T.C KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "T.C KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ"

Transkript

1 T.C KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ Bu rehber, hastalarımız ve hasta yakınlarının işlemlerini daha kolay yapabilmeleri amacıyla hazırlanmıştır. Bilgi almak istediğiniz konuyu aşağıdaki başlıkları takip ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Başvuru İşlemleri Muayene ve randevu Yatış ve çıkış işlemleri Refakatçiler Hasta ziyaretleri İletişim ve Ulaşım Bilgileri

2 BAŞVURU İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM. MUAYENE VE RANDEVU HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM. HASTA ZİYARETLERİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM. REFAKATÇİ İŞLEMLERİ İÇİN BİLGİ ALMAK İSTİYORUM. TABURCU İŞLEMLERİ İÇİN NE YAPMAM GEREKİYOR? ULAŞIM VE İLETİŞİM BİLGİLERİNİ ÖĞRENMEK İSTİYORUM. LABORATUAR SONUÇLARIMI ÖĞRENMEK İSTİYORUM.

3 1.BAŞVURU İŞLEMLERİ Sosyal Güvenlik Kurumu (Emekli Sandığı,SSK) için; Hastalar doğrudan hastanemize T.C Kimlik numarasının bulunduğu nüfus cüzdanları ile başvurabilirler. Yeşil Kartlı Hastalar Sevk ile başvurabilirler. Kocaeli de ikamet ediyor ise ;Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi nden sevk almanız gerekmektedir.(diğer devlet hastanesi sevkleri geçerli değildir) İl dışından sevk alınıyor ise; bağlı bulunan ildeki Eğitim ve Araştırma Hastanesinden sevk alınmalıdır.(örneğin Sakarya için Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi) Yeni doğan bebekler anne karneleri ile sevk alacaklar ve doğum raporlarını getirmeleri gerekmektedir. 18 Yaş Altı Hastalar; Eğer kayıtlarını yaptırmamışlar ise ; il ve ilçe Sosyal Güvenlik Kurumlarına TC kimlik numaralarını kaydettirmeleri gerekmektedir. Ücretli Muayene (sağlık güvencesi olmayan) İlgili poliklinik sekreterliğine kayıt işlemlerini yaptırdıktan sonra, vezneye ücretini yatırıp muayene olabilirler. 2.MUAYENE, RANDEVU ve SONUÇ GÖSTERME Tüm bu işlemler için hastane internet sitesinden (http://hastane.kocaeli.edu.tr ) online randevu sistemi bölümünden ya da (262) nolu telefondan randevu alabilirsiniz. Öğretim Üyesi muayenesi için saat ile arası (0262) ve numaralı telefonlar aranarak randevu alınabilir.

4 Randevu aldıktan sonra randevu referans numarası ve kimlik belgesi ile muayene olacağınız polikliniğin sekreterliğine başvurunuz. Şekilde gösterildiği gibi okun işaret ettiği online randevu kutucuğuna tıklayarak randevu alabilirsiniz. 3.YATIŞ VE TABURCU İŞLEMLERİ Tedavinizin yatırılarak yapılması uygun görülmüş ise; doktorunuzun doldurmuş olduğu hasta yatış formu ile birlikte hasta kabul birimine başvurunuz. Acil olan yatış işlemleri her gün 24 saat yapılmaktadır. Acil olmayan yatış işlemleri ise 08:00 24:00 arası yapılmaktadır. 4.TABURCU İŞLEMLERİ Taburcu olmanız doktorunuz tarafından uygun görülmüş ise; tedavi olduğunuz klinik sekreterliğince işleminiz yapılarak, ödemeniz gereken bir ücret var ise; hasta kabul birimine yönlendirileceksiniz. Malzeme raporu veya istirahat raporunu aldıktan sonra klinik sekreterliği sizi ilgili bölüme yönlendirecektir. 5.REFAKATÇİ Tıbben zorunlu hallerde ilgili klinik uzmanının uygun görmesi ile veya hasta yakınının talebi üzerine yine klinik hekimin uygun görmesi ile refakatçi bulundurulmaktadır. Refakatçi Belgenizle birlikte Hasta Kabul Birimine başvurunuz. (Hasta Kabulden Refakatçi Kartınızı alınız. Refakatçilere yatak verilmemektedir) Bütçe uygulama talimatının Ek-8 Madde 3'e göre refakat ücreti yatak ücretinin yarısı kadar olup hasta tarafından ödenir. Refakatin zorunlu olması halinde Emekli Sandığı ve Yeşil Kart refakat ücretini ödemektedir. 6.HASTA ZİYARET SAATLERİ HER GÜN 13:00-14:00 ve 19:00-20:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Bu saatler dışında ziyaret yasaktır.10 yaş altı çocukların ziyaretçi olarak girmemeleri gerekmektedir.hastalara yiyecek maddeleri getirilmemelidir.

5 7.LABORATUVAR Laboratuvar sonuçları için hastanemizin internet sitesinde sağ üst köşede yer alan laboratuvar sonuç kutucuğuna tıklayarak öğrenebilirsiniz. 7.ULAŞIM VE İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres: KOU Umuttepe yerleşkesi eski İstanbul yolu 10. km 41380,Kocaeli Telefon: 0(262) faks: 0(262) İnternet adresi:

6 ACİL SERVİS BAŞVURU İŞLEMLERİ 1. Hastanemiz Acil servisine başvurduğunuzda öncelikli olarak Triaj (İLK BAŞVURU) noktasına başvurmanız gerekmektedir. Triaj (İLK BAŞVURU) sistemi uyarınca acile başvuran hastalar aciliyetini belirten KIRMIZI, SARI ve YEŞİL olmak üzere üç gruba ayrılır. Yeşil alan aslında acil olmayan hali tanımlar ki, yeşil alan muayenesi kapsamında olan hastaların durumu acil hal sayılmaz. 2. Triajda(İLK BAŞVURU) hastalığınızın önceliği belirlendikten sonra TC kimlik numaranızla acil sekreterlikten kayıt yaptırmanız gerekecektir yaş yaşaltı çocuk hastaların ÇOCUK ACİL e; travmaya (kaza veya yaralanma) maruz kalmış çocuk hastaların ERİŞKİN ACİL e başvuru yapmaları gerekmektedir. ÖZEL DURUMLAR Sosyal Güvencesi olmayan Hastalar Başbakanlık genelgesi gereği Sosyal Güvencesi olmayan hastalar TC Kimlik no ile acil hal kapsamında kayıt işlemleri yapılır. Trafik Kazası: Acil servise TRAFİK KAZASI olarak başvuru yaptıysanız kimliğinizle kayıt işlemleri yapılır. Daha sonra KAZA TESPİT TUTANAĞI VEYA OLAY YERİ TERK TUTANAĞI gibi evrakları getirmeniz gerekmektedir.

7 İş Kazası İş Kazası olarak yapılan başvurularda İlk giriş kaydınız acil sekreterlikte TC kimlik numarası ile yapıldıktan sonra işveren tarafından doldurulmuş İŞ KAZASI VİZİTE KAĞIDI nı getirmeniz gerekmektedir.bu formda İŞ KAZASI bölümü(2 şahit imzalı ve işyeri kaşe imzası) tam ve doğru olarak doldurulması gerekmektedir. Adli Vaka Hastanemize gelmeden önce bir başka hastaneye gitmiş ve orada durumunuz HEKİM tarafından ADLİ VAKA olarak değerlendirilmiş ise hastanemiz acil servisine başvurduğunuzda TC Kimliğinizle giriş yapılır ancak ilk gittiğiniz hastanenin düzenlediği ADLİ MUAYENE RAPORUNU nun fotokopisini acil sekreterliğe teslim etmeniz gerekmektedir. Banka Mensubu Hastalar Acil servise başvuran emekli ise: Acil hal kapsamında ilk kayıt işlemlerinden sonra emekli yardım sandığı vakıflarına ait kartla veya sevk getirmeleri gerekmektedir. Acil servise başvuran çalışan ise: Acil hal kapsamında ilk kayıt işlemleri yapıldıktan sonra çalıştığı bankadan sevk getirmeleri gerekmektedir. 18 yaş altı hastalar Eğer SGK ya kayıtlarını yaptırmamış ise; il ve ilçe Sosyal Güvenlik Kurumlarına başvurarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Yeşil Kartlı Hastalar TC kimlik no ile kayıt işlemleri yapılır. Muhtaç Er-Erbaş Hastalar Acil hal kapsamında ilk kayıt işlemleri yapıldıktan sonra sevk zicirine göre bağlı bulunduğu birlikten aldığı sevkle Devlet Hastanesi veya Askeri Hastaneden sevk getirmeleri gerekmektedir.

8 TBMM Mensubu Hastalar Acil hal kapsamında ilk kayıt işlemlerinden sonra TBMM Sağlık Karnesi ön yüz fotokopisi yoksa nüfüs cüzdan fotokopilerini getirmeleri gerekmektedir. TOBB Mensubu Hastalar Acil hal kapsamında ilk kayıt işlemleri yapıldıktan sonra Sağlık Karnesi Önyüz fotokopisi getirmeleri gerekmektedir. Ticaret ve Sanayi Odaları Acil hal kapsamında ilk kayıt işlemlerinden sonra kendi kurumundan aldığı sevk evrağı (üst yazı) getirmeleri gerekmektedir. Tutuklu-Hükümlü Hastalar Acil hal kapsamında ilk kayıt işlemlerinden sonra ceza evinden aldıkları sevk yazısını getirmeleri gerekmektedir. Adli Olaya Taraf olan kişiler Acil hal kapsamında ilk kayıt işlemlerinden sonra adli makamlardan üst yazısını getirmeleri gerekmektedir. 4.Taburcu veya yatış işlemleri; Hekim tarafından tedavinize yatarak devam edilmesine karar verildiğinde Yatış işlemleri 24:00 e kadar hasta kabulde; diğer zamanlarda acil sekreterlikte yapılır. Tedavisi sonlandırılan (taburcu) hastalarımızın çıkış işlemleri acil sekreterlik tarafından yürütülür. 5.Refakatçi ve Ziyaret Hekimin bilgisi ve izni dahilinde 1 REFAKATÇI ya izin verilmektedir. Hasta ziyareti hekimin bilgisi ve izni dışında yasaktır. 6.Cenaze İşlemleri Acil serviste vefat eden hastalarımız gerekli hazırlığı tamamlandıktan sonra acil personelimiz tarafından morga indirilir.vefat edenin nüfüs cüzdanı teslim edildikten sonra Ölüm Belgesi mesai saatleri içinde morgdaki memur tarafından; mesai saatleri dışında nöbetçi müdür tarafından doldurularak yakınlarına verillir. Vefat eden hasta ADLİ VAKA ise ÖLÜM BELGESİ savcı tarafından düzenlenerek yakınlarına verilir. Ölüm belgesini

9 aldıktan sonra defin işlemleri için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Cenaze İşleri 188 i arayabilirsiniz. 7.Sevk İşlemleri Tedaviniz başka hastanede devam edilmesi gerektiğinde sevk işleminiz 112 koordinasyonuyla hastanemiz veya 112 ambulanslarıyla yapılacaktır GENEL TANITIM Acil servisimiz 12 Gözlem 14 muayene 4 travma 1 resüsitasyon yatağına sahip olup, toplamda 31 yatakla 840 m 2 alan içinde 7 gün / 24 saat Acil ABD na bağlı olarak hizmet vermektedir.

