1-ANAEROBİK JAR TEKNİK ŞARTNAMESİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "1-ANAEROBİK JAR TEKNİK ŞARTNAMESİ"

Transkript

1 1-ANAEROBİK JAR TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Jar hacmi 2.5 L olmalıdır. 2. Jarın iç çapı 9-10 cm olmalıdır adet petri kutusu alabilmelidir. 4. Jar mataryeli plastik olmalıdır. 5. Jara ait teklif sunan firmanın TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 9001 Kalite Belgesi, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi 6. İthalatçı firmanın üretici firmadan yetkili distribütörlük/temsilcilik belgesi olmalıdır. 2-BAZAL METABOLİZMA HIZ TESTİ CİHAZI TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Cihaz ile VO 2 (ml/m ) yani Ortalama Oksijen Tüketimi, Ve (l/m ) yani Ortalama Ventilasyon (Nefes) Miktarı, Rf (l/m ) yani Ortalama Nefes Sıklığı, FeO 2 (%) yani Ortalama Oksijen Yoğunluğu ve RMR yani Bazal Metabolizma Değerleri analiz edilmelidir. 2. Cihazın ölçüm için kolay kullanılabilir, ergonomik maskeleri olmalıdır. 3. Cihaza entegre edilmiş, ölçüm sonuçlarını termal kağıda yazan bir yazıcısı olmalıdır. 4. Cihaz solunum havası kalibrasyonunu otomatik yapmalıdır. 5. Cihazın hafıza kartında deneğe ait kişisel bilgiler, analiz bilgileri, hayat tarzına ait girişi yapılan bilgiler ve vücut kompozisyonuna ait bilgiler saklanabilmeli, ayrıca Software Program vasıtası ile bu bilgiler bilgisayara USB kablosu ile yüklenebilmelidir. 6. Cihaz ile birlikte oksijen sensörü verilmelidir. 7. Cihazın türbini çift taraflı olmalıdır. 8. Türbin Akımı (dolaşım) L/s olmalıdır. 9. Türbinde ventilasyon aralığı 0-50 L/min olmalıdır. 10. Cihaza ait teklif sunan firmanın TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 9001 Kalite Belgesi, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi 11. İthalatçı firmanın üretici firmadan yetkili distribütörlük/temsilcilik belgesi olmalıdır. 3-BESLENME BİLGİ SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Lisans paketi içinde program CD si (10 Bilgisayar için lisanslı olacak), 3 sene sürüm içi yenilenme garantisi, yardım kılavuzu olmalıdır. 2. Bilgi sistemi programı güncel olmalıdır. 3. Bilgi sistemi programına porsiyon ölçülerini seçebilmek için gıda maddelerine ait resimler eklenmelidir. 4. Bilgi sistemi programı hazır menü oluşturabilmek için haftalık menü plan fonksiyonunun genişletilmesine imkan sağlamalıdır. 5. Bilgi sistemi programı yemek tariflerini malzeme listesi olarak ana ekrana aktarabilmelidir.

