Bu el kitabında Fuar esnasında alacağınız hizmetler, reklam olanakları ve konaklama gibi birçok konuda bilgi ve başvuru formu bulabilirsiniz.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Bu el kitabında Fuar esnasında alacağınız hizmetler, reklam olanakları ve konaklama gibi birçok konuda bilgi ve başvuru formu bulabilirsiniz."

Transkript

1

2 Değerli Katılımcımız, Eurasia Plant Fair / Flower Show İstanbul Fuarı nda sizlere daha iyi hizmet verebilmek, ihtiyaçlarınızı zamanında ve eksiksiz karşılayabilmek için incelemekte olduğunuz KATILIMCI EL KİTABI hazırlanmıştır. Bu el kitabında Fuar esnasında alacağınız hizmetler, reklam olanakları ve konaklama gibi birçok konuda bilgi ve başvuru formu bulabilirsiniz. Stant hizmetleri ve malzemeleri ile ilgili başvurularınızda, sözleşmenizde belirtilen stant biçiminizi (standart stant ya da özel dekor) dikkate almayı unutmayınız. Yapacağınız başvurularda lütfen sonraki sayfada yer alan REHBER de, her form için belirtilen son gönderim tarihlerine uymaya özen gösteriniz. Ayrıca her form için ilgili görevlinin iletişim bilgilerini de görebilirsiniz. Size sunulacak hizmetler ile ilgili görüşleriniz ve formlar dışında ihtiyaç duyduğunuz her bilgi için lütfen şirketimiz ile irtibata geçiniz. Eurasia Plant Fair / Flower Show İstanbul da yer almanızdan duyduğumuz memnuniyeti belirtir, başarılı bir fuar geçirmenizi dileriz. Saygılarımızla, GÖNDERİMİ ZORUNLU FORMLAR LİSTESİ (Tüm katılımcılar aşağıdaki formları doldurarak kaşe ve imzalı olarak CYF ye göndermelidir.) A.1 Fuar Katalog Bilgi Formu A.2 Temsil Edilen Firma Marka Bildirimi A.3 Yaka Kartı Bilgi Formu A.4 Davetiye ve Afiş İstek Formu B.1 Stant Kurulum / Yerleşim Kuralları B.2 Sağlık & Güvenlik Beyanı B.3 Taşeron Bilgi Formu C.3 Elektrik ve Diğer Bağlantılar Talep Formu

3 REHBER R Katılımcı Rehberi KATILIMCI FORMLARI ve GÖNDERİM TARİHLERİ REHBER Form Adı İlgili Kişi Gönderim i A.1 Fuar Katalog Bilgi Formu A.2 Temsil Edilen Firma Marka Bildirimi A.3 Yaka Kartı Bilgi Formu İpek ÖZUYAR A.4 Davetiye ve Afiş İstek Formu A.5 Zamanlama Tablosu B.1 Stant Kurulum / Yerleşim Kuralları B.2 Sağlık & Güvenlik Beyanı Mustafa Gültekin GÖKGÜL B.3 Taşeron Bilgi Formu C.1 Paket Stand Talep Formu C.2 Ekstra Stant Malzemeleri Talep Formu Mehmet IŞIK C.3 Elektrik ve Diğer Bağlantılar Talep Formu C.4 Özel Stant Tasarımı Talep Formu Cihan BOZKURT D.1 Hostes Tercüman Talep Formu Rojda AYATA D.2 Forklift Talep Formu Mehmet IŞIK D.3 Reklam Olanakları D.4 Fuar Katalogu Reklamları Mustafa Gültekin GÖKGÜL E.1 Otel Rezervasyon Formu E.2 Katılımcılara Uyarı E.3 Sipariş Formu (Kurulum Esnasında)

4 HİZMET H Katılımcı Hizmetleri FUAR KATALOG BİLGİ FORMU A.1 Lütfen bu formu belirtilen faks ya da mail adresine gönderiniz. Fax : Katılınılan Fuar EURASIA PLANT FAIR / FLOWER SHOW ISTANBUL Salon ve Stand No İpek ÖZUYAR Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoğlu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE SON GÖNDERİM TARİHİ: Fuar katalogunda alfabetik sırada her katılımcı firmaya aşağıdaki genel bilgilerinin yer alacağı bir sayfa ücretsiz olarak verilmektedir. Bilgileri gönderilmeyen firmanın sayfası yalnızca şirket ismi bulunacak biçimde boş yayınlanır. FİRMA ADI (Katalogta yayınlanmasını istediğiniz şekli ile) ÜRÜN KODLARI Bkz. Form A.2.1 HİZMET KODLARI Bkz. Form A.2.1 FİRMA BİLGİLERİNİZ FİRMA PROFİLİ BAYİ DİSTRİBÜTÖR ÜRETİCİ YETİŞTİRİCİ PEYZAJ UYGULAMA PROJE FİRMASI KAMU KURUMU BASIN-YAYIN TİCARİ ORGANİZASYON ADRESLER MERKEZ TEL FAX ÜRETİM YERİ TEL FAX ŞUBE TEL FAX e - www.

5 HİZMET H Katılımcı Hizmetleri TEMSİL EDİLEN FİRMA MARKA BİLDİRİM FORMU A.2 Lütfen bu formu belirtilen faks ya da mail adresine gönderiniz. Fax : Katılınılan Fuar EURASIA PLANT FAIR / FLOWER SHOW ISTANBUL Salon ve Stand No İpek ÖZUYAR Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoğlu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE SON GÖNDERİM TARİHİ: Ülkemizde düzenlenen fuarlar ile ilgili usul ve esasları belirleyerek denetlemesinden sorumlu olan T.O.B.B (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) ne her bir katılımcı firmanın ve bu firma standında teşhir/temsil edilecek firma/marka bilgilerinin bildirilmesi zorunludur. Ayrıca fuar alanında size teşhiriniz için tahsis edilen alan, yalnızca firmanız ürün ve hizmetlerinin sunumu için verilmektedir. Standınızda bir başka firmanın ürün, broşür, katalog ya da afiş reklam gibi tanıtım materyallerini bulundurmanız A.2 Formu ile şirketimize bildirmediğiniz sürece yasaktır. (Temsilcisi olduğunuz ve fuarda ürününü sergileyeceğiniz her şirket için ayrı bir sayfa doldurunuz.) TEMSİL ETTİĞİNİZ FİRMA - MARKA BİLGİLERİ TEMSİL EDİLEN FİRMA - MARKA YETKİLİ KİŞİ ÜRÜN KODLARI Bkz. Form A.2.1 HİZMET KODLARI Bkz. Form A.2.1 FİRMA PROFİLİ BAYİ DİSTRİBÜTÖR ÜRETİCİ YETİŞTİRİCİ PEYZAJ UYGULAMA PROJE FİRMASI KAMU KURUMU BASIN-YAYIN TİCARİ ORGANİZASYON ADRESLER MERKEZ TEL FAX ÜRETİM YERİ TEL FAX ŞUBE TEL FAX e - www.

6 HİZMET H Katılımcı Hizmetleri ÜRÜN HİZMET ENDEKSİ A.2.1 Lütfen bu formu A.1 ve A.2 formlarını doldurmak için kullanınız. Fax : Katılınılan Fuar EURASIA PLANT FAIR / FLOWER SHOW ISTANBUL Salon ve Stand No İpek ÖZUYAR Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoğlu Plaza no: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE 1. Bitkiler 1.1. Dış Mekân Süs Bitkileri Fideler Genç Bitkiler Boylu/Yetişmiş Bitkileri 1.2. İç Mekân Süs Bitkileri Fideler Genç Bitkiler Boylu/Yetişmiş Bitkiler 1.3. Mevsimlik Süs Bitkileri 1.4. Akdeniz Bitkileri Fideler Genç Bitkiler Boylu/Yetişmiş Bitkiler 1.5. Ağaçlar 1.6. Çiçekler Çiçek Soğanları Kesme Çiçekler Kokulu Çiçekler Saksılı Çiçekler 1.7. Örtü Bitkileri 1.8. Suda Yetişen Bitkiler 1.9. Dikey Bahçeler Tohumlar Çimler Çim Tohumları Doğal Rulo Çimler Tohum Halısı Hydroseeding Çim Fidesi 2. Peyzaj 2.1. Peyzaj Tasarımı / Proje 2.2. Peyzaj Uygulama 2.3. Peyzaj Çizim Programları 2.4. Dekoratif Peyzaj Malzemeleri Ağaç Kabukları Bahçe Mobilyaları Biyolojik Havuzlar Doğal Taşlar Kum - Çakıl Sisleme Sistemleri Süs Havuzları Traversler Diğer 2.5. Kent Mobilyaları Kent Mobilyaları Oyun Grupları Park Ekipmanları Diğer Peyzaj Sınırlayıcı / Ayrıcı Elemanlar Çim Ayırıcılar Zemin Stabilizasyon Ürünleri Metal Peyzaj Elemanları Sürdürülebilir Peyzaj Yapı Elemanları 3. Teknik / Yan Sanayi 3.1. Seralar Sera Yapımı Sera Isıtma Soğutma Sera Havalandırma Sera Taban Örtüleri Sera Naylonu / Filmleri / Plastikleri Sera Aydınlatma Mühendislik Hizmetleri Diğer Yetiştirme Ortamları Torf Perlit Toprak Pomza Saksı Jelleri Gübre Sıvı Gübre Mineral Gübre Organik Gübre Su Tutucular Diğer Bitki Besinleri/Koruyucuları Organik ve İnorganik Ürünler Sıvı Bitki Besinleri Yaprak ve Çiçek Çoğaltıcılar Bitki Koruyucu Ürünler Diğer Makine ve Ekipmanlar Ağaç Söküm Dikim Makine ve Ekipmanları Aşılama Malzemeleri Çimleme Makine ve Ekipmanları Fidan Söküm Dikim Makine ve Ekipmanları Gübreleme Makine ve Ekipmanları İlaçlama Makineleri / Pestisitler Paketleme-Ambalaj Makine ve Ekipmanları Paletleme Makine ve Ekipmanları Saksılama Makine ve Ekipmanları Sisleme Makine ve Ekipmanları Taşıma-Kaldırma Ekipmanları El Arabaları Transpaletler Forkliftler 3.5. Sulama Teknolojileri Damla Sulama Ekipmanları Pompalar Su Şartlandırıcılar-Kimyasallar Diğer Ölçüm ve Tartım Cihazları 3.7. Etiketleme ve Barkodlama 3.8. Bahçe Aletleri 3.9. Çiçekçilik Malzemeleri Bambu Saksı ve Sepetler Plastik Saksılar Toprak Saksılar Işıklı Saksılar Metal Saksılar Çiçek Sepetleri 4. Dernek / Yayın / Diğer 4.1. Sektörel Yayınlar 4.2. Sektörel Birlik / Dernek / Kooperatif 4.3. Ticari Organizasyon / Fuar 4.4. Kamu Kurumu 4.5. Meslek Odası / Örgütü 4.6. Diğer..

7 HİZMET H Katılımcı Hizmetleri YAKA KARTI BİLGİ FORMU A.3 Lütfen bu formu belirtilen faks ya da mail adresine gönderiniz. Fax : Katılınılan Fuar EURASIA PLANT FAIR / FLOWER SHOW ISTANBUL Salon ve Stand No İpek ÖZUYAR Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoğlu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE SON GÖNDERİM TARİHİ: Görevli yaka kartları katılımcılara ücretsiz olarak verilmektedir ve fuar alanına giriş çıkışlarda bulundurulması zorunludur. Bu nedenle standınızda görev olacak personellerin isimlerini bildirmeniz önemlidir. Katılımcı yaka kartları giriş yapabilmeleri için başkasına devredilemez, kullandırılamaz. CYF Fuarcılık gerektiğinde yaka kartları ile birlikte kimlik ibrazı talep edebilecektir. Formu Dolduran Yetkili STANT GÖREVLİSİ ADI SOYADI GÖREVİ KART ÜZERİNE YAZILACAK FİRMA İSMİ

8 HİZMET H Katılımcı Hizmetleri DAVETİYE ve AFİŞ İSTEK FORMU A.4 Lütfen bu formu belirtilen faks ya da mail adresine gönderiniz. Fax : Katılınılan Fuar EURASIA PLANT FAIR / FLOWER SHOW ISTANBUL Salon ve Stand No İpek ÖZUYAR Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoğlu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE SON GÖNDERİM TARİHİ: Fuar davetiyeleri ile fuara ücretsiz giriş yapılabilmektedir. Her davetiye bir kişiliktir ve müşterilerinize verebilmeniz için istediğiniz adedi aşağıdaki formda belirtebilirsiniz. Davetiyeler katılımcı firmalar için ücretsizdir. Fuar afişleri ise iş yerinizin camlarına ve uygun olabilecek diğer yerlere asarak fuara katılımınızı duyurmanızı sağlamak için temin edilmektedir. Yine talep ettiğiniz adedi belirtebilirsiniz. FİRMA ADI YETKİLİ KİŞİ Türkçe İngilizce FUAR DAVETİYESİ Adet FUAR AFİŞİ (50x70 cm ebat) Adet

9 HİZMET H Katılımcı Hizmetleri ZAMANLAMA TABLOSU A.5 Lütfen bu formu belirtilen faks ya da mail adresine gönderiniz. Fax : İpek ÖZUYAR Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoğlu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE SON GÖNDERİM TARİHİ: Katılınılan Fuar EURASIA PLANT FAIR / FLOWER SHOW ISTANBUL Salon ve Stand No Lütfen fuarla ilgili planlamalarınızı zamanlama takvimine uyacak biçimde yapınız. Aksi halde doğabilecek aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir. Fuarda özel dekor stant ile yer alacak katılımcıların stant tasarım ve uygulamasını yaptıracakları firmaları zamanlama takvimine uymaları konusunda uyarmaları önemle rica olunur. Çalışma Saatleri ÖZEL TASARIM STANTLARIN YERLEŞİMİ (Proje onayı olmayan firmaların girişine izin verilmemektedir.) :00 00: :00 00:00 09:00 21: Araç girişine izin verilmeyecektir. Malzeme taşıma için Form D.2 ye bakınız. Stant kurulum ve yerleşim çalışmaları saat itibariyle sonlandırılacaktır. Malzeme kapıları kapatılarak temizlik çalışması başlayacaktır. PAKET STANTLARIN YERLEŞİMİ 09:00 21: Araç girişine izin verilmeyecektir. Malzeme taşıma için Form D.2 ye bakınız. Stant kurulum ve yerleşim çalışmaları saat itibariyle sonlandırılacaktır. Malzeme kapıları kapatılarak temizlik çalışması başlayacaktır. STANTLARIN TOPLANMASI :30 02:00 Ziyarete kapanış saati 17:30 iken malzeme kapıları saat 19:00 da açılacaktır :00 11:00 Önemli Not: Pazartesi günü saat 11:00 itibariyle fuar alanı tamamen boşaltılacaktır. Bu süreyi geçen firmalar için alan yönetimince gecikilen her saat başı maddi cezai işlem uygulanacaktır. Lütfen Fuar Alanına Giriş inizi Belirtiniz.

