Misyonumuz. Vizyonumuz. Our Mission. Our Vision

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Misyonumuz. Vizyonumuz. Our Mission. Our Vision"

Transkript

1 Misyonumuz İstihdam yaratarak ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak, Kaliteli ürünler ile müşteri memnuniyetini sağlamak, Çalışanlarımızın mensubu olmaktan gurur duydukları çağdaş ve başarılı bir şirket olmak, Çevreye verdiğimiz önem ve hassasiyet ile diğer şirketlere örnek olmak, İleri teknoloji kullanarak rekabet gücümüzü arttırmaktır. Vizyonumuz Güvenilir ve kaliteli ürünler sunarak öncü ve saygın bir kurum olmak ve SOSAN ın adını bir dünya markası yapmaktır. Our Mission Provide employment and contribute to national economics, Satisfy customers with high quality products, Being a company that our employees are proud to be a part of, Setting an example with our care for environment, Using advanced technology to increase our competitive power. Our Vision Being a pioneer and prestigious company by providing accredited and high quality products making SOSAN Oil a global brand.

2 MOTOR YAĞLARI ENGINE OILS SWAX 5W30 SWAX 5W40 SWAX 10W40 SWAX 15W40 SWAX 20W50 SOSAN SAE SOSAN 4T 10W40 SOSAN 4T 15W50 SOSAN 2T SOSAN ECONOMIZER

3 SMAX 5W30 SMAX 5W30, içeriğindeki özel aktif temizleyici maddeleriyle silindir yüzeylerinde maksimum koruma sağlar, zararlı kurum ve tortu oluşumunu engeller. Oksidasyon kararlılığı sayesinde aracınızın motorunu koruma yeteneği çok daha uzun sürelidir. SMAX 5W30 is a premium-grade, fully synthetic engine oil scientifically formulated with ultimate active cleansing technology. For maxium responsiveness and improved performance, enabling your engine to operate at its full potential right up to the next oil change. API SL / ILSAC GF-3 /ACEA A1/ GM-LL-A-025 B1 Ford WSS-M2C913-B Özel aktif temizleme teknolojisiyle formüle edilmiştir Yüksek oksidasyon kararlılığı Düşük viskozite, hızlı akış ve daha az sürtünme Titreşimi ve motor gürültüsünü en aza indirir Special ultimate active cleansing technology Long-term oxidation stability Low viscosity, rapid oil flow and low friction Minimises vibration and engine noise TAM SENTETİK MOTOR YAĞI FULLY SYNTHETIC ENGINE OIL 7 lt. 4 lt. 1 lt.

4 SMAX 5W40 SMAX 5W40, içeriğindeki özel aktif temizleyici maddeleriyle silindir yüzeylerinde maksimum koruma sağlar, zararlı kurum ve tortu oluşumunu engeller. Oksidasyon kararlılığı sayesinde aracınızın motorunu koruma yeteneği çok daha uzun sürelidir. SMAX 5W40 motor oil is a premium, fully synthetic motor scientifically formulated with ultimate active cleansing technology. It works harder to protect than conventional motor oils by continuously preventing dirt and sludge build up for better responsiveness and improved performance, enabling your engine to operate at its full potential right up to the next oil change. API SM/CF, ACEA A3/B3, A3/B4, SL/CH4 Özel aktif temizleme teknolojisiyle formüle edilmiştir Yüksek oksidasyon kararlılığı Düşük viskozite, hızlı akış ve daha az sürtünme Titreşimi ve motor gürültüsünü en aza indirir Special ultimate active cleansing technology Long-term oxidation stability Low viscosity, rapid oil flow and low friction Minimises vibration and engine noise TAM SENTETİK MOTOR YAĞI FULLY SYNTHETIC ENGINE OIL 7 lt. 4 lt. 1 lt.

5 SMAX 10W40 SMAX 10W40, yüksek kalitede mineral yağlar ve üstün nitelikli katıklar ile üretilmiş dört mevsim kullanılabilen dizel ve benzinli motor yağıdır. Tüm iklim koşullarında ve en ağır şartlarda motoru korur. Karbon moleküllerinin ve kirin tortulaşıp birikmesine engel olarak aşınmayı önler ve motorun ömrünü uzatır. SMAX 10W40 modern multigrade oil for all recent technology diesel nad gasoline engines, consisting of a base oil with additives of carefully selected performance and quantity. Under all kind of weather conditions SMAX 10W40 protects engines. API SM/LF, ACEA 2007 A3/B4 Zorlu koşullarda binek araçların ve kamyonetlerin dizel motorlarında Özellikle direk enjeksiyonlu, modern Dizel motorlara uyarlanmıştır Her tür yol şartında ( Şehiriçi, Otoban ) ve en zorlu koşullarda (yüksek sıcaklık) mükemmel koruma ve performans sağlar. MİNERAL BAZLI MOTOR YAĞI MINERAL BASED ENGINE OIL 16 lt. 7 lt. 4 lt. 1 lt.

6 SMAX 10W40 SMAX 10W40 özellikle binek araçların Dizel motorları için Sosan in yarı sentetik teknolojisi ile üretilen, son nesil direk enjeksiyonlu sistem gereksinimlerini karşılayan motor yağıdır. SMAX 10W40 very high performance lubricant using Sosan s semi-synthetics technology, specially developed for Diesel car engines, answering the enhanced requirements of the latest direct injection technologies. API SM/LF, ACEA 2007 A3/B4 Zorlu koşullarda binek araçların ve kamyonetlerin dizel motorlarında Özellikle direk enjeksiyonlu, modern Dizel motorlara uyarlanmıştır Her tür yol şartında (Şehiriçi, Otoban) ve en zorlu koşullarda (yüksek sıcaklık) mükemmel koruma ve performans sağlar. YARI SENTETİK MOTOR YAĞI SEMI SYNTHETIC ENGINE OIL 16 lt. 7 lt. 4 lt. 1 lt.

7 SMAX 10W40 SMAX 10W40, aktif temizleme teknolojisiyle formüle edilmiştir. Kurum ve tortu birikimini önleyerek sıradan motor yağlarına oranla daha güçlü bir koruma sağlar.her türlü sürüş koşullarında üstün motor koruma özelliğinin yanı sıra, SMAX 10W40 temizleme ve koruma gücü sayesinde motorunuza daha hızlı tepki verme yeteneği kazandırır. SMAX 10W40 motor oil has been formulated with special active cleansing technology. It works harder to protect than conventional motor oils by continuously preventing dirt and sludge build up. In addition to offering superior engine protection for all driving conditions, SMAX 10W40 cleans and protects for more responsiveness. API SM/CF, ACEA A3/B3, VW Özel aktif temizleme teknolojisiyle formüle edilmiştir Yüksek oksidasyon kararlılığı Düşük viskozite, hızlı akış ve daha az sürtünme Titreşimi ve motor gürültüsünü en aza indirir Special ultimate active cleansing technology Long-term oxidation stability Low viscosity, rapid oil flow and low friction Minimises vibration and engine noise TAM SENTETİK MOTOR YAĞI FULLY SYNTHETIC ENGINE OIL 16 lt. 7 lt. 4 lt. 1 lt.

