PowerEdge R420 Raf Tipi Sunucu

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "PowerEdge R420 Raf Tipi Sunucu"

Transkript

1 PowerEdge R420 Raf Tipi Sunucu KOBİ'ler ve büyük BT için yoğunluk ve performans Yeni nesil işlem gücüne ve esnek I/O seçeneklerine sahip PowerEdge R420'yle, enerji açısından verimli, yoğun bir 1U sunucu elde edin. Zengin özelliklerle dolu yoğunluk Uygun maliyetli, yeni nesil PowerEdge R420'yle, belirli yapılandırmaları uygulamalarınıza ve kullanıcı gereksinimlerinize uyarlayın.

2 Yüksek performanslı bilgi işlem Artan ihtiyaçları karşılamak için hemen ölçeklenebilen esnek ve verimli veri merkezlerine temel oluşturacak şekilde tasarlanan en yeni Intel Xeon işlemci E ürün ailesiyle, temel uygulamaları çalıştırın. Yüksek yoğunluğa sahip R420 tasarımı, hem birleştirilmiş hem de sanallaştırılmış ortamları desteklemek için 1 veya 2 soketli yapılandırmaları maksimum 12 DIMM'le birleştirir. Ölçeklenebilir I/O özellikleri PCIe Gen3 özelliğinin etkinleştirildiği genişletme yuvalarıyla esnek I/O bant genişliği sayesinde, hem bellek hem de bilgi işlem açısından yoğun uygulamaları ve veritabanlarını destekleyin. Çok yönlü depolama seçenekleri Depolama seçeneklerinizi gereksinimlerinize uyacak şekilde yapılandırın. PowerEdge R420, maksimum sekiz sürücüyle hedeflediğiniz gereksinimleri karşılamaya yardımcı olur. Operasyonel verimlilik İşinizin gelişmesini güçlendirmeye yardımcı olmak için, R420 nin kompakt 1U kasasından ve çok geniş bir yelpazede sunulan güvenilirlik, kullanılabilirlik ve servis verilebilirlik (RAS) özelliklerinden yararlanın.

3 Boyutları doğru ayarlanmış bilgi işlem Zengin fırsatların bulunduğu ancak alanın sınırlı olduğu durumlarda, PowerEdge R420'nin sizin için çalışmasını sağlayın. Akıllı sistem yönetimi Dell OpenManage portföyünü kullanarak PowerEdge sunucularınızın dağıtımını, güncelleştirmesini, izlemesini ve bakımını basitleştirin. Olağanüstü sunucu güvenilirliği R420 sunucunuzdan hızlı, kesintisiz servis almanıza yardımcı olan PowerEdge RAS özelliklerinden yararlanın. Yeni nesil PowerEdge deneyimi İşinizin başarısında BT'nin motor işlevi görmesini sağlayın. En yeni nesil PowerEdge ailesi, hem büyük hem de küçük veri merkezi ortamlarında zorlu iş yüklerini işlemek için gereken özelliklerin ve performans ölçeklenebilirliğinin doğru bir birleşimiyle üretilmiştir. İyileştirilmiş sistem yönetimiyle işlem verimliliğini geliştirin Yapılan harcamalardan en fazla yararı elde etmek için işlemlerinizi daha rahat çalışır hale getirin ve verimliliği artırmaya yardımcı olun. Dağıtım, güncelleştirme, izleme ve bakım gibi en temel sunucu yaşam döngüsü yönetim görevlerini otomatik hale getirerek, karmaşık BT ortamlarındaki Dell PowerEdge sunucularınızı yönetin. Global Servis ve Destek Dell Servisleri, BT ve işletme çözümlerinin sizin yararınıza daha sıkı çalışmasını sağlayarak BT karmaşıklığını azaltmaya, maliyetleri düşürmeye ve verimsizlikleri ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir. Dell Servisleri gereksinimlerinize bütüncül bir yaklaşımı benimseyerek ortamınız ve iş hedefleriniz için çözümler tasarlar. Ayrıca, toplam sahip olma maliyetinizi düşürmeye yardımcı olmak için yerleşik teslim yöntemlerini, çevrenizdeki yetenekleri ve kapsamlı etki alanı bilgisini kullanır.

