SANIHYDRO SFA 5 NEDEN. Teknİk sorularınız İçİn: ÖRNEK UYGULAMALAR

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "SANIHYDRO SFA 5 NEDEN. Teknİk sorularınız İçİn: 18-19 20-21 22 ÖRNEK UYGULAMALAR"

Transkript

1

2 SANIHYDRO SFA 5 NEDEN WC ÖĞÜTÜCÜ SANIFLO SANITOP SANIPRO SANIPACK SANICOMPACT 3 SANIBEST Pro SANIALARM / BAKIM BAĞLANTI ÜNİTELERİ Sayfa POMPA SANISHOWER SANIVITE SANISPEED TAHLİYE İSTASYONU SANICUBIC SANICUBIC Classic SANICOM SANICONDENS SANICONDENS Clim mini SANICONDENS Clim pack SANICONDENS Clim deco SANICONDENS Plus SANICONDENS Best BAĞLANTI ÜNİTELERİ BAĞLANTI ÜNİTELERİ BAĞLANTI ÜNİTELERİ Sayfa 5 6 Sayfa Sayfa ÖRNEK UYGULAMALAR 9 Teknİk sorularınız İçİn:

3 SFA GRUP DÜNYA LİDERİ Sektöre su arıtma tesisleri için ekipman tasarımı ile başlayan SFA, tuvalet öğütücü tasarlayarak banyo sektöründe devrim yapmıştır. Fransa daki başarısının ardından, SFA Avrupa ve Kuzey Amerika ya da açıldı. Buna paralel olarak, SFA ilk TV reklam kampanyalarını başlatarak sektörün diğer oyuncularına fark attı. SFA, kalite sertifikasyon girişiminde Fransa daki öncü sanayi grupları ve üretim tesisleri olarak da ISO belgesine sahip olan ilk fabrikalar arasındadır. SFA Grubu, banyo ekipmanları pazarına da odaklanarak faaliyet alanlarını genişletmiştir. SFA Grubu.inci Şubesini SANIHYDRO markasıyla Türkiye de açmıştır. NASIL ÇALIŞIYOR? Sifon çekildiğinde, rezervuardaki su seviyesi yükseliyor ve öğütücü kendiliğinden devreye giriyor. 3 İnce öğütülmüş atıklar pompa tarafından tahliye ediliyor. Paslanmaz çelikten bıçaklar katı atıkları 3- saniye içinde küçük parçacıklar haline getiriyor. Entegre çek valf ile donatılmıştır. Cihaz tekrar kullanıma hazırdır. ÖĞÜTÜCÜ SİSTEM 3000 devirle çalışan bıçak, organik atıkları ve tuvalet kâğıdını parçalayıp sıvı haline getirmektedir. Ev tipi kullanım için uygundur. Saniflo, Sanitop, Sanipro, Sanipack PARÇALAYICI SİSTEM Organik atık ve tuvalet kâğıdını parçalar. Yanlışlıkla atılan bayan ped veya bezlere karşı öğütücü sisteme göre daha iyi performans sağlar. Otel, yazlık, restoran, AVM ve benzeri halka açık yerlerde yoğun kullanım için uygulanabilir. Sanibest Pro, Sanicubic, Sanicubic Classic

4 SFA YI SEÇMEK İÇİN 5NEDEN 55 yıllık tecrübe SFA grubu, başta Fransa olmak üzere, tasarımcı, üretici ve konsept icat eden kimliğiyle bütün dünyada, 55 yıldır banyo ekipmanları sektöründe faaliyet göstermektedir. Ev tipi WC öğütücü ve pompa sektöründe lider konumunda olan SFA, öncelikli yatırım alanı olarak Araştırma ve Geliştirmeyi belirlemiştir. Her yıl ARGE departmanımızda çalışan onlarca mühendislerimiz, daima montajı basitleştirerek ve en üst kaliteyi sağlayarak, bugünün ve geleceğin ürünlerini geliştirmektedir. Kalite yıl garanti ve standartlara uygunluk SFA WC öğütücü ve pompaları Fransa da üretilmektedir ve yürürlükte olan yeni Avrupa ve Uluslararası Standartları na uygundur (EN 050-3, EN 050- ve EN 050-). Üretildiği fabrika ISO 900:000 (AFAQ, Fransız Kalite Sertifikasyon Derneği tarafından verilmiştir) belgesine sahiptir. Kolay montaj 3 SFA WC öğütücü neredeyse her yerde zahmetsiz banyo kurulumu için ideal bir çözüm sağlamaktadır. SFA WC öğütücüleri ile geleneksel sıhhi tesisat yöntemleriyle imkansız olduğu düşünülen yerlerde bile, tuvalet veya banyo monte edebilirsiniz (örneğin kanalizasyon borusundan uzak veya kot farkı olan yerlerde vb.). Montajı ve kullanımı çok basittir. Standartlara uygun bir montaj sağlamak açısından, tesisat uzmanınıza başvurmanızı öneririz. Sessiz ve güvenli Önce SFA WC öğütücü ve pompaları, cihaz çalıştığında rezonans titreşimlerini absorbe eden parçalar ile donatılmıştır. Böylece yayılan sesi 0-decibel azaltmaktadır. Böylece yayılan gürültü seviyesi düşmekte ve neredeyse sifon sesinden bile ayırt edilemeyecek duruma gelmektedir. Sonra Rahatlık 5 SFA, WC öğütücü ve pompalarının satıldığı tüm ülkelerde, kendi şubeleri ve distributör ağı aracılığıyla satış sonrası hizmeti sağlanmaktadır.

5 WC ÖĞÜTÜCÜ WC ÖĞÜTÜCÜ

6 WC ÖĞÜTÜCÜ SANIFLO SaniFLO SILENCE tuvalet atıklarını öğütüp, ince borular aracılığla ana gidere aktarmaktadır. Bodrum katında, çatı katında veya WC gideri olmayan banyolarda kullanılabilir. m 00 m TAHLİYE DN 3 Bağlantı yapılabilen üniteler : Klozet Deşarj boru çapı : 3 mm Ortalama atık su sıcaklığı : 35 C Koruma sınıfı : IP Besleme voltajı ve frekans : 0-0 V, 50 Hz. Elektrik tüketimi : 00 W Boyutlar (g x d x y) : 330 x 63 x 63 mm Fabrika montajlı çek valf ile donatılmıştır. 6 Dikey ve yatay pompalama : m 00 m Yükseklik (m) EN Debi (l/dak.)

7 SANITOP WC ÖĞÜTÜCÜ 5 m SaniTOP SILENCE herhangi standart klozete monte edilebilir. İkinci giriş sayesinde lavabonuzu da bağlamanızı sağlar. 00 m GİRİŞ DN 0 TAHLİYE DN 3 Bağlantı yapılabilen üniteler : Klozet + lavabo Deşarj boru çapı : 3 mm Ortalama atık su sıcaklığı : 35 C Koruma sınıfı : IP Besleme voltajı ve frekans : 0-0 V, 50 Hz. Elektrik tüketimi : 00 W Boyutlar (g x d x y) : 330 x 63 x 63 mm Fabrika montajlı çek valf ile donatılmıştır. Dikey ve yatay pompalama : 5 m 00 m Yükseklik (m) EN Debi (l/dak.) 7

8 WC ÖĞÜTÜCÜ SANIPRO SaniPRO XR SILENCE banyonuzun bütün atık sularını (duşakabin, tuvalet, lavabo, bide) dikey yönünde 5m, yatay yönünde 00m ye kadar pompalayabilir. 5 m 00 m TAHLİYE DN GİRİŞ DN 0 GİRİŞ DN 0 63 GİRİŞ DN 0 8 Dikey ve yatay pompalama : 5 m 00 m Bağlantı yapılabilen üniteler : Klozet + lavabo + duşakabin + bide Deşarj boru çapı : 3 mm Ortalama atık su sıcaklığı : 35 C Koruma sınıfı : IP Besleme voltajı ve frekans : 0-0 V, 50 Hz. Elektrik tüketimi : 00 W Boyutlar (g x d x y) : 3 x 80 x 63 mm Fabrika montajlı çek valf ile donatılmıştır. Yükseklik (m) EN Debi (l/dak.)

9 SANIPACK WC ÖĞÜTÜCÜ Sadece 6 mm derinliğiyle, SaniPACK alçıpan içerisinde tamamen gizlenebilen tek öğütücüdür. 5 m Asma klozet için ideal bir çözümdür. 00 m 6 6 GİRİŞ DN 0 TAHLİYE DN 3 95 GİRİŞ DN 0 GİRİŞ DN 0 Bağlantı yapılabilen üniteler : Asma klozet + lavabo + duşakabin + bide Deşarj boru çapı : 3 mm Ortalama atık su sıcaklığı : 35 C Koruma sınıfı : IP Besleme voltajı ve frekans : 0-0 V, 50 Hz. Elektrik tüketimi : 00 W Boyutlar (g x d x y) : 6 x 6 x 95 mm Fabrika montajlı çek valf ile donatılmıştır. Dikey ve yatay pompalama : 5 m 00 m Yükseklik (m) EN Debi (l/dak.) 9

10 WC ÖĞÜTÜCÜ SANICOMPACT 3 Kireç önleyici Antibakteriyel kapak Seramik Amortisörlü SANICOMPACT 3 entegre öğütücü ile donatılmış bir klozettir. Kompakt olduğundan merdiven altı gibi dar yerler için uygundur. 3 m 30 m TAHLİYE DN 3 Sanicompact 3 Sessiz teknoloji Eco+ : çift kademeli sifon,8 L / 3 L 5 GİRİŞ DN 0 Lavabo monte edilebilir. YENİ 03 0 Bağlantı yapılabilen üniteler : Lavabo Deşarj boru çapı : 3 mm Ortalama atık su sıcaklığı : 35 C Koruma sınıfı : IP Besleme voltajı ve frekans : 0-0 V, 50 Hz. Elektrik tüketimi : 550 W Boyutlar (g x d x y) : 390 x 30 x 5 mm Fabrika montajlı çek valf ile donatılmıştır. Klozet kapağı dahildir. 3 Yükseklik (m) 0 Dikey ve yatay pompalama : 3 m 30 m Debi (l/dak.)

11 SANIBEST Pro WC ÖĞÜTÜCÜ 7 m SANIBEST Pro yüksek performanslı parçalayıcı sistemi ile donatılmıştır ve yoğun bir kullanım için uygundur. Otel, yazlık, restoran, bar, çamaşırhane ve benzeri halka açık yerlerde kolaylıkla uygulanabilir. 0 m 0 GİRİŞ DN TAHLİYE DN 3 67 GİRİŞ DN 0 GİRİŞ DN 0 Bağlantı yapılabilen üniteler : Klozet + lavabo + duşakabin + bide Deşarj boru çapı : 3 mm Ortalama atık su sıcaklığı : 35 C Koruma sınıfı : IP Besleme voltajı ve frekans : 0-0 V, 50 Hz. Elektrik tüketimi : 00 W Boyutlar (g x d x y) : 507 x 5 x 67 mm Fabrika montajlı çek valf ile donatılmıştır. Dikey ve yatay pompalama : 7 m 0 m Yükseklik (m) Debi (l/dak.)

