hissedin suyu iyi En

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "hissedin suyu iyi En"

Transkript

1 En iyi suyu hissedin İYİ SUYU HİSSET Özel kullanımlı havuzlar için

2 İstiyoruz ki, Yüzerken mutlu ve güvenli olun. Güzel bir havuz suyu içinde rahatlamak muhteşemdir. Bunun için gereken, cilt ve göz dostu, canlı, temiz, bol oksijenli suyu biz sağlarız. Bu nedenle bizim havuzlarımız kokusuzdur En iyi suyun içinde, siz de mutlu olursunuz. Bilirsiniz ki, daima güvendesiniz.

3 05 Ospa-BlueControl Ospa-BlueControl: Tam otomatik ve enerji tasarruflu işletme, kaynağındaki gibi temiz muhteşem bir su temin etmek için Havuz Bilgisayardır. Suyun sıcaklığı, temel değerleri, mekanın klimatizasyonu, atraksiyonlar, aydınlatma ve daha başka ne varsa onları güvenli bir şekilde kontrol edebilirsiniz.. Ospa-Chlorozonanlage Ospa KlorOzon: Ospa, saf klor oksijen bağları ile mükemmel dezenfeksiyon güvenliği sağlar. Bunu taze ve bol oksijenli suda teninizde hissedersiniz. Bu güç yanlızca, gereği kadar, kaliteli sofralık doğal tuzdan sağlanır.. Havuz su hazırlığının en Kral yolu Ospa-Filter EcoClean Super Ospa Filtre EcoClean Süper: Teşekkürler Aktif kömür. Artık Yüzme havuzu kokusu yok. Sadece kristal berraklığında ve doğal temizliğinde bir su var. Ospa Süper Filtre suyu iyice temizler ve hatta tad, koku ve renk maddelerini uzaklaştırır. yüzme havuzu sularına karşı çok mu hassassınız? Vucudun havuz suyuna ve klora tepkimi veriyor? İyi kalitede havuz suyu cildi, gözleri rahatsız etmez, koku yapmaz, daima taze, güvenli ve davetkardır. Bu kaliteye giden yol, emsalsiz bir su hazırlık tekniğinden geçer. BlueControl ün sağladığı otomasyon, kontrol ve güvenlik, Klor ozon tesisinin sofralık tuz ile yarattığı hijyen güvenliği, Süper filtrede aktif karbonun sağladığı etkili filtrasyon, harika havuz suyunun anahtarıdır. Süper filtre + KlorOzon + BlueControl, biri birini tamalayan bu teknikler, Ospa su hazırlık temel özelliğidir.

4 Kristal temizliğinde, kusursuz. 07 Tam otomatik Değişken hızlı Sessiz pompa Top Filtre Modelimiz Ospa-Filtre 10 EcoClean Süper Mükemmel bir su kalitesi elde etmek için ilave olarak aktif kömür tabakası vardır. Devri ayarlanabilir Flüster pompa ve tam otomatik hidrolik ventil max.konfor içindir. Bu Süper donanım diğer Filtreler için de geçerlidir.. Ospa-Filt re 10 Ospa-Filtre 16 Ospa-Filt re 24 Bu kaliteli filtre bilhassa, küçük Büyük özel yüzme havuzları 24 m3/h kapasitesi ile özellikle özel havuzlar ve modernize edilen için uygundur. 16m3/h. büyük açık özel havuzlar için havuzlar içindir. uygundur. Özel Havuzlar için Mükemmel Filtreler Avantajlar Ospa Su hazırlık felsefesindeki ana düşünce; optimal bir filtrasyon ile maksimum kirliliğin filtre edilmesi, beraberinde suyun güvenli dezenfeksiyonuna dayanır. İyi bir filtrenin organik kirlilikleri uzaklaştırması, aynı zamanda, daha az kimyasal ve dezenfektan ihtiyacı demektir. Ospa Filtreleri ve iyi planlanmış iç su dağıtımı sayesinde, tesisinizde maksimum Filtrasyon etkinliği sağlanmış olur. Süper modellerdeki ilave aktif kömür filtre tabakası ile Koku, Tat ve renk maddelerinin sudan uzaklaştırılması garantilenir. Kömür istenmeyen kimyasal maddeleri bağlar, katalitiğe dönüştürür ve çözünmüş organik maddeleri absorbe eder. Daha da önemlisi, bununla birlikte bağlı kloru minimize eder Klor kokusunun esas sebebi, kirliliklerin klorla bağlanmasıdır. Bu hoş olmayan havuz kokusu, süper filtre tarafından etkin bir şekilde uzaklaştırılır.. Maksimum kalitedeki doğal bir yüzme havuzu suyu için, bizim bu mükemmel filtrelerimiz ile çok az miktarda dezenfeksiyon maddesine ihtiyaç duyulur Ospa EnerjiPlus Bizim tekniğimiz, EcoClean filtrelerimizde özellikle, enerji tasarruflu devir sayısı ayarlanabilir pompalar ve büyük boyutlu Ospa Hidromanyetik ventiller ile çalıştığında ekstra enerji tasarrufu sağlanır. Filtrasyon ve filtre temizliğinin optimal sonuçları için, Mükemmel iç akış ve ters yıkama. Mükemmel bir kalite için uzun ömürlü materyaller, örneğin; Bronz, V4A paslanmaz çelik gibi. Maksimum kaliteli havuz suyu için, çok düşük miktarda dezenfeksiyon maddesi kullanımı. Kristal temizliğinde, tatsız, renksiz, kokusuz, hijyen ve cilt dostu havuz suyu.

5 Hissedilir güzellikteki suyun keyfi 09 Göz ve cilt dostu Doğal ve taze Tam otomatik Ospa-ChlorOzon (KlorOzon) Güvenli dezenfeksiyon, yüksek su kalitesi: Ospa Klorozon cihazı açık ve kapalı özel yüzme havuzlarında yüksek hijyen güvenliğini sağlamak orteile içindir. Ospa En ileri havuz teknolojisi Avantaj: Siz, en doğal suyun konfor ve güvenliğinimi istiyorsunuz? Biz bunun için en doğru adresiz. Biz, sizin yüzme havuzunuzda, dezenfeksiyon ve su hazırlığı için, sadece içme suyunda izinli olanları kullanıyoruz. KlorOzon cihazlarımız, sizin yüksek beklentilerinizi tam olarak yerine getirir. İleri teknolojiyi kullanarak, doğal sofralık tuzdan, sadece ihtiyaç kadar dezenfeksiyon maddesi üretir. Ospa KlorOzon cihazların ürettiği klor+oksijen bağları ile yüksek Redoks değerlerine, dolayısıyla da yüksek dezenfektan etkinliğine ulaşılır. Saf klor ile beraber havuza verilen oksijen bileşikleri suyu özellikle taze yapıyor. Ospa KlorOzon sisteminin bir diğer avantajı da, otomatik ve atık maddesi z oluşudur. Sadece, suyun dengesi için, çok az miktarda ph(-) maddeye ihtiyaç duyulabilir. Ospa BlueControl (Havuz bilgisayarı) ve Ospa CompactControl her şeyi sizin için otomatik olarak ayarlar. Kalite garantisi: Ospa-ChlorOzon, Gelsenkirschen-Hijyen enstitüsü tarafından denenmiştir. Dezenfeksiyon etkinliği: Mükemmel Ospa EnerjiPlus Klorozon cihazları özellikle ekonomiktir ve işletme maddesi olarak sadece yüksek değerli rejenere tuza ve suya ihtiyaç vardır. Gelişmesi için onyıllarca deneyim, İmalat garantili yüksek güvence. Sadece yüksek değerli rejenere tuz ihtiyacı. Dezenfeksiyon kimyasalları depolama ve stoklama ihtiyacının olmaması. Hijyenik ve bol oksijenli hissedilir su. Düşük ph- maddesi ihtiyacı.

6 Maksimum kontrol, güvenlik ve konfor 11 Smartphone Sıcaklık Whirlpool Örtü-Kapama Atraksiyonlar Aydınlatma Su Kalitesi PowerSwim Klimatizasyon Su hazırlık Tekniği AKILLI KOMPLE SİSTEM Avantaj: Klima bağlantısı: Mekan ısısı ve nemi için Ayar ve Gösterge. Dokunmatik ekranla ilave fonksiyonlar için detaylı alt menüler.. Işık kontrol: Programlanabilir 6 farklı Işık senaryosu (2 RGB Kanal-12 DIM kanalı) Ospa BlueControl, akıllı teknik havuzun tüm fonksiyonlarını tam olarak kumanda ve kontrol eder. Bu yenilikçi teknoloji ile enerji tasarrufu ve su değerlerinin daima doğru olmasını garanti eder. İster Whirlpool, havuz suyu sıcaklığı, mekanın kliması, havalandırması, karşı akım yüzme tesisi isterseniz aydınlatmalar, bunların hepsinin kumandası tek bir cihazdan olmaktadır. BlueControl ekran bilgileri, kumanda ayar ve ölçüm ile havuzunuzda maksimum Konfor ve güvenliği sağlarsınız. Su hazırlık tekniğiniz tam kontrol altındadır. Akıllı kontrol ile, eneji tasarufu potansiyelini yüksektir. Dokunmatik ekran yüksek çözünürlüklüdür. Akıllı kontrol; (açma, kapama hariç) tüm fonksiyonlar akıllı telefonunuzda, tabletinizde, bilgisayarınızda. Kolay ve sezgisel işletme.

