Filtre bakımı gerektirmeyen Torba satın alınmayan ve Emiş gücünü kaybetmeyen Tek elektrikli süpürge

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Filtre bakımı gerektirmeyen Torba satın alınmayan ve Emiş gücünü kaybetmeyen Tek elektrikli süpürge"

Transkript

1 Emiş gücünü kaybetmeyen elektrikli süpürge Ürün Kataloğu Filtre bakımı gerektirmeyen Torba satın alınmayan ve Emiş gücünü kaybetmeyen Tek elektrikli süpürge

2

3 DYSON HAKKINDA Sör ünvanlı İngiliz James Dyson, bugün dünyada icatları adından söz ettiren başarılı bir mühendis. Farklı düşünmekten ve hata yapmaktan korkmayan karakteri sayesinde dünyanın ilk toz torbasız elektrikli süpürgesini icat etti. Yıllar önce evinde temizlik yaptığı sırada elektrikli süpürgesinin emiş gücünü hızla kaybettiğini gördü. Herkesin göz ardı ettiği ve kabullendiği bu sorunu çözmek için işe koyuldu. Süpürgeyi parçalarına ayırarak yola çıktı ve asla vazgeçmeyerek Ben daha iyisini tasarlayabilirim düşüncesini eyleme döktüğü elektrikli süpürge macerasına 1978 yılında başladı. Süpürge üzerinde çalışırken yaşadığı kasabada, yöresel bir hızar (kereste) atölyesinin işleyiş sistemi dikkatini çekti. Kütüklerin kesimi esnasında havaya savrulan talaş, anında ayrı bir odacıkta emiliyor ve depolanıyordu. Bu yöntemden ilham alarak, 5 yıl içinde prototipten sonra, nihayet Dual Cyclone teknolojisi ve ilk torbasız elektrik süpürgesini geliştirdi. Uzun yıllar süren çalışmaların ardından James Dyson, 1992 yılında İngiltere nin Malmesbury kasabasında Dyson fabrikasını kurdu. Pazar araştırmacılarının bunun kötü bir fikir olduğunu düşündüğü zamanlarda Dyson, şeffaf hazneyi kullanan ilk markaydı. Şimdilerde, şeffaf hazneleri her yerde görebilirsiniz ancak birçoğu Dyson ın kullandığı uçak camında kullanılan ABS policarbon malzemesini kullanmaz. James Dyson ın keşfettiği ve şimdilerde en ileri seviyede olan patentli siklon teknolojisi, yerçekiminin tam misli gücündeki santrifüj etkisiyle toplu iğne başından kez küçük alerjenleri bile emiş gücünü kaybetmeden yakalar. Dyson mühendisleri o yıllardan beri farklı düşünerek var olan teknolojiyle yetinmeyip, onu sürekli geliştirmenin ve ürünleri daha iyi çalıştırmanın yollarını arıyor. Dyson şirketi, var olan yüzlerce patentine her geçen gün bir yenisini daha ekliyor.

4 Dyson 70 ten fazla ülkede, 4000 den fazla çalışanı ile diğerlerinin göz ardı ettiği günlük problemlere çözümler arar.

5 HAKMAN ELEKTRONİK Hakman Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti yılında Baran HAKMAN tarafından kurulmuştur yılında satış sonrası destek hizmeti sunmak üzere tamamen Dyson a odaklanıp, organizasyonel yapısını buna göre şekillendirmiştir. Her geçen yıl satış ağını genişletmeye devam eden Hakman Elektronik, Dyson ürünleri satan 300 ü aşkın anlaşmalı bayisi ve 80 den fazla teknik servisi ile Türkiye genelinde hizmet vermektedir yılında Dyson ın uluslararası ödüllerinden biri olan Dyson Ruhu (Spirit of Dyson) ödülüne layık görülmüştür. Dünya çapında milyonlarca ürünü satılan Dyson markasının Türkiye deki tek yetkili distribütörü olan Hakman, titiz ve istikrarlı satış sonrası destek ve teknik servis politikasına sahiptir. Aynı zamanda müşteri odaklı çalışma prensibi ile hareket eder.

