OTO LASTİKLERİ ÜRÜN KATALOĞU 2007

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "www.pirelli.com.tr OTO LASTİKLERİ ÜRÜN KATALOĞU 2007"

Transkript

1 OO LASİKLERİ ÜRÜN KAALOĞU 2007

2 PİRELLİ. SÜRÜŞ UKUSU. Lastik teknolojisinde yüzyılı aşkın bir deneyime sahip olan Pirelli, maksimum düzeyde güvenlik, uzun ömür ve konfor özelliklerini ürünlerinde birleştirmiştir. eknoloji ile birlikte gelişen bugünün sürüş coşkusu ve becerisi, Pirelli mühendislerinin attığı dev adımlarla geliştirilmiştir. Pirelli otomobil lastikleri sadece üstün performans sergilemekle kalmaz, aynı zamanda da sürücünün, otomobilin tüm gücünü hissetmesini sağlar. Kısacası Pirelli, yolculuğunuzu eğlenceli ve sorunsuz bir maceraya dönüştürüyor.

3 Nitelikleri ve kullanım özellikleri dikkate alınarak, Pirelli otomobil lastikleri dört farklı kategoride sınıflandırılır. ULRA YÜKSEK Günümüzün mekanik, elektronik ve bilgi teknolojileri, üçüncü bin yılın araçlarına yönelik son derece yenilikçi çözümler geliştirmektedir. Pirelli nin ürettiği ultra yüksek performans lastikleri günümüzün önde gelen araç üreticilerinin bir lastikte aradığı tüm özelliklere yanıt veriyor. RUN FLA Run Flat lastikleri Pirelli ailesinin en yüksek teknoloji kullanılarak üst düzey lastik desen tasarımı ile pazara sunulan, lastik basıncının sıfıra inmesi durumunda bile, 80 km/saat hızla giderken 80 km. mesafeye kadar yol alabilen lastiklerdir. Yeni P Zero nun bazı ölçüleri ve Euforia lastiklerinin tamamı en ileri seviyedeki lastik tasarımı ve mükemmel üretim kalitesini sunan Pirelli patentli MIRS teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. YÜKSEK Pirelli yüksek güvenlik koşullarına bağlı kalarak, orta ve yüksek performanslı otomobiller için yeni standartlar getirmektedir. DENGELİ Orta ve düşük güçteki otomobillerin performans ihtiyacını fazlasıyla karşılayan dengeli performans lastikleri, konfor, düşük dönme direnci ve çevreye duyarlılık gibi özellikleri ön plana çıkarılarak geliştirilmiştir.

4 P ZERO CORSA SYSEM M Pistlerde kullanılan yarış lastiklerinin yol şartlarına uyarlanmış versiyonu olan P Zero Corsa System M, yüksek performans pazarındaki lider araç üreticisi firmalar ile ortak çalışmalar doğrultusunda ön ve arka lastiklerde farklı desen özellikleriyle tasarlanmıştır. Sadece performansı artırmak ile kalmayıp aynı zamanda kendine özgü bir stil yaratan P Zero Corsa System M, son derece teknik bir konsept ile hem yol hem de pist ortamında yönel ve asimetrik dizaynı birlikte sunmaktadır. P Zero Corsa System M kendi sınıfında tartışmasız bir liderdir. ABAN DESENİ P Zero Corsa System M Asimmetrico (Asimetrik) Darbelere karşı artırılmış direnci sağlayan en üst düzeydeki teknolojik dizaynı sayesinde yüksek performans sergiler. aban izi geniştir ve yüzeye eşit temas basıncı uygular. Yapısında kullanılan özel karışımdan ötürü farklı sürüş koşullarında esnekliği ve balans kararlılığını mükemmel bir şekilde dengeler. Asimetrik ve yönlü desenin birlikte kullanımı sürücüye üstün performans sunarken, özel durumlar için asimetrik lastiklerin SAĞ ve SOL farklı desen tasarımları da mevcuttur. P Zero Corsa System M Direzionale (Yönlü) Mükemmel ıslak zemin performansı ile pist kullanımı için ön tekerleklere monte edilmek üzere dizayn edilmiştir. Yol ile sürekli temas sağlayan yönlü desen, yüksek su tahliye performansı ile suda kızaklamaya karşı yüksek direnç gösterirken arka lastiklerin geçişi için de sudan arınmış bir yüzey bırakır. Sistemin en son gelişmiş mühendislik özellikleri sayesinde virajlarda, ivmelenmede ve frenlemede mükemmel yol tutuş, yol ve pist koşullarında yüksek performans, ıslak yol şartlarında bile iki farklı desenin yarattığı mükemmel sinerji ile ön plana çıkmaktadır. ULRA YÜKSEK ORİJİNAL EKİPMAN OLARAK KULLANILDIĞI OOMOBİLLER Aston Martin DB9 / V8 Vantage, BMW M6, Ferrari 575 Handling GC / 360 Challenge Stradale, Lamborghini Gallardo, Maserati MC12, Porsche 911 G2 / G3 RS, Subaru Impreza Si.

5 P ZERO M Efsane kendini aştı ve yeni bir ultra-yüksek performans standartı yarattı. Yeni P Zero M ile Pirelli, dünyanın en prestijli spor otomobillerine özel, tamamlayıcı bir mükemmellik sunuyor. Yapısındaki en ileri teknolojik özellikler, ıslak ve kuru pist ve yol koşullarında oluşan performans-konfor, ivmelenme-frenleme arasındaki dengeyi mükemmel bir şekilde korumaktadır. P Zero M nun tüm pazarlara sunumu ile sürüşte yeni bir devrim yaşanıyor. ABAN DESENİ Asimetrik dizaynı ile artırılmış emniyet seviyesi sunarken araç performansının da en üst düzeye çıkmasını sağlar. P Zero M kuru zeminde kusursuz, ıslak zeminde de üstün bir performans sergiler. Statik ve dinamik taban izi arasındaki tutarlılığı, mükemmel yol tutuşun kanıtıdır. Yüksek hızlardaki dönme gerilimini direksiyona yansıtmayan P Zero M, araç performansını en üst düzeye çıkarır. P Zero M, yapısında, lastiğin soğuk halinden ısınana kadar geçen süreç boyunca yüksek performansın devamlılığını garanti eden ortam ısısına uyumlu kauçuk bileşenleri bulundurur. Lastiğin ömrü boyunca dayanıklılığını ve üstün performansını sağlayan yeni taban deseni ile P Zero M yollara meydan okuyor. ULRA YÜKSEK ORİJİNAL EKİPMAN OLARAK KULLANILDIĞI OOMOBİLLER Alfa Romeo Brera, Alfa 8C Competizione, Aston Martin DB9, Audi 58, Audi Quattro R8, Ferrari 599 GB Fiorano, Jaguar XK, Lamborghini Gellardo / Murcielago, Maserati Quattroporte, Mercedes AMG S, Mercedes AMG CLK, BMW M, Porsche.

6 P ZERO ROSSO M Ultra yüksek performans kategorisinde standartları belirleyen P Zero Rosso M, en zorlu sürüş koşullarında bile yüksek performans sergiler. Spor ve yeni nesil güçlü aile tipi otomobillerin ihtiyacı olan konfor ve sessizliği de en üst düzeyde sağlamaktadır. Bir teknoloji ve işlevsellik göstergesi olan P Zero Rosso M ultra yüksek performans kategorisindeki beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. ABAN DESENİ P Zero Rosso M Asimmetrico (Asimetrik) P Zero Rosso M Asimmetrico, geniş blokları, kesintisiz kanalları ve dolgun omuzlarıyla üç farklı kısımdan oluşan asimetrik bir taban desenine sahiptir. Etkin yol tutuş ve hızlı su tahliyesi ile hem ıslak hem de kuru zeminde sürücüye güven verir. P Zero Rosso M Direzionale (Yönlü) Etkileyici yönlü taban deseni ön lastiklerde kullanılır. Islak zeminde yüksek güvenlik ve üstün yönel kararlılık için tasarlanmıştır. Üst düzey performans, konfor ve düşük ses seviyesini bir arada sunan P Zero Rosso M, yapısında kullanılan özel karışım ve lastik profilinde bulunan yenilikçi bileşenler ile rakiplerinden farklılaşmaktadır. ULRA YÜKSEK ORİJİNAL EKİPMAN OLARAK KULLANILDIĞI OOMOBİLLER Alfa Romeo, AMG, Audi, Bentley, Ferrari, Fiat, Jaguar, Lamborghini, Lancia, Maserati, Mercedes, Peugeot, Porsche, Saab, Seat, Volkwagen, Volvo.

7 P ZERO NERO M Motor gücü yüksek araçların performansını maksimum seviyeye ulaştıran, geniş jant seçeneklerine uygun ve ultra düşük profilli ölçü yelpazesine sahip ideal bir modifiye lastiğidir. P Zero Nero M, mükemmel yol tutuşu ve viraj hakimiyetiyle en zorlu yol koşulunda ve ıslak asfalt zeminde bile üst düzey güvenlik sağlar. 22 jant büyüklüğüne kadar ölçü yelpazesine sahip P Zero Nero M, çarpıcı görüntüsü, güçlendirilmiş omuz ve yanak yapısı ile modifiye tutkunlarının hayatını renklendiriyor. Araç üreticisi firmalar tarafından da spor otomobiller için orijinal ekipman olarak tercih ediliyor. ABAN DESENİ Geniş blokları ve kesintisiz kanalları ile asimetrik taban desenine sahip P Zero Nero M, optimize edilmiş kanalları sayesinde de mükemmel su tahliyesi sağlar. Virajda yol tutuşu ve frenlemeyi iyileştiren sürekli orta şeridi ve yüksek yanal kuvvetlere karşı maksimum tutunma sağlayan geniş ve bloklu omuz yapısına sahiptir. Yüksek teknolojiye sahip P Zero Nero M, geniş jant çapı ve düşük yanak profili ile aracın çekiş gücünü yola mükemmel bir şekilde yansıtır. Üstün teknolojisi ile ıslakta, kuruda ve virajda yola tutunmayı artırır. Ayrıca frenleme ve hızlanma sırasında ve suda kızaklamaya girişte gösterdiği dirençte de üst düzey bir performans sergilemektedir. ULRA YÜKSEK ORİJİNAL EKİPMAN OLARAK KULLANILDIĞI OOMOBİLLER Alfa Romeo, Audi, Fiat, Ford, Jaguar, Lancia, Mercedes-Benz, Peugeot, Seat, Subaru.