10 BİLGİLENDİRME i Bilgilendirme STANT KURULUM / YERLEŞİM KURALLARI B.1 Değerli Katılımcımız, Stant dekorasyonunuzu oluştururken sizin ya da hizmet aldığınız taşeron firmanın aşağıdaki kurallara uyması gerektiğini önemle hatırlatırız. Lütfen şirketimizce onaylanmamış stant projelerinin kurulumuna izin verilmeyeceğini unutmayınız. Fuar yerleşimi sırasında olası anlaşmazlık / aksaklıkların önüne geçebilmek adına lütfen bu bilgilendirmeyi dikkatle okuyunuz ve taşeron firmanıza yönlendiriniz. -Proje Onayı; Standınızın kurulum ve sökümünden sorumlu taşeron firmanıza projenin şirketimizce onaylanması gerektiğini bildirmelisiniz.tarafımızca size yada taşeron firmamıza gönderilecek PROJE ONAY FORMU bulunmayan stantların çalışma yapmaları mümkün değildir. Onaysız projelerin kurulumuna izin verilmemektedir. Proje son gönderim tarihi tir. -İş Güvenliği; o Sizin ya da stant taşeronunuzun gerekli iş güvenliği tedbirlerini almadan fuar alanında stant kurmasına izin verilmeyeceğini, 18 yaşından küçük işçi çalıştıranların alana giriş yapamayacağını, hiçbir taşeron firmanın alana sigortasız işçi sokamayacağını önemle bildiririz. Gerekli iş güvenliği tedbirlerini almayan,18 yaşından küçük ya da sigortasız işçi çalıştıran taşeronların tespiti halinde, derhal alandan uzaklaştırılacaklardır. o Stantlarda fuar kurulumu, sökümü ya da fuar süresince yanıcı, parlayıcı ya da patlayıcı maddelerin bulundurulmasına izin verilmemektedir. (örneğin tüp kullanmak yerine elektrikli ısıtıcıları tercih etmelisiniz.). Lütfen B.2 Sağlık & Güvenlik Beyanını doldurarak gönderiniz. -3 te 1 Kuralı; o Fuar alanındaki tüm stantlar için 1/3 kuralı geçerlidir. Stantlar açık cephelerinin en fazla 1/3 ü kadar bir alanı duvar ile kapatabilirler. (9 m lik açık cephenize en fazla 3 m duvar yapabilirsiniz anlamına gelir.) o Sizin, komşularınızın ve fuarın genel görünümünde maksimum fayda ve ferahlığın sağlanabilmesi için 1/3 kuralına uymanın zorunluluk olduğunu hatırlatırız. -Yükseklik Sınırları; her salon ve noktada izin verilen stant yükseklik sınırları farklılık göstermektedir. o 9 ve 10. Salonlardaki stantlar için maksimum yükseklik sınırı 5 m dir. o 11. Salon genelinde, 921/C, 921/D, 922/B, 922/C, 1021/C ve 1022/C numaralı stantlar için maksimum yükseklik sınırı 3,5 m dir. o Fuaye alanındaki stantlar için ( numaralı stantlar) yükseklik sınırı 2,6 m dir. -Yükselti Farkları; Duvarını daha yüksek inşa eden her komşu stant, arka cephesindeki yükseklik farkını temiz kapamak ve komşusu üzerindeki kötü görüntüyü engellemekle mükelleftir. (siz 5 m duvar yaparken komşunuz 3,5 m de kalırsa, yükselti farkı olan 1,5 m nizi temiz bir malzeme ile kapatmakla sorumlu olduğunuzu ifade eder.) -Elektrik Kuralları; o Stant alanlarına her 3 m² için 100 watt enerji temin edilmektedir. Bu yükten fazla elektrik gücüne ihtiyacı olacak firmaların C.3 Elektrik ve Diğer Bağlantılar Talep Formu göndermeleri gerektiğini hatırlatırız. o Ayrıca her özel dekor, standı içerisinde sigorta panosu, kaçak / yüksek akım rölesi bulundurmak zorundadır. o Zeminde enerji alınan tesisat kapağı fuar boyunca ulaşılabilir şekilde ya tamamen açık bırakılmalı ya da acil durumda ulaşılabilir şekilde kapaklı yapılmalıdır. Stant zemininde tesisat kapağı kapatılmış olan firmalara enerji verilmeyecektir. -Ekstra Talepler; Standınızda su bağlantısı, basınçlı hava ya da telefon hattı gibi ekstra talepleriniz için C.3 Formunu kullanmalısınız. Bu formlar olmadan ilgili hizmetlerin sağlanma garantisinin bulunmadığını hatırlatırız. -Stant Atıkları; Stant kurulumu ve özellikle toplanma çalışmalarında oluşacak evsel olmayan atıklar hafriyat olarak değerlendirilmektedir. Alçıpan, toprak, taş, sunta ve ahşap malzemeler gibi atıklar çöpe atılamamaktadır. O nedenle bu tip atıkların katılımcılar ya da stantlarını yaptırdıkları taşeronlarca alandan uzaklaştırılmalıdır. Aksi durumda CYF atıkların yüklemesini yaptırır ve ilgili katılımcıya faturalandırır. -Catering;Fuar alanı içerisindeki stantlarda IFM yönetimince dışarıdan Catering hizmeti alınmasına izin verilmemektedir.stant alanınızda gerçekleştirmek istediğiniz kokteyl, resepsiyon ya da yemek organizasyonları için önceden yazılı izin almalısınız. -Çalışma Saatleri; Fuar alanındaki çalışma saatleri A.5 Zamanlama Takviminde yer almaktadır. Özellikle taşeron firmalarınızı bu konuda uyarmanızı önemle rica ederiz. Son gece genel açılış hazırlıklarının zamanında tamamlanabilmesi için çalışmaya izin verilmeyeceğini, bu nedenle planlamalarınızın son geceye bırakmadan tamamlanılması gerektiğini önemle hatırlatırız. Yukarıda belirtilen tüm kurallar ve genel şartları imzalamış olduğunuz sözleşme hükümleri çerçevesinde kabul ettiğinizi, şirketiniz personeli ya da stant taşeronu firmanızın olumsuz uygulamalarından doğrudan sorumlu olduğunuzu ve her bir kural ihlali için belirlenecek maddi cezayı peşinen kabul ettiğinizi hatırlatır, konuya gereken hassasiyetinizi rica ederiz. Yukarıdaki konular ile ilgili bilgi ve talepleriniz için ya da ye e-posta gönderebilirsiniz.

11 BİLGİLENDİRME i Bilgilendirme SAĞLIK & GÜVENLİK BEYANI B.2 Lütfen bu formu belirtilen faks ya da mail adresine gönderiniz. Fax : Mustafa Gültekin GÖKGÜL Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoğlu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE SON GÖNDERİM TARİHİ: Katılınılan Fuar EURASIA PLANT FAIR / FLOWER SHOW ISTANBUL Salon ve Stand No Lütfen gerekli bilgileri doldurunuz ve en geç tarihine kadar, B.3 Taşeron Bilgi Formu ile ulaştırınız. Bu tarihe kadar gerekli formları ulaşmayan katılımcılara Fuar Alanına giriş izni verilmeyecektir. KATILIMCI FİRMADA GÖREVLİ FUAR SORUMLUSU (FUAR ALANI SORUMLUSU) ADI-SOYADI CEP TELEFONU Lütfen dikkat: Yukarıda bilgileri olan Fuar Alanı Sorumlusu, Fuar öncesi kurulum ve Fuar sonrası söküm işlemleri esnasında Sağlık & Güvenlik süreçlerinden sorumlu olacak kişidir. SAĞLIK & GÜVENLİK BEYANI Bu beyanda geçen taraflar Alan İşletmesi taraf IFM İstanbul Fuar Merkezi, fuar organizatörü tarafı CYF ve fuarda stant kiracısı tarafı Katılımcı olarak anılacaktır. Katılımcı, Fuar alanında çalışırken veya Fuar süresince çalışanlarına ve ziyaretçilere sağlıklı ve emniyetli bir iş ortamı sağlamakla sorumlu olacaktır. Ayrıca kendi personelinin / hizmet alacağı firma personelinin (Bundan sonra Taşeron Firmalar olarak anılacaktır.), IFM ve CYF personelinin ve/veya bu firmalar adına iş yapan firma personelinin ve üçüncü şahısların sağlık ve emniyetlerini, Fuar Süresince (Fuar öncesi kurulum ve Fuar sonu söküm süreleri dâhil) yürütülen çalışmalardan kaynaklanan tehlikelere karşı koruyacaktır. Katılımcı; kendisinin veya Taşeron Firmaları nın yapacağı tüm iş ve işlemler ile ilgili olarak; 4857 sayılı İş Kanunu, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve/veya işbu kanunlara istinaden çıkarılmış yönetmelik ve tebliğler, 6098 sayılı Türk Borçlar Kanunu ve diğer tüm mer i mevzuat hükümlerine göre personelin sağlığı ve güvenliği için tedarik edilmesi gereken her türlü alet, teçhizat ve donanımı tedarik edeceğini/ettireceğini, söz konusu tedarik edilen alet, teçhizat ve donanımların personel tarafından ne şekilde ve nasıl kullanacağına ilişkin olarak personele eğitim vereceğini/verdireceğini, işin yapılması ve söz konusu tedarik edilen alet, teçhizat ve donanımların personel tarafından kullanıldığını sürekli kontrol edeceğini/ettireceğini ve söz konusu alet, teçhizat ve donanımların personel tarafından tam ve eksiksiz olarak kullanıldığının garantisini verdiğini, meydana gelecek tüm iş kazalarından, doğrudan ve dolaylı, maddi ve manevi zarar ve diğer tüm zararlardan dolayı hem IFM ve CYF ye hem de diğer tüm üçüncü şahıslara karşı hem ceza hukuku hem de maddi hukuk yönünden münhasıran ve tek başına sorumlu olduğunu, IFM ve CYF nin bu konuda hiçbir sorumluluğu olmayacağını kayıtsız ve şartsız olarak gayri kabili rücu kabul, beyan ve taahhüt eder. Katılımcı; kendisinin veya Taşeron Firmaların tüm işlerin yapılması sırasında tüm mer i mevzuat hükümlerine uygun olarak çalıştırdığı ve/veya çalıştıracağı personelin 18 yaşını bitirmemiş genç işçiler olmayacağını, tüm işçilerin işlerin yapılması esnasında sigortalı olacağını gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt eder. Katılımcı; stand kurulum, sökme, malzeme nakliyesi vb. tüm işlerin yapılması sırasında kendisinin veya Taşeron Firmaları nın çalıştırdığı personelin SGK aylık (son aya ait) hizmet bildirgelerini Fuar Sorumlusu tarafından mevzuatla ilgili kendisinden talep edilecek diğer tüm bilgi ve belgeleri CYF ye işin yapılması öncesinde tam ve eksiksiz olarak sunacağını, bu belgeleri ibraz edilmeyen personelin Fuar alanına alınmayacağını veya iş yapmalarına izin verilmeyeceğini, herhangi bir yolla içeri girmiş bile olsa bu durumdan IFM ve CYF nin mesul olmadığını; kabul, beyan ve taahhüt eder. İmza Tarafınca

12 BİLGİLENDİRME i Bilgilendirme TAŞERON BİLGİ FORMU B.3 Lütfen bu formu belirtilen faks ya da mail adresine gönderiniz. Fax : Mustafa Gültekin GÖKGÜL Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoğlu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE SON GÖNDERİM TARİHİ: Katılınılan Fuar EURASIA PLANT FAIR / FLOWER SHOW ISTANBUL Salon ve Stand No Fuar standınızın tasarımı, kurulumu, sökümü, nakliyesi vb. hizmetleri için hizmet aldığınız firma bilgilerini aşağıdaki formda doldurunuz. Birden fazla taşeron firmadan hizmet alacaksanız her biri için ayrı form doldurunuz. Bu form taşeron firmaların kendisi tarafından doldurularak ta gönderilebilir. Lütfen hizmet alacağınız firmaya yönlendiriniz. Alanda taşeron firma kullanmadan kendi personel ve imkânlarınız ile stand çalışmaları yapacaksanız, lütfen forma çalışmalarda görev alacak firmanız personellerinin bilgilerini yazınız. TAŞERON FİRMA BİLGİLERİ FİRMANIN ADI İMZA YETKİLİ KİŞİ İRTİBAT TEL NO ALANDA ÇALIŞACAK TAŞERON FİRMA PERSONELLERİNİN; TC KİMLİK NO ADI SOYADI GÖREVİ Alanda Sigortasız işçi bulundurmak yasaktır. O nedenle Taşeron Firma Bilgi Formu ile birlikte alanda çalışacak olan kişilerin (sizin ya da taşeron firma personellerinin) SGK Aylık (son aya ait) bildirgelerinin gönderilmesi gerekmektedir. *Lütfen dikkat: Tüm taşeron firmalar, işe başlamadan önce tüm çalışanlarının; Fuar Alanı ile ilgili acil durum prosedürlerini, yangın çıkış kapılarının ve yangın söndürücülerinin yerlerini, ilk yardım ambulans personelinin beklediği konumu öğrenmesinden sorumlu olacaklardır. Gerekli durumlarda Fuar Alanında IFM Teknik ya da CYF görevlisi ile irtibat kurunuz.

