T.C KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "T.C KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ"

Transkript

1 T.C KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ Bu rehber, hastalarımız ve hasta yakınlarının işlemlerini daha kolay yapabilmeleri amacıyla hazırlanmıştır. Bilgi almak istediğiniz konuyu aşağıdaki başlıkları takip ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Başvuru İşlemleri Muayene ve randevu Yatış ve çıkış işlemleri Refakatçiler Hasta ziyaretleri İletişim ve Ulaşım Bilgileri

2 BAŞVURU İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM. MUAYENE VE RANDEVU HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM. HASTA ZİYARETLERİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM. REFAKATÇİ İŞLEMLERİ İÇİN BİLGİ ALMAK İSTİYORUM. TABURCU İŞLEMLERİ İÇİN NE YAPMAM GEREKİYOR? ULAŞIM VE İLETİŞİM BİLGİLERİNİ ÖĞRENMEK İSTİYORUM. LABORATUAR SONUÇLARIMI ÖĞRENMEK İSTİYORUM.

3 1.BAŞVURU İŞLEMLERİ Sosyal Güvenlik Kurumu (Emekli Sandığı,SSK) için; Hastalar doğrudan hastanemize T.C Kimlik numarasının bulunduğu nüfus cüzdanları ile başvurabilirler. Yeşil Kartlı Hastalar Sevk ile başvurabilirler. Kocaeli de ikamet ediyor ise ;Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi nden sevk almanız gerekmektedir.(diğer devlet hastanesi sevkleri geçerli değildir) İl dışından sevk alınıyor ise; bağlı bulunan ildeki Eğitim ve Araştırma Hastanesinden sevk alınmalıdır.(örneğin Sakarya için Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi) Yeni doğan bebekler anne karneleri ile sevk alacaklar ve doğum raporlarını getirmeleri gerekmektedir. 18 Yaş Altı Hastalar; Eğer kayıtlarını yaptırmamışlar ise ; il ve ilçe Sosyal Güvenlik Kurumlarına TC kimlik numaralarını kaydettirmeleri gerekmektedir. Ücretli Muayene (sağlık güvencesi olmayan) İlgili poliklinik sekreterliğine kayıt işlemlerini yaptırdıktan sonra, vezneye ücretini yatırıp muayene olabilirler. 2.MUAYENE, RANDEVU ve SONUÇ GÖSTERME Tüm bu işlemler için hastane internet sitesinden (http://hastane.kocaeli.edu.tr ) online randevu sistemi bölümünden ya da (262) nolu telefondan randevu alabilirsiniz. Öğretim Üyesi muayenesi için saat ile arası (0262) ve numaralı telefonlar aranarak randevu alınabilir.

4 Randevu aldıktan sonra randevu referans numarası ve kimlik belgesi ile muayene olacağınız polikliniğin sekreterliğine başvurunuz. Şekilde gösterildiği gibi okun işaret ettiği online randevu kutucuğuna tıklayarak randevu alabilirsiniz. 3.YATIŞ VE TABURCU İŞLEMLERİ Tedavinizin yatırılarak yapılması uygun görülmüş ise; doktorunuzun doldurmuş olduğu hasta yatış formu ile birlikte hasta kabul birimine başvurunuz. Acil olan yatış işlemleri her gün 24 saat yapılmaktadır. Acil olmayan yatış işlemleri ise 08:00 24:00 arası yapılmaktadır. 4.TABURCU İŞLEMLERİ Taburcu olmanız doktorunuz tarafından uygun görülmüş ise; tedavi olduğunuz klinik sekreterliğince işleminiz yapılarak, ödemeniz gereken bir ücret var ise; hasta kabul birimine yönlendirileceksiniz. Malzeme raporu veya istirahat raporunu aldıktan sonra klinik sekreterliği sizi ilgili bölüme yönlendirecektir. 5.REFAKATÇİ Tıbben zorunlu hallerde ilgili klinik uzmanının uygun görmesi ile veya hasta yakınının talebi üzerine yine klinik hekimin uygun görmesi ile refakatçi bulundurulmaktadır. Refakatçi Belgenizle birlikte Hasta Kabul Birimine başvurunuz. (Hasta Kabulden Refakatçi Kartınızı alınız. Refakatçilere yatak verilmemektedir) Bütçe uygulama talimatının Ek-8 Madde 3'e göre refakat ücreti yatak ücretinin yarısı kadar olup hasta tarafından ödenir. Refakatin zorunlu olması halinde Emekli Sandığı ve Yeşil Kart refakat ücretini ödemektedir. 6.HASTA ZİYARET SAATLERİ HER GÜN 13:00-14:00 ve 19:00-20:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Bu saatler dışında ziyaret yasaktır.10 yaş altı çocukların ziyaretçi olarak girmemeleri gerekmektedir.hastalara yiyecek maddeleri getirilmemelidir.

5 7.LABORATUVAR Laboratuvar sonuçları için hastanemizin internet sitesinde sağ üst köşede yer alan laboratuvar sonuç kutucuğuna tıklayarak öğrenebilirsiniz. 7.ULAŞIM VE İLETİŞİM BİLGİLERİ Adres: KOU Umuttepe yerleşkesi eski İstanbul yolu 10. km 41380,Kocaeli Telefon: 0(262) faks: 0(262) İnternet adresi:

6 ACİL SERVİS BAŞVURU İŞLEMLERİ 1. Hastanemiz Acil servisine başvurduğunuzda öncelikli olarak Triaj (İLK BAŞVURU) noktasına başvurmanız gerekmektedir. Triaj (İLK BAŞVURU) sistemi uyarınca acile başvuran hastalar aciliyetini belirten KIRMIZI, SARI ve YEŞİL olmak üzere üç gruba ayrılır. Yeşil alan aslında acil olmayan hali tanımlar ki, yeşil alan muayenesi kapsamında olan hastaların durumu acil hal sayılmaz. 2. Triajda(İLK BAŞVURU) hastalığınızın önceliği belirlendikten sonra TC kimlik numaranızla acil sekreterlikten kayıt yaptırmanız gerekecektir yaş yaşaltı çocuk hastaların ÇOCUK ACİL e; travmaya (kaza veya yaralanma) maruz kalmış çocuk hastaların ERİŞKİN ACİL e başvuru yapmaları gerekmektedir. ÖZEL DURUMLAR Sosyal Güvencesi olmayan Hastalar Başbakanlık genelgesi gereği Sosyal Güvencesi olmayan hastalar TC Kimlik no ile acil hal kapsamında kayıt işlemleri yapılır. Trafik Kazası: Acil servise TRAFİK KAZASI olarak başvuru yaptıysanız kimliğinizle kayıt işlemleri yapılır. Daha sonra KAZA TESPİT TUTANAĞI VEYA OLAY YERİ TERK TUTANAĞI gibi evrakları getirmeniz gerekmektedir.

