İmalat Makineleri Alım Satım İmalat Makineleri Sac İşleme Makineleri Yedek Parça

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "İmalat Makineleri Alım Satım İmalat Makineleri Sac İşleme Makineleri Yedek Parça"

Transkript

1

2 YENIAY INC, ülkemiz ve dünya çapında talep edilen hizmetleri sunarken proje uygulamalarında pratik ve ekonomik beklentileri karşılayarak, hedef müşterilerinin yaşam standartlarının geliştirilmesini, doğayı korumayı, çevre ile ilgili beklentileri sağlamayı amaçlamaktadır. Yüksek değerli, yüksek kaliteli, özel, endüstriyel proje ve çözümleri sunarken; profesyonel deneyimli ekibimiz talep edilen birçok türde ürün için geniş yelpazede hizmet sunmaktadır. Zamanın kattığı değerle, iş yaşantımızda ve faaliyetlerimizde, gelecek nesiller için önemli olan insan ve doğal kaynakların korunması, sürdürülmesi ve geliştirilmesini önemseyen stratejileri benimsek ve müşterilerimize üstün kalite, yüksek standartlarda hizmet sunmak vizyonumuzu ileri doğru taşıyan temel öğelerdir. Rakiplerimize göre daha yüksek verimliliği, daha iyi ürün kalitesini ve yüksek hizmeti amaçlayan, yeni, en son gelişmeleri yansıtan ve çoğu zaman zor projeleri gerçekleştirerek faaliyet alanlarımızda önceliği almayı hedefliyoruz. Dış Ticaret ve Danışmanlık Orman Ürünleri ve İnşaat İşleri İnşaatlık - Çatılık Kereste Doğramalık Kereste Lambri Döşeme Alın (Şafak) Tahtası Palet - Sandık Kapı Sereni Masif Panel Lamine Ahşap Emprenyeli Ahşap Ahşap Ev - Serender - Ağaç Ev - Panel Ev Ahşap Merdiven Pergule Kamelya Ahşap Bank Saksı Ve Çöp Kovaları Piknik Masası Hayvan Barınakları Ahşap Çocuk Oyun Grupları Ahşap Dış Cephe Kaplama Yapı Dekorasyon - Restorasyon Park Bahçe Düzenleme İmalat Makineleri Alım Satım İmalat Makineleri Sac İşleme Makineleri Yedek Parça Anons Sistemleri Havacılık - CORALCOPTER UAV Havadan Fotoğraf ve Video

3 Dış Ticaret ve Danışmanlık YENIAY INC küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere, kurumsallaşma, dış ticaret, pazarlama-satış, ve daha bir çok konuda gelişim desteği sunduğu gibi, bu alanda ihtiyaç duyulan uluslar arası know-how desteği de sunmaktadır. Ayrıca, yurt dışına açılmak isteyen küçük ve orta ölçekli yerli firmalara ihracat yönetimi ve dış ticaret konusunda danışmanlık sunduğu gibi yurtdışında bulunan yabancı firmalara da pazar araştırması, müşteri ilişkileri yönetim ve mümessillik hizmetleri vermektedir. İhracat ilk adım Hedef pazar araştırması Rakip analizi Pazarlama Faaliyetleri Potansiyel müşterilerin bulunması Satış ve dağıtım ağı stratejilerinin belirlenmesi Müşteri memnuniyeti analizi Uluslararası teklif belge hazırlama ve katılım Satış sözleşmeleri İhracatta fiyatlandırma stratejilerinin oluşturulması İhracatta ürün konumlandırma İhracatta pazarlama faaliyetlerinin yönetilmesi ve yönlendirilmesi İhracatta müşteri takibi ve satış İhracat-İthalat mevzuatı Gümrük işlemleri ve takip Teşvik belgeleri ve işlemleri takip Satış sonrası destekler Firmamız ürün tedarik hizmetiyle müşterilerine; a) Yerel ve Uluslararası pazarlardan ürün temini ve satın alması yapar, b) Ürün yönetimi ve sevkiyat koordinasyonunu sağlar, c) Üretimde, yükleme öncesi ve yükleme anında gözetim hizmetlerini koordine ederek ürünlerin tanımlanan miktar, özellik ve kalitede olduklarının kontrolünü sağlar. Bu kapsamda kendilerine ürün temini, lojistik, gözetim ve gümrükleme konularında servis sağlamaktadır. Uluslararası pazarlarda ve Türkiye de kendi ofisiniz gibi çalışacak bir şirket arıyorsanız, her türlü küçük, büyük veya sürekli alımlarınızın ve satışlarınızın tüm aşamalarında tecrübeli kadromuz ile size en iyi hizmeti vermeyi kendimize amaç edindik.

