''Binlerce kilometrelik yolculuk tek bir adımla başlar.'' Konfiçyüs ''A journey of a thousand miles begins with a single step.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "''Binlerce kilometrelik yolculuk tek bir adımla başlar.'' Konfiçyüs ''A journey of a thousand miles begins with a single step."

Transkript

1

2 ''Binlerce kilometrelik yolculuk tek bir adımla başlar.'' Konfiçyüs ''A journey of a thousand miles begins with a single step.'' Conficius

3 INDEX SERTiFiKALAR CERTIFICATES

4 Günhan Group TARİHÇE Günhan Şirketler Grubunun hikayesi 1974'te Günhan Makine ve Sondaj Sanayi'nin kurulmasıyla başlar. Şirketin faaliyete geçtiği ilk yıldan itibaren kurucumuz Sayın Güngör YILDIZ şirketin yönetimine ve gelişimine katılmıştır. İleri görüşlü vizyonu ve yetenekli personel seçimi politikası sayesinde şirket Orta Doğu sondaj piyasasının lideri ve jeoteknik etütler alanında başlıca uzmanlardan biri olmuştur. Kuruluşundan veri Günhan Makine, sıkı çalışma, dürüstlük ve müşteri hizmeti geleneklerine odaklanmıştır. Günhan ın yıllar boyunca oluşan itibarının kaynağı tek ya da kompleks işleri başarıyla tamamlaması, yenilikçiliği, güvenilirliği ve profesyonelliğinden kaynaklanmaktadır ve Günhan böylece sürekli büyüyen grubumuza liderlik etmektedir. HISTORY Günhan Group s story starts with establishment of Günhan Machinery & Drilling Industry on During the very first year of the company s operation, our founder Mr. Güngör YILDIZ became involved in its management and development. Thanks hiss foreseeing vision as well as to competent personnel selection policy the company became the leader of the Middle East s drilling market and a major expert in the sphere of geotechnical studies. Since it s establishment Günhan Machinery has focused on the traditions of hard work, integrity and cilent service. Günhan s reputations forged over many years, is one for completing single works or complex, multi-innivation, dependability and professionalism and by so Günhan has leaded the ever-growing structure of our group. Bugün, inşaattan sanayiye kadar pek çok alanda faaliyet gösteren Günhan Grubu, zamanın, yüzlerce adanmış çalışanın, modern yönetim anlayışının ve meşhur dürüstlüğünün kanıtladığı yılların tecrübesiyle pek çok alanın başlıca aktörlerinden biri haline gelmiştir. Bu bakımdan, 37 yıllık deneyimiyle Günhan Grup küresel ekonomiye katkılarını sürdürecektir. Today, from construction to industry with its five companies Günhan Group, has became a major actor on many fields with its years of experience, proven by time principles, hundreds of dedicated employess, modern managment percipience well known honesty. With this respect and by 37 years of experience Günhan Group will continue its contributions to the global economy in the future as.

5 01 Günhan Sondaj Bugün Günhan başarılı çalışmalarını aşağıdaki tesislerde sürdürmektedir: Ankara'da 3000 metrekarelik merkez Elazığ'da 6000 metrekarelik açık hava test alanı Elazığ'da 7000 metrekarelik kapalı alana sahip imalat tesisi Ankara'da metrekarelik kapalı alana sahip yerinde imalat tesisi Ankara'da 3000 metrekarelik misafirhane Ankara'da 1500 metrekarelik makine parkuru Toplam metrekarelik bir kuruluş. Today Gunhan persists its proven work at 3000 squaremeters Headquarters in Ankara 6000 squaremeters outdoor testing area in Elazig 7000 squaremeters indoor manufacturing facility in Elazig squaremeters on-constructs manufacturing facility in Ankara 3000 squaremeters residential guesthouses in Ankara 1500 squaremeters Machinepark in Ankara a total of 30,500 squaremeters establishments. Günhan Sondaj GÜNHAN SONDAJ SANAYİ Şirketimiz müşteri odaklı, sadece yılların tecrübesiyle kazanılabilecek en iyi sondaj yöntem ve tekniklerine sahip bir şirkettir. Her gün, en zorlu performans, profesyonellik, güvenlik ve çevre sorumluluğu şartlarını karşılayarak sektör lideri olmaya çalışmaktayız. Bu hedefe sadece modern ekipmanlarla ve her biri müşterinin hedef ve beklentilerinin de ötesine geçmeyi amaçlayan, sektördeki en iyi ekibi kendimize çekip elimizde tutmakla ulaşılabileceğini de biliyoruz. Bu hedef günlük performansımızın itici gücünü oluşturmaktadır. Arzumuz sadece en büyük değil aynı zamanda en iyi olmaktır. Günhan Sondaj GUNHAN DRILING INDUSTRY Our Company is a customer focused to top of class drilling methods and techniques that only years of experience can achieve. Every day we strive to be the industry leader by providing the highest rate of performance, professionalism, safety and environmental responsibility. We are conscious of this goal can only be achieved with modern equipment and by attracting and retaining the most competent team in the industry; each of whom are dedicated to core values of exceeding the client s goals and expectations. This goal drives our performance every day. It is not our ambition to be the biggest-but it is to be the best.

6 Ana Faaliyet Alanlarımız Our Core Business Services Bugün GÜNHAN SONDAJ SANAYİ aşağıdaki alanlarda başarılı çalışmalarını sürdürmektedir: Baraj perde ve kapaklarının enjeksiyonu Kontak ve konsolidasyon enjeksiyonları, Sullary Trench Uygulaması Su ve maden arama sondajları Mini kazıklar ve ankrajlı perdeler Jeolojik ve jeofiziksel etütler Mühendislik ve çözüm hizmetleri Today GUNHAN DRILING INDUSTRY persists its proven work at Injections of dam curtains and covers Contactc and consolidation injections, Sullary Trench App Water and mine search Mini-piles and anchoraged curtains Geological and geophysical studies Engineering and consulting services

7 Günhan Sondaj Günhan Drilling Industry Sayın Güngör YILDIZ ın vizyonuyla ilgili olarak GÜNHAN SONDAJ SANAYİ 1974'te şunları beyan etmiştir. Kurucumuz büyüyen sanayinin ihtiyaçlarını ve eksikliklerini önceden görmüş ve Türkiye'nin ilk geniş kapsamlı sondaj şirketini kurmuştur. Başlangıçtan itibaren şirketi geleceğe taşımak için yatırımlar yapılmıştır. O yıllardan başlayarak, şirket bilgi, uzmanlık, araştırma-geliştirme, eğitim ve müşteri ihtiyaçlarına odaklanmıştır. Bu öncelikler şirketi başarıya taşımış ve Türkiye'nin ilk yerli sondaj müteahhidi olmasını sağlamıştır. With the respect Mr. Güngör YILDIZ s vision, GUNHAN DRILING INDUSTRY has stated Our founder has forseen the needs and defects of the growing industry and established the very first comprehensive, wide-range drilling company in Turkey. From the very beginning investments have been made to drive company to future. Starting from those years, company has focused on information, expertise, reserch & development, training and customers needs. These priorities have brought the success to company and lead it to be the first domestic drilling contractor of Turkey.

8 Günhan Sondaj Günhan Drilling Industry Ekip Our Team Toplam 4438 yıl tecrübesi ile 284 çalışan Employees 284 employees with total experience of 4438 years. Mühendisler Engineers Jeoloji Mühendisi Geological Engineers B.D. - M. D. 15 Maden Mühendisi Mining Engineers B.D - M.D 4 Bugün, özellikle Orta Doğu'da, baraj ve göletler için metrenin üzerinde enjeksiyon ve sondaj işi yapmış olan GÜNHAN SONDAJ SANAYİ başta gelen sondaj müteahhidi unvanını gururla taşımaktadır. Mekanik Mühendisi Mechanical Engineers B.D - M.D 3 GÜNHAN SONDAJ SANAYİ müşterilerine en iyi hizmeti sağlamaya çalışmaktadır. Bu bakımdan, makine parkımızı ve nitelikli iş gücümüzü sürekli olarak geliştirmekteyiz. Today GUNHAN DRILLING INDUSTRY proudly carring the flag to be named as the major drilling contractor honorary with complated injection and drilling works over 3,500,000 meters of the dams and ponds especially in the Middle East region. Kimya Mühendisi İnşaat Mühendisi Chemical Engineers Civil Engineers 1 3 GUNHAN DRILLING INDUSTRY Works to provide the best secvice to its customers. With this respect we are enhancing our machine pool and qualified employees steadly. Elektronik Haberleşme Mühendisi Electronical Networking Engineers 1

