Dünyanın En Büyük Aşındırıcı Zımpara Firması İmaj Otomotiv Bünyesinde...

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Dünyanın En Büyük Aşındırıcı Zımpara Firması İmaj Otomotiv Bünyesinde..."

Transkript

1 Nisan Sayı 9 BÜLTEN MxS yayın organıdır (Parayla satılmaz). Mxs APPP EXPO 2015 Shanghai China Fuarında Yenilikleri her zaman en iyi şekilde takip etmeye devam ediyoruz. Fuarı yeni fikirlerimizle tamamladık. Dünyanın En Büyük Aşındırıcı Zımpara Firması İmaj Otomotiv Bünyesinde... Norton, dünya genelinde daha farklı pazarlara ulaşmak için aşındırıcılar portföyünü yıllar içinde genişletmiştir. Önder Ticaretin Sahibi Ahmet Burak Önder ile Söyleyişimiz... Pazarın ihtiyacı olan ürün çeşitliliğine cevap verebilmesi de MxS i tercih sebeplerinden birisidir.

2 HABERLER Mxs APPP EXPO 2015 SHANGHAI CHINA FUARINDA...

3 MxS her konuda olduğu gibi Dijital Baskı Malzemeleri konusunda da dünyanın dört bir yanını gezerek yenilikleri takip ediyor. APPP Expo 2015 SHANGHAI, CHINA Dijital Baskı Malzemeleri Fuarı nda kullandığımız mevcut ürünlerin yeniliklerini takip ederek ve piyasamızın şartlarına uygun kaliteli ürünler için anlaşmalar yaparak ve üretim tesislerini ziyaretler ile kullanıcılardan aldığımız bilgiler doğrultusunda fiyat ve kalite ön planda olarak çalışmalarımızı tamamladık.

4 BAYİ SÖYLEŞİ Hizmet verdiğimiz firmaları iyi seçmek durumundayız. Kadir Bey, kısaca kendinizi ve firmanızı bize anlatır mısınız? 1998 yılında DYO Oto Tamir Boyaları Satış Temsilciliği ile başladığım iş hayatıma 2003 yılında SİKA Oto Tamir Grubu Bölge Sorumlusu olarak devam ettim yılında ise Halil Bahadır ASAYOĞLU Bey ile ortak olarak DEVA ENDÜSTRİ LTD ŞTİ yi kurduk. Oto tamir boyaları sektöründe Çukurova, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesine İMAJ Otomotiv in MxS ve Helper markalı ürünlerini ayrıca Sintaş, Mobihel Oto Tamir Boyalarını ve Oto Cam Yapıştırma sektörü ile ilgi ürünleri toptan pazarlıyoruz. Sizin ve Bahadır Beyin tecrübeleri birleşince piyasamızda hizmet vermeyi iyi bilen bir Deva Endüstri oluştu. Evet yılında beri piyasa hizmet veren Bahadır Beyin sahibi olduğu SİSTEM KİMYA nın tecrübesi ile verdiğimiz hizmetin kalitesi çok olumlu karşılandı. Tecrübe her zaman insanın doğru zamanda doğru işler yapmasını sağlıyor. Oto Tamir Boyaları Sektörünün şu andaki durumunu bize değerlendirir misiniz? Ne yazık ki şu an içinde bulunduğumuz durum pekiyi değil. Hizmet verdiğimiz firmaları iyi seçmek durumundayız. Hızlı bir satış sirkülasyonundan ziyade tahsilat yönünden gözümüzün arkada kalmaması gerekiyor ki geleceğe daha emin adımlar atalım. Mal alımına dikkat eden, kaliteyi gözeten, tahsilatında daha dikkatli firmaları seçiyoruz. İMAJ Otomotiv i bize değerlendirir misiniz. İmaj Otomotiv in, Oto Tamir Sektöründe sarf malzemenin tekelleşmesini önlemesi, kaliteli ürünü uygun şartlarda piyasa sunması bizim için çok önemli. Bu güne kadar da standartların dan hiç ödün vermemesi ve vermeyecek olması da bizi mutlu ediyor. İmaj Otomotiv in MxS ve Helper markalarıyla müşterimize hizmet vermeye başladığımız günden bu yana sorunsuz satışın keyfini yaşıyoruz. Kısacası piyasadaki tecrübemizin yanına 20 yıllık İmaj Otomotiv in tecrübesini de ekleyince açamayacağımız kapı kalmıyor. İmaj Otomotiv den beklentileriniz nelerdir? Teknik açıdan, kalite açısından ve prensip açısından hiçbir beklentim yok. Zaten İmaj Otomotiv üstüne düşen her şeyi layıkıyla yerine getiriyor. İmaj Otomotiv i ürün satın aldığımız bir firma olarak değil iş ortağı veya kader ortağı olarak görüyoruz. Tek isteğimiz bu ortaklığımızın uzun yıllar boyunca devam etmesi. Kadir Bey, firmamızı iş ortağınız olarak görmeniz bizi çok mutlu etti. Bu ortaklığı bir ömür boyu sürdürmek en büyük temennimiz.

