Xerox WorkCentre 5865/5875/5890 Çok Fonksiyonlu Sistem Çığır açan basitlik sayesinde üstün üretkenlik.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Xerox WorkCentre 5865/5875/5890 Çok Fonksiyonlu Sistem Çığır açan basitlik sayesinde üstün üretkenlik."

Transkript

1 WorkCentre 5865 / 5875 / 5890 A3 Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Sistem Xerox WorkCentre 5865/5875/5890 Çok Fonksiyonlu Sistem Çığır açan basitlik sayesinde üstün üretkenlik.

2 Daha fazla üretkenliğe izin verebilmek için yeni bir zihniyet gerekir. Perde arkasında işleri halleden ve personelinizin istedikleri şekilde çalışarak gerçekten önemli işlere odaklanmasına olanak tanıyan bir ofis teknolojisi çözümüne ihtiyacınız var. Departman seviyesindeki iş yükünü azaltan bir basitliğe ve ayrıca ekibinizin daha düşük maliyetli, daha güvenli ve daha fazla esneklikle çalışmasını sağlayacak gelişmiş özelliklere ihtiyacınız var. Xerox ve WorkCentre 5865/5875/5890 ın sunduğu çözümlere ihtiyacınız var.

3 Yeni bir çalışma şekli. Büyük iş gruplarının başarılı olmasının nedeni üretken, esnek ve güvenilir oluşlarıdır. Aynı güçlü yönlere sahip bir ofis teknolojisi çözümüne ihtiyacınız var. WorkCentre 5865/5875/5890 ı yoğun iş yükünüzle daha önce hiç aklınıza gelmeyen şekilllerde başa çıkmanıza yardımcı olan güçlü özelliklerle tasarlamamızın nedeni budur. Harika özellikler hız seçimi sizin elinizde. 65, 75 veya 90 syf/dak a varan hızlar, departman düzeyinde iş yükünüzü rahatlıkla karşılar. Ancak iş grubu düzeyinde üretkenliğe ihtiyaç duyuyorsanız, 55 syf/dak lık harika performans için süratli ancak daha düşük hızlı WorkCentre 5845 veya 5855 modellerini düşünebilirsiniz. Dakikada 200 görüntüye ulaşan hızla tarama. Tek geçişli renkli tarama, tam renkli belgelerin elektronik ortamda daha hızlı dağıtımını sağlar ve böylece daha etkin ve etkileyici iletişime olanak tanır. Aydınlatılmış Kağıt Yolu. WorkCentre 5865/5875/5890 da bulunan aydınlatılmış kağıt yolu sayesinde kullanıcı erişimi daha da kolaylaşır. Daha yüksek kağıt kapasitesi, daha fazla esneklik yapraklık toplam kağıt kapasitesiyle daha uzun süre daha fazla yazdırın. Basitten gelişmişe son işlem seçenekleriyle iş yükünüzün gerektirdiği esnekliğe sahip olacaksınız. Olağanüstü baskı ve kopya kalitesi. Üstün ince çizgi tanımı, gölgeleri ve vurgularıyla kopyalarınız gerçekten aslı gibi görünür. Cihaz başındaymışcasına basit. Bilgisayar başında değilken, daha hızlı belge dağıtımı için, dosyaları taşınabilir USB bellekten yazdırın ve USB belleğe tarayın. Yazdırma işi sizin, öncelik sizin. Print Around özelliği, kaynağa gerek duyan bir işi (örneğin farklı ebatta bir kağıt) bekleterek ve kuyrukta bekleyen bir sonraki işi yazdırarak uzun yazdırma gecikmelerini ortadan kaldırır. Size özel çözümler. Extensible Interface Platform (EIP) Sunucusuz teknolojisi sayesinde BT altyapısını genişletmeye gerek olmadan ConnectKey çok fonksiyonlu sistemlerde çalışacak uygulamalar oluşturulabilir. Böylece destek uygulamalarından taramaya kadar farklı özelliklerle cihazınızın kullanımını kişiselleştirip daha kolay hale getirebilirsiniz. Tek Dokunuşla Tarama Tek Dokunuşla Tarama özelliğini kullanarak doğrudan renkli dokunmatik ekran arayüzünde özel olarak atanmış, bulunması kolay bir tarama düğmesi oluşturabilirsiniz. Hızlı belge dağıtımı ve arşivlemesi için Tek Dokunuşla Tarama düğmesine özel bir tarama iş akışı atayabilirsiniz.

