Integral IP CX. Kompakt yangın güvenliği. FIRE ALARM.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Integral IP CX. Kompakt yangın güvenliği. FIRE ALARM. www.schrack-seconet.com"

Transkript

1 Integral IP CX. Kompakt yangın güvenliği. FIRE ALARM

2

3 Yangın güvenliği için orjinal bir seçim. Integral IP CX Yüksek seviye yangın güvenliği. Son teknoloji ve mutlak güvenlik. Bu özellikler Schrack Seconet yangın algılama sistemlerini diğerlerinden ayıran özelliklerdir. Yangın güvenliğinde bir çok konu mevcuttur.insan yaşamı ve varlıkları korunmalı ve şirketlein güvenliği sağlanmalıdır. Yüksek teknolojiye sahip ürünlerimiz bu gibi değerlerin korunması için herhangi bir yangını olabildiğince erken tespit eder ve acil servislere gerekli zamanda ulaşır. Schrack Seconet olarak yangın algılama sistemlerimizi yeniliklere açık bir şekilde geliştiriyoruz. Bu sayede Avusturya da ve Avrupa da ürünlerimizi kullanan müşterilerimiz bizim sistemlerimize referans oluyorlar. Kontrollü Güvenlik. Kaliteden kesinlikle ödün vermiyoruz. Müşterilerimizin güvenliği işimizin odak noktasıdır. Araştırma ve geliştirmeye yaptığımız yatırım ve test merkezleri ve uzman komiteleriyle yaptığımız işbirliği ile uygulamadaki deneyimlerimizi birleştirerek teknolojik ürünlerimizi geliştirmekteyiz. Ar&ge faaliyetlerimizi Avusturya da, üretimimizi ise tamamen Almanya da gerçekleştiriyoruz. Maliyet güvencesi ve maliyet etkinliği. Integral IP CX ürünümüzü de Schrack Seconet Integral ailesi ile yaptığımız bütün teknolojik gelişmeler ile rakiplerinden ayrılıyor. Herhangi bir teknik yenilik döneminde bütün sistemi değiştirmeye gerek kalmadan,sistem operatörü tarafından kolayca programlanabiliyor. Bu sayede, sistem her zaman güncel teknolojiye uygun kalıyor ve maliyetlerdüşüyor. Değişimin yerine gelişim. En güvenli ve en modern yangın alarm sistemlerini geliştirirken evrimin gücüne inanıyoruz. Onlarca yıldır, dünyanın daha güvenli hale gelmesine katkıda bulunan yangın alarm sistemleri geliştiriyoruz. Bu bizim temel amacımız! Yüksek kalite standartımız müşterilerimize her zaman daha yenilikçi ürünler tasarlamamıza olanak sağlıyor. Sarsılmaz kalite arayışı içerisinde, her zaman en son teknolojileri uygulayarak ve geliştirerek, sektörde zirveye tartışmasız adımlar atmaktayız. Bu durum Integral IP CX yangın algılama paneli için de aynı şekilde devam etti.

4

5 Optimal yangın güvenliği için geliştirildi. Integral IP CX Prensibimiz Yedekli Sistem. Integral IP CX bileşenleri akıllı ve güçlüdürler. Yangınlar mümkün olan en kısa aşamada tespit edilir. Yazılım ile birlikte yangın algılama paneli verimli bir biçimde işini yürütmektedir. Sistemin yedekli olması herhangi bir alarm durumunda ne olursa olsun sistemin çalışmasına olanak sağlar. Integral IP CX kendisini sürekli izler ve bu sayede sürekli koruma altında olursunuz. Integral IP CX Geleceğe yönelik teknoloji. Integral IP CX, integral LAN ağını ethernet arayüzleri ile ortak olarak kullanır ve birbirine bağlanır. Kontrol paneli de IP (internet protokolü) ile donatılmıştır ve farklı uygulamalarda binadaki mevcut IT altyapısı kullanabilir. Integral IP CXA, CXB ve CXF modelleri 1 ve 2, CXF modeli ise 4 loop çalıştırabilir. Integral IP CX Optimum yangın güvenlik platformu. Bireysel yangın güvenlik önlemleri Integral IP CX yangın algılama paneli ile mükemmel bir şekilde uygulanabilir. Sistem öncelikle küçük ve orta ölçekteki binalarda kullanıma uygundur. Uygun maliyetle en son teknolojiyi kullanarak küçük ve orta ölçekli işletmeler için geniş kapsamlı güvenlik sunmaktadır. Integral IP CX bu türlü uygulamalarda sonsuz kullanım biçimleri sayesinde ihtiyaçları tamamiyle karşılayarak Integral ailesinin kalitesini kanıtlar. Integral IP CX Yeni trend ve standartları belirler. Integral IP CX yangın algılama paneli ile yangın önleme güvenliği için yeni kalite standartları belirlemiştir. IP (internet protokolü) teknolojisi artık günlük yaşamın bir parçası ve bu teknoloji olmadan yaşamak neredeyse imkansız. Bu teknoloji sayesinde biz de yeni tip ağ yapıları oluşturabiliyoruz. Mümkün olan tüm fonksiyonları ayrı ayrı programlanabilir ve diğer sistem ekipmanları ile network edilebilir.

