MALATYA KÖŞKE ÇIKIYOR! Ayrıcalıklı ve muhteşem bir hayat...

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "MALATYA KÖŞKE ÇIKIYOR! Ayrıcalıklı ve muhteşem bir hayat..."

Transkript

1 MALATYA KÖŞKE ÇIKIYOR! Ayrıcalıklı ve muhteşem bir hayat...

2 BAZILARI BÜYÜK YAŞAR! İşi büyük, tutkuları büyük, vizyonu büyük insanlar için özel bir proje

3 Yıllarca çalıştınız. Emek verdiniz. Fedakarlık yaptınız. Uykunuzdan, eğlencenizden, ailenizden, kendinize ayırabileceğiniz zamanlardan kıstınız. İş kurdunuz. Şirketinizi büyüttünüz. Hedeflerinizin çoğuna ulaştınız. İyi para da kazandınız. Lakin hala yapılacak çok iş, ulaşılacak pek çok hedef var. Üstelik her zaman da var olmaya devam edecek. Oysa hayat beklemiyor.zaman su gibi akıyor. Çocuklar, torunlar hızla büyürken, yaşınız ilerliyor. Bir gün yaparım diye ertelediğiniz pek çok şeyin vakti geçiyor. İşte Bahçesaray Sefalı Köşkler, büyük düşünüp, büyük hedeflere koşmuş, başarıyı olduğu kadar ayrıcalıklı bir hayatı da hak eden özel insanlar için tasarlandı. İşi büyük, tutkuları büyük, vizyonu büyük insanlar için

4 Ayrıcalıklı bir hayat, seçkin bir MEKAN Bahçesaray Sefalı Köşkler Yeşilyurt un muhteşem manzaralı, yüksek bir rakıma sahip Şahin Tepesi nde, görenleri Köşke çıkartacak çok bir özel proje. Her biri 850 m2 ile 950 m2 arasında değişen müstakil bahçe içinde, 380 m2 tripleks şeklinde inşa edilecek Sefalı Köşkler, 5 odası, 2 salonu, 1 giyinme odası, 2 mutfağı, 4 banyosu, Türk hamamı, 2 tuvaleti, kileri, 2 terası ve özel garajıyla büyük düşünüp, büyük ve geniş mekânlarda yaşamayı sevenler için ayrıcalıklı bir hayat sunuyor.

5 Nitelikli Konutta Yeni trend: YEŞİLYURT Yeşilyurt şehir merkezinde yaşayanların hafta sonu dinlenmek için geldikleri bir huzur beldesi.yeşili, havası, suyu ile bir tabiat harikası. Ağaç gölgelerinde, insanların kederden ve sıkıntılardan uzaklaştıkları, muhabbetin kiraz tadına karıştığı ender yerlerden biri. Tüm bu güzelliklerinin yanı sıra, şehrin hemen yanı başında olması, Büyükşehir Yasası ile birlikte idari olarak da Malatya ile bütünleşmesi O nu benzersiz kılıyor. Bu özelliklerinden dolayıdır ki, Yeşilyurt Malatya nın değeri en çok yükselen ve en yoğun talep gören bölgesi haline geldi. Bunda, Yumak inşaat ın bölgede tamamlamak üzere olduğu Bahçesaray Yeşilyurt Konakları ile, Sefalı Köşkler ve Şirin Evler gibi öncü projelerin payı büyük.

6 Tabiatın koynunda kaliteli bir hayat! Bir yandan çok az insana nasip olabilecek bir konfor ve kalite öte yandan cömert bir tabiat ve güzellik. Sefalı Köşkler her ikisinin mükemmel bir harmanı. Her geçen gün yitirdiğimiz doğal yaşamın çevrelediği, içinde ise her türlü ayrıntının titizlikle tasarlandığı görkemli bir mekân. Burada türlü türlü bitki ve meyve ağaçlarının donattığı bahçenizde dolaşırken, gündelik stres ve olumsuzluklardan kurtulacak; evinizde ise modern yaşamın ve teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanabileceksiniz.

7 Her mevsimi doyasıya yaşamak! Bahçesaray Sefalı Köşkler mevsimlik değil; ailenizle her daim huzur ve mutluluk içinde yaşayacağınız bir mekan. Yazları püfür püfür esen rüzgarın, serin sularda kulaç atmanın keyfini sürerken; kolay ulaşım imkanları, dağalgaz altyapısı, yalıtımı ve ısı sistemleriyle Yaz dan aldığınız tadı Kış mevsiminde de bulacaksınız.

