design to manufacture tasarımdan üretime cabinet vision

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "design to manufacture tasarımdan üretime cabinet vision"

Transkript

1 design to manufacture tasarımdan üretime cabinet vision

2

3 İÇERİK Cabinet Vision Solid Manufacturing Bilgisayardan Makineye; NC Centre Standart Olarak Dahil Olanlar Photovision 32 Wood Wizard (Ağaç Sihirbazı) Panel Optimizasyonu İş Klavuzu (Jobsite Companion) Müşteri Memnuniyeti CABINET VISION CABİNET VİSİON; ÇOK YÖNLÜ KAZANÇ İÇİN TASARLANDI Cabinet Vision; Ahşap, Taş ve Mühendislik pazarındaki küçük, orta ve büyük işletmeler için dünya markası bir CAD/CAM programıdır. Piyasaya çıktığı ilk günden itibaren bir çok ödül alan Cabinet Vision, özel olarak ahşap sanayi için üretilmiştir. Cabinet Vision, ürünleri katı modelleme kullanarak 3 boyutlu bir şekilde ekranda gösterir. Bu sayede gerekli bilgileri çalışanlar için hazırlar. Cabinet Vision zor ve komplike çalışma gerektiren işleri oldukça kolaylaştırır ve hazırladığı verileri makineye yollar.

4 CABINET VISION Basit mutfak dolaplarından tutunda, komplike mimari projelere kadar kullanılabilen, tüm ürün ayrıntılarını size sunan bir tasarım ve üretim programıdır. Cabinet vision, otomatik olarak çizimlerinizi, 3D sunumlarınızı, malzeme ihtiyaçlarınızı, raporlarınızı sizin için oluşturur. Yapılacak işi görselleştirir, hızlı bir şekilde çizim planınızı çıkarır veya sipariş formlarından birini kullanarak fiyatlandırma yapar. Güçlü arayüzü sayesinde kolay kullanım Zekice tasarlanmış menüsü sayesinde aradığınız her şeyi kolayca bulabilirsiniz. Ayrılmış ekranı sayesinde, ürününüzün yer planını, dolap listesini, perspektif ve üstten görünüşünü, aynı anda, tek bir tuş ile görüntüleyebilirsiniz.en çok kullanılan tasarımlardan favori menünüzü oluşturabilir ve kütüphane içinde zaman kaybetmeden aradığınız şeye ulaşabilirsiniz. Böylece; Tek bir tuşla, dolap ya da kalıp malzemeleri için hızlıca plan oluşturabilirsiniz. Yeniden kullanılabilen kütüphane Kişisel dolap tasarımı için kolayca kütüphane oluşturabilir, üretim methodlarınızı belirledikten sonra istediğiniz kadar yeniden kullanabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde aşırı miktarda kişisel iş yapanlar (standart olmayan işler) için biçilmiş kaftandır. Her ayrıntıyı gösterir Müşteriye, yaptığı tasarımın neye benzediğini ürünü üretmeden önce gösterebilirsiniz. Kapakları açabilir, çekmeceleri çekebilir, ray sistemlerini ve bağlantı ekipmanlarının nasıl ve nerede olacağını, yani ; müşterinin ne satın alacağını bütün ayrıntılarıyla önceden görmesini sağlayabilirsiniz. Photovision 32 ile alınan render.

5 Fotoğraf kalitesinde görüntü Yaptığınız tasarımı, tüm ayrıntılarıyla ve fotoğraf kalitesinde müşteriye gösterebilirsiniz. Tasarımınızı mekâna yerleştirebilir, 3 boyutlu fotoğraf kalitesiyle ağaç su yönlerini, yer döşemelerini, dokuları oluşturabilirsiniz. Sunum yaparken; Kuş bakışı görüntüyü, çizgisel resmi, renkleri, dışarıdan transfer edilen malzemeleri veya dijital görüntüleri fotoğraf kalitesinde gösterebilirsiniz. Yapmış olduğunuz sunum içinde dolaşabilir, bitmiş tasarımı müşterinize verebilirsiniz.