4 Basitlikte yeni bir standart. Doğru araçlarla çalışan büyük iş grupları daha etkin faaliyet gösterir ve gerçekten önemli işlerde daha başarılı olurlar. İçiniz rahat olsun, WorkCentre 5865/5875/5890, çalışma şeklinize uyan bir çözümle karmaşık işleri kolaylaştırır. Çevreyi Koruma Özellikleri Standarttır Çevreyle ilgili özellikler de içeren bu çok fonksiyonlu güçlü sistemi edinin. Hızlı başlatma özellikli güç tasarrufu özelliği cihazın çalışmaya hazır durumda beklemesini sağlar. AB Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması (RoHS) Direktifine ve zorlayıcı hükümler içeren ENERGY STAR TEC Sürüm 1.2 standartlarına tamamen uygundur. Çevre üzerindeki etkiyi azaltmak için çok sayıda yazdırma ayarı bulunur. Seçenekler arasında isteğe bağlı iki taraflı yazdırma, prova yazdırma, geri dönüştürülmüş kağıda yazdırma ve taslak modu vardır. Yenilikçi Earth Smart yazdırma sürücüsü ayarları, çevre açısından en duyarlı yazdırma seçeneklerinin kullanılmasını sağlar. Modern dokunmatik renkli ekran kullanıcı arayüzü. Dokunmatik özellikli, modern, renkli ekran kullanıcı arayüzü parlak, sezgisel simgelere sahiptir. Tüm önemli işlevlere doğrudan ana ekrandan ulaşılmasını sağlayan bu arayüz, verdiği hisle Xerox un alışılagelmiş rahatlığını sunar. Daha az kullanıcı müdahalesi daha az aksama süresi anlamına gelir. Yeni ve daha etkin tonerimiz daha uzun süre dayanır, kullanıcılar tarafından kolayca değiştirilebilir ve üstün görüntü kalitesi sunar. Cihaz başında faydalı özellikler. Ön paneldeki renkli dokunmatik ekrandan ulaşabileceğiniz entegre yardım videoları hızlı sorun giderme desteği sağlar. Gerçek anlamda evrensel yazdırma sürücüsü. Xerox Global Print Driver (X-GPD) BT yöneticilerinin Xerox ve Xerox olmayan cihazları tek bir sürücüden yüklemesini, yükseltmesini ve yönetmesini sağlar. Son kullanıcılar için tutarlı, kullanımı kolay bir arabirim sağlayarak destek çağrılarının sayısını azaltır ve baskı hizmetleri yönetimini kolaylaştırır. Gelişmiş kopyalama ve faks özellikleri. WorkCentre 5865/5875/5890 gündelik ofis işlerini büyük ölçüde basitleştirirken Bilgi Notu, Bates Damgalama, sekme yazdırma kabiliyeti ve sayfa düzeyinde programlama gibi özel yazdırma uygulamalarını da destekler. Tutarlı kullanıcı deneyimi. WorkCentre 5865/5875/5890 da en yeni A3 çok fonksiyonlu sistemlerimizdeki kontrol ünitesi kullanılmıştır. Kullanıcılar alışık oldukları görünüm ve hissiyat sayesinde cihazları kullanırken daha rahat hissederler. Çığır açan Xerox ConnectKey Kontrol Ünitesi teknolojimizle ilgili daha fazla bilgi için, adresini ziyaret edin.

5 Hassas bilgilerinizi riske atmayın. İşletmenizin başarısı için kritik öneme sahip veriler tam olarak korunmadıktan sonra tam performansla çalışmanın hiçbir anlamı kalmaz. İşte bu nedenle WorkCentre 5865/5875/5890, 7/24 kapsamlı korumayı garanti eden güvenlik sektörü liderlerinden sağladığı en mükemmel gelişmiş özellikler, teknolojiler ve çözümlerle gurur duymaktadır. Gizli bilgilerinizi koruyun. Tarama için şifreli PDF dosyalarıyla tüm hassas verileri koruma; 256-bit AES FIPS standardı ile uyumlu sabit sürücü şifrelemesi ve tüm veri parçalarının topluca silinmesini sağlayan 3 geçişli temizlik sürecine sahip Görüntü Üzerine Yazma özelliği. Yetkisiz erişimi engelleyin. Xerox kullanıcı izinleri, ağ kimlik doğrulaması, IP filtreleme ve akıllı kart, görev tabanlı ve fonksiyon düzeyinde oturum açma özellikleriyle yalnızca yetkili kullanıcıların cihaza erişmesine izin verebilirsiniz. Proaktif tehdit yönetimi. Yeni güvenlik açıklarına karşı güvenlik merkezlerini (clearinghouse) izler ve gerektiğinde düzeltme ekleri sağlayarak ekipmanınızın güncelliğini ve verilerinizin güvenliğini temin eder. Ayrıca, RSS beslemeleri üzerinden en son güncellemeleri anında alabilir ve adresinden bilgi edinebilirsiniz. Düzenlemelerle sürekli uyum. WorkCentre 5865/5875/5890 serisindeki cihazlar; kamu, finans ve sağlık sektörleri de dahil olmak üzere, tüm sektörlerdeki en son güvenlik standartlarıyla uyumludur. Bu standartlar arasında Common Criteria (sertifika bekleniyor), HIPAA, Data Protection Act (Veri Koruma Yasası), COBIT ve diğerleri yer alır. Bu cihazlar, ihtiyaçlarınızı karşılamak için mevcut olan tüm kontrollerle birlikte her standarda uyabilir. Tam görünürlük kazanın. Cihazınız ve ağınız için tam görünürlük edinerek IP hırsızlığını önleyin ve bu tür durumların reddedilememesini sağlayın. Güvenlik politikası yönetimi ve Audit Log ile cihaz üzerindeki tüm aktivitenin izlenmesi sayesinde, kimin neye ne zaman eriştiğini öğrenebilirsiniz. Size ait olanı korumak için işbirliği. McAfee teknolojisi entegrasyonu içeren Xerox ConnectKey çok fonksiyonlu sistemler, sektörde potansiyel dış tehditlerden kendilerini koruyan ilk çok fonksiyonlu sistem serisidir. McAfee nin güvenilir adresler listesi teknolojisi, cihazlarınızda yalnızca güvenli, önceden onaylı sistem dosyalarının çalıştırılmasına izin verdiği için, yazılımları yeni güvenlik tehditlerine karşı elle güncelleme ihtiyacını en aza indirir. Ayrıca Xerox MPS alet çantası ve McAfee epolicy (epo) nin sorunsuz entegrasyonu sayesinde kolay takip ve izleme mümkündür. Ayrıca otomatik Cisco TrustSec Kimlik Hizmetleri Motoru (ISE) entegrasyonu, BT merkezli güvenlik politikalarını ve uyum ilkelerini uygulatmak için ConnectKey çok fonksiyonlu sistemlerin tüm uç noktalarına kapsamlı bir görünürlük sunar.