6 Test... Test... Test... Dyson ürünlerinin her bir parçası aylarca hatta yıllarca yoğun şekilde test edilir. Bünyesinde 1700 bilim adamı ve mühendis çalışan Dyson da test her şeyden önce gelir. Binlerce test arasından özellikle dayanıklılık ve kullanım ömrü testlerini başarıyla geçemeyen hiçbir ürün piyasaya sürülmez. James Dyson ın 1993 yılında icat ettiği dünyanın ilk toz torbasız süpürgesi de benzer bir çalışmanın sonucunda ortaya çıktı: 15 yıllık bir çalışma ve 5127 prototipin ardından... İYİ BİR TASARIMDA ÖNEMLİ OLAN NASIL GÖRÜNDÜĞÜ DEĞİL; NASIL ÇALIŞTIĞIDIR. James Dyson

7 Kesin asla kesin değildir. Dyson fabrikasında üretilen ilk seri üretim modelleri, otomotiv ve uzay sanayinde uygulanan testler gibi acımasız denemelere tabi tutulurlar. Örneğin; Dyson dijital motor 11 yıllık kullanıma eş değer olarak test edilir. Elektrikli süpürgeler, farklı yüksekliklerden olmak üzere, 5000 kez yere atılır. Kablo sistemi, elektrik bağlantılarının sağlam yapıldığından emin olmak için tam 2,5 milyon kez test edilir. Hızlandırılmış gerçek ortam testinde ise, süpürgenin 10 yıla tekabül eden ev içi kullanımına ve hor kullanıma dayanıklılığı ölçülür. Özel olarak tasarlanmış odalarda tüm ürünler akustik olarak testten geçirilir.

8 Dyson kendi bünyesinde mikrobiyoloji laboratuvarı olan tek elektrikli süpürge üreticisidir. Dyson mikrobiyologları İngiltere Malmesbury de yer alan merkezde bakteri ve alerjenler üzerinde çalışıyor. Mikrobiyologların bu araştırmaları, hijyenik ve anti alerjik teknolojilerin yaratılmasına yardımcı oluyor. İngiliz Alerji Federasyonu (British Allergy Foundation-BAF) Dyson dikey ve silindir süpürgeler İngiliz Alerji Federasyonu tarafından onaylıdır. BAF sertifikası alerji rahatsızlığı olan kişilerin yaşadıkları ortamda bulunan alerjenleri temizleyen, azaltan ya da büyük miktarda engelleyen makinelere verilebilen bir onaydır. Allergie Suisse Allergie Suisse, anti alerjik süpürgelerin nasıl çalışması gerektiğine dair belli kriterleri olan bir sertifikadır. Bu onayı alabilmek için süpürgenin sabit emiş gücüne, yüksek toz ayrıştırma performansına ve etkinliğini kaybetmeme özelliklerine sahip olması gereklidir. Avustralya Ulusal Astım Kurulu Onayı Dyson dikey ve silindir süpürgeler Avustralya Ulusal Astım Kurulu tarafından onaylanmıştır. Bu kurul insanların astım ve alerji hastalıkları ile nasıl yollar izleyerek başa çıkabileceklerini anlatan ve araştıran bir topluluktur. Amerika Astım ve Alerji Federasyonu Dyson dikey ve silindir süpürgeler alerjenleri halılardan etkin bir şekilde temizleme standartlarına tamamen uygundur. Bu yüzden Dyson süpürgeler Amerika Astım ve Alerji Federasyonu tarafından astım ve alerji dostu olarak sertifikalandırılmıştır.

9 Soluduğunuz havadan 150 kat daha temiz hava çıkışı Tüm Dyson süpürgeler evinizdeki tozu, kiri ve mikroskobik partikülleri dahi patentli siklon teknolojisi ile etkin şekilde ayrıştırarak dışarıya soluduğunuz havadan 150 kat daha temiz hava çıkışı sağlar.

10

11 Toz torbalı elektrikli süpürgeler emiş güçlerini kaybederler. Toz torbalarının gözenekleri tıkanır. Kullanmaya başladığınız andan itibaren, toz torbalı süpürgelerin torbaları üzerindeki küçük gözenekler tozla tıkanmaya başlar ve süpürgenin emiş gücünde düşüş yaşanır. Bazı elektrikli süpürgelerdeki güç kaybının %56,3 seviyesine ulaştığı gözlemlenmiştir. Bazı toz torbasız elektrikli süpürgeler ise havadaki tozu ve kiri ayrıştırmak için siklon teknolojisi kullanıyor olsa da etkisiz siklonları tozun ve kirin doğrudan filtreye geçmesine sebep olur. Tıkanan bu filtrelerin bakımı veya değişimi yapılmadığı takdirde toz torbasız süpürgeler de emiş güçlerini kaybeder. Etkisiz siklonlar tozu havadan ayrıştırmaz ve tozu dışarıya verir. Dyson siklonları, diğer tüm süpürgelerden daha fazla toz yakalar. Dyson elektrikli süpürgeler tozu ve kiri yakalamak için filtrelerine ve toz torbalarına güvenerek çalışmaz. Bunun yerine patentli siklon teknolojisi sayesinde güçlü santrifüj etkisi ile saç telinden 200 kata kadar küçük alerjenleri ve mikroskobik partikülleri dahi yakalayarak ayrıştırır. Dyson siklonları tozu havadan etkin şekilde ayrıştırır ve dışarı temiz hava verir.

