Akaryakıt Dispenserleri Multimedya Dispenserleri

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Akaryakıt Dispenserleri Multimedya Dispenserleri"

Transkript

1 Akaryakıt Dispenserleri Multimedya Dispenserleri * Teknolojik gelişmelere paralel olarak müşteri beklentileri artıyor. Beklentilerdeki artış ve kar marjlarındaki azalma rekabet koşullarını zorlaştırıyor. Şirketlerimizi müşterilerin gözünde öne çıkartacak ve fark yaratacak çözümler üretmemiz gerekiyor. Ön sahadaki müşteri ile temas noktanız olan akaryakıt dispenserlerinin önemi gün geçtikçe artıyor. İşte bu noktada Vision Serisi pompalar devreye giriyor. * Vision Serisi multimedya dispenserleri müşterilerinizle olan iletişimin daha etkili olabilmesi için multimedya cihazlarıyla donatılarak interaktif bir pazarlama aracı olarak dizayn edilmiştir. * Müşterileriniz; aradıkları adresi internet tabanlı çalışan haritalarımızın üzerinden bulabilir, online hava ve trafik durumu hakkında bilgi alabilir ve hatta puan ve hediye kazandıran kuponları pompa üzerinden alabilirler. * Müşterilerinize güncel promosyon, kampanyalar veya güvenlik önlemleriniz hakkında bilgi verebileceğiniz gibi bu mecraları reklam amaçlı olarak da kullanabilir ve pazarlayabilirsiniz. * Müşterilerin istasyonunuza ait beğenisini arttırır Müşterilerinizin araç depolarının dolumu sırasında geçirdiği zamandan keyif almasını sağlayarak, müşteri sadakatı ve beğenisi yaratır.

2 Tek Ürünlü Dispenserler Saha ve MüĢteri Ġhtiyaçlarına Özel Tasarım * Düz şekillere sahip ve pratik kullanımlıdır. Ergonomik yapısı ile az yer kaplar, arzu edilen tüm özellik ve ebatlarda üretilebilir. Pompa özelliklerinden taviz vermeden ufak ebatlı ve tüm hava koşullarına dayanıklı, ihtiyacınıza göre tek veya çift ürünlü akaryakıt pompaları ile müşterilerimize geniş bir seçim olanağı sunulmaktadır. * İhtiyaca uygun ebatlarda pratik çözümler. * Geniş voltaj ve frekans aralığı. * Otomasyon sistemlerine uyumlu. * Entegre veya harici yazar kasa ile uyumlu. * İhtiyaca uygun ebatlarda pratik çözümler. * Otomasyon sistemlerine uyumlu. * Mepsan akaryakıt pompalarımız zaman içinde tecrübe edilmiş testleri ve saha referansları ile size ve istasyonunuza sağlam ve güvenilir akaryakıt pompaları sunmaktadır. Müşterilerimize kolay bakım ve hızlı servis imkanları verebilmek için özel olarak dizayn edilmiştir. Yüksek performanslı ve hassas metre lere entegre edilmiş pulser ile kesin bir hassaslık ve doğruluk sunmaktadır.

3 Çok Ürünlü Dispenserler Ġstasyonların Gelir Garantisi * İstasyon gelirlerinizin garantisi akaryakıt pompanızın güvenilirliği kadardır. Sağlam, hassas ve hızlı servis imkânları olan akaryakıt pompaları istasyonunuzun gelir garantisidir. * Mepsan akaryakıt pompaları her türlü kalite ve saha testleri ile size ve istasyonunuza sağlam, güvenilir akaryakıt pompaları sunmaktadır. Yüksek performanslı ve hassas metre leri, entegre pulser ile sızıntıları minimize ettiği gibi elektronik kalibrasyon özelliği sayesinde kesin bir hassaslık ve doğruluk sunmaktadır. * Modüler elektronik tasarımı sayesinde mükemmel bir pompa yönetimi yapmakta ve her türlü sayısal bilgiyi güvenli bir şekilde transfer etmektedir. * Akıllı Metre * Elektronik kalibrasyon * ATEX onayı * Oransal valf * Paletli pompa * Kaplin bağlantılı motor * Ex-Proof * Modüler elektronik tasarım

4 PE Akaryakıt Boruları ve Ekipmanları * PetroTechnik, yanıcı sıvıların yeraltında transferini gerçekleştiren polietilen borulama ve sızdırmazlık test sistemlerinin dünya çapında öncüsü, tedarikçisi ve dağıtıcısıdır. Tek cidarlı ve çift cidarlı boru ve ekipmanlarıyla PetroTechnik sektörün önde gelen akaryakıt şirketlerinin şartnamelerine ve ayrıca İngiltere Petrol Enstitütüsü nün ve Amerikan UL971 in standartlarına da uygundur * Onaylar: UPP, dünya çapında otoriteler ve çevre kuruluşlarınca verilen, belki de hiçbir benzeri sistemin sahip olmadığı birçok onaylara sahiptir. Tüm UPP ürün yelpazesi British Standard EN ISO 9001 kalite sistemi şartlarına gore üretilmekte ve Institute of Petroleum (UK) ve Underwriters Laboratories Inc (US) nın performans standartlarına gore bağımsız testleri yapılmaktadır. * Ayrıca, UPP ürünleri, Institute of Petroleum ve Shell ile birlikte, bağımsız deney laboratuvarı ERA tarafından kurulan ERA FUELSTAR denetleme projesi nezdinde sürekli izlenmektedir. Çevre Ekipmanları CC0900C250 YERE SIFIR YUVARLAK MANHOLE KAPAĞI * Yere sıfır 900mm. yuvarlak kompozit manhole kapağı * Su geçirmez conta. * Kaymayı önleyen kapak tasarımı. * Hırsızlığı engellemek için kilit sistemi. (Kaldırma kolu ile açılabilir) * Vidasız tasarımı sayesinde sık kullanımlarda zahmetsiz kapak erişimi * Aşınmayan ve çürümeyen manhole çerçevesi * Ekonomik çözümler için uygun maliyetler * BSEN124 C250 standartlarını geçecek şekilde tasarlanmıştır

5 CC7575C250 YERE SIFIR KARE MANHOLE KAPAĞI * Yere sıfır 75x75 kare kompozit manhole kapağı. * Su geçirmez conta. * Kaymayı önleyen kapak tasarımı. * Hırsızlığı engellemek için kilit sistemi. (Kaldırma kolu ile açılabilir) * Vidasız tasarımı sayesinde sık kullanımlarda zahmetsiz kapak erişimi. * Aşınmayan ve çürümeyen manhole çerçevesi. * Ekonomik çözümler için uygun maliyetler. * BSEN124 C250 standartlarını geçecek şekilde tasarlanmıştır. 3" ve 4" ADAPTÖR * OPW 633T serisi top seal adaptörleri dolum veya ölçüm borularında 634TT, 634TE veya 634TTP kapaklarıyla eşleşecek şekilde tasarlanmışlardır. * 4" modelleri direk olarak dolum dirseğine bağlanabilmektedir. * Ağır işe ve aşınmaya karşı dayanıklı olması için, gövdesi bronz ve Duratuff malzemeden üretilmiştir. * 4" adaptörlerde alüminyum seçeneği. 634 TE 3" ÖLÇÜM KAPAĞI * OPW 634TE, 3" 633T top seal adaptörleri ile eşleşecek şekilde tasarlanmıştır. * Ağır işe ve aşınmaya karşı dayanıklı olması için, gövdesi Duratuff malzemeden üretilmiştir. * Tozu yok edip uzun bir süre küflenmeyi engeller. * Kapak kolu, buna-n contasını düzgün sıkmak için aşağı doğru basınç uygulayarak, su ve akaryakıt buharına karşı pozitif ve kesin sızdırmazlık sağlar. * 634TE asma kilit yada tel mühür ile kilitlenebilir.

6 634 TT 4" ADAPTÖR KAPAĞI * OPW634 TT, 4" 633 T, 633 TE, 61 SA, 633 TC ve 633 TCP top seal adaptörleri ile eşleşecek şekilde tasarlanmıştır. * Ağır işe ve aşınmaya karşı dayanıklı olması için, gövdesi Duratuff malzemeden üretilmiştir. * Tozu yok edip uzun bir süre küflenmeyi engeller. * Kapak kolu, buna-n contasını düzgün sıkmak için aşağı doğru basınç uygulayarak, su ve akaryakıt buharına karşı pozitif ve kesin sızdırmazlık sağlar. * 634TT asma kilit yada tel mühür ile kilitlenebilir HER ZAMAN AÇIK NEFESLĠK * OPW 23 serisi nefeslikler, yağmurun nefeslik hatlarına girmesini engelleyecek şekilde tasarlanmış şapkalara sahiptir. * Gövde ve nefeslik şapkası alüminyum malzemeden yapılmıştır. * 23 serisi nefeslikler basınçla açılmaz ve 523 serisi gibi çek valfe sahip değillerdir. * Gövdenin iç kısmında pislik veya böceklerin nefeslik hatlarına girmesini engellemek için 40 Meshlik paslanmaz çelik tel filitre mevcuttur. * OPW 523, UL, NFPA 30 ve CARB (California AirResources Board) onaylıdır. 523 METAL UK ALEV TUTUCULU NEFESLĠK ġapkasi * OPW 523 Basınçlı Nefeslik Şapkaları 8 oz. veya 12 oz basınç ayarı ve 1/2 oz. vakum ayarı ile üretilip test edilmektedir. * Gövde, aşınmaya karşı dayanıklı olan Duratuff malzeme ile üretilmiştir. * Dış etkenlere ve paslanmaya karşı elektrostatik toz boya. * Alev tutucu özelliğine sahiptir. * OPW 523 Metal UK, 2 inç diş ölçülerine sahiptir. * Maksimum akış hızı, 2 psi (0.1 bar) basınç kaybında 7000 SCFH'dir. * Gövdenin iç kısmında pislik veya böceklerin nefeslik hatlarına girmesini engellemek için 40 Meshlik paslanmaz çelik tel filitre mevcuttur. * OPW 523Metal UK ATEX onaylıdır.