12 WC ÖĞÜTÜCÜ SANIALARM GÜVENLİK, HUZUR, KONFOR ORİJİNAL BİR KONSEPT Elektrik kesintisi, bakımsız cihazın kireçlenmesi veya giderin tıkanması gibi durumlarda öğütücülerin veya pompaların içindeki su seviyesinin yükselmesine sebep olabilir. SANIALARM kullanıcıyı anında uyararak uygun olmayan kullanımı önlemektedir. SANIALARM kataloğumuzda yukarıdaki görseli bulunduran tüm ürünlerde opsiyon olarak kullanılabilir. Buzzer BAKIM Cihazı daha uzun süreli kullanabilmek amacıyla, düzenli aralıklarla kireçten arındırmanız gerekmektedir. Bu işlem kullanım sıklığına ve suyun sertliğine bağlıdır. Sık kullanım için, 3 ayda bir bakım yapınız. Daha az kullanım için, 6 ayda bir bakım yapmanız yeterlidir. Özel olarak tasarlanmış SFA kireç çözücü iç aksamlarına zarar vermeden cihazı kireçten temizlemektedir. SFA kireç çözücü yerine alternatif olarak elma sirkesi kullanılabilir. NASIL ÇALIŞIYOR? Bakım İşlemİ nasıl yapılır? SANIALARM cihazın kapağına kuruluyor. SANIALARM haznenin su seviyesi anormal bir seviyeye ulaştığında, seviye sensörü sayesinde sesli ikaz vererek devreye girmektedir. Alarm sorun çözümlene kadar veya devre dışı bırakılana kadar çalmaya devam edecektir. Tüm SANIHYDRO öğütücüler ile Sanivite ve Sanispeed pompalarına uygulanabilir. Hazneyi temizlemek için sifona basınız (pompa devreye girerek haznenin içinde kalmış olan atık suyu tahliye edecektir). Cihazın fişini prizden çekiniz. SANIALARM I KOLAYCA MONTE EDİNİZ 3 Klozetin içine litre kireç çözücü veya elma sirkesi dökünüz. adet,5 V luk pilleri ilave ediniz (piller alarm kutuyla dahil değildir) Yaklaşık 0 - saat bekletiniz. 3 Kapağının üzerinde ALARM yazısı belirtildiği noktaya 0 mm lik bir delik açın. Siyah hortumun etrafına ve deliğin içine silikon sürünüz. Hortumun ucunu kapağa temas edecek şekilde deliğe yerleştiriniz. 5 Cihazın fişini prize tekrar takınız. 5 Alarm kutusunu hortumun deliğine yerleştiriniz. 6 Kireç parçacıklarını tahliye etmek için sifona -3 kez basınız. Alarmı devreye sokmak için butonu On konumuna getiriniz.

13 POMPA POMPA

14 POMPA SANISHOWER Küçük hacmi ve düşük sıvı seviyesinde devreye girmesi sayesinde, SANISHOWER duş teknesinin altına veya lavabo dolabına monte edilebilir. m 0 m TAHLİYE DN 3 GİRİŞ DN 3/0 0mm GİRİŞ DN 0 Bağlantı yapılabilen üniteler : Lavabo, duşakabin, bide Deşarj boru çapı : 3 mm Ortalama atık su sıcaklığı : 35 C Koruma sınıfı : IP Besleme voltajı ve frekans : 0-0 V, 50 Hz. Elektrik tüketimi : 50 W Boyutlar (g x d x y) : 96 x 65 x 5 mm Fabrika montajlı çek valf ile donatılmıştır. Yükseklik (m) 5 EN Dikey ve yatay pompalama : m 0 m Debi (l/dak.)

15 SANIVITE 5 m SANIVITE SILENCE mutfak tezgahının altına gizlenerek estetik ve hijyenik bir çözüm sağlamaktadır. POMPA 50 m GİRİŞ DN 0 TAHLİYE DN 3 GİRİŞ DN Ø 8 Ø 3 GİRİŞ DN 0 Ø GİRİŞ DN 0 Bağlantı yapılabilen üniteler : bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, evye, duşakabin, banyo küveti, bide, lavabo Deşarj boru çapı : 3 mm Ortalama atık su sıcaklığı : 35 C Maks. akışkan sıcaklığı : 60 C (kısa devreler - 5 dk. maks.) Besleme voltajı ve frekans : 0-0 V, 50 Hz. Elektrik tüketimi : 00 W Boyutlar (g x d x y) : x 85 x 80 mm Fabrika montajlı çek valf ile donatılmıştır. Yükseklik (m) EN 050- Dikey ve yatay pompalama : 5 m 50 m Debi (l/dak.) 5

16 POMPA SANISPEED SANISPEED SILENCE atık suları 7 metre yüksekliğe kadar pompalayabilir. Cafe, restaurant gibi yoğun kullanımı olan yerler için uygundur. 7 m 70 m GİRİŞ DN 0 GİRİŞ DN TAHLİYE DN 3 Ø 8 Ø 3 GİRİŞ DN GİRİŞ DN 0 Ø 0 0 Bağlantı yapılabilen üniteler : Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, evye, duşakabin, banyo küveti, bide, lavabo Deşarj boru çapı : 3 mm Ortalama atık su sıcaklığı : 35 C Maks. akışkan sıcaklığı : 75 C (kısa devreler - 5 dk. maks.) Koruma sınıfı : IP Besleme voltajı ve frekans : 0-0 V, 50 Hz. Elektrik tüketimi : 00 W Boyutlar (g x d x y) : x 85 x 80 mm Fabrika montajlı çek valf ile donatılmıştır. Yükseklik (m) EN Dikey ve yatay pompalama : 7 m 70 m Debi (l/dak.)

17 TAHLİYE İSTASYONU TAHLİYE İSTASYONU

18 TAHLİYE İSTASYONU SANICUBIC MOTOR IP 67 Kablolu alarm dahil m Görsel ve sesli sinyaller üreten harici alarm modulü içerir. (5 mt.lik kablo ile beraber) 0 m Ø 00 Ø 50 Ø 50 Ø Ø 00 Ø 50 SANICUBIC çalışma prensibi Cihaz 3 adet seviye algılama çubuğu ile donatılmıştır: adedi motorun çalışmasını tetikleyen switch lere, diğeri ise alarm switch ine bağlıdır. algılama çubuğu (uzun) Normal çalışma modunda hazne içerisindeki atık sular belirli bir seviyeye ulaştığında switch i tetikleyip motorun çalışmasını sağlamaktadır. Alarm çubuğu (kısa) Anormal bir durumda atık sular haznenin üst seviyesine ulaşır ve alarm switch ini tetikler. Sesli ve görsel alarm devreye girer (cihazın üzerindeki panelin ve harici alarm modülünün kırmızı led ışığı yanar). AvantaJLAR Kablolu alarm modülü dahil Yüksek parçalama performansı Farklı çaplardaki girişleri 8 Dikey ve yatay pompalama : m 0 m

19 500W lık tek motorla donatılmış olan SANICUBIC, tuvalet, banyo, mutfak veya çamaşırhanenizden gelen atık suları tahliye edebilmektedir. Evler veya küçük işletmeler için uygundur. Bağlantı yapılabilen üniteler : Maks. 6 klozet, banyo, mutfak ve çamaşırhanenin atık sularını Giriş bağlantısı : x 0/50 mm 3 x 0/50/00/0 mm Deşarj boru çapı : 50 mm Ortalama atık su sıcaklığı : 35 C Maks. akışkan sıcaklığı : 70 C (kısa devreler - 5 dk. Maks.) Koruma sınıfı : IP 67 Hazne hacmi : 3 L Besleme voltajı ve frekans : 0-0 V, 50 Hz. Koruma sigortası : 0 A Elektrik tüketimi : 500 W Boyutlar (g x d x y) : 537 x 6 x 0 mm Net ağırlık : 6 kg Cihaz toprak hattına bağlanmalıdır. Havalık évent GİRİŞ DN 0/50 DN 00/0 TAHLİYE DN 50 HAVALIK DN 50 GİRİŞ 0/50 TAHLİYE İSTASYONU GİRİŞ DN 0/50 DN 00/0 GİRİŞ DN 0/50 DN 00/ Görsel Alarm : Vana vanne d'arrêt Yükseklik (m) Debi (m 3 /saat) daire için ( - 3 kişi arası) cihazın performans bilgileri Yaklaşık debi =,5 m 3 /saat Tahliye boru çapı 50 mm PVC boru ile dikey tahliye mesafesi PVC boru ile yatay tahliye mesafesi

20 TAHLİYE İSTASYONU SANICUBIC Classic YENİ MOTOR IP68 Harici panel ( m) m 0 m Görsel ve sesli sinyaller üreten harici alarm modulü içerir. (5 mt.lik kablo ile beraber) ø 00 ø 50 ø 00 ø 00 ø 00 ø 50 ø ø 00 ø 00 SANICUBIC Classic çalışma prensibi Cihaz 3 adet seviye algılama çubuğu ile donatılmıştır: adedi motorun çalışmasını tetikleyen switch lere, diğeri ise alarm switch ine bağlıdır. algılama çubuğu (uzun) Normal çalışma modunda hazne içerisindeki atık sular belirli bir seviyeye ulaştığında switch i tetikleyip motorun çalışmasını sağlamaktadır. Alarm çubuğu (kısa) Anormal bir durumda atık sular haznenin üst seviyesine ulaşır ve alarm switch ini tetikler. Elektronik kart her iki pompaya çalışma komudu verir. Sesli ve görsel alarm devreye girer (cihazın üzerindeki panelin ve harici alarm modülünün kırmızı led ışığı yanar). 0 Dikey ve yatay pompalama : m 0 m AvantaJLAR Kablolu alarm modülü dahil Yüksek parçalama performansı motor Farklı çaplardaki girişleri Yüksek sızdırmazlık sınıfı: IP 68 Harici panel

21 SANICUBIC Classic parçalayıcı sistem ile donatılmış bir tahliye istasyonudur. 500 W lık motoru sayesinde iş yerleri veya gideri kurtarmayan bodrum kat dairelerinde kullanılabilir. Cihaz IP68 yüksek sızdırmazlık koruma sınıfındadır. Harici paneli sayesinde bakımı kolaydır. Donmaya karşı korunmalıdır. Sarı LED power Kırmızı LED alarm Manuel çalışma motor Manuel çalışma motor Harici panel GİRİŞ ø 0/50 ø 00/0 HAVALIK ø 50 TAHLİYE ø 50 GİRİŞ ø 0/50 GİRİŞ ø 0/50 ø 00/0 GİRİŞ ø 0/50 ø 00/0 GİRİŞø 0/50 ø 00/0 TAHLİYE İSTASYONU Harici alarm modülü 56 0 Kırmızı LED alarm Sarı LED power Bağlantı yapılabilen üniteler : Maks. 6 klozet, banyo, mutfak ve çamaşırhanenin atık sularını Uygulama alanları : küçük binalar, işyerleri, halka açık yerler Maks. debi : m 3 /saat Koruma sınıfı : IP68 Harici panelin koruma sınıfı : IPX Hazne hacmi : 5 L Deşarj boru çapı : 50 mm Giriş bağlantısı : x 0 / 50 mm x 0 / 50 / 00 / 0 mm Havalık : 50 mm Besleme voltajı ve frekans : 0-0 V / 50 Hz Elektrik tüketimi : motor x 500 W Koruma sigortası : 5 A Elektrik sınıfı : I Maks. akışkan sıcaklığı : 70 C (kısa devreler - 5 dk. Maks.) Net ağırlık (aksesuarlar dahil) : 30 kg Norm : EN 050- Fabrika montajlı çek valf ile donatılmıştır Sesli ve görsel harici alarm modülü Cihaz toprak hattına bağlanmalıdır Yükseklik (m) P P + P M : motor debi performansı Debi (m 3 /saat) M+M : motor debi performansı PVC boru ile dikey tahliye mesafesi daire için ( - 6 kişi arası) cihazın performans bilgileri Yaklaşık debi = 5 m 3 /saat Tahliye boru çapı 50 mm PVC boru ile yatay tahliye mesafesi

