Bülend TEMUR Global Denizcilik Ortak 1985 Denizcilik Fakültesi Gemi Makinaları Makine,Üretim Girişimci/Ticaret,Satış 4

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Bülend TEMUR Global Denizcilik Ortak 1985 Denizcilik Fakültesi Gemi Makinaları Makine,Üretim Girişimci/Ticaret,Satış 4"

Transkript

1 İsim Soyadı Firma Adı Görev Mez. Yılı Mezun Olunan Fakülte Mezun Olunan Bölüm Teknik Ticari/İşletme Kontenjan Bülend TEMUR Global Denizcilik Ortak 1985 Denizcilik Gemi Makinaları Makine,Üretim Girişimci/Ticaret,Satış Umut KIRMIZIGEDİK Bromar Int Grp Ltd, RCU Global Kurucu Ortak, Depoyu ceo 2003 Denizcilik myo Gemi güverte 9 yıl aktif deniz yaşamı yıl Amerika ve Çin üzerinde şirket yönetimi, 1,5 yıl uluslar arası inşaat sektörü planlama, operasyon, kurulum, Sektörel gelecek planlama Yusuf Ziya Civanbay Schneider Elektrik İstanbul Bölge Bayi Sorumlusu 2011 Elektrik - Elektronik Elektrik Duran LEBLEBİCİ 1958 Zayıf Akım Kolu (Elektronik) Mikroelektronik Yalçın KAR Berksan Mühendislik ve İnşaat AŞ. Genel Müdür 1987 Elektrik Enerji Santralları / Akıllı Yapılar / Havaalanları / Endüstriyel Tesisler İthalat- İhracat / Uluslar arası Finansman Takım Çalışması, Liderlik, Aysun BARIN EMEKLİ - SERBEST 1977 Elektrik Nur YOLCU NAKİPOĞLU Novida 1985 Elektronik ve Haberleşme Müh. Ürün destek, Yazılım/İşletim sistemi Destek, CAD/CAM Localizasyon Strateji, Satış, pazarlama, Operasyon yönetimi, İnsan Kaynakları, Finans Yönetimi,İş geliştirme Celal ERBİL Tekfen İnşaat ve Tesisat A.Ş Genel Müdür Yrd. 197 Elektrik Tüm Elektrik Alanlarında 2 Yıllık deneyim(mühendislik- Yapım- veyönetim) En az 20 yıllık ticari yönetim deneyimi Safinaz AYBAR ALSTOM Grid Enerji Endüstrisi AŞ Gebze Yetkinlik Merkezi Müdürü 1999 Elektrik Hakan KOÇER Amazon İletişim Genel Müdür 1989 Elektronik ve Haberleşme Müh. Burak ALİEFEOĞLU Siemens Proje Mühendisi 2009 Elektrik Sanayi tesisleri ve şebekelerde elektrik dağıtım projelendirme. Roda KUM Alstom Grid Enerji End. A.Ş. Servis Ticaret Direktörü 2000 Elektrik Yüksek Gerilim Tesisleri Satış / Proje Yönetimi / Ekip Yönetimi İbrahim ÖLÇER TÜBİTAK BİLGEM Enstitü Md. Yrd Müh. Sinan DUMLU Avaya Genel Müdür 1988 Kontrol ve Bilgisayar Müh. Canberk HACIOĞLU Vodafone Türkiye VAS&Bulut Ürünleri Partner Yönetimi Müdür Yardımcısı (Pazarlama) Telekomünikasyon +Bilgisayar (Çift Anadal Programı ile) + IT & VAS Planlama (IT Departmanı) + Proje Yöneticiliği (IT Departmanı) + Program Yöneticiliği (IT Departmanı) + Dış Kaynaklar ile Uygulama + Geliştirme&Bakım Programlarının Yönetilmesi + Kurumsal Pazarlama Çözüm Ortağı Satış Kanalının Yönetilmesi (Bulut ve Katma Değerli Servisler Ürünleri)