4 İşlemci Intel Xeon işlemci E ürün ailesi İşlemci soketleri: 2 Dahili ara bağlantı: Intel QuickPath Interconnect (QPI) bağlantısı: 6,4 GT/sn; 7,2 GT/sn; 8,0 GT/sn Önbellek: Çekirdek başına 2,5 MB; çekirdek seçenekleri: 4, 6, 8 İşletim Sistemi Microsoft Windows Server 2012 Microsoft Windows Server 2012 Essentials Microsoft Windows Server 2008 R2 SP1, x64 (Hyper-V v2 dahil) Novell SUSE Linux Enterprise Server Red Hat Enterprise Linux Sanallaştırma seçenekleri: Citrix XenServer VMware vsphere ESX ve ESXi Red Hat Enterprise Virtualization Yonga Seti Intel C600 serisi Bellek* 384 GB'a kadar (12 DIMM yuvası) 2 GB/4 GB/8 GB/16 GB/32 GB DDR3, maksimum 1600M T/s Depolama Maksimum dahili depolama: 16 TB'a kadar Çalışır durumda takılabilir sabit sürücü seçenekleri: 2,5 SATA, nearline SAS, SAS (15K, 10K), SAS SSD, SATA SSD 3,5 SATA, nearline SAS, SAS (15K) Kendi kendini şifreleyen sürücüler sağlanır Kablolu sabit sürücü seçenekleri: 3,5 SATA, nearline SAS, SAS (15K)

5 Sürücü Bölmeleri Sekiz adede kadar 2,5 çalışır durumda takılabilir SSD, SAS veya SATA ya da dört adede kadar 3,5 çalışır durumda takılabilir SAS, SATA veya SSD Yuvalar 2 PCIe yuvası: İki işlemciyle: Bir adet x16 PCIe yuvası; x16 bant genişliğiyle, yarım uzunlukta, yarım yükseklikte Bir adet x16 PCIe yuvası; x16 bant genişliğiyle, yarım uzunlukta, tam yükseklikte Bir işlemciyle: Bir adet x8 PCIe yuvası; x4 bant genişliğiyle, yarım uzunlukta, yarım yükseklikte Bir adet x16 PCIe yuvası; x16 bant genişliğiyle, yarım uzunlukta, tam yükseklikte Ağ Denetleyicisi Yerleşik NIC: Broadcom 5720 Çift Bağlantı Noktalı 1Gb LOM I/O adaptör seçenekleri: 1Gb Ethernet: Broadcom 5720 Çift Bağlantı Noktalı 1Gb NIC Broadcom 5719 Dört Bağlantı Noktalı 1Gb NIC Intel I350 Çift Bağlantı Noktalı 1Gb dik adaptörü Intel I350 Dört Bağlantı Noktalı 1Gb dik adaptörü 10Gb Yakınsanmış Ethernet: Brocade BR1020 Çift Bağlantı Noktalı 10Gb CNA QLogic QLE8262 Çift Bağlantı Noktalı 10Gb DA/SFP+ Broadcom 57810S Çift Bağlantı Noktalı 10Gb Base-T CNA Broadcom 57810S Çift Bağlantı Noktalı 10Gb DA/SFP+ CNA 10Gb Ethernet: Intel X520 Çift Bağlantı Noktalı 10Gb DA/SFP+ sunucu adaptörü Intel X540 Çift Bağlantı Noktalı 10Gb Base-T adaptörü FC8/FC4 HBA: QLogic QLE2460 4Gb Tek Bağlantı Noktalı FC HBA QLogic QLE2462 4Gb Çift Bağlantı Noktalı FC HBA QLogic QLE2560 8Gb Tek Bağlantı Noktalı FC HBA QLogic QLE2562 8Gb Çift Bağlantı Noktalı FC HBA Emulex LPe E 8Gb Tek Bağlantı Noktalı FC HBA Emulex LPe E 8Gb Çift Bağlantı Noktalı FC HBA