7 Akıllı havuz için Ospa Bus sistemi Plug & Play Modern & Kolay Bus Tekniği Küçük Kontrol edilmiş Hazır, Ayarlı Ospa-BlueControl - Kumanda Ospa-CompactControl -2 Ospa BlueControl Kumanda dolabı: Ospa Modern yüzme havuzları veya modernize edilen tesislerde BlueControl Kumanda dolabı, Tüm havuz tekniğinin ölçüm ve ayar tekniğinin ana elemanıdır. Grafik LCD şalt merkezidir. Bütün bilgilerin, kumanda ve kontrol ekranlıdır. ph değeri-redox potansiyeli serbest klor ve için ilgili cihazlara akışı buradandır.. havuz sıcaklığını gösterir ve ayarlar. Yüksek kaliteli havuzlar için yüksek tenoloji çözümü Avantaj: Ospa-Bus kapalı bir sistemdir. Tüm bileşenlerin tamamlanmış programıdır ve kullanıma hazırdır. Ospa BlueControl kumanda dolaplarında, tüm kablo bağlantıları yapılmış ve fabrika kontrol edilmiştir. Ayrıca tüm önemli kumanda fonksiyonları ve bağlantı yerleri kullanım için hazırdır. Bu bilgiler aynı zamanda, eğer varsa Akıllı bina sisteminede kolayca aktarılabilir. Ayrıca Havuz tekniğindeki tüm ayarlara ve onların alt ayarlarına, cep telefonunuzdan da kolayca ulaşmanız mümkündür. Yani uzaktan her şeyi idare edebilirsiniz. Ospa Kumanda tekniği her şey dahil bir paket olarak hazırdır, kontrol edilmiş ve binlerce kez uygulanmıştır. S Tüm Ön ayarlar kumanda komple tek bir cihazdadır yapılmış olarak teslime hazırdır Kolay Montaj, kolay İşletme Tüm cihazların ekonomik ayar seçenekleri işletmesi için akıllı Pek çok önemli klima üreticisi, kendi klima cihazlarını Ospa Bus sistemine bağlayarak, hava değerlerini ve klimanın kontrolünü, böyle bir konforlu çözüme bağladıkları için öğünmektedirler. Hem OPC-Server, KNX hem de EIB - Ospa BlueControl de, su hazırlık tesisinden havuza ait gelen tüm bilgiler, Aydınlatma, Klima ve bağlı Atraksiyonlar bir bağlantıyla kullanıma hazırdır. r Ayrıca Ospa BlueControl sahip olduğu Uzaktan gösterge cihazı ile tüm ayar ve değerleri ister havuz mekânından isterseniz oturma salonunuzdan görüp yapabilirsiniz. Tekniğin tam otomatik kontrol ve ayarı esnasında, tüm atraksiyonları kendiniz konforlu bir şekilde, dilediğiniz gibi yapabilirsiniz... Ospa Enerj i Plus. BlueControl, pek çok alanda havuzda etkin enerji tasarufunun anahtarıdır. Güvenilir ve hızlı veri akışı, bireysel sistem bileşenleri Sabit bir yere bağlı kalmadan, Mobil telefon ile bağlantı imkanı. Tüm bağlantı ve parçalar için güvenli yerlerdedir.

8 Zevkinize ve imkanlarınıza göre 15 Ospa EnergiePlus Kleine Maßnahme, große Wirkung: Das Ospa-Energieeffizienzprogramm sorgt für höchste Energieeinsparung, z.b. mit der automatischen Schwimmbadabdeckung, dem Schutz vor Wärmeverlust. Skimmerli havuz tekniği Taşmalı havuz tekniği 10 Özel ve özellikle kapalı yüzme havuzları için, yer tasarruflu ve uygun fiyatlı bir çözümdür. Taşma kanalları ve Rezerv depo bu sistemde yoktur. Su yüzeyi havuz kenarından aşağıdadıradır. Su yüzeyden Skimmer aracılığıyla emilir ve su hazırlık tekniğince temizlenir cher Filtre 2 Pompa 3 Isıtıcı 4 KlorOzon 5 Atık deposu 6 ph(-) Düşürücü dozaj tesisi 7 ph(+)yükseltici dozaj tesisi 8 Kumanda tablosu 9 Ölçüm istasyonu 10 Ospa-BlueControl - Uzak pil ot 11 Yandan besleme 12 Yüzey sıyırıcı (Skimmer) 13 Dip emiş- Dip deşarj Üstten taşmalı havuzlar, imaj ve mimari olarak iyi bir etkiye sahiptirler. Su yüzeyi ve havuz platformu tek bir düzlem oluşturduğundan havuz daha büyük görünür. Yüzme esnasında göz hizası suyun üzerindedir, havuz kenarına takılmaz, tüm yönlerde engelsiz bir görüş sağlanır. Havuz çepe çevre taştığından yüzeydeki kirlilik kolayca sistemden uzaklaşır.. 1 Filtre 2 Pompa 3 Isıtıcı 4 KlorOzon 5 Atık deposu 6 ph(-)düşürücü dozaj tesisi 7 KH(+)/pH(+)yükseltici dozaj tesisi 8 Kumanda tablosu 9 Ölçüm istasyonu 10 Ospa-BlueContr ol - Uzak plot 11 Taban beslemeler 12 Taşmalar 13 Rezerv depo

9 Kişisel beklentilerinizi yükseltin,daha fazlası için imkanımız var 17 Kendinize Havuz-WP kombinasyonunu az yer ve yüksek su kalitesiyle problemsizce yapabilirsiniz. Havuz ve WP tek bir su hazırlık tesisi ile ekonomik bir şekilde çalıştırılabilir.. Ospa-Yüzme havuzu - WhirlPool kombinasyonu Ospa Havuz- Whirl-Pool Kombinasyonu: Whirl Pool un içersinde, sıcak suda, rahatlatıcı Hava masajının keyfini çıkarın 2 İdeal su sıcaklığını kendiniz ayarlayın. Bunun için sadece akıllı Ospa tekniğine ve ayrıca havuz suyunun ısıtılmasına ihtiyaç vardır. Ospa ile enerji verimli kullanılır Çift gözlü Rezerv Depo 2 Çevirme ventili 3 Ospa Süper-Jet li WhirlPool 4 Genel su hazırlık Tesisi 1 2

10 Relaks olun ve rahatlayın 19 Ospa WhirlPool size sonsuz rahatlama fırsatı sunar. Tüm vücudunuz, süper bir girdap etkisini hisseder. Ospa masaj ve girdap sistemlerine kendinizi bıraktığınızda, tüm stresi de arkanızda bırakırsınız. Ospa WhirlPool ları pek çok renk ve modele sahiptir. Skimmerli veya üstten taşmalı hazır küvetler, veya yerinde betonarme olarak yapılanlar, kısaca sizin tüm beklentileriniz için çözümümüz vardır. Alicante Hazır küvet 2550x2550mm ölçülerindedir. Hacmi yaklaşık 1600 lt. Ergonomik formlu, masaj oturma yerleri ile çok konforludur. Giriş basamakları profil olup 4 Kişiliktir. Elba Ü Dış ölçüleri:2530x2530mm. Hacmi yaklaşık 1450lt. hazır. küvet bir mekanın köşesine yerleştirmek için uygundur. Küçük mekanlarda yerleştirmek mümkündür. Çeşitli renkleri vardır.4-5 kişiliktir. Hava kanalı 70 adet masaj ağzına sahiptir. Salo Dış ölçüleri 2200x1950mm. Renk:Beyaz. Çeşitli havuz eğlenceleri, hava fanı, super-jet pompası ve sualtı aydınlatması, hazır olarak komple izoleli küvettedir. Skimerlidir ve ergonomik formlu oturma yerleri vardır. Gardone Dış ölçüleri 2200x1950mm. Renk:Beyaz. Çeşitli havuz eğlenceleri, hava fanı, super-jet pompası ve sualtı aydınlatması, hazır olarak komple izoleli küvettedir. Skimerlidir ve ergonomik formlu oturma yerleri vardır. Ospa Enerji Plus Ospa BlueControl çok sayıda enerji tasarruf fonksiyonuna sahiptir. Özellikle açık havuzlarda, havuzun ısı yalıtımlı örtüsü iyi bir avantaj sağlar.