12 Radial Root Cyclone Teknolojisi 3 aşamalı siklonik ayrıştırma 3. Aşama İç siklonlar 2. Aşama Hava perdesi Radial Root siklon teknolojisi, yarattığı güçlü santrifüj etkisi sayesinde tozu ve kiri hava akımıyla ayrıştırır. Dyson süpürgelerde ayrıştırma işlemi 3 ayrı aşamada gerçekleşir. Her aşama, daha küçük toz parçacıklarını ayrıştırmak için tasarlanmıştır. 1. Aşama Dış siklonlar Ball Teknolojisi Yüksek manevra kabiliyeti Motor ve kablo sarma mekanizması dahil makinenin tüm önemli parçaları top şeklindeki gövdenin içine yerleştirilmiştir. Düşük ağırlık merkezi sayesinde süpürgeniz kendi ekseni ve mobilyalarınızın etrafında engellere takılmadan rahatça döner.

13 Radial Root Cyclone Teknolojisi Ball Teknolojisi Motor gücü 750 watt Emiş gücü 259 aw Ağırlık 7,48 kg 26.4 litre/saniye hava akımı 2 litre şeffaf hazne 83 dba Ömür boyu kullanılabilir, yıkanabilir motor öncesi filtre Ömür boyu kullanabilir motor sonrası filtre Emiş gücü kontrollü çift modlu zemin aparatı Kombine aparat Radial Root Cyclone teknolojisi Ball teknolojisi 1100 watt motor gücü 200 Air Watt sabit emiş gücü 6.7 kg 23.3 Litre/saniye hava akımı 12.4 metre maksimum erişim 1,6 lt şeffaf hazne 86 dba ses seviyesi Ömür boyu yıkanabilir filtre Motor sonrası HEPA filtre 7,5 metre kablo uzunluğu 4.5 metreye kadar uzayabilen teleskobik boru Motorlu fırça başlık Kombine aparatlar

14 2 Tier Radial Siklon Teknolojisi Daha fazla tozu ve kiri ayrıştırmak üzere tasarlandı İki sıra halinde dizilmiş 32 adet patentli Dyson siklonu birbirine paralel şekilde çalışarak 0.5 mikron (saç telinden yaklaşık 200 kat daha küçük) boyutundaki mikroskobik partikülleri dahi ayrıştırır. Diğer tüm Dyson süpürgeler gibi dışarıya soluduğunuz havadan 150 kat daha temiz hava çıkışı sağlar. Kompakt Dyson Teknolojisi Küçük ve hafif yapısına rağmen büyük boy bir süpürge performansına sahiptir. Kolayca taşınabilir ve yer kaplamaz.

15 Ball Teknolojisi 2 Tier Radial Teknolojisi 1050 Watt motor gücü 180 Air Watt sabit emiş gücü 6.04 kg 22.3 Litre/saniye hava akımı 0,58 lt hazne kapasitesi 7.4 metre maksimum erişim 81 dba ses seviyesi Ömür boyu yıkanabilir motor öncesi filtre HEPA filtre Yassı alçak zemin temizleme aparatı Mafsallı sert zemin aparatı Kombine aparat Merdiven aparatı Yüksek manevra kabiliyeti Motor ve kablo sarma mekanizması dahil makinenin tüm önemli parçaları top şeklindeki gövdenin içine yerleştirilmiştir. Düşük ağırlık merkezi sayesinde süpürgeniz kendi ekseni ve mobilyalarınızın etrafında engellere takılmadan rahatça döner.

