/ Solar Elektronik. Hizmetler ve servis. / Akü Şarj Sistemleri / Kaynak Teknolojisi / Solar Elektronik

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "/ Solar Elektronik. Hizmetler ve servis. / Akü Şarj Sistemleri / Kaynak Teknolojisi / Solar Elektronik"

Transkript

1 / Akü Şarj Sistemleri / Kaynak Teknolojisi / Solar Elektronik Metin ve resimler, baskının hazırlandığı tarihte geçerli olan teknik düzeyi yansıtmaktadır. Değişiklik yapma hakkı saklıdır. Fronius International GmbH nin yazılı onayı alınmadan bu dokümanın tamamen veya kısmen kopyalanması ya da başka bir yöntemle çoğaltılması yasaktır. / Solar Elektronik. Hizmetler ve servis. TR v

2

3 / Benzersiz Fronius Service Partner Programı ve sunduğumuz birinci sınıf teknik destek ne kadar iddialı olduğumuzu ortaya koyuyor. Yalnızca Fronius Service Partner lerine özel Platin Değiştirme Konsepti miz yerinde ve hızlı hizmete olanak sağlar. Vizyonumuz, enerji bağımsızlığını temin etmek için maksimum verimlilikle yenilenebilir enerjilerden yararlanmaktır.

4 / 4 / İçindekiler / / üç bölüm ve bir tutku / Akü Şarj Sistemleri, Kaynak Teknolojisi ve Solar Elektronik tutkuyla sınırları değiştirdiğimiz bölümlerimiz. Şirket ile ilgili daha fazlasını sayfalarında öğrenebilirsiniz. / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / Kazançlı partnerlik / / / / / / / / / / / Böylece benzersiz Fronius Service Partner Programından faydalanabilirsiniz. Bu konuda daha fazlasını sayfalarında öğrenebilirsiniz. / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / Dünya çapında kalite lideri / Fronius, solar elektronik alanında dünya çapında kalite lideridir. Değerlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi 6 7. sayfalarda bulabilirsiniz.

5 İçindekiler / 5 / / / Uygulamalı eğitimler / Heyecan verici deneyimler. Eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi sayfalarında bulabilirsiniz. İçindekiler Sayfa Fronius Solar Elektronik Fronius Service Partner Programı Fronius Eğitimleri Fronius Uluslararası Lokasyonlar

6 6 / Fronius Solar Elektronik Uluslararası kalite lideri olarak iddiamız, kendi koyduğumuz hedefleri aşmaktır. / Üstün ürünler ve servis hizmetleri bizi dünya pazarında kalite lideri yapıyor. Yenilikçi gücümüzü çevreye karşı sorumluluğumuzla birleştiriyoruz. Yenilikçi ürünler ve yeni teknolojilerle dünyanın her yerinde sürekli yeni standartlar geliştiriyoruz. 60 yılı aşkın gelişim / Fronius International GmbH, 1945 yılından beri elektrik enerjisini dönüştürmek için yeni teknolojiler araştırıyor. Altmış yılı aşkın deneyimiyle, sürekli gelişim ve yeniliğin peşinde. Global ağ / Solar elektronik bölümünde 1992 yılından bu yana fotovoltaik konusu ile ilgileniyoruz ve ürünlerimizi global satış partnerleri ağı üzerinden pazarlıyoruz. Şu anda 13 Solar elektronik şirketi ile dünya çapında yüksek kapasiteyle faaliyet gösteriyoruz. Uluslararasılaşma büyük adımlarla ilerliyor. / Fronius üretim ve lojistik tesisi Sattledt, Avusturya Uluslararası hizmet / Fronius, dünya pazarında 3 büyük oyuncudan biri olarak Avusturya, Çek Cumhuriyeti ve Kanada da üretim tesislerine sahip. Çok yakında ABD de bunların arasında yerini alacak. % 99 luk ihracat kotası Solar Elektronik bölümünün yüksek düzeyde uluslararasılaştığının başka bir göstergesidir.

