Auger Monster. Her Şeyi Yapan Izgara Sistemi

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Auger Monster. Her Şeyi Yapan Izgara Sistemi"

Transkript

1 Her Şeyi Yapan Izgara Sistemi uger Monster İnce izgara sistemi uger Monster, JWCI nin en iyi üç teknolojisi olan öğütücüyü, ince ızgarayı ve sıkıştırıcıyı birleştiren güçlü ve uygun fiyatlı bir atık su ızgarasıdır. İstenmeyen katı maddeleri ayırarak arıtma tesisinin daha verimli çalışmasını sağlar, böylece operatörler ve yöneticilerin işini kolaylaştırır. uger Monster, beş sistemi kompakt bir sistemde birleştirir. İlk olarak, güçlü Muffin Monster veya Channel Monster gelen tüm katı maddeleri öğütür. Daha sonra, sert katı maddeler delikli bir ızgara plakası tarafından yakalanır ve dönen bir helezon ile su içerisinden alınır. Katı maddeler helezon ile taşınırken, ikili yıkama sistemi fekal maddeleri temizler. Daha sonra helezon, katı maddeleri, deşarjdan önceki susuzlaştırma bölümüne, kuru katı madde içeriğinin daha da artırıldığı (isteğe bağlı) deşarj noktasına iletir. Daha temiz, daha kompakt deşarj, kokuyu minimum düzeyde tutar ve atık göe alanına daha az su ve fekal madde göndererek imha maliyetini düşürür. uger Monster ile atık su filtreleme hiç bu kadar kolay olmamıştı bu ızgara her işin üstesinden gelir! Helezon döner ve kanaldan dışarı çıkarır bir JWCI Özelliği! Özelliikler ve avantajla Çift Şaftlı Öğütücü Kanıtlanmış Muffin Monster öğütme teknolojisi Dolanmayı önlemek için uzun lifli döküntüleri ufalar Daha etkin yıkama için kümelenmiş parçaları öğütür Spiral Burgu Düzeneği Yumuşak organik maddeler kanala geri akıtılırken katı maddeler delikli bir ızgara ile ayrılır Çeşitli ızgara boyutları: 2, 3 veya 6 lik delikler Daha Temiz Filtrelenmiş Madde Çıkışı ntegre püskürtmeli yıkama sistemi filtrelenen maddeleri temizler ve daha temiz deşarj suyu ve azaltılmış koku elde etmek için fekal maddeleri ortadan kaldırır Tam İnce Izgara Sistemi Yüksek debili öğütme, filtreleme, yıkama ve susuzlaştırma teknolojisini birleştirir Çok küçük bir çalışmayla veya fazladan bir çalışma yapmadan mevcut kanala yerleşim Kolay montaj Kolay rişim, Dönen Helezon Helezon, bakımın ve çıkarma işleminin kolay yapılabilmesi için sabit bir pivot noktaya monte edilmiştir Operatörler, ızgara oluğunu, helezon fırçasını ve taşıyıcıyı incelemek üzere kolayca kat seviyesine getirebilir Otomasyonlu PLC İzleme ve Kumanda Otomatik yük algılama ve ters çevirme özelliği sistemi korur Katı maddelerin en iyi şekilde ayrılması ve en uzun çalışma ömrü için ayarlanabilir, farklı helezon dönüş süreleri Hatasız helezon modu, elektronik devreler devre dışı kaldığında bile sistemin çalışmaya devam etmesini sağlar