8 P ZERO SYSEM M P Zero System M, ultra yüksek performans kategorisinde aracın özelliklerine bağlı olarak P Zero M Direzionale (ön) ve Asimmetrico nun (arka) bir bileşimi ya da sadece P Zero M Asimmetrico (ön ve arka) olarak kullanılabilir. Geniş ölçü yelpazesi ve orijinal ekipmandaki başarısı ile ön plana çıkmaktadır. ABAN DESENİ P Zero M Asimmetrico (Asimetrik) Üç farklı alan şeklinde düzenlenmiş deseni; kesintisiz devam eden orta blok, ok-biçimli iç kısım ve dışta geniş kesitli kanallar ile yol tutuş ve yanal kararlılığı artırırken, suyun da en etkin şekilde tahliyesini sağlar. P Zero M Direzionale (Yönlü) Uzunlamasına geniş kesitli kanallar ile ok biçimindeki yönlü deseni, yüksek hızlarda bile yönel kararlılık ve üstün bir yol tutuş sağlarken, suda kızaklama riskini de azaltır. Yüksek hızlarda üstün yol tutuşu sağlar ve direksiyonun her hareketine anında yanıt verir. Virajlardaki savrulmaya karşı yüksek direnç gösterirken, ıslak zeminde de göz kamaştırıcı bir tutunma sergiler. ULRA YÜKSEK ORİJİNAL EKİPMAN OLARAK KULLANILDIĞI OOMOBİLLER Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Jaguar, Lamborghini, Lotus, Maserati, Mercedes, Porsche, Seat, Subaru, Volvo.

9 M Run Flat teknolojisiyle üretilen Euforia lastikleri, lastik basıncının sıfıra inmesi durumunda bile, 80 km mesafeye kadar yolu maksimum 80 km/saat hızla* alabilmektedir. Her türlü yol koşulunda lastiklerde yaşanabilecek ani hava kaybı durumunda, Euforia aracın hakimiyetini korur. Hiçbir zaman güvenli sürüşten ödün vermeyen Euforia ile hava basıncı kaybında bile aracınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Pirelli ye özel MIRS (Modüler Entegre Robotize Sistem) teknolojisi ile üretilmiş yenilikçi bir ürün olan Euforia en gelişmiş otomobil üreticilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. (*)Pirelli Run Flat lastiklerinin orijinal ekipman olarak kullanıldığı araçlarda, araç üreticisi firmaların kullanım kılavuzları dikkate alınmalıdır. ABAN DESENİ Simetrik taban desenine sahip Euforia, mükemmel ses konforu sağlayan beş uzunlamasına bloğu ve geniş kanalları sayesinde üstün su tahliye özelliği sergiler. Kuru ve ıslak zemin frenlemelerinde maksimum performansı sağlayan merkezi blok, yanal kararlılığı sağlayan güçlü omuz blokları ve kuru zeminlerdeki mükemmel tutunma performansı ile Euforia sınıfında gerçek bir liderdir. Yüksek hızlarda performanslı ve güvenli sürüş özelliği ile ön plana çıkan M, virajlarda mükemmel yol tutuş performansı sergiler. Minimuma indirgenmiş aşınma özellikleri sayesinde de uzun süreli sürüş konforu sağlar. RUN FLA ORİJİNAL EKİPMAN OLARAK KULLANILDIĞI OOMOBİLLER BMW, Mini, Cadillac V-series.

10 P7 M Adı performans ile eşdeğer tutulan efsanevi isim P7 M, en son nesil yüksek performans araçlar için tasarlanmıştır. Estetik ve sürüş konforundan vazgeçmeksizin yüksek performans hedeflenmiştir. Dikkat çekici asimetrik deseni ile bir ileri teknoloji ürünü olan P7 M, hem SEP (Güvenli eknik asarımlı Profil) teknolojisinden hem de Pirelli patentli ELRR (Ekstra Düşük Dönme Direnci) sisteminden yararlanılarak üretilmiştir. SEP, lastiğin yapısındaki bileşenlerin uyumunu artırırken, ELRR dönme direncini azaltır. ABAN DESENİ P7 M, asimetrik desen ve spor sürüş özelliğine sahiptir. Geniş düz blok üzerindeki dairesel ve yanal kanalları frenleme özelliğini, su tahliyesini ve sürüş konforunu en üst düzeye çıkarmaktadır. Güçlü omuzları ve dış blokları, yanal kuvvetleri yumuşatarak özellikle virajlarda üstün tutunma sağlar. P7 M, ıslak yolda ve zorlu sürüş koşullarında maksimum güvenlik sunmaktadır. Üstün performansı ile birçok otomobil üreticisi firma tarafından onaylanan P7 M, orijinal ekipman olarak da tercih edilmektedir. P7 M değişen sürüş koşullarına kolay uyum sağlayan ve performansını uzun ömrü boyunca koruyan üstün teknoloji ürünü bir lastiktir. YÜKSEK ORİJİNAL EKİPMAN OLARAK KULLANILDIĞI OOMOBİLLER Alfa Romeo, Audi, BMW, Fiat, Jaguar, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo.

11 P6 M P6 M, yeni nesil binek otomobiller için yüksek konfor sunmaktadır. P6 M, hem SEP (Güvenli eknik asarımlı Profil) teknolojisinden hem de Pirelli patentli ELRR (Ekstra Düşük Dönme Direnci) sisteminden faydalanarak üstün güvenlik sunmaktadır. SEP, lastiğin yapısındaki bileşenlerin uyumunu artırırken, ELRR dönme direncini azaltır. ABAN DESENİ Orta bölümdeki geniş blok iki farklı kısımdan oluşmaktadır; kıvrımlı kanallar daha iyi çekiş ve frenlemeyi, düz orta kısım yüksek konforu, düzenli aşınmayı, ve azaltılmış gürültü seviyesini sağlar. Çevresel kanallar ise temas yüzeyinden su tahliyesini sağlarken, kesintisiz orta blok direksiyon hakimiyetini, sürüş kararlılığını ve yol tutuşu iyileştirmektedir. P6 M, aracın sürüş kararlılığı ve kontrolünü en üst düzeyde sağlamaktadır. Üstün performansı ile birçok otomobil üreticisi firma tarafından onaylanan P6 M, orijinal ekipman olarak da tercih edilmektedir. P6 M değişen sürüş koşullarına kolay uyum sağlayan ve performansını uzun ömrü boyunca koruyan üstün teknoloji ürünü bir lastiktir. YÜKSEK ORİJİNAL EKİPMAN OLARAK KULLANILDIĞI OOMOBİLLER Alfa Romeo, Audi, BMW, Fiat, Lancia, Mercedes, Peugeot, Seat, Volkswagen.

12 P6000 M /P6000 POWERGY M P6000 M, değişen yol yüzeylerine ve farklı çalışma sıcaklıklarına mükemmel bir şekilde uyum sağlayarak aracın performansını artırmaktadır. Lastik tabanının yol ile olan kesintisiz temas yüzeyi araç güvenliğini en üst seviyeye çıkarmaktadır. P6000 Powergy M, modern otomobillere üstün konfor, sürüş sessizliği, ve artırılmış kilometre performansı ile daha güvenli bir sürüş imkanı sunmaktadır. P6000 Powergy M aynı zamanda düşük dönme direnciyle yakıt tasarrufu sağlayan yüksek perfromanslı bir enerji lastiğidir. ABAN DESENİ P6000 M P6000 M in dalgalı taban deseni enlemesine açılmış oval su tahliye kanallarından oluşmaktadır. P6000 Powergy M Lastik tabanındaki uzunlamasına kanal ve dalgalı yanal kanal ile etkin su tahliyesi ve daha güvenli bir sürüş sağlayan P6000 Powergy M, artırılmış blok sayısı ile de daha üstün bir konfor ve sürüş sessizliği sunmaktadır. Hızlanma ve frenlemede üstün performansı, araç üzerinde tam kontrol kurulmasını sağlayan benzersiz manevra kabiliyeti, sürüş konforu ve yakıt tasarrufu özelliklerini bir arada sunmaktadır. YÜKSEK ORİJİNAL EKİPMAN OLARAK KULLANILDIĞI OOMOBİLLER Alfa Romeo, Audi, BMW, Fiat, Ford, GM, Honda, Jaguar, Lancia, Mercedes, Peugeot, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Volkswagen, Volvo.

13 CINURAO P4 M Cinturato P4 M, Pirelli nin orta ve düşük güçteki otomobiller için geliştirdiği en yeni lastiktir. Orijinal ekipman ve değişim pazarları için tasarlanan, ve tüm sürüş koşullarına uygun çok yönlü Cinturato P4 M, performans ve çevreye duyarlılığı bir arada garanti eden öncü bir lastiktir. ABAN DESENİ Cinturato P4 M, asimetrik taban deseni sayesinde virajlarda artan çekiş gücü sağlamaktadır. aban deseninin merkezi etrafındaki çevresel kanallar sayesinde suda kızaklamaya karşı direnç gösterirken, daha sıkı omuz yapısı üst düzey sürüş kararlılığı sergilemesini sağlar. Yenilikçi asimetrik dizaynı sürüş konforunu geliştirirken yeni kauçuk karışımı da yüksek kilometre performansı ve düşük dönme direnci sağlar. Cinturato P4 M, güvenlik, konfor ve performansın bir sentezidir. Lastiğin yüzeye homojen teması her koşulda güvenli ve rahat bir sürüş keyfi sunar. DENGELİ ORİJİNAL EKİPMAN OLARAK KULLANILDIĞI OOMOBİLLER Fiat, Mercedes, Peugeot, Volkswagen.

14 P3000 ENERGY M P3000 Energy M, Pirelli nin ve H hız sınıfı lastik kullanan araçlar için pazara sunduğu bir lastiktir. Farklı sürüş koşulları ve stillerine göre mükemmel uyum gösteren, çevreye duyarlı üstün ve yenilikçi bir üründür. Üstün performansı ile birçok otomobil üreticisi firma tarafından onaylanan P3000 Energy M, orijinal ekipman olarak da tercih edilmektedir. ABAN DESENİ P3000 Energy M nin kusursuz bir simetriye sahip taban deseni, ideal bir doluboş lastik oranı, geniş orta kanalın iki tarafında yer alan çapraz çevresel kanallar, sağlam omuz blokları ve dalgalı dişlerden oluşur. P3000 Energy M, yol koşullarına mükemmel bir şekilde kendini uyarlayarak, gereken üstün performansı sergiler. DENGELİ ORİJİNAL EKİPMAN OLARAK KULLANILDIĞI OOMOBİLLER Fiat, Opel, Mini, Peugeot, Seat, Volkswagen, Ford, Hyundai.

15 P2500 EURO M P2500 Euro M, ve H hız sınıfı lastik kullanan orta ve düşük güçteki otomobiller için tasarlanmış yönlü bir lastiktir. M+S (Çamur ve Kar) özelliği sayesinde ıslak zeminde de kusursuz bir performans sergiler. ABAN DESENİ Ok biçimli yönlü taban deseni, ıslak zeminde yere sağlam tutunma, mükemmel kararlılık ve güvenli frenleme özelliklerini bir arada sunar. Çekici yönlü tasarımıyla P2500 Euro M, dört mevsim üstün bir hakimiyet ve konfor isteyen sürücüler için ideal seçimdir. P2500 Euro M, artan ölçü çeşitliliği ile yüksek performans teknolojisinin de yeniliklerini içerir. DENGELİ ORİJİNAL EKİPMAN OLARAK KULLANILDIĞI OOMOBİLLER Orta ölçekli otomobillerin yenileme pazarı lastiği olarak kullanılır.