11 FloatingSpa ile bütün yüklerinizden kurtulun 21 Wellnes te yeni Trend Avantaj Floating ile, günlük telaşların ve aşırı duygusal yüklerin neden olduğu, stres semptomları, etkin şekilde çözülür. Bunun için Ospa, Ospa Fluating tuz hazırlık tesisini geliştirmiştir. Her kullanıcı, açık küvet içinde, mikropsuz, hijyenik ve taze suyu bulur.. Bizim teknik Knowhow servisimiz, sizin kaygısız ve hijyenik bir Floating keyfiniz için çalışmaktadır. Luks: Kişisel olarak geniş bir odada açık küvet içinde rahat bir eğlence sağlanır Vücut sıcaklığındaki çok yoğun tuzlu suda ağırlıksız olarak yüzersiniz. Kısa sürede, dış uyaranlar olmadan tüm gerginliklerinizden kurtulup yeniden dinç bir vücuda sahip olursunuz. Floating yeni Wellness eğlencesidir. Floating kullanım raporlarında sadece stres giderici değil, aynı zamanda ağrı giderici olduğu da belirtilmektedir. Spa merkezlerinde Floating rahatlatıcı ve eğlendirici faktör olarak en öndedir. Ospa tuz hazırlık tekniğinde; deri ile uyumlu tuz ve su yüksek konsantrasyonda hazırlanır. Küvetin tam otomatik dolum ve deşarjı ve tuzlu suyun hazırlanması bu teknikle yapılır. Bununla birlikte Tuz Sudaki yüksek tuz konsantrasyonundan sebep sistem bileşenleri hep korozyona dayanıklı malzemelerdir. Bunun için bizim ekipmanlarımız tuza dayanıklı malzemelerdendir. Ospa Enerji Plus Bizim tuz cihazımızda özellikle tasarruflu çalışır. Tuz bir sonraki kullanım için tekrar hazırlanır.. Güvenlik:Her müşteri için hazırlanan temiz hijyenik mikropsuz tuz. Konfor: Su hazırlık prosesi akıllı kumanda aracılığı ile tam otomatik olarak ayarlanmaktadır.

12 Ospa-PowerSwim; Profesyonelce antreman imkanı 23 Dar alanda sonsuz yüzme Avantaj Ospa da sportif karşı akım yüzme tesisi şimdi artık yeni boyutlarında. Yenilenen karşı akım tesisi havuzda kuvvetli bir yüzme kanalı oluşturmakta. Bir kenardan emilen su diğer kenardan sürekli yatay bir akış olarak verilir.. Bir karşı akımdan daha fazlasıdır. Tüm havuz hacmi hareketin içindedir. 150m3/h akış debisi uzun mesafe 3 yüzme imkanı verir Önemli bir avantajı: Ospa PowerSwimm 3 ün kapasitesi 150m3/h.dir. Gittikçe şiddeti artan 3 kademelidir. Ospa Karşı akımla sportif olarak hertürlü güçlüğe meydan okunur. Su akışının gücü ospa BluControl üzerinden de bireysel olarak ayarlanabilir. Bu ayarı su içindeki sensör düğmesiyle de yapmak mümkündür. Farklı güç kademelerinin ayarları uzaktan göstergede de renkli olarak gösterilmiştir Bu sistem size pek çok antrenman imkanlarını konforlu bir şekilde sunar. Ospa PowerSwim 3 ile antrenman zaman ve süresini siz belirleyebilirsiniz... Genişliği ve akış hızı hep aynı olduğundan sabit tempoda yüzmeye olanak tanır. Kolayca egzersiz ve kondisyon antrenmanı mümkündür Çok sayıda düzenleme olanağına sahiptir. Basma ağızları sayısı büyüklük ve ihtiyaca göre rahatça düzenlenebilir.

13 25 Fitnes, Spa, Kondisyon, Eğlence ve Enerji Masaj istasyonu Omuz masajı LED-Aydınlatma, 3x3Watt/RGB : Şelale Havuz duvarına yerleştirilen Masaj ağızları ile Kaslar için hedefe yönelik gevşeme sağlar. Bu bir masaj pompası ile istenen güce ayarlanarak sağlanır. Özellikle hava karışımlı olduğunda y bir masaj etkisi sağlar. Kuvvetli su akışı ile çok eğlencelidir. Omuz ve boyundaki sertleşmiş kaslar için etkilidir. Farklı modelleri vardır. Gözler ve ruh için değişen renklerle etkileyici bir aydınlatma sunar. Hem RGB renkli hem de Beyaz olabilir. Ospa BlueControl kumanda edilebilir. Güçlü bir su düşümü, gergin boyun ve omuz kasları için rahatlama sağlar. Kumandası su altında aydınlatılmış sensörlü bir düğmeyle de kolayca yapılabilir. Hava yatağı Hava püskürtme LED-Aydınlatma, 15x3 Watt/RGB ColorPoint Ospa hava püskürtme plakasından çıkan binlerce hava kabarcığı büyük bir keyif sunar. Havuz tabanına veya havuz içi oturma setine yerleştirilebilir. Coşkulu bir havuz frei wählbar. içi eğlence için zorunludur. Göz kamaştırmayan bir aydınlatma ile size akşamları yüzerken çok farklı bir ortam sunulur. RGB renkleri veya Beyaz seçilebilir. Kumandası Ospa BlueControl üzerindendir.. Renkli su çıkışları: Fiber optik tekniği ile Monte edilmiş olan Ospa ColorPoint ler çok etkili bir su atraksiyonudur. Kaynaktan fışkıran renkli suyun sakinleştirici etkisi. İstenen sayıda düzenlenebilir. Sportif yüzmelerden sonra, rahat hava yatakları dinlenmeyi sağlar. 3 adede kadar havuz çanağına monte edilebilir. olorpoint

14 Istanbul den fazla çalışır referans. Tamamen, Madde in Germany yılından bu yana, havuz tekniğin in öncüsü. Havuz tekniğindeki en güvenilir üretici. Tüm havuz sisteminin önde gelen tedarikçisi, En büyük yeniliklerin ve patentlerin sahibi. Daima karşınızda en iyi mühendisler, tasarımcılar, teknik elemanlar ve ekipmanlar. Asla yanılmazsınız. Cenap Şahabettin sok. 69 Koşuyolu İstanbul Tel: Fax: Kontak Ospa Apparatebau Pauser GmbH & Co. KG Goethestraße 5 D Mutlangen Tel.: Fax: Mail: Web:

15 0053P Konzeption & Gestaltung TN34.DE Ospa Schwimmbadtechnik Tel:

Ospa-Floating Havuzu Ağırlıksız yüzme, benzersiz banyo deneyimi

Ospa-Floating Havuzu Ağırlıksız yüzme, benzersiz banyo deneyimi Ospa-Floating Havuzu Ağırlıksız yüzme, benzersiz banyo deneyimi Sağlıklı yaşamda yeni trend Konsantre tuzlu suda ağırlıksız yüzme Her kullanıcı için hijyenik tuzlu su Tam otomatik işletme Potansiyel Sağlıklı

Detaylı

tekniği havuzu üzmey Yüzme Tekniği Havuzu Genel kullanımlı havuzlar için www.erkoc.net

tekniği havuzu üzmey Yüzme Tekniği Havuzu Genel kullanımlı havuzlar için www.erkoc.net Yüzme havuzu tekniği Yüzme Havuzu Tekniği Genel kullanımlı havuzlar için www.erkoc.net Vennbad, Monschau Enka Olimpik Havuzu / Istanbul Enka Sutopu havuzu/istanbul Swissotel/Mosscow Olimpik/Atlama havuzu/rusya

Detaylı

Ospa BlueControl Özel kullanımlı havuzlar için

Ospa BlueControl Özel kullanımlı havuzlar için Ospa BlueControl Özel kullanımlı havuzlar için Yenilenen Ölçü-Ayar ve Kontrol Tekniği Harika bir yüzme havuzu Bilgisayarı ile Yüksek konfor Kolay Menü ve Dokunmatik ekran www.erkoc.net 1/12 Yüzme Havuzu

Detaylı

Tasarruflu yüzme havuzu tekniği Ospa enerji yaklaşımı, CO2 salınımı ve Đklim değişikliği

Tasarruflu yüzme havuzu tekniği Ospa enerji yaklaşımı, CO2 salınımı ve Đklim değişikliği Tasarruflu yüzme havuzu tekniği Ospa enerji yaklaşımı, CO2 salınımı ve Đklim değişikliği Akıllı Havuz Kontrolü Enerji verimli ekipmanlar Doğaya Zarasız minimum atık Mühendislik ve optimum planlama ile

Detaylı

Ospa BlueControl Özel kullanımlı havuzlar için

Ospa BlueControl Özel kullanımlı havuzlar için Ospa BlueControl Özel kullanımlı havuzlar için Yenilenen Ölçü-Ayar ve Kontrol Tekniği Harika bir yüzme havuzu Bilgisayarı ile Yüksek konfor Kolay Menü ve Dokunmatik ekran Yüzme Havuzu Tekniğinde Konfor

Detaylı

SWISSOTEL /Moskova-RUSYA ENKA

SWISSOTEL /Moskova-RUSYA ENKA SWISSOTEL /Moskova-RUSYA ENKA 2004 yılında Enka inşaat tarafından Swishotel/Moskow için yapıldı SWISHOTEL HAVUZ SU HAZIRLIK TEKNİĞİ RAPORU 1-HAVUZ AKIŞI: 76 m2 lik kapalı otel yüzme havuzunun kenarları

Detaylı

ICE HOCKEY KHANTY MANSIYSK/RUSYA KONTEK

ICE HOCKEY KHANTY MANSIYSK/RUSYA KONTEK ICE HOCKEY KHANTY MANSIYSK/RUSYA KONTEK KHANTY MANSISK HAVUZLARI SU HAZIRLIK TEKNİĞİ RAPORU 2004 yılında Kontek İnşaat tarafından Khanty Mansiysk Sibirya bölgesinde Buz hokeyi tesisleri kapsamında yapıldı.