6

7 En zor koşullara yetişir. Integral IP CX Çevre birimleri için yeni bir yaklaşım. Integral IP CX alarm kontrol paneli, piyasadaki en güvenli ve en esnek yangın alarm sistemlerinden biridir. Birçok opsiyonel fonksiyon ile yangın önleme ve güvenliği konusunda yardımcı bir ortakdır. Kontrol panelimiz, yangın algılama paneli olarak çalışarak bütün olayları algılayacağı gibi 1 zonlu söndürme paneli olarak çalışarak söndürme sisteminide kontrol edebilir. Kontrol panelimiz, söndürme sistemi veya kombine yangın algılama ve söndürme sistemi şeklinde de kullanılabilir. Manuel Tetikleme Uyumlu ve Kullanıma Hazır. Ekstra fonksiyonlarımız konsept çözümler sunmamıza olanacak sağlar. Dedektörleri, söndürme bileşenleri, loop devreleri, yangın alarm cihazları ve alt kontrol sistemleri arasındaki işlevlerin hepsini yürütür. Uyumlu ve kullanıma hazır! Integral IP CX in karakteri bu iki özellikten anlaşılabilir. İleri veya geriye dönük tüm Schrack Seconet yangın algılama sistemleri ile uyumludur, bu nedenle uyarlanabilen esnek bir sistemdir. Sistemin tüm bileşenleri farklı nesillerden olsalar bile birbirleri ile haberleşirler. Bu nedenle yüklenmiş olan bir programı yada kurulmuş olan bir sistemi geliştirmek teknik bir zorluk getirmez. Stop Butonu Sertifikalı ve onaylanmış. Tüm Schrack Seconet sistemler ve ürünler Avrupa standartları gereksinimlerini karışlar. İntegral IP CX paneli EN , 2004 yılında yürürlüğe giren, otomatik elektronik kontrol ve gecikme üniteleri için gerekli işlevleri belirler standartlara uygun olarak onaylanmıştır. Integral IP CX hem yangın söndürme sistemi kontrol paneli hem de kombine yangın algılama ve söndürme sistemi paneli olarak sertifikalanmıştır. Yangın algılama paneli çalışma ve fonksiyon testleri EN 54 bölüm 2 ve bölüm 4 e uygundur. Integral IP CX Evrensel kullanım için. Genişletme modülü sayesindebelirli koşullarda sistemin kullanım alanları artabilir. Toz, nem veya aşırı sıcaklıklar çalışmasını etkilemez. Yangın algılama panelinin kasasının zor koşullara dayanması ve elektromanyetik uyumluluğu (EMC) sayesinde Integral IP CX panelinin bütün fonksiyonlarıen zorlu koşullarda bile çalışır. Sistemin kendini test etme özelliği herhangi bir hatalı fonksiyon yada arızanın bulunması için kullanılır.