2 Beyrul HACIOĞLU Verifone Yazılım Mühendisi 2006 Bilgisayar POS Ödeme Cihazlar, Bankacılık, Loyaliti Uygulamalar, Web Programlama, Girişim, İnovasyon, C, PHP Erdem TÜRKKAL Cihan Elektrik Satış Pazarlama Direktörü 1988 Bakır ve Fiber Optik Telekom Kabloları, Bina Tesisat Ürünleri, Aydınlatma Satış Yönetimi, Pazarlama Yönetimi, İş Geliştirme, Genel Müdürlük Ali Nihat YAZICI (1) Ali Nihat YAZICI Uluslararası Danışmanlık - (2) Zumbul Limited CEO Radyo TV, Yöneticilik, Uluslararası Ticaret ve İlişkiler, İşletme Yönetimi, Spor Federasyonu Yönetimi, etc. TRT, Türkiye Satranç Federasyonu, Dünya Satranç Federasyonu, Kendi firması (Zumbul Limited) Mutlu ÖNDER Adesso Bilgisayar Yazılım geliştirme, İş Analizi IT Projeleri Yönetimi İbrahim Selçuk KAVAK Ericsson Technology and Information Manager 1999 Fizik Muhendisligi Yazilim sistemleri, Telekomunikasyon altyapi ve ustyapi sistemleri. Finansal analiz ve control. Emine SEVER Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. Eğitim Müdürü 1990 Matematik İş hayatıma 1991 yılında IBM'in bir satış ajansında Bilgisayar Programcısı olarak başladım. Daha sonra Türkiye'nin en büyük çelik üreticisi olan Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları Eğitim Müdürlüğü'nde Uzman olarak göreve başladım ve MS ofis eğitimleri ile çeşitli bilgisayar dillerinin eğitimlerini verdim. Zaman içerisinde insanla iletişim sağlamanın önemini ve keyfini yaşayarak, Kişisel Gelişim programlarına katıldım bu alanda kendimi geliştirdim ve "Yaratıcı Düşünme" eğitimleri vermeye başladım yılında Eğitim Şefi oldum ve Yöneticilik Programları tasarlamaya ve vermeye başladım. Şirketimizin değişim süreçleri sırasındaki tüm aşamalarını yaşayarak, bu konuda çözümler üretme ve farklı bakış açıları elde etme fırsatım oldu yılından bu yana da Şirketimizin Karadeniz Ereğli/Zonguldak fabrikasının Eğitim Müdürü olarak görev yapıyorum. Tüm staj faaliyetleri, çalışanlarımızın gelişim programları, yetenek yönetimi ve liderlik projesi, yetkinlik- eğitim matrisi vb. faaliyet ve projeler üzerinde çalışıyorum. Bunların yanı sıra geçen sene şirketimizdeki İç Mentör Yetiştirme Projesi kapsamında Mentör seçildim ve bununla ilgili eğitimler aldım, şu anda 2 Mentee ile çalışıyorum. Üniversitemin başlatmış olduğu bu çalışmaya da Mentör olarak katkı sağlamak ve genç arkadaşlarımın geleceklerini planlamalarında yanlarında olmak istiyorum. Umarım bu projede yer alma şansım olabilir. Murat GERİŞ GARANTİ BANKASI ÇAĞRI MERKEZİ İK VE EĞİTİM YÖNETİCİSİ 2000 FİZİK MÜH. Ebru KÖKTEN Anadolu Isuzu Bilgi Teknolojileri ve Kurumsal Risk Yönetim Müdürü 1998 Matematik Murat KOCAVELİOĞLU AON Consulting Yönetim Danışmanı 2013 Matematik Risk Yönetimi, Piyasa analizi ve finansal matematik kurumsal risk yönetimi, takım yönetimi, finansal yönetim ve yönetim danışmanlığı