Detaylı

T TÜRKMENİSTAN AOC AQUATIC CENTER 25X16X1,2 (TRAINING POOL) KAPALI ANTREMAN HAVUZU. Eylül 2013/İSTANBUL

T TÜRKMENİSTAN AOC AQUATIC CENTER 25X16X1,2 (TRAINING POOL) KAPALI ANTREMAN HAVUZU. Eylül 2013/İSTANBUL T13130-4 TÜRKMENİSTAN AOC AQUATIC CENTER 25X16X1,2 (TRAINING POOL) KAPALI ANTREMAN HAVUZU. Eylül 2013/İSTANBUL Tasma Ana Artel d140/125 Vakum Beton Gecis 22 Adet Tasma Beton Gecis 24 Adet Dip Besleme Paleti

Detaylı

HERCULES Condensing 32 2 I Yer tipi Paslanmaz Çelik Boylerli Güneþ Enerjisi Baðlanabilen Paslanmaz Çelik Eþanjörlü Premix Sistem Yoðuþmalý Kombi

HERCULES Condensing 32 2 I Yer tipi Paslanmaz Çelik Boylerli Güneþ Enerjisi Baðlanabilen Paslanmaz Çelik Eþanjörlü Premix Sistem Yoðuþmalý Kombi HERCULES Condensing 32 2 I Yer tipi Paslanmaz Çelik Boylerli Güneþ Enerjisi Baðlanabilen Paslanmaz Çelik Eþanjörlü Premix Sistem Yoðuþmalý Kombi GENEL ÖZELLÝKLER HERCULES Condensing 32 2 I Yer Tipi Boylerli

Detaylı

Ospa BlueControl Genel kullanımlı havuzlar için

Ospa BlueControl Genel kullanımlı havuzlar için Ospa BlueControl Genel kullanımlı havuzlar için Yenilenen Ölçü-Ayar ve Kontrol Tekniği Kolay Menü ve dokunma tik Ekran İşletme birimlerini yerinden serbestçe seçebilme imkanı Yüzme Havuzu Tekniğine Genel

Detaylı

ÖZEL. Top-Innovator top100.de

ÖZEL. Top-Innovator top100.de İyi suyu hissedin ÖZEL Havuz rüyası Top-Innovator 2015 + 2016 top100.de Özel olanı keşfedin Sizin hayal ettiğiniz havuz, bizim tutkumuzdur. Mimarisi sportif, sade veya tamamen eğlenceli olabilir. Siz hayallerinizin

Detaylı

Ospa Havuz Suyu Isıtıcısı Özel ve Genel Kullanımlı havuzlar için

Ospa Havuz Suyu Isıtıcısı Özel ve Genel Kullanımlı havuzlar için Ospa Havuz Suyu Isıtıcısı Özel ve Genel Kullanımlı havuzlar için Ekonomik İşletme Yüksek Korozyon Dayanımı Uzun Ömür Kolay Montaj www.erkoc.net 1/8 Ospa Havuz Suyu Isıtıcısı 36 Ospa havuz suyu Isıtıcısı,

Detaylı

HİDROTERAPİ info@btlturkiye.com www.btlturkiye.com Her hakkı saklıdır. Bu katalog hazırlanırken doğru ve güncel bilgi vermek için her türlü çaba sarf edilmesine rağmen, katalogda olabilecek yanlış bilgiler

Detaylı

Ospa BlueControl Genel kullanımlı havuzlar için

Ospa BlueControl Genel kullanımlı havuzlar için Ospa BlueControl Genel kullanımlı havuzlar için Tam Kontrol, ayar ve kayıt Tekniği Kolay Menü ve dokunmatik Ekran İşletme birimlerini yerinden serbestçe seçebilme imkanı Yüzme Havuzu Tekniğine Genel Bakış

Detaylı

vitra.com.tr vitrabluelife.com Wellness SPA çözümleri

vitra.com.tr vitrabluelife.com Wellness SPA çözümleri vitra.com.tr vitrabluelife.com Wellness SPA çözümleri 02 Well-Nature 06 Well-Fit 10 Well-Joy 14 Well-Break VitrA Wellness/SPA Çözümleri. İçinde bakım, dinlenme ve yenilenme var. Günlük hayatın stresinden

Detaylı

TopClean M Temizliği unutun, sadece nefes alın

TopClean M Temizliği unutun, sadece nefes alın Profesyonel temizleme ve dezenfeksiyon teknolojisi Temizliği unutun, sadece nefes alın Solunum ekipmanları için profesyonel temizlik ve dezenfeksiyon www.meiko.com.tr : Güvenilir temizlik ve dezenfeksiyon

Detaylı

Online teknik sayfa FW102 SAÇILAN IŞIK-TOZ ÖLÇÜM CIHAZLARI

Online teknik sayfa FW102 SAÇILAN IŞIK-TOZ ÖLÇÜM CIHAZLARI Online teknik sayfa FW102 A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip FW102 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri

Detaylı

YENİ ÜRÜN YÜKSEK TASARRUF ÜSTÜN KONFORLA BULUŞTU; CARRIER XPOWER FRESH DUVAR TİPİ INVERTER KLİMA

YENİ ÜRÜN YÜKSEK TASARRUF ÜSTÜN KONFORLA BULUŞTU; CARRIER XPOWER FRESH DUVAR TİPİ INVERTER KLİMA Hava Koşullandırma Sayı 45 / Eylül 2017 Haber Aralık Bülteni 2016 // Sayı 91 42 YENİ ÜRÜN turn to the experts YÜKSEK TASARRUF ÜSTÜN KONFORLA BULUŞTU; CARRIER XPOWER FRESH DUVAR TİPİ INVERTER KLİMA Alarko

Detaylı

YUTAKI YUTAKI. Eviniz için konforlu ısıtma sistemi

YUTAKI YUTAKI. Eviniz için konforlu ısıtma sistemi YUTAKI Eviniz için konforlu ısıtma sistemi SICAKLIK Isı pompası TÜKETİM GAZLI ISITMA YAKITLI ISITMA ELEKTRİKLİ ISITMA YUTAKI Bilinmesi gerekenler Bir ısı pompası nasıl çalışır? Bir ısıtma pompası, enerjiyi

Detaylı

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Kayar Kapılar. 90 Derece Kapılar METAXDOOR MS30/HRM. Hastane Kapıları. Hermetik Kayar Kapı

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Kayar Kapılar. 90 Derece Kapılar METAXDOOR MS30/HRM. Hastane Kapıları. Hermetik Kayar Kapı Döner Kapılar Kayar Kapılar Hastane Kapıları 90 Derece Kapılar Security Geçiş Sistemleri METAXDOOR MS30/HRM Hermetik Kayar Kapı Hava ve su sızdırmazlık özelliği bulunan METAXDOOR MS30/HRM hermetik kayar

Detaylı

MIRA INFRA NANO ENDÜSTRİYEL

MIRA INFRA NANO ENDÜSTRİYEL MIRA INFRA NANO ENDÜSTRİYEL ELEKTRİKLİ RADYANT ISITICI Yanı başınızdaki güneş YENİ NANO TEKNOLOJİ, ÜSTÜN PERFORMANS MİRA INFRA Nano Elektrikli radyant ısıtıcılar, paslanmaz çelik boru içerisindeki yüksek

Detaylı

EN PRESTİJLİ PROJELERDE AKUZMAN ÇİZGİSİ...

