Dünya Devlerinin Logoları Bizimle Parlıyor. Şimdi Sıra Sizde...

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Dünya Devlerinin Logoları Bizimle Parlıyor. Şimdi Sıra Sizde..."

Transkript

1

2 Dünya Devlerinin Logoları Bizimle Parlıyor. Şimdi Sıra Sizde...

3 Gazpromneft, ile Türkiye'de önemli sanayi kuruluşlarından biri ve sektöründe lider firma haline gelmiştir. 2

4 18001

5 Genel Bilgiler Ofis Alanı 2 : m Üretim Alanı : m 2 Açık Depolama Alanı : m Ort. Mavi Yakalı Çalışan : 350 Ort. Yakalı Çalışan : 120 Çalışan Yaş Ortalaması : m m m 2 Üretim Alanı Açık Depolama Alanı Ofis Alanı Üretim Kapasitesi Alın Fiyat Panosu & Totemler Totemler Lamel Kolon Kaplamaları Çelik Konstrüksiyon Survey Montaj 2 : m : Adet : 500 Adet 2 : m 2 : m : 8500 ton : 30 İstasyon / Haftalık : 20 İstasyon / Haftalık

6 Avrupa %16 %43 Türkiye %21 Rusya & Türkî Cumh. %7 %13 Ortadoğu Afrika Sektörel Dağılım Akaryakıt %52 Otomotiv %17 Şehir Mobilyaları %10 Finans %9 Mağazacılık %8 Diğer %4 Coğrafik Dağılım Türkiye Rusya ve Türki Cum. %43 %21 Avrupa %16 Ortadoğu %13 Afrika %7 %10 %9 Türkiye Rusya ve Türki Cum. %17 %8 %4 Avrupa Afrika Ortadoğu %21 %16 %13 %52 %7 %43

7

8 B 'den fazla

9

10

11 2004'ten beri çalıştığımız Alpet'in istasyon kurumsal kimlik uygulamaları, Sistem Reklamcılık tarafından gerçekleştirilmiştir yılında başlayan Alpet-Arnavutluk Projesi kapsamında Arnavutluk'un çeşitli şehirlerinde 80 istasyonun kurumsal kimlik uygulamaları başarıyla sonuçlandırıldı. 2006'dan bu yana Alpet'in otogaz markası olan ExenGaz ve madeni yağ markası Atak Madeni Yağları için tasarlanan satış noktaları, yeni kurumsal kimliklere göre düzenlenmektedir.

12 Total İçin kurumsal kimlik uygulamaları ve bakım projeleri, Sistem Reklamcılık tarafından sürdürülmektedir.

13 Sistem Reklamcılık ile kurumsal kimliğini oluşturan ve istasyonlarının kurumsal uygulamalarını yaptıran Antoil, 2010 yılı itibariyle sektöre girişini yapmış bir akaryakıt şirketidir. Yapılan uygulamalarda fiyat panoları, led displayli ve kumandalı sistemle çalışırken, kanopi aydınlatmasında da yine yeni nesil led aydınlatmaları tercih edilmiştir.

14 Sistem Reklamcılık ile Soil arasında 2010 yılında başlayan birliktelik Sistem Reklamcılık kalitesiyle devam ediyor. Madeni yağ sektöründe önemli bir konuma sahip olan Gulf Oil Akaryakıt İstasyonları yanında, madeni yağ satış noktalarının ışıklı reklam panoları ve diğer uygulamaları da Sistem Reklamcılık tarafından gerçekleştirilmektedir.

15

16

17

18 Azerbaycan'ın kamu şirketlerinden Socar'ın Gürcistan'da yatırım yapmasıyla başlayan birlikteliğimiz, Azerbaycan-Bakü ve Romanya ile devam ediyor. Socar'ın tüm akaryakıt istasyonlarının projelendirilmesi, anahtar teslimi olarak yapılması ve dönüşüm projelerindeki kurumsal kimlik değişimlerini Sistem Grup'un iki şirketi olan Sistem Reklamcılık ve Sistem İnşaat-Georgia sürdürüyor.

19

20

21 Reklamcılık ile yenilemeye devam ediyor.

22 Rusya'nın en büyük akaryakıt dağıtım şirketi Rosneft'in ülke çapında çözüm ortağı olarak hizmet verdik ve başarılı bir şekilde istasyonların yenilenmesini bitirdik.

