Türkiye Distribütörü

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Türkiye Distribütörü. 444 44 86 www.uguroptik.com. www.uguroptik.com www.uguroptikmarket.com"

Transkript

1 Türkiye Distribütörü

2 Cam İşleme Sistemleri

3

4 EXCELON-XD KESİCİ / Matkaplı Ekspres Kesici Delik İşlemleri Çok Daha Hızlı ve Kolay Sürükle - Bırak yöntemi ile delikleri çok daha hızlı ve kolay düzenleyerek çalışma veriminizi artırırsınız. Açısı 30 Dereceye Kadar Ayarlanabilen Matkap 30 Dereceye kadar ayarlanabilen delme açısı ile yüksek bazlı camlara delik açmak çok daha kolay ve kusursuz. Dokunmatik Ekran Dünyaca bilinen Huvitz in Şekil Düzenleme fonksiyonu ile dokunmatik ekran üzerinden daha gelişmiş şekil değiştirme seçenekleri sunar. Kesim Aşamalarını Gerçek Zamanlı İzleme Kesim aşamaları, cam kalınlığı, nilör, delme gibi anlık olarak ekranda görüntülenir.

5 EXCELON-XD / Matkaplı Excelon XD modeli ile daha süratli ve daha verimli mükemmel kesim Çift Taraflı Sensör İki adet cam okuma sensörü, camın ön ve arkasını aynı anda tarayarak %50 zaman kazandırır. Büyük Taşlar Daha büyük çaptaki kesim taşları ve aktarmasız güçlü motor sistemi ile %30 daha hızlı kesim olanağı sağlar. Kesim Odasının Aydınlatılması Uzun ömürlü LED aydınlatma sistemi sayesinde kesim işlemlerinizi daha rahat izleyebilirsiniz. 1 Hp Gücünde Aktarmasız Motor Sistemi Motor hareketi ve gücünün herhangi bir aktarma sistemi kullanılmadan doğrudan taşlara aktarılmasıdır. Bu sayede titreşim ve ses minimum seviyededir. Otomatik Kesim Odası Kapağı Otomatik kapak iş güvenliğinizi artırarak daha hızlı işlem yapmaya olanak tanır. Açısı ayarlanabilen LCD Ekran Bakış açısının ayarlanması ile ayakta yada oturarak kullanıcıların ekran ile çalışması daha rahat hale gelecektir. Çift Çekirdek İşlemci CPU Dünya nın ilk çifte CPU Uygulaması Excelon serilerinde kilometre taşlarından biridir. Bu sayede aynı anda birden çok programı işleme tabi tutmak mümkün olup kesim devam ederken bir sonraki işi hazır hale getirme imkanı bulabileceksiniz. SD Hafıza Kartı SD kart uygulamaları, veri yönetim ve kullanımında yeni bir aşamadır. PC ile uyumlu olması nedeni ile istediğiniz kadar modeli depolayabilir ve taşıyabilirsiniz. Standart 2 GB hafıza kartı ile sistem size binlerce modeli saklama imkanı sunuyor.

6 EXCELON KESİCİ / Dijital 3D Kalıpsız Cam Kesici Dijital Model Düzenleme Ekranı Dijital model düzenleme ekranı ile modelin enini, boyunu, çevresini düzeltme imkanı sağlar. Nilör ve faset modellerinin uygulamasında yardımcı olur. Odaklama modunu Optik Merkez veya Geometrik Merkez olarak seçebilirsiniz. Bi-Fokal kesim modu sayesinde uzak ve yakın odaklarını ayarlayabilirsiniz. Progresif camlar için montaj yüksekliğini üç farklı seçenekten birini kullanarak kolaylıkla girebilirsiniz. Ekrandaki model üzerinde yapılan bütün değişiklikleri birebir görerek, orjinal model ile kıyaslama yapabilirsiniz. 3 Boyutlu Cam Ölçüm Sensörü 3 Boyutlu ölcüm sistemi ile V-Kanal ve Nilör konumlarını en ideal şekilde ayarlamak mümkündür.