13 STANT HİZMETİ S Stant Hizmetleri PAKET STANT TALEP FORMU C.1 Lütfen bu formu belirtilen faks ya da mail adresine gönderiniz. Fax : Mehmet IŞIK Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoğlu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE Katılınılan Fuar EURASIA PLANT FAIR / FLOWER SHOW ISTANBUL Salon ve Stand No GÖNDERİM TARİHİ: Eğer Kiralama Sözleşmenizde Standart Stant bedeli eklenmiş ise bu formu doldurmayınız. Katılımcı firmalara paket stantlar Bölme panelleri (beyaz sunta 0,95 x 2,40 m, alüminyum direkler arasına geçirilmektedir.) Aydınlatma (her 3 m 2 için bir adet 100 wattlık spot) Elektrik (bir adet 220 V üçlü priz, her 3 m 2 için 100 watt enerji temini) Zemin kaplama (standart halı) Stant alın yazısı (folyo yapıştırma) 1 adet standart masa ve 3 adet standart sandalye 1 adet çöp kovası Paket stant bedeli m 2 başına K.D.V. dir. (Fuar alanında kurulum sırasındaki siparişler K.D.V. dir.)

14 STANT HİZMETİ S Stant Hizmetleri EKSTRA STANT MALZEMELERİ C.2 Lütfen bu formu belirtilen faks ya da mail adresine gönderiniz. Fax : SON GÖNDERİM TARİHİ: Kod Açıklama Adet Fiyat( ) Toplam Kod Açıklama Adet Fiyat( ) Toplam A-1 A-2 Metal Masa (Oval 75 cm) Metal Masa (Kare 75 cm) Ahşap Masa A-3 (Kare 80 cm) Metal Masa A-4 (Dkdörtgen 120 cm) Cam Bar Masası A-5 (h: 105 cm) Cam Sehpa A-6 (h: 40 cm) Cam Masa A-7 (Oval 110 cm) A-8 Sehpa (Kare h: 50 cm) A-9 Sehpa (Dikdörtgen l: 90 cm) A-10 Sehpa (Dikdörtgen l: 118 cm) B-1 Vitrin (l: 102 cm) B-2 Vitrin (l: 52 cm) B-3 Vitrin (l: 102 cm) Işıklı Vitrin B-4 (h: 200 cm) Işıklı Vitrin B-5 (l: 102 cm) 105 B-18 Broşürlük (l:100 cm) B-19 Podyum 40 / m 2 75 B-20 Perde B-21 Ahşap Kapı (Kilitli) C-1 Metal Sandalye (Kolsuz) C-2 Metal Sandalye (Kollu) C-3 Metal Bar Sandalyesi (h:106 cm) C-4 Deri Bar Sandalye (h:75 cm) C-5 Asansörlü Bar Sandalyesi (h:100 cm) 60 C-6 Deri Tek Kişilik Koltuk C-7 Deri Çift Kişilik Koltuk C-8 Metal Vestiyer C-9 Çöp Kovası C-10 Kumaş Sandalye C-11 Su Sebili 75 B-6 Banko 90 C-12 LCD TV / gün 95 B-7 Banko 90 C-13 DVD Player 65 B-8 Masa 90 D-1 LCD TV Askı Demiri ve Ayağı 60 B-9 Banko (l: 200 cm) Raflı Dolap B-10 (h:200 cm) B-11 Banko (Oval l:150 cm) B-12 Banko (Oval l:102 cm) 140 D-2 Su Isıtıcı (Kettle) D-3 Kahve Makinası D-4 Buzdolabı (Büro Tipi) D-5 Sistem Askılık (Panel Üzerine) 40 B-13 Dolap (kilitli) 100 D-6 Metal Halide (150 W) 115 B-14 Sergi Küpü (h:50 cm) 65 D-7 Halojen Spot ( W) 120 B-15 Sergi Küpü (h:75 cm) 75 D-8 Spot (100 W) 45 B-16 Panel 50 D-9 Elektrik Rayı 45 B-17 Raf (30x100 cm) 35 D-10 Uzatma Kablosu (3 lü Priz) 35 * Fiyatlara %18 K.D.V. eklenecektir. * Fuar alanındaki siparişler %50 zamlıdır ve stoklar elverdiği ölçüde karşılanır. * Fuar açılışından önceki 1 ay içinde verilen siparişlerin karşılanma garantisi yoktur. * Kiralama yapılan malzemelerin kullanımından doğacak hasarlarda kiralayan sorumludur ve hasar tazminini peşinen kabullenir.

15 STANT HİZMETİ S Stant Hizmetleri EKSTRA STANT MALZEMELERİ C.2.1 A-1 METAL MASA METAL TABLE A-2 METAL MASA METAL TABLE A-3 AHŞAP MASA WOODEN TABLE h : 75 cm r : 75 cm h : 75 cm ı : 75 cm w : 75 cm h : 75 cm ı : 80 cm w : 80 cm A-4 METAL MASA METAL TABLE A-5 CAM BAR MASASI GLASS BAR TABLE A-6 CAM SEHPA CLASS COFFEE TABLE h : 75 cm ı : 120 cm w : 75 cm h : 105 cm r : 75 cm h : 40 cm r : 60 cm A-7 CAM MASA GLASS TABLE A-8 SEHPA COFFEE TABLE A-9 SEHPA COFFEE TABLE h : 60 cm r : 110 cm h : 50 cm ı : 50 cm w : 50 cm h : 45 cm ı : 90 cm w : 55 cm SEHPA COFFEE TABLE A-10 B-1 VİTRİN SHOWCASE B-2 VİTRİN SHOWCASE h : 45 cm ı : 118 cm w : 78 cm h : 99 cm ı : 102 cm w : 52 cm h : 99 cm ı : 52 cm w : 52 cm - Malzemelerin renk ve kalitesi, kullanımı ve yıpranma payı göz önüne alındığında, görsellerden farklılık gösterebilir. - Malzemelerdeki renk ve desenler baskıda göründüğü hali ile birebir örtüşmeyebilir. Baskı kalitesi nedeniyle oluşabilecek renk farklılıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Tel: Fax :

16 STANT HİZMETİ S Stant Hizmetleri EKSTRA STANT MALZEMELERİ C.2.1 VİTRİN SHOWCASE IŞIKLI VİTRİN SHOWCASE WITH LIGHT B-3 B-4 B-5 IŞIKLI VİTRİN SHOWCASE WITH LIGHT h : 100 cm ı : 102 cm w : 52 cm h : 200 cm ı : 52 cm w : 52 cm h : 200 cm ı : 102 cm w : 52 cm B-6 BANKO DESK BANKO INFORMATION DESK B-7 B-8 MASA TABLE h : 102 cm ı : 105 cm w : 55 cm h : 98 cm ı : 102 cm w : 52 cm h : 75 cm ı : 105 cm w : 55 cm B-9 BANKO DESK B-10 RAFLI DOLAP CUPBOARD WITH SHELVES B-11 BANKO DESK h : 99 cm ı : 200 cm w : 52 cm h : 200 cm ı : 102 cm w : 40 cm h : 102 cm ı : 150 cm w : 50 cm BANKO DESK B-12 B-13 DOLAP CUPBOARD B-14 SERGİ KÜPÜ DISPLAY CUBE h : 102 cm ı : 102 cm w : 40 cm h : 82 cm ı : 105 cm w : 42 cm h : 50 cm ı : 50 cm w : 50 cm - Malzemelerin renk ve kalitesi, kullanımı ve yıpranma payı göz önüne alındığında, görsellerden farklılık gösterebilir. - Malzemelerdeki renk ve desenler baskıda göründüğü hali ile birebir örtüşmeyebilir. Baskı kalitesi nedeniyle oluşabilecek renk farklılıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Tel: Fax :

17 STANT HİZMETİ S Stant Hizmetleri EKSTRA STANT MALZEMELERİ C.2.1 B-15 SERGİ KÜPÜ DISPLAY CUBE B-16 PANEL PANNEL B-17 RAF SHELF h : 75 cm ı : 75 cm w : 75 cm h : 234 cm w : 95.5 cm ı : 100 cm w : 30 cm B-18 BROŞÜRLÜK BROCHURE RACK B-19 PODYUM PODIUM B-20 PERDE CURTAIN ı : 100 cm w : 30 cm h : cm ı : 102 cm w : 100 cm B-21 AHŞAP KAPI WOODEN DOOR METAL SANDALYE METAL CHAIR C-1 C-2 METAL SANDALYE METAL CHAIR h : 208 cm w : 83 cm h : 80 cm h : 80 cm C-3 METAL BAR SANDALYESİ METAL BAR STOOL C-4 BAR SANDALYESİ BAR STOOL C-5 BAR SANDALYESİ BAR STOOL h : 106 cm h : 75 cm h : 100 cm - Malzemelerin renk ve kalitesi, kullanımı ve yıpranma payı göz önüne alındığında, görsellerden farklılık gösterebilir. - Malzemelerdeki renk ve desenler baskıda göründüğü hali ile birebir örtüşmeyebilir. Baskı kalitesi nedeniyle oluşabilecek renk farklılıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Tel: Fax :

18 STANT HİZMETİ S Stant Hizmetleri EKSTRA STANT MALZEMELERİ C.2.1 C-6 TEK KİŞİLİK KOLTUK ARMCHAIR C-7 ÇİFT KİŞİLİK KOLTUK SOFA C-8 VESTİYER CLOTH RACK h : 82 cm ı : 74 cm h : 82 cm ı : 135 cm h : 162 cm C-9 ÇÖP KOVASI WASTE PAPER BASKET C-10 KUMAŞ SANDALYE FABRIC CHAIR C-11 SU SEBİLİ WATER FOUNTAIN h : 50 cm h : 85 cm C-12 PLAZMA TV 42 PLASMA TV 42 DVD DVD C-13 D-1 PLAZMA DEMİRİ PLASMA STEEL h : 150 cm ı : 65 cm D-2 SU ISITICI KETTLE D-3 KAHVE MAKİNESİ COFFEE MACHINE D-4 BUZDOLABI REFRIGERATOR - Malzemelerin renk ve kalitesi, kullanımı ve yıpranma payı göz önüne alındığında, görsellerden farklılık gösterebilir. - Malzemelerdeki renk ve desenler baskıda göründüğü hali ile birebir örtüşmeyebilir. Baskı kalitesi nedeniyle oluşabilecek renk farklılıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Tel: Fax :

19 STANT HİZMETİ S Stant Hizmetleri EKSTRA STANT MALZEMELERİ C.2.1 D-5 SİSTEM ASKILIK COAT SYSTEM D-6 METAL HALIDE HQI D-7 HALOJEN SPOT HALOGEN SPOT 150 W 150 W W D-8 SPOT SPOT D-9 ELEKTRO RAY ELECTRICAL RALL D-10 UZATMA KABLOSU EXTENSION CORD 100 W ı : 200 cm - Malzemelerin renk ve kalitesi, kullanımı ve yıpranma payı göz önüne alındığında, görsellerden farklılık gösterebilir. - Malzemelerdeki renk ve desenler baskıda göründüğü hali ile birebir örtüşmeyebilir. Baskı kalitesi nedeniyle oluşabilecek renk farklılıklarından şirketimiz sorumlu değildir. Tel: Fax :