10

11

12 Hastane Krokisi MORFOLOJİ

13 POLİKLİNİK HİZMETLERİ DAHİLİ BİRİMLER Dahiliye Polikliniği Dermatoloji (Cildiye) Polikliniği Diyabet Polikliniği Endokrinoloji Polikliniği Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği Fizik Tedavi ve Reh. Polikliniği Gastroenteroloji Polikliniği Göğüs Hastalıkları Polikliniği Hematoloji Polikliniği Kardiyoloji Polikliniği Nefroloji Polikliniği CERRAHİ BİRİMLER Anestezi Polikliniği Beyin Cerrahi ( Nöroşirurji) Polikliniği Genel Cerrahi Polikliniği Göğüs Cerrahi Polikliniği Göz Hastalıkları Polikliniği Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği Kalp Damar Cerrahisi Polikliniği Kulak Burun Boğaz Polikliniği Plastik Cerrahi Polikliniği Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği Üroloji Polikliniği Nöroloji Polikliniği Onkoloji Polikliniği Psikiyatri Polikliniği ÇOCUK BÖLÜMLERİ Çocuk Kardiyoloji Polikliniği Çocuk Onkoloji Polikliniği Çocuk Gastroloji Polikliniği Çocuk Sağlığı ve Hast. P Çocuk Psikiyatrisi Polikliniği olikliniği

14 TELEFON REHBERİ İÇİNDEKİLER TEL Rektörlük Rektör Prof.Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu 1001 Rektör Yrd. Prof.Dr. Ayşe Sevim Gökalp 1009 Rektör Yrd. Prof.Dr. Hasret Çomak 1011 Rektör Yrd. Prof.Dr. Ali Demirci 1060 Genel Sekreter Kemal Mutlu 1014 Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 1281 Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı 1201 Personel Daire Başkanlığı 1151 Yapı İşleri Daire Başkanlığı 1401 İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı 1101 Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı 1351 Sağlık Kültür Daire Başkanlığı 1241 Kütüphane Daire Başkanlığı 1321 Rektörlük Santral 1000 Dekanlık Dekan (Prof.Dr.Şükrü Hatun ) Dekan Yrd. (Prof.Dr.Fisun Yıldız) 7005 Dekan Yrd. (Prof.Dr.İlhan Tarkun) 7007 Fakülte Sekreteri (Ayşe Kuşkonmaz) 7006 Öğrenci İşleri Dekan Sekreteri (Fax:7003) Muhasebe Satın Alma- Aynıyat 7015 Yazı İşleri 7014 Eğitim Komisyon Sekreteri 7909 Akademik Personel İşleri 7021 Dahili Bilimler Sekreterliği 8181 Cerrahi Bilim Sekr Temel Bilimler Sekrt 7017 Bilgisayar Destekli Eğt. Mrk. (Bidem) Baskı Odası 7467 Çay Ocağı 7012 Dekanlık Fotokopi 7467 Dekanlık Güvenlik-Danışma 7608 KABİ 7462 Yayın Destek Birimi 7739 Konferans Salonu 8080 Kütüphane 8403 Teknik Sorumlu 7920 Tıbbi Biyoloji Laboratuvarı 8472 Rehabilitasyon ve Psiko- Destek Birimi 7942

15 Bilgisayar Programı Destek Birimi 7912 Sağlık Bilimleri Enstitüsü Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü 7623 Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdür Yrd Sağlık Bilimleri Enstitüsü Sekreteri 7351 Sağlık Bilim. Enstitüsü Müdür Sekreteri Sağlık Bilimleri Enstitüsü Muhasebe 7355 Sağlık Bilimleri Enstitüsü Öğrenci İşleri 7350 Sağlık Bilimleri Enstitüsü Fax 7510 Başhekimlik Sekreterlik (Fax : 8003) ( ) Başhekim Prof. Dr. Nazım Mutlu 8001 Başh.Yrd. (Prof.Dr. Faruk Erden) 8005 Başh.Yrd. (Doç..Dr. Hakan Demir) 8006 Başh.Yrd. (Doç.Dr. M.Görkem Aksu) 8007 Baş.Müd.Dön.Ser.İşl.Müd.(Halit Apak) Hast.Müd.(Öğr.Gör.Nuriye Boyacı) 8011 Hastane Müdürü (Uz. Öznur Gezer) 8008 Hast.Müd.(Doç.Dr.Yunus Taş) 8012 Hem. Hiz. Müd. (Havva Bozdemir ) 8014 Hastane Müdürü (Gökşin Terzi) 8230 Hastane Müdürü (Hüseyin Başyiğit) 8079 Hastane Müdürü(Nafiye Asıliskender) 8020 Hast.Müd.Yrd. (Orkun Çilen) 8013 Hast.Müd.Yrd. (Yılmaz Pınar) 7136 Hast.Müd.Yrd. (Turan Temel) 7188 Hast.Müd.Yrd. (Arif Başkaya) 7606 Hast.Müd.Yrd. (Bülent Karagülle) 7008 Hast.Müd.Yrd. (Dilek Binbay) 8202 Hast.Müd.Yrd. (Kamil Erbay) 8023 Hast.Müd.Yrd. (Nahide Balk) 8043 Hast.Müd.Yrd. (Uğur Aydın) 8100 Hast.Müd.Yrd. (Hakan Bekar) 8088 Hast.Müd.Yrd. (Aykut İlter) 8538 Hemşirelik Hiz.Müd.Yrd. (Gonca İlter) 8114 Hemşirelik Hiz.Müd.Yrd. (Semra Sezaioğlu) 8029 Hemşirelik Hiz. Müd.Yrd.(Ayten Buluç) 8029 Ayniyat Saymanı 8507 Planlama Bürosu Ayniyat Büro 7170 Kit-Kimyasal Depo 7049 Ayniyat Demirbaş Depo 8488 Tıbbi Medikal Depo Sarf Malzeme Depo 8070 Kırtasiye Depo 7166

16 Misafirhane İdari Sorumlusu (Emel Karagülle) 8231 İşletme-Ofis Hizm. İdari Birim Sor.(Ümit Tırpancı) 7109 Organ Ve Doku Nakli Bürosu 8123 Senet Posta Takip Odası 8032 Bilgi İşlem (Huy Programı) Bilgi İşlem Teknik Servis Hizmet İçi Eğitim Birimi (Doğan Güneş) 7151 D. S. Perfm. Birimi (Bilgehan Ekşi) 7177 Çay Ocağı 7313 Eczane Desk 7372 Eczacı Odası 7152 Eczacı Odası 7069 Eczane Depo 7088 Evrak Tasdik 8691 Fatura Hasta Ve Çalışan Güvenliği 8024 Kalite Bürosu 8654 Hasta Hakları Bürosu 8203 Hasta Kabul Hasta Kabul Hasta Kabul Desk Hizmetiçi Eğitim Birimi Hukuk Bürosu Maaş Tahakkuk 7224 Morg 7066 Morg Savcı / Dr.Odası 7067 Öğretim Üyesi Polk.Sek Özel Sigorta Sekreterliği 7336 Personel Bürosu 8038 Poliklinik Danışma 7380 Sağlık Kurulu 8037 Satın Alma Memurluğu 7153 Satın Alma Memurluğu 7604 Satın Alma Memurluğu 7145 Satın Alma Memurluğu 7153 Satın Alma Memurluğu- Bakım Onarım 8009 Satın Alma Memurluğu Fax: Satın Alma Memurluğu 7146 Satın Alma Memurluğu Tahakkuk 8660 Satın Alma Memurluğu 8291 Sosyal Hizmet Uzmanı 8024 Yazı İşleri 8611 Başdiyetisyen 8320 Yemekhane İdare Odası 8322 Firma Sorumlu Odası 7413 Mutfak Üretim 8309 Yemek Tevzi Alanı 7300

17 5. Kat Diyetisyen Odası Kat Diyetisyen Odası Kat Diyetisyen Odası 7022 Bodrum Kat Diyet Polikliniği 7889 Öğretim Üyeleri Yemekhanesi 7650 Personel Yemekhanesi(Zemin Kat) 7615 Öğrenci Yemekhanesi Nöbetçi Müdürlük Nöbetçi Müdür Süpervizör 8518 Acil Sekreterlik -Vezne 8535 Acil Sevis Güvenlik 8534 Hastane Polis 8536 Att-Paramedik 7149 Merkez Laboratuvarı Sekreterlik 8275 Laboratuvar Sorumlu Doktoru 8085 Pcr Sorumlu Öğretim Üyesi 8571 Laboratuvar Sorumlu Teknisyeni 8272 Laboratuar Kayıt 8529 Lab. Sonuç Verme Desk: Acil Laboratuvar Yatan Hasta Tahlil 8743 Alerji Lab 8271 Biyokimya Eliza / Seroloji Lab 8263 Hematoloji 8260 Hormon Lab İdrar Lab 8257 İfa Lab Kan Ayırma / Numune Tasnif 8280 Mantar Lab Mikrobiyoloji 8256 Nefaometre Parazitoloji 8270 Pcr Lab Tüberküloz 8258 Kuagulometre 8582 Döner Sermaye Saymanlık Müdürü 8017 Saymanlık Müdür Yardımcısı 8715 Saymanlık Büro I Saymanlık Bürolar II

18 Dön.Ser.Büro (Vezne:) 8730 Döner Serm.İşl.Müd. Büro I Döner Serm.İşl.Müd. Büro -II Poliklinik Vezne 8223 Hasta Kabul Vezne 8199 Adli Yazılar 8227 Kan Bankası Kan Bankası Sorumlu Dr Kan Bankası 8522 Arşiv Ve Tıbbi Dokümantasyon Arşiv Sorumlusu 7052 Arşiv 8327 İstatistik 7379 Eksik Dosyalar / ICD/Kodlama 7369 Kanser Kayıt Birimi 7073 Diğer Birimler Çamaşırhane 8481 Fotokopi 8485 Morg 7066 Morg Savcı / Dr.Odası 7067 Temizlik Şefliği Şoför Odası 7072 Terzihane Sorumlusu 7183 Terzihane 7532 Güvenlik Güvenlik Şefliği 8295 Güvenlik - Danışma Ana Giriş Güvenlik - Danışma Dekanlık Giriş 7608 Güvenlik - Danışma Tanı Merkezi(Poliklinik.) 7380 Morfoloji Güvenlik 8789 Acil Güvenlik 8534 Hastaneye Bağlı Diğer Merkezler İrem FTR Merkezi Sterilizasyon Ünitesi Steril Depo Sorumlusu(Uğur Akbaş) 7377 Depo(Spanç katlama) 7203 Otoklav Kayıt 8775 Otoklav-Spanç Odası 7203 Teknik Birimler Sekreterlik Boya Ve Montaj Atelyesi 7054

19 Elektrik Atelyesi Kazancı Medikal Gaz Sant Klima-Isıtma Soğutma Tekn. Odası 7368 Medikal Atelye 8491 Otomasyon 8090 Sistem Odası 8480 Tesisat Atelyesi 7071 Çocuk Koruma Merkezi Muayene Odası I Muayene Odası II Hastane Dışı Hizmet Birimleri Çiçekçi-Gazete-Market 8046 Hastane Okulu Hemşire Lojmanı 8228 İş Bankası Kafeterya - Ana Giriş 8196 Kafeterya Öğrenci (Teras) 7913 Kafeterya - Öğretim Üyeleri 7620 Kafeterya Eğitim Bloğu Kreş 8477 Kuaför (Bayan) 8045 Kuaför (Erkek) 8044 Misafirhane 8231 Tepe Teknoloji Proje Odası 8039 Umuttepe Taksi Yavuz Selim Öğrenci Yurdu Yapı Kredi Bankası Umuttepe Şubesi Cerrahi Bilimler Acil Tıp AD. Prof.Dr. Murat Pekdemir AD.Başk 8547 Doç.Dr. Serkan Yılmaz 8548 Yrd Doç Dr Elif Yaka 8551 Yrd Doç Dr Nurettin Özgür Doğan 8545 Acil Servis Dr. Odası Çocuk Acil Dr.Odası 8553 Çocuk Acil Sekreterliği 8566 Hemşire Odası 8544 Acil Muayene Odası Acil Muayene Odası 2 - Travma 8541 Resüsitasyon Odası Monitörlü Gözlem Merkezi Anestezi AD. Prof.Dr. Kamil Toker (AD.Başk.) Prof.Dr. Z.Mine Solak 8569

20 Prof.Dr. Zehra Nur Baykara 8475 Prof.Dr. Yavuz Gürkan 7056 Prof.Dr. Tülay Şahin 7059 Doç.Dr. Dilek Özdamar 7058 Doç.Dr. Tülay Hoştan 8468 Doç.Dr. Murat Tekin 8470 Yrd.Doç. Dr.Alpaslan Kuş 8503 Yrd.Doç.Dr.İpek Aydın 8503 Asistan Dr. Odası 8248 Ağrı Polikliniği 8135 Anestesi Poliklinik Sekreterliği 7261 Anestezi Polikliniği 8136 Ameliyathaneler Ameliyathane I- Dış Sekreterlik 7064 Ameliyathane I- Anestezi Dr Odası 8248 Sekreter (Rapor Odası) 7526 Sorumlu Hemşire (Genel Ameliyathane) 7218 Dinlenme Odası 8570 Derlenme Od Nolu Ameliyathane Kadın Doğum Nolu Ameliyathane - KBB Nolu Ameliyathane Çocuk Cer Nolu Ameliyathane Özel Oda Nolu Ameliyathane - Özel Oda Nolu Ameliyathane - Gen. Cerrahi Nolu Ameliyathane - Genel.Cerr Nolu Ameliyathane - Plastik Cerrahi Nolu Ameliyathane - Üroloji Nolu Ameliyathane - Ortopedi Nolu Ameliyathane- Acil Ameliyathane Nolu Ameliyathane - Lokal Nolu Ameliyathane - NRŞ Nolu Ameliyathane - KVC 7937 Teknisyen Odası - Anestezi 7038 Alet Yıkama 8543 Yemekhane- Kafeterya Yoğun Bakım Sekreteri 8431 Yoğun Bakım Hemşire Odası 8476 Yoğun Bakım Doktor Odası Ameliyathane II- Ameliyathane II- Sekreter 7226 Ameliyathane II- Koridor 7613 Dr. Odası 8619 Anestezi Dr. Odası 8620 Ameliyathane -III- Ameliyathane III- Sekreter 7927