7 Excelon / 3D Kalıpsız Otomatik Cam Kesici Hayalleri Gerçeğe Dönüştürüyor. V-Kanal Konum Ayarı V-Kanal konumunu camın kalınlık ve bazına göre 0,01 mm adımlarla önde, arkada, merkezde ayarlayabilirsiniz. Hassas Ayarlanabilir Nilör Nilör derinliği, genişliği ve konumu 0.01 mm adımlar ile ayarlanabilir. Verimli, Etkin ve Sessiz İşlem Numaratik klavye ile hızlı bilgi girişini sağlar. Geliştirilmiş 3 boyutlu dijital teknoloji ile işlem süreleri daha da azaltır. Kesici Taşlar / Güçlü Motor Dört adet Kesme Taşı ile Excelon her türlü cam materyelini kesebilir. Servo motor ile güçlü cam kesme performansı elde ederken, titreşim ve ses minimum seviyede kalır. Pah Alma / Otomatik Parlatma Bütün cam metaryallerinde; V-Kanal, Nilör, Düz Kenar kesimler için tek veya iki taraftan da pah alabilir. Aynı anda birden çok işi yaparak verimliliğinize katkı sağlayacak. Gelişmiş mekanik sistemi sayesinde kesim süreci daha sessiz, ortamınız daha konforlu olur.

8

9 HBK-7000 AKILLI VE ŞIK MERKEZLEME Kolay ve anlaşılır grafik ekran Dokunmatik ekran Geniş ve yüksek çözünürlüklü LCD Ekran Otomatik dengeleyen cam destekleyici ve cam tutucu SD Kart hafızası LED lamba ile güçlü aydınlatma Cam Tutucu Her türlü cama uyum saylayabilen cam tutucu özelliği SD Hafıza Kartı ile Bilgi Paylaşımı SD Hafıza kartı sayesinde bilgiler saklanabilir ve paylaşılabilir. LED Lamba Dayanıklı ve uzun ömürlü parlak LED Lambası TEKNİK ÖZELLİKLER ODAKLAMA Cam Boyutu Max. 80mm FPD 30~99.5mm PD 30~99.5mm Mono. PD 15~49.75mm OH -15 ~ +15mm MERKEZLEME Modu Optik Merkez / Kutulama Merkez Doğruluk payı Position 0.5mm Axis -0.5 ~ +0.5 Method Manual GÖRÜNTÜLEME LCD 8.4 inch TFT / 800x600 Color Giriş Şekli Dokunmatik Panel Eğilebilir Aralık 45 ~ 65 ARAYÜZ Seri Kesici (2 kanal) Çerçeve Okuyucu (1 kanal) Reserved (1 channel) Barkod okuyucu (1 kanal) Harici Hafıza SD kart Tasarımda ve diğer detaylarda, daha önce haber vermeksizin ürünün iyileştirilmesinde değişiklik yapılabilinir.

10 HFR-8000 / 3D ÇERÇEVE TARAYICISI HBM-8000 / MANUEL MERKEZLEME HBM-8000 Manuel Merkezleme Kompakt ve kusursuz dizayn sizde konfor duygusu uyandıracak Sade görünümü ile çalışma ortamınıza renk katacak Ayarlanabilir LED parlaklığı Uzun ömürlü, dayanıklı LED lambası Parlaklık kontrol fonksiyonu sayesinde boyalı camlarda bile kolaylıkla işaretleme ve merkezleme olanağı. Otomatik güç tasarruf modu Noktalar işaretlendikten sonra otomatik olarak enerjiyi keser ve uyku moduna geçer Aerodinamik gövde fonksiyonu, bütün ve dayanıklı dış yapısı, işlemi kolaylaştıran grafikler ve enerji tasaruflu özellikleriyle işinizi zevkle yapacağınızı garanti ediyoruz. HMB-8000 Manuel Merkezleme Enerji tasarrufu sağlayan özelliği ve otomatik algılayıcılar sizi şaşırtacak!

