15 yıllık tecrübesiyle Düzce - Gümüşpınar Köyü nde metrekaresi kapalı olmak üzere metrekarelik alanda 50 metreküplük buharlama ve 200

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "15 yıllık tecrübesiyle Düzce - Gümüşpınar Köyü nde 2.000 metrekaresi kapalı olmak üzere 13.000 metrekarelik alanda 50 metreküplük buharlama ve 200"

Transkript

1

2 Parke Dizayn olarak sizlere en kaliteli parke çeşitlerini, sınırsız hizmet ve maksimum kalite prensibi altında sunuyoruz. Satış sonrası hizmet garantisi ile fiyat kalite karşılaştırmasında en uygun alternatifleri sunmayı prensip edindik. Firmamızda temel hedef sınırsız müşteri memnuniyetidir. Yılların vermiş olduğu tecrübenin yansımalarını ürünlerimizde bulabilirsiniz. Sektörde kaliteli ürün kaliteli müşteri anlayışı ile, üstlenmiş olduğumuz misyonun bilinci ile yıllardır prensiplerimizden taviz vermeden ilerliyoruz.

3 15 yıllık tecrübesiyle Düzce - Gümüşpınar Köyü nde metrekaresi kapalı olmak üzere metrekarelik alanda 50 metreküplük buharlama ve 200 metreküp kurutma fırınlarıyla birlikte diğer işleme makineleriyle faaliyette bulunmakta olan firmamız Türkiye'nin en büyük masif üreticilerindendir. Üretimde kullanılan ağaç türleri ağırlıklı olarak yurtdışından ithal edilmektedir. Meşe, kayın, dişbudak çeşitleri Bulgaristan ve Rusya dan; Uzakdoğu'dan ise merbau ve Afrika dan sapelli, iroko, wenge, afrormosia, doussie ağaçlarını temin edilmektedir. Standart Parke kendi markası için üretimin yanında bir çok yerli parke markası içinde üretim yapmaktadır. Çevreye duyarlı üretim, Standart Parkenin önem verdiği kalite unsuru olarak öne çıkmaktadır. İlerisi yönelik olarak Standart Parke orman kaynakları geniş ülkelerde yatırım planlarıyla büyümeyi hedeflemektedir. Tesisin yıllık 1000 metreküp kereste ve metrekare parke işleme kapasitesi bulunmaktadır. Ürettiği ürünlerin tamamı %100 doğal ahşap malzemedir ve ürettiği tüm ürünlerini hem yurt içinde satmakta hem de yurtdışına ihraç etmektedir.

4

5 Standart Parke; Laminat Parke, Lamine Parke, Masif Parke ve Marküteri, Ahşap Merdiven, Basamak, Küpeşte, Sistre, Cila konularında başta İstanbul ve çevresi olmak üzere tüm Türkiye' de satış ve uygulama olarak hizmet vermektedir. Üretilen tüm ürünler uzman kadrosu denetiminde ve son teknoloji ile donatılan fabrikasında yapılmakta ve tüm ürünler firma garantisi altındadır. Masif parke lamine parke ve marküteri parke ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza ebat sınırı olmaksızın cevap vermekteyiz.