23

24 Rusya'daki Lukoil istasyonlarının kurumsal kimlik detayları da yine Sistem Reklamcılık tarafından uygulandı.

25 OTOMOTİV

26 Mercedes-Benz ve Smart'ın kurumsal kimlik uygulamaları Sistem Reklamcılık tarafından yapılıyor. Mercedes'in satış ve servis noktalarındaki dış cephe reklam panoları, yönlendirme panoları, pilon ve totemlerin üretim ve montajı 2005 yılından bu yana uygulanmaya devam etmektedir yılında Mercedes-Benz Türk A. Ş.'nin İstanbul ve Aksaray'daki idari ve üretim tesislerinin kurumsal kimlik giydirmeleri yenilendi ve bir mühendislik örneği olan 3 adet 30 metrelik Mercedes Star Tower yapıldı.

27 Dünya otomotiv devi Ford, Türkiye'deki kurumsal kimlik uygulamalarında yıllardır Sistem Reklamcılık ile çalışıyor. Sistem Reklamcılık, 1998 yılından bu yana Ford Otosan'ın 200'ü bulan bayi, satış ve servis gibi noktalarının bina cephe kaplama, cephe reklamları, totem, ışıklı reklam ve yönlendirme panoları gibi kurumsal kimlik ürünlerinin tasarım ve uygulamalarını başarıyla yürütmektedir.

28 İşbirliğimizin başladığı 2004 yılından bugüne yüzlerce Fiat bayisi yüksek kalite anlayışımız ve kusursuz işçiliğimiz ile tanıştı yılından bu yana kurumsal kimlik uygulamaları Sistem Reklamcılık tarafından yapılan Mitsubihshi için 40'tan fazla bayi giydirmesi yapıldı. Cephe panosu,fener pano,servis panosu,yönlendirme panosu ve MID uygulamlarının yapıldığı bayilklerde, Mutsubishi'nin kurumsal değişime gittiği 2004 yılından bu yana led aydınlatma sistemleri kullanılıyor.

29 Türkiye'deki ilk ışıklı tabelalarını 1960'lı yılların ortalarında Sistem Reklamcılık'a yaptıran Pirelli ile yarım asırdır birlikte çalışıyoruz. Pirelli'nin lastik standları, cephe panoları, Pirelli-Castrol ve Pirelli-Real lastik servisleri, dev totemler ve yol panoları gibi ihtiyaçlarına sorunsuz çözüm üreten Sistem Reklamcılık, ayrıca Türk Prysmian Kablo için de ışıklı dış cephe panoları üretiyor. Pirelli'nin Türkiye'deki satış ve servis noktalarının kurumsal kimlk ihtiyaçlarında çözüm ortağı olan Sistem Reklamcılık, Pirelli'nin 500'ün üzerinde yetkili satıcısı için hazırlanan kurumsal kimlik ürünlerinin ve anahtar teslimi servis binalarının Türkiye'deki ana üreticisidir.

30

31 ŞEHİR MOBİLYALARI

32

33

34

35 FİNANS

36 Dünyanın en güçlü finans ve bankacılık gruplarından olan HSBC'nin Türkiye'ye dağılmış 200 şubesinin ve 150 ATM kabininin tüm cephe giydirmelerini ve kurumsal reklam uygulamalarını tamamladık. Sistem Rekklamcılık, 2003 yılında başladığı Oyakbank şubelerinin cephe konseptinin yenilenmesi projesi kapsamında toplam 133 şubeyi anahtar teslimi olarak uyguladı. Proje kapsamındaki bütün şubeler iş akışının bozulmaması için cuma günü akşam teslim alınarak pazartesi sabah teslim edilmek üzere, sadece hafta sonları çalışılarak bitirilmiş ve eksiksiz teslim edilmiştir.

37 2006 yılında iki büyük banka olan Koçbank ve Yapı Kredi'nin birleşme projesinde Sistem Reklamcılık, Türkiye geneline yayılmış 70 Şube ve 40 ATM kabininin kurumsal kimlik dönüşüm projesini 30 günlük bir sürede başarıyla gerçekleştirdi. Dışbank-Fortis kurumsal kimlik değişimi projesi kapsamında Sistem Reklamcılık, 100 şube, 70 ATM kabini ve 40 iştirak şubesinin değişimini 30 günlük bir süreçte başarıyla tamamladı. Uygulama aşamasında Fortis logoları, Dışbank yazılı brandalar ile kapatılarak proje bitiminde tüm Türkiye'de aynı anda kaldırılmış ve bir günde değişim imajı verilmiştir.

