FASURE 1000 Otomatik Dışkı Analiz Sistemi

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "FASURE 1000 Otomatik Dışkı Analiz Sistemi"

Transkript

1 FASURE 1000 Otomatik Dışkı Analiz Sistemi Kolay Test Güvenilir Sonuç

2 Sistem ekipmanları I. Ana makine (otomatik seyreltme modülü, yüksek hızlı karıştırma modülü, numune alma modülü, numune yükleme modülü, elektronik mercek izleme modülü, operasyon yazılım modülü, analiz yazılım modülü) II. Numune kabı III. Seyreltme sıvısı IV. Temizleme sıvısı V. Test kartı VI. Renkli yazıcı VII. Monitör Çalışılan parametreler Test parametreleri Rutin dışkı örneği Dışkıda gizli kan Ag (monoklonal) Viroloji testi Bakteriyoloji testi Testin içeriği Genel özellikler, mikroskobik inceleme, yumurta ve protozoa testi İmmunokromatografik yöntem, kimyasal yöntem Rota virüsü antijeni, Adeno virüsü antijeni *(Coxsackie virüsü, hepatit A, poliyomiyelit) Helikobakter Pylori (antijen) *(Basilli dizanteri, enteropatojenik kalın bağırsakta enfeksiyona neden olan bakteri türleri, tifo ve paratifo, kolera, salmonella, incebağırsak iltihabı yersinia enterocolitica) * Eklenecek parametreler Ürün özellikleri 1. Otomatik seyreltme 2. Yüksek hızlı mekanik karıştırma 3. Numunelerin ve toplanan yumurtaların filtrasyon ile ayrılması 4. Sayma havuzuna otomatik olarak sıvı ilavesi, otomatik örnek yüklenmesi, otomatik görüntüleme 5. Akıllı gözlem, sonuçların analiz edilmesi 6. Numuneler için çalışma şekli: Birden fazla numune için sürekli olarak işlem yapabilme 7. Dışkıda gizli kan, rota virüsü, helicobacter pylori vb. öğelerin otomatik test edilmesi 8. Saatte 120 adet numunenin test edilebilmesi gibi özelliklere sahiptir.

3 Sızdırmazlık 1. Numune kabı sızdırmazlığı 2. İşlem hattı sızdırmazlığı 3. Cihaz sızdırmazlığı 4. Atık kabı sızdırmazlığı Yumurta toplama fonksiyonu 1. Parazit yumurtalarını ayırma ve konsantre etme 2. Otomatik sayım havuzuna doldurma 3. Otomatik odaklama 4. Otomatik fotoğraf çekimi 5. Akıllı gözlem Numune kabı I. Numune kabının çalışma prensibi Numune kabı akışkanlar mekaniği ilkelerine göre tasarlanmış olup karıştırma sırasında sürekli ve sıra düzenli spiral akış oluşturur. Hem güçlü itiş dalgasına akış hem de yumuşak vuruş akışına sahiptir. Böylece dışkının yeterince karıştırılması sağlanır. II. Numune kabının işlevi 1. Sızdırmazlık, sızmanın engellenmesi 2. Numuneleri taşımak 3. Numuneleri otomatik ayırmak 4. Yumurta toplama fonksiyonu 5. Numuneleri depolamak 6. Toplu olarak dezenfeksiyon işlemi III. Numune kabının iç yapısı Numune kabının içinde iki tür filtre mevcuttur. Birincisi dışkıyı filtre etmek için, ikincisi ise yumurtayı toplamak içindir.

4 Ürün performansı I. Yüksek çözünürlüklü görüntüleme sistemi Görüş alanı ve görüntü nettir. Tüm süreç otomatik olarak gerçekleşir, görüş açısı otomatik değişir, odak ayarı otomatiktir. Sunduğu görüntüler nettir. Sağladığı çalışma kolaylığı ile çalışma verimini yükseltir. II. Uzak teknoloji desteği Kullanıcının seçmesi için ilgili yönetmenliklere göre uygun olan her tür raporlama şekli, görüntü ve yazı mevcuttur. LIS e bağlanabilir ve uzaktan veri aktarımını destekler. III. Otomatik test Cihazın çalışması sırasında arıza ve otomatik alarm durumları oluştuğunda, otomatik sistem devreye girer ve arızanın hızlı bir şekilde giderilmesi sağlanır. IV. Sayım havuzu Standart sayım tablosuna göre tasarlanmış olup yüksek hassasiyete sahiptir. Platform ekleme teknolojisi ile sayım havuzunun platformu hızlı ve doğru bir şekilde ayarlanır.