6 Brocade 815 8Gb Tek Bağlantı Noktalı FC HBA Brocade 825 8Gb Çift Bağlantı Noktalı FC HBA Güç Platinum düzeyi verimliliğe sahip 550 W ve 350 W güç kaynakları Silver düzeyi verimliliğe sahip kablolu 550 W güç kaynağı Otomatik aralıklı güç kaynakları Kullanılabilirlik Durumu Yüksek verimliliğe sahip, çalışır durumda takılabilir, yedekli güç kaynakları; çalışır durumda takılabilir sürücüler; TPM; çift dahili SD desteği; arızaya dayanıklı fan; isteğe bağlı çerçeve; bagaj etiketi; ECC bellek; etkileşimli LCD ekran; ENERGY STAR uyumlu Kasa Form faktörü: 1U raf Yönetim Uzaktan yönetim: Temel yönetim (varsayılan) Yaşam Döngüsü Denetleyicisiyle idrac7 idrac7 Express ((yükseltme), idrac7 Enterprise ((yükseltme) 8 GB vflash ortamı ((yükseltme), 16 GB vflash ortamı ((yükseltme) Sistem yönetimi: IPMI 2.0 uyumlu Dell OpenManage Essentials ve Dell Yönetim Konsolu Dell OpenManage Power Center Dell OpenManage Bağlantıları: Microsoft System Center için OpenManage Entegrasyon Paketi VMware vcenter için Dell eklentisi HP Operations Manager, IBM Tivoli Netcool ve CA Network and Systems Management Raf Desteği Kare veya yuvarlak vida delikleriyle 4 direkli raflarda aletsiz montaj için ReadyRails II sürgülü rayları veya 4 direkli yuvarlak vida delikli raflarda aletli montaj ve isteğe bağlı aletsiz kablo

7 yönetim kolu desteği Kare veya yuvarlak vida delikli 4 direkli raflarda aletsiz montaj için ReadyRails statik rayları veya 4 direkli yuvarlak vida delikli ve 2 direkli (Telco) raflarda aletli montaj RAID Dahili denetleyiciler: PERC S110 (SW RAID) PERC H310 PERC H710 PERC H710P Harici HBA'lar (RAID): PERC H810 Harici HBA'lar (RAID olmayan): 6 Gb/sn SAS HBA Dell Global Servisler, BT ortamınızın değerlendirilmesi, tasarımı, hayata geçirilmesi, yönetimi ve bakımını basitleştirmeye ve bir platformdan diğerine geçmenizde yardımcı olmaya yönelik geniş ve özelleştirilebilir seçeneklere sahiptir. Mevcut işletme gereksinimlerinize ve istediğiniz servis düzeyine bağlı olarak, fabrikada, yerinde, uzaktan, modüler ve uzman servisleri ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uyacak şekilde sağlayabiliriz. Size sınırlı veya kapsamlı bir yardım sağlar (sizin seçiminize bağlı olarak) ve Global Komuta Merkezlerimiz gibi global kaynaklarımıza erişmenize olanak tanırız. Dell BT Danışmanlık Servisleri Dell Global Altyapı Danışmanlığı Servisleri, müşterilerin gereksiz karmaşıklığın ana nedenlerini hemen kolayca görebilmesi için yetenekli çözüm mimarlarını, yenilikçi araçları, otomatik analizi ve kendi fikri mülkiyet hakkını kullanır. Sorunları çözmek için çok sayıda insana ihtiyaç olmadığı inancımıza dayanarak, geleneksel servis modellerinin sunduğundan daha iyi yanıtlar arıyoruz. Stratejimiz, müşterilerimizin Yatırım Geri Dönüşü (ROI) elde etmelerini ve kaynaklarını serbest bırakmalarını sağlayarak rekabet avantajı getirecek kısa ve etkili projeleri belirlemelerinde kendilerine yardımcı olmaktır. Bunun sonucunda belirli, öngörülebilir, ölçülebilir getirileri olan pratik, eylem odaklı planlar ortaya çıkar. Veri Merkezi Optimizasyonundan Sunucu Sanallaştırmasına ve Sistem Yönetimine kadar tüm danışmanlık servislerimiz, daha verimli bir kuruluş oluşturmanıza yardım eder. Dell Yönetilen Servisler Dell Yönetilen Servisler, müşterilerin gündelik veri merkezi işlemlerini otomatikleştirmesine ve merkezi olarak yapılandırmasına, dağıtmasına ve yönetmesine yardımcı olmak için tasarlanan yaşam döngüsü servislerinden oluşturulmuş modüler bir settir. Bu servisler müşterinin şirket için mevcut BT altyapısını genişleterek mobil kullanım, yüksek düzeyde dağıtılmış kuruluşlar, güvenlik, uyumluluk, iş sürekliliği ve felaket durumlarına karşı hazırlık gibi özelliklerle, sorunlara daha etkili çözümler getirmek üzere tasarlanmış şirket dışı bulut yapılı servislerin kullanılmasına olanak sağlar. Dağıtım: Sunucular için fabrikada, uzaktan ve yerinde kurulum servislerimiz, kutudan çıktığı haliyle kullanıma hazır sistemler teslim ederek yapılandırma, özelleştirme ve dağıtım gibi etkinlikleri hızlandırır ve çalışanlarınızın zamanını daha verimli kullanmasına yardımcı olur.