4 Orman Ürünleri ve İnşaat İşleri İnşaatlık - Çatılık Kereste İnşaatlık kereste satışımız tüm Türkiye geneli illere sevk edilmekte olup gelen siparişleri en kısa sürede ve şantiyelerinizin ihtiyacına dayalı olarak uygun fiyatlarda, kaliteli, istediğiniz ölçü ve ebatlarda ithal ve ya yerli olarak fabrikamızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca istenilen tüm özel ölçüler için kesim yapılmaktadır. En cm Kalınlık 1,5-2,5-5-7,5-10cm Boy 2-2,5-3-3, m Doğramalık Kereste Kapılarınızda, pencerelerinizde, pergulelerinizde, dış cephe - iç cephe doğramalarınızda kısacası ahşabın girebileceği her noktada kullanabileceğiniz kaliteli kereste ihtiyacınız istediğiniz ebatta fabrikamızda kesilip sunulmaktadır. Doğramalık olarak; Rus Çamı (Extra, I.Sınıf, II.Sınıf ) Larex (Extra, I.Sınıf, II.Sınıf ) Yerli Çam (Extra, I.Sınıf, II.Sınıf ) En cm Kalınlık 5-10cm Boy 2-2, m Lambri Ürünlerimiz kurutulmuş keresteden imal edilmektedir. 17 mm kalınlığında ve 8,5 cm genişliğinde olan hazır olarak stoklarımızda mevcuttur. İstendiği takdirdi farklı ölçü ve desenlerde de imalat yapılmaktadır. Döşeme (Rabıta) Yerli çam ve kızılçam tomruklarından elde edilen ve yer döşemesinde kullanılan ürünlerimiz%8 -%12 nem oranları ile kurutulur ve budak oranına göre 1.sınıf ve 2.sınıf olarak sunulur. Konut zeminlerinde, spor salonu zeminlerinde, konferans salonu ve sahne zeminlerinde, yat ve tekne zeminlerinde, kamelya ve çardak zeminlerinde ve havuz etrafı, bahçe gibi ıslak zemin üzerine uygulanan dış hava şartlarına dayanıklı ahşap malzemedir. Teak, Merbau, Iroko, Kestane ve Emprenye Edilmiş Dış Cepheye Dayanıklı Ağaçlarından Boy yada modüler sistem ile çeşitli ebatlara karo olarak üretilip mekanlarınıza monte edilir. En 8-10cm Kalınlık 1,8-2cm Boy 1-1,5-2-2,5-3-4m Alın (Şafak) Tahtası Alın tahtası konut, villa, teras, pergule, kamelya vb çatı önlerinde binaların dış cephelerinde estetik ve güzel bir görünüm sağlayan ahşap bir malzemedir. Kurutulmuş yerli sarıçam veya ithal kerestelerin rendelenip temizlenip dekoratif şekiller verilmesiyle üretilmektedir. Montajdan sonra cilalandığında çok güzel ahşap görünüm elde edilir ve uzun yıllar kullanılabilir. Firmamızda istediğiniz şekil ve ölçülerde alın tahtası üretimi yapılmaktadır. Palet Sandık Euro ahşap palet her türlü mal ve malzemenin taşınmasında kullanılan yardımcı malzemedir. Kurutulmuş çam kerestelerden üretilmekte olup talep halinde kavak kerestelerden de üretilmektedir x 800 mm euro palet, ayrıca her ebat özel ölçü palet imalatı mevcuttur. Ahşap sandık ve kutular sanayide üretilen hassas ürünlerin ve değişik malların ambalajlanması ve korunması için üretilmektedir. Kurutulmuş çam kerestelerden veya ihtiyaca göre köknar ve kavak kerestelerden de üretilmektedir.