8 SMAX 15W40 SMAX 15W40, yeni nesil araçlar için geliştirilmiş özel bir formülasyona sahip mineral motor yağıdır. SMAX 15W40 yeni nesil araçların motorlarındaki yüksek ve düşük sıcaklıklardaki motor aşınmasına karşı %50 daha fazla koruma ve daha iyi oksidasyon kontrolü sağlamak üzere geliştirilmiştir. SMAX 15W40 provides superior protection for modern technology engines. Liquid engineering for 50% better protection. 15W40 is an advanced, turbo tested, mineral oil formulated to provide excellent all round engine protection. API SM/CF, ACEA A3/B3, VW Özel aktif temizleme teknolojisiyle formüle edilmiştir Yüksek oksidasyon kararlılığı Yüksek kaliteli baz yağlar Titreflimi ve motor gürültüsünü minimuma indirir Formulated with cleansing technology Good oxidation stability High quality base oils Minimises vibration and engine noise MİNERAL BAZLI MOTOR YAĞI MINERAL BASED ENGINE OIL 16 lt. 7 lt. 4 lt. 1 lt.

9 SMAX 20W50 SMAX 20W50, günümüzün çağdaş motorlarını, her türlü iklim ve kullanım şartlarında yağlamak ve korumak için, kaliteli mineral bazyağlar ve geliştirilmiş katıklarla formüle edilmiş bir motor yağıdır. SMAX 20W50, herhangi bir sıradan yağın çok ötesinde; motorunuzu, yüksek ve düşük sıcaklıklardaki aşınmaya karşı %50 daha fazla korur. The SMAX 20W50 viscosity shape, quality base oils and performance additive system provide excellent oil consumption control in older engines and good anti-wear protection especially under hot conditions. API CF-4, ACEA E2, MAN 271 Özel aktif temizleme teknolojisiyle formüle edilmiştir Yüksek oksidasyon kararlılığı Yüksek kaliteli baz yağlar Titreflimi ve motor gürültüsünü minimuma indirir Formulated with cleansing technology Good oxidation stability High quality base oils Minimises vibration and engine noise MİNERAL BAZLI MOTOR YAĞI MINERAL BASED ENGINE OIL 16 lt. 7 lt. 4 lt. 1 lt.

10 SMAX 20W50 SMAX 20W50, LPG yakıt sistemiyle çalışan araçların özel yağlama gereksinimlerini karşılamak üzere özel olarak formüle edilmiş bir motor yağıdır. SMAX 20W50, API SL/CF performans seviyesinde bir motor yağı olma özelliği sayesinde, özellikle zorlu şehir içi trafiğinde dur-kalk ların motorda yarattığı olumsuz etkilerin azalmasını sağlar, LPG yakıt kullanımından kaynaklanan yetersiz yağlamaya çözüm getirir. API SL/CF Yüksek ve düşük sıcaklıklarda aşınmaya karşı %50 daha fazla koruma sağlar. Çamurlaşmaya karşı maksimum koruma sağlar. Yüksek sıcaklıklarda yağın bozulması ve viskozite kaybına karşı üstün koruma sağlar. Motoru soğutur ve temizler. Göreceli olarak daha kuru olan LPG yakıtın kullanımından kaynaklanan yetersiz yağlamaya çözüm getirir. MİNERAL BAZLI MOTOR YAĞI MINERAL BASED ENGINE OIL 16 lt. 7 lt. 4 lt. 1 lt.

11 SOSAN SAE Yüksek kalitede parafinik baz yağlara özel paket katık eklenerek üretilen tek dereceli motor yağıdır. Dört zamanlı benzinli ve dizel motorların karterlerinde kullanılır. It is a single-grade engine oil, produced by addition of special additive package into high quality paraffinic base oils. It is used in gasoline and diesel engines. API CC/SC, MIL-L-2104B İçerdiği deterjan-dispersan katıklar yardımıyla ortamdaki tortu oluşumunu ve birikintiyi önleyerek motorun temiz kalmasını sağlar. Motor ısınmadan yapılan dur-kalklı çalışmalarda motoru korur. Motor revizyon periyodlarının uzatılmasına yardımcı olur. MİNERAL BAZLI MOTOR YAĞI MINERAL BASED ENGINE OIL 16 lt. 7 lt. 4 lt. It keeps the engine clean by eliminating the formation of sediment and preventing residue, thanks to its detergentdispersing additive content. It prevents the engine during congested traffic when the engine is still cold. It improves the engine overhaul periods. 3 lt. 1 lt.

12 SOSAN 4T 10W40 4T 10W40 dört zamanlı motosikletler için akıllı yağ teknolojisi kullanılarak üretilmiş yüksek performanslı ve kaliteli sentetik motor yağıdır. 4T 10W40 is a high performance and high quality synthetic 4 stroke motorcycle engine oil which is produced smart oil technology. 4 ZAMANLI TAM SENTETİK MOTORSİKLET YAĞI 4 STROKE SYNTHETIC MOTORCYLE ENGINE OIL 1 lt. API SG, JASO MA Üstün koruma sağlayarak motor ömrünü uzatır. Aşınma, korozyon ve köpürmeye karşı üst düzey koruma sağlar. Yüksek ve kararlı viskozite indeksi sayesinde ağır şartlarda dahi yağın viskozitesini kontrol altında tutarak yağ filmi yırtılmasını önler. Düşük sıcaklıklardaki akıcılığı sayesinde motorun çalışmasını kolaylaştırır. Soğukta ilk çalıştırma aşınmalarını önler. Improves engine life due to superior protective feature. Ensures the operation of the engine in a wide range of operation temperature. Ensures excellent shear stability to prevent viscosity break down. Effective all-year-round suitability even under adverse conditions such as very low temperatures for starting or very high ambient temperatures.

13 SOSAN 4T 15W50 4T 15W50 yüksek performanslı ve dört zamanlı motosikletler için akıllı yağ teknolojisi kullanılarak geliştirilmiş tam sentetik motor yağıdır. 4T 15W50 is a high performance and high quality fully synthetic 4 stroke motorcycle engine oil which is produced smart oil technology. 4 ZAMANLI TAM SENTETİK MOTORSİKLET YAĞI 4 STROKE SYNTHETIC MOTORCYLE ENGINE OIL 1 lt. API SG, JASO MA Üstün koruma sağlayarak motor ömrünü uzatır. Aşınma, korozyon ve köpürmeye karşı üst düzey koruma sağlar. Yüksek ve kararlı viskozite indeksi sayesinde ağır şartlarda dahi yağın viskozitesini kontrol altında tutarak yağ filmi yırtılmasını önler. Düşük sıcaklıklardaki akıcılığı sayesinde motorun çalışmasını kolaylaştırır. Soğukta ilk çalıştırma aşınmalarını önler. Improves engine life due to superior protective feature. Ensures the operation of the engine in a wide range of operation temperature. Ensures excellent shear stability to prevent viscosity break down. Effective all-year-round suitability even under adverse conditions such as very low temperatures for starting or very high ambient temperatures.