16 Dyson Cinetic Teknolojisi Filtre bakımı yok, emiş gücü kaybı yok! Cinetic uçlu siklonlar toz ayrıştırmada o kadar etkilidir ki motor öncesi filtreye görev düşmez. Tüm toz ayrıştırma işlemi siklonların içinde tamamlanır, bu yüzden Dyson DC52 modellerinde motor öncesi filtre yoktur. Dyson mühendislerinin şimdiye kadar ürettiği en küçük ve en verimli siklonlar olan Cinetic uçlu siklonlar, süpürgeniz çalışmaya başladığı andan itibaren titremeye başlar. Siklonların boyutları küçülmesine rağmen bu yüksek titreşim sayesinde siklon uçlarında hiçbir tıkanma yaşanmaz; toz, kir ve mikroskobik partiküller daha etkin şekilde ayrıştırılır. Dışarıya soluduğunuz havadan 150 kat daha temiz hava çıkışı sağlanır. Diğer süpürgeler de emiş gücü kaybı yok iddiasında bulunabilir. Alışılmış süpürgelerin emiş gücü kaybı yok iddiaları sadece bir hazne dolusu toz kriteri ile girdikleri teste dayanır. Bu testi geçen tüm makineler emiş gücü kaybına uğramadıkları iddiasında bulunabilirler. Ancak bu süpürgeler 50 gramdan daha az tozla bile emiş gücünü kaybeder. Aynı teste Dyson, 10 yıllık test tozuyla girmiştir ve DC52 nin ömür boyu emiş gücünü kaybetmediğini kanıtlayarak başarıyla geçmiştir.

17 Dyson Cinetic Teknolojisi Ball Teknolojisi 1300 Watt motor gücü 263 Air Watt sabit emiş gücü 7.8 kg 25 Litre/saniye hava akımı 10 metre maksimum erişim 83 dba ses seviyesi 6.5 metre kablo uzunluğu Karbon fiber türbin başlık Emiş gücü kontrollü çift modlu zemin aparatı Tangle free türbin başlık Mafsallı sert zemin aparatı Fırçalı flexi aparat Kombine aparatlar Dyson Cinetic Teknolojisi Ball Teknolojisi 1300 Watt motor gücü 259 AW sabit emiş gücü 83 dba ses seviyesi 7.8 kg 25 Litre/saniye hava akımı 10 metre maksimum erişim 84 dba ses seviyesi 6.5 metre kablo uzunluğu Emiş gücü kontrollü çift modlu zemin aparatı

18 Dyson V6 Dijital Motor En güçlü kablosuz süpürge performansı sağlayan motor Şarjlı süpürgelerimize kablolu bir süpürge performansı sağlayan Dyson V6 dijital motor, kablosuz süpürgelerimizin kalbidir. Dyson mühendisleri alışılmış motorlardan daha küçük, daha hafif ve daha hızlı çalışan Dyson V6 dijital motoru geliştirebilmek için 10 yıldan daha uzun süre çalıştılar. Hantal motorların aksine karbon salınımı olmayan çevre dostu bu motor, dijital vuruş teknolojisi ile dakikada devirden fazla döner. Biliyor musunuz? Dijital motor V6; Boeing 747 motorundan 10 kat daha hızlı devir eder. Formula 1 yarış arabasının motorundan 5 kat daha hızlıdır. 37 adet güçlü plazma yapıştırıcı ile sağlamlaştırılmıştır. Bir Mini Cooper ı bile taşıyabilecek kadar güçlüdür

19 2 Tier Radial siklon teknolojisi Dyson Dijital Motor V6 100 AW sabit emiş gücü 350 Watt motor gücü 87dBA Ömür dayanıklı yıkanabilir motor öncesi filtre Motor sonrası HEPA filtre Direct Drive türbin başlık Soft Roller başlık Mini turbo başlık Kombine aparatlar 2 Tier Radial Siklon Teknolojisi Dyson Dijital Motor V6 100 AW sabit emiş gücü 350 Watt motor gücü 87dBA Ömür dayanıklı yıkanabilir motor öncesi filtre Karbon fiber türbin başlık Mini motorlu başlık Kombine aparatlar 2 Tier Radial Siklon Teknolojisi Dyson Dijital Motor V6 100 AW sabit emiş gücü 350 Watt motor gücü 87dBA Ömür dayanıklı yıkanabilir motor öncesi filtre Karbon fiber türbin başlık İnatçı kir fırçası Kombine aparatlar

20 Dyson Air Multiplier Teknolojisi Pervane yok. Kesintili hava yok. Alışılmış Fanlar Havayı kesen pervaneler yerine, Dyson fanlarında kesintisiz hava akımı yaratan Air Multiplier teknolojisi kullanılmıştır. Dyson Fanlar Hava sadece yer değiştirmiyor; aynı zamanda çoğaltılıyor. Hava, dairesel diyafram açıklığından geçerek hızlanır. Hızlanan hava, fanın etrafında ve arkasında alçak basınç alanı oluşturarak uçak kanadı şeklindeki rampadan geçer. Hava basıncındaki değişim, ortamdaki havayı hava akımının içine sürükleyerek güçlü ve kesintisiz serin hava yaratır. Temizlemesi kolay; temizlemesi zahmetli ızgaralar yok. Güvenli ve dengeli Tek dokunuşla eğilme; sıkıştırmaya gerek yok. Hassas ısı kontrolü

