Gezi Danışmanınız. Destek

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Gezi Danışmanınız. Destek"

Transkript

1

2 ÖZGE ERSU GEZİLERİ JAPONYA VE GÜNEY KORE signature & more GÜNEŞİN ÜLKESİNDE GÜNEY KORE SEOUL (2) GANGNAM - MYEONGDONG - KOREA HOUSE GÖSTERİSİ JAPONYA TOKYO (3) SHINJUKU - NIKKO - IROHAZAKA - NANTAI KEGON - AKECHIAIRA - ASAKUSA - GINZA HAKONE (1) FUJIYAMA BEŞİNCİ İSTASYON - ASHINOKO GÖLÜ OWAKUDANI TELEFERİĞİ - KOMAGATAKE TEPESİ - KAYNAYAN VADİ KYOTO (1) KINKAKUJI - NIJO KALESİ - GEISHA MAIKO GÖSTERİSİ MIYAJIMA ITSUKUSHIMA TORII - MISEN DAISHOIN - OMOTESANDO HIROSHIMA (1) BARIŞ ANITI - A BOMB DOME OSAKA (1) UMEDA - NAMBA - SHINSAIBASHI - DOTONBORI 12 GÜN - 9 GECE 20 Mayıs 2015 Çarşamba 22:30 Gidiş 31 Mayıs 2015 Pazar 05:35 Dönüş TÜRK HAVA YOLLARI ANA ALL NIPPON AIRLINES

3 G Ü N E Y K O R E J A P O N Y A G E Z İ M İ Z M O R E T R A V E L İ L E G E R Ç E K L E Ş T İ R İ L M E K T E D İ R more travel w w w. m o r e t r a v e l. c o m. t r İnönü Caddesi Opera Palas No 55 Kat 3 3 Gümüşsuyu, Beyoğlu İstanbul T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Türsab Belge No A T R A V E L A M B A S S A D O R E c e A y d o ğ a n Gezi Danışmanınız +90 (555) (Gsm) A y l i n Ç a k a r Destek (Dahili 3) Ö Z G E E R S U w w w. e r s u. n e t Profesyonel Turist Rehberi, Gezi Yazarı ve Turizm Danışmanı Ntv Radyo Laterna Programı, Ntv Televizyonu 48 Saat Programı Yapımcı ve Sunucu T.C. Turizm Bakanlığı İro İstanbul Rehberler Odası Sicil No 586 Tureb Ruhsat No Signature Collection gezileri Türkiye ve dünya turizminde en seçkin markaların işbirliğidir. Tatiliniz en seçkin Türsab A belgeli butik turizm acentalar ile hazırlanır Skal International Turizmde Kalite Ödüllerinde Türkiye'nin En İyi Rehberi seçilen 2010 Tureb Turist Rehberleri Birliği En iyi Turizm Gazeteci Yazarı 2011 Tureb Turist Rehberleri Birliği Süreli Yayıncılık En iyi Program ve 2012 Kristal Martı ödüllü Özge Ersu ile gerçekleştirilir.

4 Ekstra gezi yok Tüm çevre gezileri ücretin içinde Zengin içerikte belirtilen her şey dahil Özge Ersu Eşliği ve konferansları Özge Ersu Konferansları Dinleti ve Etkinlikler Türk Tugayı Kod Adı Şimal Yıldızı: Kore Savaşında Türk Kahramanları Japon Trenleri: Dünyanın En Yoğun Tren istasyonu Shinjuku Sakura Kiraz Çiçekleri: Efsanelerden Doğaya Japonya ve Din: Shinto Kami No Michi ve Shinbutsu Shugo Stratovolkan Fujisan: Aktif Yanardağdan Ölümsüzlük Sembolüne Japon Usulü Konaklama Ryokan: Nippon Kervansarayları Ninja Shinobi, Shogun ve Ronin: Feodal Japonya nın Efsane Savaşçıları Geisha ve Maiko: Japonya nın Yanlış Bilinen Fenomeni Merak Edilenler: Şans Kedisi Maneki Neko, Kısa Şiir Sanatı Haiku ve Harakiri İlk Nükleer Silahlar Little Boy ve Fat Man: Atom Bombaları Önlenebilirdi Zaman Kapsülleri: Gömüden Uydulara Geleceğe Mesaj Modern Japonya ve Kadının Toplumdaki Yeri Köbe Bifu: Eğrisinden Doğrusuna En Pahalı Biftek

5 01. Gün :: 20 Mayıs 2015 Çarşamba :: İstanbul Buluşma İstanbul Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Gidiş Terminali İstanbul Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali (Terminal I) Özge Ersu Gezileri Signature Collection & More kontuarında 22:30'da Özge Ersu ve More Travel acenta yetkilileri ile buluşma. Akşam ikramı, gezi belge ve kitlerinin verilmesi. 02. Gün :: 21 Mayıs 2015 Perşembe :: Türkiye İstanbul > Güney Kore Seoul Uçuşu, Türk Hava Yolları Uçuşu,Hoş Geldiniz Kokteyli Kore Barbekü Akşam Yemeği 00:45'te, yeni günün ilk dakikalarında Türk Hava Yolları TK 0090 sayılı uçuşu ile Türkiye - İstanbul (IST) Atatürk Havaalanı'ndan Güney Kore Seoul (ICN) Incheon International Havaalanı'na hareket. Uçuş Türk Hava Yolları Boeing 777 konforu ve ikramları eşliğinde dokuz saat on dakika sürecektir. İstanbul ile Seoul arasında +7 saat fark vardır. Geceleme Uçakta Yerel saat ile 16:55'de Güney Kore Seoul (ICN) Incheon International Havaalanı'na iniş. Pasaport, vize ve bagaj işlemleri sonrası yerel rehberimiz, Güney Kore acenta yetkilileri ve otobüsümüz ile buluşma, otelimize hareket. Otelimize varış, odalara yerleşme ve kısa dinlenme. Valizleriniz odalarınıza otel görevlileri tarafından taşınacaktır. Lotte Hotel, Güney Kore nin başkentinin en prestijli otelleri arasındadır ve şehrin tam merkezindedir. Otelin altında dev bir alışveriş merkezi bulunmaktadır. Akşam lobide önce Özge Ersu Gezileri Signature Collection & More Travel Hoş Geldiniz Kokteyli için buluşarak ilk yorgunluğumuzu atıyor, daha sonra ülke geleneklerine uygun bir akşam yemeği almak üzere Samcheonggak Restaurant a gidiyoruz. Değişik manzarası ile bir Kore Barbekü restaurantı olan Samcheonggak da yerel lezzetler ile ilk olarak tanışacaksınız. Yemek sonrası otelimize dönüş. Önümüzdeki günler için sizlere güzel bir uyku diliyoruz. Birinci Geceleme Güney Kore Seoul (1)

6 03. Gün :: 22 Mayıs 2015 Cuma :: Güney Kore Seoul Güney Kore Şehir Gezisi, Öğle Yemeği Öğleden Sonra Serbest Alışveriş, Akşam Yemeği ve Show Uykumuzu alarak uçuş yorgunluğumuzu attığımız gece sonrasında, geç açık büfe kahvaltımızı alarak otobüsümüzle Uzakdoğu tarihi ve gelenekleri ile işlenmiş gezimize başlıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Seoul un en büyük sarayı Gyeongbok Palace, Kore yaşamını daha yakından tanıyabileceğimiz Geleneksel Bukcheon Hanok Köyü, sanat galerileri, seramik ve hediyelik eşyaların bulunduğu Insadong Antikacılar Caddesi, Kore Savaş Anıtı, şarkısı ile ünlü Gangnam bölgesindeki eski Budist Tapınağı Bongeunsa göreceğimiz yerler arasında. Özge Ersu bugün Türk Tugayı Kod Adı Şimal Yıldızı: Kore Savaşında Türk Kahramanları konferansını verecektir. Öğle yemeğimizi açık büfe olarak alacağız. Yemekten sonra çoğu rahatsızlığı iyileştirdiği, fiziksel ve zihinsel gücü artırdığına inanılan bir bitki olan Ginseng in üretildiği bir merkeze gideceğiz. Daha sonra Güney Kore deki tek serbest zamanımızda alışveriş olanaklarından yararlanmak üzere, başta otelimizin olduğu bölge olmak üzere, ilginç ürünlerin satıldığı Itaewon, lüks markaların olduğu Myeongdong ve ekonomik fiyatları için şehrin en büyük alışveriş bölgesi Dongdaemun Market i önerebiliriz. Akşam yemeğimiz, şehrin en güzel restaurantlarından biri olan Korea House da. Önce alçak masalarda geleneksel Kore mutfağını tanıyacak, daha sonra güzel bir yerel show izleyeceğiz. Bu güzel gece, anılarınızda uzun süre yer edecek. İkinci Geceleme Güney Kore Seoul (2)

7 04. Gün :: 23 Mayıs 2015 Cumartesi :: Seoul > Tokyo Güney Kore Seoul > Japonya Tokyo Uçuşu, Shinjuku Bölgesi Tmg Binası Manzararsı Otele Yerleşme, Akşam Yemeği Kahvaltı sonrası havaalanı transferi. 12:35'te Star Alliance üyesi Japan All Nippon Airlines ANA NH 0864 sayılı uçuşu ile Güney Kore Seoul (GMP) Gimpo International Havaalanı'ndan Japonya Tokyo(HND) Haneda International Havaalanı'na hareket. Uçuş All Nippon Airlines Boeing konforu ve ikramları eşliğinde iki saat beş dakika sürecektir. Güney Kore Seoul ile Japonya Tokyo arasında saat farkı yoktur. Her iki havaalanı da, Güney Kore Incheon ve Tokyo Narita ya oranla şehir merkezlerine daha yakın olduğundan zaman açısından bizlere kolaylık sağlayacaktır. Yerel saat ile 14:40'da Japonya Tokyo(HND) Haneda International Havaalanı'na iniş. Pasaport, vize ve bagaj işlemleri sonrası yerel rehberimiz, Japonya acenta yetkilileri ve otobüsümüz ile buluşma, Tokyo merkezine hareket. Otelimize geçmeden önce gerçekleştireceğimiz kısa gezimizde önce şehrin en ilginç bölgelerinden Odaiba, Shinjuku ve Dünya Rekorlar Kitabı na girmiş, günde dört milyona yaklaşan yolcusu ile dünyanın en işlek birinci tren istasyonu olan Shinjuku İstasyonu nu görüyoruz. Daha sonra, özellikle gün batımında kırk beşinci katından Fuji Yanardağı nın eşsiz manzarasını görebileceğimiz Tmg Tokyo Metropolitan Government Building in kulelerine çıkarak başkentin engin manzarasını fotoğraflayabileceğiz. Özge Ersu bugün Japon Trenleri: Dünyanın En Yoğun Tren istasyonu Shinjuku konferansını verecektir. Otelimize varış, hoş geldiniz kokteyli eşliğinde oda anahtarlarını sunumu. Valizleriniz odalarınıza otel görevlileri tarafından taşınacaktır. Odalara yerleşme ve kısa dinlenme. Akşam lobide buluşarak Tokyo nun seçkin restaurantlarından birinde yemeğimizi alıyoruz. Üçüncü Geceleme Japonya Tokyo (1)