21 Hemşire Odası 7925 Ameliyathane Orta Koridor 7922 Plastik Cerrahi Ameliyat Odası 7924 Bronkoskopi Odası 7922 Beyin Ve Sinir Cerrahisi AD. Prof.Dr. Savaş Ceylan (AD.Başk.) 7230 Prof.Dr. Konuralp İlbay 7265 Prof.Dr. Volkan Etuş 7232 Doç.Dr. Kenan Koç 7231 Doç.Dr İhsan Anık 7029 Yrd.Doç.Dr Burak Çabuk 8610 Poliklinik Sekreterliği 8690 Poliklinik Muayene 8694 Klinik Sekreteri 8617 Klinik Hemşiresi 7212 Klinik Doktor Odası 8614 Çocuk Cerrahisi AD. Prof.Dr. Gülşen Ekingen(A.D.Başk.) 8563 Poliklinik Sekreterliği 7306 Poliklinik Muayene 7348 Klinik Sekreterliği 8585 Klinik Hemşiresi 8597 Klinik Doktor Odası Göğüs Cerrahisi AD. Prof.Dr. Salih Topçu (A.D.Başk.) 7406 Doç.Dr. Ş. Tuba Liman 7407 Yrd.Doc.Dr. Aslı Gül Akgül 8306 Poliklinik Sekreterliği 8175 Poliklinik Muayene 7349 Klinik Sekreterliği 8672 Klinik Hemşiresi 8861 Klinik Doktor Odası 8859 Genel Cerrahi AD Prof.Dr. Zafer Utkan(AD.Başk.) 8471 Prof.Dr. Oğuz Özbay 7418 Prof.Dr. Ahmet Alponat 7461 Prof.Dr. Zafer Cantürk 7415 Prof.Dr. Neşet Nuri Gönüllü 7420 Prof.Dr. Anıl Çubukçu 7419

22 Doç.Dr. Oğuzhan Büyükgediz 7417 Doç.Dr. Erdem Okay 7411 Doç.Dr.Utku Tonguç Yılmaz Yrd. Doç.Dr. Oktay Yirmibeşoğlu 7412 Yrd. Doç.Dr. Sertaç Ata Güler 7161 Poliklinik Sekreterliği 7190 Poliklinik Muayene 8116 Poliklinik Ph Metre 7882 Gen. Cerr. Endoskopi Ünitesi Klinik Sekreterliği 8828 Klinik Hemşiresi 8827 Klinik Doktor Odası 8976 Genel Cer. Endoskopi Sekreteri 7927 Göz Astalıkları AD 8595 Prof.Dr. Nurşen Yüksel(AD.Başk.) 8600 Doç.Dr. Levent Karabaş 7310 Prof.Dr. Özgül Altıntaş 7043 Doç.Dr. Berna Özkan 7311 Poliklinik Sekreterliği 7382 Poliklinik Muayene 8532 Glokom 8495 Görme Alanı 7631 Katarakt 8138 Kornea 8486 Retina 8143 Şaşılık 8147 Klinik Sekreterliği 8705 Klinik Hemşiresi 8706 Klinik Doktor Odası 8721 Kadın Hastalıkları Ve Doğum AD. Prof.Dr. İzzet Yücesoy (AD.Başk.) 8738 Prof.Dr. Aydın Çorakçı 7036 Prof.Dr. Birol Vural 7042 Prof.Dr. Gülseren Yücesoy 7035 Doç.Dr. Sebiha Özdemir Özkan Yrd.Doç.Dr.Emek Doğer 7040 Yrd.Doç.Dr.A. Yiğit Çakıroğlu 8805 Kad.Doğ.Ad. Sekreteri 7494 Tüp Bebek Ünite Sekreteri 7138 Tüp Bebek Ünite Hemşiresi 7139 Tüp Bebek Ünite Doktoru 7142 Androloji Laboratuvarı 7144 Embriyoloji Laboratuvarı 7137 Kadın Hastalıkları Pol. Sek 8171 Kadın Hast. Polk. Hemş 8170

23 Kadın Hastl. Polk. Muay USG 7509 NST 8167 Kadın Hast.Klinik Sek 7092 Kadın Hast.Klinik Hemş 8401 Doğumhane Hemş 8432 Doğumhane Dr 8433 Doğumhane Personel 7333 Kalp Damar Cerrahisi AD. Prof.Dr. Kamil Turan Berki (AD.Başk.) 7229 Prof.Dr. Muhip Kanko 7266 Doç.Dr. Şadan Yavuz 7267 Yrd.Doç.Dr. Ersan Özbudak 7264 KVC Polk Sekreteri 8175 KVC Polk. Muayene 8204 KVC Servis Sekreteri 8676 KVC Ser Hemş 8677 KVC Servis Dr KVC Yoğunbakım Sekreteri 8583 KVC Yoğunbakım Hemşiresi 7918 KVC Yoğunbakım Dr 7919 Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları AD. Prof.Dr. Mete İşeri (AD.Başk.) 7432 Prof.Dr. Ömer Aydın 7437 Prof.Dr. İ.Gürkan Keskin 7438 Yrd.Doç.Dr. Murat Topdağ 7433 Yrd.Doç.Dr. Murat Öztürk 7434 Öğr. Gör. Odası 7260 KBB Polk Sekreteri 7305 KBB Polk Muayene 7305 KBB Ses Boz 8112 Endoskopi Ünitesi 8128 Odio 7065 KBB Klinik Sekreteri 8672 KBB Klinik Hemşiresi KBB Klinik Dr 8872 Ortopedi Ve Travmatoloji AD. Prof.Dr. Ahmet Şarlak 7359 Prof.Dr. Sefa Müezzinoğlu 7360 Prof.Dr.Cumhur C. Kesemenli 7358 Prof.Dr. Levent Buluç(AD.Başk.) 7361 Doç.Dr. Kaya Memişoğlu 7362 Doç.Dr. Bilgehan Tosun 7357

24 Yrd.Doç.Dr. Özgür Selek 7356 Ortopedi Polk Sek 8130 Ortopedi Polk Mua 8131 Ortopedi Polk Alçı Od 8134 Ortopedi Klinik Sek 8769 Ortopedi Klinik Hemş 8768 Ortopedi Klinik Dr Patoloji AD. Prof.Dr. Kürşat Yıldız 7252 Prof.Dr. Cengiz Erçin (AD.Başk.) Prof.Dr. Bahar Müezzinoğlu 7247 Prof.Dr. Yeşim Gürbüz 7248 Prof.Dr. Sevgiye Özkara Kaçar 7057 Prof.Dr.Nadir Paksoy 7026 Yrd.Doç.Dr.Çiğdem Vural 7026 Laboratuvar 8587 Patoloji Sekreterliği Rapor 7026 Frozen Sekreterliği 7027 Asistan Odası 7546 Patoloji Laboratuarı Hasta Kayıt - Sonuç 8233 Mikroskopi (Rutin Odası) 8586 Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi AD Doç.Dr. Hakan Ağır (AD Başk.) 7201 Doç.Dr. Tonguç İşken 7202 Doç.Dr. Şahin Alagöz 7037 Doç.Dr. Çiğdem Ünal 7206 Plastik Cer.Polk Sek 8690 Plastik Cer. Polk. Muayene 8166 Plastik Cer.Klinik Sek 8676 Plastik Cer.Klinik Hemş Plastik Cer.Klinik Dr 8673 Lokal Ameliyathane Eğitim Bloğu Üroloji AD. Prof.Dr. Ali Gökalp (AD.Başk.) 7318 Prof.Dr. Özdal Dillioğlugil 7047 Prof.Dr. Nazım Mutlu 7315 Prof.Dr. Melih Çulha Prof.Dr. Cüneyt Özkürkçügil 7316 Doç.Levent Özkan 8592 Üroloji Polk.Sek 7320 Üroloji Polk Hemş 8151

25 Üroloji Polk. Muay Üroloji Polk.Muayene Iıı 8776 Ürodinami 8551 Esvl 8155 Us Androloji 8155 Üroloji Klinik Sek 8705 Üroloji Klinik Hemş 8706 Üroloji Klinik Dr Dahili Bilimler Adli Tıp AD. Prof.Dr. Ümit Biçer (AD.Başk.) 7451 Prof.Dr. Başar Çolak 7455 Yrd.Doç.Dr. Ömer Kurtaş 7452 Asistan Odası 7453 Otopsi Salonu 7066 Otopsi Salonu Dr. Odası 7067 Aile Hekimliği AD. Doç.Dr. T.Müge Alvur (AD.Başk.) 7410 Uzm.Dr.Odası 7416 Toplantı Salonu 7527 Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları AD. Prof.Dr. Ayşe Sevim Gökalp (AD.Başk.) Prof.Dr. Şükrü Hatun (Endokrin) Prof.Dr. Emin Sami Arısoy (Enfeksiyon) 7213 Prof.Dr. Ayşe Engin Arısoy (Yeni Doğan) 7222 Prof.Dr. Zelal Bircan (Nefroloji) 7227 Prof.Dr. Nazan Sarper (Hematoloji) 7216 Prof.Dr. Gülcan Türker (Yeni Doğan) 7217 Prof.Dr. Funda Ç. Özer (Onkoloji) 7223 Prof.Dr. Abdulkadir Babaoğlu (Kardiyoloji) 7225 Doç.Dr. Bülent Kara (Nöroloji) 7214 Doç Dr Ayşen Aydoğan (Gastro) 8579 Doç Dr Metin Aydoğan (Astım) 7405 Doç. Dr. Kenan Bek (Nefr.) 7416 Doç. Emine Zengin (Hematoloji) 7215 Doç.Dr.Filiz Çizmecioğlu(Endokrin) 7228 Doç.Dr. Selim Öncel (Enfeksiyon) 8513 Doç.Dr. Ayla Günlemez (Yenidoğan) 8580 Doç. Dr. Z. Seda Uyan(Göğüs Hast.) 7408 Yrd.Doç.Dr. Murat Deveci 8733 Yrd.Doç.Dr. Zühal Gündoğdu 8579 Toplantı Salonu 7431

26 Çocuk Poliklinik Hemşire Çocuk Polikliniği (İlk Muayene) Çocuk (Hasta Çocuk) Polikliniği Psikolok Çocuk Endokrin-Sekeretrlik Endokrin Polikliniği Endokrin Polikliniği Diyetisyen Çocuk Kardiyoloji Polikliniği 8733 Ekg Eko Eko Çocuk Nefroloji Polikliniği 8730 Çocuk Romatoloji Çocuk Nöroloji Polikliniği Yenidoğan Polikiliniği Yenidoğan Polikiliniği-Hemşiresi Çocuk Hematoloji Polik Çocuk Göğüs Hast. Polk SFT odası 8644 Çocuk Allerji Polk Çocuk Allerji Test Od Çocuk Onkoloji Polik Çocuk Gastro Polik İşitme Test Odası Bronkoskopi Röntgen Kan Alma Çocuk Hastalıkları Ser. Sek 8048 Çocuk Hastalıkları Ser. Hemş 8687 Çocuk Hastalıkları Ser.Dr Çocuk Yenidoğan Polikliniği Yeni Doğan Ser. Sek 8617 Yeni Doğan Ser. Hemş 8560 Yeni Doğan Ser. Dr 8621 Çocuk Hastalıkları Yoğunbakım 8576 Çocuk Hemato Onko Ser. Sek 8585 Çocuk Hemato.Onko Ser. Hemş 8597 Çoc. Hemato. Onko. Ser. Dr 8575 Ped.Endoskopi ünitesi Eğitim Bloğu 7929 Çocuk Ruh Sağlığı AD Prof.Dr.Ayşen Coşkun(AD.Başk.) 8703 Doç.Dr. Işık Karakaya 8699 Doç.Dr. Özlem Yıldız Öç 8704

27 Doç.Dr. Nursu Çakı Memik 8636 Yrd.Doç.Dr. Şahika Şişmanlar 8700 Çocuk Ruh Sağlığı Sekreterliği 8702 Dermatoloji AD. Prof.Dr. Nilgün Bilen (AD.Başk.) 7401 Prof.Dr. Rebiay Kıran 7402 Prof.Dr. Dilek Bayramgürler 7404 Doç.Dr. Aysun Şikar Aktürk 7403 Doç.Dr. Evren Demirsoy 7262 Dermatoloji Polk. Sek Dermatoloji Pol Muay Dermatoloji Puva 7352 Dermatoloji Ser. Sek Dermatoloji Ser. Hemş Dermatoloji Ser. Dr 8886 Farmakoloji AD. Prof.Dr. Güner Ulak (AD.Başk.) 7466 Prof.Dr. Nejat Gacar 7459 Prof.Dr. Tijen Utkan 7460 Prof.Dr.B.Faruk Erden 7465 Doç.Dr. Firuzan Yıldız 7464 Doç.Dr.F.İpek Komsuoğlu Çelikyurt 7460 Doç.Dr.Oğuz Mutlu 7465 Invıtro - İnvivo Lab 7457 Uzm. Dr. Odası 7250 Laboratuar 7245 Toplantı Salonu 7246 Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon AD. Prof.Dr. Erbil Dursun 7081 Prof.Dr. Nigar Dursun(AD.Başk.) 7520 Yrd.Doç.Dr. Murat İnanır 7519 Doç.Dr. Barın Selçuk 8633 Yrd Doç. Dr. Ilgın Sade 7516 Ftr Ünite Sek Ftr Ünite Fizyoterapist 8052 Ftr Ünite Dr 8053 Jimnasyum 7607 Ftr Polk. Sek 7261 Ftr Polk. Muayene Ftr Ser. Sek 8948 Ftr Ser. Hemş 8949 Ftr Ser. Dr Göğüs Hastalıkları AD. Prof.Dr. Füsun Yıldız (AD.Başk.) 7513 Prof.Dr. Ahmet Hamdi Ilgazlı 7512

