Daha fazla ürün için sitemizi ziyaret edin.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Daha fazla ürün için sitemizi ziyaret edin. www.anadoluekip.com"

Transkript

1 Anadolu Ekip Makine Alınteri Bulvarı Ostim İş Merkezleri B Blok No:38 Yenimahalle / Ankara Helezon Konveyörler Helezon konveyörler, katı akışkan malzemelerin beslenmesi, taşınması ve dozajlanması amacı ile farklı sektörlerde kullanılabilmektedirler. OZB markalı helezon konveyörlerinde kullanılan helislerin üretim teknolojileri ve malzeme özellikleri sayesinde çok daha uzun ömür ve dayanıklılık sunulmaktadır. OZB helezon konveyörleri standart olarak boru tipi, U tipi ve dikey tip olarak üretilmektedir. Bunlara ek olarak farklı sektörler ve müşteri taleplerine uygun olarak özel üretimler de yapılmaktadır. Filtreler Silindir Filtreler Filtreler genel olarak katı bir akışkanın, kapalı bir hacimde stoklanmak için transferi sırasında çevreye yayılabilecek partiküllerin tutulması amacı ile kullanılır. Poligonal Filtreler OZB marka poligonal filtreler 6m² ila 180m² temizleme alanı sunmakta olup, farklı eleman tipleri ve farklı gövde ebatlarında temin edilebilmektedir. Klepeler Kelebek Klepeler Katı akışkanların boşaltılması ve/veya kanal içerisinden kontrolü için klepelervkullanılmaktadır. OZB marka klepeler silolar, bunkerler, tartı bunkerleri, helezon konveyör giriş ve çıkış ağızları gibi pek çok yerde kullanılabilmektedir. Sürgülü Klepeler OZB sürgülü klepeler kare, daire ve dikdörtgen kesitli olarak sunulmaktadır.

2 Aktüatörler OZB marka aktüatörler ve mikrosviçler birçok farklı kelebek ve sürgülü klepe ile birlikte kullanılabilmektedir. OZB aktüatörler manuel, pnömatik ve elektrik motorlu olarak temin edilebilmektedir. OZB aktüatör tipleri ACM ve ACMS : Manuel kol ACP ve ACPS : Pnömatik ACES : Elektrik motorlu MS : Mikrosviçler Seviye Göstergeleri Seviye göstergeleri silo ve bunkerlerde malzeme seviyesini ölçmek üzere tasarlanmış ünitelerdir. Farklı uygulamalar için farklı tiplerde OZB seviye göstergeleri mevcuttur. OZB seviye gösterge tipleri LP : Döner bayraklı tip. 24 VAC, 230 VAC ve 24 VDC olarak mevcuttur. LC : Kapasitif tip. 24 VDC olarak mevcuttur. Emniyet Valfleri Silo ve bunkerlerde malzeme boşaltma esnasında atmosferden hava almaları ile pozitif basınç ve malzeme dolumu sırasında oluşan negatif basınç oluşur. Emniyet valfleri, bu istenmeyen basıncı dengelemek üzere tasarlanmış ünitelerdir. OZB emniyet valfleri açılarak dışarıya hava verir ve silo ile silo üstü filtre ünitelerinin zarar görmemesini sağlar. Akışkanlaştırıcı Jetler Akışkanlaştırıcı jetler; silo, bunker ve benzeri yerlerde hava püskürtme yolu ile malzeme akışını kolaylaştırmak için kullanılır. OZB akışkanlaştırıcı jetleri; hava geçisini sağlayan filtre kısımları silo/bunker içerisinde malzeme ile temas edecek şekilde, silo veya bunkerin dış yüzeyinden monte edilir. Bu nedenle kullanımı, değiştirilmesi, bakımı çok kolay ünitelerdir. OZB akışkanlaştırıcı jetler standart kullanım ve ağır hizmet şartları için kullanılmak üzere iki ayrı tip olarak tasarlanmıştır. AJ25 : Standart tip AJ26 : Ağır hizmet tipi