16 P400 AQUAMILE M P400 Aquamile M, kilometre performansı ve maliyete önem veren, dayanıklı ve konforlu bir ürün isteyen tüketicilerin talepleri dikkate alınarak üretilmiştir. hız sınıfı lastik kullanan orta ve düşük güçteki otomobillerin kullanabileceği bir lastik olan P400 Aquamile M, M+S (Çamur ve Kar) özelliği ile, dört mevsim güvenli kullanım olanağı sunan kazançlı bir seçimdir. ABAN DESENİ Artırılmış diş derinliği ve geniş temas yüzeyine sahip P400 Aquamile M, özel olarak tasarlanmış geniş omuz yapısı ve uygun blok sertliği ile ön plana çıkmaktadır. Konforlu bir sürüş olanağı sunan P400 Aquamile M, daha uzun kilometre performansı ve dayanıklılık sergiler. Hem kuruda, hem de artırılmış su tahliye kapasitesi ile ıslakta mükemmel performans gösterir. DENGELİ ORİJİNAL EKİPMAN OLARAK KULLANILDIĞI OOMOBİLLER Düşük ve orta ölçekli otomobillerin yenileme pazarı lastiği olarak kullanılır.

17 ÜRÜN - ÖLÇÜ YELPAZESİ ULRA YÜKSEK ÖLÇÜ P ZERO CORSA P ZERO M P ZERO P ZERO P ZERO SYSEM M ROSSO M NERO M SYSEM M 55 SERİ 205/55 R 16 V V Y ZR 245/55 R 17 W 50 SERİ 225/50 R 15 W 205/50 R 16 Y 225/50 R 16 Y ZR 205/50 R 17 W - ZR 215/50 R 17 Y Y 225/50 R 17 W Y 235/50 R 17 W 245/50 R 17 Y 225/50 R 18 W 235/50 R 18 Y 245/50 R 18 W 255/50 R 18 Y Y 45 SERİ 195/45 R 16 V - W 205/45 R 16 W 225/45 R 16 Y 205/45 R 17 V W 215/45 R 17 W - Y 225/45 R 17 W - Y W - W - Y - Y Y Y 235/45 R 17 Y W - W - Y - Y Y 245/45 R 17 Y - Y W - Y - Y 255/45 R 17 Y ULRA YÜKSEK ÖLÇÜ P ZERO CORSA P ZERO M P ZERO P ZERO P ZERO SYSEM M ROSSO M NERO M SYSEM M 45 SERİ 215/45 R 18 W Y 225/45 R 18 W - Y W 235/45 R 18 Y 245/45 R 18 Y - (Y) Y 255/45 R 18 Y Y 275/45 R 18 Y 285/45 R 18 Y 225/45 R 19 W 235/45 R 19 W 245/45 R 19 Y 255/45 R 19 Y 40 SERİ 195/40 R 16 W 215/40 R 16 W 195/40 R 17 W 205/40 R 17 W - W 215/40 R 17 ZR 235/40 R 17 (Y) 245/40 R 17 W - Y ZR 255/40 R 17 ZR (Y) 285/40 R 17 Y 215/40 R 18 W 225/40 R 18 Y - Y Y - (Y) - ZR (Y) Y - ZR 235/40 R 18 (Y) - ZR (Y) Y - Y - (Y) - ZR (Y) 245/40 R 18 Y - (Y) Y - Y Y Not: Ekstra Yük Kapasitesi olan ölçüler kırmızı ile belirtilmiştir. Run Flat ölçüsü; P7000 taban deseninde

18 ÜRÜN - ÖLÇÜ YELPAZESİ ULRA YÜKSEK ÖLÇÜ P ZERO CORSA P ZERO M P ZERO P ZERO P ZERO SYSEM M ROSSO M NERO M SYSEM M 40 SERİ 255/40 R 18 W - Y - Y - (Y) Y 265/40 R 18 (Y) Y 275/40 R 18 Y 285/40 R 18 (Y) 225/40 R 19 (Y) W 235/40 R 19 (Y) 245/40 R 19 (Y) Y - (Y) 255/40 R 19 ZR Y W - Y Y 275/40 R 19 Y Y - (Y) 285/40 R 19 (Y) 245/40 R 20 (Y) Y 35 SERİ 345/35 R 15 Y 215/35 R 17 W 225/35 R 17 (Y) 335/35 R 17 Y 215/35 R 18 ZR 225/35 R 18 Y 235/35 R 18 Y 245/35 R 18 (Y) Y - Y 255/35 R 18 Y - (Y) Y (Y) 265/35 R 18 (Y) Y - (Y) - ZR (Y) ZR 275/35 R 18 Y 285/35 R 18 W - Y - (Y) 295/35 R 18 Y Not: Ekstra Yük Kapasitesi olan ölçüler kırmızı ile belirtilmiştir. Run Flat ölçüsü. ULRA YÜKSEK ÖLÇÜ P ZERO CORSA P ZERO M P ZERO P ZERO P ZERO SYSEM M ROSSO M NERO M SYSEM M 35 SERİ 215/35 R 19 Y 225/35 R 19 (Y) (Y) (Y) 235/35 R 19 (Y) (Y) (Y) - (Y) (Y) 245/35 R 19 (Y) (Y) (Y) (Y) 255/35 R 19 (Y) (Y) - (Y) Y 265/35 R 19 (Y) (Y) 275/35 R 19 (Y) 285/35 R 19 (Y) - ZR (Y) 345/35 R 19 (Y) 245/35 R 20 (Y) (Y) 255/35 R 20 ZR (Y) Y 265/35 R 20 Y 275/35 R 20 ZR ZR Y 305/35 R 20 (Y) 245/35 R 21 (Y) 30 SERİ 285/30 R 18 ZR 295/30 R 18 ZR ZR ZR 315/30 R 18 ZR 335/30 R 18 (Y) Y Y 255/30 R 19 (Y) Y 265/30 R 19 (Y) (Y) (Y) 275/30 R 19 (Y) (Y) (Y) 285/30 R 19 (Y) 295/30 R 19 (Y) (Y) (Y) 305/30 R 19 (Y) - (Y)

19 ÜRÜN - ÖLÇÜ YELPAZESİ ULRA YÜKSEK ÖLÇÜ P ZERO CORSA P ZERO M P ZERO P ZERO P ZERO SYSEM M ROSSO M NERO M SYSEM M 30 SERİ 225/30 R 20 (Y) 235/30 R 20 (Y) 245/30 R 20 (Y) 255/30 R 20 (Y) 275/30 R 20 (Y) (Y) 285/30 R 20 (Y) (Y) Y 335/30 R 20 (Y) 255/30 R 21 (Y) 285/30 R 21 (Y) 245/30 R 22 (Y) 265/30 R 22 (Y) 25 SERİ 305/25 R 19 (Y) 355/25 R 19 (Y) 275/25 R 20 (Y) 285/25 R 20 (Y) 295/25 R 20 ZR 305/25 R 20 ZR 325/25 R 20 (Y) 345/25 R 20 (Y) 295/25 R 21 (Y) 355/25 R /25 R 22 (Y) 295/25 R 22 (Y) 315/25 R 22 (Y) YÜKSEK ÖLÇÜ P7 M P6 M P6000 M P6000 POWERGY M 70 SERİ 185/70 R 14 H 205/70 R 15 W 215/70 R 15 W 65 SERİ 175/65 R 14 H H 185/65 R 14 H H 195/65 R 14 H 145/65 R 15 H 185/65 R 15 H H - V 195/65 R 15 H - V - H - V - H - V - W 205/65 R 15 H - V - H H - V 215/65 R 15 H H 225/65 R 15 W 215/65 R 16 W 60 SERİ 165/60 R 14 H H 175/60 R 14 H 185/60 R 14 - H H 195/60 R 14 H 175/60 R 15 H 185/60 R 15 H 195/60 R 15 H - V H H - V 205/60 R 15 V - W H - H H - V 215/60 R 15 H V - W 225/60 R 15 V - W Not: Ekstra Yük Kapasitesi olan ölçüler kırmızı ile belirtilmiştir. P4000S taban deseni; P4000 taban deseni.

20 ÜRÜN - ÖLÇÜ YELPAZESİ YÜKSEK ÖLÇÜ P7 M P6 M P6000 M P6000 POWERGY M 60 SERİ 235/60 R 15 W 205/60 R 16 H - V - W V 215/60 R 16 H - V 225/60 R 16 W W 235/60 R 16 W 225/60 R 18 W 55 SERİ 165/55 R 13 H 185/55 R 14 H 175/55 R 15 H 185/55 R 15 H - V 195/55 R 15 H - V V H - H - V 205/55 R 15 V 185/55 R 16 H 195/55 R 16 - H - V 205/55 R 16 H - V - W H - V - W 215/55 R 16 H - V - W - W - Y H V - W 225/55 R 16 V - W H - W 215/55 R 17 W - W 225/55 R 17 W - W W 235/55 R 17 W 50 SERİ 175/50 R 13 V 175/50 R 14 V 195/50 R 15 W H - V - V YÜKSEK ÖLÇÜ P7 M P6 M P6000 M P6000 POWERGY M 50 SERİ 205/50 R 15 W V 185/50 R 16 V 195/50 R 16 H 205/50 R 16 V - W 225/50 R 16 V - W W 205/50 R 17 W W 215/50 R 17 W V 225/50 R 17 Y W 235/50 R 17 Y 235/50 R 18 W 45 SERİ 195/45 R 15 V 215/45 R 17 V 225/45 R 17 W W - Y 235/45 R 17 W Not: Ekstra Yük Kapasitesi olan ölçüler kırmızı ile belirtilmiştir. P600 taban deseni; P700-Z taban deseni; P6 All Road taban deseni; P5000 Drago taban deseni. RUN FLA ÖLÇÜ 55 SERİ 195/55 R 16 H - V 50 SERİ 205/50 R 17 V - W 45 SERİ 205/45 R 17 V 225/45 R 17 V - W - Y 255/45 R 18 Y 235/45 R 19 W 40 SERİ 255/40 R 17 V - W 245/40 R 18 Y 245/40 R 19 W 255/40 R 19 W 275/40 R 19 Y 35 SERİ 225/35 R 19 Y 245/35 R 19 Y 275/35 R 19 W 30 SERİ 255/30 R 19 Y 275/30 R 19 Y

21 ÜRÜN - ÖLÇÜ YELPAZESİ DENGELİ ÖLÇÜ CINURAO P3000 P2500 P4 M ENERGY M EURO M 80 SERİ 135/80 R /80 R /80 R /80 R 13 R - 175/80 R 14 - H 70 SERİ 145/70 R /70 R /70 R /70 R 13 - H 185/70 R /70 R /70 R /70 R 14 - H 195/70 R 14 P400 AQUAMILE M DENGELİ ÖLÇÜ CINURAO P3000 P2500 P4 M ENERGY M EURO M 65 SERİ 155/65 R /65 R /65 R /65 R /65 R /65 R /65 R 14 - H 195/65 R /65 R /65 R 15 - H 185/65 R /65 R 15 H 205/65 R SERİ 185/60 R 14 H H 175/60 R /60 R 15 H 205/60 R 15 H 55 SERİ 205/55 R 16 H P400 AQUAMILE M Not: Ekstra Yük Kapasitesi olan ölçüler kırmızı ile belirtilmiştir.! GÜVENLİK UYARISI: Yanlış kullanımı tehlike yaratabilir. Lastik üreticisi firmanın kullanım talimatlarına uyunuz. Her model için araç üreticisi firmanın lastik montaj tavsiyelerine uyunuz.