8

9 X-LINE Sınırları olmayan yangın güvenliği. Evrimi Kanıtlanmış Teknoloji. Sistemleri tüm teknolojik konularda daha da gelişmek için aralıksız çalışıyoruz. Know how bilgimizi kullanarak yaptığımız bütün yeniliklerin her aşaması ile ilgili müşterilerimizi bilgilendirmek bizim için çok önemlidir. Bütün arge çalışmalarında sloganımız evrimdir. Kullanılabilir mühendislik. Schrack Seconet; çalıştığınız bina, kullandığınız bölüm ve firmanızın bulunduğu bölge neresi olursa olsun, yangın güvenliği ihtiyaçları için optimal çözümü üretir. Bilgi zinciri sayesinde herangi bir algılamada hızlıca tepki vermeyi ve hareketi geçmeyi garanti eder. Güvenliğiniz için arttırılmış kapasite. Yeni geliştirilen Integral X-LINE, çevre birimleri için sınırsız olasılıklar sağlar ve sistemdeki dedektörler, alarm cihazları, akustik yangın bildirim cihazları, duman aspirasyon sistemleri veya diğer kontrol mekanizmaları gibi ekipmanları bir arada çalıştırır. Bu sayede loop üzerindeki cihaz sayısı iki katına çıktı ve performasımız arttı. Loop başına 250 cihaz ve 3500 metre loop uzunluğu özellikleri ile çok kısa süren devreye alma süreleri gelişimimizin göstergesidir. Bireysel olanakları geliştirmek için. Integral IP CX yüksek düzeyde esneklik ve uyumluluk için tanınmış olan sistem sayesinde akıllı panel ve modüller arasında iletişim sağlar. Esneklik ve uyumluluk özelliği ile bilinen sistem gelecekte gerekli olan amaçlar için istenilen zamanda kullanıcının bireysel ihtiyaçlarına göre adapte edilebilir. Gerektiğinde yeni ekipmanlar bağlanarak genişletilebilir. Bu sayede istenilen anda hali hazırdaki sistem mevcut standartlara yükseltilebilir. Maruz kalınabilecek riskleri göz önünde tutarak yangın güvenliği doğrultusunda her ihtiyaç için doğru bir çözüm sunabiliriz. Yangın sebebi ile oluşacak hasarlar ve veri kayıpları sadece firmanın iş akışını etkilemek bazı durumlarda firmanın iflas etmesine de sebep olabilir.

10

11 Güvenlik için kullanıcı dostu bir platform. Integral IP CX kolay ve anlaşılabilir bir dil konuşur! Schrack Seconet ürünleri en gelişmiş teknoloji anlamına gelir. Yüksek teknoloji sistemleri olarak insan yaşamının güvenliği ve varlıkların korunması ile sorumludur. Cihazlarımız her zaman en kolay ve en hızlı şekilde yerel dilde bilgi verebilir. Bu sayede acil servis personeli ve işletim sorumlusu bilgiyi kendi dilinde alır. Integral IP CX dünya dillerinin çoğunu konuşabilecek şekilde programlanmıştır. Kullanıcı arayüzü ve ekran metinleri, pek çok farklı dilde mevcuttur ve kullanımı basittir. Integral MAP işletim sistemi kullanımın kolay olmasını sağlar. Kullanıcı dostu fonskiyonlar sayesinde görevli personel, acil servis yetkilileri ve uzman personel tarafından kullanımı kolaydır. Integral IP CX Bir bakışta güvenlik! Yangın algılama paneli ekranında arızalar, alarmlar veya bölgeler gibi gerekli tüm bilgileri gösterir. IT sistemleri yangın dedektörü sisteminin durumu hakkında bilgiler sağlar. Ekran, en önemli sorulara hızlı cevaplar verebilmektedir. Ne oldu? Nerede ve ne zaman oldu? Integral MAP işletim sistemi yapılandırılmış bir genel bakış sağlar ve kullanıcı dostudur. Kullanıcı arayüzü ve ekran metinleri tüm modern iletişim biçimlerine uygundur. Ekranın bulunduğu ülkenin dilinde olması kullanımı çok kolaylaştırmaktadır. Integral IP CX dünyanın her yerinde kullanılabilir. Integral IP CX Kendi kişisel bilgi sisteminiz. Integral IP CX ile herşey çok basittir. Panel tüm geçmişi ve aktiviteleri kaydeder. Son birkaç gün içinde meydana gelen olaylar tek bir buton ile çağırılabilir ve aynı zamanda yazdırılabilir. Böylece yangın algılama paneli, tüm güvenlik konularında kişisel depolama ve bilgi sisteminiz olur. Basit ve net doğrudan iletişim. Integral IP CX sadece çok hassas bir yangın kontrol paneli değil aynı zamanda iletişim konusunda da çok hassas bir cihazdır. Bu sayede bütün sistem süreçlerine, talimatlarına kapsamlı ve açık bir bakış sunuyor.

