Neden e-dershane? Sürekli güncellenen ve kendisini yenileyen bir yapıya sahip olan e-dershane.biz, öğrencilerine. rahatlığını sunmaktadır.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Neden e-dershane? Sürekli güncellenen ve kendisini yenileyen bir yapıya sahip olan e-dershane.biz, öğrencilerine. rahatlığını sunmaktadır."

Transkript

1

2 Uygar bir neslin yetişmesi ancak ve ancak başarılı bireylerin geleceğine şimdiden yatırım yapmakla olanaklıdır. Bizlere düşen görev, bilgi çağında onlara gereken desteği vermektir... Neden e-dershane? Kitapların, günümüz teknolojisi ne kadar ilerlemiş olursa olsun eğitimdeki yeri tartışılmaz. İlk kitabımızı elimize aldığımız çocukluk yıllarımızdan ölünceye kadar ömrümüz okumakla geçer. Geçmelidir de... İster ders kitapları olsun, ister eğitim içerikli dergiler ya da öyküler, romanlar... Bütün amaç okuyucuya bir şeyler vermektir. "Çok okuyan değil çok gezen bilir." inanışının tersine insan okuyarak bilgiye ulaşır. İnternet de artık hemen hemen herkesin evine girmiş ve bilgiye ulaşmak çok kolaylaşmıştır. Yüz binlerce kitabın içeriğini küçük bir bilgisayarınızın içinde saklamanız artık olanaklıdır. Görsel ve sesli anlatımlar, animasyonlar, okumayı daha eğlenceli duruma getirmektedir. İşte bu yüzden eğitim öğretimde internet ortamından yararlanmak artık lüks olmanın ötesinde bir gereklilik ve çağdaşlıktır. e-dershane.biz, bu amaçtan hareketle kurulmuş bir elektronik dershane ve bir eğitim aracıdır. Sürekli güncellenen ve kendisini yenileyen bir yapıya sahip olan e-dershane.biz, öğrencilerine evinin konforunda bilgiye ulaşma rahatlığını sunmaktadır. Üyemiz olan her öğrenci tüm hizmetlerimizden bir yıl boyunca hiçbir ek ücret ödemeden yararlanabileceklerdir.

3 Sitemize ya da adreslerinden biriyle girebilir, demolarımızı inceleyebilirsiniz. Demolarımızda ilköğretim ikinci sınıftan lise son sınıfa kadar çalışmalarımızdan örnekler verilmiştir. Hedef SBS ve ÖSS Görsel unsurlarla zenginleştirilmiş etkileşimli dersleri takip etmek, etkinliklere katılmak, binlerce soru çözmek ve bütün bunları evinizin konforunda yapabilmek... "Eğlenerek ders çalışmak..." ve"başarıya ulaşmak..." kavramları hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. En son MEB müfredatına uygun olarak hazırlanmış ders anlatımları ve etkinliklerle öğrencilerimiz okuldaki derslerine paralel olarak ders çalışacak, evlerinin konforunda sınav deneyimi yaşayarak SBS ve ÖSS sınavlarına bir ön hazırlık yapacaklardır. İlköğretim 2. Sınıftan Ortaöğretim 11. Sınıfa Kadar Öğrencilerimiz, kendilerine özel hazırlamış olduğumuz internet sayfalarında, dersler ve konular arasında kolayca geçiş yapabilecek, deneme sınavlarımıza katılabilecek, geçmiş yıllarda çıkmış olan OKS, SBS, DPYB ve ÖSS sorularını ve yanıtlarını görebilecek, Türkçe Sözlük ile Yazım Kılavuzu desteği alabileceklerdir. Web sitemizin içeriği günlük olarak denetlenmekte ve güncellemeler anında yapılmaktadır. Böylece her zaman güncel bilgi, öğrencilerimize bir tık mesafesinde bulunmaktadır.

4 de dersler yedi bölüm halinde işlenmiştir. Öğrencilerimiz, dersin üzerini tıkladığında o dersle ilgili bölümler görülecektir. Bu şekilde istenilen dersin, istenilen konusu seçilebilmektedir. Seçilen bölümde; sesli ve görsel konu anlatımları, anlatımları pekiştiren uygulamalar, o konuyla ilgili etkinlikler, çözümlü sorular, testler bulunmaktadır. Anlatımlardan bilgi edinilecek, uygulamalarla öğrenilenler pekiştirilecektir. Bölüm sonlarında bulunan değerlendirmelerle de öğrenilenlerin ölçme ve değerlendirmesi yapılabilmektedir.