14 SOSAN 2T Hava soğutmalı iki zamanlı motosikletler ve diğer küçük motorlar için üretilmiş yüksek performans katıkları içeren mineral bazlı motosiklet yağıdır. It is high quality oil produced for 2-cycle engines by special pack of additives to quality paraffinic base oils API TC, (CEC TSC-3)T HAVA SOĞUTMALI 2 ZAMANLI MOTORSİKLET YAĞI 2-CYCLED, AIR COOLED HIGH QUALITY ENGINE OIL 1 lt. İçindeki aktif temizleme maddeleri sayesinde tortu ve çamur oluşumunu önleyerek motoru temiz tutar. Mükemmel yağlama özelliği sayesinde pistonları sürtünme, aşınma ve paslanmaya karşı korur. Bakım maliyetlerini düşürür. Ön ateşlemeyi kolaylaştırır. It minimizes the residue formation, thanks to its detergent-dispersing additive contents and conveys the wastes to the exhaust gases. Helps protect the environment by lowering exhaust emission. It prevents water and vapor leakage, thanks to the formation of the film layer of rust preventive additives on the metallic surfaces and thus prevents rusting.

15 SOSAN ECONOMIZER Yüksek teknoloji katıkları içeren, viskozite indeksi geliştirme özelliğine sahip konsantre motor yağı katığıdır. Her çeşit benzinli ve dizel motorlarda ihtiyaç olması halinde kullanılabilir. It is a concentrated engine oil additive containing high-tech additives featuring Viscosity Index enhancing properties. It readily mixes with all kind of engine oils. Her çeşit benzinli ve dizel motorlarda yağ tüketimini ve vuruntuyu engellediği gibi yağ basıncının düşmesini önler. Kışın yağın akış kabiliyetini kontrol ederek yakıt tasarrufu sağlarken, dört mevsim muhtemel aşınmaları önler. Her çeşit motor yağına kendiliğinden kolayca karışır. Motor Oil Economizer reduces oil consumption, Prevents knocking in all types of gasoline and diesel engines in addition to preventing the oil pressure loss. It readily mixes with all kind of engine oils. MOTOR YAĞI KATIĞI MOTOR OIL ADDITIVE 1 lt.

16 HİDROLİK SİSTEM YAĞLARI HYDRAULIC SYSTEM OILS HIDROIL HIDROIL S

17 HIDROIL Kaliteli baz yağlarla üretilen, yüksek stabiliteye sahip, aşınma, oksidasyon ve pas önleyici katıklar içeren yağdır. Tüm endüstriyel ve hareketli hidrolik sistemler için tavsiye edilir. It is a high performance hydraulic system oil with major OEM approvals. It is recommended to all industrial and moving hydraulic systems. DIN Part II, Denison HF-0, HF-1, HF-2 Cincinnati Milacron P 68, P 69, P 70, Vickers HP Vane Pump Tests, M-2950S,I-286 S Yüksek dispersan özelliğe sahip olması nedeniyle sistemin temiz kalmasını sağlarlar. Aşınma, paslanma ve korozyonu önlerler. Oksidasyon mukavemeti yüksektir ve sudan ayrılma özelliği mükemmeldirler. Köpük önleyici katkı maddesi içermesi nedeniyle köpürmez ve kavitasyonu önlerler. Exhibits high degree of oxidation resistance and excellent separation from water. Prevents cavitations with high air release properties. Adapts to wide range of climatic conditions with high Viscosity Index. Used in hydraulic system operating under extremely high temperatures like plastic injection machines with its high thermal stability. YÜKSEK PERFORMANSLI HİDROLİK SİSTEM YAĞLARI HIGH PERFORMANCE HYDRAULIC SYSTEM OILS 16 lt.

18 HIDROIL S HIDROIL S yağları, kaliteli parafinik baz yağlara aşınma, oksidasyon, pas ve köpük önleyici, viskozite indeks geliştirici katıkların takviyesi ile üretilen yüksek viskozite indeksli yağlardır. Demülsiyon özellikleri mükemmeldir. It is a high performance hydraulic system oil with major OEM approvals. It is recommended to all industrial and moving hydraulic systems. DIN Part II, Part III, Denison HF-0, HF-1, HF-2, Cincinnati Milacron P68, P69, P70 Vickers HP Vane Pump Tests, M-2950 S, I-286 Yüksek viskozite indeksleri sayesinde çok farklı iklim şartlarında kullanılır. Yüksek termal stabiliteleri sayesinde plastik enjeksiyon makineleri gibi çok yüksek basınç ve sıcaklıklarda çalışan hidrolik sistemlerde kullanılır. Oksidasyon mukavemeti yüksektir ve sudan ayrılma özelliği mükemmeldirler. Yağ değişim sürelerini uzatarak yağ tüketimini azaltır. Decreases the hydraulic system breakage and reduces the maintenance costs. Promotes service life and trouble-free operation of hydraulic system like servo-valves, etc. Ensures ease of operation during cold start-ing, thus saves time. Provides high operating performance for hydraulic systems operating under high pressures and temperatures, thanks to its high thermal stability. YÜKSEK PERFORMANSLI HİDROLİK SİSTEM YAĞLARI HIGH PERFORMANCE HYDRAULIC SYSTEM OILS 16 lt.

19 ŞANZIMAN YAĞLARI GEAR OILS SOSAN GEAR SOSAN GEAR EP SOSAN GEAR HIPO SOSAN GEAR FLD SOSAN GEAR ATF

20 SOSAN GEAR Sosan Gear 90/140 ürünleri, hafif yükte çalışan ve yüksek basınç katığına ihtiyaç duyulmayan bazı otomotiv transmisyon sistemlerinde tavsiye edilen mineral esaslı bir yağdır. Sosan Gear 90/140 are a high quality mineral oils intended for manual tranmissions where the maufacturer specifies a "straight mineral" oil or an oil meeting API Service GL-1. API GL-1 Aşırı basınç özelliği ile dişli yüzeyinde film tabakası oluşturarak aşınmayı engeller. Ağır yük ve yüksek devirlerde meydana gelen aşırı basınç altında kalın yağ filmi oluşturur. Rutubetle birlikte oluşan asitleri nötralize ederek pas ve korozyonu önler. Sudan ayrılma ve pas önleme özellikleriyle dişli sistemlerini suyun olumsuz etkilerine karşı korur. It minimizes the residue formation, thanks to its detergent-dispersing additive contents and conveys the wastes to the exhaust gases. Helps protect the environment by lowering exhaust emission. It prevents water and vapor leakage, thanks to the formation of the film layer of rust preventive additives on the metallic surfaces and thus prevents rusting. ŞANZIMAN VE DİFERANSİYEL YAĞLARI HIGH PRESSURE GEAR OILS 16 lt. 7 lt. 4 lt. 3 lt.