6 Gereken her şeyi raporlayın 250ʼnin Üzerinde Raporlama Seçeneği Özel Raporlama Kapı ve Çekmece Listesi Malzeme Özeti Panel ve Plaka Stoku, Kesim Listesi ve Daha Fazlası Bitmiş Net Kesim Listesi Malzeme Ücretlendirmesi Bitmiş İş Listesi ve İşi Bitirmek İçin İhtiyaç Duyulan Her Şeyin Listesi Bununla birlikte Cabinet Vision kullanılan malzeme, ihtiyaç duyulan parçalar ve kesin malzeme planını verir. Sayfa başına çoklu çizimler Cabinet Vision CAD programı sayesinde dışarıdan alınan çizimleri geliştirip üretebilirsiniz. Müşterinin isteği üzerine ürünün boyutlarında ve çizimlerinde değişiklik yapabilirsiniz.

7 Seçim yapmadan önce kayıtlı parçaları görüntüleyin Kolay erişim için sık kullandığınız parçaları favoriler menüsüne ekleyin Tarama ve doku transferi Herhangi bir Windows sürümü ile; Yer, duvar, ağaç desenlerini tarayabilir ya da direkt olarak başka yerdeki çizimleri, dokuları ve renkleri transfer ederek ürün üzerinde veya harici olarak kullanabilirsiniz.

8 SOLID MANUFACTURING Cabinet Vision Solid Manufacturing size Cabinet Visionʼın geliştirilmiş katı modelleme teknolojisini ve daha birçok avantajı beraberinde getirir. Küçük ya da büyük çaplı üretim tesislerinde yapılacak ahşap işlerinde, Solid Manufacturing tüm üretim aşamalarını tamamen otomatik olarak entegre eder. Böylece zamandan tasarruf edilir, yapılacak hatalar azalır, ürünün çok kısa bir zamanda ve kusursuz olarak üretimi sağlanır. Görsel onay Solid Manufacturing ile bütün modülleri istediğiniz açıdan görüntüleyebilirsiniz. Objeleri patlatabilirsiniz (explode). Böylece ürünün parçalarını ve bağlantı noktalarını görebilirsiniz. Uyumsuz parçaların kontrolü Kişisel olarak oluşturduğunuz özel ürünlerin tam kontrolünü sağlarsınız. Kendi standartlarınıza göre oluşturduğunuz parçaların boyutlarını ve parça operasyonlarını tanımlayıp, operasyonları onayladıktan sonra Shopʼa gönderebilirsiniz. Shop parçaların bağlantılarını belirler ve bunları otomatik olarak şekillendirip uygular. Üretiminizi daha kazançlı hale getirmek Büyük işleri toplu olarak yapmak işletmenin kazancını maksimize eder. Yaptığınız işleri fiyatlandırmak ve kazancı arttırmak için program size tüm bilgileri verir.

