BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ"

Transkript

1 BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL DURUMU Müdür : 1 Memur : 1 Sözleşmeli Memur : 1 Şirket Elemanı : 23 Halkla İlişkiler Müdürlüğü; Belediyenin imajının ne olduğunu belirleyen, sorumluğunu bilerek sabırla, hoş görüyle, güler yüzle halkını dinleyen, şeffaf belediyecilik anlayışıyla gelişimimiz için sürekli yenilenerek değişim göstermemiz gerektiğine inanan Müdürlük olarak hizmet vermekteyiz. BAŞKAN BAŞKAN YARDIMCISI MÜDÜR İDARİ İŞLER BİRİMİ HALKLA İLETİŞİM BİRİMİ BASIN BİRİMİ GRAFİK VE TASARIM BİRİMİ BİMER-BİLGİ EDİNME MASASI İSTEK ÖNERİ MASASI ÇAĞRI MERKEZİ MUHTAR MASASI

2 HALKLA İLİŞKİLER BİRİMİ 1) Karabağlar ilçe sınırlarında yaşayan vatandaşlarımızın hizmetler hakkında her türlü sözlü ve yazılı başvurularını değerlendirmek, isteklerini zamanında cevaplandırmak yada ilgili Müdürlüğün cevaplandırmasını sağlamak. 2) Belediyemiz çalışmalarının kamuoyuna ne şekilde yansıdığının değerlendirmesini yapmak. 3) Belediyemizin hizmetleri konusunda kamuoyunu doğru aydınlatmak amacıyla tanıtıcı ilanlar ve yayınlar yapmak. 4) Belediyenin imajını olumlu yönde güçlendirmek amacıyla halkı bilinçlendirici broşür, bülten, anket vb. çalışmaların yürütülmesini sağlamak. 5) Çeşitli sivil toplum örgütleri, muhtarlar vb. ile Belediye yönetimini bir araya getirecek toplantılar düzenlemek ve bu toplantılar sayesinde halkın Belediye yönetiminden ne istediğini belirleyerek daha güçlü belediyecilik anlayışıyla yeni yaşanabilir modern Karabağlar ilçesi yaratmak. 6) Halkla İlişkiler Birimi olarak Sloganımız Güler yüzlü Anlayışlı Şeffaf Anlaşılır Hesap Verebilir Adil hizmettir. Öneri ve İstek Masası Birimimize bağlı Öneri ve İstek Masamıza 2009 yılında 3199 adet başvuru yapılmış olup, ilgililerine sonuçları hakkında bilgi verilmiştir.

3 Bilgi Edinme Birimi 4982 Sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu uyarınca yürürlüğe konulan Bilgi Edinme Hakkı Kanunun Uygulanmasına İlişkin Esaslar ve Usuller Hakkında Yönetmelik hükümleri ile bilgi edinme birimimize verilen görev kanunda öngörülen yasal sürecinde cevaplandırılarak, vatandaşlarımız bilgilendirilmektedir. Bilgi Edinme Birimimize 2009 yılında 52 adet başvuru yapılmış olup, ilgililerine sonuçları hakkında bilgi verilmiştir. Çağrı Merkezi Halkın inanmadığı, desteklemediği hatta katılımının sağlanmadığı hiçbir faaliyetin başarıya ulaşma şansı olmadığı düşüncesiyle; Aktif kentli kimliğini, kazandırmak, amaçlı Belediyeyi halkımızla birlikte yönettiğimizi göstermek için Çağrı Merkezimizdeki görevli personelimizle Karabağlar halkımızı dinlemekte, istek ve önerilerini en hızlı şekilde yerine getirmekteyiz. Muhtar Masası - Belediyemizin bel kemiği Muhtarlarımızın her türlü istek öneri ve talepleri anında değerlendirilmektedir. - Zaman zaman muhtarlarımızla toplantılar düzenlenmekte, problemleri ivedilikle giderilmektedir yılı Ağustos ayında kurulmuş olan Muhtar masamıza 38 adet başvuru yapılmış olup, sonuçları muhtarlarımıza bildirilmiştir. Protokol Belediyemizce yapımı gerçekleştirilen yol, park ve benzeri çalışmaların açılış törenlerini organize etmek, resmi ve özel günlerde gerekli hazırlıkları yapmak, İlçemizin Milli, manevi, tarihi vb. değerlerini ilerletmek amacıyla seminer, sempozyum, kongre, fuar, sergi, kokteyl, festival vb. faaliyetlerin yurtiçi ve yurtdışında Başkanlık Makamının protokol ve tören işlerini düzenlemek ve yürütmek Müdürlüğümüzün görev alanı içerisindedir. 15 Mayıs 2009 tarihinde Belediyemiz ve Engelliler Dernekleriyle ortaklaşa Uğur Mumcu Parkında Karabağlar Belediyesi I.Engelliler Haftası Şenliği düzenlendi.