7 Fronius Solar Elektronik / 7 Temel değerler / Bir aile şirketi olarak çalışanlarımız, müşterilerimiz ve partnerlerimiz ile saygı dolu ilişkilere bilhassa önem veriyoruz. Uzun vadeli düşünüyor ve sorumlulukla hareket ediyoruz. Yenilenebilir enerjilerin kullanımı ve kaynakların korunması, şirket kültürümüzün ayrılmaz parçasıdır. Dünya çapında kalite lideri / 1kW ve üzeri şebeke bağlantılı solar enerji sistemleri için inverterler geliştiriyor ve pazarlıyoruz. Yenilikçi ürünlerle, benzersiz bir servis konseptiyle ve gelişmiş proseslerle müşterilerimize ve partnerlerimize dünya çapında mümkün olan en iyi kaliteyi sunuyoruz. Geleceğin enerji konsepti / Fronius Energy Cell ile çözümü bulduk. Böylece gelecekte fazla enerji hidrojene ve gerektiğinde tekrar enerjiye dönüştürülebilecek. Biz bu hayali şimdiden gerçekleştirdik!

8 8 / Fronius Service Partner Programı Piyasadaki en hızlı servis konsepti için kararınızı VERİN! / Mükemmel fotovoltaik sistemleri kuruyorsunuz. Peki ya sonrası? Müşterilerinize daha fazlasını yani birinci sınıf bir satış sonrası hizmet sunun. Fronius Service Partner Programı ve piyasadaki en hızlı servis konseptiyle.

9 Fronius Service Partner Programı / 9 FRONIUS SERVICE Partner Programı nın öne çıkan özellikleri: / Doğrudan üreticiden teknik bilgi Teknik heyecanımızı sizinle paylaşıyoruz; bir FV sistemin planlanlanmasından tutun da inverter servisine kadar. / Piyasadaki en hızlı servis konsepti Platin değişimi ile müşterilerinize en hızlı servisi sağlayın. Yalnızca tek bir hamle ile Fronius inverterleri hemen sistemin bulunduğu yerde tekrar işletime alın. / En iyi destek Teknik destek hattımız üzerinden uzman destek alırsınız. Her servis durumunda. / Ayrıcalıklı hizmetler Profesyonel pazarlama ve satış desteğimizden, düzenli organizasyonlarımızdan ve çok daha fazlasından faydalanın. Kendi reklamınız için ayrıcalıklı Fronius Service Partner logosunu kullanın.

10 10 / Fronius Service Partner Programı FRONIUS SERVICE PARTNER LİĞİNİ benzersiz kılan nedenler / Servis durumunda, yalnızca siz Fronius Service Partner i olarak inverterde devre kartını değiştirme işlemini yerinde uygulayabilirsiniz. Bu sayede rakiplerinize göre belirgin bir üstünlük sağlarsınız. Zamandan ve paradan tasarruf edersiniz. Böylece müşterilerinizi hızınız ve servis uzmanlığınız ile ikna edersiniz. FronIus Servis Çantası / Fronius Servis Çantası yedek platin ve parçalarla donatılmıştır. Böylece inverterdeki servis sorunlarını hemen giderebilirsiniz. Doğrudan sistemin bulunduğu yerde. Seminerler ve Eğitimler / Eğitim seminerlerimizi ziyaret edin. Fronius Service Partner i olarak kendinizi geliştirin. Size, müşterilerinizi etkileyeceğiniz uygulamaya yönelik gerekli teknik bilgi ve servis uzmanlığını aktarıyoruz.

11 Fronius Service Partner Programı / 11 Platin Değiştirme Konsepti / Fronius Platin Değiştirme Konsepti için temel taşı halihazırda inverterlerimizi geliştirirken koyuyoruz. Çünkü ancak uygun bir cihaz yapısı platin değişimini mümkün kılmaktadır. Sonuç ise benzersiz verimli bir servis konsepti. Bu sayede Fronius Service Partner lerimize piyasadaki en hızlı inverter servisi olanağını tanıyoruz. teknik destek / Teknik destek hattımız size hata teşhisi konusunda yardım eder. Her servis durumunda. Doğru çözüm için birlikte karar veriyoruz. Daha birçok seçenek / Fronius Service Partner i olarak birçok seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Bu size günlük işlerinizde yardımcı olur ve ek olarak rekabet avantajı sunar.