7 523V-1100 BASINÇLI NEFESLĠK ġapkasi * OPW 523 Basınçlı Nefeslik Şapkaları 8 oz. veya 12 oz basınç ayarı ve 1/2 oz. vakum ayarı ile üretilip test edilmektedir. * Gövde, aşınmaya karşı dayanıklı olan Duratuff malzeme ile üretilmiştir. * OPW 523, 2 inç veya 3 inç dişlerle ile gelir. * Maksimum akış hızı, 2 psi (0.1 bar) basınç kaybında 7000 SCFH'dir. * Gövdenin iç kısmında pislik veya böceklerin nefeslik hatlarına girmesini engellemek için 40 Meshlik paslanmaz çelik tel filitre mevcuttur. * OPW 523, UL, NFPA 30 ve CARB (California AirResources Board) onaylıdır. TANK ÜSTÜ ÇEKVALF 1½ * 1½ F x 1½ F * Pik döküm. * Galvaniz kaplı. TANK ÜSTÜ ÇEKVALF 2 * 2 F x 2 F * Pik döküm. * Galvaniz kaplı.

8 DOLUM ADAPTÖRÜ 3 BRONZ * 3 F x 3 ölçüm adaptörü. * 3 OPW ölçüm kapaklarıyla uyumlu. * Bronz malzeme. * Sızdırmazlık contası. DOLUM ADAPTÖRÜ 4 ALÜMĠNYUM * 4 F x 4 dolum adaptörü. * 4 OPW dolum kapaklarıyla uyumlu. * Alüminyum malzeme. * Sızdırmazlık contası. DOLUM ADAPTÖRÜ 4 BRONZ * 4 F x 4 dolum adaptörü. * 4 OPW dolum kapaklarıyla uyumlu. * Bronz malzeme. * Sızdırmazlık contası.

9 NEFESLĠK ġapkasi 2 * 2" dişi. * Alüminyum döküm gövde ve alüminyum nipel. * Dış etkenlere ve paslanmaya karşı elektrostatik toz boya. * Yakıt tankının içindeki buharı direkt tahliye özelliği. NEFESLĠK ġapkasi 2 * 2" dişi. * Alüminyum döküm gövde ve alüminyum nipel. * Dış etkenlere ve paslanmaya karşı elektrostatik toz boya. * Buhar geri dönüşüm sistemine uyumlu. * Yüksek basınç anında check valfi açabilme özelliği. POMPA ALTI SUMP ÇERÇEVELĠ * Ağırlık : 22 kg * Yükseklik :78 cm * Boğaz kısmı boyu : 28 cm * Boğaz kısmı içten : 40 cm * Boğaz kısmı dıştan : 42 cm * Taban uzunluğu : 1.1 mt * Yoğunluk : 0,935 0,985 mg/dm2 * Malzeme : Polietilen

10 POMPA ALTI SUMP ÇERÇEVESĠZ BÜYÜK * Ağırlık : 25 kg * Yükseklik : 80 cm * Boğaz kısmı boyu : 35 cm * Boğaz kısmı içten : 48 cm * Boğaz kısmı dıştan : 58 cm * Boğaz kısmı dıştan : 58 cm * Yoğunluk : 0,935 0,985 mg/dm2 * Malzeme : Polietilen TANK ÜSTÜ SUMP YUVARLAK * Ağırlık : 40 kg * Yükseklik : 98 cm * Boğaz kısmı boyu : 45 cm * Dış boğum : 78 cm * İç boğum : 70 cm * Taban uzunluğu : 1.14 mt * Yoğunluk : 0,935 0,985 mg/dm2 * Malzeme : Polietilen Dalgıç Pompalar 1,5 Hp Fe Petro Dalgıç Pompa

11 Genel Özellikleri * Daha Hızlı Yakıt Doldurma Zamanı- MagShellT gibi yeniliklerle, FE Petro ürünleri dalgıç pompa performansı için standartlar belirlemektedir. * Yenilikçi MagShellT tasarımı önemli derece daha yüksek akış hızlarıyla sonuçlanan motor çevresindeki akışı %45 artıran genişletilmiş dış motor kaplamasıdır. * Etkin Hava Giderici- FE Petro ürünleri havanın boşaltma borularından geçmemesini temin ederek, tüm zamanlarda pompa başlığında en yüksek derecede hava akışını engelleyerek etkin hava giderici standart olarak sunulmaktadır. * Güvenlik ve Bakım Kolaylığı - FE Petro STP dalgıç ürünlerine bakım yapılırken, tehlikeli tank buharların kartere girmeden motor kablolarının çıkarılmasını sağlayan sadece tek bir cıvatanın gevşetilmesini gerektiren tek bir yüklenici elektrik kesme özelliğine sahiptir. * Basit Servis- Gerektiğinde, pompa üç cıvatanın çıkarılmasıyla tanktan kolaylıkla çıkarılabilir. STP'nin bakımı için sifon sisteminin bağlantısını kesmeye ya da sistemden kaçak dedektörünün sistemden çıkarılmasına gerek yoktur. * Manuel Basınç Düşürme - Standart bir FE Petro özelliği. İhtiyaç Halide, hat basıncını sıfıra düşürmek için bir hava boşaltma vidası sağlanmıştır. Bu vidayı döndürülmesiyle, hat basıncını sıfıra düşürürken, yakıt tanka yönlendirilir. Servis sırasında, servis teknisyenlerini ve çevrenin de korunmasını sağlayan, karter deliğine ya da dağıtıcı karterine boşalan yakıtı azaltır. * Güvenilir Kontrol Valfi - STP, FE Petro'nun kanıtlanmış hat kontrol valfini kullanır. 2-3/4" çapında olan bu valf daha hızlı yakıt doldurma zamanı sağlayan yüksek akış hızında basınç kaybını azaltır. * Değişken Uzunluk- VL2 pompası tüm bilinen tank çaplarına ve tank gömme derinlik kombinasyonlarından %94'üne uyum saplar. VL1 ve VL3 bu aralıktan daha kısa ya da daha uzun kurulumları yapabilmektedir. Teleskopik bağlantı patentli bir FE Petro özelliğidir. Pompa uzunluğu, pompanın UL listelemesini etkilemeden tek bir ölçüm yaparak ve pompa uzunluğunu belirleyerek ayarlanabilir. Fe Petro Akıllı Dalgıç Pompa * Değişken hız teknolojisi, 2 hp ile 8 adet yakıt doldurma alanına kadar, kesintisiz akış sağlamaktadır. Kesintisiz akış, talebin yüksek olduğu zamanlarda daha hızlı yakıt doldurma süreleri, talebin az olduğu zamanlarda ise verimliliğin sağlanması anlamına gelmektedir. 1,5 Hp Red Jacket Dalgıç Pompa * Patlayıcı bölgede çalışacak şekilde tasarım: Sınıf 1, D grubu atmosfer. * Kolay Ayarlanabilen Uzunluk Dağılımı: RJ 1 = 190 cm cm. RJ 2 = 265 cm cm. RJ 3 = 417 cm cm. * 1.5 HP varsayılır Sertifikalar: UL, cul,atex. * 4" Pompalar için Motor Gücü Seçenekleri: 3/4 HP, 60 HZ, 1-faz 3/4 HP, 50 HZ, 1-faz yada 3-faz 1 1/2 HP, 60 HZ, 1-faz 1 1/2 HP, 50 HZ, 1-faz yada 3-faz X3, 60 HZ, 1-faz X4, 50 HZ, 1-faz yada 3-faz 2 HP, 60 HZ, 1-faz. * Yeni teknolojiler, güvenilir, servisi ve montajı en kolay pompayı yarattı:red Jacket Dalgıç Pompaların tasarımında, servis teknisyenlerinin güvenliği ve servis maliyetlerine ilişkin bir dizi yenilikler bir araya getirilmiştir. Servis maliyetlerinin yüksekliği ve çalışanların güvenliğine önem veriyorsanız, Red Jacket dalgıç pompaların özellikleri ile tanışmanızı öneririz.

