Akaryakıt Dispenserleri Multimedya Dispenserleri

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Akaryakıt Dispenserleri Multimedya Dispenserleri"

Transkript

1 Akaryakıt Dispenserleri Multimedya Dispenserleri * Teknolojik gelişmelere paralel olarak müşteri beklentileri artıyor. Beklentilerdeki artış ve kar marjlarındaki azalma rekabet koşullarını zorlaştırıyor. Şirketlerimizi müşterilerin gözünde öne çıkartacak ve fark yaratacak çözümler üretmemiz gerekiyor. Ön sahadaki müşteri ile temas noktanız olan akaryakıt dispenserlerinin önemi gün geçtikçe artıyor. İşte bu noktada Vision Serisi pompalar devreye giriyor. * Vision Serisi multimedya dispenserleri müşterilerinizle olan iletişimin daha etkili olabilmesi için multimedya cihazlarıyla donatılarak interaktif bir pazarlama aracı olarak dizayn edilmiştir. * Müşterileriniz; aradıkları adresi internet tabanlı çalışan haritalarımızın üzerinden bulabilir, online hava ve trafik durumu hakkında bilgi alabilir ve hatta puan ve hediye kazandıran kuponları pompa üzerinden alabilirler. * Müşterilerinize güncel promosyon, kampanyalar veya güvenlik önlemleriniz hakkında bilgi verebileceğiniz gibi bu mecraları reklam amaçlı olarak da kullanabilir ve pazarlayabilirsiniz. * Müşterilerin istasyonunuza ait beğenisini arttırır Müşterilerinizin araç depolarının dolumu sırasında geçirdiği zamandan keyif almasını sağlayarak, müşteri sadakatı ve beğenisi yaratır.

2 Tek Ürünlü Dispenserler Saha ve MüĢteri Ġhtiyaçlarına Özel Tasarım * Düz şekillere sahip ve pratik kullanımlıdır. Ergonomik yapısı ile az yer kaplar, arzu edilen tüm özellik ve ebatlarda üretilebilir. Pompa özelliklerinden taviz vermeden ufak ebatlı ve tüm hava koşullarına dayanıklı, ihtiyacınıza göre tek veya çift ürünlü akaryakıt pompaları ile müşterilerimize geniş bir seçim olanağı sunulmaktadır. * İhtiyaca uygun ebatlarda pratik çözümler. * Geniş voltaj ve frekans aralığı. * Otomasyon sistemlerine uyumlu. * Entegre veya harici yazar kasa ile uyumlu. * İhtiyaca uygun ebatlarda pratik çözümler. * Otomasyon sistemlerine uyumlu. * Mepsan akaryakıt pompalarımız zaman içinde tecrübe edilmiş testleri ve saha referansları ile size ve istasyonunuza sağlam ve güvenilir akaryakıt pompaları sunmaktadır. Müşterilerimize kolay bakım ve hızlı servis imkanları verebilmek için özel olarak dizayn edilmiştir. Yüksek performanslı ve hassas metre lere entegre edilmiş pulser ile kesin bir hassaslık ve doğruluk sunmaktadır.

3 Çok Ürünlü Dispenserler Ġstasyonların Gelir Garantisi * İstasyon gelirlerinizin garantisi akaryakıt pompanızın güvenilirliği kadardır. Sağlam, hassas ve hızlı servis imkânları olan akaryakıt pompaları istasyonunuzun gelir garantisidir. * Mepsan akaryakıt pompaları her türlü kalite ve saha testleri ile size ve istasyonunuza sağlam, güvenilir akaryakıt pompaları sunmaktadır. Yüksek performanslı ve hassas metre leri, entegre pulser ile sızıntıları minimize ettiği gibi elektronik kalibrasyon özelliği sayesinde kesin bir hassaslık ve doğruluk sunmaktadır. * Modüler elektronik tasarımı sayesinde mükemmel bir pompa yönetimi yapmakta ve her türlü sayısal bilgiyi güvenli bir şekilde transfer etmektedir. * Akıllı Metre * Elektronik kalibrasyon * ATEX onayı * Oransal valf * Paletli pompa * Kaplin bağlantılı motor * Ex-Proof * Modüler elektronik tasarım

4 PE Akaryakıt Boruları ve Ekipmanları * PetroTechnik, yanıcı sıvıların yeraltında transferini gerçekleştiren polietilen borulama ve sızdırmazlık test sistemlerinin dünya çapında öncüsü, tedarikçisi ve dağıtıcısıdır. Tek cidarlı ve çift cidarlı boru ve ekipmanlarıyla PetroTechnik sektörün önde gelen akaryakıt şirketlerinin şartnamelerine ve ayrıca İngiltere Petrol Enstitütüsü nün ve Amerikan UL971 in standartlarına da uygundur * Onaylar: UPP, dünya çapında otoriteler ve çevre kuruluşlarınca verilen, belki de hiçbir benzeri sistemin sahip olmadığı birçok onaylara sahiptir. Tüm UPP ürün yelpazesi British Standard EN ISO 9001 kalite sistemi şartlarına gore üretilmekte ve Institute of Petroleum (UK) ve Underwriters Laboratories Inc (US) nın performans standartlarına gore bağımsız testleri yapılmaktadır. * Ayrıca, UPP ürünleri, Institute of Petroleum ve Shell ile birlikte, bağımsız deney laboratuvarı ERA tarafından kurulan ERA FUELSTAR denetleme projesi nezdinde sürekli izlenmektedir. Çevre Ekipmanları CC0900C250 YERE SIFIR YUVARLAK MANHOLE KAPAĞI * Yere sıfır 900mm. yuvarlak kompozit manhole kapağı * Su geçirmez conta. * Kaymayı önleyen kapak tasarımı. * Hırsızlığı engellemek için kilit sistemi. (Kaldırma kolu ile açılabilir) * Vidasız tasarımı sayesinde sık kullanımlarda zahmetsiz kapak erişimi * Aşınmayan ve çürümeyen manhole çerçevesi * Ekonomik çözümler için uygun maliyetler * BSEN124 C250 standartlarını geçecek şekilde tasarlanmıştır