6 Gerçek iş siz neredeyseniz oradadır. Günümüz iş dünyasının hızı, işinizi kolaylaştıran teknolojiye her an ve her yerden erişmenizi gerektirir. Mobil çözümlerimiz günümüz profesyonellerinin işlerini hem ofiste hem de ofis dışında görmelerini sağlayarak, iş nedeniyle nereye gitmeleri gerekirse gereksin onlara özgürlük ve esneklik kazandırıyor. Uzaktan İzleme ve Yönetim Uzaktan Kumanda Paneli özelliği sayesinde, WorkCentre 5865/5875/5890 kullanıcı arayüzünü istediğiniz iş istasyonundan, sanki cihazın başındaymışsınız gibi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanıcıları uzaktan eğitirken ve cihaz ayarlarını yapılandırırken içiniz rahat olsun; entegre güvenlik özelliği birden fazla uzaktan işlemi engellemek için aynı anda sadece tek bir yetkili işleme izin verir. Sınırlandırılmamış Hareket Özgürlüğü WorkCentre 5865/5875/5890 ofis personelinize cihaz işlevlerini herhangi bir iş istasyonundan kontrol edebilme lüksünü sağlar. Ayrıca hareket halindeki çalışanlar, nerede olurlarsa olsunlar iletişim araçlarına ve üretkenlik çözümlerine erişebilirler. İsteğe bağlı Wi-Fi bağlantısı. Yöneticiler, ağ kablo bağlantısına gerek olmaksızın, WorkCentre 5800 serisi cihazlarını istedikleri yerden ağa bağlayabilirler. Xerox Mobil Yazdırma ve diğer özellikler. Xerox, çoğu mobil cihaz için geçerli olmak üzere, mobil cihazınızı kullanarak, markası ne olursa olsun herhangi bir yazıcıdan veya çok fonksiyonlu sistemden güvenli, doğru yazdırma yapabilmeniz için tüm seçeneklere sahiptir. Dahası da var; Xerox, PIN koduyla erişim ve çoklu mobil işletim sistemleri gibi BT dostu opsiyonel özellikler de sunuyor. Daha fazla bilgi için,

7 WorkCentre 5800 Serisi Özellikleri: 1 2 Üretkenlik Tarama Güvenlik Ağ Bağlantısı 5 Çözümler Wi-Fi Kağıt Girişi 1 Tek Geçişli Otomatik Doküman Besleyici belgeleri dakikada 200 görüntüye varan hızlarla tarar yapraklık Baypas Kasetine 216 g/m 2 ye kadar ağır kağıtlar konulabilir yapraklık iki adet genel kaset A3 boyutuna kadar ayarlanabilir. 4 Opsiyonel Zarf Kiti (Kaset 2 nin yerini alır) 50 zarfın sorunsuz beslenmesini sağlar. 5 Yüksek Kapasiteli Tandem Tepsi toplam yaprak A4 kağıt alır yapraklık A4 Yüksek Kapasiteli Besleyici (opsiyonel) ile toplam kapasite yaprağa yükseltilebilir. Alternatif olarak, A4 veya A3 boyutunda yapraklık Kısa Kenar Kiti ni ekleyebilirsiniz. Son İşlem Seçenekleri 7 Çok sayıdaki son işlem seçeneği sayesinde farklı çalışma gruplarına uygun yetenekler ekleyebilirsiniz. Zımba ve delik delme gibi temel özellikleri seçebilir veya numaralandırılmış, sırt dikişli, katlı kitapçıklar ya da Z ve C katlı broşürler elde etmek için gelişmiş özellikleri tercih edebilirsiniz. Olasılıkları Artırın Xerox EIP platformu üzerine inşa edilmiş, bulutta ya da sunucuda barındırılan ve herhangi bir WorkCentre 5865/5875/5890 cihazından erişilebilen Xerox İş Akışı Çözümleri nin sağladığı güçle, şirketinizin hayati önem taşıyan işleri yapış şeklinde devrim yapın. Kullanıcıların renkli ekran dokunmatik arayüzden erişebildikleri Xerox İş Akışı Çözümleri nden bazıları şunlardır: SharePoint için Xerox ConnectKey. Dosyaları doğrudan MS SharePoint ve diğer Windows klasörlerine tarayın. Ayrıca, kolay dosya adlandırma ve yönlendirme araçlarını kullanarak belgelerinizi otomatik olarak akıllı, yapılandırılmış verilere dönüştürüp temel dosya depolama ve PDF oluşturma özelliklerinin çok ötesinde bir deneyim yaşayabilirsiniz. Xerox ConnectKey Share to Cloud. Xerox EIP teknolojimizden yararlanan özel tasarlanmış iş akışlarını kullanarak Google Docs, SalesForce. com, Office 365 ve Dropbox gibi popüler bulut tabanlı depolara kolay, güvenli, ölçeklenebilir tarama yapmanızı sağlar. Xerox İş Akışı Çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için software-solutions adresini ziyaret edin.