5 BAYİ SÖYLEŞİ ÖNDER TICARET Ahmet Burak ÖNDER Firmanız hakkında bilgi verir misiniz? Önder Ticaret ticari hayatına 1978 yılında Üsküdar da inşaat boyaları ve hırdavat satışı ile perakendeciliğe adım attı. Daha sonra 1985 yılından itibaren Ümraniye Sanayi Sitesinde önce DYO, daha sonra AKZO NOBEL KEMİPOL bayiliği ile Oto Tamir Boyaları satışı yapmaktayız. Otomotiv servislerine ve boya atölyelerine deneyimli personelimizle hizmet vermekteyiz. Sizin ve müşterilerinizin MxS ürün ve hizmetleri hakkındaki düşünceleriniz? 1999 yılından itibaren MxS ürünleri satmaktayız. Geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat politikası ile otomotiv servis ve atölyelerde tercih edilmektedir. Her geçen sene kaliteyi arttırmanız, NİHAİ TÜKETİCİLERE DİREK SATIŞ YAPMAMANIZ BAYİİLER TARAFINDAN TERCİH EDİLMESİNDE ÖNEMLİ BİR ETKENDİR... Sektörü 10 yıl öncesiyle kıyaslarsanız o günden bu güne neler değişti? 10 yıl öncesine göre otomotiv sektöründeki pasta daha da büyüdü ama pastadan pay alan satıcılarda her geçen yıl çoğaldı. Bu da sektördeki karlılığın gün geçtikçe azalmasına sebep olmuştur. Enflasyonlu ortamın düşmesiyle beraber stoklardan para kazanma dönemi bitmiş, uygun fiyat ve kaliteli hizmet ön plana çıkmıştır. MxS in dünü bugünü arasındaki farklar sizce nelerdir? Satış temsilcisi arkadaşların sıklıkla gerçekleştirmiş olduğu ziyaretler ve bayilerle kurmuş oldukları iyi diyaloglar MxS in pazar payının artmasında önemli bir etkendir. Aynı zamanda pazarın ihtiyacı olan ürün çeşitliliğine cevap verebilmesi de MxS i tercih sebeplerinden birisidir.