8 05. Gün :: 24 Mayıs 2015 Pazar :: Nikko Gezisi Nikko, Toshogu Tapınağı, Irohazaka Yolu, Nantai Volkanı, Kegon Şelaleleri, Akechidaira Teleferiği, Akşam Yemeği Pazar günü alacağımız keyifli kahvaltı sonrası, bu tembel tatil gününü başkent dışında geçirmek üzere gölleri, nehirleri, ulusal parklarıyla ünlü, Tokyo ya gelen turistlerin çok azının görebildiği, yaklaşık iki saat uzaklıktaki Nikko ya gidiyoruz. Göreceğimiz yerler arasında yaklaşık dört yüz sene önce ülkeyi birleştirip Tokugawa Beyliği ni kuran Ieyasu Tokugawa nın anıt mezarı olan, Unesco Dünya Mirası Listesi nde bulunan Toshogu Tapınağı ve Nikko nun diğer panoramik yerleri var. Özge Ersu bugün Sakura Kiraz Çiçekleri: Efsanelerden Doğaya konferansını verecektir. Daha sonra virajları ile dünyaca ünlü muhteşem yol Irohazaka'dan geçerek, içinde metre yüksekliğindeki Kutsal Nantai Volkanı, deniz seviyesinden metre yukarıda bulunan Chuzenji Gölü ve Japonya nın En Güzel Sekiz Panoraması arasında sayılan, Japon gençlerin en çok intihar ettiği yer olarak kötü bir ün salmış 97 metre yükseklikten dökülen Kegon Şelaleleri nin bulunduğu Nikko Doğal Parkı na varıyoruz. Gezimizin bu bölümünde göreceğiniz manzaraları uzunca bir süre unutamayacaksınız. Öğle yemeğimizi gölün hemen yanındaki Nikko Lake Side Hotel de alacağız. Yemek sonrası bizi yine harika bir deneyim bekliyor. Akechidaira Teleferiği ile iki dakika içerisinde çıkacağımız tepeden, neredeyse tüm gölü, sönmüş volkanı ve şelaleyi bambaşka bir açıdan görme olanağı yakalayacağız. Bu güzel günü tatlı bir yorgunlukla tamamlayarak yine iki saatlik zevkli bir dönüş yolculuğu ile Tokyo ya varıyoruz. Dinlenme. Akşam yemeğimizi, hoş bir restaurantta alacağız. Dördüncü Geceleme Japonya Tokyo (2)

9 06. Gün :: 25 Mayıs 2015 Pazartesi :: Tokyo Yoyogi Parkı, Meiji Tapnıağı, İmparatorluk Sarayı Bahçesi, Asakusa Tapınağı ve Nakamise Serbest Öğle Yemeği, Ginza da Öğleden Sonra Serbest Alışveriş, Teppenyaki Akşam Yemeği Haftanın ilk gününde tüm Japonya yoğun bir çalışma gününe uyanırken, bizler başkentte son derece keyifli saatler geçireceğiz. Kahvaltı sonrası, ilk Tokyo günümüzde kısaca başladığımız şehir gezisine devam ediyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Yoyogi Parkı, Meiji Tapınağı, dışarıdan (içine girilmesine izin verilmeyen) İmparatorluk Saray Bahçesi, Asakusa Tapınağı ve son derece ilginç bir yaya alışveriş yolu olan Nakamise Çarşısı yer alıyor. Yine şehir turlarında az gidilen Harajuku ve Omotesando da görecekleriniz sizler için sürpriz olacak. Özge Ersu bugün Japonya ve Din: Shinto Kami No Michi ve Shinbutsu Shugo konferansını verecektir. Bugün öğle yemeğimiz, Tokyo daki son gününüzü daha verimli değerlendirebilmeniz için serbest. Arzunuza göre kendi olanaklarınızla istediğniz yerde yemek alabilir, isterseniz akşam yemeğine iştahlı gidebilmek için ayak üstü bir şeyler atıştırabilirsiniz. Öğleden sonra zamanımızı ünlü alışveriş merkezi Ginza da serbest olarak geçireceğiz. Akşama doğru otele dönüş ve dinlenme. Akşam yemeğimiz Japon usulü ocakbaşı Teppenyaki. Bu hoş deneyimde yerel aşçılar bize mutfak sanatlarındaki ustalıkları ile eşlik edecek. Otelimize dönüşte küçük bir ricamız var. Sizlere önümüzdeki bir gün ve bir gece boyunca Fujiyama gezimiz ve devamındaki Hakone konaklamasında yeterli olacak küçük bir valiz hazırlayınız. Diğer büyük valiziniz trenle yolculuk için uygun ve rahat olmadığından Hakone den sonraki gece konaklayacağımız Kyoto ya ayrıca karayolu ile gönderilecektir. Beşinci Geceleme Japonya Tokyo (3)

10 07. Gün :: 26 Mayıs 2015 Salı :: Tokyo > Fujiyama > Hakone Tokyo > Fujiyama Otobüs Yolculuğu, Fuji Beşinci İstasyonu, Hakone Açık Büfe Öğle Yemeği, Ashinoko Tekne Gezisi, Owakudani Teleferiği, Kaynayan Vadi, Ryokan Geleneksel Konaklama Kahvaltı sonrası yaklaşık doksan kilometre uzakta bulunan, bizleri kustal Fuji Yanardağı nın eteklerine ulaştıracak Hakone ye otobüsümüz ile geçiyoruz. Büyük valizleri karayolu ile Kyoto ya gönderdiğimizi, yanımızda daha küçük bagajlarla yolculuk yapıyor olacağımızı bir kez daha anımsatalım. Yaklaşık iki saatlik zevkli bir yolculuk sonrası gölleri ve termalleri ile ünlü Fujiyama nın nefes kesen manzarası ve yerel rehberimiz bizleri karşılayacak. Önce, hava ve görüş koşulları izin veriyorsa, dört bin metreye yaklaşan yüksekliği ile Japonya nın en yüksek dağına yorulmadan araç ile çıkabileceğimiz Beşinci İstasyon a gideceğiz. Buradaki manzara nefesinizi kesecektir. Burada bolca fotoğraf alacağımız zamanımız olacak. Özge Ersu bugün Stratovolkan Fujisan: Aktif Yanardağdan Ölümsüzlük Sembolüne konferansını verecektir. Fujiyama sonrası Hakone ye inmeye başlıyoruz. Öğle yemeğimizi Hakone de açık büfe olarak alacağız. Yemek sonrası, zaman zaman kendini gösteren Fujiyama manzarası eşliğinde, tarihteki örneklerine benzetilmiş ilginç bir tekne ile Ashinoko Gölü nde güzel bir gezinti bizleri bekliyor. Tekne gezisi sonrası sizlere güzel bir sürprizimiz daha var. Yine hava durumuna bağlı olarak Owakudani Teleferiği ile Komagatake Tepesi ne manzara için çıkarak, Ashinoko Gölü, Fujiyama başta olmak üzere tüm çevreyi bir kez daha anılarımıza yerleştirebileceğiz. Ayrıca, Kaynayan Vadi adı ile bilinen Owakudani nin eşsiz manzaraları önümüze serecektir. Bu harika saatler sonrası Ashinoko Gölü kıyısındaki geleneksel otelimiz Ryuguden e geçiyoruz. Özge Ersu bugün Japon Usulü Konaklama Ryokan: Nippon Kervansarayları konferansını verecektir. Genelde Japon alışkanlıklarına göre yatakları yerde olan bu tür konaklamalara Ryokan adı verilmektedir. Ryokan lar aslında Japon konaklama yapılarıdır, çoğu ülkedeki tek ya da iki katlı geleneksel ahşap evler örnek alınarak yapılmıştır. Japon stilinde döşenmiş odalar Tatami ile bezenmiş, Fusuma adı verilen kâğıt kaplamalı ince ahşap ile yapılmış sürme kapılar ile birbirinden ayrılmıştır. Bu sağlıklı yer yataklarına Futon adı verilmektedir. Odalarda tüm Ryokan içinde kullanılabilen, Kimono yu andıran tarihi yerel giysi Yukata ve takunya vardır. Hoş Geldiniz İkramı sonrası odalarımıza yerleştikten sonra yorgunluğumuzu özel grup rezervasyonumuzla, bu termallerin bize sağladığı banyolardan birinde atacağız. Bizi iyice acıktıracak olan bu spa deneyimi sonrası sırada Japon usulü akşam yemeği var. Japon geleneklerine uygun olarak alçak sofralarda servis edilen, yer minderlerinin üzerine oturularak yenilen yemeğimizde alışılagelmiş batı servisleri ve çatal bıçak yerine geleneksel Hashi çubuklarını kullanacağız. Sofrada tuz, biber ve diğer baharatlar bulunmaz, ekmek yerine buharda pişirilmiş pirinç sunur ve porsiyonlar genelde deniz ürünlerinden oluşur. Böylesine keyifli günün sonunda, yerde de olsa, geleneksel Japon yataklarının rahatına hemen alışacağınıza inanıyoruz. Altıncı Geceleme Japonya Hakone Ryokan (1)

11 08. Gün :: 27 Mayıs 2015 Çarşamba :: Hakone > Kyoto Hakone > Kyoto Hızlı Tren Yolculuğu, Açık Büfe Öğle Yemeği, Kyoto Şehir Gezisi, Japon Usulü Akşam Yemeği ve Maiko Geyşa Gösterisi Japon usulü kahvaltı sonrası Ashinoko Gölü ve Ryokan konaklamamızı geride bırakarak otobüs ile kısa bir yolculuk sonrası yakınımızdaki Odawara Tren İstasyonu na geçiyor ve 10:08 de bineceğimiz Hikari#508 sayılı çok yüksek hızlı mermi tren Shinkansen ile Kyoto ya Birinci Sınıf Rezervasyon ile gidiyoruz. İki saat üç dakikalık hızlı tren yolculuğumuzla 12:11 de Kyoto ya varışımız sonrası otobüsümüz ve yerel rehberimiz bizi karşılıyor. Öğle yemeğimizi bir otelde açık büfe olarak alacağız. Yemek sonrası Kyoto gezimize başlıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında nefes kesen altın kaplamalarının gölde yansıdığı Kinkakuji Tapınağı, Nishiki Pazarı, muhteşem manzarası ile Kiyomizu Tapınağı ve Nijo Kalesi var. Özge Ersu bugün Ninja Shinobi, Shogun ve Ronin: Feodal Japonya nın Efsane Savaşçıları konferansını verecektir. Akşama doğru Kyoto otelimize varıyoruz. Hoş Geldiniz İkramı sonrası odalara yerleşme ve kısa dinlenme. Ayrıca bir gün önce otele gelmiş olan büyük valizlerimiz de bizleri odalarımızda bekliyor olacak. Akşam saatlerinde Kyoto nun en geleneksel restaurantlarından birinde Japon usulü akşam yemeğimizi alacağız. Bu yemeğin sonrasındaki Geisha Maiko Gösterisi ise uzun süre unutamayacağınız anılar arasında yer alacak. Özge Ersu bugün Geisha ve Maiko: Japonya nın Yanlış Bilinen Fenomeni konferansını verecektir. Otelimize dönüşte küçük bir ricamız var. Sizlere önümüzdeki bir gün ve bir gece boyunca Miyajima gezimiz ve devamındaki Hiroshima konaklamasında yeterli olacak küçük bir valiz hazırlayınız. Diğer büyük valiziniz trenle yolculuk için uygun ve rahat olmadığından Hiroshima dan sonraki gece konaklayacağımız Osaka ya ayrıca karayolu ile gönderilecektir. Yedinci Geceleme Japonya Kyoto (1)