28 Prof.Dr. İlknur Başyiğit 7515 Prof.Dr. Haşim Boyacı 7514 Yrd.Doç.Dr.Serap Argun Barış 7211 Uyku Lab Göyüs Hst. Polk. Sek Göyüs Hast. Polk. Muay Solunum Fonksiyon Testi 8176 Astım Polk Sigara Bırakma Polk Göğüs Hast. Ser. Sek 8948 Göğüs Hast. Ser. Hemş Göğüs Hast. Ser. Dr Bronkoskopi Ünitesi Eğitim Bloğu Halk Sağlığı AD. Prof.Dr. Onur Hamzaoğlu (AD.Başk.) Prof.Dr. Nilay Etiler 7551 Doç.Dr. Çiğdem Çağlayan 7552 Asistan Odası 7556 Kütüphane 7554 Laboratuar 7078 Toplantı Salonu 7077 İç Hastalıkları AD. Prof.Dr. Ahmet Yılmaz (AD.Başk.) Prof.Dr. Itır Yeğenağa (Nefroloji) 7523 Prof.Dr. Sadettin Hülagü (Gastro) 7525 Prof.Dr. Berrin Çetinarslan (Endokrn) 7535 Prof.Dr. Ömer Şentürk (Gastro) 7521 Prof.Dr. Betül Kalender (Nefroloji) 7534 Prof.Dr. Abdullah Hacıhanefioğlu (Hema.) 7522 Prof.Dr. Zeynep Cantürk (Endokrin) 7533 Prof.Dr. Ayşe Ergüney Cefle (Romat.) 7524 Prof.Dr. İlhan Tarkun (Endokrin) 7528 Prof.Dr. Kazım Uygun (Onkoloji) 8916 Doç.Dr. Altay Çelebi (Gastro) 7530 Doç.Dr. Erkan Dervişoğlu (Nefroloji) 8058 Yrd.Doç.Dr Elif Birtaş Ateşoğlu(Hemat.) 8276 Yrd.Doç.Dr.Pınar Tarkun(Hematoloji) 7547 Yrd.Doç.Dr.Devrim Çabuk(Onkoloji) 7098 Yrd.Doç.Dr. Ayten Yazıcı (Romatoloji) 8696 Dahiliye Poliklinik Sek 7303 Dahiliye Polk. Muay 7339 Diyabet Obezite Polikliniği Sek 7302 Diyabet Polk. Muay Diyabet Polk. Hemş 8234 Endokrin Polikliniği Sek 7302

29 Endokrin Polk. Muay 7346 Endokrin Ser.Sek 7089 Endokrin Ser. Hemş 7090 Endokrin Ser. Dr 7616 Diyabet Poliklinik Sekreterlik İlave Birim 8173 Diyabet Poliklinik Hemşire 8234 Diyabet Poliklinik Uzman Odası 8198 Diyabet Poliklinik I Diyabet Poliklinik Diyabet Poliklinik Obezite polk Diyabet Poliklinik Diyetisyen 7889 Diyabet Poliklinik Öğreti Görv Diyabet Poliklinik Podoloji (Dyabetik Ayak) 8901 Gastroenteroloji Polikliniği Sek Gastroent. Pol Mua Ercp 7558 Gastro. Ser.Sek 8798 Gastr. Ser.Hemş 8799 Gastr. Ser.Dr 8801 Hematoloji Poliklinik Sek 7303 Hematoloji Polk. Muay 8238 Hemato.Ser.Sek 8918 Hemato.Ser.Hemş 8919 Hemato Ser. Dr 8915 Nefroloji Polikliniği Sek 7303 Nefroloji Polk Muay Periton Diyaliz 8241 Nefro.Ser. Sek 8798 Nefro. Ser.Hemş Nefro. Ser.Dr 8800 Hemodiyaliz Ünite Sek 8568 Hemodiyaliz Ünite. Dr Onkoloji Polikliniği Sek 7884 Onkoloji Polk Muay 8841 Onkol. Ser Sek 8778 Onkol. Ser.-1 Hemş 8788 Onkol.Ser Dr 8626 Medikal Onkoloji Sek 7884 Medikal Onkoloji Polk. Muay 8842 Kemoterapi Poliklinik Sek 7884 Kemoterapi Polk.Muay Kemoterapı Ünitesi 8847 Romatoloji Polikliniği Sek 7303 Romotoloji Polk. Muay 8111 Romoto.Ser.Sek 8793 Romoto. Ser. Hemş 7114 Romoto. Ser. Dr 7115

30 Gastroendoskopi Ünitesi Enosk. Ünt. Sek 7383 Endoskopi Ünite Hemş 8305 Endoskopi Ünitesi Kardiyoloji AD. Prof.Dr. Dilek Ural (A.D. Bşk) 8679 Prof.Dr. Ertan Ural 7326 Prof.Dr. Ahmet Vural Doç.Dr. Ayşen Ağaçdiken Ağır 8734 Prof..Dr. Güliz Kozdağ Doç Dr Ulaş Bildirici 7323 Doç.Dr. Göksel Kahraman 7321 Doç.Dr. Tayfun Şahin 7325 Doç.Dr. Teoman Kılıç 7335 Yrd.Doç.Dr.Y. Umut Çelikyurt 7322 Toplantı Salonu 7378 Anjiyo Sekreterlik (1. Kat) 8490 Anjiyo Sekreterlik (3. Kat) 8747 Anjiyo Dr. Odası (1. Kat) Anjiyo Dr. Odası (3. Kat) Anjiyo Hemodinami 8484 Anjiyo Dinlenme Odası Anjiyo Hasta Takip Ünitesi 8455 Teknisyen Odası 8454 Kardiyoloji Poliklinik Sekreteri 7373 Kardiyoloji Pol. Muay Kardiyoloji Pol. Eko 8202 Kardiyoloji Pol. Efor 8209 Kardiyoloji Pol.Ekg Kardiyoloji Ser. Sek 7370 Kardiyoloji Ser. Hemş 8683 Kardiyoloji Ser. Dr 7371 Kardiyoloji Aritmi Ser. Sek 8747 Kardiyolojiaritmi Ser. Hemş 8747 Kardiyolojiaritmi Ser. Dr 8678 Kroner Yoğunbakım 8739 Kardiyolojiser. Eko 8292 Pil Polikliniği 7134 Eecp 7132 Aritmi Polikliniği 8210 Mutfak 8457 Klinik Bakt. Ve Enfeksiyon AD. Prof.Dr. Ayşe Willke Topçu 7562

ÖZEL MUAYENE YAPAN ÖĞRETİM ÜYELERİ, ÖZEL MUAYENE ÜCRETLERİ VE RANDEVU ALMAK İÇİN TELEFON NUMARALARI

ÖZEL MUAYENE YAPAN ÖĞRETİM ÜYELERİ, ÖZEL MUAYENE ÜCRETLERİ VE RANDEVU ALMAK İÇİN TELEFON NUMARALARI ÖZEL YAPAN ÖĞRETİM ÜYELERİ, ÖZEL ÜCRETLERİ VE RANDEVU ALMAK İÇİN NUMARALARI ÖZEL SAATLERİ : Mesai Günleri 15:00-20:00 Saatleri Arası RANDEVU ALMAK İÇİN : 09:00-15:00 Saatleri Arasında Aşağıdaki Telefonları

Detaylı

T. C. SAĞLIK BAKANLIĞI KEÇİÖREN EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ TELEFON REHBERİ

T. C. SAĞLIK BAKANLIĞI KEÇİÖREN EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ TELEFON REHBERİ T. C. SAĞLIK BAKANLIĞI KEÇİÖREN EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ TELEFON REHBERİ İDARİ BİRİMLER KALİTE YÖNETİM BİRİMİ Kalite Direktörü 2103 Kalite Yönetim Birimi 1387 Kalite Sekreteri 1382 PERSONEL (ÖZLÜK)

Detaylı

BURSA DEVLET HASTANESİ TELEFON LİSTESİ BİRİM

BURSA DEVLET HASTANESİ TELEFON LİSTESİ BİRİM BURSA DEVLET HASTANESİ TELEFON LİSTESİ BİRİM TELEFON BAŞHEKİM SEKRETERLİĞİ 221 12 43 BAŞHEKİM SEKRETERLİĞİ 221 92 24 HASTANE MÜDÜRÜ 221 64 24 HASTANE MÜDÜRÜ FAKS 220 00 35 HASTANE SANTRAL 280 28 00 HASTANE

Detaylı

T.C. ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ Balcalı Hastanesi Başhekimliği PERSONEL İŞLERİ BİRİMİNE

T.C. ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ Balcalı Hastanesi Başhekimliği PERSONEL İŞLERİ BİRİMİNE Evrak Tarih ve Sayısı: 28/05/2015-19291 T.C. ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ Balcalı Hastanesi Başhekimliği *BENNLYL5* Sayı : 18649120-900/ Konu : Doğum Yardımı PERSONEL İŞLERİ BİRİMİNE Aile ve Sosyal Politikalar

Detaylı

PERSONEL TEMİN PLANI

PERSONEL TEMİN PLANI BÖLÜMLER Özellikler Mevcut Personel Sayısı Asgari Nöbet Tutan Personel Sayısı İç Kaynaklardan Transfer Dış Kaynaklardan İstem Beyin Cerrahi - KBB- Cildiye Kliniği Yatak sayısı: 40 Branş Sayısı: 3 1 Sorumlu

Detaylı

T.C.DİCLE ÜNİVERSİTESİ HASTANELERİ 1 / 63 ACİL TIP ANABİLİM DALI BAŞKANLIĞI

T.C.DİCLE ÜNİVERSİTESİ HASTANELERİ 1 / 63 ACİL TIP ANABİLİM DALI BAŞKANLIĞI EYLEMCAN TIRPANCI-SERFİRAZ ATABEY EYLEMCAN TIRPANCI-SERFİRAZ ATABEY BİRİM ACİL TIP ANABİLİM DALI TETKİK EDİLECEK KRİTER/DOKÜMAN Acil Tıp AD Başkanlığı İş Akış Acil Servis Süreci Radyoloji Süreci Beslenme

Detaylı

KURUMSAL HİZMET YÖNETİMİ

KURUMSAL HİZMET YÖNETİMİ 1.DÖNEM BAŞLANGIÇ TARİHİ: 02.03.2015 BİTİŞ TARİHİ:26.05.2015 /NO KURUMSAL HİZMET YÖNETİMİ 1 2 3 YÖNETİM HASTA BAKIM ENFEKSİYONLARIN KONTROLÜ VE ÖNLENMESİ Prosedürler, Talimatlar, Süreçler, Sağlık Hizmet

Detaylı

Poliklinik Đşlemleri Prosedürü

Poliklinik Đşlemleri Prosedürü T.C. Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Doküman Adı Poliklinik Đşlemleri Prosedürü Doküman Numarası TBH/229/PR-001 ISO 9001:2008 KYS Kriter No 7.1./7.2./7.5.1./7.5.4. Yayın Tarihi

Detaylı

KTÜ FARABİ HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ 2015 ÖZ DEĞERLENDİRME PLANI

KTÜ FARABİ HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ 2015 ÖZ DEĞERLENDİRME PLANI KTÜ FARABİ HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ 2015 ÖZ DEĞERLENDİRME PLANI 1.Dönem DOKÜMAN KODU YAYIN TARİHİ RAVİZYON TARİHİ REVİZYON NO FRB.YÖN.PL 22.06.2015 1. Dönem Öz Değerlendirme Yapılacak Bölüm Planlanan Tarih

Detaylı

Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi BÖLÜM KALİTE SORUMLULARI LİSTESİ KOD: KY. LS.20 YAY. TRH: REV. TRH: REV.

Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi BÖLÜM KALİTE SORUMLULARI LİSTESİ KOD: KY. LS.20 YAY. TRH: REV. TRH: REV. KURUMSAL HİZMETLER BİRİMİ ADI-SOYADI ÜNVANI ÖMER AYDIN Başhekim Kurumsal Yapı LEMAN ÇEVİK ÇELİK Kalite Yönetim Direktörü Kalite Yönetimi LEMAN ÇEVİK ÇELİK Kalite Yönetim Direktörü ESRA ALTUNER Doküman

Detaylı

AKADEMİK ve ETİK KURUL KOMİTESİ

AKADEMİK ve ETİK KURUL KOMİTESİ AKADEMİK ve ETİK KURUL KOMİTESİ Doç. Dr. M. Özerk OKUTAN Tıbbi Direktör/ Yardımcısı Prof. Dr. Metin ÇAPAR Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Niyazi GÖRMÜŞ Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr.

Detaylı

2 NOLU SAYMANLIK 2644230 ACİL DAHİLİYE 1020-1021 ACİL AMELİYATHANE 1024 ACİL ÇOCUK 4037-4038 ACİL DR. ODASI 1030 ACİL HEMŞ.ODASI 1019 Acil Kadın

2 NOLU SAYMANLIK 2644230 ACİL DAHİLİYE 1020-1021 ACİL AMELİYATHANE 1024 ACİL ÇOCUK 4037-4038 ACİL DR. ODASI 1030 ACİL HEMŞ.ODASI 1019 Acil Kadın Adı Tel. No 2 NOLU SAYMANLIK 2644230 ACİL DAHİLİYE 1020-1021 ACİL AMELİYATHANE 1024 ACİL ÇOCUK 4037-4038 ACİL DR. ODASI 1030 ACİL HEMŞ.ODASI 1019 Acil Kadın Doğum 4013 ACİL KAYIT 1049 ACİL LAB 1052/1714

Detaylı

KIRKLARELİ İLİ KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ BABAESKİ DEVLET HASTANESİ

KIRKLARELİ İLİ KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ BABAESKİ DEVLET HASTANESİ KIRKLARELİ İLİ KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ BABAESKİ DEVLET HASTANESİ ÖZGEÇMİŞ 1961 tarihinde 10 yataklı Sağlık Merkezi olarak hizmete başlayan kurumumuz 1974 yılında 25 yataklı Sağlık Merkezi

Detaylı

HAFTALIK HEKİM ÇALIŞMA TAKVİMİ

HAFTALIK HEKİM ÇALIŞMA TAKVİMİ 7.18.11 7.19.11 7.20.11 7.21.11 7.22.11 Branş Hekim İsmi Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ DERMATOLOJİ ENFEKSİYON İNTANİYE FİZİK TEDAVİ GENEL CERRAHİ GÖGÜS CERRAHİSİ GÖGÜS

Detaylı

K.T.Ü. SAĞLIK UYGULAMA ve ARAŞTIRMA MERKEZİ (FARABİ HASTANESİ) RİSK DEĞERLENDİRME METODOLOJİSİ (L Tipi Matris)

K.T.Ü. SAĞLIK UYGULAMA ve ARAŞTIRMA MERKEZİ (FARABİ HASTANESİ) RİSK DEĞERLENDİRME METODOLOJİSİ (L Tipi Matris) K.T.Ü. SAĞLIK UYGULAMA ve ARAŞTIRMA MERKEZİ (FARABİ HASTANESİ) RİSK DEĞERLENDİRME METODOLOJİSİ (L Tipi Matris) OLAYIN GERÇEKLEŞME İHTİMALİ Tablo I- İhtimal (Olasılık) Değerlendirme Tablosu : İHTİMAL ORTAYA

Detaylı

AKADEMİK ve ETİK KURUL KOMİTESİ

AKADEMİK ve ETİK KURUL KOMİTESİ AKADEMİK ve ETİK KURUL KOMİTESİ Yrd. Doç. Dr. Bülent KOÇER Tıbbi Direktör/ Dahiliye Uzmanı Prof. Dr. Ali SARIGÜL Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. M. Özerk OKUTAN Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

Detaylı

AKILLI İLAÇ KOMİTESİ. Uzm. Dr. Tuba KURUOĞLU Enfeksiyon Hast.ve Klinik Mikr. Uzm./Başhekim Yardımcısı. Esra SAVAŞAN Ortopedi Sorumlu Hemşiresi

AKILLI İLAÇ KOMİTESİ. Uzm. Dr. Tuba KURUOĞLU Enfeksiyon Hast.ve Klinik Mikr. Uzm./Başhekim Yardımcısı. Esra SAVAŞAN Ortopedi Sorumlu Hemşiresi AKILLI İLAÇ KOMİTESİ Uzm. Dr. Tuba KURUOĞLU Enfeksiyon Hast.ve Klinik Mikr. Uzm./Başhekim Yardımcısı Esra SAVAŞAN Ortopedi Sorumlu Hemşiresi Can GÜMÜŞ Eczane Mesul Müdür Op. Dr. Salim GÜMÜŞ Genel Cerrahi

Detaylı

SHKS KALITE YÖNETIMI

SHKS KALITE YÖNETIMI SHKS KALITE YÖNETIMI Kaliteden Sorumlu Başhekim Yrd Uz.Dr. Bilge ÖZŞARLAK KARAARSLAN Kalite Yönetim Direktörü Kalite Yönetim Birimi İlknur YALÇINKAYA (Enfeksiyon Hem.) Necla ÖNGÜÇ (HİE.Hem) Hasta Güvenliği

Detaylı

SHKS BÖLÜM SORUMLULARI

SHKS BÖLÜM SORUMLULARI SHKS BÖLÜM SORUMLULARI 1- KURUMSAL HİZMET YÖNETİMİ 1-YÖNETİM HİZMETLERİ Uz. Dr. Tarkan ÖZDEMİR (Başhekim Yardımcısı) Uz. Dr. Aydan KÖYSÜREN (Başhekim Yardımcısı) Erol ÖZTÜRK (İdari ve Mali İşler Müdürü)

Detaylı

Ders Veren. Öğretim Elemanları

Ders Veren. Öğretim Elemanları KSHMYO da 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılında Ders Veren Öğretim Elemanları TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK PROGRAMI I.ÖĞRETİM Öğr. Gör. Esra ÇOBAN * Okt. Ahu GÜLER * TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK

Detaylı

KURUL/ KONSEY/ KOMİTE ÜYE LİSTESİ

KURUL/ KONSEY/ KOMİTE ÜYE LİSTESİ KURUL/ KONSEY/ KOMİTE ÜYE LİSTESİ VEYSİ KUBBA GENEL MÜDÜR VİJDAN AŞIK ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ DR.ZAFER BEKEN TIBBİ KOORDİNATÖR 1. İCRA (ÜST YÖNETİM) KURULU DR. NİLGÜN SÖYLEMEZOĞLU GENEL MÜDÜR YARDIMCISI YAVUZ

Detaylı

AKADEMİK ve ETİK KURUL KOMİTESİ

AKADEMİK ve ETİK KURUL KOMİTESİ AKADEMİK ve ETİK KURUL KOMİTESİ Dr. Lütfi ŞİMŞEK Tıbbi Direktör Prof. Dr. Ali SARIGÜL Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Kurtuluş ÖZDEMİR Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. M. Özerk OKUTAN Beyin ve Sinir

Detaylı

İSTANBUL CERRAHİ KURUL ÜYELERİ 2013 HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

İSTANBUL CERRAHİ KURUL ÜYELERİ 2013 HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ İSTANBUL CERRAHİ KURUL ÜYELERİ 2013 HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ Dr.Cengiz Bali Dr. Seran Şimşir Dr. Aytuğ Altundağ Uzm. Hemş. Zibel Koç Başhekim Yrd., KBB Hastalıkları Başhekim, Kurul Başkanı Medikal Direktör

Detaylı

EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TIP FAKÜLTESİ DERS PROGRAMI

EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TIP FAKÜLTESİ DERS PROGRAMI Adnan Menderes Üniversitesi TIP FAKÜLTESİ TIP FAKÜLTESİ 2013-2014 EĞİTİM PROGRAMI 1 2013-2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TIP FAKÜLTESİ DERS PROGRAMI 1. Sınıf TEMEL TIP BİLİMLERİ I TEMEL TIP BİLİMLERİ II TEMEL

Detaylı

HASTANEMİZİN TANITIMI. Münevver ÖZKAN Acil Ameliyathanesi Sorumlu Hemşiresi

HASTANEMİZİN TANITIMI. Münevver ÖZKAN Acil Ameliyathanesi Sorumlu Hemşiresi HASTANEMİZİN TANITIMI Münevver ÖZKAN Acil Ameliyathanesi Sorumlu Hemşiresi Hastanemiz Balkanların en büyük sağlık kompleksi olarak 19.01.1960 yılında İşçi Sigortaları Kurumu İstanbul Hastanesi adıyla hizmete

Detaylı

2012/2013 Yılı İstatistiki Verileri

2012/2013 Yılı İstatistiki Verileri T.C SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU Ankara 1.Bölge Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi / Yılı İstatistiki Verileri /

Detaylı

1003-1905 TERZİ. İDARİ MALİ İŞLER MÜDÜR YARDIMCILARI ÇAMAŞIRHANE 2094 Muzaffer KURHAN Adnan Dursun 1903 ŞÖFOR ODASI

1003-1905 TERZİ. İDARİ MALİ İŞLER MÜDÜR YARDIMCILARI ÇAMAŞIRHANE 2094 Muzaffer KURHAN Adnan Dursun 1903 ŞÖFOR ODASI DOKÜMAN KODU YÖN.LS.10 YAYIN TARİHİ 04.01.2010 REV. TARİHİ 08.12.2014 REV. NO A10 SAYFA NO 1/5 HASTANE YÖNETİCİSİ - BAŞHEKİM Yönetim i (Nurcihan YAŞAR) Yönetim Danışma (Fikret KAÇAR) BAŞHEKİM YARDIMCILARI

Detaylı

T.C. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İstanbul Tıp Fakültesi Dekanlığı

T.C. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İstanbul Tıp Fakültesi Dekanlığı Tarih ve Sayı: 13/12/2016-450323 T.C. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İstanbul Tıp Fakültesi Dekanlığı *BE8V6D083* Sayı :46656802-010.04- Konu :Hata, Usulsüzlük ve Yolsuzlukların Bilidirilmesi Yönergesi Dağıtım

Detaylı

KURUMSAL HİZMET YÖNETİMİ

KURUMSAL HİZMET YÖNETİMİ KURUMSAL HİZMET PLANI 1.DÖNEM BAŞLANGIÇ : 31.03.2014 BİTİŞ :08.05.2014 2. DÖNEM BAŞLANGIÇ : BİTİŞ :17.11.2014 1 2 YÖNETİM HASTA BAKIM 1. 31.03.2014 01.04.2014 CİLER Yrd.Doç.Dr.Mustafa Yrd.Doç.Dr. Mehmet

Detaylı

ÇANKAYA BELEDİYESİNİN ÖZEL HASTANELERLE YAPMIŞ OLDUĞU PROTOKOLLERLE ALINAN İNDİRİM ORANLARI

ÇANKAYA BELEDİYESİNİN ÖZEL HASTANELERLE YAPMIŞ OLDUĞU PROTOKOLLERLE ALINAN İNDİRİM ORANLARI ÇANKAYA BELEDİYESİNİN ÖZEL HASTANELERLE YAPMIŞ OLDUĞU PROTOKOLLERLE ALINAN İNDİRİM ORANLARI ÖZEL ÇANKAYA YAŞAM HASTANESİ Ayaktan Tedavi: %15 Yatarak Tedavi: %15 Diyet: %10 Lazer epilasyon: %10 Check-up:

Detaylı

İÇ YAZIŞMA FORMU. Acil İnceleyin Değerlendirin Yanıtlayın GeriDönüşüm

İÇ YAZIŞMA FORMU. Acil İnceleyin Değerlendirin Yanıtlayın GeriDönüşüm İÇ YAZIŞMA FORMU Doküman No: F KY 033 Yayın Tarihi: NİSAN 2009 Revizyon No: 00 Revizyon Tar: - Sayfa No: 1/1 Kime Kimden : BİLGİ İŞLEM SORUMLUSU : KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ Tarih : 02.09.2014 Konu : HKS

Detaylı

KALİTE KOORDİNASYON KURULU

KALİTE KOORDİNASYON KURULU KALİTE KOORDİNASYON KURULU Dr.Bekdaş TEKİN Kalite Yönetim Temsilcisi Genel Müdür Yard. Dr.M.Deniz Köseoğlu Başhemşire Figen Erkan Biyokimya Uzmanı Dr.Ümit Sondaç Ameliyathane sorumlu hekimi Dr.Ali Uzuner

Detaylı

Özel Medicana International İstanbul Hastanesi

Özel Medicana International İstanbul Hastanesi Özel Medicana International İstanbul Hastanesi TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ DR. YUSUF SAHİP GENEL MÜDÜR SELMA KAYABAŞ GENEL MÜDÜR YRD. ALİ EMRE KODAN GENEL MÜDÜR YRD. DR. RÜYA ŞİŞMAN BAŞHEKİM / KALİTE DİREKTÖRÜ

