Sürekli Araştırma ve Yüksek Uzmanlık BTLock, bir grup implantolog tarafından 1995 yılında kurulmuştur. O günden bu yana firmamız orijinal ve etkili

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Sürekli Araştırma ve Yüksek Uzmanlık BTLock, bir grup implantolog tarafından 1995 yılında kurulmuştur. O günden bu yana firmamız orijinal ve etkili"

Transkript

1

2 . Sürekli Araştırma ve Yüksek Uzmanlık BTLock, bir grup implantolog tarafından 1995 yılında kurulmuştur. O günden bu yana firmamız orijinal ve etkili ürünler tasarlamakta ve dizayn etmekte ve büyük oranda kullanıcı dostu ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Yüksek kaliteyi garanti edebilmek ve büyük çapta esneklik sağlamak adına, BTLock üretiminin tümüyle İtalya da gerçekleştirmektedir. BTLock, ulusal ve uluslararası üniversitelerle değerli işbirlikleri kurarak ve sürekli olarak uygulama yapmak suretiyle dental implantoloji alanına değerli katkılar sağlamak adına çalışmalarını sürdürmektedir. BTLock, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve kişiye özel hizmetler ve çözümler geliştirmek adına esnek ürün konseptini ve üretimini desteklemektedir. Bugün BTLock, tüm ürün yelpazesi ve şu ana kadar geliştirilen uluslararası dağıtım (distribütörlük) ağı sayesinde dünya çapında önemli bir referans noktası haline gelmiş durumdadır. Hayat Değiştiren Bağlantılar Şirketin araştırma aktivitelerini yaratan patent, anti-rotasyonel, asimetric, multi-düzey iç bağlantı dır. İmplant ile abutment arasındaki eşsiz ve yenilikçi bağlantı sistemini denemiş ve nihayetinde hayata geçirilmiştir. BTLock sayesinde, bağlantı gevşemesi ve protez ömrü gibi problemlere çözüm getirilmiştir. BTLock implant sistemi, osseointegrasyon yüzeyleri, ebat ve çap seçenekleri ve protez bileşenleri gibi tüm mevcut seçenekleri içermektedir. BTLock un uzmanlığı, yeni BT-Tite CV3 serisi, Standart ve Yönlendirilmiş Doku Rejenerasyonu Tekniği, Osseodrill, MINI ve Mini Single, ve Slot implantlar gibi yenilikçi çözümler ve aksesuarların üretimine imkan tanımış;, ve bu ürünler sadece implant teknolojisi için dizayn edilmiştir.

3 Certificate UNI EN ISO 9001 Certificate UNI EN ISO Certificate ISO CMDCAS Certificate N. 065 CTP 0309 Certificate N. 065 QPZ 0758 Certificate ANVISA Certificate DOH Letter FDA K Letter FDA K US Patent Certificate KFDA

4

5

6 Ürünler BTLock Oral İmplantoloji konusunda uzmanlaşmış ve geniş bir yelpazede uygulamalara imkan veren ürünler sunmaktadır. BTLock İmplant Sistemi BTLock sistemleri, orjinal ve BTLock patentli implant-abutment bağlatısını içeren geleneksel implantoloji için tasarlanmış yenilikçi bir sistemdir. Sistem, farklı implant serilerini, tümüyle protez seçenekleri yelpazesini ve birçok aksesuarını içermektedir. MINI Implant Dental arkın dar alanlarında kullanılmakta ve yan dişlerin, alt ön dişlerin yerine geçmek ve dental eksikliği durumunda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Mini Single Dental arkın dar alanlarında kullanılmakta ve yan dişlerin, alt ön dişlerin yerine geçmek ve dental eksikliği durumunda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Slot Implant Ortodonti alanındaki oral implantoloji uygulamalarında kullanılmak üzere BTLock tarafından sunulan bir seçenektir. Aksesuarlar BTLock, oral implantoloji aletleri için gerekli tüm temel seçeneklere sahiptir.