5 V. Mikroskobik inceleme Otomatik, 3 boyutlu dijital teknoloji ile çalışır. Net görüntülerin elde edilmesini sağlar. VI. Basit bir kullanım menüsü vardır. Cihazın kullanımı kolaydır VII. Sistemin uygunluğu Sistemin tasarımı, klinik ihtiyaçlar, hastane içinde enfeksiyonun önlenmesi gibi yönetmeliklerin belirttiği gereksinimler ve benzer sorunlar düşünülerek yapılmıştır. Cihazla elde edilen veriler tutarlıdır. Cihaz kullanıcılarına kullanım için kısa süren basit bir eğitimin verilmesi yeterlidir. VIII. Numune probunun temizlenmesi 1. Özel teflon işlemi, kalıntı kalmamasını sağlar. 2. Temizleme süresi uzun tutulmuştur, yüksek derecede temizlik sağlanır. 3. Hava ve deterjan ile köpük darbesi oluşturulur. 4. Her numune sonrası numune probu yıkanıp temizlenebilir.

6 Renkli Arka Plan Teknolojisi FASURE 1000 serisi cihazları için özel renkli arka plan teknolojisi kullanılarak çok daha net görüntüleme sağlanır. Özellikle kırmızı kan hücrelerinin kontrastı artırılarak hücrelerin kenarlarının, dış çizgi ve şeklinin daha kolay tanımlanması sağlanır. FASURE 1000 serisi ürün içeriği Ürün adı Ambalaj 1 Numune kabı 1000 adet / koli 2 Seyreltme sıvısı 10 L 3 Temizleme sıvısı 1 L 4 Dışkıda gizli kan test kartı (2 li paket) 25 test / kutu 5 Rota virüsü test kartı 25 test / kutu 6 Adeno virüsü test kartı 25 test / kutu 7 Rota virüsü/ Adeno virüsü test kartı (2 test için tek test kartı) 25 test / kutu 8 Coxsackie virüsü test kartı 25 test / kutu 9 Helikobakter Pylori (Ag) test kartı 25 test / kutu

7 Rapor Örneği Kullanıcın tercih edebileceği farklı nitelikte, ilgili yönetmenliklere göre uygun farklı rapor türleri mevcuttur. LIS bağlantısı ile uzaktan bağlantı sağlanabilir. Hastane adı: Örnek numarası: Hasta adı: Cinsiyet: Yaş: Tıbbi kayıt numarası: Örnek kaynağı: Bölüm: Bölge: Yatak numarası: Örnek türü: Öğe Sonuç Referans Değeri Birim Dışkı rengi Sarı Karakter Yumuşak Akyuvar Alyuvar Gıda hücre Sindirilmemiş gıda Yağ yuvarı Giyardiyaz Bulunmamıştır Bulunmamıştır Diğer Bulunmamıştır Bulunmamıştır Enteromonas Bulunmamıştır Bulunmamıştır Protozoa Bulunmamıştır Bulunmamıştır Kancalıkurt Bulunmamıştır Bulunmamıştır Kamçılı kurt yumurtası Bulunmamıştır Bulunmamıştır Gizli kan İmmunokromatografik yöntem Pozitif Negatif Kimyasal yöntem Pozitif Negatif Makrofajlar Bulunmamıştır Bulunmamıştır Diğer kurt yumurtaları Bulunmamıştır Bulunmamıştır Rota virüsü Negatif Negatif Sporeoffungus Bulunmamıştır Bulunmamıştır Adeno virüsü Negatif Negatif Charcotleyden kristalleri Bulunmamıştır Bulunmamıştır Helikobakter pylori Negatif Negatif Kist Bulunmamıştır Bulunmamıştır Coxsackie virüs Negatif Negatif Bağırsak solucanı Bulunmamıştır Bulunmamıştır Gönderim tarihi: Rapor tarihi: Gönderen bölüm: Gönderilen bölüm: Rapor onayı: * Sonuçlar sadece örnek amaçlıdır.