Detaylı

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ TELEFON LİSTESİ İDARE YÖNETİCİ SEKRETERLİK 3011 YÖNETİCİ SEKRETERLİK 3012

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ TELEFON LİSTESİ İDARE YÖNETİCİ SEKRETERLİK 3011 YÖNETİCİ SEKRETERLİK 3012 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ TELEFON LİSTESİ SANTRAL NUMARASI: 0 (312) 595 30 00 İSİMLER TELEFON NO İDARE HASTANE YÖNETİCİSİ - BAŞHEKİM DOÇ.DR. RECEP PEKCİCİ YÖNETİCİ SEKRETERLİK

Detaylı

KLİNİK EĞİTİME UYUM ( ) 1 Eylül Eylül Hastanenin tanıtımı (13:30-16:30) (5 grup halinde) (Buluşma yeri=dekanlık önü)

KLİNİK EĞİTİME UYUM ( ) 1 Eylül Eylül Hastanenin tanıtımı (13:30-16:30) (5 grup halinde) (Buluşma yeri=dekanlık önü) KLİNİK EĞİTİME UYUM (2014-2015) 1 Eylül 2014-12 Eylül 2014 1. Hafta 1 Eylül 2014 Pazartesi Hoşgeldiniz (10:00-12:00) (Tüm grup) (Konferans salonu) 10:00-11:00 Açılış Konuşması ve dersi (Tıp Fakültesi Dekanı)

Detaylı

Bölüm / Birim Adı Görevli / Doktor Adı Dahili Telefon NO. İDARİ KAT Başhekim 1100. İDARİ KAT Başhekim Sekreterlik 1101. İDARİ KAT Müdür 1102

Bölüm / Birim Adı Görevli / Doktor Adı Dahili Telefon NO. İDARİ KAT Başhekim 1100. İDARİ KAT Başhekim Sekreterlik 1101. İDARİ KAT Müdür 1102 Bölüm / Birim Adı Görevli / Doktor Adı Dahili Telefon NO İDARİ KAT Başhekim 1100 İDARİ KAT Başhekim Sekreterlik 1101 İDARİ KAT Müdür 1102 İDARİ KAT Başhemşire 1103 İDARİ KAT İstatistik 1104 İDARİ KAT Tahahütname

Detaylı

Üroloji Kliniği Uzmanı. camtosun@mynet.com. Sevinç ESER. Üroloji Ser. Sor. Hem. sevincesere@yahoo.com. Op. Dr. Gürel NEŞŞAR.

Üroloji Kliniği Uzmanı. camtosun@mynet.com. Sevinç ESER. Üroloji Ser. Sor. Hem. sevincesere@yahoo.com. Op. Dr. Gürel NEŞŞAR. ÜROLOJİ KLİNİĞİ KALİTE SORUMLUSU Op. Dr. Ahmet ÇAM TOSUN Üroloji Kliniği Uzmanı 3061516 camtosun@mynet.com ÜROLOJİ KLİNİĞİ KALİTE SORUMLUSU Sevinç ESER Üroloji Ser. Sor. Hem. 3061535 sevincesere@yahoo.com

Detaylı

KOMİTE ÜYELERİ İSİM LİSTESİ BEYİN ÖLÜMÜ TESPİT KURULU KOMİTESİ. Anestezi Uzmanı BİLGİ YÖNETİMİ KOMİTESİ BİLGİ GÜVENLİĞİ SORUMLU EKİBİ EĞİTİM KOMİTESİ

KOMİTE ÜYELERİ İSİM LİSTESİ BEYİN ÖLÜMÜ TESPİT KURULU KOMİTESİ. Anestezi Uzmanı BİLGİ YÖNETİMİ KOMİTESİ BİLGİ GÜVENLİĞİ SORUMLU EKİBİ EĞİTİM KOMİTESİ KOMİTE ÜYELERİ İSİM LİSTESİ BEYİN ÖLÜMÜ TESPİT KURULU KOMİTESİ Başkan Dr. Enis GÜMÜŞTEKİN Organ ve Doku Nakli Koordinatörü Dr. Mustafa ŞİMŞEK Anestezi Uzmanı Sekreterya Meltem YILDIZ Organ ve Doku Nakli

Detaylı

1679 2037 2034 İLAÇ RAPORLARI ONAY

1679 2037 2034 İLAÇ RAPORLARI ONAY DOKÜMAN KODU YÖN.LS.10 YAYIN TARİHİ 04.01.2010 REV. TARİHİ 22.07.2015 REV. NO A11 SAYFA NO 1/5 HASTANE YÖNETİCİSİ - BAŞHEKİM Yönetim i (Nurcihan YAŞAR) Yönetim Danışma (Fikret KAÇAR) BAŞHEKİM YARDIMCILARI

Detaylı

BÖLÜM KALİTE SORUMLULARI 2015

BÖLÜM KALİTE SORUMLULARI 2015 BÖLÜM KALİTE SORUMLULARI 2015 SİBEL DURGUN İDARİ İŞLERDEN SORUMLU GENEL MÜDÜR YARDIMCISI (İDARİ HİZMETLER) ZERRİN YAĞLIOĞLU KALİTE SORUMLUSU ZEYNEL ABİDİN TAŞBAŞ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI (TIBBİ

Detaylı

HAYVAN DENEYLERİ YEREL ETİK KURULU. GENEL BİLGİLER SAYISI AÇIKLAMA GEREKÇE Toplam Başvuru 54 Toplam Onaylı Başvuru 45 Toplam Onaylanmamış Başvuru

HAYVAN DENEYLERİ YEREL ETİK KURULU. GENEL BİLGİLER SAYISI AÇIKLAMA GEREKÇE Toplam Başvuru 54 Toplam Onaylı Başvuru 45 Toplam Onaylanmamış Başvuru KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ HAYVAN DENEYLERİ YEREL ETİK KURULU 2009 YILI FAALİYET RAPORU GENEL BİLGİLER SAYISI AÇIKLAMA GEREKÇE Toplam Başvuru 54 Toplam Onaylı Başvuru 45 Toplam Onaylanmamış Başvuru 9 Yöntem

Detaylı

Alan Üniversite Yıl. Alan Üniversite Yıl. Alan Üniversite Yıl

Alan Üniversite Yıl. Alan Üniversite Yıl. Alan Üniversite Yıl Soyadı: Abdullah Utku Şenol Doğum Tarihi: 24/04/1966 Prof.Dr. Lisans Tıp Hacettepe 1986 Yüksek Lisans Tıp Hacettepe 1988 Tıpta Uzmanlık Radyoloji Akdeniz 1993 Yardımcı Doçentlik Tarihi: 1998 Doçentlik

Detaylı

İZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ SAĞLIKTA KALİTE STANDARTLARI ÇALIŞMA KOMİTELERİ

İZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ SAĞLIKTA KALİTE STANDARTLARI ÇALIŞMA KOMİTELERİ İZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ SAĞLIKTA KALİTE STANDARTLARI ÇALIŞMA KOMİTELERİ AFET VE ACİL DURUM YÖNETİM KOMİTESİ BAŞKAN : Uzm. Dr. Rahim ÖZDEMĠR (BaĢhekim Yardımcısı) Sadi GÖKTAġ (Müdür

Detaylı

BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ YETKİLENDİRME LİSTESİ

BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ YETKİLENDİRME LİSTESİ Sayfa No 1 / 9 HASTANE GENELİ ÇALIŞANLAR A - HATA KODLARI ARIZA BİLDİRİM AYLIK PERFORMANS DÖKÜMÜ B - ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ BELGE SORGULA GERİ ALMA BİLGİ İŞLEM SORUN BİLDİRME C - İLAÇ GÜVENLİĞİ D - LABORATUVAR

Detaylı

BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ YETKİLENDİRME LİSTESİ

BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ YETKİLENDİRME LİSTESİ BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ YETKİLENDİRME LİSTESİ HASTANE GENELİ ÇALIŞANLAR A - HATA KODLARI ARIZA BİLDİRİM AYLIK PERFORMANS DÖKÜMÜ B - ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ BELGE SORGULA GERİ ALMA BİLGİ İŞLEM SORUN BİLDİRME C

Detaylı

KOMİTELER HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ KOMİTE GÖREVİ GÖREVİ ADI SOYADI. Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi Başhekim Yardımcısı Dr. Mustafa Kerem ÖZYAVUZ

KOMİTELER HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ KOMİTE GÖREVİ GÖREVİ ADI SOYADI. Tıbbi Hizmetler Yönetici Temsilcisi Başhekim Yardımcısı Dr. Mustafa Kerem ÖZYAVUZ KOMİTELER HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ Tıbbi Hizmetler Yönetici Başhekim Dr. Mustafa Kerem ÖZYAVUZ Kalite Başhekim / Kalite İdari ve Mali İşler Yönetici Ömer DEMİRKOPARAN Şenay Z. ATAÇ Cerrahi Branş Uzmanı

Detaylı

HASTANEMİZ 2014 MAYIS ÖZDEĞERLENDİRME TAKVİMİ

HASTANEMİZ 2014 MAYIS ÖZDEĞERLENDİRME TAKVİMİ HASTANEMİZ 2014 MAYIS ÖZDEĞERLENDİRME TAKVİMİ KURUMSAL HİZMET YÖNETİMİ 1.YÖNETİM HİZMETLERİ UZ. DR.ZİYA ÜNLÜSOY 26.05.2014 SORUMLU HEMŞİRE HATİCE DEMİRCİ 2.HASTA BAKIM HİZMETLERİ UZM. DR. TANER GÜNAY 26.05.2014

Detaylı

KURUL/ KONSEY/ KOMİTE ÜYE LİSTESİ (BURSA)

KURUL/ KONSEY/ KOMİTE ÜYE LİSTESİ (BURSA) KURUL/ KONSEY/ KOMİTE ÜYE LİSTESİ (BURSA) 1. İCRA (ÜST YÖNETİM) KURULU 2. DİSİPLİN KURULU 3. AKADEMİK ETİK KURUL 4. ORGAN DOKU NAKLİ KOORDİNASYON KURULU 4.1. Beyin Ölümü Kurulu SEKRETER SAKIP BUMİN ARSLANTÜRK

Detaylı

KOCAELİ DEVLET HASTANESİ GELİR GİDER GÖSTERGELERİ

KOCAELİ DEVLET HASTANESİ GELİR GİDER GÖSTERGELERİ KOCAELİ DEVLET HASTANESİ GELİR GİDER GÖSTERGELERİ MART 2010 OCAK 2011 ŞUBAT 2011- MART 2011 KARŞILAŞTIRMA 3.273.003,25 3.327.256,70 3.577.426,80 4.046.761,47 4.500.00 GELİR DURUMU HEDEF: 3.500.000 4.000.00

Detaylı

FETHİYE DEVLET HASTANESİ

FETHİYE DEVLET HASTANESİ FETHİYE DEVLET HASTANESİ FETHİYE DEVLET HASTANESİ GENEL VE BÖLÜM UYUM EĞİTİM REHBERİ 2013 EY.RH.01 Nisan-2013 00 00 03/17 FETHİYE DEVLET HASTANESİNİN TARİHÇESİ Fethiye nin en önemli araştırmacı ve yazarlarından

Detaylı

KURUL/ KONSEY/ KOMİTE ÜYE LİSTESİ

KURUL/ KONSEY/ KOMİTE ÜYE LİSTESİ KURUL/ KONSEY/ KOMİTE ÜYE LİSTESİ Semih DİNÇ Genel Müdür Üye. İCRA (ÜST YÖNETİM) KURULU Abdullah Erdal İBAĞLU Medikal Direktör Erol TURAN İşletme Direktörü Özlem ŞAN İnsan Kaynakları Müdürü Üye Semih DİNÇ

Detaylı

EĞİTİM PLANI PLANLANAN GERÇEKLEŞEN SÜRESİ YERİ YÖNTEMİ. 16 Saat Konferans Salonu. 18 Saat Konferans Salonu

EĞİTİM PLANI PLANLANAN GERÇEKLEŞEN SÜRESİ YERİ YÖNTEMİ. 16 Saat Konferans Salonu. 18 Saat Konferans Salonu Kod: YÖN. PL.07 Yayın Tarihi:01.07.2011 Revizyon Tarihi:13.12.2014 Revizyon :01 Sayfa : 1/11 1 İş Sağlığı ve Güvenliği 2 Bebek Dostu Hastane Eğitimleri 3 Test Rehberi 4 5 6 7 22.01.2014 29.01.2014 07.01.2014

Detaylı

T.C. BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ ÖĞRETİM YILI DÖNEM III PROGRAMI

