TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası. Bayındır Sokak 7/7 Yenişehir-ANKARA. Telefon:(312) Faks : (312)

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası. Bayındır Sokak 7/7 Yenişehir-ANKARA. Telefon:(312) 432 30 85-434 36 01 Faks : (312) 434 23 88"

Transkript

1 TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Bayındır Sokak 7/7 Yenişehir-ANKARA Telefon:(312) Faks : (312) Web: e-posta: Jeoloji mesleği ile doğrudan veya dolaylı konularda faaliyet gösteren kamu kurum ve kuruluşları ile özel kuruluşların tanıtımına ve kullanımına yönelik olarak bastırılacak 2008 yılı ajandası ve Mart 2008 tarihleri arasında, Türkiye Jeoloji Kurultayı nda sunulacak Bildiri Özleri Kitabı jeolojinin çok değişik sektörlerinde faaliyet gösteren firma ve kuruluşlar arasındaki iletişimin daha da pekişmesine, birlikte çalışmalar yapan değişik meslek grupları arasında yakınlaşmasına hizmet edeceği inancındayız ajandamızda ve bildiri özleri kitabında Kuruluşunuzun organizasyonu, başlıca çalışma alanları, ekipman olanakları, gerçekleştirdiği projeler ve varsa üretimiyle ilgili bilgi, kuruluşunuzu tanıtan fotoğraflar ile reklamlarınıza yer verilecektir adet basılacak 2008 Ajandası ve 4000 adet basılacak Türkiye Jeoloji Kurultayı nda sunulacak bildiri özleri kitabı Basına, Bakanlıklara, Valiliklere, Belediyelere, Üniversitelere, Kamu Kuruluşlarına (Genel Müdürlük, Daire Başkanlığı, Bölge ve Müessese Müdürlüğü), Meslek Odalarına (Ziraat Odaları, Sanayi ve Ticaret Odaları, Deniz Ticaret Odaları, TMMOB ve bağlı Odalara), Kütüphanelere, reklam veren Özel Kuruluşlara (Seramik, Makine, Mermer Sanayine, Madencilik, Jeoloji, İnşaat, Petrol, Demir-Çelik sektörüne), tüm Türkiye ye dağılmış; MTA. ETİ HOLDİNG, KBİ, TPAO, DSİ, TCK, İLLER BANKASI, KÖY HİZMETLERİ, ÇİMENTO ve TOPRAK SANAYİ, AFET İŞLERİ, EİEİ, TEK, BAYINDIRLIK MÜDÜRLÜKLERİ, İL ÖZEL İDARELERİ, MADEN İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ve ÖZEL KURULUŞLARDA çalışan Jeoloji Mühendisine dağıtılacaktır YILI REKLAM BEDELLERİ Bildiri Özleri Ajanda Arka Dış Kapak Renkli YTL.... Ön İç Kapak Renkli YTL YTL. Arka İç Kapak Renkli YTL YTL. İç Sayfa Renkli 700 YTL. 700 YTL. İç Sayfa Siyah/Beyaz 450 YTL. 450 YTL.

2 1/2 Sayfa Siyah/Beyaz 275 YTL. 275 YTL. 1/2 Sayfa Renkli 350 YTL. 350 YTL. Renk Ayrımı 75 YTL. 75 YTL. Tasarım Ücreti 200 YTL. 200 YTL. Logo Çanta 300 Adet Çanta YTL. Yukarıdaki fiyatlara peşin ödemede %10 indirim uygulanacaktır.