3 Özgür BARIŞKAN Bp Petrolleri A.Ş. Lojistik Müdürü 1996 Gemi İnşaat Gemi İnşaatı ve Makinaları Üretim, lojistik, proje yönetimi, otomasyon Gönç BEYLİ Beykim Pet.Gemi İşl San Tic AŞ YK Bşkn Yrd 1998 Gemi İnşaat Gemi İnşaat ve Makine Müh (hem teknik hem ticari) Hasan TUNABOYLU ECOLOG İnşaat Yatırım Koord İnşaat İnş.Müh. İş Geliştirme, Teklif hazırlık, proje Fizibilite Çalışmaları, Sözleşme, Planlama, Programlama, Proje Yönetimi, Maliyet Kontrol Şirket Yönetimi, Ofis Yönetimi, gayrimenkul Piyasası, JV Ortak Girşim Bayram AYGÜN Fyfe Europe / Tekstar Basit tasarımdan, iş geliştirmeden ve sahadaki kalite kontrolden sorumlu inşaat yüksek mühendisi 2007 İnşaat İnşaat Mevcut betonarme ve tarihi yapıların depreme karşı güçlendirilmesi Güçlendirme taşeronluğu yapan bir şirkette ekip yönetimi Kenan GÜVEN 1. Türkiye Elektrik Kurumu Kontrol 1972 İnşaat Betonarme İnş.Kontrol YAVUZ ÖLKEN AXA SIGORTA A.Ş. GENEL MUDUR YARDIMCISI 1989 İnşaat İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ Nazif YÖNER YÖNER PROJE DANIŞMANLIK MÜDÜR 1981 İnşaat İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ SANAYİ YAPILARI, PREFABRİK YAPILAR VE GEOTEKNİK MÜHENDİSLİĞİ Levent ŞEMİS İDİL İNŞAAT TİCARET A.Ş KOORDİNATÖR 1982 İnşaat İNŞAAT MÜHENDİSİ (BARAJ+BİNA+FAB.İNŞ.+KENTSEL DÖNÜŞÜM)%100 95% Levent SÜMER Torunlar GYO Planlama Müdürü 2003 İnşaat İnşaat Sibel BİLGİN 1987 İşletme Endüstri Müh BilişimSektörü Satış, Pazarlama, İş Geliştirme Mine TEZER ARDIC Teknoloji Satış- Pazarlama Md İşletme İşletme 1997 yılından beri IT sektöründe Proje- Satış Pazarlama Bölümlerinde yöneticilik ağırlıklı olmak üzere farklı pozisyonlarda çalıştım. Ali KORAMAZ Nikkei Mutlu Dergi Grubu A.Ş. Genel Md. Yrd. Mali ve İdari İşler 1987 İşletme Endüstri Müh. Mesleğime yönelik çalışmadım Genel Yönetim,Mali İşler (Muhasebe, Finansman), Bütçe Rapor, İş planı,denetim Serhan GÖKTÜRK BORSA İSTANBUL BAŞDENETÇİ (Chief Auditor) 2001 İşletme MBA Musa GÜMÜŞTAŞ İMC Dağıtım ve Danışmanlık Sahip 1985 İşletme İşletme Murat KÜLCÜ Turkcell Kurumsal Satış Bölge Müdürü- Ankara 1999 İşletme Endüstri M.Fatih YILMAZ Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Satış Analiz ve Raporlama Departman Yöneticisi 200 İşletme Endüstri Müh.