9

10 BİLGİSAYARDAN MAKİNEYE NC Centre NC Centre en önemli üründür ve Cabinet Vision ile tam uyumludur. Geometrik makine datalarını piyasadaki herhangi bir CNC makinesi için otomatik olarak oluşturur. NC Centre çözümü nesting, optimizasyon yapar. Makine ister Poin to Point olsun, isterse CNC Router olsun fark etmez. Tüm makineler için kod üretir. NC Centre yararları BSA, Sanayiler için tamamen bütünleşmiş, bilgisayardan-makinaya bir yazılım programı sunar. Bizim teknolojimiz, müşterilerin dilediğince tasarladığı ürünler için hazır makine kodlarını oluşturur. Bu akıllı doğramacılık(marangozluk) eski manuel sistemle karşılaştırıldığı zaman size inanılmaz bir makine(programlama) zamanı kazandıracaktır. Programımız CNC ebatlama ve delik-dübel delme makinelerine de veri gönderebilmektedir. Nesting üzerine kurulu üretim Bu üretim şekli tek bir program ve tek bir makineyle işletmenizin üretim zamanını azaltır, kaliteyi ve malzeme kazancını artırır. Firmanız ne üretirse üretsin, Nesting sistemi tüm üretim sürecini kolaylaştırır; Makine operatörü tek bir tuş ile parçaları üretebilir, MDF kapaklar ve kapılar yapabilir, delik yerlerini delebilir ve diğer tüm dikey işlemleri yapabilir. Üretim odaklı çalışma CNC Router ve Point to Point makinelerinde, NC Centre, parçalar için tüm detaylarıyla bilgi verir. NC Centre; Çizim, tasarım, sunum, panel optimizasyonu, barkotları, etiketleri ve DXF dosyalarınızı CNC için uyarlar.

11

12 STANDART OLARAK DAHİL OLANLAR Photovision 32 Ahşap işleme sanayinde gerçek fotoğraf kalitesinde çıktı alabilmek için Photovision 32, Cabinet Vision Solid Manufacturingʼe eklenir. Böylece yüzey desenleriyle, renklerle, parlaklık ve ışık ayarlarıyla oynayarak müşterinize sunum yapabilirsiniz. Wood Wizard (Ağaç sihirbazı) Wood Wizard similasyonu, kendi parçalarınızı oluşturmanıza ve bu parçaları projelerinizde kullanmanıza olanak tanır. Sanal takımları kullanarak (testere, bıçak, delme takımı vb.) ekranda bunları kullanmanın vereceği sonuçları gösterir. Bu sunum aracı kişisel proje yapan, dekoratif parçalar üreten veya kolon üretenler için biçilmiş kaftandır. Panel optimizasyonu Optimizasyon işlemini hızlı bir şekilde yapar, panelleri, üretim malzemelerini grafiksel olarak gösterir. Program sayesinde toplu işleri bile makineye göndermeden önce görebilirsiniz. Dâhili optimizasyonla zamandan ve malzemeden tasarruf edersiniz.

13 İŞ KLAVUZU (JOBSITE COMPANION) Jobsite Companion akıllı menüsü sayesinde PDAʼda çalışabilir, dolap, kasa vb. için stok verilerinizi depolayabilirsiniz. Jobsite Companion ile PDA üzerinde odanın veya mobilyaların boyutlarını çıkarır, elektronik notlar alıp işaretlemeler yapabilirsiniz. Dijital fotoğraf ekleyebilir, bu bilgileri direkt olarak Cabinet Vision Designʼa veya CNC programlarına gönderebilirsiniz. Kullanımı kolay olan bu menü mobilya tasarımını hızlandırır, tasarımların organizasyonlarını depolar, böylelikle transfer sırasında doğabilecek hataları azaltılmış olursunuz. Sistem Gereksinimleri PDA Microsoft Windows Mobile 2003 tarafından desteklenmektedir. Computer Windows 2003, XP ve üzeri. Cabinet Vision 4 ve üzeri

14 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ Cabinet Vision ürünleri kullanıcı dostudur. Programın size sağlayacağı çok yönlü kazanç müşteri memnuniyetinin temelini oluşturur. Cabinet Vision farkını kullanmaya başladığınızda hemen hissedeceksiniz. Çalışanlar için hazırlanmış kolay menüsü ile en çok kullanılan ürünleri bir araya getirecek ve daha ilk günlerde işinizin hızlandığını göreceksiniz. Size işlerinizi kolaylaştıracak yeni bir üretim sistemi sunuyoruz. Dünyanın büyük bir memnuniyetle kullandığı Cabinet Visionʼ u tüm avantajlarıyla Türkiyeʼ ye sunuyoruz..