21 Fırçasız motor Dokunarak eğim verme Rotasyon kontrolü Hava akımı kontrolü Mavi/Beyaz renk seçeneği Havayı 15 kat kuvvetlendirerek dışarı verme 1.8 metre kablo uzunluğu Max 63.5 dba ses seviyesi Salınım halinde 40 watt motor gücü 3.4 metre/saniye maksimum hız Fırçasız motor Rotasyon kontrolü Hava akımı kontrolü Havayı 18 kat kuvvetlendirerek dışarı verme 2 metre kablo uzunluğu Max 65 dba ses seviyesi Salınım halinde 65 watt motor gücü 3.5 metre/saniye maksimum hız Uzaktan kumanda

22 Dyson Air Multiplier Teknolojisi Hızlı ve eşit ısı dağılımı. Yüksek hızlı hava akımı ile etkili serinlik. Geniş ısı dağılımı için AM05, Air Multiplier teknolojisini kullanır. Bu sayede odanın her tarafında sıcaklığı hemen hissedersiniz. Serinletici fan özelliği kullanıldığında, etkili bir şekilde serinletecek güçlü hava akımına ve yüksek hızda hava sirkülasyonuna sahiptir. Görünür bir ısı kaynağı veya hızlı dönen pervaneler yoktur Devrilmesi durumunda otomatik olarak durur. Isıtıcı fan Alışılmış fanlı ısıtıcıların çoğu tüm odayı kısa sürede ısıtamaz, çünkü havayı verimsiz şekilde dağıtarak dönen pervanelere sahiplerdir. AM05 geniş ısı dağılımı için etrafındaki havayı çoğaltan Air Multiplier teknolojisini kullanır. Tüm odayı hızla eşit oranda ısıtır. Serinletici fan Bazı fanlı ısıtıcılar aynı zamanda serinletici fan olarak da çalıştıklarını iddia ederler. Fakat çoğunun hava akımı ve verdikleri havanın hızı düşük olduğundan etkisiz serinlik sağlarlar. AM05, Air Multiplier teknolojisi ile saniyede 170 litre hava üfleyerek etkili şekilde serinletir.

23 Yüksek hızlı karbon fırçasız motor Fırçasız motor Eğilebilme, salınım ve uzaktan kumanda Led gösterge Ayarlanabilir hava akım hızı Isıtıcı mod Serinletici mod Siyah/Nikel Saniyede 170 litre hava üfleme 3,9 metre/saniye maximum hız 1.8 metre kablo uzunluğu Max 68 dba ses seviyesi 10 kademeli ısı ayarı Devrildiğinde otomatik olarak kapanır

24 Bize Ulaşın Dyson Danışma Hattı Çalışma saatleri hafta içi Sorularınız ve destek için Dyson müşteri hizmetlerini arayabilir; web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz: facebook.com/dysonturkiye youtube.com/user/dysonturkiye Tüm Dyson silindir ve dikey model süpürgeler 5 yıl garantili olup; şarjlı süpürgeler ve Air Multiplier modelleri ise 2 yıl garanti altındadır. Fiyatlarımız TL cinsinden olup tavsiye edilen KDV dahil perakende satış fiyatlarıdır. Bu fiyat listesi 30/11/2014 tarihi itibari ile geçerlidir.fiyatları değiştirme hakkı Hakman Elektronik Sanayi Ticaret Ltd. Şti. tarafından saklıdır. Hakman Elektronik Sanayi Ticaret Ltd. Şti.önceden haber vermeksizin ürün kodu, rengi, görünümü, model ve fiyatları değiştirme hakkına sahiptir. Talepler stoklarla sınırlıdır. Yazım ve basım işlemlerinden kaynaklanan hatalardan Hakman Elektronik Sanayi Ticaret Ltd. Şti. sorumlu değildir.

LG den Bereketli Ramazan Hediyesi!

LG den Bereketli Ramazan Hediyesi! TEMMUZ 2015 Ürün Kataloğu TEMMUZ 2015 Büyük Kapasiteli Ürün Kataloğu LG Çamaşır Makineleri nde OMO Deterjanınız LG den Hediye! LG den Bereketli Ramazan Hediyesi! 12 Kg Çamaşır Makinesi 10 Kg Çamaşır Makinesi

Detaylı

italyan tasarımının şıklığı evinize geliyor!

italyan tasarımının şıklığı evinize geliyor! italyan tasarımının şıklığı evinize geliyor! İtalyan tasarımıyla şekillenen ileri teknolojinin evinize yakışacağını düşünüyorsanız, Hoover in yenilikçi ürünleri sizleri bekliyor. 2014/3 FİYAT LİSTESİ Ankastre