4 Işık DELİORMAN AYDIN NOVİDA STRATEJİK YÖNETİM HİZMETLERİ TİC LTD ŞTİ KURUCU VE GENEL MÜDÜR 1987 İşletme Endüstri İşletme Yönetimi, Girişimcilik, Ticarîleştirme (İş Modeli), Kurumsallaşma, Strateji, İş Geliştirme, Pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi, İnsan Kaynakları, Organizasyonel Gelişim, Yenileşim (İnovasyon) Neşe AKAR İşletme Endüstri Müh İnsan Kaynakları, eğitim, danışmanlık, Yaşam Koçluğu Özer BEKAROĞLU İTÜ FEN- ED.FAK. KİMYA EMEKLİ, PROFESÖR 1961 KİMYA YÜKSEK MÜHENDİSLİĞİ ALMANYA. CHEMİSCHE WERKE HÜLS ECZACIBAŞI A.Ş. YATIRIM MÜDÜRÜ Sevda ARIKAN UZAY KİMYA A.Ş YÖNETİM KURULU BAŞKANI GENEL MÜDÜR 1968 KİMYA TEMİZLİK MADDELERİ YÖNETİM/PAZARLAMA/ÜRETİM VE YENİ ÜRÜN TASARIM Taner PEPEKAL Wild Gıda San. Ve Tic.Ltd.Şti Planlama Sorumlusu 2009 Kimya 6 yıl Oya Gökler YÜKSEL Nestle Türkiye Consumer Engagement Services Manager 2006 Gıda Müh Efsun Gül ÖZGENÇER FSAP Creative Content Agency Kurucu / Sahip 2002 Maden Maden Yapım / Yaratım / Yayın / Pazarlama / Medya / İletişim / İçerik / Yeni medya Yapım / Yaratım / Yayın / Pazarlama / Medya / İletişim / İçerik / Yeni medya Serhat GÜLE KUDU INDUSTRIES INC BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER 2006 Maden Petrol ve Doğalgaz Müh. Mustafa KARAKAYA schlumberger completions and workover superintendent 1997 Maden Petrol ve Doğalgaz workover, completions, cementing, stimulation, DST, P&A, sand control, pump failure and production string failure for artifical lift, Fishing AHMET VERAL PETROLİNE ŞİRKET SAHİBİ YÖNETİCİ 199 Makina Makina İş güvenliği Uzmanı A Sınıfı Akaryakıt Sektöründe Hizmet- BP- Lukoıil Tahir YILMAZ ECE TAAHHÜT VE PROJE YÖNETİMİ SAN. VE TİC. A.Ş. FİRMA ORTAĞI 1982 Makina MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ MEKANİK TESİSAT (HVAC) MÜTEAHHİTLİĞİ YURTDIŞI MÜTEAHHİTLİK, İHRACAT İTHALAT Önder SARIKAYA SARKİM KİMYA San. Tic. Ltd. SAHİBİ 1985 Makina Makine / Hidrolik Kimyevi madde üretimi ve üretim süreci geliştirme İhracat ve yeni pazarlar Hüseyin DOĞANAY Shell Turcas Petrol AŞ Karayolu Taşıma Kontrat Müdürü 2005 Makina Makina İkmal Zinciri, Lojistik yönetimi Tahir Aşkın SOYER Kömür ve Dağıtım ve Pazarlama A.Ş. Satış Müdürü 1996 Makina Makina Satınalma, Satış,Ticaret Aktiviteleri özellikle Katı Yakıt Ticareti İthalat/İhracat, Elektronik İhale Seyfettin Ersen EROL Amerikadaniste.com Kurucu Ortak 1999 Makina Makina Muhendisligi IT Proje Gelistirme Girisimcilik Osman Kemal KADİROĞLU H.Ü. Nükleer Enerji Müh. Bl. Kurucu, Em. Öğ. Üyesi 1968 Makina Isı Opsiyonu Nükleer Mühendislik, eğitim, araştırma

5 Evrim BERK TÜPRAŞ Proje Mühendisi 2013 Makina Makina Mevcut Mevcut Serkan ÖZDEMİR 2000 Makina Makina Müh Arda AYTEKİN KTH Royal Institute of Technology Doktora Ogrencisi 2009 Makina Elektronik Makine, Kontrol (Arastirma) ATİLA GÜRSES ONDULINE AVRASYA A.Ş. PROJE VE TEKNİK UYGULAMA MÜDÜRÜ 1980 Mimarlık MİMARLIK YAPIM SİSTEMLERİ 12 YILLIK A'DAN Z'YE İNŞAAT DENEYİMİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI. HALEN, ÇATIDER VE TÜRKİYE İMSAD'DA YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ Neslihan ULUSOY KUTUP PLANLAMA PEYZAJ MİMARLIK MÜH. İNŞ. VE TİC. LTD. ŞTİ. ŞİRKET SAHİBİ 2000 Mimarlık ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMASI BÖLÜMÜ ÇEVRE ŞEHİRCİLİK, PLANLAMA, KENTSEL TASARIM, DANIŞMANLIK Müge YALÇIN Vodafone Yatırım Projeleri ve Bakım müdürü 2002 Mimarlık Mimar Beyza KASAPOĞLU ALAN Mimarlık ve Proje Yönetimi Kurucu Ortak/ Yüksek Mimar Mimarlık Fen Bilimleri Ens. Mimarlık Bölümü Bilgisayar Ortamında Mimari Tasarım Şantiye, ofis, yurtdışı, uygulama Şirket yönetimi Onur ALTINBAŞ Verifone Elektronik Genel Müdür 1999 Uçak Uzay Bilimleri Uçak Mühendisi