21 SOSAN GEAR EP Parafinik esaslı baz yağlara, pas ve aşınma önleyici, aşırı basınca dayanıklı özel paket katık eklenerek geliştirilmiş aşırı basınç dişli yağlarıdır. Excessive pressure gear oils developed by addition of rust and wear preventive and excessive pressure resistant special additive packages into paraffin base oils. Used in automotive differentials, manual transmissions and hypoid gears of passenger vehicles, heavy-duty vehicles and construction equipment operating under high-speed, low-torque and low-speed high-torque conditions. API GL-4, MIL-L-2105 Aşırı basınç özelliği ile dişli yüzeyinde film tabakası oluşturarak aşınmayı engeller. Ağır yük ve yüksek devirlerde meydana gelen aşırı basınç altında kalın yağ filmi oluşturur. Rutubetle birlikte oluşan asitleri nötralize ederek pas ve korozyonu önler. Sudan ayrılma ve pas önleme özellikleriyle dişli sistemlerini suyun olumsuz etkilerine karşı korur. It minimizes the residue formation, thanks to its detergent-dispersing additive contents and conveys the wastes to the exhaust gases. Helps protect the environment by lowering exhaust emission. It prevents water and vapor leakage, thanks to the formation of the film layer of rust preventive additives on the metallic surfaces and thus prevents rusting. ŞANZIMAN VE DİFERANSİYEL YAĞLARI HIGH PRESSURE GEAR OILS 16 lt. 7 lt. 4 lt. 3 lt.

22 SOSAN GEAR HIPO Sosan Gear Hipo 90 ve 140, yüksek performanslı baz yağlar ile gelişmiş bir katık sisteminden formüle edilmiş dişli yağlarıdır. Bu yağlar aşırı basınç ve darbe yüküne maruz kalan son tahrik üniteleri ile ağır hizmet tipi akslar için tasarlanmıştır. Sosan Gear Hipo 90 and 140 are engineered for performance in heavy duty commercial transmissions, axles, and final drives where extreme pressures and shock loading are expected. It provides excellent chemical and thermal stability at elevated bulk oil temperatures, good performance at low temperatures. API GL-5, MT-1 Aşırı basınç özelliği ile dişli yüzeyinde film tabakası oluşturarak aşınmayı engeller. Ağır yük ve yüksek devirlerde meydana gelen aşırı basınç altında kalın yağ filmi oluşturur. Rutubetle birlikte oluşan asitleri nötralize ederek pas ve korozyonu önler. Sudan ayrılma ve pas önleme özellikleriyle dişli sistemlerini suyun olumsuz etkilerine karşı korur. It minimizes the residue formation, thanks to its detergent-dispersing additive contents and conveys the wastes to the exhaust gases. Helps protect the environment by lowering exhaust emission. It prevents water and vapor leakage, thanks to the formation of the film layer of rust preventive additives on the metallic surfaces and thus prevents rusting. ŞANZIMAN VE DİFERANSİYEL YAĞLARI HIGH PRESSURE GEAR OILS 16 lt. 7 lt. 1 lt.

23 SOSAN GEAR FLD Sosan Gear Fld, aktarma organı ve hidrolik yağ gereksinimlerini karşılamak veya fazlası ile geçmek amacıyla tasarlanmış ekstra yüksek performanslı, çok amaçlı traktör yağıdır. Sosan Gear Fld is an extra high performance, multipurpose tractor lubricant engineered to meet or exceed transmission and hydraulic fluid requirements. API GL-4, Case New Holland ESN-M2C-86 B, Massey Ferguson MF 1135 Azami frenleme verimliliği ve ötme, tıkırdama seslerinde azalma sağlar. Daha uzun kavrama ömrü, sızıntıda azalma ve güvenli araç hareketleri sağlar. Hidrolik uygulamada 4 mevsim düzenli performans sağlar. Islak veya nemli ortamlarda ekipmanı koruma ve erken aşınmayı önler. Sistemleri temiz tutarak düzgün biçimde çalışmayı sağlar. Maximum braking efficiency with reduced squawk and brake chatter. Optimised clutch and PTO performance Longer clutch life, reduced leakage, and reliable respons All-season performance with consistent hydraulic operation Protects equipment in wet or humid environments and prevents premature wear Keeps systems clean and operating smoothly TRAKTÖR YAĞI TRACTOR OILS 1 lt.

24 SOSAN ATF Özel paket katıklarla formüle edilmiş yüksek viskozite indeksli otomatik şanzıman yağıdır. Binek araçlarda ve ağır vasıtaların direksiyon dişlilerinde, otomatik şanzıman ve transmisyonlarında ve önerildiği takdirde hidrolik sisteme sahip mekanizmalarda kullanılır. It is automatic transmission fluid with high Viscosity Index, formulated by special additive package. It is used in automatic transmissions and drive systems of the passenger cars and, if recommended, in mechanism equipped with hydraulic systems. GM Dexron II, GM Allison C4, MAN-339 Type V1, ZF-TE ML 02F, 03D, 04D,14A, 17C, VOITH DIWA G607, MB Yüksek sıcaklıklarda viskozitesi az düştüğünden çalışma bozukluklarına neden olmaz. Sürtünmeyi düzenleyici özelliği sayesinde sarsıntısız ve düzgün bir güç iletimi sağlar. Tüm sızdırmazlık elemanları ile uyumludur. Yüksek oksidasyon dayanımı ile yağ değişim aralığını uzatır. Köpürmeyi önler. Maintains its operation integrity, since its viscosity does not considerably change with the operation temperature. Provides uninterrupted and smooth power transmission, thanks to its friction regulating properties. Adapts all types of packing elements. Extends the oil replacement intervals due to its remarkable oxidation resistance. Prevents foaming. OTOMATİK ŞANZIMAN, TRANSMİSYON YAĞI AUTOMATIC GEAR, TRANSMISSION FLUID 16 lt. 7 lt. 4 lt. 1 lt.