12 09. Gün :: 28 Mayıs 2015 Perşembe :: Kyoto > Miyajima > Hiroshima Kyoto > Hiroshima Hızlı Tren Yolculuğu, Miyajima Adası na Geçiş, Itsukushima Tapınağı Torii Kapısı, Misen Tepesi, Daishoin Tapınağı, Omotesando Caddesi, Açık Büfe Akşam Yemeği Kahvaltı sonrası otobüs ile kısa bir yolculuk yaparak yakınımızdaki Kyoto Tren İstasyonu na geçiyor ve 09:13 te bineceğimiz Nozomi#7 sayılı çok yüksek hızlı mermi tren Shinkansen ile Kyoto ya Birinci Sınıf Rezervasyon ile gidiyoruz. Büyük valizleri karayolu ile Hiroshima ya gönderdiğimizi, yanımızda daha küçük bagajlarla yolculuk yapıyor olacağımızı bir kez daha anımsatalım. Bir saat kırk bir dakikalık hızlı tren yolculuğumuzla 10:54 te Hiroshima ya varışımız sonrası otobüsümüz ve yerel rehberimiz bizi karşılıyor ve deniz kıyısındaki iskeleye geçiyoruz. Bugün yine özel bir gezi bizi bekliyor. Tanrıların Adası olarak anılan, çoğu turistin Japonya gezisi yaptığında uğra(ya)madığı Miyajima Adası na tekne ile gidiyoruz. Özge Ersu bugün Merak Edilenler: Şans Kedisi Maneki Neko, Kısa Şiir Sanatı Haiku ve Harakiri konferansını verecektir. Yürüyerek yapacağımız Miyajima Adası gezimizde öncelikle Japonya nın en çok fotoğraflanan manzarası ile bir Shinto tapınağı olan Itsukushima yı göreceğiz. Suyun içindeki Torii Kapısı özellikle ilginizi çekecek. Daha sonra sırada Misen Tepesi ndeki Daishoin Tapınağı var. Öğle yemeğimizi adada Japon usulü yerel bir restaurantta alıyoruz. Serbest zamanda gezebileceğiniz, adadaki Japon mimarisinin en güzel örneklerini barındıran küçük tapınakları, adanın en hareketli yeri Omotesando alışveriş caddesi, parklar ve küçük hediyelik eşya mağazaları uzunca bir süre anılarınızda yer alacak. Mart ayı sonunda kiraz çiçekleri ile renklenen, soğukların başladığı sonbaharda ise sarı, bey ve kahverenginin doyulmaz tonlarına büründüğü adada arzu ederseniz Miyajima Çöreği de tadabilirsiniz. Öğleden sonra tekne ile geri dönüyor ve otobüsümüzle Hiroshima otelimize geçiyoruz. Hoş Geldiniz ikramı sonrası odalara yerleşme ve kısa dinlenme. Bu uzun, tatlı yorgunluğumuzun olduğu günün sonunda, akşam yemeğimizi otelde açık büfe olarak alacağız. Sekizinci Geceleme Hiroshima (1)

13 10. Gün :: 29 Mayıs 2015 Cuma :: Hiroshima > Osaka Hiroshima Şehir Gezisi, Barış Anıtı Parkı, Hiroshima > Osaka Hızlı Tren Yolculuğu Osaka Şehir Gezisi, Dotonbori Alışverişi, Gala Gecesi Kahvaltı ve otelden çıkış sonrası otobüs ile Hiroshima gezimize başlıyoruz.dünyadaki ilk nükleer saldırının hedefi olan bu şehirdeki öncelikli durağımız Barış Anıtı Parkı ve Müzesi. Daha sonra nükleer bombanın üstünde patladığı Atom Bombası Kubbesi ni göreceğiz. Özge Ersu bugün İlk Nükleer Silahlar Little Boy ve Fat Man: Atom Bombaları Önlenebilirdi konferansını verecektir. Şehrin içinde otobüsümüzle kısaca dolaştıktan sonra yakınımızdaki Hiroshima Tren İstasyonu na geçiyor ve 12:52 de bineceğimiz Nozomi#130 sayılı çok yüksek hızlı mermi tren Shinkansen ile Osaka ya Birinci Sınıf Rezervasyon ile gidiyoruz. Büyük valizleri karayolu ile Hiroshima ya gönderdiğimizi, yanımızda daha küçük bagajlarla yolculuk yapıyor olacağımızı bir kez daha anımsatalım. Bir saat yirmi altı dakikalık hızlı tren yolculuğumuzla 14:18 de Osaka ya varışımız sonrası otobüsümüz ve yerel rehberimiz bizi karşılıyor. Öğleden sonra Osaka şehir gezimizde göreceğimiz yerler arasında Osaka Kalesi, Zaman Kapsülü, Umeda Sky Buiding, Namba, Shinsaibashi ve Dotonbori bölgeleri var. Özge Ersu bugün Zaman Kapsülleri: Gömüden Uydulara Geleceğe Mesaj konferansını verecektir. Akşama doğru otelimize geçiş. Hoş Geldiniz İkramı sonrası odalara yerleşme ve kısa dinlenme. Ayrıca bir gün önce otele gelmiş olan büyük valizlerimiz de bizleri odalarımızda bekliyor. Akşam saatlerinde lobide buluşma ve Özge Ersu Gezileri Signature Collection & More Travel Gala Yemeği için hareket. Son akşam yemeğimizi çok özel bir yerde alacağız. Gece boyunca tüm gezimizin yorgunluğunu unutacak ve bir sonraki Özge Ersu Gezileri Signature Collection & More Travel coğrafyalarının hayallerini paylaşacağız. Dokuzuncu Geceleme Osaka (1)

14 11. Gün :: 30 Mayıs 2015 Cumartesi :: Osaka > Kobe > İstanbul Serbest Sabah, Kore Gezisi, Kobe Biftekli Özel Öğle Yemeği, Serbest Zaman İstanbul Uçuşu Geç kahvaltı sonrası serbest sabah. Arzunuza göre dinlenebilir, valizlerinizi hazırlayabilir veya Osaka nın sunduğu olanaklardan yararlanabilirsiniz. Sadece sabahları açılan Bonsai pazarından Türkiye ye dikkatlice götürmek üzere yaşlı küçük ağaçlar alabilirsiniz. 12:30 da lobide buluşma ve otelden çıkış sonrası, Japonya nın az bilinen şehirlerinden Kobe ye gidiyoruz. Özge Ersu bugün Modern Japonya ve Kadının Toplumdaki Yeri konferansını verecektir. Önce dünyaca ünlü, özel olarak beslenen danaların etleri ile yapılan, dünyanın en pahalı biftekleri arasında yer alan Kobe Bifteği ni, şehrin en lüks restaurantlarından birinde tadacağız. Özge Ersu bugün Köbe Bifu: Eğrisinden Doğrusuna En Pahalı Biftek konferansını verecektir. Yemek sonrası yapacağımız Kobe gezisinde göreceğimiz yerler arasında, büyük depremden sonra tümüyle yenilenen modern şehir, liman bölgesi ve açık olduğu takdirde bir Sake üretim merkezi bulunuyor. Kalan zamanda ise Kobe nin sınırlı alışveriş olanaklarından yararlanabilirsiniz. 18:00 de Kobe den Osaka Havaalanı na hareket. 19:00-19:30 arası varış ve uçağa biniş işlemleri sonrası 22:30'da Türk Hava Yolları TK 0047 sayılı uçuşu ile Japonya Osaka International (KIX) Kansai Havaalanı ndan Türkiye - İstanbul (IST) Atatürk Havaalanı'na hareket. Uçuş Türk Hava Yolları Airbus 330 konforu ve ikramları eşliğinde on dört saat beş dakika sürecektir. Osaka ile İstanbul arasında -7 saat fark vardır. Geceleme Uçakta 12. Gün :: 31 Mayıs 2015 Pazar :: İstanbul İstanbul Varış Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali Yerel saat ile 05:35 te İstanbul Atatürk Havaalanı'na varış ve gezimizin sonu. Bir sonraki coğrafyalarda, Özge Ersu Gezileri Signature Collection & More Travel gezilerininde buluşabilmek dileği ile On Birinci ve Sonrasındaki Gecelemeler (Evinizde)

15 Konaklama GÜNEY KORE SEOUL SEOUL LOTTE HOTEL Deluxe Hotel lottehotel.com/seoul/en Standart Odalar Trip Advisor tinyurl.com/nuoomrw (Değerlendirme 2015 Traveler s Choice Mükemmel) JAPONYA TOKYO KEIO PLAZA Superior Hotel keioplaza.com Standart Odalar Trip Advisor (Değerlendirme Çok İyi) JAPONYA HAKONE RYOKAN HAKONE RYUGUDEN RYOKAN Özel Konaklama Hotel princehotels.com/en/ryuguden/ Özel Ryokan Konaklama Trip Advisor tinyurl.com/n9hhsbd (Değerlendirme Çok İyi & Mükemmel) JAPONYA KYOTO GRAN VIA KYOTO Superior Hotel granviakyoto.com Standart Odalar Trip Advisor tinyurl.com/od7h3ca (Değerlendirme Mükemmel & Çok İyi) JAPONYA HIROSHIMA HIROSHIMA SHERATON Modern Comfort Hotel tinyurl.com/ltnwsd4 Standart Odalar Trip Advisor tinyurl.com/mu22w9l (Değerlendirme Mükemmel) JAPONYA OSAKA OSAKA NIKKO Modern Comfort Hotel hno.co.jp/english Standart Odalar Trip Advisor tinyurl.com/qfao8ap (Değerlendirme Çok İyi) Özgün tur programı ve bilgiler Özge Ersu Signature Collection özel tasarımıdır. İçerik ve format izinsiz kopyalanamaz, yayınlanamaz ÖZGE ERSU

16 Gezi Planı HARİTA VE ROTA Size Ait GEZİ ÜCRETİ DIŞINDAKİ HARCAMALAR Olası Ek Vergiler Diğer Uçuşlarda alan vergileri ve yakıt bedellerinde sonradan oluşan artışlar Tüm yemeklerde bir adet su, alkollü /alkolsüz içki sonrası harcamalar Programde belirtilmeyen girişler Otellerdeki kişisel harcamalarınız Belirtilmeyen yemekler Belirtilmeyen diğer tüm servis ve hizmetler

17 Ücretin İçinde GEZİ ÜCRETİNE DAHİL SERVİS VE HİZMETLER Türk Hava Yolları İstanbul - Seoul ve Osaka - İstanbul Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti ve Vergileri Belirtilen ve/veya Aynı Kategori Beş Yıldız ve Dört Yıldız Superior ve Dört Yıldız Otellerde Konaklama Yemeklerde İlk İçki Veya İçecekler Belirtilen Japon usulü ve Açıkbüfe Kahvaltılar, Yerel Öğle ve Akşam Yemekleri Üç Servisli Öğle Yemekleri, Açık Büfe Öğle Yemekleri, Üç Servisli Akşam Yemekleri, Açık Büfe Akşam Yemekleri Hoş Geldiniz Kokteyli ve İkramlar Otobüslü Programlarda Kişibaşı Günde Bir Adet Kapalı Su Programda Belirtilen Ulaşım, Transferler Özel İçerikli Ulaşım, Teleferik, Tekne, Shinkansen Hızlı Trenler Programda Belirtilen Tüm Panoramik Geziler,Şehir Gezileri Kore Show ve Geisha Maiko Gösterileri Özel İçerikli Gezi ve Müze Girişleri ve Turistik Yerler Profesyonel Özge Ersu Eşliği Rehberliği Rahatınız İçin Tüm Şöför, Restaurant Bahşişleri, Otellere Giriş Ve Çıkışta Valiz Taşıma Türkiye İçi Ev Adresinize Gönderdiğimiz Özel Sürpriz Signature Collection & More Davet Paketi Gezi Kiti, Gezi Kitapçığı, Bilgilendirme Formları, Haritalar Yurdışı Çıkışı ve Zorunlu Türsab Gezi Sigortası Güney Kore ve Japonya Özge Ersu ile Güneşin Ülkesinde Belirtilen Tüm Servis ve Hizmetler Dahil İki Kişilik Odada Kişibaşı EURO Tek Kişilik Oda Farkı 900 Euro Üç Kişilik Odada Kişibaşı (Yetişkin) Sorunuz 2-12 Yaş Arası Çocuk Ücreti (0-2 yaş ücretsiz) Sorunuz Kredi Kartı ile Ödeme Kredi kartı ile ödemelerde bankanın belirlediği komisyon oranları uygulanır. Komisyon oranları acentadan öğrenilebilir. Koşullar Opsiyonlu yer tutulmamaktadır. Geziye katılım (kesin kayıt) gezi tutarının yarısı olan birinci ödemenin yapılması ile gerçekleşir. More Travel elde olmayan zorunlu nedenlerle, verilen servis ve hizmetler aynı kalmak koşulu ile tur programında değişlik yapabilir. İptaller ve olası ücret iadeleri, More Travel Seyahat Acentası nın belirlediği koşullar çerçevesinde gerçekleştirilir. İlk ücreti yatırarak tura kayıt yaptıran konuklarımız bu şartların tümünü kabul etmiş sayılırlar.