6 Ü R E T İ M

7

8 Zemin döşeme malzemeleri arasında en çok tercih edilen parke çeşitlerinden biri ahşap parkedir. Uzun ömürlü olması, ısı ve ses izolasyonu sağlaması, sistre olabilmesinden dolayı masif parke günümüzde de sıklıkla kullanılmaya devam etmektedir. Masif parke üretimi, dayanıklı, uzun ömürlü ve sert ağaçlardan yapılmaktadır. Üzerinde 6 mm sistre payı olması sebebiyle uzun seneler boyunca sağlıklı yapısını ve ilk günkü görünümünü korur. Maliyeti, özellikle uzun boylarında, laminat ve lamine parkeye nazaran daha yüksek olmasına rağmen, bir çok lüks mekân ve iş yeri için tercih sebebi olmaya devam etmektedir. Zemin döşeme malzemeleri arasında en çok tercih edilen parke çeşitlerinden biri olan ahşap parke, uzun ömürlü olması, ısı ve ses izolasyonu sağlaması, sistre ve cila yapılarak yeniden kullanılabilmesi gibi özelliklerinden dolayı yıllardır tercihlerimiz arasında ilk sırada yer almaktadır. Ham madde olarak Afrika dan ve uzak doğudan getirilen taslak tomruklardan üretilmektedir. Üretim isteğe bağlı olarak 6 ile 16 mm ye kadar sistre payı ile ömür boyu sıcak ve sağlıklı ortamlar sunmaktadır. Parke üretiminde, yüksek dayanıma sahip olmaları nedeni ile yapraklı türler tercih edilmektedir. Bu amaçla yerli ve ithal ağaç türlerinden olan meşe, akçaağaç, kayın, dışbudak, ceviz, teak, merbau, sapelli, doussie, iroko, wenge, bambu ve jatoba vs. kullanılmaktadır.

9

10

11

12

13

14

15

16

17 Decking havuz etrafı, bahçe gibi ıslak zemin üzerine uygulanan dış mekan hava şartlarına dayanıklı ahşap malzemedir. Teak, Merbau, İroko, Kestane ve Emrenye edilmiş dış cepheye dayanıklı ağaçlarından boy yada modüler sistem ile çeşitli ebatlara karo olarak üretilip mekanlarınıza monte edilmesidir. Decking malzemesinin altına döşenen ızgara sayesinde suyun hızlı ve etkili bir şekilde süzülmesini sağlar. Deck malzemesinin ızgara montajında galvanizli paslanmaz çelik vida ile montajı yapılır. Açık ve kapalı yüzme havuzları, iskele üzeri, güneşlenme terasları, balkonlar, saunalar, soyunma odaları, çocuk bahçeleri, plaj ve bahçe yürüme yolları, çardak ve pergola zeminleri ile tüm ıslak zeminlerde kullanılabilir. Decking modüler sistem ise istediğiniz zaman istediğiniz yere taşıyabileceğiniz, dilediğiniz anda başka mekanlarda kullanabileceğiniz, toplayıp deponuzda saklayabileceğiniz kadar size ait bir malzemedir.

18

19

20

21

22

23

24 Marküteri parke özel tasarımlar sonunda elde edilen çeşitli geometrik desenler ve bitkisel motiflerin masif parke yada masif papellerle işlenerek yapılan karo, madalyon bordür, göbek şeklindeki malzemelere denir. Tasarımlar lazer teknolojisi ile yapılmaktadır. Marküteri çeşitlerimiz özel olarak tasarlanmaktadır.

25

26

27 Göbek Madalyon Evlerde, işyerlerinde, tiyatro salonlarında ve akla gelebilecek pek çok mekanda; çeşitli boyutlarda, istenilen motifleri bilgisayar ortamında oluşturarak, hayalinizdeki desenlerde uygulama yapılabilen ağaç işleme sanatıdır.

28 Masif Bordür Kalite ve estetiğin birleştiği her parkeye uygun bordürlerimiz zengin renk, desen ve çeşitleri ile piyasaya sunulmaktadır. Evlere, iş yerlerine vs. mekanlara uyumlu parkelerin yanı sıra her renk ve desende uygulanabilen bordürler montaja uygun tüm mekanlara ferahlık ve estetik getirir.

29

30

31 Standart Parke, otel dekorasyon çözümlerinde kusursuz hizmet anlayışı ile kaliteyi eksiksiz olarak sunuyor. Otel odaları suitler ve genel mekanlarda isteğe bağlı projeler hazırlanmaktadır. Müşterinin de fikri alındıktan sonra bütün detaylar en ufak ayrıntısına kadar düşünülüp üretilen projeler zengin görsel sunum teknikleri kullanılarak uygulanma süreci öncesi müşteri beğenisine sunulur. Ayrıca Otel havuzlarının etrafına decking (dış mekan masif parkesi) uygulaması yapılmaktadır. Otel çözümlerinde belirtilen çalışmaların dışında daha bir çok ürün istek doğrultusunda tasarlanıp uygulanabilmektedir.