3 TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Bayındır Sokak 7/7 Yenişehir-ANKARA Telefon:(312) Faks : (312) Web: e-posta: JMO 2008 YILI REKLAM YÖNETMELİĞİ TARAFLAR: Bu şartname Bayındır Sk.No:7/7 Yenişehir/Ankara adresindeki TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası ile Şartnameyi imzalayan KATILIMCI KURULUŞ arasında aşağıda yazılı şartlarla akdedilmiştir. TANIMLAR: Bu şartname metninde TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası "ODA", reklam yönetmeliği "ŞARTNAME",reklam başvuru formu "SÖZLEŞME" ve sözleşmeyi imzalayan firma "KATILIMCI KURULUŞ" olarak anılacaktır. REKLAM KOŞULLARI a) Peşin 1. Reklam tasarımı KATILIMCI tarafından sağlanacaktır. Katılımcı tarafından sağlanan tasarımdaki yazım hataları, eksiklikler, renk bozulmaları, kayma ve buğulanmalardan ODA sorumlu değildir. 2. Katılımcılar reklam filmlerini gönderebilecekleri gibi, CD ortamında Corel Draw veya Adobe Photoshop ta hazırlanmış tasarımlarını da kaydedip gönderebilirler. 3. Reklam filmi 4 adet renk süzülmeleri ile ajanda için 17x24, Biildiri Özleri Kitabı için 20x28 ebadında gönderilmelidir. 4. Reklam sayfası olmayan firmalara listedeki tasarım ücreti karşılığında teknik hazırlık yapılacaktır. 5. Reklamların siyah-beyaz basılmasını isteyen, aydınger veya beyaz zeminli kağıda çini mürekkebi ile çizilmiş reklam sayfalarını da gönderebilirler. 6. CD den aktarılan reklam tasarımlarınında filmleri istenirse yine renk ayrım bedelleri ayıca talep edilir. 7. Ödeme Koşulları: b) Kredi kartı ile 4 eşit taksitte (VAKIFBANK VE İŞ BANKASI KREDİ KARTI) c) Taksitle -Tutarın 1/2 si sözleşmenin imzalanmasından sonra 15 gün içinde nakden alınır. -Kalan bakiye, sözleşme tarihinden sonraki 1 ay içinde nakit/çek olarak ödenecektir.

4 Ajanda Film Ebatı: 17x24 Bildiri Özleri Kitabı Film Ebatı: 20x28 1. Ajandaya reklam vermek isteyen kuruluşların tarihine kadar, Bildiri Özleri Kitabına reklam vermek isteyen katılımcıların ise tarihine kadar Başvuru Formu nu ve basım için gerekli malzemeleri Reklam&stand&Halkla İlişkiler Sorumlularına ulaştırmaları ve reklam bedellerini sözleşme tarihinden sonraki 1,5 ay içinde Ziraat Bankası Yenişehir Şubesi-ANKARA numaralı hesaba ödemeyi taahhüt etmeleri gerekmektedir. 1. DİĞER KOŞULLAR SÖZLEŞME bu şartnamenin doğal ekidir. Uyuşmazlıkların çözümünde Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. Fax üzerinden yapılan sözleşmeler aslı gibidir. Atılan imzalar "ıslak imza" niteliğine sahiptir. Katılımcı firmadan imza atan kişinin, o kuruluştan ayrılması Oda yı bağlamaz. Firma kaşesi yeterlidir. İşbu şartname.../.../ 2008 tarihinde imza edilmiştir. İşyeri imza - kaşesi TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası

5 TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Bayındır Sokak 7/7 Yenişehir-ANKARA Telefon:(312) Faks : (312) Web: e-posta: 2008 YILI REKLAM BAŞVURU FORMU Kuruluşun Adı : Kuruluş Yetkilisinin Adı ve Görevi : Adres : Telefon : Teleks-Faks : 2008 YILI REKLAM BEDELLERİ Bildiri Özleri İçin Ajanda İçin Açıklamalar Arka Dış Kapak Renkli YTL. (...) -- Ön İç Kapak Renkli YTL. (...) YTL. (...) Arka İç Kapak Renkli YTL. (...) YTL. (...) İç Sayfa Renkli 700 YTL. (...) 700 YTL. (...) İç Sayfa Siyah/Beyaz 450 YTL. (...) 450 YTL. (...)