5 Kapı Sereni Hafif olması açısından ladin ağacından üretilen, % oranında fırınlanmış, preste havayı atabilmesi için 4 x 4 mm hava kanalı bulunan panel kapının omurgasını oluşturan ahşap üründür. Standart ölçüler: 35 x 42 x x 60 x x 42 x x 60 x 2100 Sipariş üzerine özel ölçülerde kapı sereni ve kasası üretimi yapılabilir. Lütfen daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz. Masif Panel Masif paneller %100 sağlıklı ve doğal malzemedir. Sağlam ve dekoratiftir.işçilik, zaman materyalden tasarruf sağlar.kenar bandı ve kaplama gibi maliyetleri yoktur. Kullanım Alanları olarak ; Her türlü mobilya tasarım ve yapımında, Ev ve ofis dekorasyonununda, Merdiven basamaklarında, Kapı imalatında, Taban ve tavan döşemelerinde, Duvar ve bölme panallerde, Fuar standlarında, Spor salonlarında ve okul sıralarında, Yat kamara dekorasyonunda, Oturma grupları iskeletlerinde,kapı kasası dolgusunda kullanılır. Lütfen daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz. Lamine Ahşap Lamine ahşap taşıyıcı yapı sistemleri için üretilen bir yapı ürünüdür.düz ve eğrisel formlarda üretilmektedir.lamine ahşapların özellikle ağır yüklerin ve büyük açıklıkların bulunduğu ölçüsel sabitliğe ve estetik görünüşe önem veren yapılar için çok uygundur. Lamine ahşaba taşıyıcı statik ölçüsünden ek olarak yangın payı eklendiğinde, diğer malzemelere göre yangın dayanımı mükemmeldir. Diğer yapı malzemelerine göre konstrüksiyonun çöküşü birdenbire değilde yavaşça gerçekleşir. Lamine edilmiş ahşap yapı, beton ve çelik malzemeye oranla özgül ağırlığının hafif olması ve mekanik direnci nedeniyle depremde oluşan kuvvetler önemli oranda azaltılabilmektedir. Lamine edilmiş yapısal ahşabın kullanım yeri oldukça çeşitli olup, konut,inşaat, endüstri,spor tesisleri,kapalı yüzme havuzları,köprü ve yol yapımında kullanılmaktadır. Doğal yapısı ile ek bir kaplama maliyeti çıkarmadan kendi başına mimari ve görsel bir yapıdadır. Sonuç olarak fabrikamızda üretimin her aşamasında yüksek bilgiye sahip, teknik personelle ve en son teknolojiye ve kapasiteye sahip,makine parkurumuzla üretimi yapılan lamine edilmiş ahşap taşıyıcılar, yüzeyleri korundukları sürece bir yaşam süresinden çok daha fazla dayanıklıdır. Lütfen daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz. Emprenyeli Ahşap Havai hat direkleri yanında ahşap ev, pergole, bahçe mobilyaları, kameriye, oturma bankları, ahşap çocuk oyun grupları, bahçe salıncak sistemleri, demiryolu traversleri, bahçe ve bağ çevirme kazıkları vb. ürünlere vakum - basınç yöntemiyle emprenye yapılmaktadır. Firmamızdan emprenyeli olarak temin edebileceğiniz malzemelerden bazıları... - Muhtelif boy ve ebatlarda bank çıtası, oturma bankı lataları - Pergole latası - Muhtelif çaplarda yuvarlak malzeme - Ahşap yalı baskı profil malzeme - Yarım kütük cephe malzemesi - Ahşap zemin malzemeri ( deck, rabıta vb.)