11 HFR D Çerçeve Tarayıcısı Yüksek Çözünürlükteki Dijital Filtlereme nokta örneklemeli hassas çerçeve okuyucusu sayesinde hatasız tarama yapar. HFR-8000 Mükemmel 3D Çerçeve Tarayıcısı Tarama türünü tek veya çift taraftan yaparak hassasiyet ve verimliliği artırır. 3 Boyutlu Tarayıcı Tüm çerçeve meteryallerine ve şablonlara uyum sağlayabilen hassas ve hızlı tarama sayesinde daha kolay ve daha verimli. Çerçeve PD sinin FPD nin Kesiciye Aktarımı Bilgilerin Saklanması Çerçeve PD sini FPD kesiciye otomatik olarak aktarılır. 300 adet çerçeve bilgisinin kayıt edilmesi ve barkod tanımlaması mümkündür.

12 SİSTEM YAPILANDIRMASI VE ÇÖZÜMLER Bağımsız Sistem

13 Uzak Tarayıcı ve Bilgisayar Bağlantısı T yaragıcı önde dr biği yigli e ska-z b, dinisigli e ek el yere dzabk reğe edini ali evmteşi lo.ru HERA IntraWorks Bilgisayar için geliştirilmiş uygulamadır. HERA IntraWorks'e eklenen bir opsiyon ile gönderilen çerçeve bilgisine açı bilgiside eklenmiş olur.

14 SİSTEM YAPILANDIRMASI VE ÇÖZÜMLER Uzak Kesici ve Bilgisayar Bağlantısı Otomatik Merkezlemeye yeni bir özellik ilave edilmek suretiyle "KESİCİ-2 " bilgisayar port'undan çerçeve bilgisi alınarak tanımlanabilinir. Akıllı Merkezlemeye yeni bir özellik ilave edilmek suretiyle "TARAYICI" bilgisayar port'undan çerçeve bilgisi alınarak tanımlanabilinir. Akıllı Merkezlemeye eklenen bu yeni fonksiyonlar sayesinde merkezlemede yapılan iş bilgisi kesiciye iletilir.

15 Huvitz Excelon İçin Uzaktan Kesim Çözümleri Otomatik Merkezleme cihazına, yapılan işi indirilip yüklenmesini desteklemek için HERA'ya fonksiyonların ilave edilmesi. ATÖLYE-A MAĞAZA-1 ATÖLYE-B MAĞAZA-n ATÖLYE-Z

16 SİSTEM YAPILANDIRMASI VE ÇÖZÜMLER Intra-Lab Ağ Çözümleri HERA İntraWorks Kurulumu Çerçeve bilgileri bilgi bankasına aktarılabilir veya bilgi bankasından HERA Intrawork sayesinde alınabilir.

17 KESİCİ EXCELON-XD EXCELON Cam Cinsi Kenar İşlemleri V-Kanal, Nilör, Faset, Düz Kesim, Parlatma, Pah Alma Organik(CR-39), Polikarbon, Yüksek İndeks Plastik, Mineral, Trivex V-Kanal, Nilör, Düz Kesim, Parlatma, Pah Alma Matkap Kesim Sınırları Matkap Çapı:0.8 mm veya 1 mm Delme Açısı:0~30 Derece Delik Sayısı: Limitsiz Delik Ölçüsü: Limitsiz Delik Koordinatları:X,Y Seçenekler: Delik, Oluk, Çentik, Derinlik Derinlik:0.0 ~ 6mm Dijital Model, Yeniden düzenleme Maksimum Çap: 90 mm, Minimum Çap:18 mm LCD Eğim Fonksiyonu, Otomatik Kesim Bölüm Kapağı, Dahili Kesim Bölümü Aydınlatması, Barkod Okuyucu (Opsiyonel) Ekran 10.4 inç TFT Renkli Dokunmatik Ekran Yüksek Kontrastta Geniş TFT LCD Boyutları / Ağırılığı 540( Genişliği ) x 462( Derinliği ) x 597( Yüksekliği )mm / 55kg 570( Genişliği ) x 540( Derinliği ) x 460( Yüksekliği ) mm / 45kg Güç Kaynağı AC V / AC V 50/60Hz AC V, 50/60Hz Enerji Tüketimi 1200W (Maksimum) Tasarımda ve diğer detayları iyileştirme amaçlı çalışmalar önceden haber verilmeksizin değişiklik yapılabilir.