4 Başkanımız çocuklarımıza Annelerimizin ne kadar önemli olduğunu anlattı. İlk Anneler Günü Etkinliğimiz Başkanımız, başımızın tacı annelerimizin Anneler gününü kutladı Mayıs 2009 tarihleri arasında Hamburg Mitte Belediyesi ile Belediyemiz arasında ziyaret, gezi, brifing ve workshoplar düzenlendi.

5 Belediyemizce tarihinde Basına Araçlarımızın tanıtımı gerçekleştirildi. Büyükşehir den gelen müfettiş arkadaşımız Doğrudan Temin ile ilgili Personelimize eğitim verdi.

6 İzmir En Büyük İlçesine kavuştu. C.H.P. Genel Sekreteri Sayın Önder SAV ın da Belediyemiz açılışına katılımı bizleri onurlandırdı. Karabağlar Belediyesine yakışır muhteşem bir açılış gerçekleşti. Açılışta tüm üst düzey protokol ve Karabağlar halkı bizim yanımızdaydı. Dünyaca ünlü Tenor Hakan AYSEV açılışa katılan konuklarımıza muhteşem bir konser verdi.

7 İzmir genelindeki su kesintisinde Karabağlar Halkını mağdur etmemek için tankerlerle su dağıttık. Ramazan Ayı Boyunca unutulan eski geleneklerimizi yaşatmak adına Uğur Mumcu parkında bir ay boyunca Stantlarımız kuruldu ve vatandaşlarımızın öneri ve istekleri alındı. Ramazan ayı gecelerine etkinliklerle renk kattık. Başkanımız ve Başkan yardımcılarımız tüm Ramazan ayı boyunca akşamları halkımızın yanında ve halkımızı dinlemeye devam etti.

8 Muhtarlarımıza verdiğimiz iftar yemeğinde sorunlar ve çareleri konuşuldu. Karabağlar Belediyesinin hizmetleri hakkında zaman zaman Basın Toplantıları düzenlendi. Basın Toplantılarında Başkanımız Basın Mensuplarımızı bilgilendirdi. Yıllardır memurlarımızın beklediği sendikal hak; çalışana verdiği değeri gösteren Başkanımızla kazanılmış oldu. Memurlarımızla toplu sözleşme yapıldı.

9 Memurlarımız çok mutluydu. Kavacık Festivaliyle Kavacık Köyünün Gelişimine, üzümünün tanıtımına Katkıda Bulunuldu. Sayın Milletvekilimiz Güldal Mumcu ve İl Başkanımız Sayın Rıfat Nalbantoğlunun da Kavacık Festivaline katılımları Kavacık vatandaşlarını ve bizleri onurlandırdı. Kavacık Festivalinin Etkinlikleri folklor ve konser eşliğinde gerçekleşti.

10 29 Ekim Fener alayı yürüyüşüne Belediye Başkanımız önderliğinde çoşkulu bir şekilde Karabağlar halkıda katıldı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında Saime CANTÜRK konser verdi. İzmir in en büyük ilçesinin fener alayıda büyüktü. Başkanımız ve ekibi gecenin sonunu Marşlar söyleyerek bitirdi.

11 Personelimizle birlikte 10 Kasımda Büyük Atamızı andık. Tüm çalışanlarımız sendikal haklara kavuştu. İşçi, Memur ve vatandaşının yanında olan Başkanımız bayramlarda da onları yalnız bırakmadı. Başkan yardımcımız Dr. Cengiz ÜZÜN Personelimize Arada R var adlı seminer verdi.

