hissedin suyu iyi En

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "hissedin suyu iyi En"

Transkript

1 En iyi suyu hissedin İYİ SUYU HİSSET Özel kullanımlı havuzlar için

2 İstiyoruz ki, Yüzerken mutlu ve güvenli olun. Güzel bir havuz suyu içinde rahatlamak muhteşemdir. Bunun için gereken, cilt ve göz dostu, canlı, temiz, bol oksijenli suyu biz sağlarız. Bu nedenle bizim havuzlarımız kokusuzdur En iyi suyun içinde, siz de mutlu olursunuz. Bilirsiniz ki, daima güvendesiniz.

3 05 Ospa-BlueControl Ospa-BlueControl: Tam otomatik ve enerji tasarruflu işletme, kaynağındaki gibi temiz muhteşem bir su temin etmek için Havuz Bilgisayardır. Suyun sıcaklığı, temel değerleri, mekanın klimatizasyonu, atraksiyonlar, aydınlatma ve daha başka ne varsa onları güvenli bir şekilde kontrol edebilirsiniz.. Ospa-Chlorozonanlage Ospa KlorOzon: Ospa, saf klor oksijen bağları ile mükemmel dezenfeksiyon güvenliği sağlar. Bunu taze ve bol oksijenli suda teninizde hissedersiniz. Bu güç yanlızca, gereği kadar, kaliteli sofralık doğal tuzdan sağlanır.. Havuz su hazırlığının en Kral yolu Ospa-Filter EcoClean Super Ospa Filtre EcoClean Süper: Teşekkürler Aktif kömür. Artık Yüzme havuzu kokusu yok. Sadece kristal berraklığında ve doğal temizliğinde bir su var. Ospa Süper Filtre suyu iyice temizler ve hatta tad, koku ve renk maddelerini uzaklaştırır. yüzme havuzu sularına karşı çok mu hassassınız? Vucudun havuz suyuna ve klora tepkimi veriyor? İyi kalitede havuz suyu cildi, gözleri rahatsız etmez, koku yapmaz, daima taze, güvenli ve davetkardır. Bu kaliteye giden yol, emsalsiz bir su hazırlık tekniğinden geçer. BlueControl ün sağladığı otomasyon, kontrol ve güvenlik, Klor ozon tesisinin sofralık tuz ile yarattığı hijyen güvenliği, Süper filtrede aktif karbonun sağladığı etkili filtrasyon, harika havuz suyunun anahtarıdır. Süper filtre + KlorOzon + BlueControl, biri birini tamalayan bu teknikler, Ospa su hazırlık temel özelliğidir.

4 Kristal temizliğinde, kusursuz. 07 Tam otomatik Değişken hızlı Sessiz pompa Top Filtre Modelimiz Ospa-Filtre 10 EcoClean Süper Mükemmel bir su kalitesi elde etmek için ilave olarak aktif kömür tabakası vardır. Devri ayarlanabilir Flüster pompa ve tam otomatik hidrolik ventil max.konfor içindir. Bu Süper donanım diğer Filtreler için de geçerlidir.. Ospa-Filt re 10 Ospa-Filtre 16 Ospa-Filt re 24 Bu kaliteli filtre bilhassa, küçük Büyük özel yüzme havuzları 24 m3/h kapasitesi ile özellikle özel havuzlar ve modernize edilen için uygundur. 16m3/h. büyük açık özel havuzlar için havuzlar içindir. uygundur. Özel Havuzlar için Mükemmel Filtreler Avantajlar Ospa Su hazırlık felsefesindeki ana düşünce; optimal bir filtrasyon ile maksimum kirliliğin filtre edilmesi, beraberinde suyun güvenli dezenfeksiyonuna dayanır. İyi bir filtrenin organik kirlilikleri uzaklaştırması, aynı zamanda, daha az kimyasal ve dezenfektan ihtiyacı demektir. Ospa Filtreleri ve iyi planlanmış iç su dağıtımı sayesinde, tesisinizde maksimum Filtrasyon etkinliği sağlanmış olur. Süper modellerdeki ilave aktif kömür filtre tabakası ile Koku, Tat ve renk maddelerinin sudan uzaklaştırılması garantilenir. Kömür istenmeyen kimyasal maddeleri bağlar, katalitiğe dönüştürür ve çözünmüş organik maddeleri absorbe eder. Daha da önemlisi, bununla birlikte bağlı kloru minimize eder Klor kokusunun esas sebebi, kirliliklerin klorla bağlanmasıdır. Bu hoş olmayan havuz kokusu, süper filtre tarafından etkin bir şekilde uzaklaştırılır.. Maksimum kalitedeki doğal bir yüzme havuzu suyu için, bizim bu mükemmel filtrelerimiz ile çok az miktarda dezenfeksiyon maddesine ihtiyaç duyulur Ospa EnerjiPlus Bizim tekniğimiz, EcoClean filtrelerimizde özellikle, enerji tasarruflu devir sayısı ayarlanabilir pompalar ve büyük boyutlu Ospa Hidromanyetik ventiller ile çalıştığında ekstra enerji tasarrufu sağlanır. Filtrasyon ve filtre temizliğinin optimal sonuçları için, Mükemmel iç akış ve ters yıkama. Mükemmel bir kalite için uzun ömürlü materyaller, örneğin; Bronz, V4A paslanmaz çelik gibi. Maksimum kaliteli havuz suyu için, çok düşük miktarda dezenfeksiyon maddesi kullanımı. Kristal temizliğinde, tatsız, renksiz, kokusuz, hijyen ve cilt dostu havuz suyu.