9 Eğitim Training Çevre Environment Bu zorlu işin sağlık ve güvenlik yönetmeliklerine harfiyen uyulmasını gerektirdiği açıktır. GÜNHAN GRUBU'nun performansı Sağlık Güvenlik Çevre uygulamaları ve üretimin güvenilir bir optimizasyonudur. It is obvious that this challenging hard job definitely requires strict application of health and safety regulation. GUNHAN GROUP performance is a reliable optimization of Health & Safety & Environmental application and production. GÜNHAN GRUBU, kişisel yaralanma, ekonomik kayıp ve çevre zararları risklerini azaltmak ve önlemek için sağlık ve güvenlik yönetmelikleri ve uygulama kurallarına harfiyen uymaktadır. Bu derin ve çok yönlü konuda, her şeyin tüm çalışanlarımızın hem iş hem de özel hayatlarında benimsemeleri gereken makul ve uygun bir Sağlık ve Güvenlik anlayışından başladığına inanmaktayız. Bu amaçla, ulaşımda ve iş yerlerimizde aşağıdaki Sağlık ve Güvenlik programlarını uygulamaktayız. Kritik görev analiz ve gözlemi, iş yeri denetimi, kişisel koruyucu ekipman, kaza araştırma ve işe erken-güvenli dönüş. Bu programları uygularken, Acil Müdahale prosedürlerinden başlayarak, kritik prosedürler hakkında tüm çalışanlarımızı eğitiyoruz. GUNHAN GROUP is dedicated to observing the requirements of health and safety regulation and codes of practice, the prevent and to mitigating hazards and exposures that may result in personal injury, Economic losses and environmental damage. We believe everything in this endless and detailed subject initially starts from reasonably and-or properly settled Health & Safety mentality that has to be injected to all our employees opinions for working and for living. For this purpose we are following Health & Safety programs on communication, respectful work place. Critical task analysis and observation, workplace inception, personal protective equipment, accident investigation and on earyl-safe return to work. While following these programs and starting fron Quick Emergency Response procedures we are committed to give trainings of critical procedures to all our employees. Çalışanların sorumlulukları hakkında prosedür Alkol ve uyuşturucu kullanımının önlenmesi prosedürü Sondaj sahası, çevre ve yerel yaşam denetimi prosedürü. Saha hazırlama prosedürü Yükleme-boşaltma prosedürü Vinç kullanma prosedürü. Sondaj makinesi ve ekipman denetleme prosedürü. Boru anahtarı ve diğer aletlerin kullanımı hakkında prosedür. Elektrikli ekipmanlar ve sıcak işler hakkında prosedür. Düşme önleyiciler ve acil durdurma hakkında prosedür. Sondaj direğinde çalışma prosedürü Kilitleme ve etiketleme prosedürü. Tehlikeli işi reddetme hakkı prosedürü. Elmas delgi etrafında hareket etme prosedürü. RC delgi etrafında hareket etme prosedürü. Procedure on employees responsibilities Procedure on prevention of alcohol and stimulants abuse Procedure on drilling site, environment and local life inspection. Procedure on site prepration Procedure on loading-unloading Procedure on chance operation. Procedure on rig and equipment inspection. Procedure on the usage of pipe wrenches and other tools. Procedure on electrical equipment and hot work. Procedure on fall arresters and emergency stop. Procedure on working on drill mast Procedure on lock out-tag out. Procedure on right to refuse. Procedure on moving around a diamond drill. Procedure on moving around a RC drill. Procedure on rig and auxiliary set up. Procedure on anchoring the rig. Procedure on handing, adding and pulling core drill rods. Procedure on handing, adding and pulling RC drill rods. Procedure on recovering inner tube and removal of core from inner-split tube. Sondaj makinesi ve yardımcı ekipman prosedürü. Sondaj makinesi sabitleme prosedürü. Karot tijlerinin taşınması, takılması ve çekilmesi prosedürü. RC tijlerinin taşınması, takılması ve çekilmesi prosedürü. İç tüpün geri alınması ve karotun iç ayrık tüpten çıkarılması prosedürü. Delik genişletme ve döküm prosedürü. Analiz tijleri ve döküm prosedürü. Çıkış sürücü alt sistemleri prosedürü. Sınırlı mekana giriş prosedürü. Kuyu içi ölçümleme prosedürü. Tehlike malzeme dökülmesinin önlenmesi prosedürü. Sert hava koşullarında (yıldırım, fırtına, soğuk hava, vs.) çalışma prosedürü. Saha ekipmanları bakım prosedürü. Atık yönetimi prosedürü. Procedure on reaming and casting. Procedure on breaking down drill rods and casting. Procedure on breaking out drive subs. Procedure on confined space entry. Procedure on down hole logging. Procedure on hazardous material spill prevention. Procedure on working under hard weather (lighting, tornados, cold weather, etc.) conditions. Procedure on maintenance of field equipment. Procedure on waste management. Çevre koruma, çevre yönetmeliklerine harfiyen uyulmasını ve özellikle de günümüzün küresel şartları altında doğal yaşama, çalışma alanı faunasına, arkeolojik ve kültürel alanlara büyük saygı gösterilmesini gerektirmektedir. GÜNHAN GRUBU, ekipman, tesis ve sondaj alanlarını çevresel açısından sağlıklı tutarak ve tüm çalışanları tarafından kabul edilebilir en yüksek endüstriyel standartların uygulanmasını sağlayarak çevrenin korunmasına kendisini adamış durumdadır. Çevresel taahhüdümüzü yerine getirmek için doğru çevre zihniyetini oluşturmaya yönelik aşamalı eğitim yapıyoruz, büyük ölçüde grubumuz tarafından geliştirilmiş, ileri teknoloji ürünü çevresel yöntemler ve ekipmanlar kullanmaktayız. Environmental protection requires strict complying to enviromental regulations, strict respect to natural life, Working area fauna, archeological and cultural sites especially under today s global conditions. GUNHAN GROUP is committed to project the environment by maintaining its equipment, premises and drill sites in environmentally sound condition, by ensuring that acceptable highest industrial standarts are applied by all employees. For fulfilling our environmental commitment we carry out progressive training in order to set proper environmental mentality, use technologically advanced environmetal methods and equipment mainly developed by our group.

10 Makina Parkı Machine Pool Makinalar Primary Machines Tam Hidrolik Delici Adetler Unit Quantities Full Equipped Rotaty Boring-Grouting Machines (Diesel-Electric operating) (Pcs./Sets.) 118 Makinalar Adetler Primary Machines Unit Quantities Çimento Silosu (Pcs./Sets.) Cement Planters (With Autometed Weighbridges) 23 Tam Hidrolik Paletli Delici Full Hydraulic Operating, Tracked, Rotary Boring Mach. (Diesel-Elect. perating) 47 Traktör Tractors 5 Paletli Delici Crawler Drilling Machines 19 Hava Komprasörü Air Compressors 13 Kamyona Montaj Delici Tracked Drilling 32 Rotary Hammer Kırıcı Rammer Hammers 5 Pompa Grouting Pumps 82 Su Pompası Water Pumps & Deep Well Pumps 35/7 Mixer Mixers & Blending Machine Sets 116 Kesme Makinası Notchers 11

11 Tamamlanan İşler Completed Works KARLIOVA - KALEPOND Zemin Araştırma Çalışmaları Ground Investigation Works KARLIOVA - KALEPOND Zemin Araştırma Çalışmaları I. Etap Ground Investigation Works I. Stage KÜRE - ÇATAK DAM Perde Enjeksiyon İşleri HASANCIK POND Perde Enjeksiyon İşleri KIZIILINIS POND Perde Enjeksiyon İşleri KARAHÖYÜK POND Perde Enjeksiyon İşleri incesu POND Perde Enjeksiyon İşleri KiLiS BALIKLI POND Perde Enjeksiyon İşleri KARTALKAYA DAM Perde Enjeksiyon İşleri ÇAMGAZi DAM Zemin Araştırma Çalışmaları Ground Investigation Works KARAAGA POND Perde Enjeksiyon İşleri HAVZA DEREKÖY DAM Perde Enjeksiyon İşleri MURSAL DAM Contact, consolidation of derivation tunnel imranli - DELiCE POND Perde Enjeksiyon İşleri KIRKLARELi DAM Perde Enjeksiyon İşleri GÖNEN DAM Contact, consolidation of derivation tunnel KRALKIZI DAM Contact, consolidation of derivation tunnel HACIHIDIR DAM Contact, consolidation of derivation tunnel MURTAZA DAM Contact, consolidation of derivation tunnel BATMAN DAM Contact, consolidation of derivation tunnel HAVZA DEREKÖY DAM GAZiBEY DAM Contact, consolidation of derivation tunnel Contact, consolidation of derivation tunnel DERiNÖZ DAM Contact, consolidation of derivation tunnel AL-SABAH LIBYA

12 Tamamlanan İşler Completed Works ESKiSEHiR YAKAKAYI Su Sondajı Toplam 850m Water well drilling - Total 850 mt. iskenderun MNC. Su Sondajı Toplam 1465m Çap 12 1/4'' Water well drilling Total 1465 mt. Diameter 12 1/4 izmir HARMANDALI Su Sondajı Toplam 472m Çap 12 1/4'' Water well drilling mt.- Diameter 12 1/4 AMASYA - SiNOP IRG. Perde Enjeksiyon İşleri KIZILCAKISLA POND Zemin Araştırma Çalışmaları Ground Investigation Works V. PART IRRIGATION Zemin Araştırma Çalışmaları Ground Investigation Works imranli DAM GÜZELYURT POUND Perde Enjeksiyon İşleri KARAÇAL DAM ARAÇ - TUZLUCA POND Zemin Araştırma Çalışmaları Ground Investigation Works TRIPOLi - LiBYA metre Mini Kazık METER Mini piles SAKLiKENT VILLAGE metre Mini Kazık METER Mini piles KATACIK DAM Perde Enjeksiyon İşleri metre 60,000 mt. KUMKÖY REG. Enjeksiyon İşleri Collapse grouting GÖLBASI REGULATOR Zemin Araştırma Çalışmaları Ground Investigation Works TERCAN IRG Enjeksiyon İşleri Contact grouting KAÇARLAR POND Perde Enjeksiyon İşleri AYVALI DAM ULAS KARACALAR DAM MUGLA - AKKÖPRÜ DAM BORÇKA HEPP DAM BORÇKA HEPP DAM YENICE - ÇINAR POND Su Sondajı Toplam 200m Perde Enjeksiyon İşleri Water well grilling 200 meter. TORUL BARAJI

13 Tamamlanan İşler Completed Works EMET ATIK KÜL DAM Perde Enjeksiyon İşleri. ERMENEK DAM Enerji Tüneli Power tunnel 260m - 144m. core drill DÖRT EYLÜL DAM SARAYDÜZÜ DAM AKTÜRK DAM Zemin Araştırma Çalışmaları Ground Investigation Works SiNCAN-ESENKENT (Y.H.T) HIGH SPEED TRAiN PROJECT Zemin Araştırma Çalışmaları Ground Investigation Works BAYBURT DAM Perde Enjeksiyon İşleri MANYAS DAM BOGAZKÖY DAM Perde Enjeksiyon İşleri. DODURGA DAM NiLÜFER DAM BABASULTAN BAYRAMiÇ ÖRENLi POND Perde Enjeksiyon İşleri ZAMANTi REG. & TUNNEL Perde Enjeksiyon İşleri AYDENiZ POND-1 Perde Enjeksiyon İşleri AYDENiZ POND-2 Perde Enjeksiyon İşleri HASAN ÇELEBi IRON MINE Karotlu Sondaj Core drilling. BAYINDIR POND Perde Enjeksiyon İşleri SiNOP ERFELEK DAM Zemin Etüdü Piezometer boring SABANÖZÜ COAL MiNES Karotlu Sondaj 963 metre Core drilling one boring well 963 meters. MECiTÖZÜ COAL MiNES Karotlu Sondaj 3300 metre Core drilling 3300 meter. LATAKYA DAM FIELDS GEOLOGICAL STUDIES SYRIA AL-ABIYAT DAM Zemin Etüdü 20 field geological ground studys. AYDENIZ-GÖLBASI