Detaylı

VOLVO LASTİKLİ YÜKLEYİCİ F-SERİSİ - L350F VIP BROŞÜR

VOLVO LASTİKLİ YÜKLEYİCİ F-SERİSİ - L350F VIP BROŞÜR VOLVO LASTİKLİ YÜKLEYİCİ F-SERİSİ - L350F VIP BROŞÜR 2 3 GÜVEN GÜVEN İbaresi: - Bir kişiye, kuruma, plana vs. tam itimat. - Dayanmak/yaslanmak. 4 5 Çoğu kişi güvenliğini Volvo ya emanet eder çünkü mühendislik

Detaylı

SOĞUTMA. ticari ve konut uygulamaları için iklimlendirme

SOĞUTMA. ticari ve konut uygulamaları için iklimlendirme emura SOĞUTMA İKLİMLENDİRME ISITMA MERKEZİ SİSTEMLER ÜRÜN KALİTESİNDE LİDER FİRMA Daikin ticari, endüstriyel ve konut uygulamaları için yüksek enerji verimliliğine ve çok geniş bir seçim aralığına sahip,

Detaylı

Marifetli küçükler her zaman elinizin altında...

Marifetli küçükler her zaman elinizin altında... Kasım kampanyaları Marifetli küçükler her zaman elinizin altında... www.bosch-home.com/tr Bosch Çağrı Merkezi 444 6 333 7/24 hizmetinizde Daha fazla bilgi için cep telefonunuz ile QR kodunu tarayabilir

Detaylı

Bosch klimalar ile sıcakları dışarıda bırakın.

Bosch klimalar ile sıcakları dışarıda bırakın. Bosch klimalar ile sıcakları dışarıda bırakın. Bosch Klimalar 2013 www.bosch-home.com/tr BoschHomeTurkiye Sadece bugünkü değil gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler. Bosch un sürdürülebilir,

Detaylı

Siemens klimalarla evinizin havası hep temiz hep canlı.

Siemens klimalarla evinizin havası hep temiz hep canlı. Siemens klimalarla evinizin havası hep temiz hep canlı. 2015 Klima Ürün Kataloğu siemens-home.com/tr Siemens. Gelecek evinizde. Do ay tüketmemek için ak ll fikirler üretiyoruz. Siemens i bir dünya devi

Detaylı

Bireysel ve Merkezi Soğutma, Isıtma ve Havalandırma Sistemleri. Genel Katalog

Bireysel ve Merkezi Soğutma, Isıtma ve Havalandırma Sistemleri. Genel Katalog Bireysel ve Merkezi Soğutma, Isıtma ve Havalandırma Sistemleri Genel Katalog Önsöz ÜRETİM KALİTESİ VE MÜŞTERİ HİZMETLERİNDE LİDER Ostend, Belçika da kurulduğumuz 1972 yılından bu yana, daha yakın geçmişte

Detaylı

GENIUS-S1 AQUAFILTER KULLANMA KLAVUZU

GENIUS-S1 AQUAFILTER KULLANMA KLAVUZU GENIUS-S1 AQUAFILTER KULLANMA KLAVUZU Makine parçaları TR 1. Üst kapak 2. Hortum bağlantı yuvası 3. Taşıma kulpu 4. Kapak kilitleme ve açma mandalı 5. Kablo geri sarma düğmesi 6. Dokunmatik Ayarlı Açma/Kapama

Detaylı

Siemens Küçük Ev Aletleri

Siemens Küçük Ev Aletleri NR 1011 ütü masası ütüyle birlikte alındığında 150 TL 75 TL Siemens Küçük Ev Aletleri Büyük işlerin küçük yardımcıları. Haziran 2015 - Küçük Ev Aletleri Fiyat Listesi Ramazana özel, sizi ve sevdiklerinizi

Detaylı

Siemens Küçük Ev Aletleri

Siemens Küçük Ev Aletleri NR 1011 ütü masası ütüyle birlikte alındığında 150 TL 75 TL Siemens Küçük Ev Aletleri Bayram ettirecek fırsatlarla. Temmuz 2015 - Küçük Ev Aletleri Fiyat Listesi Bayrama özel, sizi ve sevdiklerinizi sevindirecek

Detaylı

Zımparalama ve Polisaj Aletleri

Zımparalama ve Polisaj Aletleri Zımparalama ve Polisaj Aletleri Mirka Hakkında KWH MIRKA LTD. yenilikçi zımpara teknolojisinde dünya lideri olan, Finlandiyalı bir aile şirketidir. Size teknik açıdan üstün, yüksek kaliteli komple zımpara

Detaylı

Yeni enerji yönetmeliğine uygun Bosch Inverter klimalar, her mevsim dilediğiniz havayı sunar.