6 HABERLER Dünyanın en büyük aşındırıcı zımpara firmalarından SAİNT-GOBAİN... NORTON AŞINDIRICI ÜRÜNLERİNİN MOBİLYA VE OTO TAMİR GRUBU TÜRKİYE SATIŞ TEMSİLCİLİĞİ İMAJ OTOMOTİV BÜNYESİNDE Kurulduğu tarih 1885 den beri, Norton markası performans ve kaliteyle anılmıştır. Uygulamaya özel taşlama taşları ve seri üretim taşlama taşları ilk Norton markasıyla üretilmiştir. Norton, Dünya genelinde daha farklı pazarlara ulaşmak için aşındırıcılar portföyünü yıllar içinde genişletmiştir. Bunun sonucunda, zımpara ürün grubunun ilk üreticilerinden biri olarak 1928 yılında üretime başlamış ve Norton ürünleri hemen hemen tüm sektörlere ulaşmıştır (üretim ve inşaattan, havacılık ve elektroniğe, otomotiv tamir grubu ve bir çok farklı uygulamaya kadar...) Norton aşındırıcı çözümleri metal, cam, seramik, ahşap ve diğer malzemelerin kesilmesi, taşlanması, şekil verilmesi, zımparalanması, bilenmesi, polisajı ve finisajında kullanılabilir. Norton ürün ve hizmetlerini rakiplerinden performans ve kalite ayırır. Özellikle, elyaf ürün grubunun patentli reçine yapısı; müşterilerimize daha verimli ürün ve daha az işçilik sağlayarak projelerinin daha hızlı tamamlanmasında yardımcı olur. Norton 1990 senesinde, mühendislik malzemelerinin üretiminde dünya lideri olan Saint-Gobain in bünyesine katılmıştır yılında Fransa merkezli kurulan Saint-Gobain de, Norton un işine ve müşterilerine bağlılık geleneğini, pazar ihtiyaçlarının anlaşılması ve yenilikçi ürünlerin pazara sunulması vizyonunu benimsiyor. Saint-Gobain in farklı pazarlardaki küresel deneyimi Norton markasına güçlü bir katkı sağlayamaya devam ediyor. 125 yıldan beri, Norton farklı sektörlerde karşılaştığı sorunlara yenilikçi çözümler üretiyor. İşimize ve müşterilerine olan bağlılığı, her tip aşındırıcı ürününü üretip tedarik edebilmesi ve ürün verimliliğinin yarattığı katma değerle; aşındırıcı pazarının öncü firmalarından biri olmaya devam edecektir.

7 ÜRÜN TANITIMI Helper PU Mastik Renk & Ambalaj : Siyah / Beyaz / Gri / Bej & Kartuş. Tek bileşenli, kaliteli ve tamamen esnek poliüretan bir mastiktir. Dayanıklı ve elastik yapıdadır. Korozyonu önler. Birleşen noktaların dolumunda kullanılır. Uygulama : * Titreşimli yapılar ve araç gövdelerinde, metal bileşenlerinde yapışmayı sağlar. * Yapı ve sanayide bağlama ve macunlama uygulamaları. * Zemin bağlantıları. * Spoiler, davlumbaz içleri vs. bağlanması. * Su bazlı boyalarla boyanması gereken tüm uygulamalar. * Otomotiv, metal sanayinde, yol, köprü ve konteynır yapımında uygulanabilir. Özellikler : * Alüminyum, paslanmaz çelik, metaller, epoksi kaplama, polyester, GRP ve çoğu diğer yüzeyler üzerinde çok güçlü yapışma. * Uygulandıktan sonra sürekli elastiktir. * Çok farklı boya türleri ile kullanılabilir. * Zımparalanabilir. * Otomotiv alt zemininde, kasa ve dorse imalathanelerinde kullanılır. * 100 C mukavemetini korur. Kullanılan Sektörler: Otomotiv sektörü, kasa ve dorse imalat ve tamir, ağır araç sanayi, asansör imalat ve tamir.

8 Maskeleme Bantı Kahverengi * Boya uygulamalarından önce maskeleme için kullanılır. * Profesyonel kullanıcılar için ideal bir üründür. * Boyama sırasında mükemmel performans gösterir. * Yüzeyde kalıntı bırakmadan çıkar. * Boyama işleminde kullanılan solvent ve boyaların çoğuna karşı dayanıklıdır. * Yüzeyde kalıntı bırakmaması için boya kuruduktan hemen sonra yüzeyden çıkarılmalıdır. * Otomotiv sektöründe metal, cam, krom, lastik vb. gibi tüm yüzeyler üzerinde kullanılabilir. * Kesinlikle altına boya almaz. * Kullanıcı istemedikçe kesinlikle sökülme ve kopma yapmaz. * Bant dönüşlerinde çok iyidir. Kağıt Özellikleri : Tabaka Tipi : Doyurulmuş Krep Kağıt Tabaka Kalınlığı (μm) : 120 ± 20 Gerilim Gücü MD (Ν/mm2) : 55 ± 10 Molada Uzama MD (%) : 9 ± 2 Yapışkan Özellikleri : Yapışkan Tipi : Solvent bazlı, doğal kauçuk Renk : Şeffaf Deri Yapışkanlığı (N/25mm) : 4 Kırpılma Yapışkanlığı : > 100 (23 C / saat, 25mm x 25mm karton üzerinde) Yuvarlama Çember Rotası (cm) : < 2 Kullanılan Sektörler: Oto boya atölyeleri, marin sektörü, boya yapılan tüm sektörlerde kullanılır, vb.