38

39 MAĞAZACILIK

40 1995 yılından itibaren zincir marketler devi Migros'un kurumsal kimliklerinin yenilmesi ve reklam tabelalarını uygulamaya başlayan Sistem Reklamcılık, Türkiye genelindeki bütün market ve alışveriş merkezlerini başarıyla yenilemeye devam ediyor.

41 Giyim markası LCW ile 2000 yılına dayanan iş ortaklığımız, 2007 yılında şirketin kurumsal kimliğindeki yeni uygulamaları, bayi kurumsal kimlik çalışmaları ve pano reklam çalışmaları devam etmektedir yılı içinde dünyanın önemli iletişim servis sağlayıcılarından Vodafone'un kurumsal kimlik uygulamasının Türkiye ayağı, bizimle gerçekleşti. Türkiye'ye yayılmış binlerce bayi için yapılan ölçülendirme, projelendirme, üretim ve montaj çalışmaları 60 gün gibi kısa bir sürede tamamlanarak teslim edilmiştir.

42 Marshall, kurumsal kimlik yenilenmesini Sistem Reklamcılık ile bitirdi yılı ortasında başlayan projede her bayi için, birer çift yüzlü ışıklı fener pano, isteğe bağlı sayısı artan logo ve modüler siyah panellerden oluşan bir tabela sistemi hazırlanmakta ve monte edilmektedir. Proje kapsamında kısa bir süre içerisinde Türkiye geneline yayılmış çok sayıda bayiinin cephe alın panosu değiştirilerek yenilenmiş ve kurumsal kimlik uygulamları yapılmıştır yılından itibaren zincir marketler devi Migros'un kurumsal kimliklerinin yenilmesi ve reklam tabelalarını uygulamaya başlayan Sistem Reklamcılık, Türkiye genelindeki bütün market ve alışveriş merkezlerini başarıyla yenilemeye devam ediyor.

43 Rusyadaki pek çok alışveriş merkezinin iç ve dış mekan reklam ürünleri Sistem Reklamcılık tarafından üretilmiş, montajı yapılmıştır

44

45 GRUP ŞİRKETLERİMİZ VE YURTDIŞI OFİSLERİMİZ

46 2001 yılında Sistem Group bünyesinde kurulan Sistem İnşaat Akaryakıt San. Tic. A. Ş. anahtar teslimi akaryakıt istasyonları başta olmak üzere endüstriyel tesis inşaatları konusunda faaliyet göstermektedir. Çağın gereklerini uzmanlık alanına titizlikle uygulayan Sistem İnşaat, yönetici kadrosu, teknik altyapısı ve modern vizyonuyla Türkiye ve çeşitli ülkelerde inşaat alanında değer üretmektedir. Yüzün üzerinde çalışanı ve geniş donanım olanakları ile hızlı ve kaliteli hizmet üreten Sistem İnşaat, m 'si kapalı alan olan merkezinde aylık 500 ton çelik işleme kapasitesine sahip konstrüktif çelik imalat fabrikasıyla da alanında öne çıkmaktadır. Gerçekleştirdiği projelerde kısa bir sürede başarılı bir trend yakalayan Sistem İnşaat, 2006 yılında Mol-Tem Construction adıyla Moldova'da, 2007 yılında Sistem Insaat-Georgia adıyla Gürcistan'da ve 2009 yılında Sistem Insaat-Azerbaycan adıyla Azerbaycan'da faaliyet göstermeye başlamıştır. Türkiye'de büyük akaryakıt dağıtım şirketlerinin uzun yıllardan bu yana çalıştığı bir şirket olan Sistem İnşaat, Shell, BP, Opet, Petrol Ofisi ve Tüv-Turk gibi alanının en büyük markaları tarafından ana müteahhit olarak seçilmiştir. Dünya pazarında da birçok şirkete hizmet veren Sistem İnşaat, halen Socar ve Bemol gibi şirketlerin de ana müteahhidi konumundadır.