5 Hissedilir güzellikteki suyun keyfi 09 Göz ve cilt dostu Doğal ve taze Tam otomatik Ospa-ChlorOzon (KlorOzon) Güvenli dezenfeksiyon, yüksek su kalitesi: Ospa Klorozon cihazı açık ve kapalı özel yüzme havuzlarında yüksek hijyen güvenliğini sağlamak orteile içindir. Ospa En ileri havuz teknolojisi Avantaj: Siz, en doğal suyun konfor ve güvenliğinimi istiyorsunuz? Biz bunun için en doğru adresiz. Biz, sizin yüzme havuzunuzda, dezenfeksiyon ve su hazırlığı için, sadece içme suyunda izinli olanları kullanıyoruz. KlorOzon cihazlarımız, sizin yüksek beklentilerinizi tam olarak yerine getirir. İleri teknolojiyi kullanarak, doğal sofralık tuzdan, sadece ihtiyaç kadar dezenfeksiyon maddesi üretir. Ospa KlorOzon cihazların ürettiği klor+oksijen bağları ile yüksek Redoks değerlerine, dolayısıyla da yüksek dezenfektan etkinliğine ulaşılır. Saf klor ile beraber havuza verilen oksijen bileşikleri suyu özellikle taze yapıyor. Ospa KlorOzon sisteminin bir diğer avantajı da, otomatik ve atık maddesi z oluşudur. Sadece, suyun dengesi için, çok az miktarda ph(-) maddeye ihtiyaç duyulabilir. Ospa BlueControl (Havuz bilgisayarı) ve Ospa CompactControl her şeyi sizin için otomatik olarak ayarlar. Kalite garantisi: Ospa-ChlorOzon, Gelsenkirschen-Hijyen enstitüsü tarafından denenmiştir. Dezenfeksiyon etkinliği: Mükemmel Ospa EnerjiPlus Klorozon cihazları özellikle ekonomiktir ve işletme maddesi olarak sadece yüksek değerli rejenere tuza ve suya ihtiyaç vardır. Gelişmesi için onyıllarca deneyim, İmalat garantili yüksek güvence. Sadece yüksek değerli rejenere tuz ihtiyacı. Dezenfeksiyon kimyasalları depolama ve stoklama ihtiyacının olmaması. Hijyenik ve bol oksijenli hissedilir su. Düşük ph- maddesi ihtiyacı.

6 Maksimum kontrol, güvenlik ve konfor 11 Smartphone Sıcaklık Whirlpool Örtü-Kapama Atraksiyonlar Aydınlatma Su Kalitesi PowerSwim Klimatizasyon Su hazırlık Tekniği AKILLI KOMPLE SİSTEM Avantaj: Klima bağlantısı: Mekan ısısı ve nemi için Ayar ve Gösterge. Dokunmatik ekranla ilave fonksiyonlar için detaylı alt menüler.. Işık kontrol: Programlanabilir 6 farklı Işık senaryosu (2 RGB Kanal-12 DIM kanalı) Ospa BlueControl, akıllı teknik havuzun tüm fonksiyonlarını tam olarak kumanda ve kontrol eder. Bu yenilikçi teknoloji ile enerji tasarrufu ve su değerlerinin daima doğru olmasını garanti eder. İster Whirlpool, havuz suyu sıcaklığı, mekanın kliması, havalandırması, karşı akım yüzme tesisi isterseniz aydınlatmalar, bunların hepsinin kumandası tek bir cihazdan olmaktadır. BlueControl ekran bilgileri, kumanda ayar ve ölçüm ile havuzunuzda maksimum Konfor ve güvenliği sağlarsınız. Su hazırlık tekniğiniz tam kontrol altındadır. Akıllı kontrol ile, eneji tasarufu potansiyelini yüksektir. Dokunmatik ekran yüksek çözünürlüklüdür. Akıllı kontrol; (açma, kapama hariç) tüm fonksiyonlar akıllı telefonunuzda, tabletinizde, bilgisayarınızda. Kolay ve sezgisel işletme.