5 Genel Değerlendirme Sınavları Öğrencilerimiz, bir öğretim yılında en az 4 kez düzenlenecek olan Deneme Sınavları na katılarak illeri ve Türkiye genelinde katılımcılar arasında kaçıncı olduklarını görebileceklerdir. Sınavlardan iki gün sonra verilen soruların açıklamalı yanıtlarını da inceleyerek eksik bilgilerini tamamlayabileceklerdir. Daha önceden de belirtildiği gibi, sınav stresini azaltmanın en iyi yolu yine sınavlardır. Öğrencilerimiz e-dershane.biz Deneme Sınavları nda, gerçek sınavların bir değerlendirmesini yapabileceklerdir. Deneme sınavlarımıza katılan öğrencilerimiz, almış oldukları puanlarla başarı durumlarını kendilerine özel sayfalarında bir karne biçiminde görüntüleyebilecek ve gerçek sınavlar öncesinde başarıları hakkında fikir sahibi olabileceklerdir. Öğrencilerimiz, Milli Eğitim Bakanlığının geçmiş yıllarda sorduğu OKS, SBS, DPYB ve ÖSS sınav soruları ve yanıtlarını inceleyebilmekte, sitemizde bulunan Türk Dil Kurumu Sözlüğü nden ve Yazım Kılavuzu ndan da yararlanabilmektedir. Dilerlerse sitemize fıkra, şiir, resim gönderip kendi adları altında yayınlayabilir, başkaları tarafından gönderilenleri de izleyebilirler. Böylece öğrencilerimiz arasında bir kültür alışverişi olabileceğini düşünmekteyiz.

6 e-dershane.biz; ders anlatımlarından değerlendirme sınavlarına kadar, yaşı ve bilgisi ne olursa olsun herkesin anlayabileceği biçimde tasarlanmıştır. İlk kayıt ve kullanıcı işlemleri olabildiğince açıklayıcı ve karmaşadan uzaktır. e-dershane.biz e Kayıt Sitemize kayıt olan öğrencilerimiz; ilk kayıt yaptırdıkları tarihten itibaren 1 takvim yılı boyunca tüm hizmetlerimizden yararlanabilirler. Örneğin; 1 Ekim 2008 de kayıt yaptıran öğrencimiz 30 Haziran 2009 a kadar kayıt yaptırdığı sınıfın, daha sonra da 1 Ekim 2009 a kadar da bir üst sınıfın derslerini takip edebilmektedir. e-dershane.biz e kayıt yaptırabilmek için üyelik kartlarımızı satın alabileceğiniz gibi online olarak kredi kartınızla ya da banka havalesi, posta çeki yardımıyla da kayıt işlemlerini yapabilmeniz mümkündür. Sitemizden ilinizdeki bayimizin adresini öğrenebilirsiniz. Bayimizden; içinde şifre bulunan şifre kartlarını alıp sitemize üye olabilirsiniz. Bayilerimizin adresleri ve nasıl üye olabileceğiniz konusunda sitemiz sizi yönlendirecektir.

7 e-dershane.biz i kullanabilmek için nelere gerek- sinim vardır? Her şeyden önce internet erişimine; dersleri, etkinlikleri, değerlendirmeleri ve animasyonları izleyebilmek için de zaten bilgisayarınızda bulunan bir web tarayıcıya gereksiniminiz bulunmaktadır. e-dershane.biz i ve tüm hizmetlerimizi kullanabilmek için gerekenler sadece bu kadardır!.. Internet e bağlı herhangi bir bilgisayardan e-dershane.biz i kullanmak mümkündür. Tüm hizmetlerimizden örnekler içeren demolarımızı görebilir ve kullanımın ne kadar kolay ve basit olduğunu test edebilirsiniz. Yıl ortasında üye olunursa ne olur? Öğrencilerimiz; üyelikleri başladığı andan itibaren, sınıflarıyla ilgili geride bıraktıkları ünite ya da temaları tüm içerikleriyle görebileceklerdir. Ayrıca bir sonraki eğitim-öğretim yılında, kayıt süresi dolana kadar bir üst sınıftan devam edebilirler. Kurumsal olarak toplu üyelikler mümkün müdür? Teknik alt yapımız bireysel üyeliklerde olduğu gibi toplu olarak kurumsal üyelikleri de kapsamaktadır. Örneğin; öğrenci takibini ve başarı çizelgelerini kapsayan ilk ve ortaöğretim okulları ya da dershaneler için de çalışmalarımız bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için lütfen; internet adresinden ya da nolu müşteri destek hattından yardım alınız.