25 GRESLER GREASES LITO GRESS 2 3 KAUÇUKLU GRES 3

26 LITO GRESS 2 3 Üstün kaliteli baz yağlara uygun katık ilavesiyle üretilen bir grestir. Düz ve rulmanlı yataklar, her çeşit kayma yüzeyi ve greslenecek her türlü noktada, gerektiğinde otomotiv tip ekipmanların gresleme yerlerinde kullanılır. Elektrik motorlarının yataklarında önerilir. It is grease, manufactured by addition suitable additives into high quality base oils. It is used for greasing points of journal and rolling bearings, all kind of sliding surfaces and grease requiring points and the greasing points of automotive industry vehicles, if necessary. It is recommended for the bearings of electric motors. Suyun bulunduğu ortamlarda yıkanmaya karşı dayanımı yüksektir. Düşük sıcaklıklarda pompalanabilir. Yüksek sıcaklıklarda yeterli yağ filmi sağlayarak rulman ömrünü uzatır. Yüksek yük dayanımı ile geniş çalışma aralığı sağlar. Oksidasyon dayanımı direnci ile uzun servis ömrü sağlar. Exhibits remarkable resistance to carryover in the presence of the water. Suitable for pumping at low temperatures. Ensures long service life for bearings by forming sufficient oil film at elevated temperatures. Ensures wide range of applications, thanks to its remarkable load carrying capacity. Ensures long service life with its oxidation resistance. LİTYUM BAZLI GRESLER LITHIUM BASED GREASES 20 lt.

27 KAUÇUKLU GRESS 3 Nitelikli baz yağlar ve performans artırıcı katıklar ile üretilen, çok uzun lifli yapıya sahip suya dayanıklı grestir. Hafif ve orta yükler altında, orta ve yüksek devirli düz ve rulmanlı yataklar için geliştirilmiştir. It is water repellent grease with long fibers, manufactured by quality base oils and performance promoting additives. It is developed for journal and ball bearings operating under light and medium loads with medium and high speed. Lifli yapısı ve metal yüzeylere yapışma kabiliyeti nedeniyle sarfiyatı önler. Yağ ayrışmasını önleyerek yapısını bozulmadan uzun süre korur. Çalışma koşullarının ağır olmadığı sistemlerde ekonomi sağlar. Aşınma ve korozyona karşı sistemi korur. Reduces consumption, thanks to its fiber structure and adhesion onto the metallic surfaces. Maintains its integrity by preventing dissolution of the grease. Ensures reduction in cost where the operation conditions are not severe. Prevents the system against rusting and corrosion. KALSİYUM ESASLI OTOMOTİV GRESİ CALCIUM SOAP AUTOMOTIVE GREASE 20 lt.

28 ENDÜSTRİYEL YAĞLAR INDUSTRIAL OILS SOSAN KESME YAĞI SOSAN THERMOIL SOSAN BOR YAĞI

29 SOSAN KESME YAĞI İşlem sırasında operatörün işlediği parçayı görmesini sağlayacak şeffaflığa sahip, kullanıldığı işlemlerde verimliliği artıran açık renkli metal işleme yağıdır. Ağır ve hafif her türlü kesme-taşlama işlemi için uygundur. It is light color metal machining oil which is transparent enough to enable the operator to see the workpiece during the machining, thus promoting operational efficiency. It is suitable for all kind heavy-light cutting-machining operations. Düşük viskozitesi ile talaşlardan kolayca süzülerek yağ kaybını azaltır. Her türlü talaş kaldırma işleminde yüksek kesme hızı ve paso miktarları ile çalışma olanağı sağlar. İçerdiği aktif tip kükürt sayesinde çok çeşitli metal işleme uygulamalarında iyi yağlayıcılık özelliği göstererek metalin metale kaynamasını önler. Yüzey kalitesinin ve ölçülerin istenen düzeyde olmasını sağlayarak ıskarta miktarını azaltır. Reduces oil loss, by readily dissociating from metal chips, thanks to its low viscosity. Ensures operation at high speeds and cutting widths in all kind of machining process. Prevents welding between two metals, thanks to its active type sulfur additive contents that ensures sufficient lubrication suitable for wide range of applications. Reduces the amount of scrap by ensuring required surface quality and the dimensional stability. AÇIK RENKLİ SAF KESME YAĞI LIGHT COLORED NEAT METAL CUTTING OILT 16 lt.

30 SOSAN THERMOIL Endüstriyel proseslerde kullanılan (Heat Transfer Oil) bir ısı transfer akışkanıdır. İyi rafine edilmiş, parafinik esaslı baz yağlarla üretilmiştir. Çelik ve bakır üzerinde korozif etkisi olmayıp, çok iyi termal kararlılığı ve oksidasyona direnci vardır. They are long life heat transfer fluids for ındustrial applications. It is manufactured with refined paraffin base oils. It does not have any corrosive action on steel and copper and exhibits remarkable thermal stability and oxidation resistance. Kema Qualit B.V., HOLMES Yüksek termal kararlılığı sayesinde çok yüksek sıcaklıklarda çalışabilme imkânı sağlar. Oksidasyona dayanıklıklarının yüksek olması uzun servis ömrü sağlar. Uzun ömürlü olmalarına rağmen ısı transfer özelliklerini korur, sistemden verim alınmasını sağlar. Yüksek sıcaklıkta bozulmaya karşı dayanıklı olup, tortu oluşturmaz. Ensures operation at elevated temperatures, thanks to its high thermal stability. Extends service life, thanks to its high oxidation resistance. Maintains its heat transfer property and promotes to system efficiently, without compromising to its service life. Exhibits remarkable endurance at elevated temperatures, without formation any residue. YÜKSEK PERFORMANSLI ISI TRANSFER YAĞI HIGH PERFORMANCE HEAT TRANSFER OIL 16 lt.

31 SOSAN BOR YAĞI Su ile karıştırıldığı zaman beyaz opak görünümlü emülsiyon meydana getiren bir kesme yağıdır. Yüksek basınç özelliği gerektirmeyen bütün kesme işlemlerinde kullanılabilir. Soğutma ve yağlama özelliğine sahiptir. Bor Oil is a highly stable oil-in-water emulsion developed for use as a general purpose, cost effective, metalworking fluid. Delme, torna ile talaş kaldırma, soğukta testere ile kesme işlemlerinde soğutma ve yağlama amacıyla kullanılır. Soğuk ve sıcak bakır hadde uygulamalarında, presler ile yapılan soğuk şekil verme işlemlerinde kalıp yağı olarak kullanılır. Çok iyi emülsiyon stabilitesi, pasa karşı çok iyi koruma ve iyi soğutma ve iyi yağlama sağlar. High oil content provides excellent machine tool lubrication. Tolerant to difficult diluent waters. High level of corrosion inhibition on tool, slideways and component. Reduces the amount of scrap by ensuring required surface quality and the dimensional stability. GENEL METAL İŞLEME AMAÇLI BOR YAĞI GENERAL PURPOSE METAL CUTTING BOR OILTT 16 lt.