Yeni enerji yönetmeliğine uygun Bosch Inverter klimalar, her mevsim dilediğiniz havayı sunar. Yeni enerji yönetmeliğine uygun Bosch Inverter klimalar, her mevsim dilediğiniz havayı sunar. Bosch Klimalar 2015 www.bosch-home.com/tr Sadece bugünkü değil gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler.

Detaylı

Cevap Süreleri. İşyerlerinde Elektrik Güvenliği NFPA 70E-2012 Standartı Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Kilit Nokta

Cevap Süreleri. İşyerlerinde Elektrik Güvenliği NFPA 70E-2012 Standartı Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Kilit Nokta MAYIS 2014 - Sayı:57 Yıl:8 12 İşyerlerinde Elektrik Güvenliği NFPA 70E-2012 Standartı Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Kilit Nokta 18 Özelleştirilmiş Basınç Diferansiyel Modülü Yüksek Basınca Dirençli Akış

Detaylı

Havalı diyafram pompalar

Havalı diyafram pompalar Havalı diyafram pompalar Genel Bilgiler Tapflo güvenilir pompa seçiminiz TAPFLO TÜRKİYE Türkiye satış ofisi - Tapflo Makina Yapı Endüstri Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. ünvanı ile Ocak 007 yılında kurulmuştur.

Detaylı

MODEL RX5 SERİSİ ISI GERİ KAZANIMLI HAVALANDIRMA. En iyisini yapmaya konsantre oluyoruz. Her zaman ve her koşulda...

MODEL RX5 SERİSİ ISI GERİ KAZANIMLI HAVALANDIRMA. En iyisini yapmaya konsantre oluyoruz. Her zaman ve her koşulda... MODEL RX5 SERİSİ ISI GERİ KAZANIMLI HAVALANDIRMA En iyisini yapmaya konsantre oluyoruz. Her zaman ve her koşulda... Basit ve Verimli Mükemmel Hava Kalitesi ve inanılmaz Isı Değiştirici Verimliliği Rulo

Detaylı

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE 1927 2011 1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE Volvo, mükemmel bir mühendislik mirasına sahiptir. Volvo İş Makinaları, bu makinaları kullanan insanların etrafında tasarlanmaktadır. Daha

Detaylı

WS Serisi. Su Soğutmalı Inverter Multi-Split Heat Pump Merkezi Klima Sistemi

WS Serisi. Su Soğutmalı Inverter Multi-Split Heat Pump Merkezi Klima Sistemi Su Soğutmalı Inverter Multi-Split Heat Pump Merkezi Klima Sistemi WS Serisi Bu katalogda verilen teknik bilgiler, en son yeniliklerin müşterilere aktarılabilmesi için önceden bildirilmeksizin ASAL tarafından

Detaylı

Dünyanın en sessiz toz torbasız süpürgesi.

Dünyanın en sessiz toz torbasız süpürgesi. Dünyanın en sessiz toz torbasız süpürgesi. Relaxx x ProSilence 66 db e indirilmiş ses seviyesiyle toz torbasız elektrikli süpürgeler arasında dünyanın en sessizidir. www.bosch-home.com/tr BoschHomeTurkiye

Detaylı

İçindekiler. Giriş En Son Teknolojilerimiz Neden City Multi? Uygulama Alanları Mitsubishi Electric City Multi

İçindekiler. Giriş En Son Teknolojilerimiz Neden City Multi? Uygulama Alanları Mitsubishi Electric City Multi İçindekiler Giriş En Son Teknolojilerimiz Neden City Multi? Uygulama Alanları Mitsubishi Electric City Multi Dış Üniteler S Serisi HeatPump Y Serisi HeatPump Düşük CO2'li Y Serisi Zubadan Heatpump Y Serisi

Detaylı

local Rexroth dan Enerji Verimliliği 4EE Türkiye 14 Yenilikçi Filtrasyon Teknolojisi 26 Güvenli Makineler

local Rexroth dan Enerji Verimliliği 4EE Türkiye 14 Yenilikçi Filtrasyon Teknolojisi 26 Güvenli Makineler 01 2012 local Türkiye Rexroth dan Enerji Verimliliği 4EE 14 Yenilikçi Filtrasyon Teknolojisi 26 Güvenli Makineler drive Siz Sahne Üstüne Odaklanın Yeter! Bir sanatçı sahnedeyken o anın büyüsünü hiçbir

Detaylı

İÇİNDEKİLER. içindekiler. biz kimiz. mata carbon 06. gs composite 08. online satış. sealand 10. teknik hizmet. eberspacher 23.

