Gezi Danışmanınız. Destek

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Gezi Danışmanınız. Destek"

Transkript

1

2 ÖZGE ERSU GEZİLERİ JAPONYA VE GÜNEY KORE signature & more GÜNEŞİN ÜLKESİNDE GÜNEY KORE SEOUL (2) GANGNAM - MYEONGDONG - KOREA HOUSE GÖSTERİSİ JAPONYA TOKYO (3) SHINJUKU - NIKKO - IROHAZAKA - NANTAI KEGON - AKECHIAIRA - ASAKUSA - GINZA HAKONE (1) FUJIYAMA BEŞİNCİ İSTASYON - ASHINOKO GÖLÜ OWAKUDANI TELEFERİĞİ - KOMAGATAKE TEPESİ - KAYNAYAN VADİ KYOTO (1) KINKAKUJI - NIJO KALESİ - GEISHA MAIKO GÖSTERİSİ MIYAJIMA ITSUKUSHIMA TORII - MISEN DAISHOIN - OMOTESANDO HIROSHIMA (1) BARIŞ ANITI - A BOMB DOME OSAKA (1) UMEDA - NAMBA - SHINSAIBASHI - DOTONBORI 12 GÜN - 9 GECE 20 Mayıs 2015 Çarşamba 22:30 Gidiş 31 Mayıs 2015 Pazar 05:35 Dönüş TÜRK HAVA YOLLARI ANA ALL NIPPON AIRLINES

3 G Ü N E Y K O R E J A P O N Y A G E Z İ M İ Z M O R E T R A V E L İ L E G E R Ç E K L E Ş T İ R İ L M E K T E D İ R more travel w w w. m o r e t r a v e l. c o m. t r İnönü Caddesi Opera Palas No 55 Kat 3 3 Gümüşsuyu, Beyoğlu İstanbul T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Türsab Belge No A T R A V E L A M B A S S A D O R E c e A y d o ğ a n Gezi Danışmanınız +90 (555) (Gsm) A y l i n Ç a k a r Destek (Dahili 3) Ö Z G E E R S U w w w. e r s u. n e t Profesyonel Turist Rehberi, Gezi Yazarı ve Turizm Danışmanı Ntv Radyo Laterna Programı, Ntv Televizyonu 48 Saat Programı Yapımcı ve Sunucu T.C. Turizm Bakanlığı İro İstanbul Rehberler Odası Sicil No 586 Tureb Ruhsat No Signature Collection gezileri Türkiye ve dünya turizminde en seçkin markaların işbirliğidir. Tatiliniz en seçkin Türsab A belgeli butik turizm acentalar ile hazırlanır Skal International Turizmde Kalite Ödüllerinde Türkiye'nin En İyi Rehberi seçilen 2010 Tureb Turist Rehberleri Birliği En iyi Turizm Gazeteci Yazarı 2011 Tureb Turist Rehberleri Birliği Süreli Yayıncılık En iyi Program ve 2012 Kristal Martı ödüllü Özge Ersu ile gerçekleştirilir.

4 Ekstra gezi yok Tüm çevre gezileri ücretin içinde Zengin içerikte belirtilen her şey dahil Özge Ersu Eşliği ve konferansları Özge Ersu Konferansları Dinleti ve Etkinlikler Türk Tugayı Kod Adı Şimal Yıldızı: Kore Savaşında Türk Kahramanları Japon Trenleri: Dünyanın En Yoğun Tren istasyonu Shinjuku Sakura Kiraz Çiçekleri: Efsanelerden Doğaya Japonya ve Din: Shinto Kami No Michi ve Shinbutsu Shugo Stratovolkan Fujisan: Aktif Yanardağdan Ölümsüzlük Sembolüne Japon Usulü Konaklama Ryokan: Nippon Kervansarayları Ninja Shinobi, Shogun ve Ronin: Feodal Japonya nın Efsane Savaşçıları Geisha ve Maiko: Japonya nın Yanlış Bilinen Fenomeni Merak Edilenler: Şans Kedisi Maneki Neko, Kısa Şiir Sanatı Haiku ve Harakiri İlk Nükleer Silahlar Little Boy ve Fat Man: Atom Bombaları Önlenebilirdi Zaman Kapsülleri: Gömüden Uydulara Geleceğe Mesaj Modern Japonya ve Kadının Toplumdaki Yeri Köbe Bifu: Eğrisinden Doğrusuna En Pahalı Biftek

5 01. Gün :: 20 Mayıs 2015 Çarşamba :: İstanbul Buluşma İstanbul Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Gidiş Terminali İstanbul Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali (Terminal I) Özge Ersu Gezileri Signature Collection & More kontuarında 22:30'da Özge Ersu ve More Travel acenta yetkilileri ile buluşma. Akşam ikramı, gezi belge ve kitlerinin verilmesi. 02. Gün :: 21 Mayıs 2015 Perşembe :: Türkiye İstanbul > Güney Kore Seoul Uçuşu, Türk Hava Yolları Uçuşu,Hoş Geldiniz Kokteyli Kore Barbekü Akşam Yemeği 00:45'te, yeni günün ilk dakikalarında Türk Hava Yolları TK 0090 sayılı uçuşu ile Türkiye - İstanbul (IST) Atatürk Havaalanı'ndan Güney Kore Seoul (ICN) Incheon International Havaalanı'na hareket. Uçuş Türk Hava Yolları Boeing 777 konforu ve ikramları eşliğinde dokuz saat on dakika sürecektir. İstanbul ile Seoul arasında +7 saat fark vardır. Geceleme Uçakta Yerel saat ile 16:55'de Güney Kore Seoul (ICN) Incheon International Havaalanı'na iniş. Pasaport, vize ve bagaj işlemleri sonrası yerel rehberimiz, Güney Kore acenta yetkilileri ve otobüsümüz ile buluşma, otelimize hareket. Otelimize varış, odalara yerleşme ve kısa dinlenme. Valizleriniz odalarınıza otel görevlileri tarafından taşınacaktır. Lotte Hotel, Güney Kore nin başkentinin en prestijli otelleri arasındadır ve şehrin tam merkezindedir. Otelin altında dev bir alışveriş merkezi bulunmaktadır. Akşam lobide önce Özge Ersu Gezileri Signature Collection & More Travel Hoş Geldiniz Kokteyli için buluşarak ilk yorgunluğumuzu atıyor, daha sonra ülke geleneklerine uygun bir akşam yemeği almak üzere Samcheonggak Restaurant a gidiyoruz. Değişik manzarası ile bir Kore Barbekü restaurantı olan Samcheonggak da yerel lezzetler ile ilk olarak tanışacaksınız. Yemek sonrası otelimize dönüş. Önümüzdeki günler için sizlere güzel bir uyku diliyoruz. Birinci Geceleme Güney Kore Seoul (1)