20 STANT HİZMETİ S Stant Hizmetleri ELEKTRİK VE DİĞER BAĞLANTILAR TALEP FORMU C.3 Lütfen bu formu belirtilen faks ya da mail adresine gönderiniz. Fax : Mehmet IŞIK Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoğlu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE Katılınılan Fuar EURASIA PLANT FAIR / FLOWER SHOW ISTANBUL Salon ve Stand No SON GÖNDERİM TARİHİ: Değerli Katılımcımız, Eurasia Plant Fair / Flower Show Istanbul Fuarımızda kurulacak olan her stant alanına her 3 m² için 100 watt (220 V) enerji bedelsiz olarak temin edilmektedir. Su, basınçlı hava ve telefon hattı gibi hizmetler ise ücretine mukabil temin edilmektedir. - ELEKTRİK; o Standınızda kullanacağınız toplam elektrik yükü her 3 m² için 100 watt ile hesaplayacağınız toplam yükü geçiyorsa, ya da 380 V triphase enerji talebiniz varsa, özel hat çekilmesi gerekmektedir. o Alandaki stantlara çekilecek tüm elektrik hatları bu bilgiler ışığında kurulacaktır. Bu nedenle lütfen fuar esnasında standınızda kullanacağınız maksimum elektrik yükünü aşağıda belirtiniz. o Ekstra elektrik talepleri için ücretlendirme günlük 5 USD / Kw olarak yapılmaktadır. - SU; o Su gelir ve gider bağlantısı ile kullanım ücreti K.D.V. dir. o Su temini ancak 9 ve 10. salonlarda sağlanabilmektedir. -BASINÇLI HAVA; o Basınçlı hava 2 6 bar arası temin edilebilmektedir. Bağlantı ile kullanım ücreti K.D.V. dir. o Basınçlı hava temini ancak 9 ve 10. salonlarda sağlanabilmektedir. - TELEFON HATTI; o Yurtiçi ya da uluslar arası kullanılabilecek telefon hattı talebiniz karşılanırken, tüketimin belirlendiği sayaç (kontör) değerine göre ücretlendirilmektedir. - ZEMİN KAPLAMA; o Stant alanınızın zemininin halı ile kaplanmasını talep edebilirsiniz. Halı serimi, yapıştırma ve naylonlama işçilik dâhil ücreti 10 / m 2 + KDV dir. Tesisat problemi yaşamamak ve fuar sırasında olası aksiliklerin önüne geçebilmek adına bu bilgileri göndermeniz önemlidir. Standınızda kullanacağınız toplam elektrik yükü Kw 380 V triphase elektrik talebiniz var mı? Su Gelir Gider Bağlantı Talebiniz var mı? Basınçlı Hava Talebiniz var mı? Hattı Talebiniz var mı? Halı Kaplama Talebiniz var mı? Renk Tercihiniz? *) Kurulum sırasında fuar alanında verilecek sipariş ve taleplerin karşılanma garantisi yoktur.

21 STANT HİZMETİ S Stant Hizmetleri ÖZEL STANT TASARIMI TALEP FORMU C.4 Lütfen bu formu belirtilen faks ya da mail adresine gönderiniz. Fax : Cihan BOZKURT Dünya Dizayn ve Fuarcılık A.Ş. Nef Offices Dörtlevent 09, Sanayi Mah. Uygar Sok.No:9, A Blok Daire: Kağıthane / İstanbul Tel : SON GÖNDERİM TARİHİ: Katılınılan Fuar EURASIA PLANT FAIR / FLOWER SHOW ISTANBUL Salon ve Stand No Dunya Dizayn Eurasia Plant Fair / Flower Show Istanbul un resmi çözüm ortağıdır. Kendi bünyenizde özel dekor stant tasarlayabileceğiniz gibi, profesyonel stant kiralama ya da satın alma yapabilirsiniz. Profesyonel stant kiralama ile ilgili talebinizi firmamıza iletebilirsiniz. Formu Dolduran Yetkili TALEP ETTİĞİNİZ TASARIM İLE İLGİLİ NOTLARINIZ STANTTA KULLANILMASINI İSTEDİĞİNİZ MALZEMELER Stand Tipi Kenar Stant Köşe Stant 3 Cephe Stant Ada Stant Stant Ölçüleriniz m derinlik x m cephe LÜTFEN DİKKATE ALINIZ 9. ve 10. salonlarda izin verilen stand yüksekliği 5 m dir. 11. Salondaki stantlar için verilen yükseklik sınırı 3,5 m dir. Fuaye alanındaki stantlar ( arası ) için verilen yükseklik sınırı 2,6 m dir. 921/C, 921/D, 922/B, 922/C, 1021/C ve 1022/C no lu stantlar için verilen yükseklik sınırı 3,5m dir.

22 DİĞER HİZMETLER D Diğer Hizmetler HOSTES - TERCÜMAN TALEP FORMU D.1 Lütfen bu formu belirtilen faks ya da mail adresine gönderiniz. Fax :+90 (212) Rojda AYATA GSM : Ayata Event & Translation Services Molla Hüsrev Mah. Kalender Mektebi Sok. No:4 Fatih / Istanbul SON GÖNDERİM TARİHİ: Katılınılan Fuar EURASIA PLANT FAIR / FLOWER SHOW ISTANBUL Salon ve Stand No KARŞILAMA VE SERVİS HOSTESİ Hostes 150 / gün TERCÜMAN HOSTES İngilizce - Türkçe Tercüman 200 / gün İtalyanca - Türkçe Tercüman 300 / gün Almanca - Türkçe Tercüman 250 / gün Arapça - Türkçe Tercüman 250 / gün Konu ile ilgili stand yetkilisinin Adı Soyadı Direkt u Tüm fiyatlara %18 K.D.V. eklenecektir Personelin öğle yemekleri çalıştıkları firma tarafından karşılanacaktır.

23 DİĞER HİZMETLER D Diğer Hizmetler FORKLIFT TALEP FORMU D.2 Lütfen bu formu belirtilen faks ya da mail adresine gönderiniz. Fax : Mehmet IŞIK Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoğlu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE SON GÖNDERİM TARİHİ: Katılınılan Fuar EURASIA PLANT FAIR / FLOWER SHOW ISTANBUL Salon ve Stand No Forklift ile malzeme İndirilmesi / Yüklenmesi hizmeti CYF Fuarcılık tarafından sağlanacaktır. Uygulanacak fiyat tarifesi aşağıdaki gibidir. Bu hizmetten faydalanmak için fuara giriş tarihinizden en geç 1 hafta öncesine kadar geri dönüş yapmanızı rica ederiz. FORKLİFT KULLANIM ÜCRETLERİ Komple Kamyon Tahliyesi / Yüklemesi 300 Komple Tır Tahliyesi / Yüklemesi 400 Parça/Palet Başı Fiyat 50 (Tam dolu olmayan Kamyon ya da Tır indirme/bindirme işlerinde fiyatlandırma parça/palet başı üzerinden uygulanacaktır) ÖNEMLİ NOTLAR Forkliftler her bir firma için en fazla 2 saat çalıştırılabilir. 2 saati geçen kamyon / TIR tahliye / yükleme işlemi olursa, forklift sıradaki müşterinin kullanımına verilecektir. Forkliftlerde paletsiz / paletlenmemiş malzeme taşıması yapılmaz. Ağız çapı 40 cm altındaki saksı / saksılı bitkilerin paletsiz taşıması yapılmaz. Konu ile ilgili stand yetkilisinin Adı Soyadı Direkt u Talep Edilen Gün ve Saat Tüm fiyatlara %18 K.D.V. eklenecektir

24 REKLAM HİZMETİ R Reklam Hizmetleri REKLAM OLANAKLARI D.3 Lütfen bu formu belirtilen faks ya da mail adresine gönderiniz. Fax : Mustafa Gültekin GÖKGÜL Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoğlu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE SON GÖNDERİM TARİHİ: Yerleşim Planında Logo Reklâmı Fuar alanı ana girişi ve salon girişlerinde yerleşim planları olacaktır. Bu planlar üzerinde firma logonuz ile yerinizi ön plana çıkarabilmek için belirleyici reklam verebilirsiniz. Firma Logosu Her logo için Zemin Reklamları Koridor halısı üzerinde folyo yapıştırma logo (1 x 1 m her bir adet için) Fuaye zeminine reklam (1 x 1 m folyo yapıştırma) Salonlar Arasında Reklam Panosu Salon geçişlerinde pano reklamlar (2,40 x 1,00 m, her bir adet için) ve 10. salonlar girişinde, 11. salon merdiven çıkışı karşısı pano reklamlar (3,00 x 4,00 m, her bir adet için) Yaka Kartı Sponsorluğu Ziyaretçi yaka kartları adet basılmaktadır. Bu kartlarda ziyaretçi adı, mesleği ve geldiği bölge ismi yazmaktadır. Bu kartlar üzerinde yalnız bir firma için logolu reklam alanı verilmektedir. Reklâm bedeli adet için Yaka kartı boyun askı ipleri üzerinde yalnız bir firma için baskı olarak logolu reklâm verilmektedir. Reklâm bedeli adet için Ziyaretçi Rehberine Reklam Fuar girişinde ziyaretçilere verilen, fuar krokisi ve stand numaralarını içeren bilgilendirme el rehberidir. Bu rehberde logolu reklâm alınmaktadır. Reklam bedeli her logo için Turnikelere Giydirme Reklam Fuar girişlerinin zorunlu olarak yapıldığı turnikelere giydirme yaparak reklâm verebilirsiniz. Reklâm Bedeli her turnike için Turnike Ekranları Reklam Filmi Danışmada kayıt yaptıran her bir ziyaretçinin geçiş yaptığı turnikeler üzerinde yer alan ekranlarda 6 saniyelik reklam filmleri yayınlanabilmektedir. Reklamlar gün boyu ekranlarda oynatılmaktadır. 6 saniyelik reklam filmi Davetiye Sponsorluğu Katılımcının talebi halinde kendisine özel olarak, firmanın logosu, iletişim bilgileri, sloganı ya da reklamını içerir biçimde özel davetiye basımı yapılmaktadır. Firmaya Özel Davetiye (minimum adet için) Ziyaretçi Çantası Danışmada kayıt yaptıran her bir ziyaretçiye dağıtılacak olan çantalar üzerinde reklam ya da firma logosuna yer verilebilmektedir. Çantanın bir tam yüzünde reklam alanı Çantanın bir yüzünün yarısı reklam alanı Tüm fiyatlara %18 K.D.V. eklenecektir Tüm reklam seçenekleri için tasarım katılımcıya aittir.

25 REKLAM HİZMETİ R Reklam Hizmetleri FUAR KATALOĞU REKLAMLARI D.4 Lütfen bu formu belirtilen faks ya da mail adresine gönderiniz. Fax : Mustafa Gültekin GÖKGÜL Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoğlu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE SON GÖNDERİM TARİHİ: Katılınılan Fuar EURASIA PLANT FAIR / FLOWER SHOW ISTANBUL Salon ve Stand No Fuara katılan firmaların alfabetik sırada bilgilerinin yer aldığı fuar katalogu, tüm katılımcı firmalara, katılımcı firmaların talep ettikleri müşterilerine ve fuarı ziyaret eden önemli sektör temsilcisi ziyaretçilere dağıtılmaktadır. Bu katalog içerisinde reklam (renkli) bedelleri aşağıdaki gibidir. Ön kapak içi (kapak içi sol) İç Sayfalar (tam sayfa) Arka Kapak İçi Arka Kapak Ayıraç (ayıraç ipi ve uç reklâm kartonu) Katalog sırtı firma logosu + 3 Kelime Slogan Kitap Kutusu (Kataloğun içinde yer alacağı, firma reklamını içerir özel tasarım kutu) Katalog Çantası (Kataloğun içinde yer alacağı, firma reklamını içerir çanta) Tüm fiyatlara %18 K.D.V. eklenecektir Tüm reklam seçenekleri için tasarım katılımcıya aittir. Tüm tasarımlar convertlenmiş PDF formatında 14.5x21 cm (dikey) ölçüsünde gönderilmelidir.

26 TURİZM HİZMETLERİ T Turizm Hizmetleri OTEL REZERVASYON FORMU E.1 Lütfen bu formu belirtilen faks ya da mail adresine gönderiniz. Fax : Mustafa Gültekin GÖKGÜL Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoğlu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKiYE Katılınılan Fuar EURASIA PLANT FAIR / FLOWER SHOW ISTANBUL Salon ve Stand No SON GÖNDERİM TARİHİ: Aşağıda belirtilen fiyatlar sadece fuar katılımcılarına özel indirimli fiyatlardır. Flower Show İstanbul un resmi partner oteli WYNDHAM GRAND ISTANBUL EUROPE dur. ÖNEMLİ : Bu formu imzalayarak, otele giriş tarihinize 16 gün kaladan itibaren rezervasyonunuzu iptal edemeyeceğinizi ve toplam kalış süreniz kadar bedeli içerir olarak hazırlanacak no-show faturanızı ödeyeceğinizi peşinen kabul etmiş olursunuz. Lütfen talebinizi belirtin. Oda Sayısı Single Double Istanbul Europe Misafir Adı Giriş i Çıkış i Single Room Double Room Kahvaltı Dâhil KDV Dâhil Odada Ücretsiz İnternet Var Havaalanına Uzaklık 7 km Fuar Alanına Uzaklık 6 km Fuar Alanına Servis (CYF tarafından sağlanır.) Var Havaalanına Servis (Otel tarafından sağlanır.) Var HAVALİMANI SERVİS SAATLERİ OTEL ATATÜRK HAVALİMANI Istanbul Europe 05:00 17:00 05:30 17:30 06:00 18:00 06:30 18:30 07:00 19:00 07:30 19:30 08:00 20:00 08:30 20:30 09:00 21:00 09:30 21:30-22:00-22:30 12:00 23:00 12:30 23:30 14:00 00:00 14:30 00:30 Salon / Hall 10 *Otel saatleri değiştirme hakkını saklı tutar. Ön büro dan lütfen rezervasyon yaptırınız. Kapasite 14 kişi ile sınırlıdır. ISTANBUL EXPO CENTER Salon / Hall 9 Salon / Hall 11