18 D A Y A N I K L I V E G Ö S T E R İ Ş L İ Geliştirilmiş HLM-7000 ayarlanabilen ekranıyla kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Grafiklerle donatılmış ekran kullanım rehberiniz olacaktır. Yenilenen dizaynıyla ve algoritmik yapısıyla, kullanıcıya daha hızlı ve doğru ölçümlendirme imkanı sağlamaktadır. Progresif Cam Ölçümü Şimdi Çok Daha Kolay Gelişmiş ölçüm sistemi sayesinde yakın ve uzak odak numaralarını otomatik olarak doğru ve hızlı bir şekilde ölçmektedir. Geniş Ölçüm Aralığı +25D ile -25D ölçüm aralığı ile, camları geniş aralıkta ölçme imkanı verir. Prizma Görüntüleme Modu Prizma modunu 5 veya 10 prizma şekilde kullanabilirsiniz. Yüksek numaralı prizma camlar için, 10 prizma modunu, normal veya düşük numaralı prizma camları için 5 prizma ekran modunu kullanabilirsiniz. Güneş Gözlüğü Ölçme Modu Koyu renkli güneş gözlük camlarınızı, bu modu kullanarak daha rahat ölçebilirsiniz. PD Ölçümü Çerçevenin PD sini PD sensörü sayesinde ölçebilirsiniz. Çerçeve üzerinden camın numara ve aksını da ölçmek mümkündür. Mükemmel UV Ölçüm Sistemi Camın UV geçirgenliğini kesin değeri ile verir. Güvenilir UV ölçümü sayesinde müşterilerinizi güvenini kazanabilirsiniz. Kontakt Lens Ölçümü HLM-7000, sert ve yumuşak kontakt lenslerin ölçümünde kesin ve doğru sonuç verir. Mükemmel tasarlanmış Lens Ölçme Aparatı; Yumuşak Kontakt Lensleri, hatasız, ve rahat ölçmenize yardımcı olur. (Kontakt Lens Ölçme Aparatı opsiyonel bir aksesuardır) Ayarlanabilir LCD Ekran LCD ekranı -5 ile 60 arasında eğilebilmektedir. Bu sayede ayakta veya otururken cihazı çok daha rahat kullanabilirsiniz. Kullanıcı Dostu Grafik Ekranı Grafiklerle donatılmış ekran hızlı ve rahat kullanım sağlar. Çabuk sonuca ulaşma imkanı verir. TFT LCD, Görüntü Kalitesinin En İyisi TFT LCD ile kontrast sorunu olmadan çok daha net bir görüntü ile işlem yapmak mümkün. Kompakt Cam Tablosu Kompakt cam tablosu ile özgürlüğün keyfini çıkarın. Küçük ve büyük bütün gözlükler çerçeveye hiç zarar vermeden ölçülebilir. PD Ölçüm Burunluğu Mükemmel tasarlanan PD Ölçüm Burunluğunu tek odak veya progresif cam ölçümlerinde de kullanabilirsiniz. Zarif ve Kompakt Tasarım Yenilenen tasarım ile çalışma masanızda daha az yer kaplayacaktır. HLM-7000 (190 x 377 x 237 mm) Dahili Termal Yazıcı Termal yazıcı kağıdını kolaylıkla değişteribilirsiniz. Yazıcı çıktısındaki Aks, PD ve cam numaralarının gösteriminde kullanıulan grafik sayesinde, çıkan sonuç müşterileriniz tarafından daha kolay anlaşılacaktır. İşaretleme Kalemi İşaretleme kalemi ile daha temiz ve kusursuz işaretleme yapılır.