EN PRESTİJLİ PROJELERDE AKUZMAN ÇİZGİSİ... EN PRESTİJLİ PROJELERDE AKUZMAN ÇİZGİSİ... Akuzman Havuz, yüzme havuzu ve SPA uygulamaları alanında; proje tasarımı ve uygulaması, bakım sonrası hizmeti ve satış organizasyonu ile sektöründe 25 yıla yakın

Detaylı

HAVUZ TEMİZLEYİCİLER, ROBOTLAR 2016

HAVUZ TEMİZLEYİCİLER, ROBOTLAR 2016 HAVUZ TEMİZLEYİCİLER, ROBOTLAR 2016 AVANTAJLARLA Cenap Şahabettin cd. No:69 Koşuyolu 34718 İSTANBUL - TÜRKİYE Tel: 0216. 326 95 15-326 87 60 Fax: 0216. 428 80 16 E-posta: info@erkoc.net OSPA DİP TEMİZLEYİCİ

Detaylı

REHAU DÖŞEMEDEN ISITMA/SERİNLETME DUVAR, TAVAN VE ZEMİN İÇİN DÜŞÜK YÜKSEKLİKLİ UYGULAMA SİSTEMLERİ. www.rehau.com.tr. Yapı Otomotiv Endüstri

REHAU DÖŞEMEDEN ISITMA/SERİNLETME DUVAR, TAVAN VE ZEMİN İÇİN DÜŞÜK YÜKSEKLİKLİ UYGULAMA SİSTEMLERİ. www.rehau.com.tr. Yapı Otomotiv Endüstri REHAU DÖŞEMEDEN ISITMA/SERİNLETME DUVAR, TAVAN VE ZEMİN İÇİN DÜŞÜK YÜKSEKLİKLİ UYGULAMA SİSTEMLERİ www.rehau.com.tr Yapı Otomotiv Endüstri YENİLEME SISTEMI 10 ISLAK YAPI TARZINDA - REHAU tutucu lama 10

Detaylı

Sizi en son anneniz bu kadar şımartmıştı

Sizi en son anneniz bu kadar şımartmıştı Sizi en son anneniz bu kadar şımartmıştı Konforlu Kullanım Kapak Sıcaklık Ayarı Su Sıcaklık Ayarı Yıkama Ayarları Kötü Koku Emme Kurutma Sıcaklık Ayarı Enerji Koruma Seçenekleri Hijyen Ustası El Değmeden

Detaylı

Ekonomik İşletme Yüksek Korozyon Dayanımı Uzun Ömür Kolay Montaj Güvenlik. Ospa Havuz Suyu Isıtıcısı Özel ve Genel Kullanımlı havuzlar için

Ekonomik İşletme Yüksek Korozyon Dayanımı Uzun Ömür Kolay Montaj Güvenlik. Ospa Havuz Suyu Isıtıcısı Özel ve Genel Kullanımlı havuzlar için Ekonomik İşletme Yüksek Korozyon Dayanımı Uzun Ömür Kolay Montaj Güvenlik Ospa Havuz Suyu Isıtıcısı Özel ve Genel Kullanımlı havuzlar için Ospa Havuz Suyu Isıtıcısı 36 Ospa havuz suyu Isıtıcısı, ya motorlu

Detaylı

Tasarruf sağlayan çevreye dost teknolojisi ve estetik duruşuyla dünyada bir ilk olan Kale Gömme Rezervuarlar; doğaya, kullanıcıya ve yapıya dost

Tasarruf sağlayan çevreye dost teknolojisi ve estetik duruşuyla dünyada bir ilk olan Kale Gömme Rezervuarlar; doğaya, kullanıcıya ve yapıya dost GÖMME REZERVUARlar Tasarruf sağlayan çevreye dost teknolojisi ve estetik duruşuyla dünyada bir ilk olan Kale Gömme Rezervuarlar; doğaya, kullanıcıya ve yapıya dost özellikleriyle öne çıkıyor. Feel Ön Paneller

Detaylı

Gelecek için hazırız.

Gelecek için hazırız. Gelecek için hazırız. Genel Bakış Buderus uzmanlığının yepyeni ürünü: Logamax plus GB172i Yoğuşmalı Kombi ve Kazan Logamax plus GB172i yeni nesil duvar tipi yoğuşmalı kombi ve kazan: Yenilikçi tasarım,

Detaylı

FORMULA Reinigungstechnik. Orijinal Güvenlik.

FORMULA Reinigungstechnik. Orijinal Güvenlik. Orijinal! Almanya da üretilmiştir. ***** FORMULA 600 /STEP 100 Otomatik Yürüyen Merdiven Temizleme Makinesi (Islak) Teknik Veri Uzunluk x Genişlik x Yükseklik: 1094 x 540 x 1001 mm Çalışma Genişliği: 520

Detaylı

EKONOMİK ISITMA-SOĞUTMA ÇÖZÜMLERİ

EKONOMİK ISITMA-SOĞUTMA ÇÖZÜMLERİ EKONOMİK ISITMA-SOĞUTMA ÇÖZÜMLERİ Villa ve Konutlar SPA Merkezleri Otel ve Pansiyonlar Isıtmalı Yüzme Havuzları Diğer ısınma sistemlerine göre %75 e varan tasarruf 1202/1 Sok. No:81-N Yenişehir, İzmir

Detaylı

Paket Tip Isı Pompaları

Paket Tip Isı Pompaları Paket Tip Isı Pompaları Daire, villa, yazlık, ofis, mağaza gibi bireysel kullanımlar için Tesisat ekipmanları aynı gövdenin içine yerleştirilmiş Yüksek verim değerleri ile elektrik tüketimi düşük Isıtma,

Detaylı

sales@btlnet.com www.btlnet.com

sales@btlnet.com www.btlnet.com SU İLE TEDAVİ sales@btlnet.com www.btlnet.com Tüm haklar saklıdır. Doğru ve güncel bilgi sağlamak için her türlü önlem alınmasına rağmen, bu katalogda yer alan herhangi bir hata ya da baskı hatası için

Detaylı

DENİZ SUYU SU YAPICILARI. Enerji Geri kazanımlı. Beta Mühendislik

DENİZ SUYU SU YAPICILARI. Enerji Geri kazanımlı. Beta Mühendislik Beta Mühendislik DENİZ SUYU SU YAPICILARI Enerji Geri kazanımlı KULLANILAN ENERJİNİN %80 nini geri kazandırır. GÜNDE 2.000 lt ye kadar TEMİZ SU üretir. MODÜLER KONFİGÜRASYON, montajı Basit ve çok kolay

Detaylı

ModulA. Daha da fazlasını ister misiniz? Pompadan daha fazlası www.masgrup.com

ModulA. Daha da fazlasını ister misiniz? Pompadan daha fazlası www.masgrup.com ModulA Daha da fazlasını ister misiniz? Pompadan daha fazlası www.masgrup.com Yeni Biral ModulA: Konu enerji verimliliği ise, pompa teknolojisi modüller halinde yapılandırılabilen bu üstün çözüm hiç bu

Detaylı

Ospa-Yüksek Performanslı Filtreler

Ospa-Yüksek Performanslı Filtreler Ospa-Yüksek Performanslı Filtreler Otel ve Halka Açık Havuzlar için DIN-TSE Standartlarına uygun, Çok Tek katmanlı. Mükemmel malzeme, donanım ve yüksek randıman. Filtrasyon ve ters yıkamayı iyileştiren,

Detaylı

Havuz Mekanik Tesisat Hesabı

Havuz Mekanik Tesisat Hesabı Havuz Mekanik Tesisat Hesabı Havuz Bilgileri; Havuz boyutları=6x9m Havuz Alanı=44m2 Derinliği=.2m Projede TS 899 standartları ele alınmıştır. (TS 899; Yüzme havuzları, suyun hazırlanması, teknik yapım,

Detaylı

Gazlı Makarna Pişiriciler

Gazlı Makarna Pişiriciler 700XP serisi, en üst düzeyde performans, güvenilirlik, enerji tasarrufu, güvenlik standartları ve ergonomik operasyonu garantilemek üzere tasarlanmış 100'den fazla modelden oluşur. Bu kavramlar modülerlik,

Detaylı

Sıcak Sulu Isıtma Sistemleri

Sıcak Sulu Isıtma Sistemleri VERİMLİ KÜMES SİSTEMLERİ Sıcak Sulu Isıtma Sistemleri www.tavsan.com.tr Tek bir hava dağıtım ünitesinden kuru ısı. Sadece mükemmel! Kümesler için sıcak sulu ısıtma sistemleri Kümeste canlı sağlığı ve verimliliği

Detaylı

FOUR - CFHR Yüksek Verimli Karşıt Akışlı Isı Geri Kazanım Cihazı SEASON. Doğu İklimlendirme A.Ş. Markasıdır

FOUR - CFHR Yüksek Verimli Karşıt Akışlı Isı Geri Kazanım Cihazı SEASON. Doğu İklimlendirme A.Ş. Markasıdır FOUR - CFHR Yüksek Verimli Karşıt Akışlı Isı Geri Kazanım Cihazı SEASON Doğu İklimlendirme A.Ş. Markasıdır FOUR - CFHR Yüksek Verimli Karşıt Akışlı Isı Geri Kazanım Cihazı Egzoz hava filtresi Karşıt akışlı

Detaylı

Yüksek kapasiteli boyler Modul-plus

Yüksek kapasiteli boyler Modul-plus Yüksek kapasiteli boyler Modul-plus Temiz kullanım sıcak suyu için doğru seçim 1 Neden Modul-plus? Modul Plus, tüm dünyada otel renovasyonları için temiz sıcak su üretiminde ilk tercihtir. Spor tesislerinde,

Detaylı

Elektrikli çok amaçlı pişiriciler

Elektrikli çok amaçlı pişiriciler Elco 700HP serisinde 100'ün üzerinde farklı model bulunur; bunlar en yüksek seviyede performans, güvenirlik, enerji tasarrufu, emniyet standartları ve ergonomik operasyonu garanti altına alacak şekilde

Detaylı

Bu WC suyla taharetinizi de yapar.