2 6. Bilgi sistemi programıyla enerji ve besin öğeleri gereksinimleri hesaplanabilmelidir. 7. Bilgi sistemi programı seçenekli istatistiksel diyet planı analizi yapabilmeli ve analiz sonuçları grafik olarak gösterebilmelidir. 8. Bilgi sistemi programı vücut kitle indeksini hesaplayabilmelidir. 9. Çocuk antropometresine sahip olmalıdır. 10. Programa ait teklif sunan firmanın TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 9001 Kalite 11. İthalatçı firmanın üretici firmadan yetkili distribütörlük/temsilcilik belgesi olmalıdır. 4-DİJİTAL BÜRET TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Cihazın isteğe bağlı olarak seçilebilen 0.01 ml hassasiyetli dijital göstergesi olmalıdır. 2. Cihazın hızı manuel olarak kullanıcı tarafından belirlenebilmelidir. 3. Cihazın maksimum kapasitesi 50 ml, göstergedeki maksimum kapasitesi ise ml olacaktır. 4. Cihazın hacim doğruluğu ± % 0.06 olacaktır. 5. Titrasyon esnasında sıfırlama ve bekletme (pause) işlemleri yapılabilmelidir. 6. Cihazın dahili kalibrasyon sistemi olmalı ve kalibrasyon yenilendiğinde hafızada saklanabilmelidir. 7. Cihazın GLP fonksiyonu 8. Cihazın reaktif haznesi cam olmalıdır. 9. Cihazın reaktif haznesi gözlem pencereleri bulunmalı, kritik kimyasallar için gün ışığı korumalı amber renkli yedek gözlem pencereleri beraberinde verilmelidir. 10. Değişik şişelere montesi için adaptör başlıkları mevcut olmalıdır. 11. Cihaz ile birlikte 1 adet geri döngü vanalı titrasyon ucu, 1 adet teleskopik sıvı çekme borusu, yeteri kadar şişe adaptörü (GL29/32, GL45/32, GL45/S40 ) verilmelidir. 12. Cihazın fabrika çıkış test raporu ve sertifikası seri numaralı olarak cihaz ile birlikte verilmelidir. 13. Cihaza ait teklif sunan firmanın TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 9001 Kalite 14. İthalatçı firmanın üretici firmadan yetkili distribütörlük/temsilcilik belgesi olmalıdır. 5-FANLI ETÜV TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Cihaz dijital fuzzy kontrol sistemine sahip olmalıdır. 2. Cihazda arka aydınlatmalı LCD gösterge olmalıdır. 3. Cihazda hava sirkülasyonu fan aracılığı ile sağlanmalıdır. 4. Cihaz en az 105 L kapasiteli olmalıdır.

3 5. Cihazın sıcaklık aralığı (+5 C) (+250 C) arasında olmalıdır. Sıcaklık doğruluğu ± 0.3 C, sıcaklık dağılımı ise ulaşılan sıcaklıkta ±% 1 olmalıdır. 6. Cihazın kullanım süresi ayarlanabilir zaman ayarı olmalıdır. 7. Cihazın iç yüzey yapısı paslanmaz çelik, dış yüzeyi çelik üzerine toz boyalı olmalıdır. Yalıtımı cam elyaf olmalıdır. 8. Cihazın kapak contası yüksek sıcaklığa dayanıklı silikon lastik olmalıdır. 9. Cihazda iki adet ayarlanabilir krom kaplı çelik raf 10. Cihazın ikinci bir camlı kapısı 11. Cihaz sıcaklık sensörlü olmalıdır. 12. Cihazda aşırı sıcaklık, yüksek akım ve sızıntıya karşı koruma sistemleri olmalıdır. 13. Cihazda sıcaklık ve zaman değerleri için hafıza fonksiyonu olmalıdır. 14. Cihaz hata durumunda ve ayarlanan zaman değeri sona ulaştığında alarmla kullanıcıyı uyarmalıdır. 15. Cihaza ait teklif sunan firmanın TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 9001 Kalite 16. İthalatçı firmanın üretici firmadan yetkili distribütörlük/temsilcilik belgesi olmalıdır. 6-İNKÜBATÖR TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Cihaz dijital fuzzy kontrollü olmalıdır. 2. Cihazın dijital LCD göstergesi 3. Cihaz doğal hava sirkülasyonlu olmalıdır. 4. Cihazın iç yüzey yapısı paslanmaz çelik, rafları çelik üzeri teflon olmalıdır. Cihazla birlikte 2 adet raf verilmelidir. Rafların pozisyonları ayarlanabilmelidir. 5. Cihaz en az 50 L kapasiteye sahip olmalıdır. 6. Cihazın sıcaklık aralığı (+5 C)-(+70 C) olmalıdır. Sıcaklık doğruluğu ± 0.2 C, sıcaklık dağılımı ise ulaşılan sıcaklıkta ± % 0.9 olmalıdır. 7. Cihazın sıcaklık sensörü olmalıdır. 8. Cihazın ayarlanabilir zaman ayarı olmalıdır. 9. Cihazın kapı contası yüksek sıcaklığa dayanıklı silikon lastik olmalıdır. 10. Cihazın ikinci bir camlı kapısı 11. Cihazda aşırı sıcaklık, yüksek akım ve sızıntıya karşı koruma sistemleri olmalıdır. 12. Cihazda sıcaklık ve zaman değerleri için hafıza fonksiyonu olmalıdır. 13. Cihaz hata durumunda ve ayarlanan zaman değeri sona ulaştığında alarmla kullanıcıyı uyarmalıdır 14. Cihaza ait teklif sunan firmanın TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 9001 Kalite

