DRENAJ KANALLARI BİR YÖNDEN ÇIKIŞLI, BİR YÖNE EĞİMLİ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "DRENAJ KANALLARI BİR YÖNDEN ÇIKIŞLI, BİR YÖNE EĞİMLİ"

Transkript

1

2 DRENAJ KANALLARI BİR YÖNDEN ÇIKIŞLI, BİR YÖNE EĞİMLİ ALTTAN ÇIKIŞLI YATAY ÇIKIŞLI İZOLASYONLU ALTTAN ÇIKIŞLI İZOLASYONLU YATAY ÇIKIŞLI GENEL ÖZELLİKLER 1. Standart imalat AISI 304 kalite paslanmaz çelik olup, gerekli korozyon dayanımı sağlanmaktadır. Özel uygulama alanları için AISI 316 kalite paslanmaz çelik seçeneği de mevcuttur. 2. Temizlik ve hijyen gerektiren alanlar için paslanmaz çelik en ideal malzemeden, sertliği şekil alabilme özelliği, korozyon direnci ve parlak yüzeyi sayesinde yüksek kaliteli, dayanıklı ve hijyenik bir çözüm sağlar. 3. Aksi talep edilmedikçe tüm ürünler sifon tertibatlıdır. Tesisattan koku, haşere ve fare girişine engel olacak şekilde dizayn edilmiştir. Sifon kovası ile yekpare olacak şekilde kaynaklıdır. Olası tesisat tıkanmalarına müdahale amaçlı sökülebilen şapka düzenlidir. Tesisatın tıkanmasına sebep olabilecek nitelikteki yemek artıklarının ve katı partiküllerin tutulması için süzgeç düzenlidir. 4. Çıkış borusu her türlü pis su tesisatına (PVC, PİK) bağlamaya uygun çapta imal edilir. Özel boru çaplarında da imalat mümkündür. 5. Yer süzgeçleri üst kotunu ayarlamak için yükseklik ayar elemanı ve beton içinde daha doğru sabitleme için ankraj parçalarına sahiptir. 6. Standart olarak üst ızgaralar petek tipidir. diğer standart üst ızgara seçenekleri mevcuttur.

3 GENEL ÖZELLİKLER 1. Tesisat borusunun dikey döşendiği zeminlerde kullanılması amacı ile dizayn edilmiştir. (Ara katlarda tesisatın tavandan toplandığı veya zemin katlarda bağlantı borusunun dikey uygulandığı alanlar.) UYGULAMA KESİTİ 2. Havuzu bir yönden çıkışlı ve bir yöne eğimlidir. (H:55-65 mm) 3. Toplam yüksekliği minimum ölçülerde tutulmuştur. (Tava:55-65 mm, Sifon:95 mm) 4. Yükseklik ayar ve ankraj parçaları uygulanmıştır. 5. Sifon alttan çıkışlı, kaynaklı, süzgeç sacını havi ve sökülebilir sifon şapkalıdır. (Tesisata müdahale maksatlıdır.) 6. Çıkış ölçüsü DN50 veya DN70, PVC veya PİK boru alternatifleri mevcuttur. 7. Standart olarak üst ızgara petek tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde SİMETRİK veya ASİMETRİK üst ızgara seçenekleri mevcuttur. UYGULAMA ALANLARI Endüstriyel mutfaklar (Otel, Restaurant, Kafe, Bar, vb) Et & Tavuk & Balık üretim endüstrisi Süt ve süt ürünleri endüstrisi Su ve içecek endüstrisi İlaç ve kimyasal ürün endüstrisi Soğuk hava depoları ve sevkiyat alanları AVM ve spor tesislerinin ıslak alanlarında Marketlerin hazırlık ve satış alanlarında OPSİYONEL UYGULAMALAR 50 PROFİL TAKVİYESİ Üst profilin ağır yüklere mukavemetini arttırmak için üst profilin içine 10x10 mm dolu demir veya paslanmaz lama uygulanıla bilinir. İZOLASYON YAKASI Sürme izolasyon uygulanan zeminler için, izolasyon ile yer süzgeçinin ilişkilendiren yaka uygulana bilinir. İLAVE GİRİŞ BORUSU Gider ihtiyacı olan cihazları, gider tesisatına bağlamak için yer süzgeçinin sifonuna yandan giriş borusu uygulana bilinir.

4 DRENAJ KANALI, ALTTAN ÇIKIŞLI Seri: Hafif endüstriyel (Endüstriyel mutfak serisi) Kanal Tipi: Kademeli Tava, Bir Yönden Çıkışlı, Bir Yöne Eğimli, Sifonlu Genişlik: mm Tava Yüksekliği: mm Sifon Yüksekliği: 95 mm Toplam Yükseklik: 160 mm Boy: Model tercihi ile belirlenecektir. (915 mm mm) Çıkış: Çıkış Ölçüsü Tablosundan belirlenecektir. (DN50 / DN70, PVC & PİK) Üst Izgara Tipi: Standart üründe üst ızgara Petek Tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde Simetrik veya Asimetrik üst ızgara seçenekleri mevcuttur MODEL KAC-29 KAC-211 KAC-213 KAC-216 KAC-218 KAC-220 KAC-222 KAC-225 KAC SİMETRİK OVAL DİĞER ÜST IZGARA SEÇENEKLERİ. ASİMETRİK OVAL ÇIKIŞ ÖLCÜSÜ DN50 PVC 50 DN58 PİK 58 DN70 PVC 75 DN70 PİK 78 DN75 PİK 83

5 GENEL ÖZELLİKLER UYGULAMA KESİTİ 1. Tesisat borusunun yatay döşendiği zeminlerde kullanılması amacı ile dizayn edilmiştir. (Ara katlarda tesisatın tavandan toplandığı veya zemin katlarda bağlantı borusunun yatay uygulandığı alanlar.) 2. Havuzu bir yönden çıkışlı ve bir yöne eğimlidir. (H:55-65 mm) 3. Toplam yüksekliği minimum ölçülerde tutulmuştur. (Tava:55-65 mm, Sifon:95 mm) 4. Yükseklik ayar ve ankraj parçaları uygulanmıştır. 5. Sifon yatay çıkışlı, kaynaklı, süzgeç sacını havi ve paslanmaz bakım kapaklıdır. 6. Çıkış ölçüsü DN50 veya DN70, PVC veya PİK boru alternatifleri mevcuttur. 7. Standart olarak üst ızgara petek tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde SİMETRİK veya ASİMETRİK üst ızgara seçenekleri mevcuttur. UYGULAMA ALANLARI Endüstriyel mutfaklar (Otel, Restaurant, Kafe, Bar, vb) Et & Tavuk & Balık üretim endüstrisi Süt ve süt ürünleri endüstrisi Su ve içecek endüstrisi İlaç ve kimyasal ürün endüstrisi Soğuk hava depoları ve sevkiyat alanları AVM ve spor tesislerinin ıslak alanlarında Marketlerin hazırlık ve satış alanlarında OPSİYONEL UYGULAMALAR 50 PROFİL TAKVİYESİ Üst profilin ağır yüklere mukavemetini arttırmak için üst profilin içine 10x10 mm dolu demir veya paslanmaz lama uygulanıla bilinir. İZOLASYON YAKASI Sürme izolasyon uygulanan zeminler için, izolasyon ile yer süzgeçinin ilişkilendiren yaka uygulana bilinir. İLAVE GİRİŞ BORUSU Gider ihtiyacı olan cihazları, gider tesisatına bağlamak için yer süzgeçinin sifonuna yandan giriş borusu uygulana bilinir.

6 DRENAJ KANALI, YATAY ÇIKIŞLI Seri: Hafif endüstriyel (Endüstriyel mutfak serisi) Kanal Tipi: Kademeli Tava, Bir Yönden Çıkışlı, Bir Yöne Eğimli, Sifonlu Genişlik: mm Tava Yüksekliği: mm Sifon Yüksekliği: 95 mm Toplam Yükseklik: 160 mm Boy: Model tercihi ile belirlenecektir. (915 mm mm) Çıkış: Çıkış Ölçüsü Tablosundan belirlenecektir. (DN50 / DN70, PVC & PİK) Üst Izgara Tipi: Standart üründe üst ızgara Petek Tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde Simetrik veya Asimetrik üst ızgara seçenekleri mevcuttur MODEL KYC-29 KYC-211 KYC-213 KYC-216 KYC-218 KYC-220 KYC-222 KYC-225 KYC SİMETRİK OVAL DİĞER ÜST IZGARA SEÇENEKLERİ. ASİMETRİK OVAL ÇIKIŞ ÖLCÜSÜ DN50 PVC 50 DN58 PİK 58 DN70 PVC 75 DN70 PİK 78 DN75 PİK 83

7 GENEL ÖZELLİKLER 1. Bitüm esaslı (MEMBRAN ve PVC) izolasyon uygulanan zeminlerde UYGULAMA KESİTİ 2. izolasyon katına inen suyun tahliye edilmesine olanak sağlar. 3. Tesisat borusunun dikey döşendiği zeminlerde kullanılması amacı ile dizayn edilmiştir. (Ara katlarda Tesisatın tavandan toplandığı veye zemin katlarda bağlantı borusunun dikey uygulandığı alanlar.) 4. Havuzu bir yönden çıkışlı ve bir yöne eğimlidir. (H: mm) 5. Toplam yükseklik minimum ölçülerde tutulmuştur. (Tava: mm, Sifon:95 mm) 6. Yükseklik ayar ve ankraj parçaları uygulanmıştır. 7. Sifon alttan çıkışlı, kaynaklı, süzgeç sacını havi ve sökülebilir sifon şapkalıdır. (Tesisata müdahale maksatlıdır.) 8. Çıkış ölçüsü DN50 veya DN70, PVC veya PİK boru alternatifleri mevcuttur. 9. Standart olarak üst ızgara petek tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde SİMETRİK veya ASİMETRİK üst ızgara seçenekleri mevcuttur. UYGULAMA ALANLARI Tabliye üzerinde Bitüm (MEMBRAN ve PVC) esaslı izolasyon uygulanan zeminlerde, izolasyon katına sızan suyunda tahliyesini sağlayan süzgeçtir. Endüstriyel mutfaklar, gıda tesisleri (otel, restoran, kafe, bar) Endüstriyel çamaşırhane ve bulaşıkhane AVM, balık, et, sebze-meyve reyonları Süt işleme tesisleri İlaç üretim tesisleri OPSİYONEL UYGULAMALAR PROFİL TAKVİYESİ Üst profilin ağır yüklere mukavemetini arttırmak için üst profilin içine 10x10 mm dolu demir veya paslanmaz lama uygulanıla bilinir. İZOLASYON YAKASI Sürme izolasyon uygulanan zeminler için, izolasyon ile yer süzgeçinin ilişkilendiren yaka uygulana bilinir.