22 YANAK İŞARELERİ Yollara heyecan ve yüksek hızlarda sürüş hakimiyeti getiren PZero M dan orta ve düşük güçteki otomobiller için üretilmiş olan P400 Aquamile M a kadar tüm desenleri içeren eksiksiz bir ürün kataloğu. Pirelli Otomobil lastikleri ürün katoloğunda her ihtiyaca cevap verebilecek bir desen mutlaka vardır. Nominal kesit genişliği (mm.) Radyal yapı göstergesi Yük indeksi. Lastik başına düşen yük taşıma kapasitesini gösterir. 205/55 R H Nominal kesit yüksekliğinin nominal kesit genişliğine oranı. Pratikte bu lastiğin serisini tanımlar. Jant çapı. (inç) Hız sembolü. Lastiğin maksimum hız sınırı.

23 YANAK İŞARELERİ HIZ KAEGORİSİ Hız Hız sınırı sembolleri (km/saat) L 120 M 130 N 140 P 150 Q 160 R 170 S H 210 V 240 W 270 Y 300 (Y) 300 üzeri ZR 240 (1) üzeri 1 Üretici firma adı 2 Lastiğin iç lastiksiz (ubeless) kullanıldığını gösteren işaret. İç lastikle kullanılan lastiklerin üzerinde ube ype işareti vardır ya da hiçbir işaret yoktur. A Ürün adı (1) Yük indeksi olmayan ZR hız sembollü lastikler için lastik üreticisi firmaya başvurunuz.

24 KONROLSÜZ GÜÇ, GÜÇ DEĞİLDİR

OTO LASTIKLERI ÜRÜN KATALOĞU 2008

OTO LASTIKLERI ÜRÜN KATALOĞU 2008 www.pirelli.com.tr OTO LASTIKLERI ÜRÜN KATALOĞU 2008 PİRELLİ. SÜRÜŞ TUTKUSU. Lastik teknolojisinde yüzyılı aşkın deneyimiyle Pirelli, maksimum düzeyde güvenlik, uzun ömür ve konfor özelliklerini ürünlerinde

Detaylı

PCR-4x4-lVr. Bİnek-SUV-Hafİf Tİcarİ LASTİKLERİ

PCR-4x4-lVr. Bİnek-SUV-Hafİf Tİcarİ LASTİKLERİ PCR-4x4-lVr Bİnek-SUV-Hafİf Tİcarİ LASTİKLERİ 2016 Lastik teknolojisindeki gelişmelerden dolayı, bu katalog içeriğinde haber vermeksizin değişiklik yapılabilir. Baskı hatalarından kaynaklanan yanlışlıklardan

Detaylı

KIŞ LASTİKLERİ KATALOĞU

KIŞ LASTİKLERİ KATALOĞU pirelli.com.tr KIŞ LASTİKLERİ KATALOĞU OTO, SUV (4x4) VE HAFİF TİCARİ (VAN) 2014 2-Product Range_TR.indd 1 18.07.2014 14:56:07 YENİ WINTER SOTTOZERO 3: ZORLU KIŞ KOŞULLARINDA MÜKEMMEL PERFORMANS SERGİLER

Detaylı

2016 YOL LASTİKLERİ ÜRÜN KATALOĞU

2016 YOL LASTİKLERİ ÜRÜN KATALOĞU 2016 YOL LASTİKLERİ ÜRÜN KATALOĞU S1 evo² (K117) Kuru & ıslak performans arasındaki en iyi denge! Yüksek hızlarda sürerken kontrollü ve hassas viraj alma kabiliyeti. Minimuma indirilmiş yuvarlanma direnci

Detaylı

YAZ LASTİKLERİ KATALOĞU OTOMOBİL, SUV (4x4) VE HAFİF TİCARİ (VAN) OCAK 2015. pirelli.com.tr

YAZ LASTİKLERİ KATALOĞU OTOMOBİL, SUV (4x4) VE HAFİF TİCARİ (VAN) OCAK 2015. pirelli.com.tr YAZ LASTİKLERİ KATALOĞU OTOMOBİL, SUV (4x4) VE HAFİF TİCARİ (VAN) OCAK 2015 pirelli.com.tr PIRELLI YAZ ÜRÜN SEGMENTASYONU ŞEHİR İÇİ KÜÇÜK ORTA SINIF SEDAN-PREMIUM P ZERO SPORTİF SÜRÜŞ YENİ P ZERO NERO

Detaylı

BİNEK 4X4/SUV HAFİF TİCARİ LASTİKLERİ

BİNEK 4X4/SUV HAFİF TİCARİ LASTİKLERİ BİNEK 4X4/SUV AFİF İCAİ LASİKLEİ Performans Lastikleri Binek Lastikleri S330 olero S532 Novaro S542 Naturen S552 Novaro S562 Naturen S730 Ultra Sport S740 Ultra Sport S750 Ultra Sport S760 Ultra Sport

Detaylı

YAZ, DÖRT MEVSİM VE KIŞ LASTİKLERİ 2016/17

YAZ, DÖRT MEVSİM VE KIŞ LASTİKLERİ 2016/17 YAZ, DÖRT MEVSİM VE KIŞ LASTİKLERİ 2016/17 BİNEK OTOMOBİL VE VAN SPORTİF. GÜÇLÜ. GÜVENLİ! Viking. Bir Continental markasıdır. SPORTİF. GÜÇLÜ. GÜVENLİ! YAZ LASTİKLERİ 2016/17 VIKING, Almanya'da geliştirilip

Detaylı

YAZ LASTİKLERİ KATALOĞU OTOMOBİL, SUV(4x4) VE HAFİF TİCARİ(VAN) OCAK 2016

YAZ LASTİKLERİ KATALOĞU OTOMOBİL, SUV(4x4) VE HAFİF TİCARİ(VAN) OCAK 2016 pirelli.com.tr YAZ LASTİKLERİ KATALOĞU OTOMOBİL, SUV(4x4) VE HAFİF TİCARİ(VAN) OCAK 2016 2-Yaz Ürün Kataloğu_yatayA5_TR.indd 1 28.01.2016 16:49:52 PIRELLI YAZ ÜRÜN SEGMENTASYONU ŞEHİR İÇİ KÜÇÜK ORTA SINIF

Detaylı

KIŞ LASTIKLERI KATALOĞU 2010

KIŞ LASTIKLERI KATALOĞU 2010 YOKOHAMA lastikleri test edilmiş ve Adac tarafından tescil edilmiştir.* Avrupa'nın önde gelen Otomobil Derneğidir. Dernek sürücülerin çıkarlarını gözetiyor ve kampanyalarla yol güvenliğini üstleniyor.

Detaylı

Ekonomik Kamyon ve Otobüs Lastikleri

Ekonomik Kamyon ve Otobüs Lastikleri Ekonomik Kamyon ve Otobüs Lastikleri Ön aks lastikleri Ön aks lastikleri Kamyonlar için lastik etiketi Yeni mevzuat, ticari işletmelere lastik seçiminde yardım ediyor. 1 Kasım 2012 itibarı ile geçerli

Detaylı

ÇOCUKLARINI GURURLANDIRMAK İÇİN OTOMOBİLE DEĞIL ONLARI

ÇOCUKLARINI GURURLANDIRMAK İÇİN OTOMOBİLE DEĞIL ONLARI ÇOCUKLARINI GURURLANDIRMAK İÇİN OTOMOBİLE DEĞIL ONLARI GÜVENLE EVE ULAŞTIRMAYA İHTİYACIN VAR. YAZ LASTİKLERİ FİYAT LİSTESİ OTOMOBİL, SUV (4x4) VE HAFİF TİCARİ (VAN) OCAK 2015 FORMULA TM. EN AKILLI SEÇİM.

Detaylı

TBR KAMYON-OTOBÜS LASTİKLERİ

TBR KAMYON-OTOBÜS LASTİKLERİ TBR KAMYON-OTOBÜS LASTİKLERİ 2016 ÜRÜNLERİMİZ RH 100 SH 100 SH 110 SH 105 SC 700 RC 700 NZ 300 NC 700 NZ 305 NH 100 Lastik teknolojisindeki gelişmelerden dolayı, bu katalog içeriğinde haber vermeksizin

Detaylı

TIRES designed in TAIWAN. 5 Şubat 2013 Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi

TIRES designed in TAIWAN. 5 Şubat 2013 Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi TIRES designed in TAIWAN 5 Şubat 2013 Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi Ohio USA Yuan Lin, Taiwan, Kunshan, Shenzen P.R.C. Vietnam merkezli sekiz üretim tesisi ile dünyanın tüm kıtalarına binek, haf

Detaylı

KAMYON VE OTOBÜS LASTİKLERİ

KAMYON VE OTOBÜS LASTİKLERİ KAMYON VE OTOBÜS LASTİKLERİ ÜRÜNLERİMİZ DH100 GH100 GH110 GH105 GC700 DC700 LZ300 LC700 LZ305 LH100 KAMYON OTOBÜS LASTİKLERİ DM 900 DM905 DM 910 GZ300 DZ 300 GUW 550 DUW550 GU 500 Yaz Kış DH100 DH100 Plus

Detaylı

Meydan Okumaya Hazır.

Meydan Okumaya Hazır. az Lastikleri Matador Meydan Okumaya azır. MP47 ectorra 3 Matador B MP7 Izzarda A/ MP8 onquerra MPS330 Maxilla ağmur yağabilir. Ama suda kızaklama kaderiniz değil batlar 13 Lastiklerinizi 3 mm de değiştirin.