12 12 / Fronius eğitimleri UYGULAMAYA YÖNELİK TEKNİK BİLGİ: FRONIUS EĞİTİMLERİ. / Müşterilerinizi teknik bilginiz ve servis uzmanlığınız ile etkileyin. Biz, eğitimlerimiz ile size üretici bilgi birikimimizi kısa sürede ve uygulamalı olarak aktarıyoruz.

13 Fronius eğitimleri / 13 EĞİTİM programlarımıza genel bakış: / Fronius Service Partner i olarak uzmanlaşmak isteyenler ilk olarak yeterlik eğitimine katılır. Daha sonra diğer uzmanlık eğitimleri için de kayıt yapılabilir. Diğer eğitimler de herkese açıktır. FRONIUS SERVICE PARTNER TEMEL UZMANLIK EĞİTİMİ İçerik: Fronius inverterleri hakkında temel bilgi, Platin Değiştirme Konsepti ve Fronius Service Partner Programı. Bir tekniker bu programı başarılı bir şekilde bitirdikten sonra şirket için Fronius Service Partner i olma olanağı doğar. UZMANLIK EĞİTİMLERİ TEMEL UZMANLIK EĞİTİMİ BAŞARI İLE TAMAMLANDIKTAN SONRA BU EĞİTİMLER İÇİN KAYIT YAPILABİLİR / Fronius IG Servis Eğitimi İçerik: Fronius IG inverterlerinde platin değiştirme ve servis. / Fronius IG Plus Servis Eğitimi İçerik: Fronius IG Plus inverterlerinde platin değiştirme ve servis. / Fronius IG TL Servis Eğitimi İçerik: Trafosuz inverterlerin özellikleri, Fronius IG TL inverterlerinde platin değiştirme ve servis. DİĞER EĞİTİMLER HERKES KATILABİLİR / Fronius DATCOM Eğitimi İçerik: Farklı versiyonlarda FV sistem denetimlerinin yapısı. / Fronius Uzmanlık Eğitimi / Uygulamalı İçerik: Fotovoltaik ile ilgili güncel uzmanlık konuları (örn. yıldırımdan korunma, modül topraklama). / Fronius Energy Cell Eğitimi İçerik: Yakıt hücresi teknolojisine ve Fronius Energy Cell in uygulama olanaklarına bir bakış. / Fronius CL Servis Eğitimi İçerik: Fronius merkezi inverterin teknolojisi, Fronius CL inverterlerinde bakım ve servis. İlgili güncel tarihleri ve kayıt formunu internet sitesinde bulabilirsiniz

14 / Akü Şarj Sistemleri / Kaynak Teknolojisi / Solar Elektronik / Şüpheciler, kararsızlar ve tereddüt edenler her yerde var. Bu kimselerin aklımızı karıştırmalarına izin vermiyoruz. Bir fikir aklımıza yattığında asla vazgeçmiyoruz. Kendi yolumuzda devam ediyoruz. Mümkün olan sınırları değiştiriyoruz. Vardığımız sonuç ise devrim niteliğinde teknolojiler, akü şarj sistemleri, kaynak teknolojisi ve solar elektronik alanlarında olağanüstü ürünler oluyor.