15 Yerinde destek TEKNİK DESTEK Zaman zaman özel durumlarla karşı karşıya gelindiğinde, sorunu çözmek için özel becerilere, bilgiye, tecrübeye ihtiyaç duyulmaktadır. 13 senelik tecrübesi ile BSA YAZILIM istenilen yere gelerek ilk elden sorunu bulmak ve çözmek için elinden gelen tüm olanakları ile sizlere yardımcı olur. Böylece daha hızlı ve etkili çözümler bulunmuş olur. Telefonla destek BSA YAZILIM tecrübeli teknik destek ekibiyle, karşılaşabileceğiniz herhangi bir soruna çözüm bulmak için bir telefon kadar uzaktadır. E-posta ve faks yolu ile destek E-posta ve faks yolu ile sorularınıza, teknik ekibiyle birlikte en kısa zamanda cevap vermektedir. Uzaktan bağlantı Eğer sorununuz telefon, ve faks ile çözülemeyecek kadar karmaşıksa, teknik ekibimiz internet üzerinden sizin bilgisayarınızın ekranını kendi ekranlarında görüntüleyerek çözüm üretir. İnternet forum desteği BSA YAZILIM İnternet tabanlı desteği sizlere önerir (E-SUPPORT). E-support forum ile dünya çapındaki Cabinet Vision kullanıcıları, programla ilgili sorular sorar ve diğer kullanıcılardan cevapları hızlı bir şekilde elde eder. E-support forumda müşteriler en son versiyonları bulabilir, bunlar hakkında bilgi alabilir ve hatta daha önceden yazılmış makroları birbirleri ile paylaşabilir, indirebilir. Çoğu müşteri için E-support formu, bilgi paylaşmak, yenilikleri öğrenmek ve diğer ahşap işleme endüstrisindeki şirketlerle iletişim kurmak için, her gün ziyaret edilen bir internet destek sayfası haline gelmiştir. Eğitim BSA YAZILIM eğitime önem veren bir firmadır. Satın alınan program için eğitim ücretsiz olarak istenilen yerde verilmektedir. Eğitim süresi bittikten sonra sizi hiçbir zaman yalnız bırakmaz ve istenildiği zaman eğitim için yanınızda olur. DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN HİÇ ÇEKİNMEDEN BİZLERİ ARAYABİLİRSİNİZ. SAYGILARIMIZLA, CABİNET VİSİON TÜM TÜRKİYEYE HAYIRLI OLSUN.

16 Cabinet Vision KitchenDraw 5.0 OPTINEST POLYBOARD STAIRDESIGNER B.S.A Bilgisayar Tic. Ltd. Sti. Karaman Çiftlik Yolu Cad. Tufan Sitesi A Blok No: içerenköy,istanbul/türkiye Telefon : pbx Faks : E-posta :

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır.

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. -Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. IAS, ürünü CANIAS ERP ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı

Detaylı

SolidWorks Premium ile Daha

SolidWorks Premium ile Daha B Ü L T E N SolidWorks Premium ile Daha İyi Ürünler Tasarlama Genel Bakış SolidWorks Premium CAD yazılımı kapsamlı bir pakette daha iyi ürünler tasarlamak için ihtiyacınız olan tüm gelişmiş özellikleri

Detaylı

14.10.2011 14.10.2011. 1 Ersin Toptaş Mekatronik Bölümü 14.10.2011

14.10.2011 14.10.2011. 1 Ersin Toptaş Mekatronik Bölümü 14.10.2011 1 2 1 Bilgisayar destekli tasarım anlamına gelen CAD, 3 boyutlu tasarım modülüdür. Bu modül ile bilgisayar ortamında imal edilmesi düşünülen, tasarlanan ürünlerin bilgisayar ortamında modellenip ürün hakkında

Detaylı

ix Developer Panel Yazılımı

ix Developer Panel Yazılımı ix Developer Panel Yazılımı ix Developer Panel Yazılımı Makinanızın değerini arttırır Etkileyici Görünüm, Mükemmel Performans Bu birliktelik makinanızın mükemmel olmasını sağlar ix Developer Panel Yazılımı