8 Xerox WorkCentre 5865/5875/5890 ConnectKey MFP WorkCentre 5800 serisi çok fonksiyonlu sistemlerde Xerox ConnectKey Kontrol Ünitesi kullanılır. Uygulaması kolay olan bu sistemler, iletişim kurma, önemli bilgileri işleme ve paylaşma şeklinizi hızlı ve kolay bir hale getiren gerçek, pratik çözümler sağlar; karmaşık kağıt işlerini basitleştirir ve verilerinizin güvenliğini garantilerken maliyetleri düşürür. Daha fazla bilgi için adresine gidebilirsiniz. Cihazın Teknik Özellikleri WorkCentre 5865 WorkCentre 5875 WorkCentre 5890 Hız 65 syf/dak a kadar 75 syf/dak a kadar 90 syf/dak a kadar Hizmet Döngüsü 1 Ayda sayfaya kadar Ayda sayfaya kadar Ayda sayfaya kadar Sabit Sürücü / İşlemci / Bellek Bağlanabilirlik Kontrol Ünitesi Özellikleri Kopyalama ve Yazdırma İlk sayfanın çıkış süresi (en yüksek hız) İlk kopyanın çıkış süresi (en yüksek hız) Kopyalama ve Yazdırma Çözünürlüğü Sayfa Tanımlama Dilleri Yazdırma Özellikleri 160 GB / 1 GHz Çift Çekirdek / 2 GB 10/100/1000Base-T Ethernet, Yüksek Hızlı USB 2.0 doğrudan yazdırma, Opsiyonel Wi-Fi (Xerox USB Kablosuz Adaptörü) Birleştirilmiş Adres Defteri, Uzaktan Kontrol Paneli, Çevrimiçi Destek, Konfigürasyon Klonlama 6,2 saniye Panelden 2,9 saniye / Tek Geçişli Otomatik Doküman Besleyiciden 5,9 saniye Maks. 600 x 600 dpi girdi / 4800 x 600 dpi ara geliştirilmiş çıktı Adobe PostScript 3, PDF, PCL 5c / PCL 6 emülasyonları, HP-GL2, XML Paper Specification (XPS ) (Opsiyonel) USB den yazdırma, Earth Smart Sürücü Ayarları, İş Tanımı, Kitapçık Oluşturma, Sürücü Ayarlarını Saklama ve Hatırlama, Çift Yönlü Durum, Ölçeklendirme, İş İzleme, Xerox PrintBack Mobil Yazdırma Xerox Mobil Yazdırma (Opsiyonel), Xerox Mobil Yazdırma Bulutu (Opsiyonel) Tarama Standart Ağa/Epostaya/Klasöre/SMB ye veya FTP ye Tarama, Metin Arababilir PDF, PDF/A, XPS, Doğrusallaştırılmış PDF, JPEG, TIFF, USB Bellek Cihazına Tarama, Tek Dokunuşla Tarama, TWAIN Desteği Opsiyonel ConnectKey for SharePoint, ConnectKey Share to Cloud, Xerox Scan to PC Desktop SE ve Professional, farklı Xerox İş Ortaklarının sunduğu çok sayıda çözüm Faks Standart Internet Faksı, Faks İş Oluşturma, Ağ Sunucusu Faks Etkinleştirme Opsiyonel Epostaya veya SMB ye Faks İletme, Cihaz Başından Faks (bir hat ve iki hat seçenekleri, LAN Faksı içerir) Güvenlik Standart Tümleşik McAFee, McAfee epolicy (epo) Uyumlu, HDD Üzerine Yazma, 256-bit Şifreleme (FIPS uyumlu), Common Criteria Sertifikası (ISO 15408) 2, Güvenli Yazdırma, Güvenli Faks, Güvenli Tarama, Güvenli E-posta, Cisco TrustSec Entegrasyonu, Ağ Kimlik Doğrulama, SSL, SNMPv3, Denetim Günlüğü, Kontrol Ünitelerine