47 Sistem Europe GmbH Werkstraße 17, Bühl Germany T: F: Sistem Reklama Berejkovskya naberejnaya No 6 Moskova, Rusya T: Sistem Romania Sisrom Insaat Akaryakit S. R. L. Romania Bucuresti Str. Doamna Ghica NR: 14, BL: 2, SC: 2, PARTER, APT:29, SECTOR : 2 T: Sistem Georgia SS Sistem Insaat Georgia Tbilisi.Cereteli AVE./117 T: Sistem Azerbaycan Sistem İnsaat Azerbaycan Fılıalı Xocali pr.55 AGA Business Center Kat:8 Baku,Azerbaycan T: Sistem Algeria (SARL) Rue Hamdani Lehsen Risidance Safaa et El Narwa Batiment No: 4 Alger, Algeria T: Sistem Tajikistan OOO Sistem Reklama Dushanbe. Shevchenko 65/A

48 Sistem Reklamcılık Aydınlatma ve İnşaat A. Ş. Merkez Mah. Osmanlı Cad Sk. No: 5 Yakuplu / İstanbul T: (PBX) Sistem İnşaat Akaryakıt San. ve Tic. A. Ş. T: F:

ÜLKEMIZIN ENERJI IHTIYACINI KARŞILAMAK IÇIN DUR DURAK BILMEDEN ÇALIŞAN, TARIHI YATIRIMLARA IMZA ATARAK ÜLKEMIZ EKONOMISINE KATKI SAĞLAYAN

ÜLKEMIZIN ENERJI IHTIYACINI KARŞILAMAK IÇIN DUR DURAK BILMEDEN ÇALIŞAN, TARIHI YATIRIMLARA IMZA ATARAK ÜLKEMIZ EKONOMISINE KATKI SAĞLAYAN 40 KOÇ HOLDİNG 2014 FAALİYET RAPORU biz değilsek KIM ÜLKEMIZIN ENERJI IHTIYACINI KARŞILAMAK IÇIN DUR DURAK BILMEDEN ÇALIŞAN, TARIHI YATIRIMLARA IMZA ATARAK ÜLKEMIZ EKONOMISINE KATKI SAĞLAYAN BIZIZ KOÇ

Detaylı

ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak...

ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak... Sürdürülebilirlik Raporu ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak... İçindekiler 2 Yönetiṁ Kurulu Başkanı ndan Mesaj 4 Vizyon, Misyon, Hedef ve İlkeler 6 Kısaca Otokar 8 Otokar ın Rekabet Avantajları 10

Detaylı

TASIMACILAR. TAV Z YOK Sömürüye Son Vermeye Kararl y z! RAN. 6Aralık tarihinde gerçekleştirilen. Oda tarafından açılan dava neticesinde

TASIMACILAR. TAV Z YOK Sömürüye Son Vermeye Kararl y z! RAN. 6Aralık tarihinde gerçekleştirilen. Oda tarafından açılan dava neticesinde Tasimacilar 1_Layout 2 18.12.2014 17:31 Page 1 TASIMACILAR LOJ ST K ARALIK 2014 SAYI: 99 F YATI: 50 KURUŞ www.tasimacilar.com IVECO TÜRKİYE DEN GÜNEY DOĞU ASYA VE JAPONYA YA YÖNETİCİ TRANSFERİ Iveco Türkiye

Detaylı

Bundan böyle düzenli yayınlanmasını planladığımız bültenimize isim önerilerinizi sunmak için lütfen bize yazın: bulten@dmyelektronik.

Bundan böyle düzenli yayınlanmasını planladığımız bültenimize isim önerilerinizi sunmak için lütfen bize yazın: bulten@dmyelektronik. Sayı: 1 Mart 2014 sosy@l DMY grup şirketleri çatısı altında iletişimi güçlendirmek, sağlıklı bilgi akışını sağlamak ve grup çalışanlarımızın etkileşimini arttırmak amacıyla bundan böyle DMY sosy@l platformu

Detaylı

DOĞTAŞ KELEBEK MOBİLYA SAN. ve TİC. A.Ş. ARA DÖNEMİNE AİT FAALİYET RAPORU 01.01.2015-31.03.2015

DOĞTAŞ KELEBEK MOBİLYA SAN. ve TİC. A.Ş. ARA DÖNEMİNE AİT FAALİYET RAPORU 01.01.2015-31.03.2015 DOĞTAŞ KELEBEK MOBİLYA SAN. ve TİC. A.Ş. ARA DÖNEMİNE AİT FAALİYET RAPORU 01.01.2015-31.03.2015 (II-14.1 Sayılı Sermaye Piyasasında Finansal Raporlamaya İlişkin Esaslar Tebliği ne İstinaden Hazırlanmış)

Detaylı

1- Yaşar 2010 BM Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Bildirimi

1- Yaşar 2010 BM Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Bildirimi Yaşar 2010 BM Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Bildirimi 1- Yaşar 2010 BM Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Bildirimi İçindekiler 2 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 3 İcra Başkanı nın Mesajı 4 Yaşar

Detaylı

Faaliyet Raporu. ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak...