Bu WC suyla taharetinizi de yapar. Bu WC suyla taharetinizi de yapar. Banyonuzun tam ortasında: sağlık. Su, sağlığımız üzerinde fark edilir bir etkisi olan özellikleri barındırır. Ferahlatır, canlandırır, temizler. Geberit AquaClean bunu

Detaylı

Aqua Clean BASIC. Aqua Clean Basic Yenilikçi katı madde filtrelemesi YENİLİKÇİ KATI MADDE FİLTRELEMESİ. www.aquastream.at

Aqua Clean BASIC. Aqua Clean Basic Yenilikçi katı madde filtrelemesi YENİLİKÇİ KATI MADDE FİLTRELEMESİ. www.aquastream.at Aqua Clean BASIC YENİLİKÇİ KATI MADDE FİLTRELEMESİ Aqua Clean Basic Yenilikçi katı madde filtrelemesi www.aquastream.at Avantajlar BENZERSİZ SATIŞ NOKTALARI Sıvı maddelerin, çok sayıda uygulamada sınanmış,

Detaylı

İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ. Klimalar

İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ. Klimalar Klimalar ELEGNT YENİ NESİL INVERTER Serisi Duvar Tipi Split Klimalar 7 Yıl Garanti Yeni Nesil Inverter Yüksek Verime Sahip R410 Gazlı Yeni Sezonsal Verimlilik Standartlarına Göre Soğutmada ve Isıtmada

Detaylı

TOCOR700. Online teknik sayfa

TOCOR700. Online teknik sayfa Online teknik sayfa A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip TOCOR700 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri ve

Detaylı

Drivematic Delight Parlak zeminler ve ıșıldayan gözler için.

Drivematic Delight Parlak zeminler ve ıșıldayan gözler için. Drivematic Delight Parlak zeminler ve ıșıldayan gözler için. Drivematic Delight: keyif veren akıllı teknoloji Çalıșanlarınız kolay kullanım özelliğinden memnun kalacak. Siz de daha fazla verim ve daha

Detaylı

SYM-300 Vibrasyon Konveyörlü SEBZE YIKAMA MAKİNESİ

SYM-300 Vibrasyon Konveyörlü SEBZE YIKAMA MAKİNESİ Konveyörlü Fritöz Sebze Yıkama Makinesi SYM-300 Vibrasyon Konveyörlü SEBZE YIKAMA MAKİNESİ Soğuksan SYM-300 Sebze yıkama makinesi büyük ölçekli mutfakların taze sebze ve meyve yıkama ihtiyaçlarını karşılamak

Detaylı

TOPTAN FİYAT LİSTESİ / 2015-1. İç Ticaret ve Pazarlama A.Ş.

TOPTAN FİYAT LİSTESİ / 2015-1. İç Ticaret ve Pazarlama A.Ş. TOPTAN FİYAT LİSTESİ / 2015-1 İç Ticaret ve Pazarlama A.Ş. İç Ticaret ve Pazarlama A.Ş. 2015-1 TOPTAN FiYAT LiSTESi TAMBOY FIRIN SERİSİ (60*60) 6010 Tamboy Elk. Fırın (Beyaz) * Düğmeden Ateşlemeli * Gizli

Detaylı

Genie E. Küçük elektrikli temizleme makinesi 35 cm çalışma genişliği ile 200 m² ve üzeri alanlar için idealdir. Büyük Bölümler İçin Küçük Makineler

Genie E. Küçük elektrikli temizleme makinesi 35 cm çalışma genişliği ile 200 m² ve üzeri alanlar için idealdir. Büyük Bölümler İçin Küçük Makineler Genie E. Küçük elektrikli temizleme makinesi 35 cm çalışma genişliği ile 200 m² ve üzeri alanlar için idealdir. 1. Taşıması Kolay Esnek itme kolu ile her pozisyona uygundur. Kullanıcı dostudur ve otomobiliniz

Detaylı

Elektrikli Çok Amaçlı Pişiriciler

Elektrikli Çok Amaçlı Pişiriciler 700XP serisi, en üst düzeyde performans, güvenilirlik, enerji tasarrufu, güvenlik standartları ve ergonomik operasyonu garantilemek üzere tasarlanmış 100'den fazla modelden oluşur. Bu kavramlar modülerlik,

Detaylı

AirHome Serisi Paket Tip Isı Pompaları

AirHome Serisi Paket Tip Isı Pompaları AirHome Serisi Paket Tip Isı Pompaları Apartman, siteler gibi toplu konut projelerinde ve Daire, villa, yazlık, ofis, mağaza gibi bireysel kullanımlar için 20 kw'a kadar performans aralığında Tesisat ekipmanları

Detaylı

elektrikli ısıtıcılar electric heaters KURULUM TALİMATI PLASTİK ELEKTRİKLİ ISITICI Elektrikli ısıtıcıyı resimde gösterilen şekilde, içerisinde daima su bulunmasını temin etmek üzere, yatay olarak monte

Detaylı

Başyapıtlar. Piacere & Piacere Touch

Başyapıtlar. Piacere & Piacere Touch Başyapıtlar Piacere & Piacere Touch Keyif & Ağır Başlılık Barista Kahve Kültürü. Mükemmel bir Latte macchiato mu istersiniz, yoksa mükemmel bir espresso mu? Milano da Baristo da olduğu gibi.- Ya da sadece

Detaylı

HAVUZ TEMİZLEYİCİLER, ROBOTLAR 2016

HAVUZ TEMİZLEYİCİLER, ROBOTLAR 2016 HAVUZ TEMİZLEYİCİLER, ROBOTLAR 2016 AVANTAJLARLA Cenap Şahabettin cd. No:69 Koşuyolu 34718 İSTANBUL - TÜRKİYE Tel: 0216. 326 95 15-326 87 60 Fax: 0216. 428 80 16 E-posta: info@erkoc.net OSPA DİP TEMİZLEYİCİ

Detaylı

TopLine Hastalar ve hasta bakım personeli için etkin koruma

TopLine Hastalar ve hasta bakım personeli için etkin koruma Profesyonel temizleme ve dezenfeksiyon teknolojisi TopLine Hastalar ve hasta bakım personeli için etkin koruma TopLine ürün portföyü www.meiko.com.tr TopLine Kirli temizlik odaları için güvenilir hijyen

Detaylı

ZOLLER çözümü: Freze takımlarınız ve sert metal uçlarınız için. Kesim kenarı köşe yuvarlanması için ölçüm cihazı pomskpgo

ZOLLER çözümü: Freze takımlarınız ve sert metal uçlarınız için. Kesim kenarı köşe yuvarlanması için ölçüm cihazı pomskpgo ZOLLER çözümü: Freze takımlarınız ve sert metal uçlarınız için Kesim kenarı köşe yuvarlanması için ölçüm cihazı pomskpgo Atölye ortamında laboratuar sonuçları»pomskpgo«zoller»pomskpgo«yüzde yüz atölye

Detaylı

Elektrikli ev aletleri için konforlu kızak sistemleri. Quadro Compact FE ve Quadro Compact HD

Elektrikli ev aletleri için konforlu kızak sistemleri. Quadro Compact FE ve Quadro Compact HD Elektrikli ev aletleri için konforlu kızak sistemleri. Quadro Compact FE ve Quadro Compact HD 2 Elektrikli ev aletleri için yüksek konforlu kızak sistemleri. Hettich, mükemmel mutfakları yeniden tanımlıyor:

Detaylı

Her zaman odak noktası BABYTHERM

Her zaman odak noktası BABYTHERM MT-752-2002 Her zaman odak noktası BABYTHERM 02 Optimum sıcaklık MT-1779-2003 03 Böylece küçük hastalarınız rahat eder Dräger'den BabyTherm bebek ısıtıcı sistemlerin en son jenerasyonu açık bakımda yeni

Detaylı

Elektrikli Makarna Pişiriciler

Elektrikli Makarna Pişiriciler 700XP serisi, en üst düzeyde performans, güvenilirlik, enerji tasarrufu, güvenlik standartları ve ergonomik operasyonu garantilemek üzere tasarlanmış 100'den fazla modelden oluşur. Bu kavramlar modülerlik,

Detaylı

Agila Tavan Besleme Ünitesi Tıbbi Destek Üniteleri

Agila Tavan Besleme Ünitesi Tıbbi Destek Üniteleri Agila Tavan Besleme Ünitesi Tıbbi Destek Üniteleri Çok geniş bir yelpazede konfigürasyon ve opsiyon seçeneklerine sahip kompakt ve son derece ergonomik Dräger Agila ailesi, o çok değerli hasta bakım alanında

Detaylı

Yavaş Kapanma / Kolay Açılma

Yavaş Kapanma / Kolay Açılma ÇEKMECE SİSTEMLERİ Stil ve Konfor Modern mobilya dünyasının dekorasyona katacağı farklılık, yaratıcı vizyonla tasarlanmış fonksiyonlardır. SAMET, sahip olduğu tecrübe ve yüksek teknoloji olanaklarını SAMET

Detaylı

Elektrikli Makarna Pişiriciler

Elektrikli Makarna Pişiriciler 700XP serisi, en üst düzeyde performans, güvenilirlik, enerji tasarrufu, güvenlik standartları ve ergonomik operasyonu garantilemek üzere tasarlanmış 100'den fazla modelden oluşur. Bu kavramlar modülerlik,