12 * Zaman ve maliyet tasarrufu: Elektrik bağlantıları ve montajın daha güvenli ve kolay yapılması nedeniyle servis süresinin ve harcanan işgücünün bu şekilde azalması servis teknisyenlerinin işini çok kolaylaştıracak, istasyon sahipleri ise servis ve bakım masrafl arında büyük ölçüde tasarruf sağlayacaktır. * En üstün performans: Red Jacket Dalgıç Pompa, bir endüstri liderinden beklediğiniz akış performansını ve güvenirliğini sağlamaktadır. * Çevre dostu özellikler: Red Jacket Marka Dalgıç Pompalar servis-bakım hizmeti verilmesi esnasında oluşabilecek sızıntıları önleyecekşekilde özel olarak dizayn edilmiş ve sektörün lideri konumunda olan Veeder Root Kaçak Kontrol Sistemleri ile entegre edilmiştir. * Servis-bakım hizmeti esnasında yakıt sızıntılarının önlenmesi: Yeni bir Çekvalf tasarımı Red Jacket Dalgıç Pompa üzerinde bulunan çekvalfin dikey harekete izin vermesi, geniş oturma yüzeyi yaratılmasına olanak sağlayarak hat basıncını kısa bir sürede düşürür ve içerideki yakıtın tanka geri akmasını sağlar. Bu özellik sayesinde olası yakıt sızıntıları ortadan kaldırılır. * Kaçak Kontrolü: Sektöre liderlik eden Veeder Root / Red Jacket Basınçlı Hat Kaçak Kontrol sistemi (PLLD) çevresel koruma için en uygun çözümü sunarken, mekanik (MLLD) ve elektronik (ELLD) kaçak kontrol sistemlerinin aksine yakıt akışını sınırlandırmamaktadır. Akaryakıt Depolama Tankları Genel Özellikler * m3 arası kapasiteler * Silindirik tek cidarlı * Bölmeli veya bölmesiz * Yatay veya dikey * Yüksek kapasiteli saha stok tankları * Uluslararası standartlara uygun üretim * 51 yıllık üretim tecrubesi * Özel ölçülerde üretim imkânı

13 Otomasyon Sistemleri Akaryakıt istasyonları * Pompa Otomasyonu * Taşıt Tanıma Sistemleri * Tanker Otomasyonu * Arka Ofis * Müşteri Tanıma Sistemleri * Tank Otomasyonu * Merkez İstasyon Yönetimi Dolum tesisleri * Tanker Dolum Otomasyonları * Radar Tank Otomasyonu * Katık Enjeksiyon Sistemleri Akaryakıt depolama, dağıtım ve istasyon yönetiminde Profesyonel otomasyon yaklaşımları; otomasyon çözümleri; akaryakıt dağıtım ve istasyon otomasyonlarında klasik sistemlerden farklı olarak günümüz bilgi işlem gelişmelerine ve değişen sektörel ihtiyaçlara paralel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir

14 TaĢınabilir Akaryakıt Ġstasyonları MEPMOBĠL SERĠSĠ geleneksel akaryakıt istasyonlarına göre Ģu avantajlara sahiptir DüĢük maliyet TaĢınabilirlik Kompakt yapı Tak-çalıĢtır Hızlı ve kolay montaj Ġstasyon sahasında daha az iģlem, düģük altyapı maliyeti Doğal yapıyı koruma Yüksek güvenlik önlemleri ÇağdaĢ ve sağlam yapıya sahip mühendislik tasarımı MEPMOBĠL; Tasarım ve üretim aģamasında 3 ana grupta değerlendirilmektedir : KONTEYNER + AKARYAKIT TANKI + AKARYAKIT POMPASI MEPTANK SERĠSĠ geleneksel akaryakıt istasyonlarına pratik, düģük maliyetli, güvenli alternatifler sağlayan taģınabilir Kullanım alanları Sezonluk ihtiyaçların doğduğu alanlar; (Tatil yöreleri, marinalar, tarım alanları, vb.) Özel organizasyonlar (Motor sporları vb.) ġantiyeler Maden iģletmeleri Büyük filoların yakıt ikmaline yönelik ihtiyaçlar (büyük Ģirketler, taģıma Ģirketleri, vb.) Sabit istasyon kurulum maliyetini karģılamayan düģük hacimli ve kısa süreli gereksinimlerde Kurulum, revize, yenileme gibi iģlemlerin yapıldığı akaryakıt istasyonları

15 Akaryakıt ve Sıvı Transfer Üniteleri ER 88-TS Akaryakıt Transfer Pompası Tüm yakıt transfer iþlemlerinde kullanılabilecek, hızlı, güvenli ve kullanımı kolay, hatasız ölçüm yapabilen transfer setleri Orta debi ve basınçlı * ER 88 M C2014 akaryakıt sayacı * ER 1324P akaryakıt pompası * 380 v / 4 kw / 50 Hz elektrik motoru * Þalter * 10 mt elektrik kablosu * ER filtre Kapasite : 220 lt/dak (azami) ısteðe göre; Elektronik tip numaratörlü,solenoid valfli (elektronik modeller), Direk akuple motor, Ex-proof motor, Ex-proof þalter, Kolay baðlantı kaplingli ER 90-TS Akaryakıt Transfer Pompası Tüm yakıt transfer iþlemlerinde kullanılabilecek, düþük hızlı, güvenli ve kullanımı kolay, hatasız ölçüm yapabilen transfer setleri Düþük debi ve basınçlı * ER 90 M A1114 akaryakıt sayacı * ER 1134Y akaryakıt pompası * 220 v / 1.1 kw / 50 Hz elektrik motoru * Þalter * 10 mt elektrik kablosu * 1 ¼ pislik tutucu * ER filtre Kapasite : 70 lt/dak (azami) ısteðe göre; Elektronik tip numaratörlü, Solenoid valfli (elektronik modeller), ER hat filtreli, Direk akuple motor, Ex-proof motor, Ex-proof þalter, Kolay baðlantı kaplingli

16 ER 1114-TS Akaryakıt Transfer Pompası Elektrik ihtiyacının karþılanamadıðı yerlerde kullanılabilecek transfer pompası... * Tek silindirli dizel motor * ER 1114Y / ER 1214D akaryakıt pompası * ER hat filtresi * ıpli çalıþtırma * Þasi üzeri kurulum Kapasite : 520 lt/dak (azami) lt/dak (azami) ısteðe baðlı özellikler; Elektrik marþ, Sayaç ve numaratör, Elektrostatik toz boyalı kabin, Hortum makarası ve tabanca, Farklı bölgelere hızlı taþıma için tekerlek ER 1324 P - TS Akaryakıt Transfer Pompası Tüm yakıt transfer iþlemlerinde kullanılabilecek, hızlı, güvenli ve kullanımı kolay transfer setleri Orta debi ve basınçlı * ER 1324P akaryakıt pompası * 380 v / 4 kw / 50 Hz elektrik motoru * Þalter * 10 mt elektrik kablosu * ER filtre Kapasite : 220 lt/dak (azami) ısteðe göre; Direk akuple motor, Ex-proof motor, Ex-proof þalter, Kolay baðlantı kaplingli;

17 ER 1114 Y - TS Akaryakıt Transfer Pompası Tüm yakıt transfer iþlemlerinde kullanılabilecek, yüksek hızlı, güvenli ve kullanımı kolay transfer setleri Yüksek debi ve basınçlı * ER 1114Y / ER 1214D akaryakıt pompası * 380 v / 7.5 kw / 50 Hz elektrik motoru * Þalter * 10 mt elektrik kablosu * ER filtre Kapasite : Kapasite :540 lt/dak (azami) (ER 1114Y pompa ile) lt/dak (azami) (ER 1214D pompa ile) ısteðe göre; Elektronik tip numaratörlü, Solenoid valfli (elektronik modeller), ER hat filtreli, Direk akuple motor, Ex-proof motor, Ex-proof þalter, Kolay baðlantı kaplingli Akaryakıt Sayaçları ER 72-E Elektronik Numaratörlü - ER 72-M Mekanik Numaratörlü Genel Özellikleri Akış Hızı : min 70lt /dk max 700 lt /dk Çalışma Basıncı : 3.5bar / 51 psig Basınç Kaybı : 0.3 bar (max) Ölçüm Hassasiyeti : % ±0.25 ER 73-E Elektronik Numaratörlü - ER 73-M Mekanik Numaratörlü

18 Genel Özellikleri Akış Hızı : min 450lt /dk max lt /dk Çalışma Basıncı : 3.5bar / 51 psig Basınç Kaybı : 0.3 bar (max) Ölçüm Hassasiyeti : % ±0.25 ER 88-E Elektronik Numaratörlü - ER 88-M Mekanik Numaratörlü Genel Özellikleri Akış Hızı : min 40lt /dk max 400 lt /dk Çalışma Basıncı : 3.5bar / 51 psig Basınç Kaybı : 0.3 bar (max) Ölçüm Hassasiyeti : % ±0.25

19 ER 90-E Elektronik Numaratörlü - ER 90-M Mekanik Numaratörlü Genel Özellikleri Akış Hızı : min 10lt /dk max 100 lt /dk Çalışma Basıncı : 3.5bar / 51 psig Basınç Kaybı : 0.3 bar (max) Ölçüm Hassasiyeti : % ±0.25 LPG Dispenserleri ve Ekipmanları Astro Serisi * Mepsan LPG Dispenserleri, sahadaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde dizayn edilmiş ve üretilmiştir. Sahada kurumsal farklılıkları ortadan kaldırabilmek amacıyla tamamen akaryakıt pompalarının dizaynı ile uyumlu bir dış görünüm tasarlanmıştır. * Avrupa ve ATEX standartlarına uygun, ölçü ve ayarlar tarafından onaylıdır. * Hassas ve güvenilir operasyon * Anahtar teslim projeler * Kolay bakım ve servis imkanları * Geniş ürün seçenekleri * Akaryakıt Pompaları ile saha uyumu * Uzun ömürlü ve dayanıklı * Tüm ülke ve saha farklılıklarına uygunluk * ATC - OTOMATİK SICAKLIK KOMPANZASYONU * Mepsan LPG Dispenser lerinde Geleneksel ATC sistemlerinde kullanılan Pt 100 sıcaklık ölçerleri yerine Mepsan Ar-Ge tarafından geliştirilen Micro İşlemcili Akıllı ATC Probe leri kullanılmaktadır. * ELEKTRONİK KALİBRASYON * Elektronik kalibrasyon bilgisi her bir akıllı metrenin mikro işlemcisinde saklanmakta ve 0,1 (onbinde 1) hassasiyetle...