Erişim, Kullanıcı İzinleri Opsiyonel McAfee Integrity Control, Xerox Güvenli Erişim, Akıllı Kart Kiti (CAC/PIV,.NET) Muhasebe Standart Xerox Standart Muhasebe (Kopyalama, Yazdırma, Tarama, Faks) Opsiyonel Equitrac Office, Equitrac Professional, YSoft SafeQ Kağıt Girişi Standart Tek Geçişli Otomatik Doküman Besleyici: 200 yaprak; Hız: maks. 200 ipm (dupleks); Boyutlar: 125 x 138 mm ila 297 x 432 mm Baypas Kaseti: 100 yaprak; Özel boyutlar: A6-A3 Kaset 1-2: Her biri için 500 yaprak; Özel boyutlar: A5 ila A3 Yüksek Kapasiteli Tandem Tepsisi: Toplamda yaprak (1.600 ve yaprak); Boyut: A4 Kağıt Çıktısı / Son İşlem Opsiyonel Opsiyonel Yüksek Kapasiteli Besleyici (HCF): yaprak; Boyut: A4 uzun kenardan besleme HCF Kitleri (HCF gereklidir): yaprak A3 Kısa Kenar Kiti veya yaprak A4 Kısa Kenar Kiti Zarf Tepsisi (Kaset 2 nin yerini alır): maks. 50 zarf: DL, C5 Ofset Yakalama Kaseti (OCT) (yalnızca 5865/5875): 300 yaprak Ofis Son İşlemcisi (yalnızca 5865/5875): yapraklık tepsiler, 50 yapraklık çok yerden zımbalama, opsiyonel delik delme Kitapçık Oluşturuculu Ofis Son İşlemcisi (yalnızca 5865/5875): yapraklık tepsiler, 50 yapraklık çok yerden zımbalama, sırt dikişli kitapçık oluşturma, opsiyonel delik delme Yüksek Hacimli Son İşlemci (HVF): yapraklık tepsiler, 100 yapraklık çok yerden zımbalama, opsiyonel delik delme Kitapçık Oluşturuculu Yüksek Hacimli Son İşlemci: yapraklık tepsiler, 100 yapraklık çok yerden zımbalama, sırt dikişli kitapçık oluşturma, opsiyonel delik delme Z Katlama / C Katlama Ünitesi (Kitapçık Oluşturucu içeren HVF li): A4 boyutta Z ve C katlama özelliği sunar İşlem Sonrası Ekleyici (HVF li ve Kitapçık Oluşturucu içeren HVF li): Önceden basılı eklentileri iliştirmeye olanak verir Hazır Zımba: 50 yaprak zımbalama (75 gsm için) 1 Bir ay içinde beklenen en yüksek iş hacmi kapasitesi. Düzenli olarak sürdürülmesi beklenmez; 2 Sertifikasyon bekleniyor Daha ayrıntılı teknik özellikler için adresini ziyaret edin Xerox Corporation. Tüm hakları saklıdır. Xerox, Xerox ve figüratif işareti, ConnectKey, Extensible Interface Platform, Global Print Driver, Scan to PC Desktop ve WorkCentre Xerox Corporation ın Amerika Birleşik Devletleri ve/veya diğer ülkelerde ticari markalarıdır. Bir ENERGY STAR ortağı olarak, Xerox Corporation bu ürünün enerji verimliliği açısından ENERGY STAR prensiplerine uyduğunu belirlemiştir. ENERGY STAR ve ENERGY STAR markası, tescilli A.B.D. markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar kendi üreticilerine aittir. Bu broşürdeki bilgiler haber verilmeksizin değiştirilebilir. 3/13 BR5077 W5ZBR-014A