7 BTLock İmplant Serileri BTLock İmplant Serileri iki farklı platform dizaynına göre ayırdedilebilmektedir: - En yeni seri, platform switching tekniğine uygun BT-Tite CV3 - BT-Tite Standart, geleneksel platform tekniğine uygun BT-Tite CV1, BT-Tite CV2, HA Kaplama standart serileri Unutmayınız: Aynı implant çapına uyan tüm prostetik bölümler, tüm BTLock implant serileri ile bağdaşmaktadır. Tek istisna, platform switching'e uyan spesifik bileşenler gerektiren yeni CV 3 serisidr.

8 Yüzey Analizi Steril Yüzey serisidir. PLATFORM SWITCHING BT-Tite CV3 BT-Tite CV3, implantın çapından daha küçük çaplı abutment kullanımı şeklindeki platform switching özellikli en yeni BT-Tite CV3 serisinin edinilmesi, diğer tüm BTLock serilerinden farklılık gösteren prostetik bileşenlerin edinilmesini gerektirmektedir. Özellikler: - Platform Switching - Kendinden yivli ve anti-rotasyonal implant -DMA Yüzey - Derin ve boylamsal kanallar Yüzey Analizi Steril Yüzey Temel Faydaları: Daha iyi osteointegrasyon ve osteonomide daha yüksek primer stabilite için gerekli ileri derecede mikro-gözenekli yüzey. Uygulama: Sabit kret ile immedyat yükleme yapmak için uygun seçenek. Post-ekstraktif vakalar durumunda implantı kemiğin birkaç milimetre altına yerleştirmenizi önermekteyiz.

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19 STANDARD PLATFORM BT-Tite CV2 BT-Tite CV2 serisinin temel özellikleri, implantın vidasında bulunan derin yivlerin uzantısı şeklinde tasarlanan periodontal boyun üzerine yerleştirilen kretal mikro kanallardır. Özellikleri: Kretal mikro-kanallar Derin yiv DMA yüzey Konik form Yüzey Analizi: Steril Yüzey Temel Faydaları: Osteotomide implantın primer stabilitesinin optimizasyonu, osseointegre yüzeyde artış, peri-implant alanındaki dış etken infiltrasyonunda azalma. Uygulama: Sabit kret ile immedyat yükleme durumunda tavsiye edilir. Post-ekstraktif durumunda, implantın kretin birkaç milimetre altına yerleştirilmesi tavsiye edilmektedir.

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30 BT-Tite CV1 BT-Tite CV1 serisi hem sert ham de yumuşak hem de sert dokuda optimal biyo-uyumu sayesinde hibrit seri olarak kabul edilebilmektedir. Özellikleri: Derin yiv DMA yüzey Konik form Yüzey Analizi: Steril yüzey Temel Faydalar: Yüksek osseointegrasyon ve primer stabilite, peri-implant alanında bakteriyel infiltrasyon oluşmaması. Uygulama: Post-ekstrakif ve immedyat yükleme vakalarında kullanılması önerilmektedir.

31 BT-Tite Standard Hem yumuşak hem de sert dokulara yüksek düzeyde biyo-uyum özellikleri gösteren hibrit bir implanttır. Özellikler: Standart vida BT-Tite yüzey Konik eğim Yüzey Analizi: Steril yüzey Uygulama: BT-Tite yüzeyi de koruyarak geleneksel yivi tercih eden; dolayısıyla daha az agresif olan yöntemi tercih eden dental cerrahların tercih etmesi önerilmektedir.

32 MINI Implantlar BTLock MINI implant serisi hareketli protezlerin hızlı ve uzun süreli stabilizasyonu için çözüm niteliği taşımaktadır. Sistem, geniş bir opsiyon yelpazesine sahiptir: Çap Uzunluk Protez Parçaları MINI İmplantlar 3 farklı çapta (2-2,5-3 mm)ve uzunlukta (11, mm) mevcuttur. İmplant uzunluğu, makine kesim implant boynu (1,5 mm)ve BT-Tite vidalı kısım (kumlama/asitleme tekniği kullanılmıştır) dahildir. Bir (1) adet transgingival yükseklik (1 mm) ve beş (5) adet protez opsiyonu mevcuttur. Düz ve açılı abutment Plastik housing o-ring Metal housing o-ring Naylon başlıklar ve metal housing Koruyucu başlık