27 BİLGİLENDİRME i BİLGİLENDİRME KATILIMCILARA UYARI! E.2 Değerli Katılımcımız, Son yıllarda Dünya genelinde fuar katılımcı listeleri üzerinden Bilgi Güncelleme adı altında dolandırıcılık yapılmaktadır. Dünya çapında bazı şirketler yine tüm Dünya çapındaki birçok ulusal ya da uluslar arası fuarların katılımcılarına, ya da (çoğunlukla) faks ve posta yoluyla bilgilerinin teyidini isteyen bir form göndermektedirler. Formun başlığı Bilgi Güncelleme iken form altında oldukça küçük puntolar ile yazılı şekilde belirli bir süre için (genellikle 3 yıl) üyeliği kabul ettiğinizi ve yaklaşık Euro civarında üyelik bedeli ödeyeceğinizi onayladığınızı belirten bir ifade kullanmaktadırlar. Formun başında da fuarı düzenleyen organizatör firmayı ve fuar ismini kullanarak sanki organizatör kuruluşun da iştiraki ile gönderildiği izlenimi verilmektedir. Formda sanki bir sektör web portalı olduğu ve burada firmanızın bilgilerinin ücretsiz yayınladığına istinaden bir takım bilgiler verilmektedir. Sizden yalnızca bilgilerinizin doğru olduğuna dair bu formu doldurup imzalayıp tekrar göndermenizi istemektedirler. FAIR GUIDE / EU BUSINESS / WORLD TRADE GUIDE / WORLD BUSINESS DIRECTORY gibi ve benzeri isimlerle gelen bu formları eğer doldurmuş ve geri göndermişseniz, hiçbir şekilde bu firmalardan gelecek faks, ve mektupları yanıtlamayınız. Bu firmalar sizi uzunca bir süre ve faks yolu ile tekrar tekrar rahatsız etmeye, son ödeme tarihine kadar ödeme yapmaz iseniz borç faizi ile alacak takibine gideceklerine dair tehdide varan biçimde uyaracaklardır. Ancak hiçbir şekilde size telefon açmayacak ya da telefonlarınıza çıkmayacaklardır. Ülkemizde de bu tarz firmalara istinaden bazı Ticaret Odalarında dolandırıcılık sayfaları açılmıştır. Yine ilgili firmalara yönelik internette tarama yaptığınızda benzer şikâyet ve yardım sitelerine ulaşabilirsiniz. Uluslar arası dolandırıcılık yöntemlerinden biri olan, bu şirketlerin bulunduğu ülkelerce de henüz sonuçlandırılamamış bu sorunun şirketimizle hiçbir ilgisi ve bağlantısının bulunmadığını bilginize sunar, yaşamanız olası problemler ve zararlara karşı bu formları dikkate almamanızı önemle rica ederiz. Çalışmalarınızda başarılar diler, saygılar sunarız. CYF FUARCILIK A.Ş.

28 HİZMET H KATILIMCI HİZMETLERİ SİPARİŞ FORMU E.3 Değerli Katılımcımız, Kasım 2016 tarihleri arasında ziyarete açılacak olan 8. Eurasia Plant Fair / Flower Show Istanbul Fuarı stant kurulum ve toplanma çalışmaları sırasında sözleşmenizde belirtilenler dışında kullanacağınız halı, stant malzemesi, forklift gibi hizmetler için belirlenen tarifeye uygun olarak görevlilerimiz tarafından doldurulacak bu formu imzalayarak ilgili hizmetleri alabilirsiniz. Talep edeceğiniz hizmet ya da malzemeyi zamanında ve uygun olarak alabilmeniz için formu imzalı olarak teslim etmeniz önem taşımaktadır. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, CYF FUARCILIK A.Ş. Bu form alandaki kurulum çalışmaları sırasında verilecek siparişlerde geçerlidir. Tüm hizmetler / ürünlerin karşılanması garantisi yoktur ve stoklar elverdiği ölçüde karşılanır. Alandaki siparişler için tüm hizmetler / ürünler liste fiyatları üzerinden %50 zamlı olarak verilir. SİPARİŞ DETAYI Talep edilen malzeme / hizmet Tutar (KDV Hariç) SİPARİŞ ONAYI Siparişi alan CYF Görevlisi / İsim ve İmza / Kaşe Siparişi veren Firma Yetkilisi / İsim ve İmza / Kaşe Bu formu imzalayarak yukarıda detayı verilen malzeme / hizmet siparişimizi ve bu siparişe istinaden belirtilen bakiyemizin CYF Fuarcılık tarafından faturalanmasını ve ödeme yapacağımızı onayladığımızı bildiririz. Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoğlu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKİYE Tel: (Pbx) :

29 NOTLAR N FUARLA İLGİLİ NOTLAR

30 Organizasyon Mustafa Kemal Mah Sok. Gökçeoğlu Plaza No: 7/4 Çankaya - Ankara / TÜRKİYE Tel: (Pbx) :

KATILIMCI EL KİTABI. www.flowershow.com.tr info@cyffuar.com.tr. Istanbul 2015

KATILIMCI EL KİTABI. www.flowershow.com.tr info@cyffuar.com.tr. Istanbul 2015 Istanbul 2015 KATILIMCI EL KİTABI info@cyffuar.com.tr BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR. Değerli Katılımcılarımız, Eurasia Plant

Detaylı

TALEP VE BİLDİRİM FORMLARI

TALEP VE BİLDİRİM FORMLARI TALEP VE BİLDİRİM FORMLARI 12 Katılım Tipi Bildirim Formu FORM A Katılımcı: Fuar Sorumlusu: Katılım Tipi * Lütfen Fuar Katılım Tipi Bildirim Formlarınızı en geç 23 Ekim 2009 tarihine kadar elimizde olacak

Detaylı

E-mail: teknik@ifo.com.tr Faks No: 0212 288 36 11

E-mail: teknik@ifo.com.tr Faks No: 0212 288 36 11 TALEP VE BİLDİRİM FORMLARI 2011 Katılım Tipi Bildirim Formu FORM A Katılım Tipi (Lütfen işaretleyiniz): Standart Stand (İFO tarafından tedarik edilir) (Lütfen FORM B yi doldurunuz.) Özel Dekorasyon (Lütfen

Detaylı

Fuar Adı / Exhibition Name: Fuar Tarihi / Exhibition Date: Katılımcı Adı / Company Name: Salon-Stand No / Hall-Booth No: KİRALIK MALZEME FİYAT LİSTESİ / PRICE LIST FOR RENTAL EQUIPMENT FİYATLAR EURO'DUR

Detaylı

Özel Dekorasyon Firması İletişim Bilgileri:

Özel Dekorasyon Firması İletişim Bilgileri: TALEP VE BİLDİRİM FORMLARI 2011 12 Özel Stand Katılım Bildirim Formu FORM A * Lütfen Özel Stand Katılım Bildirim Formlarınızı en geç 09 Mayıs 2011 tarihine kadar elimizde olacak şekilde ve istenen formatlarda

Detaylı

TALEP VE BİLDİRİM FORMLARI

TALEP VE BİLDİRİM FORMLARI TALEP VE BİLDİRİM FORMLARI 12 Katılım Tipi Bildirim Formu FORM A Katılımcı: Yetkili: Telefon: Fax: E-mail: Fuar Sorumlusu: Cep Tel : Katılım Tipi 1- Standart Modüler Stand kurdurmak istiyoruz. 2a: Stand

Detaylı

TALEP VE BİLDİRİM FORMLARI 2015

TALEP VE BİLDİRİM FORMLARI 2015 TALEP VE BİLDİRİM FORMLARI 2015 Katılım Tipi Bildirim Formu FORM A Katılım Tipi (Lütfen işaretleyiniz): Özel Dekorasyon (Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.) Standart Stand (Standart standlar İFO tarafından

Detaylı

YENi NESiL STAND HiZMETi

YENi NESiL STAND HiZMETi YENi NESiL STAND HiZMETi www.modelstand.com.tr MODEL STAND NEDİR? Model Stand, fuara katılım gösteren firmaların fuar süresince kiralamış oldukları Özel standın standardize edilmiş halidir. Model Stand

Detaylı

TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2014

TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2014 TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2014 Katılım Tipi Bildirim Formu FORM A Katılım Tipi (Lütfen işaretleyiniz): Özel Dekorasyon (Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.) Standart Stand (Standart standlar ĐFO tarafından

Detaylı

FUTURE FISH EURASIA 2010

FUTURE FISH EURASIA 2010 KATILIMCI EL KİTABI FUTURE FISH EURASIA 2010 5. Uluslararası Su Ürünleri İhracat ve İşleme, Akuakültür ve Balıkçılık Teknolojileri Fuarı 16 18 Eylül 2010 Uluslararası İzmir Fuar Alanı Salon 2 Kültürpark

Detaylı

9. Uluslararası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı Kasım 2017

9. Uluslararası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı Kasım 2017 9. Uluslararası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı de Yeni Yerinde %60 Daha Büyük 2325 Kasım İstanbul BEYLİKDÜZÜ FUAR MERKEZİ BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR

Detaylı

REKLAM SPONSORLUK FIRSATLARI. 12. Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför Fuarı 21-23 Nisan 2016

REKLAM SPONSORLUK FIRSATLARI. 12. Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför Fuarı 21-23 Nisan 2016 12. Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför Fuarı 21-23 Nisan 2016 IFM, Istanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy ( Atatürk Havaalanı Karşısı ) REKLAM SPONSORLUK FIRSATLARI 1 Index Led Ekran ( Fuar Kayıt Bankosu

Detaylı

TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2013

TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2013 TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2013 Katılım Tipi Bildirim Formu FORM A Katılım Tipi (Lütfen işaretleyiniz): Özel Dekorasyon Tip 1 (Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.) Standart Stand (Standart standlar

Detaylı

REKLAM SPONSORLUK FIRSATLARI. 13. Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför Fuarı Nisan 2017

REKLAM SPONSORLUK FIRSATLARI. 13. Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför Fuarı Nisan 2017 13. Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför Fuarı 27-29 Nisan 2017 İFM, İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy ( Atatürk Havaalanı Karşısı ) REKLAM SPONSORLUK FIRSATLARI 1 Index Led Ekran ( Fuar Kayıt Bankosu

Detaylı

STANT ALANI ÜCRETİ YENİ ÜRÜN SERGİ ALANI. TÜRKİYE OTELCİLİK ZİRVESİ 15-16 Aralık 2015 STANT ALANI. Ön Kapak içi Reklam. www.zirve2015.

STANT ALANI ÜCRETİ YENİ ÜRÜN SERGİ ALANI. TÜRKİYE OTELCİLİK ZİRVESİ 15-16 Aralık 2015 STANT ALANI. Ön Kapak içi Reklam. www.zirve2015. Ön Kapak içi Reklam YENİ ÜRÜN SERGİ ALANI 3 STANT ALANI ÜCRETİ STANT ALANI STANT ALANI m 50 + KDV den başlayan fiyatlarla * Stant alanı boş olarak teslim edilir. Stant rezervasyonu yaptırmak ve diğer tüm

Detaylı

Katılımcılar Alıcılar ve Distribütörler Konsolosluklar ve Ticari Ataşelikler VIP ler Basın Kurumları Bakanlıklar & Hükümet

Katılımcılar Alıcılar ve Distribütörler Konsolosluklar ve Ticari Ataşelikler VIP ler Basın Kurumları Bakanlıklar & Hükümet REKLAM FIRSATLARI 1- KATALOG İLANI Asansör İstanbul 2013 ün resmi kataloğu bir müşteri el kitabı şeklinde fuar katılımcısı ile ziyaretçiye fuar boyunca yardımcı olacak bir rehber olarak hazırlanmaktadır.

Detaylı

SPONSORLUK SEÇENEKLERİ

SPONSORLUK SEÇENEKLERİ 24-26 Mart 2016 İstanbul Fuar Merkezi 22-23 Mart 2016 SPONSORLUK SEÇENEKLERİ 6. Uluslararası Boya, Boya Hammaddeleri, Yapı Kimyasalları, Yapıştırıcı ve Hammaddeleri, Laboratuvar ve Üretim Ekipmanları Fuar

Detaylı

ÜRÜNLERİMİZ. Sergileme Ekipmanları

ÜRÜNLERİMİZ. Sergileme Ekipmanları ÜRÜNLERİMİZ Aydınlatma Ekipmanları Mobilya Grupları Sergileme Ekipmanları AYDINLATMA EKİPMANLARI Stok Kod No: ARMT.0013 400 W SPOT Stok Kod No: ARMT.0014 500 W SPOT Stok Kod No: ARMT.0010 150 W HELOJEN

Detaylı

GENEL BİLGİLER. Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir;

GENEL BİLGİLER. Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir; GENEL BİLGİLER Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir; Konaklama: Konaklama Merkez Oteli Crown Plaza Oteli dir. Düzenleyen: Uludağ Üniversitesi

Detaylı

Reklam ve Sponsorluk. Alternatifleri. ifwedding.izfas.com.tr

Reklam ve Sponsorluk. Alternatifleri. ifwedding.izfas.com.tr Reklam ve Sponsorluk Alternatifleri ifwedding.izfas.com.tr Dış Mekan Reklam Alternatifleri Açık Sergi Alanı Pano Reklam Alanı ÖZELİKLER: Ölçü: 600x500cm Baskı & Uygulama: İzfaş tarafından yaptırılacaktır.