14 Tamamlanan İşler Completed Works ILICA POND Perde Enjeksiyon İşleri. KOYUNBABA DAM Zemin Araştırma Çalışmaları Ground Investigation Works OYMAPINAR HEPP Zemin Araştırma Çalışmaları Ground Investigation Works HACININOGLU HEPP Zemin Araştırma Çalışmaları Ground Investigation Works ASKALE CEMENT FAC. Zemin Araştırma Çalışmaları Ground Investigation Works ÖMERLI DAM ÖDEK POND Perde Enjeksiyon İşleri DUTÖZi POND Zemin Araştırma Çalışmaları Ground Investigation Works ikizdere DAM Zemin Araştırma Çalışmaları Ground Investigation Works MUT-DAGPAZARI HEPP Zemin Araştırma Çalışmaları Ground Investigation Works DÜZCE-HASANLAR DAM VEZiRKÖPRÜ DAM BOZTEPE DAM GÖKPINAR DAM YENiDERE DAM SEVE DAM Perde Enjeksiyon İşleri KÖPRÜKÖY POND Perde Enjeksiyon İşleri KAYATEPE DAM Perde Enjeksiyon ve Zemin Araştırma İşleri. Ground Investigation Works DERiNLER HEPP DAM Su Sondajı Toplam 250m Water well drilling 250 meter BORÇKA HEPP DAM Zemin Araştırma Çalışmaları Ground Investigation Works MURATLI HEPP DAM Su Sondajı Water well drilling YENiCE REGÜLATÖRÜ Zemin Araştırma Çalışmaları Ground Investigation Works GERMECE REGÜLATÖRÜ Zemin Araştırma Çalışmaları Ground Investigation Works AL-ABIYAT-SYRIA

15 Tamamlanan İşler Completed Works HAKKARi DiLiMLi DAM KAPIKAYA DAM OZANKÖY POND KÖSE DAM KIRKA POND Perde Enjeksiyon İşleri KARACAHALiL POND Perde Enjeksiyon İşleri TORUL HEPP ERMENEK DAM güç merkezinden zemin suyunu yukarı çıkarmak için dikey drenaj boruları kurulumu ve sondaj Drilling & installation of horizonal drainage pipes vertical wells for ground water lovering of power house. DAMASCUS AL MARKAZIA m Mikro kazık 20,000 m. Micro piles IRAN-SANGAN IRON MINE FIELDS Su Sondaj m Core drilling 30,000 meters ZORKUN POND Perde Enjeksiyon İşleri DAGDiBi POND Perde Enjeksiyon İşleri MERK POND Perde Enjeksiyon İşleri KURUÇAY DAM Perde Enjeksiyon İşleri AKDEGiRMEN DAM Perde Enjeksiyon İşleri KARANLIK DERE DAM Perde Enjeksiyon İşleri GÜNEYKÖY KÜL DAM Perde Enjeksiyon İşleri BAYRAMDERE DAM Perde Enjeksiyon İşleri HAMDiBEY ASAR POND FEKE-2 DAM HEPP GÜLBAHAR DAM UZUNÇAYIR DAM SYRIA ZAYZOUN DAM TORUL BARAJI

16 Tamamlanan İşler Completed Works LIBYA-ABU SHAYBAH DAM LIBYA-WADIRUMMAN DAM SEFAKÖY DAM HEPP HiMMETLi DAM HEPP ÇERMiKLER HEPP KARACAHALiL POND NAHÇEVAN / ARPAÇAY HES ÇOKAL DAM BAGISTAS HES KASIMLAR HES IRMAK HES KALECiK DAM KOYUNBABA DAM NiKSAR HES AKTAS DAM FEKE-2 ENJEKSIYON

17 Tamamlanan İşler Completed Works AL- SHAYBAH AKDEGiRMEN PERFORMANS PERFORMANCE PERFORMANS PERFORMANCE %59,58 %68,11 %9,73 Sondaj Süresi Drilling Time %6,79 Sondaj Süresi Drilling Time %21,68 Bekleme Bakım ve Analiz Stand By Maintenance & Break Down %21,68 Bekleme Bakım ve Analiz Stand By Maintenance & Break Down %9,1 Delikler arası hareket Hole to Hole Moves %2,69 Delikler arası hareket Hole to Hole Moves

18 Tamamlanan İşler Completed Works BOGAZKÖY DAM BAYRAMDERE PERFORMANS PERFORMANCE PERFORMANS PERFORMANCE %69,39 %76,00 Sondaj Süresi Drilling Time %6,79 Sondaj Süresi Drilling Time %9,94 %20,60 Bekleme Bakım ve Analiz Delikler arası hareket Stand By Maintenance & Break Down Hole to Hole Moves %2,69 %21,68 Bekleme Bakım ve Analiz Delikler arası hareket Stand By Maintenance & Break Down Hole to Hole Moves

19 Tamamlanan İşler Completed Works DAGDiBi FAST TRAiN PERFORMANS PERFORMANCE PERFORMANS PERFORMANCE %77,19 %86,82 Sondaj Süresi Drilling Time %2,82 Sondaj Süresi Drilling Time Bekleme Stand By Bekleme Stand By %1,32 Bakım ve Analiz Maintenance & Break Down %0,81 Bakım ve Analiz Maintenance & Break Down %5,15 Delikler arası hareket Hole to Hole Moves Delikler arası hareket Hole to Hole Moves %15,13 Test Test Test Test

20 Tamamlanan İşler Completed Works DODURGA OSMANCIK PERFORMANS PERFORMANCE PERFORMANS PERFORMANCE %86,82 %83,57 %91,52 %87,17 %2,85 %2,14 %1,56 %1,01 %0,96 %1,44 %2,82 Sondaj Süresi Drilling Time %1,01 %11,56 %4,92 %0,46 %8,77 %1,06 %0,81 %2,62 %6,92 Bekleme Bakım ve Analiz Delikler arası hareket Stand By Maintenance & Break Down Hole to Hole Moves Sondaj Süresi Bekleme Bakım ve Analiz Delikler arası hareket Drilling Time Stand By Maintenance & Break Down Hole to Hole Moves

21 Tamamlanan İşler Completed Works FEKE-2 GÜNEYKÖY-SOMA PERFORMANS 92,40 % PERFORMANCE PERFORMANS 62,03 % PERFORMANCE 25,41% 3,20% 2,04% %2,36 Sondaj Süresi Bekleme Bakım ve Analiz Delikler arası hareket Drilling Time Stand By Maintenance & Break Down Hole to Hole Moves 6,44 % 5,80% 0,32% Sondaj Süresi Bekleme Bakım ve Analiz Delikler arası hareket Drilling Time Stand By Maintenance & Break Down Hole to Hole Moves

22 Tamamlanan İşler Completed Works KAPIKAYA DAM GÜNEYKÖY /SOMA PERFORMANS PERFORMANCE PERFORMANS PERFORMANCE 77,14 % 81,76% 81,76% 10,74% 4,34% 13,78% 4,34% 6,56% 12,33% 2,91% 2,28% 4,13% %2,07 4,34% 7,33% Sondaj Süresi Bekleme Drilling Time Stand By 7,49% Drilling Time Stand By 7,85% Sondaj Süresi Bekleme 81,76% 1,75% Bakım ve Analiz Maintenance & Break Down Maintenance & Break Down Test Bakım ve Analiz Test Delikler arası hareket Hole to Hole Moves Hole to Hole Moves Run Casing Delikler arası hareket

23 Tamamlanan İşler Completed Works SARAYDÜZÜ DAM NiLÜFER-BURSA PERFORMANS PERFORMANCE PERFORMANS PERFORMANCE 63,29 % 92,40 % 23,73% 4,43 % Sondaj Süresi Bekleme Bakım ve Analiz Drilling Time Stand By Maintenance & Break Down 3,20% 2,36% 2,04% Sondaj Süresi Bekleme Bakım ve Analiz Drilling Time Stand By Maintenance & Break Down 8,54 % Delikler arası hareket Hole to Hole Moves Delikler arası hareket Hole to Hole Moves

24 Tamamlanan İşler Completed Works ÖRENLi SARAYDÜZÜ PERFORMANS PERFORMANCE PERFORMANS PERFORMANCE 80,28% 91,65% 92,15% 87,23% 1,95% 3,85% 2,70% 1,00% 0,50% 1,00% 0,60% %0,30 14,72% 4,30% 6,32% Sondaj Süresi Drilling Time Sondaj Süresi Drilling Time Bekleme Stand By 2,79% Bekleme Stand By Bakım ve Analiz Maintenance & Break Down %0,22% Bakım ve Analiz Maintenance & Break Down Delikler arası hareket Hole to Hole Moves 4,34% Delikler arası hareket Hole to Hole Moves

25 Tamamlanan İşler Completed Works SAHiNKAYA ZEY-ZOUN PERFORMANS PERFORMANCE PERFORMANS PERFORMANCE 85,74% 77,19% %5,95% 5,93% Sondaj Süresi Drilling Time 5,15% Sondaj Süresi Drilling Time %2,38% Bekleme Bakım ve Analiz Stand By Maintenance & Break Down %1,32% 1,21% Bekleme Bakım ve Analiz Stand By Maintenance & Break Down Delikler arası hareket Hole to Hole Moves 15,13% Delikler arası hareket Hole to Hole Moves

26 Tamamlanan İşler Completed Works SANGAN SANGAN

27 Tamamlanan İşler Completed Works TORUL TORUL

28 Tamamlanan İşler Completed Works ZORKUN ZORKUN

29 Tamamlanan İşler Completed Works DİĞER BÖLGELER OTHER SITES

30 Tamamlanan İşler Completed Works DİĞER BÖLGELER OTHER SITES

31 Tamamlanan İşler Completed Works DİĞER BÖLGELER OTHER SITES

32 Tamamlanan İşler Completed Works

33 Gunhan Ark 02 ŞİRKET VİZYONU GÜNHAN ARK döküm ve sondaj sektöründe bir imalatçı ve küresel tedarikçi olup, karasal uygulamalara odaklanmış durumdadır. Seyyar, top-head hidrolik döner sondaj makineleri, karotlu sondaj makineleri konusunda uzmanlaşmış olan şirketimiz, tüm dünya genelinde, madencilik, enerji, inşaat ve su sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlere çok çeşitli ürünler sağlamaktadır. Gelirimizin yüzde 75'ten fazlası ihracat satışlarından gelmektedir. GÜNHAN ARK yurtiçi ve yurtdışı tüm işlerine uzun süreli müşteri ilişkilerine odaklanarak yaklaşmaktadır ki bu da son kullanıcıyla doğrudan ilişki kurmak anlamına gelmektedir. Bu yaklaşım her bir işlemi kolaylaştırmakta ve aynı zamanda çoğunluklu yüksek rakamlı değerlere sahip ürünlerden kullanıcıların memnun kalmasını sağlamaktadır. Şirketimiz en çok doğru kültürel duyarlılık ve dostluğa sahip önemli ortaklarımızın olduğu piyasalarda başarılı olmaktadır. Yaptığımız her şey sondaj müteahhidinin ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Müteahhidin ihtiyaçlarına göre hareket eden GÜNHAN ARK personeli ürünlerimizi kalite, yenilik ve esneklik geleneklerimiz doğrultusunda tasarlayıp üretmektedir. Bilgisayar destekli tasarım grubumuz ve tam entegre imalat prosesimizle, sektörün sürekli artan ihtiyaçlarını karşılamak için, müteahhitlerin fikirlerini sondaj çözümlerine dönüştürüyoruz. COMPANY VISION GÜNHAN ARK is a manufacturer and global supplier to the casting and drilling industry, focusing on land based applications. Specializing in mobile, top-head hydralic rotary drilling rings, core drilling rings we supply wide range of products to companies in the mining, energy, construction and water sectors worldwide. Over 75 percent of our revenues come from export sales. GUNHAN ARK appeoaches all its domestic and international transactions with an emphasis on long term customer relationships, which means establishing a direct relationships, with the end-user. This approach facilitates each transaction, but also establishes a fundamental user-satisfaction with products that are freqquently valued in big amounts. Our company has been most successful in markets where we have key parners on the appropriate cultural sensitivity and friendship. Everything we do is dedicated to meeting the needs of the drilling contractor. Driven by contractor requirements, GÜNHAN ARK personnel design and manufacture products around the traditions of superior quality, innovation and flexibility. Utilizing the capabilities with computer aided design groups and fully intergrated manufacturing process capability; contractor ideas are transformed into drilling solutions to meet the ever increasing demans of the industry.