3 Vibratörler Elektrikli vibrasyon motorları endüstriyel amaçlı olarak filtreler, silolar, eleme, yüzey temizleme, konveyörler, besleme, dozajlama, test masaları gibi çeşitli vibrasyon makinalarında kullanılmak üzere imal edilmektedir. Vibrasyon hareketi asenkron bir motor milinin her iki ucunda bulunan eksantrik ağırlıkların salınımı ile gerçekleşir. Çalışma şartları Ortam sıcaklığı : -15 C +40 C Mekanik Koruma Sınıfı : IP 66 İzolasyon sınıfı : F Bin Aktivatörler Bin aktivatörler; toz ve granül malzemelerin bulundukları kaptan çıkarılmalarına yardımcı olmak için kullanılır, akış düzenleme özellikleri bulunmaz. OZB bin aktivatörleri 1000mm ile 1800mm çap aralığında üretilir. Karbon çeliği ve paslanmaz çelikten mamül opsiyonları mevcuttur. Yükleme Körükleri Yükleme körüğü üniteleri toz ve granül malzemelerin, kapalı tanklara veya açık hacimlere yüklenmesi sırasında, malzemeye döküş kılavuzluğu sağlamak ve oluşan tozumayı kapalı alanda tutmak için kullanılırlar. Oluşan toz istenir ise fan veya fan & filtre sistemleri ilavesi ile yönlendirilerek, tozun geri kazanımı ve/veya çevreye yayılması önlenir. İç cidar boş veya metal konilerden oluşur. Bu koniler standart olarak karbon çeliğinden mamuldür, isteğe bağlı olarak paslanmaz çelikten de oluşturulabilir. Dış cidar standart olarak esnek ve katlanabilir PVC den mamüldür. Ayrıca opsiyonel olarak; -Düşük yoğunluklu cam yünü tekstil + silikon -Yüksek yoğunluklu cam yünü tekstil + silikon -Kevlar sunulabilmektedir. Yıldız Besleyiciler Hücre tekeri olarak da bilinen yıldız besleyiciler (Rotary valfler) çok geniş kullanım alanına sahiptir.toz veya peletlenmiş malzemelerin silolardan, silo konisinden, pnömatik taşıyıcı sistemlerden, helezon konveyörlerden ve benzeri pek çok yerden boşaltımı sırasında dağıtımın kontrolünde kullanılırlar. Karbon çeliği ve paslanmaz çelikten mamül opsiyonları mevcuttur.

4 Kıstırma Vanaları ve Silobas Bağlantı Elemanı Kıstırma vanaları; boru içeresindeki akışı sınırlamak veya durdurmak için tasarlanmışlardır. Açık oldukları süre içerisinde akışı engelleyecek hiçbir mekanik unsur barındırmamaları en önemli özellikleridir. Pnömatik olarak toz veya granüllerin nakli sırasında kullanılan OZB kıstırma vanaları; gıda, kimyasal, su arıtma, çimento ve benzer toz ile iştigal eden sektörde yaygın kullanılır. OZB kıstırma vanalarının çalışma prensibi; ana gövde içerisinde bulunan elastomer gömlek ile gövde arasına basınçlı hava verilerek gömleğin kapanması ve bu sayede akışa kılavuzluk etmesi şeklindedir. Mikro Dozaj Üniteleri Katı akışkanların nakli ve dozajlanabilmesi için tasarlanmış ünitelerdir. Uygulama alanlarının gereği olarak, düşük kapasite üretir ve hassas dozajlama imkanı sağlarlar. Standart olarak sabit devir ve kapasiteye sahip olan OZB mikro dozaj üniteleri, giriş bölgesinde köprü oluşumunu minimize edecek yapıda tasarlanmıştır. OZB mikro dozaj üniteleri standart olarak AISI304 paslanmaz çelikten mamuldür ve 114mm ve 139mm çaplarda temin edilebilmektedir. Beton Geri Dönüşüm Ünitesi Geri dönüşümlerinin sağlanması amacıyla; beton bileşenlerinin yıkanarak ayrıştırılması için tasarlanmış, helisel yıkayıcı ve taşıyıcı bir ünitedir. Galvaniz kaplı ve kompakt bir yapıya sahip olan geri dönüşüm ünitesi 5m³/s kapasiteye sahip olup, ilk yatırım ve işletme maliyeti düşük bir çözüm sunar. Big-Bag Boşaltma Ünitesi Bu üniteler 1 ila 1,5 tonluk big bag lerin askıda tutularak, kolay ve verimli boşaltılması amacı ile geliştirilmiştir. Birçok farklı sektörde kullanım alanı bulan üniteler, standart olarak karbon çeliğinden üretilmekle birlikte; talep üzerine paslanmaz çelikten de imal edilebilmektedir. BBU.12 (1 ton) ve BBU.15 (1,5 ton) olmak üzere iki farklı tipte mevcuttur. BBU.12 tip üniteler vinç ile yükleme için sabit ara şasi veya forklift ile yükleme için yüksekliği ayarlanabilir ara şasi ile temin edilebilmektedir. BBU.15 tip üniteler ise sadece vinç ile yükleme için sabit ara şasi ile temin edilebilmektedir.