4 15. İthalatçı firmanın üretici firmadan yetkili distribütörlük/temsilcilik belgesi olmalıdır. 7-KOLONİ SAYICI TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Cihaz ışıklandırılmış alanda, toplam koloni sayısını, referans alanda sayma esasını kullanarak bulmalıdır. 2. Cihazda direct/indirect ışıklandırma sistemi olmalıdır. 3. Cihazda LCD ekran 4. Cihazın merceği korumalı olmalı ve görüntüleri iki kat büyütmelidir. 5. Cihazın kolonileri saymak için elektrikli kalemi olmalıdır. 6. Cihaz temizlenmesi kolay sentetik malzeme ile kaplanmış olmalıdır. 7. Cihaza ait teklif sunan firmanın TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 9001 Kalite 8. İthalatçı firmanın üretici firmadan yetkili distribütörlük/temsilcilik belgesi olmalıdır. 8-MEKANİK KARIŞTIRICI TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Cihaz analog faz kontrollü olmalıdır. 2. Cihazın hızı max rpm olmalıdır. 3. Cihazın maksimum karıştırma kapasitesi 10 L olmalıdır. 4. Cihaz 83W input, 75W output gücünde olmalıdır. 5. Cihazın shaft çapı maksimum 8 mm olmalıdır. 6. Cihazın çalışabileceği sıcaklık 0-40 C, bağıl nem ise maksimum % 80 olmalıdır. 7. Cihazın motoru aşırı sıcaklığa ve aşırı yüklemeye karşı korumalı olmalıdır. 8. Cihaza ait teklif sunan firmanın TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 9001 Kalite 9. İthalatçı firmanın üretici firmadan yetkili distribütörlük/temsilcilik belgesi olmalıdır. 9-TOPRAK VE BİTKİ ÖĞÜTÜCÜ DEĞİRMEN TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Öğütücü kapağı ve gövdesi alaşımlı çelik döküm olmalıdır. 2. Öğütücü odası çapı en az 160 mm olmalıdır. 3. Öğütücünün numune ile temas eden bütün aksamları paslanmaz çelik olmalıdır. 4. Öğütücü çekiçleri merkeze hareketli denge balanslı olmalıdır. 5. Öğütücü ile birlikte yeterli sayıda delikli elek verilmelidir. 6. Öğütücü elekleri kolayca çıkartılıp takılabilmelidir.