19 HLM DİJİTAL FOKOMETRE TEKNİK DEĞERLER ÖLÇME SINIRLARI Silindir -, +, ± Prizma Dikdörtgen / Kutupsal / Taşırma Ölçme Hızı sec LED dalgaboyu 630nm Ölçülebilir Cam Çapı 15~115mm Kontakt Lens Sert ve Yumuşak ABBE Değerleri 30~60 (1Step) Dalgaboyu e-line : nm / d-line : nm ÖLÇME ARALIĞI Sferik Değeri 0 ~±25.00D Silindir Değeri 0 ~±10.00D Silindir Aksı 0 ~180 (1 ) Add Derecesi 0 ~10D Prizma Derecesi 0 ~10Δ ÖLÇÜM ADIMLARI Dioptiri 0.01 / / 0.25D Prizma 0.01 / / 0.25Δ BOYUTLARI Ebatları 190 (W) x 237(D) x 377(H )mm / 5.5kg Güç Kaynağı AC V / AC V 50 / 60Hz Ekran TFT LCD Display (320 x 240 LED Backlight) Baud Oranı 9,600 / 19,200 / 38,400 / 57,600 / 115,200bps Bilgi Çıktısı RS-232C Tasarımda ve diğer detaylarda, daha önce haber vermeksizin ürünün iyileştirilmesinde değişiklik yapılabilinir. SYSTEM NETWORKING

20 HUVITZ DİJİTAL FOKOMETRELER HUVITZ CAM İŞLEME SİSTEMLERİ Tarihinde Umur Basım San. Tic. A.Ş. tarafından 3000 adet basılmıştır. Huvitz Türkiye Distribütörü Merkez Yenigün Mh. Köroğlu Cd Sk. No.1 Antalya / TÜRKİYE Tel.: Faks: İstanbul Şube Hamidiye Cd. Altınhan Kat:6 No:143 Sirkeci / İSTANBUL Tel.: Faks:

HAKKIMIZDA. Cam Kesme Makinaları. Merhaba Sayın Müşterilerimiz,

HAKKIMIZDA. Cam Kesme Makinaları. Merhaba Sayın Müşterilerimiz, HAKKIMIZDA Cam Kesme Makinaları Merhaba Sayın Müşterilerimiz, Uğur Optik Makina olarak, Hizmet sektöründe 20 yılı aşan süre boyunca sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimizle paylaşmanın

Detaylı

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek.

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Global powerhouse local solution provider. baykal.com.tr Yeni BLS-NEO Yüksek üretkenlik Hassas kabiliyet. Kurulduğu 1950 yılından bu yana metal sac işleme makineleri

Detaylı

Move into a New World

Move into a New World Move into a New World 02 Hepsi bir arada: Dünyanın en gelişmiş lens aralığıyla birlikte mükemmel boyutlara sahip sistem fotoğraf makinesi. E-M1 Micro Four Thirds & Four Thirds lens 65 mevcuttur Ortalama

Detaylı

ÜRÜN BROŞÜRÜ. Dea Global Silver. Koordinat Ölçüm Makineleri

ÜRÜN BROŞÜRÜ. Dea Global Silver. Koordinat Ölçüm Makineleri ÜRÜN BROŞÜRÜ Dea Global Silver Koordinat Ölçüm Makineleri 2 DEA GLOBAL Silver DEA GLOBAL SILVER DEA GLOBAL Silver 3 MAKSİMUM PERFORMANS İÇİN AYARLANDI DEA GLOBAL koordinat ölçüm makinesi (CMM) yeni milenyumun

Detaylı

Kalite Kontrolü ve İnceleme Kılavuzu 2012/2013

Kalite Kontrolü ve İnceleme Kılavuzu 2012/2013 Kalite Kontrolü ve İnceleme Kılavuzu 2012/2013 Hatasız Üretim için! Downloads Benefits never-fail.info Jack'i tanıyor musunuz? Jack, günümüzde ve gelecekte karşılaşacağınız denetleme zorluklarına karşı

Detaylı

İnsan ve çevre sağlığı için geliştirilen bina iklimlendirme sistemleri

İnsan ve çevre sağlığı için geliştirilen bina iklimlendirme sistemleri İnsan ve çevre sağlığı için geliştirilen bina iklimlendirme sistemleri Yüksek kapasiteli VRF sistemi dış ünitenin seri şekilde bağlanması ile 4 HP lik kapasite sağlanır. Birbirine bağlama yeteneği HP lik

Detaylı

METROLOJİDE İKİNCİ BOYUT MAHR'DAN OPTİK METROLOJİ

METROLOJİDE İKİNCİ BOYUT MAHR'DAN OPTİK METROLOJİ - MarVision. Optik Ölçme Üniteleri METROLOJİDE İKİNCİ BOYUT MAHR'DAN OPTİK METROLOJİ MARVISION çoklu sensör teknolojisi ile ilgili en güncel bilgilere web sitemizden ulaşılabilir: www.mahr.com, WebCode

Detaylı

Sirius Deluxe MEKANINIZA TARZ KATIN. AĞUSTOS 2015 Ürün Kataloğu. Siz hiç harcadığı enerjiyi anında gösteren klima gördünüz mü?