5 Nem Probları Nem probları (Nem ölçerler), agrega ve benzeri malzemelerin nem miktarını ölçmek için kullanılır. Nem ölçerler kapasitif ve mikrodalga olmak üzere iki tip olarak sunulmaktadır. Kapasitif nem ölçerler Bu tip nem ölçerler 24V DC ± 10% voltaj güç kaynağı gerektir. Sinyal çıkışı 0-20mA veya 4 20mA aralığındadır. Nem probu, herhangi bir ek sinyal ünitesi ve değer göstergesine gerek duyulmaksızın direkt olarak kontrol ünitesine bağlanabilmektedir. Nem sensörleri genel olarak 5 tipte sunulmaktadır. FSV : Ayarlanabilir flanjlı FS1 : Sabit flanjlı FSA : Uzatma kollu FSK : Düşük kafa çaplı FSM : Mikserler için FSH : 190 C sıcaklı için Mikro Dalga Nem Probu Mikrodalga nem ölçer son mikroprosessör teknolojisi ile geliştirilmiştir. Kalibrasyon ve konfigürasyonu için, kullanımı kolay yazılımı ile birlikte bir sistem olarak sunulmaktadır. OLAS ( Optik Karışım Analizörü ) OLAS, ölçüm yüzeylerinin arasından geçen karışıma ışık gönderir, ışığın parçacıklar tarafından emilimine göre de ortamdaki kirliliği ve yoğunluğu tespit eder. Aradan geçen çözeltili su, engellediği ışık transferi ile voltajda artmaya neden olur. Her türlü ıslak ve kuru üretim de uzun süreler çalışabilmesi için algılayıcı gözler cam ile koruma altına alınmış ve tüm kabloları muhafazalar içinde tutulmuştur. Proseslerdeki genel otomasyona adaptasyonu mümkün olup hem RS485 hem de 0-10 volt çıkış alınma şansı mevcuttur. Var olan otomasyonlar ile iletişim kurdurularak gelen dataya göre üretime anlık müdahale şansı verir. Bir geri dönüşümden daha fazlası olan OLAS sistemi; Temiz su kullanımı azaltır Atık suyun geri dönüşümünü sağlar Üretim Maliyetlerini azaltır Çevreci üretim yapılmasını sağlar Uygulama Alanları; Hazır beton tesisleri İçecek üretim tesisleri Doğal Kaynak suyu üretim tesisleri