22 TAHLİYE İSTASYONU SANICOM Yağ tutucu tavsiye edilir SANICOM pompa 90 C ye kadar sıcak suları tahliye eder. Yemekhane, kuru temizleme, restaurant, otel çamaşır haneleri, kuaförlerde veya kullanımı sık olan benzeri yerlerde kullanılabilir. 8 m 80 m 9 GİRİŞ DN 0 TAHLİYE DN 3 ø 3 GİRİŞ DN 0 33 ø ø0 mm SANICOM Çalışma prensibi Hazne içerisindeki atık sular belirli bir seviyeye ulaştığında switch i tetikleyip motorun çalışmasını sağlamaktadır. Bağlantı yapılabilen üniteler : Banyonun tüm atık suları (WC hariç), mutfak, çamaşırhane Desarj boru çapı : 3 mm Giriş bağlantısı : x DN 0 Hazne hacmi : 0 L Besleme voltajı ve frekans : 0-0V / 50 Hz Elektrik tüketimi : 750 W Koruma sigortası : 6 A Elektrik sınıfı : I Koruma sınıfı : IP Maks. akışkan sıcaklığı : 90 C (kısa devreler - 5 dk. Maks.) Net ağırlık : 0 kg Norm : EN050- Fabrika montajlı çek valf ile donatılmıştır Harici alarm bağlanabilir. AvantaJLAR Kolay Kurulum (kuyu açmayı gerektirmez) giriş Sıcak suları tahliye kapasitesi (90 C ye kadar) ø0 mm ø3 mm ø3 mm Debi performansı Yükseklik (m) Debi (m 3 /saat)

23 SANICONDENS SANICONDENS

24 SANICONDENS SANICONDENS Clim mini SANICONDENS Clim mini Klima yoğuşma sularını tahliye eden bir pompadır. Kompakt olduğundan split klimalara monte edilip asma tavana kolayca gizlenebilir. db (A) lik düşük ses seviyesiyle SANICONDENS Clim mini fark edilmeyecek kadar sessizdir. 6 m 60 m Çalışma prensibi SanicONDENS Clim mini parçadan oluşmaktadır: şamandıra ve pompa. Şamandıra içindeki yoğuşma suları belirli bir seviyeye ulaştığında pompanın çalışmasını tetikler. Pompa şamandıra da bulunan suyu emip tahliye eder. AvantaJLAR Kompakt Sessiz Güvenli (alarm sistemi ve termik koruma) Bağlantı yapılabilen üniteler : 3000 BTU ye kadar split klimalar Maks. debi : 5 L/saat Maks. emiş yüksekliği : m (şamandıra ve pompa aralığı) Maks. dikey pompalama : 6 m Besleme voltajı ve frekans : 0-0 V / 50 Hz Maks. emiş güçü : W Koruma sınıfı : IP 0 Güvenli : - Termik koruma - Alarm - Topraklama,5 m hortum, sabitleme aparatı, havalık hortumu ve besleme kablosu dahil SanicONDENS Clim mini 3000 BTU ye kadar (0 kw) split klimalara uygulanabilir. Drenaj pompası klimanıza uygunmudur? Genel anlamda drenaj pompanın tahliye etmesi gereken su hacmi her kw için L/saat arasında kabul edilir (nem oranı yüksek olan bölgelerde bu değer artabilir). Örneğin: 5 kw lık klimanın (8000 BTU) tahliye etmesi gereken yoğuşma su hacmi.5 - L/saat arasındadır. Uygun bir montaj yapılabilmesi için, basınç kayıplarını iyi tespit etmek gerekir: emiş yüksekliği, dikey ve yatay pompalama mesafeleri. Değerler aşağıdaki tabloda sunulmuştur. Emiş mesafesi (A) Dikey pompalama mesafesi (B) Yatay pompalama mesafesi (C ) , 9, 8,3 7,3 0 8,9 7,8 7,0 6, 3 7,9 7, 6,3 5,8 7,0 6,0 5,3,9 8,9 8,3 7,5 5,9 7,8 7,3 6,7 6, 3 6,9 6,7 5,7 5, 5,9 5,5,9, 7,8 7,6 6,9 6,5,5 7, 6,6 6, 5,7 3 6,5 5,7 5,,8 5,5,8, 3,9 Debi performansı L/saat (+/ 0 %) Tahliye hortumu (tedarik edilmez) iç çap 8 veya 0 mm C Pompa 0 8 B Gider borusu ø 0 ø 8 ø 5 9 Şamandıra Pompa ø 5 37 ø 7 ø 7 Yoğuşma suyu haznesi A 37 7 Şamandıra

25 SANICONDENS Clim pack SANICONDENS Clim pack montaja hazır kiti ile beraber SANICONDENS Clim mini pompası içerir. Kolay ve estetik montaj için tasarlanmıştır. 6 m 60 m 8 Çıkış Ø 8,50 Çıkış Ø 0,50 Giriş Ø min. 350 maks Çalışma prensibi ve ürün özellikleri Sanicondens Clim Pack, Sanicondens Clim mini ile aynı özelliklere sahiptir. SANICONDENS AvantaJLAR Kolay montaj (sabitleme ve bağlantı aparatları tedarik edilir) Dirsek sağ veya sol tarafında kullanılabilir. Sessiz Estetik bir çözüm Dikey ve yatay pompalama : 6 m 60 m Yükseklik (m) Debi (l./saat) 5

26 SANICONDENS SANICONDENS Clim deco SANICONDENS Clim Deco tüm duvar tipi klimalarına monte edilebilir. 6 m 60 m Kurulum çizimleri 5 57,5 5 AvantaJLAR Yüksek performans Kurulum ve bakım kolaylığı 6 Dikey ve yatay pompalama: 6 m 60 m Bağlantı yapılabilen üniteler : 3000 btu ye kadar split klimalar Maks. debi : L / saat Maks. dikey pompalama : 6 m Besleme voltajı / frekans : 0-0 V / 50 Hz Maks. emiş gücü : 6 W Koruma Sınıfı : IP Güvenli : Termik koruma Duvara sabitleme aparatı ve vida gizleme kapağı dahil. Yükseklik (m) Debi (l./saat)

27 SANICONDENS Plus SANICONDENS Plus kombilerin ve soğutma dolapların yoğuşma suyunun tahliyesini sağlayan bir pompadır. Haznesi asitlere karşı dayanıklıdır.,5 m Komple montaj kiti ile tedarik edilir. 50 m , Bağlantı yapılabilen üniteler : Yoğuşmalı kombi, soğutma dolapları ve klima Giriş bağlantısı : x DN 8 mm Deşarj boru çapı : 8 / mm Maks. debi : 3 L/saat ph min :,5 Hazne hacmi : L Besleme voltajı / frekans : 0-0 V / 50 Hz Maks. emiş gücü : 60 W Maks. amper : 0,5 A Elektrik Sınıfı : I Ses seviyesi : < 5 db(a) Maks. akışkan sıcaklığı : 80 C - S3 5 % ( dak. 30 on / 8 dah. 30 off) Net ağırlık : kg Koruma Sınıfı : IP0 Duvara sabitleme aparatı - Çek valf ile donatılmıştır. Teslimat kapsamı : giriş bağlantı adaptörü, çıkış bağlantı adaptörü (DN 50), 6 m lik tahliye hortumu, 3 adet kauçuk kapak ve m lik güç kablosu. SANICONDENS AvantaJLAR Duvara sabitleme aparatı dahil giriş Yükseklik (m) 5 3 Dikey ve yatay pompalama :,5 m 50 m Debi (l./dak) 7

28 SANICONDENS SANICONDENS Best,5 m 50 m 300, ,5 Çalışma Prensibi SANICONDENS Best yoğuşmalı kombilerin atık suların tahliyesi için tasarlanmıştır. Hazneye giren yoğuşma suları belirli bir seviyeye ulaşınca flatörü kaldırmakta ve motorun çalışmasını sağlamaktadır. Cihaz yoğuşma suların ph değerini normal koşullara çıkaran nötralizasyon sistemine sahiptir. SANICONDENS Best alarm (sesli ve/veya görsel) bağlanabilen ikinci bir flatör ile donatılmıştır. AvantaJLAR Yoğuşma suların nötralizasyon sistemi Giriş Alarm bağlantısı Bağlantı aparatları tedarik edilir 8 Dikey ve yatay pompalama :,5 m 50 m

29 ÖRNEK UYGULAMALAR EV TİPI İŞ YERLERİ AVM, CAFE, RESTAURANT ÖRNEK UYGULAMALAR

30 KİBELE KONUTLARI İSTANBUL Beşiktaş Tadilatta olan daire Ebeveyn banyo SORUN Kibele konutlarında sahibi tarafından tamamen yenilenen dairede gider olmayan bir odaya ebeveyn banyo kurulumu talep edildi. Dairenin mevcut gideri koridorun diğer tarafında bulunan banyo bölümünde. Sanipack ÇÖZÜM Sanipack ürünümüz sayesinde asma klozet, lavabo ve duşakabinin atık suları dikey 3m tahliye edildikten sonra koridorun üzerinden dairenin ana gider borusuna bağlanmıştır.,6 cm derinliğinde olan Sanipack duvara gömülerek ve borular alçıpanın içine gizlenerek kullanıcıya estetik bir çözüm sağlamıştır. VİLLA İSTANBUL Kemerburgaz SORUN ÇÖZÜM 6 villanın inşaat bitiminde, çatı katında misafirler için ekstra bir banyo kurulmasına karar verildi. Duşakabin aynı seviyede olup, gider borusundan metre uzaklıkta bulunuyordu. Sanishower Sanishower pompasını duvarın arkasına gizleyerek, duşakabinin atık sularını kolayca gidere kadar aktarıldı. Banyoda kullanılmış özel seramiğe zarar verilmeden sorun çözülebildi. Duşakabin Çatı katındaki banyo

31 DÜNYA TİCARET MERKEZİ İSTANBUL Bakırköy SORUN ÇÖZÜM Ofis te bulunan mutfak Mutfak evyesinin altına gizlenmiş Sanivite pompa Dünya Ticaret Merkezinde bulunan bir Ofis te mutfağın atık sularını metal bir haznenin içerisinde yerleştirilmiş dalgıç pompa ile atık suları gidere kadar tahliye ediliyordu. Kurulmuş sistem ciddi anlamda koku ve ses yapıyordu. Sanivite Dalgıç pompanın yerine, evyenin altına Sanivite pompa kuruldu ve hazneye gerek kalmadı. Düşük sesle çalışan ve kokuyu önleyen çek valf ile donatılmış Sanivite pompa, atık suları dikey,5 m, asma tavanından yatay 5 m pompalayarak ofis ortamı için ideal bir çözüm sağladı. ELKOLAN TEKSTİL İSTANBUL Esenler Merdiven altı tuvalet Klozetin arkasına monte edilmiş Sanitop SORUN Elkolan Tekstil firmasının yeni kiraladığı ofisin tuvaleti ara katında bulunuyordu. Mekan çok geniş olmadığı için ofisin bir katının yarısı tuvalet bölümüne ayırılmıştı ve çalışma alanı ciddi anlamda kısıtlanmıştı. Gider borusu zemin katında olduğundan atıkları dikey m yukarı doğru tahliye edilmesi gerekiyordu. Sanitop ÇÖZÜM Tuvaleti merdiven altı bodrum katına taşıyarak zemin ve üst katların tamamı çalışma alanına dönüştürüldü. Montajı basit olan Sanitop ürünü gerek tuvalet gerek lavabo atık sularını ana gidere kadar aktarılmasını sağladı.