Detaylı

Otomobil Yaz Lastikleri

Otomobil Yaz Lastikleri 22" jant 295/25 R 22 ZR (97 Y) XL PZERO NEROgt 2543500 1.230 1.171 E B )) 75db 285/25 R 22 ZR (95 Y) XL PZERO NEROgt 2543400 1.329 1.266 285/40 R 22 ZR (110 Y) XL PZERO 2463600 1.590 1.514 Bentley B A

Detaylı

LASSA OTOBÜS KAMYON LASTİKLERİ KATALOĞU

LASSA OTOBÜS KAMYON LASTİKLERİ KATALOĞU 2015 LASSA OTOBÜS KAMYON LASTİKLERİ KATALOĞU TBR SEGMENT Uzun Mesafe Bölgesel İnşaat Hafriyat Yol Dışı Otobüs Şehir içi Tam Çelik 17.5 Jant AVRUPA AVRUPA HARİCİ YURT İÇİ NORMAL YÜK AĞIR %1-5 YOL DIŞI %5-35

Detaylı

Otomobil Yaz Lastikleri

Otomobil Yaz Lastikleri Otomobil Yaz Lastikleri 22" jant 295/25 R 22 ZR (97 Y) XL PZERO NEROgt 2543500 1.303 1.241 E B )) 75db 285/25 R 22 ZR (95 Y) XL PZERO NEROgt 2543400 1.409 1.342 E B )) 75db 285/40 R 22 ZR (110 Y) (B) XL

Detaylı

MICHELIN Pilot Road 4 SPORT TOURING KULLANIM İÇİN SEGMENTİN YENİ STANDARTI

MICHELIN Pilot Road 4 SPORT TOURING KULLANIM İÇİN SEGMENTİN YENİ STANDARTI MICHELIN Pilot Power 3 SPORT MOTOSİKLETİNİZDE ÖDÜN VERMEDEN KEYİF! MICHELIN Yeni Çift Hamur Teknolojisi 2CT+ sayesinde, uzun ömür ve mükemmel yol tutuşa ek olarak, virajlarda ve ani hızlanmalarda ki istikrarlı

Detaylı

MICHELIN Pilot Power SPORT MOTOSİKLETLER İÇİN EN HESAPLI RADYAL LASTİK

MICHELIN Pilot Power SPORT MOTOSİKLETLER İÇİN EN HESAPLI RADYAL LASTİK MICHELIN Power RS - 2CT SPORT MOTOSİKLET PAZARININ YENİ LASTİĞİ! * Benzersiz yol tutuş hissi, * Standart üstü viraj kabiliyeti, * Ani frenleme ve hızlanmalarda çevik ve karalı yol tutuş, * Arka lastik,

Detaylı

MICHELIN Pilot Road 4 GT - 2CT 2AT* TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE, AĞIR VE GT TARZ MOTOSİKLETLER İÇİN DENGELİ SÜRÜŞ

MICHELIN Pilot Road 4 GT - 2CT 2AT* TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE, AĞIR VE GT TARZ MOTOSİKLETLER İÇİN DENGELİ SÜRÜŞ MICHELIN Pilot Power 3-2CT SPORT MOTOSİKLETİNİZDE ÖDÜN VERMEDEN KEYİF! MICHELIN Yeni Çift Hamur Teknolojisi 2CT+ sayesinde, uzun ömür ve mükemmel yol tutuşa ek olarak, virajlarda ve ani hızlanmalarda ki

Detaylı

YAZ 4 MEVSİM KIŞ. Binek ST760 ST750 ST330 ST542 ST532 ST730 ST562. ST740 Ultra Sport ST552. W850 Ice Gripper. W810 Ice Gripper.

YAZ 4 MEVSİM KIŞ. Binek ST760 ST750 ST330 ST542 ST532 ST730 ST562. ST740 Ultra Sport ST552. W850 Ice Gripper. W810 Ice Gripper. ŞİRKET PROFİLİ Ürünleri Petlas Lastik Fabrikası bünyesinde üretilen Starmaxx ın ürün yelpazesinde her türlü kara taşıtı için dış ve iç lastik bulunmaktadır. Binek, hafif ticari, otobüs-kamyon, zirai, iş

Detaylı

Otomobil Yaz Lastikleri

Otomobil Yaz Lastikleri Otomobil Yaz Lastikleri 21" jant 305/25 R 21 ZR (98 Y) XL PZERO 2354700 1.255 1.195 285/30 R 21 ZR (100 Y) (MGT) XL PZERO 2217000 1.302 1.240 Maserati E B )) 74db 285/30 R 21 ZR (100 Y) (RO1) XL ncs PZERO

Detaylı

PIRELLI OTOMOBİL YAZ LASTİKLERİ

PIRELLI OTOMOBİL YAZ LASTİKLERİ PIRELLI OTOMOBİL YAZ LASTİKLERİ 22 jant 295/25 R 22 ZR (97 Y) XL PZERO NEROgt 2543500 1.140 1.086 E B )) 75db 285/25 R 22 ZR (95 Y) XL PZERO NEROgt 2543400 1.233 1.174 285/40 R 22 ZR (110 Y) XL PZERO 2463600

Detaylı

MICHELIN Pilot Road 4 GT - 2CT 2AT* TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE, AĞIR VE GT TARZ MOTOSİKLETLER İÇİN DENGELİ SÜRÜŞ

MICHELIN Pilot Road 4 GT - 2CT 2AT* TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE, AĞIR VE GT TARZ MOTOSİKLETLER İÇİN DENGELİ SÜRÜŞ MICHELIN Pilot Power 3-2CT SPORT MOTOSİKLETİNİZDE ÖDÜN VERMEDEN KEYİF! MICHELIN Yeni Çift Hamur Teknolojisi 2CT+ sayesinde, uzun ömür ve mükemmel yol tutuşa ek olarak, virajlarda ve ani hızlanmalarda ki

Detaylı

HOMOLOGASYON KATALOĞU OCAK 2015

HOMOLOGASYON KATALOĞU OCAK 2015 OE İşaretli lastikler, lastik yanağında bulunan araç üreticisine özgü işaretten tanınabilirler, bu işaretler lastik üreticisinin, araç üreticisi ile beraber lastiği geliştirdikten sonra ürettiğini göstermektedir.

Detaylı

Mercedes-Benz orijinal kış jant-lastik setleri ile kışa % 25 daha avantajlı hazırlanın.

Mercedes-Benz orijinal kış jant-lastik setleri ile kışa % 25 daha avantajlı hazırlanın. Mercedes-Benz orijinal kış jant-lastik setleri ile kışa % 25 daha avantajlı hazırlanın. C-Serisi MB 5-kollu jant Jant: 17 inç (43,2 cm) / 7,5 J x 17 ET 47 Lastik: 225/45 R17 Michelin Renk: Sterling gümüşü

Detaylı

Römorklar MICHELIN CARGOXBIB HIGH FLOTATION MICHELIN CARGOXBIB HEAVY DUTY MICHELIN CARGOXBIB MICHELIN XS

Römorklar MICHELIN CARGOXBIB HIGH FLOTATION MICHELIN CARGOXBIB HEAVY DUTY MICHELIN CARGOXBIB MICHELIN XS Römorklar MICHELIN HIGH FLOTATION MICHELIN HEAVY DUTY MICHELIN MICHELIN XS Römorklar Toprak üzerinde daha az etkisi olan yükler için düşük basınçlı römork lastiği YENİ MICHELIN HIGH FLOTATION HOMOJEN VE

Detaylı

20-21 05-15 24-29 30-33 16-19 INDEX. KIŞ LASTiKLERi. MOTOSİKLET LASTiKLERi BİSİKLET LASTİKLERİ ÖZEL AMAÇLI LASTİKLER. SCOOTER LASTiKLERi ATV GOLF

20-21 05-15 24-29 30-33 16-19 INDEX. KIŞ LASTiKLERi. MOTOSİKLET LASTiKLERi BİSİKLET LASTİKLERİ ÖZEL AMAÇLI LASTİKLER. SCOOTER LASTiKLERi ATV GOLF 2016 1 INDEX KIŞ LASTiKLERi Sayfa 20-21 SC-500 NR-50 MB-81 KIŞ LASTiKLERi Sayfa 04 WINTER GRIP PLUS GOLF Sayfa 22 ATV 23 Sayfa MOTOSİKLET LASTiKLERi Sayfa 05-15 TURF-FIGHT AN-TRACK CAPRARD CAPRAR CAPRAR

Detaylı

ÜRÜN YELPAZESİİ. Ticari Araç Lastikleri RUNNER, EURO, ATHLET, SNOW. Semperit. Bir Continental markasıdır.

ÜRÜN YELPAZESİİ. Ticari Araç Lastikleri RUNNER, EURO, ATHLET, SNOW. Semperit. Bir Continental markasıdır. ÜRÜN YELPAZEİİ Ticari Araç Lastikleri RUNNER, EURO, ATHLET, NOW emperit. Bir Continental markasıdır. Kilometre canavarı RUNNER serisi standartları belirliyor. Şehirlerarası ve uzun mesafe sürüşleri için

Detaylı

DOLGU FORKLİFT LASTİKLERİ

DOLGU FORKLİFT LASTİKLERİ Dolgu Lastik Dünyasının Yeni Yıldızı DOLGU FORKLİFT LASTİKLERİ Mobil Presimiz ile Yerinde Pres Hizmeti Türkiye de Bir İlk.! Jantlı Gönderim mükemmele doğru... www.solidlas.com /Solidlas Otomotiv Maksimum

Detaylı

Traktör Ön Lastikleri TR-20 TR-25 TR-300 TR-35 TR-40 TR-50. Traktör Arka Lastikleri TR-330. Radyal Traktör Lastikleri TR-110 TR-120 TR-130 TR-140

Traktör Ön Lastikleri TR-20 TR-25 TR-300 TR-35 TR-40 TR-50. Traktör Arka Lastikleri TR-330. Radyal Traktör Lastikleri TR-110 TR-120 TR-130 TR-140 Traktör Ön Lastikleri TR-20 TR-25 TR-30 TR-35 TR-40 TR-50 TR-55 TR-60 Traktör Arka Lastikleri TR-60 TR-65 TR-300 TR-330 Radyal Traktör Lastikleri TR-110 TR-120 TR-130 TR-140 Römork Lastikleri SM-160 SM-200

Detaylı

Otomobil, 4x4, Hafif Ticari Araç ve Van Yaz Lastikleri. Fiyat Listesi

Otomobil, 4x4, Hafif Ticari Araç ve Van Yaz Lastikleri. Fiyat Listesi Otomobil, 4x4, Hafif Ticari Araç ve Van Yaz Lastikleri Fiyat Listesi 01.05.2017 Lastik Etiketi Kasım 2012 itibariyle, Avrupa Birliği üyesi ülkeler ve Türkiye de satılan tüm lastikler bu etiketi taşımak

Detaylı

Mercedes-Benz orijinal kış jant-lastik setleri ile kışa % 25 daha avantajlı hazırlanın.

Mercedes-Benz orijinal kış jant-lastik setleri ile kışa % 25 daha avantajlı hazırlanın. Mercedes-Benz orijinal kış jant-lastik setleri ile kışa % 25 daha avantajlı hazırlanın. A, B, CLA-Serisi MB 5 Kollu Jant Jant: 17 inç (43,2 cm) / 7,5 J x 17 ET 52.5 Lastik: 225/45 R17 Pirelli (ROF) Renk:

Detaylı

DÜNYA İÇİN ÜRETİYOR, TÜRKİYE DE ÜRETİYOR!