12

13 Güvenilir hizmet dahildir. Teknik bilgi. Biz yıllardır yangın algılama alanında aktif olarak bulunmaktayız. Biz öncü bir firmayız ve bu sebeple kimse nasıl yapmamız gerektiğini söyleyemez. Teknolojik gelişmelerine ve kalite standartlarına önem veren bir ekibiz. Ayrıca, profosyonel Avusturya federasyonları, AB komitelerinde yer alıyoruz ve teknik üniversiteler, yangın önleme kuruluşları ve itfaiye test merkezleri ile işbirliği içerisindeyiz. Teoriği ve pratiği bir araya getirip mükemmel karışımı ve en modern teknolojiyi sağlamak için çalışıyoruz. Rutin bakım ve destek. Schrack Seconet tüm müşterilerine kapsamlı bir teknik destek sunuyor. Bu bütün ihtiyaçlar için, montaj elemanlarına, partnerlerimize, servis teknisyenlerine teknik destek departmanı ile başlar ve kapsamlı müşteri servisi ile son bulur. Mesai saatleri içinde tüm teknik sorulara telefon ile cevap verilmekte ve bunun yanısıra sahada da destek verilmektedir. Denetçiler tarafından sistemin çalışması gerektiği gibi çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Viyana ve diğer ülkelerdeki eğitim merkezlerimizde müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için eğitimler düzenlenmektedir. Avrupa da Üretim. Schrack Seconet yangın algılama ürünleri Avusturya da geliştirilir. Ürün kalitesi herzaman beklentinin üzerinde olmuştur ve teknolojiye odaklanarak üretilmiştir. Bu dizayn ayağındaki yüksek kalite üretiminde Almanya da yapılması ile devam etmektedir. Düşük maliyetli üretim yapan ülkeler hiçbirzaman dikkatimizi çekmedi. Yangın güvenlik sistemleri için ar&ge ve üretim aşamasındaki yüksek kalite ancak Avrupa da mevcuttur. Müşterilerimiz bizim için mümkün olan en iyi referanslarımızdır. Schrack Seconet ürünleri dünyanın dört bir tarafında kullanılmaktadır. Kültürel binalar, oteller, büyük arenalar, patlama riski yüksek üretim tesisleri, modern sanayi siteleri ve hava alanları gibi yapıların güvenliği tarafımızdan yapılmaktadır. Schrack Seconet; Polonya, İsveç ve Macaristan da firması, Romanya, Rusya, Slovakya, Çek Cumhuriyeti ve Türkiye de irtibat ofisleri ve partnerleri sayesinde Orta ve Doğu vrupa ile Asya da müşterileri bulunan bir Avusturya firmasıdır.

14 CXF yangın algılama paneli. Integral IP CXF küçük sistemler için uygun maliyetli bir paneldir. Basit versiyonunda 2 loop üzerinde toplam 500 adet eleman çalıştırabilme özelliğine sahiptir. Opsiyonel bir loop kartı ile 2 adet daha loop çalıştırabilme, LAN ağ modülü veya giriş/çıkış modülü de bağlanabilir. Her kontrol paneli kendi güç kaynağı, akü ile güç kaynağı, tekrarlama paneli, yazıcı ve itfaiye paneline sahip olabilir. Integral IP CXF istenirse bir Ethernet ağına dahil olabilmesi ve sistemin güvenliği açısından yazılım yedekliliğine sahiptir. Integral IP CXF in yazıcılı, yazıcısız ve ekransız olarak farklı tip kabinleri de mevcuttur. CXA yangın algılama paneli. Integral IP CXA sadece bir loop üzerinden 250 eleman çalıştırmak üzere geliştirilmiş uygun maliyetli bir paneldir. Panel itfaiye ile haberleşme arayüzünün yanı sıra röle arayüzlerine ve harici ekipmanları bağlamak için bus hattına sahiptir. Integral IP CXA paneli başka paneller ile network olarak çalışmaz. CXB yangın algılama paneli. Integral IP CXB sadece bir loop üzerinden 250 eleman çalıştırmak üzere geliştirilmiş uygun maliyetli bir paneldir. Panel itfaiye ile haberleşme arayüzünün yanı sıra röle arayüzlerine ve harici ekipmanları bağlamak için bus hattına sahiptir. Integral IP CXA paneli başka paneller ile network olarak çalışmaz. Ölçüler (Bütün CX tipleri): 600 x 445 x 225 mm (YxGxD) Kasa Rengi: kırmızı RAL 3000