6 1/2 Sayfa Siyah/Beyaz 275 YTL. (...) 275 YTL. (...) 1/2 Sayfa Renkli 350 YTL. (...) 350 YTL. (...) Renk Ayrımı 75 YTL. (...) 75 YTL. (...) Tasarım Ücreti 200 YTL. (...) 200 YTL. (...) Logo Çanta 300 Adet Çanta YTL. (...) Yukarıdaki fiyatlara peşin ödemede % 10 indirim uygulanacaktır. NOT : Talebinizi ( X ) işaretleyiniz. Siyah-Beyaz veya trigromi baskı istendiği açıklamalar bölümünde belirtilecektir. Birden fazla reklam sayfası istenmesi veya özel renk talebinde bulunulması durumunda sayı belirtiniz. Reklam Yönetmeliği nde belirtilen Reklam Koşullarını ve reklam bedeli olan tutarın Nakit/Kredi kartı ile ya da...ytl: yi peşin, kalan kısmını sözleşme tarihinden itibaren 1,5 ay içinde ödemeyi kabul ve taahhüt ediyoruz. ALINAN PEŞİNAT TUTARI : YTL. ALINAN ÇEK/SENET TUTARI : YTL. VADESİ : İşbu şartname.../.../ 2008 tarihinde imza edilmiştir. İşyeri imza - kaşesi TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası

7 TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Bayındır Sokak 7/7 Yenişehir-ANKARA Telefon:(312) Faks : (312) Web: e-posta: 61. TÜRKİYE JEOLOJİ KURULTAYI SERGİ ŞARTNAMESİ TARAFLAR: Bu şartname Bayındır Sk.No:7/7 Yenişehir/Ankara adresindeki TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası ile Şartnameyi imzalayan KATILIMCI KURULUŞ arasında aşağıda yazılı şartlarla akdedilmiştir. TANIMLAR: Bu şartname metninde TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası "ODA" Sergi başvuru formu "SÖZLEŞME" ve sözleşmeyi imzalayan kiracı kuruluş "KATILIMCI KURULUŞ" olarak anılacaktır. Sergi, Mart 2008 tarihlerinde, TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası tarafından gerçekleştirilecek olan 61. Türkiye Jeoloji Kurultayı çerçevesinde düzenlenmektedir KAPSAM 1.1. Taraflar arasında kural ve koşullarına göre imza altına alınan SÖZLEŞME, ilgili yasal mevzuat hükümleri çerçevesinde ODA ve KATILIMCI KURULUŞ arasında ticari bir sözleşmedir SÖZLEŞMEYİ imzalayarak SERGİ ye katılmayı kabul eden KATILIMCI KURULUŞ bu imzadan vazgeçmemek ve yükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır. 1. SERGİ 1. MTA Genel Müdürlüğü Kültür Sitesi nde 24 Mart 2008 tarihinde, saat da açılışı yapılacak olan SERGİ, 28 Mart 2008 akşamına kadar hergün saatlerinde ilgililerin ziyaretine açık tutulacaktır. 1. ODA nın SERGİ katılım bedeli karşılığı sunacağı hizmetler şunlardır: Sergi alanının genel dekorasyonu/ Standların hazırlanması/ Elektrik tesisatının kurulması; aydınlatma ve prizin sağlanması Standlara bir masa ve iki sandalye verilmesi/ Stand alınlıklarına kuruluş isimlerinin tek tip yazılması/ SERGİ alanının genel temizliği ve güvenliği/ Tanıtım ve duyuru çalışmaları

8 1. Sergiye katılım ücretleri : 4 m2 lik alan YTL. 6 m2 lik alan YTL 8 m2 lik alan YTL. 10 m2 lik alan YTL. 10 m2 üstü 300 YTL./m2 Tek Masa 350 YTL 1. ODA, KATILIMCI KURULUŞ un haklarını gözeterek. hizmetlerde gerekli gördüğü değişiklikleri yapmak, şartname ve SÖZLEŞME yi yorumlamak yetkisine sahiptir. 1. KATILIMCI KURULUŞ un bu şartnamede belirtilenler dışında ek hizmet taleplerinin reddi veya kabulü ODA ya aittir. ODA nın kabul edeceği hizmetlerin ve uygulamaların masrafları, talep edilen ek sergi malzemelerinin kiralama bedeli KATILIMCI KURULUŞ tarafından ödenecektir. 1. Standların iç düzenlemesi KATILIMCI KURULUŞ tarafından yapılacaktır. Ancak ODA, genel sergi düzenini korumak durumundadır. Bu nedenlerle ek dekor, özel aydınlatma vb. gerçekleştirmek isteyen KATILIMCI KURULUŞ, ODA ya bilgi vermek ve onay almak zorundadır. 1. KATILIMCI KURULUŞ, 23 Mart 2008 (Pazar) günü sergileyeceği ürünleri sergi alanına getirecek ve 27 Mart 2008 (Perşembe) gününden önce standını boşaltamayacaktır KATILIMCI KURULUŞ, sergi alanından en geç 28 Mart 2008 (Cuma) günü saat ye kadar ayrılmakla yükümlüdür KATILIMCI KURULUŞ, bu şartnamede, sağlanan haklarını başka bir kişi veya kuruluşa kiralayamaz ve devredemez ODA, sergi alanının genel güvenliği konusunda gerekli önlemleri alacak, ancak sergilenen ürünlerin sigorta sorumluluğu KATILIMCI KURULUŞ a ait olacaktır. 1. SÖZLEŞMENİN AKDİ VE MALİ KOŞULLARI 3.1. SÖZLEŞME en geç 24 Mart 2008 (mesai bitimine ) tarihine kadar imzalanarak aşağıda belirtilen adrese gönderilecektir.