5 7. Öğütücü üzerinde öğütülen malzemenin toplandığı toplama kesesi de 8. Öğütücü motoru gücü 1-2 kw ve hızı 3000 dev/d olmalıdır. 9. Cihaza ait teklif sunan firmanın TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 9001 Kalite 10. İthalatçı firmanın üretici firmadan yetkili distribütörlük/temsilcilik belgesi olmalıdır. 10-UV LAMBA ve KABİN TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Kabin mikrobiyolojik identifikasyon uygulamalarında kullanıma uygun olmalıdır. 2. Kabin uygun besiyerinde gelişen mikroorganizmaların UV altında kolonilerini inceleme ve sayma işleminde kullanılabilmelidir. 3. Kabin karanlık ortamı sağlayabilmeli ve gözlem penceresi 4. Kabin analiz uygulamasına uygun ölçülere sahip olmalıdır. 5. UV lamba en az 6W gücünde olmalıdır. 6. UV lambanın dalga boyu aralığı 254/365 nm olmalıdır (çift dalga boylu). 7. Cihaza ait teklif sunan firmanın TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 9001 Kalite 8. İthalatçı firmanın üretici firmadan yetkili distribütörlük/temsilcilik belgesi olmalıdır. 11-VÜCUT KOMPOZİSYON ANALİZ CİHAZI TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Cihaz yağ, kas, su, mineral, protein ölçümü yaparak yorumlu analizini renkli şekilde A4 kağıdına raporlayabilmelidir. 2. Lazer yazıcılı printer cihaz ile birlikte verilmelidir. 3. Cihaz multi frekans sistemine sahip olmalıdır. 4. Cihaz elden ve ayaktan aynı anda tarama yapabilmelidir. 5. Cihazdan USB port sistemi ile veriler bilgisayara aktarılabilmelidir. 6. Cihaz bilgisayara aktarılan bilgileri hafızasında saklayabilmelidir. 7. Cihaz tüm vücut ve bölgesel-segmental ölçüm yapabilmelidir.

6 8. Cihaz vücudu 5 segmente (sağ-sol kol, sağ-sol bacak ve gövde) ayırarak yağ ve kas kg ağırlığını verebilmelidir. 9. B.M.I. (Body Mass Index = Vücut Kütle İndeksi), P.B.F. (Percent Body Fat = Yağ Yüzdesi), M.B.F. (Mass of Body Fat=Vücut Yağının Kütlesi), S.L.M. (Soft Lean Mass= Kas Kütlesi), L.B.M. (Lean Body Mass=Yağsız Vücüt Kütlesi), T.B.W. (Total Body Water= Vücuttaki Toplam Su Miktarı), Protein ve Mineral Değerlerini olması gereken range değerleri ile birlikte verebilmelidir. 10. Cihaz Kilo, Kas ve Yağ kütlesini vücuda göre fazla ve eksiğini verebilmelidir. 11. Cihaz bazal metabolizma hızı ve toplam harcanan enerji değerlerini verebilmelidir. 12. Cihaz bel-kalça oranını olması gereken range değerleri ile birlikte verebilmelidir. 13. Cihaz vücut tipi ile ilgili bilgi verebilmelidir. 14. Cihaz 10 kg-200 kg arasında kilo ölçümü yapabilmelidir. 15. Cihaz ekranı renkli LCD olmalıdır. 16. Cihaz ölçüm süresi: Maksimum 1 dakika olmalıdır. 17. Cihaza ait teklif sunan firmanın TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 9001 Kalite 18. İthalatçı firmanın üretici firmadan yetkili distribütörlük/temsilcilik belgesi olmalıdır.

7

İlk Yayın Tarihi 29.04.2015 Ultra Derin Dondurucu Teknik Şartnamesi

İlk Yayın Tarihi 29.04.2015 Ultra Derin Dondurucu Teknik Şartnamesi ŞRT.04 29.04.2015 Ultra Derin Dondurucu Teknik Şartnamesi /01 1. Cihaz -86 C sıcaklıkta çalışabilmelidir. 2. Cihazın kabinin yan duvarları en az 1 inç kalınlığında vakum panel ve köpük dolgu ile izole

Detaylı

01-RENK ÖLÇÜM CİHAZI ŞARTNAMESİ

01-RENK ÖLÇÜM CİHAZI ŞARTNAMESİ 01-RENK ÖLÇÜM CİHAZI ŞARTNAMESİ 1. Cihaz portatif olup aydınlatmayı geniş alanlı, 0 görüntüleme açısıyla yapabilmelidir. 2. Cihazın dedektörü 6 adet silikon fotosel ve ışık kaynağı atımlı ksenon lamba

Detaylı

T.C. YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı

T.C. YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı T.C. YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Üniversitemize ait ihtiyaçlar için aşağıda verilen Mal alım ile ilgili 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun ilgili maddesi ile satın