7 Akıllı havuz için Ospa Bus sistemi Plug & Play Modern & Kolay Bus Tekniği Küçük Kontrol edilmiş Hazır, Ayarlı Ospa-BlueControl - Kumanda Ospa-CompactControl -2 Ospa BlueControl Kumanda dolabı: Ospa Modern yüzme havuzları veya modernize edilen tesislerde BlueControl Kumanda dolabı, Tüm havuz tekniğinin ölçüm ve ayar tekniğinin ana elemanıdır. Grafik LCD şalt merkezidir. Bütün bilgilerin, kumanda ve kontrol ekranlıdır. ph değeri-redox potansiyeli serbest klor ve için ilgili cihazlara akışı buradandır.. havuz sıcaklığını gösterir ve ayarlar. Yüksek kaliteli havuzlar için yüksek tenoloji çözümü Avantaj: Ospa-Bus kapalı bir sistemdir. Tüm bileşenlerin tamamlanmış programıdır ve kullanıma hazırdır. Ospa BlueControl kumanda dolaplarında, tüm kablo bağlantıları yapılmış ve fabrika kontrol edilmiştir. Ayrıca tüm önemli kumanda fonksiyonları ve bağlantı yerleri kullanım için hazırdır. Bu bilgiler aynı zamanda, eğer varsa Akıllı bina sisteminede kolayca aktarılabilir. Ayrıca Havuz tekniğindeki tüm ayarlara ve onların alt ayarlarına, cep telefonunuzdan da kolayca ulaşmanız mümkündür. Yani uzaktan her şeyi idare edebilirsiniz. Ospa Kumanda tekniği her şey dahil bir paket olarak hazırdır, kontrol edilmiş ve binlerce kez uygulanmıştır. S Tüm Ön ayarlar kumanda komple tek bir cihazdadır yapılmış olarak teslime hazırdır Kolay Montaj, kolay İşletme Tüm cihazların ekonomik ayar seçenekleri işletmesi için akıllı Pek çok önemli klima üreticisi, kendi klima cihazlarını Ospa Bus sistemine bağlayarak, hava değerlerini ve klimanın kontrolünü, böyle bir konforlu çözüme bağladıkları için öğünmektedirler. Hem OPC-Server, KNX hem de EIB - Ospa BlueControl de, su hazırlık tesisinden havuza ait gelen tüm bilgiler, Aydınlatma, Klima ve bağlı Atraksiyonlar bir bağlantıyla kullanıma hazırdır. r Ayrıca Ospa BlueControl sahip olduğu Uzaktan gösterge cihazı ile tüm ayar ve değerleri ister havuz mekânından isterseniz oturma salonunuzdan görüp yapabilirsiniz. Tekniğin tam otomatik kontrol ve ayarı esnasında, tüm atraksiyonları kendiniz konforlu bir şekilde, dilediğiniz gibi yapabilirsiniz... Ospa Enerj i Plus. BlueControl, pek çok alanda havuzda etkin enerji tasarufunun anahtarıdır. Güvenilir ve hızlı veri akışı, bireysel sistem bileşenleri Sabit bir yere bağlı kalmadan, Mobil telefon ile bağlantı imkanı. Tüm bağlantı ve parçalar için güvenli yerlerdedir.

8 Zevkinize ve imkanlarınıza göre 15 Ospa EnergiePlus Kleine Maßnahme, große Wirkung: Das Ospa-Energieeffizienzprogramm sorgt für höchste Energieeinsparung, z.b. mit der automatischen Schwimmbadabdeckung, dem Schutz vor Wärmeverlust. Skimmerli havuz tekniği Taşmalı havuz tekniği 10 Özel ve özellikle kapalı yüzme havuzları için, yer tasarruflu ve uygun fiyatlı bir çözümdür. Taşma kanalları ve Rezerv depo bu sistemde yoktur. Su yüzeyi havuz kenarından aşağıdadıradır. Su yüzeyden Skimmer aracılığıyla emilir ve su hazırlık tekniğince temizlenir cher Filtre 2 Pompa 3 Isıtıcı 4 KlorOzon 5 Atık deposu 6 ph(-) Düşürücü dozaj tesisi 7 ph(+)yükseltici dozaj tesisi 8 Kumanda tablosu 9 Ölçüm istasyonu 10 Ospa-BlueControl - Uzak pil ot 11 Yandan besleme 12 Yüzey sıyırıcı (Skimmer) 13 Dip emiş- Dip deşarj Üstten taşmalı havuzlar, imaj ve mimari olarak iyi bir etkiye sahiptirler. Su yüzeyi ve havuz platformu tek bir düzlem oluşturduğundan havuz daha büyük görünür. Yüzme esnasında göz hizası suyun üzerindedir, havuz kenarına takılmaz, tüm yönlerde engelsiz bir görüş sağlanır. Havuz çepe çevre taştığından yüzeydeki kirlilik kolayca sistemden uzaklaşır.. 1 Filtre 2 Pompa 3 Isıtıcı 4 KlorOzon 5 Atık deposu 6 ph(-)düşürücü dozaj tesisi 7 KH(+)/pH(+)yükseltici dozaj tesisi 8 Kumanda tablosu 9 Ölçüm istasyonu 10 Ospa-BlueContr ol - Uzak plot 11 Taban beslemeler 12 Taşmalar 13 Rezerv depo