32 BENZİNLİ DİZEL LPG MOTOR YAĞLARI HİDROLİK SİSTEM YAĞLARI ŞANZIMAN ve DİFRANSİYEL YAĞLARI ENDÜSTRİYEL YAĞLAR VE GRESLER SOSAN PETRON OFİSİ MOBIL SHELL BP CASTROL SMAX 5W30 SUPER FE SPCL 5W30 HELIX F 5W30 ViSCO 5000 FE 5W/50 PRFRMNC A1 5W/30 SMAX 5W40 ULTRA5W/40 HELiX ULTRA 5W/40 SMAX 10W40 MAXIMA 10W/40 MOBIL SPR S 10W/40 HELIX PLUS 15W/50 BP VSC 5000 SAE5W/40 GTX MGNTC 10W/40 SMAX 10W40 SNT MAXIMUS DZL 10W/40 DELVAC HP EXTRA RiMULA ULTRA 10W/40 VANELLUS E 7 PLUS ENDURON 10W/40 SMAX 15W40 TURBO DiZEL EXTRA DELVAC EXTRA XHP SHELL RIMULA 15W/40 TURBOMAX 15W/40 SMAX 20W50 SUPERAKRA 20W/50 MOBiL SUPER 20W50 HELIX 20W/50 BPVISCO W/50 GTX 20W/50 SMAX 20W50 LPG PETROGAZ 20W/50 SHELL LPG SUPER PLUS BPVISCO LPG 20W/50 SOSAN 4T 10W40 ADVANCE VSX-4 CASTROL POWER 1 SOSAN 4T 15W40 MOBIL SUPER 4T ADVANCE VSX-4 CASTROL POWER 1 SOSAN 2T 2T PLUS MOBiL SPECIAL 2T SHELL ADVANCE S2 TWO STROKE OIL CASTROL SUPERTI SOSAN SAE 10 KALİBRATOR 10W MOBIL DELVAC 1210 SHELL ROTELLA 10W BP VANELLUS M 10W SOSAN SAE 30 KALİBRATOR 30 MOBIL DELVAC 1230 SHELL ROTELLA 30 BP VANELLUS M 30 SOSAN SAE 40 KALİBRATOR 40 MOBIL DELVAC 1240 SHELL ROTELLA 40 BP VANELLUS M 40 SOSAN SAE 50 KALİBRATOR 50 MOBIL DELVAC 1250 SHELL ROTELLA 50 BP VANELLUS M 50 SOSAN ECONOMIZER MOTOR OIL ECNMZR BP ECONOMIZER HIDROIL 32 HYDRO OIL HD 32 MOBIL DTE 24 SHELL TELLUS 32 BP ENERGOL HLP-32 HIDROIL 37 HYDRO OIL HD 37 MOBIL DTE OIL H 37 SHELL TELLUS 37 HIDROIL 46 HYDRO OIL HD 46 MOBIL DTE 25 SHELL TELLUS 46 BP ENERGOL HLP-46 HIDROIL 68 HYDRO OIL HD 68 MOBIL DTE 26 SHELL TELLUS 68 BP ENERGOL HLP-68 HIDROIL 100 HYDRO OIL HD 100 MOBIL DTE 27 SHELL TELLUS 100 BP ENERGOL HLP-100 HIDROIL S 32 HYDRO TECH HVI 32 MOBIL DTE 13M SHELL TELLUS T 32 BP ENERGOLSHF-HV32 CASTROL AWH M 32 HIDROIL S 37 HYDRO TECH HVI 37 SHELL TELLUS T 37 HIDROIL S 46 HYDRO TECH HVI 46 MOBIL DTE 15M SHELL TELLUS T 46 BP ENERGOLSHF-HV46 CASTROL AWH M 46 HIDROIL S 68 HYDRO TECH HVI 68 MOBIL DTE 16M SHELL TELLUS T 68 BP ENERGOLSHF-HV68 CASTROL AWH M 68 HIDROIL S 100 HYDRO TECH HVI 100 MOBIL DTE 18M SHELL TELLUS T 100 BP ENERGOLSHF-HV100 CASTROL AWH M 100 SOSAN PETRON OFİSİ MOBIL SHELL BP CASTROL SOSAN GEAR 90 KEBAN 90 MOBILUBEC 90 SHELL DENTAX 90 BP GEAR OIL 90 MAJESTIC GEAROIL90 SOSAN GEAR 140 KEBAN 140 MOBILUBEC 140 SHELL DENTAX 140 BP GEAR OIL 140 MAJESTIC GEAROIL140 SOSAN GEAR EP 80 KEBAN EP 80 MOBILUBE GX BOW A SHELL SPIRAX EP 80 BP ENERGEAR EP 80 CASTROL EP 80 SOSAN GEAR EP 90 KEBAN EP 90 MOBILUBE GX BOW/90 SHELL SPIRAX EP 90 BP ENERGEAR EP 90 CASTROL HYPOYEP90 SOSAN GEAR EP 140 KEBAN EP 140 MOBILUBE GX 140 SHELL SPIRAX EP 140 BP ENERGEAR EP 1440 CASTROL HYPOYEP140 SOSAN HIPO 80W90 KEBAN EP BOW/90 MOBILUBE HD BOW90 SOSAN GEAR HIPO 85W140 KEBAN EP BSW/140 MOBILUBE HD BOW140 SPIRAXHDBSW/140 BP HYPO BSW/140 CASTROL EPXBSW/140 SOSAN ATF ATFII MOBIL ATF 220 SHELL DONAX TA BP AUTRAN MBX CASTROL TQD SOSAN FLD TMSOIL300 MOBILFLUED 422 SHELL DONAX TI BP TERRAC/FLUID 8 AGRI POWERTRANS SOSAN KESME YAĞI BASETC MOBIL CUTREX 735 GARIAB BPSEVORA CASTROLILOCUT SOSAN BOR YAĞI BOR YAĞI MOBILCUT 122 SHELL DROMUS BS BP SOLTREND GP CASTROL COOLEDGE B1 SOSAN THERMOIL HEAT TRANSFER OIL32 MOBILTHERM 605 SHELL THERMIA B BP TRANSCAL N CASTROLPERFECTO HT 5 KAUÇUKLU GRES 3 KAUCUKLU GRES 3 KAUCUKLU GRES N0:3 BP ENERGREASE C 3 ALPHA KAUCUKLU 3 LİTO 1 LİTO 2 SUPER GRES2 MOBILUX2 ALVANlA R-2, RL-2 BP ENERGREASE LS-2 CASTROL SPHEEROL AP-2 LİTO 3 SUPER GRES3 MOBILUX3 ALVANlA R-3, RL-3 BP ENERGREASE LS-3 CASTROL SPHEEROL AP-3

Benzinli Motor Yağları Gasoline Engine Oils

Benzinli Motor Yağları Gasoline Engine Oils Benzinli Motor Yağları Gasoline Engine Oils Kalite ile daima ileriye Speedol, Gebze de bulunan tam otomasyon tesislerinde gelişmiş laboratuarı ve eğitimli personeli, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO

Detaylı

Benzinli ve Dizel Motor Yağları

Benzinli ve Dizel Motor Yağları Benzinli ve Dizel Motor Yağları Kalite ile daima ileriye Speedol, Gebze de bulunan tam otomasyon tesislerinde gelişmiş laboratuarı ve eğitimli personeli, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre

Detaylı

Hakkımızda. About Us

Hakkımızda. About Us Hakkımızda 2006 yılında kurulan Demirkollar Tarım Ürünleri Tekstil Gıda Yem Akaryakıt San. ve Tic. Ltd. Şti. Mersin - Tarsus Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 lik bir alanda üretimlerine devam etmektedir.