6 03. Gün :: 22 Mayıs 2015 Cuma :: Güney Kore Seoul Güney Kore Şehir Gezisi, Öğle Yemeği Öğleden Sonra Serbest Alışveriş, Akşam Yemeği ve Show Uykumuzu alarak uçuş yorgunluğumuzu attığımız gece sonrasında, geç açık büfe kahvaltımızı alarak otobüsümüzle Uzakdoğu tarihi ve gelenekleri ile işlenmiş gezimize başlıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Seoul un en büyük sarayı Gyeongbok Palace, Kore yaşamını daha yakından tanıyabileceğimiz Geleneksel Bukcheon Hanok Köyü, sanat galerileri, seramik ve hediyelik eşyaların bulunduğu Insadong Antikacılar Caddesi, Kore Savaş Anıtı, şarkısı ile ünlü Gangnam bölgesindeki eski Budist Tapınağı Bongeunsa göreceğimiz yerler arasında. Özge Ersu bugün Türk Tugayı Kod Adı Şimal Yıldızı: Kore Savaşında Türk Kahramanları konferansını verecektir. Öğle yemeğimizi açık büfe olarak alacağız. Yemekten sonra çoğu rahatsızlığı iyileştirdiği, fiziksel ve zihinsel gücü artırdığına inanılan bir bitki olan Ginseng in üretildiği bir merkeze gideceğiz. Daha sonra Güney Kore deki tek serbest zamanımızda alışveriş olanaklarından yararlanmak üzere, başta otelimizin olduğu bölge olmak üzere, ilginç ürünlerin satıldığı Itaewon, lüks markaların olduğu Myeongdong ve ekonomik fiyatları için şehrin en büyük alışveriş bölgesi Dongdaemun Market i önerebiliriz. Akşam yemeğimiz, şehrin en güzel restaurantlarından biri olan Korea House da. Önce alçak masalarda geleneksel Kore mutfağını tanıyacak, daha sonra güzel bir yerel show izleyeceğiz. Bu güzel gece, anılarınızda uzun süre yer edecek. İkinci Geceleme Güney Kore Seoul (2)

7 04. Gün :: 23 Mayıs 2015 Cumartesi :: Seoul > Tokyo Güney Kore Seoul > Japonya Tokyo Uçuşu, Shinjuku Bölgesi Tmg Binası Manzararsı Otele Yerleşme, Akşam Yemeği Kahvaltı sonrası havaalanı transferi. 12:35'te Star Alliance üyesi Japan All Nippon Airlines ANA NH 0864 sayılı uçuşu ile Güney Kore Seoul (GMP) Gimpo International Havaalanı'ndan Japonya Tokyo(HND) Haneda International Havaalanı'na hareket. Uçuş All Nippon Airlines Boeing konforu ve ikramları eşliğinde iki saat beş dakika sürecektir. Güney Kore Seoul ile Japonya Tokyo arasında saat farkı yoktur. Her iki havaalanı da, Güney Kore Incheon ve Tokyo Narita ya oranla şehir merkezlerine daha yakın olduğundan zaman açısından bizlere kolaylık sağlayacaktır. Yerel saat ile 14:40'da Japonya Tokyo(HND) Haneda International Havaalanı'na iniş. Pasaport, vize ve bagaj işlemleri sonrası yerel rehberimiz, Japonya acenta yetkilileri ve otobüsümüz ile buluşma, Tokyo merkezine hareket. Otelimize geçmeden önce gerçekleştireceğimiz kısa gezimizde önce şehrin en ilginç bölgelerinden Odaiba, Shinjuku ve Dünya Rekorlar Kitabı na girmiş, günde dört milyona yaklaşan yolcusu ile dünyanın en işlek birinci tren istasyonu olan Shinjuku İstasyonu nu görüyoruz. Daha sonra, özellikle gün batımında kırk beşinci katından Fuji Yanardağı nın eşsiz manzarasını görebileceğimiz Tmg Tokyo Metropolitan Government Building in kulelerine çıkarak başkentin engin manzarasını fotoğraflayabileceğiz. Özge Ersu bugün Japon Trenleri: Dünyanın En Yoğun Tren istasyonu Shinjuku konferansını verecektir. Otelimize varış, hoş geldiniz kokteyli eşliğinde oda anahtarlarını sunumu. Valizleriniz odalarınıza otel görevlileri tarafından taşınacaktır. Odalara yerleşme ve kısa dinlenme. Akşam lobide buluşarak Tokyo nun seçkin restaurantlarından birinde yemeğimizi alıyoruz. Üçüncü Geceleme Japonya Tokyo (1)

8 05. Gün :: 24 Mayıs 2015 Pazar :: Nikko Gezisi Nikko, Toshogu Tapınağı, Irohazaka Yolu, Nantai Volkanı, Kegon Şelaleleri, Akechidaira Teleferiği, Akşam Yemeği Pazar günü alacağımız keyifli kahvaltı sonrası, bu tembel tatil gününü başkent dışında geçirmek üzere gölleri, nehirleri, ulusal parklarıyla ünlü, Tokyo ya gelen turistlerin çok azının görebildiği, yaklaşık iki saat uzaklıktaki Nikko ya gidiyoruz. Göreceğimiz yerler arasında yaklaşık dört yüz sene önce ülkeyi birleştirip Tokugawa Beyliği ni kuran Ieyasu Tokugawa nın anıt mezarı olan, Unesco Dünya Mirası Listesi nde bulunan Toshogu Tapınağı ve Nikko nun diğer panoramik yerleri var. Özge Ersu bugün Sakura Kiraz Çiçekleri: Efsanelerden Doğaya konferansını verecektir. Daha sonra virajları ile dünyaca ünlü muhteşem yol Irohazaka'dan geçerek, içinde metre yüksekliğindeki Kutsal Nantai Volkanı, deniz seviyesinden metre yukarıda bulunan Chuzenji Gölü ve Japonya nın En Güzel Sekiz Panoraması arasında sayılan, Japon gençlerin en çok intihar ettiği yer olarak kötü bir ün salmış 97 metre yükseklikten dökülen Kegon Şelaleleri nin bulunduğu Nikko Doğal Parkı na varıyoruz. Gezimizin bu bölümünde göreceğiniz manzaraları uzunca bir süre unutamayacaksınız. Öğle yemeğimizi gölün hemen yanındaki Nikko Lake Side Hotel de alacağız. Yemek sonrası bizi yine harika bir deneyim bekliyor. Akechidaira Teleferiği ile iki dakika içerisinde çıkacağımız tepeden, neredeyse tüm gölü, sönmüş volkanı ve şelaleyi bambaşka bir açıdan görme olanağı yakalayacağız. Bu güzel günü tatlı bir yorgunlukla tamamlayarak yine iki saatlik zevkli bir dönüş yolculuğu ile Tokyo ya varıyoruz. Dinlenme. Akşam yemeğimizi, hoş bir restaurantta alacağız. Dördüncü Geceleme Japonya Tokyo (2)