Detaylı

XIII. ULUSAL HİSTOLOJİ ve EMBRİYOLOJİ KONGRESİ 30 Nisan 3 Mayıs 2016 Çeşme İZMİR KAYIT KONAKLAMA FORMU

XIII. ULUSAL HİSTOLOJİ ve EMBRİYOLOJİ KONGRESİ 30 Nisan 3 Mayıs 2016 Çeşme İZMİR KAYIT KONAKLAMA FORMU Kayıt konaklama formunu doldurarak, aşağıdaki iletişim bilgileri ile a iletmenizi rica ederiz. Göksu Evleri Çamlık Cad. No:191, Anadolu Hisarı, İstanbul-Türkiye Faks: +90 (216) 46540 48 : thed@eaorganizasyon.com.tr

Detaylı

SPONSORLUK FIRSATLARI

SPONSORLUK FIRSATLARI SPONSORLUK FIRSATLARI Geniş bir yelpazeden oluşan sponsorluk fırsatlarıyla Avrasya Ambalaj Fuarı nda üst düzey ziyaretçi profiline markanızın bilinirliğini artırma fırsatı yakalayın. 5 farklı paketimizden

Detaylı

İÇİNDEKİLER SPONSORLUK OLANAKLARI...3 REKLAM OLANAKLARI...6

İÇİNDEKİLER SPONSORLUK OLANAKLARI...3 REKLAM OLANAKLARI...6 İÇİNDEKİLER SPONSORLUK OLANAKLARI...3 REKLAM OLANAKLARI...6 SPONSORLUK OLANAKLARI SPONSORLARA SAĞLANACAK ORTAK HİZMETLER Yaka Kartı Sponsoru veya Kayıt Alanı Sponsoru olarak HPKON 2017 Fuarı na katılan

Detaylı

Sponsorluk ve Reklam Dosyası. Fuarcılık ve Organizasyon

Sponsorluk ve Reklam Dosyası. Fuarcılık ve Organizasyon Sponsorluk ve Reklam Dosyası 2016 İstanbul Airshow 27-30 Eylül 2018 Atatürk Havalimanı Sponsorluk ve Reklam Sponsorluk ve reklam başvurusu için dosyanın ekinde ki Sponsorluk ve Reklam Başvuru Formu doldurup

Detaylı

TANITIM OLANAKLARI www.growtech.com.tr

TANITIM OLANAKLARI www.growtech.com.tr TANITIM OLANAKLARI www.growtech.com.tr Organizasyon FUAR DAVETİYESİ 300.000 adet basılacak olan davetiye katılımcı firmalara, kamu kuruluşlarına, üniversitelere, sektör dernek ve birliklerine, sektör dergileri

Detaylı

GENEL BİLGİLER. Tarih : 23. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, Mart 2017 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir;

GENEL BİLGİLER. Tarih : 23. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, Mart 2017 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir; GENEL BİLGİLER Tarih : 23. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 10-12 Mart 2017 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir; Konaklama: Konaklama Merkez Oteli Crown Plaza Oteli dir. Düzenleyen: Uludağ Üniversitesi

Detaylı

ÜRÜNLERİMİZ. Stand. Ekipmanları

ÜRÜNLERİMİZ. Stand. Ekipmanları ÜRÜNLERİMİZ Aydınlatma Ekipmanları Stand Mobilyaları Stand Ekipmanları AYDINLATMA EKİPMANLARI Stok Kod No: ARMT.0013 400 W SPOT Stok Kod No: ARMT.0014 500 W SPOT Stok Kod No: ARMT.0010 150 W HELOJEN SPOT

Detaylı

TÜRKİYE MÜZİK VE DANS FUARI 2015 08-11.10.2015. Müzik, Dans ve Sahne Ekipmanları, Etkinlik Organizasyonu ve İletișim Teknolojileri Fuarı ORGANİZATÖR

TÜRKİYE MÜZİK VE DANS FUARI 2015 08-11.10.2015. Müzik, Dans ve Sahne Ekipmanları, Etkinlik Organizasyonu ve İletișim Teknolojileri Fuarı ORGANİZATÖR TÜRKİYE MÜZİK VE DANS FUARI 2015 08-11.10.2015 Müzik, Dans ve Sahne Ekipmanları, Etkinlik Organizasyonu ve İletișim Teknolojileri Fuarı ORGANİZATÖR HKF FUARCILIK A.Ș. Barbaros Bulvarı 163/2 34349 Beșiktaș/

Detaylı

MAGROTEX 17 ULUSLARARASI MARDİN TARIM VE GIDA FUARI FUAR İÇİ ÖZEL TANITIM DOSYASI

MAGROTEX 17 ULUSLARARASI MARDİN TARIM VE GIDA FUARI FUAR İÇİ ÖZEL TANITIM DOSYASI MAGROTEX 17 ULUSLARARASI MARDİN TARIM VE GIDA FUARI FUAR İÇİ ÖZEL TANITIM DOSYASI TARIM GIDA HAYVANCILIK MAKİNE 06-09 NİSAN 2017 MARDİN FUAR ALANI www.mardinfuarlari.com www.zümrütfuarcilik.com.tr Organizasyon

Detaylı

P R I N T E X P O 3DTURKEY

P R I N T E X P O 3DTURKEY 3. TEKNOLOJİDE BÜYÜK DEĞİŞİM BAŞLIYOR PARÇASI OLMAYA VAR MISINIZ? SPONSORLUK DOSYASI Demos Fuarcılık ve Organizasyon A.Ş. www.demosfuar.com.tr - info@demosfuar.com.tr E X H I B I T I O N SPONSORLUK DOSYASI

Detaylı

GIDA, MERSİN 8. ULUSLARARASI. GIDA TEKNOLOJİLERİ ve PAKETLEME. Sponsorluk Dosyası 17-20 NİSAN 2014. GAP ve Orta Doğu nun Dünyaya Açılan Kapısı:

GIDA, MERSİN 8. ULUSLARARASI. GIDA TEKNOLOJİLERİ ve PAKETLEME. Sponsorluk Dosyası 17-20 NİSAN 2014. GAP ve Orta Doğu nun Dünyaya Açılan Kapısı: MERSİN 8. ULUSLARARASI GIDA, GIDA TEKNOLOJİLERİ ve PAKETLEME 17-20 NİSAN 2014 Yenişehir Fuar Merkezi Sponsorluk Dosyası GAP ve Orta Doğu nun Dünyaya Açılan Kapısı: BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TÜRKİYE

Detaylı

WOW Hotel & Convention Center İstanbul www.icsgistanbul.com

WOW Hotel & Convention Center İstanbul www.icsgistanbul.com KATILIMCI KILAVUZU WOW Hotel & Convention Center İstanbul www.icsgistanbul.com Düzenleyen Organizasyon BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) İZNİ İLE DÜZENLENMEKEDİR.

Detaylı

GENEL BİLGİLER. Dernek Başkanı : Prof. Dr. Mert Şentürk Istanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

GENEL BİLGİLER. Dernek Başkanı : Prof. Dr. Mert Şentürk Istanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi GENEL BİLGİLER Tarih :21. GÖĞÜS KALP DAMAR ANESTEZİ ve YOĞUN BAKIM DERNEĞİ Ulusal Kongresi, 23-26 Nisan tarihleri arasında Perissia Otel Kapadokya da gerçekleşecektir. Konaklama: Konaklama Merkez Oteli

Detaylı

BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) İZNİ İLE DÜZENLENMEKTEDİR.

BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) İZNİ İLE DÜZENLENMEKTEDİR. . EVLİLİK HAZIRLIKLARI, EV GEREÇLERİ VE MOBİLYA FUARI 10-14 NİSAN 201 TRABZON DÜNYA TİCARET MERKEZİ BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) İZNİ İLE DÜZENLENMEKTEDİR.

Detaylı

: Prof. Dr. Mert Şentürk Istanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

: Prof. Dr. Mert Şentürk Istanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi GENEL BİLGİLER Tarih :22. GÖĞÜS KALP DAMAR ANESTEZİ ve YOĞUN BAKIM DERNEĞİ Ulusal Kongresi, 21-24 Nisan tarihleri arasında Liberty Hotels Lykia Fethiye de gerçekleşecektir. Konaklama: Konaklama Merkez

Detaylı

4 SPONSORLUK DOSYASI

4 SPONSORLUK DOSYASI 4 SPONSORLUK DOSYASI 4-6 Şubat 2016 İstanbul Neden Partner Olmalısınız? Yeni müşteriler kazanma ve yeni iş fırsatları yaratma Sektörde öncü olan konuşmacılara erişme Sektör öncüleri ile fikirlerinizi paylaşma

Detaylı

GENEL BİLGİLER. Kongre Tarihi ve Yeri

GENEL BİLGİLER. Kongre Tarihi ve Yeri GENELBİLGİLER KongreTarihiveYeri KEPAN2011Kongresi30Mart 3Nisan2011tarihleriarasındaMaritimPineBeachOtel Antalya da gerçekleştirilecektir. KongreKurulları Düzenleyen KlinikEnteralParenteralNütrisyonDerneği

Detaylı

Saygıdeğer Üreticiler, Değerli Paydaşlar,

Saygıdeğer Üreticiler, Değerli Paydaşlar, SPONSORLUK DOSYASI Saygıdeğer Üreticiler, Değerli Paydaşlar, Son yıllarda Türk yumurta sektörü gösterdiği gelişim ile dünyada dikkat çekmekte ve dünya yumurta üretimindeki konumunu korumaktadır. Sektörümüz

Detaylı

MAGROTEX 15 RESMİ SPONSORLUK DOSYASI. www.mardintarimfuari.com MAGROTEX MAR 16-19 NİSAN 2015 MOVAPARK MARDİN FUAR ALANI. www.mardintarimfuari.

MAGROTEX 15 RESMİ SPONSORLUK DOSYASI. www.mardintarimfuari.com MAGROTEX MAR 16-19 NİSAN 2015 MOVAPARK MARDİN FUAR ALANI. www.mardintarimfuari. 15 RESMİ SPONSORLUK DOSYASI TARIM GIDA HAYVANCILIK MAKİNE HİZMET www.mardintarimfuari.com 2. Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı 16-19 NİSAN MOVAPARK MARDİN FUAR ALANI www.mardintarimfuari.com Organizasyon

Detaylı

Sponsorluk Fırsatları

Sponsorluk Fırsatları Sponsorluk Fırsatları Geniş Yelpazeden Oluşan 5 Farklı Paket Seçeneği Ayrıca diğer opsiyonlar için lütfen sponsorluk menusunu inceleyiniz! Satış Maksimize+ Yüksek Görünürlük + Marka Konumlandırma Sponsorlu

Detaylı

Reklam ve Sponsorluk Alternatifleri

Reklam ve Sponsorluk Alternatifleri Reklam ve Sponsorluk Alternatifleri Dış Mekan Reklam Alternatifleri Ana Giriş Krom Pano ÖZELLİKLER: Ölçü: 590x295cm Baskı, Uygulama ve Söküm: Firma tarafından yaptırılacaktır. Malzeme: Blackback branda

Detaylı

sedefgrup Stant Ekipmanları: 1 Stand Equipment: 1 Beyaz Ahşap Masa White Wooden Table r = 75 cm & h = 75 cm

sedefgrup Stant Ekipmanları: 1 Stand Equipment: 1 Beyaz Ahşap Masa White Wooden Table r = 75 cm & h = 75 cm Stant Ekipmanları: 1 Stand Equipment: 1 103 Beyaz Ahşap Masa White Wooden Table r = 75 cm & h = 75 cm 104 Metal Masa Metal Table w = 70, L = 70, h = 75 cm 105 Beyaz Ahşap Masa White Wooden Table w = 80,

Detaylı

Değerli İş Dünyası Temsilcileri,

Değerli İş Dünyası Temsilcileri, SPONSORLUK DOSYASI Değerli İş Dünyası Temsilcileri, Tüm Kuruyemiş Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TÜKSİAD) 2008 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan bu yana üye sayısını sürekli artırmış ve faaliyetlerinin

Detaylı

Saygıdeğer Üreticiler, Değerli Paydaşlar,

Saygıdeğer Üreticiler, Değerli Paydaşlar, SPONSORLUK DOSYASI Saygıdeğer Üreticiler, Değerli Paydaşlar, Son yıllarda Türk yumurta sektörü gösterdiği gelişim ile dünyada dikkat çekmekte ve dünya yumurta üretimindeki konumunu korumaktadır. Sektörümüz

Detaylı

Katılımcı Kılavuzu. 28-29 Nisan 2014. www.intergeo-eurasia.com. www.seismic-safety.net E U R ASIA

Katılımcı Kılavuzu. 28-29 Nisan 2014. www.intergeo-eurasia.com. www.seismic-safety.net E U R ASIA Connecting Global Competence Katılımcı Kılavuzu E U R ASIA Konferans ve Fuar www.intergeo-eurasia.com www.seismic-safety.net 28-29 Nisan 2014 WOW Kongre Merkezi, İstanbul Ziyaret Saatleri 10:00-18:00 Organizasyon

Detaylı

IFWEDDING FASHION İZMİR

IFWEDDING FASHION İZMİR www.fuarizmir.com.tr IFWEDDING FASHION İZMİR TANITIM ALTERNATiFLERi DIŞ MEKAN REKLAM ALTERNATiFLERi A Fotoselli Kapı Giydirme Alınlık Ölçüsü: 380x48 cm Alınlık Yan Ölçüleri: 120x46cm Kapı Ölçüsü: 80x227cm