20 Vision H Serisi * Mepsan LPG Dispenserleri, sahadaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde dizayn edilmiş ve üretilmiştir. Sahada kurumsal farklılıkları ortadan kaldırabilmek amacıyla tamamen akaryakıt pompalarının dizaynı ile uyumlu bir dış görünüm tasarlanmıştır. * Avrupa ve ATEX standartlarına uygun, ölçü ve ayarlar tarafından onaylıdır. * Hassas ve güvenilir operasyon * Anahtar teslim projeler * Kolay bakım ve servis imkanları * Geniş ürün seçenekleri * Akaryakıt Pompaları ile saha uyumu * Uzun ömürlü ve dayanıklı * Tüm ülke ve saha farklılıklarına uygunluk * ATC - OTOMATİK SICAKLIK KOMPANZASYONU * Mepsan LPG Dispenser lerinde Geleneksel ATC sistemlerinde kullanılan Pt 100 sıcaklık ölçerleri yerine Mepsan Ar-Ge tarafından geliştirilen Micro İşlemcili Akıllı ATC Probe leri kullanılmaktadır. * ELEKTRONİK KALİBRASYON * Elektronik kalibrasyon bilgisi her bir akıllı metrenin mikro işlemcisinde saklanmakta ve 0,1 (onbinde 1) hassasiyetle Vision L Serisi * Mepsan LPG Dispenserleri, sahadaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde dizayn edilmiş ve üretilmiştir. Sahada kurumsal farklılıkları ortadan kaldırabilmek amacıyla tamamen akaryakıt pompalarının dizaynı ile uyumlu bir dış görünüm tasarlanmıştır. * Avrupa ve ATEX standartlarına uygun, ölçü ve ayarlar tarafından onaylıdır. * Hassas ve güvenilir operasyon * Anahtar teslim projeler * Kolay bakım ve servis imkanları * Geniş ürün seçenekleri * Akaryakıt Pompaları ile saha uyumu * Uzun ömürlü ve dayanıklı * Tüm ülke ve saha farklılıklarına uygunluk * ATC - OTOMATİK SICAKLIK KOMPANZASYONU * Mepsan LPG Dispenser lerinde Geleneksel ATC sistemlerinde kullanılan Pt 100 sıcaklık ölçerleri yerine Mepsan Ar-Ge tarafından geliştirilen Micro İşlemcili Akıllı ATC Probe leri kullanılmaktadır. * ELEKTRONİK KALİBRASYON * Elektronik kalibrasyon bilgisi her bir akıllı metrenin mikro işlemcisinde saklanmakta ve 0,1 (onbinde 1) hassasiyetle...

F U E L S İ S. www.fuelsis.com.tr MOBİL İSTASYONLAR FUELSİS. Akaryakıt Otomasyon LPG CNG

F U E L S İ S. www.fuelsis.com.tr MOBİL İSTASYONLAR FUELSİS. Akaryakıt Otomasyon LPG CNG F U E L S İ S MOBİL İSTASYONLAR Akaryakıt Otomasyon LPG CNG FUELSİS Daha Fazla Teknoloji "Akaryakıt Dünyasını teknoloji ile buluşturmak" misyonuyla yola çıkan Fuelsis kurucu ekibi, sektördeki tecrübe ve

Detaylı

SAVEL SAVEL. www.savel.com.tr. Akaryakıt Otomasyon LPG CNG

SAVEL SAVEL. www.savel.com.tr. Akaryakıt Otomasyon LPG CNG SAVEL Akaryakıt Otomasyon LPG CNG SAVEL Savel Mobil İstasyon Çözümleri Serisi 10ft, 20ft,40ft ve 40ft-HC iso standartlarında CSC sertifikalı BIC-CODE lu istasyon çözümleri., akaryakıt dünyasına yeni bakış

Detaylı

Konveyörlü Tip WTM140

Konveyörlü Tip WTM140 serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama, tezgahaltı, giyotin tip, konveyörlü,

Detaylı

Konveyörlü Tip WTCS140 - elektrikli

Konveyörlü Tip WTCS140 - elektrikli Electrolux Bulaşık Yıkama Sistemleri serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama,

Detaylı

Savel. Akaryakıt Sistemleri & Otomasyonu. www.savel.com.tr

Savel. Akaryakıt Sistemleri & Otomasyonu. www.savel.com.tr Savel Akaryakıt Sistemleri & Otomasyonu www.savel.com.tr Akaryakıt dünyasını teknoloji ile buluşturuyoruz İÇERİK Şirket tanıtımı Faaliyet alanları Ürünler Otomasyon HAKKIMIZDA SAVEL Elektronik, kurucularının

Detaylı

CEMO MINI İSTASYONLAR IÇ VE DIŞ MEKANLARDA KULLANIMA UYGUN, TAŞINABILIR, GÜVENLI VE ERGONOMIK AKARYAKIT DEPOLAMA, DOLUM NOKTALARIDIR.

CEMO MINI İSTASYONLAR IÇ VE DIŞ MEKANLARDA KULLANIMA UYGUN, TAŞINABILIR, GÜVENLI VE ERGONOMIK AKARYAKIT DEPOLAMA, DOLUM NOKTALARIDIR. CEMO MINI İSTASYONLAR IÇ VE DIŞ MEKANLARDA KULLANIMA UYGUN, TAŞINABILIR, GÜVENLI VE ERGONOMIK AKARYAKIT DEPOLAMA, DOLUM NOKTALARIDIR. Dizel, Benzin, Adblue kullanımına uygun. Atex: Kullanılan cihazlar,

Detaylı

MET ONE 6000 P Serisi Uzaktan Kumandalı Havada Partikül Sayım Cihazı

MET ONE 6000 P Serisi Uzaktan Kumandalı Havada Partikül Sayım Cihazı MET ONE 6000 P Serisi Uzaktan Kumandalı Havada Partikül Sayım Cihazı Yüksek performanslı, güvenilir, 0.5 μm hassasiyetli, uzaktan kumandalı. MET ONE 6000P 0.5 μm sensörlü uzaktan kumanda hava kaynaklı

Detaylı

Konveyörlü Tip WTCS90 - elektrikli

Konveyörlü Tip WTCS90 - elektrikli Electrolux Bulaşık Yıkama Sistemleri serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama,

Detaylı

Konveyörlü Tip WTM300

Konveyörlü Tip WTM300 serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama, tezgahaltı, giyotin tip, konveyörlü,

Detaylı

Konveyörlü Tip WTM180

Konveyörlü Tip WTM180 Electrolux Bulaşık Yıkama Sistemleri serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama,

Detaylı

Basınçlı Havanın Yeni Yüzü...

Basınçlı Havanın Yeni Yüzü... Basınçlı Havanın Yeni Yüzü... 2 Neden Ekosan Kompresör 3 Pazarda tecrübe edinmiş müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan dinamik ve tecrübeli kadrosu ile imalatını sürdüren EKOSAN KOMPRESÖR, Türkiye

Detaylı

DÖKÜM FIRINI (22 Lt.) ERC-01

DÖKÜM FIRINI (22 Lt.) ERC-01 Döküm Fırını Tamir ve İmalatı Sağlık Bakanlığı Onaylı Toz Maskeleri Toz ve Çapak Gözlükleri İş Güvenliği Malzemeleri Santrifüj Bakın ve Onarımı Her Türlü Kumlama Bakım ve Onarımı www.sertekniklab.com DÖKÜM

Detaylı

Konveyörlü Tip WTCS250 - elektrikli

Konveyörlü Tip WTCS250 - elektrikli Electrolux Bulaşık Yıkama Sistemleri serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama,

Detaylı

VOLÜMETRİK DEBİMETRE KDDM 2

VOLÜMETRİK DEBİMETRE KDDM 2 VOLÜMETRİK DEBİMETRE KDDM 2 Volümetrik debimetre nedir?? Fark basınç ölçümü ile hava akış verimini kontrol etmenizi sağlayan, bakım gerektirmeyen, yenilikçi bir Pnömatik otomasyon kontrol sistemidir, bu

Detaylı

The Power to Save Energy.

The Power to Save Energy. The Power to Save Energy. SU SOĞUTMALI CHILLER + TCU CT SERİSİ Soğutma CT serisi chiller cihazları sayesinde her enjeksiyon makinesinin kalıbında ayrı ayrı su sıcaklıkları ile çalışılabilir. Dolayısıyla

Detaylı

Temiz Hava Solunum Sistemleri

Temiz Hava Solunum Sistemleri Temiz Hava Solunum Sistemleri Temiz Hava Solunum Sistemi Çeşitleri: Kompresörlü Temiz Hava Solunum Sistemleri Tekerlekli Hava Tüplü Solunum Sistemleri Sıralı Sistem Solunum Sistemleri Temiz Hava Solunum

Detaylı

Gazlı Kaynatma Kazanları

Gazlı Kaynatma Kazanları Krom Mutfak San. Tic. Ltd. Sti. 700XP 700XP serisi, en üst düzeyde performans, güvenilirlik, enerji tasarrufu, güvenlik standartları ve ergonomik operasyonu garantilemek üzere tasarlanmış 100'den fazla

Detaylı

Neden kheell Kompresör

Neden kheell Kompresör Neden kheell Kompresör Pazarda tecrübe edinmiş müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan dinamik ve tecrübeli kadrosu ile imalatını sürdüren EKOSAN KOMPRESÖR, yeni markanız Kheell ile Türkiye pazarında

Detaylı

Atlas Copco WEDA Pompaları (50 Hz) Profesyoneller için Pompalar

Atlas Copco WEDA Pompaları (50 Hz) Profesyoneller için Pompalar Atlas Copco WEDA Pompaları ( Hz) Profesyoneller için Pompalar Sürdürülebilir Verimlilik Performans için Tasarlanmış Yıllık tecrübe ve teknolojimizle Pompalarımızı ürettik WEDA Pompaları 1 de WEDA dökümhanesinden

Detaylı

Cihazlar yalnızca soğutma modunda çalışmaktadır.