9 06. Gün :: 25 Mayıs 2015 Pazartesi :: Tokyo Yoyogi Parkı, Meiji Tapnıağı, İmparatorluk Sarayı Bahçesi, Asakusa Tapınağı ve Nakamise Serbest Öğle Yemeği, Ginza da Öğleden Sonra Serbest Alışveriş, Teppenyaki Akşam Yemeği Haftanın ilk gününde tüm Japonya yoğun bir çalışma gününe uyanırken, bizler başkentte son derece keyifli saatler geçireceğiz. Kahvaltı sonrası, ilk Tokyo günümüzde kısaca başladığımız şehir gezisine devam ediyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Yoyogi Parkı, Meiji Tapınağı, dışarıdan (içine girilmesine izin verilmeyen) İmparatorluk Saray Bahçesi, Asakusa Tapınağı ve son derece ilginç bir yaya alışveriş yolu olan Nakamise Çarşısı yer alıyor. Yine şehir turlarında az gidilen Harajuku ve Omotesando da görecekleriniz sizler için sürpriz olacak. Özge Ersu bugün Japonya ve Din: Shinto Kami No Michi ve Shinbutsu Shugo konferansını verecektir. Bugün öğle yemeğimiz, Tokyo daki son gününüzü daha verimli değerlendirebilmeniz için serbest. Arzunuza göre kendi olanaklarınızla istediğniz yerde yemek alabilir, isterseniz akşam yemeğine iştahlı gidebilmek için ayak üstü bir şeyler atıştırabilirsiniz. Öğleden sonra zamanımızı ünlü alışveriş merkezi Ginza da serbest olarak geçireceğiz. Akşama doğru otele dönüş ve dinlenme. Akşam yemeğimiz Japon usulü ocakbaşı Teppenyaki. Bu hoş deneyimde yerel aşçılar bize mutfak sanatlarındaki ustalıkları ile eşlik edecek. Otelimize dönüşte küçük bir ricamız var. Sizlere önümüzdeki bir gün ve bir gece boyunca Fujiyama gezimiz ve devamındaki Hakone konaklamasında yeterli olacak küçük bir valiz hazırlayınız. Diğer büyük valiziniz trenle yolculuk için uygun ve rahat olmadığından Hakone den sonraki gece konaklayacağımız Kyoto ya ayrıca karayolu ile gönderilecektir. Beşinci Geceleme Japonya Tokyo (3)

10 07. Gün :: 26 Mayıs 2015 Salı :: Tokyo > Fujiyama > Hakone Tokyo > Fujiyama Otobüs Yolculuğu, Fuji Beşinci İstasyonu, Hakone Açık Büfe Öğle Yemeği, Ashinoko Tekne Gezisi, Owakudani Teleferiği, Kaynayan Vadi, Ryokan Geleneksel Konaklama Kahvaltı sonrası yaklaşık doksan kilometre uzakta bulunan, bizleri kustal Fuji Yanardağı nın eteklerine ulaştıracak Hakone ye otobüsümüz ile geçiyoruz. Büyük valizleri karayolu ile Kyoto ya gönderdiğimizi, yanımızda daha küçük bagajlarla yolculuk yapıyor olacağımızı bir kez daha anımsatalım. Yaklaşık iki saatlik zevkli bir yolculuk sonrası gölleri ve termalleri ile ünlü Fujiyama nın nefes kesen manzarası ve yerel rehberimiz bizleri karşılayacak. Önce, hava ve görüş koşulları izin veriyorsa, dört bin metreye yaklaşan yüksekliği ile Japonya nın en yüksek dağına yorulmadan araç ile çıkabileceğimiz Beşinci İstasyon a gideceğiz. Buradaki manzara nefesinizi kesecektir. Burada bolca fotoğraf alacağımız zamanımız olacak. Özge Ersu bugün Stratovolkan Fujisan: Aktif Yanardağdan Ölümsüzlük Sembolüne konferansını verecektir. Fujiyama sonrası Hakone ye inmeye başlıyoruz. Öğle yemeğimizi Hakone de açık büfe olarak alacağız. Yemek sonrası, zaman zaman kendini gösteren Fujiyama manzarası eşliğinde, tarihteki örneklerine benzetilmiş ilginç bir tekne ile Ashinoko Gölü nde güzel bir gezinti bizleri bekliyor. Tekne gezisi sonrası sizlere güzel bir sürprizimiz daha var. Yine hava durumuna bağlı olarak Owakudani Teleferiği ile Komagatake Tepesi ne manzara için çıkarak, Ashinoko Gölü, Fujiyama başta olmak üzere tüm çevreyi bir kez daha anılarımıza yerleştirebileceğiz. Ayrıca, Kaynayan Vadi adı ile bilinen Owakudani nin eşsiz manzaraları önümüze serecektir. Bu harika saatler sonrası Ashinoko Gölü kıyısındaki geleneksel otelimiz Ryuguden e geçiyoruz. Özge Ersu bugün Japon Usulü Konaklama Ryokan: Nippon Kervansarayları konferansını verecektir. Genelde Japon alışkanlıklarına göre yatakları yerde olan bu tür konaklamalara Ryokan adı verilmektedir. Ryokan lar aslında Japon konaklama yapılarıdır, çoğu ülkedeki tek ya da iki katlı geleneksel ahşap evler örnek alınarak yapılmıştır. Japon stilinde döşenmiş odalar Tatami ile bezenmiş, Fusuma adı verilen kâğıt kaplamalı ince ahşap ile yapılmış sürme kapılar ile birbirinden ayrılmıştır. Bu sağlıklı yer yataklarına Futon adı verilmektedir. Odalarda tüm Ryokan içinde kullanılabilen, Kimono yu andıran tarihi yerel giysi Yukata ve takunya vardır. Hoş Geldiniz İkramı sonrası odalarımıza yerleştikten sonra yorgunluğumuzu özel grup rezervasyonumuzla, bu termallerin bize sağladığı banyolardan birinde atacağız. Bizi iyice acıktıracak olan bu spa deneyimi sonrası sırada Japon usulü akşam yemeği var. Japon geleneklerine uygun olarak alçak sofralarda servis edilen, yer minderlerinin üzerine oturularak yenilen yemeğimizde alışılagelmiş batı servisleri ve çatal bıçak yerine geleneksel Hashi çubuklarını kullanacağız. Sofrada tuz, biber ve diğer baharatlar bulunmaz, ekmek yerine buharda pişirilmiş pirinç sunur ve porsiyonlar genelde deniz ürünlerinden oluşur. Böylesine keyifli günün sonunda, yerde de olsa, geleneksel Japon yataklarının rahatına hemen alışacağınıza inanıyoruz. Altıncı Geceleme Japonya Hakone Ryokan (1)