Detaylı

Modül 3: Diğer Ofis Araçları

Modül 3: Diğer Ofis Araçları Modül 3: Diğer Ofis Araçları E-YAŞAM FİZİKSEL ENGELLİ İNSANLAR İÇİN E-ÖĞRENME SANAL MERKEZİ Bu proje Avrupa Komisyonu tarafından finanse edilmektedir. Bu yayın sadece yazarların görüşlerini yansıtmaktadır

Detaylı

NX 10 ile Gelen Yenilikler

NX 10 ile Gelen Yenilikler Siemens PLM Software NX 10 ile Gelen Yenilikler Hiç olmadığı kadar güçlü ve kullanımı daha kolay Faydaları Tasarım NX Layout ve NX Realize Shape ile konsept tasarımlarınızı kolayca gerçekleştirin Dokunmatik

Detaylı

SANAYİ MAKİNELERİ VE ÜRÜN YAŞAM DÖNGÜSÜ

SANAYİ MAKİNELERİ VE ÜRÜN YAŞAM DÖNGÜSÜ SANAYİ MAKİNELERİ VE ÜRÜN YAŞAM DÖNGÜSÜ Günümüzde sanayi makine endüstrisi Artan küresel rekabet, sanayi makineleri üreten firmaların ürünlerini sürekli geliştirme ve optimize etme ihtiyacı doğurmuştur.

Detaylı

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma BİLENLERİN TERCİHİ 30 yılı aşan bilgi birikimi Etkinliği artırma Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM TIGER ENTERPRISE Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan liderlere özel! Türkiye Uygulama

Detaylı

10. WINDOWS XP İŞLETİM SİSTEMİ

10. WINDOWS XP İŞLETİM SİSTEMİ BÖLÜM 10 10. WINDOWS XP İŞLETİM SİSTEMİ Windows, 3.1 sürümünden Windows 95 sürümüne geçişte olduğu gibi Windows XP ye geçişte de köklü bir değişim geçirmiştir. XP ile Windows artık daha stabil, daha eğlenceli

Detaylı

-----KITCHENDRAW KULLANMA KILAVUZU-----

-----KITCHENDRAW KULLANMA KILAVUZU----- -----KITCHENDRAW KULLANMA KILAVUZU----- 1 I MENÜLER Bu menü programın standart menüsüdür ve kullanım amaçları sırasıyla şunlardır; Yeni Proje, Aç, Kaydet, Yazdır Kes, Kopyala, Yapıştır, Geri Al Duvarlar,

Detaylı

TIGER ENTERPRISE. 25 yılı aşan bilgi birikimi. Etkinliği artırma

TIGER ENTERPRISE. 25 yılı aşan bilgi birikimi. Etkinliği artırma BİLENLERİN TERCİHİ TIGER ENTERPRISE Uygulama yazılımları pazarının lideri LOGO Business Solutions dan liderlere özel! Dünyanın 30 dan fazla ülkesine yazılım ihracatı gerçekleştiren, Türkiye de 170 bin

Detaylı

İş için İdeal Windows XP kullanarak, Microsoft Windows 2000'in kanıtlanmış güvenilirliğiyle birlikte yüksek performans elde edersiniz.