6 Sayaçlar Sayaçlar özellikle trans mikserlerde, tekstil, deri tabaklama, kâğıt, gıda, meşrubat ve kimyasal fabrikalarının yanı sıra, dökümhaneler ile su tesislerinde kullanılır. Manuel sayaçlar, her bir ölçümden sonra sayaç göstergesinin sıfırlanmasını gerektirir ve özellikle mekanik çözümler gerektiren su ölçüm ve kontrol işlemleri için idealdir. Sayaçlar 500lt, 1000lt, 2000lt kadranlı ve 1, 1 ½, 2 bağlantılı ve rakorlu veya flanjlı olarak sunulmaktadır. Tozsuzlaştırma Sistemi Tozsuzlaştırma sistemi; tozun tutulması istenen tüm sektörlerde kullanılabilecek en ekonomik ve verimli sistemdir. OZB tozsuzlaştırma sistemi ile eleklere ve tesisin diğer unsurlarına toz yapışması ve dolayısıyla işletmenin durması engellenir. Sistemin tüm yedek parçaları kolay temin edilecek şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. OZB tozsuzlaştırmak sistemi; ek temizlik, su ilavesi ve katkı gerektirmediği gibi ek motorlar ve benzeri işletme gider yükü de yoktur. Emilen tozun, fan ile havadan ayrıştırılarak çöktürülmesi ve gerekir ise ayrılarak ekonomik değer kazandırılması da mümkündür.

Özbekoğlu 1974 yılında Konya da kurulmuş ve tüketim ürünleri ticareti alanında çalışmaya başlamıştır.

Özbekoğlu 1974 yılında Konya da kurulmuş ve tüketim ürünleri ticareti alanında çalışmaya başlamıştır. Özbekoğlu 1974 yılında Konya da kurulmuş ve tüketim ürünleri ticareti alanında çalışmaya başlamıştır. Firma, halen faaliyet gösterdiği endüstriyel ekipmanlar sektörüne 1992 yılında adım atmıştır. Katı

Detaylı

www.cevtekmuhendislik.com

www.cevtekmuhendislik.com www.cevtekmuhendislik.com Çevre Sorunlarına Odaklı ve Daha Verimli Çözümler VİZYONUMUZ Günümüz şartarından kaynaklı ortaya çıkan çevre problemlerinin çözümü adına mevcut sistemlerin beraberinde yeni tasarımlar

Detaylı

Nem Bizim Yapı Taşımız

Nem Bizim Yapı Taşımız Nem Bizim Yapı Taşımız Franz Ludwig GmbH Franz Ludwig Ölçüm ve Kontrol Sistemleri GmbH, 40 yılı aşkın süredir nem ölçüm ve su dozajlama lerinin geliştirilmesi ve üretimi alanında çalışmaktadır. Bu uygulama

Detaylı

KARMA YEM TEKNOLOJİSİ

KARMA YEM TEKNOLOJİSİ KARMA YEM TEKNOLOJİSİ Yem fabrikaları, fenni hayvan yeminin üretiminin gerçekleştirildiği fabrikalardır. Saatte 3 tondan 250 ton/saate kadar değişik kapasitelerde kurulabilmektedir. 1987 yılında kurulan

Detaylı

Havalı diyafram pompalar

Havalı diyafram pompalar Havalı diyafram pompalar Genel Bilgiler Tapflo güvenilir pompa seçiminiz TAPFLO TÜRKİYE Türkiye satış ofisi - Tapflo Makina Yapı Endüstri Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. ünvanı ile Ocak 007 yılında kurulmuştur.

Detaylı

ÜRETİMLERİMİZ. Akış Kontrol Ekipmanları

ÜRETİMLERİMİZ. Akış Kontrol Ekipmanları ÜRETİMLERİMİZ Akış Kontrol Ekipmanları Izgara ve Elekler Havalandırma Ekipmanları Sıyırıcı Yoğunlaştırıcı Karıştırıcılar Kimyasal Hazırlama Üniteleri Konveyör Vinç Izgara Presi - Kum Ayırıcı - Sessiz Kabin

Detaylı

KLİMA SANTRALİ. İçerik

KLİMA SANTRALİ. İçerik KLİMA SANTRALİ İçerik Genel Bilgiler Klima Santrali Seçim Programı Klima Santrali Seçim Tablosu Hücre Yapısı Damperler Aksesuarlar Filtreler Isı Geri Kazanım Sistemi Plakalı Isı Geri Kazanım Rotorlu Isı

Detaylı

EFFE Endüstri Otomasyon A.Ş. Kimdir?