Sirius Deluxe MEKANINIZA TARZ KATIN. AĞUSTOS 2015 Ürün Kataloğu. Siz hiç harcadığı enerjiyi anında gösteren klima gördünüz mü? AĞUSTOS 2015 Ürün Kataloğu MEKANINIZA TARZ KATIN Siz hiç harcadığı enerjiyi anında gösteren klima gördünüz mü? Sirius Deluxe KLİMALAR TELEVİZYONLAR IT ÜRÜNLERİ SES VE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ MOBİL ÜRÜNLER BEYAZ

Detaylı

We measure it. Endüstriyel termogra. Testo termal kameralar ile etkin ve hassas analizler

We measure it. Endüstriyel termogra. Testo termal kameralar ile etkin ve hassas analizler Endüstriyel termogra Testo termal kameralar ile etkin ve hassas analizler Endüstriyel termografi Daha detaylı görüntü Testo termal kameralar, endüstriyel bakım, üretim izleme ve araştırma geliştirme sürecinde

Detaylı

Kanal ve Boru Görüntüleme. 4-2 20-50 85 25 11.10 Monitörler ve Kayıt cihazları 11.11

Kanal ve Boru Görüntüleme. 4-2 20-50 85 25 11.10 Monitörler ve Kayıt cihazları 11.11 Kanal Gözlem, Teşhis ve Tespit RIDGID görüntüleme ve tespit ekipmanları işi bitirmek için gerekli teknolojiyi yüksek sağlamlık ve dayanıklılıkla birlikte sunar. Ürünlere şunlar dahilidir: Güvenilirlik

Detaylı

PVC ve Alüminyum Kapı - Pencere Profili İşleme Makinaları

PVC ve Alüminyum Kapı - Pencere Profili İşleme Makinaları PVC ve Alüminyum Kapı - Pencere Profili İşleme Makinaları Kesim Makinaları Profil İşleme Merkezleri İçindekiler İçindekiler Frezeler ve Delme Makinaları Orta Kayıt Alıştırma Makinaları Single Line Hatlar

Detaylı

FQ2 GÖRSEL DENETİM SENSÖRÜ

FQ2 GÖRSEL DENETİM SENSÖRÜ FQ2 GÖRSEL DENETİM SENSÖRÜ Görüntü inceleme ve kod doğrulama nda yeni standart»» Çok yönlü ürün serisiyle güçlü işlevsellik»» Kristal netliğinde görüntüler»» Hepsi bir arada muhafaza 2 3 FQ2 Görsel Denetim

Detaylı

Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Abkant Pres Serisi POWER-BEND PRO. 3 Eksen (R Manual) CNC Abkant Pres

Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Abkant Pres Serisi POWER-BEND PRO. 3 Eksen (R Manual) CNC Abkant Pres Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Abkant Pres Serisi POWERBEND PRO 3 Eksen (R Manual) CNC Abkant Pres PB Yarım asrı geride bırakan Ermaksan, geleceğe emin adımlarla ilerliyor. Gururla dolu 49

Detaylı

hayal et dizayn et gerçeklestir, www.carepromo.com LASER KESiM VE MARKALAMA SiSTEMLERi Epilog Laser veya www.carepromo.com ziyaret edin.

hayal et dizayn et gerçeklestir, www.carepromo.com LASER KESiM VE MARKALAMA SiSTEMLERi Epilog Laser veya www.carepromo.com ziyaret edin. www.carepromo.com Ayrıntılı bilgi ve Türkçe Broşür için Lütfen okutunuz. Epilog Laser veya www.carepromo.com ziyaret edin. LASER KESiM VE MARKALAMA SiSTEMLERi hayal et dizayn et gerçeklestir, Lazerden