2 Çalişma 1) Sudaki istenmeyen askıdaki katı maddeler Channel Monster bölümüne girer. 4 2) Katı maddeler dönen tamburlarda (varsa) yakalanır ve daha küçük parçalara ayrılmaları için merkezi öğütücüye taşınır. Kağıt ve pamuk ürünleri gibi küçük katı maddeler bile yakalanır ve kontrol altına alınır. 3) Sert katı maddeler, delikli filtreleme bölgesine girer ve eğimli helezon tarafından kaldırılır. Yıkama suyu spreyleri katı maddeleri temizler ve yumuşak organik maddeleri tekrar akışın içine gönderir. 3 4) Yıkanan filtrelenmiş maddeler kat seviyesine taşınır, susuzlaştırılır (isteğe bağlı) ve bir konteyner veya bir torbalama sisteminde biriktirilir (isteğe bağlı). 2 1 Daha temiz, daha kompakt deşarj uger Monster dejarşı, daha temiz, daha kuru ve daha kompakttır. uger Monster, giriş alanını daha temiz tuttuğu, zamandan tasarruf sağladığı ve işletmesi daha düşük maliyetli olduğu için atık su operatörleri ve yöneticileri arasında en çok tercih edilen sistem haline gelmiştir. Yapı malzemeleri Kanal İskeleti: Standart paslanmaz çelik Keskiler ve ra Parçalar: Isıya tabi tutulmuş alaşım çelik, minimum Rockwell C ye sertleştirilmiş tek tip yüzey zemini Şaftlar: Isıya tabi tutulmuş altıgen çelik Uç Bağlantı Yuvaları ve Kapaklar: Dökme Demir Conta Yüzeyleri: Tungsten Karpit / Tungsten Karpit lastomerler: Buna-N Değiştirilebilir helezon fırçası, delikli ızgarayı temiz tutar ve katı maddelerin taşınmasına yardımcı olur. Helezon Sistemi: laşım çelik vidalı paslanmaz çelik kasalar

3 uger Monster Model L Helezon Öğütücü yok 1,5 kw IP55 TFC helezon motoru (batırılabilir IP68 ve diğer standartlar opsiyoneldir). Sistem yüksekliğine bağlı olarak minimum 660 ve üstü kanal derinliği. Opsiyonel Screenings Washer Monster Izgaraları resimdeki gibidir. Model L 1596 Yükseklik Deşarj Desteği 35º L* P** Kaldırma Noktası Püskürtmeli Yıkama Sistemi Girişi 25 NPT Giriş suyu W Model W Min. Kanal Genişliği Debi m 3 /saat L L L L L L MBR Dostu Sistem Ölçümler 480 lik üniteye göredir. 170 ve 285 lik seçenekler de mevcuttur. *L Helezon Uzunlukları **P Konumu 250 lik artışlarla arasında değişen taşıma uzunlukları. Konfigürasyon yardımı için danışınız. 250 lik artışlarla arasında değişen pivot konumları. Konfigürasyon yardımı için fabrikaya danışın. Ölçümler L, C ve G modelleri için geçerlidir. uger Monster yakalar, yıkar ve taşır.

4 uger Monster Model C Tek Tambur 1,5 kw IP55 TFC helezon motoru (batırılabilir IP68 ve diğer standartlar opsiyoneldir). 4 kw öğütücü motor. 0,75 kw dram motoru. Sistem yüksekliğine bağlı olarak minimum 660 ve üstü kanal derinliği. Gösterilen ünite 480 dir. 170 ve 285 lik seçenekler de mevcuttur. Debi optimum kanal şartlarına göredir. Son uygulama analizi ve debi için lütfen danışınız. Model C 1596 Yükseklik Deşarj Desteği 35º L* P** Kaldırma Noktası Püskürtmeli Yıkama Sistemi Girişi 25 NPT W 130 C B Uzunluk D Giriş suyu Model B C D W Min. Kanal Genişliği C C C C C C Resimdeki gibi paslanmaz çelik şasi. Yalnızca öğütücü şasi ile 610 lik minimum kanal genişliği. Debi m 3 /saat uger Monster deşarjı. uger Monster ve çapraz taşıyıcı. uger Monster (İngiltere de bir tesis).