8 DRENAJ KANALI, İZOLASYONLU, ALTTAN ÇIKIŞLI Seri: Hafif endüstriyel (Endüstriyel mutfak serisi) Kanal Tipi: Kademeli Tava, İzolasyon Flanşlı, Bir Yönden Çıkışlı, Bir Yöne Eğimli, Sifonlu Genişlik: mm Tava Yüksekliği: mm Sifon Yüksekliği: 95 mm Toplam Yükseklik: 180/220 mm Boy: Model tercihi ile belirlenecektir. (915 mm mm) Çıkış: Çıkış Ölçüsü Tablosundan belirlenecektir. (DN50 / DN70, PVC & PİK) Üst Izgara Tipi: Standart üründe üst ızgara Petek Tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde Simetrik veya Asimetrik üst ızgara seçenekleri mevcuttur / / MODEL KAC-29 KAC-211 KAC-213 KAC-216 KAC-218 KAC-220 KAC-222 KAC-225 KAC SİMETRİK OVAL DİĞER ÜST IZGARA SEÇENEKLERİ. ASİMETRİK OVAL ÇIKIŞ ÖLCÜSÜ DN50 PVC 50 DN58 PİK 58 DN70 PVC 75 DN70 PİK 78 DN75 PİK 83

9 GENEL ÖZELLİKLER 1. Tesisat borusunun dikey döşendiği zeminlerde kullanılması amacı ile dizayn edilmiştir. (Ara katlarda tesisatın tavandan toplandığı veya zemin katlarda bağlantı borusunun dikey uygulandığı alanlar.) UYGULAMA KESİTİ 2. Havuzu bir yönden çıkışlı ve bir yöne eğimlidir. (H:55-65 mm) 3. Toplam yüksekliği standart ölçülerde tutulmuştur. (Tava:55-65 mm, Sifon:115 mm) 4. Yükseklik ayar ve ankraj parçaları uygulanmıştır. 5. Sifon alttan çıkışlı, kaynaklı, süzgeç sacını havi ve sökülebilir sifon şapkalıdır. (Tesisata müdahale maksatlıdır.) 6. Çıkış ölçüsü DN50 veya DN70, PVC veya PİK boru alternatifleri mevcuttur. 7. Standart olarak üst ızgara petek tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde SİMETRİK veya ASİMETRİK üst ızgara seçenekleri mevcuttur. UYGULAMA ALANLARI Endüstriyel mutfaklar (Otel, Restaurant, Kafe, Bar, vb) Et & Tavuk & Balık üretim endüstrisi Süt ve süt ürünleri endüstrisi Su ve içecek endüstrisi İlaç ve kimyasal ürün endüstrisi Soğuk hava depoları ve sevkiyat alanları AVM ve spor tesislerinin ıslak alanlarında Marketlerin hazırlık ve satış alanlarında OPSİYONEL UYGULAMALAR 50 PROFİL TAKVİYESİ Üst profilin ağır yüklere mukavemetini arttırmak için üst profilin içine 10x10 mm dolu demir veya paslanmaz lama uygulanıla bilinir. İZOLASYON YAKASI Sürme izolasyon uygulanan zeminler için, izolasyon ile yer süzgeçinin ilişkilendiren yaka uygulana bilinir. İLAVE GİRİŞ BORUSU Gider ihtiyacı olan cihazları, gider tesisatına bağlamak için yer süzgeçinin sifonuna yandan giriş borusu uygulana bilinir.

10 DRENAJ KANALI, ALTTAN ÇIKIŞLI, DERİN Seri: Hafif endüstriyel (Endüstriyel mutfak serisi) Kanal Tipi: Derin Tip, Kademeli Tava, Bir Yönden Çıkışlı, Bir Yöne Eğimli, Sifonlu Genişlik: mm Tava Yüksekliği: mm Sifon Yüksekliği: 115 mm Toplam Yükseklik: 180 mm Boy: Model tercihi ile belirlenecektir. (915 mm mm) Çıkış: Çıkış Ölçüsü Tablosundan belirlenecektir. (DN50 / DN70, PVC & PİK) Üst Izgara Tipi: Standart üründe üst ızgara Petek Tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde Simetrik veya Asimetrik üst ızgara seçenekleri mevcuttur MODEL KAC-29D KAC-211D KAC-213D KAC-216D KAC-218D KAC-220D KAC-222D KAC-225D KAC-226D SİMETRİK OVAL DİĞER ÜST IZGARA SEÇENEKLERİ. ASİMETRİK OVAL ÇIKIŞ ÖLCÜSÜ DN50 PVC 50 DN58 PİK 58 DN70 PVC 75 DN70 PİK 78 DN75 PİK 83

11 GENEL ÖZELLİKLER UYGULAMA KESİTİ 1. Tesisat borusunun yatay döşendiği zeminlerde kullanılması amacı ile dizayn edilmiştir. (Ara katlarda tesisatın tavandan toplandığı veya zemin katlarda bağlantı borusunun yatay uygulandığı alanlar.) 2. Havuzu bir yönden çıkışlı ve bir yöne eğimlidir. (H:55-65 mm) 3. Toplam yüksekliği standart ölçülerde tutulmuştur. (Tava:55-65 mm, Sifon:115 mm) 4. Yükseklik ayar ve ankraj parçaları uygulanmıştır. 5. Sifon yatay çıkışlı, kaynaklı, süzgeç sacını havi ve paslanmaz bakım kapaklıdır. 6. Çıkış ölçüsü DN50 veya DN70, PVC veya PİK boru alternatifleri mevcuttur. 7. Standart olarak üst ızgara petek tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde SİMETRİK veya ASİMETRİK üst ızgara seçenekleri mevcuttur. UYGULAMA ALANLARI Endüstriyel mutfaklar (Otel, Restaurant, Kafe, Bar, vb) Et & Tavuk & Balık üretim endüstrisi Süt ve süt ürünleri endüstrisi Su ve içecek endüstrisi İlaç ve kimyasal ürün endüstrisi Soğuk hava depoları ve sevkiyat alanları AVM ve spor tesislerinin ıslak alanlarında Marketlerin hazırlık ve satış alanlarında OPSİYONEL UYGULAMALAR 50 PROFİL TAKVİYESİ Üst profilin ağır yüklere mukavemetini arttırmak için üst profilin içine 10x10 mm dolu demir veya paslanmaz lama uygulanıla bilinir. İZOLASYON YAKASI Sürme izolasyon uygulanan zeminler için, izolasyon ile yer süzgeçinin ilişkilendiren yaka uygulana bilinir. İLAVE GİRİŞ BORUSU Gider ihtiyacı olan cihazları, gider tesisatına bağlamak için yer süzgeçinin sifonuna yandan giriş borusu uygulana bilinir.

12 DRENAJ KANALI, YATAY ÇIKIŞLI, DERİN Seri: Hafif endüstriyel (Endüstriyel mutfak serisi) Kanal Tipi: Derin Tip, Kademeli Tava, Bir Yönden Çıkışlı, Bir Yöne Eğimli, Sifonlu Genişlik: mm Tava Yüksekliği: mm Sifon Yüksekliği: 115 mm Toplam Yükseklik: 180 mm Boy: Model tercihi ile belirlenecektir. (915 mm mm) Çıkış: Çıkış Ölçüsü Tablosundan belirlenecektir. (DN50 / DN70, PVC & PİK) Üst Izgara Tipi: Standart üründe üst ızgara Petek Tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde Simetrik veya Asimetrik üst ızgara seçenekleri mevcuttur MODEL KYC-29D KYC-211D KYC-213D KYC-216D KYC-218D KYC-220D KYC-222D KYC-225D KYC-226D SİMETRİK OVAL DİĞER ÜST IZGARA SEÇENEKLERİ. ASİMETRİK OVAL ÇIKIŞ ÖLCÜSÜ DN50 PVC 50 DN58 PİK 58 DN70 PVC 75 DN70 PİK 78 DN75 PİK 83

13 GENEL ÖZELLİKLER 1. Bitüm esaslı (MEMBRAN ve PVC) izolasyon uygulanan zeminlerde UYGULAMA KESİTİ 2. izolasyon katına inen suyun tahliye edilmesine olanak sağlar. 3. Tesisat borusunun dikey döşendiği zeminlerde kullanılması amacı ile dizayn edilmiştir. (Ara katlarda Tesisatın tavandan toplandığı veye zemin katlarda bağlantı borusunun dikey uygulandığı alanlar.) 4. Havuzu bir yönden çıkışlı ve bir yöne eğimlidir. (H: mm) 5. Toplam yükseklik standart ölçülerde tutulmuştur. (Tava: mm, Sifon:115 mm) 6. Yükseklik ayar ve ankraj parçaları uygulanmıştır. 7. Sifon alttan çıkışlı, kaynaklı, süzgeç sacını havi ve sökülebilir sifon şapkalıdır. (Tesisata müdahale maksatlıdır.) 8. Çıkış ölçüsü DN50 veya DN70, PVC veya PİK boru alternatifleri mevcuttur. 9. Standart olarak üst ızgara petek tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde SİMETRİK veya ASİMETRİK üst ızgara seçenekleri mevcuttur. UYGULAMA ALANLARI Tabliye üzerinde Bitüm (MEMBRAN ve PVC) esaslı izolasyon uygulanan zeminlerde, izolasyon katına sızan suyunda tahliyesini sağlayan süzgeçtir. Endüstriyel mutfaklar, gıda tesisleri (otel, restoran, kafe, bar) Endüstriyel çamaşırhane ve bulaşıkhane AVM, balık, et, sebze-meyve reyonları Süt işleme tesisleri İlaç üretim tesisleri OPSİYONEL UYGULAMALAR PROFİL TAKVİYESİ Üst profilin ağır yüklere mukavemetini arttırmak için üst profilin içine 10x10 mm dolu demir veya paslanmaz lama uygulanıla bilinir. İZOLASYON YAKASI Sürme izolasyon uygulanan zeminler için, izolasyon ile yer süzgeçinin ilişkilendiren yaka uygulana bilinir.

14 DRENAJ KANALI, İZOLASYONLU, ALTTAN ÇIKIŞLI, DERİN Seri: Hafif endüstriyel (Endüstriyel mutfak serisi) Kanal Tipi: Derin Tip, Kademeli Tava, İzolasyon Flanşlı, Bir Yönden Çıkışlı, Bir Yöne Eğimli, Sifonlu Genişlik: mm Tava Yüksekliği: mm Sifon Yüksekliği: 115 mm Toplam Yükseklik: 200/240 mm Boy: Model tercihi ile belirlenecektir. (915 mm mm) Çıkış: Çıkış Ölçüsü Tablosundan belirlenecektir. (DN50 / DN70, PVC & PİK) Üst Izgara Tipi: Standart üründe üst ızgara Petek Tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde Simetrik veya Asimetrik üst ızgara seçenekleri mevcuttur. 85/ / MODEL DKAC-29D DKAC-211D DKAC-213D DKAC-216D DKAC-218D DKAC-220D DKAC-222D DKAC-225D DKAC-226D SİMETRİK OVAL DİĞER ÜST IZGARA SEÇENEKLERİ. ASİMETRİK OVAL ÇIKIŞ ÖLCÜSÜ DN50 PVC 50 DN58 PİK 58 DN70 PVC 75 DN70 PİK 78 DN75 PİK 83

15 GENEL ÖZELLİKLER 1. Tesisat borusunun dikey döşendiği zeminlerde kullanılması amacı ile dizayn edilmiştir. (Ara katlarda tesisatın tavandan toplandığı veya zemin katlarda bağlantı borusunun dikey uygulandığı alanlar.) UYGULAMA KESİTİ 2. Havuzu bir yönden çıkışlı ve bir yöne eğimlidir. (H:40-50 mm) 3. Toplam yüksekliği minimum ölçülerde tutulmuştur. (Tava:40-50 mm, Sifon:95 mm) 4. Yükseklik ayar ve ankraj parçaları uygulanmıştır. 5. Sifon alttan çıkışlı, kaynaklı, süzgeç sacını havi ve sökülebilir sifon şapkalıdır. (Tesisata müdahale maksatlıdır.) 6. Çıkış ölçüsü DN50 veya DN70, PVC veya PİK boru alternatifleri mevcuttur. 7. Standart olarak üst ızgara petek tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde SİMETRİK veya ASİMETRİK üst ızgara seçenekleri mevcuttur. UYGULAMA ALANLARI Endüstriyel mutfaklar (Otel, Restaurant, Kafe, Bar, vb) Et & Tavuk & Balık üretim endüstrisi Süt ve süt ürünleri endüstrisi Su ve içecek endüstrisi İlaç ve kimyasal ürün endüstrisi Soğuk hava depoları ve sevkiyat alanları AVM ve spor tesislerinin ıslak alanlarında Marketlerin hazırlık ve satış alanlarında OPSİYONEL UYGULAMALAR 50 PROFİL TAKVİYESİ Üst profilin ağır yüklere mukavemetini arttırmak için üst profilin içine 14x14 mm dolu demir veya paslanmaz lama uygulanıla bilinir. İZOLASYON YAKASI Sürme izolasyon uygulanan zeminler için, izolasyon ile yer süzgeçinin ilişkilendiren yaka uygulana bilinir. İLAVE GİRİŞ BORUSU Gider ihtiyacı olan cihazları, gider tesisatına bağlamak için yer süzgeçinin sifonuna yandan giriş borusu uygulana bilinir.