12 Basın Danışmanlığı Basın Danışmanlığı Karabağlar Belediyesi nin çalışmalarını, etkinliklerini, kamuoyuna en etkili şekilde duyurmak amacıyla basın kuruluşlarıyla birebir iletişim içerisindedir. Gazete, televizyon radyo ve internet gibi kitle iletişim araçlarıyla belediyenin faaliyetlerini basınla iletişime geçerek kamuoyuna sunmaktadır. Hizmet ve projelerin kamuoyuna duyurulup tanıtılması amacıyla hedef kitlelerle etkin ve sağlıklı iletişim kurmak için, gazete, televizyon, radyo ve haber ajansları gibi iletişim kanallarından etkin biçimde yararlanmak Basın Danışmanlığı nın görev, yetki ve sorumlulukları kapsamındadır. Çalışmalar 1. Basın birimi tarafından ulusal ve yerel televizyonlar ile gazetelere, ajans ve haber sitelerine düzenli olarak basın bülteni servisi yapılması, 2. Basın Danışmanlığı tarafından izlenen tüm etkinliklerde fotoğraf ve video çekimi yapılması, 3. Yapılan fotoğraf çekimleri basın bültenleriyle birlikte gazetelere, haber ajanslarına ve haber sitelerine gönderilmesi, 4. Video çekimlerine haber montajı yapılarak televizyon kanallarına gönderilmesi, 5. Ulusal ve yerel gazeteler, internet haber siteleri ve yerel televizyon kanallarından her gün düzeli olarak haber taraması yapılması, 6. Belediyemizle ilgili basında yer alan haberler Belediye Başkanımız başta olmak üzere, Başkan Yardımcıları ve birim Müdürlerine günlük olarak sunulması, 7. Gazete, dergi, internet siteleri ve televizyonlarda belediyemizle ilgili yayınlanan tüm haberler dijital ve matbuu ortamlarda arşivlenmesi, 8. Günlük olarak takip edilen gazetelerde Vatandaş Şikayetleri köşelerinde yer alan şikayetler işleme konulmak üzere ilgili birimlere gönderilmesi, 9. Belediyemizde yapılan, açılışlara, proje sunumlarına, basın toplantılarına ve etkinliklere basın mensuplarının katılımı sağlanması, 10. Basında belediyemizle ilgili çıkan haberlerin düzenli olarak takip edilerek, hakkımızda yapılan yanlış haberlerin düzeltilmesi, 11. Basına servis yapılan ve basında çıkan haberler Bilgi İşlem Müdürlüğü ile işbirliği içinde web sitesinde yayınlanması, 12. Yerel ve Ulusal televizyon kanallarında yayınlanan haberlerin takibiyle ilgili medya takip şirketinden hizmet alınması, 13. Basın ve yayın kuruluşlarının protokol, isim ve iletişim numaraları listesinin belirli aralıklarla güncellenmesi, 14. Karabağlar Belediye Başkanı nın programının takip edilip haberleştirmek, 15. Özel günlerde (kutlama mesajları, vefat, duyuru) gazetelere, televizyon ve radyolara ilan verilmesi, 16. İlan metinlerinin ve mesajlarının düzenlenmesi ve grafik servisiyle ortak olarak yayına hazırlanması yılında 250 adet basın bülteni servisi yapılmıştır yılında Yerel ve ulusal gazetelerde yayınlanan haberlerimizin sayısı: yılında televizyonlarda yayınlanan haber sayımız:115

13 Nis.09 May.09 Haz.09 Tem.09 Ağu.09 Eyl.09 Eki.09 Kas.09 Ara.09 Toplam Teknoloji ve Donanım 1 adet profesyonel fotoğraf makinesi 1 adet yarı profesyonel fotoğraf makinesi 1 adet yarı profesyonel kamera 1 adet ses kayıt cihazı 1 adet tripot 1 adet monopot 1 adet renkli yazıcı BASINDA ÇIKAN HABERLERİMİZİN SAYISI Hürriyet Milliyet Posta Yeni Asır Yenigün Ege Telgraf Gazetem Ege Vatan Star Cumhuriyet Habertürk Sabah Haber Ekspres Birgün Türkiye Zaman Radikal Bugün Akşam Ege nin Sesi Yakın Plan ( günde bir) 40 İzmir Life (Dergi Aylık) 0 Egemenlik Gazetesi 4 İzmir Hakimiyet Gazetesi 2 Özgün Haber Gazetesi 1 Özlem Gazetesi Duruş Gazetesi Mozaik Gazetesi Kazete Gazetesi Ege Rumeli Gazetesi 1 Kamuoyu Gazetesi 1 Dönemeç Gazetesi TOPLAM:

14 Grafik ve Tasarım Birimi 15 Temmuz 2009 tarihinden itibaren Grafik Tasarım Birimi olarak 110 adet farklı afiş tasarımı, 37 adet davetiye ve zarf tasarımı, 37 adet pankart tasarımı ve uygulamaları, 6 adet el ilanı ve föy tasarımı, 15 adet teşekkür ve katılım belgesi tasarımı, 36 adet poşet tasarımı, 4 adet broşür tasarımı, 36 adet kurumsal kimlik tasarımı (Antetli kağıt, kartvizit, cd kabı, diplomat zarf, kurumsal dosya, basın dosyası, not kağıtları vb.), 73 adet resmi evrak, 10 adet takvim tasarımı, 8 adet ajanda ve defter tasarımı, 3 adet menu tasarımı, 8 adet banner tasarımı, 18 adet gazete ilanı tasarımı, 2 adet etiket tasarımı, 6 adet logo tasarımı, 2 ayrı kampanya fikir ve tasarım çalışması, 37 adet tebrik kartı tasarımı, 4 adet kitapçık tasarımı ve 1800 adet fotoğraf uygulamaları (Fotoğraf montajı, renk ayrımı, temizlik işlemleri ve öyçülendirmeleri) yapmış bulunmaktayız. Tüm çalışmalarımızı ilgili müdürlükler ile iletişim içerisinde alternatif çalışmalar sunarak ve gelen revizeleri gerçekleştirerek yapmaktayız. Fiziksel Yapı Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğümüz 3209 Sokak No: 47/A Çalıkuşu Mah. Karabağlar semtinde bulunan Belediye binamızın giriş katında vatandaş hizmet vermektedir.

15

16

17

T.C. MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ KURULUŞ, GÖREV, ÇALIŞMA USUL VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK

T.C. MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ KURULUŞ, GÖREV, ÇALIŞMA USUL VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK T.C. MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ KURULUŞ, GÖREV, ÇALIŞMA USUL VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak, Misyon ve Tanımlar Amaç

Detaylı

T.C. KARŞIYAKA BELEDİYESİ

T.C. KARŞIYAKA BELEDİYESİ İÇİNDEKİLER 1. BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ... 2 2. BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ... 9 3. ÇEVRE KORUMA VE KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ... 14 4. DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ... 21 5. EMLAK VE İSTİMLÂK MÜDÜRLÜĞÜ...

Detaylı

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ. BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak, Tanımlar ve Temel İlkeler

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ. BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak, Tanımlar ve Temel İlkeler BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak, Tanımlar ve Temel İlkeler Amaç: Madde 1- Bu yönetmelik Başakşehir Belediye Başkanlığı Basın Yayın

Detaylı

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Kütüphane TRAFİK ÇOCUK EĞİTİM PARKI Açılış; Ümraniye Belediyesi tarafından; yaşam boyu sürecek eğitim düşüncesinden hareketle, çocuklara trafik bilincini aşılamak ve kurallara uymayı bir davranış biçimi

Detaylı

T.C. AVCILAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ. BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak, Tanımlar

T.C. AVCILAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ. BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak, Tanımlar T.C. AVCILAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak, Tanımlar Amaç MADDE 1- Bu yönetmeliğin amacı; Avcılar Belediyesi

Detaylı

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ ORGANİZASYON ŞEMASI BELEDİYE BAŞKANI BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI MÜDÜR Evrak Büro Şefliği İletişim Şefliği Basın Yayın ve Tanıtım Şefliği AB Dış İlişkiler ve STK

Detaylı

ETİMESGUT BELEDİYESİ İÇ KAPAK

ETİMESGUT BELEDİYESİ İÇ KAPAK ETİMESGUT BELEDİYESİ İÇ KAPAK 1 1 Etimesgut Belediye Başkanlığı Stratejik Planlama Yayın No: 10 Etimesgut Belediye Başkanlığı 2013 Bütçe Yılı Performans Programı Etimesgut Belediyesi Stratejik Planlama