8 FASURE serisi cihazları ile bilinen manuel dışkı inceleme yöntemlerinin karşılaştırılması İnceleme yöntemi Çalışma ortamı Çalışma ortamı Örnekleme Seyreltme Numunenin karıştırılması Ortam sıcaklığı Numuneyi ayırma Parazit yumurtalarını toplama işlemi Numunelerin işaretlenmesi Numune analizi Rapor şekli FASURE-1000 serisi Tam kapalı: Otomatik sistem. Çalışmayı yapan kişinin numune teması önlenmiştir. Verim yüksek: Sürekli numune yüklemesi ile numuneler aynı anda incelenebilir. (120 test/saat) Örnekleme doğruluğu yüksektir: Standart örnekleme kaşığı ile sabit bir miktarda analiz yapılır. Otomatik seyreltme: Belli bir değerde otomatik şekilde gerçekleşir. Numunenin yeterince karıştırılması: Yüksek hızla ultrasonik ve mekanik olarak karıştırır (yeterince karıştırma var). Sabit sıcaklık Numunenin otomatik ayrılması: İşlem tamamen otomatik olarak gerçekleşir. Yumurta toplanması otomatiktir. (PATENTLİ TEKNİK) Gerek yoktur. Otomatik numune yükleme (Harici barkod okuyucu kullanılır) Akıllı görüntü analizi: Otomatik görüntüleme, analiz etme ve sonuçları otomatik olarak saklama özellikleri vardır. Raporlama standardı: Standart rapor, otomatik rapor yazdırma olanağı mevcuttur. Bilinen manuel yöntemler Açık: Çalışma manuel olduğundan çalışmayı yapan kişinin numune teması vardır. Verim düşük: Numune incelemesi tek tek yapılır. Örnekleme doğruluğu düşüktür, sabit bir numune miktarı yoktur. Manuel seyreltme: Numune yükleme hatalı olabilir. Numunenin yeterince karıştırılamaması: Manuel karıştırma kullanılır. Sıcaklık sabitlenemez. Manuel ayırma vardır. Manuel yumurta toplama: İşlem zordur. Gereklidir: Manuel çalışılır. Manuel gözlem: Otomatik görüntüleme ve otomatik sonuç saklama özellikleri yoktur. Manuel raporlama: Standart değil, hata olasılığı yüksektir. Türkiye tek temsilcisi: ASİS SAĞLIK ÜRÜNLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Burhaniye Mah. Nefletbey Sok. No:12/3 Altunizade Üsküdar- stanbul/türk YE Tel: pbx Fax: Üretici: Shanghai Jihong Biotech Co., Ltd No:6 Building, 188 Linging Road, Yangpu District, Shanghai 20090, China Tel: Fax:

ZA-M ZA-M ZA-M ZA Z -M Profi A s -M Profi ZA Z -M Ultr A a -M Ultr

ZA-M ZA-M ZA-M ZA Z -M Profi A s -M Profi ZA Z -M Ultr A a -M Ultr ZA-M ZA-M ZA-M Profis ZA-M Ultra Tam güvenlik için doğru zaman. Gerçekler ve argümanlara genel bakış: Giriş Tam güvenlik için doğru zaman S. 2/3 Gübre serpme ailesi Tüm boyutlarda daha fazla güvenlik S.

Detaylı

Clasimat. Otomatik Dikey (Asansörlü) Depolama Sistemi

Clasimat. Otomatik Dikey (Asansörlü) Depolama Sistemi Clasimat Otomatik Dikey (Asansörlü) Depolama Sistemi Otomatik Dikey (Asansörlü) Depolama Sistemi Clasimat; bir mekik ve ayırıcı / kaldırıcı bir mekanizma sayesinde ürünlerin giriş ve çıkışının otomatik

Detaylı

NIVUS - Ürünler ve Hizmetler

NIVUS - Ürünler ve Hizmetler NIVUS - Ürünler ve Hizmetler N I V U S - Su Endüstrisi İçin Ölçüm Cihazları NIVUS grubu su endüstrisi için ölçüm cihazlarının önde gelen geliştiricisi, üreticisi ve tedarikçisidir. 40 yılı aşkın süredir

Detaylı

Bina termografisi. Testo termal kameralar ile etkin ve hassas analizler

Bina termografisi. Testo termal kameralar ile etkin ve hassas analizler Bina termografisi Testo termal kameralar ile etkin ve hassas analizler Bina termografisi Daha detaylı görüntü Testo termal kameralar binaların dış kabuğunda ve iç tarafındaki kusurlu ve hasarlı bölgeleri