Detaylı

GRUNDFOS SİRKÜLASYON POMPALARI

GRUNDFOS SİRKÜLASYON POMPALARI GRUNDFOS SİRKÜLASYON POMPALARI MAGNA3 Comfort PM be think innovate ALPHA2 AUTOADAPT AUTOADAPT fabrika ayarı en iyi ayar noktasını otomatik olarak seçecektir. Autoadapt tarafından bir kez ayarlandıktan

Detaylı

Pool Fresh!up. Sphere. VitroSphere nano. Yüzme havuzu filtresi için DIN normlarına uygun eşsiz cam bilyalar. NSF DIN. Certified to NSF/ANSI 61

Pool Fresh!up. Sphere. VitroSphere nano. Yüzme havuzu filtresi için DIN normlarına uygun eşsiz cam bilyalar. NSF DIN. Certified to NSF/ANSI 61 Pool Fresh!up Vitro Sphere VitroSphere nano Yüzme havuzu filtresi için DIN normlarına uygun eşsiz cam bilyalar. Geprüft nach DIN 19603 & KSW-Richtlinie DIN 19603 NSF Certified to NSF/ANSI 61 Genel sorun

Detaylı

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Hastane Kapıları. 90 Derece. Kayar Kapılar. Kapılar METAXDOOR MS30. Otomatik Yana Açılır

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Hastane Kapıları. 90 Derece. Kayar Kapılar. Kapılar METAXDOOR MS30. Otomatik Yana Açılır Döner Kapılar Kayar Kapılar Hastane Kapıları 90 Derece Kapılar Security Geçiş Sistemleri METAXDOOR MS30 Otomatik Yana Açılır Kayar Kapılar METAXDOOR MS30 Otomatİk Kayar Kapılar MS30/SLD Otomatik Kayar

Detaylı

Kompakt Hamam Sistemleri ( Duş Teknesi )

Kompakt Hamam Sistemleri ( Duş Teknesi ) Kompak Sistemler Kompakt Hamam Sistemleri ( Duş Teknesi ) Ürün Kod Açıklama K 234 90x90x232 (h) Kare 4.400 K 235 90x90x232 (h) Oval 4.400 K 223 95x95x223 (h) Yuvarlak 4.000 K 224 102x102x223 (h) Yuvarlak

Detaylı

NEM ALMA CİHAZI TTK 100 E 1500 TL + %16 KDV

NEM ALMA CİHAZI TTK 100 E 1500 TL + %16 KDV NEM ALMA CİHAZI TTK 100 E 1500 TL + %16 KDV Nem alma kapasitesi, 30 C / %80 bağıl nemde: 30 litre / 24saat Uygun olduğu maks. oda büyüklüğü: 90 m² / 225 m³ Çalışma aralığı, sıcaklık: 5 ila 35 C Çalışma

Detaylı

Konveyörlü Tip WTM140

Konveyörlü Tip WTM140 serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama, tezgahaltı, giyotin tip, konveyörlü,

Detaylı

KOLLEKTÖRLER ÇATI ÜSTÜ & ÇATI İÇİ

KOLLEKTÖRLER ÇATI ÜSTÜ & ÇATI İÇİ H KOLLEKTÖRLER ÇATI ÜSTÜ & ÇATI İÇİ SOLAR ÇÖZÜMLER GASOKOL&SMS-ENERJİ KİŞİYE ÖZEL ÇÖZÜMLERDE UZMAN Gelin sizlerde Gasokol&SMS-Enerjinin yıllara dayanan, Kendisini sürekli yenileyen tecrübesinden yararlanın...

Detaylı

EMUport Katı Madde Ayırıcılı Hazır Terfi İstasyonları. Wilo Pompa Sistemleri A.Ş Hazal Yıldız, Satış Mühendisi Altyapı & Endüstri

EMUport Katı Madde Ayırıcılı Hazır Terfi İstasyonları. Wilo Pompa Sistemleri A.Ş Hazal Yıldız, Satış Mühendisi Altyapı & Endüstri EMUport Katı Madde Ayırıcılı Hazır Terfi İstasyonları Wilo Pompa Sistemleri A.Ş. 19.10.2016 Hazal Yıldız, Satış Mühendisi Altyapı & Endüstri İÇİNDEKİLER 1 Pompa İstasyonları Genel Bakış 2 EMUport Katı

Detaylı

Konveyörlü Tip WTCS140 - elektrikli

Konveyörlü Tip WTCS140 - elektrikli Electrolux Bulaşık Yıkama Sistemleri serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama,

Detaylı

Sürekli yüksek verim, Uzun ömür

Sürekli yüksek verim, Uzun ömür VITODENS 100-W Doğalgazlı yoğuşmalı kombi / ısıtıcı Bacalı veya hermetik işletme için Modülasyonlu, paslanmaz çelik silindirik brülörlü Inox-Radial paslanmaz çelik eşanjör Anma ısı gücü aralığı: 7,3 30

Detaylı

UniqueTemp. www.geratherm.com. Sıcak Havadan Daha Fazlası. www.geratherm.com. Hasta Isıtma Sistemi

UniqueTemp. www.geratherm.com. Sıcak Havadan Daha Fazlası. www.geratherm.com. Hasta Isıtma Sistemi Medical Warming Systems www.geratherm.com www.geratherm.com Sıcak Havadan Daha Fazlası Hasta Isıtma Sistemi UniqueTemp Devrim Yaratan Hasta Isıtma Sistemi UniqueTemp UniqueTemp En modern ve en etkin tıp

Detaylı

Blowerlar ve Difüzörler SIVI TRANSFER ÜRÜNLERİ

Blowerlar ve Difüzörler SIVI TRANSFER ÜRÜNLERİ Blowerlar ve Difüzörler SIVI TRANSFER ÜRÜNLERİ Blowerlar, emisyona uğrayan ortamdaki havanın yüksek debide veya düşük basınç da transferini sağlayan, motordan aldığı kuvvet ile fanı döndüren tesisat ekipmanlarıdır.

Detaylı

İSTİFLEME VE KALDIRMA EKİPMANLARI YENİ ÜRÜNLER RM-ECL1029 I RM-PS1550 I RM-EPT15 I RM-ESE20 I RM-TE10 I RM-T10. www.biglift.gen.tr

İSTİFLEME VE KALDIRMA EKİPMANLARI YENİ ÜRÜNLER RM-ECL1029 I RM-PS1550 I RM-EPT15 I RM-ESE20 I RM-TE10 I RM-T10. www.biglift.gen.tr İSTİFLEME VE KALDIRMA EKİPMANLARI YENİ ÜRÜNLER RM-ECL1029 I RM-PS1550 I RM-EPT15 I RM-ESE20 I RM-TE10 I RM-T10 www.biglift.gen.tr 1 RM-ECL1029 EKONOMİK TAM AKÜLÜ İSTİF MAKİNASI Kompak ve hafif tasarımı

Detaylı

Elektrikli ev aletleri için konforlu ray sistemi: Fırınlar için Quadro

Elektrikli ev aletleri için konforlu ray sistemi: Fırınlar için Quadro Elektrikli ev aletleri için konforlu ray sistemi: Fırınlar için Quadro Elektrikli ev aletleri için konforlu ray sistemleri. 2 Hettich, mükemmel mutfağı yeniden tanımlıyor: Mutfak mobilyalarından ankastre

Detaylı

HRV-DX Plus. DX Tavan Tipi Isı Geri Kazanım Cihazı

HRV-DX Plus. DX Tavan Tipi Isı Geri Kazanım Cihazı HRV-DX Plus DX Tavan Tipi Isı Geri Kazanım Cihazı HRV-DX Plus DX Tavan Tipi Isı Geri Kazanım Cihazı IGK cihazları kapalı mekanlardaki egzoz ve taze hava ihtiyacını karşılamak amacı ile tasarlanmış alüminyum

Detaylı

KOLLEKTÖRLER ÇATI ÜSTÜ & ÇATI İÇİ

KOLLEKTÖRLER ÇATI ÜSTÜ & ÇATI İÇİ KOLLEKTÖRLER ÇATI ÜSTÜ & ÇATI İÇİ Kollektorfolder_tuerkisch_2013.indd 1 13.09.2013 10:03:21 SOLAR ÇÖZÜMLER GASOKOL & SMS-ENERJİ KİŞİYE ÖZEL ÇÖZÜMLERDE UZMAN PRATİKDEN ÖRNEKLER: Solar Sıcak Su Hazırlama

Detaylı

PRİZMATİK VE SİLİNDİRİK KANAL TİPİ ELEKTRİKLİ ISITICI DTIK-01-02

PRİZMATİK VE SİLİNDİRİK KANAL TİPİ ELEKTRİKLİ ISITICI DTIK-01-02 PRİZMATİK VE SİLİNDİRİK KANAL TİPİ ELEKTRİKLİ ISITICI DTIK-01-02 DTIK-01 DTIK-02 MALZEME : Kasa 1 mm. Kalınlıkta galvaniz veya paslanmaz malzemeden ısıtıcı rezistanslar paslanmaz malzemeden imal edilir.