5 CC7575C250 YERE SIFIR KARE MANHOLE KAPAĞI * Yere sıfır 75x75 kare kompozit manhole kapağı. * Su geçirmez conta. * Kaymayı önleyen kapak tasarımı. * Hırsızlığı engellemek için kilit sistemi. (Kaldırma kolu ile açılabilir) * Vidasız tasarımı sayesinde sık kullanımlarda zahmetsiz kapak erişimi. * Aşınmayan ve çürümeyen manhole çerçevesi. * Ekonomik çözümler için uygun maliyetler. * BSEN124 C250 standartlarını geçecek şekilde tasarlanmıştır. 3" ve 4" ADAPTÖR * OPW 633T serisi top seal adaptörleri dolum veya ölçüm borularında 634TT, 634TE veya 634TTP kapaklarıyla eşleşecek şekilde tasarlanmışlardır. * 4" modelleri direk olarak dolum dirseğine bağlanabilmektedir. * Ağır işe ve aşınmaya karşı dayanıklı olması için, gövdesi bronz ve Duratuff malzemeden üretilmiştir. * 4" adaptörlerde alüminyum seçeneği. 634 TE 3" ÖLÇÜM KAPAĞI * OPW 634TE, 3" 633T top seal adaptörleri ile eşleşecek şekilde tasarlanmıştır. * Ağır işe ve aşınmaya karşı dayanıklı olması için, gövdesi Duratuff malzemeden üretilmiştir. * Tozu yok edip uzun bir süre küflenmeyi engeller. * Kapak kolu, buna-n contasını düzgün sıkmak için aşağı doğru basınç uygulayarak, su ve akaryakıt buharına karşı pozitif ve kesin sızdırmazlık sağlar. * 634TE asma kilit yada tel mühür ile kilitlenebilir.

6 634 TT 4" ADAPTÖR KAPAĞI * OPW634 TT, 4" 633 T, 633 TE, 61 SA, 633 TC ve 633 TCP top seal adaptörleri ile eşleşecek şekilde tasarlanmıştır. * Ağır işe ve aşınmaya karşı dayanıklı olması için, gövdesi Duratuff malzemeden üretilmiştir. * Tozu yok edip uzun bir süre küflenmeyi engeller. * Kapak kolu, buna-n contasını düzgün sıkmak için aşağı doğru basınç uygulayarak, su ve akaryakıt buharına karşı pozitif ve kesin sızdırmazlık sağlar. * 634TT asma kilit yada tel mühür ile kilitlenebilir HER ZAMAN AÇIK NEFESLĠK * OPW 23 serisi nefeslikler, yağmurun nefeslik hatlarına girmesini engelleyecek şekilde tasarlanmış şapkalara sahiptir. * Gövde ve nefeslik şapkası alüminyum malzemeden yapılmıştır. * 23 serisi nefeslikler basınçla açılmaz ve 523 serisi gibi çek valfe sahip değillerdir. * Gövdenin iç kısmında pislik veya böceklerin nefeslik hatlarına girmesini engellemek için 40 Meshlik paslanmaz çelik tel filitre mevcuttur. * OPW 523, UL, NFPA 30 ve CARB (California AirResources Board) onaylıdır. 523 METAL UK ALEV TUTUCULU NEFESLĠK ġapkasi * OPW 523 Basınçlı Nefeslik Şapkaları 8 oz. veya 12 oz basınç ayarı ve 1/2 oz. vakum ayarı ile üretilip test edilmektedir. * Gövde, aşınmaya karşı dayanıklı olan Duratuff malzeme ile üretilmiştir. * Dış etkenlere ve paslanmaya karşı elektrostatik toz boya. * Alev tutucu özelliğine sahiptir. * OPW 523 Metal UK, 2 inç diş ölçülerine sahiptir. * Maksimum akış hızı, 2 psi (0.1 bar) basınç kaybında 7000 SCFH'dir. * Gövdenin iç kısmında pislik veya böceklerin nefeslik hatlarına girmesini engellemek için 40 Meshlik paslanmaz çelik tel filitre mevcuttur. * OPW 523Metal UK ATEX onaylıdır.

7 523V-1100 BASINÇLI NEFESLĠK ġapkasi * OPW 523 Basınçlı Nefeslik Şapkaları 8 oz. veya 12 oz basınç ayarı ve 1/2 oz. vakum ayarı ile üretilip test edilmektedir. * Gövde, aşınmaya karşı dayanıklı olan Duratuff malzeme ile üretilmiştir. * OPW 523, 2 inç veya 3 inç dişlerle ile gelir. * Maksimum akış hızı, 2 psi (0.1 bar) basınç kaybında 7000 SCFH'dir. * Gövdenin iç kısmında pislik veya böceklerin nefeslik hatlarına girmesini engellemek için 40 Meshlik paslanmaz çelik tel filitre mevcuttur. * OPW 523, UL, NFPA 30 ve CARB (California AirResources Board) onaylıdır. TANK ÜSTÜ ÇEKVALF 1½ * 1½ F x 1½ F * Pik döküm. * Galvaniz kaplı. TANK ÜSTÜ ÇEKVALF 2 * 2 F x 2 F * Pik döküm. * Galvaniz kaplı.