Faaliyet Raporu. ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak... Faaliyet Raporu ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak... İçindekiler 3 Vizyon 3 Misyon 4 Otokar Hakkında... 6 1963-2013 Satırbaşları... 8 Otokar ın Rekabet Avantajları 10 Otokar ın Faaliyet Alanları

Detaylı

ÜÇ AYLIK ARA DÖNEME AİT FAALİYET RAPORU

ÜÇ AYLIK ARA DÖNEME AİT FAALİYET RAPORU 2 0 15 1. ÇEYREK 01 Ocak 31 Mart 2015 ÜÇ AYLIK ARA DÖNEME AİT FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER A. Faaliyet Konusu 2 B. Ortaklık Yapısı 3 C. Temettü Politikası 3 D. Yönetim Kurulu Üyeleri ve Denetçi 3 E. Faaliyet

Detaylı

TUR CAS PETR OL A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU

TUR CAS PETR OL A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU Kısaca Turcas 03 Vizyonumuz, Misyonumuz, Değerlerimiz 04 Bir Bakışta Turcas 06 Finansal Göstergeler 09 Operasyonel Göstergeler 10 Kilometre Taşları ve Yabancı Ortaklıklar Yönetim den 12 Başkan ın Mesajı

Detaylı

BİZİMKİ ÇOK DOĞAL BİR BAŞARI HİKÂYESİ

BİZİMKİ ÇOK DOĞAL BİR BAŞARI HİKÂYESİ BİZİMKİ ÇOK DOĞAL BİR BAŞARI HİKÂYESİ Merhaba. Hello. Guten Tag... Salut. Ahoj. Aloha. Zdravei. Hallo. Hola. Sziasztok. Bonjour. Zdravo. Ciao. Dzien Dobry. Namaste. Geia Sou. Dobri Den. Ola. Kalde Kurumsal

Detaylı

Mesleki tecrübemiz ve finansal gücümüzle, tüm dünya ile rekabet edebilecek kapasitedeki teknik ve idari kadrolarımızla çalışmalarımıza değer katıyor;

Mesleki tecrübemiz ve finansal gücümüzle, tüm dünya ile rekabet edebilecek kapasitedeki teknik ve idari kadrolarımızla çalışmalarımıza değer katıyor; Mesleki tecrübemiz ve finansal gücümüzle, tüm dünya ile rekabet edebilecek kapasitedeki teknik ve idari kadrolarımızla çalışmalarımıza değer katıyor; Türkiye nin sınırları aşan gücünün bir simgesi olmaktan

Detaylı

BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI Sanayi Genel Müdürlüğü TÜRKİYE ELEKTRİK VE ELEKTRONİK SEKTÖRÜ STRATEJİ BELGESİ VE EYLEM PLANI 2012-2016

BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI Sanayi Genel Müdürlüğü TÜRKİYE ELEKTRİK VE ELEKTRONİK SEKTÖRÜ STRATEJİ BELGESİ VE EYLEM PLANI 2012-2016 BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI Sanayi Genel Müdürlüğü TÜRKİYE ELEKTRİK VE ELEKTRONİK SEKTÖRÜ STRATEJİ BELGESİ VE EYLEM PLANI 2012-2016 2012 1 İÇİNDEKİLER TABLOLAR LİSTESİ... 2 GRAFİKLER LİSTESİ...