9 3.2. KATILIMCI KURULUŞ, kredi kartı ile 4 eşit taksitte veya PEŞİN yada sergi katılım bedelinin % 50 sini sözleşmenin imzalanmasından sonraki 15 gün içinde nakden, kalan % 50 sini de en geç 25 Nisan 2008 tarihine kadar nakden veya çek vererek ödeyecektir KATILIMCI KURULUŞ, SERGİ katılım bedelini, TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Ziraat Bankası Yenişehir Şubesi no.lu hesaba yatıracak, çekler TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası adına kesilecektir. 1. DİĞER KOŞULLAR 4.1. SÖZLEŞMENİN ve SERGİ PLANI bu şartnamenin doğal ekidir Uyuşmazlıkların çözümünde Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir Fax üzerinden yapılan sözleşmeler aslı gibidir. Atılan imzalar "ıslak imza" niteliğine sahiptir Katılımcı firmadan imza atan kişinin, o kuruluştan ayrılması Oda yı bağlamaz. Firma kaşesi yeterlidir. İşbu şartname.../.../ 2008 tarihinde imza edilmiştir. İşyeri imza - kaşesi TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası

10 TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Bayındır Sokak 7/7 Yenişehir-ANKARA Telefon:(312) Faks : (312) Web: e-posta: 61. TÜRKİYE JEOLOJİ KURULTAYI SERGİ BAŞVURU FORMU KURULUŞUN ADI : KURULUŞUN YETKİLİSİNİN ADI VE GÖREVİ : ADRES : TEL/FAX : KURULUŞUN ÇALIŞMA ALANI : STAND ALINLIĞI YAZISI : KURULUŞUN VERGİ DAİRESİ VE NUMARASI : SERGİLENECEK MALZEMENİN NİTELİĞİ: TERC İHLE R 1. Tercih 2. Tercih Toplam alan m2 Bedeli (YTL.) STAN D NO. (Ayrıca plan üzerine işaretle yiniz.)

11 Sergi katılım bedelini kredi kartı ile 4 eşit taksitte, PEŞİN, % 50 si sözleşmenin imzalanmasından sonra 15 gün içinde nakden, kalan % 50 si de en geç 25 Nisan 2008 tarihine kadar nakden TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Ziraat Bankası Yenişehir Şubesi no.lu hesaba yatırılacak veya çek vererek ödenecektir. Sergi Yönetmeliğinde belirtilen 61. Türkiye Jeoloji Kurultayı Sergisi katılma koşullarını ve sergiye katılma bedeli olan tutarı Nakit/Kredi kartı ile ya da...ytl: yi peşin, kalan kısmını sözleşme tarihinden itibaren 1,5 ay içinde ödemeyi kabul ve taahhüt ediyoruz. ALINAN PEŞİNAT TUTARI : YTL. ALINAN ÇEK/SENET TUTARI : YTL. VADESİ : İşbu şartname.../.../ 2008 tarihinde imza edilmiştir. İşyeri imza - kaşesi TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası

Etkinlik Yeri: Congresium Ankara ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı

Etkinlik Yeri: Congresium Ankara ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı STAND SÖZLEŞMESİ 1. TARAFLAR Bir tarafta 100. Yıl Bulvarı No:101/A Ostim Yenimahalle / Ankara da bulunan OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi Derneği (Bundan sonra OSSA olarak anılacaktır) diğer tarafta...