Detaylı

Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Plazma Serisi. EPL Plazma. Plazma Kesim Makineleri EPL

Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Plazma Serisi. EPL Plazma. Plazma Kesim Makineleri EPL Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Plazma Serisi EPL Plazma Plazma Kesim Makineleri EPL EPL Plazma 3 Eksen Serisi. Gelişmiş hassas kesim kalitesi, üretim hattı ve otomasyona uygunluğu ile tüm ihtiyacınıza

Detaylı

SKF kestirimci bakım ekipman, teknoloji ve eğitimleri. Durum izlemeye dayalı etkin bakım teknolojileri

SKF kestirimci bakım ekipman, teknoloji ve eğitimleri. Durum izlemeye dayalı etkin bakım teknolojileri SKF kestirimci bakım ekipman, teknoloji ve eğitimleri Durum izlemeye dayalı etkin bakım teknolojileri İçindekiler Taşınabilir vibrasyon ölçüm cihazları Taşınabilir veri toplayıcılar ve analizörler Arıza

Detaylı

HUB Dünyasına Hoşgel diniz

HUB Dünyasına Hoşgel diniz ParkingTechnology HUB Dünyasına Hoşgel diniz Park sistemleri için entegre, katma değerli çözümler HUB Parking Technology, ZEAG, DATAPARK ve FAAC markaları altında, Park Gelir Kontrol Sistemleri geliştiren,

Detaylı

SINUMERIK. 840D solution line ShopMill ile frezeleme. Önsöz. Giriş. Sisteme genel bakış. İşparçası ve Takım Ayarları.

SINUMERIK. 840D solution line ShopMill ile frezeleme. Önsöz. Giriş. Sisteme genel bakış. İşparçası ve Takım Ayarları. Önsöz Giriş SINUMERIK 840D solution line Sisteme genel bakış İşparçası ve Takım Ayarları Takım yönetimi Takım Tezgahlarının satışı için Sisteme Genel Bakış Program yönetimi, Kullanıcı hafızası Simülasyon

Detaylı

*Etiketleme. *Kodlama. *Yazılım ve Donanım Bileşenleri. *Etiketler ve Termal Transfer Ribonlar. *Destek ve Hizmetler 869TR 444 4 869

*Etiketleme. *Kodlama. *Yazılım ve Donanım Bileşenleri. *Etiketler ve Termal Transfer Ribonlar. *Destek ve Hizmetler 869TR 444 4 869 *Etiketleme *Kodlama *Yazılım ve Donanım Bileşenleri *Etiketler ve Termal Transfer Ribonlar * *Destek ve Hizmetler 869TR 444 4 869 İÇİNDEKİLER ETİKETLEME Print & Apply (Yaz ve Uygula Sistemleri) LA 4050

Detaylı

Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma

Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma Dünyayı harekete geçiren fikirler 2 13 1 15 9 8 12 11 16 7 10 5 14 6 3 4 Hänel Rotomat endüstriyel

Detaylı

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr VİZYON ACP YAPI ELEMANLARI on beş yılı aşkın sektör tecrübesi ile çağdaş yapı malzemeleri ve otomasyon sistemleri konusunda CE belgesi ve ISO sertifikalarına sahip

Detaylı

Gerçek profesyoneller için ölçüm takımları HASSAS. SAĞLAM. GÜVENILIR. OPTIMUM KULLANIM. 2015/2016

Gerçek profesyoneller için ölçüm takımları HASSAS. SAĞLAM. GÜVENILIR. OPTIMUM KULLANIM. 2015/2016 Gerçek profesyoneller için ölçüm takımları HASSAS. SAĞLAM. GÜVENILIR. OPTIMUM KULLANIM. 2015/2016 İşine önem veren herkes için. Gerçek profesyoneller STABILA ile ölçüyor. STABILA 2 3 STABILA 1889'dan beri,

Detaylı

3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri

3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri Totally Integrated Power SENTRON 3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri Sizin ihtiyaçlarınız dikkate alınarak tasarlanmış, eksiksiz bir sistem. www.siemens.com.tr/3va İçerik 3VA kompakt tip güç şalterleri 04 Güç