32 Evinizde, işyerinizde gün içerisinde sürekli kullanacağınız merdivenlerin en iyi şekilde tasarlanması sağlığınız, güvenliğiniz ve rahatlığınız açısından büyük bir önem taşımaktadır. Bu nedenle merdivenleriniz, mekanlarınızdaki yerlerine mimari normlara uygun ölçüler çerçevesinde en uygun rıht yüksekliği, basamak genişliği ve korkuluğu seçilerek kullanımı sizi yormayacak şekilde tasarlanır. Ahşap merdiven ve küpeşteler şartlara göre pek çok model ve ağaç türünden işlenmektedir. Tamamı masif ithal su kontrası üstü papel kaplama veya M.D.F. üstü kaplama çeşitleri vardır mm kalınlıkta üretilmektedir. Tamamı masif veya lamine parkeler ile merdiven üretmek mümkündür. Kullanılan tüm ahşap aksam Dünya standartların da nem, kuruluk ve dayanıma sahiptir. Tercih edeceğiniz ağaç cinsine göre küpeşteniz ahşap, metal veya farklı materyalden hazırlanmış korkuluk üzerine keser işçiliğiyle en uygun formda yıllarca sorunsuz kullanacağınız şekilde hazırlanır.

33

34

35

36 Güryapı İnşaat / İstanbul Çağ Dekorasyon / Kütahya Taha İnşaat Ltd. Şti. / Ankara Maba Entegre San. Tic. Ltd. Şti. / Ankara Birmen İnş. Ltd. Şti. / Bodrum Çorlu Polis Lojmanları Termal Ltd. Şti. / Ankara A.T.R. İnş. Ot. San.Tic. Ltd. Şti. / İstanbul İyi Zaman İnş. Ltd. Şti. Cer İnş. Ltd. Şti. / Ankara Dentaş Ltd. Şti. / Ankara Serdaroğlu İnşaat / İstanbul Hub İnş. Ltd. Şti. / Ankara Mesa Mesken San. A.Ş. / Ankara Çorlu Polis Lojmanları Termal Ltd. Şti. / Ankara Öztek Mim. Müh. İnş. Ltd. Şti. / İstanbul Özkardeşler İnş. San. Tic. Ltd. Şti. / Ankara Bursa A.Y.S. İnş. Ltd. / Ankara İç Erenköy Polis Lojmanları Genel Kurmay Başkanlığı Sahil Güvenlik Komutanlığı Hava Kuvvetleri Komutanlığı Başbakanlık Konutu Aksaz Deniz Üs Komutanlığı T.B.M.M. Güreş Federasyonu T.J.K. S.G.K. Jandarma Genel Komutanlığı D.P.T. Cumhurbaşkanlığı Pembe köşk Kuvvet Komutanlığı Lojmanları CHP genel Merkez Milli İstihbarat Teşkilatı Limra Hotel Rixos Hotel / Belek - Antalya- Ankara Grand Kaptan Hotel / Alanya Türkiz Hotel /Kemer Nurol Holding Taç Hotel / Antalya Concorde Hotel / Antalya Kemer Belediye Başkanlığı Baia Hotels / Bursa Limak İnşaat Moskova Belediye Başkanlığı Rusya Büyük Elçiliği / Moldova Amerikan Üssü / Irak Süleymaniye Nur sultan Nazarbayev / Astana Kazakistan Nur Sultan Nazarbayev / Baraboy Kazakistan Parlamento Binası Kazakistan Dünya İş merkezi Özbekistan Cumhur Başkanlığı Sarayı Dedeman Hotel / Özbekistan T.C.Konsolosluğu / Afganistan T.C.Konsolosluğu / Kazakistan