Detaylı

TESĐSAT MÜHENDĐSLĐĞĐ DERGĐSĐ

TESĐSAT MÜHENDĐSLĐĞĐ DERGĐSĐ Page 1 of 5 23.01.2009 Sayın Yetkili, Tesisat alanında çalışmakta olan üyelerimiz için 1993 yılından itibaren Makina Mühendisleri Odası tarafından yayınlanan, bu alandaki güncel gelişmeleri içeren makaleler,

Detaylı

SINGAPORE STONE SHOW 2015 İMİB UR-GE PROJESİ YURT DIŞI FAALİYETİ TÜRKİYE STANDI KONSTRÜKSİYON VE DEKORASYON ÇALIŞMASI (8-11 ARALIK 2015, SİNGAPUR)

SINGAPORE STONE SHOW 2015 İMİB UR-GE PROJESİ YURT DIŞI FAALİYETİ TÜRKİYE STANDI KONSTRÜKSİYON VE DEKORASYON ÇALIŞMASI (8-11 ARALIK 2015, SİNGAPUR) SINGAPORE STONE SHOW 2015 İMİB UR-GE PROJESİ YURT DIŞI FAALİYETİ TÜRKİYE STANDI KONSTRÜKSİYON VE DEKORASYON ÇALIŞMASI (8-11 ARALIK 2015, SİNGAPUR) TARAFLAR: Bu şartnamede teklif isteyen taraf İstanbul

Detaylı

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi İÇERİK İletişim Bilgileri Önsöz İstanbul Kongre Merkezi Sponsorluklar Fuar Alanı Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi Anlaşma Koşulları ve Sözleşme 3 4 5 6 12 13 14 2 İletişim Bilgileri KONGRE MERKEZİ TDB

Detaylı

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor.

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. FDI 2013 İstanbul Dünya Dişhekimliği Kongresi 28-31 Ağustos 2013 - İstanbul, Türkiye Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. İÇERİK İletişim Bilgilerileri

Detaylı

Life Media Fuarcılık, İdeal Home Fuarı ile sektörü 2014 baharında buluşturmaya hazırlanıyor.

Life Media Fuarcılık, İdeal Home Fuarı ile sektörü 2014 baharında buluşturmaya hazırlanıyor. İçindekiler İdeal Home Tanıtım... 3 İdeal Home 2013 de Neler Oldu?... 5 Talep Formu Ön Yazı... 6 Fuar Katılım, Kayıt ve Talep Formu... 7 Fiyat Tarifesi... 8 Katılım Sözleşmesi... 9 Sözleşme Şartları...

Detaylı

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği XXV. ULUSAL TÜRK ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ KONGRESİ (2015) TEKLİF ŞARTNAMESİ 1. KONU Bu şartname esas olarak 2015 yılında düzenlenecek olan XXV. Ulusal

Detaylı

Adı Soyadı:... Tel. No:...

Adı Soyadı:... Tel. No:... CIFF 2014 ULUSLARARASI MOBİLYA FUARI 18-22 MART 2014 GUANGZHOU/ÇİN HALK CUMHURİYETİ TÜRKİYE MİLLİ İŞTİRAKİ KATILIM İSTEK FORMU Firmanın Adı ve Unvanı: Adres:...... Tel:... Faks:... E-Mail:... Bağlı Bulunan

Detaylı

İSTANBUL MADEN İHRACATÇILARI BİRLİĞİ. NATURA Mimarlık ve İç Mekan Dergisi. TEKLİF ALMA ve TEKNİK ŞARTNAMESİ

İSTANBUL MADEN İHRACATÇILARI BİRLİĞİ. NATURA Mimarlık ve İç Mekan Dergisi. TEKLİF ALMA ve TEKNİK ŞARTNAMESİ İSTANBUL MADEN İHRACATÇILARI BİRLİĞİ NATURA Mimarlık ve İç Mekan Dergisi TEKLİF ALMA ve TEKNİK ŞARTNAMESİ 6 Sayfa Kasım 2012 TEKNİK ŞARTNAME Bu şartname, marka ve yayın hakları İstanbul Maden İhracatçıları

Detaylı

Herhangi bir dernek üyesi misiniz? EVET: HAYIR : Dernek İsmi?... Lojistik Hizmetleri