11 08. Gün :: 27 Mayıs 2015 Çarşamba :: Hakone > Kyoto Hakone > Kyoto Hızlı Tren Yolculuğu, Açık Büfe Öğle Yemeği, Kyoto Şehir Gezisi, Japon Usulü Akşam Yemeği ve Maiko Geyşa Gösterisi Japon usulü kahvaltı sonrası Ashinoko Gölü ve Ryokan konaklamamızı geride bırakarak otobüs ile kısa bir yolculuk sonrası yakınımızdaki Odawara Tren İstasyonu na geçiyor ve 10:08 de bineceğimiz Hikari#508 sayılı çok yüksek hızlı mermi tren Shinkansen ile Kyoto ya Birinci Sınıf Rezervasyon ile gidiyoruz. İki saat üç dakikalık hızlı tren yolculuğumuzla 12:11 de Kyoto ya varışımız sonrası otobüsümüz ve yerel rehberimiz bizi karşılıyor. Öğle yemeğimizi bir otelde açık büfe olarak alacağız. Yemek sonrası Kyoto gezimize başlıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında nefes kesen altın kaplamalarının gölde yansıdığı Kinkakuji Tapınağı, Nishiki Pazarı, muhteşem manzarası ile Kiyomizu Tapınağı ve Nijo Kalesi var. Özge Ersu bugün Ninja Shinobi, Shogun ve Ronin: Feodal Japonya nın Efsane Savaşçıları konferansını verecektir. Akşama doğru Kyoto otelimize varıyoruz. Hoş Geldiniz İkramı sonrası odalara yerleşme ve kısa dinlenme. Ayrıca bir gün önce otele gelmiş olan büyük valizlerimiz de bizleri odalarımızda bekliyor olacak. Akşam saatlerinde Kyoto nun en geleneksel restaurantlarından birinde Japon usulü akşam yemeğimizi alacağız. Bu yemeğin sonrasındaki Geisha Maiko Gösterisi ise uzun süre unutamayacağınız anılar arasında yer alacak. Özge Ersu bugün Geisha ve Maiko: Japonya nın Yanlış Bilinen Fenomeni konferansını verecektir. Otelimize dönüşte küçük bir ricamız var. Sizlere önümüzdeki bir gün ve bir gece boyunca Miyajima gezimiz ve devamındaki Hiroshima konaklamasında yeterli olacak küçük bir valiz hazırlayınız. Diğer büyük valiziniz trenle yolculuk için uygun ve rahat olmadığından Hiroshima dan sonraki gece konaklayacağımız Osaka ya ayrıca karayolu ile gönderilecektir. Yedinci Geceleme Japonya Kyoto (1)

12 09. Gün :: 28 Mayıs 2015 Perşembe :: Kyoto > Miyajima > Hiroshima Kyoto > Hiroshima Hızlı Tren Yolculuğu, Miyajima Adası na Geçiş, Itsukushima Tapınağı Torii Kapısı, Misen Tepesi, Daishoin Tapınağı, Omotesando Caddesi, Açık Büfe Akşam Yemeği Kahvaltı sonrası otobüs ile kısa bir yolculuk yaparak yakınımızdaki Kyoto Tren İstasyonu na geçiyor ve 09:13 te bineceğimiz Nozomi#7 sayılı çok yüksek hızlı mermi tren Shinkansen ile Kyoto ya Birinci Sınıf Rezervasyon ile gidiyoruz. Büyük valizleri karayolu ile Hiroshima ya gönderdiğimizi, yanımızda daha küçük bagajlarla yolculuk yapıyor olacağımızı bir kez daha anımsatalım. Bir saat kırk bir dakikalık hızlı tren yolculuğumuzla 10:54 te Hiroshima ya varışımız sonrası otobüsümüz ve yerel rehberimiz bizi karşılıyor ve deniz kıyısındaki iskeleye geçiyoruz. Bugün yine özel bir gezi bizi bekliyor. Tanrıların Adası olarak anılan, çoğu turistin Japonya gezisi yaptığında uğra(ya)madığı Miyajima Adası na tekne ile gidiyoruz. Özge Ersu bugün Merak Edilenler: Şans Kedisi Maneki Neko, Kısa Şiir Sanatı Haiku ve Harakiri konferansını verecektir. Yürüyerek yapacağımız Miyajima Adası gezimizde öncelikle Japonya nın en çok fotoğraflanan manzarası ile bir Shinto tapınağı olan Itsukushima yı göreceğiz. Suyun içindeki Torii Kapısı özellikle ilginizi çekecek. Daha sonra sırada Misen Tepesi ndeki Daishoin Tapınağı var. Öğle yemeğimizi adada Japon usulü yerel bir restaurantta alıyoruz. Serbest zamanda gezebileceğiniz, adadaki Japon mimarisinin en güzel örneklerini barındıran küçük tapınakları, adanın en hareketli yeri Omotesando alışveriş caddesi, parklar ve küçük hediyelik eşya mağazaları uzunca bir süre anılarınızda yer alacak. Mart ayı sonunda kiraz çiçekleri ile renklenen, soğukların başladığı sonbaharda ise sarı, bey ve kahverenginin doyulmaz tonlarına büründüğü adada arzu ederseniz Miyajima Çöreği de tadabilirsiniz. Öğleden sonra tekne ile geri dönüyor ve otobüsümüzle Hiroshima otelimize geçiyoruz. Hoş Geldiniz ikramı sonrası odalara yerleşme ve kısa dinlenme. Bu uzun, tatlı yorgunluğumuzun olduğu günün sonunda, akşam yemeğimizi otelde açık büfe olarak alacağız. Sekizinci Geceleme Hiroshima (1)