Detaylı

İlk Yayın Tarihi 29.04.2015 Çeker Ocak Teknik Şartnamesi

İlk Yayın Tarihi 29.04.2015 Çeker Ocak Teknik Şartnamesi ŞRT.02 Çeker Ocak Teknik Şartnamesi 1 / 2 1. Çeker ocak kullanıcıyı ve laboratuvar çalışma ortamını EN14175 standartlarını sağlayacak şekilde toksik gazlardan koruyabilecek özellikte 2. Cihaz ortamdan

Detaylı

YER TİPİ, SOĞUTMALI ve YÜKSEK DEVİRLİ SANTRİFÜJ TEKNİK ŞARTNAMESİ

YER TİPİ, SOĞUTMALI ve YÜKSEK DEVİRLİ SANTRİFÜJ TEKNİK ŞARTNAMESİ YER TİPİ, SOĞUTMALI ve YÜKSEK DEVİRLİ SANTRİFÜJ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Santrifüj soğutmalı ve yer tipi olmalıdır. 2. Cihaz mikroprosesör kontrollü, dijital kontrol panelli ve araştırma laboratuvarlarında

Detaylı

LABORATUVAR Ü R Ü N L E R İ

LABORATUVAR Ü R Ü N L E R İ LABORATUVAR ÜRÜNLERİ Çalışkan Laboratuvar Malzemeleri Tic.Ltd.Şti Bahçekapı Mah. Dökmeci Sanayi Sitesi 10. Cad. No: 3/5-7 Şaşmaz ANKARA Tel: 0.312. 278 40 47 (pbx) Fax: 0.312. 278 37 23 www.caliskancam.com

Detaylı

S.N. Malzemenin Adı/Özellikleri Miktar Cinsi 1 Programlanabilir Robot 5 Adet 2 Quadrokopter 4 motorlu Hava Aracı 1 Adet 3 Beagle Board 3 Adet 4

S.N. Malzemenin Adı/Özellikleri Miktar Cinsi 1 Programlanabilir Robot 5 Adet 2 Quadrokopter 4 motorlu Hava Aracı 1 Adet 3 Beagle Board 3 Adet 4 S.N. Malzemenin Adı/Özellikleri Miktar Cinsi 1 Programlanabilir Robot 5 Adet 2 Quadrokopter 4 motorlu Hava Aracı 3 Beagle Board 3 Adet 4 Eğilme deney seti aparatları: 5 Sayısal Çıkışlı Kuvvetli Yer Hareketi

Detaylı

AYDIN ÜNĠVERSĠTESĠ ĠNġAAT MÜHENDĠSLĠĞĠ LABORATUAR CĠHAZLARI TEKNĠK ġartnamesġ

AYDIN ÜNĠVERSĠTESĠ ĠNġAAT MÜHENDĠSLĠĞĠ LABORATUAR CĠHAZLARI TEKNĠK ġartnamesġ AYDIN ÜNĠVERSĠTESĠ ĠNġAAT MÜHENDĠSLĠĞĠ LABORATUAR CĠHAZLARI TEKNĠK ġartnamesġ Üniversitemiz İnşaat Mühendisliği Laboratuarlarında; AASHTO (American Association of State Highways and Transportation Officials),

Detaylı

T.C. UŞAK ÜNİVERSİTESİ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI SAYIN FİRMA YETKİLİSİ

T.C. UŞAK ÜNİVERSİTESİ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI SAYIN FİRMA YETKİLİSİ T.C. UŞAK ÜNİVERSİTESİ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI SAYIN FİRMA YETKİLİSİ Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü laboratuarında kullanılmak üzere aşağıda belirtilen malzemelerin alımlarının yapılması

Detaylı

T.C. ERCİYES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ (Bilimsel Araştırma Projeleri Komisyon Başkanlığı)