8 Uygar bir neslin yetişmesi ancak ve ancak başarılı bireylerin geleceğine şimdiden yatırım yapmakla olanaklıdır. Bizlere düşen görev, bilgi çağında onlara gereken desteği vermektir... Sayın Velilerimiz, Değerli Öğretmenlerimiz; Birçok veli, internetin yararından çok, öğrencinin zamanını çaldığına inanmakta, interneti zararlı bir araç olarak görmektedir. Oysa dünya değişiyor ve iletişim araçları baş döndürücü bir hızla gelişiyor. Bu gelişmeden uzak duramayız. Bu gelişmelere ayak uyduramayanlar ileriki yaşamlarında geri planlarda kalacaklardır. Veli; çocuğuna interneti yasaklamak değil, ondan en iyi şekilde nasıl yararlanması gerektiğini öğretmelidir. web sitesi, sınıfbaşarısını artırmak için öğretmenin en büyük yardımcısıdır. Sitemize üye olan öğrenci, sınıfta öğrendiklerini evinde pekiştirmekte, önceden derse hazırlık yaparak konuları daha kolay kavrayabilmektedir. Özetle web sitesi, dershaneyi öğrencinin evine taşımaktadır. DERPAŞ Dergi Yayın Dağ. Paz. Tic. AŞ Akbıyık cad. No:73 Kat: 2 Sultanahmet / İSTANBUL Tel: / Faks:

BİZ KİMİZ? BİZ KİMİZ? AMACIMIZ EĞİTİM SİSTEMİMİZ. www.ingilizkultur.com.tr

BİZ KİMİZ? BİZ KİMİZ? AMACIMIZ EĞİTİM SİSTEMİMİZ. www.ingilizkultur.com.tr BİZ KİMİZ? BİZ KİMİZ? İngiliz Kültür Eğitim Kurumları, ülkemizde uzun yıllardır güvenin odak noktası olmuştur. 2006 yılından itibaren marka tescilini alarak Markalar Birliği tarafından Türkiye çapında

Detaylı

ÇANAKKALE CUMHURİYET ORTAOKULU 2015-2016 VELİ - ÖĞRENCİ EL KİTABI. Sunuş ve Hoş Geldiniz...2. 1.Okulun Temelleri...4. Vizyonumuz Misyonumuz...

ÇANAKKALE CUMHURİYET ORTAOKULU 2015-2016 VELİ - ÖĞRENCİ EL KİTABI. Sunuş ve Hoş Geldiniz...2. 1.Okulun Temelleri...4. Vizyonumuz Misyonumuz... ÇANAKKALE CUMHURİYET ORTAOKULU 2015-2016 VELİ - ÖĞRENCİ EL KİTABI İçindekiler Sunuş ve Hoş Geldiniz...2 1.Okulun Temelleri...4 Vizyonumuz Misyonumuz...6 Felsefe...7 İlkeler...7 2. Okulla İlgili Genel Bilgiler...8

Detaylı

İnternet Ortamında Bilgi Yönetimi Eğitimi : AÖF Bilgi Yönetimi Önlisans Programı Örneği

İnternet Ortamında Bilgi Yönetimi Eğitimi : AÖF Bilgi Yönetimi Önlisans Programı Örneği İnternet Ortamında Bilgi Yönetimi Eğitimi : AÖF Bilgi Yönetimi Önlisans Programı Örneği Yard. Doç. Dr. Mehmet Emin Mutlu, Öğr. Gör. Özlem Özöğüt Erorta, Öğr. Gör. Salih Gümüş Özet: Kuruluşlarda bilgisayarlaşmanın