32 TURKCELL TEKNOLOJİ CENTER İSTANBUL Kartal SORUN ÇÖZÜM Kafekol un mutfak evyesi ve bulaşık makinesinden gelen atık suları tahliye edilebilecek yakınlarda gider yoktu. Sanispeed pompa sayesinde atık sular kolayca kanalizasyona kadar aktarıldı. Kafekol tezgâh Alçıpan içine gizlenmiş Sanispeed pompa En yakın gider dikey 3 m, yatay 3 m mesafesinde bulunuyordu. Sanispeed Düşük sesle çalışan ve koku yapmayan pompa, café personeli için ideal bir çözüm oldu. MNG KARGO İSTANBUL Kurtköy SORUN MNG Kargo İstanbul / Kurtköy yeni şubesinde, bodrum katına personel için klozet ve lavabo kurulmasına ihtiyaç vardı. ÇÖZÜM Sanitop sayesinde, lavabo ve WC atıkları 3 mm çapında boru aracılığıyla, gidere bağlanabildi. Bodrum katında bulunan tuvalet Klozete monte edilmiş Sanitop Fakat kanalizasyon zemin seviyesinde bulunduğundan, atıkların yukarıya doğru tahliye edilmesi gerekiyordu. Sanitop Foseptik çukuru açıp dalgıç pompa kullanmaya gerek kalmadı ve çok pratik ve temiz bir kurulum sağlandı.

33 garaj İstanbul İSTANBUL Beyoğlu SORUN ÇÖZÜM Sahne Sahnenin arka kısmına Sanipro monte edilmiştir. Sahne nin arkasına, oyuncular için ekstra bir banyo kurulmasına ihtiyaç vardı. En yakın gider 0 metre uzaklıkta bulunuyordu. Sanipro Sanipro öğütücü ve pompa sistemi sayesinde, duş, lavabo ve WC nin atık sularını kolayca gider borusuna kadar tahliye edildi. Kurulum çok kısa sürede gerçekleşti ve işçilik maliyetinde tasarruf sağlandı. HAKMAR İSTANBUL Sultanbeyli SORUN Zemin katın tamamını ürün satışı için bırakan market sahibi personel için tuvalet Bölümünü bodrum katına kurmayı tercih etti. Fakat kanalizasyon zemin seviyesinde bulunduğundan, atıkların yukarı doğru tahliye edilmesi gerekiyordu. Bodrum katında bulunan tuvalet Klozete monte edilmiş Sanitop Sanitop ÇÖZÜM Sanitop sayesinde, lavabo ve WC atıkları 3 mm çapında boru aracılığıyla, gidere bağlanabildi. Bodrum katında gıda malzemeleri depolayan market sahibi Sanitop sayesinde fosseptik açmaya gerek kalmadan hijyen standartlarına uygun ve kolay bir montaj sağlanmış oldu.

34 KAHVE DİYARI TEKİRDAĞ Çorlu Bayan Tuvaleti Klozetin arkasına monte edilen Sanibest Pro SORUN Kahve Diyarı nın bayan ve erkek tuvaletleri yarım bodrum seviyesinde olduğundan atık suları doğal akışı ile gidere verilmesi imkansızdı. Kot farkı sorununa yanı sıra, olası atılan bez veya bayan petlerinin meydana getirdiği sık tıkanmalara karşı yüksek performanslı öğütme sistemine ihtiyaç vardı. Sanibest Pro ÇÖZÜM Sanibest Pro atıkları dikey ve yatay pompalayarak ana gidere aktarabildi. Parçalayıcı sistemi sayesinde tıkanma durumlarını ciddi anlamda önlemiş oldu. Cihazı tuvalet arkasındaki bölüme monte ederek estetik kurulum ve aynı zamanda servis müdahaleleri için kolaylık sağlanmış oldu. STARBUCKS COFFEE İSTANBUL Levent Metrocity AVM SORUN ÇÖZÜM Bulaşık makinesi ve evyenin atık suları plastik bir haznenin içerisine yerleştirilmiş dalgıç pompa aracılığıyla gidere kadar tahliye ediliyordu. Sanispeed dalgıç pompanın yerine kolayca monte edildi ve atık suların mağazanın arka tarafındaki ana gidere kadar tahliyesini sağladı. Café nin girişinde bulunan tezgah Evyenin altındaki Sanispeed. Fakat kurulmuş sistem ciddi anlamda koku ve arıza yapması mağazayı olumsuz yönde etkiliyordu. Sanispeed Koku yapmayan ve daha güvenli bir çözüm sunarak personel ve müşteri memnuniyeti sağlanmış oldu.

35 TCHIBO İSTANBUL Beyoğlu Demirören AVM SORUN ÇÖZÜM Birçok AVM de olduğu gibi, Tchibo Café de gider borusu mağazanın arka tarafında bulunmaktadır. Evye dolabının altında bulunan Sanivite pompası sayesinde, atık sular, kanalizasyona aktarıldı. Café nin girişinde bulunan tezgâh Tezgâhın altına gizlenmiş Sanivite pompa Tezgâhın arkasında bulunan bulaşık makinesi ve evyeden gelen atık suları Café nin diğer köşesindeki gider borusuna tahliye edilmesi gerekiyordu. Sanivite Dolabın içine gizleyerek, estetik bir çözüm sunulabildi. KIDz MONDO İSTANBUL Şişli Trump Towers AVM Kidz Mondo ofis bölümü Mutfak dolabına yerleştirilmiş Sanispeed. SORUN Trump Towers AVM de -3 katında yeni açılan Kidz Mondo nun ofis bölümündeki personelin mutfağa ihtiyacı vardı. Projeye sonradan ilave edildiğinden atık su tesisatı o noktaya çekilmemişti. En yakın gider yukarıda bulunduğundan, atık suları önce dikey 3m, sonrada yatay 8 m ye kadar tahliye edilmesi gerekiyordu.gerekiyordu. Sanispeed ÇÖZÜM Sanispeed pompa sayesinde mutfağın atık suları 3mm çapındaki boru aracılığıyla gidere kadar kolayca tahliye edildi. Mevcut yapıyı bozmadan, kırıp dökmeden pratik ve hijyenik bir kurulum sağlandı

36 MERKEZ EFENDİ KÖFTECİSİ İSTANBUL Zeytinburnu katındaki WC ler - katındaki depoya kurulmuş Sanicubic Classic SORUN Merkez Efendi Köftecisi nin açtığı yeni şubede mutfak ve müşteri WC leri - katına kuruldu. Gider zemin kat seviyesinde olduğundan WC lerin ve mutfağın atık sularını bir üst katına tahliye edilmesi gerekiyordu. Sanicubic Classic ÇÖZÜM WC lerin ve mutfağın atık suları tek bir DN 00 boruda birleştirilip, eğimli bir şekilde bir alt katına kurulan Sanicubic Classic tahliye istasyonuna bağlanmıştır. Yoğun kullanım için uygun olan Sanicubic Classic atık suları 6m dikey basarak gider sorununa uzun vadeli ve hijyenik bir çözüm sağlamış oldu. KİPA-EXTRA İZMİR Çiğli Kipa otopark seviyesindeki tuvaletler. Ardiyeye yerleştirilmiş Sanicubic Classic. SORUN Personelin kullandığı erkek ve bayan tuvaletleri kot seviyesinin altında kaldığı için atıkların yukarı doğru tahliye edilmesi gerekiyordu. Zeminin kırılması riskli olduğundan fosseptik açılması mümkün değildi. Sanicubic Classic ÇÖZÜM Toplam 6 WC, 6 lavabo ve pisuarın atık suları cihazın sağ ve sol girişlerine bağlanarak tek bir noktaya kadar toplanabildi. Koku yapmayan, çift pompa ve alarm sistemi ile donatılmış Sanicubic Classic atıkları dikey 3m yatay 5m basarak ana gidere kadar aktarabildi.

SANIHYDRO WC LERİNİZ ARTIK İSTEDİĞİNİZ YERDE WC ÖĞÜTÜCÜ POMPA PROFESYONEL

SANIHYDRO WC LERİNİZ ARTIK İSTEDİĞİNİZ YERDE WC ÖĞÜTÜCÜ POMPA PROFESYONEL SANIHYDRO WC LERİNİZ ARTIK İSTEDİĞİNİZ YERDE WC ÖĞÜTÜCÜ POMPA PROFESYONEL SANIHYDRO SFA 5 NEDEN 3 SANIFLO 4 SANITOP 5 SANIPRO 6 SANIPACK 7 SANICOMPACT 43 8 SANISHOWER 9 SANIVITE 10 SANISPEED 11 SANIBEST

Detaylı

SANIHYDRO SFA 5 NEDEN. Teknİk sorularınız İçİn 18-19 20-21 22 ÖRNEK UYGULAMALAR

SANIHYDRO SFA 5 NEDEN. Teknİk sorularınız İçİn 18-19 20-21 22 ÖRNEK UYGULAMALAR SANIHYDRO SFA NEDEN WC ÖĞÜTÜCÜ SANIFLO SANITOP SANIPRO SANIPACK SANICOMPACT 3 SANIBEST Pro SANIALARM / BAKIM BAĞLANTI ÜNİTELERİ Sayfa 6 7 8 9 0 POMPA SANISHOWER SANIVITE SANISPEED TAHLİYE İSTASYONU SANICUBIC

Detaylı

SANIHYDRO WC LERİNİZ ARTIK İSTEDİĞİNİZ YERDE

SANIHYDRO WC LERİNİZ ARTIK İSTEDİĞİNİZ YERDE SANIHYDRO WC LERİNİZ ARTIK İSTEDİĞİNİZ YERDE WC ÖĞÜTÜCÜ POMPA PROFESYONEL SANIHYDRO Sayfa WC Asma Klozet Lavabo Bide Duşakabin 3 SFA 5 NEDEN 4 SANİFLO 5 SANİTOP 6 SANİPRO 7 SANİPACK 8 SANİCOMPACT43 9 SANİSHOWER

Detaylı

SANIHYDRO WC LERİNİZ ARTIK İSTEDİĞİNİZ YERDE WC ÖĞÜTÜCÜ POMPA PROFESYONEL

SANIHYDRO WC LERİNİZ ARTIK İSTEDİĞİNİZ YERDE WC ÖĞÜTÜCÜ POMPA PROFESYONEL SANIHYDRO WC LERİNİZ ARTIK İSTEDİĞİNİZ YERDE WC ÖĞÜTÜCÜ POMPA PROFESYONEL SANIHYDRO İNDEKS 3 SFA 5 NEDEN 4 SANIFLO 5 SANITOP 6 SANIPRO 7 8 SANIPACK SANICOMPACT 43 9 SANISHOWER 10 11 12 13 14 15 16 19 SANIVITE

Detaylı

İNDEKS SFA SFA 5 NEDEN S. S. SORULAR MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ SANICOMPACT 43 SANICONDENS. Banyonuzu istediğiniz yere kolayca yerleştiriniz. NASIL ÇALIŞIYOR?