T.C. ERCİYES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ (Bilimsel Araştırma Projeleri Komisyon Başkanlığı) T.C. ERCİYES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ (Bilimsel Araştırma Projeleri Komisyon Başkanlığı) SAYI :B.30.2.ERC.0.05.02.00/ 321 KAYSERİ KONU: Fiyat Teklifi Hk 22.10.2007 Sayın:... Ekli Teknik Şartnamede özellikleri

Detaylı

ÖZEL YETENEK SINAVI MALZEME LİSTESİ. (Teknik Özellikler ve Yaklaşık Maliyet KDV Dahil)

ÖZEL YETENEK SINAVI MALZEME LİSTESİ. (Teknik Özellikler ve Yaklaşık Maliyet KDV Dahil) 1- REAKSİYON ÖLÇÜM SİSTEMİ (1 adet) ÖZEL YETENEK SINAVI MALZEME LİSTESİ (Teknik Özellikler ve Yaklaşık Maliyet KDV Dahil) Sistem 8 adet, LED özellikli ışık kutusu, 1 adet el kontrol ve takip ünitesi ve

Detaylı

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ GENEL AMAÇLI FLAT PANEL DEDEKTÖRLÜ ROTASYONEL DİJİTAL ANJİOGRAFİ SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ GENEL AMAÇLI FLAT PANEL DEDEKTÖRLÜ ROTASYONEL DİJİTAL ANJİOGRAFİ SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAMESİ BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ GENEL AMAÇLI FLAT PANEL DEDEKTÖRLÜ ROTASYONEL DİJİTAL ANJİOGRAFİ SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAMESİ Konu: Bu teknik şartname, Bülent Ecevit Üniversitesi

Detaylı

Geçiş Kontrol Sistemi Şartnamesi:

Geçiş Kontrol Sistemi Şartnamesi: Geçiş Kontrol Sistemi Şartnamesi: A) AMAÇ:. Tesislerinin Güvenliği, giriş ve çıkışların denetlenmesi ve personel devamının kontrolü için Bilgisayar denetimli Kartlı geçiş kontrol sistemlerinin tesis edilmesidir.

Detaylı

CNC DİK İŞLEME MERKEZİ

CNC DİK İŞLEME MERKEZİ CNC DİK İŞLEME MERKEZİ TEKNİK ÖZELLİKLER CNC Dik İşleme Merkezi Elemanları X ekseni hareketi: En az 800 mm Y ekseni hareketi: En az 400 mm Z ekseni hareketi :En az 450 mm İş mili hızı minimum 10000 dev/dk,

Detaylı

T.C. ERCİYES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ (Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi)

T.C. ERCİYES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ (Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi) T.C. ERCİYES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ (Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi) SAYI :B.30.2.ERC.0.05.02.00/ KAYSERİ KONU: Fiyat Teklif Hk. 21../ 04. /2009 Sayın : Firma Yetkilisi Ekli Teknik Şartnamelerde

Detaylı

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI İZMİR KUZEY KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ G EN EL SE K RETERLİ Ğ İ

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI İZMİR KUZEY KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ G EN EL SE K RETERLİ Ğ İ T.C SAĞLIK BAKANLIĞI İZMİR KUZEY KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ G EN EL SE K RETERLİ Ğ İ 1. KONU : Bu teknik şartname T.C. Sağlık Bakanlığı İzmir Kamu Genel Sekreterliği Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sterilizasyon

Detaylı

R N GURUPLARINA G RE İ«İNDEKİLER

R N GURUPLARINA G RE İ«İNDEKİLER Ölçüm Aletleri R N GURUPLARINA G RE İ«İNDEKİLER Midi Logger GL 800 3 Nem Ölçerler 12 Spy Veri Kaydedici 4 Termal Kamera 13 Humlog Veri Kaydedici 5 Kalibrasyon Banyoları 14 Sayısal Termometreler 6 Kalibrasyon

Detaylı

Ç E K E R O C A K T EK N İK ŞAR TN AM ESİ (1 1. GENEL ŞARTLAR:

Ç E K E R O C A K T EK N İK ŞAR TN AM ESİ (1 1. GENEL ŞARTLAR: ÇEKER OCAK TEKNİK ŞARTNAMESİ (1 adet) 1. GENEL ŞARTLAR: İstekliler ve isteklilerin teklif ettiği ürünlerin TITUBB kayıt / bildirim işlemi tamamlanmış olmalıdır. Teklif veren istekliler teklif edilen ürünler

Detaylı

WWW.ALTANLAB.COM 2011 FİYAT LİSTESİ KDV DAHİL DEĞİLDİR-FİYATLAR DEĞİŞMİŞ OLABİLİR, LÜTFEN YAZILI TEKLİFİMİZİ İSTEYİNİZ. altanlab@altanlab.

WWW.ALTANLAB.COM 2011 FİYAT LİSTESİ KDV DAHİL DEĞİLDİR-FİYATLAR DEĞİŞMİŞ OLABİLİR, LÜTFEN YAZILI TEKLİFİMİZİ İSTEYİNİZ. altanlab@altanlab. WWW.ALTANLAB.COM Altan Endüstriyel ve Laboratuvar Cihazları San.Tic. A. Ş. MERKEZ-TEKNİK SERVİS-SHOW ROOM : Millet Cd. Fındıkzade Sk. 11/1 34093 İstanbul İŞBANK-Fındıkzade : TR07 0006 4000 0011 0680 6378

Detaylı

VITLAB PLASTİK LABORATUVAR MALZEMELERİ

VITLAB PLASTİK LABORATUVAR MALZEMELERİ ŞAHİNLER KİMYA SEKTÖRÜNÜZ NE OLURSA OLSUN TÜM İHTİYAÇLARINIZI KARŞILIYOR SORUNLARINIZI ÇÖZÜME KAVUŞTURUYORUZ. LABORATUVAR MALZEMELERİNDE ARADIĞINIZ HİZMET! ARADIĞINIZ KALİTE! Şahinler Kimya Bilgisayar

Detaylı

Malzemenin Cinsi Ve Özellikleri

Malzemenin Cinsi Ve Özellikleri 1 110013 İNSÜLİN ENJEKTÖRÜ 1 ml 30000 Adet 1) Teker teker steril paketler halinde ve en çok 250 adet enjektör ihtiva eden kutular halinde teslim edilecektir. 2) İğneleri enjektöre uygun olacaktır. 3) Lastik

Detaylı

www.celiktest.com 0312 394 58 50-4 HAT 1 Đsteğe bağlı:100-200-300-500 TON

www.celiktest.com 0312 394 58 50-4 HAT 1 Đsteğe bağlı:100-200-300-500 TON TĐPĐ: ÇMS30-001 BETON TEST PRESĐ 200 TON( 2000 KN ) TAM OTOMATĐK EN 12390-4 - BS 1881:115 - ASTM C39 a uygun Đsteğe bağlı:100-200-300-500 TON BETON TEST PRESĐ 200 TON ( 2000 KN ) TAM OTOMATĐK TS EN 12390-4

Detaylı

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLİ TRİNOKÜLER MASTER MİKROSKOP VE ÖĞRENCİ MİKROSKOPLARI TEKNİK ŞARTNAMELERİ

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLİ TRİNOKÜLER MASTER MİKROSKOP VE ÖĞRENCİ MİKROSKOPLARI TEKNİK ŞARTNAMELERİ BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLİ TRİNOKÜLER MASTER MİKROSKOP VE ÖĞRENCİ MİKROSKOPLARI TEKNİK ŞARTNAMELERİ Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrenci laboratuvarına 50 adet binoküler

Detaylı

KISA YARI ÖMÜRLÜ RADYOAKTİF MADDELERİN ÜRETİLEBİLMESİ İÇİN PARÇACIK HIZLANDIRICI SİSTEM

KISA YARI ÖMÜRLÜ RADYOAKTİF MADDELERİN ÜRETİLEBİLMESİ İÇİN PARÇACIK HIZLANDIRICI SİSTEM ANKARA ÜNİVERSİTESİ Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi KISA YARI ÖMÜRLÜ RADYOAKTİF MADDELERİN ÜRETİLEBİLMESİ İÇİN PARÇACIK HIZLANDIRICI SİSTEM TEKNİK ŞARTNAME TEKNİK ŞARTNAME 1. GENEL ŞARTLAR