Detaylı

Intel Öğretmen Programı

Intel Öğretmen Programı Intel Öğretmen Programı Çevrimiçi Modül 3 Mayıs2008 Telif hakkı Intel Corporation. Bütün hakları saklıdır. Intel ve Intel logosu Intel Corporation ın ve onun Amerika Birleşik Devletleri ndeki ve diğer

Detaylı

Okullar için BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ

Okullar için BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ Okullar için BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ İçindekiler ilgera Okul Yönetim Sistemi Yazılımı Bilgisayar Teknolojileri (BT) Müfredatı ve Sertifikasyon Öğretmenler için BT Eğitimleri BT Danışmanlık ve Dış Kaynak Kullanımı

Detaylı

Öğretmenlik Uygulaması Dosyası

Öğretmenlik Uygulaması Dosyası T.C. KIRIKKALE ÜNİVERİSTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü Dosyası Sorumlu Öğretim Elemanı.. Öğretmen Adayının Adı Soyadı : Numarası : Bölümü : Anabilim Dalı : Uygulama

Detaylı

T.C. İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ

T.C. İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ T.C. İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİM PLATFORMU KULLANMA KILAVUZU İÇİNDEKİLER İÇİNDEKİLER... ŞEKİL LİSTESİ... II İTİCUUEP'E GİRİŞ...1 Ayarlar Menüsüyle Çalışmak...8 İletişim Menüsünü Tanımak...10

Detaylı

KAYIT REHBERİ 2013-2014

KAYIT REHBERİ 2013-2014 KAYIT REHBERİ 2013-2014 Doğuş Üniversitesi Öğrenci İşleri Müdürlüğü Sayfa 1 Sevgili Öğrencilerimiz, Sizleri buraya getiren uzun ve zorlu süreci başarıyla tamamlamış olmanızdan dolayı sizi kutluyoruz. Hayatınızda

Detaylı

T.C. ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ

T.C. ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ T.C. ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİM YÖNETİM SİSTEMİ (UEYS) ÖĞRENCİ KULLANMA KILAVUZU İÇİNDEKİLER İÇİNDEKİLER... II ŞEKİL LİSTESİ... III SIK SORULAN SORULAR (SSS)...1 Ders Uygulama Usulleri...6

Detaylı

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU İNGİLİZCE HAZIRLIK PROGRAMI 2014-2015 AKADEMİK YILI ÖĞRENCİ EL KİTABI 1 İÇİNDEKİLER I. HAZIRLIK OKULU MİSYONU VE VİZYONU II. III. IV. HAZIRLIK OKULU HAKKINDA

Detaylı

İÇİNDEKİLER 4.1. 4.2. 4.3. 4.4. 4.5. 4.6. 4.7. 4.8. 4.9. 6.1. 6.2.

İÇİNDEKİLER 4.1. 4.2. 4.3. 4.4. 4.5. 4.6. 4.7. 4.8. 4.9. 6.1. 6.2. İÇİNDEKİLER 1. Neden İngilizce? 2. Yabancı Diller Yüksekokulunda Ayrıcalıklı Eğitim 3. Akademik Takvim 4. Hazırlık Programı Hakkında 4.1. Öğretim Üniteleri 4.2. Muafiyet ve Yerleştirme Sınavları 4.3. Ders

Detaylı

Bu kitapçıktaki bilgiler Sabancı Üniversitesi Mütevvelli Heyeti kararları ile yönetmelik ve yönergelere tabiidir. Sabancı Üniversitesi ndeki

Bu kitapçıktaki bilgiler Sabancı Üniversitesi Mütevvelli Heyeti kararları ile yönetmelik ve yönergelere tabiidir. Sabancı Üniversitesi ndeki Bu kitapçıktaki bilgiler Sabancı Üniversitesi Mütevvelli Heyeti kararları ile yönetmelik ve yönergelere tabiidir. Sabancı Üniversitesi ndeki eğitiminiz süresince tüm düzenlemelere ait güncel bilgileri

Detaylı

ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI

ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI Sayın Velimiz, Aramıza yeni katılan tüm öğrenci ve velilerimize sımsıcak bir hoş geldin diyor, yeni eğitim-öğretim yılı için en iyi dileklerimizi sunuyoruz. Birlikte olacağımız yeni eğitim-öğretim yılı