33 BTLock MINI kit, aynı kolay ve kullanıcı dostu özelliğini koruyacak şekilde dizayn edilmiştir. 1 adet pilot-lancer drill (yön ve derinlik vermek için) / BTISPMB; Osteotomiyi genişletmek için 2 adet twist drill (yoğun kemik dokusu olan hastalar için)/ 180B BTITW, 220 BTITW 1 adet cerrahi ratchet wrench / BTICR 2 adet ratchet extender / BTIEC4 (kısa), BTIEC3 (uzun) Micro motor için gerekli 1 adet contra angle driver / BTICQM*; Micro motor için gerekli 1 adet contra angle driver (implant taşıyıcı hariç) / BTICQM1; 1 adet düz yerleştirme anahtarı / BTICCD. BTLock MINI İmplantlar tek olarak paketlenmekte ve gamma-ışını ile sterilize edilmektedir. Her pakette dıştan gelecek kontaminasyon riskleri olmaksızın manuel yerleştirmeye imkan verecek implant taşıyıcı mevcuttur. BTLock MINI İmplantlar üzerinde yapılan statik testler, 190 Ncm ye (2 mm çap)eşit kırılma noktası ile sonuçlanmıştır. Bükme testi ise 95 Ncm ye eşit kırılma noktası ile sonuçlanmıştır. Not: Tork, 2 mm MINI İmplantın vidalanması sırasında 30 Ncm yi, ya da 2,5 veya 3 mm MINI İmplantın vidalanması sırasında 40 Ncm yi aştığı takdirde, MINI implantın vidasını çıkarıp alanı kitteki uygun drill ile genişletmeniz önerilmektedir.

34 Mini Single MINI Single kendinden vidalı bir implant olup, abutment ile aynı titanyum alaşımdan üretilmiştir. BT-Tite yüzey (kumlama / asitleme tekniği) ile karakterize edilmiştir. Bu implant, hızlı işlevselliği ile yüksek düzeyde primer stabilite sağlamaktadır. Bu implant, anterior bölgede lateraller, küçük azı dişleri ve büyük azı dişleri yerine konma amacıyla kullanılmalıdır. Bu araç, basit bir cerrahi prosedürle yerleştirilebilmektedir. Bölgeyi flap açarak ya da açmayarak hazırlamak mümkündür. Her implant, dıştan gelecek kontaminasyon riskleri olmaksızın manuel yerleştirmeye imkan verecek implant taşıyıcı ile birlikte paketlenmiştir. MINI Single, 4 farklı çapta (2,5-3-3,5-4,2 mm)ve 4 farklı uzunlukta (10-11, mm) mevcuttur. Kitte, aşağıdaki enstrümanlar mevcuttur: 1 adet pilot-lancer drill (yön ve derinlik vermek için) / BTISPMB; Osteotomiyi genişletmek için 2 adet twist drill (daha yoğun kemik dokusuna sahip hastalar için) / 180B BTITW, 220 BTITW; 1 adet cerrahi ratchet wrench / BTICR; 1 adet ratchet extender (sadece MINI Single için) / BTIEC2; Mikro motor için gerekli 1 adet contra angle driver / BTICQM; 1 adet düz yerleştirme anahtarı / BTICCD. Her pakette dıştan gelecek kontaminasyon olmaksızın manuel yerleştirmeye imkan verecek implant taşıyıcı mevcuttur.