34 Günhan ARK Year Günhan ARK Year GEÇMİŞ THE PAST... GÜNÜMÜZ PRESENT...

35 Günhan Ark Günhan Ark Şirketimizin ilk avantajı müşteri ihtiyaçlarını ve sektörün taleplerini GÜNHAN ARK sondaj hizmetleri şirketi aracılığıyla mükemmel bir şekilde anlamaktır. GÜNHAN ın kusursuz geri bildirimleriyle, imalat süreçlerimizi saha gereksinimlerine göre özelleştirmekteyiz. GÜNHAN ARK ın rekabetçi avantajının bir başka önemli yanıysa en ileri teknoloji ve sondaj sanayi standartlarını yakalayabilmemizdir. Geleneksel olarak değişikliklere ayak uydurmakta yavaş olan bir piyasada, dünya sınıfında performans ve güvenilirlik sağlayabilmek için ürünlerimizin fonksiyon ve kalitesini aşama aşama arttırdık. The first advantage of our company is perfectly understanding the customer needs and demands of industry with the reference of GÜNHAN ARK drilling service company of our group. With GUNHAN s flawless feedbacks we are specializing our manufacturing processes by the field requirements. Another important part of GÜNHAN ARK s competitive advantage is our ability to be at the forefront of technology and drilling industry standards. In a market that has been traditionally slow to adapt to change, we have progressively improved the function and quality of our products to provide world class performance and reliability. VİZYON Müşterilere anında, özel ve profesyonel hizmet sunmaktayız Yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktayız Yenilikçi ürünler ve hizmetler sunmaktayız Ürünlerimizin arkasındayız Hizmet verdiğimiz piyasalarda en iyisi olmaya çalışıyoruz Çalışanlarımıza, müşterilerimize ve ortaklarımıza adil muamele ediyoruz Güvenli bir çalışma ortamı sağlıyoruz Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini destekliyoruz Bireysel olarak işimizi ahlak kurallarına uygun bir şekilde ve dürüstçe yapıyoruz The Vision Provide customers prompt, personal and professional service Provide high quality and reliable products Develop innovative products and services Stand behind our products Strive to be best in the markets we serve Treat our employees, customers and partners fairly Provide a safe working environment Promote personal growth and development for our employees As individuals, conduct our business ethically and honestly

36 Referanslar References

37 VERİLDİĞİ KURULUŞ COMPANY MODEL ADET PEACES VERİLDİĞİ KURULUŞ COMPANY MODEL ADET PEACES 1 TKİ - AEL - ELBİSTAN GCD GMS 80 D 1 2 TKİ - DLİ - ERZURUM GCD GCD TKİ - ELİ - SOMA GCD TKİ - GELİ - YATAĞAN GCD GPT TKİ - OAL - ÇAYIRHAN GCD GPT KÖY HİZMETLERİ GEN. MÜD, - ANKARA GCD GPT GWR K.K.T.C. TARIM VE DOĞAL - LEFKOŞE GCD KAY.BAK. GPT D.S.İ. GENEL MÜD. - ANKARA GPT AKPINAR MADENCİLİK - ERMENEK GCD BAŞER MADENCİLİK - ANTALYA GCD JEMAS MÜH.LTD.ŞTİ. - ANKARA GCD GPT 80 3 GCD YET İNŞAAT - ANKARA GCD 300 E 4 GPT 80 6 GCD GPT JEOTEKNİK SONDAJ - ANTALYA GCD GPT TEKAR LTD.ŞTİ. - ANKARA GCD GPT 80 2 GCD TOKER LTD.ŞTİ. - ANKARA GCD GPT SONAR SONDAJ - ANKARA GCD GPT ESER TEKNİK SONDAJ A.Ş. - ANKARA GCD GPT TEKSON SONDAJ A.Ş. - ANKARA GCD GPT KUTLUTAŞ SONDAJ A.Ş. - İSTANBUL GCD GPT AHMET OĞUZ -ELAZIĞ GCD GPT GÜNHAN SONDAJ - ELAZIĞ GCD 300 E 42 GCD GCD GCD GWR GWR GPT GPT GPH GWR DENİZLİ MADENCİLİK - DENİZLİ GCD 300 E 1 GPT GAGAT MADENCİLİK - ANKARA GCD GPT DATA SONDAJ A.Ş. - İSTANBUL GCD GCD 300 1

ÜRÜN KATALOĞU 2013 1

ÜRÜN KATALOĞU 2013 1 ÜRÜN KATALOĞU 2013 1 3 Bir GÜNHAN Group firması olan GÜNHAN ARK, maden, su ve temel etüt sondaj makine ve ekipmanları imalatı gerçekleştirmektedir. GÜNHAN ARK, Grup bünyesindeki sondaj ve enjeksiyon

Detaylı

[ATALAY 76-500 WIRE-LINE SONDAJ MAKİNESİ] [ATALAY 76-500 WIRE-LINE EXPLORATION DRILL RIGS] TEKNİK DÖKÜMAN / TECHNICAL DOCUMANTATION

[ATALAY 76-500 WIRE-LINE SONDAJ MAKİNESİ] [ATALAY 76-500 WIRE-LINE EXPLORATION DRILL RIGS] TEKNİK DÖKÜMAN / TECHNICAL DOCUMANTATION [ATALAY 76-500 WIRE-LINE SONDAJ MAKİNESİ] [ATALAY 76-500 WIRE-LINE EXPLORATION DRILL RIGS] TEKNİK DÖKÜMAN / TECHNICAL DOCUMANTATION -TEKNİK ÖZELLİKLER -TECHNICAL SPECIFICATIONS - DELGİ KAPASİTESİ / DRILLING

Detaylı

[ATALAY 76-700 WIRE-LINE SONDAJ MAKİNESİ] [ATALAY 76-700 WIRE-LINE EXPLORATION DRILL RIGS] TEKNİK DÖKÜMAN / TECHNICAL DOCUMANTATION

[ATALAY 76-700 WIRE-LINE SONDAJ MAKİNESİ] [ATALAY 76-700 WIRE-LINE EXPLORATION DRILL RIGS] TEKNİK DÖKÜMAN / TECHNICAL DOCUMANTATION [ATALAY 76-700 WIRE-LINE SONDAJ MAKİNESİ] [ATALAY 76-700 WIRE-LINE EXPLORATION DRILL RIGS] TEKNİK DÖKÜMAN / TECHNICAL DOCUMANTATION -TEKNİK ÖZELLİKLER -TECHNICAL SPECIFICATIONS - DELGİ KAPASİTESİ / DRILLING

Detaylı

[ATALAY 76-1000 WIRE-LINE SONDAJ MAKİNESİ] [ATALAY 76-1000 WIRE-LINE EXPLORATION DRILL RIGS] TEKNİK DÖKÜMAN / TECHNICAL DOCUMANTATION

[ATALAY 76-1000 WIRE-LINE SONDAJ MAKİNESİ] [ATALAY 76-1000 WIRE-LINE EXPLORATION DRILL RIGS] TEKNİK DÖKÜMAN / TECHNICAL DOCUMANTATION [ATALAY 76-1000 WIRE-LINE SONDAJ MAKİNESİ] [ATALAY 76-1000 WIRE-LINE EXPLORATION DRILL RIGS] TEKNİK DÖKÜMAN / TECHNICAL DOCUMANTATION -TEKNİK ÖZELLİKLER -TECHNICAL SPECIFICATIONS - DELGİ KAPASİTESİ / DRILLING

Detaylı

C100 TAM HİDROLİK SONDAJ MAKİNESİ FULL HYDRAULIC DRILLING MACHINE FULL HYDRAULIC DRILLING MACHINE

C100 TAM HİDROLİK SONDAJ MAKİNESİ FULL HYDRAULIC DRILLING MACHINE FULL HYDRAULIC DRILLING MACHINE TAM HİDROLİK SONDAJ MAKİNESİ C100 Sondaj Makinesi, Karotlu Sondaj amacıyla üretilmesinin yansıra, doğru ekipmanlar kullanılarak karotsuz delgi delmeye de imkan vererek günlük daha çok metraj yapmanızı

Detaylı

HİDROLİK VİNÇ KATALOĞU HYDRAULIC CRANE CATALOG

HİDROLİK VİNÇ KATALOĞU HYDRAULIC CRANE CATALOG HİDROLİK VİNÇ KATALOĞU HYDRAULIC CRANE CATALOG sf 1 sf 2 KURUMSAL CORPORATE 1987 Yılından bugüne kadar 500 kapasiteden 200 ton a kadar çeşitli tiplerde kaldırma makinesi ve vinç üretimi ile faaliyetlerine

Detaylı

C100 TAM HİDROLİK TAM HİDROLİK SONDAJ MAKİNESİ SONDAJ MAKİNESİ FULL HYDRAULIC DRILLING MACHINE FULL HYDRAULIC DRILLING MACHINE

C100 TAM HİDROLİK TAM HİDROLİK SONDAJ MAKİNESİ SONDAJ MAKİNESİ FULL HYDRAULIC DRILLING MACHINE FULL HYDRAULIC DRILLING MACHINE TAM HİDROLİK SONDAJ MAKİNESİ C100 Sondaj Makinesi, Karotlu Sondaj amacıyla üretilmesinin yansıra, doğru ekipmanlar kullanılarak karotsuz delgi delmeye de imkan vererek günlük daha çok metraj yapmanızı

Detaylı

TEKNİK DÖKÜMAN / TECHNICAL DOCUMENT

TEKNİK DÖKÜMAN / TECHNICAL DOCUMENT [ATALAY 76-150 WIRE-LINE SONDAJ MAKİNESİ] [ATALAY 76-150 WIRE-LINE DRILL RIGS] TEKNİK DÖKÜMAN / TECHNICAL DOCUMENT -TEKNİK ÖZELLİKLER -TECHNICAL SPECIFICATIONS - DELGİ KAPASİTESİ / DRILLING CAPACITY Çap

Detaylı

HAKKIMIZDA ABOUT US GÜNHAN ARK

HAKKIMIZDA ABOUT US GÜNHAN ARK ÜRÜN KATALOĞU 2012 GÜNHAN ARK Bir GÜNHAN Group firması olan GÜNHAN ARK, sondaj, su sondajı, maden sondaj makine ve ekipmanları, fore kazık, diyafram duvar makineleri, çamur pompaları imalatı gerçekleştirmektedir.