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şube Aylık e-haber Bülteni Mart 2010

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şube Aylık e-haber Bülteni Mart 2010 Önsöz Bu sayımıza; TBD İstanbul Şubesinin Genç Çalışma Grubu nun ayda 2 kere düzenlediği Sektör ve İnovasyon Toplantıları hakkında çalışma grubunun yapmış olduğu kısa açıklama ile başlıyoruz. Bültenimizin

Detaylı

EKTÖRÜNDE DÜNYA LİDERİ DÜNYA ÇAPINDA LOJİ TÜRKİYE DEN DÜNYAYA TLARI TÜRKİYE Yİ YARINLARA BAĞLIYORUZ ÜRÜ KABLO SEKTÖRÜNÜ GELİŞİMİNDE ÖNCÜ

EKTÖRÜNDE DÜNYA LİDERİ DÜNYA ÇAPINDA LOJİ TÜRKİYE DEN DÜNYAYA TLARI TÜRKİYE Yİ YARINLARA BAĞLIYORUZ ÜRÜ KABLO SEKTÖRÜNÜ GELİŞİMİNDE ÖNCÜ EKTÖRÜNDE DÜNYA LİDERİ DÜNYA ÇAPINDA LOJİ TÜRKİYE DEN DÜNYAYA Jİ VE TELEKOMÜNİKASYON DÜNYADAN TÜRKİYE YE KAPS YÜKSEK KALİTE STANDARTLARI ÜSTÜN TEKNOLOJİ VE YENİLİK TLARI TÜRKİYE Yİ YARINLARA BAĞLIYORUZ

Detaylı

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şube Aylık e-haber Bülteni Nisan 2010

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şube Aylık e-haber Bülteni Nisan 2010 Önsöz Bu sayımıza; Yıldız Teknik Üniversite sinde düzenlenen İltek Günleri ve Doğuş Üniversitesinin düzenlediği Kariyer Günleri 2010 etkiliğine derneğimizin katılımı ile ilgili hakkındaki yazılarımız ile

Detaylı

TÜRKİYE Yİ YARINLARA BAĞLIYORUZ 1964 TEN BUGÜNE... TÜRK PRYSMİAN KABLO VE SİSTEMLERİ A.Ş. 2014 FAALİYET RAPORU

TÜRKİYE Yİ YARINLARA BAĞLIYORUZ 1964 TEN BUGÜNE... TÜRK PRYSMİAN KABLO VE SİSTEMLERİ A.Ş. 2014 FAALİYET RAPORU TÜRKİYE Yİ YARINLARA BAĞLIYORUZ 1964 TEN BUGÜNE... TÜRK PRYSMİAN KABLO VE SİSTEMLERİ A.Ş. 2014 FAALİYET RAPORU 2014 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER 2-3 4-5 6 7 8-9 10-11 12 13 Ön Bilgiler CEO nun Mesajı Kısaca

Detaylı

GARANTİ BANKASI İŞLETMECİLİK SEMİNERLERİ

GARANTİ BANKASI İŞLETMECİLİK SEMİNERLERİ GARANTİ BANKASI İŞLETMECİLİK SEMİNERLERİ Profesyonel hayata hazır mısın? Garanti Bankası profesyonelleri olarak, Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi işbirliğiyle gerçekleştireceğimiz Garanti Bankası

Detaylı

IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması

IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması 31 EKIM 1 KASIM 2013, KEMPINSKI DOME, BELEK - ANTALYA Zirve İş Ortakları Destekleyen Kuruluşlar ETKİNLİK PROGRAMI

Detaylı

FAALİYET RAPORU 2013

FAALİYET RAPORU 2013 FAALİYET RAPORU 2013 İÇİNDEKİLER BİR BAKIŞTA ANEL ELEKTRİK 1 Biz Kimiz? 1 Anel Elektrik 2 İştirakler 4 Hedefler 5 Ne İş Yapıyoruz? 5 Taahhüt 6 Enerji 6 Elektronik 6 Gayrimenkul 7 Nerede Çalışıyoruz? 7

Detaylı

Üst Yönetim. * Sn. Cengiz Eroldu 14.01 2015 itibarıyla CEO olarak atanmıştır. ** Sn. Kamil Başaran 13.01 2015 tarihinde görevinden ayrılmıştır.