35 Protez Seçenekleri Single Restorasyon Çoklu Restorasyon Bar Destekli Restorasyon Ball Ataşmanlı Hareketli Protez

36 Single Restorasyonlar Cement Retained Vidalanabilir Standart Shoulder Esthetic Açılı Screw and cement retained Estetik Açılı Ters Konik İmmedyat Yükleme Lock Castable Widened (Genişletilmiş) Castable Zirkonyum Transmukozal Lock Boyun Overmelting Transmukozal Lock Pasif Lock Altın UCLA Vidalanabilir Lock ve Açılı Geçici Milled Geçici Lock İmmedyat Yükleme

37 Çoklu Restorasyonlar Siman Destekli Standart Shoulder Estetik Açılı Estetik Açılı Ters Koni Rotasyonal Tutuculu İmmedyat Yükleme Vida ve Siman Destekli Lock Castable Genişletilmiş Castable Lock Castable Rotasyonal Moncone in Zirconio Transmukozal Boyun Rotasyonal Overmelting Transmukozal Boyun Rotasyonal Pasif Rotasyonal Altın UCLA Vidalanabilir Lock ve Açılı Geçici Dökülebilir Geçici Rotasyonal İmmedyat Yükleme

38 Bar Destekli Rotasyonal Castable Rotasyonal Gold UCLA Rotasyonal Dökülebilir Transmukozal Rotasyonal Pasif Vidalanabilir Lock ve Açılı

39 Ball Ataşmanlı Hareketli Protez O-Ring'li Overdenture Metal Tutuculu Overdenture Koruyucu Tutuculu Overdenture

40

41

42

43

44

45

46

47

48

49

50

51

52

ÜRÜN KATALOĞU. Global Manufacturer of Implant Dentistry

ÜRÜN KATALOĞU. Global Manufacturer of Implant Dentistry Global Manufacturer of Implant Dentistry ÜRÜN KATALOĞU ÜRÜN BROŞÜRÜ Abdi İpekçi Caddesi No:58 Pk:34030 Bayrampaşa / İSTANBUL / TÜRKİYE Tel : +90 212 612 64 09 Fax : +90 212 567 57 95 E-mail : info@modemedikal.com

Detaylı

DEĞERLİ DİŞ HEKİMİ. Misyonumuz; Rekabetçi pazarda en kaliteli ve tercih edilebilir ekonomik ürünler ile çözüm sağlamak.

DEĞERLİ DİŞ HEKİMİ. Misyonumuz; Rekabetçi pazarda en kaliteli ve tercih edilebilir ekonomik ürünler ile çözüm sağlamak. DEĞERLİ DİŞ HEKİİ Firmamız 1955 senesinden bu yana seri üretim tecrübesini günümüze kadar otomotiv, savunma sanayi, raylı sistemler gibi sektörlere aktarmış ve halihazırda tüm dünya markalarına hizmet

Detaylı

Ürünler. İmplant, Protetik, Cerrahi Set

Ürünler. İmplant, Protetik, Cerrahi Set Ürünler İmplant, Protetik, Cerrahi Set Ürünlerimiz Bone Level İmplant Sistemi İMPLANT SİSTEMLERİ Tissue Level İmplant Sistemi Mini İmplant Sistemleri İMPLANT SİSTEMLERİ Dental İmplant KA Bone Level Kemik

Detaylı

IMPLAY Sistemi mükemmeliyete erişmek için kalite...

IMPLAY Sistemi mükemmeliyete erişmek için kalite... Sertifikalar...... 1 Garanti etiketindeki bilgiler nasıl okunmalıdır?... 2 Implantlar ve renk kodlaması sistemi... 3 IMPLAY Sistemi mükemmeliyete erişmek için kalite... 4 Implant Oi-1 Implant Oi-2 Implant

Detaylı

İMPLANT - ABUTMENT KIRILMA DEĞERLERİNİN KARŞILAŞTIRILMASI

İMPLANT - ABUTMENT KIRILMA DEĞERLERİNİN KARŞILAŞTIRILMASI T.C. YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ ANABİLİM DALI İMPLANT - ABUTMENT KIRILMA DEĞERLERİNİN KARŞILAŞTIRILMASI DT. KEMAL ÇAĞLAR ÖZKAN YÜKSEK LİSANS TEZİ DANIŞMAN Prof.