13 10. Gün :: 29 Mayıs 2015 Cuma :: Hiroshima > Osaka Hiroshima Şehir Gezisi, Barış Anıtı Parkı, Hiroshima > Osaka Hızlı Tren Yolculuğu Osaka Şehir Gezisi, Dotonbori Alışverişi, Gala Gecesi Kahvaltı ve otelden çıkış sonrası otobüs ile Hiroshima gezimize başlıyoruz.dünyadaki ilk nükleer saldırının hedefi olan bu şehirdeki öncelikli durağımız Barış Anıtı Parkı ve Müzesi. Daha sonra nükleer bombanın üstünde patladığı Atom Bombası Kubbesi ni göreceğiz. Özge Ersu bugün İlk Nükleer Silahlar Little Boy ve Fat Man: Atom Bombaları Önlenebilirdi konferansını verecektir. Şehrin içinde otobüsümüzle kısaca dolaştıktan sonra yakınımızdaki Hiroshima Tren İstasyonu na geçiyor ve 12:52 de bineceğimiz Nozomi#130 sayılı çok yüksek hızlı mermi tren Shinkansen ile Osaka ya Birinci Sınıf Rezervasyon ile gidiyoruz. Büyük valizleri karayolu ile Hiroshima ya gönderdiğimizi, yanımızda daha küçük bagajlarla yolculuk yapıyor olacağımızı bir kez daha anımsatalım. Bir saat yirmi altı dakikalık hızlı tren yolculuğumuzla 14:18 de Osaka ya varışımız sonrası otobüsümüz ve yerel rehberimiz bizi karşılıyor. Öğleden sonra Osaka şehir gezimizde göreceğimiz yerler arasında Osaka Kalesi, Zaman Kapsülü, Umeda Sky Buiding, Namba, Shinsaibashi ve Dotonbori bölgeleri var. Özge Ersu bugün Zaman Kapsülleri: Gömüden Uydulara Geleceğe Mesaj konferansını verecektir. Akşama doğru otelimize geçiş. Hoş Geldiniz İkramı sonrası odalara yerleşme ve kısa dinlenme. Ayrıca bir gün önce otele gelmiş olan büyük valizlerimiz de bizleri odalarımızda bekliyor. Akşam saatlerinde lobide buluşma ve Özge Ersu Gezileri Signature Collection & More Travel Gala Yemeği için hareket. Son akşam yemeğimizi çok özel bir yerde alacağız. Gece boyunca tüm gezimizin yorgunluğunu unutacak ve bir sonraki Özge Ersu Gezileri Signature Collection & More Travel coğrafyalarının hayallerini paylaşacağız. Dokuzuncu Geceleme Osaka (1)

14 11. Gün :: 30 Mayıs 2015 Cumartesi :: Osaka > Kobe > İstanbul Serbest Sabah, Kore Gezisi, Kobe Biftekli Özel Öğle Yemeği, Serbest Zaman İstanbul Uçuşu Geç kahvaltı sonrası serbest sabah. Arzunuza göre dinlenebilir, valizlerinizi hazırlayabilir veya Osaka nın sunduğu olanaklardan yararlanabilirsiniz. Sadece sabahları açılan Bonsai pazarından Türkiye ye dikkatlice götürmek üzere yaşlı küçük ağaçlar alabilirsiniz. 12:30 da lobide buluşma ve otelden çıkış sonrası, Japonya nın az bilinen şehirlerinden Kobe ye gidiyoruz. Özge Ersu bugün Modern Japonya ve Kadının Toplumdaki Yeri konferansını verecektir. Önce dünyaca ünlü, özel olarak beslenen danaların etleri ile yapılan, dünyanın en pahalı biftekleri arasında yer alan Kobe Bifteği ni, şehrin en lüks restaurantlarından birinde tadacağız. Özge Ersu bugün Köbe Bifu: Eğrisinden Doğrusuna En Pahalı Biftek konferansını verecektir. Yemek sonrası yapacağımız Kobe gezisinde göreceğimiz yerler arasında, büyük depremden sonra tümüyle yenilenen modern şehir, liman bölgesi ve açık olduğu takdirde bir Sake üretim merkezi bulunuyor. Kalan zamanda ise Kobe nin sınırlı alışveriş olanaklarından yararlanabilirsiniz. 18:00 de Kobe den Osaka Havaalanı na hareket. 19:00-19:30 arası varış ve uçağa biniş işlemleri sonrası 22:30'da Türk Hava Yolları TK 0047 sayılı uçuşu ile Japonya Osaka International (KIX) Kansai Havaalanı ndan Türkiye - İstanbul (IST) Atatürk Havaalanı'na hareket. Uçuş Türk Hava Yolları Airbus 330 konforu ve ikramları eşliğinde on dört saat beş dakika sürecektir. Osaka ile İstanbul arasında -7 saat fark vardır. Geceleme Uçakta 12. Gün :: 31 Mayıs 2015 Pazar :: İstanbul İstanbul Varış Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali Yerel saat ile 05:35 te İstanbul Atatürk Havaalanı'na varış ve gezimizin sonu. Bir sonraki coğrafyalarda, Özge Ersu Gezileri Signature Collection & More Travel gezilerininde buluşabilmek dileği ile On Birinci ve Sonrasındaki Gecelemeler (Evinizde)

15 Konaklama GÜNEY KORE SEOUL SEOUL LOTTE HOTEL Deluxe Hotel lottehotel.com/seoul/en Standart Odalar Trip Advisor tinyurl.com/nuoomrw (Değerlendirme 2015 Traveler s Choice Mükemmel) JAPONYA TOKYO KEIO PLAZA Superior Hotel keioplaza.com Standart Odalar Trip Advisor (Değerlendirme Çok İyi) JAPONYA HAKONE RYOKAN HAKONE RYUGUDEN RYOKAN Özel Konaklama Hotel princehotels.com/en/ryuguden/ Özel Ryokan Konaklama Trip Advisor tinyurl.com/n9hhsbd (Değerlendirme Çok İyi & Mükemmel) JAPONYA KYOTO GRAN VIA KYOTO Superior Hotel granviakyoto.com Standart Odalar Trip Advisor tinyurl.com/od7h3ca (Değerlendirme Mükemmel & Çok İyi) JAPONYA HIROSHIMA HIROSHIMA SHERATON Modern Comfort Hotel tinyurl.com/ltnwsd4 Standart Odalar Trip Advisor tinyurl.com/mu22w9l (Değerlendirme Mükemmel) JAPONYA OSAKA OSAKA NIKKO Modern Comfort Hotel hno.co.jp/english Standart Odalar Trip Advisor tinyurl.com/qfao8ap (Değerlendirme Çok İyi) Özgün tur programı ve bilgiler Özge Ersu Signature Collection özel tasarımıdır. İçerik ve format izinsiz kopyalanamaz, yayınlanamaz ÖZGE ERSU