Detaylı

T.C. ETİMESGUT BELEDİYE BAŞKANLIĞI BÜTÇE YILI PERFORMANS PROGRAMI

T.C. ETİMESGUT BELEDİYE BAŞKANLIĞI BÜTÇE YILI PERFORMANS PROGRAMI T.C. ETİMESGUT BELEDİYE BAŞKANLIĞI 2014 BÜTÇE YILI PERFORMANS PROGRAMI 1 STRATEJİK PLANLAMA YAYIN NO :12 Etimesgut Belediye Başkanlığı 2014 Yılı Performans Programı Etimesgut Belediye Başkanlığı Stratejik

Detaylı

İNEGÖL BELEDİYESİ GÖREV VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ 2014/MAYIS

İNEGÖL BELEDİYESİ GÖREV VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ 2014/MAYIS İNEGÖL BELEDİYESİ GÖREV VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ 2014/MAYIS Alinur AKTAŞ Belediye Başkanı Turgay YEL Başkan Vekili Alper TABAN Başkan Yardımcısı Gülhan ŞAHİN Başkan Yardımcısı Eşref YİĞİT Başkan Yardımcısı

Detaylı

TASHİH VE İNCELEME. Mehmet Akif KAHVECİ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI HAZIRLAYAN. Ali GEREKLİ Ahmet ŞERBETÇİ Mehmet TUĞRUL

TASHİH VE İNCELEME. Mehmet Akif KAHVECİ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI HAZIRLAYAN. Ali GEREKLİ Ahmet ŞERBETÇİ Mehmet TUĞRUL 1 TASHİH VE İNCELEME Mehmet Akif KAHVECİ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI HAZIRLAYAN Ali GEREKLİ Ahmet ŞERBETÇİ Mehmet TUĞRUL 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 BAŞKAN SUNUMU Saygıdeğer Meclis Üyeleri ve Kıymetli Hemşehrilerim,

Detaylı

Ahmet ÖZYURT Basın Yayın Daire Başkanı Vek.

Ahmet ÖZYURT Basın Yayın Daire Başkanı Vek. BASIN YAYIN HALKLA ĐLĐŞKĐLER DAĐRE BAŞKANLIĞI MALĐ YILI FAALĐYET RAPORU HARCAMA YETKĐLĐSĐ SUNUŞU Basın Yayın ve Halkla Đlişkiler Daire Başkanlığı hizmetlerini 5393 Sayılı Belediye Kanunu, 5216 Sayılı Büyükşehir

Detaylı

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ TEŞKİLAT YAPISI VE ÇALIŞMA ESASLARINA DAİR YÖNERGE BİRİNCİ BÖLÜM AMAÇ, KAPSAM, DAYANAK, İLKELER VE TANIMLAR

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ TEŞKİLAT YAPISI VE ÇALIŞMA ESASLARINA DAİR YÖNERGE BİRİNCİ BÖLÜM AMAÇ, KAPSAM, DAYANAK, İLKELER VE TANIMLAR BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ TEŞKİLAT YAPISI VE ÇALIŞMA ESASLARINA DAİR YÖNERGE BİRİNCİ BÖLÜM AMAÇ, KAPSAM, DAYANAK, İLKELER VE TANIMLAR AMAÇ Madde 1- Bu Yönergenin amacı, Kırşehir Belediyesi

Detaylı

T. C İzmir Bornova Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik

T. C İzmir Bornova Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik T. C İzmir Bornova Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Hukuki Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 Bu yönetmeliğin

Detaylı

T.C. KARATAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI BASIN YAYIN ve HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV, YETKİ, SORUMLULUK VE ÇALIŞMA ESASLARI YÖNETMELİĞİ

T.C. KARATAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI BASIN YAYIN ve HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV, YETKİ, SORUMLULUK VE ÇALIŞMA ESASLARI YÖNETMELİĞİ T.C. KARATAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI BASIN YAYIN ve HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV, YETKİ, SORUMLULUK VE ÇALIŞMA ESASLARI YÖNETMELİĞİ Kabul Tarihi: 06.8.2014 Kabul Sayısı: 104 BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam,