15 Fronius / 15 Üç bölümümüz, yalnızca bir tutkumuz var: Sınırları değiştirmek. / Günter Fronius un 1945 yılında Avusturya nın Pettenbach kentinde işe koyulması bir başarı öyküsünün başlangıcı oldu. 737 aktif patent, buluş zenginliğimizin bir kanıtı. Ama bunlarla yetinmiyoruz. Bugün dünya çapında 3000 den fazla çalışanımızla, teknoloji ve kalite öncüsü olma iddiamızı gelecekte de geçerli kılmaya çalışıyoruz. Çünkü hedefimiz ve motivasyonumuz hiç değişmedi. Mümkün olan sınırları değiştiriyoruz. Diğerleri adım adım ilerlerken, biz sıçrayarak ilerliyoruz. Akü Şarj Sistemleri / Active Inverter Technology ile teknolojik bir devrim başlattık, bugün Avrupa nın önde gelen tedarikçileri arasındayız. Bizi harekete geçiren amacımız ise gelişmiş hareket kabiliyeti için maksimum maliyet verimliliği sağlayacak akıllı enerji yönetim sistemleri ortaya koymaktır. Kaynak Teknolojisi / Ark ve direnç punta kaynağına yönelik komple sistemler gibi kaynak teknolojileri geliştiriyoruz. Mümkün olmayan kaynak bağlantılarını mümkün hale getirmeyi görev edindik. Hedefimiz»arkın DNA şifrelerini«çözmek. Dünya çapında teknoloji lideri ve Avrupa da ise pazar lideriyiz. Solar Elektronik / Günümüzde en büyük hedef yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmektir. Vizyonumuz, enerji bağımsızlığına ulaşmak için yenilenebilir enerjilerden yararlanmaktır. Şebeke bağlantılı inverterlerimiz ve FV sistemlerin denetimine yönelik ürünlerimizle solar elektronik alanında günümüzün önde gelen tedarikçileri arasındayız. Tüm Fronius ürünleri ve global satış partnerlerimiz ve temsilciliklerimiz hakkında daha fazla bilgiyi adresinden temin edebilirsiniz.

16 16 / Uluslararası solar elektronik şirketlerimizi tüm dünyada bulabilirsiniz. Çünkü yüksek performanslar geniş alanlara ihtiyaç duyar. / Dünya çapındaki lokasyonlarımız giderek artıyor. Böylece uluslararasılaşma hız kazanıyor ve tüm dünyadaki müşterilerimize yakınlığımız artıyor. Fronius Şirketleri Solar Elektronik Bölümü

17 Uluslararası / 17 Fronius International GmbH Froniusplatz Wels Avusturya Fronius Schweiz AG Oberglatterstrasse Rümlang İsviçre Fronius Deutschland GmbH Am Stockgraben Neuhof-Dorfborn bei Fulda Almanya Fronius Australia PTY Ltd Lambeck Drive Tullamarine VIC 3043 Avustralya Fronius France SARL ZAC du Moulin 8 rue du Meunier BP Roissy CDG Cedex Fransa Fronius España S.L.U. Parque Industrial La Laguna Calle Arroyo del Soto Leganés (Madrid) İspanya Fronius Solarelectronic Energie Rinnovabili S.R.L. Via dell Agricoltura, Bussolengo (VR) İtalya Fronius Česká Republika S.R.O. Dolnoměcholupská 1535/ Praha 10 Çek Cumhuriyeti Fronius Slovensko S.R.O. Nitrianska Trnava Slovakya Fronius İstanbul Elektronik Ticaret ve Servis Ltd. Ști. BOSB, Aydınlı Mahallesi Batı Caddesi, 3. Sokak, No: Tuzla İstanbul Türkiye Fronius USA, LLC Citation Drive, Suite 1100 Brighton, MI ABD Fronius Canada Ltd Argentia Road, Units 4, 5 & 6 Mississauga, ON L5N 8G6 Kanada Fronius México S.A. DE C.V. Carretera Monterrey-Saltillo 3279 E Landus Business Park Santa Catarina, NL, México, Meksika

VIrtual WeldIng (Sanal Kaynak)

VIrtual WeldIng (Sanal Kaynak) / Akü Şarj Sistemleri / Kaynak Teknolojisi / Solar Elektronik VIrtual WeldIng (Sanal Kaynak) / Geleceğin kaynak eğitimi 2 / Hakkımızda / 1950 yılından bu yana ark kaynağına ve direnç punta kaynağına yönelik

Detaylı

Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000. MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı

Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000. MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı / Perfect Welding / Solar Energy / Perfect Charging Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000 MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı 2 Artık yepyeni standartlar