16 Gezi Planı HARİTA VE ROTA Size Ait GEZİ ÜCRETİ DIŞINDAKİ HARCAMALAR Olası Ek Vergiler Diğer Uçuşlarda alan vergileri ve yakıt bedellerinde sonradan oluşan artışlar Tüm yemeklerde bir adet su, alkollü /alkolsüz içki sonrası harcamalar Programde belirtilmeyen girişler Otellerdeki kişisel harcamalarınız Belirtilmeyen yemekler Belirtilmeyen diğer tüm servis ve hizmetler

17 Ücretin İçinde GEZİ ÜCRETİNE DAHİL SERVİS VE HİZMETLER Türk Hava Yolları İstanbul - Seoul ve Osaka - İstanbul Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti ve Vergileri Belirtilen ve/veya Aynı Kategori Beş Yıldız ve Dört Yıldız Superior ve Dört Yıldız Otellerde Konaklama Yemeklerde İlk İçki Veya İçecekler Belirtilen Japon usulü ve Açıkbüfe Kahvaltılar, Yerel Öğle ve Akşam Yemekleri Üç Servisli Öğle Yemekleri, Açık Büfe Öğle Yemekleri, Üç Servisli Akşam Yemekleri, Açık Büfe Akşam Yemekleri Hoş Geldiniz Kokteyli ve İkramlar Otobüslü Programlarda Kişibaşı Günde Bir Adet Kapalı Su Programda Belirtilen Ulaşım, Transferler Özel İçerikli Ulaşım, Teleferik, Tekne, Shinkansen Hızlı Trenler Programda Belirtilen Tüm Panoramik Geziler,Şehir Gezileri Kore Show ve Geisha Maiko Gösterileri Özel İçerikli Gezi ve Müze Girişleri ve Turistik Yerler Profesyonel Özge Ersu Eşliği Rehberliği Rahatınız İçin Tüm Şöför, Restaurant Bahşişleri, Otellere Giriş Ve Çıkışta Valiz Taşıma Türkiye İçi Ev Adresinize Gönderdiğimiz Özel Sürpriz Signature Collection & More Davet Paketi Gezi Kiti, Gezi Kitapçığı, Bilgilendirme Formları, Haritalar Yurdışı Çıkışı ve Zorunlu Türsab Gezi Sigortası Güney Kore ve Japonya Özge Ersu ile Güneşin Ülkesinde Belirtilen Tüm Servis ve Hizmetler Dahil İki Kişilik Odada Kişibaşı EURO Tek Kişilik Oda Farkı 900 Euro Üç Kişilik Odada Kişibaşı (Yetişkin) Sorunuz 2-12 Yaş Arası Çocuk Ücreti (0-2 yaş ücretsiz) Sorunuz Kredi Kartı ile Ödeme Kredi kartı ile ödemelerde bankanın belirlediği komisyon oranları uygulanır. Komisyon oranları acentadan öğrenilebilir. Koşullar Opsiyonlu yer tutulmamaktadır. Geziye katılım (kesin kayıt) gezi tutarının yarısı olan birinci ödemenin yapılması ile gerçekleşir. More Travel elde olmayan zorunlu nedenlerle, verilen servis ve hizmetler aynı kalmak koşulu ile tur programında değişlik yapabilir. İptaller ve olası ücret iadeleri, More Travel Seyahat Acentası nın belirlediği koşullar çerçevesinde gerçekleştirilir. İlk ücreti yatırarak tura kayıt yaptıran konuklarımız bu şartların tümünü kabul etmiş sayılırlar.

Profesyonel Turist Rehberi, Gezi Yazarı ve Turizm Danışmanı Radyo ve Televizyon Belgeselleri Yapımcı ve Sunucu

Profesyonel Turist Rehberi, Gezi Yazarı ve Turizm Danışmanı Radyo ve Televizyon Belgeselleri Yapımcı ve Sunucu Deluxe Gezi Özel Hazırlanmış Program Akışı ve Seçkin İçerik Ekstra Gezi Yok Tüm Çevre Gezileri Ücretin İçinde Zengin İçerikte Belirtilen Her Şey Dahil Gezinin Benzeri Ve Tekrarı Yok Özge Ersu Eşliği, Etkinlik,

Detaylı

by PLANET İSTANBUL NEW LIFE TRAVEL AGENCY

by PLANET İSTANBUL NEW LIFE TRAVEL AGENCY D E L U X E S I G N A T U R E C O L L E C T I O N K A N A D A by PLANET İSTANBUL NEW LIFE TRAVEL AGENCY BİR UÇTAN DİĞERİNE DELUXE, EKSİKSİZ, TEKRARSIZ VE BENZERSİZ K A N A D A TÜRK Hava Yolları Uçuşlar,

Detaylı

KURBAN BAYRAMI TATİLİNDE. Liverpool & Londra. signature & more deluxe

KURBAN BAYRAMI TATİLİNDE. Liverpool & Londra. signature & more deluxe ÖZGE ERSU GEZİLERİ SIGNATURE COLLECTION BEATLEMANIA BEATLES KURBAN BAYRAMI TATİLİNDE Liverpool & Londra signature & more deluxe BEATLES İZİNDE SHAKESPEARE DOKUNUŞU VE DELUXE LONDRA (Benzersiz Tekrarsız

Detaylı

Cape Town. Johannesburg. Pilanesberg. Sun City

Cape Town. Johannesburg. Pilanesberg. Sun City Ö Z G E E R S U G E Z İ L E R İ Güney Afrika G O O D L I F E T R A V E L Cape Town (3) Johannesburg (1) Pilanesberg (1) Sun City (2) Cape Town Water Front Ümit Burnu Table Mountain Stellenbosch Johannesburg

Detaylı

Özge Ersu benzersiz gezi programı ile sizi evinde ağırlıyor

Özge Ersu benzersiz gezi programı ile sizi evinde ağırlıyor Ö Z G E E R S U G E Z İ L E R İ İtalya ve Fransa Rivierası G O O D L I F E T R A V E L Özge Ersu benzersiz gezi programı ile sizi evinde ağırlıyor 15 Haziran 2011 Çarşamba 24 Haziran 2011 Cuma 10 Gün 9

Detaylı

Cenevre (2) Interlaken (2) Luzern (2) Zürih (1)

Cenevre (2) Interlaken (2) Luzern (2) Zürih (1) www.travelgoodlife.com www.ersu.net k i m s e s i z i b i z i m g i b i g e z d i r e m e z! İ S V İ Ç R E V E G Ö L L E R B i r M a s a l Ü l k e s i Cenevre (2) Interlaken (2) Luzern (2) Zürih (1) Tüm

Detaylı

Türk Hava Yolları k i m s e s i z i b i z i m g i b i g e z d i r e m e z!