Detaylı

Doğal Taş & Ürünleri Fuarı 28-31 Mayıs 2015 Antalya Fuar Merkezi / TÜRKİYE

Doğal Taş & Ürünleri Fuarı 28-31 Mayıs 2015 Antalya Fuar Merkezi / TÜRKİYE Turkey Stone Sponsorluk Kiti www.turkeystonexpo.com K.Bakkalköy Mh. Koca Sinan Cd. Gümrükçü Sk. N:8 Ataşehir, İstanbul T: 0 216 575 28 28 - F: 0 216 575 11 01-02 www.pyramidsfair.com info@pyramidsfair.com

Detaylı

Destek veren kuruluşlar

Destek veren kuruluşlar Destek veren kuruluşlar Kocaeli Artistik Kuaförler Derneği Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Terziler Odası MOBESKO Teknoloji Bilişim Ses Sistemleri Bu fuara ait defilenin ses ve ışık sistemleri

Detaylı

S pons or l uk Al ternatifle r i

S pons or l uk Al ternatifle r i MARBLE BÜYÜMEYE DEVAM EDIYOR... 23-26 MART 2016 Re k l a m v e S pons or l uk Al ternatifle r i m a r b l e. i z f a s. c o m. t r Dış Mekan Reklam Alternatifleri Ana Giriş Kübik Karkas ÖZELİKLER: Ölçü:

Detaylı

18-21 KASIM 2015-İSTANBUL. www.turkeyhealth.net SILENCE İSTANBUL HOTEL & KONGRE MERKEZİ. Düzenleyenler. Destekleyenler

18-21 KASIM 2015-İSTANBUL. www.turkeyhealth.net SILENCE İSTANBUL HOTEL & KONGRE MERKEZİ. Düzenleyenler. Destekleyenler 18-21 KASIM 2015-İSTANBUL SILENCE İSTANBUL HOTEL & KONGRE MERKEZİ Düzenleyenler Destekleyenler www.turkeyhealth.net a- B- C- D- E- F- G- H- I- J- Ana Sponsorluk Altın Sponsorluk Gümüş Sponsorluk Bronz

Detaylı

KATiLiM BAŞVURU FORMU

KATiLiM BAŞVURU FORMU o ULUSLARARASI TEKSTİL MAKİNELERİ FUARI ITM 201 B'e katılacak olan firmaların, katılım tutarlarının %20'sini başvuruları sürecinde peşin olarak ödemeleri gerekmektedir. Fuar katılım başvuru formunu doldurup

Detaylı

SPONSORLUK SEÇENEKLERİ BİRİNİZ BİN OLSUN! www.artkim.com.tr

SPONSORLUK SEÇENEKLERİ BİRİNİZ BİN OLSUN! www.artkim.com.tr SPONSORLUK SEÇENEKLERİ BİRİNİZ BİN OLSUN! "Chem Show Eurasia Sponsorluk Seçenekleri" Sponsorluk seçeneklerinin size sunduğu fırsatlar sonucu fuar alanında marka tanınırlığınızı optimum bir noktaya taşıyarak,

Detaylı

SPONSORLUK SEÇENEKLERİ

SPONSORLUK SEÇENEKLERİ Uluslararası Kimya Sanayi Fuarları SPONSORLUK SEÇENEKLERİ 08-10 Kasım 2018 İstanbul Fuar Merkezi Medya Partneri İş Birliği ile Destekleyen Organizatör K mya Sektör Platformu ve Üyeler BU FUAR 5174 SAYILI

Detaylı

ZİRVE EV SAHİBİ / STRATEJİK ORTAK (46.500 )

ZİRVE EV SAHİBİ / STRATEJİK ORTAK (46.500 ) ZİRVE EV SAHİBİ / STRATEJİK ORTAK (46.500 ) SÜRDÜRÜLEBİLİR GELECEK SPONSORU (25.500 ) ANA SPONSORLAR (21.500 ) SPONSORLAR (17.000 ) ÖĞLE YEMEĞİ EV SAHİPLİĞİ / AKŞAM KOKTEYLİ EV SAHİPLİĞİ/ İKRAM EV SAHİPLİĞİ

Detaylı

7. ULUSLARARASI LED S STEMLER, TEKNOLOJ VE UYGULAMALARI FUARI REKLAM VE TANITIM SEÇENEKLER

7. ULUSLARARASI LED S STEMLER, TEKNOLOJ VE UYGULAMALARI FUARI REKLAM VE TANITIM SEÇENEKLER , REKLAM VE TANITIM SEÇENEKLER HOL BAYRAKLAMA Salonlarda rmanızın yerinin belli olması için ve/veya tüm fuar alanında tanıtımınızı yapmak için koridorlarda tavandan asılması sureti ile bayraklama çalışması

Detaylı

Katılımcı Kılavuzu. Sürdürülebilir, güvenli şehirler için yapı malzemeleri ve teknolojileri fuarı. 25 27 Şubat 2016 ICC İstanbul, Türkiye

Katılımcı Kılavuzu. Sürdürülebilir, güvenli şehirler için yapı malzemeleri ve teknolojileri fuarı. 25 27 Şubat 2016 ICC İstanbul, Türkiye Connecting Global Competence www.sesa-build.com ICC İstanbul, Türkiye Organizasyon MMI Eurasia Fuarcılık powered by supported by Katılımcı Kılavuzu İÇİNDEKİLER PAGE. GENEL BİLGİ..Fuar Künyesi..Organizatör

Detaylı

Açılış Töreni. Firmalara katkı miktarındaki yüksekliğe göre stand seçimi sağlanacaktır

Açılış Töreni. Firmalara katkı miktarındaki yüksekliğe göre stand seçimi sağlanacaktır KONGRE DÜZENLEME KURULU Prof. Dr. Necdet Kuyucu Prof. Dr. Ener Çağrı Dinleyici Prof. Dr. Metehan Özen Prof. Dr. Ateş Kara GENEL BİLGİLER Tarih 05-08 Nisan 2015 Konge Dili Yer Türkçe Konge ( Tahmini ) Katılımcı

Detaylı

SPONSORLUK SEÇENEKLERİ

SPONSORLUK SEÇENEKLERİ SPONSORLUK SEÇENEKLERİ 10-12 Kasım 2016 FARKINIZI YARATIN Türkiye ve Avrasya nın En Geniş Kapsamlı Kimya Platformu, 7. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı Chem Show Eurasia 2016 da bütün sektörün gözleri

Detaylı

BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR.

BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR. MAYIS 06-07-08 CUMA - CUMARTESİ PAZAR Destekleyen Kurum ve Kuruluşlar Mavi Fuarcılık Organizasyonudur. TÜSHAD Sponsorluk Dosyası BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ)

Detaylı

Doğalgazın Geleceğine Köprü

Doğalgazın Geleceğine Köprü Paketleri (4 paket mevcuttur) Ana Kongre Medya VIP Katılım Hakkı Temsilci Çantası Diğer Ayrıcalık 40 m 2 Boş Sergi Standı sağlanacaktır. Kongrede 1 kişiye sunum yapabilme hakkı Ulusal ve Uluslararası basına

Detaylı

SPONSORLUK GENEL BİLGİLER

SPONSORLUK GENEL BİLGİLER 19-22 Mayıs 2016 tarihlerinde ANKARA BAL ve ARICILIK FUARI ATO Congresium Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı nda ATİS Fuarcılık A.Ş. tarafından gerçekleştirilecektir. Arı yetiştirici birlikleri, bal üreticileri

Detaylı

STAND TASARIM KATALOĞU

STAND TASARIM KATALOĞU STAND TASARIM KATALOĞU INHOUSE Hakkında INHOUSE DESIGN departmanı, Hannover Messe International Istanbul tarafından standlarının kurumsal imajlarına uygun, efektif bir şekilde tasarlanmasını ve uygulanmasını

Detaylı

8. Uluslar Arası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı

8. Uluslar Arası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı 7. Uluslar Arası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı 8. Uluslar Arası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı 24-27 Kasım 2016 İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy - İSTANBUL

Detaylı

Yaka Kartı Toplantı düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı takılması rica olunur.

Yaka Kartı Toplantı düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı takılması rica olunur. SPONSORLUK DOSYASI GENEL BİLGİLER Toplantı Merkezi Ondokuz Mayıs Üniversitesi/ Samsun Toplantı Tarihi 7-9 Ekim 2015 Toplantı Dili Toplantı dili Türkçe dir. Web Sayfası Toplantı resmi sitesi olan www.labaratuvarhayvanlarıbilimikongresi.org

Detaylı

PLATİN SPONSOR: 40 000

PLATİN SPONSOR: 40 000 PLATİN SPONSOR: 40 000 Bu paket firmanızın etkinliğe en üst düzeyde katılımını sağlayan fiili bir ortaklıktır. Sizin tercihleriniz doğrultusunda önceden planlanmış ve onaylanmış toplantı programı. Tüm

Detaylı

T.C. EKONOMİ BAKANLIĞI YURT DIŞI FUAR ORGANİZASYONU BAŞVURU FORMU

T.C. EKONOMİ BAKANLIĞI YURT DIŞI FUAR ORGANİZASYONU BAŞVURU FORMU EK- 1 T.C. EKONOMİ BAKANLIĞI YURT DIŞI FUAR ORGANİZASYONU BAŞVURU FORMU Notlar: a. Cevaplan 10 punto ile elektronik ortamda yazınız ve verilen boşluklarla sınırlı kalmayınız. b. Talep edilen her bir fuar

Detaylı

SPONSORLUK SEÇENEKLERİ

SPONSORLUK SEÇENEKLERİ 5. Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı 3. Uluslararası Kompozit Sanayi Fuarı 9-11 Kasım 2017 İstanbul Fuar Merkezi SPONSORLUK SEÇENEKLERİ Medya Partneri İş Birliği ile Destekleyen Organizatör Kimya Sektör

Detaylı

World Travel Market 2012 Katılım Bilgileri

World Travel Market 2012 Katılım Bilgileri 14/08/2012 World Travel Market 2012 Katılım Bilgileri 5-8 Kasım 2012 tarihleri arasında Londra-Excel Fuar alanında gerçekleşecek olan World Travel Market Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına Türkiye

Detaylı

World Travel Market 2013 Katılım Bilgileri

World Travel Market 2013 Katılım Bilgileri World Travel Market 2013 Katılım Bilgileri 4-7 Kasım 2013 tarihleri arasında Londra-Excel Fuar alanında gerçekleşecek olan World Travel Market Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına Türkiye standında katılmak

Detaylı

13 16 Ekim 2016 İSTANBUL FUAR MERKEZİ (CNR) Hall 5 6 7

13 16 Ekim 2016 İSTANBUL FUAR MERKEZİ (CNR)  Hall 5 6 7 13 16 Ekim 2016 İSTANBUL FUAR MERKEZİ (CNR) www.bayimolurmusun.com Hall 5 6 7 DEĞERLİ KATILIMCIMIZ; 14.Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı Medya Fors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD işbirliği

Detaylı

Sponsorluk Dosyası 1

Sponsorluk Dosyası 1 Sponsorluk Dosyası 1 www.tuad.org.tr I www.arastirmazirvesi.com 2 ARAŞTIRMA ZİRVESİ Geçmiş Araştırma Zirvelerine Sponsor Olan Bazı Araştırmaverenler 3 ARAŞTIRMA ZİRVESİ 4 ARAŞTIRMA ZİRVESİ 5 ARAŞTIRMA

Detaylı

Reklam ve Sponsorluk. Alternatifleri. minex.izfas.com.tr

Reklam ve Sponsorluk. Alternatifleri. minex.izfas.com.tr 2017 Reklam ve Sponsorluk Alternatifleri minex.izfas.com.tr İç Mekan Reklam Alternatifleri Kırlangıç Flama Fuaye ÖZELİKLER: Ölçü: 150x400cm Baskı, Uygulama ve Demontaj: Firma tarafından yaptırılacaktır.