37

Profesyonel Mekan Çözümlerİ. Dekoratİf Taş Kaplamalar Duvar Kağıdı Zemİn Kaplamaları Dekoratİf Tavan. www.haustell.com

Profesyonel Mekan Çözümlerİ. Dekoratİf Taş Kaplamalar Duvar Kağıdı Zemİn Kaplamaları Dekoratİf Tavan. www.haustell.com Profesyonel Mekan Çözümlerİ Dekoratİf Taş Kaplamalar Duvar Kağıdı Zemİn Kaplamaları Dekoratİf Tavan www.haustell.com SHOWROOM Haustell yaşam alanları için iç ve dış mekan yapı malzemeleri ve konsepte uygun

Detaylı

ENDÜSTRİYEL ORMAN ÜRÜNLERİ Sektörel Raporlar Serisi IV

ENDÜSTRİYEL ORMAN ÜRÜNLERİ Sektörel Raporlar Serisi IV 2013 ENDÜSTRİYEL ORMAN ÜRÜNLERİ Sektörel Raporlar Serisi IV Endüstriyel Orman Ürünleri Sektör Raporu, orman ürünleri sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip etmek ve plan, program ve strateji geliştirme

Detaylı

BALCIOĞLU. BALCIOĞLU HAKKIMIZDA Balcıoğlu şirketler grubu, 1985 yılında, bugün Balko Felsefesi BALCIOĞLU. www.balcioglu.com.tr

BALCIOĞLU. BALCIOĞLU HAKKIMIZDA Balcıoğlu şirketler grubu, 1985 yılında, bugün Balko Felsefesi BALCIOĞLU. www.balcioglu.com.tr BALCIOĞLU Bugün Plywood ürün grubunun üretiminde dünyada söz sahibi olan Rusya, Finlandiya, Brezilya, Endonezya, Malezya, Çin ve daha birçok ülke ile Balko Plywood Ürün Standardı altında dünyanın hemen

Detaylı

AHŞABIN EN DOĞAL HALİ Novawood ÜRÜN KATALOğu

AHŞABIN EN DOĞAL HALİ Novawood ÜRÜN KATALOğu AHŞABIN EN DOĞAL HALİ Novawood ÜRÜN KATALOğu Novawood ÜRÜN KATALOğu Aqua Florya İstanbul, Türkiye İÇİndekİler Hakkımızda 06 Thermowood 10 Dış Mekan Deck 31 Novathermowood Dişbudak 37 Novathermowood İroko

Detaylı

İNDEKS 04 10 18 32 3

İNDEKS 04 10 18 32 3 İNDEKS 04 10 18 32 3 HAKKIMIZDA Bedük Grup temellerini Pvc sektöründe Egesu Ltd. Şti ile 2000 yılında montaj bayii olarak attı. Genç,dinamik yöneticileri, çalışan personelin azim ve gayretiyle kısa sürede

Detaylı

mimari çözüm atölyesi

mimari çözüm atölyesi mimari çözüm atölyesi ALÜMİNYUM DOĞRAMA VE GİYDİRME CEPHE SİSTEMLERİ www.cepheyapi.com facebook.com/cepheyapisistemleri kurumsal hakkımızda Cephe Yapı; mimari uygulamalara çözümler sunmaktadır. Isı yalıtımlı

Detaylı

hakkımızda 04-05... neden verdura ahşap pencere 06-07... çift açılımlı standart pencereler 08-09... fransız pencereler 12-13... vasistas pencereler

hakkımızda 04-05... neden verdura ahşap pencere 06-07... çift açılımlı standart pencereler 08-09... fransız pencereler 12-13... vasistas pencereler içindekiler 02... hakkımızda 03... neden ahşap 04-05... neden verdura ahşap pencere 06-07... çift açılımlı standart pencereler 08-09... fransız pencereler 10-11... hbsb pencereler 12-13... vasistas pencereler