Türk Hava Yolları k i m s e s i z i b i z i m g i b i g e z d i r e m e z! Türk Hava Yolları k i m s e s i z i b i z i m g i b i g e z d i r e m e z! Yazbaharda Orta Avrupa Budapeşte (3) Viyana (2) Prag (3) Macaristan, Avusturya ve Çekya Tüm çevre gezileri ve akşam yemekleri

Detaylı

Japonya. Japonya. www.gazella.com 0212 233 15 98 TOKYO. Kyoto. Fuji Dağı. Hiroşima. Hakone. Osaka

Japonya. Japonya. www.gazella.com 0212 233 15 98 TOKYO. Kyoto. Fuji Dağı. Hiroşima. Hakone. Osaka Japonya Japonya Hakone Bir yanda kartpostal gibi köyler, insanlar ve binlerce yıldır süregelen köklü gelenekler diğer yanda ise ileri teknoloji, ultra modern binalar ve yaşam tarzıyla kendine has bir dokusu

Detaylı

katalunya da kaliteli, şık, tarih, eğlence ve kültür dolu bir programla on dört haziran gidiş, on sekiz haziran dönüş

katalunya da kaliteli, şık, tarih, eğlence ve kültür dolu bir programla on dört haziran gidiş, on sekiz haziran dönüş BARCELONA Zil, Şal ve Gül Barcelona(4) Barcelona Girona Figueras Monserrat tüm şehir ve çevre gezileri dahil, ekstra tur yok katalunya da kaliteli, şık, tarih, eğlence ve kültür dolu bir programla on dört

Detaylı

Venedik (2) Garda Gölü (1) Floransa (2) Siena (1) Roma (2)

Venedik (2) Garda Gölü (1) Floransa (2) Siena (1) Roma (2) www.travelgoodlife.com www.ersu.net k i m s e s i z i b i z i m g i b i g e z d i r e m e z! İ t a l y a M u t l u l u ğ u n A n a v a t a n ı Venedik (2) Garda Gölü (1) Floransa (2) Siena (1) Roma (2)

Detaylı

f zçtàâüx VÉÄÄxvà ÉÇ Stockholm (2) Ice Hotel Ice Rooms (1) Ice Hotel Kaaamos (2) 26 Mart 2013 Salı - 31 Mart 2013 Pazar 6 Gün - 5 Gece

f zçtàâüx VÉÄÄxvà ÉÇ Stockholm (2) Ice Hotel Ice Rooms (1) Ice Hotel Kaaamos (2) 26 Mart 2013 Salı - 31 Mart 2013 Pazar 6 Gün - 5 Gece Ice Hotel Kuzey Işıkları Stockholm (2) Ice Hotel Ice Rooms (1) Ice Hotel Kaaamos (2) 26 Mart 2013 Salı - 31 Mart 2013 Pazar 6 Gün - 5 Gece f zçtàâüx VÉÄÄxvà ÉÇ Planet İ stanbul New Life Travel Agency Türsab

Detaylı

11 Şubat 2011 Salı 10 Gece

11 Şubat 2011 Salı 10 Gece Sömestr Tatilinde Amerika ve Disney Cruise G O O D L I F E T R A V E L Miami (2) Disney Dream Cruise (3) Orlando (4) Miami South Beach Star Islands Bayside Marketplace Disney Dream Port Canaveral Nassau

Detaylı

CELEBRITY EQUINOX GEMİSİ

CELEBRITY EQUINOX GEMİSİ Ö Z G E E R S U G E Z İ L E R İ C R U I S E S I G N A T U R E C O L L E C T I O N by PLANET İSTANBUL NEW LIFE TRAVEL AGENCY CELEBRITY EQUINOX GEMİSİ d e l u x e T Ü R K İ Y E Y U N A N İ S T A N M A L

Detaylı

04.07.2007 AF 2391 09:00 Đstanbul (IST) Paris (PAR) 11:45-1 03:45. 08.07.2007 AF 2390 19:05 Paris (PAR) Đstanbul (IST) 23:25 + 1 03:20

04.07.2007 AF 2391 09:00 Đstanbul (IST) Paris (PAR) 11:45-1 03:45. 08.07.2007 AF 2390 19:05 Paris (PAR) Đstanbul (IST) 23:25 + 1 03:20 NDS Dostları Đle Paris de Yaz Paris (4) 04-08 Temmuz 2007 :: 5 Gün 4 Gece Paris :: Değerli Dostlar, Bir Paris li, nereli olduğunuzu sorduktan sonra, Ne güzel, dünyanın ikinci güzel kentinde yaşıyorsunuz

Detaylı

ERCAN ISTANBUL-SHANGAİ (2) - WUHAN - YİCHANG - YANGTZE NEHRİ (4) - CHONGQİNG - XİAN (1) - PEKİN(2) ISTANBUL -ERCAN

ERCAN ISTANBUL-SHANGAİ (2) - WUHAN - YİCHANG - YANGTZE NEHRİ (4) - CHONGQİNG - XİAN (1) - PEKİN(2) ISTANBUL -ERCAN SÜPER PROMOSYON!!!Tüm EXTRA TURLAR ve Çevre Gezleri DAHİL!!! ERCAN ISTANBUL-SHANGAİ (2) - WUHAN - YİCHANG - YANGTZE NEHRİ (4) - CHONGQİNG - XİAN (1) - PEKİN(2) ISTANBUL -ERCAN SİZE TELEFONUNUZ KADAR YAKINIZ

Detaylı

Japonya. Rehberi. Japonya Ulusal Turizm Ofisi JNTO

Japonya. Rehberi. Japonya Ulusal Turizm Ofisi JNTO Japonya Rehberi Japonya Ulusal Turizm Ofisi JNTO JAPONYA ya Hoşgeld Elinize bir dünya haritası alın ve muazzam büyüklükteki Asya-Pasifik bölgesine bir göz atın. Bölgenin tam ortasında, Asya kıtasının doğu

Detaylı

NİSAN 2012 İLETİSİ. YÖNETİM DEN duyurular

NİSAN 2012 İLETİSİ. YÖNETİM DEN duyurular Çağdaş Türkiye nin Gelecek Güvencesi Sayı : 144 NİSAN 2012 İLETİSİ ÇYDD Ankara Şubesi Mithatpaşa Cad. No:54/12 Kızılay ANKARA Derneğimiz 04/09/97 tarih ve 97/9886 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile Kamu

Detaylı

Güney Afrika. Güney Afrika

Güney Afrika. Güney Afrika Güney Afrika Pilapesberg Suncity Pretoria Johannesburg Güney Afrika Eğlence, dinlenme, sükûnet, nefis yemekler, ilginç aktiviteler, güzel bir doğa, safari Boulders Plajı nda penguenlerle yüzmek, Kruger