Üst Yönetim. * Sn. Cengiz Eroldu 14.01 2015 itibarıyla CEO olarak atanmıştır. ** Sn. Kamil Başaran 13.01 2015 tarihinde görevinden ayrılmıştır. CENGİZ EROLDU* Yönetim Kurulu Üyesi - CEO İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi nden 1988 yılında mezun olan Cengiz Eroldu, 1993-1995 yılları arasında Roma da bulunan LUISS Üniversitesi nde MBA programını

Detaylı

İÇİNDEKİLER. 02 Darüşşafaka nın Öncelikleri. 98 Bağış ve Kaynak Geliştirme. 114 Darüşşafaka Rezidansları. 04 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı

İÇİNDEKİLER. 02 Darüşşafaka nın Öncelikleri. 98 Bağış ve Kaynak Geliştirme. 114 Darüşşafaka Rezidansları. 04 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı İÇİNDEKİLER 02 Darüşşafaka nın Öncelikleri 04 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 08 Bütçe Uygulaması ve Finansal Göstergeler 12-19 Yönetim Kurulu Denetim Kurulu Haysiyet Divanı 20-23 Okul Yöneticileri İdari

Detaylı

Kar/Zarar Tablosu (milyon TL) 2011 2012 % Değişim. Gelir 9.370,1 10.507,0 % 12,1. İtfa ve Tükenme Payları ile Amortisman (1.587,4) (1.

Kar/Zarar Tablosu (milyon TL) 2011 2012 % Değişim. Gelir 9.370,1 10.507,0 % 12,1. İtfa ve Tükenme Payları ile Amortisman (1.587,4) (1. FİNANSAL VERİLER Turkcell Grubu Finansal Özeti Kar/Zarar Tablosu (milyon TL) 2011 2012 % Değişim Gelir 9.370,1 10.507,0 % 12,1 Satışların Maliyeti 1 (5.948,8) (6.482,1) % 9,0 İtfa ve Tükenme Payları ile

Detaylı

VERUSA HOLDİNG A.Ş. 1 OCAK 30 HAZİRAN 2015 HESAP DÖNEMİNE AİT FAALİYET RAPORU

VERUSA HOLDİNG A.Ş. 1 OCAK 30 HAZİRAN 2015 HESAP DÖNEMİNE AİT FAALİYET RAPORU VERUSA HOLDİNG A.Ş. 1 OCAK 30 HAZİRAN 2015 HESAP DÖNEMİNE AİT FAALİYET RAPORU 14 AĞUSTOS 2015 İÇİNDEKİLER I. Genel Bilgiler a) Rapor Dönemi b) Şirket Bilgileri c) Şirketin Sermaye ve Ortaklık Yapısı d)

Detaylı

ANEL TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

ANEL TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ANEL TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. SERMAYE PİYASASI KURULU SERİ:XI NO:29 SAYILI TEBLİĞİNE İSTİNADEN HAZIRLANMIŞ 01.01.2012 30.09.2012 ARA DÖNEMİNE AİT FAALİYET RAPORU 16

Detaylı

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şube Aylık e-haber Bülteni Haziran 2010

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şube Aylık e-haber Bülteni Haziran 2010 Önsöz Bu sayımıza; bu ay düzenlediğimiz eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgilerle başlıyoruz. Siz de eğitimlerimize katılarak kişisel ve sektörel gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca bu bültenimizde

Detaylı

2015 LİDERLİK AKADEMİSİ PROGRAMI Program kapsamımız yöne1cilerin gelişim ih1yacı olan yetkinlikler dikkate alınarak kuruluşunuza özel