7 İş Kazası İş Kazası olarak yapılan başvurularda İlk giriş kaydınız acil sekreterlikte TC kimlik numarası ile yapıldıktan sonra işveren tarafından doldurulmuş İŞ KAZASI VİZİTE KAĞIDI nı getirmeniz gerekmektedir.bu formda İŞ KAZASI bölümü(2 şahit imzalı ve işyeri kaşe imzası) tam ve doğru olarak doldurulması gerekmektedir. Adli Vaka Hastanemize gelmeden önce bir başka hastaneye gitmiş ve orada durumunuz HEKİM tarafından ADLİ VAKA olarak değerlendirilmiş ise hastanemiz acil servisine başvurduğunuzda TC Kimliğinizle giriş yapılır ancak ilk gittiğiniz hastanenin düzenlediği ADLİ MUAYENE RAPORUNU nun fotokopisini acil sekreterliğe teslim etmeniz gerekmektedir. Banka Mensubu Hastalar Acil servise başvuran emekli ise: Acil hal kapsamında ilk kayıt işlemlerinden sonra emekli yardım sandığı vakıflarına ait kartla veya sevk getirmeleri gerekmektedir. Acil servise başvuran çalışan ise: Acil hal kapsamında ilk kayıt işlemleri yapıldıktan sonra çalıştığı bankadan sevk getirmeleri gerekmektedir. 18 yaş altı hastalar Eğer SGK ya kayıtlarını yaptırmamış ise; il ve ilçe Sosyal Güvenlik Kurumlarına başvurarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Yeşil Kartlı Hastalar TC kimlik no ile kayıt işlemleri yapılır. Muhtaç Er-Erbaş Hastalar Acil hal kapsamında ilk kayıt işlemleri yapıldıktan sonra sevk zicirine göre bağlı bulunduğu birlikten aldığı sevkle Devlet Hastanesi veya Askeri Hastaneden sevk getirmeleri gerekmektedir.

8 TBMM Mensubu Hastalar Acil hal kapsamında ilk kayıt işlemlerinden sonra TBMM Sağlık Karnesi ön yüz fotokopisi yoksa nüfüs cüzdan fotokopilerini getirmeleri gerekmektedir. TOBB Mensubu Hastalar Acil hal kapsamında ilk kayıt işlemleri yapıldıktan sonra Sağlık Karnesi Önyüz fotokopisi getirmeleri gerekmektedir. Ticaret ve Sanayi Odaları Acil hal kapsamında ilk kayıt işlemlerinden sonra kendi kurumundan aldığı sevk evrağı (üst yazı) getirmeleri gerekmektedir. Tutuklu-Hükümlü Hastalar Acil hal kapsamında ilk kayıt işlemlerinden sonra ceza evinden aldıkları sevk yazısını getirmeleri gerekmektedir. Adli Olaya Taraf olan kişiler Acil hal kapsamında ilk kayıt işlemlerinden sonra adli makamlardan üst yazısını getirmeleri gerekmektedir. 4.Taburcu veya yatış işlemleri; Hekim tarafından tedavinize yatarak devam edilmesine karar verildiğinde Yatış işlemleri 24:00 e kadar hasta kabulde; diğer zamanlarda acil sekreterlikte yapılır. Tedavisi sonlandırılan (taburcu) hastalarımızın çıkış işlemleri acil sekreterlik tarafından yürütülür. 5.Refakatçi ve Ziyaret Hekimin bilgisi ve izni dahilinde 1 REFAKATÇI ya izin verilmektedir. Hasta ziyareti hekimin bilgisi ve izni dışında yasaktır. 6.Cenaze İşlemleri Acil serviste vefat eden hastalarımız gerekli hazırlığı tamamlandıktan sonra acil personelimiz tarafından morga indirilir.vefat edenin nüfüs cüzdanı teslim edildikten sonra Ölüm Belgesi mesai saatleri içinde morgdaki memur tarafından; mesai saatleri dışında nöbetçi müdür tarafından doldurularak yakınlarına verillir. Vefat eden hasta ADLİ VAKA ise ÖLÜM BELGESİ savcı tarafından düzenlenerek yakınlarına verilir. Ölüm belgesini

9 aldıktan sonra defin işlemleri için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Cenaze İşleri 188 i arayabilirsiniz. 7.Sevk İşlemleri Tedaviniz başka hastanede devam edilmesi gerektiğinde sevk işleminiz 112 koordinasyonuyla hastanemiz veya 112 ambulanslarıyla yapılacaktır GENEL TANITIM Acil servisimiz 12 Gözlem 14 muayene 4 travma 1 resüsitasyon yatağına sahip olup, toplamda 31 yatakla 840 m 2 alan içinde 7 gün / 24 saat Acil ABD na bağlı olarak hizmet vermektedir.

10

11

12 Hastane Krokisi MORFOLOJİ

13 POLİKLİNİK HİZMETLERİ DAHİLİ BİRİMLER Dahiliye Polikliniği Dermatoloji (Cildiye) Polikliniği Diyabet Polikliniği Endokrinoloji Polikliniği Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği Fizik Tedavi ve Reh. Polikliniği Gastroenteroloji Polikliniği Göğüs Hastalıkları Polikliniği Hematoloji Polikliniği Kardiyoloji Polikliniği Nefroloji Polikliniği CERRAHİ BİRİMLER Anestezi Polikliniği Beyin Cerrahi ( Nöroşirurji) Polikliniği Genel Cerrahi Polikliniği Göğüs Cerrahi Polikliniği Göz Hastalıkları Polikliniği Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği Kalp Damar Cerrahisi Polikliniği Kulak Burun Boğaz Polikliniği Plastik Cerrahi Polikliniği Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği Üroloji Polikliniği Nöroloji Polikliniği Onkoloji Polikliniği Psikiyatri Polikliniği ÇOCUK BÖLÜMLERİ Çocuk Kardiyoloji Polikliniği Çocuk Onkoloji Polikliniği Çocuk Gastroloji Polikliniği Çocuk Sağlığı ve Hast. P Çocuk Psikiyatrisi Polikliniği olikliniği

14 TELEFON REHBERİ İÇİNDEKİLER TEL Rektörlük Rektör Prof.Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu 1001 Rektör Yrd. Prof.Dr. Ayşe Sevim Gökalp 1009 Rektör Yrd. Prof.Dr. Hasret Çomak 1011 Rektör Yrd. Prof.Dr. Ali Demirci 1060 Genel Sekreter Kemal Mutlu 1014 Bilgi İşlem Daire Başkanlığı 1281 Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı 1201 Personel Daire Başkanlığı 1151 Yapı İşleri Daire Başkanlığı 1401 İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı 1101 Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı 1351 Sağlık Kültür Daire Başkanlığı 1241 Kütüphane Daire Başkanlığı 1321 Rektörlük Santral 1000 Dekanlık Dekan (Prof.Dr.Şükrü Hatun ) Dekan Yrd. (Prof.Dr.Fisun Yıldız) 7005 Dekan Yrd. (Prof.Dr.İlhan Tarkun) 7007 Fakülte Sekreteri (Ayşe Kuşkonmaz) 7006 Öğrenci İşleri Dekan Sekreteri (Fax:7003) Muhasebe Satın Alma- Aynıyat 7015 Yazı İşleri 7014 Eğitim Komisyon Sekreteri 7909 Akademik Personel İşleri 7021 Dahili Bilimler Sekreterliği 8181 Cerrahi Bilim Sekr Temel Bilimler Sekrt 7017 Bilgisayar Destekli Eğt. Mrk. (Bidem) Baskı Odası 7467 Çay Ocağı 7012 Dekanlık Fotokopi 7467 Dekanlık Güvenlik-Danışma 7608 KABİ 7462 Yayın Destek Birimi 7739 Konferans Salonu 8080 Kütüphane 8403 Teknik Sorumlu 7920 Tıbbi Biyoloji Laboratuvarı 8472 Rehabilitasyon ve Psiko- Destek Birimi 7942