Detaylı

Japonya. Rehberi. Japonya Ulusal Turizm Ofisi. Sonsuz

Japonya. Rehberi. Japonya Ulusal Turizm Ofisi. Sonsuz Japonya Sonsuz Rehberi Japonya Ulusal Turizm Ofisi JAPONYA YA 2 10 10 12 14 16 17 18 19 20 22 23 24 28 34 36 38 40 41 42 45 1 Japon kültürünün özü 2 3 4 5 Tokyo Ulusal Müzesi: 6 Tokaido Hiroshige Sanat

Detaylı

İSTANBUL - KATHMANDU 16 Mart Pazartesi

İSTANBUL - KATHMANDU 16 Mart Pazartesi Nepal & Hindistan İSTANBUL - KATHMANDU 16 Mart Pazartesi Saat 17:30'da Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde buluşma, bilet ve pasaport işlemlerimiz sonrasında saat 20:25'de THY tarifeli seferi ile

Detaylı

ST.PETERSBURG - MOSKOVA

ST.PETERSBURG - MOSKOVA ST.PETERSBURG - MOSKOVA KÜLTÜR TURU 23-27 Eylül 2015 www.gazella.com 0 212 233 15 98 1 2 1 KATERINA SARAYI (2) Katerina Sarayı ve Puşkin'in eğ itim ğo rdu ğ u okula ev sahipliğ i yapan Çar Kasabası'nı

Detaylı

HİNDİSTAN 19-27 EYLÜL 2015 KÜLTÜR TURU. www.gazella.com 0 212 233 15 98 1

HİNDİSTAN 19-27 EYLÜL 2015 KÜLTÜR TURU. www.gazella.com 0 212 233 15 98 1 HİNDİSTAN 19-27 EYLÜL 2015 KÜLTÜR TURU www.gazella.com 0 212 233 15 98 1 DELHİ (2,7,8) UNESCO Dünya Mirası Listesi nde yer alan, Şah Cihan tarafından yaptırılmış Red Fort, Mahatma Ghandi nin anısına yapılmış

Detaylı

Çin. Çin. Çoğu doğu halklarının düşünce kök ve temelini oluşturan düşünüş biçimi Tao nun, Budizm ve Zen öğretisinin, Konfüçyus un vatanı; Çin

Çin. Çin. Çoğu doğu halklarının düşünce kök ve temelini oluşturan düşünüş biçimi Tao nun, Budizm ve Zen öğretisinin, Konfüçyus un vatanı; Çin Çin Pekin Xian Şangay Çin Çoğu doğu halklarının düşünce kök ve temelini oluşturan düşünüş biçimi Tao nun, Budizm ve Zen öğretisinin, Konfüçyus un vatanı; Çin İlginç mimarisi, geleneklerine sıkı sıkıya

Detaylı

VOLGA VOLGA2015. M/S SURIKOV & M/S RUBLEV GEMİSİ İLE (10 Gece 11 Gün) Tur Tarihi : 20 Haziran 30 Haziran

VOLGA VOLGA2015. M/S SURIKOV & M/S RUBLEV GEMİSİ İLE (10 Gece 11 Gün) Tur Tarihi : 20 Haziran 30 Haziran VOLGA VOLGA2015 M/S SURIKOV & M/S RUBLEV GEMİSİ İLE (10 Gece 11 Gün) Tur Tarihi : 20 Haziran 30 Haziran Volga Nehri üzerinde yapacağınız bu yolculukla Moskova ve St. Petersburg gibi Rusya nın ve Dünyanın

Detaylı

KENYA - TANZANYA - ZANZİBAR

KENYA - TANZANYA - ZANZİBAR KENYA - TANZANYA - ZANZİBAR KÜLTÜR TURU 17 26 Eylu l 2015 www.gazella.com 0 212 233 15 98 1 MAASAI MARA (4,5) Gu nu mu z du nyasında hala geleneklerine bag lı yaşamayı başaran Masai halkını ko ylerinde

Detaylı

Havana ya varış Otele yerleşme Otelde akşam yemeği

Havana ya varış Otele yerleşme Otelde akşam yemeği Küba 1 Mayıs ve Kültür Gezisi 30 Nisan-08 Mayıs 2014 (8 gün-8 gece) 30 Nisan Çarşamba Havana ya varış Otele yerleşme Otelde akşam yemeği HAVANA ya varışımızda gezinin tamamı boyunca grubumuza eşlik edecek

Detaylı

HİNDİSTAN - NEPAL 19-28 EYLÜL 2015 KÜLTÜR TURU. www.gazella.com 0 212 233 15 98 1

HİNDİSTAN - NEPAL 19-28 EYLÜL 2015 KÜLTÜR TURU. www.gazella.com 0 212 233 15 98 1 HİNDİSTAN - NEPAL 19-28 EYLÜL 2015 KÜLTÜR TURU www.gazella.com 0 212 233 15 98 1 DELHİ (1,2) Listesi nde yer alan, Şah Cihan tarafından yaptırılmış Red Fort, Mahatma Ghandi nin anısına yapılmış Raj Ghat,

Detaylı

Güney Afrika. Türk Hava Yolları ile. THY ile Johannesburg (1) - SunCity(2) Pilanesberg (1) CapeTown(3) 9 gece 10 gün 25 Ocak 03 Şubat / 01 10 Şubat

Güney Afrika. Türk Hava Yolları ile. THY ile Johannesburg (1) - SunCity(2) Pilanesberg (1) CapeTown(3) 9 gece 10 gün 25 Ocak 03 Şubat / 01 10 Şubat Türk Hava Yolları ile Güney Afrika THY ile Johannesburg (1) - SunCity(2) Pilanesberg (1) CapeTown(3) 9 gece 10 gün 25 Ocak 03 Şubat / 01 10 Şubat Güney Afrika, tatilini macera ve göçebelik ile birleştirmek

Detaylı

KURBAN BAYRAMI KUALA LUMPUR, SİNGAPUR, PHUKET, BANGKOK TURU

KURBAN BAYRAMI KUALA LUMPUR, SİNGAPUR, PHUKET, BANGKOK TURU TUR DETAYI KURBAN BAYRAMI KUALA LUMPUR, SİNGAPUR, PHUKET, BANGKOK TURU 10-18 EKİM 2013 EKİM 2013 Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Pz 1 1. Gün / İSTANBUL - KUALA LUMPUR 2. Gün / KUALA LUMPUR 3. Gün / KUALA LUMPUR

Detaylı