Fukuoka(5) Hiroşima Kyoto(2) Osaka(2) Hakone Tokyo(3) LİONS 2016 KONVANSİYONU JAPONYA Fukuoka(5) Hiroşima Kyoto(2) Osaka(2) Hakone Tokyo(3)

Fukuoka(5) Hiroşima Kyoto(2) Osaka(2) Hakone Tokyo(3) LİONS 2016 KONVANSİYONU JAPONYA Fukuoka(5) Hiroşima Kyoto(2) Osaka(2) Hakone Tokyo(3) LİONS 2016 KONVANSİYONU JAPONYA (5) Hiroşima Kyoto(2) Osaka(2) Hakone Tokyo(3) 23 Haziran 7 Temmuz 2016 1.GÜN / 23 Haziran 2016, Perşembe Istanbul Tokyo Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde

Detaylı

LİONS 2016 KONVANSİYONU JAPONYA. Fukuoka(6) Hiroşima Kyoto(2) Osaka(2) Hakone Tokyo(3) (Opsiyonel KORE / SEUL(3) Programı)

LİONS 2016 KONVANSİYONU JAPONYA. Fukuoka(6) Hiroşima Kyoto(2) Osaka(2) Hakone Tokyo(3) (Opsiyonel KORE / SEUL(3) Programı) LİONS 2016 KONVANSİYONU JAPONYA (6) Hiroşima Kyoto(2) Osaka(2) Hakone Tokyo(3) (Opsiyonel KORE / SEUL(3) Programı) 20 Haziran 7 Temmuz 2016 veya 22 Haziran 7 Temmuz 2016 1.GÜN / 22 Haziran 2016, Çarşamba

Detaylı

Fukuoka(5) Hiroşima Kyoto(2) Osaka(2) Hakone Tokyo(3) LİONS 2016 KONVANSİYONU JAPONYA Fukuoka(5) Hiroşima Kyoto(2) Osaka(2) Hakone Tokyo(3)

Fukuoka(5) Hiroşima Kyoto(2) Osaka(2) Hakone Tokyo(3) LİONS 2016 KONVANSİYONU JAPONYA Fukuoka(5) Hiroşima Kyoto(2) Osaka(2) Hakone Tokyo(3) Fukuoka(5) Hiroşima Kyoto(2) Osaka(2) Hakone Tokyo(3) LİONS 2016 KONVANSİYONU JAPONYA Fukuoka(5) Hiroşima Kyoto(2) Osaka(2) Hakone Tokyo(3) 23 Haziran 7 Temmuz 2016 1.GÜN / 23 Haziran 2016, Perşembe Istanbul

Detaylı

RAMAZAN BAYRAMI NDA KORE & JAPONYA & 5* DIAMOND PRINCESS Osaka(4) Kyoto Hakone Tokyo (1) - Cruise (5) Tokyo(1)

RAMAZAN BAYRAMI NDA KORE & JAPONYA & 5* DIAMOND PRINCESS Osaka(4) Kyoto Hakone Tokyo (1) - Cruise (5) Tokyo(1) RAMAZAN BAYRAMI NDA KORE & JAPONYA & 5* DIAMOND PRINCESS Osaka(4) Kyoto Hakone Tokyo (1) - Cruise (5) Tokyo(1) 27 Haziran - 09 Temmuz 2016 1.GÜN / 27 Haziran 2016, Pazartesi İstanbul - Seul Atatürk Havalimanı

Detaylı

Tur Programı. Uzakdoğu'nun ikiz kardeşleri Japonya ve Güney Kore'yi keşfe gidiyoruz.

Tur Programı. Uzakdoğu'nun ikiz kardeşleri Japonya ve Güney Kore'yi keşfe gidiyoruz. Japonya - Güney Kore Uzakdoğu'nun ikiz kardeşleri Japonya ve Güney Kore'yi keşfe gidiyoruz. Tarih : 11-11-2016-21-11-2016 Şehirler : Hiroşima, Kyoto, Osaka, Seul, Tokyo Otel : 4*Superior Ulaşım : Kore

Detaylı

Japonya. Japonya. www.gazella.com 0212 233 15 98 TOKYO. Kyoto. Fuji Dağı. Hiroşima. Hakone. Osaka

Japonya. Japonya. www.gazella.com 0212 233 15 98 TOKYO. Kyoto. Fuji Dağı. Hiroşima. Hakone. Osaka Japonya Japonya Hakone Bir yanda kartpostal gibi köyler, insanlar ve binlerce yıldır süregelen köklü gelenekler diğer yanda ise ileri teknoloji, ultra modern binalar ve yaşam tarzıyla kendine has bir dokusu

Detaylı

PERU BOLİVYA NEFES KESEN İÇERİK EŞLİĞİNDE İKİ ÜLKE İKİ UYGARLIK VE ON ÜÇ GÜN 15 EYLÜL 2016 PERŞEMBE 27 EYLÜL 2016 SALI ON ÜÇ GÜN ON BİR GECE

PERU BOLİVYA NEFES KESEN İÇERİK EŞLİĞİNDE İKİ ÜLKE İKİ UYGARLIK VE ON ÜÇ GÜN 15 EYLÜL 2016 PERŞEMBE 27 EYLÜL 2016 SALI ON ÜÇ GÜN ON BİR GECE PERU BOLİVYA NEFES KESEN İÇERİK EŞLİĞİNDE İKİ ÜLKE İKİ UYGARLIK VE ON ÜÇ GÜN 15 EYLÜL 2016 PERŞEMBE 27 EYLÜL 2016 SALI ON ÜÇ GÜN ON BİR GECE (KONAKLAMA ON GECE) HAUTE COUTURE HOLIDAYS OPERATED AND ORNAMENTED

Detaylı

1.GÜN 7 Ocak, Çarşamba: İSTANBUL BUENOS AIRES

1.GÜN 7 Ocak, Çarşamba: İSTANBUL BUENOS AIRES 1.GÜN 7 Ocak, Çarşamba: İSTANBUL BUENOS AIRES İstanbul Atatürk Havalimanında saat 07:00 da buluşma. Check-in işlemlerini takiben Türk Havayolları nın TK15 seferi ile 09:30 da Buenos Aires e yolculuk. Yerel

Detaylı

BULUNMAZ HİNT MASALI NEFES KESEN İÇERİK EŞLİĞİNDE BAŞTAN BAŞA HİNDİSTAN 12 EKİM 2016 ÇARŞAMBA - 23 EKİM 2016 PAZAR ON İKİ GÜN ON GECE

BULUNMAZ HİNT MASALI NEFES KESEN İÇERİK EŞLİĞİNDE BAŞTAN BAŞA HİNDİSTAN 12 EKİM 2016 ÇARŞAMBA - 23 EKİM 2016 PAZAR ON İKİ GÜN ON GECE BULUNMAZ HİNT MASALI NEFES KESEN İÇERİK EŞLİĞİNDE BAŞTAN BAŞA HİNDİSTAN 12 EKİM 2016 ÇARŞAMBA - 23 EKİM 2016 PAZAR ON İKİ GÜN ON GECE HAUTE COUTURE HOLIDAYS OPERATED AND ORNAMENTED BY TRAVEL DREAMS DELHI

Detaylı

Süha Derbent ile Egzotik Nepal de Fotograf Çekimi. Kathmandu 04 Gece 05 Gün

Süha Derbent ile Egzotik Nepal de Fotograf Çekimi. Kathmandu 04 Gece 05 Gün Süha Derbent ile Egzotik Nepal de Fotograf Çekimi Kathmandu 04 Gece 05 Gün Tur Özeti Tur Adı: Süha Derbent ile Egzotik Nepal de Fotograf Çekimi Tur Tarihi: 04 Gece 05 Gün Zorluk Derecesi: Kolay Vize: Var

Detaylı

İRAN. Türk Hava Yolları 7 Gece / 8 Gün. 16 Mayıs, 19 Eylül 2015. Neden Gitmeli?

İRAN. Türk Hava Yolları 7 Gece / 8 Gün. 16 Mayıs, 19 Eylül 2015. Neden Gitmeli? İRAN Türk Hava Yolları 7 Gece / 8 Gün Tahran İsfahan Şiraz 16 Mayıs, 19 Eylül 2015 Neden Gitmeli? Yanı başımızdaki ama bilmediğimiz İran ı görmek, tanımak ve yaşamak için gitmeli. Ne Yapmalı? Tahran ı

Detaylı

JAPONYA DA KİRAZ ÇİÇEKLERİ

JAPONYA DA KİRAZ ÇİÇEKLERİ JAPONYA DA KİRAZ ÇİÇEKLERİ KÜLTÜR TURU 2-11 Nisan 2016 www.gazella.com 0 212 233 15 98 1 TOKYO (2,3) Modern Japonya'nın ilk imparatoru Meiji'nin ruhunu tanrılaştırmak için yapılmış Meiji Shinju Tapınag

Detaylı

AMERİKA SEYAHAT PROGRAMI

AMERİKA SEYAHAT PROGRAMI AMERİKA SEYAHAT PROGRAMI 11 Nisan 15 İSTANBUL Q LOS ANGELES! SAN DIEGO Cumartesi Saat 10:45 te İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali nde B2B Travel deski önünde buluşma. Deskten yapılacak seyahat

Detaylı

JAPONYA DA KİRAZ ÇİÇEKLERİ

JAPONYA DA KİRAZ ÇİÇEKLERİ JAPONYA DA KİRAZ ÇİÇEKLERİ KÜLTÜR TURU 2-11 Nisan 2016 www.gazella.com 0 212 233 15 98 1 TOKYO (2,3) Modern Japonya'nın ilk imparatoru Meiji'nin ruhunu tanrılaştırmak için yapılmış Meiji Shinju Tapınag