EFFE Endüstri Otomasyon A.Ş. Kimdir? 3. SYF EFFE Endüstri Otomasyon A.Ş. Kimdir? EFFE Endüstri Otomasyon A.Ş, 2002 yılında İtalyan REEL S.R.L ve Türk ortaklığı şeklinde faaliyetlerine başlayan REEL Otomasyon firmasının unvan ve vizyon değişikliği

Detaylı

YÜKSEK ISI TEKNOLOJİLERİNDE TEK ADRES... YÜKSEK ISI TEKNOLOJİLERİNDE TEK ADRES... www.teknotherm.com.tr www.teknometal.com.tr

YÜKSEK ISI TEKNOLOJİLERİNDE TEK ADRES... YÜKSEK ISI TEKNOLOJİLERİNDE TEK ADRES... www.teknotherm.com.tr www.teknometal.com.tr YÜKSEK ISI TEKNOLOJİLERİNDE TEK ADRES... YÜKSEK ISI TEKNOLOJİLERİNDE TEK ADRES... www.teknotherm.com.tr www.teknometal.com.tr İndeks 02 Yüksek sıcaklık izolasyon malzemeleri ve refrakterler. 10 Elektrikli

Detaylı

PLC/SCADA YAZILIMLARI ÇELİK KONSTRÜKSİYON ENDÜSTRİYEL TESİS İMALAT VE MONTAJI SİLO İMALATLARI ENDÜSTRİYEL OTOMASYON SİSTEMLERİ PLC/SCADA YAZILIMLARI

PLC/SCADA YAZILIMLARI ÇELİK KONSTRÜKSİYON ENDÜSTRİYEL TESİS İMALAT VE MONTAJI SİLO İMALATLARI ENDÜSTRİYEL OTOMASYON SİSTEMLERİ PLC/SCADA YAZILIMLARI ÇELİK KONSTRÜKSİYON ELEKTROMEKANİK SİLO İMALATLARI ENDÜSTRİYEL TESİS İMALAT VE MONTAJI PLC/SCADA PLC/SCADA YAZILIMLARI YAZILIMLARI ENDÜSTRİYEL OTOMASYON SİSTEMLERİ FİRMA TANITIMI İVME ELEKTROMEKANİK VE

Detaylı

KOMPANSATÖRLER. www.cantekgrup.com.tr

KOMPANSATÖRLER. www.cantekgrup.com.tr KOMPANSATÖRLER EKSENEL METAL KÖRÜKLÜ KOMPANSATÖRLER Sabit Flanşlı Kompansatör Döner Flanşlı Kompansatör Kaynak Boyunlu Kompansatör Eksenel kompansatörler, oluşan ısıl genleşmeyi boru ekseni boyunca absorbe

Detaylı

Endüstriyel Yıkama Sistemleri

Endüstriyel Yıkama Sistemleri Endüstriyel Yıkama Sistemleri www.intersonik.com.tr www.intersonik.com.tr İNTERSONİK; 1988 yılından bu yana Endüstriyel Yüzey İşlem Tesisleri alanında faaliyet göstermektedir. Türkiye de konusunda ilk

Detaylı

TRENG MÜHENDİSLİK. Treng Mühendislik bir İRDA YAPI markasıdır.

TRENG MÜHENDİSLİK. Treng Mühendislik bir İRDA YAPI markasıdır. KAYNAK DUMANI FİLTRE SİSTEMLERİ TRENG MÜHENDİSLİK TRENG Mühendislik (İRDA YAPI), Ahşap ve Metal sektöründe gereksinim duyulan havalandırma, toz toplama ve benzeri konularda yaptığımız çalışmalardan edindiğimiz

Detaylı

Enerji verimliliği uygulama kılavuzu. Basınçlı hava sistemleri. www.testo.com.tr. Testo Çözümü Örnek uygulama

Enerji verimliliği uygulama kılavuzu. Basınçlı hava sistemleri. www.testo.com.tr. Testo Çözümü Örnek uygulama Testo Çözümü Örnek uygulama Enerji verimliliği uygulama kılavuzu Basınçlı hava sistemleri Basınçlı hava sistemleri, çoğu işyeri ve özellikle de üretim tesisi için başlıca araçlardan olmasına rağmen, genellikle