Cihazlar yalnızca soğutma modunda çalışmaktadır. Cihazlar yalnızca soğutma modunda çalışmaktadır. Standart ürünlerde çevre dostu R407c soğutucu akışkan kullanılmaktadır. Su sıcaklık rejimine veya isteğe göre farklı soğutucu akışkan ile sistem oluşturulabilmektedir.

Detaylı

AYTEK COOLING SYSTEMS SU SOĞUTMALI CHILLER + TCU

AYTEK COOLING SYSTEMS SU SOĞUTMALI CHILLER + TCU AYTEK COOLING SYSTEMS SU SOĞUTMALI CHILLER + TCU www.ayteksogutma.com CT SERİSİ SOĞUTMA CT serisi chiller cihazları sayesinde her enjeksiyon makinesinin kalıbında ayrı ayrı su sıcaklıkları ile çalışılabilir.

Detaylı

Kazandıran Güç MS SERİSİ. Redüktörlü Giyotin Makas. Yüksek Hız Doğru Verimli Performans

Kazandıran Güç MS SERİSİ. Redüktörlü Giyotin Makas. Yüksek Hız Doğru Verimli Performans Kazandıran Güç MS SERİSİ Redüktörlü Giyotin Makas Yüksek Hız Doğru Verimli Performans 1 Kazandıran Güç Durmazlar son teknoloji ile donatılmış CNC makineleri, deneyimli mühendisleri ve yalın üretim teknikleriyle

Detaylı

Yatay Tek Kademeli Santrifüj Norm Pompalar. EA Serisi

Yatay Tek Kademeli Santrifüj Norm Pompalar. EA Serisi Yatay Tek Kademeli Santrifüj Norm Pompalar EA Serisi ETNA Norm Pompalar Tecrübe Çevre Dostu Mühendislik ETNA Norm Pompalar (DIN EN 733) İhtiyacınızın Tam Karşılığı Pompa teknolojileri alanındaki 35 yılı

Detaylı

Yatay Tek Kademeli Santrifüj Norm Pompalar. EA Serisi

Yatay Tek Kademeli Santrifüj Norm Pompalar. EA Serisi Yatay Tek Kademeli Santrifüj Norm Pompalar EA Serisi Tecrübe Pompa teknolojileri alanındaki 35 yılı aşkın ARGE, üretim ve uygulama deneyimi, uzman satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile kaliteden ödün

Detaylı

Gazlı Kaynatma Kazanları

Gazlı Kaynatma Kazanları 700XP serisi, en üst düzeyde performans, güvenilirlik, enerji tasarrufu, güvenlik standartları ve ergonomik operasyonu garantilemek üzere tasarlanmış 100'den fazla modelden oluşur. Bu kavramlar modülerlik,

Detaylı

Şirket Sunum Dosyası. PetroLPG C.Dogan Caglarcan Petrol & Gaz Ekipmanları Koru Yolu Gülşen Sok. No.20 34876 Yakacık İstanbul Türkiye

Şirket Sunum Dosyası. PetroLPG C.Dogan Caglarcan Petrol & Gaz Ekipmanları Koru Yolu Gülşen Sok. No.20 34876 Yakacık İstanbul Türkiye Şirket Sunum Dosyası Şirket Profili Kalite ve SEÇ politikası Ürün Katalogları Ürün Fiyat Listeleri Genel ticari Koşullar Ganati bilgileri Müşteri Formu C.Dogan Caglarcan Koru Yolu Gülşen Sok. No.20 34876

Detaylı

DUAL FUEL SYSTEM. «Dizel araçlar için CNG Çift Yakıt Sistemleri»

DUAL FUEL SYSTEM. «Dizel araçlar için CNG Çift Yakıt Sistemleri» DUAL FUEL SYSTEM «Dizel araçlar için CNG Çift Yakıt Sistemleri» Dual Fuel System DUAL FUEL SYSTEM, dizel motorlu KAMYON, TIR, OTOBÜS, TRAKTÖR, İŞ MAKİNESİ, JENERATÖR vb. araçlarda kullanılan motorinin

Detaylı

REDLINE HVAC ++ PROLINE.

REDLINE HVAC ++ PROLINE. REDLINE HVAC ++ PROLINE www.gaztekmakina.com.tr Kaynaklı İmalat Sektöründe Üretim Yapan Siz Değerli Müşterilerimizin Üretim Standartlarını Geliştirmek Amacı İle Kaliteli, Hızlı Ve Ekonomik Çözümler Sunan

Detaylı

TANKFIxx QUALITY THAT LEADS

TANKFIxx QUALITY THAT LEADS TANKFIxx QUALITY THAT LEADS 2 TANKFIxx Dizel Yönetim Sistemi TANKFIxx Kod girişli dijital gösterge 3 Teknik veriler Teknik veriler Elektrik bağlantısı: Emme yanlı bağlantı: Basınç yanlı bağlantı: Pompa

Detaylı

NUKON PETROL MÜHENDİSLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ

NUKON PETROL MÜHENDİSLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ NUKON PETROL MÜHENDİSLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ Hedef ve ilkeler; Müşterimiz önceliğimizdir. Sürekli iyileştirme felsefesi ile müşteri memnuniyetini mümkün olan en yüksek noktaya çıkarmak, verimli iş ortaklıkları

Detaylı

OFFLINE SERIES GLOBAL STANDARD COOLER

OFFLINE SERIES GLOBAL STANDARD COOLER OFFLINE SERIES GLOBAL STANDARD COOLER AC-MOTORLU VE POMPALI YAĞ VE HAVA SOĞUTMA SİSTEMLERİ ÜRÜN BİLGİLERİ AKG-Line, yüksek performanslı endüstriyel alüminyum radyatör sistemlerinde piyasa lideri olan kuruluşumuzun

Detaylı

Konveyörlü Tip WTCS180 - elektrikli

Konveyörlü Tip WTCS180 - elektrikli Electrolux Bulaşık Yıkama Sistemleri serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama,

Detaylı

Bühler Technologies Yetkili Türkiye Distribütörü AKIŞKAN KONTROLÜ

Bühler Technologies Yetkili Türkiye Distribütörü AKIŞKAN KONTROLÜ Bühler Technologies Yetkili Türkiye Distribütörü AKIŞKAN KONTROLÜ SEVİYE VE SICAKLIK KOMBİNE KONTROLÜ VE ŞALTERLERİ NTM G3/4" 4 ayrı seviye kontakt noktası 3 ayrı seviye kontakt noktası ve Sıcaklık göstergesi

Detaylı

Ürün Kodu Genişlik Yükseklik Boş Ağırlık : A22 : 2.550 mm : 3.550 mm : 2.100 ~ 2.500 kg Geometrik Hacim : 8 10-12 16 20 26.000 l. (Kamyon tipine göre) Bölme Sayısı : 1 ~ 5 (Kamyon tipine göre) Tank Kodu

Detaylı

Kazandıran Güç MS SERİSİ. Redüktörlü Giyotin Makas. Yüksek Hız Doğru Verimli Performans

Kazandıran Güç MS SERİSİ. Redüktörlü Giyotin Makas. Yüksek Hız Doğru Verimli Performans Kazandıran Güç MS SERİSİ Redüktörlü Giyotin Makas Yüksek Hız Doğru Verimli Performans 1 2 Kazandıran Güç Durmazlar son teknoloji ile donatılmış CNC makineleri, deneyimli mühendisleri ve yalın üretim teknikleriyle

Detaylı

Online teknik sayfa VICOTEC320 TÜNEL SENSÖRLERI

Online teknik sayfa VICOTEC320 TÜNEL SENSÖRLERI Online teknik sayfa VICOTEC320 VICOTEC320 A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip VICOTEC320 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak

Detaylı

KOMPLE ÇÖZÜM ÇEVRE DOSTU ESNEK ÇÖZÜM. Tekli Uygulama. İkili Uygulama. Montaj Kolaylığı

KOMPLE ÇÖZÜM ÇEVRE DOSTU ESNEK ÇÖZÜM. Tekli Uygulama. İkili Uygulama. Montaj Kolaylığı KOMPLE ÇÖZÜM Isıtma Soğutma Sıhhi Sıcak Su ÇEVRE DOSTU Dünyanın en yüksek COP=4,5 değerine sahip ekonomik sistemlerdir. Yenilenebilir enerji olan Hava ve Güneşten faydalanma Gaz veya yakıt ile ısıtmaya

Detaylı

Teknik sistem kataloğu Tutamaklı kumanda panelleri

Teknik sistem kataloğu Tutamaklı kumanda panelleri Teknik sistem kataloğu Tutamaklı kumanda panelleri Tutamaklı kumanda panelleri yüksek ergonomileri, montaj kolaylığı ve cazip tasarımları ile öne çıkar ve stoklarımızda bulunur. Çeşitli boyutlar ve montaj

Detaylı

YÖN KONTROL VALFİ. Namur Standardı

YÖN KONTROL VALFİ. Namur Standardı YÖN KONTROL VALFİ Pnömatik rotary aktüatörlerin on-off kontrolünde kullanılır. Pano tipli yön valfleri aktüatöre montaj edilemez ayrı olarak kullanılır. Namur standardındaki yön valfleri aktüatöre montaj

Detaylı

Avrupanıın en hızlı satan gazifikasyon kazanı!