8 DOLUM ADAPTÖRÜ 3 BRONZ * 3 F x 3 ölçüm adaptörü. * 3 OPW ölçüm kapaklarıyla uyumlu. * Bronz malzeme. * Sızdırmazlık contası. DOLUM ADAPTÖRÜ 4 ALÜMĠNYUM * 4 F x 4 dolum adaptörü. * 4 OPW dolum kapaklarıyla uyumlu. * Alüminyum malzeme. * Sızdırmazlık contası. DOLUM ADAPTÖRÜ 4 BRONZ * 4 F x 4 dolum adaptörü. * 4 OPW dolum kapaklarıyla uyumlu. * Bronz malzeme. * Sızdırmazlık contası.

9 NEFESLĠK ġapkasi 2 * 2" dişi. * Alüminyum döküm gövde ve alüminyum nipel. * Dış etkenlere ve paslanmaya karşı elektrostatik toz boya. * Yakıt tankının içindeki buharı direkt tahliye özelliği. NEFESLĠK ġapkasi 2 * 2" dişi. * Alüminyum döküm gövde ve alüminyum nipel. * Dış etkenlere ve paslanmaya karşı elektrostatik toz boya. * Buhar geri dönüşüm sistemine uyumlu. * Yüksek basınç anında check valfi açabilme özelliği. POMPA ALTI SUMP ÇERÇEVELĠ * Ağırlık : 22 kg * Yükseklik :78 cm * Boğaz kısmı boyu : 28 cm * Boğaz kısmı içten : 40 cm * Boğaz kısmı dıştan : 42 cm * Taban uzunluğu : 1.1 mt * Yoğunluk : 0,935 0,985 mg/dm2 * Malzeme : Polietilen

10 POMPA ALTI SUMP ÇERÇEVESĠZ BÜYÜK * Ağırlık : 25 kg * Yükseklik : 80 cm * Boğaz kısmı boyu : 35 cm * Boğaz kısmı içten : 48 cm * Boğaz kısmı dıştan : 58 cm * Boğaz kısmı dıştan : 58 cm * Yoğunluk : 0,935 0,985 mg/dm2 * Malzeme : Polietilen TANK ÜSTÜ SUMP YUVARLAK * Ağırlık : 40 kg * Yükseklik : 98 cm * Boğaz kısmı boyu : 45 cm * Dış boğum : 78 cm * İç boğum : 70 cm * Taban uzunluğu : 1.14 mt * Yoğunluk : 0,935 0,985 mg/dm2 * Malzeme : Polietilen Dalgıç Pompalar 1,5 Hp Fe Petro Dalgıç Pompa

11 Genel Özellikleri * Daha Hızlı Yakıt Doldurma Zamanı- MagShellT gibi yeniliklerle, FE Petro ürünleri dalgıç pompa performansı için standartlar belirlemektedir. * Yenilikçi MagShellT tasarımı önemli derece daha yüksek akış hızlarıyla sonuçlanan motor çevresindeki akışı %45 artıran genişletilmiş dış motor kaplamasıdır. * Etkin Hava Giderici- FE Petro ürünleri havanın boşaltma borularından geçmemesini temin ederek, tüm zamanlarda pompa başlığında en yüksek derecede hava akışını engelleyerek etkin hava giderici standart olarak sunulmaktadır. * Güvenlik ve Bakım Kolaylığı - FE Petro STP dalgıç ürünlerine bakım yapılırken, tehlikeli tank buharların kartere girmeden motor kablolarının çıkarılmasını sağlayan sadece tek bir cıvatanın gevşetilmesini gerektiren tek bir yüklenici elektrik kesme özelliğine sahiptir. * Basit Servis- Gerektiğinde, pompa üç cıvatanın çıkarılmasıyla tanktan kolaylıkla çıkarılabilir. STP'nin bakımı için sifon sisteminin bağlantısını kesmeye ya da sistemden kaçak dedektörünün sistemden çıkarılmasına gerek yoktur. * Manuel Basınç Düşürme - Standart bir FE Petro özelliği. İhtiyaç Halide, hat basıncını sıfıra düşürmek için bir hava boşaltma vidası sağlanmıştır. Bu vidayı döndürülmesiyle, hat basıncını sıfıra düşürürken, yakıt tanka yönlendirilir. Servis sırasında, servis teknisyenlerini ve çevrenin de korunmasını sağlayan, karter deliğine ya da dağıtıcı karterine boşalan yakıtı azaltır. * Güvenilir Kontrol Valfi - STP, FE Petro'nun kanıtlanmış hat kontrol valfini kullanır. 2-3/4" çapında olan bu valf daha hızlı yakıt doldurma zamanı sağlayan yüksek akış hızında basınç kaybını azaltır. * Değişken Uzunluk- VL2 pompası tüm bilinen tank çaplarına ve tank gömme derinlik kombinasyonlarından %94'üne uyum saplar. VL1 ve VL3 bu aralıktan daha kısa ya da daha uzun kurulumları yapabilmektedir. Teleskopik bağlantı patentli bir FE Petro özelliğidir. Pompa uzunluğu, pompanın UL listelemesini etkilemeden tek bir ölçüm yaparak ve pompa uzunluğunu belirleyerek ayarlanabilir. Fe Petro Akıllı Dalgıç Pompa * Değişken hız teknolojisi, 2 hp ile 8 adet yakıt doldurma alanına kadar, kesintisiz akış sağlamaktadır. Kesintisiz akış, talebin yüksek olduğu zamanlarda daha hızlı yakıt doldurma süreleri, talebin az olduğu zamanlarda ise verimliliğin sağlanması anlamına gelmektedir. 1,5 Hp Red Jacket Dalgıç Pompa * Patlayıcı bölgede çalışacak şekilde tasarım: Sınıf 1, D grubu atmosfer. * Kolay Ayarlanabilen Uzunluk Dağılımı: RJ 1 = 190 cm cm. RJ 2 = 265 cm cm. RJ 3 = 417 cm cm. * 1.5 HP varsayılır Sertifikalar: UL, cul,atex. * 4" Pompalar için Motor Gücü Seçenekleri: 3/4 HP, 60 HZ, 1-faz 3/4 HP, 50 HZ, 1-faz yada 3-faz 1 1/2 HP, 60 HZ, 1-faz 1 1/2 HP, 50 HZ, 1-faz yada 3-faz X3, 60 HZ, 1-faz X4, 50 HZ, 1-faz yada 3-faz 2 HP, 60 HZ, 1-faz. * Yeni teknolojiler, güvenilir, servisi ve montajı en kolay pompayı yarattı:red Jacket Dalgıç Pompaların tasarımında, servis teknisyenlerinin güvenliği ve servis maliyetlerine ilişkin bir dizi yenilikler bir araya getirilmiştir. Servis maliyetlerinin yüksekliği ve çalışanların güvenliğine önem veriyorsanız, Red Jacket dalgıç pompaların özellikleri ile tanışmanızı öneririz.