Detaylı

Elektrikli Kaynatma Kazanları

Elektrikli Kaynatma Kazanları 700XP serisi, en üst düzeyde performans, güvenilirlik, enerji tasarrufu, güvenlik standartları ve ergonomik operasyonu garantilemek üzere tasarlanmış 100'den fazla modelden oluşur. Bu kavramlar modülerlik,

Detaylı

RS232C. Otomatik Kontrol Terazileri %100 Kontrol ve Veri Toplama

RS232C. Otomatik Kontrol Terazileri %100 Kontrol ve Veri Toplama RS232C Otomatik Kontrol Terazileri %100 Kontrol ve Veri Toplama Güvenilirlik İleri teknoloji ürünü BAYKON Otomatik Kontrol Terazileri, en zorlu koşullarda yıllarca sorunsuz hizmet verecek şekilde tasarlanmış,

Detaylı

Karlı Bir Yatırım Yeni Nesil Caria Serisi

Karlı Bir Yatırım Yeni Nesil Caria Serisi Karlı Bir Yatırım Yeni Nesil Caria Serisi Caria Serisi ürünleri tasarlarken aklımızda tek bir şey vardı: Minimum kullanıcı müdahelesi Artık yeni nesil Caria serisi kazanlar eskisinden daha fazla konfor

Detaylı

Sıfır İstemci: VMware View için Optimize Edilmiş 21,5 LED Ekran

Sıfır İstemci: VMware View için Optimize Edilmiş 21,5 LED Ekran Genel Bakış SD-Z226, sıfır istemci entegreli 21,5" bir monitördür. Teradici 2321 işlemci ile donatılmıştır ve donanım hızlandırmalı PCoIP desteğine sahiptir. SD-Z226 sıfır istemci, VMware tabanlı ağlarda

Detaylı

Elektrikli Çok Amaçlı Pişiriciler

Elektrikli Çok Amaçlı Pişiriciler 700XP serisi, en üst düzeyde performans, güvenilirlik, enerji tasarrufu, güvenlik standartları ve ergonomik operasyonu garantilemek üzere tasarlanmış 100'den fazla modelden oluşur. Bu kavramlar modülerlik,

Detaylı

Elektrikli Makarna Pişiriciler

Elektrikli Makarna Pişiriciler Elco 700HP serisi, en üst düzeyde performans, güvenirlik, enerji tasarrufu, güvenlik standartları ve ergonomik operasyonu sağlayan 100'den fazla modelden oluşur. Bu modellerin dolaplı veya köprü tip konfigurasyonları

Detaylı

Havuz suyunun dezenfeksiyonu için kullanılan en yaygın yöntem klor ile dezenfeksiyondur.

Havuz suyunun dezenfeksiyonu için kullanılan en yaygın yöntem klor ile dezenfeksiyondur. Havuz suyunun dezenfeksiyonu için kullanılan en yaygın yöntem klor ile dezenfeksiyondur. DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜNE GÖRE, Etkin bir klorlama için, ph 7.2-7.8 arasında tutulmalıdır. Bütün havuz tipleri için

Detaylı

ecocirc XL ve XLplus Yeni nesil entegre frakans konvertörlü, Yüksek verimli sirkülasyon pompaları

ecocirc XL ve XLplus Yeni nesil entegre frakans konvertörlü, Yüksek verimli sirkülasyon pompaları ecocirc XL ve XLplus Yeni nesil entegre frakans konvertörlü, Yüksek verimli sirkülasyon pompaları Bir Sirkülasyon Pompasından beklediğiniz herşey onda var. Xylem olarak montaj, devreye alma ve işletmesi

Detaylı

Online teknik sayfa MCS300P HW PROSES ÇÖZÜMLERI

Online teknik sayfa MCS300P HW PROSES ÇÖZÜMLERI Online teknik sayfa MCS300P HW A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip MCS300P HW Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri

Detaylı

Konveyörlü Tip WTCS250 - elektrikli

Konveyörlü Tip WTCS250 - elektrikli Electrolux Bulaşık Yıkama Sistemleri serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama,

Detaylı

EVHRAC 3 YIL. Avantajları. Fonksiyonu. Modeller

EVHRAC 3 YIL. Avantajları. Fonksiyonu. Modeller EVHRAC Fonksiyonu Bilindiği gibi binalarda hava kalitesinin arttırılması için iç ortam havasının egzost edilmesi ve yerine taze hava verilmesi kaçınılmaz hale gelmiştir. Her ne kadar ısı geri kazanım cihazları

Detaylı

Ospa - KlorOzon tesisi Genel Kullanımlı Havuzlar için

Ospa - KlorOzon tesisi Genel Kullanımlı Havuzlar için Ospa - KlorOzon tesisi Genel Kullanımlı Havuzlar için Mükemmel dezenfeksiyon ve Sağlık. Problemsiz, Güvenilir ve Ekonomik. Anlık ihtiyaç kadar klor üretimi. Ucuz Rejenere tuz ile işletme. Ospa KlorOzon

Detaylı

IGH. Isı Geri Kazanımlı Taze Hava Cihazı

IGH. Isı Geri Kazanımlı Taze Hava Cihazı Isı Geri Kazanımlı Taze Hava Cihazı Systemair HSK Isı Geri Kazanımlı Havalandırma Sistemi kısaca IGH olarak adlandırılmaktadır. IGH, ısı enerjisini eşanjörler ve fanlar yardımı ile geri kazanarak enerji

Detaylı

MİDEA ISI POMPASI-HAVUZ /SPA SU ISITMA

MİDEA ISI POMPASI-HAVUZ /SPA SU ISITMA MİDEA ISI POMPASI-HAVUZ /SPA SU ISITMA Bireysel ve Ticari Tipler üzme Havuzu için Isıtma ve Soğutma Suyu sağlar. Kapasite Durumu 6 kw: 40m³ 8 kw: 50m³ BİREYSEL HAVUZ/SPA ISI POMPASI 12kW: 60~85m³ 14kW:

Detaylı

K u r a l ı n a G ö r e M e k a n i k M E K A N O R M M Ü H E N D İ S L İ K S A N. T İ C. L T D. Ş T İ.

K u r a l ı n a G ö r e M e k a n i k M E K A N O R M M Ü H E N D İ S L İ K S A N. T İ C. L T D. Ş T İ. K u r a l ı n a G ö r e M e k a n i k Faaliyet Konularımız Soğutma tesisatları Isıtma tesisatları Sıhhi tesisat Yangından Korunma tesisatları Havalandırma tesisatları Enerji verimliliği Buhar tesisatları

Detaylı

TİP GENİŞLİK (mm) Güç (W/m²) Uzunluk (m) Toplam Güç Toplam Aktif. (W) Eset 60-1,5/50

TİP GENİŞLİK (mm) Güç (W/m²) Uzunluk (m) Toplam Güç Toplam Aktif. (W) Eset 60-1,5/50 ECOFILM Isıtma Folyoları En yeni teknolojilerden yararlanılarak üretilen Ecofilm ısıtma folyoları, özellikle büyük yüzeylerin ısıtılmasında kullanılıyor. Bu ısıtma sistemleri; grafit kaplamalı polyester

Detaylı

TopClean 60 Profesyonel hijyen güvenliği

TopClean 60 Profesyonel hijyen güvenliği Profesyonel temizleme ve teknolojisi TopClean 60 Profesyonel hijyen güvenliği Tüm ayrıntılarıyla TopClean 60 www.meiko.com.tr TopClean 60 Üstün kalite makine temizliği Giriş yüksekliği (mm) Y 420 Ebatlar

Detaylı

En üst düzey verimlilik

En üst düzey verimlilik En üst düzey verimlilik Yüksek kaliteli ısı pompaları EcoTouch COP 5,1 değerine kadar EcoTouch yeni bir boyut getiriyor Performans ve tasarım En temiz ve en ekonomik enerji kaynağı olan ısı yeraltında,

Detaylı

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Kayar Kapılar. 90 Derece Kapılar METAXDOOR MS30/HRC. Hastane Kapıları. Poliklinik Oda Kapıları

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Kayar Kapılar. 90 Derece Kapılar METAXDOOR MS30/HRC. Hastane Kapıları. Poliklinik Oda Kapıları Döner Kapılar Kayar Kapılar Hastane Kapıları 90 Derece Kapılar Security Geçiş Sistemleri METAXDOOR MS30/HRC Poliklinik Oda Kapıları METAXDOOR MS30/HRC hastane odaları, klinik ve laboratuvar odalarında

Detaylı

The experts in rubber and silicone moulding» BENCHMARK S3 benzersiz»

The experts in rubber and silicone moulding» BENCHMARK S3 benzersiz» The experts in rubber and silicone moulding» BENCHMARK S3 benzersiz» BENCHMARK S3 Yeni Standartlar Göz ve Kulaklar için BENCHMARK S3 DESMA nın tamamen yeni özellikler içeren dikey bir makinesidir. ServoGear,

Detaylı

AirMidi Serisi Isı Pompaları

AirMidi Serisi Isı Pompaları AirMidi Serisi Isı Pompaları Otel, tatil köyü, okul, yurt, hastane ve iş merkezleri gibi hizmet binaları, Rezidans, ofis, AVM karışımlı plazalar, Apartman, siteler gibi toplu konut projeleri ve Daire,

Detaylı