6 Ahşap Ev - Serender - Ağaç Ev - Bungalov Ahşap evlerin özellikleri ve avantajları Ahşap evler genelde günübirlik,haftasonu ya da hobi evleri olarak algılanır.ancak ahşapevler, barınma ve konut ihtiyacı bağlamında betonarme ve prefabrik evlerin karşıladığı tüm gereksinimleri karşılamasının yanında,çok daha sağlıklı ve konforlu yaşam alanları yaratması nedeniyle de tercih edilmektedir.ahşap evler, betonarme ve prefabrik evlerle kıyaslandığında, öne çıkan en büyük avantajı depreme en dayanıklı yapılar olmalarıdır.öte yandan ahşap evlerin ömrü en az yıl olmakla birlikte kesin olarak bir süre tayin edilememektedir.betonarme evlerde ise bu süre, betondaki karbonatlaşma ve demirdeki korozyon nedeniyle ortalama 60 yıl,prefabrikte ise ortalama 30 yıldır.ahşap evler mükemmel ısı izolasyon özelliği sayesinde enerji tüketiminde tasarruf sağlar.ahşap nem çekme özelliğine sahiptir ve havayı filtre eder.bu sayede rutubet,nem gibi sorunlar yaşanmaz.bundan dolayı ahşap duvarlar nefes alan duvarlar olarakta anılmaktadır.ayrıca ahşapevler insan sağlığına zarar verebilen elektromanyetik dalgaların belli bazı türlerine karşıda güçlü bir yalıtkan vazifesi görür. Ahşap evlerin mükemmel ısı yalıtım özelliği, ses emme kabiliyeti, elektrostatik yük aldırma ve düşük seviye elektrik iletkenliği göz önüne alındığında ahşap evler konforlu bir yaşam alanı yaratır. Yenilenebilir bir ham madde olan ahşap sayesinde, yapılar karbondioksit (CO2), sera gazını emerler ve böylece çevreyede önemli bir katkıda bulunmuş olurlar. Ahşap ev imalatı için özenle seçilen tomruklar, üretim tesisimizde uygun ebatlarda kesilerek, fırınlanır.ahşabın ileride dönmesini/çalışmasını önlemek amacıyla nem oranı %13-18değerleri arasına indirilen kereste içerisinden, ahşap ev imalatı için uygun nitelikteki malzemeler seçilip, ağaç profil işleme ünitesinde kanalları açılarak, kütük ev profili olacak şekilde üretimi yapılır.projeye uygun olarak kesimi yapıldıktan sonra emprenye edilerek montaja hazır halde şantiyeye sevkiyatı yapılır.ahşap ev imalatı için kullandığımız ve tavsiye ettiğimiz en düşük ahşap profil ebatı 90 X 130 mm. dir. Daha düşük duvar kalınlığında imalat yapılması mümkün olmakla beraber; yapının büyüklüğüne orantılı olarak mekanik mukavemet gereksinimini ve ahşabın,her ne kadar fırınlansa da,çalışan bir yapı malzemesi olduğunu göz önünde bulundurmak gerekir. Buna bağlı olarak,ileride oluşabilecekdeformasyonun önüne geçebilmek için ahşap ev imalatında daha düşük ebatlarda ahşap duvar profilleri tavsiye edilmemektedir. Ahşap evlerin fiyatı ağırlıklı olarak,kullanılan kerestenin cinsi ve miktarına bağlıdır. Fiyatlandırma yapılırken taban alan metrajı baz alınarak fiyatlandırma yapmak kesinlikle doğru değildir ve firmamızın böyle bir fiyatlandırma sistemi yoktur. Ahşap evlerin fiyatları belirlenirken vereceğiniz kararın, ihtiyaçlarınızı,kalite ve konfor beklentilerinizi karşılayamayacağı riskini göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Farklı bungalov ev modelleri ve fiyatları için lütfen irtibata geçiniz. Ahşap Merdiven Ahşap merdivenler; diğer malzemelerden yapılan merdivenlere nazaran daha hafif, daha estetik ve sıcak görünümlüdür. Uzun ömürlü ve sağlamdır. Deneyim ve tecrübemiz ile dubleks tripleks ev, villa, büro ve işyerlerine müşterinin tarzına, mekanın dekoratif özelliklerine uygun ahşap merdiven çözümleri sunuyoruz.