Detaylı

MADEN YA LAR KATALO U

MADEN YA LAR KATALO U MADEN YA LAR KATALO U Otomotiv ve Endüstrimizin ihtiyaç duyduğu her türlü madeni yağ, gres ve kimyasalları üreten Golf Oil olarak ürün kataloğumuzu hizmetinize sunuyoruz. Kataloğumuzda, ürünlerimiz ve

Detaylı

PV PETROVISCOL LUBRICANTS

PV PETROVISCOL LUBRICANTS PV PETROVISCOL LUBRICANTS HAKKIMIZDA 1990 yılından bu yana madeni yağ üretim ve pazarlama konusunda faaliyet göstermekte olan Viscol Petrokimya Sanayi ve Ticaret A.Ș. sektörde uzun yıllar çalıșarak deneyim

Detaylı

Başarımızın arkasındaki nedenler ARAŞTIRMA- KALİTE- SATIŞ SONRASI HİZMET

Başarımızın arkasındaki nedenler ARAŞTIRMA- KALİTE- SATIŞ SONRASI HİZMET Başarımızın arkasındaki nedenler ARAŞTIRMA- KALİTE- SATIŞ SONRASI HİZMET The reasons behind our success RESEARCH - QUALITY - AFTER-SALES SERVICE ÜRETİM Modern karışım bitkileri büyük üretken bir kapasiteye

Detaylı

Gücü denizlerin ötesinde... ALPET Deniz Yağları ALPET Marine Lubricants

Gücü denizlerin ötesinde... ALPET Deniz Yağları ALPET Marine Lubricants Gücü denizlerin ötesinde... ALPET Deniz Yağları ALPET Marine Lubricants ALTINBAŞ HOLDİNG Gücü Sınırlarımızın Ötesinde... It s Pwer Beynd The Limits... ALTINBAŞ HOLDİNG ALTINBAŞ HOLDİNG Altınbaș Hlding;

Detaylı

50 yılı aşkın, başarı ve memnuniyetle dolu hikayemiz; 1960 yılında kaynak makinası imalatı ile başladı...

50 yılı aşkın, başarı ve memnuniyetle dolu hikayemiz; 1960 yılında kaynak makinası imalatı ile başladı... 50 yılı aşkın, başarı ve memnuniyetle dolu hikayemiz; 1960 yılında kaynak makinası imalatı ile başladı... www.aydintrafo.com.tr Aydın Trafo nun 1960 ta kaynak makinesi imalatı ile başlayan iş hayatı 1977

Detaylı

DAĞITIM TRANSFORMATÖRLERİ DISTRIBUTION TRANSFORMERS. v.01 2015. www.ulusoyelektrik.com.tr

DAĞITIM TRANSFORMATÖRLERİ DISTRIBUTION TRANSFORMERS. v.01 2015. www.ulusoyelektrik.com.tr DAĞITIM TRANSFORMATÖRLERİ DISTRIBUTION TRANSFORMERS v.01 2015 www.ulusoyelektrik.com.tr İÇİNDEKİLER INDEX Hakkımızda / About Dökme Reçineli Kuru Tip Transformatör / Cast Resin Dry Type Transformer Standartlar

Detaylı

All Electric Injection Molding Machine

All Electric Injection Molding Machine All Electric Injection Molding Machine jsw.tspmakina.com.tr ENJEKSİYON MAKİNELERİ YARDIMCI EKİPMANLAR ELEKTRİKLİ ENJEKSİYON MAKİNELERİ ŞİŞİRME MAKİNELERİ 01 A competent partnership with JSW TSP machine,

Detaylı

TAMÇEL K. s l i lem merkezi

TAMÇEL K. s l i lem merkezi TAMÇEL K s l i lem merkezi tüm ısıl i lem ihtiyaçları tek bir noktadan... TAMÇEL K Isıl i lem Sanayi ve Ticaret A.. 1983 ubatı nda stanbul da bugün ki adresinde Anadolu yakasının ilk ısıl i lem tesisi

Detaylı

POLAT GROUP REDÜKTÖR SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

POLAT GROUP REDÜKTÖR SANAYİ ve TİCARET A.Ş. SONSUZ DİŞLİLİ REDÜKTÖRLER MOTORLU - MOTORSUZ KULLANIM ve AKIM TALİMATI Maintenance and Operational Instructions for Worm Gear Reducers and Geared Motors Series TR ENG PMRV - PRV PMRV - PMRV PC - PMRV

Detaylı

Ürün Kataloğu. Product Introduction. Enjeksiyon Kalıplama Teknolojileri. Injection Molding Technology

Ürün Kataloğu. Product Introduction. Enjeksiyon Kalıplama Teknolojileri. Injection Molding Technology Product Introduction Ürün Kataloğu Enjeksiyon Kalıplama Teknolojileri Injection Molding Technology ENJEKSİYON MAKİNELERİ YARDIMCI EKİPMANLAR ELEKTRİKLİ ENJEKSİYON MAKİNELERİ ŞİŞİRME MAKİNELERİ HT-30 /

Detaylı

Üretim Tesisleri Company Profile

Üretim Tesisleri Company Profile Şirket Profili Üretim Tesisleri Company Profile Production Plants O Söz konusu, Tekstil Terbiye Makineleri olunca, yılların makine imalat tecrübesi ve mühendislik altyapısı, her dönem değişen teknolojik

Detaylı

Pt/A ÞAFT MONTAJLI HELÝSEL REDÜKTÖR SHAFT MOUNTED SPEED REDUCER. K.NO: P - Pt/A 02/2011. Serisi Series. Serisi Series

Pt/A ÞAFT MONTAJLI HELÝSEL REDÜKTÖR SHAFT MOUNTED SPEED REDUCER. K.NO: P - Pt/A 02/2011. Serisi Series. Serisi Series R Pt/A Serisi Series POLAT GROUP REDÜKTÖR San. ve Tic. A.Þ. ASTÝM ORGANÝZE SANAYÝ BÖLGESÝ 1 SOKAK NO:6 P.K: 5 AYDIN / TÜRKÝYE Tel Fax Web Email : : : : + 256 231 04 74 + 256 231 07 62 www.pgr.com.tr info@pgr.com.tr

Detaylı

Pt/A ÞAFT MONTAJLI HELÝSEL REDÜKTÖR SHAFT MOUNTED SPEED REDUCER. K.NO: P - Pt/A 02/2011. Serisi Series. Serisi Series