12 * Zaman ve maliyet tasarrufu: Elektrik bağlantıları ve montajın daha güvenli ve kolay yapılması nedeniyle servis süresinin ve harcanan işgücünün bu şekilde azalması servis teknisyenlerinin işini çok kolaylaştıracak, istasyon sahipleri ise servis ve bakım masrafl arında büyük ölçüde tasarruf sağlayacaktır. * En üstün performans: Red Jacket Dalgıç Pompa, bir endüstri liderinden beklediğiniz akış performansını ve güvenirliğini sağlamaktadır. * Çevre dostu özellikler: Red Jacket Marka Dalgıç Pompalar servis-bakım hizmeti verilmesi esnasında oluşabilecek sızıntıları önleyecekşekilde özel olarak dizayn edilmiş ve sektörün lideri konumunda olan Veeder Root Kaçak Kontrol Sistemleri ile entegre edilmiştir. * Servis-bakım hizmeti esnasında yakıt sızıntılarının önlenmesi: Yeni bir Çekvalf tasarımı Red Jacket Dalgıç Pompa üzerinde bulunan çekvalfin dikey harekete izin vermesi, geniş oturma yüzeyi yaratılmasına olanak sağlayarak hat basıncını kısa bir sürede düşürür ve içerideki yakıtın tanka geri akmasını sağlar. Bu özellik sayesinde olası yakıt sızıntıları ortadan kaldırılır. * Kaçak Kontrolü: Sektöre liderlik eden Veeder Root / Red Jacket Basınçlı Hat Kaçak Kontrol sistemi (PLLD) çevresel koruma için en uygun çözümü sunarken, mekanik (MLLD) ve elektronik (ELLD) kaçak kontrol sistemlerinin aksine yakıt akışını sınırlandırmamaktadır. Akaryakıt Depolama Tankları Genel Özellikler * m3 arası kapasiteler * Silindirik tek cidarlı * Bölmeli veya bölmesiz * Yatay veya dikey * Yüksek kapasiteli saha stok tankları * Uluslararası standartlara uygun üretim * 51 yıllık üretim tecrubesi * Özel ölçülerde üretim imkânı

13 Otomasyon Sistemleri Akaryakıt istasyonları * Pompa Otomasyonu * Taşıt Tanıma Sistemleri * Tanker Otomasyonu * Arka Ofis * Müşteri Tanıma Sistemleri * Tank Otomasyonu * Merkez İstasyon Yönetimi Dolum tesisleri * Tanker Dolum Otomasyonları * Radar Tank Otomasyonu * Katık Enjeksiyon Sistemleri Akaryakıt depolama, dağıtım ve istasyon yönetiminde Profesyonel otomasyon yaklaşımları; otomasyon çözümleri; akaryakıt dağıtım ve istasyon otomasyonlarında klasik sistemlerden farklı olarak günümüz bilgi işlem gelişmelerine ve değişen sektörel ihtiyaçlara paralel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir

14 TaĢınabilir Akaryakıt Ġstasyonları MEPMOBĠL SERĠSĠ geleneksel akaryakıt istasyonlarına göre Ģu avantajlara sahiptir DüĢük maliyet TaĢınabilirlik Kompakt yapı Tak-çalıĢtır Hızlı ve kolay montaj Ġstasyon sahasında daha az iģlem, düģük altyapı maliyeti Doğal yapıyı koruma Yüksek güvenlik önlemleri ÇağdaĢ ve sağlam yapıya sahip mühendislik tasarımı MEPMOBĠL; Tasarım ve üretim aģamasında 3 ana grupta değerlendirilmektedir : KONTEYNER + AKARYAKIT TANKI + AKARYAKIT POMPASI MEPTANK SERĠSĠ geleneksel akaryakıt istasyonlarına pratik, düģük maliyetli, güvenli alternatifler sağlayan taģınabilir Kullanım alanları Sezonluk ihtiyaçların doğduğu alanlar; (Tatil yöreleri, marinalar, tarım alanları, vb.) Özel organizasyonlar (Motor sporları vb.) ġantiyeler Maden iģletmeleri Büyük filoların yakıt ikmaline yönelik ihtiyaçlar (büyük Ģirketler, taģıma Ģirketleri, vb.) Sabit istasyon kurulum maliyetini karģılamayan düģük hacimli ve kısa süreli gereksinimlerde Kurulum, revize, yenileme gibi iģlemlerin yapıldığı akaryakıt istasyonları