DÜNYA İÇİN ÜRETİYOR, TÜRKİYE DE ÜRETİYOR! DÜNYA İÇİN ÜRETİYOR, TÜRKİYE DE ÜRETİYOR! 2014 KATALOG MOTOSİKLET - MOPED LASTİKLERİ Sayfa 08-15 NR-1 NR-9 NR-2 SPORTS (NR-SP) NR-14 NF-2 MB-79 NR-21 NF-25 AF-4 NR-47 NF-22 NR-25 NF-28 NR-30 MT-1 MS-1

Detaylı

Bandag, Ekonomik çözüm. Bandag Akıllı Seçim AYRICALIKLI EKONOMİK DOĞAL GÜVENİLİR T-COUNTRY 03/09

Bandag, Ekonomik çözüm. Bandag Akıllı Seçim AYRICALIKLI EKONOMİK DOĞAL GÜVENİLİR T-COUNTRY 03/09 Bandag, Ekonomik çözüm. Bandag Akıllı Seçim AYRICALIKLI EKONOMİK DOĞAL GÜVENİLİR T-COUNTRY 03/09 Ödün vermek yok! Bandag ürün yelpazesinde özel ihtiyaçlarınıza cevap veren bir ürün daima vardır. İleri

Detaylı

İŞ MAKİNASI VE KAMYON YOL DIŞI LASTİKLERİ

İŞ MAKİNASI VE KAMYON YOL DIŞI LASTİKLERİ İŞ MAKİNASI VE KAMYON YOL DIŞI LASTİKLERİ L-3/E-3 KAYA TİPİ (Radial) 17,5R25 / Yönsüz blok deseni yumuşak zeminlerde güçlü aşınma direnci ve yüksek çekiş sağlar. Lastik tekerlekli yükleyici, lastik tekerlekli

Detaylı

Traktörler MICHELIN AGRIBIB MICHELIN YIELDBIB MICHELIN OMNIBIB MICHELIN MULTIBIB MICHELIN XEOBIB MICHELIN MACHXBIB MICHELIN AXIOBIB

Traktörler MICHELIN AGRIBIB MICHELIN YIELDBIB MICHELIN OMNIBIB MICHELIN MULTIBIB MICHELIN XEOBIB MICHELIN MACHXBIB MICHELIN AXIOBIB MICHELIN MICHELIN YIELDBIB MICHELIN OMNIBIB MICHELIN MULTIBIB MICHELIN XEOBIB MICHELIN MACHXBIB MICHELIN AXIOBIB Kullanım ömrü boyunca yüksek performans seviyeleri ve iki yıl fazladan kullanım MICHELIN

Detaylı

01 Mayıs 2017 Fiyat Listesi

01 Mayıs 2017 Fiyat Listesi 01 Mayıs 2017 Fiyat Listesi Lastik Etiketi Kasım 2012 itibariyle, Avrupa Birliği üyesi ülkeler ve Türkiye de satılan tüm lastikler bu etiketi taşımak zorunda. Yeni uygulama genel olarak, binek, SUV ve

Detaylı

Bayi Geliştirme ve Eğitim Müdürlüğü TEMEL LASTİK BİLGİLERİ

Bayi Geliştirme ve Eğitim Müdürlüğü TEMEL LASTİK BİLGİLERİ TEMEL LASTİK BİLGİLERİ Lastik; kauçuk, kord bezi ve çelik teller ile çeşitli kimyasal maddelerin birleşiminden oluşan ve aracın yol ile temasını sağlayan tek ve en önemli parçasıdır. Lastiğin Görevi ;

Detaylı

Product Fact Books Viking CityTech II / TransTech II Product Management I Roman Gaebel I Hanna Joe I 2011 I Continental

Product Fact Books Viking CityTech II / TransTech II Product Management I Roman Gaebel I Hanna Joe I 2011 I Continental 1 Kuru yol güvenliği Özellik! Her iki yanda düşey ve yanal kılcal kanalların eşlik ettiği sırt merkezinde kompakt çift dişli ve sağlam diş yapılı kapalı omuz bölgesi Etki! Çevresel dişlerde optimize edilmiş

Detaylı

Michelin Retread Technologies

Michelin Retread Technologies BÖLGESEL ŞIMACILIK Michelin Retread Technologies MULTIWAY D M+S ÇOK AMAÇLI BİR ÇÖZÜM MÜKEMMEL KAVRAMA VE YOL TUTUŞ Özel «MICHELIN» sırt deseni sağlar. «MICHELIN» patentli teknolojisi sayesinde kullanım

Detaylı

HAF F T CAR ARAÇ LAST KLER ÜRÜN KATALO U

HAF F T CAR ARAÇ LAST KLER ÜRÜN KATALO U KONTROLSÜZ GÜÇ, GÜÇ DE LD R www.pirelli.com.tr HAF F T CAR ARAÇ LAST KLER ÜRÜN KATALO U 2008 Hafif ticari araç geliflimi Hafif ticari araç kategorisi çok genifl yelpazedeki araçlar kapsamaktad r: Ticari

Detaylı

Nokian zline. Zor Koşulların Uzmanı. Zor koşulların uzmanından maksimum güvenlik

Nokian zline. Zor Koşulların Uzmanı. Zor koşulların uzmanından maksimum güvenlik 2015 yaz lastikleri Nokian zline Zor Koşulların Uzmanı Zor koşulların uzmanından maksimum güvenlik Nokian Lastikleri, geniş ürün yelpazesiyle size en uygun, güvenilir ve sağlam yaz lastiği modellerini

Detaylı

Kinesis. Enerjiden doğan güç! 60J. www.profleet.com.tr www.lassa.com.tr

Kinesis. Enerjiden doğan güç! 60J. www.profleet.com.tr www.lassa.com.tr 60J Kinesis Enerjiden doğan güç! www.profleet.com.tr www.lassa.com.tr Satış ve Pazarlama Kısıklı Caddesi Şehit Teğmen İsmail Moray Sokak No: 2/1 Altunizade 34662 İstanbul T: (0262) 544 35 00 F: (0262)

Detaylı

Otomobil, 4x4, Hafif Ticari Araç ve Van Kış Lastikleri

Otomobil, 4x4, Hafif Ticari Araç ve Van Kış Lastikleri 01.08.2014 Otomobil, 4x4, Hafif Ticari Araç ve Van Kış Lastikleri Lastik Etiketi Lastik Etiketi Kasım 2012 itibariyle, Avrupa Birliği üyesi ülkeler ve Türkiye de satılan tüm lastikler bu etiketi taşımak

Detaylı

2017 Zİraİ LASTİKLER

2017 Zİraİ LASTİKLER Zİraİ LASTİKLER 2017 Petlas, 1976 yılında kuruldu. 2005 yılında üretimini Türk sanayisinin köklü kuruluşlarından AKO bünyesinde sürdürmeye başladı. Petlas artık 2 milyon metrekarelik alan üzerinde yer

Detaylı

PCR-4x4-lVr. Bİnek-SUV-Hafİf Tİcarİ LASTİKLERİ

PCR-4x4-lVr. Bİnek-SUV-Hafİf Tİcarİ LASTİKLERİ PCR-4x4-lVr Bİnek-SUV-Hafİf Tİcarİ LASTİKLERİ 2017 Petlas, 1976 yılında kuruldu. 2005 yılında üretimini Türk Sanayii nin köklü kuruluşlarından AKO bünyesinde sürdürmeye başladı. Petlas artık 2 milyon

Detaylı

OTOBÜS KAMYON LASTİKLERİ KATALOĞU

OTOBÜS KAMYON LASTİKLERİ KATALOĞU 2015 OTOBÜS KAMYON LASTİKLERİ KATALOĞU TBR SEGMENT Uzun Mesafe Bölgesel İnşaat/Hafriyat Yol Dışı Otobüs Şehir içi Tam Çelik 17.5 Jant AVRUPA AVRUPA HARİCİ YURT İÇİ NORMAL YÜK AĞIR %5-35 %1-5 YOL DIŞI YÜK

Detaylı

Zorlu koşullarda uzmanından güvenlik.

Zorlu koşullarda uzmanından güvenlik. Yaz Lastikleri 2010 Zorlu koşullarda uzmanından güvenlik. Nokian lastikleri zorlu koşullar için lastik üretiminde 70 yılı aşkın süreyle deneyim sahibidir. Daima değişen sürüş koşulları yaz lastiklerinin

Detaylı

Nokian Lastikleri Kendi sınıfında, kış koşullarının zorladığı her yerde

Nokian Lastikleri Kendi sınıfında, kış koşullarının zorladığı her yerde Kış Lastikleri 2010 Nokian Lastikleri Kendi sınıfında, kış koşullarının zorladığı her yerde Zorlu koşullar için lastik üretiminde Nokian Lastikleri nin 75 yılı aşkın deneyimi bulunmaktadır. Dünyanın ilk

Detaylı

Nokian WR A3 Hava tahminlerini dert etmeyin! Nokian WR D3 Hava tahminlerini dert etmeyin!

Nokian WR A3 Hava tahminlerini dert etmeyin! Nokian WR D3 Hava tahminlerini dert etmeyin! 2015 Kış Lastikleri Nokian WR A3 Hava tahminlerini dert etmeyin! Nokian WR D3 Hava tahminlerini dert etmeyin! Yüksek performanslı otomobilleri için özel olarak tasarlanmış bu çivisiz lastik yüksek hızda

Detaylı

LASTİK GENEL BİLGİ LASTİK NEDİR? Esneyerek şekil değiştirebilen basınçlı hava tankıdır. Araçla yol arasındaki tek bağlantıdır.

LASTİK GENEL BİLGİ LASTİK NEDİR? Esneyerek şekil değiştirebilen basınçlı hava tankıdır. Araçla yol arasındaki tek bağlantıdır. LASTİK GENEL BİLGİ LASTİK NEDİR? Esneyerek şekil değiştirebilen basınçlı hava tankıdır. Araçla yol arasındaki tek bağlantıdır. LASTİĞİN TARİHİ - 1807 Otomobilin İcadı - 1829 Charles Goodyear, Vulkanize

Detaylı

AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ

AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ 19 Temmuz 2017 Pazar 2017 yılı Haziran ayında AB ve EFTA ülkeleri otomobil pazarı 2016 yılı aynı ayına göre yüzde 2,1 artış göstererek 1 milyon 540 bin adet seviyesinde gerçekleşti.

Detaylı

1 2 3 4 5 6 0W50 En yüksek yakıt tasarrufunu sağlamak için tasarlanan ENEOS 0W20, JX Nippon Oil & Energy nin patentli yağlama teknolojisini kullanarak aracınızı aşırı soğuk çalıştırmalardan, motorunuzun

Detaylı

Michelin Retread Technologies

Michelin Retread Technologies BÖLGESEL ŞIMACILIK Michelin Retread Technologies MULTIWAY D M+S ÇOK AMAÇLI BİR ÇÖZÜM MÜKEMMEL KAVRAMA VE YOL TUTUŞ Özel «MICHELIN» sırt deseni sağlar. «MICHELIN» patentli teknolojisi sayesinde kullanım

Detaylı

Pazar AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ. 18 Ekim 2017

Pazar AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ. 18 Ekim 2017 AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ 18 Ekim 2017 Pazar 2017 yılı Eylül ayında AB ve EFTA ülkeleri otomobil pazarı 2016 yılı aynı ayına göre yüzde 2,0 azalarak 1 milyon 466 bin adet seviyesinde gerçekleşti.

Detaylı

Pazar AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ. 14 Temmuz 2017

Pazar AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ. 14 Temmuz 2017 AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ 14 Temmuz 2017 Pazar 2017 yılı Mayıs ayında AB ve EFTA ülkeleri otomobil pazarı 2016 yılı aynı ayına göre yüzde 7,7 artış göstererek 1 milyon 433 bin adet seviyesinde gerçekleşti.