2015 LİDERLİK AKADEMİSİ PROGRAMI Program kapsamımız yöne1cilerin gelişim ih1yacı olan yetkinlikler dikkate alınarak kuruluşunuza özel 2015 LİDERLİK AKADEMİSİ PROGRAMI Program kapsamımız yöne1cilerin gelişim ih1yacı olan yetkinlikler dikkate alınarak kuruluşunuza özel yapılandırılmaktadır. yürütmek Liderlik Akademisi Firma yöneticilerinin

Detaylı

SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU

SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU 10 Haziran 2013 Piyasa Danışmanı İçindekiler 1 Raporun Konusu... 5 2 Şirketi Tanıtıcı Bilgiler...

Detaylı

ANEL ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ANEL ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ANEL ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ II-14.1 SAYILI TEBLİĞE İSTİNADEN HAZIRLANMIŞ YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU 1 Nisan 30 Haziran 2013 26.08.2013 1 İÇİNDEKİLER 1. BİR BAKIŞTA ANEL ELEKTRİK

Detaylı

DR. T. FİKRET YÜCEL ÖDÜL PROGRAMI

DR. T. FİKRET YÜCEL ÖDÜL PROGRAMI 2015 Dr. T. Fikret Yücel 1928 yılında Köyceğiz de (Muğla) doğan Fikret Yücel, 1950 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Elektrik Fakültesinden Yüksek Elektrik Mühendisi olarak mezun olmuştur. 1965

Detaylı

82 2012 Konsolide Finansal İÇİNDEKİLER. Vizyonumuz / Değerlerimiz / Stratejik Önceliklerimiz. Önemli İştiraklerimiz. Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı

82 2012 Konsolide Finansal İÇİNDEKİLER. Vizyonumuz / Değerlerimiz / Stratejik Önceliklerimiz. Önemli İştiraklerimiz. Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı İÇİNDEKİLER 02 Vizyonumuz / Değerlerimiz / Stratejik Önceliklerimiz 50 Önemli İştiraklerimiz 04 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 54 İnsan Kaynaklarımız 08 Genel Müdür ün Mesajı 58 Mobil İletişim Sektörü

Detaylı

TAV HAVALİMANLARI HOLDİNG A.Ş.

TAV HAVALİMANLARI HOLDİNG A.Ş. faaliyet raporu 2008 içindekiler 2 TAV Havalimanları Holding Operasyon Haritası 4 Vizyon, Misyon ve Kurumsal Değerler 5 TAV Değerler Zinciri 6 TAV Grubu na Genel Bakış Ortaklık Yapısı Organizasyon Yapısı

Detaylı

FAALİYET RAPORU 2011

FAALİYET RAPORU 2011 FAALİYET RAPORU 2011 İÇİNDEKİLER SAYFA Vizyonumuz / Değerlerimiz / Stratejik Önceliklerimiz 04 Rakamlarla Turkcell Grup 05 Turkcell Grup: Lider İletişim ve Teknoloji Şirketi 06 Yönetim Kurulu Başkanı

Detaylı

LOGO YAZILIM SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. 1 OCAK-31 MART 2015 DÖNEMİNE İLİŞKİN ARA DÖNEM FAALİYET RAPORU

LOGO YAZILIM SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. 1 OCAK-31 MART 2015 DÖNEMİNE İLİŞKİN ARA DÖNEM FAALİYET RAPORU LOGO YAZILIM SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. 1 OCAK-31 MART 2015 DÖNEMİNE İLİŞKİN ARA DÖNEM FAALİYET RAPORU 1 Genel Bakış Logo Hakkında 1984 yılında kurulan LOGO, Türkiye nin en büyük bağımsız yazılım kuruluşudur.