15 Kapsamlı ürün portföyü. Elektronik kontrol ve geciktirme birimi. Integral IP CX sistemi aynı zamanda bir Integral IP CXE söndürme sistemi kontrol paneli yada kombine IP CXF/CXE yangın algılama/söndürme sistemi control paneli olarak çalışabilir. LED li gösterge paneli ve opsiyonel programlanabilir giriş ve çıkışlar olan özel bir kabin modeli mevcuttur. Integral IP CXE tek bir yangın söndürme ve izleme bölgesi sistemini kontrol etmek için EN ve VdS 2496 standartlarına uygun ve onaylıdır. CO 2 yüksek ve düşük basınçlı söndürme sistemleri (hayati tehlike olan ve olmayan yerlerde kullanılabilir). İnert gazlar ve argon söndürme sistemleri (hayati tehlike olan ve olmayan yerde kullanılabilir). Su püskürtme sistemleri Pre-action sprinkler sistemleri Sprinkler sistemleri Kimyasal söndürme sistemleri Integral MAP tekrarlama panelleri. Yazıcılı ve yazıcısız modelleri mevcuttur. Her bir panele 1.200m mesafeye kadar 8 adet tekrarlama paneli bağlanabilir. Kullanıcı arayüzü ve ekran 20 farklı dilde çalışabilir. Ölçüler (YxGxD): 230 x 445 x 35 mm veya 360 x 445 x 45 mm (yazıcılı) Ekran 6 satırlı ve her satırı 40 karakterlidir. EN 54-2:2006 ya uygundur. Ana ağ paneli olarak kullanılabilir. Çalışma sırasında 4 dil arasında geçiş yapabilir. Ek gösterge ve işletme cihazları bağlamak için harici veri yolu bağlantısı. Programlanabilir LED ve butonlar. Şifre ve kullanıcı seviyesi ile bireysel yönetim imkanı. İtfaiye control panelleri & indicator paneller. Integral IP işletim panllerinin yanı sıra farklı versiyonlar, farklı itfaiye kontrol panlleri (ÖNORM F 3031, DIN 14662, SN conformant) ve LED indicator panelleri mevcuttur. Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

16 SCHRACK SECONET AG Türkiye TR Kadıköy-İstanbul, Eğitim Mahallesi Kasap İsmail Sokak Öğün İş Merkezi No.: 5/12 Tel.: Genel Müdürlük Avusturya: A-1122 Viyana, Eibesbrunnergasse 18 Tel.: Ofisler: CZ H IND PL RO RUS S SK TR Satış partnerleri: ARM AZ FIRE ALARM BG BIH BY CH CY D DK E EST ET F GE GR HR I IL KS KSA KWT KZ L LT LV MK NL P PK RB RL SLO SRB TM UA UAE UZ Schrack Productions - B-PR-592TR - V Teknik değişiklik hakkı saklıdır!

Integral IP CX. Kompakt yangın güvenliği. FIRE ALARM FIRE ALARM

Integral IP CX. Kompakt yangın güvenliği. FIRE ALARM FIRE ALARM Integral IP CX. SCHRACK SECONET AG Türkiye TR-34722 Kadıköy-İstanbul, Eğitim Mahallesi Kasap İsmail Sokak Öğün İş Merkezi No.: 5/12 Tel.: +90-216-345 51 99 istanbul@schrack-seconet.tr Genel Müdürlük Avusturya:

Detaylı

Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM FIRE ALARM

Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM FIRE ALARM Integral IP MX. SCHRACK SECONET AG Türkiye TR-34722 Kadıköy-İstanbul, Eğitim Mahallesi Kasap İsmail Sokak Öğün İş Merkezi No.: 5/12 Tel.: +90-216-345 51 99 istanbul@schrack-seconet.tr Genel Müdürlük Avusturya:

Detaylı

Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM. www.schrack-seconet.com

Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM. www.schrack-seconet.com Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM www.schrack-seconet.com İnsan hayatı ve diğer değerlerin korunması. Önleyici yangın güvenliği bir zorunluluktur! Yangın ve duman zamanın başlagıcından

Detaylı

Hayat kurtarın Mülkleri koruyun.

Hayat kurtarın Mülkleri koruyun. Hayat kurtarın Mülkleri koruyun. Geleceğin yangın almagılama sistemleri. FIRE ALARM www.schrack-seconet.com Yangın güvenliğinde en yüksek seviye. İnsanlık için geliştirildi. Güvenliğe çok önem veriyoruz.