15 Bilgisayar Programı Destek Birimi 7912 Sağlık Bilimleri Enstitüsü Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü 7623 Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdür Yrd Sağlık Bilimleri Enstitüsü Sekreteri 7351 Sağlık Bilim. Enstitüsü Müdür Sekreteri Sağlık Bilimleri Enstitüsü Muhasebe 7355 Sağlık Bilimleri Enstitüsü Öğrenci İşleri 7350 Sağlık Bilimleri Enstitüsü Fax 7510 Başhekimlik Sekreterlik (Fax : 8003) ( ) Başhekim Prof. Dr. Nazım Mutlu 8001 Başh.Yrd. (Prof.Dr. Faruk Erden) 8005 Başh.Yrd. (Doç..Dr. Hakan Demir) 8006 Başh.Yrd. (Doç.Dr. M.Görkem Aksu) 8007 Baş.Müd.Dön.Ser.İşl.Müd.(Halit Apak) Hast.Müd.(Öğr.Gör.Nuriye Boyacı) 8011 Hastane Müdürü (Uz. Öznur Gezer) 8008 Hast.Müd.(Doç.Dr.Yunus Taş) 8012 Hem. Hiz. Müd. (Havva Bozdemir ) 8014 Hastane Müdürü (Gökşin Terzi) 8230 Hastane Müdürü (Hüseyin Başyiğit) 8079 Hastane Müdürü(Nafiye Asıliskender) 8020 Hast.Müd.Yrd. (Orkun Çilen) 8013 Hast.Müd.Yrd. (Yılmaz Pınar) 7136 Hast.Müd.Yrd. (Turan Temel) 7188 Hast.Müd.Yrd. (Arif Başkaya) 7606 Hast.Müd.Yrd. (Bülent Karagülle) 7008 Hast.Müd.Yrd. (Dilek Binbay) 8202 Hast.Müd.Yrd. (Kamil Erbay) 8023 Hast.Müd.Yrd. (Nahide Balk) 8043 Hast.Müd.Yrd. (Uğur Aydın) 8100 Hast.Müd.Yrd. (Hakan Bekar) 8088 Hast.Müd.Yrd. (Aykut İlter) 8538 Hemşirelik Hiz.Müd.Yrd. (Gonca İlter) 8114 Hemşirelik Hiz.Müd.Yrd. (Semra Sezaioğlu) 8029 Hemşirelik Hiz. Müd.Yrd.(Ayten Buluç) 8029 Ayniyat Saymanı 8507 Planlama Bürosu Ayniyat Büro 7170 Kit-Kimyasal Depo 7049 Ayniyat Demirbaş Depo 8488 Tıbbi Medikal Depo Sarf Malzeme Depo 8070 Kırtasiye Depo 7166

16 Misafirhane İdari Sorumlusu (Emel Karagülle) 8231 İşletme-Ofis Hizm. İdari Birim Sor.(Ümit Tırpancı) 7109 Organ Ve Doku Nakli Bürosu 8123 Senet Posta Takip Odası 8032 Bilgi İşlem (Huy Programı) Bilgi İşlem Teknik Servis Hizmet İçi Eğitim Birimi (Doğan Güneş) 7151 D. S. Perfm. Birimi (Bilgehan Ekşi) 7177 Çay Ocağı 7313 Eczane Desk 7372 Eczacı Odası 7152 Eczacı Odası 7069 Eczane Depo 7088 Evrak Tasdik 8691 Fatura Hasta Ve Çalışan Güvenliği 8024 Kalite Bürosu 8654 Hasta Hakları Bürosu 8203 Hasta Kabul Hasta Kabul Hasta Kabul Desk Hizmetiçi Eğitim Birimi Hukuk Bürosu Maaş Tahakkuk 7224 Morg 7066 Morg Savcı / Dr.Odası 7067 Öğretim Üyesi Polk.Sek Özel Sigorta Sekreterliği 7336 Personel Bürosu 8038 Poliklinik Danışma 7380 Sağlık Kurulu 8037 Satın Alma Memurluğu 7153 Satın Alma Memurluğu 7604 Satın Alma Memurluğu 7145 Satın Alma Memurluğu 7153 Satın Alma Memurluğu- Bakım Onarım 8009 Satın Alma Memurluğu Fax: Satın Alma Memurluğu 7146 Satın Alma Memurluğu Tahakkuk 8660 Satın Alma Memurluğu 8291 Sosyal Hizmet Uzmanı 8024 Yazı İşleri 8611 Başdiyetisyen 8320 Yemekhane İdare Odası 8322 Firma Sorumlu Odası 7413 Mutfak Üretim 8309 Yemek Tevzi Alanı 7300

17 5. Kat Diyetisyen Odası Kat Diyetisyen Odası Kat Diyetisyen Odası 7022 Bodrum Kat Diyet Polikliniği 7889 Öğretim Üyeleri Yemekhanesi 7650 Personel Yemekhanesi(Zemin Kat) 7615 Öğrenci Yemekhanesi Nöbetçi Müdürlük Nöbetçi Müdür Süpervizör 8518 Acil Sekreterlik -Vezne 8535 Acil Sevis Güvenlik 8534 Hastane Polis 8536 Att-Paramedik 7149 Merkez Laboratuvarı Sekreterlik 8275 Laboratuvar Sorumlu Doktoru 8085 Pcr Sorumlu Öğretim Üyesi 8571 Laboratuvar Sorumlu Teknisyeni 8272 Laboratuar Kayıt 8529 Lab. Sonuç Verme Desk: Acil Laboratuvar Yatan Hasta Tahlil 8743 Alerji Lab 8271 Biyokimya Eliza / Seroloji Lab 8263 Hematoloji 8260 Hormon Lab İdrar Lab 8257 İfa Lab Kan Ayırma / Numune Tasnif 8280 Mantar Lab Mikrobiyoloji 8256 Nefaometre Parazitoloji 8270 Pcr Lab Tüberküloz 8258 Kuagulometre 8582 Döner Sermaye Saymanlık Müdürü 8017 Saymanlık Müdür Yardımcısı 8715 Saymanlık Büro I Saymanlık Bürolar II

18 Dön.Ser.Büro (Vezne:) 8730 Döner Serm.İşl.Müd. Büro I Döner Serm.İşl.Müd. Büro -II Poliklinik Vezne 8223 Hasta Kabul Vezne 8199 Adli Yazılar 8227 Kan Bankası Kan Bankası Sorumlu Dr Kan Bankası 8522 Arşiv Ve Tıbbi Dokümantasyon Arşiv Sorumlusu 7052 Arşiv 8327 İstatistik 7379 Eksik Dosyalar / ICD/Kodlama 7369 Kanser Kayıt Birimi 7073 Diğer Birimler Çamaşırhane 8481 Fotokopi 8485 Morg 7066 Morg Savcı / Dr.Odası 7067 Temizlik Şefliği Şoför Odası 7072 Terzihane Sorumlusu 7183 Terzihane 7532 Güvenlik Güvenlik Şefliği 8295 Güvenlik - Danışma Ana Giriş Güvenlik - Danışma Dekanlık Giriş 7608 Güvenlik - Danışma Tanı Merkezi(Poliklinik.) 7380 Morfoloji Güvenlik 8789 Acil Güvenlik 8534 Hastaneye Bağlı Diğer Merkezler İrem FTR Merkezi Sterilizasyon Ünitesi Steril Depo Sorumlusu(Uğur Akbaş) 7377 Depo(Spanç katlama) 7203 Otoklav Kayıt 8775 Otoklav-Spanç Odası 7203 Teknik Birimler Sekreterlik Boya Ve Montaj Atelyesi 7054