7 Pergule Ahşap pergule fiyatları ile ilgili size en iyi çözümü sunmak için gayret etmekteyiz. Yazlık ahşap pergule fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi almak ücretsiz keşif ve projelendirme yaptırmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. Kamelya Kentin yaya bölgelerinde, apartman ve site bahçelerinde, parklarda ve mesire alanlarında oturma ve piknik yerlerinde güneşin ve rüzgarın etkisini en aza indirmek için kullanılan bu ahşap yapıyı sizinle buluşturmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ahşap Bank Ahşap bank imalatı yapan firmamız çok adetli üretim taleplerinde çok uygun fiyatlar verebilmektedir. Tüm tasarım ve imalat işlemleri kendi firmamız bünyesinde yapıldığı için en cazip fiyatlarla verebiliyoruz. Ahşap bank telapleriniz ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hayvan Barınakları Hayvan sevenlerin hayaanlarına daha sağlıklı ortamda bakmaları için ihtiyaçı olan en kullanışlı ahşap kümes veya barınak imalatı yapıyoruz. Sizde hayvanlarınızın ahşap kümes veya ahşap barınaklarda kalmasını istiyorsanız en ideal yapıyı sizin hayvanlarınız için imalatını yapalım. Saksı Ve Çöp Kovaları İç ve dış mekanlarınız için kullanışlı, estettik ve dayanıklı ahşap çöp kovaları ve saksı üretimi yapmaktayız. Yaptırmak istediğiniz ahşap çöp kovası ve saksı çeşitleri ile ilgili detayları görüşmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Mekanlarınızdaki kullanacağınız saksı ve çöp kovalarında ahşabın şıklığını tercih edebilirsiniz. İsteğinize göre farklı tasarımlar ve estetik görünümler için hizmetinizdeyiz. Piknik Masası Oturma bankı ve ahşap piknik masası konusunda iddialı olan firmamızın, taleplerinize uygun olarak üretebileceğinin yanı sıra üçlü ahşap piknik masası, dörtlü ahşap piknik masası gibi ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Ahşap Çocuk Oyun Grupları Çocuk Gruplarımız ( parklarımız) da tercih edebileceğiniz bazı modeller; kaydırak, tırmanma ağları, tüp tünel, tırmanma duvarı ve bunlara benzer bir çok geleneksel çocuk parkı modüllerini içermektedir. Ahşap çocuk oyun gruplarında esneklik ve modüler yapı sayesinde istediğiniz ortamı oluşturmamız mümkündür. Tasarım ve uygulama süreçlerini tamamı firmamız tarafından yapıldığı için çok uygun fiyatlara kaliteli oyun grubu sahibi olmanız mümkündür. Ahşap Dış Cephe Kaplama Doğal görünümü nedeniyle evinize veya iş yerinize doğal bir görüntü vermektedir. Kesit kalınlığı sayesinde basınca karşı dayanıklılığı yüksektir. Bu yapısı da cephe kaplamanın ses yapmasını önler. Ahşap kaplama, malzeme olarak diğer cephe kaplamalarıyla karşılaştırıldığında çok fazla üstün özelliğe sahip olduğu görülmektedir. Malzeme, ağaçtan oluştuğundan natural bir yapıya sahiptir. Ahşap dış cephe kaplama uygulamalarında perakende, toplu projelerde; mobilya, dekorasyon ahşap tasarım, üretim ve montaj işleri hizmetleri vermekteyiz. Yapı Dekorasyon - Restorasyon Park Bahçe Düzenleme

8 Ne Sunuyoruz ; Bilgi Tecrübe Yakın ilgi ve Alternatif çözümler Dürüst ticaret Şeffaf iş ve Kaliteli Hizmet Anlayışı Hızlı ve doğru hizmet Uluslararası ve yerel tedarikçi ağı Rekabetçi fiyatlandırma Özel siparişler Özel ambalajlar İnşaat Makine ve Orman Ürünleri Dış Ticaret Ltd. Şti. Merkez Cevizlidere Mh Cad. Doğa Apt. 5/20 Balgat / ANKARA TÜRKİYE Tel: +90 (537) Fabrika Cumhuriyet Cd. No:114 Çamlıdere ANKARA Tel: +90 (530)

BALCIOĞLU. BALCIOĞLU HAKKIMIZDA Balcıoğlu şirketler grubu, 1985 yılında, bugün Balko Felsefesi BALCIOĞLU. www.balcioglu.com.tr

BALCIOĞLU. BALCIOĞLU HAKKIMIZDA Balcıoğlu şirketler grubu, 1985 yılında, bugün Balko Felsefesi BALCIOĞLU. www.balcioglu.com.tr BALCIOĞLU Bugün Plywood ürün grubunun üretiminde dünyada söz sahibi olan Rusya, Finlandiya, Brezilya, Endonezya, Malezya, Çin ve daha birçok ülke ile Balko Plywood Ürün Standardı altında dünyanın hemen

Detaylı

Sorun çatı ise... ÜRÜN KATALO U

Sorun çatı ise... ÜRÜN KATALO U Sorun çatı ise... ÜRÜN KATALO U KALEL, çevreyolundaki yeni yerinde hizmetinizde... Çatı kaplama, mantolama, ısı ve su yalıtımı sorunlarınızda en kaliteli ürünleri, en ekonomik biçimde hizmetinize sunuyoruz.