Detaylı

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ KARTLI GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ VE IP TABANLI KAPALI DEVRE KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ KARTLI GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ VE IP TABANLI KAPALI DEVRE KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ KARTLI GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ VE IP TABANLI KAPALI DEVRE KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ 1.0 KONU Bu doküman İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü nde bina içi

Detaylı

FN 032/055/120 KURU HAVA STERİLİZATÖRLERİ FN 300/400/500 KD 200/400/700 FIRINLAR EV O18 VAKUMLU FIRIN E V 0 1 8 K D S E R İ S İ F N S E R İ S İ

FN 032/055/120 KURU HAVA STERİLİZATÖRLERİ FN 300/400/500 KD 200/400/700 FIRINLAR EV O18 VAKUMLU FIRIN E V 0 1 8 K D S E R İ S İ F N S E R İ S İ FN 032/055/120 KURU HAVA STERİLİZATÖRLERİ Üç farklı model: 32, 55 ve 120 litre Sıcaklık çalışlma aralığı: Ortam sıcaklığı +5 C / 250 C Kuru havalı sterilizasyon, kurutma ve ısıtma işlemleri için ideal

Detaylı

21.000 ADET YENİDOGAN ve PEDİATRİ HASTALAR İçİN COMPOUNDER CİHAZI İLE TOTAL PARENTERAL NÜTRİSYON (TPN) HAZıRLAMA İşİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ

21.000 ADET YENİDOGAN ve PEDİATRİ HASTALAR İçİN COMPOUNDER CİHAZI İLE TOTAL PARENTERAL NÜTRİSYON (TPN) HAZıRLAMA İşİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ 21.000 ADET YENİDOGAN ve PEDİATRİ HASTALAR İçİN COMPOUNDER CİHAZI İLE TOTAL PARENTERAL NÜTRİSYON (TPN) HAZıRLAMA İşİ HİzMET ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. İşİN KO USU 1.1. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa

Detaylı

BESMAK BMT - 100E SERİSİ SERVO ELEKTROMEKANİK ÜNİVERSAL ÇEKME - BASMA MALZEME TEST MAKİNASI

BESMAK BMT - 100E SERİSİ SERVO ELEKTROMEKANİK ÜNİVERSAL ÇEKME - BASMA MALZEME TEST MAKİNASI BESMAK BMT - 100E SERİSİ SERVO ELEKTROMEKANİK ÜNİVERSAL ÇEKME - BASMA MALZEME TEST MAKİNASI 2015 TEKNİK ÖZELLİKLER Kapasite Cihaz en az 100 kn yük uygulama kapasitesi vardır. Gövde Tipi: Elektronik Ünite:

Detaylı

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELER KURUMU İzmir İli Kamu Hastaneler Birliği Kuzey Genel Sekreterliği

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELER KURUMU İzmir İli Kamu Hastaneler Birliği Kuzey Genel Sekreterliği T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELER KURUMU İzmir İli Kamu Hastaneler Birliği Kuzey Genel Sekreterliği 2015-84 Sayı : B-10-4-ISM-4-35-65-39/Satınalma Tarih: 22.05.2015 Konu : Birim Fiyat Bu mektup

Detaylı

SAĞLIK BAKANLIĞI ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI DENİZ AMBULANS BOT KİRALAMA İHALESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

SAĞLIK BAKANLIĞI ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI DENİZ AMBULANS BOT KİRALAMA İHALESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ SAĞLIK BAKANLIĞI ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI DENİZ AMBULANS BOT KİRALAMA İHALESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ (2014) MADDE 1-GENEL 1.1- Kapsam Bu Teknik Şartname, 5 (beş) yıl, 10950 saat

Detaylı