Detaylı

TOSİAD TÜRKMENİSTAN İŞ GEZİSİ VE İNŞAAT ENDÜSTRİSİ FUARI

TOSİAD TÜRKMENİSTAN İŞ GEZİSİ VE İNŞAAT ENDÜSTRİSİ FUARI TOSİAD TÜRKMENİSTAN İŞ GEZİSİ VE İNŞAAT ENDÜSTRİSİ FUARI 26 Ağustos 2015-30 Ağustos 2015 1 1.Gün(26 Agustos 2015 Çarşamba ): İstanbul-Aşkabad o İstanbul Atatürk Havaalanı nda 22.30 da Madalyon Tur Yetkilisi

Detaylı

I SALONI MILANO FUARI AY DAN TURİZM

I SALONI MILANO FUARI AY DAN TURİZM I SALONI MILANO FUARI Sayın Yetkili, 13 Mart 2013 Ekte, grubunuza özel olarak hazırlamış olduğumuz 4 gecelik Milano I Saloni Fuar programımız ile ilgili detaylı programı dikkatinize sunarız. Grubunuz için

Detaylı

Tacikistan Turu Air Astana Havayolları ile 8 Gece 9 Gün

Tacikistan Turu Air Astana Havayolları ile 8 Gece 9 Gün Tacikistan Turu Air Astana Havayolları ile 8 Gece 9 Gün Tacikistan Kurban Bayramı Turu 4 Ekim 2014 Neden Gitmeli? Pamir ve Fan Dağları arasında gösterişli vadiler, Kristal yeşili göller ve İpek yolu güzergahları

Detaylı

UÇAKLI PROMOSYON KAPADOKYA TURU

UÇAKLI PROMOSYON KAPADOKYA TURU UÇAKLI PROMOSYON KAPADOKYA TURU 1. GÜN (CUMARTESİ) İSTANBUL- KAYSERİ - NEVŞEHİR Sabiha Gökçen Havalimanı iç hatlar gidiş terminali havayolu kontuarı önünde saat 07:30 da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş

Detaylı

Portekiz. 12 Ekim 2011 Çarşamba - 19 Ekim 2011 Çarşamba 8 Gün - 7 Gece GOODLIFE TRAVEL. Portekiz Lizbon (3) Porto (2) Sintra (2)

Portekiz. 12 Ekim 2011 Çarşamba - 19 Ekim 2011 Çarşamba 8 Gün - 7 Gece GOODLIFE TRAVEL. Portekiz Lizbon (3) Porto (2) Sintra (2) özge ersu gezileri Portekiz 12 Ekim 2011 Çarşamba - 19 Ekim 2011 Çarşamba 8 Gün - 7 Gece GOODLIFE TRAVEL Portekiz Lizbon (3) Porto (2) Sintra (2) Gülbenkian Müzesi Evora Óbidos Nazare Fatima Douro Aveiro

Detaylı

AFRİKA DAKİ AKDENİZLİ TUNUS Türk Hava Yolları ile - 3 Gece 4 Gün

AFRİKA DAKİ AKDENİZLİ TUNUS Türk Hava Yolları ile - 3 Gece 4 Gün AFRİKA DAKİ AKDENİZLİ TUNUS Türk Hava Yolları ile - 3 Gece 4 Gün 04 07 Ekim 2014 Kurban Bayramı Turu Neden Gitmeli? Hem Afrika hem de Akdeniz in havasını teneffüs edebileceğiniz, kendine has kültürü ile

Detaylı

GÜNEY İTALYA TURUMUZ HAZIR

GÜNEY İTALYA TURUMUZ HAZIR GÜNEY İTALYA TURUMUZ HAZIR 18-25 Ekim tarihleri arasında Napoli,Pompei, Sorrento, Matera, Lecce, Alberobello ve Bari gibi İtalya'nın en gözde şehirleri ile sahillerini görme fırsatı bulabileceğiniz turumuz

Detaylı

TAYLAND 4 gece (İstanbul Çıkışlı) 25-31 MART 2013 AY DAN TURİZM

TAYLAND 4 gece (İstanbul Çıkışlı) 25-31 MART 2013 AY DAN TURİZM TAYLAND 4 gece (İstanbul Çıkışlı) 25-31 MART 2013 Sayın Yetkili, 15 Şubat 2013 Ekte, grubunuza özel olarak hazırlamış olduğumuz 4 gecelik Bangkok / Tayland programımız ile ilgili detaylı programı dikkatinize

Detaylı

Süha Derbent Organizasyonu ile Egzotik Nepal & Bhutan

Süha Derbent Organizasyonu ile Egzotik Nepal & Bhutan Süha Derbent Organizasyonu ile Egzotik Nepal & Bhutan Kathmandu (3) / Thimphu (2) / Paro (2) 8 Gece 9 Gün Tur Özeti Tur Adı: Süha Derbent Organizasyonu ile Egzotik Nepal & Bhutan Tur Tarihi: 8 Gece 9 Gün

Detaylı

KAPADOKYA TURU UÇAKLI PROMOSYON 1. GÜN (CUMARTESİ) İSTANBUL- KAYSERİ - NEVŞEHİR

KAPADOKYA TURU UÇAKLI PROMOSYON 1. GÜN (CUMARTESİ) İSTANBUL- KAYSERİ - NEVŞEHİR UÇAKLI PROMOSYON KAPADOKYA TURU 1. GÜN (CUMARTESİ) İSTANBUL- KAYSERİ - NEVŞEHİR Sabiha Gökçen Havalimanı iç hatlar gidiş terminali havayolu kontuarı önünde saat 07:30 da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş

Detaylı

LOUIS CRISTAL ile YUNAN ADALARI BODRUM KONAKLAMALI - CRUISE & STAY 3 GECE OTEL + 4 GECE GEMİ

LOUIS CRISTAL ile YUNAN ADALARI BODRUM KONAKLAMALI - CRUISE & STAY 3 GECE OTEL + 4 GECE GEMİ ,0 LOUIS CRISTAL ile YUNAN ADALARI BODRUM KONAKLAMALI - CRUISE & STAY Tarih Liman Varış Hareket Cumartesi Kuşadası (Türkiye) - 13:00 Cumartesi Samos (Yunanistan) 15:30 22:00 Pazar Milos (Yunanistan) 09:00

Detaylı

Profesyonel Turist Rehberi, Gezi Yazarı ve Turizm Danışmanı Radyo ve Televizyon Belgeselleri Yapımcı ve Sunucu

Profesyonel Turist Rehberi, Gezi Yazarı ve Turizm Danışmanı Radyo ve Televizyon Belgeselleri Yapımcı ve Sunucu Deluxe Gezi Özel Hazırlanmış Program Akışı ve Seçkin İçerik Ekstra Gezi Yok Tüm Çevre Gezileri Ücretin İçinde Zengin İçerikte Belirtilen Her Şey Dahil Gezinin Benzeri Ve Tekrarı Yok Özge Ersu Eşliği, Etkinlik,

Detaylı

Süha Derbent Organizasyonu ile Kenya da Safari. 11 18 Temmuz 2015. Nairobi (2) / Masai Mara (3) / Nakuru (2) 7 Gece 8 Gün

Süha Derbent Organizasyonu ile Kenya da Safari. 11 18 Temmuz 2015. Nairobi (2) / Masai Mara (3) / Nakuru (2) 7 Gece 8 Gün Süha Derbent Organizasyonu ile Kenya da Safari 11 18 Temmuz 2015 Nairobi (2) / Masai Mara (3) / Nakuru (2) 7 Gece 8 Gün BU SEYAHATTE... Dünyanın en önemli aktivitelerinden kabul edilen vahşi yaşam safarisi

Detaylı

U.R SEOUL KONVANSİYONU GEZİ PROGRAMI. 26 Mayıs Perşembe 01 Haziran Çarşamba 2016

U.R SEOUL KONVANSİYONU GEZİ PROGRAMI. 26 Mayıs Perşembe 01 Haziran Çarşamba 2016 U.R SEOUL KONVANSİYONU GEZİ PROGRAMI 26 Mayıs Perşembe 01 Haziran Çarşamba 2016 26-27 Mayıs 2016 Perşembe Cuma : İzmir Adnan Menderes Havaalanı Dışhatlar Terminalinde saat 14:30 da buluşma. Check-in işlemleri

Detaylı

Süha Derbent Organizasyonu ile Kenya da Safari

Süha Derbent Organizasyonu ile Kenya da Safari Süha Derbent Organizasyonu ile Kenya da Safari Nairobi (2) / Masai Mara (3) 5 Gece 6 Gün BU SEYAHATTE... Dünyanın en önemli aktivitelerinden kabul edilen vahşi yaşam safarisi deneyimini Kenya da birebir

Detaylı

Süha Derbent ile Kuzey Norveç te Fotograf Çekimi

Süha Derbent ile Kuzey Norveç te Fotograf Çekimi Süha Derbent ile Kuzey Norveç te Fotograf Çekimi Oslo (1) / Alta (5) 6 Gece 7 Gün Tur Özeti Tur Adı: Süha Derbent ile Kuzey Norveç te Fotograf Çekimi Tur Tarihi: 6 Gece 7 Gün Tur Fiyatı: Zorluk Derecesi:

Detaylı

Milyonlarca yıllık ihtişamlı coğrafyasıyla Kapadokya'da keyifli anlar sizi bekliyor...

Milyonlarca yıllık ihtişamlı coğrafyasıyla Kapadokya'da keyifli anlar sizi bekliyor... Havayolu ulaşımı dahil Kapadokya nın en büyük kaya oteli MDC Cave Hotel de 2 gün 1 gece konaklamalı 'Kapadokya Turu' Sarıçamlar Turizm ile 349 TL'den başlayan fiyatlarla! Detaylar: Özel günler hariç 31

Detaylı

Ortadoğu nun Paris i Beyrut

Ortadoğu nun Paris i Beyrut l Ortadoğu nun Paris i Beyrut Türk Havayolları ile 17 19 Mayıs Beyrut 2 gece 3 gün Ortadoğu'nun Paris'i diye anılan Beyrut, 70'lerdeki iç savaş dönemi ve 96'daki İsrail - Lübnan krizi sonucu peş peşe maruz

Detaylı

Tur Programı. Van Gogh'un tablolarından çıkmış gibi, rüya gibi bir yolculuk

Tur Programı. Van Gogh'un tablolarından çıkmış gibi, rüya gibi bir yolculuk Toskana - Portofino - Cinque Terre Van Gogh'un tablolarından çıkmış gibi, rüya gibi bir yolculuk Tarih : 03-10-2016-08-10-2016 Şehirler : Cenova, La Spezia, Lucca, Siena Otel : 4* Ulaşım : Türk Hava Yolları

Detaylı

Everest Ana Kamp Trekking Turu

Everest Ana Kamp Trekking Turu Everest Ana Kamp Trekking Turu http://deepnature.com/yurtdisi-turlar/everest-ana-kamp-trekking-turu/ Süre:13 GECE 15 GÜN(Hergün Hareketli) Everest Ana Kamp Trekking Turu. Katmandu şehir turu dahil 15 günlük

Detaylı

Süha Derbent Danışmanlığında Botswana da Helikopter ile Foto safari

Süha Derbent Danışmanlığında Botswana da Helikopter ile Foto safari Süha Derbent Danışmanlığında Botswana da Helikopter ile Foto safari Johannesburg (1) / Maun (9) BU SEYAHATTE... Okavango Deltası Afrika daki en büyük tatlı su alanı olup dünyanın denize açılmayan en büyük