T.C. BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ ÖĞRETİM YILI DÖNEM III PROGRAMI T.C. HASTALIKLARIN BİYOLOJİK TEMELİ II: NEOPLAZİ VE HEMATOPOETİK SİSTEM DERS KURULU PROGRAMI (19 Eylül 2016-14 Ekim 2016) (4 Hafta) Yardımcıları Teorik Pratik TOPLAM AKTS 24 8 32 22 22 İç Hastalıkları

Detaylı

KOMİTE VE EKİP LİSTESİ DOKÜMAN NO: YO.KY.LST.02 REV:00 YAYIN TARİHİ: REV. TARİHİ:- ÜYELER

KOMİTE VE EKİP LİSTESİ DOKÜMAN NO: YO.KY.LST.02 REV:00 YAYIN TARİHİ: REV. TARİHİ:- ÜYELER 1 01.01.2017 KOMİTE VE EKİP LİSTESİ DOKÜMAN NO: YO.KY.LST.02 REV:00 YAYIN TARİHİ:01.01.2017 REV. TARİHİ:- KOMİTELER VE EKİPLER Eğitim Komitesi Çalışan Görüş,öneri ve anket değerlendirme komisyonu Hasta

Detaylı

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ YENİ BAŞLAYAN ARAŞTIRMA GÖREVLİLERİ İÇİN BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ YENİ BAŞLAYAN ARAŞTIRMA GÖREVLİLERİ İÇİN BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ YENİ BAŞLAYAN ARAŞTIRMA GÖREVLİLERİ İÇİN BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI REKTÖRLÜK Prof.Dr. Sadettin HÜLAGÜ Prof.Dr.Ercüment ÇİFTÇİ Prof.Dr.Bekir

Detaylı

2010 YILI BASIMEVĠ FAALĠYET RAPORU

2010 YILI BASIMEVĠ FAALĠYET RAPORU T. C. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Ġstanbul Tıp Fakültesi Basımevi Müzehher KESĠM VERġEN Basımevi ġefi 2010 YILI BASIMEVĠ FAALĠYET RAPORU Sayın Hocalarım HoĢgeldiniz Geçmişten Günümüze Basımevi Kadromuz Müzehher

Detaylı

DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ GELİR ANALİZİ

DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ GELİR ANALİZİ DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ GELİR ANALİZİ Dönem: 01.11.2013-28.02.2014 Son 4 aylık fatura tutarları Kesinlikle kliniklerin karlılığı anlamına gelmemektedir. branşa göre toplam

Detaylı

KURUL/ KONSEY/ KOMİTE ÜYE LİSTESİ 2015

KURUL/ KONSEY/ KOMİTE ÜYE LİSTESİ 2015 KURUL/ KONSEY/ KOMİTE ÜYE LİSTESİ 201 M. Uğur DÜNDAR Genel Müdür Yönetici Asistanı Handan BÜYÜK Genel Müdür Yardımcısı Medikal Direktör 1. İCRA (ÜST YÖNETİM) KURULU Üye Havva İSMAİL Hemşirelik Hizmetleri

Detaylı

TOPLAM MUAYENE SAYISI (ACİL DAHİL)

TOPLAM MUAYENE SAYISI (ACİL DAHİL) 65 6 TOPLAM MUAYENE SAYISI (ACİL DAHİL) 59846 61769 HEDEF 6 55 5 45 4 35 3 25 2 15 1 5 OCAK 211 OCAK 212 Ay içinde hastadan veya sahip olduğu kamu-özel sigortalardan ücret almak koşuluyla yapılan her muayene

Detaylı

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Didim Devlet Hastanesi Baştabipliği SHKS KOMİTE VE EKİPLER

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Didim Devlet Hastanesi Baştabipliği SHKS KOMİTE VE EKİPLER D. NO:YÖN.LS.04 YAYIN TAR:11/11/2009 REV. NO:5 REV. TAR.: AĞUSTOS 2015 SY. NO / SY.S.:5/1 KOMİTELER-EKİPLER KALİTE BİRİMİ YÖNETİMİ BİRİM KALİTE TEMSİLCİLERİ KOMİTE GÖREVLİLERİ Kalite Yönetim Direktörü

Detaylı

T.C. TRAKYA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

T.C. TRAKYA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ HİZMET STANDARTLARI TABLOSU T.C. TRAKYA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ HİZMET STANDARTLARI TABLOSU SIRA NO HİZMETİN ADI BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER HİZMETİN TAMAMLANMA SÜRESİ (EN GEÇ) 1 Yatış İşlemleri Hasta Kabul

Detaylı

ÖZ DEĞERLENDİRME PLAN FORMU

ÖZ DEĞERLENDİRME PLAN FORMU ÖZ PLAN FORMU DOK.KODU:YÖN.FR.37 YAY.TRH:03.01.2011 REV.TRH:01.07.2013 REV.NO:01 STOK YÖNETİMİ (SARF DEPO) Nurcan ERDOĞAN (K.y.b ) 1.7.1-1.7.2-1.7.3-1.7.4-1.7.5 25.03.2014 STOK YÖNETİMİ (AMBAR) Nurcan

Detaylı

Tarih Saat Program Ders Öğretim Elemanı adı 22 Mayıs Pazartesi 10:00 Ameliyathane Anatomi II Ahmet Duran Kara 22 Mayıs Pazartesi 10:00 Diyaliz

Tarih Saat Program Ders Öğretim Elemanı adı 22 Mayıs Pazartesi 10:00 Ameliyathane Anatomi II Ahmet Duran Kara 22 Mayıs Pazartesi 10:00 Diyaliz Tarih Saat Program Ders Öğretim Elemanı adı 22 Mayıs Pazartesi 10:00 Ameliyathane Anatomi II Ahmet Duran Kara 22 Mayıs Pazartesi 10:00 Diyaliz Anatomi II Güler Büyükyılmaz 22 Mayıs Pazartesi 10:00 Fizyoterapi

Detaylı

TIPTA UZMANLIK KURULU KARAR TUTANAĞI Sayfa 1 / 14. Karar

TIPTA UZMANLIK KURULU KARAR TUTANAĞI Sayfa 1 / 14. Karar Sayfa 1 / 14 Karar (1) Tıpta ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Yönetmeliğinin 29. Maddesinin (2). fıkrasında tarif edilen uzmanlık eğitimi bitirme sınavı jüri üyelerinin, eğitim sorumluları havuzundan

Detaylı

EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ DERS YÜKÜ I. SINIF

EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ DERS YÜKÜ I. SINIF 2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ DERS YÜKÜ I. SINIF Protetik Diş Tedavisi T101 Prof. Dr. Bülent Kesim Protetik Diş Tedavisi K.Ö.U. T102 Prof. Dr. Bülent Kesim Biyofizik T107 Doç. Dr. Rahmi KÖSEOĞLU

Detaylı

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU Sinop İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği. Türkeli Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU Sinop İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği. Türkeli Devlet Hastanesi T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU Sinop İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Türkeli Devlet Hastanesi TARİHÇE: 2001-2015 HASTANEMİZ 1999 YILINDA BİTİŞİK 2 BLOK ŞEKLİNDE İNŞAA

Detaylı

10 15 dakika 4. Askeri Personel İçin sevk kağıdı 5. Banka Çalışları İçin Sevk Kağıdı

10 15 dakika 4. Askeri Personel İçin sevk kağıdı 5. Banka Çalışları İçin Sevk Kağıdı 1 Yatış İşlemleri 1. Yatış kararı/dr. tarafından verilen yatış kağıdı 2.TC Numaralı Nüfus Kağıdı 3. Yeşil Kartlı Hastalar İçin Sevk Kağıdı 10 15 dakika 4. Askeri Personel İçin sevk kağıdı 5. Banka Çalışları

Detaylı

Adı Soyadı Prof.Dr. İrfan ALTUNTAŞ Unvanı Prof.Dr. Görevi Tıp Fakültesi Dekanı Telefonu Mail Adresi

Adı Soyadı Prof.Dr. İrfan ALTUNTAŞ Unvanı Prof.Dr. Görevi Tıp Fakültesi Dekanı Telefonu Mail Adresi Adı Soyadı Prof.Dr. İrfan ALTUNTAŞ Görevi Tıp Fakültesi Dekanı Telefonu 0252 2114800 irfanaltuntas@mu.edu.tr Adı Soyadı Prof.Dr. Yasemin BALCI Görevi Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Telefonu 0252 2114802

Detaylı

ANESTEZİ PROGRAMI I. SINIF (İKİNCİ ÖĞRETİM) Dersin Adı Tarih Saat Derslik Sorumlu Öğretim Elemanı

ANESTEZİ PROGRAMI I. SINIF (İKİNCİ ÖĞRETİM) Dersin Adı Tarih Saat Derslik Sorumlu Öğretim Elemanı T.C. İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU (İKİNCİ ÖĞRETİM) 201-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI BİTİRME SINAV TARİHLERİ ANESTEZİ PROGRAMI I. SINIF (İKİNCİ ÖĞRETİM) Türk

Detaylı

KURUL/KONSEY/KOMİTE ÜYE LİSTESİ

KURUL/KONSEY/KOMİTE ÜYE LİSTESİ KURUL/KONSEY/KOMİTE ÜYE LİSTESİ KURUL/KONSEY/KOMİTE ADI 1 Başkan Levent Atay Genel Müdür 2 Sekreter Yavuz Gümüştepe Genel Müdür Yardımcısı 1. İCRA (ÜST YÖNETİM) KURULU 3 Üye Nermin Elçin Tagay Genel Müdür

Detaylı

KOMİTELER VE EKİPLER LİSTESİ

KOMİTELER VE EKİPLER LİSTESİ KOMİTELER VE EKİPLER LİSTESİ KALİTE YÖNETİM BİRİMİ i Ad-Soyad Başhekim Dr.Lütfi Çetinkaya İnsan Kaynakları Sorumlusu Hasta İletişim Birimi Sorumlusu Satın Alma Sorumlusu M.Erkan Demiriz *Kalite Yönetim

Detaylı

İZMİR- BORNOVA TÜRKAN ÖZİLHAN DEVLET HASTANESİ

İZMİR- BORNOVA TÜRKAN ÖZİLHAN DEVLET HASTANESİ 1 Poliklinik muayenesi 2 3 4 5 Hekim seçme hakkının kullandırılması Laboratuar tetkikleri (Tam kan, Tam idrar, Biyokimya, Gaitada parazit, gizli kan v.s) Laboratuar tetkikleri ACİL (Hemogram, İdrar, Kardiyak

Detaylı

Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası

Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Bu sigorta, serbest ya da kamu veya özel sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan tabipler, diş tabipleri ve tıpta uzmanlık mevzuatına göre

Detaylı

Tıpta ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Alanları ve Kodları

Tıpta ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Alanları ve Kodları Tıpta ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Alanları ve Kodları Acil Tıp 010 (İlk ve acil yardım) Adli Tıp (Adli tababet) 020 (Adli ve ruhi tababet) (Tababeti ruhiye ve adliye) 030 Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi 035

Detaylı

Dersin Adı Sorumlu Öğretim Elemanı Tarih Saat Derslik. Bilgisayar Ofis Programları Öğr.Gör.Yeşim Atasoy 23.03.2015 17:30 Hemşirelik 6

Dersin Adı Sorumlu Öğretim Elemanı Tarih Saat Derslik. Bilgisayar Ofis Programları Öğr.Gör.Yeşim Atasoy 23.03.2015 17:30 Hemşirelik 6 T.C. İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU (İKİNCİ ÖĞRETİM) 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI ARA SINAV TARİHLERİ AMELİYATHANE HİZMETLERİ I. SINIF (İKİNCİ ÖĞRETİM)

Detaylı

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KAMU HASTANELER BİRLİĞİ HASTANE BİLGİ REHBERİ

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KAMU HASTANELER BİRLİĞİ HASTANE BİLGİ REHBERİ T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KAMU HASTANELER BİRLİĞİ HASTANE BİLGİ REHBERİ 1 MARMARİS DEVLET HASTANESİ HASTANE BİLGİ REHBERİ DOKÜMAN NO:KU.RH.01 YAYIN TARİHİ:15.11.2013 REVİZYON TAR:08/10/2015 REVİZYON NO:01

Detaylı

BÖLÜM KALİTE SORUMLULARI

BÖLÜM KALİTE SORUMLULARI BÖLÜM KALİTE SORUMLULARI YÖNETİM HİZMETLERİ Ersoy USTA Sağlık Memuru Kalite Yönetim Direktörü Ümmühan BOLAT VHKİ.Anket Sorumlusu HASTA BAKIM HİZMETLERİ Fatma UZUNMEHMETOĞLU Başhemşire Bakiye BOZACI Başhemşire

Detaylı

KURUL/KONSEY/KOMİTELERİMİZ KALİTE KONSEYİ

KURUL/KONSEY/KOMİTELERİMİZ KALİTE KONSEYİ KURUL/KONSEY/KOMİTELERİMİZ Başkan Sekreter Üye KALİTE KONSEYİ H. Ozan YAŞAR Genel Müdür Abdulbaki Gök Kalite Yönetim Dikrektörü Ersan BİÇKİOĞLU Genel Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa GÜRELİK Mesul Müdür