8 İşletim: Dell, uzaktan izleme, raporlama ve uyarılarda bulunmaya odaklanarak depolama, yedekleme ve sanal ortamlarınız da dahil olmak üzere veri merkezi işlemlerinin optimizasyonuna yardımcı olduğu gibi, depolama ve yedekleme ortamları için uzaktan tam yönetim sağlayarak BT kaynaklarının serbest kalmasına da katkıda bulunur. Koruma: Dell Veri Merkezi Yedekleme Yönetimi servisleri SLA gereksinimlerini daha belirgin hale getirmeye, işlem verimliliğini artırmak amacıyla izlemeye veya yedekleme ortamınızın tam yönetimini sağlamaya yardımcı olmak üzere raporlama alanında sizi desteklemek için sunulmaktadır. Kurtarma ve Geri Dönüşüm: Dell arlık Kurtarma ve Geri Dönüşüm Servisleri, sahip olduğunuz ya da kiraladığınız bilgisayar ekipmanını kurtarmanız ve elden çıkarmanız için EPA yönergelerine uygun bir yolla size yardımcı olur. Dell ProSupport Dell ProSupport kuruluşunuza en uygun çözümü oluşturmanıza olanak tanıyan bir destek servisleri paketidir. Teknolojiyi nasıl kullandığınıza ve kaynakları hangi alanlara ayırmak istediğinize bağlı olarak destek modellerini seçin. Masaüstünden veri merkezine kadar, BT bölümünün her gün karşılaştığı planlanmamış sistem kapanmaları, işle ilgili kritik gereksinimler, veri ve varlık koruma, destek planlama, kaynak ayırma ve yazılım uygulaması yönetimi gibi daha birçok soruna çözüm getirir. Temel destekten uzak destek servislerine kadar, doğru destek modelini seçerek BT kaynaklarınızı optimize edin. Dell OpenManage Sistem Yönetim portföyü Dell PowerEdge sunucu yerleşik yönetim özelliği olan Yaşam Döngüsü Denetleyicisiyle Dell Uzaktan Erişim Denetleyicisini (idrac) de içeren Dell OpenManage sistem yönetim portföyü, BT yöneticilerinin Dell sunucuları fiziksel, sanal, yerel ve uzak ortamlarda, bant içi veya bant dışı çalışarak, sistem yönetim yazılımı aracısıyla veya bu aracı olmadan verimli bir şekilde yönetmesine yardımcı olur. Dağıtımını yaptığınız işletim sistemi veya sanal makine denetleyicisine bakılmaksızın, Yaşam Döngüsü Denetleyicisiyle idrac en temel ve sık kullanılan sunucu yönetim görevlerini otomatik hale getirerek, BT kaynaklarınızın daha verimli olmasına ve BT ortamınızın daha uygun maliyetli ve bakımlı hale gelmesine katkıda bulunur. Ayrıca Dell OpenManage, zaten sahip olduğunuz önde gelen üçüncü taraf sistem yönetim çözümlerine de entegre edilir ve bağlanır. Bu şekilde, tek noktadan denetimi korumanıza ve mevcut yatırımınızdan yararlanmanıza olanak tanınır.