9 Kişisel beklentilerinizi yükseltin,daha fazlası için imkanımız var 17 Kendinize Havuz-WP kombinasyonunu az yer ve yüksek su kalitesiyle problemsizce yapabilirsiniz. Havuz ve WP tek bir su hazırlık tesisi ile ekonomik bir şekilde çalıştırılabilir.. Ospa-Yüzme havuzu - WhirlPool kombinasyonu Ospa Havuz- Whirl-Pool Kombinasyonu: Whirl Pool un içersinde, sıcak suda, rahatlatıcı Hava masajının keyfini çıkarın 2 İdeal su sıcaklığını kendiniz ayarlayın. Bunun için sadece akıllı Ospa tekniğine ve ayrıca havuz suyunun ısıtılmasına ihtiyaç vardır. Ospa ile enerji verimli kullanılır Çift gözlü Rezerv Depo 2 Çevirme ventili 3 Ospa Süper-Jet li WhirlPool 4 Genel su hazırlık Tesisi 1 2

10 Relaks olun ve rahatlayın 19 Ospa WhirlPool size sonsuz rahatlama fırsatı sunar. Tüm vücudunuz, süper bir girdap etkisini hisseder. Ospa masaj ve girdap sistemlerine kendinizi bıraktığınızda, tüm stresi de arkanızda bırakırsınız. Ospa WhirlPool ları pek çok renk ve modele sahiptir. Skimmerli veya üstten taşmalı hazır küvetler, veya yerinde betonarme olarak yapılanlar, kısaca sizin tüm beklentileriniz için çözümümüz vardır. Alicante Hazır küvet 2550x2550mm ölçülerindedir. Hacmi yaklaşık 1600 lt. Ergonomik formlu, masaj oturma yerleri ile çok konforludur. Giriş basamakları profil olup 4 Kişiliktir. Elba Ü Dış ölçüleri:2530x2530mm. Hacmi yaklaşık 1450lt. hazır. küvet bir mekanın köşesine yerleştirmek için uygundur. Küçük mekanlarda yerleştirmek mümkündür. Çeşitli renkleri vardır.4-5 kişiliktir. Hava kanalı 70 adet masaj ağzına sahiptir. Salo Dış ölçüleri 2200x1950mm. Renk:Beyaz. Çeşitli havuz eğlenceleri, hava fanı, super-jet pompası ve sualtı aydınlatması, hazır olarak komple izoleli küvettedir. Skimerlidir ve ergonomik formlu oturma yerleri vardır. Gardone Dış ölçüleri 2200x1950mm. Renk:Beyaz. Çeşitli havuz eğlenceleri, hava fanı, super-jet pompası ve sualtı aydınlatması, hazır olarak komple izoleli küvettedir. Skimerlidir ve ergonomik formlu oturma yerleri vardır. Ospa Enerji Plus Ospa BlueControl çok sayıda enerji tasarruf fonksiyonuna sahiptir. Özellikle açık havuzlarda, havuzun ısı yalıtımlı örtüsü iyi bir avantaj sağlar.

11 FloatingSpa ile bütün yüklerinizden kurtulun 21 Wellnes te yeni Trend Avantaj Floating ile, günlük telaşların ve aşırı duygusal yüklerin neden olduğu, stres semptomları, etkin şekilde çözülür. Bunun için Ospa, Ospa Fluating tuz hazırlık tesisini geliştirmiştir. Her kullanıcı, açık küvet içinde, mikropsuz, hijyenik ve taze suyu bulur.. Bizim teknik Knowhow servisimiz, sizin kaygısız ve hijyenik bir Floating keyfiniz için çalışmaktadır. Luks: Kişisel olarak geniş bir odada açık küvet içinde rahat bir eğlence sağlanır Vücut sıcaklığındaki çok yoğun tuzlu suda ağırlıksız olarak yüzersiniz. Kısa sürede, dış uyaranlar olmadan tüm gerginliklerinizden kurtulup yeniden dinç bir vücuda sahip olursunuz. Floating yeni Wellness eğlencesidir. Floating kullanım raporlarında sadece stres giderici değil, aynı zamanda ağrı giderici olduğu da belirtilmektedir. Spa merkezlerinde Floating rahatlatıcı ve eğlendirici faktör olarak en öndedir. Ospa tuz hazırlık tekniğinde; deri ile uyumlu tuz ve su yüksek konsantrasyonda hazırlanır. Küvetin tam otomatik dolum ve deşarjı ve tuzlu suyun hazırlanması bu teknikle yapılır. Bununla birlikte Tuz Sudaki yüksek tuz konsantrasyonundan sebep sistem bileşenleri hep korozyona dayanıklı malzemelerdir. Bunun için bizim ekipmanlarımız tuza dayanıklı malzemelerdendir. Ospa Enerji Plus Bizim tuz cihazımızda özellikle tasarruflu çalışır. Tuz bir sonraki kullanım için tekrar hazırlanır.. Güvenlik:Her müşteri için hazırlanan temiz hijyenik mikropsuz tuz. Konfor: Su hazırlık prosesi akıllı kumanda aracılığı ile tam otomatik olarak ayarlanmaktadır.