Detaylı

magicwave 1700/2200 Transtig 2200

magicwave 1700/2200 Transtig 2200 / Perfect Welding / Solar Energy / Perfect Charging magicwave 1700/2200 Transtig 2200 / TİG & Elektrot Kaynağı Actİve Wave teknolojisi ekonomikliği artırır: / Tüm sistem tamamen dijitalleştirilmiştir:

Detaylı

MF/1. Viessmann Grubu

MF/1. Viessmann Grubu MF/1 Viessmann Grubu Enerji Tüm canlılar için enerji gereklidir. Güçlü bir endüstri, konfor ve refahın temelini konforlu bir ısı, rahatlatıcı bir serinlik, güçlü buhar ve kendi ürettiğiniz elektrik enerjisi

Detaylı

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg.

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg. Hizmet yelpazesi Hizmet yelpazesi Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri www.arburg.com Etkili enjeksiyon kalıplama için ARBURG Ürün tasarımı Üretim planlaması

Detaylı

Katı Atık ve Su Yönetiminde Kuvvetli Bir Hizmet Ortağı

Katı Atık ve Su Yönetiminde Kuvvetli Bir Hizmet Ortağı Katı Atık ve Su Yönetiminde Kuvvetli Bir Hizmet Ortağı > Çevre Hizmetleri > www.remondissistemyapi.com > Ortak girişim Sistem Yapı nın tamamladığı tesisler ile atıksular çevreye zararsız hale getirilmektedir.

Detaylı

Biyogaz Kojenerasyon Sistemleri Katma değer sağlayan Enerji

Biyogaz Kojenerasyon Sistemleri Katma değer sağlayan Enerji Kojenerasyon Modülleri 3.000 kw a kadar Biyogaz Kojenerasyon Sistemleri Katma değer sağlayan Enerji yogaz i B k ü ç ü K : Yeni için sistemleri (75 kw) n o y s a r e n Koje Yenilikçi teknolojiler sayesinde

Detaylı

Electrifying Innovations

Electrifying Innovations Electrifying Innovations Türkçe Baskısı 2013 Fotovoltaik Evirici Ürün Grubu 3 İçindekiler Fotovoltaik Evirici Ürün Grubu 2013 04 Şirket Seri eviriciler 10 Seri eviriciler tek fazlı REFUsol 003K 004K 005K

Detaylı

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV Ya daha iyisi olun ya da iyi olmayı bırakın Dünyanın önde gelen rulman, lineer teknoloji parçaları ve direksiyon sistemleri üreticilerinden

Detaylı

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR MAKARALI RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR MAKARALI RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR MAKARALI RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV Daha iyisi olun veya iyi olmayı bırakın Dünyanın önde gelen rulman, lineer teknoloji parçaları ve direksiyon sistemleri üreticilerinden

Detaylı

Otomasyon Bileşenler Sistemler Hizmetler

Otomasyon Bileşenler Sistemler Hizmetler Otomasyon Bileşenler Sistemler Hizmetler Ürünlere genel bakış Müşteri yakınlığı Pilz, 60 yılı aşan bir aile şirketi geleneğine sahiptir. Müşterilere kurduğu gerçek yakınlık tüm alanlarda kolayca farkedilebilir.

Detaylı

Standart olaraksunulansistem denetleme özelliğine sahiptrafosuz FVinverter. Fronius IG TL

Standart olaraksunulansistem denetleme özelliğine sahiptrafosuz FVinverter. Fronius IG TL Fronius IG TL Standart olaraksunulansistem denetleme özelliğine sahiptrafosuz FVinverter Geleceğe bağlanın. Randımanı güvence altına alın. Bas arılı bir ailenin uyumlu gelis imi: Fronius IG TL, bir trafosuz

Detaylı

Yeni TopClass 500 Büyüleyici tasarım

Yeni TopClass 500 Büyüleyici tasarım Yeni TopClass 500 Büyüleyici tasarım 2 Temel motivasyonumuz, daha iyiye ulaşma tutkumuz. Bu tutkumuzda, teknolojik açıdan mükemmel bir otobüs planlama ve üretme isteğinden çok daha fazlası var. Öncelikle,