Detaylı

Sunuş / Presantation / Präsentation / Sunuş / Presantation / Präsentation / Sunuş / Presantation / Präsentation

Sunuş / Presantation / Präsentation / Sunuş / Presantation / Präsentation / Sunuş / Presantation / Präsentation 1 Sunuş / Presantation / Präsentation / Sunuş / Presantation / Präsentation / Sunuş / Presantation / Präsentation 1791 yılında William Gregor titanyumu keşfettiğinde dental implantlarda kullanılacağını

Detaylı

İMPLANT ÜSTÜ PROTEZLERDE ÖLÇÜ YÖNTEMLERİ

İMPLANT ÜSTÜ PROTEZLERDE ÖLÇÜ YÖNTEMLERİ T.C. Ege Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı İMPLANT ÜSTÜ PROTEZLERDE ÖLÇÜ YÖNTEMLERİ BİTİRME TEZİ Stj. Dişhekimi Gözde Tuğçe ÇELENK Danışman Öğretim Üyesi: Prof. Dr.

Detaylı

İMPLANT ÜSTÜ PROTEZLER

İMPLANT ÜSTÜ PROTEZLER T.C. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı İMPLANT ÜSTÜ PROTEZLER BİTİRME TEZİ Stj. Diş Hekimi Bahar GÜNEŞ Danışman Öğretim Üyesi: Prof. Dr. Ahmet SARAÇOĞLU İZMİR

Detaylı

Dental Sektörde. Tecrübenin Adresi... 2013-2014 Ürün Kataloğu. 1938 den beri DİŞ DEPOSU

Dental Sektörde. Tecrübenin Adresi... 2013-2014 Ürün Kataloğu. 1938 den beri DİŞ DEPOSU Dental Sektörde DİŞ DEPOSU 1938 den beri Tecrübenin Adresi... 2013-2014 Ürün Kataloğu DİŞ DEPOSU 1938 yılından bu yana dental ürünler alanında hizmet veren BASMACI DİŞ DEPOSU, dental klinik ve diş laboratuar

Detaylı

BL BONE LEVEL implant

BL BONE LEVEL implant BL BONE LEVEL implant İÇİNDEKİLER BL - KEMİK Seviyesi İmplantı İmplant özellikleri sayfa 04 Dental implant sayfa 05 Kapalı tepsi impresyon nakli sayfa 06 Açık tepsi impresyon nakli sayfa 07 Teknik planlama

Detaylı

In-Kone Universal Protetik Sistem

In-Kone Universal Protetik Sistem In-Kone Universal Protetik Sistem 00DC-IKU SP-FR-Ed1-10 - TR_T.indd 1 9/8/11 10:13 AM SOMMAIRE Sommaire Uzmanlığınıza performans katar Servis Garantisi Çünkü hastanız önceliğinizdir. Bizim görevimiz, ihtiyaç

Detaylı

Kompleks yüzey dizaynı ve yüzey alanında artış. Farklı endikasyon seçeneleri; erken yükleme, çekim sonrası implantasyon

Kompleks yüzey dizaynı ve yüzey alanında artış. Farklı endikasyon seçeneleri; erken yükleme, çekim sonrası implantasyon Product Catalog 2013 Nano Active Nova implantları yüksek teknoloji medikal ürünlerin araştırma ve geliştirilmesini hedefleyen, genç ve yenilikçi bir implant üretici firmadır. İleri üretim teknikleri ve

Detaylı

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg.

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg. Hizmet yelpazesi Hizmet yelpazesi Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri www.arburg.com Etkili enjeksiyon kalıplama için ARBURG Ürün tasarımı Üretim planlaması

Detaylı

Dental System. Sektör lideri tarama ve CAD çözümleri

Dental System. Sektör lideri tarama ve CAD çözümleri Dental System Sektör lideri tarama ve CAD çözümleri İçindekiler Neden dijitalleşmelisiniz?... 4 5 neden... 6 Dental Sistem kullanıcı arayüzü... 7 Dental System ın içine bakış... 8 En geniş endikasyon kapsamı...10