8 Her alanda mükemmeli arayan özel insanlar için Bahçesaray Sefalı Köşkler özel insanlar için istanbul da özel projelere imza atan bir mimarlık grubu tarafından planlandı. Köşklerin ihtişamlı olduğu kadar işlevsel de olması, hedef kitlesinin beklenti ve hasasiyetlerini taşıması öncelikle amaçlandı. Osmanlı mimarisinin modern yorumu ortaya son derece yenilikçi ve emsalsiz bir yapı çıkardı.

9 Sevdiklerini saraylarda yaşatmak dedikleri bu olsa gerek! Bahçesaray Sefalı Köşkler adeta modern bir masal mekanı olacak şekilde tasarlandı. Sultanlara layık bir görkem ve şıklık, modern ve farklı bir mimari tarz Bunları bütünleyen medeniyetimizin ayrılmaz bir parçası olan bahçe kültürü Geniş bir çevresi ve ailesi olanlar için tüm aile fertlerine geniş ve özel alanlar açan fonksiyonel kat planları Her köşesi her şeyin en iyisiyle döşenmiş detaylar...tümü sizi ve sevdiklerinizi saraylarda yaşatmak için!

10 Tercihleriniz, kalitenizdir. Atalarımız Aslan yattığı yerden belli olur demiş. Dolayısıyla yaşadığımız yerler aynı zamanda yaşam kalitemizi ortaya koyar. Hele bu bir köşk ise zevklerinize ve hayata bakışınıza dair çok şey ifade eder. Bahçesaray Sefalı Köşkler ince detaylardan bütüne, tasarımı, tarzı, malzemesi ve işçiliği ile bu anlayış temelinde inşa edilecek. Her yönüyle prestij ve saygınlığınızı yansıtacak.

11 Güven, önce gelir! Bir ev, güvenle yuva olur. Sevdiklerimiz güven içinde olursa huzur ve mutluluk duyarız. Evimizden güvenle ayrılmak, döndüğümüzde de bıraktığımız gibi bulacağımızdan emin olmak isteriz. Rahat uyumak, emniyet içinde kalkmak isteriz. Merak etmeyin. Bahçesaray Sefalı Köşkler de bu duyguyu alabildiğine yaşayacaksınız. Çünkü insan ve teknoloji ile desteklenmiş güvenlik sistemiyle hem sahip olduklarınız hem de sevdikleriniz 24 saat koruma altında olacak.

12 İnsan, komşularıyla yaşar. Bir mekanı değerli ve güzel kılan sadece yapısal özellikleri değildir. Sosyal ihtiyaçlarımızın doğal bir sonucu olarak komşularımızla birlikte yaşarız. Ev alma komşu al sözü tevekkeli değildir. Bahçesaray Sefalı Köşkler bina ve çevre kalitesi kadar sizlere seçkin ve nitelikli komşular da sunacak.

13 En iyi yatırımınız, hayatınız. Çalışmak, para kazanmak, istihdam yaratmak, yatırım yapmak... Tüm bunlar hayata değer katıp onu güzelleştirmenin yanı sıra sizin ve sevdiklerinizin hayatına da değer katmalı. Unutmayın ki, hayatınız ve aileniz de en az işleriniz kadar yatırım yapmayı hak ediyor. Üstelik Bahçesaray Sefalı Köşkler sunduğu konfor mutluluğun yanısıra size gerçek bir yatırım yapma fırsatı da sunuyor. Son yıllarda Malatya nın en çok revaç gören bölgesinde benzersiz konumuyla benzersiz bir hayat. Hızla büyüyen Malatya da değerine değer katacak bir yatırım. Gelecekte bir daire fiyatına sahip olunamayacak fiyat ve koşullarla bu gün köşke çıkma ayrıcalığına çok az aile sahip olacak. Bu, belki de sizsiniz!

14 Gelin kendinize ve ailenize bir iyilik yapın. Hayatın güzelliklerini yaşamayı, daha fazla ertelemeyin...

15 1. KAT Gelecek için planlarınızı değiştirmeye hazır olun!

16 2. KAT 3. KAT

17 Hayallerin Mimarı 23 yıllık tecrübe, teslim edilmiş 1000 e yakın daire.. Yumak İnşaat, 1990 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren kaliteyi temel prensip olarak benimsemiş, Malatya da örneklerine ancak büyük şehirlerde rastladığımız seçkin konut projeleri üreten bir yapı şirketidir. Müşterilerine beklediklerini değil, beklediklerinden daha fazlasını sunma anlayışıyla hareket eden Yumak İnşaat, adım adım yükselen bir başarı öyküsüne imza atmış, sektöründe kalite ve güvenin başlıca adreslerinden biri haline gelmiştir. Yumak İnşaat barınma için değil, yaşamak için mekanlar inşa etmeyi en önemli misyonu olarak kabul etmiş ve bugüne kadar gerçekleştirdiği çok sayıda proje ile yüzlerce ailenin hayallerinin mimarı olmuştur.