Detaylı

SABİHA GÖKÇEN KÖLN (ALMANYA)

SABİHA GÖKÇEN KÖLN (ALMANYA) 4*(Superior Butik) SWISS RUBY ile ROMANTİK REN NEHRİ Köln - Koblenz - Romantik Ren Parkuru Geçişi - Rüdesheim(1) - Mannheim(*Heidelberg) - Strazburg(*Colmar-Riquewihr-Alsace Bölgesi) - Mainz(*Frankfurt)

Detaylı

ANUGA GIDA FUARI KÖLN 5-9 EKİM 2013

ANUGA GIDA FUARI KÖLN 5-9 EKİM 2013 ANUGA GIDA FUARI KÖLN 5-9 EKİM 2013 TÜRK HAVAYOLLARI İLE 4 Gece İstanbul Çıkışlı Sayın Yetkili, 11 Mart 2013 Ekte, sizlere özel olarak hazırlamış olduğumuz 4 gecelik Köln programımız ile ilgili detaylı

Detaylı

YAPI, İNŞAAT, MİMARİ, YAPI MALZEMELERİ VE SİSTEMLERİ FUARI 19 24 OCAK 2015, MÜNİH

YAPI, İNŞAAT, MİMARİ, YAPI MALZEMELERİ VE SİSTEMLERİ FUARI 19 24 OCAK 2015, MÜNİH YAPI, İNŞAAT, MİMARİ, YAPI MALZEMELERİ VE SİSTEMLERİ FUARI 19 24 OCAK, MÜNİH Değerli Katılımcı ve Ziyaretçilerimiz; 1975 yılından bu yana, gerek ülke dahilinde, gerekse dünyanın dört bir yöresinde, yalnızca

Detaylı

Süha Derbent Organizasyonu ile Tanzanya da Safari & Zanzibar

Süha Derbent Organizasyonu ile Tanzanya da Safari & Zanzibar Süha Derbent Organizasyonu ile Tanzanya da Safari & Zanzibar Arusha (1) / Lake Manyara (1) / Ngorongoro (1) / Serengeti (2) / Zanzibar (3) / Dar Es Salaam (1) 09 Gece 10 Gün Tur Özeti Tur Adı: Süha Derbent

Detaylı

KATILIMCI PROGRAMI. 1. Gün ISTANBUL ATATURK HAVALIMANI FRANFURT. 2. Gün HEIMTEXTIL FUAR ZIYARETİ. 3. Gün HEIMTEXTIL FUAR ZİYARETİ

KATILIMCI PROGRAMI. 1. Gün ISTANBUL ATATURK HAVALIMANI FRANFURT. 2. Gün HEIMTEXTIL FUAR ZIYARETİ. 3. Gün HEIMTEXTIL FUAR ZİYARETİ 11 16 OCAK 2016 HEIMTEXTIL 2016 5 GECE 6 GÜN FUAR PAKETİ ULAŞIM BİLGİLERİ Türk Hava Yolları TK 1587 08.20 /10.40 Türk Hava Yolları TK 1592 15.05 /19.00 KATILIMCI PROGRAMI 1. Gün ISTANBUL ATATURK HAVALIMANI

Detaylı

ULUSLARARASI ROTARY LİZBON KONVANSİYON GEZİSİ

ULUSLARARASI ROTARY LİZBON KONVANSİYON GEZİSİ ULUSLARARASI ROTARY LİZBON KONVANSİYON GEZİSİ Endülüs ve Portekiz Malaga - Marbella - Granada(2) Cordoba - Sevilla(2) - Lizbon(4) 19-27 Haziran 2013 GÜNEfi TUR ZM ZİYAPAŞA BLV 42 ADANA TEL(322)4592343

Detaylı

demir ve bronz çağlarının kalıntılarına ulaşılmış, medeniyetlerin doğup yıkıldığı Mezopotamya toprakları üzerindeki Ürdün de, özellikle Roma ve

demir ve bronz çağlarının kalıntılarına ulaşılmış, medeniyetlerin doğup yıkıldığı Mezopotamya toprakları üzerindeki Ürdün de, özellikle Roma ve İsrail - Ürdün Turu Büyük manzaraları görmek için plan yapın, ancak, sokaklarda dolaşmak ve böylesine eski ve kutsal bir yerin gündelik hayatına kendinizi kaptırmak için biraz zaman ayırın. Tarih : 12-09-2016-16-09-2016

Detaylı

Yunanistan - Mikonos. www.gazella.com 0212 233 15 98 1

Yunanistan - Mikonos. www.gazella.com 0212 233 15 98 1 Yunanistan - Mikonos Yunanistan - Mikonos Dünya nın en iyi 22 adası arasında gösterilen ve Avrupa Jet Set inin uğrak tatil yerlerinden biri, Ege nin serin, masmavi denizine sahip, sabahın ilk ışıklarına

Detaylı

ORTA AVRUPA TURU VİYANA - PRAG - BUDAPEŞTE 8 GÜN 7 GECE

ORTA AVRUPA TURU VİYANA - PRAG - BUDAPEŞTE 8 GÜN 7 GECE 1.Gün ISTANBUL (SAW) VİYANA ORTA AVRUPA TURU VİYANA - PRAG - BUDAPEŞTE 8 GÜN 7 GECE Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali HFD Turizm kontuarı önünde siz değerli misafirlerimizle saat 08:30

Detaylı

M/S Dnieper Princess ile. Dinyeper Nehir Turu

M/S Dnieper Princess ile. Dinyeper Nehir Turu M/S Dnieper Princess ile Dinyeper Nehir Turu Ukrayna'nın büyüleyici güzellikleri ve Dinyeper Nehri üzerinde mavi-yeşilin en güzel tonları nehir gemisi M/S Dnieper Princess ile 2008 yılında tamamen yenilenen

Detaylı

Dünya Mirası Gezginleri Derneği ile 9 UNESCO Dünya Mirası nın ve 10 Adayının görüleceği. İsrail Turu. 10 Kasım 2014 17 Kasım 2014

Dünya Mirası Gezginleri Derneği ile 9 UNESCO Dünya Mirası nın ve 10 Adayının görüleceği. İsrail Turu. 10 Kasım 2014 17 Kasım 2014 Dünya Mirası Gezginleri Derneği ile 9 UNESCO Dünya Mirası nın ve 10 Adayının görüleceği İsrail Turu 10 Kasım 2014 17 Kasım 2014 1 9 Kasım 2014 Pazar günü saat 23:00 te Atatürk Havaalanında buluşuyoruz.

Detaylı

DUBAI. 3 gece (İstanbul Çıkışlı) 28-31 MART 2013 AY DAN TURİZM

DUBAI. 3 gece (İstanbul Çıkışlı) 28-31 MART 2013 AY DAN TURİZM DUBAI 3 gece (İstanbul Çıkışlı) 28-31 MART 2013 Sayın Yetkili, 15 Şubat 2013 Ekte, grubunuza özel olarak hazırlamış olduğumuz 3 gecelik Dubai programımız ile ilgili detaylı programı dikkatinize sunarız.

Detaylı

İstanbul-Pekin 11-12 Mayıs 2016

İstanbul-Pekin 11-12 Mayıs 2016 Geleneksel Çin İstanbul-Pekin 11-12 Mayıs 2016 İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 22:30'da buluşma ve pasaport gümrük işlemlerinin ardından Türk Havayolları ile saat 01:05'te

Detaylı

21-30 MART 2015 SİPADAN MALEZYA

21-30 MART 2015 SİPADAN MALEZYA Turizm Seyahat Acentası 21-30 MART 2015 SİPADAN MALEZYA Promosyon Paket Tur 21-30 MART 2015 VIPSCUBA kalitesi ile Muhteşem tropikal cennet Sipadan'a gidiyoruz! Hint Okyanusu ile Büyük Okyanus un birleştiği

Detaylı

Sibirya nın Mavi Gözü Baykal

Sibirya nın Mavi Gözü Baykal Sibirya nın Mavi Gözü Baykal 09 GECE / 11 GÜN TUR PROGRAMI: 1. GÜN: İSTANBUL - MOSKOVA - ULAN UDE Moskova ya uçuyoruz ve Rusya gümrüğünü geçip tekrar uçağa binip Ulan Ude ye varıyoruz. Geceyi uçakta geçiriyoruz.

Detaylı

Sabi Sabi'de Foto Safari & Cape Town. Sabi Sabi (4) / Cape Town (3)

Sabi Sabi'de Foto Safari & Cape Town. Sabi Sabi (4) / Cape Town (3) Sabi Sabi'de Foto Safari & Cape Town Sabi Sabi (4) / Cape Town (3) BU SEYAHATTE... Konaklama yapacağınız Sabi Sabi Private Game Reserve de "Big Five" bölgesini keşfederken muhteşem bir safari deneyimi

Detaylı

Dünya Mirası Gezginleri Derneği ile 9 UNESCO Dünya Mirası nın ve 10 Adayının görüleceği. İsrail Turu. 2 Kasım 2014 9 Kasım 2014

Dünya Mirası Gezginleri Derneği ile 9 UNESCO Dünya Mirası nın ve 10 Adayının görüleceği. İsrail Turu. 2 Kasım 2014 9 Kasım 2014 Dünya Mirası Gezginleri Derneği ile 9 UNESCO Dünya Mirası nın ve 10 Adayının görüleceği İsrail Turu 2 Kasım 2014 9 Kasım 2014 1 1. Gün: 2 Kasım 2014 Pazar İstanbul Tel Aviv Beer Sheba Eilat Kızıl deniz

Detaylı

Göller & Mütarekeler: İsviçre Luzern Montreux- Lozan Türk Hava Yolları ile - 4 Gece 5 gün

Göller & Mütarekeler: İsviçre Luzern Montreux- Lozan Türk Hava Yolları ile - 4 Gece 5 gün Göller & Mütarekeler: İsviçre Luzern Montreux- Lozan Türk Hava Yolları ile - 4 Gece 5 gün 20-24 Haziran & 04 08 Eylül Doğa ile tarihin buluştuğu yeşil ülke İsviçre. Yüksek Alp Dağları nın arasına saklanmış

Detaylı

LOIRE VADİSİ ŞATOLARI & PARİS 21 Nisan 2016 / 3 Gece 4 Gün

LOIRE VADİSİ ŞATOLARI & PARİS 21 Nisan 2016 / 3 Gece 4 Gün LOIRE VADİSİ ŞATOLARI & PARİS 21 Nisan 2016 / 3 Gece 4 Gün Loire, Fransa nın gözbebeği Şatoları, tarihsel dokusu ve şaraplarıyla ünlü bölgesi. Zamanın Rönesans döneminde donup kaldığı, verimli toprakların

Detaylı

Doğan Güneşin Ülkesi Japonya

Doğan Güneşin Ülkesi Japonya Doğan Güneşin Ülkesi Japonya Türk Hava Yolları ile 19 27 Nisan /2 10 Ağustos/11 19 Ekim Tokyo (3) Kyoto (2) Osaka (2) 9 gece 10 gün Japonlar, Nippon diyorlar Japonya ya. Nippon yazarken kullanılan kanji

Detaylı

KUZEY IŞIKLARI / FİNLANDİYA TURU

KUZEY IŞIKLARI / FİNLANDİYA TURU KUZEY IŞIKLARI / FİNLANDİYA TURU 1. Gün İSTANBUL HELSINKI ROVANIEMI Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, kontuarı önünde, saat 11:30 da buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından, saat 13:55