Detaylı

Tecrube. y ı l l ı k

Tecrube. y ı l l ı k kalite belgelerimiz FİRMA TANITIMI Çevre güvenlik sistemleri konusunda modern üretim tesisi ve kaliteli ürünleri ile kısa sürede bulunduğu coğrafyanın önde gelen markalarından biri olan Hastelsan'ın öyküsü

Detaylı

kalite, İstikrar, deneyim.

kalite, İstikrar, deneyim. kalite, İstikrar, deneyim. Kırkyedi Yıllık Tecrübe YKC proje sektöründe yenilikçi yaklaşımı ile kendini kanıtlamış, yurtiçi ve yurtdışında kısa sürede 1,5 milyon m² mimari projede, otel, konut, kooperatif

Detaylı

Akıllı Çelik Yapılar. APEC ÜRETİM TESİSLERİ - 1 Amiral Cad. No:453 / A Karamürsel Kocaeli TÜRKİYE Tel: +90 262 452 90 00, Fax: +90 262 454 30 10

Akıllı Çelik Yapılar. APEC ÜRETİM TESİSLERİ - 1 Amiral Cad. No:453 / A Karamürsel Kocaeli TÜRKİYE Tel: +90 262 452 90 00, Fax: +90 262 454 30 10 APEC MERKEZ OFİS - SATIŞ & PAZARLAMA Mahir iz Cad. No:13 A blok Kat:3 34662 Altunizade - Üsküdar İstanbul TÜRKİYE Tel: +90 216 474 68 00, Fax: +90 216 474 62 12 Akıllı Çelik Yapılar APEC ÜRETİM TESİSLERİ

Detaylı

Amacımız ülkemizde kendi yerini senelerdir tutan Pelit Arslan markasını, küresel rekabet ortamı içerisinde hakettiği yere koymaktır.

Amacımız ülkemizde kendi yerini senelerdir tutan Pelit Arslan markasını, küresel rekabet ortamı içerisinde hakettiği yere koymaktır. MARATON KOŞABİLMEK İş dünyasında faaliyet gösteren kişi yada kuruluşlar faaliyet sektörlerinde tanınabilmek, yer edinebilmek, pazar payı oluşturabilmek ve sürekliliği sağlayabilmek amacı ile marka olabilme

Detaylı

İÇİNDEKİLER. Referanslar S. 52-88

İÇİNDEKİLER. Referanslar S. 52-88 İÇİNDEKİLER Hakkımızda S. 4-5 Misyon-Vizyon-Değerler S. 6-7 İş Sağlığı, Güvenlik ve Çevre Politikası S. 8 Kalite Belgeleri S. 9-10 Fabrika - Üretim S. 11 Pencere Teknolojisi S. 12 Tasarım Seçenekleri Renk

Detaylı

Alüminyum Cephe Bisam la Yeniden Tanımlanıyor...

Alüminyum Cephe Bisam la Yeniden Tanımlanıyor... Alüminyum Cephe Bisam la Yeniden Tanımlanıyor... NTC Tower İTO, 2009 5. Başarılı Kobi Yarışması Teknoloji ve İnovasyon Birincilik Ödülü İÇİNDEKİLER Hakkımızda 05 Prensiplerimiz 07 Tekliften Montaja Süreç

Detaylı

FAALİYET ALANLARIMIZ. www.dorukpen.com. Doruk Alüminyum ;

FAALİYET ALANLARIMIZ. www.dorukpen.com. Doruk Alüminyum ; Doruk Alüminyum ; 1989 tarihinden bugüne faaliyet gösteren şirketimiz, kurulduğu tarihten itibaren hedeflerini, kalite ve hizmet anlayışını mükemmele ulaşma tutkusu ile özetlemektedir. Kurumsallaşma konusunda