Herhangi bir dernek üyesi misiniz? EVET: HAYIR : Dernek İsmi?... Lojistik Hizmetleri KATILIM SÖZLEŞMESİ 6-8 KASIM 015 İSTANBUL KONGRE MERKEZİ Kayıtlarınız için lütfen bir kopyasını saklayınız. KATALOG SİPARİŞİ İÇİN SON GÜN: 6 EKİM 015 GL events Fuarcılık A.Ş. Şerif Ali Mahallesi Pakdil

Detaylı

MİLLİ KATILIM ORGANİZASYONU KAPSAMINDA FUAR KATILIM BEDELİNE DAHİL OLAN HİZMETLER. KATILIM BEDELİ: 990 /m2 DEVLET DESTEĞİ

MİLLİ KATILIM ORGANİZASYONU KAPSAMINDA FUAR KATILIM BEDELİNE DAHİL OLAN HİZMETLER. KATILIM BEDELİ: 990 /m2 DEVLET DESTEĞİ MİLLİ KATILIM ORGANİZASYONU KAPSAMINDA FUAR KATILIM BEDELİNE DAHİL OLAN HİZMETLER Stand alanının kiralanması, stand inşaatı, dekorasyonu ve temizliği Katılımcı ürünlerinin nakliyesi, gümrüklemesi ve standlara

Detaylı

XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ

XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ TÜRK MİKROBİYOLOJİ CEMİYETİ (TMC) XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ 1. KONU Bu şartname esas olarak 2016 yılında düzenlenecek olan XXXVII. Türk Mikrobiyoloji Kongresi organizasyonu

Detaylı

YURTDIŞI FUAR KATILIMLARININ DESTEKLENMESİNE İLİŞKİN 2004/6 SAYILI TEBLİĞİN UYGULAMA USUL VE ESASLARI BİRİNCİ BÖLÜM AMAÇ, KAPSAM VE TANIMLAR

YURTDIŞI FUAR KATILIMLARININ DESTEKLENMESİNE İLİŞKİN 2004/6 SAYILI TEBLİĞİN UYGULAMA USUL VE ESASLARI BİRİNCİ BÖLÜM AMAÇ, KAPSAM VE TANIMLAR YURTDIŞI FUAR KATILIMLARININ DESTEKLENMESİNE İLİŞKİN 2004/6 SAYILI TEBLİĞİN UYGULAMA USUL VE ESASLARI BİRİNCİ BÖLÜM AMAÇ, KAPSAM VE TANIMLAR Amaç Madde 1- Bu Uygulama Usul ve Esaslarının amacı, Bakanlar

Detaylı

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği XXIII. ULUSAL TÜRK ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ KONGRESİ (2013) TEKLİF ŞARTNAMESİ 1. KONU Bu şartname esas olarak 2013 yılında düzenlenecek olan XXIII.

Detaylı

DEVLET DESTEKLERİ BAKANLAR KURULU NUN 26.11.2014 TARİH VE Y(K-I) 2163-2014 SAYILI KARARINA İLİŞKİN UYGULAMA USUL VE ESASLARI

DEVLET DESTEKLERİ BAKANLAR KURULU NUN 26.11.2014 TARİH VE Y(K-I) 2163-2014 SAYILI KARARINA İLİŞKİN UYGULAMA USUL VE ESASLARI DEVLET DESTEKLERİ BAKANLAR KURULU NUN 26.11.2014 TARİH VE Y(K-I) 2163-2014 SAYILI KARARINA İLİŞKİN UYGULAMA USUL VE ESASLARI Amaç: Bakanlar Kurulu Kararı nın amacı; 1. Ürün kalitesini uluslararası standartlara

Detaylı

BOĞAZİÇİ ELEKTRİK DAĞITIM ANONİM ŞİRKETİ BEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI TADİLAT İŞLERİ YAPIMI İHALESİ İLANI

BOĞAZİÇİ ELEKTRİK DAĞITIM ANONİM ŞİRKETİ BEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI TADİLAT İŞLERİ YAPIMI İHALESİ İLANI BOĞAZİÇİ ELEKTRİK DAĞITIM ANONİM ŞİRKETİ BEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI TADİLAT İŞLERİ YAPIMI İHALESİ İLANI 1. İhale Konusu İşlere İlişkin Bilgiler İhale konusu 1 adet yapım işinin ihale numarası, işin adı