Detaylı

Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM FIRE ALARM

Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM FIRE ALARM Integral IP MX. SCHRACK SECONET AG Türkiye TR-34722 Kadıköy-İstanbul, Eğitim Mahallesi Kasap İsmail Sokak Öğün İş Merkezi No.: 5/12 Tel.: +90-216-345 51 99 istanbul@schrack-seconet.tr Genel Müdürlük Avusturya:

Detaylı

Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM. www.schrack-seconet.com

Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM. www.schrack-seconet.com Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM www.schrack-seconet.com İnsan hayatı ve diğer değerlerin korunması. Önleyici yangın güvenliği bir zorunluluktur! Yangın ve duman zamanın başlagıcından

Detaylı

Analiz istemleri. u ve Atıksu

Analiz istemleri. u ve Atıksu çözüm ortağınız Mühendislik Otomasyon Sistemleri Satış Montaj, Devreye Alma ve Eğitim Proses Kontrol Sistemleri Danışmanlık u ve Atıksu Analiz istemleri Teknik Servis : Bakım, Onarım ve Kalibrasyon Enotek

Detaylı

We measure it. Endüstriyel termogra. Testo termal kameralar ile etkin ve hassas analizler

We measure it. Endüstriyel termogra. Testo termal kameralar ile etkin ve hassas analizler Endüstriyel termogra Testo termal kameralar ile etkin ve hassas analizler Endüstriyel termografi Daha detaylı görüntü Testo termal kameralar, endüstriyel bakım, üretim izleme ve araştırma geliştirme sürecinde

Detaylı

Kalite Kontrolü ve İnceleme Kılavuzu 2012/2013

Kalite Kontrolü ve İnceleme Kılavuzu 2012/2013 Kalite Kontrolü ve İnceleme Kılavuzu 2012/2013 Hatasız Üretim için! Downloads Benefits never-fail.info Jack'i tanıyor musunuz? Jack, günümüzde ve gelecekte karşılaşacağınız denetleme zorluklarına karşı

Detaylı

1) Cihaz Tanıtma... 4. 2) Test Grubu ve Hazır Değer Tanıtma... 7. 3) Tahlil Tanıtma... 9. 4) Bileşik Tanımları... 15. 5) Đhlal Tanımları...

1) Cihaz Tanıtma... 4. 2) Test Grubu ve Hazır Değer Tanıtma... 7. 3) Tahlil Tanıtma... 9. 4) Bileşik Tanımları... 15. 5) Đhlal Tanımları... yo SUNUŞ Türkiye de pek çok alanda olduğu gibi sağlık sektörünün de kendine özgü çözüm bekleyen sorunları bulunmaktadır. Hastanelerde tutulacak düzenli kayıtlar, doğru analizler ve sistemli bir çalışma

Detaylı

Pratik Kılavuz Tesisat ve ısıtma sektörü için termal görüntüleme

Pratik Kılavuz Tesisat ve ısıtma sektörü için termal görüntüleme Pratik Kılavuz Tesisat ve ısıtma sektörü için termal görüntüleme Tesisat kaçaklarının bulunması ve ısıtma performansının izlenmesi için profesyonel çözümler. 1 Giriş Son yıllarda, endüstriyel pazar için

Detaylı

RADYO FREKANSLI TANIMLAMA (RFID) İLE ARAÇ GEÇİŞ SİSTEMİ

RADYO FREKANSLI TANIMLAMA (RFID) İLE ARAÇ GEÇİŞ SİSTEMİ T.C. KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü RADYO FREKANSLI TANIMLAMA (RFID) İLE ARAÇ GEÇİŞ SİSTEMİ BİTİRME ÇALIŞMASI 004880 Ünal YILMAZ 243410 Kadir

Detaylı

ENDOSKOP DEZENFEKSİYONU

ENDOSKOP DEZENFEKSİYONU ENDOSKOP DEZENFEKSİYONU VESİKALIK BİR FOTOĞRAFINIZ Medicana Sağlık Grubu Grup Eğitim Soru cnnkaradeniz@gmail.com Öğrenme Amaçları Dersin sonunda katılımcıların uluslararası standartlar ve kanıtlanmış çalışmalar

Detaylı

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör GETINGE wd46 turbo çok daha hızlı bir yıkayıcı dezenfektör 2 Getinge WD46 Turbo Getinge WD46 Turbo 3 daha aziyla daha fazlasini yapmaniz için Kaynaklar sınırlı ve sağlık tesislerindeki verimlilik talepleri