Detaylı

T. C. KALKINMA BAKANLIĞI OTOMOTİV SANAYİ ÇALIŞMA GRUBU RAPORU

T. C. KALKINMA BAKANLIĞI OTOMOTİV SANAYİ ÇALIŞMA GRUBU RAPORU T. C. KALKINMA BAKANLIĞI OTOMOTİV SANAYİ ÇALIŞMA GRUBU RAPORU ANKARA 2014 ISBN 978-605-4667-90-1 YAYIN NO: KB: 2890 - ÖİK: 733 Bu çalışma Kalkınma Bakanlığının görüşlerini yansıtmaz. Sorumluluğu yazara

Detaylı

www.pwc.com/tr 2041 de Türkiye Geleceğe bakış

www.pwc.com/tr 2041 de Türkiye Geleceğe bakış www.pwc.com/tr 2041 de Türkiye Geleceğe bakış Mayıs 2012 Yönetici özeti Türkiye nin ekonomik görünümü 2041 yılında oldukça farklı bir konuma gelecek. Uzun vadeli ekonomik büyümeyi sağlamak için sayısı

Detaylı

KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ SANAYİ İŞLETMELERİ (KOBİ LER)

KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ SANAYİ İŞLETMELERİ (KOBİ LER) tmmob makina mühendisleri odası ODA RAPORU KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ SANAYİ İŞLETMELERİ (KOBİ LER) Genişletilmiş Dördüncü Baskı Hazırlayanlar Yavuz BAYÜLKEN Cahit KÜTÜKOĞLU Nisan 2012 Yayın No: MMO/583 tmmob

Detaylı

TÜRKİYE NİN BATIYA AÇILAN YÜZÜ İZMİR İN PROFİLİ

TÜRKİYE NİN BATIYA AÇILAN YÜZÜ İZMİR İN PROFİLİ 2014 AĞUSTOS BÖLGESEL TÜRKİYE NİN BATIYA AÇILAN YÜZÜ İZMİR İN PROFİLİ Hande UZUNOĞLU Giriş Türkiye nin sosyoekonomik gelişmişlik bakımından 3. kenti olan İzmir, Ege Bölgesi nin merkezi olarak görülmektedir.

Detaylı

KONYA İLİ İHRACAT ANALİZİ

KONYA İLİ İHRACAT ANALİZİ KONYA İLİ İHRACAT ANALİZİ Hazırlayanlar: Hakan AKIN Kıdemli Dış Ticaret Uzmanı Nazlı ÜSTÜN KTO Etüd Araştırma Md. Yrd. Feyzullah ALTAY KTO Etüd Araştırma Uzmanı Hacı Dede Hakan KARAGÖZ KTO Etüd Araştırma

Detaylı

rtnership-day 2012 İşbirliği Günü Günü an Su İşbirliği Günü 2. Turkish-Ge 2. Turkish-German Water Partnership-Day 2. Türk-Alman Su İşbirliği Günü

rtnership-day 2012 İşbirliği Günü Günü an Su İşbirliği Günü 2. Turkish-Ge 2. Turkish-German Water Partnership-Day 2. Türk-Alman Su İşbirliği Günü lman ater Partn İşbirliği Günü rtnership-day 2012 ünü 2. Turkish-German W ship-day 2012 2. Türk-Alman Su 2. Turkish-German Water Partners 012 2. Türk-Alman Su İşbirliği Gün 2. Türk-Alman Su İşbirliği Günü

Detaylı

Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. 01.01.2015 31.03.2015 Ara Hesap Dönemine Ait Faaliyet Raporu MAYIS 2015

Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. 01.01.2015 31.03.2015 Ara Hesap Dönemine Ait Faaliyet Raporu MAYIS 2015 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. 01.01.2015 31.03.2015 Ara Hesap Dönemine Ait Faaliyet Raporu MAYIS 2015 SERMAYE PİYASASI KURULU NUN II 14.1 SERMAYE PİYASASINDA FİNANSAL RAPORLAMAYA İLİŞKİN ESASLAR TEBLİĞİ

Detaylı

Türkiye de Dış Ticaret ve Dış Ticaretin Finansmanı. Durum Değerlendirmesi

Türkiye de Dış Ticaret ve Dış Ticaretin Finansmanı. Durum Değerlendirmesi Türkiye de Dış Ticaret ve Dış Ticaretin Finansmanı Durum Değerlendirmesi Ozan Acar 1 Temmuz, 2009 Giriş... 2 Yönetici Özeti... 2 1. Türkiye de Dış Ticaret ve Dış Ticaretin Finansmanının Durumu... 6 1.1

Detaylı

TT Group Tanıtımı. Faaliyet Alanları: TT Group enerji üretiminin 3 ana kaynağında faaliyet göstermektedir:

TT Group Tanıtımı. Faaliyet Alanları: TT Group enerji üretiminin 3 ana kaynağında faaliyet göstermektedir: TT Group Tanıtımı TT Group ağırlıklı olarak enerji sektöründe yatırım yapmak amacıyla Transtek Elektrik ve Tuna İnşaat firmalarının güçlerini birleştirmesiyle 2008 yılında kurulmuştur. Grubun kuruluş amacı

Detaylı

Türkiye ile Var, Türkiye İçin Var.