İNDEKS SFA SFA 5 NEDEN S. S. SORULAR MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ SANICOMPACT 43 SANICONDENS. Banyonuzu istediğiniz yere kolayca yerleştiriniz. NASIL ÇALIŞIYOR? SANIHYDRO WC leriniz artık istediğiniz yerde SANIHYDRO İNDEKS 3 SFA 5 NEDEN 4 SANIFLO 5 SANITOP 6 SANIPRO 7 8 9 10 11 12 13 14 SANIPACK SANICOMPACT 43 SANISHOWER SANIVITE SANISPEED SANICUBIC SANICONDENS

Detaylı

WC LERİNİZ ARTIK İSTEDİĞİNİZ YERDE

WC LERİNİZ ARTIK İSTEDİĞİNİZ YERDE WC LERİNİZ ARTIK İSTEDİĞİNİZ YERDE Sektöre su arıtma tesisleri için ekipman tasarımı ile başlayan SFA, tuvalet öğütücü tasarlayarak banyo sektöründe devrim yapmıştır. Fransa daki başarısının ardından,

Detaylı

Konveyörlü Tip WTM140

Konveyörlü Tip WTM140 serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama, tezgahaltı, giyotin tip, konveyörlü,

Detaylı

Ø 146 DN110. HL Ürün. Havalandırma Şapkaları

Ø 146 DN110. HL Ürün. Havalandırma Şapkaları Ø 146 62 192 HL Ürün Şapkaları EAN www.hutterer-lechner.com 9003076 + HL Şapkaları Planlama ve Uygulama için Genel şapkaları drenaj sistemlerinde son derece fonksiyonel olarak çalışır ve bugün hemen hemen

Detaylı

Kazan yıkama makinesi WT830E

Kazan yıkama makinesi WT830E Electrolux bulaşık makineleri yelpazesi etkin bir temizlik, ekonomi ve ergonomi konularında çok yüksek talepleri olan profesyoneller için üretilir. Ürün yelpazesi bardak yıkama, tezgahaltı, giyotin tip,

Detaylı

Paket Tip Isı Pompaları

Paket Tip Isı Pompaları Paket Tip Isı Pompaları Daire, villa, yazlık, ofis, mağaza gibi bireysel kullanımlar için Tesisat ekipmanları aynı gövdenin içine yerleştirilmiş Yüksek verim değerleri ile elektrik tüketimi düşük Isıtma,

Detaylı

ANKATEK YAPI MALZEMELERİ LTD. ŞTİ.

ANKATEK YAPI MALZEMELERİ LTD. ŞTİ. ANKATEK YAPI MALZEMELERİ LTD. ŞTİ. TEL:(0312)309 30 59 FAX.(0312) 309 30 69 http://www.ankatekyapi.com/altkategori.aspx?id=46 SANTRİFÜJ POMPALAR Periferikal Pompalar - SQB : Pirinç Sürtme pirinç fanlı

Detaylı

Ürün serisi tanımlaması: Wilo-Drain TM/TMW/TMR 32

Ürün serisi tanımlaması: Wilo-Drain TM/TMW/TMR 32 Ürün serisi tanımlaması: Wilo-Drain TM/TMW/TMR 32 H/m 10 Wilo-Drain TM /TMR /TMW 32 8 6 TM 32/8 4 2 TMR 32/8 TMW 32/8 TMR 32/7 0 0 2 4 6 8 10 12 14Q/m³/h Yapı türü Bodrum tahliye pompası, su soğutmalı

Detaylı

AirMidi Serisi Isı Pompaları

AirMidi Serisi Isı Pompaları AirMidi Serisi Isı Pompaları Otel, tatil köyü, okul, yurt, hastane ve iş merkezleri gibi hizmet binaları, Rezidans, ofis, AVM karışımlı plazalar, Apartman, siteler gibi toplu konut projeleri ve Daire,

Detaylı

Asansör Kliması Montaj ve Kullanım Kılavuzu

Asansör Kliması Montaj ve Kullanım Kılavuzu Tel: (224) 243 70 71 Faks: (224) 243 88 96 Asansör Kliması Montaj ve Kullanım Kılavuzu A-2000 (5.800 Btu/h) A-4000 (12.600 Btu/h) www.asansorklimasi.com www.uludagklima.com info@uludagklima.com 1 444 37

Detaylı

Konveyörlü Tip WTCS140 - elektrikli

Konveyörlü Tip WTCS140 - elektrikli Electrolux Bulaşık Yıkama Sistemleri serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama,

Detaylı

Konveyörlü Tip WTCS250 - elektrikli

Konveyörlü Tip WTCS250 - elektrikli Electrolux Bulaşık Yıkama Sistemleri serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama,

Detaylı

AirMini Serisi 28-34 kw Isı Pompası Sistemleri

AirMini Serisi 28-34 kw Isı Pompası Sistemleri AirMini Serisi 28-34 kw Isı Pompası Sistemleri Daire, villa, yazlık, ofis, mağaza gibi bireysel kullanımlar için Yüksek verim değerleri ile elektrik tüketimi düşük Isıtma, soğutma, kullanım sıcak suyu

Detaylı

Konveyörlü Tip WTM180

Konveyörlü Tip WTM180 Electrolux Bulaşık Yıkama Sistemleri serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama,

Detaylı

AirMini 10 22 kw Serisi Isı Pompası Sistemleri

AirMini 10 22 kw Serisi Isı Pompası Sistemleri AirMini 10 22 kw Serisi Isı Pompası Sistemleri Daire, villa, yazlık, ofis, mağaza gibi bireysel kullanımlar için Yüksek verim değerleri ile elektrik tüketimi düşük Isıtma, soğutma, kullanım sıcak suyu

Detaylı

AirMini 04 08 kw Serisi Isı Pompası Sistemleri

AirMini 04 08 kw Serisi Isı Pompası Sistemleri AirMini 04 08 kw Serisi Isı Pompası Sistemleri Daire, villa, yazlık, ofis, mağaza gibi bireysel kullanımlar için Yüksek verim değerleri ile elektrik tüketimi düşük Isıtma, soğutma, kullanım sıcak suyu

Detaylı

AirMini Serisi Isı Pompaları

AirMini Serisi Isı Pompaları AirMini Serisi Isı Pompaları Apartman, siteler gibi toplu konut projeleri ve Daire, villa, yazlık, ofis, mağaza gibi bireysel kullanımlar için 70 kw'a kadar performans aralığında Isı geri kazanımı özellikli

Detaylı

Konveyörlü Tip WTM300

Konveyörlü Tip WTM300 serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama, tezgahaltı, giyotin tip, konveyörlü,

Detaylı

MALTECH. İç ve dış cephe sıva uygulamalarında kullanılan, yenilikçi ve güçlü bir modeldir.

MALTECH. İç ve dış cephe sıva uygulamalarında kullanılan, yenilikçi ve güçlü bir modeldir. M5 EVOLUTION - GÜÇLÜ SUPERMIX - İDEAL İç ve dış cephe sıva uygulamalarında kullanılan, yenilikçi ve güçlü bir modeldir. Turbomix özellikli sıva makinesi Kolay müdahale edilebilen su armatürü D ve R tipi

Detaylı

KOMPLE ÇÖZÜM ÇEVRE DOSTU ESNEK ÇÖZÜM. Tekli Uygulama. İkili Uygulama. Montaj Kolaylığı

KOMPLE ÇÖZÜM ÇEVRE DOSTU ESNEK ÇÖZÜM. Tekli Uygulama. İkili Uygulama. Montaj Kolaylığı KOMPLE ÇÖZÜM Isıtma Soğutma Sıhhi Sıcak Su ÇEVRE DOSTU Dünyanın en yüksek COP=4,5 değerine sahip ekonomik sistemlerdir. Yenilenebilir enerji olan Hava ve Güneşten faydalanma Gaz veya yakıt ile ısıtmaya

Detaylı

Bardak Yıkama Makinesi WT1

Bardak Yıkama Makinesi WT1 Electrolux Bulaşık Yıkama serisi, bulaşık yıkama işleminde verimlilik, ekonomi ve ergonomi konusunda hayal edilebilir en yüksek taleplere sahip müşteriler için üretilmektedir. Ürün yelpazesi bardak yıkama,

Detaylı

Konveyörlü Tip WTCS90 - elektrikli

Konveyörlü Tip WTCS90 - elektrikli Electrolux Bulaşık Yıkama Sistemleri serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama,

Detaylı

Klima. Teknik Bilgiler. Duvar tipi ünite EEDTR13-100 FAQ-C

Klima. Teknik Bilgiler. Duvar tipi ünite EEDTR13-100 FAQ-C Klima Teknik Bilgiler Duvar tipi ünite EEDTR3-00 FAQ-C İç Ünite Duvar tipi ünite FAQ-C İÇİNDEKİLER FAQ-C Özellikler................................................2 2 Teknik Özellikler........................................3

Detaylı

50 Hz. DOC - DIWA - DOMO DOMO GRI - DN - DL Serisi ELEKTRİKLİ DRENAJ VE PİS SU POMPALARI

50 Hz. DOC - DIWA - DOMO DOMO GRI - DN - DL Serisi ELEKTRİKLİ DRENAJ VE PİS SU POMPALARI 50 Hz DOC - DIWA - DOMO DOMO GRI - DN - DL Serisi ELEKTRİKLİ DRENAJ VE PİS SU POMPALARI Kod 191004441 Rev.A Baskı 12/2009 Temiz ve az kirli su için Dalgıç tipi Elektrikli Pompalar DIWA Serisi Temiz ve

Detaylı

MIDEA TRİ-THERMAL ISI POMPASI TEKNİK KILAVUZ- 2014

MIDEA TRİ-THERMAL ISI POMPASI TEKNİK KILAVUZ- 2014 MIDEA TRİ-THERMAL ISI POMPASI TEKNİK KILAVUZ- 2014 Modern Klima Isı Pompası Teknik Yayınlar 2014/5 MCAC-RTSM-2014-1 Tri-Thermal İçindekiler 1. Bölüm Genel Bilgiler... 1 2. Bölüm Teknik Özellikler ve Performans...

Detaylı

VIESMANN VITOCAL 200-S Hava/su ısı pompası, split tipi 1,3-16,0 kw

VIESMANN VITOCAL 200-S Hava/su ısı pompası, split tipi 1,3-16,0 kw VIESMANN VITOCAL 200-S Hava/su ısı pompası, split tipi 1,3-16,0 kw Teknik Bilgi Föyü Sipariş No. ve Fiyatlar: Fiyat listesine bakınız. VITOCAL 200-S Tip AWB 201.B/AWB 201.C Dış ve iç mekan üniteli split

Detaylı

MİDEA ISI POMPASI-HAVUZ /SPA SU ISITMA

MİDEA ISI POMPASI-HAVUZ /SPA SU ISITMA MİDEA ISI POMPASI-HAVUZ /SPA SU ISITMA Bireysel ve Ticari Tipler üzme Havuzu için Isıtma ve Soğutma Suyu sağlar. Kapasite Durumu 6 kw: 40m³ 8 kw: 50m³ BİREYSEL HAVUZ/SPA ISI POMPASI 12kW: 60~85m³ 14kW:

Detaylı

HL Sifonları. Bulaşık ve Çamaşır Makineleri

HL Sifonları. Bulaşık ve Çamaşır Makineleri 480 160 280 235 100 100 54 193 86 214 HL Sifonları Bulaşık ve Çamaşır Makineleri EAN www.hutterer-lechner.com 9003076 + HL Makina Sifonları Ürünler Genel bakış Sifonlar Ürün HL400 HL404.1 HL4000.0/.1/.2

Detaylı

Klima. Teknik Bilgiler. Tavan tipi ünite EEDTR13-131 AHQ-C

Klima. Teknik Bilgiler. Tavan tipi ünite EEDTR13-131 AHQ-C Klima Teknik Bilgiler Tavan tipi ünite EEDTR13-131 AHQ-C İÇİNDEKİLER AHQ-C 1 Özellikler............................................................. 2 2 Teknik Özellikler....................................................