Detaylı

40 60 ( ), 3. 779 : G4- : F7 V : F 9 V

40 60 ( ), 3. 779 : G4- : F7 V : F 9 V KLS PAKET TİP HİJYENİK KLİMA CİHAZI Temiz oda tekniği sağlık, gıda sektöründe ve endüstride bazı hassas cihazların üretimlerinde kullanılmaktadır. Temiz oda cihazlarının özellikleri belirlenirken kullanım

Detaylı

PULSAR ENDÜSTRİYEL ROBOTLAR OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ ÜRÜN KATALOĞU

PULSAR ENDÜSTRİYEL ROBOTLAR OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ ÜRÜN KATALOĞU PULSAR ENDÜSTRİYEL ROBOTLAR OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ ÜRÜN KATALOĞU ŞİRKET PROFİLİ Pulsar Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Pulsar Robotik, endüstriyel sektörde otomasyon ve robotik sistemler ile problemlere,

Detaylı

Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Plazma Serisi. EPL Plazma. Plazma Kesim Makineleri EPL

Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Plazma Serisi. EPL Plazma. Plazma Kesim Makineleri EPL Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Plazma Serisi EPL Plazma Plazma Kesim Makineleri EPL EPL Plazma 3 Eksen Serisi. Gelişmiş hassas kesim kalitesi, üretim hattı ve otomasyona uygunluğu ile tüm ihtiyacınıza

Detaylı

ürün haberi WIN2 Fuarında Ekstra Dağıtım 4. Salon A 190 No lu Standdayız

ürün haberi WIN2 Fuarında Ekstra Dağıtım 4. Salon A 190 No lu Standdayız ISSN 1307-3397 ŞUBAT 2010 YIL 4 SAYI 23 FABRİKA OTOMASYONU MOTOR VE SÜRÜCÜLER TEST VE ÖLÇÜM SENSÖRLER VE VERİCİLER HİDROLİK VE PNÖMATİK ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK VE ELEKTRONİK VERİ EDİNİM PROSES VE KONTROL

Detaylı

Mediline Paket Hijyen. Klima Santrali

Mediline Paket Hijyen. Klima Santrali Klima Santrali Genel Özellikler Mediline Serisi Paket Hijyen Klima Santralleri, çağımız koşullarında gelişen tıp teknolojisi ve temiz oda gereksinimlerini karşılamak amacı ile Systemair HSK tarafından

Detaylı

Siz de, ELOBAU nun esnek ve güvenilir üretim kabiliyetinden faydalanınız.

Siz de, ELOBAU nun esnek ve güvenilir üretim kabiliyetinden faydalanınız. Elobau; 1970 lerden günümüze temassız sensör tekniği ürünlerine odaklanmış ve bu konuda çok sayıda ürünün öncülüğünü yapmış, sektöründe lider firmalardan biridir. Standart ürün gruplarına ek olarak müsteriye

Detaylı

NIVUS - Ürünler ve Hizmetler

NIVUS - Ürünler ve Hizmetler NIVUS - Ürünler ve Hizmetler N I V U S - Su Endüstrisi İçin Ölçüm Cihazları NIVUS grubu su endüstrisi için ölçüm cihazlarının önde gelen geliştiricisi, üreticisi ve tedarikçisidir. 40 yılı aşkın süredir

Detaylı

ÇAMUR KURUTMA TEKNOLOJİLERİ

ÇAMUR KURUTMA TEKNOLOJİLERİ ÇAMUR KURUTMA TEKNOLOJİLERİ BANT TİPİ ÇAMUR KURUTMA SİSTEMİ: REDCO RBD SERİSİ 1. Genel: REDCO RBD serisi bant kurutma üniteleri, yüksek verimli çamur kurutma sistemidir. RBD serisi bant kurutma tesisinin

Detaylı

ÜRÜN KATALOĞU www..com.tr

ÜRÜN KATALOĞU www..com.tr ÜRÜN KATALOĞU www..com.tr Biz Kimiz Serdaroğlu olarak 1986 yılından bu yana Türkiye de ve çevre ülkelerde; güncel teknolojilere uygun mekanik tesisat tedarik çözümlerini müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Detaylı