Detaylı

VISOCALL IP. Sağlık için geleceğe yönelik iletişim platformu. HEALTH CARE. www.schrack-seconet.com

VISOCALL IP. Sağlık için geleceğe yönelik iletişim platformu. HEALTH CARE. www.schrack-seconet.com VISOCALL IP. Sağlık için geleceğe yönelik iletişim platformu. HEALTH CARE www.schrack-seconet.com VISOCALL IP, iletişim, organizasyon ve bakım için ortak teknoloji platformu. Geleceğe yönelik birçok uygulama

Detaylı

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği HVAC bina teknolojisi deneyimli ortaklardan gelen enerji tasarrufu ve garantili konfor Siemens in

Detaylı

Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma

Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma Dünyayı harekete geçiren fikirler 2 13 1 15 9 8 12 11 16 7 10 5 14 6 3 4 Hänel Rotomat endüstriyel

Detaylı

BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ

BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ Akıllı binalara ilgi artıyor... Amerika da 80 lı yıllarda başlamış olan akıllı binalara yöneliş tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yüksek binaların artışı ve

Detaylı

Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun

Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun Product Portfolio Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun Kardex Remstar Sistemleri: Daha fazla üretim, depolama alanı ve verimlilik için dinamik, pratik, ekonomik 6 Kardex Remstar

Detaylı

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler 2 Birlikte kendinizi güvende hissedeceğiniz bir firma Bosch Güvenlik Sistemleri'nin üstlendiği sorumluluk, risk altında olan ister can

Detaylı

www.senkronguvenlik.com.tr

www.senkronguvenlik.com.tr www.senkronguvenlik.com.tr Kusursuz hizmet eşsiz çözümler! Sizlere en iyi çözüm ve hizmetleri sunmak için uluslararası çözüm ortaklarımızla gücümüze güç katıyoruz. Daha fazla seçenek ve yeni teknoloji

Detaylı

Electrifying Innovations

Electrifying Innovations Electrifying Innovations Türkçe Baskısı 2013 Fotovoltaik Evirici Ürün Grubu 3 İçindekiler Fotovoltaik Evirici Ürün Grubu 2013 04 Şirket Seri eviriciler 10 Seri eviriciler tek fazlı REFUsol 003K 004K 005K

Detaylı

Değerler ve İhtiyaçları

Değerler ve İhtiyaçları Değerler ve İhtiyaçları Özellikle geçtiğimiz yüzyıl, teknolojik, ekonomik ve politik değişiklikler ile nitelendirilmiştir.yani değerler tanımlanmış, tarihi değerler gelecek kuşaklar için korunmuş insanların

Detaylı

Regüle Edilmiş Besleme

Regüle Edilmiş Besleme 2 14 Phoenix Contact Müşteri Dergisi Ekim 2014 04 Dağıtılmış Fotovoltaik Sistemlerde Şebeke Stabilitesini Arttırmak Regüle Edilmiş Besleme 06 Hoca Elektrik in tercihi Phoenix Contact 14 İspanya Zuera II

Detaylı

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Yenilikçi fikirler. Yüksek teknoloji. Esnek sistemler. 6 8 7 17 12 10 11 13 1 2 3 9 16 15 14 4 5 Hänel Lean-Lift Esneklik, verimlilik

Detaylı

Phoenix Contact Müşteri Dergisi Mayıs 2010

Phoenix Contact Müşteri Dergisi Mayıs 2010 1 10 Phoenix Contact Müşteri Dergisi Mayıs 2010 03 Test edilmiş güvenlik Fonksiyonel güvenlik için yeni standartlar 04 Baştan sona güvenlik Tüm uygulamalar için komple çözümler 06 Dedem Otomasyon San.

Detaylı

GüvenlİK & ACİL DURUM ULAŞTIRMA & ALTYAPI endüstri & TİCARET SAĞLIK & EĞİTİM

GüvenlİK & ACİL DURUM ULAŞTIRMA & ALTYAPI endüstri & TİCARET SAĞLIK & EĞİTİM Commend GÜVENLİK ve iletişim çözümleri GüvenlİK & ACİL DURUM ULAŞTIRMA & ALTYAPI endüstri & TİCARET SAĞLIK & EĞİTİM Commend Intercom Mimarisi Commend in sağladığı çözümler insan ve çevre göz önüne alınarak