Avrupanıın en hızlı satan gazifikasyon kazanı! Avrupanıın en hızlı satan gazifikasyon kazanı! Yeni nesil Ventum gazifikasyon kazanları çok sessiz, verimli ve ekonomik bir sistem olarak tasarlanmıştır. Geniş yanma odası 7 saate kadar ısıtmaya yetecek

Detaylı

Geri dönüşsüz damperler

Geri dönüşsüz damperler ,1 X X testregistrierung Geri dönüşsüz damperler Tipi Ayarlanabilir durdurucu Ağır iş uygulamalarına yönelik Geri dönüşsüz damperler, sistem çalışır durumda değilken istenilen hava akış yönüne karşı istenmeyen

Detaylı

Elektrikli Kaynatma Kazanları

Elektrikli Kaynatma Kazanları 700XP serisi, en üst düzeyde performans, güvenilirlik, enerji tasarrufu, güvenlik standartları ve ergonomik operasyonu garantilemek üzere tasarlanmış 100'den fazla modelden oluşur. Bu kavramlar modülerlik,

Detaylı

Bimetal termometre Model 55, paslanmaz çelik versiyonu

Bimetal termometre Model 55, paslanmaz çelik versiyonu Mekanik sıcaklık ölçümü Bimetal termometre Model 55, paslanmaz çelik versiyonu WIKA veri sayfası TM 55.01 Uygulamalar Kimya endüstrisi, petro kimya endüstrisi, proses teknolojisi ve gıda endüstrisi Agresif

Detaylı

www.tamsan.com.tr Genel Ürün Kataloğu 2016

www.tamsan.com.tr Genel Ürün Kataloğu 2016 www.tamsan.com.tr Genel Ürün Kataloğu 2016 Küresel Türk Markası Memnuniyet Üretiyoruz Vidalı Hava Kompresörleri Düşük Ses Seviyesi Tamsan, vidalı kompresörlerinin tasarımını yaparken, dikkate aldığı

Detaylı

Dijital manifold serisi: Soğutma sistemleri ve ısı pompalarındaki ölçümler için ideal! testo 550, 557 ve 570

Dijital manifold serisi: Soğutma sistemleri ve ısı pompalarındaki ölçümler için ideal! testo 550, 557 ve 570 Dijital manifold serisi: Soğutma sistemleri ve ısı pompalarındaki ölçümler için ideal! testo 550, 557 ve 570 testo 550, testo 557, testo 570 testo 550 testo 557 testo 570 Dijital manifold testo 550 - Soğutma

Detaylı

HUPF/HUP Serisi. Honeywell UNIVERSAL GAS VALVES UYGULAMA

HUPF/HUP Serisi. Honeywell UNIVERSAL GAS VALVES UYGULAMA UNIVERSAL GAS VALVES HUPF/HUP Serisi GAZ BASINÇ REGÜLATÖRLERİ FİLTRELİ VEYA FİLTRESİZ UYGULAMA KULLANMA KILAVUZU Karışımlı, birleşik sistemler ve endüstriyel dağıtım sistemleri dahil tüm gaz yakıcılardaki

Detaylı

YARI OTOMATiK PELET KAZANI. Yeni Nesil Eco Mini Serisi

YARI OTOMATiK PELET KAZANI. Yeni Nesil Eco Mini Serisi YARI OTOMATiK PELET KAZANI Yeni Nesil Eco Mini Serisi Özellikler Geri Yanma Kontrolü: Gelişmiş Yanma Sistemi: Çok Yönlü Kontrol Sistemi: Dijital Kontrol Paneli: Kompakt Brülör Ünitesi: Manuel Türbülatör

Detaylı

VİNÇLER VE KALDIRMA MAKİNALARI

VİNÇLER VE KALDIRMA MAKİNALARI VİNÇLER VE KALDIRMA MAKİNALARI 1991 yılında İstanbul'da kurulan şirketimiz özellikle elektromekanik techizatlar, vinçler, kaldırma ve basınçlı hava sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır. ERA, ağır endüstrinin

Detaylı

5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Düşük Profil i Bağ-Bahçe Traktörleri

5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Düşük Profil i Bağ-Bahçe Traktörleri 5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Düşük Profilli Bağ-Bahçe Traktörleri 2 5GL Serisi Traktörler Genel Bakış 5GL Düşük Profil, Alçak Bağ-Bahçe Uygulamaları için Yeni Çözüm Yeni John Deere

Detaylı

Basınç Düşürücü Vanalar

Basınç Düşürücü Vanalar Basınç Düşürücü Vana Tipleri : Buhar, gazlar ve sıvılar son kullanım noktalarına genellikle yüksek basınçlarda iletilirler. Bu noktalarda, bir basınç düşürücü vana, emniyet ve verimlilik açısından ve uygulamanın

Detaylı

GENEL ÖZELLİKLER ÜRÜN TANITIMI KULLANIM ALANLARI BOYUTLAR BOYUTLAR_ÇİZİM

GENEL ÖZELLİKLER ÜRÜN TANITIMI KULLANIM ALANLARI BOYUTLAR BOYUTLAR_ÇİZİM DTB-MP SERİSİ MARINE BOYLER GENEL ÖZELLİKLER ÜRÜN TANITIMI KULLANIM ALANLARI BOYUTLAR BOYUTLAR_ÇİZİM GENEL ÖZELLİKLER Farklı Montaj seçenekleri: 30 50 80 100 litre kapasite (30 80) C skalalı ayarlanabilir

Detaylı

tip onayı Mekanik Hava Saati Kabin içinde Hava ve Su Hortum Makaraları ile Mekanik Hava Saati Kabin içinde Hava Hortum Makarası ile

tip onayı Mekanik Hava Saati Kabin içinde Hava ve Su Hortum Makaraları ile Mekanik Hava Saati Kabin içinde Hava Hortum Makarası ile hava saatleri MODEL EM (0-10 BAR) hortum makaralı - tabanca ile kontrol akaryakıt istasyonları lastikçiler AT Motorlu taşıt lastiklerinde kullanılan mekanik basınç ölçerlerdir. En son yönetmelik ve standardlar

Detaylı

Ürün serisi tanımı: Wilo-Stratos

Ürün serisi tanımı: Wilo-Stratos Ürün serisi tanımı: Wilo- Benzer resim Yapı türü Islak rotorlu sirkülasyon pompası, rakor veya flanş bağlantılı, otomatik güç uyarlamalı EC motoru Uygulama alanı Tüm sistemlerin sıcak sulu ısıtma tesisatları,

Detaylı

İÇİNDEKİLER: GÖMME REZERVUAR SİSTEMLERİ SMOOTH PRO EASY. Asma Klozet İçin Metal Ayaklı Set-Fix Sistem 4. Asma Klozet İçin Metal Ayaksız Set 4

İÇİNDEKİLER: GÖMME REZERVUAR SİSTEMLERİ SMOOTH PRO EASY. Asma Klozet İçin Metal Ayaklı Set-Fix Sistem 4. Asma Klozet İçin Metal Ayaksız Set 4 İÇİNDEKİLER: GÖMME REZERVUAR SİSTEMLERİ Asma Klozet İçin Metal Ayaklı Set-Fix Sistem 4 Asma Klozet İçin Metal Ayaksız Set 4 Asma Klozet İçin Duvar Önü Hızlı Montaj Set-Block Sistem 5 Asma Klozet İçin Duvar

Detaylı

Online teknik sayfa TBS-1ASGT1506NM TBS SICAKLIK SENSÖRLERI

Online teknik sayfa TBS-1ASGT1506NM TBS SICAKLIK SENSÖRLERI Online teknik sayfa TBS-1ASGT1506NM TBS A B C D E F Resimler farklı olabilir Ayrıntılı teknik bilgiler Özellikler Sipariş bilgileri Tip Stok no. TBS-1ASGT1506NM 6048667 Diğer cihaz modelleri ve aksesuar

Detaylı

RMF bsft yakit filtre sistemleri

RMF bsft yakit filtre sistemleri RMF bsft yakit filtre sistemleri Değerli kuruluşunuza uzun yıllar güvenle hizmet verecek olan ve filtrasyon dünyasında günümüzün en yüksek teknolojisine sahip RMF BSFT ürün ve çözümlerini kısaca tanıtmak

Detaylı

01 SERİSİ OTOMATİK KAYAR KAPILAR ÇOK YÖNLÜ KAPI ÇÖZÜMLERİ

01 SERİSİ OTOMATİK KAYAR KAPILAR ÇOK YÖNLÜ KAPI ÇÖZÜMLERİ 01 SERİSİ OTOMATİK KAYAR KAPILAR ÇOK YÖNLÜ KAPI ÇÖZÜMLERİ EL / AL ÇOK YÜKSEK VE AĞIR KAPILAR İÇİN ZİNCİRLİ MEKANİZMA Standart boyutların üzerindeki kapılarınız için mükemmel bir çözüm. Yeni nesil zincirli

Detaylı

Ürün serisi tanımlaması: Wilo-Helix V

Ürün serisi tanımlaması: Wilo-Helix V Ürün serisi tanımlaması: Wilo-Helix V H/m 280 240 200 Wilo-Helix V 2.. - V 52.. 50 Hz 160 120 80 40 Helix V 2.. Helix V 4.. Helix V 6.. Helix V 10.. Helix V 16.. Helix V 22.. Helix V 36.. Helix V 52..

Detaylı

MALTECH. İç ve dış cephe sıva uygulamalarında kullanılan, yenilikçi ve güçlü bir modeldir.