Türkiye ile Var, Türkiye İçin Var. İçindekiler Türkiye ile Var, Türkiye İçin Var. 2010 Faaliyet Raporu Sunuş 2 Vizyonumuz 2 Misyonumuz 3 Kurumsal Profil 4 Başlıca Finansal Göstergeler 6 T.C. Ziraat Bankası Tarihinden Satırbaşları 8 Yönetim

Detaylı

HAREKET. KONTROL TEKNOLOJiLERi MERKEZi

HAREKET. KONTROL TEKNOLOJiLERi MERKEZi HAREKET KONTROL TEKNOLOJiLERi MERKEZi İçindekiler 01 HKTM 02 Hizmet Kalitemiz 03 Tasarım, Ar-Ge, Üretim 04 Özel Makinalar 05 Otomasyon / Referanslar 06 Hidrolik / Referanslar 07 Temsilciliklerimiz 02 Hizmet

Detaylı

ÜLKER BİSKÜVİ SANAYİ A.Ş. 01.01.2014 30.09.2014 ARA DÖNEM FAALİYET RAPORU

ÜLKER BİSKÜVİ SANAYİ A.Ş. 01.01.2014 30.09.2014 ARA DÖNEM FAALİYET RAPORU ÜLKER BİSKÜVİ SANAYİ A.Ş. 01.01.2014 30.09.2014 ARA DÖNEM FAALİYET RAPORU SERMAYE PİYASASI KURULU NUN SERİ II, 14.1 NOLU SAYILI TEBLİĞİNE İSTİNADEN HAZIRLANMIŞTIR. Şirketimizin, 2014 yılı dokuz aylık faaliyetleri

Detaylı

01.01.2015-31.03.2015 Ara Dönem Faaliyet Raporu

01.01.2015-31.03.2015 Ara Dönem Faaliyet Raporu -- 01.01.2015-31.03.2015 Ara Dönem Faaliyet Raporu ODEA BANK A.Ş 1 Ocak-31 Mart 2015 Ara Dönem Faaliyet Raporu Adres: Levent 199, Büyükdere Caddesi No:199, Kat:33-39, 34394 Şişli-İSTANBUL Telefon ve Fax:

Detaylı

Projelerinizin tüm dünyada benzersiz bir profili olsun

Projelerinizin tüm dünyada benzersiz bir profili olsun Projelerinizin tüm dünyada benzersiz bir profili olsun Dış uygulamalar için dekoratif yüzeyler 02 RENOLIT dış kullanım folyoları İÇİNDEKİLER: 02 RENOLIT dış kullanım folyoları 04 Kalite, Servis ve Destek

Detaylı

Birlik beraberlik bozulmadı

Birlik beraberlik bozulmadı ATIKLARDAN ELEKTRİK ÜRETİMİ BAŞLADI Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa, TÜBİTAK destekli Zeytin Atıklarından Elektrik Enerjisi Üretme Ar-Ge Projesi nde enerji üretiminin başladığını açıkladı.

Detaylı

Yüksel olarak, yarım asra yayılan mesleki

Yüksel olarak, yarım asra yayılan mesleki Yüksel olarak, yarım asra yayılan mesleki deneyimimiz ve başarılarımız, kurumsal sorumluluğumuz ve iş ahlakımızdan kaynaklanıyor. Bu doğrultuda 2006 yılında imzaladığımız Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler

Detaylı

BİR İHTİSAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ?

BİR İHTİSAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ? BİR İHTİSAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ? YAPI-ENDÜSTRİ MERKEZİ YEM Yayın - 20 B R HT SAS FUARINA NASIL KATILIRSINIZ? Yap -Endüstri Merkezi Renk Ayr m ve Bask : Doruk Grafik San. Tic. Ltd. fiti. Adres: Yüzy

Detaylı