Dell PowerEdge T110 II kompakt tower sunucu

Dell PowerEdge T110 II kompakt tower sunucu Dell PowerEdge T110 II kompakt tower sunucu Küçük işletmelerin ilk sunucusu olarak ideal İşinizin sürekliliğini ve üretkenliğini geliştirmeye yönelik değer, güvenilirlik, işbirliği ve veri koruma özelliklerinin

Detaylı

Gelişmiş verimlilik, masaüstü sanallaştırma ve olağanüstü bir BT denetimi için tasarlanan Dell OptiPlex 7010'la iş

Gelişmiş verimlilik, masaüstü sanallaştırma ve olağanüstü bir BT denetimi için tasarlanan Dell OptiPlex 7010'la iş OptiPlex 7010 Verileriniz üzerinde tam denetim Gelişmiş verimlilik, masaüstü sanallaştırma ve olağanüstü bir BT denetimi için tasarlanan Dell OptiPlex 7010'la iş gücünüze canlılık kazandırın. Akıllı verimlilik

Detaylı

IBM System x Ürün Ailesi Broşürü

IBM System x Ürün Ailesi Broşürü IBM Sistem ve Teknoloji Grubu System x IBM System x Ürün Ailesi Broşürü IBM System x raf ve dikey sunucuları 2 IBM System x Ürün Ailesi Broşürü IBM System x sunucuları Öne Çıkanlar IBM System x ve BladeCenter

Detaylı

PowerConnect 5548P Gigabit Ethernet Anahtarı

PowerConnect 5548P Gigabit Ethernet Anahtarı PowerConnect 5548P Gigabit Ethernet Anahtarı Gelişmiş Gigabit Ethernet anahtarı Güçlü güvenlik, yığınlama, Ethernet Üzerinden Güç ve yönetim özelliklerine sahip PowerConnect 5524P ile esnek, enerji kullanımını

Detaylı

IBM Sistemleri ve Teknolojisi Veri Sayfası. Depolama pazarındaki en güçlü ve kullanımı kolay yenilikçi disk sistemi

IBM Sistemleri ve Teknolojisi Veri Sayfası. Depolama pazarındaki en güçlü ve kullanımı kolay yenilikçi disk sistemi IBM Storwize V7000 Unified Disk Sistemi Depolama pazarındaki en güçlü ve kullanımı kolay yenilikçi disk sistemi Öne Çıkanlar Her ölçekte işletmeler için kapsamlı, kurumsal düzeyde depolama işlevleri sunar

Detaylı

Dell EqualLogic PS6010XV Depolama Dizisi

Dell EqualLogic PS6010XV Depolama Dizisi Dell EqualLogic PS6010XV Depolama Dizisi 10GbE Serisinde Yüksek Performanslı Sanallaştırılmış SAN Kapsamlı, zorlu Exchange veritabanı ve sanal sunucu dağıtımları gibi yüksek I/O'lu, büyük ölçekli uygulamalar

Detaylı

0216 574 1260 / matrisbilisim.com

0216 574 1260 / matrisbilisim.com 0216 574 1260 / matrisbilisim.com BROCADE VDX CLOUD NETWORKING NOW HAS AN ETHERNET FABRIC Bulutlar elinizin altında olsun. Bulut sistemler için optimize bir ağ, düşündüğünüzden çok daha yakınınızda olabilir.

Detaylı

OF TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ DERNEĞİ BAŞKANLIĞI

OF TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ DERNEĞİ BAŞKANLIĞI OF TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ DERNEĞİ BAŞKANLIĞI Fakültemiz laboratuar ve bağlı birimlerinin donanımında ihtiyaç duyulan aşağıda cinsi miktarı yazılı 28 kalem cihaz 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun 19.maddesine

Detaylı

Liebert. CRV 11 kw - 50 kw. BT Ekipmanı için Verimli Soğutma

Liebert. CRV 11 kw - 50 kw. BT Ekipmanı için Verimli Soğutma Liebert CRV 11 kw - 50 kw BT Ekipmanı için Verimli Soğutma Liebert CRV Sıra Bazlı Soğutma Emerson Network Power uygulama açısından neyin gerekli olduğunu belirlemeye yardımcı olan 12 Uzman, Merkezi ile

Detaylı

Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW. Güç Devriminin de Ötesinde

Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW. Güç Devriminin de Ötesinde Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW Güç Devriminin de Ötesinde Emerson şirketinin bir bölümü olan Emerson Network Power müşterilerin yararına yenilikçi çözümler sunmak için teknoloji ile tasarımı birleştiren

Detaylı

BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ

BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ SAP BusinessObjects Portfolio BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ Sap BUSINESSOBJECTS PORTFOLIO BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ İÇERİK 3 Data Integrator 9 Data Quality Service 11 Data Services 15 Data Federator 19 Metadata