İş için İdeal Windows XP kullanarak, Microsoft Windows 2000'in kanıtlanmış güvenilirliğiyle birlikte yüksek performans elde edersiniz. Bilgisayarınıza hayat veren yeni bir Windows sürümü olan Microsoft Windows XP Professional'a hoş geldiniz! En iyiyi, Windows XP'yi yaşayın! Windows XP işini gerçekten çok iyi yapıyor! Windows XP'yi yaşamak

Detaylı

Dental System. Kolay ve Verimli CAD/CAM İş Akışları. Yüksek Doğruluğa Sahip Renkli Tarama En Geniş Endikasyon Kapsamı Kapsamlı Tasarım Araç Kutusu

Dental System. Kolay ve Verimli CAD/CAM İş Akışları. Yüksek Doğruluğa Sahip Renkli Tarama En Geniş Endikasyon Kapsamı Kapsamlı Tasarım Araç Kutusu Dental System Kolay ve Verimli CAD/CAM İş Akışları Yüksek Doğruluğa Sahip Renkli Tarama En Geniş Endikasyon Kapsamı Kapsamlı Tasarım Araç Kutusu İçindekiler 3Shape Dental System 2015...4 Vizyonumuz...5

Detaylı

The professional s choice for Building Services

The professional s choice for Building Services Nortamonkatu 1, 26100 Rauma, Finland Tel. +358 (0)2 8387 6000 mail@progman.fi www.magicad.com MagiCAD Progman Oy nin tescilli bir markasıdır. Progman, diğer marka sahiplerini, marka isimlerini, ticari

Detaylı

EN AKILLI KARAR! EN KOLAY İŞ UYGULAMASI

EN AKILLI KARAR! EN KOLAY İŞ UYGULAMASI EN AKILLI KARAR! EN KOLAY İŞ UYGULAMASI GO PLUS Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan hayatınızı kolaylaştıracak İş Uygulaması Dünyanın 43 den fazla ülkesine yazılım ihracatı gerçekleştiren, Türkiye

Detaylı

Her şey tasarladığınız gibi!

Her şey tasarladığınız gibi! Her şey tasarladığınız gibi! M i m a r i t a s a r ı m v e ç i z i m i ç i n e n t e g r e y a z ı l ı m ç ö z ü m ü İşleriniz tasarladığınız gibi olmuyor mu? Her boyutta proje tasarımına yönelik olarak

Detaylı

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP

Detaylı

BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ

BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ SAP BusinessObjects Portfolio BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ Sap BUSINESSOBJECTS PORTFOLIO BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ İÇERİK 3 Data Integrator 9 Data Quality Service 11 Data Services 15 Data Federator 19 Metadata

Detaylı

BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ

BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ TÜRKİYE NİN EN BÜYÜK İŞLETMELERİ BOYSWEB I TERCİH ETTİ BAKIM MALIYETLERINDE EN AZ %15 AZALMA YEDEK PARÇA STOK MALIYETLERINDE EN AZ %15 AZALMA ARIZA SAYISINDA %40-%80 AZALMA

Detaylı

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş.

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş. Series 9000 Yönetim Bilgi Sistemleri 1 MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP Günümüzde rekabet daha zor, riskler daha yüksek. Geçmişi ve bugünü

Detaylı

SyteLine 7 Genişletilmiş ERP

SyteLine 7 Genişletilmiş ERP SyteLine 7 Genişletilmiş ERP Satış ve tedarikten üretim ve sevkiyat aşamasına kadar MAPICS SyteLine 7, üretim süreçlerini, arzla talebi denkleştirecek ve ürünün müşteriye daima tam zamanında ulaşmasını

Detaylı

KG PALAIMON. Kurumsal Kaynak Planlama Çözümü. www.korgun.com.tr

KG PALAIMON. Kurumsal Kaynak Planlama Çözümü. www.korgun.com.tr ÜRÜN AĞACI STANDART ÜRÜN AĞACI GELİŞMİŞ MODEL TANIM BÜTÜNLEŞİK MODEL TANIM KG Palaimon, içerisinde yer alan reçete tanımlamaları ile üretime yeni bir bakış açısı kazandırmaktadır. Yenilikçi yaklaşımı ile

Detaylı

İNDEX. www.e-yaz.com.tr 1

İNDEX. www.e-yaz.com.tr 1 İNDEX E-Yaz Kimdir... 2 Orgnizasyon Yapısı... 4 Hizmet Anlayışımız... 6 Amaç / Hedef... 7 Kurumsal Politikamız... 8 Bayi Seçme Kriterleri... 9 İş Yapma Metodolojisi... 10 Satış Öncesi Çalışmalar... 10

Detaylı

Bilenlerin Tercihi. Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak!