Detaylı

BİREBİR KASET TİPİ KLİMALAR

BİREBİR KASET TİPİ KLİMALAR BİREBİR KASET TİPİ KLİMALAR TEKNOLOJİ Geniş Üfleme Ağzı Estetik Dizayn Düşük Ses Seviyesi Hava Üfleme Kontrolü Otomatik Yükseklik Ayarı Daha uzak atış mesafesi Ölü hacim bırakmama Homojen ısı dağılımı

Detaylı

Paket Tip Isı Pompaları

Paket Tip Isı Pompaları Paket Tip Isı Pompaları Daire, villa, yazlık, ofis, mağaza gibi bireysel kullanımlar için Tesisat ekipmanları entegrasyonlu Yüksek verim değerleri ile elektrik tüketimi düşük Isıtma, soğutma, kullanım

Detaylı

AirHome Serisi Paket Tip Isı Pompaları

AirHome Serisi Paket Tip Isı Pompaları AirHome Serisi Paket Tip Isı Pompaları Apartman, siteler gibi toplu konut projelerinde ve Daire, villa, yazlık, ofis, mağaza gibi bireysel kullanımlar için 20 kw'a kadar performans aralığında Tesisat ekipmanları

Detaylı

HL Sifonları 5/4" DN40 = 80-315 DN32 = 80-315 DN32 = 285 29 DN40 = 280 DN32 DN32 = 350 DN40 DN40 = 350 DN32 = 90 DN40 = 95 DN40 = 50-250 DN32 = 50-220

HL Sifonları 5/4 DN40 = 80-315 DN32 = 80-315 DN32 = 285 29 DN40 = 280 DN32 DN32 = 350 DN40 DN40 = 350 DN32 = 90 DN40 = 95 DN40 = 50-250 DN32 = 50-220 = 80-315 = 80-315 = 350 = 350 = 280 = 285 29 = 50-250 = 50-220 HL Sifonları Lavabo = 95 = 90 EAN www.hutterer-lechner.com 9003076 + HL Lavabo Sifonları Planlama ve Uygulama için Genel Metalden üretilen

Detaylı

FWB 201 FWD 202 FWV 203 FWT 204 FWM 205 FWL 206 FWC 207 FWF 208

FWB 201 FWD 202 FWV 203 FWT 204 FWM 205 FWL 206 FWC 207 FWF 208 FWB 201 FWD 202 FWV 203 FWT 204 FWM 205 FWL 206 FWC 207 FWF 208 200 FWB Orta Statik Basınçlı Fancoil FWB04AAT FWEC1A FWEC2A FWEC3A Tüm boyutlarda ünite yüksekliği yalnızca 240 mm dir 3, 4 veya 6 sıralı

Detaylı

HİDROLİK EĞİTİM SETİ TEMEL DONANIMLAR

HİDROLİK EĞİTİM SETİ TEMEL DONANIMLAR HİDROLİK EĞİTİM SETİ TEMEL DONANIMLAR www.ogenmakina.com Ogen-2010 1.HİDROLİK EĞİTİM SETİ EKİPMANLARI eğitim seti, eğitim masası, sunum seti, hidrolik güç ünitesi ve kontrol ünitesi üzere dört ana kısımdan

Detaylı

FORMULA Reinigungstechnik. Orijinal Güvenlik.

FORMULA Reinigungstechnik. Orijinal Güvenlik. Orijinal! Almanya da üretilmiştir. ***** FORMULA 600 /STEP 100 Otomatik Yürüyen Merdiven Temizleme Makinesi (Islak) Teknik Veri Uzunluk x Genişlik x Yükseklik: 1094 x 540 x 1001 mm Çalışma Genişliği: 520

Detaylı

WOLF YOĞUŞMALI KOMBİ VE KAZANLAR

WOLF YOĞUŞMALI KOMBİ VE KAZANLAR WOLF YOĞUŞMALI KOMBİ VE KAZANLAR Sayfa No: 1 TİPİ NOMİNAL KAPASİTE ( KW - 50/30 C ) CSZ YOĞUŞMALI BOYLERLİ SOLAR KOMBİLER 10.01.004.3010 CSZ 20/300 6,1-20,5 3.035 3.110 3.150 3.263 10.01.004.3011 CSZ 24/300

Detaylı

Konveyörlü Tip WTCS180 - elektrikli

Konveyörlü Tip WTCS180 - elektrikli Electrolux Bulaşık Yıkama Sistemleri serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama,

Detaylı

PTC hissedicili sensörler hem soğutma hemde ısıtma uygulamalarında kullanılmak üzere hazırlanmıştır. 25 C`da 1000 Ohm direnç gösterirler.

PTC hissedicili sensörler hem soğutma hemde ısıtma uygulamalarında kullanılmak üzere hazırlanmıştır. 25 C`da 1000 Ohm direnç gösterirler. 1 PTC Tipi Sensörler: Genel Özellikler: PTC hissedicili sensörler hem soğutma hemde ısıtma uygulamalarında kullanılmak üzere hazırlanmıştır. 25 C`da 1000 Ohm direnç gösterirler. Daldırma tip PTC hissedicili

Detaylı

Akıllı Buzdolapları 400/650 litre

Akıllı Buzdolapları 400/650 litre Electrolux Prostore buzdolabı serisi GN küvetlere uygun buzdolabı ihtiyacı olan mutfak profesyonelleri için üretilir. Prostore serisindeki dolapların çok etkili ve verimli soğutma üniteleri, daha yüksek

Detaylı

Cihazýnýzý kullanmadan önce lütfen DÝKKATLE okuyun!!..

Cihazýnýzý kullanmadan önce lütfen DÝKKATLE okuyun!!.. TOU 01 KULLANMA KLAVUZU EPC (Teknolojik deðiþiklikler nedeniyle deðiþiklik hakký saklýdýr. Üretici Firma deðiþiklikleri önceden haber verilmeksizin yapabilir.) Cihazýnýzý kullanmadan önce lütfen DÝKKATLE

Detaylı

Özlenen serinlik, keyif veren konfor...

Özlenen serinlik, keyif veren konfor... Özlenen serinlik, keyif veren konfor... Genel Katalog Kaset Tipi Klimalar Soğutma Kapasitesi : 18.000 -.000 Btu/h Isıtma Kapasitesi :.000-52.000 Btu/h Salon Tipi Klimalar Soğutma Kapasitesi : 24.000 -.000

Detaylı

Teknik bilgiler NIBE F1145. Toprak kaynaklı ısı pompası

Teknik bilgiler NIBE F1145. Toprak kaynaklı ısı pompası Teknik bilgiler NIBE F1145 Toprak kaynaklı ısı pompası Teknik bilgiler 1x0V 1x0V 5 8 12 Verim nominal akış ısı pompasının performans sirkülasyon pompalar hariç 0/50 EN 14511 e göre verimi EN14511 3.74

Detaylı

Hava Perdeleri 2010.1

Hava Perdeleri 2010.1 Hava Perdeleri 2010.1 en kaliteli ve en iyi fiyatlı ne varsa hepsi bir arada burada... Yaz sıcağı Kışın sıcak hava Kış soğuğu Egsoz gazları Temiz hava Toz Duman Kokular Yazın soğuk hava Sinekler, böcekler

Detaylı

HRV-DX Plus. DX Tavan Tipi Isı Geri Kazanım Cihazı

HRV-DX Plus. DX Tavan Tipi Isı Geri Kazanım Cihazı HRV-DX Plus DX Tavan Tipi Isı Geri Kazanım Cihazı HRV-DX Plus DX Tavan Tipi Isı Geri Kazanım Cihazı IGK cihazları kapalı mekanlardaki egzoz ve taze hava ihtiyacını karşılamak amacı ile tasarlanmış alüminyum

Detaylı

BİREYSEL ISITMA SİSTEMLERİ. idee Yoğuşmalı Kombi

BİREYSEL ISITMA SİSTEMLERİ. idee Yoğuşmalı Kombi BİREYSEL ISITMA SİSTEMLERİ idee Yoğuşmalı Kombi BİREYSEL ISITMA SİSTEMLERİ idee Yoğuşmalı Kombiler %109.2 verim değeri* Kompakt ebatları sayesinde (yükseklik x genişlik x derinlik 4,1 cm x 6, cm x 6,4

Detaylı

DENİZ SUYU SU YAPICILARI. Enerji Geri kazanımlı. Beta Mühendislik

DENİZ SUYU SU YAPICILARI. Enerji Geri kazanımlı. Beta Mühendislik Beta Mühendislik DENİZ SUYU SU YAPICILARI Enerji Geri kazanımlı KULLANILAN ENERJİNİN %80 nini geri kazandırır. GÜNDE 2.000 lt ye kadar TEMİZ SU üretir. MODÜLER KONFİGÜRASYON, montajı Basit ve çok kolay

Detaylı

Paslanmaz soğutma kuleleri

Paslanmaz soğutma kuleleri Paslanmaz soğutma kuleleri MCT serisi MCT Paslanmaz soğutma kuleleri MCT serisi santrifüj fanlı evaporatif soğutma kuleleri YapımıtümMITAürünyelpazesindekikorozyonakarşı tamkorumaözelliklerine dayanan

Detaylı

R 6/4" 120-325 DN50 = 100-280 DN40 = 95-270 3/4" DN50 DN40 DN40 = 220 DN50 = 215. HL Sifonları. Mutfak

R 6/4 120-325 DN50 = 100-280 DN40 = 95-270 3/4 DN50 DN40 DN40 = 220 DN50 = 215. HL Sifonları. Mutfak 120-325 R 130 = 95-270 = 100-280 42 90 = 220 = 215 HL Sifonları Mutfak EAN www.hutterer-lechner.com 9003076 + HL Mutfak Sifonları Planlama ve Uygulama için Genel Mutfak lavabolarının veya bulaşık makinalarının

Detaylı

KONDENSER ÜNİTESİ KATALOĞU

KONDENSER ÜNİTESİ KATALOĞU En Direk Soğutma!! İklimlendirme ve soğutma alanında hızla gelişen teknoloji bu alanda arge faaliyetleri yapılmasının önünü açmıştır. Kondanser ve evaparatör sistemlerinin daha efektif hale gelmesi ve

Detaylı

Montaj Kılavuzu. Logamax plus. Kaskad Ünitesi GB162-65/80/100. Uygulayıcı için. Montajdan önce dikkatle okuyunuz. 7215 6900 (2011/02) TR

Montaj Kılavuzu. Logamax plus. Kaskad Ünitesi GB162-65/80/100. Uygulayıcı için. Montajdan önce dikkatle okuyunuz. 7215 6900 (2011/02) TR Montaj Kılavuzu Kaskad Ünitesi 7214 6000-000.1TD Logamax plus GB162-65/80/100 Uygulayıcı için Montajdan önce dikkatle okuyunuz. 7215 6900 (2011/02) TR Ürüne Genel Bakış Ürüne Genel Bakış 9 1 7 A2 5 A1

Detaylı

PERFORMANS ALANI n= 2900 1/dak

PERFORMANS ALANI n= 2900 1/dak PERFORMANS ALANI n= 2900 1/dak 700 600 500 400 300 200 100 50 40 30 20 10 5 1 1 5 10 20 30 50 100 200 300 500 Debi Q AÇIKLAMA Kuyu genişliği inç Seri Maksimum debisi m 3 /s Monofaze motor Kademe sayısı

Detaylı

Drenaj pompaları. www.siccom.fr YENİ 2015. Dünya da bir ilk! YENİ 2015 YENİ 2015

Drenaj pompaları. www.siccom.fr YENİ 2015. Dünya da bir ilk! YENİ 2015 YENİ 2015 Drenaj pompaları YENİ 2015 Dünya da bir ilk! YENİ 2015 YENİ 2015 SICCOM S.A.S, 1979 yılında kurulmuş olup, drenaj pompaları, seviye sensörleri, yakınsaklık sensörleri ve bimetal ısı korunumu üzerine uzmanlaşmıştır.