Logist Eurasia Fuarı nın ilgi odağı olduk

Logist Eurasia Fuarı nın ilgi odağı olduk Bir HMF Makina dergisidir. Üç ayda bir yayımlanır. Mart 2012 Sayı: 12 Logist Eurasia Fuarı nın ilgi odağı olduk Başarılı iş ortağımız Arna Forklift GS Store da Hyundai yi tercih etti İÇİNDEKİLER H a

Detaylı

1- Yaşar 2010 BM Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Bildirimi

1- Yaşar 2010 BM Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Bildirimi Yaşar 2010 BM Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Bildirimi 1- Yaşar 2010 BM Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Bildirimi İçindekiler 2 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 3 İcra Başkanı nın Mesajı 4 Yaşar

Detaylı

Bundan böyle düzenli yayınlanmasını planladığımız bültenimize isim önerilerinizi sunmak için lütfen bize yazın: bulten@dmyelektronik.

Bundan böyle düzenli yayınlanmasını planladığımız bültenimize isim önerilerinizi sunmak için lütfen bize yazın: bulten@dmyelektronik. Sayı: 1 Mart 2014 sosy@l DMY grup şirketleri çatısı altında iletişimi güçlendirmek, sağlıklı bilgi akışını sağlamak ve grup çalışanlarımızın etkileşimini arttırmak amacıyla bundan böyle DMY sosy@l platformu

Detaylı

ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak...

ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak... Sürdürülebilirlik Raporu ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak... İçindekiler 2 Yönetiṁ Kurulu Başkanı ndan Mesaj 4 Vizyon, Misyon, Hedef ve İlkeler 6 Kısaca Otokar 8 Otokar ın Rekabet Avantajları 10

Detaylı

Türk cam sanayinin temellerinin atılmasında

Türk cam sanayinin temellerinin atılmasında 2 Güncel Söyleşi Şişecam Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Üye Prof. Dr. Ahmet Kırman Stratejimiz, dünyanın her yerine cam satmak Türk cam sanayinin temellerinin atılmasında ve bugün güçlü bir sektör

Detaylı

Daha temiz motorlar için ileri teknoloji

Daha temiz motorlar için ileri teknoloji Daha temiz motorlar için ileri teknoloji aha az yakıt ve yağ ağ tüketimi CO2 emisyonlarını azaltma Daha az yakıt ve yağ tüketimi C Daha az yakıt ve yağ tüketimi CO2 emisyon Daha temiz ve daha dayanıklı

Detaylı

www.pwc.com/tr Türk İş Dünyası nda sürdürülebilirlik uygulamaları değerlendirme raporu

www.pwc.com/tr Türk İş Dünyası nda sürdürülebilirlik uygulamaları değerlendirme raporu www.pwc.com/tr Türk İş Dünyası nda sürdürülebilirlik uygulamaları değerlendirme raporu Ekim 2011 İçindekiler Yönetici özeti Sürdürülebilirlik mevcut durum anket çalışması Araştırma sonuçları Sürdürülebilirlik

Detaylı

BORUSAN GRUBU SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2013

BORUSAN GRUBU SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2013 BORUSAN GRUBU SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2013 1 İÇİNDEKİLER Rapor Hakkında Başkan ve CEO Ortak Mesajı Kurumsal Profil Sürdürülebilir Yönetim Anlayışımız Çalışanlarımız Müşterilerimiz ve Tedarikçilerimiz