Detaylı

YUMURTA TASNİF VE PAKETLEME MAKİNELERİ OMNIA

YUMURTA TASNİF VE PAKETLEME MAKİNELERİ OMNIA YUMURTA TASNİF VE PAKETLEME MAKİNELERİ YUMURTA TASNİF VE PAKETLEME MAKİNELERİ Daha fazla sayıda yumurtayı beraber işlemek yumurtaların daha yavaş hareket etmesine neden olur Tek tek yumurta taşıma ; asla

Detaylı

optimum Steril malzeme iş AkıŞı için ekipmanlar

optimum Steril malzeme iş AkıŞı için ekipmanlar Sistem Aksesuarları Ürün kataloğu OPTİMUM STERİL MALZEME İŞ AKIŞI İÇİN EKİPMANLAR Enfeksiyon kontrolü, yüksek verimlilik ve işyerinde en iyi ergonomik rutinleri elde etmek için steril malzemelerin tüm

Detaylı

Yumurta Endüstrisi. 30 yıldan bu yana dünyanın her yerinde memnun müşteriler. Endüstrideki en büyük alan servisi organizasyonu

Yumurta Endüstrisi. 30 yıldan bu yana dünyanın her yerinde memnun müşteriler. Endüstrideki en büyük alan servisi organizasyonu Yumurta Endüstrisi Markalama, Kodlama ve Sistem Çözümleri 30 yıldan bu yana dünyanın her yerinde memnun müşteriler Çalışabilirlik Süresiyle İlgili Rahatlık marka taahhüdü, Videojet in en yüksek çalışabilirlik

Detaylı

SU ARITMA TESİSLERİ İŞLETİMİ (EL KİTABI)

SU ARITMA TESİSLERİ İŞLETİMİ (EL KİTABI) TÜRKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİ SU ARITMA TESİSLERİ İŞLETİMİ (EL KİTABI) ANKARA, Mayıs 2015 Bu kitabın bütün yayın hakları Türkiye Belediyeler Birliği ne aittir. Kitap, Türkiye Belediyeler Birliği nin yazılı

Detaylı

SG ULTRA MAX MODEL DİJİTAL PORTATİF YOĞUNLUK ÖLÇÜM CİHAZI Genel Bilgiler SG ULTRA MAX ta numune yoğunluğu ölçümü hızlı şekilde ölçülür.

SG ULTRA MAX MODEL DİJİTAL PORTATİF YOĞUNLUK ÖLÇÜM CİHAZI Genel Bilgiler SG ULTRA MAX ta numune yoğunluğu ölçümü hızlı şekilde ölçülür. SG ULTRA MAX MODEL DİJİTAL PORTATİF YOĞUNLUK ÖLÇÜM CİHAZI Genel Bilgiler SG ULTRA MAX ta numune yoğunluğu ölçümü hızlı şekilde ölçülür. Bu ölçüm süresi saniyeler ile ifade edilir. Ölçüm sonuçları geniş

Detaylı

Önemli: Çalışma veya bu birim bakımı önce bu kılavuzunu okuyun ve özel güvenlik uyarı ve önlemler dikkat.

Önemli: Çalışma veya bu birim bakımı önce bu kılavuzunu okuyun ve özel güvenlik uyarı ve önlemler dikkat. Ticari markalar AUTEL MaxiSysTM, MaxiDAS, MaxiScan, MaxiTPMS, MaxiVideoTM, MaxiRecorder ve MaxiCheckTM AUTEL akıllı technology Co, Ltd, Çin, ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı ticari markalarıdır. Diğer markalar

Detaylı

Krohne Enelsan Ölçü Tekniği San. ve Tic. Ltd. Şti.

Krohne Enelsan Ölçü Tekniği San. ve Tic. Ltd. Şti. Pulsar Process Measurement Ltd. Cardinal Building Enigma Commercial Centre Sandy's Road Malvern Worcestershire WR14 1JJ England Tel: +44 (0) 1684 891 371 Fax: +44 (0) 1684 575 985 Email: info@pulsar-pm.com

Detaylı

Termal Transfer Üst Baskı teknolojisine giriş. Termal Transfer Üst Baskı, kodlama ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm mü?