Detaylı

C E P E C U B I C L E S İ S T E M

C E P E C U B I C L E S İ S T E M Cepe Yapı Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. Mahmutbey Mahallesi Atlas Caddesi No.4 Kat.3 Bağcılar / İstanbul / TR T. +90 212 447 07 07 F. +90 212 447 07 08 info@cepe.com.tr www.cepe.com.tr cub Cepe den Dizayn

Detaylı

Özerpan ürünleri ile hayatınıza bir artı katın

Özerpan ürünleri ile hayatınıza bir artı katın Özerpan ürünleri ile hayatınıza bir artı katın R Kayseri de Türkiye nin Panjur ve Kepenk Üreticisi İÇİNDEKİLER Sayfa 4-5 Sayfa 6-7 Sayfa 8-9 Sayfa 10-11 Sayfa 12-13 Monoblok Panjur Gizli Panjur Dıştan

Detaylı

magazin Peliparquet Sektörün Öncüsü; Naturel Lamine Parke Yatırımlar: 92 cm x 212 cm HPL Parlak Laminat Peliform Bayilikleri Verilecektir

magazin Peliparquet Sektörün Öncüsü; Naturel Lamine Parke Yatırımlar: 92 cm x 212 cm HPL Parlak Laminat Peliform Bayilikleri Verilecektir Turanlar Şirketler Grubu Yayınıdır Mayıs 2014 Sektörün Öncüsü; Peliparquet Yeni Ürün Naturel Lamine Parke Yatırımlar: 92 cm x 212 cm HPL Parlak Laminat Peliform Bayilikleri Verilecektir Dış Cephelerdeki

Detaylı

GEYİK İSKELE. 1997 den Beri Güçlü ve Profesyonel Kadro ile Hep Daha İyiye... www.gyp.com.tr info@gyp.com.tr

GEYİK İSKELE. 1997 den Beri Güçlü ve Profesyonel Kadro ile Hep Daha İyiye... www.gyp.com.tr info@gyp.com.tr GEYİK İSKELE 1997 den Beri Güçlü ve Profesyonel Kadro ile Hep Daha İyiye... 444 7 497 G Y P www.gyp.com.tr info@gyp.com.tr 1997 den Beri Güçlü ve Profesyonel Kadro ile Hep Daha İyiye... GEYİK İSKELE Firma

Detaylı

YARARLAR ÇELİK KONSTRÜKSİYON. Solar Enerji ve Otokorkuluk Montajı

YARARLAR ÇELİK KONSTRÜKSİYON. Solar Enerji ve Otokorkuluk Montajı YARARLAR ÇELİK KONSTRÜKSİYON Solar Enerji ve Otokorkuluk Montajı YARARLAR ÇELİK KONSTRÜKSİYON 2011 yılında; bariyer montajı, solar enerji montajı ve çelik konstrüksiyon üzerine faaliyet göstermek amacıyla

Detaylı

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr VİZYON ACP YAPI ELEMANLARI on beş yılı aşkın sektör tecrübesi ile çağdaş yapı malzemeleri ve otomasyon sistemleri konusunda CE belgesi ve ISO sertifikalarına sahip

Detaylı

Sorun çatı ise... ÜRÜN KATALO U

Sorun çatı ise... ÜRÜN KATALO U Sorun çatı ise... ÜRÜN KATALO U KALEL, çevreyolundaki yeni yerinde hizmetinizde... Çatı kaplama, mantolama, ısı ve su yalıtımı sorunlarınızda en kaliteli ürünleri, en ekonomik biçimde hizmetinize sunuyoruz.