Detaylı

Meslekte 40 Y Meslekte 40 ı Y lın ılını Doldura Doldur n Üye an Üy leri elerimiz miz (1969-2009) (1969-2009) Sıtkı Abay Cemal Abbasoğlu

Meslekte 40 Y Meslekte 40 ı Y lın ılını Doldura Doldur n Üye an Üy leri elerimiz miz (1969-2009) (1969-2009) Sıtkı Abay Cemal Abbasoğlu Meslekte 40 Yılını Dolduran Üyelerimiz (1969-2009) Sıtkı Abay 1945 yılında Sivas ta doğdu. 1969 da İTÜ İnşaat Fakültesi nden mezun oldu. 1991 yılına kadar özel bir inşaat firmasında çalıştıktan sonra proje

Detaylı

ANEL ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ANEL ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ANEL ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 31 Mart 2013 Tarihi İtibariyle 3 Aylık Ara Dönem Faaliyet Raporu SERMAYE PİYASASI KURULU SERİ:XI NO:29 SAYILI TEBLİĞİNE İSTİNADEN HAZIRLANMIŞ 01.01.2013-31.03.2013

Detaylı

Business Network Center Turkey.

Business Network Center Turkey. 09:15-10:15 Stratejik İK Yönetiminde Etkin DKK(Outsourcing) Stratejileri Nasıl Oluşturulmalı? Selda Bağdat Bahadır CEO Gantek Teknoloji 10:15-11:00 DKK(Outsourcing) Sayesinde İK Rekabet Avantajı Nasıl

Detaylı

Bilişim Yıldızları e-dönüşüm ödülleri sahiplerini buldu.

Bilişim Yıldızları e-dönüşüm ödülleri sahiplerini buldu. Önsöz Bu sayımıza; TBD nin düzenlediği ve geçtiğimiz günlerde sonuçlanan Bilişim Yıldızları e-dönüşüm Yarışması nın basın bülteniyle başlıyoruz. Bültenimizin ilerleyen sayfalarında bu ay gerçekleştirilen

Detaylı

TÜRK PRYSMİAN KABLO VE SİSTEMLERİ A.Ş. 2013 ARA DÖNEM FAALİYET RAPORU

TÜRK PRYSMİAN KABLO VE SİSTEMLERİ A.Ş. 2013 ARA DÖNEM FAALİYET RAPORU TÜRK PRYSMİAN KABLO VE SİSTEMLERİ A.Ş. 2013 ARA DÖNEM FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER Ön Bilgiler 2-3 CEO nun Mesajı 4-5 Kısaca Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş. 6 Organizasyon Yapısı 7 Şirket Kurulları

Detaylı

ANEL ELEKTRİK FAALİYET RAPORU 2014. Yarın için bugün

ANEL ELEKTRİK FAALİYET RAPORU 2014. Yarın için bugün ANEL ELEKTRİK FAALİYET RAPORU 2014 Yarın için bugün 1 İÇİNDEKİLER BİR BAKIŞTA ANEL ELEKTRİK 2 Biz Kimiz? 3 Hedefler 4 Vizyon & Misyon 6 Bağlı Ortaklıklar, İştirakler ve Şubeler 8 Faaliyet Alanları 10 Operasyon

Detaylı

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2014

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2014 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2014 İçindekiler 6 Rektörden Mesaj 8 Tarihçe 10 Eğitim Olanakları 12 Uluslararası İşbirliği 14 Burslar ve Başarı Ödülleri 16 Öğrencilere Hizmetler 20 Kampüsler 22 Ayazağa Kampüsü

Detaylı

KOSGEB SAMSUN HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 2010 İKİNCİ YARI EĞİTİM PROGRAMI

KOSGEB SAMSUN HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 2010 İKİNCİ YARI EĞİTİM PROGRAMI KOSGEB SAMSUN HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 2010 İKİNCİ YARI EĞİTİM PROGRAMI GENEL HÜKÜMLER 1. Bu dokümanda yer alan tüm eğitimler, Avrupa Birliği Rekabet Edebilirlik ve Yenilik Çerçeve Programının (CIP) bileşeni

Detaylı

Fütürizm Okulu. Birinci Dönem Programı 15 Ekim 10 Aralık 2011

Fütürizm Okulu. Birinci Dönem Programı 15 Ekim 10 Aralık 2011 Fütürizm Okulu Birinci Dönem Programı 15 Ekim 10 Aralık 2011 Türkiye nin ilk ve tek Fütürizm Okulu, Kadir Has Üniversitesi, Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Fütüristler Derneği işbirliği ile sektör ve fikir önderi

Detaylı