Detaylı

www.sinuscelik.com.tr www.sinuscelik.com www.itscelik.com

www.sinuscelik.com.tr www.sinuscelik.com www.itscelik.com www.sinuscelik.com.tr www.sinuscelik.com www.itscelik.com WEB SİTELERİMİZ www.sinuscelik.com.tr www.itsgrup.com.tr www.itsyapi.com.tr www.sinuscelik.com www.itscelik.com www.panelasesuar.com www.sandivicpanel.com

Detaylı

Profesyonel Mekan Çözümlerİ. Dekoratİf Taş Kaplamalar Duvar Kağıdı Zemİn Kaplamaları Dekoratİf Tavan. www.haustell.com

Profesyonel Mekan Çözümlerİ. Dekoratİf Taş Kaplamalar Duvar Kağıdı Zemİn Kaplamaları Dekoratİf Tavan. www.haustell.com Profesyonel Mekan Çözümlerİ Dekoratİf Taş Kaplamalar Duvar Kağıdı Zemİn Kaplamaları Dekoratİf Tavan www.haustell.com SHOWROOM Haustell yaşam alanları için iç ve dış mekan yapı malzemeleri ve konsepte uygun

Detaylı

Magnezyum Oksit Esaslı İç/Dış Cephe Yapı ve Yalıtım Panelleri

Magnezyum Oksit Esaslı İç/Dış Cephe Yapı ve Yalıtım Panelleri Magnezyum Oksit Esaslı İç/Dış Cephe Yapı ve Yalıtım Panelleri NevPanel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde 15.000 m 2 toplam alan ve 9.250 m 2 kapalı alanda kurulmuş olan 2.250.000 m 2 /yıl üretim kapasitesine

Detaylı

Alüminyum Cephe Bisam la Yeniden Tanımlanıyor...

Alüminyum Cephe Bisam la Yeniden Tanımlanıyor... Alüminyum Cephe Bisam la Yeniden Tanımlanıyor... NTC Tower İTO, 2009 5. Başarılı Kobi Yarışması Teknoloji ve İnovasyon Birincilik Ödülü İÇİNDEKİLER Hakkımızda 05 Prensiplerimiz 07 Tekliften Montaja Süreç

Detaylı

mimari çözüm atölyesi

mimari çözüm atölyesi mimari çözüm atölyesi ALÜMİNYUM DOĞRAMA VE GİYDİRME CEPHE SİSTEMLERİ www.cepheyapi.com facebook.com/cepheyapisistemleri kurumsal hakkımızda Cephe Yapı; mimari uygulamalara çözümler sunmaktadır. Isı yalıtımlı

Detaylı

İÇİNDEKİLER. Referanslar S. 52-88

İÇİNDEKİLER. Referanslar S. 52-88 İÇİNDEKİLER Hakkımızda S. 4-5 Misyon-Vizyon-Değerler S. 6-7 İş Sağlığı, Güvenlik ve Çevre Politikası S. 8 Kalite Belgeleri S. 9-10 Fabrika - Üretim S. 11 Pencere Teknolojisi S. 12 Tasarım Seçenekleri Renk

Detaylı

ENDÜSTRİYEL ORMAN ÜRÜNLERİ Sektörel Raporlar Serisi IV

ENDÜSTRİYEL ORMAN ÜRÜNLERİ Sektörel Raporlar Serisi IV 2013 ENDÜSTRİYEL ORMAN ÜRÜNLERİ Sektörel Raporlar Serisi IV Endüstriyel Orman Ürünleri Sektör Raporu, orman ürünleri sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip etmek ve plan, program ve strateji geliştirme

Detaylı

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr VİZYON ACP YAPI ELEMANLARI on beş yılı aşkın sektör tecrübesi ile çağdaş yapı malzemeleri ve otomasyon sistemleri konusunda CE belgesi ve ISO sertifikalarına sahip

Detaylı

FAALİYET ALANLARIMIZ. www.dorukpen.com. Doruk Alüminyum ;

FAALİYET ALANLARIMIZ. www.dorukpen.com. Doruk Alüminyum ; Doruk Alüminyum ; 1989 tarihinden bugüne faaliyet gösteren şirketimiz, kurulduğu tarihten itibaren hedeflerini, kalite ve hizmet anlayışını mükemmele ulaşma tutkusu ile özetlemektedir. Kurumsallaşma konusunda

Detaylı

85. Yılımızı Kutluyoruz!

85. Yılımızı Kutluyoruz! S AY I 37 MAYIS 2012 anada Truva Kiremit Çatı ve Cephe Dünyası Türkiye nin bir Numaralı Kiremidi 1927 den beri... Sistemleri 85. Yılımızı Kutluyoruz! 1927 yılında Eskişehir'de temelleri atılan,günümüzde