12 Ospa-PowerSwim; Profesyonelce antreman imkanı 23 Dar alanda sonsuz yüzme Avantaj Ospa da sportif karşı akım yüzme tesisi şimdi artık yeni boyutlarında. Yenilenen karşı akım tesisi havuzda kuvvetli bir yüzme kanalı oluşturmakta. Bir kenardan emilen su diğer kenardan sürekli yatay bir akış olarak verilir.. Bir karşı akımdan daha fazlasıdır. Tüm havuz hacmi hareketin içindedir. 150m3/h akış debisi uzun mesafe 3 yüzme imkanı verir Önemli bir avantajı: Ospa PowerSwimm 3 ün kapasitesi 150m3/h.dir. Gittikçe şiddeti artan 3 kademelidir. Ospa Karşı akımla sportif olarak hertürlü güçlüğe meydan okunur. Su akışının gücü ospa BluControl üzerinden de bireysel olarak ayarlanabilir. Bu ayarı su içindeki sensör düğmesiyle de yapmak mümkündür. Farklı güç kademelerinin ayarları uzaktan göstergede de renkli olarak gösterilmiştir Bu sistem size pek çok antrenman imkanlarını konforlu bir şekilde sunar. Ospa PowerSwim 3 ile antrenman zaman ve süresini siz belirleyebilirsiniz... Genişliği ve akış hızı hep aynı olduğundan sabit tempoda yüzmeye olanak tanır. Kolayca egzersiz ve kondisyon antrenmanı mümkündür Çok sayıda düzenleme olanağına sahiptir. Basma ağızları sayısı büyüklük ve ihtiyaca göre rahatça düzenlenebilir.

13 25 Fitnes, Spa, Kondisyon, Eğlence ve Enerji Masaj istasyonu Omuz masajı LED-Aydınlatma, 3x3Watt/RGB : Şelale Havuz duvarına yerleştirilen Masaj ağızları ile Kaslar için hedefe yönelik gevşeme sağlar. Bu bir masaj pompası ile istenen güce ayarlanarak sağlanır. Özellikle hava karışımlı olduğunda y bir masaj etkisi sağlar. Kuvvetli su akışı ile çok eğlencelidir. Omuz ve boyundaki sertleşmiş kaslar için etkilidir. Farklı modelleri vardır. Gözler ve ruh için değişen renklerle etkileyici bir aydınlatma sunar. Hem RGB renkli hem de Beyaz olabilir. Ospa BlueControl kumanda edilebilir. Güçlü bir su düşümü, gergin boyun ve omuz kasları için rahatlama sağlar. Kumandası su altında aydınlatılmış sensörlü bir düğmeyle de kolayca yapılabilir. Hava yatağı Hava püskürtme LED-Aydınlatma, 15x3 Watt/RGB ColorPoint Ospa hava püskürtme plakasından çıkan binlerce hava kabarcığı büyük bir keyif sunar. Havuz tabanına veya havuz içi oturma setine yerleştirilebilir. Coşkulu bir havuz frei wählbar. içi eğlence için zorunludur. Göz kamaştırmayan bir aydınlatma ile size akşamları yüzerken çok farklı bir ortam sunulur. RGB renkleri veya Beyaz seçilebilir. Kumandası Ospa BlueControl üzerindendir.. Renkli su çıkışları: Fiber optik tekniği ile Monte edilmiş olan Ospa ColorPoint ler çok etkili bir su atraksiyonudur. Kaynaktan fışkıran renkli suyun sakinleştirici etkisi. İstenen sayıda düzenlenebilir. Sportif yüzmelerden sonra, rahat hava yatakları dinlenmeyi sağlar. 3 adede kadar havuz çanağına monte edilebilir. olorpoint

14 Istanbul den fazla çalışır referans. Tamamen, Madde in Germany yılından bu yana, havuz tekniğin in öncüsü. Havuz tekniğindeki en güvenilir üretici. Tüm havuz sisteminin önde gelen tedarikçisi, En büyük yeniliklerin ve patentlerin sahibi. Daima karşınızda en iyi mühendisler, tasarımcılar, teknik elemanlar ve ekipmanlar. Asla yanılmazsınız. Cenap Şahabettin sok. 69 Koşuyolu İstanbul Tel: Fax: Kontak Ospa Apparatebau Pauser GmbH & Co. KG Goethestraße 5 D Mutlangen Tel.: Fax: Mail: Web:

15 0053P Konzeption & Gestaltung TN34.DE Ospa Schwimmbadtechnik Tel:

ULUSAL HAVUZ ENSTİTÜSÜ TEKNİK KOMİSYONUNU ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA HAZIRLANMIŞTIR.