15 Akaryakıt ve Sıvı Transfer Üniteleri ER 88-TS Akaryakıt Transfer Pompası Tüm yakıt transfer iþlemlerinde kullanılabilecek, hızlı, güvenli ve kullanımı kolay, hatasız ölçüm yapabilen transfer setleri Orta debi ve basınçlı * ER 88 M C2014 akaryakıt sayacı * ER 1324P akaryakıt pompası * 380 v / 4 kw / 50 Hz elektrik motoru * Þalter * 10 mt elektrik kablosu * ER filtre Kapasite : 220 lt/dak (azami) ısteðe göre; Elektronik tip numaratörlü,solenoid valfli (elektronik modeller), Direk akuple motor, Ex-proof motor, Ex-proof þalter, Kolay baðlantı kaplingli ER 90-TS Akaryakıt Transfer Pompası Tüm yakıt transfer iþlemlerinde kullanılabilecek, düþük hızlı, güvenli ve kullanımı kolay, hatasız ölçüm yapabilen transfer setleri Düþük debi ve basınçlı * ER 90 M A1114 akaryakıt sayacı * ER 1134Y akaryakıt pompası * 220 v / 1.1 kw / 50 Hz elektrik motoru * Þalter * 10 mt elektrik kablosu * 1 ¼ pislik tutucu * ER filtre Kapasite : 70 lt/dak (azami) ısteðe göre; Elektronik tip numaratörlü, Solenoid valfli (elektronik modeller), ER hat filtreli, Direk akuple motor, Ex-proof motor, Ex-proof þalter, Kolay baðlantı kaplingli

16 ER 1114-TS Akaryakıt Transfer Pompası Elektrik ihtiyacının karþılanamadıðı yerlerde kullanılabilecek transfer pompası... * Tek silindirli dizel motor * ER 1114Y / ER 1214D akaryakıt pompası * ER hat filtresi * ıpli çalıþtırma * Þasi üzeri kurulum Kapasite : 520 lt/dak (azami) lt/dak (azami) ısteðe baðlı özellikler; Elektrik marþ, Sayaç ve numaratör, Elektrostatik toz boyalı kabin, Hortum makarası ve tabanca, Farklı bölgelere hızlı taþıma için tekerlek ER 1324 P - TS Akaryakıt Transfer Pompası Tüm yakıt transfer iþlemlerinde kullanılabilecek, hızlı, güvenli ve kullanımı kolay transfer setleri Orta debi ve basınçlı * ER 1324P akaryakıt pompası * 380 v / 4 kw / 50 Hz elektrik motoru * Þalter * 10 mt elektrik kablosu * ER filtre Kapasite : 220 lt/dak (azami) ısteðe göre; Direk akuple motor, Ex-proof motor, Ex-proof þalter, Kolay baðlantı kaplingli;

17 ER 1114 Y - TS Akaryakıt Transfer Pompası Tüm yakıt transfer iþlemlerinde kullanılabilecek, yüksek hızlı, güvenli ve kullanımı kolay transfer setleri Yüksek debi ve basınçlı * ER 1114Y / ER 1214D akaryakıt pompası * 380 v / 7.5 kw / 50 Hz elektrik motoru * Þalter * 10 mt elektrik kablosu * ER filtre Kapasite : Kapasite :540 lt/dak (azami) (ER 1114Y pompa ile) lt/dak (azami) (ER 1214D pompa ile) ısteðe göre; Elektronik tip numaratörlü, Solenoid valfli (elektronik modeller), ER hat filtreli, Direk akuple motor, Ex-proof motor, Ex-proof þalter, Kolay baðlantı kaplingli Akaryakıt Sayaçları ER 72-E Elektronik Numaratörlü - ER 72-M Mekanik Numaratörlü Genel Özellikleri Akış Hızı : min 70lt /dk max 700 lt /dk Çalışma Basıncı : 3.5bar / 51 psig Basınç Kaybı : 0.3 bar (max) Ölçüm Hassasiyeti : % ±0.25 ER 73-E Elektronik Numaratörlü - ER 73-M Mekanik Numaratörlü

18 Genel Özellikleri Akış Hızı : min 450lt /dk max lt /dk Çalışma Basıncı : 3.5bar / 51 psig Basınç Kaybı : 0.3 bar (max) Ölçüm Hassasiyeti : % ±0.25 ER 88-E Elektronik Numaratörlü - ER 88-M Mekanik Numaratörlü Genel Özellikleri Akış Hızı : min 40lt /dk max 400 lt /dk Çalışma Basıncı : 3.5bar / 51 psig Basınç Kaybı : 0.3 bar (max) Ölçüm Hassasiyeti : % ±0.25