Renkli Çok İşlevli Yazıcı

Renkli Çok İşlevli Yazıcı Xerox WorkCentre 6655 Letter / A4 Renkli Çok İşlevli Yazıcı Xerox WorkCentre 6655 Renkli Çok İşlevli Yazıcı İstediğiniz çalışma şekli. İş yapma maliyeti, doğru teknolojiye yatırım yaptığınızda çok daha

Detaylı

Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji.

Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji. Xerox ConnectKey Xerox ConnectKey Bugünün talepleri ve geleceğin görevleri için doğru teknoloji. En acil sorunlarınızı düzeltmeyi vaat eden sayısız çözüm karşısında şaşkına dönmek işten değil. Çalışanlarınız

Detaylı

WorkCentre 5700 Serisi Çok Fonksiyonlu Sistem Üretkenliğinizi arttırın, masrafları azaltın ve güvenlik sağlayın.

WorkCentre 5700 Serisi Çok Fonksiyonlu Sistem Üretkenliğinizi arttırın, masrafları azaltın ve güvenlik sağlayın. WorkCentre 5735 / 5740 / 5745 / 5755 / 5765 / 5775 / 5790 A3 Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Sistem Xerox WorkCentre 5700 Serisi Çok Fonksiyonlu Sistem Üretkenliğinizi arttırın, masrafları azaltın ve güvenlik

Detaylı

WorkCentre 5638/5645/5655 A3 Siyah-Beyaz. Çok Fonksiyonlu Sistem. Xerox WorkCentre 5638/5645/5655. Yaratıcı yeniden tasarım

WorkCentre 5638/5645/5655 A3 Siyah-Beyaz. Çok Fonksiyonlu Sistem. Xerox WorkCentre 5638/5645/5655. Yaratıcı yeniden tasarım WorkCentre 5638/5645/5655 A3 Siyah-Beyaz Çok Fonksiyonlu Sistem Xerox WorkCentre 5638/5645/5655 Çok Fonksiyonlu Sistem Yaratıcı yeniden tasarım WorkCentre 5638/5645/5655 Fotokopi. Yazdırma. Tarama. Faks.

Detaylı

Xerox. WorkCentre 7500 Serisi Çok Fonksiyonlu Sistem Üstün renkler. Güçlü performans.

Xerox. WorkCentre 7500 Serisi Çok Fonksiyonlu Sistem Üstün renkler. Güçlü performans. WorkCentre 7525 / 7530 / 7535 / 7545 / 7556 A3 Renkli Çok Fonksiyonlu Sistem Xerox WorkCentre 7500 Serisi Çok Fonksiyonlu Sistem Üstün renkler. Güçlü performans. farafel InterIors, tasarımcılar Alood Hoodti

Detaylı

Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775. Son derece üretken. Ekstra güvenli. Son derece kolay. WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 A3

Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775. Son derece üretken. Ekstra güvenli. Son derece kolay. WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 A3 WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 A3 Renkli Çok Fonksiyonlu Sistem Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Renkli Çok Fonksiyonlu Sistem Son derece üretken. Ekstra güvenli. Son derece kolay. Verimli, kullanımı

Detaylı

Xerox Colour C60/C70 Baskı Makinesi. Baskı Makinesi. Olağanüstü esneklik ve daha fazlasını yapma gücü.

Xerox Colour C60/C70 Baskı Makinesi. Baskı Makinesi. Olağanüstü esneklik ve daha fazlasını yapma gücü. Xerox Colour C60/C70 Baskı Makinesi Xerox Colour C60/C70 Baskı Makinesi Olağanüstü esneklik ve daha fazlasını yapma gücü. Üretenlik, ölçeklendirilebilirlik ölçeklendire ve profesyonel görüntü kalitesi,

Detaylı

Xerox WorkCentre 7545/7556 Çok İşlevli Yazıcı

Xerox WorkCentre 7545/7556 Çok İşlevli Yazıcı Xerox WorkCentre 7545/7556 Çok İşlevli Yazıcı WorkCentre 7545/7556 1 Kasetli Seçenek ve Çalışma Zemini ile gösterilmektedir WorkCentre 7545/7556 3 Kasetli Seçenek ile gösterilmektedir WorkCentre 7545/7556

Detaylı

Phaser 7800 A3. Renkli Yazıcı. Xerox Phaser 7800. Grafik sanatlarda altın standardı

Phaser 7800 A3. Renkli Yazıcı. Xerox Phaser 7800. Grafik sanatlarda altın standardı Phaser 7800 A3 Renkli Yazıcı Xerox Phaser 7800 Renkli Yazıcı Grafik sanatlarda altın standardı Phaser 7800 Renkli Yazıcı Benzersiz renkli baskılar. Sektörde önde gelen kağıt kullanım esnekliği. Profesyonel

Detaylı

Phaser 4600 / 4620 A4 Siyah Beyaz Lazer Yazıcı. Xerox Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Sınıfındaki en iyi yazdırma hızıyla ofiste üstün verimlilik

Phaser 4600 / 4620 A4 Siyah Beyaz Lazer Yazıcı. Xerox Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Sınıfındaki en iyi yazdırma hızıyla ofiste üstün verimlilik Phaser 4600 / 4620 A4 Siyah Beyaz Lazer Yazıcı Xerox Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Sınıfındaki en iyi yazdırma hızıyla ofiste üstün verimlilik Phaser 4600 / 4620 Lazer Yazıcı Daha kısa sürede daha fazla

Detaylı

Xerox. Phaser 3020 Yazıcı ve Xerox. WorkCentre 3025 Çok İşlevli Yazıcı. Etkileyici sonuçlar. Minimum maliyet.