Pt/A ÞAFT MONTAJLI HELÝSEL REDÜKTÖR SHAFT MOUNTED SPEED REDUCER. K.NO: P - Pt/A 02/2011. Serisi Series. Serisi Series R Pt/A Serisi Series POLAT GROUP REDÜKTÖR San. ve Tic. A.Þ. ASTÝM ORGANÝZE SANAYÝ BÖLGESÝ 1 SOKAK NO:6 P.K: 5 AYDIN / TÜRKÝYE Tel Fax Web Email : : : : + 256 231 04 74 + 256 231 07 62 info@pgr.com.tr Ýtimat

Detaylı

Polyurethane Systems and Equipment

Polyurethane Systems and Equipment Polyurethane Systems and Equipment EURO POLIURETANI Polyurethane Systems and Equipment İÇİNDEKİLER INDEX HT seri köpürtme makineleri Polyurethane equipment series HT p. 12 HTE seri köpürtme makineleri

Detaylı

Hakkımızda. About. www.eminteknik.com

Hakkımızda. About. www.eminteknik.com Hakkımızda 1970 yılında M. Emin Taşçı tarafından İstanbul - Sirkeci'de kurulan, Emin Teknik, hidrolik hortum rakorları üretimi ve montajı konusunda faaliyet göstermeye başladı. 1992 yılında yönetimi ikinci

Detaylı

Hayat Renklendikçe Güzelleşir...

Hayat Renklendikçe Güzelleşir... Wood Coating Systems Mobilya ve Sanayi Grubu Ürün Detayları Product Details for Furniture and Industrial Group www.polchem.com.tr Hayat Renklendikçe Güzelleşir... Ahşap Boyama Sistemleri Hayatınıza renk

Detaylı

ÇKS KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

ÇKS KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ÇKS KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ÇKS KİMYA SANAYİ ve TİCARET A.Ş., 1985 yılında İstanbul da solvent ve su bazlı melamin ve üre formaldehit reçineleri üretim için kurulmuştur. 2007 yılından itibaren otobakım

Detaylı

Mini Besleyici MİNİ BESLEYİCİ YÜKSEK EKSOTERMİK / HIGH EXOTHERMIC

Mini Besleyici MİNİ BESLEYİCİ YÜKSEK EKSOTERMİK / HIGH EXOTHERMIC Mini Besleyici MİNİ BESLEYİCİ M I N I R I S E R YÜKSEK EKSOTERMİK / HIGH EXOTHERMIC MİNİ BESLEYİCİ M I N I R I S E R YÜKSEK EKSOTERMİK / HIGH EXOTHERMIC Nokta besleme yapmak için geliştirilen bu ürün,

Detaylı

ÜRÜN KATALO U & FİYAT LİSTESİ

ÜRÜN KATALO U & FİYAT LİSTESİ Ğ ÜRÜN KATALO U & LİSTESİ PRODUCT CATALOGUE & PRICE LIST PU KÖPÜKLER DOLGU MALZEMELERI YAPIS TIRICILAR BANTLAR BAGLANTI SISTEMLERI PU FOAMS SEALANTS ADHESIVES TAPES FIXINGS Selena Sulamericana Ind e Com

Detaylı

4Clapms www.atesas.com.tr

4Clapms www.atesas.com.tr www.atesas.com.tr 2. Baskı / 05.2013 4Clapms www.atesas.com.tr Kelepçeler ATEŞ tarafından satılan hortum ve boru kelepçeleri bir çok tipte ve standarttadır. Bu sayede müşterilerin sıkıştırma ve bağlama

Detaylı

Changes For Better - Today And Tomorrow CONTEK ŞİRKET PROFİLİ

Changes For Better - Today And Tomorrow CONTEK ŞİRKET PROFİLİ CONTEK ŞİRKET PROFİLİ Contek Sanayi ve Ticaret AŞ faaliyetlerini 1987 yılında Almanya da Contek GMBH olarak başlamıştır. 1995 yılında da Türkiye de ve Azerbaycan da ısıtma ve soğutma sektörüne girerek

Detaylı

DÖNER TABLA DİŞLİLERİ SLEWING RINGS

DÖNER TABLA DİŞLİLERİ SLEWING RINGS DÖNER TABLA DİŞLİLERİ SLEWING RINGS İÇİNDEKİLER / CONTENTS Biz kimiz? / Who We Are?...2-3 Vizyon & Misyon / Vision & Mission...4-5 AR-GE / Research & Development...6-7 Kalite / Quality...8-9 Sertifikalar

Detaylı

hakkımızda about us Firmamız ve çalışanlarımız her noktada kalite anlayışını, SÜREKLİ İŞ GELİŞTİRME MODELİ sistemi ve TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ

hakkımızda about us Firmamız ve çalışanlarımız her noktada kalite anlayışını, SÜREKLİ İŞ GELİŞTİRME MODELİ sistemi ve TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ 2 3 hakkımızda about us DOĞAN VİNÇ A.Ş. olarak 1973 yılında Denizli de üretim maratonuna başlamış olan firmamız, ÜLKEMİZ VİNÇ SEKTÖRÜNÜN EN TECRÜBELİ firmalarındandır. 40 YILI aşkın tecrübesini günümüz

Detaylı

Güvenilir İş Ortağınız Your reliable business partner

Güvenilir İş Ortağınız Your reliable business partner www.karcan.com Güvenilir İş Ortağınız Your reliable business partner Bütün ilerlemeler, insan fikrinin eseridir. All innovations are the result of human idea! Karcan Kesici Takım Ltd. Şti. olarak, 16 yıl

Detaylı

2014 Entek LED Kurumsal Ürün Kataloğu

2014 Entek LED Kurumsal Ürün Kataloğu 2014 Entek LED Kurumsal Ürün Kataloğu INDEX Bir Bakışta Entek LED Entek LED At a Glance Misyonumuz, Vizyonumuz ve Prensiplerimiz Our Mission,Vision and Principles Hakkımızda About Us Sokak Aydınlatma Street

Detaylı

Brio Enerji ve Otomotiv San ve Tic. A.Ş.

Brio Enerji ve Otomotiv San ve Tic. A.Ş. Brio, Scar, Normfest, Hazet, Vigor, Midtronics Marka Dünya Firmaları ile partnerlik yapan Brio 2013 Yılında piyasasına girmiş bulunup tüm Türkiye genelinde bu markaların toptan dağıtımında faaliyet göstermektedir.

Detaylı

Yayın Kimlik No: OK-014 Yayının Kaynağı: 9. Kongre Bildirileri Cilt No: 1 Tarihi: Haziran 1997

Yayın Kimlik No: OK-014 Yayının Kaynağı: 9. Kongre Bildirileri Cilt No: 1 Tarihi: Haziran 1997 Departure From Reaction Equilibria Đn Oxygen Steel Making Processes Denizli-Tavas Mangan Cevherinden Ergitme Yöntemi Đle Yüksek Karbonlu Ferromangan Elde Edilmesi E.T.Türkdoğan T.Đmer, F.Kalfaoğlu, N.Sevinç,

Detaylı