Detaylı

Yeni 8R Serisi Traktörler 326 409 hp (240 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC)

Yeni 8R Serisi Traktörler 326 409 hp (240 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) Yeni 8R Serisi Traktörler 326 409 hp (240 301 kw) Akıllı Güç Yönetimi IPM ile (97/68 EC) 2 8R Serisi Traktörler Giriş Geleceğe Doğru Yol Alın Uçsuz bucaksız gibi görünen çok büyük arazileri işlemek için

Detaylı

MEGA FABRiKALAR BELGESELiNE KONU OLAN

MEGA FABRiKALAR BELGESELiNE KONU OLAN MEGA FABRiKALAR BELGESELiNE KONU OLAN Yılda 35 milyon adet cihaz üretimi: 1,1 milyon m 2 üretim alanı 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 BİLGİLENDİRME EKRANI Vialand Kullanım Alanları: Oteller Alışveriş Merkezleri,

Detaylı

BMW i. Sheer Driving Pleasure. YENİ BMW i. ELEKTRİKLİ VE HEYECAN VERİCİ. www.bmw.com.tr/i

BMW i. Sheer Driving Pleasure. YENİ BMW i. ELEKTRİKLİ VE HEYECAN VERİCİ. www.bmw.com.tr/i BMW i Sheer Driving Pleasure YENİ BMW i. ELEKTRİKLİ VE HEYECAN VERİCİ. www.bmw.com.tr/i YENİ BMW i3 02 03 YENİ BMW i. BMW i deneyimi... İNOVASYON VE TEKNOLOJİ. Otomobil konsepti... BMW Effi cientdynamics...

Detaylı

65" (64,5" görüntülenebilir alan) İnteraktif Geniş Format Ekran CDE6560T

65 (64,5 görüntülenebilir alan) İnteraktif Geniş Format Ekran CDE6560T 65" (64,5" görüntülenebilir alan) İnteraktif Geniş Format Ekran CDE6560T ViewSonic CDE6560T 65" (64.5" görüntülenebilir alan) Full HD interaktif LED ekran çözümü, iş ve eğitim amaçlı kullanım için idealdir.

Detaylı

Yeni tasarım kompakt dış ünite. Yüksek Verimli İşletim Sistemi. Tasarımda Esneklik 8, 10, 12HP

Yeni tasarım kompakt dış ünite. Yüksek Verimli İşletim Sistemi. Tasarımda Esneklik 8, 10, 12HP Monitor Mode All Passage Name Lobby Passage Top 10/11/2008 Thu. 02:20 PM Up Down Set Temp. Fan 21.5 C High 21.5 C Med Expand Status Mode On Heat On Heat Entrance On Auto 24.0 C Low Staff Room Off PC Room

Detaylı

TEMATİK Elektronik ve Otomatik Tanıma Sistemleri yenilikçi çözümler kaliteli hizmet

TEMATİK Elektronik ve Otomatik Tanıma Sistemleri yenilikçi çözümler kaliteli hizmet ŞİRKET PROFİLİ Hakkımızda 6 Misyon, Vizyon, Değerler 7 YAZILIM ÇÖZÜMLERİ Depo ve Malzeme Yönetimi 9,10 Satış ve Dağıtım Yönetimi 11 Malzeme ve Üretim Yönetimi 12,13 Geçiş Güvenlik Yönetimi 14,15 Nakliye

Detaylı

KNX Sensör Broşürü. ABB i-bus KNX Bina Sistemi Teknolojisi Merkezileştirilmiş, rahat işletme ve görüntüleme

KNX Sensör Broşürü. ABB i-bus KNX Bina Sistemi Teknolojisi Merkezileştirilmiş, rahat işletme ve görüntüleme KNX Sensör Broşürü ABB i-bus KNX Bina Sistemi Teknolojisi Merkezileştirilmiş, rahat işletme ve görüntüleme KNX sensörleri ABB i-bus KNX İşletim ve doğrudan görüntüleme Ağ altyapısına sahip binalar, bağımsız

Detaylı