16 DRENAJ KANALI, ALTTAN ÇIKIŞLI Seri: Hafif endüstriyel (Endüstriyel mutfak serisi) Kanal Tipi: Kademeli Tava, Bir Yönden Çıkışlı, Bir Yöne Eğimli, Sifonlu Genişlik: mm Tava Yüksekliği: mm Sifon Yüksekliği: 95 mm Toplam Yükseklik: 145 mm Boy: Model tercihi ile belirlenecektir. (921 mm mm) Çıkış: Çıkış Ölçüsü Tablosundan belirlenecektir. (DN50 / DN70, PVC & PİK) Üst Izgara Tipi: Standart üründe üst ızgara Petek Tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde Simetrik veya Asimetrik üst ızgara seçenekleri mevcuttur MODEL KAC-39 KAC-311 KAC-313 KAC-316 KAC-318 KAC-320 KAC-322 KAC-325 KAC SİMETRİK OVAL DİĞER ÜST IZGARA SEÇENEKLERİ. ASİMETRİK OVAL ÇIKIŞ ÖLÇÜSÜ DN50 PVC 50 DN58 PİK 58 DN70 PVC 75 DN70 PİK 78 DN75 PİK 83 DN

17 GENEL ÖZELLİKLER UYGULAMA KESİTİ 1. Tesisat borusunun yatay döşendiği zeminlerde kullanılması amacı ile dizayn edilmiştir. (Ara katlarda tesisatın tavandan toplandığı veya zemin katlarda bağlantı borusunun yatay uygulandığı alanlar.) 2. Havuzu bir yönden çıkışlı ve bir yöne eğimlidir. (H:40-50 mm) 3. Toplam yüksekliği minimum ölçülerde tutulmuştur. (Tava:40-50 mm, Sifon:95 mm) 4. Yükseklik ayar ve ankraj parçaları uygulanmıştır. 5. Sifon yatay çıkışlı, kaynaklı, süzgeç sacını havi ve paslanmaz bakım kapaklıdır. 6. Çıkış ölçüsü DN50 veya DN70, PVC veya PİK boru alternatifleri mevcuttur. 7. Standart olarak üst ızgara petek tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde SİMETRİK veya ASİMETRİK üst ızgara seçenekleri mevcuttur. UYGULAMA ALANLARI Endüstriyel mutfaklar (Otel, Restaurant, Kafe, Bar, vb) Et & Tavuk & Balık üretim endüstrisi Süt ve süt ürünleri endüstrisi Su ve içecek endüstrisi İlaç ve kimyasal ürün endüstrisi Soğuk hava depoları ve sevkiyat alanları AVM ve spor tesislerinin ıslak alanlarında Marketlerin hazırlık ve satış alanlarında OPSİYONEL UYGULAMALAR 50 PROFİL TAKVİYESİ Üst profilin ağır yüklere mukavemetini arttırmak için üst profilin içine 14x14 mm dolu demir veya paslanmaz lama uygulanıla bilinir. İZOLASYON YAKASI Sürme izolasyon uygulanan zeminler için, izolasyon ile yer süzgeçinin ilişkilendiren yaka uygulana bilinir. İLAVE GİRİŞ BORUSU Gider ihtiyacı olan cihazları, gider tesisatına bağlamak için yer süzgeçinin sifonuna yandan giriş borusu uygulana bilinir.

18 DRENAJ KANALI, YATAY ÇIKIŞLI Seri: Hafif endüstriyel (Endüstriyel mutfak serisi) Kanal Tipi: Kademeli Tava, Bir Yönden Çıkışlı, Bir Yöne Eğimli, Sifonlu Genişlik: mm Tava Yüksekliği: mm Sifon Yüksekliği: 95 mm Toplam Yükseklik: 145 mm Boy: Model tercihi ile belirlenecektir. (915 mm mm) Çıkış: Çıkış Ölçüsü Tablosundan belirlenecektir. (DN50 / DN70, PVC & PİK) Üst Izgara Tipi: Standart üründe üst ızgara Petek Tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde Simetrik veya Asimetrik üst ızgara seçenekleri mevcuttur MODEL KYC-39 KYC-311 KYC-313 KYC-316 KYC-318 KYC-320 KYC-322 KYC-325 KYC SİMETRİK OVAL DİĞER ÜST IZGARA SEÇENEKLERİ. ASİMETRİK OVAL ÇIKIŞ ÖLÇÜSÜ DN50 PVC 50 DN58 PİK 58 DN70 PVC 75 DN70 PİK 78 DN75 PİK 83 DN

19 GENEL ÖZELLİKLER 1. Bitüm esaslı (MEMBRAN ve PVC) izolasyon uygulanan zeminlerde UYGULAMA KESİTİ 2. izolasyon katına inen suyun tahliye edilmesine olanak sağlar. 3. Tesisat borusunun dikey döşendiği zeminlerde kullanılması amacı ile dizayn edilmiştir. (Ara katlarda Tesisatın tavandan toplandığı veye zemin katlarda bağlantı borusunun dikey uygulandığı alanlar.) 4. Havuzu bir yönden çıkışlı ve bir yöne eğimlidir. (H: mm) 5. Toplam yükseklik minimum ölçülerde tutulmuştur. (Tava: mm, Sifon:95 mm) 6. Yükseklik ayar ve ankraj parçaları uygulanmıştır. 7. Sifon alttan çıkışlı, kaynaklı, süzgeç sacını havi ve sökülebilir sifon şapkalıdır. (Tesisata müdahale maksatlıdır.) 8. Çıkış ölçüsü DN50 veya DN70, PVC veya PİK boru alternatifleri mevcuttur. 9. Standart olarak üst ızgara petek tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde SİMETRİK veya ASİMETRİK üst ızgara seçenekleri mevcuttur. UYGULAMA ALANLARI Tabliye üzerinde Bitüm (MEMBRAN ve PVC) esaslı izolasyon uygulanan zeminlerde, izolasyon katına sızan suyunda tahliyesini sağlayan süzgeçtir. Endüstriyel mutfaklar, gıda tesisleri (otel, restoran, kafe, bar) Endüstriyel çamaşırhane ve bulaşıkhane AVM, balık, et, sebze-meyve reyonları Süt işleme tesisleri İlaç üretim tesisleri OPSİYONEL UYGULAMALAR PROFİL TAKVİYESİ Üst profilin ağır yüklere mukavemetini arttırmak için üst profilin içine 14x14 mm dolu demir veya paslanmaz lama uygulanıla bilinir. İZOLASYON YAKASI Sürme izolasyon uygulanan zeminler için, izolasyon ile yer süzgeçinin ilişkilendiren yaka uygulana bilinir.

20 DRENAJ KANALI, İZOLASYONLU, ALTTAN ÇIKIŞLI Seri: Hafif endüstriyel (Endüstriyel mutfak serisi) Kanal Tipi: Kademeli Tava, İzolasyon Flanşlı, Bir Yönden Çıkışlı, Bir Yöne Eğimli, Sifonlu Genişlik: mm Tava Yüksekliği: mm Sifon Yüksekliği: 95 mm Toplam Yükseklik: 165/205 mm Boy: Model tercihi ile belirlenecektir. (921 mm mm) Çıkış: Çıkış Ölçüsü Tablosundan belirlenecektir. (DN50 / DN70, PVC & PİK) Üst Izgara Tipi: Standart üründe üst ızgara Petek Tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde Simetrik veya Asimetrik üst ızgara seçenekleri mevcuttur / / MODEL DKAC-39 DKAC-311 DKAC-313 DKAC-316 DKAC-318 DKAC-320 DKAC-322 DKAC-325 DKAC SİMETRİK OVAL DİĞER ÜST IZGARA SEÇENEKLERİ. ASİMETRİK OVAL ÇIKIŞ ÖLÇÜSÜ DN50 PVC 50 DN58 PİK 58 DN70 PVC 75 DN70 PİK 78 DN75 PİK 83 DN

21 GENEL ÖZELLİKLER 1. Bitüm esaslı (MEMBRAN ve PVC) izolasyon uygulanan zeminlerde UYGULAMA KESİTİ 2. izolasyon katına inen suyun tahliye edilmesine olanak sağlar. 3. Tesisat borusunun yatay döşendiği zeminlerde kullanılması amacı ile dizayn edilmiştir. (Ara katlarda Tesisatın tavandan toplandığı veye zemin katlarda bağlantı borusunun yatay uygulandığı alanlar.) 4. Havuzu bir yönden çıkışlı ve bir yöne eğimlidir. (H: mm) 5. Toplam yükseklik minimum ölçülerde tutulmuştur. (Tava: mm, Sifon:95 mm) 6. Yükseklik ayar ve ankraj parçaları uygulanmıştır. 7. Sifon alttan çıkışlı, kaynaklı, süzgeç sacını havi ve paslanmaz bakım kapaklı. 8. Çıkış ölçüsü DN50 veya DN70, PVC veya PİK boru alternatifleri mevcuttur. 9. Standart olarak üst ızgara petek tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde SİMETRİK veya ASİMETRİK üst ızgara seçenekleri mevcuttur. UYGULAMA ALANLARI Tabliye üzerinde Bitüm (MEMBRAN ve PVC) esaslı izolasyon uygulanan zeminlerde, izolasyon katına sızan suyunda tahliyesini sağlayan süzgeçtir. Endüstriyel mutfaklar, gıda tesisleri (otel, restoran, kafe, bar) Endüstriyel çamaşırhane ve bulaşıkhane AVM, balık, et, sebze-meyve reyonları Süt işleme tesisleri İlaç üretim tesisleri OPSİYONEL UYGULAMALAR PROFİL TAKVİYESİ Üst profilin ağır yüklere mukavemetini arttırmak için üst profilin içine 14x14 mm dolu demir veya paslanmaz lama uygulanıla bilinir. İZOLASYON YAKASI Sürme izolasyon uygulanan zeminler için, izolasyon ile yer süzgeçinin ilişkilendiren yaka uygulana bilinir.

22 DRENAJ KANALI, İZOLASYONLU, YATAY ÇIKIŞLI Seri: Hafif endüstriyel (Endüstriyel mutfak serisi) Kanal Tipi: Kademeli Tava, İzolasyon Flanşlı, Bir Yönden Çıkışlı, Bir Yöne Eğimli, Sifonlu Genişlik: mm Tava Yüksekliği: mm Sifon Yüksekliği: 95 mm Toplam Yükseklik: 155/175 mm Boy: Model tercihi ile belirlenecektir. (921 mm mm) Çıkış: Çıkış Ölçüsü Tablosundan belirlenecektir. (DN50 / DN70, PVC & PİK) Üst Izgara Tipi: Standart üründe üst ızgara Petek Tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde Simetrik veya Asimetrik üst ızgara seçenekleri mevcuttur /80 60/ MODEL DKYC-39 DKYC-311 DKYC-313 DKYC-316 DKYC-318 DKYC-320 DKYC-322 DKYC-325 DKYC SİMETRİK OVAL DİĞER ÜST IZGARA SEÇENEKLERİ. ASİMETRİK OVAL ÇIKIŞ ÖLÇÜSÜ DN50 PVC 50 DN58 PİK 58 DN70 PVC 75 DN70 PİK 78 DN75 PİK 83 DN

23 GENEL ÖZELLİKLER 1. Tesisat borusunun dikey döşendiği zeminlerde kullanılması amacı ile dizayn edilmiştir. (Ara katlarda tesisatın tavandan toplandığı veya zemin katlarda bağlantı borusunun dikey uygulandığı alanlar.) UYGULAMA KESİTİ 2. Havuzu bir yönden çıkışlı ve bir yöne eğimlidir. (H:50-70 mm) 3. Toplam yüksekliği standart ölçülerde tutulmuştur. (Tava:50-70 mm, Sifon:145 mm) 4. Yükseklik ayar ve ankraj parçaları uygulanmıştır. 5. Sifon alttan çıkışlı, kaynaklı, süzgeç sacını havi ve sökülebilir sifon şapkalıdır. (Tesisata müdahale maksatlıdır.) 6. Çıkış ölçüsü DN50 veya DN70, PVC veya PİK boru alternatifleri mevcuttur. 7. Standart olarak üst ızgara petek tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde SİMETRİK veya ASİMETRİK üst ızgara seçenekleri mevcuttur. UYGULAMA ALANLARI Endüstriyel mutfaklar (Otel, Restaurant, Kafe, Bar, vb) Et & Tavuk & Balık üretim endüstrisi Süt ve süt ürünleri endüstrisi Su ve içecek endüstrisi İlaç ve kimyasal ürün endüstrisi Soğuk hava depoları ve sevkiyat alanları AVM ve spor tesislerinin ıslak alanlarında Marketlerin hazırlık ve satış alanlarında OPSİYONEL UYGULAMALAR 50 PROFİL TAKVİYESİ Üst profilin ağır yüklere mukavemetini arttırmak için üst profilin içine 14x14 mm dolu demir veya paslanmaz lama uygulanıla bilinir. İZALASYON YAKASI Sürme izalasyon uygulanan zeminler için, izalasyon ile yer süzgeçinin ilişkilendiren yaka uygulana bilinir. İLAVE GİRİŞ BORUSU Gider ihtiyacı olan cihazları, gider tesisatına bağlamak için yer süzgeçinin sifonuna yandan giriş borusu uygulana bilinir.