Detaylı

PARIS EMBALLAGE 2014 FUARI 17-20 KASIM 2014 PARİS / FRANSA TÜRKİYE MİLLİ KATILIMI KATILIM İSTEK FORMU

PARIS EMBALLAGE 2014 FUARI 17-20 KASIM 2014 PARİS / FRANSA TÜRKİYE MİLLİ KATILIMI KATILIM İSTEK FORMU PARIS EMBALLAGE 2014 FUARI 17-20 KASIM 2014 PARİS / FRANSA TÜRKİYE MİLLİ KATILIMI KATILIM İSTEK FORMU Firmanın Adı ve Unvanı: Adres:... Tel:... Faks:... E-Mail:... Bağlı Bulunan Vergi Dairesi ve No su:

Detaylı

ÇEDAŞ ÇAMLIBEL ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş GSM HİZMET ALIM İŞİ İHALE İLANI

ÇEDAŞ ÇAMLIBEL ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş GSM HİZMET ALIM İŞİ İHALE İLANI ÇEDAŞ ÇAMLIBEL ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş GSM HİZMET ALIM İŞİ İHALE İLANI 1. İhale Konusu İşlere İlişkin Bilgiler İhale konusu hizmet işinin ihale kayıt numarası, işin adı ve kapsamı aşağıda verilmiştir. 1.

Detaylı

KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETMELERİ GELİŞTİRME VE DESTEKLEME İDARESİ BAŞKANLIĞI GENEL DESTEK PROGRAMI UYGULAMA ESASLARI

KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETMELERİ GELİŞTİRME VE DESTEKLEME İDARESİ BAŞKANLIĞI GENEL DESTEK PROGRAMI UYGULAMA ESASLARI BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 - (1) Bu Uygulama Esaslarının amacı; ülkenin ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarının karşılanmasında, küçük ve orta ölçekli işletmelerin payını ve

Detaylı

UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ HİZMET ALIM İLANI

UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ HİZMET ALIM İLANI UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ HİZMET ALIM İLANI Uşak İl Müdürlüğümüzce Kuruma kayıtlı işsizlere yönelik olarak, kendi işini kurmalarına yardımcı olmak amacıyla 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 22/I bendi

Detaylı

LUCA KOZA KİRALAMA SÖZLEŞMESİ

LUCA KOZA KİRALAMA SÖZLEŞMESİ LUCA KOZA KİRALAMA SÖZLEŞMESİ Taraflar Madde 1 Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) adına hareket eden TÜRMOB-TESMER Eğitim Yayın ve Yazılım Hizmetleri

Detaylı

YAPIM İŞLERİ İHALE İLANI

YAPIM İŞLERİ İHALE İLANI UEDAŞ ULUDAĞ ELEKTRİK DAĞITIM ANONİM ŞİRKETİ ELEKTRİK DAĞITIM ŞEBEKELERİ, YG (OG) DAĞITIM HATLARI YAPIM İŞLERİ İHALE İLANI 1. İhale Konusu İşlere İlişkin Bilgiler İhale konusu 1 adet yapım işinin ihale

Detaylı

WORLD FOOD MOSCOW (WFM) ULUSLARARASI GIDA VE İÇECEK FUARI 15 18 EYLÜL 2014 * MOSKOVA / RUSYA FEDERASYONU TÜRKİYE MİLLİ İŞTİRAKİ KATILIM İSTEK FORMU

WORLD FOOD MOSCOW (WFM) ULUSLARARASI GIDA VE İÇECEK FUARI 15 18 EYLÜL 2014 * MOSKOVA / RUSYA FEDERASYONU TÜRKİYE MİLLİ İŞTİRAKİ KATILIM İSTEK FORMU WORLD FOOD MOSCOW (WFM) ULUSLARARASI GIDA VE İÇECEK FUARI 15 18 EYLÜL 2014 * MOSKOVA / RUSYA FEDERASYONU TÜRKİYE MİLLİ İŞTİRAKİ KATILIM İSTEK FORMU Firmanın Adı ve Ünvanı:.. Adres:... Tel:... Faks:...