Bilenlerin Tercihi. Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak! TIGER ENTERPRISE FİYAT LİSTESİ Bilenlerin Tercihi Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak! İşimiz, çeyrek yüzyıldır, hayatınızı kolaylaştıran yazılımlar sunmak! Yazılımlarımızla

Detaylı

KULLANIM KOLAYLIKLARI

KULLANIM KOLAYLIKLARI GO Shop Manager, LOGO nun mağazaların operasyonel faaliyetlerinin otomasyonu ve etkin yönetimi için geliştirdiği bir çözümdür. Örme, Konfeksiyon, Ayakkabı, Çeyiz, Halı-Mobilya, Kozmetik, Kırtasiye, Oyuncak,

Detaylı

Daha Kolay, Daha Akıllı, Daha Hızlı.

Daha Kolay, Daha Akıllı, Daha Hızlı. BSDT Bilişim Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi Merkez Ofis Konya Şube Adres: 19 Mayıs mh. İnönü cd. Sümer sk. Sümko 2 Sitesi M2 B-Blok D.25 Kozyatağı / Kadıköy / İstanbul Tel: 0216 372 16 15 Faks:

Detaylı

İŞ ZEKASI ÇÖZÜMLERİ. SAP BusinessObjects Portfolio

İŞ ZEKASI ÇÖZÜMLERİ. SAP BusinessObjects Portfolio SAP BusinessObjects Portfolio İŞ ZEKASI ÇÖZÜMLERİ Sap BUSINESSOBJECTS PORTFOLIO İŞ ZEKASI ÇÖZÜMLERİ İÇERİK 3 Web Inteligence 7 Crystal Reports 13 Xcelsius Enterprise 17 Dashboard Builder 21 Explorer 25

Detaylı

dinamo Yan-Sanayi dinamo Yan-Sanayi Otomotiv ve Beyaz Eşya Yan Sanayi Firmalarının ERP & E-Business Yazılımı

dinamo Yan-Sanayi dinamo Yan-Sanayi Otomotiv ve Beyaz Eşya Yan Sanayi Firmalarının ERP & E-Business Yazılımı Ana Sanayi Yan Sanayi Entegrasyonu dinamo Yan-Sanayi Otomotiv ve Beyaz Eşya Yan Sanayi Firmalarının ERP & E-Business Yazılımı dinamo Yan-Sanayi ERP & E-Business Yazılımı ve Açık Çek Uygulaması Yönetici

Detaylı

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ PEYZAJ MİMARLIĞI ANABİLİM DALI PEYZAJ MİMARLIĞINDA BİLGİSAYAR KULLANIMI YÜKSEK LİSANS TEZİ T.C.

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ PEYZAJ MİMARLIĞI ANABİLİM DALI PEYZAJ MİMARLIĞINDA BİLGİSAYAR KULLANIMI YÜKSEK LİSANS TEZİ T.C. T.C. MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ PEYZAJ MİMARLIĞI ANABİLİM DALI PEYZAJ MİMARLIĞINDA BİLGİSAYAR KULLANIMI Arif Atahan YILMAZ YÜKSEK LİSANS TEZİ Antakya/HATAY ARALIK- 2011 T.C. MUSTAFA

Detaylı

Bütün ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış Logo Mali Müşavir Plus ile bir adım önde olun!

Bütün ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış Logo Mali Müşavir Plus ile bir adım önde olun! Bütün ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış Logo Mali Müşavir Plus ile bir adım önde olun! LOGO MALİ MÜŞAVİR PLUS Türkiye nin uygulama yazılımları pazarının lider kuruluşu olan Logo nun Mali Müşavir lere

Detaylı