Detaylı

dünyası 04/2012 Ak-Eli İnşaat: Komatsu varsa sorun yok Demir Madencilik in makine parkı Komatsu ile daha güçlü

dünyası 04/2012 Ak-Eli İnşaat: Komatsu varsa sorun yok Demir Madencilik in makine parkı Komatsu ile daha güçlü İş Makinaları 04/2012 dünyası Sayı:21 Ak-Eli İnşaat: Komatsu varsa sorun yok Gülmez Nakliyat üstün performanstan memnun Demir Madencilik in makine parkı Komatsu ile daha güçlü Özkar İnşaat zorlu işleri

Detaylı

Sürdürülebilir Büyümeye Odaklı Bir Şirket İnşa Etmek...

Sürdürülebilir Büyümeye Odaklı Bir Şirket İnşa Etmek... Sürdürülebilir Büyümeye Odaklı Bir Şirket İnşa Etmek... FAALİYET RAPORU ...tüketicilerine mutluluk vermek, müşterileri ile iş ortaklığı yapmak, hissedarları için üstün değer yaratmak ve topluma güven vermekle

Detaylı

ÜNİVERSİTEMİZ, SADECE ÜLKEMİZDE DEĞİL, DÜNYADA DA SAYGIN EĞİTİM KURUMLARI ARASINDADIR.

ÜNİVERSİTEMİZ, SADECE ÜLKEMİZDE DEĞİL, DÜNYADA DA SAYGIN EĞİTİM KURUMLARI ARASINDADIR. İNTES Genç Yöneticiler Grubu(İGY) Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı Şenel i ziyaret etti İNTES Genç Yöneticiler Grubu (İGY) 28 Mayıs 2014 Çarşamba günü Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı İbrahim Şenel e bir nezaket

Detaylı

Faaliyet Raporu. ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak...

Faaliyet Raporu. ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak... Faaliyet Raporu ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak... İçindekiler 3 Vizyon 3 Misyon 4 Otokar Hakkında... 6 1963-2013 Satırbaşları... 8 Otokar ın Rekabet Avantajları 10 Otokar ın Faaliyet Alanları

Detaylı

YOL ÇİZGİ EL KİTABI. Çizgimiz doğruluk ilkemiz kalitedir

YOL ÇİZGİ EL KİTABI. Çizgimiz doğruluk ilkemiz kalitedir YOL ÇİZGİ EL KİTABI Çizgimiz doğruluk ilkemiz kalitedir Başkanın Mesajı Gelişmiş ülkelerde, kara ulaşımında, trafik kazalarının azaltılması ile ilgili yapılan araştırmalarda yatay ve işaretlemelerin önemi

Detaylı

ÖNSÖZ... 3 1. GİRİŞ... 4. A-) Genel Özeti... 4. B-) Araştırma Metodolojisi... 5 2. REJENERE İPLİK SEKTÖRÜ GENEL DURUMU... 7

ÖNSÖZ... 3 1. GİRİŞ... 4. A-) Genel Özeti... 4. B-) Araştırma Metodolojisi... 5 2. REJENERE İPLİK SEKTÖRÜ GENEL DURUMU... 7 UŞAK TİCARET ODASI REJENERE İPLİK SEKTÖRÜ DIŞ TİCARET İHTİYAÇ ANALİZİ UŞAK 2012 1 ÖNSÖZ... 3 1. GİRİŞ... 4 A-) Genel Özeti... 4 B-) Araştırma Metodolojisi... 5 2. REJENERE İPLİK SEKTÖRÜ GENEL DURUMU...