Detaylı

Mobilya Aksesuarları ( Kulp, Kapı Kolu ) Üretim Tesisi Fizibilite Raporu

Mobilya Aksesuarları ( Kulp, Kapı Kolu ) Üretim Tesisi Fizibilite Raporu 2014 Mobilya Aksesuarları ( Kulp, Kapı Kolu ) Üretim Tesisi Fizibilite Raporu Bu rapor DİTAM tarafından yürütülen Diyarbakır İli Hammadde Potansiyelinin Açığa Çıkarılması projesi kapsamında Diyarbakır

Detaylı

hakkımızda 04-05... neden verdura ahşap pencere 06-07... çift açılımlı standart pencereler 08-09... fransız pencereler 12-13... vasistas pencereler

hakkımızda 04-05... neden verdura ahşap pencere 06-07... çift açılımlı standart pencereler 08-09... fransız pencereler 12-13... vasistas pencereler içindekiler 02... hakkımızda 03... neden ahşap 04-05... neden verdura ahşap pencere 06-07... çift açılımlı standart pencereler 08-09... fransız pencereler 10-11... hbsb pencereler 12-13... vasistas pencereler

Detaylı

ÜLKEMİZDE YAT VE GEZİNTİ TEKNESİ DİZAYNI, ÜRETİMİ VE KULLANIMI 1. GİRİŞ Yat ve gezinti teknesi (tenezzüh teknesi) sektörü, gerek arz oluşumunda yer

ÜLKEMİZDE YAT VE GEZİNTİ TEKNESİ DİZAYNI, ÜRETİMİ VE KULLANIMI 1. GİRİŞ Yat ve gezinti teknesi (tenezzüh teknesi) sektörü, gerek arz oluşumunda yer ÜLKEMİZDE YAT VE GEZİNTİ TEKNESİ DİZAYNI, ÜRETİMİ VE KULLANIMI 1. GİRİŞ Yat ve gezinti teknesi (tenezzüh teknesi) sektörü, gerek arz oluşumunda yer alan tekne yapımcılarının çokluğu ve dağınık yerleşimi

Detaylı

Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı

Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı Hakkımızda IPS PETROL ÜRÜNLERİ ENERJİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2010 yılından bu yana deneyimli kadrosu ile birçok yerli ve yabancı firma için danışmanlık ve temsilcilik

Detaylı

İNDEKS 04 10 18 32 3

İNDEKS 04 10 18 32 3 İNDEKS 04 10 18 32 3 HAKKIMIZDA Bedük Grup temellerini Pvc sektöründe Egesu Ltd. Şti ile 2000 yılında montaj bayii olarak attı. Genç,dinamik yöneticileri, çalışan personelin azim ve gayretiyle kısa sürede

Detaylı

Isı Yalıtım Ürünleri

Isı Yalıtım Ürünleri Isı Yalıtım Ürünleri www.stroton.com STROTON 2000 yılında kurulan STROTON; yüksek kalitede ısı yalıtımı sağlayan ürünlerin yanı sıra ülkemizin ilk ve tek ICF konut sistemi üreten modern tesisidir. Yüksek

Detaylı

2011 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği Programı kapsamında Karacadağ Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmektedir.

2011 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği Programı kapsamında Karacadağ Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmektedir. 2011 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği Programı kapsamında Karacadağ Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmektedir. Sayfa 0/ 45 Bu çalışma, Karacadağ Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen 2011 Yılı Doğrudan

Detaylı

SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU

SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU 10 Haziran 2013 Piyasa Danışmanı İçindekiler 1 Raporun Konusu... 5 2 Şirketi Tanıtıcı Bilgiler...

Detaylı

Özerpan ürünleri ile hayatınıza bir artı katın

Özerpan ürünleri ile hayatınıza bir artı katın Özerpan ürünleri ile hayatınıza bir artı katın R Kayseri de Türkiye nin Panjur ve Kepenk Üreticisi İÇİNDEKİLER Sayfa 4-5 Sayfa 6-7 Sayfa 8-9 Sayfa 10-11 Sayfa 12-13 Monoblok Panjur Gizli Panjur Dıştan

Detaylı

Duvar, Zemin, Prefabrik ve Çeşitli Kullanım Alanları İçin Teknik Bilgi, Detay Ve Montaj Kılavuzu