Detaylı

www.eksengroup.com.tr www.enagrup.com.tr İTHAL DUVAR KAĞITLARI TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

www.eksengroup.com.tr www.enagrup.com.tr İTHAL DUVAR KAĞITLARI TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ www.enagrup.com.tr İTHAL DUVAR KAĞITLARI TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ - ANKARA EKSEN Grup Ltd. Şti. 3500 m 2 kapalı, 1500 m 2 lik stok alanı ile birlikte üretim alanına sahip fabrikası, son teknoloji PVC tam otomatik

Detaylı

yükseltilmiş döşeme sistemleri

yükseltilmiş döşeme sistemleri yükseltilmiş döşeme sistemleri 1980 yılından günümüze metal sektöründe, otomotiv sanayiine parça üreten FORMMETAL Makina Sanayi ve Ltd. Şti., 1999 yılında yükseltilmiş döşeme alt yapı sistemini de üretim

Detaylı

ARCHITECTURAL PERFORMANCE Asma Tavan Sistemleri Akustik Ahşap Tavan ve Duvar Sistemleri

ARCHITECTURAL PERFORMANCE Asma Tavan Sistemleri Akustik Ahşap Tavan ve Duvar Sistemleri ARCHITECTURAL PERFORMANCE Asma Tavan Sistemleri Akustik Ahşap Tavan ve Duvar Sistemleri 2 Esas Holding Genel Merkezi BİZ... 1989 yılnda kurulan TACER, kurulduğu yıldan itibaren ürettiği asma tavan malzemeleri

Detaylı

Kayseri de yüksek teknoloji ile Türkiye nin panjur ve penceresini üretiyoruz. CAM. PVC PEN. KAPI PANJUR SİST.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Kayseri de yüksek teknoloji ile Türkiye nin panjur ve penceresini üretiyoruz. CAM. PVC PEN. KAPI PANJUR SİST.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Kayseri de yüksek teknoloji ile Türkiye nin panjur ve penceresini üretiyoruz. R CAM. PVC PEN. KAPI PANJUR SİST.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. R CAM. PVC PEN. KAPI PANJUR SİST.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 1987 yılında panjur, kepenk

Detaylı

85. Yılımızı Kutluyoruz!

85. Yılımızı Kutluyoruz! S AY I 37 MAYIS 2012 anada Truva Kiremit Çatı ve Cephe Dünyası Türkiye nin bir Numaralı Kiremidi 1927 den beri... Sistemleri 85. Yılımızı Kutluyoruz! 1927 yılında Eskişehir'de temelleri atılan,günümüzde

Detaylı

Oyunu. Opera 9 Mobile. OPERA 9 Mobile, sağladığı esneklik ve pratiklik ile otellerin iş yapış şekillerini yeniden tanımlıyor!

Oyunu. Opera 9 Mobile. OPERA 9 Mobile, sağladığı esneklik ve pratiklik ile otellerin iş yapış şekillerini yeniden tanımlıyor! Oyunu Opera 9 Mobile OPERA 9 Mobile, sağladığı esneklik ve pratiklik ile otellerin iş yapış şekillerini yeniden tanımlıyor! OPERA 9 Mobile ile artık resepsiyon sınırları yok! Konuklarınızı nerede isterseniz

Detaylı

Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri

Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri Genel Ürün Kataloğu Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri Genel Ürün Kataloğu Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri İş bu katalogdaki ürünler

Detaylı

AKUSTİK DÜZEN SES IŞIK & SAHNE MEKANİK SİSTEMLERİ.

AKUSTİK DÜZEN SES IŞIK & SAHNE MEKANİK SİSTEMLERİ. AKUSTİK DÜZEN SES IŞIK & SAHNE MEKANİK SİSTEMLERİ. Gökçe Akustik ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini uygulayan Türkiye deki ilk ve tek akustik mühendisliği firmasıdır. Kurumsal organizasyon yapısı doğrultusunda

Detaylı

www.melicdekorasyon.com.tr

www.melicdekorasyon.com.tr Selçukbey Mah.Prof.Tezok Cad.No:187 Yıldırım/BURSA Tel :0224 366 89 90 Fax:0224 368 35 05 melicdekorasyon@gmail.com MİSYONUMUZ: Her müşteri bizim için özeldir ve müşteri memnuniyeti, her şeyden önceliklidir.

Detaylı