Detaylı

420 Serisi Duman Çekiş Dedektörleri Çok erken algılama gerektiren özel ortamlar

420 Serisi Duman Çekiş Dedektörleri Çok erken algılama gerektiren özel ortamlar 420 Serisi Duman Çekiş Dedektörleri Çok erken algılama gerektiren özel ortamlar 2 Duman Çekiş Dedektörleri: Yüzde yüz garantili yatırım Bosch duman çekiş sistemi ile yatırımlarınızı aktif şekilde koruyun

Detaylı

3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri

3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri Totally Integrated Power SENTRON 3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri Sizin ihtiyaçlarınız dikkate alınarak tasarlanmış, eksiksiz bir sistem. www.siemens.com.tr/3va İçerik 3VA kompakt tip güç şalterleri 04 Güç

Detaylı

Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu

Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu Kollmorgen Automation Suite Micron Redüktör AKC Endüstriyel PC ler AKM Servo motorlar S700 Servo Sürücüler Delik milli Servo motorlar Cartridge

Detaylı

TEKNOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ

TEKNOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ TEKNOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ Her Türlü Veri İletişimindeki Çözüm Ortağınız TDM, müşteri odaklı yönetimi ile müşterilerinin memnuniyetini hedeflemektedir. Müşterilerin teknik ihtiyaçları doğrultusunda

Detaylı

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg.

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg. Hizmet yelpazesi Hizmet yelpazesi Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri www.arburg.com Etkili enjeksiyon kalıplama için ARBURG Ürün tasarımı Üretim planlaması

Detaylı

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV Ya daha iyisi olun ya da iyi olmayı bırakın Dünyanın önde gelen rulman, lineer teknoloji parçaları ve direksiyon sistemleri üreticilerinden

Detaylı

Bakım Hizmetlerinde İletişim Sistemleri. Sistem Güvenliği ve Verimliliğinde Lider

Bakım Hizmetlerinde İletişim Sistemleri. Sistem Güvenliği ve Verimliliğinde Lider Bakım Hizmetlerinde İletişim Sistemleri Sistem Güvenliği ve Verimliliğinde Lider Sağlık Kurumları İletişim Teknolojisi 21. Yüzyıl İçin Bakım Hizmetlerinde İletişim Sistemleri, günümüzün sağlıkta bakım

Detaylı

News for Process Automation

News for Process Automation News for Process Automation 1/2014 Doğru Sinyal Hayati Önem Taşır Arızalar, tehlike arz etmeyen bölgelerde bile meydana gelse de ciddi sonuçların ortaya çıkmasına yol açabilir. Yeni SC-System sinyal koşullandırıcıları

Detaylı

Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000. MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı

Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000. MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı / Perfect Welding / Solar Energy / Perfect Charging Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000 MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı 2 Artık yepyeni standartlar

Detaylı

Otomasyon Bileşenler Sistemler Hizmetler

Otomasyon Bileşenler Sistemler Hizmetler Otomasyon Bileşenler Sistemler Hizmetler Ürünlere genel bakış Müşteri yakınlığı Pilz, 60 yılı aşan bir aile şirketi geleneğine sahiptir. Müşterilere kurduğu gerçek yakınlık tüm alanlarda kolayca farkedilebilir.

Detaylı

Answers for infrastructure. Synco ile HVAC Kontrolü Kolay ve enerji verimli

Answers for infrastructure. Synco ile HVAC Kontrolü Kolay ve enerji verimli Answers for infrastructure. Synco ile HVAC Kontrolü Kolay ve enerji verimli Synco üstün konfor ve enerji verimliliği için Bina ölçeğine, kullanım ömrüne, işletim sürelerine ve konfor ihtiyaçlarına göre

Detaylı

PNOZ emniyet röleleri, PNOZmulti konfigüre edilebilir kontrol sistemleri

PNOZ emniyet röleleri, PNOZmulti konfigüre edilebilir kontrol sistemleri PNOZ emniyet röleleri, PNOZmulti konfigüre edilebilir kontrol sistemleri Elektronik izleme röleleri PMDsigma ve PMDsrange PNOZsigma, PNOZ X, PNOZcompact, PNOZelog ve PNOZpower emniyet röleleri PNOZmulti

Detaylı

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr VİZYON ACP YAPI ELEMANLARI on beş yılı aşkın sektör tecrübesi ile çağdaş yapı malzemeleri ve otomasyon sistemleri konusunda CE belgesi ve ISO sertifikalarına sahip

Detaylı