24 DRENAJ KANALI, ALTTAN ÇIKIŞLI, DERİN Seri: Hafif endüstriyel (Endüstriyel mutfak serisi) Kanal Tipi: Derin Tip, Kademeli Tava, Bir Yönden Çıkışlı, Bir Yöne Eğimli, Sifonlu Genişlik: mm Tava Yüksekliği: mm Sifon Yüksekliği: 145 mm Toplam Yükseklik: 215 mm Boy: Model tercihi ile belirlenecektir. (921 mm mm) Çıkış: Çıkış Ölçüsü Tablosundan belirlenecektir. (DN50 / DN70, PVC & PİK) Üst Izgara Tipi: Standart üründe üst ızgara Petek Tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde Simetrik veya Asimetrik üst ızgara seçenekleri mevcuttur MODEL KAC-39D KAC-311D KAC-313D KAC-316D KAC-318D KAC-320D KAC-322D KAC-325D KAC-326D SİMETRİK OVAL DİĞER ÜST IZGARA SEÇENEKLERİ. ASİMETRİK OVAL ÇIKIŞ ÖLÇÜSÜ DN50 PVC 50 DN58 PİK 58 DN70 PVC 75 DN70 PİK 78 DN75 PİK 83 DN

25 GENEL ÖZELLİKLER UYGULAMA KESİTİ 1. Tesisat borusunun yatay döşendiği zeminlerde kullanılması amacı ile dizayn edilmiştir. (Ara katlarda tesisatın tavandan toplandığı veya zemin katlarda bağlantı borusunun yatay uygulandığı alanlar.) 2. Havuzu bir yönden çıkışlı ve bir yöne eğimlidir. (H:50-70 mm) 3. Toplam yüksekliği standart ölçülerde tutulmuştur. (Tava:50-70 mm, Sifon:145 mm) 4. Yükseklik ayar ve ankraj parçaları uygulanmıştır. 5. Sifon yatay çıkışlı, kaynaklı, süzgeç sacını havi ve paslanmaz bakım kapaklıdır. 6. Çıkış ölçüsü DN50 veya DN70, PVC veya PİK boru alternatifleri mevcuttur. 7. Standart olarak üst ızgara petek tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde SİMETRİK veya ASİMETRİK üst ızgara seçenekleri mevcuttur. UYGULAMA ALANLARI Endüstriyel mutfaklar (Otel, Restaurant, Kafe, Bar, vb) Et & Tavuk & Balık üretim endüstrisi Süt ve süt ürünleri endüstrisi Su ve içecek endüstrisi İlaç ve kimyasal ürün endüstrisi Soğuk hava depoları ve sevkiyat alanları AVM ve spor tesislerinin ıslak alanlarında Marketlerin hazırlık ve satış alanlarında OPSİYONEL UYGULAMALAR 50 PROFİL TAKVİYESİ Üst profilin ağır yüklere mukavemetini arttırmak için üst profilin içine 14x14 mm dolu demir veya paslanmaz lama uygulanıla bilinir. İZOLASYON YAKASI Sürme izolasyon uygulanan zeminler için, izolasyon ile yer süzgeçinin ilişkilendiren yaka uygulana bilinir. İLAVE GİRİŞ BORUSU Gider ihtiyacı olan cihazları, gider tesisatına bağlamak için yer süzgeçinin sifonuna yandan giriş borusu uygulana bilinir.

26 DRENAJ KANALI, YATAY ÇIKIŞLI, DERİN Seri: Hafif endüstriyel (Endüstriyel mutfak serisi) Kanal Tipi: Derin Tip, Kademeli Tava, Bir Yönden Çıkışlı, Bir Yöne Eğimli, Sifonlu Genişlik: mm Tava Yüksekliği: mm Sifon Yüksekliği: 145 mm Toplam Yükseklik: 215 mm Boy: Model tercihi ile belirlenecektir. (915 mm mm) Çıkış: Çıkış Ölçüsü Tablosundan belirlenecektir. (DN50 / DN70, PVC & PİK) Üst Izgara Tipi: Standart üründe üst ızgara Petek Tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde Simetrik veya Asimetrik üst ızgara seçenekleri mevcuttur MODEL KYC-39D KYC-311D KYC-313D KYC-316D KYC-318D KYC-320D KYC-322D KYC-325D KYC-326D SİMETRİK OVAL DİĞER ÜST IZGARA SEÇENEKLERİ. ASİMETRİK OVAL ÇIKIŞ ÖLÇÜSÜ DN50 PVC 50 DN58 PİK 58 DN70 PVC 75 DN70 PİK 78 DN75 PİK 83 DN

27 GENEL ÖZELLİKLER 1. Bitüm esaslı (MEMBRAN ve PVC) izolasyon uygulanan zeminlerde UYGULAMA KESİTİ 2. izolasyon katına inen suyun tahliye edilmesine olanak sağlar. 3. Tesisat borusunun dikey döşendiği zeminlerde kullanılması amacı ile dizayn edilmiştir. (Ara katlarda Tesisatın tavandan toplandığı veye zemin katlarda bağlantı borusunun dikey uygulandığı alanlar.) 4. Havuzu bir yönden çıkışlı ve bir yöne eğimlidir. (H: mm) 5. Toplam yükseklik standart ölçülerde tutulmuştur. (Tava: mm, Sifon:145 mm) 6. Yükseklik ayar ve ankraj parçaları uygulanmıştır. 7. Sifon alttan çıkışlı, kaynaklı, süzgeç sacını havi ve sökülebilir sifon şapkalıdır. (Tesisata müdahale maksatlıdır.) 8. Çıkış ölçüsü DN50 veya DN70, PVC veya PİK boru alternatifleri mevcuttur. 9. Standart olarak üst ızgara petek tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde SİMETRİK veya ASİMETRİK üst ızgara seçenekleri mevcuttur. UYGULAMA ALANLARI Tabliye üzerinde Bitüm (MEMBRAN ve PVC) esaslı izolasyon uygulanan zeminlerde, izolasyon katına sızan suyunda tahliyesini sağlayan süzgeçtir. Endüstriyel mutfaklar, gıda tesisleri (otel, restoran, kafe, bar) Endüstriyel çamaşırhane ve bulaşıkhane AVM, balık, et, sebze-meyve reyonları Süt işleme tesisleri İlaç üretim tesisleri OPSİYONEL UYGULAMALAR PROFİL TAKVİYESİ Üst profilin ağır yüklere mukavemetini arttırmak için üst profilin içine 14x14 mm dolu demir veya paslanmaz lama uygulanıla bilinir. İZOLASYON YAKASI Sürme izolasyon uygulanan zeminler için, izolasyon ile yer süzgeçinin ilişkilendiren yaka uygulana bilinir.

28 DRENAJ KANALI, İZOLASYONLU, ALTTAN ÇIKIŞLI, DERİN Seri: Hafif endüstriyel (Endüstriyel mutfak serisi) Kanal Tipi: Derin Tip, Kademeli Tava, İzolasyon Flanşlı, Bir Yönden Çıkışlı, Bir Yöne Eğimli, Sifonlu Genişlik: mm Tava Yüksekliği: mm Sifon Yüksekliği: 145 mm Toplam Yükseklik: 235/275 mm Boy: Model tercihi ile belirlenecektir. (921 mm mm) Çıkış: Çıkış Ölçüsü Tablosundan belirlenecektir. (DN50 / DN70, PVC & PİK) Üst Izgara Tipi: Standart üründe üst ızgara Petek Tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde Simetrik veya Asimetrik üst ızgara seçenekleri mevcuttur. 90/ / MODEL DKAC-39D DKAC-311D DKAC-313D DKAC-316D DKAC-318D DKAC-320D DKAC-322D DKAC-325D DKAC-326D SİMETRİK OVAL DİĞER ÜST IZGARA SEÇENEKLERİ. ASİMETRİK OVAL ÇIKIŞ ÖLÇÜSÜ DN50 PVC 50 DN58 PİK 58 DN70 PVC 75 DN70 PİK 78 DN75 PİK 83 DN

29 GENEL ÖZELLİKLER 1. Bitüm esaslı (MEMBRAN ve PVC) izolasyon uygulanan zeminlerde UYGULAMA KESİTİ 2. izolasyon katına inen suyun tahliye edilmesine olanak sağlar. 3. Tesisat borusunun yatay döşendiği zeminlerde kullanılması amacı ile dizayn edilmiştir. (Ara katlarda Tesisatın tavandan toplandığı veye zemin katlarda bağlantı borusunun yatay uygulandığı alanlar.) 4. Havuzu bir yönden çıkışlı ve bir yöne eğimlidir. (H: mm) 5. Toplam yükseklik standart ölçülerde tutulmuştur. (Tava: mm, Sifon:145 mm) 6. Yükseklik ayar ve ankraj parçaları uygulanmıştır. 7. Sifon alttan çıkışlı, kaynaklı, süzgeç sacını havi ve paslanmaz bakım kapaklı. 8. Çıkış ölçüsü DN50 veya DN70, PVC veya PİK boru alternatifleri mevcuttur. 9. Standart olarak üst ızgara petek tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde SİMETRİK veya ASİMETRİK üst ızgara seçenekleri mevcuttur. UYGULAMA ALANLARI Tabliye üzerinde Bitüm (MEMBRAN ve PVC) esaslı izolasyon uygulanan zeminlerde, izolasyon katına sızan suyunda tahliyesini sağlayan süzgeçtir. Endüstriyel mutfaklar, gıda tesisleri (otel, restoran, kafe, bar) Endüstriyel çamaşırhane ve bulaşıkhane AVM, balık, et, sebze-meyve reyonları Süt işleme tesisleri İlaç üretim tesisleri OPSİYONEL UYGULAMALAR PROFİL TAKVİYESİ Üst profilin ağır yüklere mukavemetini arttırmak için üst profilin içine 14x14 mm dolu demir veya paslanmaz lama uygulanıla bilinir. İZOLASYON YAKASI Sürme izolasyon uygulanan zeminler için, izolasyon ile yer süzgeçinin ilişkilendiren yaka uygulana bilinir.