19 Elektrik Atelyesi Kazancı Medikal Gaz Sant Klima-Isıtma Soğutma Tekn. Odası 7368 Medikal Atelye 8491 Otomasyon 8090 Sistem Odası 8480 Tesisat Atelyesi 7071 Çocuk Koruma Merkezi Muayene Odası I Muayene Odası II Hastane Dışı Hizmet Birimleri Çiçekçi-Gazete-Market 8046 Hastane Okulu Hemşire Lojmanı 8228 İş Bankası Kafeterya - Ana Giriş 8196 Kafeterya Öğrenci (Teras) 7913 Kafeterya - Öğretim Üyeleri 7620 Kafeterya Eğitim Bloğu Kreş 8477 Kuaför (Bayan) 8045 Kuaför (Erkek) 8044 Misafirhane 8231 Tepe Teknoloji Proje Odası 8039 Umuttepe Taksi Yavuz Selim Öğrenci Yurdu Yapı Kredi Bankası Umuttepe Şubesi Cerrahi Bilimler Acil Tıp AD. Prof.Dr. Murat Pekdemir AD.Başk 8547 Doç.Dr. Serkan Yılmaz 8548 Yrd Doç Dr Elif Yaka 8551 Yrd Doç Dr Nurettin Özgür Doğan 8545 Acil Servis Dr. Odası Çocuk Acil Dr.Odası 8553 Çocuk Acil Sekreterliği 8566 Hemşire Odası 8544 Acil Muayene Odası Acil Muayene Odası 2 - Travma 8541 Resüsitasyon Odası Monitörlü Gözlem Merkezi Anestezi AD. Prof.Dr. Kamil Toker (AD.Başk.) Prof.Dr. Z.Mine Solak 8569

20 Prof.Dr. Zehra Nur Baykara 8475 Prof.Dr. Yavuz Gürkan 7056 Prof.Dr. Tülay Şahin 7059 Doç.Dr. Dilek Özdamar 7058 Doç.Dr. Tülay Hoştan 8468 Doç.Dr. Murat Tekin 8470 Yrd.Doç. Dr.Alpaslan Kuş 8503 Yrd.Doç.Dr.İpek Aydın 8503 Asistan Dr. Odası 8248 Ağrı Polikliniği 8135 Anestesi Poliklinik Sekreterliği 7261 Anestezi Polikliniği 8136 Ameliyathaneler Ameliyathane I- Dış Sekreterlik 7064 Ameliyathane I- Anestezi Dr Odası 8248 Sekreter (Rapor Odası) 7526 Sorumlu Hemşire (Genel Ameliyathane) 7218 Dinlenme Odası 8570 Derlenme Od Nolu Ameliyathane Kadın Doğum Nolu Ameliyathane - KBB Nolu Ameliyathane Çocuk Cer Nolu Ameliyathane Özel Oda Nolu Ameliyathane - Özel Oda Nolu Ameliyathane - Gen. Cerrahi Nolu Ameliyathane - Genel.Cerr Nolu Ameliyathane - Plastik Cerrahi Nolu Ameliyathane - Üroloji Nolu Ameliyathane - Ortopedi Nolu Ameliyathane- Acil Ameliyathane Nolu Ameliyathane - Lokal Nolu Ameliyathane - NRŞ Nolu Ameliyathane - KVC 7937 Teknisyen Odası - Anestezi 7038 Alet Yıkama 8543 Yemekhane- Kafeterya Yoğun Bakım Sekreteri 8431 Yoğun Bakım Hemşire Odası 8476 Yoğun Bakım Doktor Odası Ameliyathane II- Ameliyathane II- Sekreter 7226 Ameliyathane II- Koridor 7613 Dr. Odası 8619 Anestezi Dr. Odası 8620 Ameliyathane -III- Ameliyathane III- Sekreter 7927

21 Hemşire Odası 7925 Ameliyathane Orta Koridor 7922 Plastik Cerrahi Ameliyat Odası 7924 Bronkoskopi Odası 7922 Beyin Ve Sinir Cerrahisi AD. Prof.Dr. Savaş Ceylan (AD.Başk.) 7230 Prof.Dr. Konuralp İlbay 7265 Prof.Dr. Volkan Etuş 7232 Doç.Dr. Kenan Koç 7231 Doç.Dr İhsan Anık 7029 Yrd.Doç.Dr Burak Çabuk 8610 Poliklinik Sekreterliği 8690 Poliklinik Muayene 8694 Klinik Sekreteri 8617 Klinik Hemşiresi 7212 Klinik Doktor Odası 8614 Çocuk Cerrahisi AD. Prof.Dr. Gülşen Ekingen(A.D.Başk.) 8563 Poliklinik Sekreterliği 7306 Poliklinik Muayene 7348 Klinik Sekreterliği 8585 Klinik Hemşiresi 8597 Klinik Doktor Odası Göğüs Cerrahisi AD. Prof.Dr. Salih Topçu (A.D.Başk.) 7406 Doç.Dr. Ş. Tuba Liman 7407 Yrd.Doc.Dr. Aslı Gül Akgül 8306 Poliklinik Sekreterliği 8175 Poliklinik Muayene 7349 Klinik Sekreterliği 8672 Klinik Hemşiresi 8861 Klinik Doktor Odası 8859 Genel Cerrahi AD Prof.Dr. Zafer Utkan(AD.Başk.) 8471 Prof.Dr. Oğuz Özbay 7418 Prof.Dr. Ahmet Alponat 7461 Prof.Dr. Zafer Cantürk 7415 Prof.Dr. Neşet Nuri Gönüllü 7420 Prof.Dr. Anıl Çubukçu 7419

22 Doç.Dr. Oğuzhan Büyükgediz 7417 Doç.Dr. Erdem Okay 7411 Doç.Dr.Utku Tonguç Yılmaz Yrd. Doç.Dr. Oktay Yirmibeşoğlu 7412 Yrd. Doç.Dr. Sertaç Ata Güler 7161 Poliklinik Sekreterliği 7190 Poliklinik Muayene 8116 Poliklinik Ph Metre 7882 Gen. Cerr. Endoskopi Ünitesi Klinik Sekreterliği 8828 Klinik Hemşiresi 8827 Klinik Doktor Odası 8976 Genel Cer. Endoskopi Sekreteri 7927 Göz Astalıkları AD 8595 Prof.Dr. Nurşen Yüksel(AD.Başk.) 8600 Doç.Dr. Levent Karabaş 7310 Prof.Dr. Özgül Altıntaş 7043 Doç.Dr. Berna Özkan 7311 Poliklinik Sekreterliği 7382 Poliklinik Muayene 8532 Glokom 8495 Görme Alanı 7631 Katarakt 8138 Kornea 8486 Retina 8143 Şaşılık 8147 Klinik Sekreterliği 8705 Klinik Hemşiresi 8706 Klinik Doktor Odası 8721 Kadın Hastalıkları Ve Doğum AD. Prof.Dr. İzzet Yücesoy (AD.Başk.) 8738 Prof.Dr. Aydın Çorakçı 7036 Prof.Dr. Birol Vural 7042 Prof.Dr. Gülseren Yücesoy 7035 Doç.Dr. Sebiha Özdemir Özkan Yrd.Doç.Dr.Emek Doğer 7040 Yrd.Doç.Dr.A. Yiğit Çakıroğlu 8805 Kad.Doğ.Ad. Sekreteri 7494 Tüp Bebek Ünite Sekreteri 7138 Tüp Bebek Ünite Hemşiresi 7139 Tüp Bebek Ünite Doktoru 7142 Androloji Laboratuvarı 7144 Embriyoloji Laboratuvarı 7137 Kadın Hastalıkları Pol. Sek 8171 Kadın Hast. Polk. Hemş 8170