Duvar, Zemin, Prefabrik ve Çeşitli Kullanım Alanları İçin Teknik Bilgi, Detay Ve Montaj Kılavuzu Duvar, Zemin, Prefabrik ve Çeşitli Kullanım Alanları İçin Teknik Bilgi, Detay Ve Montaj Kılavuzu İçindekiler 1. Giriş 6 1.1 Dünyada ve Türkiye de Çimentolu Yonga Levhanın Tarihçesi ve Gelişimi 7 1.2 Malzeme

Detaylı

Yalıtımın En Dogal Hali

Yalıtımın En Dogal Hali Yalıtımın En Dogal Hali İçindekiler sayfa Yalıtım hakkında 3 Neden DragonBoard? 6 DragonBoard un özellikleri 7 DragonBoard Sistemleri 9 Yükseltilmiş Zemin Sistemi 20 Diğer ürünler 21 DragonBoard teknik

Detaylı

Mantolama Sistemleri Kataloğu

Mantolama Sistemleri Kataloğu 2012 Mantolama Sistemleri Kataloğu Kale Mantolama Sistemleri Kataloğu 1 İçindekiler 2 3 4 5 6 7 8 10 11 15 18 23 28 30 36 Kale Grubu Kalekim Binalarda Isı Yalıtımı / Isı Yalıtmının Faydaları Isı Yalıtımı

Detaylı

www.sinuscelik.com.tr

www.sinuscelik.com.tr www.sinuscelik.com.tr WEB SİTELERİMİZ www.sinuscelik.com.tr www.itsgrup.com.tr www.itsyapi.com.tr www.sinuscelik.com www.itscelik.com www.panelaksesuar.com www.sandivicpanel.com www.trapezpanel.com www.sinuspanel.com

Detaylı

Akıllı Çelik Yapılar. APEC ÜRETİM TESİSLERİ - 1 Amiral Cad. No:453 / A Karamürsel Kocaeli TÜRKİYE Tel: +90 262 452 90 00, Fax: +90 262 454 30 10

Akıllı Çelik Yapılar. APEC ÜRETİM TESİSLERİ - 1 Amiral Cad. No:453 / A Karamürsel Kocaeli TÜRKİYE Tel: +90 262 452 90 00, Fax: +90 262 454 30 10 APEC MERKEZ OFİS - SATIŞ & PAZARLAMA Mahir iz Cad. No:13 A blok Kat:3 34662 Altunizade - Üsküdar İstanbul TÜRKİYE Tel: +90 216 474 68 00, Fax: +90 216 474 62 12 Akıllı Çelik Yapılar APEC ÜRETİM TESİSLERİ

Detaylı

1 %100 geri kazanılmış kâğıda basılmıştır. Travel PLC. Otellerde Çevresel Sürdürülebilirlik Kılavuzu. Mart 2011

1 %100 geri kazanılmış kâğıda basılmıştır. Travel PLC. Otellerde Çevresel Sürdürülebilirlik Kılavuzu. Mart 2011 %0 geri kazanılmış kâğıda basılmıştır Travel PLC Otellerde Çevresel Sürdürülebilirlik Kılavuzu Mart 0 ÖNSÖZ Sorumlu Liderlik TUI Travel PLC nin dört anahtar değerinden biridir. Eğer bir süredir bizimle

Detaylı

FER TEKNİK KATALOG 1

FER TEKNİK KATALOG 1 1 FER TEKNİK KATALOG HAKKIMIZDA: FER TEKNİK; 15 yıllık sektörel deneyimle ve tecrübeyle, zamanında istenilen miktarda,en iyi kalitede, doğru fiyatlı ürün ve montaj uygulama idealini kurumsal kültür olarak

Detaylı

DYNAFOAM BOARD XPS ISI YALITIM LEVHALARI. RoHS

DYNAFOAM BOARD XPS ISI YALITIM LEVHALARI. RoHS Enerji Tüketimini Azaltır. Isıl Konfor Sağlar. Sağlıklı Yaşam Sunar. İlk Yatırım ve işletme Maliyetlerini Azaltır. Çevrenin Korunmasına Katkı Sağlar. CFC-HCFC FREE RoHS TARİHÇE 20 yıllık tecrübesiyle,

Detaylı

Mustafa Kemal Atatürk

Mustafa Kemal Atatürk Yüksek bir insan toplumu olan Türk Milletinin tarihi bir özelliği de güzel sanatları sevmek ve onunla yükselmektir. Bunun içindir ki, milletimizin yüksek karakterini, yorulmaz çalışkanlığını, doğuştan

Detaylı