18 Molla Kasım Mah. Bahçesaray Şirin Evler Yeşilyurt / MALATYA Tel: (422) Faks:(422) E-Posta:

Şehrin karmaşasıyla vedalaşın!

Şehrin karmaşasıyla vedalaşın! Şehrin karmaşasıyla vedalaşın! Karakavak Mahallesi Fahri Kayahan Bulvarı Bahçesaray Evleri MALATYA Telefon (422) 238 54 54 Faks (422) 238 15 66 E-posta info@yesilyurtkonaklari.com www.yesilyurtkonaklari.com

Detaylı

8 İstanbul Silivrisaray. Modern çağda hızla artan. Bahçesaray Gençlik Kulübü Kuruldu

8 İstanbul Silivrisaray. Modern çağda hızla artan. Bahçesaray Gençlik Kulübü Kuruldu SOSYAL PAYLAŞIM ve İLETİŞİM GAZETESİ 0 (422) 238 54 54 SAYI: 2/2012 Ücretsizdir. Para ile satılmaz. Aile hekimi Necati Karaaslan ve öğretmen Ebru Hanım Kendi yiyeceklerini yetiştiriyorlar... Malatya Belediye

Detaylı

BAŞKAN DAN. Aytekin ÖZEN

BAŞKAN DAN. Aytekin ÖZEN 1 BAŞKAN DAN İlk projemizi gerçekleştirmemizin üzerinden oniki yıl geçti. Kuruluşumuzda belirlediğimiz temel prensiplerimizi, taviz vermeden uygulamaya ve başarılı projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Detaylı

HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR

HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR HAYATTA EN BÜYÜK MUTLULUK GÜLÜMSETEBİLMEKTİR EN BÜYÜK BAŞARI DA BUNU DEVAM ETTİREBİLMEKTİR 30 yılı aşan deneyimimizle

Detaylı

www.smarttownankara.com Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir.

www.smarttownankara.com Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir. Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir. Ankara da yeşili bol, toprağın kokusunun hissedildiği Smarttown da yaşıyorum. İnanması güç ama Smarttown da 14675 m 2 nin %80 i doğal yeşil alan var ve çamlar ile

Detaylı

H A L İ Ç T E Y A Ş A N A C A K Ç O K Ş E Y V A R

H A L İ Ç T E Y A Ş A N A C A K Ç O K Ş E Y V A R H A L İ Ç T E Y A Ş A N A C A K Ç O K Ş E Y V A R H A L İ Ç T E Y A Ş A N A C A K Ç O K Ş E Y V A R Modern yaşam standartlarını yüksek kaliteyle sunan KRG İnşaat, çok seçkin bir projeye imza atıyor. Kentsel

Detaylı

Pek çok sakinin yaz kış. Bu yaz yine cıvıl cıvıl! Son taşınanlarla Bahçesaray Yeşilyurt Konakları

Pek çok sakinin yaz kış. Bu yaz yine cıvıl cıvıl! Son taşınanlarla Bahçesaray Yeşilyurt Konakları SOSYAL PAYLAŞIM ve İLETİŞİM GAZETESİ 0 (422) 238 54 54 SAYI: 1/2012 Ücretsizdir. Para ile satılmaz. Belediye Başkanı Kavuk: Yeşilyurt, Malatya nın akciğeridir. 1936 yılında Yeşilyurt ta dünyaya gelen ve

Detaylı

İstanbul da, Bursa da, Çanakkale de, Sakarya da. Ve şimdi Konya da.

İstanbul da, Bursa da, Çanakkale de, Sakarya da. Ve şimdi Konya da. İstanbul da, Bursa da, Çanakkale de, Sakarya da Ve şimdi Konya da. 23 Bursa Prestij Modern 23 yıllık İstanbul Prestij Park Bakyapı Uzmanlığıyla Prestijli Bir Hayat Sakarya Çamlıca Apart Evleri Çanakkale

Detaylı

Ayrıcalık her adımda...