Detaylı

Paskalya Roma Onur Havayolları 3 Gece 08/03/2013

Paskalya Roma Onur Havayolları 3 Gece 08/03/2013 Paskalya Roma Onur Havayolları 3 Gece 08/03/2013 Bu pakette 7 veya daha fazla kişi kontenjan mevcuttur. 1.GÜN - İSTANBUL - ROMA Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 03:00'te tur yetkilileriyle

Detaylı

Uzakdoğu nun İncileri Japonya & Kore

Uzakdoğu nun İncileri Japonya & Kore Uzakdoğu nun İncileri Japonya & Kore Asiana Hava Yolları ile 28 Aralık 06 Ocak Tokyo (3) Osaka (2) - Seul (3) 9 gece 10 gün Japonlar, Nippon diyorlar Japonya ya. Nippon yazarken kullanılan kanji karakterler

Detaylı

KURBAN BAYRAMINDA GÜNEY KORE & JAPONYA 09 17 EYLÜL 2016

KURBAN BAYRAMINDA GÜNEY KORE & JAPONYA 09 17 EYLÜL 2016 KURBAN BAYRAMINDA GÜNEY KORE & JAPONYA 09 17 EYLÜL 2016 ***** TÜRK HAVAYOLLARI İLE DİREKT UÇUŞ***** Seul(1) - Tokyo(3) Osaka - Kyoto(3) 4* Otellerde Konaklama Gidiş Dönüş Tarihler Günler Ist- Seul Kalkış

Detaylı

Süha Derbent Organizasyonu ile Tanzanya da Safari & Zanzibar

Süha Derbent Organizasyonu ile Tanzanya da Safari & Zanzibar Süha Derbent Organizasyonu ile Tanzanya da Safari & Zanzibar Lake Manyara (1) / Ngorongoro (1) / Serengeti (2) / Zanzibar (3) 07 Gece 08 Gün Tur Özeti Tur Adı: Süha Derbent Organizasyonu Tanzanya da Safari

Detaylı

Süha Derbent Organizasyonu ile Uganda da Dağ Gorilleri Yürüyüşü

Süha Derbent Organizasyonu ile Uganda da Dağ Gorilleri Yürüyüşü Süha Derbent Organizasyonu ile Uganda da Dağ Gorilleri Yürüyüşü Entebbe (1) / Bwindi (4) BU SEYAHATTE... Dünya Doğayı Koruma Vakfı WWF in Afrika nın Yeşil Kalbi olarak adlandırdığı volkanik altyapılı ormanlarda

Detaylı

Kurban Bayramında ENDÜLÜS TE RAKS Granada Sevilla - Malaga 10 Eylül 2016 / 5 Gece 6 Gün

Kurban Bayramında ENDÜLÜS TE RAKS Granada Sevilla - Malaga 10 Eylül 2016 / 5 Gece 6 Gün Kurban Bayramında ENDÜLÜS TE RAKS Granada Sevilla - Malaga 10 Eylül 2016 / 5 Gece 6 Gün İspanya nın 17 Özerk bölgesinden biri olan Endülüs, 8.Yüzyıldan 11.Yüzyıla kadar Emevilerin himayesinde İslam medeniyetine,

Detaylı

www.karyatech.com.tr LVOV 08-11 KASIM 2013

www.karyatech.com.tr LVOV 08-11 KASIM 2013 www.karyatech.com.tr LVOV 08-11 KASIM 2013 08 KASIM 2013 İSTANBUL-LVOV Saat 08:35 de Sabiha Gökçen Havalimanı nda kurulacak olan deskimizde buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus

Detaylı

3 GECE OTEL + 4 GECE GEMİ

3 GECE OTEL + 4 GECE GEMİ LOUIS CRISTAL ile YUNAN ADALARI ÇEŞME KONAKLAMALI - CRUISE & STAY 3 GECE GEMİ + 4 GECE OTEL Tarih Liman Varış Hareket Cumartesi Kuşadası (Türkiye) - 13:00 Cumartesi Samos (Yunanistan) 15:30 22:00 Pazar

Detaylı

Myanmar Singapur Havayolları ile 7 Gece 8 Gün

Myanmar Singapur Havayolları ile 7 Gece 8 Gün Myanmar Singapur Havayolları ile 7 Gece 8 Gün 4 Ekim 2014 Neden Gitmeli? 9000 e takın altın kaplı tapınakları ve her dinden insanın yaşadığı bu Dünyanın en el değmemiş ülkesini ziyaret etmek için Ne Yapmalı?

Detaylı

25/06/2016 Cumartesi

25/06/2016 Cumartesi 23/06/2016 Perşembe İstanbul-Toulouse uçuşu 13.40 varış. Rocamadour'a doğru yola çıkıyoruz. Rocamadour hristiyanların haç için gittikleri ve falezler üzerine kurulmuş evlerden oluşan bir kasabadır. Geçmişi

Detaylı

3 GECE OTEL + 4 GECE GEMİ

3 GECE OTEL + 4 GECE GEMİ LOUIS OLYMPIA ile YUNAN ADALARI SÜRMELİ OTEL ile CRUISE & STAY 3 GECE GEMİ + 4 GECE OTEL Tarih Liman Varış Hareket Cumartesi - 13:00 Cumartesi Patmos 16:00 21:00 Pazar Girit (Heraklion), Yunanistan 07:00

Detaylı

2. Gün 10/09/2016 İstanbul - Tokyo Türk Hava Yolları'na ait uçakla Tokyo ya hareket edeceğiz. Varışımızın ardından özel transfer aracımız ile

2. Gün 10/09/2016 İstanbul - Tokyo Türk Hava Yolları'na ait uçakla Tokyo ya hareket edeceğiz. Varışımızın ardından özel transfer aracımız ile Japonya Bir yanda kartpostal gibi köyler, insanlar ve binlerce yıldır süregelen köklü gelenekler diğer yanda ise ileri teknoloji, ultra-modern binalar ve yaşam tarzıyla kendine has bir dokusu olan bir

Detaylı

Süha Derbent ile Pantanal da Jaguar Fotograf Çekimi

Süha Derbent ile Pantanal da Jaguar Fotograf Çekimi Süha Derbent ile Pantanal da Jaguar Fotograf Çekimi Cuiaba (1) / Pantanal (7) 9 Gece 10 Gün BU SEYAHATTE... Konaklamanızı Cuiabá nehrinin kıyısında Porto Jofre Hotel de yapacaksınız. Otelde 110V elektrik

Detaylı

Baştanbaşa İspanya MALAGA - RONDA - SEVILLA CORDOBA- GARANADA- MADRİD TOLEDO - GIRONA - FIGUERAS BARSELONA

Baştanbaşa İspanya MALAGA - RONDA - SEVILLA CORDOBA- GARANADA- MADRİD TOLEDO - GIRONA - FIGUERAS BARSELONA Baştanbaşa İspanya MALAGA - RONDA - SEVILLA CORDOBA- GARANADA- MADRİD TOLEDO - GIRONA - FIGUERAS BARSELONA 01.GÜN İSTANBUL MALAGA RONDA - SEVİLLA 29 Ocak Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları

Detaylı

JAPONYA KÜLTÜR TURU. 29 Ocak - 7 Şubat 2016. www.gazella.com 0 212 233 15 98 1

JAPONYA KÜLTÜR TURU. 29 Ocak - 7 Şubat 2016. www.gazella.com 0 212 233 15 98 1 JAPONYA KÜLTÜR TURU 29 Ocak - 7 Şubat 2016 www.gazella.com 0 212 233 15 98 1 TOKYO (2,3) Modern Japonya'nın ilk imparatoru Meiji'nin ruhunu tanrılaştırmak için yapılmış Meiji Shinju Tapınag ı ve Du nyanın

Detaylı

yerel saat ile 02.05'de Kolomba'ya varışımız sonrası bizi bekliyen yetkililer tarafından karşılanıp 30 dakika uzaklıktaki konaklamamızı

yerel saat ile 02.05'de Kolomba'ya varışımız sonrası bizi bekliyen yetkililer tarafından karşılanıp 30 dakika uzaklıktaki konaklamamızı Sri Lanka Turu Güneydoğu Asya nın küçük adası nam-ı diğer beklenmeyenin bulunduğu Serendip ya da Seylan, kolonyal dönemin en gözde, göz alan ülkesi olarak öne çıkar... Tarih : 10-12-2016-18-12-2016 Şehirler

Detaylı

FİYATLAR EURO DEĞİL TL İSTANBUL ÇIKIŞLİ İNANILMAZ ama GERÇEK ÇOCUKveYETİŞKİN-1750 TL

FİYATLAR EURO DEĞİL TL İSTANBUL ÇIKIŞLİ İNANILMAZ ama GERÇEK ÇOCUKveYETİŞKİN-1750 TL Fırsat Turları-01-08-15-22 Mart, 18-25 Nisan, 02-09-23 Mayıs, 27 Haziran, 04-11-12-18-25 Temmuz, 01-08-15-22-29 Ağustos, 19-20-26 Eylül, 03-10- 17-24 Ekim, 07-21 Kasım, 05-19-26 Aralık 2015Hareketli turlarda

Detaylı

Süha Derbent ile Lapland Kuzey Finlandiya. Saariselka (3) / Kakslauttanen Igloo Village (1) 4 Gece 05 Gün

Süha Derbent ile Lapland Kuzey Finlandiya. Saariselka (3) / Kakslauttanen Igloo Village (1) 4 Gece 05 Gün Süha Derbent ile Lapland Kuzey Finlandiya Saariselka (3) / Kakslauttanen Igloo Village (1) 4 Gece 05 Gün Tur Özeti Tur Adı: Süha Derbent ile Lapland Kuzey Finlandiya Tur Tarihi: 4 Gece 5 Gün Zorluk Derecesi:

Detaylı

Moskova ya uçuyoruz ve Rusya gümrüğünü geçip tekrar uçağa binip Ulan Ude ye varıyoruz. Geceyi uçakta geçiriyoruz.