ULUSAL HAVUZ ENSTİTÜSÜ TEKNİK KOMİSYONUNU ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA HAZIRLANMIŞTIR. TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI HAVUZ TESİSATI MÜHENDİS YETKİLENDİRME KURSU NOTLARI MİEM ULUSAL HAVUZ ENSTİTÜSÜ TEKNİK KOMİSYONUNU ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA HAZIRLANMIŞTIR. E.ERKOÇ Güncelleme Mayıs 2007 HAVUZ

Detaylı

Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite Fine sort wie nobel begoren ist pandore Dem form inte heller miedom. 65-100 kw. Ergo winston hanse

Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite Fine sort wie nobel begoren ist pandore Dem form inte heller miedom. 65-100 kw. Ergo winston hanse [ Hava ] [ Su ] [ Toprak ] Ergo winston hanse Flicka Buderus are sweet Duvar also Tipi och Yoğuşmalı ganska weder Kazan 65-100 kw [ Buderus ] Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite Fine sort wie nobel begoren

Detaylı

Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite

Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite Logamax Buderus Plus GB162 Yoğuşmalı Duvar Kazan Tipi Yoğuşmalı Kazan 65-100 kw Logamax plus GB162 Kompakt Boyutlar, Yüksek Kapasite 1 Logamax plus GB162 Performansı, memnuniyetinizi artıracak. Kaliteli

Detaylı

TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ TS 11899

TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ TS 11899 TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ TS 11899 YÜZME HAVUZU SUYUNUN HAZIRLANMASI, TEKNİK YAPIM, KONTROL, BAKIM ve İŞLETMESİ İÇİN GENEL KURALLAR NİSAN 2000 Bu standart; TSE Teknik kurulunun 25 Nisan 2000 tarihli

Detaylı

TS 11899 YÜZME HAVUZLARI, SUYUN HAZIRLANMASI,TEKN YAPIM, KONTROL, BAKIM

TS 11899 YÜZME HAVUZLARI, SUYUN HAZIRLANMASI,TEKN YAPIM, KONTROL, BAKIM TS 11899 YÜZME HAVUZLARI, SUYUN HAZIRLANMASI,TEKNİK YAPIM, KONTROL, BAKIM ve İŞLETMESİ GENEL KURALLAR TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ Necatibey cad, 112 Bakanlıklar ANKARA NİSAN 2000 Bu standart; TSE Teknik

Detaylı

Banyo ve Zemin için Viega Drenaj Teknolojisi.

Banyo ve Zemin için Viega Drenaj Teknolojisi. Banyo ve Zemin için Viega Drenaj Teknolojisi. 2 Viega. Çok daha iyi bir fikir! Bazı şeyler vardır ki, hiç geçmişte kalmazlar. Aradan 110 yıl geçse bile. Viega da inovasyon ve girişimcilik ruhu gecmiştekinden

Detaylı

Küçük Devler ve Octoplus Yıkama, Kurutma, Ütüleme

Küçük Devler ve Octoplus Yıkama, Kurutma, Ütüleme Küçük Devler ve Octoplus Yıkama, Kurutma, Ütüleme Miele Yıkama, Kurutma, Ütüleme Verimli ve geniş kapsamlı çamaşır bakımını garanti eder Daima Daha İyi Miele kalite demektir. Daima Daha İyi sloganı 110

Detaylı

TÜRK STANDARDI TURKISH STANDARD

TÜRK STANDARDI TURKISH STANDARD TÜRK STANDARDI TURKISH STANDARD TS 11899 Nisan 2007 (TS 11899: 2000 + T1: 2003 dahil) 2.Baskı ICS 03.080.30; 13.060.99 YÜZME HAVUZLARI SUYUN HAZIRLANMASI, TEKNİK YAPIM, KONTROL, BAKIM VE İŞLETMESİ İÇİN

Detaylı

MODEL RX5 SERİSİ ISI GERİ KAZANIMLI HAVALANDIRMA. En iyisini yapmaya konsantre oluyoruz. Her zaman ve her koşulda...

MODEL RX5 SERİSİ ISI GERİ KAZANIMLI HAVALANDIRMA. En iyisini yapmaya konsantre oluyoruz. Her zaman ve her koşulda... MODEL RX5 SERİSİ ISI GERİ KAZANIMLI HAVALANDIRMA En iyisini yapmaya konsantre oluyoruz. Her zaman ve her koşulda... Basit ve Verimli Mükemmel Hava Kalitesi ve inanılmaz Isı Değiştirici Verimliliği Rulo

Detaylı

Genel ve ticari mekanlar için.

Genel ve ticari mekanlar için. Genel ve ticari mekanlar için. Geberit sıhhi tesisat sistemleri 2 Geberit bataryalar, rezervuarlar ve mekanizmalar iyi bir izlenim bırakır. Huzurevleri, restoranlar, oteller, hastaneler, idari binalar

Detaylı

Her zaman iyi bir çözüm.