Detaylı

[ATALAY 76-300 WIRE-LINE SONDAJ MAKİNESİ] [ATALAY 76-300 WIRE-LINE EXPLORATION DRILL RIGS] TEKNİK DÖKÜMAN / TECHNICAL DOCUMANTATION

[ATALAY 76-300 WIRE-LINE SONDAJ MAKİNESİ] [ATALAY 76-300 WIRE-LINE EXPLORATION DRILL RIGS] TEKNİK DÖKÜMAN / TECHNICAL DOCUMANTATION [ATALAY 76-300 WIRE-LINE SONDAJ MAKİNESİ] [ATALAY 76-300 WIRE-LINE EXPLORATION DRILL RIGS] TEKNİK DÖKÜMAN / TECHNICAL DOCUMANTATION -TEKNİK ÖZELLİKLER -TECHNICAL SPECIFICATIONS - DELGİ KAPASİTESİ / DRILLING

Detaylı

C O N T E N T S BHD BHD page 2-5 BHD page 6-9 BHD page BHD page page BHD

C O N T E N T S BHD BHD page 2-5 BHD page 6-9 BHD page BHD page page BHD C O N T E N T S BHD 32 + 4 BHD 28 + 4 BHD 24 + 3 page 2-5 page 6-9 BHD 19 + 3 page 10-13 BHD 18 + 3 page 14-17 BHD 18 + 3 page 18-21 BHD 17 + 3 page 18-21 BHDM 12 + 3 page 22-25 page 26-28 Boom Makina;

Detaylı

www.erdsondaj.com.tr HAKKIMIZDA Merhaba ERD Sondaj Makinaları İmalat Sn. ve Tic. Ltd. Şti. olarak Hidrolik Sondaj Makineleri ve Yedek Parçaları üretimi konusunda uzmanlaşmış bir ekibiz. Türkiyede uluslararası

Detaylı

%100 YERLİ İMALAT En Zor Şartlarda En Yüksek Performans Tel:

%100 YERLİ İMALAT En Zor Şartlarda En Yüksek Performans Tel: www.aydinkompresor.com %100 YERLİ İMALAT En Zor Şartlarda En Yüksek Performans AYKO 65 AYKO 600 TEK KADEMELİ KOMPRESÖRLER SINGLE STAGE RECIPROCATING AIR COMPRESSORS AZİZ AYDIN KOMPRESÖR Aziz Aydın kompresör

Detaylı

AYDIN KOMPRESÖR. En Yüksek Performans. En Zor Şartlarda. www.aydinkompresor.com %100 YERLİ İMALAT

AYDIN KOMPRESÖR. En Yüksek Performans. En Zor Şartlarda. www.aydinkompresor.com %100 YERLİ İMALAT AYDIN KOMPRESÖR www.aydinkompresor.com %100 YERLİ İMALAT En Zor Şartlarda En Yüksek Performans AYDIN KOMPRESÖR Aydın kompresör ;0 yılı aşkın kompresör sektöründeki tecrübesinin ardından 2001 yılı temmuz

Detaylı

Ürünün Kalitesi Kalıp ile Başlar Starts with Product Quality Mold ÜRÜN KATA LOĞU PRODUCT CATALOGUE

Ürünün Kalitesi Kalıp ile Başlar Starts with Product Quality Mold ÜRÜN KATA LOĞU PRODUCT CATALOGUE www.guvenckalip.com Ürünün Kalitesi Kalıp ile Başlar Starts with Product Quality Mold ÜRÜN KATA LOĞU PRODUCT CATALOGUE 2018 Hakkımızda Güvenç Kalıp Sanayi 2003 yılında kurulmuş olup, plastik kalıp sektöründe

Detaylı

Model ZT 7728D ZT 9228D ZT 10728D

Model ZT 7728D ZT 9228D ZT 10728D ÜRETİM PRODUCTION 2 ŞİRKETİMİZ; 1975 ten beri endüstrinin birçok kolunda hizmet veren bir aile şirketi, Otuzdan fazla özel tasarım makine modeli sahibi, 1984 ten beri metal boru üreticisi, 1993 ten beri

Detaylı

NOVAPAC Ambalaj San. Tic. A.Ş

NOVAPAC Ambalaj San. Tic. A.Ş Ambalaj San. Tic. A.Ş 2014 yılında İstanbul'da 5.000 m2 lik alanda kurulan tek kullanımlık plastik ürünleri araştırıp, geliştirip, tasarlayıp üretmektedir. Uzun yılların deneyimi ile pazara yenilikçi,

Detaylı

GENEL AÇIKLAMA GENERAL DESCRIPTION

GENEL AÇIKLAMA GENERAL DESCRIPTION 1 GENEL AÇIKLAMA 1982 yılında başlamış olduğumuz ticari hayatımıza ilk yıllarda mekanik sistemli kurtarıcı araç imalatı, daha sonraki yıllarda teleskopik vinç, katlanır bomlu vinç ve kayar kasa rampalı

Detaylı

Asansörün olduğu her yerde ; ileri teknoloji, üstün kalite... Advanced technology, high quality.. Ürün Kataloğu Product Catalog

Asansörün olduğu her yerde ; ileri teknoloji, üstün kalite... Advanced technology, high quality.. Ürün Kataloğu Product Catalog Asansörün olduğu her yerde ; ileri teknoloji, üstün kalite... Advanced technology, high quality.. Ürün Kataloğu Product Catalog HAKKIMIZDA Boro Makine Metal Sanayi Tic. Ltd. Şti olarak CLİNDAS markası

Detaylı

PİMAKS PNÖMATİK İŞ. MAK. İML. SAN. MÜH.

PİMAKS PNÖMATİK İŞ. MAK. İML. SAN. MÜH. ÖNSÖZ Firmamız 1986 yılında üretim hayatına ilk olarak hava ile çalışan delici, kırıcı ve kompresör yedekleri ile Ankara Ostim de faaliyetine başlamış olup, kuruluşundan bu yana en kaliteli ve en iyisini,

Detaylı

Özel Tasarım Dişliler Custom Design Gears

Özel Tasarım Dişliler Custom Design Gears Özel Tasarım Dişliler Custom Design Gears 12 2014 Genel Tanıtım Overview ZET Redüktör 60 yılı aşkın deneyimi ile Türkiye nin en köklü dişli ve redüktör üreticilerindendir. ZET Redüktör ün 10.000 m2 lik

Detaylı

Çevresel Etkiler her zaman kontrolümüzün altında. Keeping the environmental impacts under control at all times.

Çevresel Etkiler her zaman kontrolümüzün altında. Keeping the environmental impacts under control at all times. Çevresel Etkiler her zaman kontrolümüzün altında Keeping the environmental impacts under control at all times SAFİR, hızla büyüyen, maden arama, planlama ve operasyonları, jeoteknik, ve çevresel uygulamalar,

Detaylı

TOPRAĞIN DERİNLERİNDEKİ TEKNOLOJİ

TOPRAĞIN DERİNLERİNDEKİ TEKNOLOJİ Özanadolu Sanayi Sitesi 1460 Sok No: 25-27 İvogsan - Ankara Tel: 0 312 395 15 93 Faks: 0 312 395 62 07 www.teksomak.com TOPRAĞIN DERİNLERİNDEKİ TEKNOLOJİ PATHFINDER 10 Çok amaçlı sondaj makinesi // Multipurpose

Detaylı

Özel Tasarım Dişliler Custom Design Gears

Özel Tasarım Dişliler Custom Design Gears Özel Tasarım Dişliler Custom Design Gears 12 2014 Demir Çelik Endüstrisi Iron & Steel Industry Enerji Endüstrisi Energy Industry Maden Endüstrisi Mining Industry Çimento Endüstrisi Cement Industry Raylı

Detaylı

TOPRAĞIN DERİNLERİNDEKİ TEKNOLOJİ TECHNOLOGY DEPTH IN ROCK

TOPRAĞIN DERİNLERİNDEKİ TEKNOLOJİ TECHNOLOGY DEPTH IN ROCK Özanadolu Sanayi Sitesi 1460. Sokak No: 25-27 İvogsan - Ankara TURKEY Tel: +90 312 395 47 24 +90 312 395 47 25 +90 312 395 15 93 Faks: +90 312 395 62 07 info@teksomak.com www.teksomak.com TOPRAĞIN DERİNLERİNDEKİ

Detaylı

SAC İŞLEME TEKNOLOJİLERİ METAL WORKING TECNOLOGIES

SAC İŞLEME TEKNOLOJİLERİ METAL WORKING TECNOLOGIES SAC İŞLEME TEKNOLOJİLERİ METAL WORKING TECNOLOGIES 2013 yılında kurulan M-Bend Makine ile yirmi yıllık metallere şekil verme tecrübelerimizi makine sektöründe sizlerle paylaşmaktayız. M-Bend Makine 3000

Detaylı

Dünya devinin gücünü hissedin

Dünya devinin gücünü hissedin Türkiye Distribütörü Feel the power of world giant Dünya devinin gücünü hissedin Yıllık üretim 110.000 adet Kapalı üretim alanı 7.000 m² 10msn hız İleri teknoloji Çevreci Annual capacity 110.000 pcs Building

Detaylı

TÜNEL SEGMENT BAĞLANTI ELEMANLARI

TÜNEL SEGMENT BAĞLANTI ELEMANLARI TÜNEL SEGMENT BAĞLANTI ELEMANLARI TUNNEL SEGMENT FITTING & CONNECTION ELEMENTS 33. YILLIK DENEYİM YEAR PROUDLY WITH YOU HAKKIMIZDA About Us GURBETÇİLER PLASTİK SAN. ve TİC. A.Ş. uluslararası faaliyet gösteren

Detaylı

artık güç siz de! Now you have power! erdalozkanmakina.com

artık güç siz de! Now you have power! erdalozkanmakina.com artık güç siz de! Now you have power! ARABALI VİNÇ KEDİSİ Trolley Crane Hoist Özel Üretim Kaldırma Redüktörü Special Edition Lifting GearBox Elektro Manyetik Fren ElectroMagnetic Brake FEM Standartlarına

Detaylı

SEKAP 30 yılı aşkın tecrübesi,

SEKAP 30 yılı aşkın tecrübesi, www.sekap.com.tr 1 [www.sekap.com.tr] SERT KROM KAPLAMA HARD CHROME PLATING KURULUŞ YILI FOUNDED ÜRETİM ALANI PRODUCTION AREA 1980 4000 m² SEKAP 30 yılı aşkın tecrübesi, deneyimli personeli ve alt yapısıyla

Detaylı

ASTES ASANSÖR SAN. ve TİC. A.Ş.