19 ER 90-E Elektronik Numaratörlü - ER 90-M Mekanik Numaratörlü Genel Özellikleri Akış Hızı : min 10lt /dk max 100 lt /dk Çalışma Basıncı : 3.5bar / 51 psig Basınç Kaybı : 0.3 bar (max) Ölçüm Hassasiyeti : % ±0.25 LPG Dispenserleri ve Ekipmanları Astro Serisi * Mepsan LPG Dispenserleri, sahadaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde dizayn edilmiş ve üretilmiştir. Sahada kurumsal farklılıkları ortadan kaldırabilmek amacıyla tamamen akaryakıt pompalarının dizaynı ile uyumlu bir dış görünüm tasarlanmıştır. * Avrupa ve ATEX standartlarına uygun, ölçü ve ayarlar tarafından onaylıdır. * Hassas ve güvenilir operasyon * Anahtar teslim projeler * Kolay bakım ve servis imkanları * Geniş ürün seçenekleri * Akaryakıt Pompaları ile saha uyumu * Uzun ömürlü ve dayanıklı * Tüm ülke ve saha farklılıklarına uygunluk * ATC - OTOMATİK SICAKLIK KOMPANZASYONU * Mepsan LPG Dispenser lerinde Geleneksel ATC sistemlerinde kullanılan Pt 100 sıcaklık ölçerleri yerine Mepsan Ar-Ge tarafından geliştirilen Micro İşlemcili Akıllı ATC Probe leri kullanılmaktadır. * ELEKTRONİK KALİBRASYON * Elektronik kalibrasyon bilgisi her bir akıllı metrenin mikro işlemcisinde saklanmakta ve 0,1 (onbinde 1) hassasiyetle...

20 Vision H Serisi * Mepsan LPG Dispenserleri, sahadaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde dizayn edilmiş ve üretilmiştir. Sahada kurumsal farklılıkları ortadan kaldırabilmek amacıyla tamamen akaryakıt pompalarının dizaynı ile uyumlu bir dış görünüm tasarlanmıştır. * Avrupa ve ATEX standartlarına uygun, ölçü ve ayarlar tarafından onaylıdır. * Hassas ve güvenilir operasyon * Anahtar teslim projeler * Kolay bakım ve servis imkanları * Geniş ürün seçenekleri * Akaryakıt Pompaları ile saha uyumu * Uzun ömürlü ve dayanıklı * Tüm ülke ve saha farklılıklarına uygunluk * ATC - OTOMATİK SICAKLIK KOMPANZASYONU * Mepsan LPG Dispenser lerinde Geleneksel ATC sistemlerinde kullanılan Pt 100 sıcaklık ölçerleri yerine Mepsan Ar-Ge tarafından geliştirilen Micro İşlemcili Akıllı ATC Probe leri kullanılmaktadır. * ELEKTRONİK KALİBRASYON * Elektronik kalibrasyon bilgisi her bir akıllı metrenin mikro işlemcisinde saklanmakta ve 0,1 (onbinde 1) hassasiyetle Vision L Serisi * Mepsan LPG Dispenserleri, sahadaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde dizayn edilmiş ve üretilmiştir. Sahada kurumsal farklılıkları ortadan kaldırabilmek amacıyla tamamen akaryakıt pompalarının dizaynı ile uyumlu bir dış görünüm tasarlanmıştır. * Avrupa ve ATEX standartlarına uygun, ölçü ve ayarlar tarafından onaylıdır. * Hassas ve güvenilir operasyon * Anahtar teslim projeler * Kolay bakım ve servis imkanları * Geniş ürün seçenekleri * Akaryakıt Pompaları ile saha uyumu * Uzun ömürlü ve dayanıklı * Tüm ülke ve saha farklılıklarına uygunluk * ATC - OTOMATİK SICAKLIK KOMPANZASYONU * Mepsan LPG Dispenser lerinde Geleneksel ATC sistemlerinde kullanılan Pt 100 sıcaklık ölçerleri yerine Mepsan Ar-Ge tarafından geliştirilen Micro İşlemcili Akıllı ATC Probe leri kullanılmaktadır. * ELEKTRONİK KALİBRASYON * Elektronik kalibrasyon bilgisi her bir akıllı metrenin mikro işlemcisinde saklanmakta ve 0,1 (onbinde 1) hassasiyetle...

AKARYAKIT TEKNOLOJİSİNDE GÜÇLÜ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

AKARYAKIT TEKNOLOJİSİNDE GÜÇLÜ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ AKARYAKIT TEKNOLOJİSİNDE GÜÇLÜ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ Biz Kimiz Akaryakıt Dünyasını teknoloji ile buluşturmak misyonuyla yola çıkan Fuelsis kurucu ekibi, sektördeki tecrübe ve birikimlerini dürüstlük ilkesi ile

Detaylı

SAVEL MOBIL SAVEL. www.savel.com.tr. Akaryakıt Otomasyon LPG CNG

SAVEL MOBIL SAVEL. www.savel.com.tr. Akaryakıt Otomasyon LPG CNG SAVEL MOBIL Akaryakıt Otomasyon LPG CNG SAVEL "Akaryakıt Dünyasını teknoloji ile buluşturmak" misyonuyla yola çıkan Savel kurucu ekibi, sektördeki tecrübe ve birikimlerini dürüstlük ilkesi ile birleştirerek

Detaylı

Mobil Hidrolik. Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri

Mobil Hidrolik. Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri Mobil Hidrolik Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri İçindekiler Giriş Parker Hannifin Corporation...3 Global Mobil Sistemler...4 Ürün Çözümleri...6 Katma Değerli Programlar...8 Teknoloji Merkezleri...9

Detaylı

Havalı diyafram pompalar

Havalı diyafram pompalar Havalı diyafram pompalar Genel Bilgiler Tapflo güvenilir pompa seçiminiz TAPFLO TÜRKİYE Türkiye satış ofisi - Tapflo Makina Yapı Endüstri Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. ünvanı ile Ocak 007 yılında kurulmuştur.