Ayrıcalık her adımda... Ayrıcalık her adımda... Kurumsal Şahin Mimarlık İnşaat Ltd. Şti. 25 seneyi aşkın süredir Ankara da faaliyet göstermektedir. Firmamızın faaliyet alanları mimarlık, mühendislik, müşavirlik, inşaat, taahhüt

Detaylı

w w w. b u s i n i s t. c o m

w w w. b u s i n i s t. c o m www.businist.com www.selimoglugroup.com.tr www.vartas.com.tr www.rochel.com.tr Zirve, onu gerçekten isteyenlerin olacaktır. İş hayatında zirveye ulaşmanın temel koşulu yaptığınız iş kadar o işi nerede

Detaylı

Seçim Sonrası Tüm Göstergeler Büyümenin Lokomotifi Gayrimenkul ün Yükseleceğini Gösteriyor

Seçim Sonrası Tüm Göstergeler Büyümenin Lokomotifi Gayrimenkul ün Yükseleceğini Gösteriyor Eylül 2014 SAYI 1 w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ Seçim Sonrası Tüm Göstergeler Büyümenin Lokomotifi Gayrimenkul ün Yükseleceğini Gösteriyor

Detaylı

Vaadi; yeni bir yaşam.

Vaadi; yeni bir yaşam. Vaadi; yeni bir yaşam. VAADİ DENİZ OLAN... VAADİ YEŞİL OLAN... VAADİ HUZUR OLAN... YENİ BİR HAYATA DAVET... 3 ŞEHİRLİ YAŞAM Mudanya nın değerine değer katacak Vadi Mudanya Evleri 3 şehirde yaşama imkanı

Detaylı

Şehircilik ve konut algısını yeniden inşaa ediyoruz. Bizim hayalimiz geleceğe yön vermek

Şehircilik ve konut algısını yeniden inşaa ediyoruz. Bizim hayalimiz geleceğe yön vermek Şehircilik ve konut algısını yeniden inşaa ediyoruz Bizim hayalimiz geleceğe yön vermek İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak halkımızın daha modern, sağlıklı ve güvenli bir yaşam sürmesi için planlı bir

Detaylı

/ 444 40 27. Büyülü 1 İstanbul Masalı

/ 444 40 27. Büyülü 1 İstanbul Masalı Satış Ofisi Pınartepe Mahallesi Turgut Özal Caddesi No: 2/1 Büyükçekmece- İstanbul Faks :0212 699 92 94 Telelefon: 444 40 27 / 444 40 27 /OzyurtlarGrup /Ozyurtlar.Grup /OzyurtlarGrup info@ozyurtlar.com

Detaylı

Eskişehir Yolu na Emlak Konut imzası!

Eskişehir Yolu na Emlak Konut imzası! Eskişehir Yolu na Emlak Konut imzası! Ankara nın hızla gelişen bölgesi Eskişehir Yolu üzerinde, Batı Kapısı na 100 metre mesafede, Başkent Üniversitesi Kampüsü yanı başında inşa edilen Sofa Loca, Emlak

Detaylı

bülten PARK EVO PARK AVANTAJ PARK İNŞAAT ACRO YAPI Yepyeni Bir Proje TÜRKİYE'DE BİR İLK FOTOĞRAF YARIŞMASI D A H A İ Y İ B İ R Y A Ş A M İ Ç İ N

bülten PARK EVO PARK AVANTAJ PARK İNŞAAT ACRO YAPI Yepyeni Bir Proje TÜRKİYE'DE BİR İLK FOTOĞRAF YARIŞMASI D A H A İ Y İ B İ R Y A Ş A M İ Ç İ N Yepyeni Bir Proje PARK EVO bülten SAYI:3 TÜRKİYE'DE BİR İLK PARK AVANTAJ Geleneksel PARK İNŞAAT FOTOĞRAF YARIŞMASI ACRO YAPI İLE DÜNYAYA AÇILDIK Söyleşi GTO BAŞKANI MEHMET ASLAN ÇALIŞANLARIMIZLA PARK AKADEMİ

Detaylı

Dap Yapı Ödüle Doymuyor

Dap Yapı Ödüle Doymuyor Kasım 2014 SAYI 3 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ MAKYOL DAN YÜZDE YÜZ EV KONSEPTLİ KONUT PROJESİ: MAKYOL YAŞAM BEYLİKDÜZÜ Tri G by Rotana Taş yapı Four

Detaylı

www.aquamarintower.com 444 99 40 Yeni yaşamınız için arayın!

www.aquamarintower.com 444 99 40 Yeni yaşamınız için arayın! www.aquamarintower.com 444 99 40 Yeni yaşamınız için arayın! 1969 den Bugüne Samsun a Değer Katıyoruz. Çetinkaya Apartmanı 100.Yıl Bulvarı Çetinkaya Pazarı Cumhuriyet Caddesi MyHouse Hotel Cumhuriyet