Detaylı

Sayın İş Ortaklarımız,

Sayın İş Ortaklarımız, Sayın İş Ortaklarımız, 1978 yılında diş laboratuarı olarak başlayan iş hayatımız 1981 yılında aile büyüklerimizden Kaya Yaman ve Selami Yaman tarafından Merkez Diş Deposu unvanı ile kurulmuştur. Firmamız

Detaylı

HCS Yüksek Performans Otomatik Daire Testereleri HCS 70 HCS 90 E HCS 100 MF HCS 130 MF HCS 160 MF HCS 180 MF

HCS Yüksek Performans Otomatik Daire Testereleri HCS 70 HCS 90 E HCS 100 MF HCS 130 MF HCS 160 MF HCS 180 MF HCS Yüksek Performans Otomatik Daire Testereleri HCS 70 HCS 90 E HCS 100 MF HCS 130 MF HCS 160 MF HCS 180 MF 2 Gelenekten gelen Mükemmellik Testere ile kesmek dünyamız, tutkumuz ve ustalığımız. Yaratıcı,

Detaylı

Teknik makale. Kesme ve Kanal Açma: 21. yüzyılda daha yüksek performans, kalite ve takım ömrü nasıl sağlanır. Mayıs 2015. 40 yıl önce başladı

Teknik makale. Kesme ve Kanal Açma: 21. yüzyılda daha yüksek performans, kalite ve takım ömrü nasıl sağlanır. Mayıs 2015. 40 yıl önce başladı Teknik makale Mayıs 2015 Kesme ve Kanal Açma: 21. yüzyılda daha yüksek performans, kalite ve takım ömrü nasıl sağlanır Kesme ve kanal açma zorluklarının üstesinden gelmek isteyen üretim mühendisleri üretkenlik,

Detaylı

3Shape Dental System. 3Shape Dental System. Profesyonellere yönelik CAD/CAM sistemi

3Shape Dental System. 3Shape Dental System. Profesyonellere yönelik CAD/CAM sistemi 3Shape Dental System 3Shape Dental System Profesyonellere yönelik CAD/CAM sistemi Çalışma biçiminize göre tasarlanan teknoloji İçindekiler 3Shape Dental System 2014... 2 Vizyonumuz... 3 Doğru CAD/CAM çözümü...

Detaylı

İMPLANTDERGİ. Dental İmplant Sektörü İstatistik Bilgi ve Verileri

İMPLANTDERGİ. Dental İmplant Sektörü İstatistik Bilgi ve Verileri 3 Aylık Yayın www.implantder.org Sayı:4 2015 İMPLANTDERGİ D E N T A L İ M P L A N T S A N A Y İ C İ V E İ Ş A D A M L A R I D E R N E Ğ İ Dental İmplant İhtisas Fuarı İmplantolojiye dair birçok yenilik

Detaylı

Dental System. Kolay ve Verimli CAD/CAM İş Akışları. Yüksek Doğruluğa Sahip Renkli Tarama En Geniş Endikasyon Kapsamı Kapsamlı Tasarım Araç Kutusu

Dental System. Kolay ve Verimli CAD/CAM İş Akışları. Yüksek Doğruluğa Sahip Renkli Tarama En Geniş Endikasyon Kapsamı Kapsamlı Tasarım Araç Kutusu Dental System Kolay ve Verimli CAD/CAM İş Akışları Yüksek Doğruluğa Sahip Renkli Tarama En Geniş Endikasyon Kapsamı Kapsamlı Tasarım Araç Kutusu İçindekiler 3Shape Dental System 2015...4 Vizyonumuz...5

Detaylı

ENDODONTİK TEDAVİ SONRASI RESTORASYONLAR

ENDODONTİK TEDAVİ SONRASI RESTORASYONLAR T.C. Ege Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Diş Hastalıkları ve Tedavisi Anabilim Dalı ENDODONTİK TEDAVİ SONRASI RESTORASYONLAR BİTİRME TEZİ Stj. Dişhekimi Mustafa DEVRİM Danışman Öğretim Üyesi : Prof.

Detaylı

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek.