Detaylı

Otomobil, 4X4, Hafif Ticari Araç ve Van Kış Lastikleri

Otomobil, 4X4, Hafif Ticari Araç ve Van Kış Lastikleri Otomobil, 4X4, Hafif Ticari Araç ve Van Kış Lastikleri FİYAT LİSTESİ 01.08.2014 Lastik Etiketi Lastik Etiketi Kasım 2012 itibariyle, Avrupa Birliği üyesi ülkeler ve Türkiye de satılan tüm lastikler bu

Detaylı

REPLİKA TIM 714 TIM 226 TIM 304 BK 360 BK 049 BK 064 BK 075 BK 114 ALFA ROMEO 17 ALFA ROMEO 17 ALFA ROMEO 17 ALFA ROMEO 16 AUDI 16 17 AUDI 16 17

REPLİKA TIM 714 TIM 226 TIM 304 BK 360 BK 049 BK 064 BK 075 BK 114 ALFA ROMEO 17 ALFA ROMEO 17 ALFA ROMEO 17 ALFA ROMEO 16 AUDI 16 17 AUDI 16 17 JANTLAR TIM 714 ALFA ROMEO TIM 226 ALFA ROMEO TIM 304 BK 360 ALFA ROMEO 16 ALFA ROMEO BK 049 AUDI 16 BK 064 AUDI 16 BK 075 AUDI 16 BK 114 AUDI 16 18 02 BK 126 AUDI 16 BK 217 AUDI 16 18 BK 218 AUDI 18

Detaylı

Pazar AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ. 19 Ocak 2017

Pazar AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ. 19 Ocak 2017 AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ 19 Ocak 2017 Pazar 2016 yılı Aralık ayında AB ve EFTA ülkeleri otomobil pazarı 2015 yılı aynı ayına göre yüzde 3,2 artış göstererek 1 milyon 193 bin adet seviyesinde gerçekleşti.

Detaylı

Pazar AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ. 2 Ocak 2017

Pazar AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ. 2 Ocak 2017 AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ 2 Ocak 2017 Pazar 2016 yılı Kasım ayında AB ve EFTA ülkeleri otomobil pazarı 2015 yılı aynı ayına göre yüzde 5,6 artış göstererek 1 milyon 189 bin adet seviyesinde gerçekleşti.

Detaylı

ÜRETİM (Araç Türüne Göre)

ÜRETİM (Araç Türüne Göre) ÜRETİM (Araç Türüne Göre) 2010 yılının Aralık ayında 56.646 adedi otomobil olmak üzere toplamda 114.672 adet araç üretilmiştir. Bu değer 2008 yılının Eylül ayından beri ulaşılmış en yüksek aylık üretim

Detaylı

Yavaş Kapanma / Kolay Açılma

Yavaş Kapanma / Kolay Açılma ÇEKMECE SİSTEMLERİ Stil ve Konfor Modern mobilya dünyasının dekorasyona katacağı farklılık, yaratıcı vizyonla tasarlanmış fonksiyonlardır. SAMET, sahip olduğu tecrübe ve yüksek teknoloji olanaklarını SAMET

Detaylı

AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ. 17 Mayıs 2017

AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ. 17 Mayıs 2017 AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ 17 Mayıs 2017 Pazar 2017 yılı Nisan ayında AB ve EFTA ülkeleri otomobil pazarı 2016 yılı aynı ayına göre yüzde 6,8 düşüş göstererek 1 milyon 230 bin adet seviyesinde gerçekleşti.

Detaylı

Yaz Lastikleri 2013. www.lastiknokian.com

Yaz Lastikleri 2013. www.lastiknokian.com Yaz Lastikleri 2013 www.lastiknokian.com Zorlu koşulların uzmanından güvenlik. Nokian Lastikleri zorlu koşullara uygun lastik üretmede 75 yıllık deneyime sahiptir. Kuzeyin değişen sürüş koşulları, bize

Detaylı

KONTROLSÜZ GÜÇ, GÜÇ DE LD R. ÜRÜN KATALO U 2008. www.pirelli.com.tr

KONTROLSÜZ GÜÇ, GÜÇ DE LD R. ÜRÜN KATALO U 2008. www.pirelli.com.tr KONTROLSÜZ GÜÇ, GÜÇ DE LD R. ÜRÜN KATALO U 2008 www.pirelli.com.tr Lastik özellikleri ISLAK/ KURU ASFALT KAR TOPRAK KUM TAfiLI YOL ÇAMUR yol kullanımı yüksek performans çok amaçlı performans her koflulda

Detaylı

Ferrari Yaz ve Kış Lastikleri

Ferrari Yaz ve Kış Lastikleri Ferrari Yaz ve Kış Lastikleri Pirelli, Ferrari nin geçmişte Otomobil ve Motorsporları dünyasının en önemli sayfalarında yerini almasında pay sahibi oldu. 1950 li yılların başında gelen Formula 1 deki başarılar

Detaylı

Yaz Lastikleri Kış Lastikleri FİYAT LİSTESİ

Yaz Lastikleri Kış Lastikleri FİYAT LİSTESİ Yaz Kış Lastikleri FİYAT LİSTESİ 01.12.2016 Lastik Etiketi Lastik Etiketi Kasım 2012 itibariyle, Avrupa Birliği üyesi ülkeler ve Türkiye de satılan tüm lastikler bu etiketi taşımak zorunda. Yeni uygulama

Detaylı

OTR İŞ MAKİNESİ LASTİKLERİ

OTR İŞ MAKİNESİ LASTİKLERİ OTR İŞ MAKİNESİ LASTİKLERİ 2017 Petlas, 1976 yılında kuruldu. 2005 yılında üretimini Türk sanayisinin köklü kuruluşlarından AKO bünyesinde sürdürmeye başladı. Petlas artık 2 milyon metrekarelik alan üzerinde

Detaylı

DIRECT LIQUIMAX (DLM) OTOGAZ DÖNÜŞÜM KİTİ

DIRECT LIQUIMAX (DLM) OTOGAZ DÖNÜŞÜM KİTİ DIRECT LIQUIMAX (DLM) OTOGAZ DÖNÜŞÜM KİTİ Prins Otogaz Dönüşüm Kiti ile Üstün Performans Yüksek Sürüş Keyfi Kıymet bilenlerin otogaz dönüşüm kiti, Prins! Kıymet Bilenlerin Otogaz Dönüşüm Kiti, Prins! Dünyada

Detaylı

AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ

AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ 2 Ekim 2017 Pazar 2017 yılı Ağustos ayında AB ve EFTA ülkeleri otomobil pazarı 2016 yılı aynı ayına göre yüzde 5,5 artış göstererek 903 bin adet seviyesinde gerçekleşti.

Detaylı

CityTech II Ürün Bilgi Kitapçıkları Viking CityTech II / TransTech II Product Management I Roman Gaebel I Hanna Joe I 2011 I Continental

CityTech II Ürün Bilgi Kitapçıkları Viking CityTech II / TransTech II Product Management I Roman Gaebel I Hanna Joe I 2011 I Continental CityTech II 1 CityTech II Sırt deseni özellikleri İç omuz bölgesi Dı omuz bölgesi Azaltılmı gürültü seviyesi 2 İletiim CityTech II sırt deseni özellikleri İç omuz bölgesi Dı omuz bölgesi Islak yolda güvenli

Detaylı

5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Düşük Profil i Bağ-Bahçe Traktörleri

5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Düşük Profil i Bağ-Bahçe Traktörleri 5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Düşük Profilli Bağ-Bahçe Traktörleri 2 5GL Serisi Traktörler Genel Bakış 5GL Düşük Profil, Alçak Bağ-Bahçe Uygulamaları için Yeni Çözüm Yeni John Deere

Detaylı

AVRUPA BİRLİĞİ BİNEK ARAÇ SATIŞLARI 12 Aylık Eğilim

AVRUPA BİRLİĞİ BİNEK ARAÇ SATIŞLARI 12 Aylık Eğilim AVRUPA BİRLİĞİ BİNEK ARAÇ SATIŞLARI 12 Aylık Eğilim AVRUPA BİRLİĞİ BİNEK ARAÇ SATIŞLARI 2005- Aylık Eğilim (Milyon adet) Ağts/05 Ağts/06 Ağts/07 Ağts/08 Ağts/09 Ağts/10 Ağts/11 Ağts/12 Ağts/13 Ağts/14

Detaylı

www.canoto.net Can Oto Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Şti. Sayfa : 1

www.canoto.net Can Oto Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Şti. Sayfa : 1 KAPO.100055020 Klima Kondanseri Universal 165,00 USD KAPO.1062380 Klima Kondanseri 1062380 Ford 80,00 USD KAPO.1234248 Klima Kondanseri 1234248 Ford 85,00 USD KAPO.13267648 Klima Kondanseri 1850219 Chevrolet

Detaylı

TEST SO NUCO ÇALIŞMA PERFORMANSI KM ÇALIŞMA PERFORMANSI/MM KM

TEST SO NUCO ÇALIŞMA PERFORMANSI KM ÇALIŞMA PERFORMANSI/MM KM 2016/17 ÇALIŞMA PERFORMANSI 248.297 KM ÇALIŞMA PERFORMANSI/MM 12.814 KM K 54 base Ebat 315/80 R 22.5 Çalışma şeridi tasarımı K 54 Çalışma yüzeyi malzemesi K_base 21,0 mm DAF 450PS Kullanım Otoyol 70 %

Detaylı

Goodyear Kaplama Fiyat Listesi *

Goodyear Kaplama Fiyat Listesi * Goodyear Kaplama Fiyat Listesi * Ocak 2014 www.goodyear.com.tr Goodyear Lastikleri T.A.Ş. Büyükdere Caddesi Maslak İş Merkezi No: 37 Maslak 34398 İstanbul Telefon (212) 329 50 00 Faks (212) 276 62 25 www.goodyear.com.tr

Detaylı

Etiketlemede yer alan değerler sırasıyla Yakıt tasarrufu / Islak zeminde fren performansı ve Dış gürültü seviyesidir. Fiyat kolonu tavsiye edilen KDV

Etiketlemede yer alan değerler sırasıyla Yakıt tasarrufu / Islak zeminde fren performansı ve Dış gürültü seviyesidir. Fiyat kolonu tavsiye edilen KDV 1 NİSAN 2014 Etiketlemede yer alan değerler sırasıyla Yakıt tasarrufu / Islak zeminde fren performansı ve Dış gürültü seviyesidir. Etiketlemede yer alan değerler sırasıyla Yakıt tasarrufu / Islak zeminde

Detaylı

Kış Lastiği Nasıl Seçilir? En İyi Kış Lastiği Hangisidir? ALPAY LÖK Mak.Y. Müh. 11 Aralık Kışlastiği.com

Kış Lastiği Nasıl Seçilir? En İyi Kış Lastiği Hangisidir? ALPAY LÖK Mak.Y. Müh. 11 Aralık Kışlastiği.com ? Kış Lastiği Nasıl Seçilir? En İyi Kış Lastiği Hangisidir? ALPAY LÖK Mak.Y. Müh. 11 Aralık 2013 Kışlastiği.com www.kislastigi.com www.wintertyreturkey.com Toplam 5 ( Beş) sayfadır Kaynak gösterilerek

Detaylı

TBR KAMYON-OTOBÜS LASTİKLERİ

TBR KAMYON-OTOBÜS LASTİKLERİ TR KAMYON-OTOÜS LASTİKLRİ 2017 Petlas, 1976 yılında kuruldu. 2005 yılında üretimini Türk sanayisinin köklü kuruluşlarından AKO bünyesinde sürdürmeye başladı. Petlas artık 2 milyon metrekarelik alan üzerinde