Detaylı

Sergi Alanı Satış Sözleşmesi

Sergi Alanı Satış Sözleşmesi Uluslararası Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı 26 28 Mayıs 2016 Ankara, TÜRKİYE Sergi Alanı Satış Sözleşmesi Firma Bilgileri Firmanızın Adı:.. Firmanızın Ticari Unvanı :... Fuar Duyurularında

Detaylı

istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye

istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye 02 05 2015 2-5 NİSAN nisan istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye Ticaretin Yenilikçi Adresi Züccaciye Sofra ve Mutfak Eşyaları Cam, Porselen, Seramik

Detaylı

TAŞINMAZ MAL KİRAYA VERİLMESİ

TAŞINMAZ MAL KİRAYA VERİLMESİ TAŞINMAZ MAL KİRAYA VERİLMESİ TÜRKİYE PETROLLERİ A.O. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ NDEN 1- İdare ile ilgili bilgiler a) Adresi : TPAO Genel Müdürlüğü Söğütözü Mahallesi 2180 Cadde No:86 Çankaya/ANKARA b) Telefon ve

Detaylı

Tarih/Kaşe/İmza FİRMANIN ADI VE ÜNVANI: Adres: Tel: Faks: E-Mail: Bağlı Olduğu Vergi Dairesi ve No su: Sergilenecek Ürünler: Talep Edilen M 2 :

Tarih/Kaşe/İmza FİRMANIN ADI VE ÜNVANI: Adres: Tel: Faks: E-Mail: Bağlı Olduğu Vergi Dairesi ve No su: Sergilenecek Ürünler: Talep Edilen M 2 : WORLD FOOD MOSCOW (WFM) 2015 ULUSLARARASI GIDA VE İÇECEK FUARI 14 17 EYLÜL 2015 * MOSKOVA / RUSYA FEDERASYONU TÜRKİYE MİLLİ İŞTİRAKİ KATILIM İSTEK FORMU FİRMANIN ADI VE ÜNVANI: Adres: Tel: Faks: E-Mail:

Detaylı

Expotroia 100. Yıl Tarım Fuarı. 14-17 Mayıs 2015. Çanakkale, Türkiye. Fuar Katılım Kuralları ve Sözleşmesi

Expotroia 100. Yıl Tarım Fuarı. 14-17 Mayıs 2015. Çanakkale, Türkiye. Fuar Katılım Kuralları ve Sözleşmesi Expotroia 100. Yıl Tarım Fuarı 14-17 Mayıs 2015 Çanakkale, Türkiye Fuar Katılım Kuralları ve Sözleşmesi 1 Expotroia 100. Yıl Tarım Fuarı Katılım Kuralları İçindekiler: 1. Expotroia 100. Yıl Tarım Fuarı

Detaylı

İZMİR TİCARET ODASI FUAR TEŞVİKLERİ. Görkem ŞAVLUĞ. Dış Ekonomik İlişkiler ve Uluslararası Organizasyonlar Müdürlüğü

İZMİR TİCARET ODASI FUAR TEŞVİKLERİ. Görkem ŞAVLUĞ. Dış Ekonomik İlişkiler ve Uluslararası Organizasyonlar Müdürlüğü İZMİR TİCARET ODASI FUAR TEŞVİKLERİ Görkem ŞAVLUĞ Dış Ekonomik İlişkiler ve Uluslararası Organizasyonlar Müdürlüğü Fuarcılık Masası Uzman Yardımcısı FUAR TEŞVİKLERİ GİRİŞ Bu çalışmanın temel amacı Türkiye

Detaylı

DLG-ÖÇP Tarla Günleri. 13-16 Haziran 2013 KONYA. Fuar Katılım Kuralları ve Sözleşmesi

DLG-ÖÇP Tarla Günleri. 13-16 Haziran 2013 KONYA. Fuar Katılım Kuralları ve Sözleşmesi DLG-ÖÇP Tarla Günleri 13-16 Haziran 2013 KONYA BAHRİ DAĞDAŞ ULUSLARASI TARIMSAL ARAŞ.ENS. Fuar Katılım Kuralları ve Sözleşmesi Kayıt Sonu Deneme Alanları Makine Demonstrasyon Alanları Kampüs Çim Alanları

Detaylı