30 DRENAJ KANALI, İZALASYONLU, YATAY ÇIKIŞLI, DERİN Seri: Hafif endüstriyel (Endüstriyel mutfak serisi) Kanal Tipi: Derin Tip, Kademeli Tava, İzolasyon Flanşlı, Bir Yönden Çıkışlı, Bir Yöne Eğimli, Sifonlu Genişlik: mm Tava Yüksekliği: mm Sifon Yüksekliği: 145 mm Toplam Yükseklik: 235/255 mm Boy: Model tercihi ile belirlenecektir. (921 mm mm) Çıkış: Çıkış Ölçüsü Tablosundan belirlenecektir. (DN50 / DN70, PVC & PİK) Üst Izgara Tipi: Standart üründe üst ızgara Petek Tipi olarak düzenlenmiştir. Talep edilmesi halinde Simetrik veya Asimetrik üst ızgara seçenekleri mevcuttur / / MODEL DKYC-39D DKYC-311D DKYC-313D DKYC-316D DKYC-318D DKYC-320D DKYC-322D DKYC-325D DKYC-326D SİMETRİK OVAL DİĞER ÜST IZGARA SEÇENEKLERİ. ASİMETRİK OVAL ÇIKIŞ ÖLÇÜSÜ DN50 PVC 50 DN58 PİK 58 DN70 PVC 75 DN70 PİK 78 DN75 PİK 83 DN

AKÜMÜLASYON TANKI SICAK SU DEPOLAMA TANKI

AKÜMÜLASYON TANKI SICAK SU DEPOLAMA TANKI AKÜMÜLASYON TANKI SICAK SU DEPOLAMA TANKI 71AT Serisi Ürün No: 71 İSTANBUL KAZAN İmalat Makina İnşaat San. ve Tic. Ltd Şti. www.istanbulkazan.com.tr info@istanbulkazan.com.tr www.eastanbulwaterheater.com.tr

Detaylı

HL Terra - Serisi Balkon- ve Teras Süzgeçleri HL3100T(H) HL5100T(H)

HL Terra - Serisi Balkon- ve Teras Süzgeçleri HL3100T(H) HL5100T(H) HL Terra - Serisi Balkon- ve Teras Süzgeçleri HL3100T(H) HL5100T(H) Info 2/2012 Ürün açıklaması Balkon- ve Teras Süzgeçlerin yeni nesil olan Terra serisi, 83m² kadar olabilen alanların (yağmur suyu miktarı

Detaylı

Manuel bulaşık kabul tezgahı-yandan

Manuel bulaşık kabul tezgahı-yandan Electrolux bulaşık makineleri, Electrolux bulaşıkhane yardımcı ekipmanlarıyla birlikte kullanıldığında potansiyellerinin en üst noktasında performans gösterirler. Modüler yapıdaki Electrolux bulaşıkhane

Detaylı

ACO YAPI FİYAT LİSTESİ

ACO YAPI FİYAT LİSTESİ ACO YAPI FİYAT LİSTESİ 2013 3 (01.09.13 tarihinden itibaren geçerlidir) ACO PASLANMAZ ÇELİK DUŞ KANALLARI C SERİSİ Flanşlı Duş Kanalı Gövdesi (DN 50 yatay çıkışlı, koku tutuculu) Kanal Boyu cm 585 685

Detaylı

Bulaşık makinesi tahrikli kabul tezgahı

Bulaşık makinesi tahrikli kabul tezgahı Electrolux bulaşık makineleri, Electrolux bulaşıkhane yardımcı ekipmanlarıyla birlikte kullanıldığında potansiyellerinin en üst noktasında performans gösterirler. Modüler yapıdaki Electrolux bulaşıkhane

Detaylı

HL Sifonları 5/4" DN40 = DN32 = DN32 = DN40 = 280 DN32 DN32 = 350 DN40 DN40 = 350 DN32 = 90 DN40 = 95 DN40 = DN32 =

HL Sifonları 5/4 DN40 = DN32 = DN32 = DN40 = 280 DN32 DN32 = 350 DN40 DN40 = 350 DN32 = 90 DN40 = 95 DN40 = DN32 = = 80-315 = 80-315 = 350 = 350 = 280 = 285 29 = 50-250 = 50-220 HL Sifonları Lavabo = 95 = 90 EAN www.hutterer-lechner.com 9003076 + HL Lavabo Sifonları Planlama ve Uygulama için Genel Metalden üretilen

Detaylı

Otomatik bulaşık kabul tezgahları

Otomatik bulaşık kabul tezgahları Electrolux bulaşık makineleri, Electrolux bulaşıkhane yardımcı ekipmanlarıyla birlikte kullanıldığında potansiyellerinin en üst noktasında performans gösterirler. Modüler yapıdaki Electrolux bulaşıkhane

Detaylı

Elektrikli silindirik devrilir tavalar

Elektrikli silindirik devrilir tavalar Electrolux THERMETIC Line; otel, hastane, merkez mutfağı, havaalanı mutfağı gibi kurumsal mutfakların ağır iş yükleri için tasarlanmıştır. Ekipman serisi geniş seçenekler sunar; tek tek ekipmanların yanı

Detaylı

Gazlı dikdörtgen devrilir tavalar

Gazlı dikdörtgen devrilir tavalar Electrolux THERMETIC Line; otel, hastane, merkez mutfağı, havaalanı mutfağı gibi kurumsal mutfakların ağır iş yükleri için tasarlanmıştır. Ekipman serisi geniş seçenekler sunar; tek tek ekipmanların yanı

Detaylı

Gazlı dikdörtgen devrilir tavalar

Gazlı dikdörtgen devrilir tavalar Electrolux THERMETIC Line; otel, hastane, merkez mutfağı, havaalanı mutfağı gibi kurumsal mutfakların ağır iş yükleri için tasarlanmıştır. Ekipman serisi geniş seçenekler sunar; tek tek ekipmanların yanı

Detaylı

HL Sifonları 5/4" DN40 = 80-315 DN32 = 80-315 DN32 = 285 29 DN40 = 280 DN32 DN32 = 350 DN40 DN40 = 350 DN32 = 90 DN40 = 95 DN40 = 50-250 DN32 = 50-220

HL Sifonları 5/4 DN40 = 80-315 DN32 = 80-315 DN32 = 285 29 DN40 = 280 DN32 DN32 = 350 DN40 DN40 = 350 DN32 = 90 DN40 = 95 DN40 = 50-250 DN32 = 50-220 = 80-315 = 80-315 = 350 = 350 = 280 = 285 29 = 50-250 = 50-220 HL Sifonları Lavabo = 95 = 90 EAN www.hutterer-lechner.com 9003076 + HL Lavabo Sifonları Planlama ve Uygulama için Genel Metalden üretilen

Detaylı

DAVLUMBAZLAR YER IZGARALARI YAĞ TUTUCULAR

DAVLUMBAZLAR YER IZGARALARI YAĞ TUTUCULAR DAVLUMBAZLAR YER IZGARALARI YAĞ TUTUCULAR DAVLUMBAZLAR Tamamı 1.0. Kalınlığında AISI304 kalite 18/8 Cr.Ni paslanmaz çelik saçtan üretilmiştir. Davlumbazın tavana montajı çelik dubellerle ve üzeri plastik

Detaylı

Bardak Yıkama Makinesi WT1

Bardak Yıkama Makinesi WT1 Electrolux Bulaşık Yıkama serisi, bulaşık yıkama işleminde verimlilik, ekonomi ve ergonomi konusunda hayal edilebilir en yüksek taleplere sahip müşteriler için üretilmektedir. Ürün yelpazesi bardak yıkama,

Detaylı

Manuel bulaşık kabul tezgahı-önden

Manuel bulaşık kabul tezgahı-önden Electrolux bulaşık makineleri, Electrolux bulaşıkhane yardımcı ekipmanlarıyla birlikte kullanıldığında potansiyellerinin en üst noktasında performans gösterirler. Modüler yapıdaki Electrolux bulaşıkhane

Detaylı

Uzun merdaneli konveyör

Uzun merdaneli konveyör Electrolux bulaşık makineleri, Electrolux bulaşıkhane yardımcı ekipmanlarıyla birlikte kullanıldığında potansiyellerinin en üst noktasında performans gösterirler. Modüler yapıdaki Electrolux bulaşıkhane

Detaylı

Kısa merdaneli konveyör

Kısa merdaneli konveyör Electrolux bulaşık makineleri, bulaşıkhane yardımcı ekipmanlarımızla birlikte kullanıldığında potansiyellerinin en üst noktasında performans gösterirler. Modüler yapıdaki Electrolux bulaşıkhane yardımcı

Detaylı

Panomod Güvenlikli İskele Sistemi

Panomod Güvenlikli İskele Sistemi Panomod Güvenlikli İskele Sistemi Panomod Güvenlikli İskele Sistemi TS EN 12810-1, TS EN 12810-2, TS EN 12811-1 ve TS EN 12811-2 standartlarına göre dizayn edilmiş ve üretilmiştir. İskele sistemi TSE Belgesine

Detaylı

Viega Genel Kataloğu 2015

Viega Genel Kataloğu 2015 Viega Genel Kataloğu 2015 Viega Gömme Rezervuar Sistemleri - Gömme Rezervuarlar - Kumanda Kapakları - Aksesuarlar s.3 Viega Pisuvar Yıkama Sistemleri - Pisuvar Yıkama Sistemi Montaj Elemanları - Fotoselli

Detaylı

Seramik / Banyo. Küvet Kenar Profilleri 02. Küvet Kenar Profilleri Tezgah süpürgelikleri. Küvet - Lavabo Kenar Bantları 04. PVC Fayans Profilleri 05

Seramik / Banyo. Küvet Kenar Profilleri 02. Küvet Kenar Profilleri Tezgah süpürgelikleri. Küvet - Lavabo Kenar Bantları 04. PVC Fayans Profilleri 05 Küvet Kenar Profilleri 02 Küvet Kenar Profilleri Tezgah süpürgelikleri 03 Küvet - Lavabo Kenar Bantları 04 PVC Fayans Profilleri 05 Fayans Profilleri 06 Fayans Profilleri 07 Bitim Profilleri Tesisat Süzgeçleri

Detaylı

Temiz çözüm. Hemzemin duşlar için çözümler

Temiz çözüm. Hemzemin duşlar için çözümler Temiz çözüm. Hemzemin duşlar için çözümler Hemzemin duşlar gelişiyor. Her geçen gün, duş alanlarında açık tasarımlar tercih eden müşteri sayısı artıyor. Bizim sistemimiz hemzemin duşlar için tüm kişisel

Detaylı

Beklentilerin çok ötesinde bir banyo deneyimi... CeraWall. Hemzemin duşlar için duvardan drenaj sistemi

Beklentilerin çok ötesinde bir banyo deneyimi... CeraWall. Hemzemin duşlar için duvardan drenaj sistemi Beklentilerin çok ötesinde bir banyo deneyimi... CeraWall. Hemzemin duşlar için duvardan drenaj sistemi Hemzemin duş ve inovasyon CeraWall ile tüm dilekleriniz gerçek olacak Olağanüstü tasarımın farkını

Detaylı

Biz Kimiz! Misyon & Vizyon

Biz Kimiz! Misyon & Vizyon DKP SİYAH KANAL Biz Kimiz! 2004 Yılında Havalandırma sektöründe siz değerli müştelerimize hizmet vermek üzere kurulan firmamız kuruluşundan itibaren dürüst kaliteli uygun fiyat politikasını prensip edinmiş

Detaylı

Elektrikli Devrilir Tavalar

Elektrikli Devrilir Tavalar Electrolux THERMALINE otel, işyeri mutfakları, hastane, merkezi mutfaklar ve havaalanı inflight mutfaklarının ağır iş gereksinimleri için tasarlanmıştır. Ekipman serisi geniş seçenekler sunar; tek tek

Detaylı

Elektrikli dikdörtgen sabit tavalar

Elektrikli dikdörtgen sabit tavalar Electrolux THERMETIC Line; otel, hastane, merkez mutfağı, havaalanı mutfağı gibi kurumsal mutfakların ağır iş yükleri için tasarlanmıştır. Ekipman serisi geniş seçenekler sunar; tek tek ekipmanların yanı

Detaylı

Schlüter -Systems. Sınırları Olmayan Duş Kurulumlarında İnovasyon. İdeal Şekilde Birbirleriyle Uyumlu Sistem Ürünleri:

Schlüter -Systems. Sınırları Olmayan Duş Kurulumlarında İnovasyon. İdeal Şekilde Birbirleriyle Uyumlu Sistem Ürünleri: Schlüter -Systems Sınırları Olmayan Duş Kurulumlarında İnovasyon İdeal Şekilde Birbirleriyle Uyumlu Sistem Ürünleri: Schlüter -kerdi-line Hat Drenajı & Çerçeve- Izgara Seti Schlüter -kerdi-shower Dengeleme

Detaylı

Gazlı devrilir kaynatma kazanı

Gazlı devrilir kaynatma kazanı Electrolux THERMETIC Line; otel, hastane, merkez mutfağı, havaalanı mutfağı gibi kurumsal mutfakların ağır iş yükleri için tasarlanmıştır. Ekipman serisi geniş seçenekler sunar; tek tek ekipmanların yanı

Detaylı

teknik katalog www.abka.net

teknik katalog www.abka.net teknik katalog www.abka.net Mazgal ve Oluk Kullan m Alanlar Stad içi drenaj uygulamas Yeflil alan ve bahçe drenaj uygulamas Garaj ve otopark uygulamas Havuz kenar drenaj uygulamas Kas mpafla Stad Yer Sistemleri

Detaylı

IGH. Isı Geri Kazanımlı Taze Hava Cihazı

IGH. Isı Geri Kazanımlı Taze Hava Cihazı Isı Geri Kazanımlı Taze Hava Cihazı Systemair HSK Isı Geri Kazanımlı Havalandırma Sistemi kısaca IGH olarak adlandırılmaktadır. IGH, ısı enerjisini eşanjörler ve fanlar yardımı ile geri kazanarak enerji

Detaylı

ALÜMİNYUM KOMPOZİT PANELLER

ALÜMİNYUM KOMPOZİT PANELLER ALÜMİNYUM KOMPOZİT PANELLER YAPI MARKET SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Formlandırılmış alüminyum kompozit panel kaplamalarının alt taşıyıcı strüktürlerinin yardımı ile mimarinize farklı yenilikler katması, sadece formları

Detaylı

Mühendislik. www.sksmuhendislik.com.tr

Mühendislik. www.sksmuhendislik.com.tr Mühendislik 2015 HAKKIMIZDA Firmamız SKS MÜHENDİSLİK tavan sistemleri, duvar kaplama ve zemin döşeme sistemleri,izalasyon malzemeleri,alüminyum doğrama ve pvc doğrama olmak üzere 4 ana grupta 40 ayrı

Detaylı

Sinerji Mühendislik Müşavirlik İnşaat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Sinerji Mühendislik Müşavirlik İnşaat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. GENEL Yapılarda bugüne kadar yağmur suyunun drenajı ile ilgili olarak konvansiyonel sistemler kullanılmıştır. Konvansiyonel yağmur drenajı, yatay hatta %2-3 derece eğim verilmesi ile suyun hava ile yer

Detaylı

Elektrikli Çok Amaçlı Pişiriciler

Elektrikli Çok Amaçlı Pişiriciler 700XP serisi, en üst düzeyde performans, güvenilirlik, enerji tasarrufu, güvenlik standartları ve ergonomik operasyonu garantilemek üzere tasarlanmış 100'den fazla modelden oluşur. Bu kavramlar modülerlik,

Detaylı

MUTFAK VE DEPOLAMA YAPILAN BİRİMLERDE YAPILACAK ANA KONTROL FORMU (AYLIK RUTİN KONTROLLERDE KULLANILACAKTIR)

MUTFAK VE DEPOLAMA YAPILAN BİRİMLERDE YAPILACAK ANA KONTROL FORMU (AYLIK RUTİN KONTROLLERDE KULLANILACAKTIR) MUTFAK VE DEPOLAMA YAPILAN BİRİMLERDE YAPILACAK ANA KONTROL FORMU (AYLIK RUTİN KONTROLLERDE KULLANILACAKTIR) A.DEPOLAMA ALANLARI TARİH: I.SOĞUK DEPOLAMA EVET HAYIR 1- Soğuk depo ve / veya buzdolabı var.

Detaylı

Schlüter-Systems. Sınırları Olmayan Duş Kurulumlarında İnovasyon. İdeal Şekilde Birbirleriyle Uyumlu Sistem Ürünleri:

Schlüter-Systems. Sınırları Olmayan Duş Kurulumlarında İnovasyon. İdeal Şekilde Birbirleriyle Uyumlu Sistem Ürünleri: Schlüter-Systems Sınırları Olmayan Duş Kurulumlarında İnovasyon İdeal Şekilde Birbirleriyle Uyumlu Sistem Ürünleri: Schlüter -kerdi-line Hat Drenajı & Çerçeve- Izgara Seti Schlüter -kerdi-shower Dengeleme

Detaylı

IGH. Isı Geri Kazanımlı Taze Hava Cihazı

IGH. Isı Geri Kazanımlı Taze Hava Cihazı Isı Geri Kazanımlı Taze Hava Cihazı Systemair HSK Isı Geri Kazanımlı Havalandırma Sistemi kısaca IGH olarak isimlendirilmektir. IGH, ısı enerjisini eşanjörler ve fanlar yardımı ile geri kazanarak enerji

Detaylı

PASLANMAZ ÇELİK BORU DİREKLERİN İMALİNE AİT TEKNİK ŞARTNAME 1. GENEL

PASLANMAZ ÇELİK BORU DİREKLERİN İMALİNE AİT TEKNİK ŞARTNAME 1. GENEL PASLANMAZ BORU DİREKLERİN İMALİNE AİT TEKNİK ŞARTNAME 1/5 PASLANMAZ ÇELİK BORU DİREKLERİN İMALİNE AİT TEKNİK ŞARTNAME 1. GENEL 1.1 KAPSAM Aydınlatma ünitesi, projektör, kamera, pano, anten, bayrak, flama

Detaylı

Hijyenik dizayn. Küçük ve kompakt panolar HD. Terminal kutuları HD Kompakt panolar HD Aksesuarlar...172

Hijyenik dizayn. Küçük ve kompakt panolar HD. Terminal kutuları HD Kompakt panolar HD Aksesuarlar...172 Küçük ve kompakt panolar HD Terminal kutuları HD...170 Kompakt panolar HD...171...172 Rittal Katalog 34/Endüstriyel panolar 169 HD aksesuarları Sayfa 172 Sistem aksesuarları Sayfa 507 KL paslanmaz çelik

Detaylı

Gazlı otomatik makarna pişiriciler

Gazlı otomatik makarna pişiriciler Electrolux 900 Serisi modüler pişirme ekipmanları, büyük restoran ve otel mutfakları ile kurumsal catering şirketlerinin ağır iş amaçlı pişirme gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmışlardır. Bu serinin

Detaylı

6-24 DN40 54 DN HL Sifonları. Duş Tekneleri

6-24 DN40 54 DN HL Sifonları. Duş Tekneleri 54 83 6-24 193 205 110 62 HL Sifonları 53 Duş Tekneleri EAN www.hutterer-lechner.com 9003076 + HL Duş Teknesi Sifonları Planlama ve Uygulama için Genel Genel olarak HL, tüm Norm standartlarına uygun olarak

Detaylı

Gazlı düz pleytli ızgara

Gazlı düz pleytli ızgara Electrolux thermaline S90 pişirme ekipmanları; otel, restaurant ve nispeten küçük kurumsal mutfakların ağır iş amaçlı ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. S90 ürün yelpazesi, moduler ünitelerden

Detaylı

Güvenilirlik. Kalite. İnovasyon. Peštan zemin drenaj sistemleri CONFLUO

Güvenilirlik. Kalite. İnovasyon. Peštan zemin drenaj sistemleri CONFLUO Güvenilirlik. Kalite. İnovasyon. Peštan zemin drenaj sistemleri CONFLUO Peštan CONFLUO drenaj sistemi, banyo ve zemin drenajı için tasarlanmış, modüler bir drenaj sistemidir. Ürünün uygulama alanı engelsiz

Detaylı

Ürün Tanıtı Tablosu Nr. 4 / HL905 / HL905.0 gömme havalandırma şapkası. Montaj örneği

Ürün Tanıtı Tablosu Nr. 4 / HL905 / HL905.0 gömme havalandırma şapkası. Montaj örneği Ürün Tanıtı Tablosu Nr. 4 / 2013 HL de Yeni HL905 / HL905.0 gömme havalandırma şapkası HL905 HL905.0 Montaj örneği Seite 1 von 6 Avrupa standardı EN 12380, Havalandırma Şapkalarının kullanımını düzenler

Detaylı

KEŞĐF ÖZETĐ. <Ahır> : 100 Başlık süt Đnekçiliği Tesisi Kurulması. : Kars Đli Kağızman Đlçesi Değirmendere Köyü

KEŞĐF ÖZETĐ. <Ahır> : 100 Başlık süt Đnekçiliği Tesisi Kurulması. : Kars Đli Kağızman Đlçesi Değirmendere Köyü (Aşağıdaki Keşif özetine yazılan isimler, poz numaraları ve miktarlar sadece örnektir. Başvurunuza ait gerekliliklere göre teknik şartnamenizi oluşturunuz.) KEŞĐF ÖZETĐ Yatırımın Adı Yatırımın Adresi :

Detaylı

Gazlı kaynatma kazanları İndirek

Gazlı kaynatma kazanları İndirek Electrolux 900 Serisi modüler pişirme ekipmanları, büyük restoran ve otel mutfakları ile kurumsal catering şirketlerinin ağır iş amaçlı pişirme gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmışlardır. Bu serinin

Detaylı

HL Sifonları. Bulaşık ve Çamaşır Makineleri

HL Sifonları. Bulaşık ve Çamaşır Makineleri 480 160 280 235 100 100 54 193 86 214 HL Sifonları Bulaşık ve Çamaşır Makineleri EAN www.hutterer-lechner.com 9003076 + HL Makina Sifonları Ürünler Genel bakış Sifonlar Ürün HL400 HL404.1 HL4000.0/.1/.2

Detaylı

Gazlı devrilir kaynatma kazanı

Gazlı devrilir kaynatma kazanı Electrolux THERMETIC Line; otel, hastane, merkez mutfağı, havaalanı mutfağı gibi kurumsal mutfakların ağır iş yükleri için tasarlanmıştır. Ekipman serisi geniş seçenekler sunar; tek tek ekipmanların yanı

Detaylı

01.01.2016 www.kardeslertesisat.com.tr MTS 9200-20 MTS 9200-33 MTS 9200-40 MTS 9200-50 MTS 9200-60 MTS 9200-80 MTS 9600-20Ç

01.01.2016 www.kardeslertesisat.com.tr MTS 9200-20 MTS 9200-33 MTS 9200-40 MTS 9200-50 MTS 9200-60 MTS 9200-80 MTS 9600-20Ç 0.0.6 NEWLINE DUŞ IZGARALARI - KLASİK SERİSİ PASLANMAZ GÖVDELİ - 90 SERİSİ (H 6,6 ) MTS 90- MTS 90-33 MTS 90- MTS 90-50 MTS 90-60 MTS 90-80 yeni new 360O Dönerli Model İçin Alınız. Klasik Klasik Klasik

Detaylı

Dolaplı gazlı makarna pişiriciler

Dolaplı gazlı makarna pişiriciler Elco 700HP serisinde 100'ün üzerinde farklı model bulunur; bunlar en yüksek seviyede performans, güvenirlik, enerji tasarrufu, emniyet standartları ve ergonomik operasyonu garanti altına alacak şekilde

Detaylı

Konveyörlü Tip WTCS140 - elektrikli

Konveyörlü Tip WTCS140 - elektrikli Electrolux Bulaşık Yıkama Sistemleri serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama,

Detaylı

6-24 DN40 54 DN50. 62 HL Sifonları. Duş Tekneleri

6-24 DN40 54 DN50. 62 HL Sifonları. Duş Tekneleri 54 83 6-24 193 205 110 62 HL Sifonları 53 Duş Tekneleri EAN www.hutterer-lechner.com 9003076 + HL Duş Teknesi Sifonları Planlama ve Uygulama için Genel Genel olarak HL, tüm Norm standartlarına uygun olarak