MALTECH. İç ve dış cephe sıva uygulamalarında kullanılan, yenilikçi ve güçlü bir modeldir. M5 EVOLUTION - GÜÇLÜ SUPERMIX - İDEAL İç ve dış cephe sıva uygulamalarında kullanılan, yenilikçi ve güçlü bir modeldir. Turbomix özellikli sıva makinesi Kolay müdahale edilebilen su armatürü D ve R tipi

Detaylı

SU POMPALARI ve HiDROFORLARI YANGIN GRUPLARI

SU POMPALARI ve HiDROFORLARI YANGIN GRUPLARI SU POMPALARI ve HiDROFORLARI YANGIN GRUPLARI YANGINLA MÜCADELE POMPALARIMIZ Yangınla mücadelede kullanılan Makine ve ekipmanlar içerisinde Sulu Söndürme Sistemleri hayati bir öneme sahiptir. Sulu söndürme

Detaylı

Yüksek verimli gaz yakıtlı çelik kazan CompactGas

Yüksek verimli gaz yakıtlı çelik kazan CompactGas Yüksek verimli gaz yakıtlı çelik kazan CompactGas Patentli alufer teknolojisi ile yüksek verim, düşük emisyon 1 CompactGas ın (1000-2800) avantajları Hoval CompactGas; konfor,ekonomi, güvenilirlik ve teknik

Detaylı

ATLAS COPCO WEDA POMPALARI

ATLAS COPCO WEDA POMPALARI ATLAS COPCO WEDA POMPALARI Profesyoneller için Pompalar Hz Sürdürülebilir Verimlilik Performans için Tasarlanmış 6 Yıllık tecrübe ve teknolojimizle Pompalarımızı ürettik WEDA Pompaları 19 de WEDA dökümhanesinden

Detaylı

HİDROLİK EĞİTİM SETİ TEMEL DONANIMLAR

HİDROLİK EĞİTİM SETİ TEMEL DONANIMLAR HİDROLİK EĞİTİM SETİ TEMEL DONANIMLAR www.ogenmakina.com Ogen-2010 1.HİDROLİK EĞİTİM SETİ EKİPMANLARI eğitim seti, eğitim masası, sunum seti, hidrolik güç ünitesi ve kontrol ünitesi üzere dört ana kısımdan

Detaylı

RELAYrack. Açık sistem çatı D=600 - D=800 - D=1000. RELAYrack tekli çatı, D= 600 mm. RELAYrack çiftli çatılar, D= 800 mm

RELAYrack. Açık sistem çatı D=600 - D=800 - D=1000. RELAYrack tekli çatı, D= 600 mm. RELAYrack çiftli çatılar, D= 800 mm RELAYrack / Açık sistemler, network teknolojisi ve elektronik alanında sayısız uygulama için, uygun maliyetli ve montaj dostu çözümler sunar 19 standart cihazların montajı için tasarlanmıştır. Ekipmanlara

Detaylı

VSI-2.0 OTOGAZ DÖNÜŞÜM KİTİ

VSI-2.0 OTOGAZ DÖNÜŞÜM KİTİ VSI-2.0 OTOGAZ DÖNÜŞÜM KİTİ Prins Otogaz Dönüşüm Kiti ile Üstün Performans Yüksek Sürüş Keyfi Kıymet bilenlerin otogaz dönüşüm kiti, Prins! Kıymet Bilenlerin Otogaz Dönüşüm Kiti, Prins! Dünyada sıralı

Detaylı

Elektrikli El Aletleri

Elektrikli El Aletleri Yeniliğin, değişimin, kalitenin referans noktası Elektrikli El Aletleri EIBENSTOCK Birlikteysek gücümüz değerli ŞANTİYE ÇEVRESİNDEKİ TÜM ÇÖZÜMLERİ Yüzeylerin zımparalanması, frezeleme/yüzey düzeltme Kanal

Detaylı

PROFESYONEL Kabinet ve Ekipman Çözümü

PROFESYONEL Kabinet ve Ekipman Çözümü PROFESYONEL Kabinet ve Ekipman Çözümü GreenCAB marka kabinet ve aksesuarları profesyonel tüm markaların kabin içinde yerleşimine uygun bir markadır. Her tip yapıda, iç dış mekan için üretilmiş ürünlere

Detaylı

YARI OTOMATiK PELET KAZANI. Yeni Nesil Eco Mini Serisi

YARI OTOMATiK PELET KAZANI. Yeni Nesil Eco Mini Serisi YARI OTOMATiK PELET KAZANI Yeni Nesil Eco Mini Serisi Yarı Otomatik Pelet Kazanı. Yeni Nesil Eco Mini Serisi Bütçenize Uygun Bir Pellet Kazanı Eco-Mini serisi kazanlar, dikey tasarlanan borulari ve verim

Detaylı

Woerner Yetkili Türkiye Distribütörü MERKEZİ YAĞLAMA SİSTEMLERİ

Woerner Yetkili Türkiye Distribütörü MERKEZİ YAĞLAMA SİSTEMLERİ Woerner Yetkili Türkiye Distribütörü MERKEZİ YAĞLAMA SİSTEMLERİ POMPALAR Merkezi otomatik yağlama sistemi, makinenin çalışmaya, başlamasından itibaren ilk yağlamayı yaparak devreye girer ve belirlediginiz

Detaylı

Yer Tipi Kendinden Yoğuşmalı Kazan UltraGas

Yer Tipi Kendinden Yoğuşmalı Kazan UltraGas Yer Tipi Kendinden Yoğuşmalı Kazan UltraGas 15-2000 kw Kapasite Aralığı 1 Neden UltraGas? Patentli Alufer ısı eşanjörü teknolojisi ile UltraGas yoğuşmalı kazanlar, yüksek verimlilik ve uygun maliyetli

Detaylı

Online teknik sayfa FLOWSIC30 GAZ SAYACI

Online teknik sayfa FLOWSIC30 GAZ SAYACI Online teknik sayfa FLOWSIC30 A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip FLOWSIC30 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri

Detaylı

Teknik sistem kataloğu Kompakt panolar AE

Teknik sistem kataloğu Kompakt panolar AE Teknik sistem kataloğu Kompakt panolar AE 3 4 1 6 3 4 8 7 5 2 Orjinal Dünya çapında onayları ile stoklarımızda derhal gönderime hazır. Sayısız pratik boyutları ve tüm ortak uygulamalar için fonksiyonel

Detaylı

AERO 21 Küçük ve etkili

AERO 21 Küçük ve etkili AERO 21 Küçük ve etkili Yenilenen AERO serisi Yenilenen AERO serisi, kompakt ve çok amaçlı bir ıslak&kuru vakum makinesi olarak tasarlanmıştır. AERO modeli, aşağıdaki özellikleri ile öne çıkmaktadır; Kompakt

Detaylı

Double solenoid vana Nominal çap Rp 3/8 - Rp 2 DMV-D/11 DMV-DLE/11

Double solenoid vana Nominal çap Rp 3/8 - Rp 2 DMV-D/11 DMV-DLE/11 Double solenoid vana Nominal çap Rp 3/8 - DMV-D/11 DMV-DLE/11 7.30 Printed in Germany Edition 02.10 Nr. 253 071 1 6 Teknik DUNGS double solenoid vana DMV, iki manyetik valfin tek bir kompakt armatür içinde

Detaylı

DENİZ SUYU SU YAPICILARI. Enerji Geri kazanımlı. Beta Mühendislik

DENİZ SUYU SU YAPICILARI. Enerji Geri kazanımlı. Beta Mühendislik Beta Mühendislik DENİZ SUYU SU YAPICILARI Enerji Geri kazanımlı KULLANILAN ENERJİNİN %80 nini geri kazandırır. GÜNDE 2.000 lt ye kadar TEMİZ SU üretir. MODÜLER KONFİGÜRASYON, montajı Basit ve çok kolay

Detaylı

DIRECT LIQUIMAX (DLM) OTOGAZ DÖNÜŞÜM KİTİ

DIRECT LIQUIMAX (DLM) OTOGAZ DÖNÜŞÜM KİTİ DIRECT LIQUIMAX (DLM) OTOGAZ DÖNÜŞÜM KİTİ Prins Otogaz Dönüşüm Kiti ile Üstün Performans Yüksek Sürüş Keyfi Kıymet bilenlerin otogaz dönüşüm kiti, Prins! Kıymet Bilenlerin Otogaz Dönüşüm Kiti, Prins! Dünyada

Detaylı

IP55 DİKİLİ TİP KABİNET DİKİLİ TİP KABİNET GENEL ÖZELLİKLER YÜKSEK MUKAVEMET MAKSİMUM SIZDIRMAZLIK

IP55 DİKİLİ TİP KABİNET DİKİLİ TİP KABİNET GENEL ÖZELLİKLER YÜKSEK MUKAVEMET MAKSİMUM SIZDIRMAZLIK 55 DİKİLİ TİP KABİNET GENEL ÖZELLİKLER Dikili tip IP55 endüstriyel kabinetleri; içerisinde her tür 19 cihaz ve ekipmanın toz, su ve dış darbelere karşı tam koruma ile çalışmalarını ve muhafazalarını sağlayan

Detaylı

Zareba Sensepoint. www.honeywellanalitik.com

Zareba Sensepoint. www.honeywellanalitik.com Zareba Sensepoint Sensepoint sabit gaz dedektörleri yanıcı - patlayıcı, zehirleyici gazlar ve oksijen algılamada düşük maliyetli çözüm Sensepoint Genel özellikler Yanıcı-patlayıcı gazlar, zehirleyici gazlar

Detaylı

AirHome Serisi Paket Tip Isı Pompaları

AirHome Serisi Paket Tip Isı Pompaları AirHome Serisi Paket Tip Isı Pompaları Apartman, siteler gibi toplu konut projelerinde ve Daire, villa, yazlık, ofis, mağaza gibi bireysel kullanımlar için 20 kw'a kadar performans aralığında Tesisat ekipmanları

Detaylı

Yeni nesil su sayacı SmartFlow. SmartFlow Yeni nesil su sayacı

Yeni nesil su sayacı SmartFlow. SmartFlow Yeni nesil su sayacı Yeni nesil su sayacı SmartFlow SmartFlow Yeni nesil su sayacı Yeni nesil su sayacı SmartFlow SmartFlow Yeni nesil su sayacı Yeni nesil su sayacı: Dünya çapında bir ihtiyaç karşılanıyor SmartFlow un eşsiz

Detaylı

GÖMME REZERVUARLAR SMOOTH 8 CM REZERVUAR EASY 10 CM REZERVUAR KUMANDA PANELLERİ GLASSBOX PERLA

GÖMME REZERVUARLAR SMOOTH 8 CM REZERVUAR EASY 10 CM REZERVUAR KUMANDA PANELLERİ GLASSBOX PERLA GÖMME REZERVUARLAR 8 CM REZERVUAR 10 CM REZERVUAR KUMANDA PANELLERİ GLASSBOX PERLA bağımsız gömme rezervuarlar parçalar smooth asma klozet uygulamaları Ürün Montaj Detayları T020111 - Asma Klozet İçin

Detaylı

Online teknik sayfa TBS-1DSGT2506NE TBS SICAKLIK SENSÖRLERI

Online teknik sayfa TBS-1DSGT2506NE TBS SICAKLIK SENSÖRLERI Online teknik sayfa TBS-1DSGT2506NE TBS A B C D E F Resimler farklı olabilir Ayrıntılı teknik bilgiler Özellikler Sipariş bilgileri Tip Stok no. TBS-1DSGT2506NE 6048684 Diğer cihaz modelleri ve aksesuar

Detaylı

UL 448 standardı, yangın sistemlerinde kullanılan pompaların tasarımlarının nasıl yapılması gerektiğini ve test koşullarını içermektedir.