Detaylı

İDARE FAALİYET RAPORU - 2014

İDARE FAALİYET RAPORU - 2014 Mustafa Kemal ATATÜRK 1 Aziz KOCAOĞLU İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI 2 İnş.Müh. Hasan ARSLAN ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANI 3 ÇİĞLİ BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ 4 ÇİĞLİ BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ 5 ÇİĞLİ BELEDİYESİ

Detaylı

İÇİNDEKİLER. Başkan Sunuş.. 2. Teşkilat Yapısı 3. Misyon, Vizyon, İlkeler. 4. Performans Programı Açıklaması. 5

İÇİNDEKİLER. Başkan Sunuş.. 2. Teşkilat Yapısı 3. Misyon, Vizyon, İlkeler. 4. Performans Programı Açıklaması. 5 İÇİNDEKİLER Başkan Sunuş.. 2 Teşkilat Yapısı 3 Misyon, Vizyon, İlkeler. 4 Performans Programı Açıklaması. 5 Performans Programı Sistem Döngüsü... 6 Performans Program Şeması.. 7 Stratejik Alanlar.. 8 Özel

Detaylı

T.C. KONYA KARATAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI BASIN YAYIN ve HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ KURULUŞ,GÖREV, VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM

T.C. KONYA KARATAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI BASIN YAYIN ve HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ KURULUŞ,GÖREV, VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM Kabul Tarihi : 07.08.2012 Kabul Sayısı : 200 T.C. KONYA KARATAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI BASIN YAYIN ve HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ KURULUŞ,GÖREV, VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM AMAÇ- KAPSAM-YASAL DAYANAK

Detaylı

BASIN YAYIN ÇALIŞMALARI. Belediyemizin faaliyetleriyle ilgili 578 TV haberi, 21 canlı yayın. ve programlar yapılmıştır. HALKLA İLİŞKİLER ÇALIŞMALARI

BASIN YAYIN ÇALIŞMALARI. Belediyemizin faaliyetleriyle ilgili 578 TV haberi, 21 canlı yayın. ve programlar yapılmıştır. HALKLA İLİŞKİLER ÇALIŞMALARI Faaliyet Raporu 2011 Basın Yayın ve Halkla İlişkiler BASIN YAYIN BİRİMİ» Basınla İlişkilerin Koordinasyonu» Medyada Çıkan Haberlerin Takibi» Günlük gazetelerin taranması» Canlı Yayın Organizasyonları»

Detaylı

T.C. ANTALYA KEPEZ BELEDİYESİ MECLİS KARARI. Belediye Başkanı : Av. Hakan TÜTÜNCÜ Divan Katibi : Hüseyin EMÜR Divan Katibi : Elif Derya CANBULUT

T.C. ANTALYA KEPEZ BELEDİYESİ MECLİS KARARI. Belediye Başkanı : Av. Hakan TÜTÜNCÜ Divan Katibi : Hüseyin EMÜR Divan Katibi : Elif Derya CANBULUT 1 T.C. ANTALYA KEPEZ BELEDİYESİ MECLİS KARARI Belediye Başkanı : Av. Hakan TÜTÜNCÜ Divan Katibi : Hüseyin EMÜR Divan Katibi : Elif Derya CANBULUT Karar Tarihi 06.08.2010 Karar No 134 Özü: Basın Yayın ve

Detaylı

SULTANGAZiBELEDiYESi. FAALiYET RAPORU2012

SULTANGAZiBELEDiYESi. FAALiYET RAPORU2012 2 3 Abdullah GÜL Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN Başbakan 4 5 Dr. Mimar Kadir TOPBAŞ İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Cahit ALTUNAY Sultangazi Belediye Başkanı 6 7 SULTANGAZiBELEDiYESi FAALiYET

Detaylı

Mustafa Kemal Atatürk

Mustafa Kemal Atatürk 2 Mustafa Kemal Atatürk 3 4 Gazi Şahin / Mamak Belediye Başkanı 5 Meclis Üyelerimiz Abdullah ARSLAN (Ak Parti) Adem AVAN (Ak Parti) Ahmet GÜZEL (Ak Parti) Ali FERHAN (Ak Parti) Aydın DEMİR (Ak Parti) Baki