Detaylı

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Yenilikçi fikirler. Yüksek teknoloji. Esnek sistemler. 6 8 7 17 12 10 11 13 1 2 3 9 16 15 14 4 5 Hänel Lean-Lift Esneklik, verimlilik

Detaylı

Oerlikon Schlafhorst Express

Oerlikon Schlafhorst Express Oerlikon Schlafhorst Express İçindekiler Sayı 2/2009 t Güncel Tarihçe 2. bölüm, Yenilikçi çapraz bobin sarım teknolojisi 2-3 Zinser tarihçesi 4-5 Yenilikler Bükümhane hazırlığında başarılı PreciFX 6 Bilgi

Detaylı

yayınıdır. SAYI. 5 YIL. 2015 Securitas Yıllık Süreli Yayındır.

yayınıdır. SAYI. 5 YIL. 2015 Securitas Yıllık Süreli Yayındır. yayınıdır. 14 SAYI. 5 YIL. 2015 Securitas Yıllık Süreli Yayındır. 14 SAYI: 5 YIL: 2015 Securitas Yıllık Süreli Yayındır. SECURITAS GÜVENLİK HİZMETLERİ AŞ. ADINA SAHİBİ E. MURAT KÖSEREİSOĞLU - ÜLKE BAŞKANI

Detaylı

www.pwc.com/tr/energy Yetkinliğimiz Türkiye enerji, altyapı hizmetleri ve madencilik sektörleri

www.pwc.com/tr/energy Yetkinliğimiz Türkiye enerji, altyapı hizmetleri ve madencilik sektörleri www.pwc.com/tr/energy Yetkinliğimiz Türkiye enerji, altyapı hizmetleri ve madencilik sektörleri Giriş Türkiye deki enerji, altyapı hizmetleri ve madencilik sektörlerinin görünümü önemli ölçüde değişiyor.

Detaylı

Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri

Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri Products Solutions Services Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri Akış 2 Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Proses takibi giderek yaygınlaşmakta

Detaylı

Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma

Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma Dünyayı harekete geçiren fikirler 2 13 1 15 9 8 12 11 16 7 10 5 14 6 3 4 Hänel Rotomat endüstriyel

Detaylı

BT'yi hızlandırın. Bulutunuzla Yenilik Yapın.

BT'yi hızlandırın. Bulutunuzla Yenilik Yapın. BT'yi hızlandırın. Bulutunuzla Yenilik Yapın. Gelişmiş teknolojik altyapısı ve bulut bilgi işlemle ilgili üst sınıf yaklaşım biçimi nedeniyle VMware'i seçtik. Birlikte çalışma kararı almamız çok kolay

Detaylı

SCHLAFHORST MÜŞTERİ DERGİSİ / 02.2014 / TR. Express. Schlafhorst

SCHLAFHORST MÜŞTERİ DERGİSİ / 02.2014 / TR. Express. Schlafhorst SCHLAFHORST MÜŞTERİ DERGİSİ / 02.2014 / TR Schlafhorst Express. YENİLİKLER BD 6 / Autocoro 8 Otomasyonu / Corolab Servisi TEKNOLOJİ Zinser 72 / PreciFX+Speedster FX / Duo-Core İplikler MÜŞTERİLER Yeni

Detaylı

Faaliyet alanındaki yetkinliğin artırılması için Alman partnerler ile mesleki yetkinlik eğitimi. Türkiye den 8 başarı hikayesi

Faaliyet alanındaki yetkinliğin artırılması için Alman partnerler ile mesleki yetkinlik eğitimi. Türkiye den 8 başarı hikayesi Faaliyet alanındaki yetkinliğin artırılması için Alman partnerler ile mesleki yetkinlik eğitimi Türkiye den 8 başarı hikayesi İçindekiler Baskı 4 Önsöz 5 Knauf Pazar gelişimi için eğitim merkezleri 6