Detaylı

Geleceğin Liderleri Hatem de Yetişir. hatemokullari.k12.tr

Geleceğin Liderleri Hatem de Yetişir. hatemokullari.k12.tr Geleceğin Liderleri Hatem de Yetişir Türkiye nin en hızlı büyüyen eğitim kurumu. 3 Yılda 99 Okul... Türkiye nin yeni eğitim markası Özel Hatem Okulları, geleceğin liderlerini yetiştiren okul kimliğiyle

Detaylı

GENEL BİLGİ KILAVUZU

GENEL BİLGİ KILAVUZU T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI T.C. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ BATI AVRUPA PROGRAMI GENEL BİLGİ KILAVUZU Köln 2013 AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ BATI AVRUPA PROGRAMI SINAV TARİHLERİ 2013-2014 ÖĞRETİM

Detaylı

T.C CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ

T.C CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ T.C CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ OKUL DENEYİMİ ÖĞRETMEN ADAYININ ADI SOYADI FAKÜLTE NO BÖLÜMÜ / ANA BİLİM DALI ÖĞRETİM YILI VE DÖNEMİ UYGULAMA OKULUNUN ADI UYGULAMA ÖĞRETMENİ : : : : : : UYGULAMA

Detaylı

1. AMERİKAN EĞİTİM SİSTEMİ

1. AMERİKAN EĞİTİM SİSTEMİ - 1 - GİRİŞ Yaklaşık 3.000 üniversite ve farklı eğitim kurumuyla Amerika Birleşik Devletleri nde herkesin ihtiyacına ve beklentilerine yanıt verebilecek eğitim olanakları sunulmaktadır. Tüm dünyadan 500.000

Detaylı

TED TRABZON KOLEJİ VELİ BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI

TED TRABZON KOLEJİ VELİ BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI VELİ BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI 2014-2015 İÇİNDEKİLER TÜRK EĞİTİM DERNEĞİ... 1 GİRİŞ... 6 FİZİKSEL YAPI-GENEL TANITIM... 7 OKUL ÖNCESİ (ANASINIFLARIMIZ)... 8 İLKOKUL VE ORTAOKULUMUZ... 15 DESTEK BİRİMLERİMİZ...

Detaylı

Akademik yılın en verimli şekilde yaşanabilmesi için size sunduğumuz bu bilgiler, okul ile aile arasında eşgüdümün kurulmasını sağlayacaktır.

Akademik yılın en verimli şekilde yaşanabilmesi için size sunduğumuz bu bilgiler, okul ile aile arasında eşgüdümün kurulmasını sağlayacaktır. 0 GİRİŞ Bu kitapçık, siz velilerimiz için, okulumuz hakkında gereksinim duyacağınız bilgileri bulabileceğiniz bir başvuru kaynağı olması amacıyla hazırlanmıştır. Akademik yılın en verimli şekilde yaşanabilmesi

Detaylı

Her dal eğilmez ama. her ağaç meyve verir.

Her dal eğilmez ama. her ağaç meyve verir. Her dal eğilmez ama her ağaç meyve verir. Merhaba, Billtest Koleji, Bilfen Okulları liderliğinde kurulmuş olan, Danışmanlık ve Denetleme Organizasyonu Bilfen Okulları tarafından yapılan uluslararası standartlarda

Detaylı

Bu bir bilgi devrimidir

Bu bir bilgi devrimidir Anadolu Üniversitesi I-Tunes U da Açık Ders Materyali Sunmaya Başladı Bu bir bilgi devrimidir Etkileşimli e-kitap trtokul.anadolu.edu.tr itunes U Google Play Yeni e-öğrenme Portalı Açık ders malzemeleri

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ORTAÖĞRETİM REHBERLİK VE YÖNLENDİRME DERSİ PROGRAMI

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ORTAÖĞRETİM REHBERLİK VE YÖNLENDİRME DERSİ PROGRAMI T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ORTAÖĞRETİM REHBERLİK VE YÖNLENDİRME DERSİ PROGRAMI 9.SINIF ETKİNLİK ÖRNEKLERİ ANKARA-2011 T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI Özel

Detaylı

Sizin öğrenciniz Yüksek öğitime hazir mi? Aileler ve arkadaşlar için yüksek öğretimle ile ilgili bilgiler.