ASTES ASANSÖR SAN. ve TİC. A.Ş. ASTES ASANSÖR SAN. ve TİC. A.Ş. ASANSÖR MAKİNALARI ELEVATOR MACHINES Bilgi Deneyim Yüksek teknoloji Know how Experience High-tech 13.000 m² alana sahip yeni tesisimizde en son teknoloji ve kalitede asansör

Detaylı

2 www.koyuncumetal.com

2 www.koyuncumetal.com 2 www.koyuncumetal.com KURUMSAL Şirketimizin temelleri konya da 1990 yılında Abdurrahman KOYUNCU tarafından küçük bir atölyede sac alım-satım ve kesim-büküm hizmeti ile başlamıştır. Müşteri ihtiyaçlarına

Detaylı

GENERAL CATALOGUE. KİBAROĞLU, otomotiv sektörüne faaliyet göstermek üzere kurulmuş bir aile. şirketidir.

GENERAL CATALOGUE. KİBAROĞLU, otomotiv sektörüne faaliyet göstermek üzere kurulmuş bir aile. şirketidir. GENERAL CATALOGUE KİBAROĞLU, otomotiv sektörüne faaliyet göstermek üzere kurulmuş bir aile şirketidir. KİBAROĞLU is a family owned company established to operate in the automotive industry. KİBAROĞLU,

Detaylı

ŞİRKET PROFİLİ ve ÜRÜN ÇEŞİTLERİ COMPANY PROFILE & PRODUCT RANGE

ŞİRKET PROFİLİ ve ÜRÜN ÇEŞİTLERİ COMPANY PROFILE & PRODUCT RANGE ŞİRKET PROFİLİ ve ÜRÜN ÇEŞİTLERİ COMPANY PROFILE & PRODUCT RANGE FİRMA PROFİLİ Üretime Buzdolabı Buzlukları imalatıyla başlayan AZAK Soğutma 1979 yılında Konya da kurulmuştur. 1983 yılında Sanayi Tipi

Detaylı

Erol KAYA Yönetim Kurulu Başkanı Chairman Of The Board

Erol KAYA Yönetim Kurulu Başkanı Chairman Of The Board Arifiye Fidancılık 1989 yılında Adapazarı Arifiye ilçesinde kurulmuştur. Kuruluşumuz 300 m2 alanda mevsimlik çiçek üretimi ve satışı ile faaliyet göstermeye başlamıştır. Geçen süre içersinde marka haline

Detaylı

We specialise in design and producing the most comprehensive infrastructural lighting solutions.

We specialise in design and producing the most comprehensive infrastructural lighting solutions. We specialise in design and producing the most comprehensive infrastructural lighting solutions. We offer you cost and competing advantages with our professional staff and the experience gained through

Detaylı

Ürün Broşürü Product Brochure

Ürün Broşürü Product Brochure Ürün Broşürü Product Brochure 09 2015 Kabiliyetlerimiz Capabilities Ar-Ge - ÜRÜN GELIŞTIRME R&D - PRODUCT DEVELOPMENT Dişli, mil, rulman ömrü gibi tüm mühendislik hesaplamaları güvenilirliği dünyaca kabul

Detaylı

Beton Santralleri Concrete Batching Plants

Beton Santralleri Concrete Batching Plants Polita Sabit Beton Santralleri, hazır beton üretimi ve şantiyelerdeki çok uzun süreli beton dökümü için uygundur. Her türlü betonu üretebilme kabiliyetine sahip, istikrarlı ve sorunsuz çalışan, yedek parça-servis

Detaylı

Türkiye nin Krikosu. OUR VISION Is to be the most preferable mark of this sector with the trust of its own and giving the importance to its customers.

Türkiye nin Krikosu. OUR VISION Is to be the most preferable mark of this sector with the trust of its own and giving the importance to its customers. Türkiye nin Krikosu Jack of Turkey VİZYONUMUZ Hedef kitlesine verdiği önem ve kendini sürekli geliştiren yapısı ile sektörün en çok tercih edilen markası. MİSYONUMUZ Vizyonumuz doğrultusunda hidrolik sektöründeki

Detaylı

Eren Makina Asansör İmalat San. Tic. Ltd. Şti.

Eren Makina Asansör İmalat San. Tic. Ltd. Şti. Eren Makina Asansör İmalat San. Tic. Ltd. Şti. Eren Makina Asansör İmalat San.Tic.Ltd. Şti. 1979 Yılında kurulan EREN MAKİNA ; Bu gün asansör sektörüne 3500 m2 kapalı alanda, en son teknolojiye sahip 30

Detaylı

EKİZOĞLU EKİZOĞLU MAKİNA MERMER TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

EKİZOĞLU EKİZOĞLU MAKİNA MERMER TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. EKİZOĞLU MAKİNA MERMER TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. EKİZOĞLU Ekizoğlu Makina 1986 yılında Denizlide kurulmuştur. 1500 m2 lik fabrika sahası içerisinde tüm çalışanları ile birlikte müşteri memnunuyetine

Detaylı

ASTES ASANSÖR SAN. ve TİC. A.Ş.

ASTES ASANSÖR SAN. ve TİC. A.Ş. ASTES ASANSÖR SAN. ve TİC. A.Ş. ASANSÖR MAKİNALARI ELEVATOR MACHINES Bilgi Deneyim Yüksek teknoloji Know how Experience High-tech 13.000 m² alana sahip yeni tesisimizde en son teknoloji ve kalitede asansör

Detaylı

ET16. The most spacious and yet compact of the 1.5t class

ET16. The most spacious and yet compact of the 1.5t class ET16 İzlenen Geleneksel Arka Ekskavatörleri The most spacious and yet compact of the 1.5t class Compact in size and yet the best of its class in terms of cabin size. The ET16 achieves not only top scores

Detaylı

METAL SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

METAL SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. METAL SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. www.parladi.com KALİTEMİZLE SEKTÖRDE GÜVENİN SİMGESİ... HAKKIMIZDA Parladı Metal San. Tic. Ltd. Şti. 1977 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan beri kendini yenileyerek

Detaylı

LF90D Yerüstü Sondaj Makinesi

LF90D Yerüstü Sondaj Makinesi LF90D Yerüstü Sondaj Makinesi 1 Giriş Tüm dünyada başarıyla kullanılan LF70 sondaj makinesinden sonra geliştirilen LF90 sondaj makinesi, sınıfının en verimli makinesi olduğunu saha çalışmalarında kanıtlamıştır.

Detaylı

www.imsamakina.com.tr

www.imsamakina.com.tr HAKKIMIZDA 2003 Yılında ahşap modelhanesi olarak kurulan firmamız, müşteri taleplerini göz önünde bulundurarak ve bu talepleri günümüz teknolojisine uyarlayarak, bünyesine CNC dik işleme merkezleri katmıştır.

Detaylı

TÜRKELİ RAY. www.turkeliray.com

TÜRKELİ RAY. www.turkeliray.com www.turkeliray.com TÜRKELİ RAY www.turkeliray.com History: Aktar Holding and Emin Aktar, in 1947, established Türkeli Ticaret A.Ş which has been general distributor of lifts of world-wide known Schlieren

Detaylı

ESKORT MAKİNA A.Ş. www.eskort.com.tr

ESKORT MAKİNA A.Ş. www.eskort.com.tr ESKORT MAKİNA A.Ş. Eskort Makina bisküvi makineleri konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Komple anahtar teslimi bisküvi hatları, paketleme makineleri,bisküvi ve gıda ile siparişe özel makinelerin tasarım

Detaylı

24kV,630A Outdoor Switch Disconnector with Arc Quenching Chamber (ELBI) IEC IEC IEC 60129

24kV,630A Outdoor Switch Disconnector with Arc Quenching Chamber (ELBI) IEC IEC IEC 60129 24kV,630 Outdoor Switch Disconnector with rc Quenching Chamber (ELBI) IEC265-1 IEC 694 IEC 129 Type ELBI-HN (24kV,630,normal) Closed view Open view Type ELBI-HS (24kV,630,with fuse base) Closed view Open

Detaylı

Yeni Yüzümüz ve Projelerimizle Yükselmeye Devam Ediyoruz

Yeni Yüzümüz ve Projelerimizle Yükselmeye Devam Ediyoruz Yeni Yüzümüz ve Projelerimizle Yükselmeye Devam Ediyoruz We Continue To Rise With Our New Identity and Projects www.aliisildar.com.tr Yeni Yüzümüz ve Projelerimizle Yükselmeye Devam Ediyoruz We Continue

Detaylı

Ürün Kataloğu Product catalogue

Ürün Kataloğu Product catalogue www.elcalu.com.tr Ürün Kataloğu Product catalogue www.elcalu.com.tr HAKKIMIZDA ABOUT US ELC ALÜMİNYUM SAN. TİC. A.Ş. 40 yıllık metal üretim ve işleme tecrübesini alüminyum mamul üretimine aktarmak üzere,

Detaylı

paketlemenin ötesinde

paketlemenin ötesinde paketlemenin ötesinde beyond packaging www.etkinplastik.com Etkin Plastik Etkin Plastik ve Kalıp Ltd. Şirketi dünyadaki en son teknolojiyi takip eden, kullanan ve gereken yeni teknolojileri geliştiren

Detaylı

Sorun Yıkamaksa Çözüm

Sorun Yıkamaksa Çözüm Sorun Yıkamaksa Çözüm Parça Yıkama Makinaları w w w.yilmaksan.com Öncelikle bizim kataloğumuzu eline alıp inceleme nezaketini gösteren siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz. 2000'li yıllarda böyle

Detaylı

PACKAGE STITCHING SYSTEMS KOLİ DİKİŞ SİSTEMLERİ. MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ KOLİ DİKİŞ MAKİNALARI ve DİKİŞ TELİ İMALATI GÜVENİLİR ÜRETİMDE DOĞRU TERCİH

PACKAGE STITCHING SYSTEMS KOLİ DİKİŞ SİSTEMLERİ. MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ KOLİ DİKİŞ MAKİNALARI ve DİKİŞ TELİ İMALATI GÜVENİLİR ÜRETİMDE DOĞRU TERCİH MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ KOLİ DİKİŞ MAKİNALARI ve DİKİŞ TELİ İMALATI GÜVENİLİR ÜRETİMDE DOĞRU TERCİH RIGHT CHOICE IN SAFE PRODUCTION PACKAGE STITCHING SYSTEMS Esas Olan Bize Olan Güveniniz What is Essential