Xerox. Phaser 3020 Yazıcı ve Xerox. WorkCentre 3025 Çok İşlevli Yazıcı. Etkileyici sonuçlar. Minimum maliyet. Xerox Phaser 3020 ve Xerox WorkCentre 3025 A4 Siyah Beyaz Yazıcı ve ve Çok İşlevli Yazıcı Xerox Phaser 3020 Yazıcı ve Xerox WorkCentre 3025 Çok İşlevli Yazıcı Etkileyici sonuçlar. Minimum maliyet. Xerox

Detaylı

Xerox fi 4595. Ofistekigerçek yardımcınız

Xerox fi 4595. Ofistekigerçek yardımcınız Xerox fi 4595 kopyala yazdır tara email gönder Ofistekigerçek yardımcınız Yüksek verimlilik Üstün performans, kullanım kolaylığı ve çok yönlülüğün muhteşem kombinasyonu sayesinde Xerox 4595 fotokopi/yazıcı

Detaylı

Yazılım Sürümü 1.0. Xerox Renkli C60/C70 Yazıcı Kullanıcı Kılavuzu

Yazılım Sürümü 1.0. Xerox Renkli C60/C70 Yazıcı Kullanıcı Kılavuzu Yazılım Sürümü 1.0 2014 Xerox Corporation. Tüm hakları saklıdır. Xerox ve Xerox and Design figüratif işareti, Xerox Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır.

Detaylı

Sürüm 1.00 Mayιs 2013 702P01526. Xerox Renkli 550/560/570 Yazıcı Kullanıcı Kılavuzu

Sürüm 1.00 Mayιs 2013 702P01526. Xerox Renkli 550/560/570 Yazıcı Kullanıcı Kılavuzu Sürüm 1.00 Mayιs 2013 702P01526 2013 Xerox Corporation. Tüm hakları saklıdır. Xerox ve Xerox and figüratif işareti, Xerox Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır.

Detaylı

Performans önemlidir, ancak sağladığı değer de önemlidir /Bu nedenle bu MFP geniş bir opsiyonel seçeneğine sahiptir. MX-2314N

Performans önemlidir, ancak sağladığı değer de önemlidir /Bu nedenle bu MFP geniş bir opsiyonel seçeneğine sahiptir. MX-2314N MX-2314N Dijital Renkli MFP A3 GİRİŞ SEVİYESİ RENKLİ MFP Performans önemlidir, ancak sağladığı değer de önemlidir /Bu nedenle bu MFP geniş bir opsiyonel seçeneğine sahiptir. Kompakt ve verimli A3 Renkli

Detaylı

SP C830DN SP C831DN. A3 Renkli Lazer Yazıcı. Yazıcı 55 S-B 45 S-B SP C830DN SP C831DN. Renkli ppm. Renkli ppm

SP C830DN SP C831DN. A3 Renkli Lazer Yazıcı. Yazıcı 55 S-B 45 S-B SP C830DN SP C831DN. Renkli ppm. Renkli ppm SP C830DN SP C831DN A3 Renkli Lazer Yazıcı Yazıcı SP C830DN SP C831DN 45 S-B Renkli ppm 55 S-B Renkli ppm Hızlı ve etkin renkli lazer yazıcılar SP C830DN/SP C831DN yazıcıları yoğun ofis ortamında ideal

Detaylı

Veri sayfası HP Officejet Enterprise Color X585 Çok İşlevli Yazıcı serisi

Veri sayfası HP Officejet Enterprise Color X585 Çok İşlevli Yazıcı serisi Veri sayfası Color X585 Çok İşlevli serisi Enterprise özelliği hızı iki kat artırır ve lazer yazıcıların sayfa başı maliyetini yarıya düşürür 1,2. Kuruluşunuz için baskı devrimi. HP Officejet MFP'ler renkli

Detaylı

HP Officejet Enterprise Color X585 Çok İşlevli Yazıcı serisi

HP Officejet Enterprise Color X585 Çok İşlevli Yazıcı serisi Veri sayfası HP Officejet Enterprise Color X585 Çok İşlevli serisi Enterprise özelliği, lazer yazıcılara göre hızı iki kat artırır ve sayfa başı maliyeti yarıya düşürür 1,2. Kuruluşunuz için baskı devrimi.

Detaylı

Profesyonel baskı ihtiyaçlarınız anlıyoruz /Bu Nedenle baskı ihtiyaçlarınız için Pro Serisini tasarladık.

Profesyonel baskı ihtiyaçlarınız anlıyoruz /Bu Nedenle baskı ihtiyaçlarınız için Pro Serisini tasarladık. MX-7500N / MX-6500N Profesyonel Serisi Renkli Üretim Baskı Sistemleri YÜKSEK PERFORMANSLI SRA3 RENKLİ BASKI Profesyonel baskı ihtiyaçlarınız anlıyoruz /Bu Nedenle baskı ihtiyaçlarınız için Pro Serisini

Detaylı

Xerox. WorkCentre 7120. Xerox. User Guide Guide d'utilisation Dansk Norsk Suomi Čeština Polski

Xerox. WorkCentre 7120. Xerox. User Guide Guide d'utilisation Dansk Norsk Suomi Čeština Polski Xerox WorkCentre 7120 Xerox Multifunction WorkCentre Printer 7120 Multifunction Printer Xerox Italiano Guida per l utente Deutsch Benutzerhandbuch Español Guía del usuario Português Guia do usuário Nederlands