Her zaman iyi bir çözüm. Her zaman iyi bir çözüm. Geberit Montaj Sistemleri Bilgi bir ilham kaynağıdır. Günümüzde banyolar bu şekilde yapılıyor. Oda tasarımı, inşaat alanında hızlı montaj konusunda sınırlama yoktur, yalnızca diğer

Detaylı

Su analizi için proses cihazları

Su analizi için proses cihazları Su analizi için proses cihazları İçme suyu ve atık suya yönelik ürünler ve hizmetler Doğrudan üreticiden: Ürünler, sistemler ve servis Kaliteli ürünler, sistem çözümleri ve kapsamlı hizmet arıyorsunuz.

Detaylı

SEMİNER KULLANICI EĞİTİM SEMİNERİ 2006 ADRAMİS TERMAL OTEL EDREMİT

SEMİNER KULLANICI EĞİTİM SEMİNERİ 2006 ADRAMİS TERMAL OTEL EDREMİT SEMİNER KULLANICI EĞİTİM SEMİNERİ 2006 ADRAMİS TERMAL OTEL EDREMİT YÜZME HAVUZU KULLANMI Kent yaşamının verdiği dayanılmaz stres sonucu, her gelir grubundan insan için tatil yapma, kent dışında dinlenme

Detaylı

Viega bağlantı sistemleri. Daima doğru bağlantı.

Viega bağlantı sistemleri. Daima doğru bağlantı. Viega bağlantı sistemleri Daima doğru bağlantı. 2 Viega. Çok daha iyi bir fikir! Bazı şeyler vardır ki, hiç geçmişte kalmazlar. Aradan 110 yıl geçse bile. Viega da inovasyon ve girişimcilik ruhu gecmiştekinden

Detaylı

tmmob makina mühendisleri odası HAVUZ KONFERANSI BİLDİRİLER KİTABI 20 ŞUBAT 1999 İSTANBUL MMO Yayın No: 214

tmmob makina mühendisleri odası HAVUZ KONFERANSI BİLDİRİLER KİTABI 20 ŞUBAT 1999 İSTANBUL MMO Yayın No: 214 tmmob makina mühendisleri odası HAVUZ KONFERANSI BİLDİRİLER KİTABI 20 ŞUBAT 1999 İSTANBUL MMO Yayın No: 214 tmmob makina mühendisleri odası i Sümer Sok. No: 36/1A Kızılay/ANKARA Tel : 0 312231 31 59231

Detaylı

WC ve Pisuvar Yıkama Sistemleri, Schell den.

WC ve Pisuvar Yıkama Sistemleri, Schell den. WC ve Pisuvar Yıkama Sistemleri, Schell den. SCHELL. Genel ve Ticari WC lerde Uzman Fabrika 1 İdari bina ve eğitim merkezi bulunan üretim tesisi WC sıva altı yıkama sistemi COMPACT II için EDITION ECO

Detaylı

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye Setaltı bulaşık makineleri UC Serisi Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye UC-XL UC-L UC-M UC-S Önsöz Değerli gastronomlar, Son yıllarda gastronomi dünya çapında hızla değişim ve gelişim gösterdi.

Detaylı

Audi A6 allroad quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde

Audi A6 allroad quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde A6 Audi A6 allroad quattro Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A6 allroad quattro Teknik 22 Audi ultra 30 MMI MMI Multimedya arayüzü 24 FSI /TFSI 31 Audi connect 26 TDI 32 Audi

Detaylı

Ankastre Ürün Broürü. Ankastre Ürün Broşürü. Serviste mükemmellik. Gelecek evinizde.

Ankastre Ürün Broürü. Ankastre Ürün Broşürü. Serviste mükemmellik. Gelecek evinizde. Serviste mükemmellik. Siemens, ev teknolojisindeki tüm bilgi ve deneyimini kullanarak ev aletlerinin kaliteli, dayan kl ve uzun ömürlü olmalar n sa lar. Olas bir ar za halinde ise Yetkili Servislerimiz

Detaylı

Villavent Konut Havalandırma Sistemleri

Villavent Konut Havalandırma Sistemleri Fanlar Isı Geri Kazanım Üniteleri Soğutma Grupları ve Klimalar Hava Dağıtım Ürünleri Hava Perdeleri ve Isıtma Ürünleri Villavent Konut Havalandırma Sistemleri Systemair den akıllı havalandırma çözümleri

Detaylı

STANDARTLARA UYGUN, TEMİZ, SAĞLIKLI, GÜVENİLİR HAVUZ SUYU İÇİN

STANDARTLARA UYGUN, TEMİZ, SAĞLIKLI, GÜVENİLİR HAVUZ SUYU İÇİN STANDARTLARA UYGUN, TEMİZ, SAĞLIKLI, GÜVENİLİR HAVUZ SUYU İÇİN Kullandığınız kimyasalın yalnızca en iyilerden oluştuğundan emin olmak istiyorsanız. Hangi malzemenin hangi koşullarda, ne oranda kullanılmasının

Detaylı

NeoPlus GB072 Yoğuşmalı Kombi. [ Hava ] [ Su ] [ Toprak ] [ Buderus ] Maksimum Enerji Maksimum Konfor. Isıtma Bizim İşimiz