23 Kadın Hastl. Polk. Muay USG 7509 NST 8167 Kadın Hast.Klinik Sek 7092 Kadın Hast.Klinik Hemş 8401 Doğumhane Hemş 8432 Doğumhane Dr 8433 Doğumhane Personel 7333 Kalp Damar Cerrahisi AD. Prof.Dr. Kamil Turan Berki (AD.Başk.) 7229 Prof.Dr. Muhip Kanko 7266 Doç.Dr. Şadan Yavuz 7267 Yrd.Doç.Dr. Ersan Özbudak 7264 KVC Polk Sekreteri 8175 KVC Polk. Muayene 8204 KVC Servis Sekreteri 8676 KVC Ser Hemş 8677 KVC Servis Dr KVC Yoğunbakım Sekreteri 8583 KVC Yoğunbakım Hemşiresi 7918 KVC Yoğunbakım Dr 7919 Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları AD. Prof.Dr. Mete İşeri (AD.Başk.) 7432 Prof.Dr. Ömer Aydın 7437 Prof.Dr. İ.Gürkan Keskin 7438 Yrd.Doç.Dr. Murat Topdağ 7433 Yrd.Doç.Dr. Murat Öztürk 7434 Öğr. Gör. Odası 7260 KBB Polk Sekreteri 7305 KBB Polk Muayene 7305 KBB Ses Boz 8112 Endoskopi Ünitesi 8128 Odio 7065 KBB Klinik Sekreteri 8672 KBB Klinik Hemşiresi KBB Klinik Dr 8872 Ortopedi Ve Travmatoloji AD. Prof.Dr. Ahmet Şarlak 7359 Prof.Dr. Sefa Müezzinoğlu 7360 Prof.Dr.Cumhur C. Kesemenli 7358 Prof.Dr. Levent Buluç(AD.Başk.) 7361 Doç.Dr. Kaya Memişoğlu 7362 Doç.Dr. Bilgehan Tosun 7357

24 Yrd.Doç.Dr. Özgür Selek 7356 Ortopedi Polk Sek 8130 Ortopedi Polk Mua 8131 Ortopedi Polk Alçı Od 8134 Ortopedi Klinik Sek 8769 Ortopedi Klinik Hemş 8768 Ortopedi Klinik Dr Patoloji AD. Prof.Dr. Kürşat Yıldız 7252 Prof.Dr. Cengiz Erçin (AD.Başk.) Prof.Dr. Bahar Müezzinoğlu 7247 Prof.Dr. Yeşim Gürbüz 7248 Prof.Dr. Sevgiye Özkara Kaçar 7057 Prof.Dr.Nadir Paksoy 7026 Yrd.Doç.Dr.Çiğdem Vural 7026 Laboratuvar 8587 Patoloji Sekreterliği Rapor 7026 Frozen Sekreterliği 7027 Asistan Odası 7546 Patoloji Laboratuarı Hasta Kayıt - Sonuç 8233 Mikroskopi (Rutin Odası) 8586 Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi AD Doç.Dr. Hakan Ağır (AD Başk.) 7201 Doç.Dr. Tonguç İşken 7202 Doç.Dr. Şahin Alagöz 7037 Doç.Dr. Çiğdem Ünal 7206 Plastik Cer.Polk Sek 8690 Plastik Cer. Polk. Muayene 8166 Plastik Cer.Klinik Sek 8676 Plastik Cer.Klinik Hemş Plastik Cer.Klinik Dr 8673 Lokal Ameliyathane Eğitim Bloğu Üroloji AD. Prof.Dr. Ali Gökalp (AD.Başk.) 7318 Prof.Dr. Özdal Dillioğlugil 7047 Prof.Dr. Nazım Mutlu 7315 Prof.Dr. Melih Çulha Prof.Dr. Cüneyt Özkürkçügil 7316 Doç.Levent Özkan 8592 Üroloji Polk.Sek 7320 Üroloji Polk Hemş 8151

25 Üroloji Polk. Muay Üroloji Polk.Muayene Iıı 8776 Ürodinami 8551 Esvl 8155 Us Androloji 8155 Üroloji Klinik Sek 8705 Üroloji Klinik Hemş 8706 Üroloji Klinik Dr Dahili Bilimler Adli Tıp AD. Prof.Dr. Ümit Biçer (AD.Başk.) 7451 Prof.Dr. Başar Çolak 7455 Yrd.Doç.Dr. Ömer Kurtaş 7452 Asistan Odası 7453 Otopsi Salonu 7066 Otopsi Salonu Dr. Odası 7067 Aile Hekimliği AD. Doç.Dr. T.Müge Alvur (AD.Başk.) 7410 Uzm.Dr.Odası 7416 Toplantı Salonu 7527 Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları AD. Prof.Dr. Ayşe Sevim Gökalp (AD.Başk.) Prof.Dr. Şükrü Hatun (Endokrin) Prof.Dr. Emin Sami Arısoy (Enfeksiyon) 7213 Prof.Dr. Ayşe Engin Arısoy (Yeni Doğan) 7222 Prof.Dr. Zelal Bircan (Nefroloji) 7227 Prof.Dr. Nazan Sarper (Hematoloji) 7216 Prof.Dr. Gülcan Türker (Yeni Doğan) 7217 Prof.Dr. Funda Ç. Özer (Onkoloji) 7223 Prof.Dr. Abdulkadir Babaoğlu (Kardiyoloji) 7225 Doç.Dr. Bülent Kara (Nöroloji) 7214 Doç Dr Ayşen Aydoğan (Gastro) 8579 Doç Dr Metin Aydoğan (Astım) 7405 Doç. Dr. Kenan Bek (Nefr.) 7416 Doç. Emine Zengin (Hematoloji) 7215 Doç.Dr.Filiz Çizmecioğlu(Endokrin) 7228 Doç.Dr. Selim Öncel (Enfeksiyon) 8513 Doç.Dr. Ayla Günlemez (Yenidoğan) 8580 Doç. Dr. Z. Seda Uyan(Göğüs Hast.) 7408 Yrd.Doç.Dr. Murat Deveci 8733 Yrd.Doç.Dr. Zühal Gündoğdu 8579 Toplantı Salonu 7431

26 Çocuk Poliklinik Hemşire Çocuk Polikliniği (İlk Muayene) Çocuk (Hasta Çocuk) Polikliniği Psikolok Çocuk Endokrin-Sekeretrlik Endokrin Polikliniği Endokrin Polikliniği Diyetisyen Çocuk Kardiyoloji Polikliniği 8733 Ekg Eko Eko Çocuk Nefroloji Polikliniği 8730 Çocuk Romatoloji Çocuk Nöroloji Polikliniği Yenidoğan Polikiliniği Yenidoğan Polikiliniği-Hemşiresi Çocuk Hematoloji Polik Çocuk Göğüs Hast. Polk SFT odası 8644 Çocuk Allerji Polk Çocuk Allerji Test Od Çocuk Onkoloji Polik Çocuk Gastro Polik İşitme Test Odası Bronkoskopi Röntgen Kan Alma Çocuk Hastalıkları Ser. Sek 8048 Çocuk Hastalıkları Ser. Hemş 8687 Çocuk Hastalıkları Ser.Dr Çocuk Yenidoğan Polikliniği Yeni Doğan Ser. Sek 8617 Yeni Doğan Ser. Hemş 8560 Yeni Doğan Ser. Dr 8621 Çocuk Hastalıkları Yoğunbakım 8576 Çocuk Hemato Onko Ser. Sek 8585 Çocuk Hemato.Onko Ser. Hemş 8597 Çoc. Hemato. Onko. Ser. Dr 8575 Ped.Endoskopi ünitesi Eğitim Bloğu 7929 Çocuk Ruh Sağlığı AD Prof.Dr.Ayşen Coşkun(AD.Başk.) 8703 Doç.Dr. Işık Karakaya 8699 Doç.Dr. Özlem Yıldız Öç 8704