Detaylı

Yakıt tüketimi ile ilgili genel bilgiler. Özet PGRT

Yakıt tüketimi ile ilgili genel bilgiler. Özet PGRT Özet Özet Bu belgede, bir aracın yakıt tüketimini etkileyen faktörler özetlenip açıklanmaktadır. Bir aracın yakıt tüketimini etkileyen çeşitli faktörler vardır. Lastikler Ekonomik sürüş Araç durumu 03:60-02

Detaylı

Yaz Lastikleri Kış Lastikleri FİYAT LİSTESİ

Yaz Lastikleri Kış Lastikleri FİYAT LİSTESİ Yaz Kış Lastikleri FİYAT LİSTESİ 01. 02. 2017 Lastik Etiketi Lastik Etiketi Kasım 2012 itibariyle, Avrupa Birliği üyesi ülkeler ve Türkiye de satılan tüm lastikler bu etiketi taşımak zorunda. Yeni uygulama

Detaylı

Yaz Lastikleri Kış Lastikleri FİYAT LİSTESİ

Yaz Lastikleri Kış Lastikleri FİYAT LİSTESİ Yaz Kış Lastikleri FİYAT LİSTESİ 01. 04. 2017 Lastik Etiketi Lastik Etiketi Kasım 2012 itibariyle, Avrupa Birliği üyesi ülkeler ve Türkiye de satılan tüm lastikler bu etiketi taşımak zorunda. Yeni uygulama

Detaylı

LASSA İŞ MAKİNESİ LASTİKLERİ KATALOĞU

LASSA İŞ MAKİNESİ LASTİKLERİ KATALOĞU 2015 LASSA İŞ MAKİNESİ LASTİKLERİ KATALOĞU OTR SEGMENT LASSA LODER KAYA KAMYONU Loder Belden Kırmalı GREYDER EKSKAVATÖR BEKO LODER L2 L3 L4 L3/E3 E3 G2 EARTH GRIPPER EXC EG LODER Segment tanımı : Önlerinde

Detaylı

25 SERİSİ 20" JANT 519619 305/25R20 S001 97Y XL 1.045,0 1.020,0 995,0 950,0 519611 285/25R20 S001 93Y XL 970,0 945,0 922,5 880,0 30 SERİSİ

25 SERİSİ 20 JANT 519619 305/25R20 S001 97Y XL 1.045,0 1.020,0 995,0 950,0 519611 285/25R20 S001 93Y XL 970,0 945,0 922,5 880,0 30 SERİSİ 1 AĞUSTOS 2015 YAZ TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE SATIŞ FİYAT LİSTESİ Binek Otomobil Lastikleri TL 25 SERİSİ 20" JANT 519619 305/25R20 S001 97Y XL 1.045,0 1.020,0 995,0 950,0 519611 285/25R20 S001 93Y XL 970,0

Detaylı

TAYSAD Aylık Sektör Raporu Aralık 2011

TAYSAD Aylık Sektör Raporu Aralık 2011 ÜRETİM (Araç Türüne Göre) 2011 yılının Aralık ayında 51.066 adedi otomobil, 48.800 adedi hafif ticari araç, 4.587 adedi ağır ticari araç, 3.756 adedi ise traktör olmak üzere toplam 108.209 araç üretilmiştir.

Detaylı

Pazar AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ. 17 Mart 2016

Pazar AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ. 17 Mart 2016 AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ 17 Mart 2016 Pazar 2016 yılı Ocak Şubat döneminde AB ve EFTA ülkeleri toplamına göre otomobil pazarı yüzde 10,1 artış göstererek 2 milyon 187 bin adet seviyesine ulaştı.

Detaylı

* Güvenilir Dişli Grubu. * Islak Disk Fren. Yüksek Verimlilik ve Güçlü Performans. Daha küçük direksiyon. *Yüksek Manevra Kabiliyeti

* Güvenilir Dişli Grubu. * Islak Disk Fren. Yüksek Verimlilik ve Güçlü Performans. Daha küçük direksiyon. *Yüksek Manevra Kabiliyeti Yüksek Verimlilik ve Güçlü Performans Hidrolik pompa motoru Düşük hıza ayarlanabilen Motorlu hidrolik pompa çıkış gücü, yüksek performans ve uzun kullanım ömrü sağlar. Forkliftin operatör tarafından değiştirilebilen

Detaylı

katalitik konvertör (S.C.R.) Iveco

katalitik konvertör (S.C.R.) Iveco IVECO KALİTESİNE YAKINDAN BAKIŞ N 3 katalitik konvertör (S.C.R.) Iveco AVANTAJLAR orijinal olmayan egzost sistemi RİSKLER Iveco SCR Katalitik Egzost Sistemleri mükemmel performansı garanti eder. Taklit

Detaylı

25 SERİSİ 20" JANT 519619 305/25R20 S001 97Y XL 1.120,0 1.095,0 1.067,5 1.020,0 519611 285/25R20 S001 93Y XL 1.040,0 1.015,0 990,0 945,0 30 SERİSİ

25 SERİSİ 20 JANT 519619 305/25R20 S001 97Y XL 1.120,0 1.095,0 1.067,5 1.020,0 519611 285/25R20 S001 93Y XL 1.040,0 1.015,0 990,0 945,0 30 SERİSİ 1 EKİM 2015 YAZ TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE SATIŞ FİYAT LİSTESİ Binek Otomobil Lastikleri 25 SERİSİ 20" JANT 519619 305/25R20 S001 97Y XL 1.120,0 1.095,0 1.067,5 1.020,0 519611 285/25R20 S001 93Y XL 1.040,0

Detaylı

TEST SO NUCO. Çalışma performansı Çalışma performansı/mm km 315/80 R 22.5

TEST SO NUCO. Çalışma performansı Çalışma performansı/mm km 315/80 R 22.5 2017 248297 km /mm 12814 km 315/80 R 225 K 54 K_base 21,0 mm DAF 450PS Otoyol 70 % Yol 30 % K 54 base Açık omuz ve aşırı profil derinliğine sahip masif blok profil; kamyon tahrik lastikleri; kısa ve uzun

Detaylı

25 SERİSİ 20" JANT 519619 305/25R20 S001 97Y XL 1.065,0 1.042,5 1.015,0 970,0 519611 285/25R20 S001 93Y XL 990,0 967,5 942,5 900,0 30 SERİSİ

25 SERİSİ 20 JANT 519619 305/25R20 S001 97Y XL 1.065,0 1.042,5 1.015,0 970,0 519611 285/25R20 S001 93Y XL 990,0 967,5 942,5 900,0 30 SERİSİ 1 EYLÜL 2015 YAZ TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE SATIŞ FİYAT LİSTESİ Binek Otomobil Lastikleri 25 SERİSİ 20" JANT 519619 305/25R20 S001 97Y XL 1.065,0 1.042,5 1.015,0 970,0 519611 285/25R20 S001 93Y XL 990,0

Detaylı

25 SERİSİ 20" JANT 519619 305/25R20 S001 97Y XL 1.045,0 1.020,0 995,0 950,0 519611 285/25R20 S001 93Y XL 970,0 945,0 922,5 880,0 30 SERİSİ

25 SERİSİ 20 JANT 519619 305/25R20 S001 97Y XL 1.045,0 1.020,0 995,0 950,0 519611 285/25R20 S001 93Y XL 970,0 945,0 922,5 880,0 30 SERİSİ 1 AĞUSTOS 2015 YAZ TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE SATIŞ FİYAT LİSTESİ Binek Otomobil Lastikleri 25 SERİSİ 20" JANT 519619 305/25R20 S001 97Y XL 1.045,0 1.020,0 995,0 950,0 519611 285/25R20 S001 93Y XL 970,0

Detaylı

V-STEEL R-LUG S. Bu desende dilediğiniz ebattaki lastiği bir Brisa hizmeti olan www.lastik.com.tr üzerinden satın alabilirsiniz.

V-STEEL R-LUG S. Bu desende dilediğiniz ebattaki lastiği bir Brisa hizmeti olan www.lastik.com.tr üzerinden satın alabilirsiniz. YOL DIŞI 05.05.2014 VRLS V-STEEL R-LUG S Kaya tipi derin dişli sırt deseni, toprak ve maden taşımasında kullanılan büyük kamyonları için özel olarak tasarlanmıştır. Yandan gelebilecek darbelere karşı yanak

Detaylı

%RVFK U QOHUL %BIB GB[MB LJMPNFUSF EBIB B[ ZBLºU

%RVFK U QOHUL %BIB GB[MB LJMPNFUSF EBIB B[ ZBLºU %RVFK U QOHUL %BIB GB[MB LJMPNFUSF EBIB B[ ZBLºU Çoğu sürücü için yakıt tasarrufu en önemli konudur Daha düşük yakıt tüketimi, depo başına daha çok kilometre ve daha düşük CO2 emisyonları anlamına gelir.

Detaylı

Yoğuşmalı gaz yakıtlı kazan Kapasite: kw TRIGON XL. Kompakt tasarım, yüksek performans

Yoğuşmalı gaz yakıtlı kazan Kapasite: kw TRIGON XL. Kompakt tasarım, yüksek performans Yoğuşmalı gaz yakıtlı kazan Kapasite: 15-57 kw TRIGON XL Kompakt tasarım, yüksek performans TRIGON XL İhtiyaçlarınıza özel esnek tasarımlar Yeni nesil çözümler TRIGON XL üstün teknolojiyi yenilikçi tasarımla

Detaylı

25 SERİSİ 30 SERİSİ S Y FERRARI F , , , , S Y XL 1.205, , , ,0

25 SERİSİ 30 SERİSİ S Y FERRARI F , , , , S Y XL 1.205, , , ,0 1 TEMMUZ 2016 YAZ TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE SATIŞ FİYAT LİSTESİ 9 Taksit 6 Taksit 2 Taksit BİNEK OTOMOBİL LASTİKLERİ 25 SERİSİ 20" JANT 519108 305/25R20 S001 97Y XL 1.200,0 1.170,0 1.140,0 1.090,0 519619

Detaylı

1 Şubat 2013 RADYAL BİNEK LASTİKLERİ 80 SERİ 13 Y /80 R 13 79T AE01 C C

1 Şubat 2013 RADYAL BİNEK LASTİKLERİ 80 SERİ 13 Y /80 R 13 79T AE01 C C 1 Şubat 2013 Perakende Peşin Satış Fiyatı SERİ STOK NO EBAT DESEN DÖNME DİRENCİ ISLAK ZEMİN FREN PERFORMANSI DIŞ SES db TİP KDV Hariç TL KDV Dahil TL RADYAL BİNEK LASTİKLERİ 80 SERİ 13 Y13039 155/80 R

Detaylı

AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ

AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ AVRUPA OTOMOBİL SEKTÖR ANALİZİ 16 Şubat 2016 Pazar 2016 yılı Ocak ayında AB ve EFTA ülkeleri toplamına göre otomobil pazarı 2015 yılı Ocak ayına göre yüzde 6,3 artış göstererek 1 milyon 94 bin adet seviyesine

Detaylı