Detaylı

Akıllı Derin Dondurucular 400/650 litre

Akıllı Derin Dondurucular 400/650 litre Electrolux Prostore buzdolabı serisi GN küvetlere uygun buzdolabı ihtiyacı olan mutfak profesyonelleri için üretilir. Prostore serisindeki dolapların çok etkili ve verimli soğutma üniteleri, daha yüksek

Detaylı

Klima. Teknik Bilgiler. Tam Düz Kaset EEDTR14-100 FFQ-C

Klima. Teknik Bilgiler. Tam Düz Kaset EEDTR14-100 FFQ-C Klima Teknik Bilgiler Tam Düz Kaset EEDTR14-100 FFQ-C İÇİNDEKİLER FFQ-C 1 Özellikler............................................................. 2 2 Teknik Özellikler....................................................

Detaylı

Soğutmalı tezgah - 160 lt

Soğutmalı tezgah - 160 lt Electrolux 160 litre soğuk tezgah; güvenilir, kompakt ve kullanım kolay soğuk depolamaya ihtiyaç duyan müşteriler için ideal çözümdür. Tüm iç yüzeyler, ticari sınıf darbeye dayanklı Polistren'den üretilmiştir.

Detaylı

Klima. Teknik Bilgiler. Yüksek ESP'li gizli tavan tipi ünite EEDTR15-204 FXMQ-MB

Klima. Teknik Bilgiler. Yüksek ESP'li gizli tavan tipi ünite EEDTR15-204 FXMQ-MB Klima Teknik Bilgiler Yüksek ESP'li gizli tavan tipi ünite EEDTR15-204 FXMQ-MB İç Ünite FXMQ-MB İÇİNDEKİLER FXMQ-MB 1 Özellikler............................................................. 2 2 Teknik

Detaylı

Özlenen serinlik, keyif veren konfor...

Özlenen serinlik, keyif veren konfor... Özlenen serinlik, keyif veren konfor... Genel Katalog Kaset Tipi Klimalar Kapasite Aralığı Soğutma Kapasitesi : 18.000 48.000 Btu/h Isıtma Kapasitesi : 20.000 52.000 Btu/h İç ünite Dış ünite Özellikleri

Detaylı

HERCULES CONDENSING. Hercules Condesing ABT 32 2 I Radyatör ve yerden ısıtma sistemli HER YIL BAKIM YAPTIRAN KULLANICILARA HEDİYE!

HERCULES CONDENSING. Hercules Condesing ABT 32 2 I Radyatör ve yerden ısıtma sistemli HER YIL BAKIM YAPTIRAN KULLANICILARA HEDİYE! 1998 den beri İtalya Kombi Pazar Lideri HERCULES CONDENSING Hercules Condensing 32 2 I 32 kw gücünde Yer tipi Çift serpantinli paslanmaz çelik boylerli Hazır güneş enerjisi bağlantısı Paslanmaz çelik eşanjörlü

Detaylı

2,2 kw - 30 kw Vidalı kompresörler. İnsanlar. Tutku. Performans.

2,2 kw - 30 kw Vidalı kompresörler. İnsanlar. Tutku. Performans. 2,2 kw - 30 kw Vidalı kompresörler İnsanlar. Tutku. Performans. İnsanlar. Tutku. Performans. Siz ihtiyaçlarınızı belirleyin, 30kW altındaki yağ enjeksiyonlu vidalı kompresörler için kapsamlı teklifimizi

Detaylı

Tasarruf sağlayan çevreye dost teknolojisi ve estetik duruşuyla dünyada bir ilk olan Kale Gömme Rezervuarlar; doğaya, kullanıcıya ve yapıya dost

Tasarruf sağlayan çevreye dost teknolojisi ve estetik duruşuyla dünyada bir ilk olan Kale Gömme Rezervuarlar; doğaya, kullanıcıya ve yapıya dost GÖMME REZERVUARlar Tasarruf sağlayan çevreye dost teknolojisi ve estetik duruşuyla dünyada bir ilk olan Kale Gömme Rezervuarlar; doğaya, kullanıcıya ve yapıya dost özellikleriyle öne çıkıyor. Feel Ön Paneller

Detaylı

İÇİNDEKİLER: GÖMME REZERVUAR SİSTEMLERİ SMOOTH PRO EASY. Asma Klozet İçin Metal Ayaklı Set-Fix Sistem 4. Asma Klozet İçin Metal Ayaksız Set 4

İÇİNDEKİLER: GÖMME REZERVUAR SİSTEMLERİ SMOOTH PRO EASY. Asma Klozet İçin Metal Ayaklı Set-Fix Sistem 4. Asma Klozet İçin Metal Ayaksız Set 4 İÇİNDEKİLER: GÖMME REZERVUAR SİSTEMLERİ Asma Klozet İçin Metal Ayaklı Set-Fix Sistem 4 Asma Klozet İçin Metal Ayaksız Set 4 Asma Klozet İçin Duvar Önü Hızlı Montaj Set-Block Sistem 5 Asma Klozet İçin Duvar

Detaylı

24/30-28/35-32/40 kw Premix Sistemli Yoğuşmalı Kombiler

24/30-28/35-32/40 kw Premix Sistemli Yoğuşmalı Kombiler 24/30-28/35-32/40 kw Premix Sistemli Yoğuşmalı Kombiler Yoğuşmalı Premix Sistem Kombiler 24/30-28/35-32/40 kw Parametre ayarları Priwa Beyaz dijitli koyu mavi aydınlatmalı LCD ekran Basma butonlu MODE

Detaylı

TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU

TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU GÜVENLİK ALARM SİSTEMİ KABLOSUZ MANYETİK KONTAK MARKA: MODEL: AMC CM 400 TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU ALARM SİSTEMLERİ VE ELEKTRONİK TİC LTD. ŞTİ. PERPA TİCARET MERKEZİ, A BLOK, KAT: 5 NO:112-114,

Detaylı

TOPRAK KAYNAKLI ISI POMPALARI

TOPRAK KAYNAKLI ISI POMPALARI BERLINER YÜKSEK VERİMLİ, + ISI DEĞERLİ ISITMA, SOĞUTMA VE SICAK SU İÇİN TOPRAK KAYNAKLI Isıtma, soğutma ve sıcak su için gerekli olan enerjinin %80 nini bedava olarak topraktan alır. Çevreyi ve iklimi

Detaylı

People. Passion. Performance. Seyyar Dizel Kompresörler Güvenilir Performans için Üretildi

People. Passion. Performance. Seyyar Dizel Kompresörler Güvenilir Performans için Üretildi People. Passion. Performance. Seyyar Dizel Kompresörler Güvenilir Performans için Üretildi Güç İhtiyacınız Olan Her Zaman Her Yerde Seyyar kompresörlerin tek görevi vardır: ihtiyaç olan yerde ve zamanda

Detaylı

Yapıda uzman imzası. Make. projesi

Yapıda uzman imzası. Make. projesi Yapıda uzman imzası Make 30 projesi Yapıda uzman imzası Şirketimiz, alt ve üst yapı inşaatlarının projelendirme, fizibilite ve uygulama alanlarında faaliyet göstermektedir. Neden Make İnşaat? Projelerini

Detaylı

Evsel su sistemi. Multi Eco-Top. Tip Kitapçığı

Evsel su sistemi. Multi Eco-Top. Tip Kitapçığı Evsel su sistemi Multi Eco-Top Tip Kitapçığı Baskı Tip Kitapçığı Multi Eco-Top KSB Aktiengesellschaft Tüm hakları saklıdır. Bu kitabın içeriği KSB'nin izni olmadan dağıtılamaz, çoğaltılamaz, düzenlenemez

Detaylı

Küçük terminal ünitelerin kontrolü ve balanslanması için kombine vanalar

Küçük terminal ünitelerin kontrolü ve balanslanması için kombine vanalar TA-COMPACT-T Küçük terminal ünitelerin kontrolü ve balanslanması için kombine vanalar Soğutma sistemleri için geri dönüş suyu sıcaklık kontrollü kontrol vanası IMI TA / Kontrol vanaları / TA-COMPACT-T

Detaylı

YAŞAM BURADA BAŞLIYOR...

YAŞAM BURADA BAŞLIYOR... YAŞAM BURADA BAŞLIYOR... GÜVENLİ YAŞAM BİZİMLE BAŞLIYOR BURGÜVEN İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. 2007 yılında Bursa da kurulmuştur. Büyük projelere imza atarak kurumsal kimliğine oluşturmuştur. MUTLU EDECEK

Detaylı

OFFLINE SERIES GLOBAL STANDARD COOLER

OFFLINE SERIES GLOBAL STANDARD COOLER OFFLINE SERIES GLOBAL STANDARD COOLER AC-MOTORLU VE POMPALI YAĞ VE HAVA SOĞUTMA SİSTEMLERİ ÜRÜN BİLGİLERİ AKG-Line, yüksek performanslı endüstriyel alüminyum radyatör sistemlerinde piyasa lideri olan kuruluşumuzun

Detaylı

ErP ready 2015 KULLANIM ALANLARI KONUT TİPİ. Konutlardaki. Ecocirc Serisi

ErP ready 2015 KULLANIM ALANLARI KONUT TİPİ. Konutlardaki. Ecocirc Serisi Konutlardaki ısıtma uygulamaları için yüksek verimli sirkülasyon pompası Ecocirc Serisi KULLANIM ALANLARI KONUT TİPİ UYGULAMALAR Isıtma ve iklimlendirme sistemlerinde su sirkülasyonu. Mevcut sistemlerin

Detaylı

GÖMME REZERVUAR FİYAT LİSTESİ 2015/2

GÖMME REZERVUAR FİYAT LİSTESİ 2015/2 GÖMME REZERVUAR FİYAT Sİ 2015/2 Sirküler No: S1580002 İÇİNDEKİLER: GÖMME REZERVUAR SİSTEMLERİ Asma Klozet İçin Metal Ayaklı Set-Fix Sistem 2 Asma Klozet İçin Metal Ayaksız Set 2 Asma Klozet İçin Duvar

Detaylı

Seramik Banyo Ürünleri

Seramik Banyo Ürünleri Seramik Banyo Ürünleri Lavabolar 311176 Lavabo su taflma yüzü ü 1,5 Yeni tip Üç ayaklı-krom kaplı plastik 311059 Lavabo su taflma yüzü ü 1.0 Krom kaplı plastik 311062 Lavabo su taflma yüzü ü 9,0 Paslanmaz

Detaylı

MÜGE APARTMANI FENERBAHÇE

MÜGE APARTMANI FENERBAHÇE MÜGE APARTMANI FENERBAHÇE PROJE Tablo gibi ince ince işlendi. Müge Apartmanı'nın zarifliği ve yüksek tasarım kalitesi ilk adımda hissediliyor ve her adımda karşınıza çıkıyor. Müge Apartmanı'nda sizi ince

Detaylı

3. D.Ü. kontrol kartını değiştiriniz. 2.Akımdan dolayı giriş voltajı çok düşük

3. D.Ü. kontrol kartını değiştiriniz. 2.Akımdan dolayı giriş voltajı çok düşük Hisense Inverter Ticari Seri Kaset ve Kanallı Tip Split Klima Arıza Kodları 1. Dış Ünite Hata Kodu Dış Ünite veya iç ünite durduğunda, kompressör durur. Dış ünite ekranında aşağıdaki kodu belirir. Hata

Detaylı

HİDROLİK MERDİVENLİ İTFAİYE EKİPMANI TEKNİK ŞARTNAMESİ

HİDROLİK MERDİVENLİ İTFAİYE EKİPMANI TEKNİK ŞARTNAMESİ HİDROLİK MERDİVENLİ İTFAİYE EKİPMANI TEKNİK ŞARTNAMESİ 1- SU TANKI: St -37 A1 kalite 5 mm sac kullanılmaktadır. Tank içinde Enine 2, Boyuna 4 adet tank malzemesi ile ayni malzemeden dalgakıran Tank üzerinde

Detaylı

BİREYSEL ISITMA SİSTEMLERİ. idee Yoğuşmalı Kombi

BİREYSEL ISITMA SİSTEMLERİ. idee Yoğuşmalı Kombi idee Yoğuşmalı Kombi Brülör Kompakt Gaz Hava Sistemi Eşanjör Ateşleme Elektrodu 109.2 verim değeri* Kompakt ebatları sayesinde (yükseklik x genişlik x derinlik 4,1 cm x 6, cm x 6,4 cm) mekandan tasarruf

Detaylı

1.1.- Montaj Diyagramı...2 1.2.- Yarleştirme...3 1.3.- Su bağlantısı...3 1.4.- Drenaj...3 1.5.- Teknik özellikler...3 1.6.- Elektrik bağlantısı...