27 Doç.Dr. Nursu Çakı Memik 8636 Yrd.Doç.Dr. Şahika Şişmanlar 8700 Çocuk Ruh Sağlığı Sekreterliği 8702 Dermatoloji AD. Prof.Dr. Nilgün Bilen (AD.Başk.) 7401 Prof.Dr. Rebiay Kıran 7402 Prof.Dr. Dilek Bayramgürler 7404 Doç.Dr. Aysun Şikar Aktürk 7403 Doç.Dr. Evren Demirsoy 7262 Dermatoloji Polk. Sek Dermatoloji Pol Muay Dermatoloji Puva 7352 Dermatoloji Ser. Sek Dermatoloji Ser. Hemş Dermatoloji Ser. Dr 8886 Farmakoloji AD. Prof.Dr. Güner Ulak (AD.Başk.) 7466 Prof.Dr. Nejat Gacar 7459 Prof.Dr. Tijen Utkan 7460 Prof.Dr.B.Faruk Erden 7465 Doç.Dr. Firuzan Yıldız 7464 Doç.Dr.F.İpek Komsuoğlu Çelikyurt 7460 Doç.Dr.Oğuz Mutlu 7465 Invıtro - İnvivo Lab 7457 Uzm. Dr. Odası 7250 Laboratuar 7245 Toplantı Salonu 7246 Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon AD. Prof.Dr. Erbil Dursun 7081 Prof.Dr. Nigar Dursun(AD.Başk.) 7520 Yrd.Doç.Dr. Murat İnanır 7519 Doç.Dr. Barın Selçuk 8633 Yrd Doç. Dr. Ilgın Sade 7516 Ftr Ünite Sek Ftr Ünite Fizyoterapist 8052 Ftr Ünite Dr 8053 Jimnasyum 7607 Ftr Polk. Sek 7261 Ftr Polk. Muayene Ftr Ser. Sek 8948 Ftr Ser. Hemş 8949 Ftr Ser. Dr Göğüs Hastalıkları AD. Prof.Dr. Füsun Yıldız (AD.Başk.) 7513 Prof.Dr. Ahmet Hamdi Ilgazlı 7512

28 Prof.Dr. İlknur Başyiğit 7515 Prof.Dr. Haşim Boyacı 7514 Yrd.Doç.Dr.Serap Argun Barış 7211 Uyku Lab Göyüs Hst. Polk. Sek Göyüs Hast. Polk. Muay Solunum Fonksiyon Testi 8176 Astım Polk Sigara Bırakma Polk Göğüs Hast. Ser. Sek 8948 Göğüs Hast. Ser. Hemş Göğüs Hast. Ser. Dr Bronkoskopi Ünitesi Eğitim Bloğu Halk Sağlığı AD. Prof.Dr. Onur Hamzaoğlu (AD.Başk.) Prof.Dr. Nilay Etiler 7551 Doç.Dr. Çiğdem Çağlayan 7552 Asistan Odası 7556 Kütüphane 7554 Laboratuar 7078 Toplantı Salonu 7077 İç Hastalıkları AD. Prof.Dr. Ahmet Yılmaz (AD.Başk.) Prof.Dr. Itır Yeğenağa (Nefroloji) 7523 Prof.Dr. Sadettin Hülagü (Gastro) 7525 Prof.Dr. Berrin Çetinarslan (Endokrn) 7535 Prof.Dr. Ömer Şentürk (Gastro) 7521 Prof.Dr. Betül Kalender (Nefroloji) 7534 Prof.Dr. Abdullah Hacıhanefioğlu (Hema.) 7522 Prof.Dr. Zeynep Cantürk (Endokrin) 7533 Prof.Dr. Ayşe Ergüney Cefle (Romat.) 7524 Prof.Dr. İlhan Tarkun (Endokrin) 7528 Prof.Dr. Kazım Uygun (Onkoloji) 8916 Doç.Dr. Altay Çelebi (Gastro) 7530 Doç.Dr. Erkan Dervişoğlu (Nefroloji) 8058 Yrd.Doç.Dr Elif Birtaş Ateşoğlu(Hemat.) 8276 Yrd.Doç.Dr.Pınar Tarkun(Hematoloji) 7547 Yrd.Doç.Dr.Devrim Çabuk(Onkoloji) 7098 Yrd.Doç.Dr. Ayten Yazıcı (Romatoloji) 8696 Dahiliye Poliklinik Sek 7303 Dahiliye Polk. Muay 7339 Diyabet Obezite Polikliniği Sek 7302 Diyabet Polk. Muay Diyabet Polk. Hemş 8234 Endokrin Polikliniği Sek 7302

29 Endokrin Polk. Muay 7346 Endokrin Ser.Sek 7089 Endokrin Ser. Hemş 7090 Endokrin Ser. Dr 7616 Diyabet Poliklinik Sekreterlik İlave Birim 8173 Diyabet Poliklinik Hemşire 8234 Diyabet Poliklinik Uzman Odası 8198 Diyabet Poliklinik I Diyabet Poliklinik Diyabet Poliklinik Obezite polk Diyabet Poliklinik Diyetisyen 7889 Diyabet Poliklinik Öğreti Görv Diyabet Poliklinik Podoloji (Dyabetik Ayak) 8901 Gastroenteroloji Polikliniği Sek Gastroent. Pol Mua Ercp 7558 Gastro. Ser.Sek 8798 Gastr. Ser.Hemş 8799 Gastr. Ser.Dr 8801 Hematoloji Poliklinik Sek 7303 Hematoloji Polk. Muay 8238 Hemato.Ser.Sek 8918 Hemato.Ser.Hemş 8919 Hemato Ser. Dr 8915 Nefroloji Polikliniği Sek 7303 Nefroloji Polk Muay Periton Diyaliz 8241 Nefro.Ser. Sek 8798 Nefro. Ser.Hemş Nefro. Ser.Dr 8800 Hemodiyaliz Ünite Sek 8568 Hemodiyaliz Ünite. Dr Onkoloji Polikliniği Sek 7884 Onkoloji Polk Muay 8841 Onkol. Ser Sek 8778 Onkol. Ser.-1 Hemş 8788 Onkol.Ser Dr 8626 Medikal Onkoloji Sek 7884 Medikal Onkoloji Polk. Muay 8842 Kemoterapi Poliklinik Sek 7884 Kemoterapi Polk.Muay Kemoterapı Ünitesi 8847 Romatoloji Polikliniği Sek 7303 Romotoloji Polk. Muay 8111 Romoto.Ser.Sek 8793 Romoto. Ser. Hemş 7114 Romoto. Ser. Dr 7115

30 Gastroendoskopi Ünitesi Enosk. Ünt. Sek 7383 Endoskopi Ünite Hemş 8305 Endoskopi Ünitesi Kardiyoloji AD. Prof.Dr. Dilek Ural (A.D. Bşk) 8679 Prof.Dr. Ertan Ural 7326 Prof.Dr. Ahmet Vural Doç.Dr. Ayşen Ağaçdiken Ağır 8734 Prof..Dr. Güliz Kozdağ Doç Dr Ulaş Bildirici 7323 Doç.Dr. Göksel Kahraman 7321 Doç.Dr. Tayfun Şahin 7325 Doç.Dr. Teoman Kılıç 7335 Yrd.Doç.Dr.Y. Umut Çelikyurt 7322 Toplantı Salonu 7378 Anjiyo Sekreterlik (1. Kat) 8490 Anjiyo Sekreterlik (3. Kat) 8747 Anjiyo Dr. Odası (1. Kat) Anjiyo Dr. Odası (3. Kat) Anjiyo Hemodinami 8484 Anjiyo Dinlenme Odası Anjiyo Hasta Takip Ünitesi 8455 Teknisyen Odası 8454 Kardiyoloji Poliklinik Sekreteri 7373 Kardiyoloji Pol. Muay Kardiyoloji Pol. Eko 8202 Kardiyoloji Pol. Efor 8209 Kardiyoloji Pol.Ekg Kardiyoloji Ser. Sek 7370 Kardiyoloji Ser. Hemş 8683 Kardiyoloji Ser. Dr 7371 Kardiyoloji Aritmi Ser. Sek 8747 Kardiyolojiaritmi Ser. Hemş 8747 Kardiyolojiaritmi Ser. Dr 8678 Kroner Yoğunbakım 8739 Kardiyolojiser. Eko 8292 Pil Polikliniği 7134 Eecp 7132 Aritmi Polikliniği 8210 Mutfak 8457 Klinik Bakt. Ve Enfeksiyon AD. Prof.Dr. Ayşe Willke Topçu 7562