Detaylı

Elektrikli dikdörtgen sabit tavalar

Elektrikli dikdörtgen sabit tavalar Electrolux THERMETIC Line; otel, hastane, merkez mutfağı, havaalanı mutfağı gibi kurumsal mutfakların ağır iş yükleri için tasarlanmıştır. Ekipman serisi geniş seçenekler sunar; tek tek ekipmanların yanı

Detaylı

Elektrikli çok amaçlı pişiriciler

Elektrikli çok amaçlı pişiriciler Elco 700HP serisinde 100'ün üzerinde farklı model bulunur; bunlar en yüksek seviyede performans, güvenirlik, enerji tasarrufu, emniyet standartları ve ergonomik operasyonu garanti altına alacak şekilde

Detaylı

TESİSAT MAHAL LİSTESİ

TESİSAT MAHAL LİSTESİ İşin Adı : 2012 YILI A.K.Ü MERKEZ KAMPÜSLERĠ VE ĠLÇELER BÜYÜK ONARIM ĠġĠ Sayfa: 1 Poz 1 071-112 2 071-112/D 3 072-601 Fayans lavabo (ekstra sınıf), 45x55 cm konsollu Yarım Ayaklı Tk + - + - - - + - - -

Detaylı

Çok amaçlı pişirme üniteleri

Çok amaçlı pişirme üniteleri Electrolux thermaline S90 pişirme ekipmanları; otel, restaurant ve nispeten küçük kurumsal mutfakların ağır iş amaçlı ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. S90 ürün yelpazesi, moduler ünitelerden

Detaylı

KOKU ÖNLEYİCİLER IZGARA MODELLERİ YÜKSEKLİK AYARLI SÜZGEÇ BAŞLIKLARI KISA SÜZGEÇ BAŞLIKLARI

KOKU ÖNLEYİCİLER IZGARA MODELLERİ YÜKSEKLİK AYARLI SÜZGEÇ BAŞLIKLARI KISA SÜZGEÇ BAŞLIKLARI TESİSAT SÜZGEÇLERİ IZGARA MODELLERİ KOKU ÖNLEYİCİLER 2073-0011099-01 100X100mm, 1mm Paslanmaz çelik ızgara 11,00 TL 100/10 2131-0214099-11 sulu ve susuz koku önleyici h=40mm 10,50 TL 10/60 2073-0011599-01

Detaylı

Akıllı buzdolapları-650/1400lt

Akıllı buzdolapları-650/1400lt Electrolux Ağır İş Amaçlı buzdolapları serisinde, pazardaki en sofistike depo tipi buzdolaplarından birini bulabilirsiniz. Bu buzdolaplarının içi-dışı AISI 304 paslanmaz çeliktir; çalışma sıcaklığı normal

Detaylı

ELEKTRİKLİ SU ISITICILARI TİCARİ TİP ELEKTRİKLİ SU ISITICISI

ELEKTRİKLİ SU ISITICILARI TİCARİ TİP ELEKTRİKLİ SU ISITICISI ELEKTRİKLİ SU ISITICILARI TİCARİ TİP ELEKTRİKLİ SU ISITICISI 53EWH Serisi Ürün No: 53 İSTANBUL KAZAN İmalat Makina İnşaat San. ve Tic. Ltd Şti. www.istanbulkazan.com.tr info@istanbulkazan.com.tr www.eastanbulwaterheater.com.tr

Detaylı

Ø 315 260 x 260 260 55-130 DN110. HL Büyük Çaplı Süzgeçler PERFEKT SERISI. Çatı Terasları, Açık Alanlar, Otoparklar vb.

Ø 315 260 x 260 260 55-130 DN110. HL Büyük Çaplı Süzgeçler PERFEKT SERISI. Çatı Terasları, Açık Alanlar, Otoparklar vb. Ø 315 260 x 260 260 55-130 HL ler Çatı Terasları, Açık Alanlar, Otoparklar vb. 62 PERFEKT SERISI EAN www.hutterer-lechner.com 9003076 + HL ler PERFEKT SERISI Planlama ve Uygulama için Genel Büyük çapıda

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME ÇOCUK OYUN GRUBU

TEKNİK ŞARTNAME ÇOCUK OYUN GRUBU TEKNİK ŞARTNAME ÇOCUK OYUN GRUBU OYUN GRUBU ELEMANLARI: kule 1 ad helezon kaydırak platformu 1 ad 7 basamaklı merdiven 1 ad çatı 1 ad 150 cm helezon kaydırak 1 ad 150 cm düz kaydırak 1 ad platform korkuluğu

Detaylı

EPOKSİ VE POLİÜRETAN SİSTEMLER METYX TELATEKS MANİSA O.S.B. FABRİKASI ELEKTRİK TRAFO BİNASININ DURATEK ÜRÜNLERİ İLE YENİLENMESİ

EPOKSİ VE POLİÜRETAN SİSTEMLER METYX TELATEKS MANİSA O.S.B. FABRİKASI ELEKTRİK TRAFO BİNASININ DURATEK ÜRÜNLERİ İLE YENİLENMESİ METYX TELATEKS MANİSA O.S.B. FABRİKASI ELEKTRİK TRAFO BİNASININ DURATEK ÜRÜNLERİ İLE YENİLENMESİ YAPILAN İŞLER Bina Dış Cephe Gerekli Yüzey Hazırlıklarının ve Gerekli Tamiratların Yapılması Dış Cephenin

Detaylı

Elektrikli Çok Amaçlı Pişiriciler

Elektrikli Çok Amaçlı Pişiriciler 700XP serisi, en üst düzeyde performans, güvenilirlik, enerji tasarrufu, güvenlik standartları ve ergonomik operasyonu garantilemek üzere tasarlanmış 100'den fazla modelden oluşur. Bu kavramlar modülerlik,

Detaylı

Konveyörlü Tip WTCS250 - elektrikli

Konveyörlü Tip WTCS250 - elektrikli Electrolux Bulaşık Yıkama Sistemleri serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama,

Detaylı

GENEL ÖZELLİKLER ÜRÜN TANITIMI KULLANIM ALANLARI BOYUTLAR BOYUTLAR_ÇİZİM

GENEL ÖZELLİKLER ÜRÜN TANITIMI KULLANIM ALANLARI BOYUTLAR BOYUTLAR_ÇİZİM DTB-MP SERİSİ MARINE BOYLER GENEL ÖZELLİKLER ÜRÜN TANITIMI KULLANIM ALANLARI BOYUTLAR BOYUTLAR_ÇİZİM GENEL ÖZELLİKLER Farklı Montaj seçenekleri: 30 50 80 100 litre kapasite (30 80) C skalalı ayarlanabilir

Detaylı

Konveyörlü Tip WTCS90 - elektrikli

Konveyörlü Tip WTCS90 - elektrikli Electrolux Bulaşık Yıkama Sistemleri serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama,

Detaylı

JET FANLAR [PAF-J SERİSİ ÜRÜN KATALOĞU] Havalandırma Lüks Değil!

JET FANLAR [PAF-J SERİSİ ÜRÜN KATALOĞU] Havalandırma Lüks Değil! Havalandırma Lüks Değil! Her geçen gün katlanarak artan şehir yaşamı bazı ihtiyaçları da beraberinde getirmiştir. Fert başına gittikçe daralan yaşam alanları insanları iç içe yaşamaya zorlamaktadır. Hem

Detaylı

Küresel Vanalarda Küresel Kalite!

Küresel Vanalarda Küresel Kalite! Küresel VanaLAR Küresel Vanalarda Küresel Kalite! CaCO3 (Kalsit) ilavesiz saf hammaddeden üretilmiş, güneş ışınlarına karşı UV koruyucu toz ilaveli, U-PVC, C-PVC, ŞEFFAF-PVC, PP-H VE PVDF malzeme seçeneklerinde,

Detaylı

Bardak yıkama makinesi WT2

Bardak yıkama makinesi WT2 Electrolux Bulaşık Yıkama serisi, bulaşık yıkama işleminde verimlilik, ekonomi ve ergonomi konusunda hayal edilebilir en yüksek taleplere sahip müşteriler için üretilmektedir. Ürün yelpazesi bardak yıkama,

Detaylı

Gazlı Çok Amaçlı Pişiriciler

Gazlı Çok Amaçlı Pişiriciler 700XP serisi, en üst düzeyde performans, güvenilirlik, enerji tasarrufu, güvenlik standartları ve ergonomik operasyonu garantilemek üzere tasarlanmış 100'den fazla modelden oluşur. Bu kavramlar modülerlik,

Detaylı

Radyal. RKD Serisi Motor Hava Akımı Dışında Prizmatik Kanal Tipi Fanlar 120 ºC. Fan Gövde Yapısı. Hava Akış Yönü R K D S 80 B 4 T ST 40

Radyal. RKD Serisi Motor Hava Akımı Dışında Prizmatik Kanal Tipi Fanlar 120 ºC. Fan Gövde Yapısı. Hava Akış Yönü R K D S 80 B 4 T ST 40 ENDÜSTRİYEL RADYAL FAN RKD Serisi Motor Hava Akımı Dışında Prizmatik Kanal Tipi Fanlar 12 ºC Filtreler galvaniz çelik kasa içerisindedir. Kaset tipi değiştirilebilir şekildedir. Bakım kapağı mevcuttur.

Detaylı

PÝLSA PE 100 BORULARI

PÝLSA PE 100 BORULARI PÝLSA PE BORULARI Plastik teknolojisinin hýzlý geliþimi hammadde üretiminde de önemli geliþmelerin yaþanmasýný saðlamýþtýr. PE 32, 40 ve 63 ten imal borular yüksek basýnç gerektirmeyen sistemlerde baþarý

Detaylı

Sağlam altyapının görünen yüzü

Sağlam altyapının görünen yüzü Sağlam altyapının görünen yüzü Hakkımızda Markamız statik ve sağlam olarak yapılan altyapının yerin üstünde görülecek olan kalite markası olarak 2000 li yıllarda başlayan birikimi ile Sfero Döküm ve Pik

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 2016 EC DRAIN. w w w. e c d r a i n. c o m. t r w w w. d o r u k y a l i t i m. c o m. t r

FİYAT LİSTESİ 2016 EC DRAIN. w w w. e c d r a i n. c o m. t r w w w. d o r u k y a l i t i m. c o m. t r FİYAT LİSTESİ 206 EC DRAIN w w w. e c d r a i n. c o m. t r w w w. d o r u k y a l i t i m. c o m. t r Isısuses ve yalıtım sektöründeki faaliyetlerine 2004 yılında başlayan DORUK YAPI YALITIM, genç ve

Detaylı

304-304L - 321-316 - 316L - - 309S

304-304L - 321-316 - 316L - - 309S www.ainoks.com HAKKIMIZDA Ainoks Paslanmaz, zengin iş hacmi ve profesyonel ekibi ile paslanmaz sektörüne hızlı bir giriş yaparak, çok kısa zamanda bir çok başarıya imza atmıştır. Yaptığı ithalat ve ihracatlarla

Detaylı

Dolaplı gazlı makarna pişiriciler

Dolaplı gazlı makarna pişiriciler Elco 700HP serisinde 100'ün üzerinde farklı model bulunur; bunlar en yüksek seviyede performans, güvenirlik, enerji tasarrufu, emniyet standartları ve ergonomik operasyonu garanti altına alacak şekilde

Detaylı

Kelebek Vanalarda Endüstriyel Çözümler

Kelebek Vanalarda Endüstriyel Çözümler KELEBEK VanaLAR Kelebek Vanalarda Endüstriyel Çözümler Kalınlığı ve destek noktaları artırılmış tek parçalı rijit gövdesi, daha iyi kimyasal dayanım sağlayan PP klapesi ve AISI304 paslanmaz çelik mili,

Detaylı

Elek.dikdörtgen kazanlar - Elektronik

Elek.dikdörtgen kazanlar - Elektronik Electrolux thermaline S90 pişirme ekipmanları; otel, restaurant ve nispeten küçük kurumsal mutfakların ağır iş amaçlı ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. S90 ürün yelpazesi, moduler ünitelerden