Detaylı

İÇİNDEKİLER. SUNUŞ I. GENEL BİLGİLER A. MİSYON ve VİZYON

İÇİNDEKİLER. SUNUŞ I. GENEL BİLGİLER A. MİSYON ve VİZYON Faaliyet Raporu 2012 1 2 SUNUŞ I. GENEL BİLGİLER A. MİSYON ve VİZYON İÇİNDEKİLER 1. Misyonumuz (Temel Görev) 2. Vizyonumuz (Temel Hedef) B.YETKİ, GÖREV VE SORUMLULUKLAR 1. 5393 Sayılı Belediye Kanununa

Detaylı

İDARE FAALİYET RAPORU

İDARE FAALİYET RAPORU Mustafa Kemal ATATÜRK 1 Abdullah GÜL CUMHURBAŞKANI 2 Recep Tayyip ERDOĞAN BAŞBAKAN 3 Muammer GÜLER İÇİŞLERİ BAKANI 4 Mustafa TOPRAK İZMİR VALİSİ 5 Aziz KOCAOĞLU İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI 6 Mustafa

Detaylı

2012 FAALİYET RAPORU

2012 FAALİYET RAPORU 2012 FAALİYET RAPORU T.C. İZMİR İLİ SELÇUK BELEDİYE BAŞKANLIĞI 2012 YILI FAALİYET RAPORU HÜSEYİN VEFA ÜLGÜR SELÇUK BELEDİYE BAŞKANI 1 2 3 SELÇUK BELEDİYE BAŞKANLIĞI 2012 YILI FAALİYET RAPORU 4 ÜST YÖNETİCİ

Detaylı

Arnavutköy İçin Çalışıyoruz

Arnavutköy İçin Çalışıyoruz Daha Mutlu ve Yaşanabilir Bir Arnavutköy İçin Çalışıyoruz 2 3 Çok Kıymetli Hemşehrilerim; Ahmet Haşim BALTACI 2 yıllık bir süreyi sizlerle birlikte doldurmuş bulunuyoruz. Geçen bu süre zarfında öncelikle

Detaylı

KEÇİÖREN BELEDİYESİ MÜDÜRLÜKLERİNİN GÖREV, YETKİ VE SORUMLULUKLARI İLE ÇALIŞMA USUL VE ESASLARINA DAİR YÖNETMELİK

KEÇİÖREN BELEDİYESİ MÜDÜRLÜKLERİNİN GÖREV, YETKİ VE SORUMLULUKLARI İLE ÇALIŞMA USUL VE ESASLARINA DAİR YÖNETMELİK KEÇİÖREN BELEDİYESİ MÜDÜRLÜKLERİNİN GÖREV, YETKİ VE SORUMLULUKLARI İLE ÇALIŞMA USUL VE ESASLARINA DAİR YÖNETMELİK 1 2 Keçiören Belediyesi Müdürlük Yönetmelikleri Ö N S Ö Z Belediyelerimizin kuruluşunu,

Detaylı

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ 2009 YILI İDARE FAALİYET RAPORU

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ 2009 YILI İDARE FAALİYET RAPORU 1 BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ 2009 YILI İDARE FAALİYET RAPORU 2 EGEMENLİK, KAYITSIZ ŞARTSIZ, MİLLETİNDİR. 1 2 3 4 5 Başkandan Sevgili Hemşehrilerim, İstanbul un yeni ilçelerinden biri olan Beylikdüzü, 2000

Detaylı

T.C. KARŞIYAKA BELEDİYESİ

T.C. KARŞIYAKA BELEDİYESİ İÇİNDEKİLER TABLOSU 1. BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ... 2 2. BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ... 4 3. ÇEVRE KORUMA VE KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ... 5 4. EMLAK İSTİMLAK MÜDÜRLÜĞÜ... 12 5. ETÜT PROJE MÜDÜRLÜĞÜ...

Detaylı

Kıymetli Manisalı hemşerilerim, Değerli Meclis Üyeleri;

Kıymetli Manisalı hemşerilerim, Değerli Meclis Üyeleri; Kıymetli Manisalı hemşerilerim, Değerli Meclis Üyeleri; Manisa Halkının oyuyla göreve geldiğimiz bu kutsal makamda iki yılımızı geride bıraktık. Bir yıl öncede belirttiğimiz gibi şeffaf, sorgulanabilir,

Detaylı