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI DÖNEM III DERS PROGRAMI 2015, Kocaeli Bilim, gerçeği bilmek6r. Mustafa Kemal ATATÜRK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Rektör: Prof. Dr. SadeEn HÜLAGÜ

Detaylı

2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI DERS PROGRAMI

2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI DERS PROGRAMI 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI DÖNEM III DERS PROGRAMI 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI DÖNEM III DERS PROGRAMI Dünyada her şey için, maddiyat için, maneviyat için, muvaffakiyet için en hakiki yol gösterici

Detaylı

İÇİNDEKİLER. Önemli Numaralar. Hastane idaresi (Başhekimlik, Başhekim Mua., Hastane Müd.,Müdür Mua. Başhemşirelik, Başhemşire mua.) Sayfa 2.

İÇİNDEKİLER. Önemli Numaralar. Hastane idaresi (Başhekimlik, Başhekim Mua., Hastane Müd.,Müdür Mua. Başhemşirelik, Başhemşire mua.) Sayfa 2. İÇİNDEKİLER Önemli Numaralar Hastane idaresi (Başhekimlik, Başhekim Mua., Hastane Müd.,Müdür Mua. Başhemşirelik, Başhemşire mua.) İdari Birimler Sayfa 1 Sayfa 2 Sayfa 3 Genel Cerrahi Klinikleri (1,2,3,4,5,6,7)

Detaylı

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI DR LÜTFİ KIRDAR KARTAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ GÜNCEL KURUM BİLGİ REHBERİ

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI DR LÜTFİ KIRDAR KARTAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ GÜNCEL KURUM BİLGİ REHBERİ T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI DR LÜTFİ KIRDAR KARTAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ GÜNCEL KURUM BİLGİ REHBERİ 2009 İÇİNDEKİLER KALİTE POLİTİKASI, AMAÇ, KAPSAM 3-4 1-HASTANE TANITIMI 4-7 2-KURULUŞLAR 7 3-HASTANE

Detaylı

İzmir İli Güney Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği HASTA BİLGİLENDİRME REHBERİ TİRE DEVLET HASTANESİ

İzmir İli Güney Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği HASTA BİLGİLENDİRME REHBERİ TİRE DEVLET HASTANESİ İzmir İli Güney Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği HASTA BİLGİLENDİRME REHBERİ HASTA BİLGİLENDİRME REHBERİ H ASTA NE REHBERİ GİRİŞ Bu, rehber ne yapmış olduğunuz ziyaretin daha rahat geçmesi,

Detaylı

HASTA EL KİTABI ANKARA, 2010. www.anh.gov.tr

HASTA EL KİTABI ANKARA, 2010. www.anh.gov.tr HASTA EL KİTABI ANKARA, 2010 www.anh.gov.tr Adres : Ülkü Mahallesi, Talatpaşa Bulvarı, No:5 06100 Altındağ - Ankara Tel : 0 312 508 40 00 Faks : 0 312 311 43 40 e-posta : bilgi@anh.gov.tr web : www.anh.gov.tr

Detaylı

T. C. SAĞLIK BAKANLIĞI KEÇİÖREN EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ TELEFON REHBERİ

T. C. SAĞLIK BAKANLIĞI KEÇİÖREN EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ TELEFON REHBERİ T. C. SAĞLIK BAKANLIĞI KEÇİÖREN EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ TELEFON REHBERİ İDARİ BİRİMLER KALİTE YÖNETİM BİRİMİ Kalite Direktörü 2103 Kalite Yönetim Birimi 1387 Kalite Sekreteri 1382 PERSONEL (ÖZLÜK)

Detaylı

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İzmir İli Kamu Hastaneleri Güney Bölgesi Genel Sekreterliği İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ORYANTASYON REHBERİ

Detaylı

HASTANE BİLGİ REHBERİ 2013

HASTANE BİLGİ REHBERİ 2013 KONYA T.C. NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ Bölgenin Sağlık Güvencesi... HASTANE BİLGİ REHBERİ 2013 1.GİRİŞ Hastane Rehberi : Bu rehber hastanemiz tarafından hastalarımızın

Detaylı

BEYAZ KOD : 111 55 MAVİ KOD : 111 10 PEMBE KOD : 111 13 KIRMIZI KOD : 154 00

BEYAZ KOD : 111 55 MAVİ KOD : 111 10 PEMBE KOD : 111 13 KIRMIZI KOD : 154 00 BEYAZ KOD : 111 55 MAVİ KOD : 111 10 PEMBE KOD : 111 13 KIRMIZI KOD : 154 00 ERCİYES ÜNİVERSİTESİ HASTANELERİ ORYANTASYON EL KİTABI Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanelerine hoş geldiniz. Hastanemiz

Detaylı

GÜNCEL KURUM BİLGİ REHBERİ

GÜNCEL KURUM BİLGİ REHBERİ AMAÇ SAYFA : 1 / 11 Bu El Kitabı, Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, polikliniklerine yapmış olduğunuz ziyaretin daha rahat geçmesi, kurumumuzu sizlere tanıtmak ve işleyiş hakkında

Detaylı

İzmir İli Güney Bölgesi Genel Sekreterliği Ödemiş Devlet Hastanesi ORYANTASYON REHBERİ

İzmir İli Güney Bölgesi Genel Sekreterliği Ödemiş Devlet Hastanesi ORYANTASYON REHBERİ İzmir İli Güney Bölgesi Genel Sekreterliği Ödemiş Devlet Hastanesi ORYANTASYON REHBERİ 0 İçindekiler 1. GİRİŞ... 3 2. VİZYON... 3 3. MİSYON... 3 4. KALİTE POLİTİKAMIZ... 3 5. HASTANENİN TARİHÇESİ... 4

Detaylı

TIPTA UZMANLIK ÖĞRENCİLERİ EL KİTABI

TIPTA UZMANLIK ÖĞRENCİLERİ EL KİTABI TIPTA UZMANLIK ÖĞRENCİLERİ EL KİTABI ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ Sevgili Tıpta Uzmanlık ve Yan Dal Uzmanlık Öğrencilerimiz, Tıpta Uzmanlık ya da Yan Dal Uzmanlık Sınavında başarılı olarak Erciyes

Detaylı

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU İzmir İli Güney Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ORYANTASYON REHBERİ 1 İçindekiler 1. GİRİŞ... 4 2. VİZYONUMUZ... 4 3. MİSYONUMUZ...