Detaylı

ISLAK HACİMLERDE (TUVALET-BANYO-KORİDOR-MUTFAK-SAUNA-HAMAM-DUŞ VB) KARO KAPLAMA ALTINA SU YALITIMI YAPILMASI

ISLAK HACİMLERDE (TUVALET-BANYO-KORİDOR-MUTFAK-SAUNA-HAMAM-DUŞ VB) KARO KAPLAMA ALTINA SU YALITIMI YAPILMASI ISLAK HACİMLERDE (TUVALET-BANYO-KORİDOR-MUTFAK-SAUNA-HAMAM-DUŞ VB) KARO KAPLAMA ALTINA SU YALITIMI YAPILMASI KONU: Islak hacimler gibi akışkan ve basınçlı suyun olmadığı mekanlarda İZOTEX markalı Su Yalıtım

Detaylı

ACCO CUBE CUBE SERİSİ YARI SERT VE YASSI BEZ HORTUMLU YANGIN DOLAPLARI

ACCO CUBE CUBE SERİSİ YARI SERT VE YASSI BEZ HORTUMLU YANGIN DOLAPLARI SERİSİ YARI SERT VE Bina içi kullanıma uygun tasarlanmış serisi yangın dolapları, hortum serme ve bağlama gibi becerilere sahip eğitimli personeli olmayan yapılar için yarı sert hortumlu ve bu becerilere

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME ÇOCUK OYUN GRUBU

TEKNİK ŞARTNAME ÇOCUK OYUN GRUBU OYUN GRUBU ELEMANLARI: kule kare platform 7 basamaklı ara merdiven 150 cm düz kaydırak 150 cm helezon kaydırak platform korkuluğu palmiye figürü çatı 2 li salıncak seti 1 tk TEKNİK ŞARTNAME ÇOCUK OYUN

Detaylı

Ø 146 DN110. HL Ürün. Havalandırma Şapkaları

Ø 146 DN110. HL Ürün. Havalandırma Şapkaları Ø 146 62 192 HL Ürün Şapkaları EAN www.hutterer-lechner.com 9003076 + HL Şapkaları Planlama ve Uygulama için Genel şapkaları drenaj sistemlerinde son derece fonksiyonel olarak çalışır ve bugün hemen hemen

Detaylı

Elektrikli basınçlı kaynatma kazanı

Elektrikli basınçlı kaynatma kazanı Electrolux THERMETIC Line; otel, hastane, merkez mutfağı, havaalanı mutfağı gibi kurumsal mutfakların ağır iş yükleri için tasarlanmıştır. Ekipman serisi geniş seçenekler sunar; tek tek ekipmanların yanı

Detaylı

Cihazlar yalnızca soğutma modunda çalışmaktadır.

Cihazlar yalnızca soğutma modunda çalışmaktadır. Cihazlar yalnızca soğutma modunda çalışmaktadır. Standart ürünlerde çevre dostu R407c soğutucu akışkan kullanılmaktadır. Su sıcaklık rejimine veya isteğe göre farklı soğutucu akışkan ile sistem oluşturulabilmektedir.

Detaylı

Tepsi konveyörü motor & dönüş ünitesi

Tepsi konveyörü motor & dönüş ünitesi Electrolux bulaşık makineleri, Electrolux bulaşıkhane yardımcı ekipmanlarıyla birlikte kullanıldığında potansiyellerinin en üst noktasında performans gösterirler. Modüler yapıdaki Electrolux bulaşıkhane

Detaylı

VIESMANN VITOSOL 100-F. Teknik Bilgi Föyü Sipariş No. ve fiyatlar: Fiyat listesine bakınız VITOSOL 100-F. Düzlemsel kollektör

VIESMANN VITOSOL 100-F. Teknik Bilgi Föyü Sipariş No. ve fiyatlar: Fiyat listesine bakınız VITOSOL 100-F. Düzlemsel kollektör VIESMANN VITOSOL 100-F Düzlemsel kollektör Teknik Bilgi Föyü Sipariş No. ve fiyatlar: Fiyat listesine bakınız Arşiv referansı: Teknik Bilgiler Klasörü, Bölüm 13 VITOSOL 100-F Tip SV1 ve SH1 Dikey veya

Detaylı

Yatay Tek Kademeli Santrifüj Norm Pompalar. EA Serisi

Yatay Tek Kademeli Santrifüj Norm Pompalar. EA Serisi Yatay Tek Kademeli Santrifüj Norm Pompalar EA Serisi ETNA Norm Pompalar Tecrübe Çevre Dostu Mühendislik ETNA Norm Pompalar (DIN EN 733) İhtiyacınızın Tam Karşılığı Pompa teknolojileri alanındaki 35 yılı

Detaylı

Yatay Tek Kademeli Santrifüj Norm Pompalar. EA Serisi

Yatay Tek Kademeli Santrifüj Norm Pompalar. EA Serisi Yatay Tek Kademeli Santrifüj Norm Pompalar EA Serisi Tecrübe Pompa teknolojileri alanındaki 35 yılı aşkın ARGE, üretim ve uygulama deneyimi, uzman satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile kaliteden ödün

Detaylı

Bardak yıkama makinesi WT2

Bardak yıkama makinesi WT2 Electrolux Bulaşık Yıkama serisi, bulaşık yıkama işleminde verimlilik, ekonomi ve ergonomi konusunda hayal edilebilir en yüksek taleplere sahip müşteriler için üretilmektedir. Ürün yelpazesi bardak yıkama,

Detaylı

Ürün serisi tanımlaması: Wilo-Helix V

Ürün serisi tanımlaması: Wilo-Helix V Ürün serisi tanımlaması: Wilo-Helix V H/m 280 240 200 Wilo-Helix V 2.. - V 52.. 50 Hz 160 120 80 40 Helix V 2.. Helix V 4.. Helix V 6.. Helix V 10.. Helix V 16.. Helix V 22.. Helix V 36.. Helix V 52..

Detaylı

CS20-6. Fonksiyon. Seçenekler. Ana fırın. Küçük fırın KUZİNE OPERA - ÇELİK ENERJİ SINIFI A (ANA FIRIN) ENERJİ SINIFI A (KÜÇÜK FIRIN)

CS20-6. Fonksiyon. Seçenekler. Ana fırın. Küçük fırın KUZİNE OPERA - ÇELİK ENERJİ SINIFI A (ANA FIRIN) ENERJİ SINIFI A (KÜÇÜK FIRIN) CS20-6 KUZİNE OPERA - ÇELİK ENERJİ SINIFI A (ANA FIRIN) ENERJİ SINIFI A (KÜÇÜK FIRIN) EAN13: 8017709108656 Cihaz Ölçüsü (y x e x d) mm: 895+55 x 1000 x 600 78 litre toplam hacim, Analog LED elektronik

Detaylı

ALFEN DEĞĐŞEBĐLĐR MEMBRANLI KAPALI GENLEŞME TANKLARI TAVSĐYE EDĐLEN BAYĐ SATIŞ FĐAT LĐSTESĐ 05/01/2009 Bu liste 01/09/2006 tarihli liste yerine gecer

ALFEN DEĞĐŞEBĐLĐR MEMBRANLI KAPALI GENLEŞME TANKLARI TAVSĐYE EDĐLEN BAYĐ SATIŞ FĐAT LĐSTESĐ 05/01/2009 Bu liste 01/09/2006 tarihli liste yerine gecer SICAK VE SOĞUK SU ĐÇĐN makina ve armatür san. a.ş. ALFEN DEĞĐŞEBĐLĐR MEMBRANLI KAPALI GENLEŞME TANKLARI TAVSĐYE EDĐLEN BAYĐ SATIŞ FĐAT LĐSTESĐ 05/0/009 Bu liste 0/09/006 tarihli liste yerine gecer TĐP

Detaylı

TESİSAT MAHAL LİSTESİ

TESİSAT MAHAL LİSTESİ İşin Adı : A.K.Ü ANTREMAN SALONU,KAPALI VE AÇIK SPOR TESĠSLERĠ ĠNġAATI ĠġĠ Sayfa: 1 1 071-103 Fayans lavabo (ekstra sınıf) 40x50 cm konsollu 2 071-112 Fayans lavabo (ekstra sınıf), 45x55 cm konsollu Yarım

Detaylı

İÇİNDEKİLER: TEK KUMANDALI ÜRÜNLER ÇİFT KUMANDALI ÜRÜNLER YAK TAMAMLAYICI ÜRÜNLER EVİYE BATARYALARI AR TAMAMLAYICI ÜRÜNLER.

İÇİNDEKİLER: TEK KUMANDALI ÜRÜNLER ÇİFT KUMANDALI ÜRÜNLER YAK TAMAMLAYICI ÜRÜNLER EVİYE BATARYALARI AR TAMAMLAYICI ÜRÜNLER. İÇİNDEKİLER: TEK KUMANDALI ÜRÜNLER AR Montana 3 AR Moni 5 AR Terra 7 ÇİFT KUMANDALI ÜRÜNLER YAK Özel Koç 39 YAK Topaç 42 YAK Mevlana 46 AR Dore 8 AR Liona 11 AR Mix Minimal 12 AR Sole 14 AR Fia 16 AR Riva

Detaylı

Konveyörlü Tip WTCS180 - elektrikli

Konveyörlü Tip WTCS180 - elektrikli Electrolux Bulaşık Yıkama Sistemleri serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama,

Detaylı

Gazlı çok amaçlı pişiriciler

Gazlı çok amaçlı pişiriciler Elco 700HP serisinde 100'ün üzerinde farklı model bulunur; bunlar en yüksek seviyede performans, güvenirlik, enerji tasarrufu, emniyet standartları ve ergonomik operasyonu garanti altına alacak şekilde

Detaylı

PLUG FANLI ASPİRATÖRLER

PLUG FANLI ASPİRATÖRLER Havalandırma Lüks Değil! Her geçen gün katlanarak artan şehir yaşamı bazı ihtiyaçları da beraberinde getirmiştir. Fert başına gittikçe daralan yaşam alanları insanları iç içe yaşamaya zorlamaktadır. Hem

Detaylı

HL Süzgeçleri. Balkon ve teras

HL Süzgeçleri. Balkon ve teras HL Süzgeçleri Balkon ve teras www.hutterer-lechner.com HL Balkon ve Teras Süzgeçleri Planlama ve Uygulama için Genel Genel olarak balkon ve teras alanlarına düşen yağmur sularının süzgeç üzerinden boşalması

Detaylı

Gazlı devrilir tavalar

Gazlı devrilir tavalar Electrolux thermaline S90 pişirme ekipmanları; otel, restaurant ve nispeten küçük kurumsal mutfakların ağır iş amaçlı ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. S90 ürün yelpazesi, moduler ünitelerden

Detaylı

Buharlı kaynatma kazanı

Buharlı kaynatma kazanı Electrolux THERMETIC Line; otel, hastane, merkez mutfağı, havaalanı mutfağı gibi kurumsal mutfakların ağır iş yükleri için tasarlanmıştır. Ekipman serisi geniş seçenekler sunar; bu yelpazede tek tek ekipmanların

Detaylı

Flanşlı teker ve ruletler

Flanşlı teker ve ruletler Flanşlı teker ve ruletler 4 we innovate mobility İçindekiler SPK BS SPK - 2 mm 0 - kg 3 7 BS-SPK - 2 mm 0 - kg SPKGSPO SPKGSPO - 2 mm 2-00 kg 8 SPKVS SPKVS - 0 mm 0-00 kg 9 DSPKGSPO DSPKGSPO - 0 mm - 700

Detaylı

MHJ HÝDROFOR Kullaným Kýlavuzu

MHJ HÝDROFOR Kullaným Kýlavuzu MHJ HÝDROFOR Kullaným Kýlavuzu Kitap Revizyon Tarihi: 160905 Kitap Baský Tarihi: 160905 Revizyon No: 3 ÝÇÝNDEKÝLER 05 06 07 08 09 11 12 13 13 14 15 16 17 18 Giriþ Genel Uyarýlar Garanti ve Servis Genel

Detaylı