Detaylı

Atlas Copco Hava Kompresörleri, Hidrolik ve Pnömatik Ekipmanlar. Atlas Copco Hava Kompresörleri, Hidrolik ve Pnömatik Ekipmanlar

Atlas Copco Hava Kompresörleri, Hidrolik ve Pnömatik Ekipmanlar. Atlas Copco Hava Kompresörleri, Hidrolik ve Pnömatik Ekipmanlar Atlas Copco Hava Kompresörleri, Hidrolik ve Pnömatik Ekipmanlar Atlas Copco Hava Kompresörleri, Hidrolik ve Pnömatik Ekipmanlar Hidrolik ve Basınçlı Hava Makinaları Tic. ve San. Ltd. Şti. www.atlaspnomatik.com.tr

Detaylı

Dünya nın En Güvenilen Emniyetli Kap Sistemleri

Dünya nın En Güvenilen Emniyetli Kap Sistemleri Dünya nın En Güvenilen Emniyetli Kap Sistemleri Küresel Güvenlik Çözümleri TÜRKÇE METRİK İçindekiler < Emniyetli Kaplar Yanıcılar İçin... 3-5 Laboratuarlar İçin... 6-11 Atıklar İçin... 12-15 < Bakım Ürünleri...

Detaylı

Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri

Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri Genel Ürün Kataloğu Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri Genel Ürün Kataloğu Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri İş bu katalogdaki ürünler

Detaylı

Ürün Kataloğu Endüstriyel Boyama

Ürün Kataloğu Endüstriyel Boyama Ürün Kataloğu Endüstriyel Boyama TURKISH Küresel ihtiyaçlara yönelik finisaj çözümleri Global pazarlar için finisaj çözümleri Finishing Brands, avrupanın çeşitli yerlerinde (İngiltere Bournemouth, Almanya

Detaylı

ürün haberi WIN2 Fuarında Ekstra Dağıtım 4. Salon A 190 No lu Standdayız

ürün haberi WIN2 Fuarında Ekstra Dağıtım 4. Salon A 190 No lu Standdayız ISSN 1307-3397 ŞUBAT 2010 YIL 4 SAYI 23 FABRİKA OTOMASYONU MOTOR VE SÜRÜCÜLER TEST VE ÖLÇÜM SENSÖRLER VE VERİCİLER HİDROLİK VE PNÖMATİK ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK VE ELEKTRONİK VERİ EDİNİM PROSES VE KONTROL

Detaylı

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr VİZYON ACP YAPI ELEMANLARI on beş yılı aşkın sektör tecrübesi ile çağdaş yapı malzemeleri ve otomasyon sistemleri konusunda CE belgesi ve ISO sertifikalarına sahip

Detaylı

TAPFLO GENEL ÜRÜN KATALOĞU

TAPFLO GENEL ÜRÜN KATALOĞU TAPFLO GENEL ÜRÜN KATALOĞU Tapflo güvenilir pompa seçiminiz 2 3 Dizin Tapflo Türkiye Türkiye satış ofisi - Tapflo Makina Yapı Endüstri Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. ünvanı ile Ocak 2007 yılında kurulmuştur.

Detaylı

NIVUS - Ürünler ve Hizmetler

NIVUS - Ürünler ve Hizmetler NIVUS - Ürünler ve Hizmetler N I V U S - Su Endüstrisi İçin Ölçüm Cihazları NIVUS grubu su endüstrisi için ölçüm cihazlarının önde gelen geliştiricisi, üreticisi ve tedarikçisidir. 40 yılı aşkın süredir

Detaylı

Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma

Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma Dünyayı harekete geçiren fikirler 2 13 1 15 9 8 12 11 16 7 10 5 14 6 3 4 Hänel Rotomat endüstriyel

Detaylı

Savel. Akaryakıt Sistemleri & Otomasyonu. www.savel.com.tr

Savel. Akaryakıt Sistemleri & Otomasyonu. www.savel.com.tr Savel Akaryakıt Sistemleri & Otomasyonu www.savel.com.tr Akaryakıt dünyasını teknoloji ile buluşturuyoruz İÇERİK Şirket tanıtımı Faaliyet alanları Ürünler Otomasyon HAKKIMIZDA SAVEL Elektronik, kurucularının

Detaylı

Hayatı Isıtan Teknolojiler.

Hayatı Isıtan Teknolojiler. Hayatı Isıtan Teknolojiler. www.mimsangrup.com.tr Fiyat Kataloğu 2015 İçerik HAKKIMIZDA Mimsan Grup... 04 Mimsan Isı Teknolojisi... 05 Merkezİ Isıtma Sİstemlerİ Gaz Yakıtlı Üç Geçişli MSG-MG... 08 Gaz

Detaylı

WS Serisi. Su Soğutmalı Inverter Multi-Split Heat Pump Merkezi Klima Sistemi

WS Serisi. Su Soğutmalı Inverter Multi-Split Heat Pump Merkezi Klima Sistemi Su Soğutmalı Inverter Multi-Split Heat Pump Merkezi Klima Sistemi WS Serisi Bu katalogda verilen teknik bilgiler, en son yeniliklerin müşterilere aktarılabilmesi için önceden bildirilmeksizin ASAL tarafından

Detaylı

your reliable partner

your reliable partner Firma Tanıtımı DİMAK DİREN MAKİNA AR-GE Yarım asırlık köklü geçmişi ve sahip olduğu bilgi birikimi ile ülkemiz ekonomisine katkıda bulunan Dimes Gıda Sanayi ve Ticaret Şirketi, geçmişinde birçok araştırma

Detaylı

Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar

Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar TERMO TEKNİK MERKEZİ ISITMA SİSTEMLERİ Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar Evomax www.termoteknik.com İÇİNDEKİLER Termoteknik ve Ideal Sterad Group un Tanıtımı 4 Yoğuşma Teknolojisi 5 Evomax Kazanın Özellikleri