5 uger Monster Model G Öğütücü ve ızgara 1,5 kw IP55 TFC helezon motoru (batırılabilir IP68 ve diğer standartlar opsiyoneldir). 4 kw öğütücü motor. Sistem yüksekliğine bağlı olarak minimum 660 ve üstü kanal derinliği. Gösterilen ünite 285 dir. 170 ve 480 lik seçenekler de mevcuttur. Debi, optimum kanal şartlarına göredir. Son uygulama analizi ve debi için lütfen fabrikaya danışın. Model G 1596 Yükseklik Deşarj Desteği 35º L* P** Kaldırma Noktası Püskürtmeli Yıkama Sistemi Girişi 25 NPT W C B 105 D Uzunluk Giriş suyu Model B C D W Min. Kanal Genişliği G G G G G G * Resimdeki gibi paslanmaz çelik şasi. Yalnızca öğütücü şasisi ve 285 lik helezonuyla 406 lik minimum kanal genişliği. Yalnızca öğütücü şasisi ve 170 lik helezonuyla 305 lik minimum kanal genişliği. Debi m 3 /saat Torbaya deşarj. uger Monster (İskoçya da bir tesis). Çamur filtreleme uygulaması.

6 uger Monster seçenekleri Izgara Boyutları 2, 3 veya 6 lik delikli ızgaralar 170 lik helezonla 305 ve üstündeki kanallara sığar lektrik motoru Isı Battaniyesi Torbalayıcı Taşıyıcı Seçenekleri Boşaltılan katı maddeleri dikey, yatay veya herhangi bir açıyla taşıyabilir. Savaklı taşıyıcı k susuzlaştırma Helezonun sonundaki susuzlaştırma bölümü, nakliye ve imha maliyetlerinden tasarruf sağlamak için malzemeleri sıkıştırır Taşıyıcı Kompaktlaştırma bölgesi Çift Şaftlı Öğütücü Kanalınıza ve akış gereksinimlerinize uygun çeşitli kesici yığın yükseklikleri Çoklu kesici seçenekleri Yüksek debi kızakları Yüksek debili filtreleme tamburlu Channel Monster Motorlar Tekli veya çoklu tahrik lektrik motoru Patlamaya dayanıklı elektrikv motoru IP68 Motor Uzatılmış Motor Şaftı Tahrik mili uzantısı, motorun en yüksek taşma seviyesi üzerine yerleştirilmesini sağlar. 150 lik artımları vardır. Maksimum Taşma Çubuk Izgaraları İskelete bağlı paslanmaz çelik çubuklar, taşma durumunda katı maddelerin geçmesini önler. Yüksek Teknolojili Kontrolörler Duvar seçenekleri: standart; patlamaya dayanıklı; hava koşullarına Uzatılmış şaft dayanıklı IP65 Çift motor seçeneği, kesici yığını ve tamburun bağımsız çalışmasını sağlar Deşarj Torbalayıcısı Filtrelenen maddeler deşarj hattının vsonuna yerleştirilen plastik bir poşetin içine toplanabilir Operatör yalnızca çöp poşetini halkadan çeker ve ağzını bağlar Soğut Hava Sistemi Isı izleme ve yalıtım battaniyesi Kontrolör donmayı önler Soğuk iklimlerde yüksek performans sağlanır çık havada çalışır, bir binaya veya üzerinin örtülmesine gerek yoktur Model Model Channel Monster SISP Insaat Malzemeleri & Makine Pazarlama Ltd. Sti. Bostancı Yolu Caddesi Keyap Sitesi -2 Blok No:12 Y. Dudullu Umraniye / ISTNBUL Phone: Fax: Unit 15, Daneside Business Park River Dane Road Congleton, Cheshire CW12 1UN United Kingdom Phone: Fax: JWC nvironmental. United States patents may apply: 4,919,346; 5,060,872; 5,320,286; 5,333,801; 5,354,004; 5,478,020; 5,505,388; 5,593,100; 6,176,443; 6,332,984; 7,073,433; 7,080,650; 7,081,171; 7,086,405; R37,349; R37,550. dditional and foreign patents are pending (M-TR-08)