Sizin öğrenciniz Yüksek öğitime hazir mi? Aileler ve arkadaşlar için yüksek öğretimle ile ilgili bilgiler. Sizin öğrenciniz Yüksek öğitime hazir mi? Aileler ve arkadaşlar için yüksek öğretimle ile ilgili bilgiler. Önsöz Üniversitede tek başıniza okumuyorsunuz İleri öğretimin öğrenci ve onun çevresi için büyük

Detaylı

MARMARA ÜNİVERSİTESİ 2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÖSYS YENİ KAYIT KILAVUZU

MARMARA ÜNİVERSİTESİ 2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÖSYS YENİ KAYIT KILAVUZU MARMARA ÜNİVERSİTESİ 2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÖSYS YENİ KAYIT KILAVUZU ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI http://oidb.marmara.edu.tr/ Sevgili Öğrenciler, Üniversite yaşamına ilk adımınızı attığınız bu

Detaylı

A.GENEL BİLGİLER 03. 1. Özel MEF Ortaokulunun Misyon ve Hedefleri 03 2. Özel MEF Okulları Tarihçesi 03 B. MEF ORTAOKULU 04

A.GENEL BİLGİLER 03. 1. Özel MEF Ortaokulunun Misyon ve Hedefleri 03 2. Özel MEF Okulları Tarihçesi 03 B. MEF ORTAOKULU 04 1 İÇİNDEKİLER A.GENEL BİLGİLER 03 1. Özel MEF Ortaokulunun Misyon ve Hedefleri 03 2. Özel MEF Okulları Tarihçesi 03 B. MEF ORTAOKULU 04 1. EĞİTİM ve ÖĞRETİM 05 a) Eğitim Öğretim Yılı 05 b) Akademik Program

Detaylı

İçindekiler Hakkımızda Neden Kensington Academy London Eğitim Sistemimiz Eğitimde Kalite Güvencesi Genel İngilizce Seviyeler Hazırlık Sınıfı

İçindekiler Hakkımızda Neden Kensington Academy London Eğitim Sistemimiz Eğitimde Kalite Güvencesi Genel İngilizce Seviyeler Hazırlık Sınıfı İçindekiler Hakkımızda 5 Neden Kensington Academy London 7 Eğitim Sistemimiz 8 Eğitimde Kalite Güvencesi 9 Genel İngilizce 10 Seviyeler 11 Hazırlık Sınıfı 12 Sınavlara Hazırlık Eğitimleri 13 İş İngilizcesi

Detaylı

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ UN KKALE O NA A KIZ MAR T SE IVERSIT E 1 99 2 SI N C ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU 2013-2014 İngilizce Hazırlık Programı Öğrenci El Kitabı CANAKKALE ONSEKIZ MART UNIVERSITESI

Detaylı

2014 YILI BÜTÇE SUNUÞU TBMM GENEL KURULU

2014 YILI BÜTÇE SUNUÞU TBMM GENEL KURULU T.C. M LLÎ E T M BAKANLI I 2014 YILI BÜTÇE SUNUÞU TBMM GENEL KURULU Nabi AVCI Millî E itim Bakanı 15 Aralık 2013 T. C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI Strateji Geliştirme Başkanlığı 2014 YILI BÜTÇE SUNUŞU TBMM

Detaylı

TED ĠSTANBUL KOLEJĠ VAKFI ÖZEL LĠSESĠ VELĠ BĠLGĠLENDĠRME REHBERĠ

TED ĠSTANBUL KOLEJĠ VAKFI ÖZEL LĠSESĠ VELĠ BĠLGĠLENDĠRME REHBERĠ 15 TED ĠSTANBUL KOLEJĠ VAKFI ÖZEL LĠSESĠ VELĠ BĠLGĠLENDĠRME REHBERĠ ĠÇĠNDEKĠLER TÜRK EĞĠTĠM DERNEĞĠ TANITIM Misyon-Vizyon Tarihçe Türk Eğitim Derneği Okulları Türk Eğitim Derneği Neden Okul Açar? Türk

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRENME NESNESİ PROJE YARIŞMASI KILAVUZU

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRENME NESNESİ PROJE YARIŞMASI KILAVUZU T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRENME NESNESİ PROJE YARIŞMASI KILAVUZU ANKARA 2010 MEB Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Adres: Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

Detaylı