Detaylı

Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu

Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu 2011-2012 Rapor Hakkında Vodafone Türkiye olarak ikinci kez yayımladığımız bu Sürdürülebilirlik Raporu aracılığıyla 2011/12 mali yılına ait sürdürülebilirlik

Detaylı

Tarım ve gıda, insan yaşamının sürdürülmesinde olmazsa olmazlardan. 62 milyar $ la Avrupa tarımında lider olduk 3 RÖPORTAJ 8 YENİ ÜRÜN 7 ÖDÜL

Tarım ve gıda, insan yaşamının sürdürülmesinde olmazsa olmazlardan. 62 milyar $ la Avrupa tarımında lider olduk 3 RÖPORTAJ 8 YENİ ÜRÜN 7 ÖDÜL 1 PINAR ÜRETİCİSİNİN GAZETESİ SAYI: 117 / Ocak 2014 / 20.000 ADET 62 milyar $ la Avrupa tarımında lider olduk Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı M. Mehdi Eker, 62.5 milyar dolarlık hasılasıyla Türk tarımında

Detaylı

GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ

GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ Atık su w a s t e w a t e r / / g r u n d f o s / / p a g e s 2 G R U N D F yönetimi profesyonellerinin geleceğine bakın Atık Su Profesyonelleri ile yeni bir bakış

Detaylı

Putzmeister Beton Pompaları Müşteri Postası

Putzmeister Beton Pompaları Müşteri Postası Putzmeister Beton Pompaları Müşteri Postası 2 Putzmeister in gücü Komatek 2009 fuarındaydık Prefabrik Birliği nin misafiri olduk Betoncular fabrikamızı ziyaret ediyor PM 4241 TR Içindekiler Başyazı Kim

Detaylı

KONYA İLİ İHRACAT ANALİZİ

KONYA İLİ İHRACAT ANALİZİ KONYA İLİ İHRACAT ANALİZİ Hazırlayanlar: Hakan AKIN Kıdemli Dış Ticaret Uzmanı Nazlı ÜSTÜN KTO Etüd Araştırma Md. Yrd. Feyzullah ALTAY KTO Etüd Araştırma Uzmanı Hacı Dede Hakan KARAGÖZ KTO Etüd Araştırma

Detaylı

Fuara yabancı ilgisi!

Fuara yabancı ilgisi! www bayimolurmusun.com Öncelikli hedefimiz; markalarımızın global pazarlarda yerlerini almalarıdır EYLÜL 2013 / SAYI: 60 / 7 YTL Fuara yabancı ilgisi! Balkan ve Ortadoğu lu İşadamları Fuarı na Geliyor!

Detaylı

ERGOBizK fl 2010-Say. ERGO SV ÇRE N N ücretsiz yay n d r Üç ayda bir yay nlan r

ERGOBizK fl 2010-Say. ERGO SV ÇRE N N ücretsiz yay n d r Üç ayda bir yay nlan r 01 ERGOBizK fl 2010-Say ERGO SV ÇRE N N ücretsiz yay n d r Üç ayda bir yay nlan r Ak n Kozano lu: "Ana hedefimiz, sahip oldu umuz küresel güç ve tecrübeyle Türkiye sigorta ve emeklilik pazar nda daima

Detaylı

TASIMACILAR. TAV Z YOK Sömürüye Son Vermeye Kararl y z! RAN. 6Aralık tarihinde gerçekleştirilen. Oda tarafından açılan dava neticesinde

TASIMACILAR. TAV Z YOK Sömürüye Son Vermeye Kararl y z! RAN. 6Aralık tarihinde gerçekleştirilen. Oda tarafından açılan dava neticesinde Tasimacilar 1_Layout 2 18.12.2014 17:31 Page 1 TASIMACILAR LOJ ST K ARALIK 2014 SAYI: 99 F YATI: 50 KURUŞ www.tasimacilar.com IVECO TÜRKİYE DEN GÜNEY DOĞU ASYA VE JAPONYA YA YÖNETİCİ TRANSFERİ Iveco Türkiye

Detaylı

YOL GÖSTERİCİ İLKELERİMİZ

YOL GÖSTERİCİ İLKELERİMİZ YOL GÖSTERİCİ İLKELERİMİZ 50 yıldır, Yeşil Bülten serisinde John Deere'in iş yapma biçimi açıklanmakta ve değerlerini uygulamaya geçirmektedir. Bültenler, uzun süreli misyonumuzu veya hayatları toprağa