Detaylı

Windows Server 2008 R2 BT'yi En İyi Duruma Getirmenize ve Tasarruf Sağlamanıza Nasıl Yardımcı Olur. Temmuz 2009 Microsoft Corporation

Windows Server 2008 R2 BT'yi En İyi Duruma Getirmenize ve Tasarruf Sağlamanıza Nasıl Yardımcı Olur. Temmuz 2009 Microsoft Corporation Windows Server 2008 R2 BT'yi En İyi Duruma Getirmenize ve Tasarruf Sağlamanıza Nasıl Yardımcı Olur Temmuz 2009 Microsoft Corporation 1 Sorumluluk Reddi Bu belgenin içerdiği bilgiler, Microsoft Corporation'ın

Detaylı

Neden mobil iş istasyonu?

Neden mobil iş istasyonu? Neden mobil iş istasyonu? Hareket halindeyken güçlü bir bilgisayar söz konusu olduğunda, mobil iş istasyonları standart mobil bilgisayarların sunduğu özelliklerin çok ötesinde bir performans, güvenilirlik

Detaylı

IBM zenterprise EC12. Demet Tanju IBM SWG System z Architect IBM SWG System z Architect

IBM zenterprise EC12. Demet Tanju IBM SWG System z Architect IBM SWG System z Architect IBM zenterprise EC12 Demet Tanju IBM SWG System z Architect IBM SWG System z Architect Ticari Markalar Aşağıdakiler, International Business Machines Corporation şirketinin ABD ve/veya diğer ülkelerdeki

Detaylı

Cisco IT Veri Merkezinde Konsolidasyonu ve Standartlaştırmayı Nasıl Başarıyor

Cisco IT Veri Merkezinde Konsolidasyonu ve Standartlaştırmayı Nasıl Başarıyor Cisco IT Veri Merkezinde Konsolidasyonu ve Standartlaştırmayı Nasıl Başarıyor Sunucu ve veri depolama sanallaştırma, Cisco faaliyetlerinin esnekligini artırıyor ve TCO yu düşürüyor. Cisco IT Durum Analizi

Detaylı

Dell PowerEdge R320 Sistemleri Kullanıcı El Kitabı

Dell PowerEdge R320 Sistemleri Kullanıcı El Kitabı Dell PowerEdge R320 Sistemleri Kullanıcı El Kitabı Resmi Model: E18S Series Resmi Tip: E18S001 Notlar, Dikkat Edilecek Noktalar ve Uyarılar NOT: NOT, bilgisayarınızı daha iyi kullanmanızı sağlayan önemli

Detaylı

Kullanıcı El Kitabı. Dell PowerVault MD3200i ve MD3220i Depolama Dizileri

Kullanıcı El Kitabı. Dell PowerVault MD3200i ve MD3220i Depolama Dizileri Dell PowerVault MD3200i ve MD3220i Depolama Dizileri Kullanıcı El Kitabı Düzenleyici Model: E03J Serisi ve E04J Serisi Düzenleyici Tip: E03J001 ve E04J001 Notlar, Dikkat Edilecek Noktalar ve Uyarılar NOT:

Detaylı

BT'yi hızlandırın. Bulutunuzla Yenilik Yapın.

BT'yi hızlandırın. Bulutunuzla Yenilik Yapın. BT'yi hızlandırın. Bulutunuzla Yenilik Yapın. Gelişmiş teknolojik altyapısı ve bulut bilgi işlemle ilgili üst sınıf yaklaşım biçimi nedeniyle VMware'i seçtik. Birlikte çalışma kararı almamız çok kolay

Detaylı

IBM Business Process Manager

IBM Business Process Manager IBM Yazılım WebSphere Düşünce Liderliği Teknik Belgesi IBM Business Process Manager İlk projeden kurumsal çaptaki programlara kolaylıkla ölçeklenebilen tek, kapsamlı iş süreci yönetimi platformu 2 IBM

Detaylı

Dell XC730xd Web Ölçeğindeki Birleşik Cihazlar Kullanıcı El Kitabı

Dell XC730xd Web Ölçeğindeki Birleşik Cihazlar Kullanıcı El Kitabı Dell XC730xd Web Ölçeğindeki Birleşik Cihazlar Kullanıcı El Kitabı Notlar, Dikkat Edilecek Noktalar ve Uyarılar NOT: NOT, bilgisayarınızı daha iyi kullanmanızı sağlayan önemli bilgileri anlatır. DİKKAT:

Detaylı

Dell PowerVault MD3260/3260i/3660i/3660f/3060e Depolama Dizileri Kullanıcı El Kitabı

Dell PowerVault MD3260/3260i/3660i/3660f/3060e Depolama Dizileri Kullanıcı El Kitabı Dell PowerVault MD3260/3260i/3660i/3660f/3060e Depolama Dizileri Kullanıcı El Kitabı Resmi Model: E08J Series Resmi Tip: E08J001 Notlar, Dikkat Edilecek Noktalar ve Uyarılar NOT: NOT, bilgisayarınızı daha

Detaylı

Firma, Sanallaştırma Sayesinde 650 Sunucuyu 22 Adede Düşürdü ve Enerji Kullanımını Yüzde 90 Azalttı

Firma, Sanallaştırma Sayesinde 650 Sunucuyu 22 Adede Düşürdü ve Enerji Kullanımını Yüzde 90 Azalttı Microsoft Altyapı Optimizasyonu Müşteri Çözümü Örnek Olay İncelemesi Firma, Sanallaştırma Sayesinde 650 Sunucuyu 22 Adede Düşürdü ve Enerji Kullanımını Yüzde 90 Azalttı Genel Bakış Ülke veya Bölge: ABD

Detaylı

sonsuz olsun! hayal gücünüz HP Windows 7 Professional ürününü önerir.

sonsuz olsun! hayal gücünüz HP Windows 7 Professional ürününü önerir. HP Windows 7 Professional ürününü önerir. hayal gücünüz sonsuz olsun! Intel Xeon işlemci E3-1200 serisi ile güçlendirilmiş HP Z1 İş İstasyonu da dahil, en yeni nesil profesyonel HP iş istasyonlarını keşfedin.

Detaylı

Veeam Management Suite VMware yatırımlarınızı kullanın ve koruyun

Veeam Management Suite VMware yatırımlarınızı kullanın ve koruyun Veeam Software, birinci-düzey VMware Technology Alliance iş ortağıdır. Sanal alt yapı yönetimi ve veri koruması için yenilikçi ürünler geliştirir. Müşteriler, Veeam ile maliyetleri düşürebilir, riskleri

Detaylı

ve Hizmet Yönetimi Varlıklarınızın Değerini Artırmak Sizin Elinizde!

ve Hizmet Yönetimi Varlıklarınızın Değerini Artırmak Sizin Elinizde! Varlıklarınızın Değerini Artırmak Sizin Elinizde! IBM Maximo Varlık ve Hizmet Yönetimi Günümüzün en iyi varlık yönetimi uygulaması iş pratiklerini bünyesinde toplayan Maximo Asset Management, web tabanlı

Detaylı

GERÇEKLEŞTİRİN. HP Eğitim Hizmetleri. Hedeflerinizi. Temmuz-Aralık 2011

GERÇEKLEŞTİRİN. HP Eğitim Hizmetleri. Hedeflerinizi. Temmuz-Aralık 2011 Hedeflerinizi GERÇEKLEŞTİRİN HP Eğitim Hizmetleri Temmuz-Aralık 2011 İçindekiler: Kurumsal ve BT için eğitim çözümleri Gündemdeki konular ve yeni eğitimler Eğitim planları Eğitim açıklamaları ve yerel

Detaylı

IBM Global Technology Services Ağustos 2011 Düşünce Liderliği Teknik Belgesi

IBM Global Technology Services Ağustos 2011 Düşünce Liderliği Teknik Belgesi IBM Global Technology Services Ağustos 2011 Düşünce Liderliği Teknik Belgesi BT altyapınızın daha iyi yönetilmesiyle verimlilik ve iş değeri elde etme Hizmetlerin etkin bir biçimde sağlanması ve maliyet

Detaylı

TruVision Platform Çözümleri. Safety Security Certainty

TruVision Platform Çözümleri. Safety Security Certainty TruVision Platform Çözümleri Safety Security Certainty Video kayıt cihazlarımız sayesinde izleme dünyasıyla tanışın Video işlemede artık analogdan dijitale geçiş zamanının geldiği bir sır değil. NVR ürünlerimiz

Detaylı