Detaylı

HAKKIMIZDA HAKKIMIZDA / ABOUT US /

HAKKIMIZDA HAKKIMIZDA / ABOUT US / 1 2 2 www.lukas.com.tr 3 4 4 HAKKIMIZDA HAKKIMIZDA / ABOUT US / Firmamız 2002 yılında Konya da kurulmuştur. Süt sistemleri ve tarım makineleri üretimi yapmaktayız. Üretmiş olduğumuz ürünleri Avrupa başta

Detaylı

REEL ALÜMİNYUM. Profil Katalogu TEKNOLOJİNİN GÜCÜ ARTIK ELİNİZDE

REEL ALÜMİNYUM. Profil Katalogu TEKNOLOJİNİN GÜCÜ ARTIK ELİNİZDE ALÜMİNYUM Profil Katalogu TEKNOLOJİNİN GÜCÜ ARTIK ELİNİZDE Hakkımızda / About us Reel Alüminyum 2001 yılında Gebze de üretime başlamıştır. Şirketimiz, kuruluşunun ilk yıllarından itibaren müşterilerinin

Detaylı

İŞ MAKİNALARI SERVİS ve YEDEK PARÇA

İŞ MAKİNALARI SERVİS ve YEDEK PARÇA .egeatlas.com.tr İŞ MAKİNALARI SERVİS ve YEDEK PARÇA kaliteli servis en iyi malzeme seçimi yüksek hassasiyetli makinalarda üretim .egeatlas.com.tr EGE ATLAS, kurulduğu 2012 yılından bu yana yeraltı ve

Detaylı

POMPA VE MOTOR PUMPS AND MOTORS

POMPA VE MOTOR PUMPS AND MOTORS 8 tarım agriculture sanayi industry su idareleri water authority POMPA VE S AND S " 8" PASLANMAZ POMPA 8" SS 6 8 8 10 10 SS 877 KOMPLE PASLANMAZ POMPA FABRICATED STAINLESS STEEL 60 Hz 60 Hz seçim aralığı:

Detaylı

MÜKEMMEL FORMLAMA EXCELLENT FORMING. Termoform teknolojisinde dünya kalitesi. Thermoforming technology, the quality of the world

MÜKEMMEL FORMLAMA EXCELLENT FORMING.  Termoform teknolojisinde dünya kalitesi. Thermoforming technology, the quality of the world MÜKEMMEL FORMLAMA EXCELLENT FORMING Termoform teknolojisinde dünya kalitesi Thermoforming technology, the quality of the world Ambalaj ve Paketleme Dünyasında Aranan Marka A Brand to be Sougntin a World

Detaylı

HAKKIMIZDA ABOUT US. kuruluşundan bugüne PVC granül sektöründe küresel ve etkin bir oyuncu olmaktır.

HAKKIMIZDA ABOUT US. kuruluşundan bugüne PVC granül sektöründe küresel ve etkin bir oyuncu olmaktır. ABOUT US HAKKIMIZDA FORPLAS ın temel amacı, kuruluşundan bugüne PVC granül sektöründe küresel ve etkin bir oyuncu olmaktır. 25 yılı aşkın üretim deneyimine sahip olan FORPLAS, geniş ve nitelikli ürün yelpazesiyle

Detaylı

Atıksu Arıtma Tesislerinde Hava Dağıtımının Optimize Edilmesi ve Enerji Tasarrufu

Atıksu Arıtma Tesislerinde Hava Dağıtımının Optimize Edilmesi ve Enerji Tasarrufu Optimization of Air Distribution in Waste Water Treatment Plants to Save Energy Atıksu Arıtma Tesislerinde Hava Dağıtımının Optimize Edilmesi ve Enerji Tasarrufu Jan Talkenberger, Binder Group, Ulm, Germany

Detaylı

www.bedcovers.com.tr time for the change

www.bedcovers.com.tr time for the change www.bedcovers.com.tr time for the change Adres - Address: Gersan Sanayi Sitesi 2306 Sok. No:39 Ergazi - ANKARA Tel - Phone: (312) 256 46 08-256 50 24 Faks - Fax : (312) 256 38 87 E-posta - E-mail: hakankardesler@hotmail.com

Detaylı

Özel Tasarım Redüktörler Custom Design Gearboxes

Özel Tasarım Redüktörler Custom Design Gearboxes Özel Tasarım Redüktörler Custom Design Gearboxes 11 2014 Demir Çelik Endüstrisi Iron & Steel Industry Enerji Endüstrisi Energy Industry Maden Endüstrisi Mining Industry Çimento Endüstrisi Cement Industry

Detaylı

ÇEVRESEL TEST HİZMETLERİ 2.ENVIRONMENTAL TESTS

ÇEVRESEL TEST HİZMETLERİ 2.ENVIRONMENTAL TESTS ÇEVRESEL TEST HİZMETLERİ 2.ENVIRONMENTAL TESTS Çevresel testler askeri ve sivil amaçlı kullanılan alt sistem ve sistemlerin ömür devirleri boyunca karşı karşıya kalabilecekleri doğal çevre şartlarına dirençlerini

Detaylı

ASTES ASANSÖR SAN. ve TİC. A.Ş.

ASTES ASANSÖR SAN. ve TİC. A.Ş. ASTES ASANSÖR SAN. ve TİC. A.Ş. ASANSÖR MAKİNALARI ELEVATOR MACHINES Bilgi Deneyim Yüksek teknoloji Know how Experience High-tech 13.000 m² alana sahip yeni tesisimizde en son teknoloji ve kalitede asansör

Detaylı

Difference in Technology. www.deltagroupcable.com

Difference in Technology. www.deltagroupcable.com www.deltagroupcable.com www.deltagroupcable.com www.deltagroupcable.com www.deltagroupcable.com DELTA KABLO Türk kablo sektörünün en büyük

Detaylı

Fiyat Listesi Price List 01/01/2017

Fiyat Listesi Price List 01/01/2017 Fiyat Listesi Price List 01/01/2017 Firma Profili Sardoğan Endüstri ve Ticaret üretim faaliyetlerine 1979 yılında bir çok Türkiye'li sanayiciye ev sahipliği yapan Karaköy'de başlamıştır. Firmamız çalışmalarını

Detaylı

BASINÇLI YIKAMA MAKİNALARI HIGH PRESSURE WASHER

BASINÇLI YIKAMA MAKİNALARI HIGH PRESSURE WASHER 40 BASINÇLI YIKAMA MAKİNALARI HIGH PRESSURE WASHER 41 42 AYDIN TRAFO BASINÇLI YIKAMA MAKİNALARI AYDIN TRAFO HIGH PRESSURE WASHERS Aydın Trafo Yüksek Basınçlı Yıkama Makinaları nda yüksek kaliteli, 3 silindirli

Detaylı

TRAVERTINE COLLECTION

TRAVERTINE COLLECTION TRAVERTINE COLLECTION a trademark of ALISTONE COMPOSITE MARBLE COLLECTION 2015 FİRMA PROFİLİ 1965 de Sayın Ali BAŞARIR ın torna makinesinde başlayan girişimcilik hayatı sırasıyla tarım makineleri, mermer

Detaylı

Tuğra Makina bu katalogtaki tüm bilgiler üzerinde değișiklik yapma hakkı saklıdır. Tugra Makina all rights reserved to change all information in this

Tuğra Makina bu katalogtaki tüm bilgiler üzerinde değișiklik yapma hakkı saklıdır. Tugra Makina all rights reserved to change all information in this Tuğra Makina bu katalogtaki tüm bilgiler üzerinde değișiklik yapma hakkı saklıdır. Tugra Makina all rights reserved to change all information in this catalog. 1997 yılında muhtelif metal eșya, sac metal,

Detaylı

Hidrolik Blok Silindirler Block cylinders

Hidrolik Blok Silindirler Block cylinders BS250 Hidrolik Blok Silindirler Block cylinders Genel açıklamalar General description Blok silindirler kısa stroklu çalışma alanları için tasarlanmış, çok küçük montaj boyutlarına sahip kompakt silindirlerdir.

Detaylı

TRAKTÖR KOLTUKLARI. www.gurexseat.com

TRAKTÖR KOLTUKLARI. www.gurexseat.com 335 TRAKTÖR KOLTUKLARI ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOGUE www.gurexseat.com Certificate Sertifikalarımız Sertifikalarımız Marka Tescil ISO 9001 : 00 HAKKIMIZDA ABOUT US Certificate Marka Tescil Şirket 197

Detaylı

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ STAJ DEFTERİ TRAINING DIARY Adı, Soyadı Name, Lastname : ÖĞRENCİ NİN STUDENT S No ID Bölümü Department : : Fotoğraf Photo Öğretim Yılı Academic Year : Academic Honesty

Detaylı

Darbeli Kırıcılar Impact Crushers

Darbeli Kırıcılar Impact Crushers Darbeli Kırıcılar Impact Crushers TK15-TK16 Serisi Darbeli Kırıcılar TK15-TK16 Series Impact Crushers TK15 ve TK16 darbeli kırıcılar, tesiste sekonder veya tersiyer olarak kullanılabilir özellikte kırıcılardır.

Detaylı

Sirkülasyon Pompaları

Sirkülasyon Pompaları Sirkülasyon Pompaları Circulation Pumps Dünyayı koruyan teknolojilerle daha konforlu bir hayat için çalışıyoruz.. Dünyanın önde gelen markaları, uzmanları, bilim insanları ve profesyonel kadroları, gelişen

Detaylı

MİSYONUMUZ OUR MISSION VİZYONUMUZ OUR VISION

MİSYONUMUZ OUR MISSION VİZYONUMUZ OUR VISION www.adaset.com www.adaset.com MİSYONUMUZ Şirketimizin sürekli gelişen organizasyon yapısı içinde daha kaliteli ürün ve hizmet vermesini sağlamak ve modern yönetim anlayışıyla yeniliklere imza atan, global

Detaylı

YÜKSELİŞ ASANSÖR. www.yukselisasansor.com.tr YÜKSELİŞ ASANSÖR. Hedefiniz Yükselmek İse Yükselmenin Yolu YÜKSELİŞ tir.

YÜKSELİŞ ASANSÖR. www.yukselisasansor.com.tr YÜKSELİŞ ASANSÖR. Hedefiniz Yükselmek İse Yükselmenin Yolu YÜKSELİŞ tir. Hedefiniz Yükselmek İse Yükselmenin Yolu tir. SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Sektöre uzun yıllar hizmet vermiş olan Yükseliş Asansör, kararlı ve prensipli yönetim anlayışı ile, kaliteli üretim için

Detaylı

nareks is an Electrical Contracting and Automation Engineering company. nareks Elektrik Taahhüt ve Otomasyon Mühendislik firmasıdır.

nareks is an Electrical Contracting and Automation Engineering company. nareks Elektrik Taahhüt ve Otomasyon Mühendislik firmasıdır. About Us Hakkımızda nareks is an Electrical Contracting and Automation Engineering company. It was founded at 2012. From its beginning, with local presence and international expert team, the company is

Detaylı

Misyonumuz: Sektörde bilinen firmaların en iyileri arasında olmaktır.