Detaylı

25-29 NİSAN 2012 MARDAN PALACE - KUNDU/ ANTALYA SPONSORLUK DOSYASI

25-29 NİSAN 2012 MARDAN PALACE - KUNDU/ ANTALYA SPONSORLUK DOSYASI 25-29 NİSAN 2012 MARDAN PALACE - KUNDU/ ANTALYA SPONSORLUK DOSYASI ORGANİZASYON www.ohsadkurultayi.org www.ohsadkurultayi.org SPONSORLUK DOSYASI TÜRKİYE SAĞLIK SEKTÖRÜ YİNE ANTALYA DA BULUŞUYOR! Özel Hastaneler

Detaylı

KONGRESi ULUSAL Nisan Kapadokya - Nevşehir ULUSLARARASI KATILIMLI. SPONSORLUK DOSYASI

KONGRESi ULUSAL Nisan Kapadokya - Nevşehir ULUSLARARASI KATILIMLI.  SPONSORLUK DOSYASI ULUSAL KONGRESi ULUSLARARASI KATILIMLI 13-16 Nisan 2017 Perissia Hotel & Convention Center Kapadokya - Nevşehir www.endouroloji2017.org SPONSORLUK DOSYASI GENEL BİLGİLER KONGRE ADI: 12. Ulusal Endoüroloji

Detaylı

1. Dünya Sulama Forumu

1. Dünya Sulama Forumu 1. Dünya Sulama Forumu & 64. İcra Konseyi Toplantıları SULAMA VE DRENAJ TÜRK MİLLİ KOMİTESİ 1. Dünya Sulama Forumu & 64. İcra Konseyi Toplantıları 1. Dünya Sulama Forumu First 29 Eylül - 03 Ekim 2013 MARDİN

Detaylı

SPONSORLUK TÜRLERİ VE KALEMLERİ

SPONSORLUK TÜRLERİ VE KALEMLERİ Sayın İlgili; Birliğimizin Kasım 2009 dan beri bağlı üye (affiliate member) statüsünde üyesi bulunduğu ve Mart 2012 den beri de Bağlı Üyeler Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürüttüğü Birleşmiş

Detaylı

Burkon Kongre & Organizasyon Tel: 0224 233 40 00 Fax: 0224 233 80 00 merve.rodoper@burkon.com www.burkon.com

Burkon Kongre & Organizasyon Tel: 0224 233 40 00 Fax: 0224 233 80 00 merve.rodoper@burkon.com www.burkon.com 10. ULUDAĞ PEDİATRİ KIŞ KONGRESİ ÖZET FİYAT LİSTESİ Stand ( 6m2) 3.500 Euro 6 Konuşmacı Karşılığı Stand 3.300 Euro + Ulaşım Baskılı Materyaller Paket 8.000 Euro 2. Duyuru Reklam ( Postalama Ücreti Dâhil)

Detaylı

Reklam. Alternatifleri. www.travelturkeyexpo.com

Reklam. Alternatifleri. www.travelturkeyexpo.com Reklam Alternatifleri www.travelturkeyexpo.com Dış Mekan Reklam Alternatifleri Açık Sergi Alanı Pano Reklam Alanı ÖZELİKLER: Ölçü: 600x500cm Baskı & Uygulama: Organizatör tarafından yaptırılacaktır. Tasarım

Detaylı

ULUSLARARASI KUM HEYKEL FESTİVALİ 2007 - ANTALYA SPONSORLUK BİLGİ NOTU

ULUSLARARASI KUM HEYKEL FESTİVALİ 2007 - ANTALYA SPONSORLUK BİLGİ NOTU ULUSLARARASI KUM HEYKEL FESTİVALİ 2007 - ANTALYA SPONSORLUK BİLGİ NOTU Projenin Adı: 2. ULUSLARARASI ANTALYA KUM HEYKEL FESTİVALİ, BEACHPARK 2007 Projenin Teması: 1001 gece masalları Projenin konusu: Dünyada

Detaylı

14-16 OCAK 2016 SPONSORLUK DOSYASI. WOW Convention Center, Istanbul / Türkiye 7. ENERJİ VERİMLİLİĞİ FORUMU VE FUARI. www.evf.gov.tr info@evf.gov.

14-16 OCAK 2016 SPONSORLUK DOSYASI. WOW Convention Center, Istanbul / Türkiye 7. ENERJİ VERİMLİLİĞİ FORUMU VE FUARI. www.evf.gov.tr info@evf.gov. 6 6 5. RİMLİLİĞİ FORUMU VE FUARI SPONSORLUK DOSYASI 14-16 OCAK 2016 WOW Convention Center, Istanbul / Türkiye www.evf.gov.tr info@evf.gov.tr FORUM HAKKINDA Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ndan üst

Detaylı

ACE of M.I.C.E. EXHIBITION 2016 REKLAM VE TANITIM KATEGORİLERİ

ACE of M.I.C.E. EXHIBITION 2016 REKLAM VE TANITIM KATEGORİLERİ ACE of M.I.C.E. EXHIBITION 2016 REKLAM VE TANITIM KATEGORİLERİ Sponsorluk kategorilerine ilişkin detaylı bilgi almak ve özel sponsorluk talepleriniz için Turizm Medya Grubu ile sales@ameistanbul.com adresinden

Detaylı

SPONSORLUK VE REKLAM SEÇENEKLERİ

SPONSORLUK VE REKLAM SEÇENEKLERİ perspective of the future SPONSORLUK VE REKLAM SEÇENEKLERİ the future perspective of SECURITY 18. ULUSLARARASI GÜVENLİK VE RFID FUARI the future perspective of FIRE RESCUE 18. ULUSLARARASI YANGIN, ACİL

Detaylı

16-17 Nisan 2015 Wyndham Grand Hotel Noktaları Birleştirmek

16-17 Nisan 2015 Wyndham Grand Hotel Noktaları Birleştirmek 1 16-17 Nisan 2015 Wyndham Grand Hotel Noktaları Birleştirmek 2 WYNDHAM GRAND HOTEL WYNDHAM GRAND LEVENT- İSTANBUL 16-17 NİSAN 2015 3 BEDELLİ SPONSORLUKLAR ANA SPONSOR (SATILDI) 50.000 TL 36 m 2 stand

Detaylı

20.SANTEK Yapı Dekorasyon ve Mobilya Fuarı / 05-08 Mayıs 2016

20.SANTEK Yapı Dekorasyon ve Mobilya Fuarı / 05-08 Mayıs 2016 Detay Fuarcılık Organizasyon ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti HAKKIMIZDA Detay Fuarcılık Organizasyon & Tanıtım Hizmetleri Limited Şirketi TOBB- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği nin Y-276 numaralı Yurtiçinde

Detaylı

Toplantı Merkezi Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Binası Konferans Salonu, Cumhuriyet Yerleşkesi, ORDU

Toplantı Merkezi Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Binası Konferans Salonu, Cumhuriyet Yerleşkesi, ORDU SPONSORLUK DOSYASI GENEL BİLGİLER Toplantı Merkezi Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Binası Konferans Salonu, Cumhuriyet Yerleşkesi, ORDU Toplantı Tarihi 3-4 Haziran 2016 Toplantı Dili Toplantı

Detaylı

11. Uluslararası İnşaat Malzemeleri Yapı Yenileme Fuarı. Sezon Başlangıcındaki Tek Başkent Buluşması

11. Uluslararası İnşaat Malzemeleri Yapı Yenileme Fuarı. Sezon Başlangıcındaki Tek Başkent Buluşması ANKARA 2017 www.yapidecor.com.tr 11. Uluslararası İnşaat Malzemeleri Yapı Yenileme Fuarı Sezon Başlangıcındaki Tek Başkent Buluşması 20-23 NİSAN 2017 Mustafa Kemal Mahallesi 2143. Sokak Gökçeoğlu Plaza

Detaylı

10. ULUSLARARASI LED SİSTEMLERİ, TEKNOLOJİLERİ, UYGULAMALARI VE LED AYDINLATMA FUARI 25-28 EYLÜL 2014. istanbul fuar merkezi (ifm) www.ledfuari.

10. ULUSLARARASI LED SİSTEMLERİ, TEKNOLOJİLERİ, UYGULAMALARI VE LED AYDINLATMA FUARI 25-28 EYLÜL 2014. istanbul fuar merkezi (ifm) www.ledfuari. 10. ULUSLARARASI LED SİSTEMLERİ, TEKNOLOJİLERİ, UYGULAMALARI VE LED AYDINLATMA FUARI 25-28 EYLÜL 2014 istanbul fuar merkezi (ifm) www.ledfuari.com SPONSORLUK SEÇENEKLERİ Yaka İpi Sponsorluğu VESTEL Yaka

Detaylı

5-6 ARALIK. Uluslararası Istanbul Hazır Ambalajlı Mamul Kongre ve Sergisi

5-6 ARALIK. Uluslararası Istanbul Hazır Ambalajlı Mamul Kongre ve Sergisi 5-6 ARALIK 2013 Uluslararası Istanbul Hazır Ambalajlı Mamul Kongre ve Sergisi Uluslararası İstanbul Hazır Ambalajlı Mamul Kongre ve Sergisi Sponsorluk Paketleri ELMAS SPONSORLUK Iki (2) Premium Paket Mevcuttur

Detaylı

14.TABRIZ MED INT.EXHIBITION

14.TABRIZ MED INT.EXHIBITION 14.TABRIZ MED INT.EXHIBITION FUAR TARİHİ 04-07 EYLÜL 2014 TUR TARİHİ 03-08 EYLÜL 2014 Türk Hava Yolları ile direkt uçuş; 03 EYLÜL 2014 TK882 SEFER SAYILI UÇAĞ I I LE 00:25 DE TEBRI Z E HAREKET VARIŞ 04:25

Detaylı

AKDENİZ İHRACATÇI BİRLİKLERİ İSKENDERUN İRTİBAT BÜROSU İLE İLGİLİ YAPILACAK OLAN ÇALIŞMALARIN İÇERİĞİNE DAİR AÇIKLAMALAR

AKDENİZ İHRACATÇI BİRLİKLERİ İSKENDERUN İRTİBAT BÜROSU İLE İLGİLİ YAPILACAK OLAN ÇALIŞMALARIN İÇERİĞİNE DAİR AÇIKLAMALAR AKDENİZ İHRACATÇI BİRLİKLERİ İSKENDERUN İRTİBAT BÜROSU İLE İLGİLİ YAPILACAK OLAN ÇALIŞMALARIN İÇERİĞİNE DAİR AÇIKLAMALAR 1. Kırım, Sökme ve Temizlik Zemin katta duvarda yer alan ahşaplar sökülecek, projeye

Detaylı

12. Ulusal Tıbbi Genetik Kongresi Düzenleme Kurulu. Organizasyon ve İletişim. 12. Ulusal Tıbbi Genetik Kongresi Başkanı

12. Ulusal Tıbbi Genetik Kongresi Düzenleme Kurulu. Organizasyon ve İletişim. 12. Ulusal Tıbbi Genetik Kongresi Başkanı 12. Ulusal Tıbbi Genetik Kongresi Düzenleme Kurulu Dr. Sırrı ÇAM Dr. Serdar CEYLANER Dr. Tahsin YAKUT Dr. Sırrı ÇAM Dr. İbrahim AKALIN Dr. Mustafa ÖZEN Dr. Yavuz ŞAHİN Dr. Hakan ULUCAN 12. Ulusal Tıbbi

Detaylı

II. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı

II. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı II. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı ELMAS SPONSORLUK Üç (3) Premium Paket Mevcuttur Sponsorluk Paketleri Etkinlik boyunca maksimum sergileme imkanları sağlayan benzersiz bir premium

Detaylı

SPONSORLUK GENEL BİLGİLER

SPONSORLUK GENEL BİLGİLER SPONSORLUK GENEL BİLGİLER Logo Stant Davetiye Web Katalog ANA SPONSOR 4/4 24m² 100 Evet 2 Sayfa KATILIMCI/ZİYARETÇİ YAKA KARTI SPONSORU 3/4-50 Evet - BASIN SPONSORU 3/4 12m² 50 Evet 1 Sayfa İLETİŞİM SPONSORU

Detaylı

SPONSORLUK SEÇENEKLERİ

SPONSORLUK SEÇENEKLERİ 7. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı SPONSORLUK SEÇENEKLERİ 10-12 Kasım 2016 FARKINIZI YARATIN Türkiye ve Avrasya nın En Geniş Kapsamlı Kimya Platformu, 7. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı Chem

Detaylı

27. Ulusal Kimya Kongresi

27. Ulusal Kimya Kongresi CANAKKALE ONSEKIZ MART UNIVERSITESI 1 9 9 2 TÜRKİYE KİMYA DERNEĞİ 27. Ulusal Kimya Kongresi 23-28 Ağustos 2015 ÇANAKKALE DESTEK DOSYASI KİMYA 2015 100. Y I L www.kimya2015.org DİZİN Genel Bilgiler 2 Destek

Detaylı

TTMD CLIMAMED 2013 KONGRESİ SPONSORLUK SÖZLEŞMESİ

TTMD CLIMAMED 2013 KONGRESİ SPONSORLUK SÖZLEŞMESİ TTMD CLIMAMED 2013 KONGRESİ SPONSORLUK SÖZLEŞMESİ Ekteki Climamed 2013 Sponsorluk Yönergesi dahilinde; Kongre Partneri / Platin Sponsorluk Bedeli... 30.000.- EURO + KDV* Sponsor-A (Altın) Sponsorluk Bedeli...

Detaylı

7. Uluslar Arası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı

7. Uluslar Arası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı 7. Uluslar Arası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı Istanbul 2015 7. Uluslar Arası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı 26-29 Kasım 2015 İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy

Detaylı

Gayrimenkul Zirvesi 13 Zirve Burası

Gayrimenkul Zirvesi 13 Zirve Burası Sponsorluk Sözleşmesi Firma Bilgileri Firma Adı Adres İlçe Şehir Web Sitesi Vergi Numarası Posta Kodu Ülke telefon numarası faks numarası Vergi Dairesi Firma Yetkilisi Kadın Erkek Soyad İsim Görevi E-posta

Detaylı

ANADOLU TARİH ve KÜLTÜR TURİZMİ FUARI

ANADOLU TARİH ve KÜLTÜR TURİZMİ FUARI ANADOLU TARİH ve KÜLTÜR TURİZMİ FUARI Anatolian History and Culture Tourism Fair 01-04 KASIM 2012 KAYSERİ DÜNYA TİCARET MERKEZİ SUNUŞ Anadolu tarihi dendiği zaman tarihi yalnız yalın anlamı ile değil kentin

Detaylı

ANNE BEBEK ÇOCUK ÜRÜNLERİ FUARI CBME TÜRKİYE SPONSORLUK VE REKLAM DOSYASI

ANNE BEBEK ÇOCUK ÜRÜNLERİ FUARI CBME TÜRKİYE SPONSORLUK VE REKLAM DOSYASI ANNE BEBEK ÇOCUK ÜRÜNLERİ FUARI CBME TÜRKİYE SPONSORLUK VE REKLAM DOSYASI 11-14 Ocak 2017 Istanbul CNR Expo Hall 1-2-4 İstanbul, Türkiye www.cbmeturkey.com 1 CBME Türkiye Reklam ve Sponsorluk Olanakları

Detaylı