Detaylı

HABER. Heimtextil "ÜLKE MESELELERİNİN ÇÖZÜM YERİ SADECE DEMOKRATİK PLATFORMLARDIR!" Denizli için verimliydi. Türkiye Odalar ve

HABER. Heimtextil ÜLKE MESELELERİNİN ÇÖZÜM YERİ SADECE DEMOKRATİK PLATFORMLARDIR! Denizli için verimliydi. Türkiye Odalar ve Heimtextil Denizli için verimliydi Almanya nın Frankfurt kentinde düzenlenen Heimtextil Fuarı nda ikili görüşmeler ve sipariş alımlarındaki artış, Denizli yi 2010 yılı için umutlandırdı. Haberin devamı

Detaylı

Vizyonları Finanse Etmek

Vizyonları Finanse Etmek Commercial Finance Vizyonları Finanse Etmek Daha iyi, daha sağlam ve daha sağlıklı bir dünya için ihtiyaç duyduğunuz finansman Financial Services Siemens, dünya çapında faaliyet gösterdiği 190 ülke ile

Detaylı

9. ULUSLARARASI METALURJĐ VE MALZEME KONGRESĐ

9. ULUSLARARASI METALURJĐ VE MALZEME KONGRESĐ 9. ULUSLARARASI METALURJĐ VE MALZEME KONGRESĐ METALURJĐ SEKTÖRÜNDE KÜÇÜK VE ORTA BÜYÜKLÜKTEKĐ ĐŞLETMELERĐN DURUMU, SORUNLARI VE GELECEĞĐ PANELĐ Panel Başkanı: Prof. Dr. Feridun DĐKEÇ ĐTÜ Metalurji Mühendisliği

Detaylı

İÇİNDEKİLER. BORUSAN HOLDİNG BORUSAN MANNESMANN FABRİKALAR SU BORULARI ve GENEL AMAÇLI BORULAR DOĞAL GAZ BORULARI 19

İÇİNDEKİLER. BORUSAN HOLDİNG BORUSAN MANNESMANN FABRİKALAR SU BORULARI ve GENEL AMAÇLI BORULAR DOĞAL GAZ BORULARI 19 Genel Ürün Kataloğu İÇİNDEKİLER 1 2 BORUSAN HOLDİNG BORUSAN MANNESMANN FABRİKALAR SU BORULARI ve GENEL AMAÇLI BORULAR 1.1 ERW Su Boruları 1.1.1 Borusan SRM 1.2 Spiral Kaynaklı Su Boruları DOĞAL GAZ BORULARI

Detaylı

ÜLKEMIZIN ENERJI IHTIYACINI KARŞILAMAK IÇIN DUR DURAK BILMEDEN ÇALIŞAN, TARIHI YATIRIMLARA IMZA ATARAK ÜLKEMIZ EKONOMISINE KATKI SAĞLAYAN

ÜLKEMIZIN ENERJI IHTIYACINI KARŞILAMAK IÇIN DUR DURAK BILMEDEN ÇALIŞAN, TARIHI YATIRIMLARA IMZA ATARAK ÜLKEMIZ EKONOMISINE KATKI SAĞLAYAN 40 KOÇ HOLDİNG 2014 FAALİYET RAPORU biz değilsek KIM ÜLKEMIZIN ENERJI IHTIYACINI KARŞILAMAK IÇIN DUR DURAK BILMEDEN ÇALIŞAN, TARIHI YATIRIMLARA IMZA ATARAK ÜLKEMIZ EKONOMISINE KATKI SAĞLAYAN BIZIZ KOÇ

Detaylı

Türkiye ye Yönelik Beklentiler Olumsuz Olamaz

Türkiye ye Yönelik Beklentiler Olumsuz Olamaz MAKİNATEK AYIN KONUĞU Türkiye ye Yönelik Beklentiler Olumsuz Olamaz Türkiye deki büyümenin süreceği beklentisini aktaran Avrupa Forklift, İstifleme ve Depo Ekipmanları Federasyonları (FEM) Yönetim Kurulu

Detaylı