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Global powerhouse local solution provider. baykal.com.tr Yeni BLS-NEO Yüksek üretkenlik Hassas kabiliyet. Kurulduğu 1950 yılından bu yana metal sac işleme makineleri

Detaylı

Mobil Hidrolik. Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri

Mobil Hidrolik. Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri Mobil Hidrolik Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri İçindekiler Giriş Parker Hannifin Corporation...3 Global Mobil Sistemler...4 Ürün Çözümleri...6 Katma Değerli Programlar...8 Teknoloji Merkezleri...9

Detaylı

Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun

Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun Product Portfolio Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun Kardex Remstar Sistemleri: Daha fazla üretim, depolama alanı ve verimlilik için dinamik, pratik, ekonomik 6 Kardex Remstar

Detaylı

journal Dünya prömiyeri: CELOS ve yeni tasarımıyla DMC 850 V nº 1 2014 Güçlü dik işleme için 3. jenerasyon DMC V serisi www.dmgmori.

journal Dünya prömiyeri: CELOS ve yeni tasarımıyla DMC 850 V nº 1 2014 Güçlü dik işleme için 3. jenerasyon DMC V serisi www.dmgmori. DMG MORI müşterileri ve ilgililer için dergi DMG MORI den CELOS Fikirden hazır ürüne 2014 te 24 adet dünya prömiyeri, 2014 yılında 24 dünya, bunun 9'u ilk yarıda DMG MORI Sistemler Maksimum verim artışı

Detaylı

MTS Criterion Üniversal Test Sistemleri. Araştırma, geliştirme ve üretim için yüksek performanslı monotonik test çözümleri

MTS Criterion Üniversal Test Sistemleri. Araştırma, geliştirme ve üretim için yüksek performanslı monotonik test çözümleri MTS Criterion Üniversal Test Sistemleri Araştırma, geliştirme ve üretim için yüksek performanslı monotonik test çözümleri MTS CRITERION ÜNIVERSAL TEST SISTEMLERI AILESI YÜKSEK PERFORMANSLI ELEKTROMEKANIK

Detaylı

BEGO BİYOMATERYAL SİSTEMİ. Vital kemiğin ve sağlıklı yumuşak dokunun oluşumunu siz yönetin. Başarı için hep birlikte

BEGO BİYOMATERYAL SİSTEMİ. Vital kemiğin ve sağlıklı yumuşak dokunun oluşumunu siz yönetin. Başarı için hep birlikte BEGO BİYOMATERYAL SİSTEMİ Vital kemiğin ve sağlıklı yumuşak dokunun oluşumunu siz yönetin Başarı için hep birlikte BEGO Biyomateryal sistemi osseointegrasyonu keşfetmek Dr. rer. nat. Nina Rätscho Ürün

Detaylı

TSI Tidal Spiral Dental İmplant Sistemleri

TSI Tidal Spiral Dental İmplant Sistemleri Cerrahi Yöntem TSI Tidal Spiral Dental İmplant Sistemleri TSI iç altıgen bağlantı özellikli SPİRAL bir implant sistemidir. İleri tasarım sonucu kalay sokulabilme ve çok yüksek birincil tutuculuk özelliklerini

Detaylı

100. Yıl. Boru üzerinde yapılan işlemlerde kullanılan makine ve el aletleri. 2009 Katalog

100. Yıl. Boru üzerinde yapılan işlemlerde kullanılan makine ve el aletleri. 2009 Katalog 100. Yıl Boru üzerinde yapılan işlemlerde kullanılan makine ve el aletleri 2009 Katalog İçerik Diş açma 22 Kanal açma 50 Testere ile kesme 54 Kesme, pah kırma, çapak alma, montaj 68 Bükme işlemleri 86

Detaylı

TÜRKÇE. SPACE 7040 ve 8030 Serileri

TÜRKÇE. SPACE 7040 ve 8030 Serileri TÜRKÇE SPACE 7040 ve 8030 Serileri 1950 yılında Kemal Coşkunöz tarafından kurulan Coşkunöz Holding, bugün 10 şirketi, 2.500 çalışanı ve Sınırsız Şekillendirme vizyonu ile 6 farklı sektörde faaliyet göstermektedir.

Detaylı