Detaylı

BURSA DEVLET HASTANESİ TELEFON LİSTESİ BİRİM

BURSA DEVLET HASTANESİ TELEFON LİSTESİ BİRİM BURSA DEVLET HASTANESİ TELEFON LİSTESİ BİRİM TELEFON BAŞHEKİM SEKRETERLİĞİ 221 12 43 BAŞHEKİM SEKRETERLİĞİ 221 92 24 HASTANE MÜDÜRÜ 221 64 24 HASTANE MÜDÜRÜ FAKS 220 00 35 HASTANE SANTRAL 280 28 00 HASTANE

Detaylı

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2012 YILI FARABİ HASTANESİ BİRİM FAALİYET RAPORU

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2012 YILI FARABİ HASTANESİ BİRİM FAALİYET RAPORU KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2012 YILI FARABİ HASTANESİ BİRİM FAALİYET RAPORU Trabzon 2013 0 İÇİNDEKİLER Sayfa BİRİM/ÜST YÖNETİCİ SUNUŞU 2 I- GENEL BİLGİLER 3 A- Misyon ve Vizyon 3 B- Yetki, Görev ve

Detaylı

2015-2016 EĞĠTĠM-ÖĞRETĠM YILI DÖNEM IV DERS PROGRAMI

2015-2016 EĞĠTĠM-ÖĞRETĠM YILI DÖNEM IV DERS PROGRAMI 2015-2016 EĞĠTĠM-ÖĞRETĠM YILI DÖNEM IV DERS PROGRAMI 1 2015-2016 EĞĠTĠM-ÖĞRETĠM YILI DÖNEM IV DERS PROGRAMI 2 ... Ve çünkü, Türk milletinin yürümekte olduğu terakki ve medeniyet yolunda, elinde ve kafasında

Detaylı

2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI DÖNEM IV DERS PROGRAMI

2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI DÖNEM IV DERS PROGRAMI 2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI DÖNEM IV DERS PROGRAMI 2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI DÖNEM IV DERS PROGRAMI 1 Dünyada her şey için, maddiyat için, maneviyat için, muvaffakiyet için en hakiki yol gösterici

Detaylı

Hasta Bilgilendirme El Kitabı

Hasta Bilgilendirme El Kitabı Hasta Bilgilendirme El Kitabı T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU Ankara İli 2. Bölge Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma

Detaylı

2 NOLU SAYMANLIK 2644230 ACİL DAHİLİYE 1020-1021 ACİL AMELİYATHANE 1024 ACİL ÇOCUK 4037-4038 ACİL DR. ODASI 1030 ACİL HEMŞ.ODASI 1019 Acil Kadın

2 NOLU SAYMANLIK 2644230 ACİL DAHİLİYE 1020-1021 ACİL AMELİYATHANE 1024 ACİL ÇOCUK 4037-4038 ACİL DR. ODASI 1030 ACİL HEMŞ.ODASI 1019 Acil Kadın Adı Tel. No 2 NOLU SAYMANLIK 2644230 ACİL DAHİLİYE 1020-1021 ACİL AMELİYATHANE 1024 ACİL ÇOCUK 4037-4038 ACİL DR. ODASI 1030 ACİL HEMŞ.ODASI 1019 Acil Kadın Doğum 4013 ACİL KAYIT 1049 ACİL LAB 1052/1714

Detaylı

T.C. KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (FARABİ HASTANESİ) (2014 2018) 2012- TRABZON

T.C. KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (FARABİ HASTANESİ) (2014 2018) 2012- TRABZON T.C. KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (FARABİ HASTANESİ) (2014 2018) 2012- TRABZON 1 İÇİNDEKİLER Tarihçe İstatistiksel Veriler Bölgesel Hizmet Alanları Yerleşim Alanı

Detaylı

SUNUŞ... 1 I- GENEL BİLGİLER...

SUNUŞ... 1 I- GENEL BİLGİLER... İçindekiler SUNUŞ... 1 I- GENEL BİLGİLER... 2 A. Misyon ve Vizyon... 2 1. Misyon (Özgörev);... 2 2. Vizyon (Özgörüş);... 2 B. Yetki, Görev ve Sorumluluklar... 2 1.Yetki... 2 2.Görev... 2 3.Sorumluluk...

Detaylı

Valilik Özel Kalem Müd. 458 83 27 30. Büyükşehir Belediye Santrali 455 35 00-455 37 00. Yüreğir Belediye Başkanlığı 321 61 61-321 28 46

Valilik Özel Kalem Müd. 458 83 27 30. Büyükşehir Belediye Santrali 455 35 00-455 37 00. Yüreğir Belediye Başkanlığı 321 61 61-321 28 46 ADANA İLİ TELEFONLARI Valilik Özel Kalem Müd. 458 83 27 30 Valilik Santrali 459 27 43 Büyükşehir Belediye Başkanlık 454 58 31 Büyükşehir Belediye Santrali 455 35 00-455 37 00 Belediye Otobüs İşletmesi

Detaylı

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU Şanlıurfa İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU Şanlıurfa İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma T.C SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU Şanlıurfa İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi ADRES ŞANLIURFA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ESENTEPE

Detaylı

HASTANE ORYANTASYON EĞİTİM REHBERİ 2013

HASTANE ORYANTASYON EĞİTİM REHBERİ 2013 T.C. NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ KONYA HASTANE ORYANTASYON EĞİTİM REHBERİ 201 HASTANEMİZE HOŞ GELDİNİZ. HASTANEMİZDE İŞE YENİ BAŞLAYAN PERSONELE YARDIMCI OLMASI İÇİN HAZIRLANMIŞTIR.

Detaylı

Bir nefes, sihhat için Palandöken Devlet Hastanesi

Bir nefes, sihhat için Palandöken Devlet Hastanesi T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU ERZURUM İLİ KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ PALANDÖKEN DEVLET HASTANESİ HASTANE BİLGİ REHBERİ Bir nefes, sihhat için Palandöken Devlet

Detaylı

HASTANEMİZE HOŞGELDİNİZ

HASTANEMİZE HOŞGELDİNİZ 1/42 HASTANEMİZE HOŞGELDİNİZ Birlikte, ekip ruhu ile Ahlaki ve etik kurallara bağlı Mesleğine ve birbirine saygılı Eşit hak ve şartlarda Çalışmak dileğiyle 2/42 1. AMAÇ Kuruma yeni atanan tüm personelin,

Detaylı

ÖZEL MODERN DÜNYA HASTANESİ ORYANTASYON REHBERİ

ÖZEL MODERN DÜNYA HASTANESİ ORYANTASYON REHBERİ ÖZEL MODERN DÜNYA HASTANESİ ORYANTASYON REHBERİ EKİBİMİZE HOŞGELDİNİZ İÇİNDEKİLER 1.ORYANTASYON EĞİTİMİNİN AMACI 2.HASTANE TANITIMI 2.1. TARİHÇE 2.2. KAT PLANI 2.3. ÇALIŞMA KOŞULLARI 2.4. KALİTE POLİTİKAMIZ

Detaylı

Ek-1 GAZİPAŞA DEVLET HASTANESİ

Ek-1 GAZİPAŞA DEVLET HASTANESİ Ek-1 GAZİPAŞA DEVLET HASTANESİ HİZMET SUNMAKLA GÖREVLİ/YETKİLİ KURUMLARIN/BİRİMLERİN ADI KURUM ADI TANIMI DAYANAĞI MEVZUATIN ADI VE MADDE NUMARASI HİZMETTEN YARARLANANLAR MERKEZİ İDARE TAŞRA TEŞKİLATI

Detaylı

REKTÖRÜN MESAJI. Sevgili Öğrenciler,

REKTÖRÜN MESAJI. Sevgili Öğrenciler, TIP FAKÜLTESİ 2 REKTÖRÜN MESAJI Sevgili Öğrenciler, İnsan ve medeniyet odaklı yeni nesil devlet üniversitesi olan İstanbul Medeniyet Üniversitesinin rektörü sıfatıyla hepinizi sevgi ile selamlıyorum. Çağımızda,

Detaylı