Detaylı

İyi bir yaşam hayaliniz,

İyi bir yaşam hayaliniz, ATAGRUP 20 Yılı aşkın Yapı sektörün de tecrübesi ile son 7 sene içerisinde yapmış olduğu butik ve prestijli konut projeleriyle isminden bahsetmeyi başarmıştır. Esenyurt kökenli bir firma olan ATAGRUP,

Detaylı

Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir. Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir. O, İSTANBUL UN MERKEZİNDE, İSTANBUL O NUN ETKİSİNDE Modern yüzü, ticari gücü ve eşsiz boğaz manzarasıyla

Detaylı

Beşyıldız Mira Satış Ofisi - Yenişehir Mahallesi Millet Caddesi Petek Sokak Kurtköy / İSTANBUL Tel: 444 5 414 Faks: 0 216 683 99 99

Beşyıldız Mira Satış Ofisi - Yenişehir Mahallesi Millet Caddesi Petek Sokak Kurtköy / İSTANBUL Tel: 444 5 414 Faks: 0 216 683 99 99 Beşyıldız Mira Satış Ofisi - Yenişehir Mahallesi Millet Caddesi Petek Sokak Kurtköy / İSTANBUL Tel: 444 5 414 Faks: 0 216 683 99 99 www.besyildizmira.com Hüseyin Ekşi Prof. Dr. İsmet Vildan Alptekin Beşyıldız

Detaylı

2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ

2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ OCAK 2015 SAYI 5 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ 2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ İNŞAAT 2015 TE TÖKEZLEYECEK Mİ? DUMANKAYA DAN D PLANI NEF TEN KOLAY YATIRIM

Detaylı

İSTANBUL UN LÜKS YAŞAM YATIRIMI

İSTANBUL UN LÜKS YAŞAM YATIRIMI İSTANBUL UN LÜKS YAŞAM YATIRIMI Küçük - Büyük Tüm Yatırımcılara İdeallerini Gerçekleştirme Fırsatı Sunuyor. STARIA SiSTEM Dünyada örneği çok az olan, yepyeni bir mülk edinme sistemidir. Staria Sistem;

Detaylı

ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI

ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI İ YEN LER JE PRO

Detaylı

Cadde ye yakışan binalar... Deger Katar...

Cadde ye yakışan binalar... Deger Katar... Cadde ye yakışan binalar... Deger Katar... 9 den beri hayalleri insa ediyoruz... Grup Şirketleri ATAMAN İnşaat Tic. ve San. A.Ş. ATAMAN Turizm ve Tic. A.Ş. ATAMAN Gayrimenkul Geliştirme Yatırım ve İnşaat

Detaylı

Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi

Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi YAZICI GRUP / YAZICI İNŞAAT Yazıcı İnşaat, Hasan Yazıcı nın 1954 yılında Trabzon dan iş hayatına atılmak üzere yaptığı göçle başlamıştır. Başlangıçta taşeron olarak çalıştığı

Detaylı

İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin.

İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin. Hayal edin... İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin. Büyükada, Heybeliada, Burgaz, Sedef, Kınalıada yı ve Marmara

Detaylı

NADOL. yaşam evleri. www.anadoluyasamevleri.com

NADOL. yaşam evleri. www.anadoluyasamevleri.com A yaşam evleri. www.anadoluyasamevleri.com A yaşam evleri. ... SEHIRCILIK VE KONT ALGISINI YENIDEN TANIMLIYORZ Safranbolu nun en değerli ve en büyük arazileri üzerinde hayata geçireceğimiz Anadolu Yaşam

Detaylı

MAPIC TEN ARMADA YA BÜYÜK ÖDÜL

MAPIC TEN ARMADA YA BÜYÜK ÖDÜL 10 ALİ OSMAN ÖZTÜRK RÖPORTAJ 18 ANKARA İŞ DÜNYASI BESA KULE DE BULUŞUYOR 34 MAPIC TEN ARMADA YA BÜYÜK ÖDÜL 38 SALİH BEZCİ RÖPORTAJ 68 KIŞ BAHÇELERİNE ÇIKMA ZAMANI 5 8 10 14 18 22 28 30 32 34 36 38 46 50

Detaylı

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx PROJE ORTAKLARI Beta Sistem City İklim Galeri Kristal Gelişim Elektronik Erbap Kamp Mlz. Ltd. Karşen Soğutma Netsa Kasa N. Büger Asansör Mac Dek. Mim. Müh. Kale Kilit Dış Ticaret Osmanlı Laser Öztiryakiler

Detaylı