Detaylı

Yangın Söndürme Sistemleri Yangın Algılama Sistemleri Elektronik Güvenlik Sistemleri İ aiye Malzemeleri Proje ve Mühendislik Hizmetleri

Yangın Söndürme Sistemleri Yangın Algılama Sistemleri Elektronik Güvenlik Sistemleri İ aiye Malzemeleri Proje ve Mühendislik Hizmetleri Yangın ve Gazlı Söndürme Sistemleri Değer Verdiklerinizi Koruyoruz! Yangın Söndürme Sistemleri Yangın Algılama Sistemleri Elektronik Güvenlik Sistemleri İ aiye Malzemeleri Proje ve Mühendislik Hizmetleri

Detaylı

Volvo G900 Motorlu Greyder. G900 Motorlu Greyder ailesinin kökleri Volvo nun dünya çapındaki teknolojilerine ve değerlerine sıkı sıkıya bağlıdır.

Volvo G900 Motorlu Greyder. G900 Motorlu Greyder ailesinin kökleri Volvo nun dünya çapındaki teknolojilerine ve değerlerine sıkı sıkıya bağlıdır. Volvo G900 Motorlu Greyder Tüm Tekerleklerden Çekişli Model G930 G940 G946 G960 G970 G976 G990 Temel işletme kg 15.800 16.400 17.300 17.550 18.900 19.800 22.100 ağırlığı yaklaşık Motor modeli / deplasman

Detaylı

Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler. Uygulama Broşürü

Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler. Uygulama Broşürü Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler Uygulama Broşürü Uygulama alanları sayfa 10 Referanslar sayfa 14 Satış sonrası hizmetler sayfa 38 2 Uygulama Alanları Tüm uygulama alanları için doğru çözümler

Detaylı

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE 1927 2011 1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE Volvo, mükemmel bir mühendislik mirasına sahiptir. Volvo İş Makinaları, bu makinaları kullanan insanların etrafında tasarlanmaktadır. Daha

Detaylı

Wilo referans projeleri

Wilo referans projeleri Wilo referans projeleri Wilo Dünyanın her yerinde size hizmet vermeye hazırız. 1872 den bu yana Wilo olarak sektörümüzde dünya çapında yeni standartlar ve akılcı çözümler üretmeyi vizyon edindik. Şirketimizin

Detaylı

LEVENT KARAKOÇ ARTI YANGIN KORUNUM SİSTEMLERİ ŞTİ.

LEVENT KARAKOÇ ARTI YANGIN KORUNUM SİSTEMLERİ ŞTİ. SU SİSİ SİSTEMLERİ SUNUMU LEVENT KARAKOÇ ARTI YANGIN KORUNUM SİSTEMLERİ ŞTİ. 4/16/2011 GİRİŞ : Günümüzde yaygın olarak kullanılmaya başlayan ve yaşam alanlarımızın bir parçası haline gelen Sprinkler Söndürme

Detaylı

Hayatı Isıtan Teknolojiler.

Hayatı Isıtan Teknolojiler. Hayatı Isıtan Teknolojiler. www.mimsangrup.com.tr Ürün Kataloğu 2015 İçerik HAKKIMIZDA Mimsan Grup... 04 Mimsan Isı Teknolojisi... 05 Mimsan Üstün Özelliklerimiz... 06 MERKEZİ ISITMA SİSTEMLERİ Gaz Yakıtlı

Detaylı

www.endustri-dunyasi.com

www.endustri-dunyasi.com ISSN 1307-3397 NİSN 2013 YI 7 SYI 48 www.endustri-dunyasi.com ndüstride yer almanın yeni yolu, Şamandıralı Seviye Vanası ÖZ BÖM cretsiz WIN MT WOKING 2013 Fuar Davetiyeniz Dergidedir. 52 74 N HBİ Seviye

Detaylı

Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı

Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı Hakkımızda IPS PETROL ÜRÜNLERİ ENERJİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2010 yılından bu yana deneyimli kadrosu ile birçok yerli ve yabancı firma için danışmanlık ve temsilcilik

Detaylı

Ürün Kataloğu. Sistem Çözümleri. Innovation has a name.

Ürün Kataloğu. Sistem Çözümleri. Innovation has a name. Ürün Kataloğu Sistem Çözümleri Innovation has a name. ÜRÜN KATALOĞU İÇİNDEKİLER İçindekiler 2 A.O. SMITH SU TEKNOLOJİLERİ HAKKINDA 4 EVSEL ÇÖZÜMLER 6 Lal WP / Lal NP Ters Osmoz Su Arıtma Sistemleri 8 Lal-267WP

Detaylı

Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Plazma Serisi. EPL Plazma. Plazma Kesim Makineleri EPL

Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Plazma Serisi. EPL Plazma. Plazma Kesim Makineleri EPL Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Plazma Serisi EPL Plazma Plazma Kesim Makineleri EPL EPL Plazma 3 Eksen Serisi. Gelişmiş hassas kesim kalitesi, üretim hattı ve otomasyona uygunluğu ile tüm ihtiyacınıza

Detaylı

IÇINDE TEKNOLOJI VAR. HARİCİ TİP KABİNETLER ve AKSESUARLARI

IÇINDE TEKNOLOJI VAR. HARİCİ TİP KABİNETLER ve AKSESUARLARI IÇINDE TEKNOLOJI VAR HARİCİ TİP KABİNETLER ve AKSESUARLARI Bizde de Sokaklarda o varsa... bu var! Sadece darbeler mi? Elektromanyetik radyasyona, aşırı sıcağa, soğuğa, yağmura kara, rüzgâra ve depreme

Detaylı