NeoPlus GB072 Yoğuşmalı Kombi. [ Hava ] [ Su ] [ Toprak ] [ Buderus ] Maksimum Enerji Maksimum Konfor. Isıtma Bizim İşimiz [ Hava ] [ Su ] NeoPlus GB072 Yoğuşmalı Kombi [ Toprak ] [ Buderus ] Maksimum Enerji Maksimum Konfor Isıtma Bizim İşimiz Tasarruflu, Ekonomik! Logamax plus GB072! Enerji tasarruflu yoğuşmalı kombi teknolojisine

Detaylı

TITRE DE RUBRIQUE # 1inci en güzel yüzme. havuzu Uluslar arası yarışmaşı. İnter@ktivite

TITRE DE RUBRIQUE # 1inci en güzel yüzme. havuzu Uluslar arası yarışmaşı. İnter@ktivite TITRE DE RUBRIQUE # İnter@ktivite 2012 çoklu ortam desteklerimiz EuroSpaPoolNews.com ve PiscineSpa.com için her zamankinden daha fazla inter@ktif olacak. Bir kaç ay önce, çevrimiçi toplulukların ve sosyal

Detaylı

KNX Sensör Broşürü. ABB i-bus KNX Bina Sistemi Teknolojisi Merkezileştirilmiş, rahat işletme ve görüntüleme

KNX Sensör Broşürü. ABB i-bus KNX Bina Sistemi Teknolojisi Merkezileştirilmiş, rahat işletme ve görüntüleme KNX Sensör Broşürü ABB i-bus KNX Bina Sistemi Teknolojisi Merkezileştirilmiş, rahat işletme ve görüntüleme KNX sensörleri ABB i-bus KNX İşletim ve doğrudan görüntüleme Ağ altyapısına sahip binalar, bağımsız

Detaylı

HAVUZ TANITIM VE KULLANIM KİTAPÇIĞI

HAVUZ TANITIM VE KULLANIM KİTAPÇIĞI HAVUZ TANITIM VE KULLANIM KİTAPÇIĞI 2 ÖNSÖZ...3 SKİMMERLİ SİSTEM NEDİR? (ÇELİK/PANEL)...4 SKİMMERLİ YÜZME HAVUZLARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER!...4 FİLTRASYON SİSTEMİ NEDİR? NE İŞE YARAR?...4 FİLTREMİZİN

Detaylı

%30. Daire İstasyonu sistem konsepti projenizle en önde olun. www.tr.evoflat.danfoss.com. TASARIM REHBERİ A DAN Z YE Danfoss EvoFlat sistemi

%30. Daire İstasyonu sistem konsepti projenizle en önde olun. www.tr.evoflat.danfoss.com. TASARIM REHBERİ A DAN Z YE Danfoss EvoFlat sistemi TASARIM REHBERİ A DAN Z YE Danfoss EvoFlat sistemi Daire İstasyonu sistem konsepti projenizle en önde olun %30 Merkezi ısıtma konusunda bilinç arttırıldığında enerji tüketimi %30 düşürülebilmektedir. www.tr.evoflat.danfoss.com

Detaylı

Ürün Kataloğu. Sistem Çözümleri. Innovation has a name.

Ürün Kataloğu. Sistem Çözümleri. Innovation has a name. Ürün Kataloğu Sistem Çözümleri Innovation has a name. ÜRÜN KATALOĞU İÇİNDEKİLER İçindekiler 2 A.O. SMITH SU TEKNOLOJİLERİ HAKKINDA 4 EVSEL ÇÖZÜMLER 6 Lal WP / Lal NP Ters Osmoz Su Arıtma Sistemleri 8 Lal-267WP

Detaylı

Banyonuz için yeni fikirler.

Banyonuz için yeni fikirler. Geberit International Sales AG CH-8640 Rapperswil İsviçre sales.ch@geberit.com www.geberit.com Banyonuz için yeni fikirler. Tarza göre banyo yenileme int.en 00063-12/108 - Geberit International Sales AG

Detaylı

Bosch klimalar ile sıcakları dışarıda bırakın.

Bosch klimalar ile sıcakları dışarıda bırakın. Bosch klimalar ile sıcakları dışarıda bırakın. Bosch Klimalar 2013 www.bosch-home.com/tr BoschHomeTurkiye Sadece bugünkü değil gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler. Bosch un sürdürülebilir,

Detaylı

İçindekiler. Tesis örenkleri 68 Bireysel taleplere uygun tesisler. Elyaf teknolojisi

İçindekiler. Tesis örenkleri 68 Bireysel taleplere uygun tesisler. Elyaf teknolojisi Harman hallaç İçindekiler Elyaf teknolojisi 2 Çok iyi çözümler vardır, fakat sadece bir tanesi idealdir! 3 Türünde eşsiz: En dar alanda dahi 2000 kg/saat'lik üretim kapasitesi! 4 Tasarruf potansiyeli

Detaylı