Detaylı

WASTE WATER Solutions. Ürünler Çözümler Servis Dünya genelinde

WASTE WATER Solutions. Ürünler Çözümler Servis Dünya genelinde WASTE WATER Solutions WASTE WATER Solutions Ürünler Çözümler Servis Dünya genelinde Gelenek Kalite Yenilikçilik WASTE WATER Solutions Geleceğin bir geçmişi vardır Hep birlikte geleceği, başka bir deyişle

Detaylı

2 MW sınıfının standardı. Senvion MM serisi.

2 MW sınıfının standardı. Senvion MM serisi. 2 MW sınıfının standardı. Senvion MM serisi. Performans sadece megavatla ölçülemez. 25 yılı aşkın deneyimimiz ve 5,000'i aşkın rüzgar türbini kurulumumuz, şirketimizin rüzgar enerjisi sektöründeki en tanınmış

Detaylı

Omron & Future proof. Technology & Trends P04. P10. P20. Geliştirirken yaratın! Sysmac platformunda yeni sürüm Anahtar teslim ambalajlama hattı

Omron & Future proof. Technology & Trends P04. P10. P20. Geliştirirken yaratın! Sysmac platformunda yeni sürüm Anahtar teslim ambalajlama hattı Omron & Future proof No.17 Tr Technology & Trends P04. P10. P20. Geliştirirken yaratın! Sysmac platformunda yeni sürüm Anahtar teslim ambalajlama hattı 2 No.17 3 Omron & Future proof İÇİNDEKİLER Kapakta,

Detaylı

Siemens Sürdürülebilirlik Raporu. Türkiye nin geçmişinde olduğumuz gibi, geleceğinde de varız.

Siemens Sürdürülebilirlik Raporu. Türkiye nin geçmişinde olduğumuz gibi, geleceğinde de varız. Türkiye nin geçmişinde olduğumuz gibi, geleceğinde de varız. Sürdürülebilirlik Raporu 2011 Siemens Sürdürülebilirlik Raporu 2011 Türkiye nin geçmişinde olduğumuz gibi, geleceğinde de varız. Siemens Sanayi

Detaylı

Integral IP CX. Kompakt yangın güvenliği. FIRE ALARM FIRE ALARM

Integral IP CX. Kompakt yangın güvenliği. FIRE ALARM FIRE ALARM Integral IP CX. SCHRACK SECONET AG Türkiye TR-34722 Kadıköy-İstanbul, Eğitim Mahallesi Kasap İsmail Sokak Öğün İş Merkezi No.: 5/12 Tel.: +90-216-345 51 99 istanbul@schrack-seconet.tr Genel Müdürlük Avusturya:

Detaylı

Şehirler için sürdürülebilir gelişme. Sürdürülebilir Şehir. www.siemens.com.tr/sehirler

Şehirler için sürdürülebilir gelişme. Sürdürülebilir Şehir. www.siemens.com.tr/sehirler Şehirler için sürdürülebilir gelişme Sürdürülebilir Şehir www.siemens.com.tr/sehirler İçindekiler Şehirler, gelecek için büyümenin itici güçleridir, ama aynı zamanda CO 2 emisyonlarında en büyük paya sahiptirler.

Detaylı

Schlafhorst MÜŞTERİ DERGİSİ / 01.2014 / TR. Express. Schlafhorst

Schlafhorst MÜŞTERİ DERGİSİ / 01.2014 / TR. Express. Schlafhorst Schlafhorst MÜŞTERİ DERGİSİ / 01.2014 / TR Schlafhorst Express. YENİLİKLER BD 6 / ZinserRing 72 / 2Impact FX TEKNOLOJİ PreciFX / ZinserSpeed 5M / Pratikteki devir sayısı 160.000 rpm. MÜŞTERİLER Linqing

Detaylı

Integral IP CX. Kompakt yangın güvenliği. FIRE ALARM. www.schrack-seconet.com

Integral IP CX. Kompakt yangın güvenliği. FIRE ALARM. www.schrack-seconet.com Integral IP CX. Kompakt yangın güvenliği. FIRE ALARM www.schrack-seconet.com Yangın güvenliği için orjinal bir seçim. Integral IP CX Yüksek seviye yangın güvenliği. Son teknoloji ve mutlak güvenlik. Bu

Detaylı