Moskova ya uçuyoruz ve Rusya gümrüğünü geçip tekrar uçağa binip Ulan Ude ye varıyoruz. Geceyi uçakta geçiriyoruz. Kafkasların Muhteşem Coğrafyası Gürcistan ve Ermenistan 10 GECE / 11 GÜN TUR PROGRAMI: 1. GÜN: İSTANBUL - MOSKOVA - ULAN UDE Moskova ya uçuyoruz ve Rusya gümrüğünü geçip tekrar uçağa binip Ulan Ude ye

Detaylı

Sicilya. Palermo&Katanya. 15-19 Ekim 2013 Tura Turizm in Özel Hava Yolları ile

Sicilya. Palermo&Katanya. 15-19 Ekim 2013 Tura Turizm in Özel Hava Yolları ile Sicilya Palermo&Katanya 15-19 Ekim 2013 Tura Turizm in Özel Hava Yolları ile PROGRAM OTELLER EKSTRA GEZİLER GEZİ ÜCRETLERİ 1.Gün/ 15 Ekim 2013 Istanbul Catania Palermo Siz değerli misafirlerimiz ile Sabiha

Detaylı

Yunanistan - Santorini

Yunanistan - Santorini Yunanistan - Santorini Yunanistan - Santorini Milattan önce meydana gelen volkanik patlama sonucunda bugünkü krater görüntüsüne kavuşmuş, her yıl 1 milyonu aşkın turisti ve balayı çiftini ağırlayan, beyaz

Detaylı

Kurban Bayramı'nda Ukrayna Nehir Turu

Kurban Bayramı'nda Ukrayna Nehir Turu Kurban Bayramı'nda Ukrayna Nehir Turu Hareket Tarihi ve Saatleri 09-17 Eylül 2016 TK 465 İstanbul - Odessa 07:40-09:05 TK 460 Kiev - İstanbul 21:00-23:15 Tur Programı ODESSA-HERSON-ZAPOROJE-KREMENÇUK-KANEV-KIEV

Detaylı

03 Mayıs 2011 Salı 16 Mayıs 2011 Pazartesi 14 Gün 13 Gece

03 Mayıs 2011 Salı 16 Mayıs 2011 Pazartesi 14 Gün 13 Gece Ö Z G E E R S U G E Z İ L E R İ Gizemli Çin, Hong Kong ve Macau G O O D L I F E T R A V E L 03 Mayıs 2011 Salı 16 Mayıs 2011 Pazartesi 14 Gün 13 Gece (uçuş günleri ve uçak gecelemeleri hariç 12 gün 11

Detaylı

TUNA NEHRİ & ORTA AVRUPA'DA 5 ÜLKE MACARİSTAN - SLOVAKYA - AVUSTURYA - ALMANYA - ÇEK CUMHURİYETİ

TUNA NEHRİ & ORTA AVRUPA'DA 5 ÜLKE MACARİSTAN - SLOVAKYA - AVUSTURYA - ALMANYA - ÇEK CUMHURİYETİ 2015 YAPIMI GEMİ 5*DLX NEHİR GEMİSİ AMADEUS SILVER II ile PRAG'LI TUNA NEHRİ & ORTA AVRUPA'DA 5 ÜLKE MACARİSTAN - SLOVAKYA - AVUSTURYA - ALMANYA - ÇEK CUMHURİYETİ Budapeşte(1) - Bratislava - Viyana(1)

Detaylı

ST. PETERSBURG&MOSKOVA

ST. PETERSBURG&MOSKOVA BEYAZ GECELERDE ST. PETERSBURG&MOSKOVA 20 Haziran 2015 27 Haziran 2015 (7 gece 8 gün) St. Petersburg(5gün) Moskova (3gün) 1.GÜN: 20 Haziran 2015 Cumartesi İstanbul St. Petersburg Sabah saat 08:30 itibari

Detaylı

Antik Medeniyetlerin İzinde GAP Turu

Antik Medeniyetlerin İzinde GAP Turu Dünya Mirası Gezginleri Derneği ve Sultan Tur Organizasyonu (TÜRSAB A-752) ile 1 Kabul edilen 3 Aday olarak önerilen UNESCO Dünya Miraslarının görüleceği Antik Medeniyetlerin İzinde GAP Turu 17 Mayıs 2013

Detaylı

Efsanevi Tren Yolculuğu Trans Sibirya 2

Efsanevi Tren Yolculuğu Trans Sibirya 2 Efsanevi Tren Yolculuğu Trans Sibirya 2 17 GECE / 18 GÜN TUR PROGRAMI: 1.GÜN: İSTANBUL MOSKOVA Moskova ya uçuyoruz. Havaalanında karşılamamız ve otel transferimiz gerçekleşiyor. Gecelememiz otelde geçiyor.

Detaylı

PRAG (2) - VİYANA (2) 08 12 MAYIS 2013 (Türk Havayolları ile)

PRAG (2) - VİYANA (2) 08 12 MAYIS 2013 (Türk Havayolları ile) PRAG (2) - VİYANA (2) 08 12 MAYIS 2013 (Türk Havayolları ile) Atatürk Mah. Girne Cad. Şengül Sok. Keskin İş Merkezi No:23 Ataşehir / İstanbul Sayın Yetkili, 20 Şubat 2013 Ekte, tarafınıza özel olarak hazırlamış

Detaylı

5*DLX NEHİR GEMİSİ AMADEUS SILVER II

5*DLX NEHİR GEMİSİ AMADEUS SILVER II 2015 YAPIMI GEMİ 5*DLX NEHİR GEMİSİ AMADEUS SILVER II ile TUNA NEHRİ & ORTA AVRUPA'DA 4 ÜLKE MACARİSTAN - SLOVAKYA - AVUSTURYA - ALMANYA Budapeşte(1) - Bratislava - Viyana(1) - Dürnstein - Wachau Vadisi

Detaylı

NEHRİ & ORTA AVRUPA'DA 4 ÜLKE ALMANYA - AVUSTURYA - MACARİSTAN - SLOVAKYA

NEHRİ & ORTA AVRUPA'DA 4 ÜLKE ALMANYA - AVUSTURYA - MACARİSTAN - SLOVAKYA ŞEKER BAYRAMI (4*+) DLX NEHİR GEMİSİ DCS AMETHYST ile TUNA NEHRİ & ORTA AVRUPA'DA 4 ÜLKE ALMANYA - AVUSTURYA - MACARİSTAN - SLOVAKYA Münih - Passau - Viyana - Budapeşte - Bratislava - Spitz(*Melk) - Wachau

Detaylı

Kenya. Kenya. www.gazella.com 0212 233 15 98. Lake Nakuru. Nairobi Masai Mara

Kenya. Kenya. www.gazella.com 0212 233 15 98. Lake Nakuru. Nairobi Masai Mara Kenya Lake Nakuru Nairobi Masai Mara Kenya Muhteşem iklimi ve doğasıyla dünyanın en önemli ekosistemlerinden biri olarak kabul edilen, mistik kabile yaşamları ve eşsiz safari imkânları sunan, yüzlerce

Detaylı

Laponya. Buzul, Kuzey Işıkları, Husky ve Ren GeyiğiTuru

Laponya. Buzul, Kuzey Işıkları, Husky ve Ren GeyiğiTuru Laponya Buzul, Kuzey Işıkları, Husky ve Ren GeyiğiTuru 21 Şubat Pazar: İstanbul Helsinki Rovaniemi Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarında saat 06:30'da buluşma ve TK 1761 sefer sayılı

Detaylı

Ortadoğu nun Paris i Beyrut

Ortadoğu nun Paris i Beyrut l Ortadoğu nun Paris i Beyrut Türk Havayolları ile 08 11 Ağustos Şeker Bayramı Beyrut 3 gece 4 gün Ortadoğu'nun Paris'i diye anılan Beyrut, 70'lerdeki iç savaş dönemi ve 96'daki İsrail - Lübnan krizi sonucu

Detaylı

(4*+) DLX NEHİR GEMİSİ DCS AMETHYST

(4*+) DLX NEHİR GEMİSİ DCS AMETHYST ŞEKER BAYRAMI (4*+) DLX NEHİR GEMİSİ DCS AMETHYST ile PRAG'LI TUNA NEHRİ & ORTA AVRUPA'DA 5 ÜLKE ÇEK CUMHURİYETİ - ALMANYA - AVUSTURYA - MACARİSTAN - SLOVAKYA Prag(2) - Passau - Viyana - Budapeşte - Bratislava

Detaylı

Guadalqivir & Guadıana Nehirleri Ve Endülüs Turu 9 Gün

Guadalqivir & Guadıana Nehirleri Ve Endülüs Turu 9 Gün Guadalqivir & Guadıana Nehirleri Ve Endülüs Turu 9 Gün Hareket Tarihi ve Saatleri 15 Eylül 23 Eylül 2016 TK 1305 İstanbul-Malaga 09:40-13:10 Tur Programı TK 1306 Malaga -İstanbul 14.10-19:20 SEVİLLA -CADİZ-ALCOUTIM(Portekiz)

Detaylı

Fransa - Korsika. www.gazella.com 0212 233 15 98 1

Fransa - Korsika. www.gazella.com 0212 233 15 98 1 Fransa - Korsika Fransa - Korsika İtalyan sıcaklığına ve Fransız asaletine sahip, 200 km. uzunluğundaki plajlarıyla ünlü, kartpostal gibi koyları olan, Napolyon Bonapart ın doğduğu ve hakkında Korsika

Detaylı

RUHUN GIDASI SEYAHATLER

RUHUN GIDASI SEYAHATLER Ruhun Gıdası Seyahatler, yemek yazarı, yemek kültürü uzmanı ve müzmin gezgin Güzin Yalın tarafından geliştirilen, kültürün başta yemek ve müzik olmak üzere ruha gıda tüm boyutlarına ulaşmak amacıyla tasarlanmış

Detaylı

MOSEL NEHRİ & ROMANTİK REN NEHRİ & 4 ÜLKE

MOSEL NEHRİ & ROMANTİK REN NEHRİ & 4 ÜLKE (4*+) DLX NEHİR GEMİSİ AMADEUS CLASSIC ile MUHTEŞEM MOSEL NEHRİ & ROMANTİK REN NEHRİ & 4 ÜLKE LÜKSEMBURG - ALMANYA - FRANSA - İSVİÇRE Lüksemburg - Grevenmacher - Trier(1) - Bernkastel - Cochem - Koblenz(1)

Detaylı

Venedik te Karnaval. Ortaköy!Portakal!!Yokuşu!!No!53!K1!Ulus!!İstanbul!Tel!:!0!212!2363686!

Venedik te Karnaval. Ortaköy!Portakal!!Yokuşu!!No!53!K1!Ulus!!İstanbul!Tel!:!0!212!2363686! Venedik te Karnaval OrtaköyPortakalYokuşuNo53K1UlusİstanbulTel:02122363686 01.GÜN PIAVE) İSTANBUL-MİLANO-VERONA-GARDA-VENEDİK (NOVANTE DI 01 Şubat Atatürk Havalimanı nda saat 06.00 da buluşma. Bagaj ve

Detaylı

Gandhi nin barış ve özgürlük kokan şiddetsiz bir dünya hülyasının insan için yeşerdiği topraklar Hindistan.

Gandhi nin barış ve özgürlük kokan şiddetsiz bir dünya hülyasının insan için yeşerdiği topraklar Hindistan. Ranthambore Milli Parkı Hindistan Vahşi Yaşam Turu Gandhi nin barış ve özgürlük kokan şiddetsiz bir dünya hülyasının insan için yeşerdiği topraklar Hindistan. Tarih : 11-12-2016-17-12-2016 Şehirler : Agra,

Detaylı

Toscana. Toscana (03-08 Mayıs 2011)

Toscana. Toscana (03-08 Mayıs 2011) arkanızda ayak izi bırakmayın! Toscana Toscana (03-08 Mayıs 2011) Unesco Dünya Mirası listesinde yer alan İtalya nın merkezi diyebileceğimiz Toscana Bölgesinde, tarihi ve kültürel mirasın yanı sıra Rönesans

Detaylı

Bologna Floransa Siena Pisa Montecatini 30 Aralık 2010 Perşembe 5 Gün

Bologna Floransa Siena Pisa Montecatini 30 Aralık 2010 Perşembe 5 Gün Yılbaşında Toscana İtalya G O O D L I F E T R A V E L Bologna (1) Floransa (3) Bologna Floransa Siena Pisa Montecatini 30 Aralık 2010 Perşembe 5 Gün 03 Ocak 2011 Pazartesi 4 Gece Değerli Dostlarım, Uzun

Detaylı

D U B A İ. Tüm Sezon. 3 Gece 4 Gün Programı:

D U B A İ. Tüm Sezon. 3 Gece 4 Gün Programı: D U B A İ Tüm Sezon 3 Gece 4 Gün Programı: 1. Gün: İSTANBUL - DUBAİ Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde saat 19:30 da (Çarşamba akşamı) buluşma Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin

Detaylı