1.1.- Montaj Diyagramı...2 1.2.- Yarleştirme...3 1.3.- Su bağlantısı...3 1.4.- Drenaj...3 1.5.- Teknik özellikler...3 1.6.- Elektrik bağlantısı... Instrucciones generales para instalación, uso y mantenimiento Instructions générales pour l instalation, l utilisation et l entretien General instructions for installation, use and maintenance Allgemeine

Detaylı

Binicili Tip BD 50/40 RS Bp Pack

Binicili Tip BD 50/40 RS Bp Pack Binicili Tip BD 50/40 RS Bp Pack 50cm'lik çalışma genişliği ve 40 litrelik tank kapasitesine sahiptir. Arkadan ittirmeli bir makinenin manevra kabiliyetine sahip ve aynı zamanda binicili tip bir makine

Detaylı

Lavabolar. Klozetler. yavaş kapanır. ince kapak. hijyen. kanalsız sistem. duvara sıfır. yarım tezgah. çıkarılabilir kapak. dolap uyumlu.

Lavabolar. Klozetler. yavaş kapanır. ince kapak. hijyen. kanalsız sistem. duvara sıfır. yarım tezgah. çıkarılabilir kapak. dolap uyumlu. gizli montaj tezgah alltı Klozetler çıkarılabilir kapak asma duvara sıfır tezgah üstü dolap uyumlu Lavabolar kanalsız sistem duvara sıfır yarım tezgah hijyen Kalite Belgelerimiz İçindekiler NEO CLASSIC...3

Detaylı

Isı Pompalı Yüksek Sıcaklık Su Üretim Sistemleri

Isı Pompalı Yüksek Sıcaklık Su Üretim Sistemleri Isı Pompalı Yüksek Sıcaklık Su Üretim Sistemleri Otel, tatil köyü, yurt, hastane ve fabrika gibi tesislerin, Çamaşırhane ve diğer proseslerinde kullanılan, 75 C'ye kadar sıcak sularının hazırlanması için

Detaylı

ABR 320 SET LCD li Kablosuz Oda Termostat Kontrolleri

ABR 320 SET LCD li Kablosuz Oda Termostat Kontrolleri ABR 320 SET LCD li Kablosuz Oda Termostat Kontrolleri Sadece ısıtma ve sadece soğutma ayarı ON/OFF Kontrol Pil DC 3 V (2 1,5V AA Alkaline pil) Alıcı AC 250 V-10A (SPDT) Kullanım ABR 320 SET oda termostatları

Detaylı

Klimalar Teknik Bilgiler

Klimalar Teknik Bilgiler Klimalar Teknik Bilgiler 4 y ö n e ü f l e m e l i t a v a n t i p i k a s e t E E D T R 2-0 0 FFQ-B9V İÇİNDEKİLER FFQ-B9V Özellikler................................................2 2 Teknik Özellikler........................................3

Detaylı

PRESLEME. Model No. Kapasite mm. Tip. Sayfa

PRESLEME. Model No. Kapasite mm. Tip. Sayfa Pres Makineleri Her zaman aynı güvenilir, sızdırmaz bağlantıyı sağlamak için işlem tamamlama kilidine sahiptir. Üstün kalite ve dayanıklılık için tasarlanmıştır - RIDGID Ömür Boyu Garanti ile desteklenir.

Detaylı

yapılmış ve test edilmiştir. Böylece çabuk ve kolay montaj imkanı sağlanmaktadır. * Uzaktan izlemeli alarm panosu sesli ve görsel ikazlıdır.

yapılmış ve test edilmiştir. Böylece çabuk ve kolay montaj imkanı sağlanmaktadır. * Uzaktan izlemeli alarm panosu sesli ve görsel ikazlıdır. EN 12845 standardı Avrupa topluluğu ülkelerinin tamamında hayat koruma önlemleri ve sistemleri için belirli kuralları ve binalar ile endüstride kullanılan yangını önlemeye yönelik sabit sprinkler sistemlerinin

Detaylı

IP55 DİKİLİ TİP KABİNET DİKİLİ TİP KABİNET GENEL ÖZELLİKLER YÜKSEK MUKAVEMET MAKSİMUM SIZDIRMAZLIK

IP55 DİKİLİ TİP KABİNET DİKİLİ TİP KABİNET GENEL ÖZELLİKLER YÜKSEK MUKAVEMET MAKSİMUM SIZDIRMAZLIK 55 DİKİLİ TİP KABİNET GENEL ÖZELLİKLER Dikili tip IP55 endüstriyel kabinetleri; içerisinde her tür 19 cihaz ve ekipmanın toz, su ve dış darbelere karşı tam koruma ile çalışmalarını ve muhafazalarını sağlayan

Detaylı

Gelecek için hazırız.

Gelecek için hazırız. Gelecek için hazırız. Genel Bakış Buderus uzmanlığının yepyeni ürünü: Logamax plus GB172i Yoğuşmalı Kombi ve Kazan Logamax plus GB172i yeni nesil duvar tipi yoğuşmalı kombi ve kazan: Yenilikçi tasarım,

Detaylı

AYTEK COOLING SYSTEMS SU SOĞUTMALI CHILLER + TCU

AYTEK COOLING SYSTEMS SU SOĞUTMALI CHILLER + TCU AYTEK COOLING SYSTEMS SU SOĞUTMALI CHILLER + TCU www.ayteksogutma.com CT SERİSİ SOĞUTMA CT serisi chiller cihazları sayesinde her enjeksiyon makinesinin kalıbında ayrı ayrı su sıcaklıkları ile çalışılabilir.

Detaylı

MHJ HÝDROFOR Kullaným Kýlavuzu

MHJ HÝDROFOR Kullaným Kýlavuzu MHJ HÝDROFOR Kullaným Kýlavuzu Kitap Revizyon Tarihi: 160905 Kitap Baský Tarihi: 160905 Revizyon No: 3 ÝÇÝNDEKÝLER 05 06 07 08 09 11 12 13 13 14 15 16 17 18 Giriþ Genel Uyarýlar Garanti ve Servis Genel

Detaylı

HERCULES Condensing 32 2 I Yer tipi Paslanmaz Çelik Boylerli Güneþ Enerjisi Baðlanabilen Paslanmaz Çelik Eþanjörlü Premix Sistem Yoðuþmalý Kombi

HERCULES Condensing 32 2 I Yer tipi Paslanmaz Çelik Boylerli Güneþ Enerjisi Baðlanabilen Paslanmaz Çelik Eþanjörlü Premix Sistem Yoðuþmalý Kombi HERCULES Condensing 32 2 I Yer tipi Paslanmaz Çelik Boylerli Güneþ Enerjisi Baðlanabilen Paslanmaz Çelik Eþanjörlü Premix Sistem Yoðuþmalý Kombi GENEL ÖZELLÝKLER HERCULES Condensing 32 2 I Yer Tipi Boylerli

Detaylı

AKDENİZ İHRACATÇI BİRLİKLERİ İSKENDERUN İRTİBAT BÜROSU İLE İLGİLİ YAPILACAK OLAN ÇALIŞMALARIN İÇERİĞİNE DAİR AÇIKLAMALAR

AKDENİZ İHRACATÇI BİRLİKLERİ İSKENDERUN İRTİBAT BÜROSU İLE İLGİLİ YAPILACAK OLAN ÇALIŞMALARIN İÇERİĞİNE DAİR AÇIKLAMALAR AKDENİZ İHRACATÇI BİRLİKLERİ İSKENDERUN İRTİBAT BÜROSU İLE İLGİLİ YAPILACAK OLAN ÇALIŞMALARIN İÇERİĞİNE DAİR AÇIKLAMALAR 1. Kırım, Sökme ve Temizlik Zemin katta duvarda yer alan ahşaplar sökülecek, projeye

Detaylı

Duvar Tipi Yoğuşmalı 1/5 modulasyonlu, Kaskad Montaj yapılabilen, Paslanmaz Çelik Ana Eşanjörlü, Premix brülörlü kazanlar

Duvar Tipi Yoğuşmalı 1/5 modulasyonlu, Kaskad Montaj yapılabilen, Paslanmaz Çelik Ana Eşanjörlü, Premix brülörlü kazanlar DUVAR TİPİ KAZANLAR Duvar Tipi Yoğuşmalı 1/5 modulasyonlu, Kaskad Montaj yapılabilen, Paslanmaz Çelik Ana Eşanjörlü, Premix brülörlü kazanlar GENUS PREMIUM EVO HP 45-65 3581415 Genus Premium HP EVO 45

Detaylı

Dijital manifold serisi: Soğutma sistemleri ve ısı pompalarındaki ölçümler için ideal! testo 550, 557 ve 570

Dijital manifold serisi: Soğutma sistemleri ve ısı pompalarındaki ölçümler için ideal! testo 550, 557 ve 570 Dijital manifold serisi: Soğutma sistemleri ve ısı pompalarındaki ölçümler için ideal! testo 550, 557 ve 570 testo 550, testo 557, testo 570 testo 550 testo 557 testo 570 Dijital manifold testo 550 - Soğutma

Detaylı

SU TEKNOLOJİSİ. Hidroforlar

SU TEKNOLOJİSİ. Hidroforlar Hidroforlar E.SYBOX Serisi Elektronik Frekans Kontrollü Hidrofor Dikey Bağlantı Yatay Bağlantı E.sybox konut kullanımı için hidrofor alanında dünyanın en gelişmiş ergonomik sistemidir Minimum enerji tüketimi

Detaylı

Kare barkodu Tarayınız! Kolay Hızlı Ekonomi BİNA İÇİ DOĞALGAZ TESİSATLARI İÇİN ESNEK ÇÖZÜMLER. Nasıl Çalıştığını öğrenmek için:

Kare barkodu Tarayınız! Kolay Hızlı Ekonomi BİNA İÇİ DOĞALGAZ TESİSATLARI İÇİN ESNEK ÇÖZÜMLER. Nasıl Çalıştığını öğrenmek için: Kolay Hızlı k Ekonomi BİNA İÇİ DOĞALGAZ TESİSATLARI İÇİN ESNEK ÇÖZÜMLER Kare barkodu Tarayınız! AT&T Nasıl Çalıştığını öğrenmek için: ayvaz.com/karebarkod EURO-QUALIFLEX (AEQ) üyesidir. BİNA İÇİ DOĞALGAZ

Detaylı