UL 448 standardı, yangın sistemlerinde kullanılan pompaların tasarımlarının nasıl yapılması gerektiğini ve test koşullarını içermektedir. SDS // SNK YANGIN YANGIN POMPALARI UL Kimdir, Ne yapar: UL (Underwriters Laboratories Inc.) 5 ana stratejik dalda (Ürün Güvenliği, Çevre, Sağlık, Üniversite ve Doğrulama Servisleri) faaliyet gösteren uluslararası

Detaylı

Bükme ve Düzeltme. Özel bükme ve şekillendirme ihtiyaçları için geniş geçim. Güvenebileceğiniz kalitede. Tesisat 7 5. Enstrüman 8 3 Üçlü Bükme 1 1

Bükme ve Düzeltme. Özel bükme ve şekillendirme ihtiyaçları için geniş geçim. Güvenebileceğiniz kalitede. Tesisat 7 5. Enstrüman 8 3 Üçlü Bükme 1 1 Bükme ve Düzeltme Özel bükme ve şekillendirme ihtiyaçları için geniş geçim. Güvenebileceğiniz kalitede. Tip No inç. Sayfa Boru Bükmeler Tesisat 7 5 8-4 10-18 8.2 Enstrüman 8 16-1 2 6-12 8.2 Üçlü Bükme

Detaylı

TESİSAT MAHAL LİSTESİ

TESİSAT MAHAL LİSTESİ İşin Adı : A.K.Ü KAMPÜSLERİ ALTYAPI İNŞAATI Sayfa 1 1 03.205/01 Motor kumandalı monoray vinç (10 metre açıklıkta), 1 Ton kaldırma kapasiteli 2 09.001 Kuyu inkişafı (Geliştirilmesi) - + - + - - - 3 09.002/2

Detaylı

Modüler Hibrid Enerji İstasyonu- MOHES

Modüler Hibrid Enerji İstasyonu- MOHES Modüler Hibrid Enerji İstasyonu- MOHES Modüler Hibrit Enerji istasyonu (MOHES) Sivil ve Askeri Endüstrinin bir çok alanında şebeke elektriğinden veya petrol kaynaklı diğer enerji kaynaklarından istifade

Detaylı

Ürün Kodu : S21 Genişlik : 2.550 mm Yükseklik : 3.550 mm Dingil Mesafesi : 1.310 mm Boş Ağırlık : 5.250 ~ 5.800 kg ± %5 (Seçilen donanıma göre farklılık gösterir) King-Pin Yüksekliği : 1.220 mm (Yüksüz)

Detaylı

Asma Klozet İçin Metal Ayaklı Set-Fix Sistem. Asma Klozet İçin Metal Ayaklı Set-Fix Sistem

Asma Klozet İçin Metal Ayaklı Set-Fix Sistem. Asma Klozet İçin Metal Ayaklı Set-Fix Sistem ASMA KLOZET İÇİN METAL AYAKLI SET-FIX SİSTEM T020111 244,00 YUVARLAK Lİ T020111B40 285,00 295,00 311,00 311,00 T020111B45 285,00 T020111BK45 295,00 T020111MK45 311,00 /Parlak Buton 311,00 311,00 /Mat Buton

Detaylı

Online teknik sayfa MKAS KULLANICIYA ÖZEL TASARIMLI ANALIZ SISTEMLERI

Online teknik sayfa MKAS KULLANICIYA ÖZEL TASARIMLI ANALIZ SISTEMLERI Online teknik sayfa MKAS A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip MKAS Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri ve

Detaylı

DRENAJ POMPASI İÇİN ÇÖZÜMLER. Pnömatik pompalar

DRENAJ POMPASI İÇİN ÇÖZÜMLER. Pnömatik pompalar DRENAJ POMPASI İÇİN ÇÖZÜMLER Pnömatik pompalar İŞINIZI GÜÇLENDIRIN Pnömatik pompalar, arızasız çalışmanın zorunlu olduğu durumlar için harika seçeneklerdir. Kolay kullanılırlar, güvenlidirler ve neredeyse

Detaylı

Tahrik Birimleri RIDGID 300 RIDGID 300 RIDGID 300 El Sayfa 34 / 35 Sayfa 34 / 35 Dahil Sayfa 34 / 35

Tahrik Birimleri RIDGID 300 RIDGID 300 RIDGID 300 El Sayfa 34 / 35 Sayfa 34 / 35 Dahil Sayfa 34 / 35 Yiv Açma Ekipmanları Yiv Açma Ekipmanları Yiv Açma Ekipmanları RIDGID yiv açma ekipmanları, en karmaşık boru tesisatları için tasarlanmıştır. Bu ekipmanların sağlamlığı, uzun ömürlülüğü ve kullanım kolaylığı

Detaylı

Su ile soğutma sistemleri

Su ile soğutma sistemleri Su ile soğutma sistemleri Hava/su ısı değiştiriciler Duvara monte...300 500 W...354 Duvara monte...600 1000 W...355 Duvara monte...1250 3000 W...356 Duvara monte...3000 5000 W...357 Duvara monte...7000

Detaylı

Panel Radyatör & Havlupan & Vana

Panel Radyatör & Havlupan & Vana Panel Radyatör & Havlupan & Vana Yüksek Verim Garanti Çevre Dostu Türk Malı Panel Radyatör YEŞİL TEKNOLOJİ Airfel Panel Radyatörler Çinko osfat kaplama yerine Yeşil Teknolojili Zirconium kaplama teknolojisi

Detaylı

People. Passion. Performance. Seyyar Dizel Kompresörler Güvenilir Performans için Üretildi

People. Passion. Performance. Seyyar Dizel Kompresörler Güvenilir Performans için Üretildi People. Passion. Performance. Seyyar Dizel Kompresörler Güvenilir Performans için Üretildi Güç İhtiyacınız Olan Her Zaman Her Yerde Seyyar kompresörlerin tek görevi vardır: ihtiyaç olan yerde ve zamanda

Detaylı

AirMaxi Serisi Isı Pompaları

AirMaxi Serisi Isı Pompaları AirMaxi Serisi Isı Pompaları Otel, tatil köyü, okul, yurt, hastane ve iş merkezleri gibi hizmet binaları, Rezidans, ofis, AVM karışımlı plazalar, Apartman ve siteler gibi toplu konut projeleri için 100-1000

Detaylı

Hava debisi ölçme üniteleri için fark basınç transdüseri

Hava debisi ölçme üniteleri için fark basınç transdüseri Statik fark basınç transdüserleri.2 X XStatik fark basınç transdüserleri testregistrierung Hava debisi ölçme üniteleri için fark basınç transdüseri Statik tip fark basınç transdüserleri Statik efektif

Detaylı

Universal, UniversalLine, UniversalLine + TEKNİK ÖZELLİKLER & YENİLİKLER İÇİNDE TEKNOLOJİ VAR

Universal, UniversalLine, UniversalLine + TEKNİK ÖZELLİKLER & YENİLİKLER İÇİNDE TEKNOLOJİ VAR Universal, UniversalLine, UniversalLine + TEKNİK ÖZELLİKLER & YENİLİKLER İÇİNDE TEKNOLOJİ VAR Estap sunar: Universal, UniversalLine ve UniversalLine + Ofisler ve sistem odaları için mükemmel çözümler...

Detaylı

KSB Yangın Setleri NFPA 20

KSB Yangın Setleri NFPA 20 KSB Yangın Setleri NFPA 20 National Fire Protection Association (N.F.P.A.) (Ulusal Yangın Önleme Derneği) NFPA, yangın pompaları ve otomatik sprinkler sistemlerini içeren, 1896 da yayınlanan bir Amerikan

Detaylı

Yüksek kapasiteli boyler Modul-plus

Yüksek kapasiteli boyler Modul-plus Yüksek kapasiteli boyler Modul-plus Temiz kullanım sıcak suyu için doğru seçim 1 Neden Modul-plus? Modul Plus, tüm dünyada otel renovasyonları için temiz sıcak su üretiminde ilk tercihtir. Spor tesislerinde,

Detaylı

Ürün Kodu Genişlik Yükseklik Boş Ağırlık : A25 : 2.550 mm : 3.550 mm : 2.100 ~ 2.500 kg Geometrik Hacim : 10 16 18 26.000 l. (Kamyon tipine göre) Bölme Sayısı : 1 ~ 5 (Kamyon tipine göre) Tank Kodu : LGBF

Detaylı