HAVA ARITMA SİSTEMLERİ. Pasif Hava Arıtma Sistemleri 9.1.3 Biyolojik Tip Pasif Hava Arıtım Sistemleri

HAVA ARITMA SİSTEMLERİ. Pasif Hava Arıtma Sistemleri 9.1.3 Biyolojik Tip Pasif Hava Arıtım Sistemleri 9. HAVA ARITMA SİSTEMLERİ 9.1 GENEL 9.1.1 Kapsam 9.1.2 Pasif Hava Arıtma Sistemleri 9.1.3 Biyolojik Tip Pasif Hava Arıtım Sistemleri 9.2 AKTİF HAVA ARITIM SİSTEMLERİ TASARIMI 9.2.1 Ozon Yıkamalı Sistemi

Detaylı

Rexroth Servis. Bosch Rexroth A.Ş. 2015 Basım Yeri Türkiye TR 2015.01

Rexroth Servis. Bosch Rexroth A.Ş. 2015 Basım Yeri Türkiye TR 2015.01 A.Ş. TOSB 1. Cadde 14. Sk. 41420 Çayırova, Kocaeli Tel +90 262 676 00 00 Faks +90 262 676 01 01 info@boschrexroth.com.tr www.boschrexroth.com.tr Rexroth Servis Servis Departmanına Ulaşabileceğiniz Telefon

Detaylı

Tüm endüstrilerde mükemmel sonuçlar için doğru bilgi ve tam deneyim.

Tüm endüstrilerde mükemmel sonuçlar için doğru bilgi ve tam deneyim. Tüm endüstrilerde mükemmel sonuçlar için doğru bilgi ve tam deneyim. Saha Enstrümanları Answers for industry. Genel Seviye Genel Seviye www.siemens.com/pointlevel www.siemens.com/pointlevel 01 02 POINTEK

Detaylı

İLLER BANKASI ANONİM ŞİRKETİ İÇMESUYU MEKANİK PROJELERİNİN HAZIRLANMASINA AİT TEKNİK ŞARTNAME

İLLER BANKASI ANONİM ŞİRKETİ İÇMESUYU MEKANİK PROJELERİNİN HAZIRLANMASINA AİT TEKNİK ŞARTNAME İLLER BANKASI ANONİM ŞİRKETİ İÇMESUYU MEKANİK PROJELERİNİN HAZIRLANMASINA AİT 2013 İller Bankası A.Ş. Yönetim Kurulu nun 25.04.2013 tarih ve 13/341 sayılı kararı doğrultusunda uygun görülmüştür. İÇİNDEKİLER

Detaylı

Flexline. Klima Santrali

Flexline. Klima Santrali Flexline Klima Santrali İçindekiler HAKKIMIZDA... 1. ÜRÜN SERTİFİKALARI... 1.1. CE İşareti... 1.2. EUROVENT Sertifikası... 1.3. GOST Sertifikası... 1.4. TSEK Sertifikası... 1.5. ISO 9001 Sertifikası...

Detaylı

Gelecek için hazırız. Enerji Verimliliği Denetimi için Ölçüm Çözümleri

Gelecek için hazırız. Enerji Verimliliği Denetimi için Ölçüm Çözümleri Gelecek için hazırız 2011 Enerji Verimliliği Denetimi için Ölçüm Çözümleri Gelecek için hazırız! Değişik uygulamalara yönelik ölçüm talepleri giderek daha karmaşık ve özel hale gelmektedir. Testo, her

Detaylı

Ürün Kataloğu. Sistem Çözümleri. Innovation has a name.

Ürün Kataloğu. Sistem Çözümleri. Innovation has a name. Ürün Kataloğu Sistem Çözümleri Innovation has a name. ÜRÜN KATALOĞU İÇİNDEKİLER İçindekiler 2 A.O. SMITH SU TEKNOLOJİLERİ HAKKINDA 4 EVSEL ÇÖZÜMLER 6 Lal WP / Lal NP Ters Osmoz Su Arıtma Sistemleri 8 Lal-267WP

Detaylı