Termal Transfer Üst Baskı teknolojisine giriş. Termal Transfer Üst Baskı, kodlama ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm mü? Teknik rapor Termal Transfer Üst Baskı teknolojisine giriş Termal Transfer Üst Baskı, kodlama ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm mü? Kodlama teknolojisindeki yenilikler sürdükçe, ekipmanlardaki gelişmeler

Detaylı

1) Hasta Kartı... 15. 2) Başvuru Đşlemleri... 18. 3) Hizmet Girişi... 22. 4) Đstem Kabul... 25. 5) Yatış Đşlemleri... 30

1) Hasta Kartı... 15. 2) Başvuru Đşlemleri... 18. 3) Hizmet Girişi... 22. 4) Đstem Kabul... 25. 5) Yatış Đşlemleri... 30 g yo SUNUŞ Türkiye de pek çok alanda olduğu gibi sağlık sektörünün de kendine özgü çözüm bekleyen sorunları bulunmaktadır. Hastanelerde tutulacak düzenli kayıtlar, doğru analizler ve sistemli bir çalışma

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ MEDİKAL İLETİŞİM ANKARA 2007 Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen

Detaylı

1) Hasta Hizmet Girişi... 15. 2) Hasta Kartı... 18. 3) Anamnez... 21. 1) Konsültasyon Đstemleri... 24. 2) Laboratuvar Đstemleri...

1) Hasta Hizmet Girişi... 15. 2) Hasta Kartı... 18. 3) Anamnez... 21. 1) Konsültasyon Đstemleri... 24. 2) Laboratuvar Đstemleri... g yo SUNUŞ Türkiye de pek çok alanda olduğu gibi sağlık sektörünün de kendine özgü çözüm bekleyen sorunları bulunmaktadır. Hastanelerde tutulacak düzenli kayıtlar, doğru analizler ve sistemli bir çalışma

Detaylı

DYALOX ENDÜSTRİYEL PC G ü v e n i l i r e n d ü s t r i y e l d i y a l o g

DYALOX ENDÜSTRİYEL PC G ü v e n i l i r e n d ü s t r i y e l d i y a l o g DYALOX ENDÜSTRİYEL PC G ü v e n i l i r e n d ü s t r i y e l d i y a l o g» H a re ke t l i p a rç a y o k» 3 yıl garanti ve 7 yıl servis» E n d ü s t r i y e l k a l i t e d e b i l e ş e n l e r DyaloX

Detaylı

GETINGE HS66 TURBO ÜSTÜN STERİLİZASYON

GETINGE HS66 TURBO ÜSTÜN STERİLİZASYON GETINGE HS66 TURBO ÜSTÜN STERİLİZASYON 2 Getinge HS66 Turbo yeni nesil sterilizatörlerle ilgili genel bilgi Getinge HS66 Turbo, enfeksiyon kontrolünde dünyanın lider markasının ürettiği, yeni nesil, son

Detaylı

Modüler AutoDome Kamera Sistemi Referans Kılavuzu

Modüler AutoDome Kamera Sistemi Referans Kılavuzu Modüler AutoDome Kamera Sistemi Referans Kılavuzu 2 Modüler AutoDome Kamera Sistemi İçindekiler 4 6 7 16 18 22 24 25 28 32 Giriş AutoDome Seçimi Modül Seçenekleri Doğru AutoDome Seçimi AutoDome Kitinin

Detaylı

1.KISIM BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNLER İÇİN TEMEL GEREKLİLİKLER BÖLÜM 1 KALİTE YÖNETİMİ. Prensip

1.KISIM BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNLER İÇİN TEMEL GEREKLİLİKLER BÖLÜM 1 KALİTE YÖNETİMİ. Prensip 1.KISIM BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNLER İÇİN TEMEL GEREKLİLİKLER BÖLÜM 1 KALİTE YÖNETİMİ Prensip Üretim yeri izin belgesinin sahibi, farmasötik ürünleri, amaçlanan kullanımlarına ve ruhsatname gerekliliklerine uygun

Detaylı

DVR KAYIT CİHAZI (GÜVENLİK AMAÇLI) TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU MODELLER

DVR KAYIT CİHAZI (GÜVENLİK AMAÇLI) TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU MODELLER DVR KAYIT CİHAZI (GÜVENLİK AMAÇLI) TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU MODELLER UR-AND41HVR UR-AND42HVR UR-AND81HVR UR-AND82HVR UR-GR163 UR-AND162HVR UR-ANP41H UR-ANP91H UR-ANP161H UR-ANP42H UR-ANP92H UR-ANP162H

Detaylı