Detaylı

CİLDİYE TEMMUZ 2015 ÇALIŞMA LİSTESİ. Uzm. Dr. Cemile Dilek UYSAL

CİLDİYE TEMMUZ 2015 ÇALIŞMA LİSTESİ. Uzm. Dr. Cemile Dilek UYSAL CİLDİYE TEMMUZ 2015 ÇALIŞMA LİSTESİ TARİH CİLDİYE 1 CİLDİYE 2 CİLDİYE 3 ALEMDAĞ KEMAL 01/07/15 Çarşamba AYPINAR KOLAY izinli izinli 02/07/15 Perşembe AYPINAR KOLAY izinli izinli 03/07/15 Cuma AYPINAR KOLAY

Detaylı

T.C. İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU (İKİNCİ ÖĞRETİM) EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI ARA SINAV TARİHLERİ

T.C. İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU (İKİNCİ ÖĞRETİM) EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI ARA SINAV TARİHLERİ T.C. İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU (İKİNCİ ÖĞRETİM) 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI ARA SINAV TARİHLERİ ANESTEZİ PROGRAMI I. SINIF (İKİNCİ ÖĞRETİM) Türk Dili

Detaylı

T.C. CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ HAFSA SULTAN HASTANESİ

T.C. CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ HAFSA SULTAN HASTANESİ OP-01: HASTANIN GELİŞİ T.C. CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ HAFSA SULTAN HASTANESİ YAYIN TARİHİ:28.03.2008 REVİZE TARİHİ: 15.01.2016 DOKÜMAN NO:PAŞ-06-B BASKI NO:01 REVİZE NO:01 SAYFA NO:1/6 -YATAKLI TEDAVİ HİZMETLERİ

Detaylı

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi ARALIK Ayı Hekim Çalışma Takvimi

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi ARALIK Ayı Hekim Çalışma Takvimi Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği Op.Dr. Op.Dr. Op.Dr. Op.Dr. Op.Dr. Op.Dr. Op.Dr. Op.Dr. Op.Dr. Op.Dr. Op.Dr. Op.Dr. Korhan Kürşat Taner Mehmet Sertaç Ünal Taşkın Erhan Burak Onur Timuçin Muhammed ERKANLI

Detaylı

2015-TUS SONBAHAR DÖNEMİ GENEL YERLEŞTİRME SONUÇLARINA GÖRE EN KÜÇÜK VE EN BÜYÜK PUANLAR (GENEL)

2015-TUS SONBAHAR DÖNEMİ GENEL YERLEŞTİRME SONUÇLARINA GÖRE EN KÜÇÜK VE EN BÜYÜK PUANLAR (GENEL) 2015-TUS SONBAHAR DÖNEMİ YERLEŞTİRME SONUÇLARINA GÖRE EN KÜÇÜK VE EN BÜYÜK LAR () 100111016 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi / Acil Tıp K 1 1 0 55,82666 55,82666 100111043 Abant İzzet Baysal

Detaylı

Bakanlığımız Eğitim ve Araştırma Hastanelerinde Klinik Şefi, Klinik Şef Yardımcısı ve Başasistan Ataması Yapılacak Kadrolar

Bakanlığımız Eğitim ve Araştırma Hastanelerinde Klinik Şefi, Klinik Şef Yardımcısı ve Başasistan Ataması Yapılacak Kadrolar Ankara Atatürk Eğt.ve Arş.H. Deri ve Zührevi Hastalıkları 2 Ankara Atatürk Eğt.ve Arş.H. Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji 1 1 Ankara Atatürk Eğt.ve Arş.H. Göğüs Hastalıkları 1 Ankara Atatürk

Detaylı

EĞİTİM ÖĞRETİM YILI PDÖ PROGRAMI DÖNEM 1 HÜCRE BİLİMLERİ 2 DERS KURULU

EĞİTİM ÖĞRETİM YILI PDÖ PROGRAMI DÖNEM 1 HÜCRE BİLİMLERİ 2 DERS KURULU 2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI PDÖ PROGRAMI DÖNEM 1 HÜCRE BİLİMLERİ 2 DERS KURULU 16.11.2016 23.11.2016 30.11.2016 1 Prof.Dr. Günay Saka Halk Sağlığı AD 2 Prof.Dr.Nezahat Akpolat Mikrobiyoloji AD 3 Doç.Dr.Memik

Detaylı

TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ. Psikiyatride Tedavi Yöntemleri Semra Yaşar Psikiyatri A.D. 08.01.2013 Hemşireler 4 60 Dk. 240 Dk.

TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ. Psikiyatride Tedavi Yöntemleri Semra Yaşar Psikiyatri A.D. 08.01.2013 Hemşireler 4 60 Dk. 240 Dk. SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ AYLIK EĞİTİM FAALİYET RAPORU FORMU Doküman Kodu EĞT-F-04 Yayın Tarihi 02.04.2012 Revizyon No 04 Rev.Tarihi 11.03.2013 Sayfa No 1/6 Eğitim Yılı: 2013 Ay: Ocak

Detaylı

06-07-08 Ocak 2015 1 saat Yemekhane. 06-07-08 Ocak 2015 20-21-22 Ocak 2015. 20-21-22 Ocak 2015. 03-04-05 Şubat 2015. 10 Şubat 2015

06-07-08 Ocak 2015 1 saat Yemekhane. 06-07-08 Ocak 2015 20-21-22 Ocak 2015. 20-21-22 Ocak 2015. 03-04-05 Şubat 2015. 10 Şubat 2015 YILI EĞİTİM PLANI DÖK. KODU: YÖN. PL.03 EĞİTİMİN KONUSU Kişiler Arası İletişim ve Gelişim i Çalışan Hakları Çamaşırhane i YAY. TAR.:31.10.2010 REV. TAR.:ARALIK 2013 REV. NO:04 SAYFA:1/8 EĞİTİM ALT BAŞLIKLARI

Detaylı

Sağlık Bakanlığı Eğitim ve Araştırma Hastanelerine Alınacak Asistan Sayıları

Sağlık Bakanlığı Eğitim ve Araştırma Hastanelerine Alınacak Asistan Sayıları Program Kodu Eğitim Süresi Puan Türü Genel Kontenjan Yabancı Uyruklu Kontenjanı 2015-TUS Tercih Program Adı Özel Koşullar ve Açıklamalar* (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) Sağlık Bakanlığı Eğitim ve Araştırma

Detaylı

Eğitim Süresi Puan Türü

Eğitim Süresi Puan Türü Program Kodu Eğitim Süresi Puan Türü Genel Kontenjan Yabancı Uyruklu Kontenjanı Tablo 3 Sağlık Bakanlığı Eğitim ve Araştırma Hastanelerinde, Sağlık Bakanlığı Adına Tıp Program Adı Özel Koşullar ve Açıklamalar*

Detaylı

2016-TUS SONBAHAR BAŞVURU KILAVUZU Tablo 2 Üniversitelerdeki Tıpta Uzmanlık Eğitimi Yapılacak Programlar ve Kontenjanları*

2016-TUS SONBAHAR BAŞVURU KILAVUZU Tablo 2 Üniversitelerdeki Tıpta Uzmanlık Eğitimi Yapılacak Programlar ve Kontenjanları* Üniversitelerdeki Tıpta Uzmanlık Eğitim Dalları ve Kontenjanları Abant İzzet Baysal Üniversitesi 100111016 Acil Tıp 4 K 1 - - 100111043 Anesteziyoloji ve Reanimasyon 5 K 1 - - 100111052 Beyin ve Sinir

Detaylı

T.C. BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü

T.C. BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü HEMOVİJİLANS HEMŞİRELİĞİ 2016 YILI FAALİYET RAPORU 1. Merkezimizde Kan Bankası Ünitesi tarafından kliniklere kan ve kan bileşeni gönderilen hastaların günlük listeleri çıkartıldı ve klinikler için vizit

Detaylı

2017 YILI BÖLÜM KALİTE SORUMLULARI

2017 YILI BÖLÜM KALİTE SORUMLULARI 2017 YILI BÖLÜM KALİTE SORUMLULARI KURUMSAL YAPI Prof.Dr.Ümit Başar SEMİZ Uzm.Dr.Salih AKKUŞ Özlem İNCİ Uzm.Dr.Oğuz ÇATAL İsmail ARAN Özcan ÇİÇEK KALİTE YÖNETİMİ Gülistan UYAR DOKÜMAN YÖNETİMİ Gülistan

Detaylı

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ FAALİYET RAPORU

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ FAALİYET RAPORU GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ FAALİYET RAPORU 2011-2012 TIP FAKÜLTESİ: Tıp Fakültesi 1987 yılında kurulmuş ve 1988 1989 eğitim-öğretim yılında öğrenci alınarak faaliyete geçirilmiştir. 2000 2001

Detaylı

KURUL/KONSEY/KOMİTELERİMİZ

KURUL/KONSEY/KOMİTELERİMİZ KURUL/KONSEY/KOMİTELERİMİZ KALİTE KONSEYİ H.Ozan YAŞAR Genel Müdür Ersan BİÇKİOĞLU Genel Müdür Yardımcısı Dr.Mustafa KISA Mesul Müdür Dr.Ezgi İmge EKEN Mesul Müdür Yardımcısı Abdulbaki GÖK Kalite Yönetim

Detaylı

SİVAS NUMUNE HASTANESİ HİZMET STANDARTLARI TABLOSU EK 2

SİVAS NUMUNE HASTANESİ HİZMET STANDARTLARI TABLOSU EK 2 SIRA NO SİVAS NUMUNE HASTANESİ HİZMET STANDARTLARI TABLOSU EK 2 HİZMETİN ADI 1- Poliklinik muayenesi 2- Acil müracaat işlemleri BAŞVURUDA İSTENEN BİLGİ / BELGELER 1- T.C. kimlik numarası yazılı (15 yaş

Detaylı

Dersin Adı Sorumlu Öğretim Elemanı Sınav Tarihi Sınav Saati Derslik. Bilgisayar Ofis Programları Öğr.Gör.Yeşim Atasoy 23.03.

Dersin Adı Sorumlu Öğretim Elemanı Sınav Tarihi Sınav Saati Derslik. Bilgisayar Ofis Programları Öğr.Gör.Yeşim Atasoy 23.03. T.C. İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU (ÖRGÜN ÖĞRETİM) 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI ARA SINAV TARİHLERİ AMELİYATHANE HİZMETLERİ PROGRAMI I. SINIF (ÖRGÜN ÖĞRETİM)

Detaylı

LABORATUAR TEKNİSYENLERİ. 2 Seda IŞIK Laboratuar Teknikeri Kan Tranfizyonu. 3 Asiye ERDEN Laboratuvar Teknikeri ücretsiz izinli

LABORATUAR TEKNİSYENLERİ. 2 Seda IŞIK Laboratuar Teknikeri Kan Tranfizyonu. 3 Asiye ERDEN Laboratuvar Teknikeri ücretsiz izinli 1 Bahriye IRATCI LABORATUAR TEKNİSYENLERİ Laboratuar Teknisyeni Laboratuvar 2 Seda IŞIK Laboratuar Teknikeri Kan Tranfizyonu 3 Asiye ERDEN Laboratuvar Teknikeri ücretsiz izinli 4 Mustafa KIVRAK Laboratuvar

Detaylı

DERS / DERS KURULU / STAJ SORUMLULARI DÖNEM I DÖNEM II DÖNEM III

DERS / DERS KURULU / STAJ SORUMLULARI DÖNEM I DÖNEM II DÖNEM III DERS / DERS KURULU / STAJ SORUMLULARI DÖNEM I Temel Bilimler I Ders Kurulu Temel Bilimler II Ders Kurulu Temel Bilimlerine Giriş Ders Kurulu Hücre Bilimleri I Ders Kurulu Hücre Bilimleri II Ders Kurulu

Detaylı

KURUL/ KONSEY/ KOMİTE ÜYE LİSTESİ

KURUL/ KONSEY/ KOMİTE ÜYE LİSTESİ KURUL/ KONSEY/ KOMİTE ÜYE LİSTESİ 1 Başkan Dr. Y. Gürsoy Yıldırım Genel Müdür 2 Üye Prof. Dr. Ünal Bayiz Medikal Direktör 1. İCRA (ÜST YÖNETİM) KURULU 4 Üye Özlem Ergenekon Genel Müdür Yardımcısı 5 Üye

Detaylı

CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI SINAV TAKVİMİ

CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI SINAV TAKVİMİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ 2011-2012 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI SINAV TAKVİMİ İçindekiler Kuramsal Dersler...2 4. Sınıf Stajları Güz Yarıyılı Sınavları... 8 4. Sınıf Stajları Bahar Yarıyılı Sınavları... 8 5. Sınıf

Detaylı