Misyonumuz: Sektörde bilinen firmaların en iyileri arasında olmaktır. 20 yıllık sektörel deneyimle müşterisini merkeze konumlandıran, zamanında istenilen miktarda, en iyi kalitede, doğru fiyatlı ürün üretme idealini kurumsal kültür olarak benimseyerek kurulmuştur. Müşterilerini

Detaylı

a trademark of ALISTONE www.compostone.com.tr

a trademark of ALISTONE www.compostone.com.tr ALISTONE OUR COMPANY Our Company ALISTONE Marble Company has founded by Mr. Ali and Mehmet Başarır in 2005 with a long business life experience started with turning machine manufacturing and respectively

Detaylı

We convert our experiencess and knowledge about aluminum into qualified products.

We convert our experiencess and knowledge about aluminum into qualified products. Page 1 We convert our experiencess and knowledge about aluminum into qualified products. Alüminyum Hakkındaki Bilgi ve Tecrübemizi Kaliteli Ürünlere Dönüştürüyoruz Highest security with SSL Page 2 Aluminum

Detaylı

GENEL AÇIKLAMA GENERAL DESCRIPTION

GENEL AÇIKLAMA GENERAL DESCRIPTION GENEL AÇIKLAMA 1982 yılında başlamış olduğumuz ticari hayatımıza ilk yıllarda mekanik sistemli kurtarıcı araç imalatı, daha sonraki yıllarda teleskopik vinç, katlanır bomlu vinç ve kayar kasa rampalı oto

Detaylı

Satıh Taşlama Makineleri Kataloğu

Satıh Taşlama Makineleri Kataloğu Satıh Taşlama Makineleri Kataloğu 1970 den Beri / Since1970 Tecrübe+iş = GÜVEN Yılların vermiş olduğu tecrübe ile işimizde başarı ve güveni temsil ediyoruz.. With the experience that years gave us, we

Detaylı

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ ÖĞRENCİ NİN STUDENT S YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ STAJ DEFTERİ TRAINING DIARY Adı, Soyadı Name, Lastname : No ID Bölümü Department : : Fotoğraf Photo Öğretim Yılı Academic Year : Academic Honesty Pledge I pledge

Detaylı

Özel Tasarım Redüktörler Custom Design Gearboxes

Özel Tasarım Redüktörler Custom Design Gearboxes Özel Tasarım Redüktörler Custom Design Gearboxes 11 2014 Genel Tanıtım Overview ZET Redüktör 60 yılı aşkın deneyimi ile Türkiye nin en köklü dişli ve redüktör üreticilerindendir. ZET Redüktör ün 10.000

Detaylı

Catalogue Plastic and Wooden Picture Frame Profiles

Catalogue Plastic and Wooden Picture Frame Profiles Catalogue 2008 Plastic and Wooden Picture Frame Profiles DÖRTDİVAN artık BAŞARAN DORTDIVAN is BASARAN Aus DORTDIVAN wird BASARAN DORTDIVAN agora é BASARAN ДОРТДИВАН СТАНОБИТСЯ БАСАРАН DORTDIVAN est le

Detaylı

SOFTAOGLU MAKINA TIRE RETREADING MACHINE CO.

SOFTAOGLU MAKINA TIRE RETREADING MACHINE CO. www.softaoglu.com.tr e-mail: softaoglu32@hotmail.com Tel: +90 246 218 28 38 Fax: +90 246 223 55 48 Adres: Yeni Sanayi Sitesi 9. Blok No:9 Merkez-ISPARTA SMS 2500 BUFFER PLC RASPA PLC Web: www.softaoglu.com.tr

Detaylı

DIN 7985 DIN 965 VİDALAR / SCREWS YSB YILDIZ SİLİNDİR BAŞLI VİDALAR YHB YILDIZ HAVŞA BAŞLI VİDALAR ISO 7049 ISO 7046

DIN 7985 DIN 965 VİDALAR / SCREWS YSB YILDIZ SİLİNDİR BAŞLI VİDALAR YHB YILDIZ HAVŞA BAŞLI VİDALAR ISO 7049 ISO 7046 VİDALAR / SCREWS YSB YILDIZ SİLİNDİR BAŞLI VİDALAR CROSS RECESSED RAISED CHEESE HEAD SCREWS DIN 7985 ISO 7049 BOY MIN MAX 3 2.8 3.2 4 3,76 4,24 5 4,76 5,24 6 5,76 6,24 8 7,71 8,29 10 9,71 10,29 12 11,65

Detaylı

okandancam.com.tr okandancam.com.tr ürün katalogu product catalogue

okandancam.com.tr okandancam.com.tr ürün katalogu product catalogue ürün katalogu product catalogue 2011 FİRMA PROFİL Türkiye nin lider cam kuruluşlarından olan Okandan Cam 1954 yılında kurulmuştur. Sektörde yaptığı yatırımlar sayesinde gelişen ve büyüyen firma, 1968 yılında

Detaylı

DeltaBase 102 Sondaj Makineleri Please consider the environment before printing this presentation

DeltaBase 102 Sondaj Makineleri Please consider the environment before printing this presentation DeltaBase 102 Sondaj Makineleri Please consider the environment before printing this presentation 2008 Boart Longyear. All rights reserved. DeltaBase 102 Kullanım Alanları: Rotary Sondajlar Rotary Darbeli

Detaylı

Mükemmel izler bırakır...

Mükemmel izler bırakır... Mükemmel izler bırakır... ATA MAKİNE İMALAT SANAYİ BAS- ÇEK VE YÜRÜTMELİ OVALAMA INFEED AND THROUGHFEED ROLLING VİDA VE PROFİL OVALAMA MAKİNELERİ THREAD AND PROFILE ROLLING MACHINES AK 20 AK 40 AK 50 ENERJİ

Detaylı

POMPA VE MOTOR PUMPS AND MOTORS

POMPA VE MOTOR PUMPS AND MOTORS 8 tarım agriculture sanayi industry su idareleri water authority POMPA VE S AND S " 8" PASLANMAZ POMPA 8" SS 6 8 10 SS 872 KOMPLE PASLANMAZ POMPA FABRICATED STAINLESS STEEL 50 Hz 50 Hz seçim aralığı: Q=

Detaylı

MEMBRAN KAPAK SİSTEMLERİ PVC MEMBRAN PRESS MDF DOORS. www.mksmobilya.com www.facebook.com/mkscapak

MEMBRAN KAPAK SİSTEMLERİ PVC MEMBRAN PRESS MDF DOORS. www.mksmobilya.com www.facebook.com/mkscapak www.mksmobilya.com www.facebook.com/mkscapak FİRMAMIZ ; Mobilya İmalat&Satış taki 30 yıllık tecrübemizle, MKS MOBİLYA DEKORASYON SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. adı altında uzun yıllardır müşterilerimize hizmet

Detaylı

Projenizin gizli değeri. Hidden value of your project MOTOR VE POMPA MOTORS AND PUMPS

Projenizin gizli değeri. Hidden value of your project MOTOR VE POMPA MOTORS AND PUMPS Projenizin gizli değeri Hidden value of your project VE POMPA S AND PUMPS İÇİNDEKİLER INDEX Açıklamalar.................. 2 Instructions Ürün gamı.................. Product range 6".................. 5

Detaylı

YAPI ATÖLYESİ. make difference.. DESIGN & CONSTRUCTION ENGINEERING ARCHITECTURE CONTRACTING. Design & Construction

YAPI ATÖLYESİ. make difference.. DESIGN & CONSTRUCTION ENGINEERING ARCHITECTURE CONTRACTING. Design & Construction ENGINEERING ARCHITECTURE CONTRACTING Design & Construction DESIGN & CONSTRUCTION make difference.. ABOUT US Our company is specialized in four main subjects; CONSTRUCTION, INTERNATIONAL TRADE, NATURAL

Detaylı

STICK 8 LINES STICK MULTI LINES SCF100

STICK 8 LINES STICK MULTI LINES SCF100 S110 SIMPLEX S110 DUPLEX 6 8 D200 D300 24 26 D150KM D280 42 44 S110KM SIMPLEX S110KM DUPLEX S140 S140STD S260STD SDC200 12 14 16 18 20 22 SD80 STICK 8 LINES STICK MULTI LINES STICK 3 LINES STICK80 STICK80W

Detaylı

[ÇÖZÜM ORTAĞINIZ SOLUTION PARTNER]

[ÇÖZÜM ORTAĞINIZ SOLUTION PARTNER] [ÇÖZÜM ORTAĞINIZ SOLUTION PARTNER] KAREN MÜHENDİSLİK çalışmakta olduğu firmaların problemlerini analiz edip, problemin çözümüne yönelik tasarımları ve modellerini hazırlamakta ve bu tasarımların makine

Detaylı

AHS. Working Lenght Maks. Kalınlık Ön Bükme. Motor Power. Weight Ağırlık. Lenght. Height. Width

AHS. Working Lenght Maks. Kalınlık Ön Bükme. Motor Power. Weight Ağırlık. Lenght. Height. Width 08 Working Lenght Maks. Kalınlık Ön Bükme mm mm mm mm mm mm kw mm mm mm kg AHS 20/04 2100 6 4 160 140 120 2.2 4142 1037 1140 2320 AHS 20/06 2100 8 6 190 170 150 3 4042 1254 1380 3290 AHS 20/08 2100 10

Detaylı

Bant Konveyörler Belt Conveyors

Bant Konveyörler Belt Conveyors ant Konveyörler elt onveyors 50 yılı aşan tecrübeden kaynaklanan uzmanlık Expertise based upon over fifty years experience 1952 yılında kurulan ve kırma-eleme tesisleri yapımı konusunda uzmanlaşan NE,

Detaylı

GERİ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ / RECYCLING SYSTEMS 1995 TEN BERİ / SINCE 1995 ÖZDE

GERİ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ / RECYCLING SYSTEMS 1995 TEN BERİ / SINCE 1995 ÖZDE ÖZDE MAKiNE GERİ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ / RECYCLING SYSTEMS 1995 TEN BERİ / SINCE 1995 ÖZDE TOPUK TEL ÇIKARMA / TIRE DEBEADER TEKNiK ÖZELLiKLER / TECHNICAL SPECIFICATIONS EN / WIDTH BOY / LENGTH YÜKSEKLiK

Detaylı