İÇİNDEKİLER. içindekiler. biz kimiz. mata carbon 06. gs composite 08. online satış. sealand 10. teknik hizmet. eberspacher 23. İÇİNDEKİLER içindekiler 04 biz kimiz 36 mata carbon 06 online satış 37 gs composite 08 teknik hizmet 38 sealand 10 sterling power 40 eberspacher 23 exide 41 webasto 28 fischer panda 42 diko marine 30 ampair

Detaylı

Electrifying Innovations

Electrifying Innovations Electrifying Innovations Türkçe Baskısı 2013 Fotovoltaik Evirici Ürün Grubu 3 İçindekiler Fotovoltaik Evirici Ürün Grubu 2013 04 Şirket Seri eviriciler 10 Seri eviriciler tek fazlı REFUsol 003K 004K 005K

Detaylı

Marifetli küçükler, yeni yıla özel fırsatlarla karşınızda!

Marifetli küçükler, yeni yıla özel fırsatlarla karşınızda! Aralık kampanyaları Marifetli küçükler, yeni yıla özel fırsatlarla karşınızda! www.bosch-home.com/tr Daha fazla bilgi için cep telefonunuz ile QR kodunu tarayabilir ya da www.bosch-home.com/tr yi ziyaret

Detaylı

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek.

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Global powerhouse local solution provider. baykal.com.tr Yeni BLS-NEO Yüksek üretkenlik Hassas kabiliyet. Kurulduğu 1950 yılından bu yana metal sac işleme makineleri

Detaylı

Madencilik ve Çimento Sektörüne ait Rulmanlar ve Hizmetlerimiz

Madencilik ve Çimento Sektörüne ait Rulmanlar ve Hizmetlerimiz Madencilik ve Çimento Sektörüne ait Rulmanlar ve Hizmetlerimiz Her bir uygulamada doğru çözüm Dünya çapındaki en büyük rulman üreticilerinden biri olarak Schaeffler, madencilik sektöründe yer alan ve dünyada

Detaylı

Sağlıklı Yaşam İçin. İyonizer. Hava Temizleyici

Sağlıklı Yaşam İçin. İyonizer. Hava Temizleyici Sağlıklı Yaşam İçin İyonizer Hava Temizleyici Temiz Hava Herşeyimiz Tutkumuz Sağlığınız LIGHTAIR mümkün olan her ortamda en iyi iç hava kalitesi sağlayan ürünleri sunarak, insanların sağlık ve konforunu

Detaylı

Fotovoltaik sektörü için çözümler

Fotovoltaik sektörü için çözümler Omron magazin Technology&Trends 15 Yatırım Geri Dönüşünden Karbon Geri Dönüşüne Technology&Trends, Taisuke Tateishi ile Omron un CO 2 salımlarını karlı bir şekilde azaltma çabası hakkında konuştu Daha

Detaylı

I Valeo Vale Park4U otomatik park sistemini IAA 2013 de görücüye çıkarıyor. II CO2 emisyonlarının azaltılmasını temel alan yenilikçi bir teknoloji

I Valeo Vale Park4U otomatik park sistemini IAA 2013 de görücüye çıkarıyor. II CO2 emisyonlarının azaltılmasını temel alan yenilikçi bir teknoloji 1 İçindekiler I Valeo Vale Park4U otomatik park sistemini IAA 2013 de görücüye çıkarıyor 2 II CO2 emisyonlarının azaltılmasını temel alan yenilikçi bir teknoloji 4 A) CO2 emisyonlarını azaltmak üzere araç

Detaylı

DELUXE 9800S ÖKO LINE ISLAK-KURU SU FİLTRELİ VAKUM SÜPÜRGESİ. 1 Peşin + 6 Taksit. 128,50 t. Toplam: 899,50 t. 1 Peşin + 6 Taksit.

DELUXE 9800S ÖKO LINE ISLAK-KURU SU FİLTRELİ VAKUM SÜPÜRGESİ. 1 Peşin + 6 Taksit. 128,50 t. Toplam: 899,50 t. 1 Peşin + 6 Taksit. Haziran - Temmuz 2014 KAMPANYALAR DELUXE 9800S ÖKO LINE ISLAK-KURU SU FİLTRELİ VAKUM SÜPÜRGESİ 997,50 t 899,50 t 128,50 t Toplam: 899,50 t SMART S 350 ÖKO POWER 968,80 t 787,50 t 112,50 t Toplam: 787,50

Detaylı