Detaylı

HP Renkli LaserJet Pro MFP M476nw. M476 serisi. Veri sayfası. Tüm bağlantı olanaklarını kullanın

HP Renkli LaserJet Pro MFP M476nw. M476 serisi. Veri sayfası. Tüm bağlantı olanaklarını kullanın Veri sayfası HP Renkli LaserJet Pro MFP M476 serisi Tüm bağlantı olanaklarını kullanın Bu HP Renkli LaserJet Pro MFP ile bütün ofis çalışanlarınız, hareket halindeyken bile canlı renklerle baskı alabilir

Detaylı

MP C6502SP MP C8002SP

MP C6502SP MP C8002SP MP C6502SP MP C8002SP Dijital Renkli Çok İşlevli Yazıcı Fotokopi Makinesi Yazıcı Faks Tarayıcı MP C6502SP MP C8002SP 65 S-B Renkli ppm 80 S-B Renkli ppm Ofisinizdeki renkli üretimde devrim yapın. Sektörde

Detaylı

Hiçbir fotokopi makinesinin kopyalayamadığı avantajlar!

Hiçbir fotokopi makinesinin kopyalayamadığı avantajlar! BASKI DAKİKADA 53 SAYFAYA KADAR FOTOKOPİ ÇİFT TARAFLI BASKI Lexmark X658 Serisi TARAMA Ağ FAKS SONLANDIRMA Lexmark X658dme Lexmark X658dtme Lexmark X658dfe Lexmark X658dtfe Hiçbir fotokopi makinesinin

Detaylı

MP C3003SP MP C3503SP

MP C3003SP MP C3503SP SRA3 Renkli MFP MP C3003SP MP C3503SP Fotokopi Makinesi Yazıcı Faks Tarayıcı MP C3003SP MP C3503SP 30 S-B Renkli ppm 35 S-B Renkli ppm Son derece verimli bir iş ortamı yaratın Ricoh'nun renkli çok işlevli

Detaylı

www.hp.com/support/ljp1560series www.hp.com/support/ljp1600series HP LASERJET PROFESSIONAL P1560 ve P1600 yazıcı serisi Kullanım Kılavuzu

www.hp.com/support/ljp1560series www.hp.com/support/ljp1600series HP LASERJET PROFESSIONAL P1560 ve P1600 yazıcı serisi Kullanım Kılavuzu www.hp.com/support/ljp1560series www.hp.com/support/ljp1600series HP LASERJET PROFESSIONAL P1560 ve P1600 yazıcı serisi Kullanım Kılavuzu HP LaserJet Professional P1560 ve P1600 yazıcı serisi Telif Hakkı

Detaylı

Hiçbir fotokopi makinesinin kopyalayamadığı avantajlar!

Hiçbir fotokopi makinesinin kopyalayamadığı avantajlar! Lexmark X658dme Lexmark X658dtme BASKI DAKİKADA 53 SAYFAYA KADAR FOTOKOPİ ÇİFT TARAFLI BASKI TARAMA Ağ FAKS SONLANDIRMA Lexmark X658dfe Lexmark X658dtfe Hiçbir fotokopi makinesinin kopyalayamadığı avantajlar!

Detaylı

HP LaserJet Enterprise 700 renkli MFP M775 serisi

HP LaserJet Enterprise 700 renkli MFP M775 serisi Veri sayfası renkli MFP M775 serisi İşinizle birlikte büyüyen güvenilir, uygun fiyatlı A3 renkli baskı. 4350 yapraklık kapasite sayesinde A3 boyutuna kadar olan kağıtlarda yüksek hacimli ve profesyonel

Detaylı

MP C4503(A)SP MP C5503(A)SP MP C6003SP

MP C4503(A)SP MP C5503(A)SP MP C6003SP SRA3 Renkli MFP MP C4503(A)SP MP C5503(A)SP MP C6003SP Fotokopi Makinesi Yazıcı Faks Tarayıcı MP C4503(A)SP MP C5503(A)SP 45 S-B Renkli ppm 55 S-B Renkli ppm MP C6003SP 60 S-B Renkli ppm Üretkenliğinizi

Detaylı

WorkCentre 7755 / 7765 / 7775. Xerox

WorkCentre 7755 / 7765 / 7775. Xerox Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Multifunction Printer Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 User Guide Guide d'utilisation Italiano Guida per l utente Deutsch Benutzerhandbuch Español Guía del usuario

Detaylı

Temmuz 2014. Xerox WorkCentre 3025BI Xerox WorkCentre 3025NI Kullanım Kılavuzu

Temmuz 2014. Xerox WorkCentre 3025BI Xerox WorkCentre 3025NI Kullanım Kılavuzu Temmuz 2014 BI NI 2014 Xerox Corporation. Tüm Hakları Saklıdır. XEROX ve XEROX ve figüratif işareti Xerox Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır. Phaser,

Detaylı