Müşteri Sözleşmesi en son Mart 2015`te güncellenmiştir Müşteri Sözleşmesi Bu Müşteri Sözleşmesi en son Mart 2015`te güncellenmiştir Bölüm I-Açılış Hükmü 1. Müşteri Sözleşmesinin Tarafları 2. Giriş 1.1. Bu sözleşme BenchMark Fianans Ltd., The International

Detaylı

İçindekiler: Giriş. Giriş 2. Tanımlar 3. Bir ASG olmak 4. ASG'lerin Genel Sorumlulukları ve Yükümlülükleri 6

İçindekiler: Giriş. Giriş 2. Tanımlar 3. Bir ASG olmak 4. ASG'lerin Genel Sorumlulukları ve Yükümlülükleri 6 Z İ N D E YA Ş A M EV G Ü Z E L L İ K S İ Z İ N İ Ş İ N İ Z S İ Z İ N İ Ş İ N İ Z EV G Ü Z E L L İ K Z İ N D E YA Ş A M S İ Z İ N İ Ş İ N İ Z EV G Ü Z E L L İ K AMWAY İŞ KURALLARI Z İ N D E YA Ş A M İçindekiler:

Detaylı

MOBİLTRON 2.(İKİNCİ) EL MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

MOBİLTRON 2.(İKİNCİ) EL MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ MOBİLTRON 2.(İKİNCİ) EL MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ İşbu MOBİLTRON 2.(İKİNCİ) EL MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ (Bundan böyle SÖZLEŞME-2 olarak anılacaktır) ve Ekleri aşağıdaki koşullarda ve yalnızca mobiltron.com.tr

Detaylı

AMWAY İŞ KURALLARI 104691TR3 05/2011

AMWAY İŞ KURALLARI 104691TR3 05/2011 AMWAY İŞ KURALLARI İçindekiler: BÖLÜM 1: Giriş 3 BÖLÜM 2: Tanımlar 4 BÖLÜM 3: Bir ASG olmak 5 BÖLÜM 4: ASG'lerin Genel Sorumlulukları ve Yükümlülükleri 7 BÖLÜM 5: Sponsorların Ek Sorumluluk ve Yükümlülükleri

Detaylı

HÜKÜMLER VE KOŞULLAR

HÜKÜMLER VE KOŞULLAR HÜKÜMLER VE KOŞULLAR 1 BU HÜKÜMLER VE KOŞULLAR HAKKINDA 1.1 Tanımlar Bu hükümler ve koşullar genelinde kullanılan:.1.1.1 biz, Şirket veya tarafımız ibareleri, www.bet3000.com ve/veya C şirket numarasıyla

Detaylı

Bir taraftan: Mahmut mah. İstoç 14. ada no:18/20 adresinde mukim tori bilgisayar Telekom elektronik elek. Malz. Tic. Ltd. şti.

Bir taraftan: Mahmut mah. İstoç 14. ada no:18/20 adresinde mukim tori bilgisayar Telekom elektronik elek. Malz. Tic. Ltd. şti. TORİ BİLGİSAYAR TELEKOM. ELEKTRONİK ELK. MALZ. TİC. LTD. ŞTİ. Bir taraftan: Mahmut mah. İstoç 14. ada no:18/20 adresinde mukim tori bilgisayar Telekom elektronik elek. Malz. Tic. Ltd. şti. Diğer taraftan:

Detaylı

Sık Sorulan Sorular TR.MYHERBALIFE.COM'DAN SİPARİŞ TÜRKİYE, 14 Kasım 2014

Sık Sorulan Sorular TR.MYHERBALIFE.COM'DAN SİPARİŞ TÜRKİYE, 14 Kasım 2014 Cevabını görüntülemek için aşağıdaki sık sorulan sorulardan herhangi birine tıklayın. Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız Pazartesi - Cuma günleri 08:30 ile 17:30 arasında arasında +90 216 542 75 90 numaralı

Detaylı

3.1 Ürünün/lerin türü, cinsi, miktarı, modeli, rengi, satış bedeli, teslimat bilgileri aşağıdaki gibidir. Şöyle ki; Adet Peşin Fiyatı Vadeli Fiyatı

3.1 Ürünün/lerin türü, cinsi, miktarı, modeli, rengi, satış bedeli, teslimat bilgileri aşağıdaki gibidir. Şöyle ki; Adet Peşin Fiyatı Vadeli Fiyatı Mesafeli Satış Sözleşmesi Enka STORE MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ 1. SÖZLEŞMENİN TARAFLARI 1.1. ALICI Adı/Soyadı/Unvanı : Adresi : Telefon : Eposta adresi : 1.2. SATICI Unvanı : Adresi : Telefon : Faks :

Detaylı

Servis Açıklaması Kuru Piller için Garanti Dışı Pil Değişim Servisi (BRS)

Servis Açıklaması Kuru Piller için Garanti Dışı Pil Değişim Servisi (BRS) Servis Açıklaması Kuru Piller için Garanti Dışı Pil Değişim Servisi (BRS) Giriş Dell, Kuru Piller için Pil Değişim Servisi ( Servis(ler) ) sağlamaktan mutluluk duyar bu Servis Açıklaması ( Servis Açıklaması

Detaylı

İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞ SÖZLEŞMESİ (Uzak Mesafeli Satış Sözleşmesi) Madde 1- Taraflar. 1.1. Satıcı

İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞ SÖZLEŞMESİ (Uzak Mesafeli Satış Sözleşmesi) Madde 1- Taraflar. 1.1. Satıcı İNTERNET ÜZERİNDEN SATIŞ SÖZLEŞMESİ (Uzak Mesafeli Satış Sözleşmesi) Madde 1- Taraflar 1.1. Satıcı Adı : Firma Ekipmanları Taner Kaya (Bundan sonra www.firmaekipmanlari.com / SATICI olarak anılacaktır)

Detaylı

SATICI: İSTASYON MAH LONDRA ASFALTI NO :21 KEŞAN EDİRNE Adresine Mukim.YARAMAN GIDA TURİZM SANAYİ VE TİCARE T ANONİM ŞİRKETİ

SATICI: İSTASYON MAH LONDRA ASFALTI NO :21 KEŞAN EDİRNE Adresine Mukim.YARAMAN GIDA TURİZM SANAYİ VE TİCARE T ANONİM ŞİRKETİ İşbu sözleşme 13.06.2003 tarih ve 25137 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik gereği internet üzerinden gerçekleştiren satışlar için sözleşme

Detaylı

SÖZLEŞME MUTLAKA İKİ(2) NÜSHA OLARAK DOLDURULUP GÖNDERİLMELİDİR.

SÖZLEŞME MUTLAKA İKİ(2) NÜSHA OLARAK DOLDURULUP GÖNDERİLMELİDİR. SÖZLEŞME MUTLAKA İKİ(2) NÜSHA OLARAK DOLDURULUP GÖNDERİLMELİDİR. Sisteme üye olacakların, sözleşme metninin tüm sayfalarını imzalamaları, kendileri hakkında gerekli dosyanın oluşturulabilmesi ve bilgilerinin

Detaylı

Müşteri Sözleşmesi. Bu Müşteri Sözleşmesi en son Şubat 2015`de güncellenmiştir

Müşteri Sözleşmesi. Bu Müşteri Sözleşmesi en son Şubat 2015`de güncellenmiştir Müşteri Sözleşmesi Bu Müşteri Sözleşmesi en son Şubat 2015`de güncellenmiştir Bölüm I-Açılış Hükmü 1. Müşteri Sözleşmesinin Tarafları 1.1. Bu sözleşme BenchMark Fianans Ltd., The International Business

Detaylı

Aral Pazarlama İnşaat Petrol İç ve Dış Ticaret A.Ş. ARALMARKETING. Şirket İlkeleri

Aral Pazarlama İnşaat Petrol İç ve Dış Ticaret A.Ş. ARALMARKETING. Şirket İlkeleri ARALMARKETING Şirket İlkeleri ARAL PAZARLAMA İNŞAAT PETROL İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Marmara Mah. Önder Cad. No: 6/90 Beylikdüzü/İSTANBUL Vergi Dairesi : Beylikdüzü, Ver. No: 0710435324 1 ŞİRKET

Detaylı

ŞİRKET İLKELERİ KİTAPÇIĞI 01-01-2015

ŞİRKET İLKELERİ KİTAPÇIĞI 01-01-2015 ŞİRKET İLKELERİ KİTAPÇIĞI 01-01-2015 İÇİNDEKİLER Yarım Asrı Aşkın Bir Geçmişten Gelen Güven... 3 Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı... 4 Vizyonumuz, Misyonumuz, Değerlerimiz... 5 HuncaLife Temsilcisi Olmanın

Detaylı

TURKKOM HİZMET SÖZLEŞMESİ ÇALIŞMA PRENSİPLERİ ve ETİK KURALLARI TAAHHÜTLÜ TURKKOM FRANCHİSE BAYİLİK SÖZLEŞMESİ

TURKKOM HİZMET SÖZLEŞMESİ ÇALIŞMA PRENSİPLERİ ve ETİK KURALLARI TAAHHÜTLÜ TURKKOM FRANCHİSE BAYİLİK SÖZLEŞMESİ 1-TARAFLAR ve TANIMLAR TURKKOM HİZMET SÖZLEŞMESİ ÇALIŞMA PRENSİPLERİ ve ETİK KURALLARI TAAHHÜTLÜ TURKKOM FRANCHİSE BAYİLİK SÖZLEŞMESİ 1.1- TURKKOM İnternet Pazarlama Bilişim Müteahhitlik ve Eğitim Hizmetleri

Detaylı

BAYİLİK ve B2B E-TİCARET SÖZLEŞMESİ

BAYİLİK ve B2B E-TİCARET SÖZLEŞMESİ 1 BAYİLİK ve B2B E-TİCARET SÖZLEŞMESİ Bu sözleşme bir tarafta, Kavacık mah. Çavuşbaşı cd. Yayabeyi sok. no:8 Beykoz/İstanbul adresinde mukim ÖNCÜ GÜVENLİK SİSTEMLERİ ve diğer tarafta adresinde mukim....

Detaylı

Qassa.com.tr ürünüdür. Qassa Turkey B.V. Postbus 120 3890 AC Zeewolde The Netherlands Tel: +31 (0) 36 303 02 07 Faks: +31 (0) 36 522 70 15

Qassa.com.tr ürünüdür. Qassa Turkey B.V. Postbus 120 3890 AC Zeewolde The Netherlands Tel: +31 (0) 36 303 02 07 Faks: +31 (0) 36 522 70 15 Qassa.com.tr ürünüdür Qassa Turkey B.V. Postbus 120 3890 AC Zeewolde The Netherlands Tel: +31 (0) 36 303 02 07 Faks: +31 (0) 36 522 70 15 Bir Qassa üyesi olarak verilen hak ve yükümlükler aşağıda verilmiştir.

Detaylı