ŞARJLI & RADYOLU MİNİ MÜZİK ÇALAR

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "ŞARJLI & RADYOLU MİNİ MÜZİK ÇALAR"

Transkript

1 KULLANIM KILAVUZU ŞARJLI & RADYOLU MİNİ MÜZİK ÇALAR RECHARGABLE MINI MUSIC PLAYER MÜZİĞİN HEP YANINDA Taşıması Kolay KALİTELİ SES! Kullanım kılavuzunu indirmek için QR kodu okutunuz... Uzaktan Kumandalı

2 Şarjlı & Radyolu Mini Müzik Çalar / SU-13 ÜCRETSİZ ADRESTEN ALIM ADRESE TESLİM SERVİS HİZMETİ 2 YIL GARANTİSİ DESTEK HATTI DL MT Değerli Müşterimiz, DELMATTE yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz tamamen siz değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için özel olarak dizayn edilip yüksek güvenlik önlemleri planlanarak üretilmiştir. Ürünlerimizden maksimum verim alabilmek için kullanım kılavuzunda belirtilen talimatları dikkatle okuyunuz ve uygulayınız. Kullanım kılavuzunda bulunan bilgilere ileriki zamanlarda tekrar ihtiyacınız olabileceğinden lütfen ürün kutusu ile birlikte muhafaza ediniz. DELMATTE Çağrı Merkezi no lu telefon numarası ile hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mesai saatleri içinde doğrudan bu numarayı arayarak ya da adresine mail göndererek müşteri hizmetlerimizden teknik destek ve yardım alabilirsiniz. ÜRÜNLERİMİZ 2 YIL DELMATTE GARANTİSİ ALTINDADIR. HERHANGİ BİR ARIZA DURUMUNDA MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZ İLE YAPACAĞINIZ GÖRÜŞME SONUCUNDA ÜRÜNÜNÜZ ADRESİNİZDEN ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ KARGO FİRMASI İLE ÜCRETSİZ ALINIP, GARANTİ KAPSAMINDAKİ VE ÜRETİM KAYNAKLI ARIZALAR GİDERİLDİKTEN SONRA YİNE ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ KARGO FİRMASI İLE ÜCRETSİZ OLARAK TARAFINIZA GÖNDERİLECEKTİR. ÖNEMLİ NOT Üretici her zaman ürünlerin tasarım ve kalite olarak daha ileriye taşımak amacındadır. Bu nedenle, her ne kadar bu kullanım kılavuzu basıldığı tarih itibariyle cihazın en güncel yapısına uygun olarak geliştirildiyse de, bu kullanım kılavuzu ve cihazınız arasında bir takım farklılıklar olabilir. Üretici önceden bildirmeksizin kullanım kılavuzunu revize etme hakkına sahiptir, çeviri / yazı hatalarında yasal bir sorumluluk üstlenmez. Bu sebepten dolayı ortaya çıkabilecek herhangi bir soruna mahal vermemek için, herhangi bir uygulama ya da özellik konusunda oluşabilecek sorularla ilgili olarak lütfen müşteri hizmetleri yetkililerimiz ile iletişime geçiniz. Daha sonra kullanım veya cihazın sonraki sahiplerine vermek için bu kılavuzu saklayın. İlk kullanımdan önce, güvenlik uyarılarını mutlaka okuyun!

3 Şarjlı & Radyolu Mini Müzik Çalar / SU-13 Eski cihazlarda, yeniden değerlendirme işlemine tabi tutulması gereken değerli geri dönüşüm malzemeleri bulunmaktadır. Aküler, plastikler, yağ ve benzeri maddeler doğaya ulaşmamalıdır. Bu nedenle eski cihazları lütfen öngörülen toplama sistemleri aracılarına teslim edin. ÖNEMLİ NOT: HERHANGİ BİR ARIZA DURUMUNDA LÜTFEN, ÖNCELİKLE MERKEZ TEKNİK SERVİSİMİZ İLE İRTİBAT KURUNUZ. YETKİLİ SERVİSİN DIŞINDA, ÜRÜN ÜZERİNDE YAPILACAK ONARIM, MODİFİKASYONLAR VE MÜDAHALELER ÜRÜNÜNÜZÜN GARANTİ KAPSAMI DIŞI KALMASINA NEDEN OLACAKTIR. PAKET İÇERİĞİ 1. ANA ÜNİTE 2. KUMANDA 3. USB KABLO 4. AUDIO (SES İLETİM) KABLO 5. KULLANIM KILAVUZU VE GARANTİ BELGESİ ÜRÜN KULLANIM BİLGİSİ 01. Müzik çaları şarj etmek için USB kablo ile bilgisayarınıza bağlayınız veya 5V 1000 ma özelliğe sahip USB adaptörle de şarj edebilirsiniz (Adaptör paket içeriğine dahil değildir). 02. MP3 formatında müzik çalar. SD/MMC kart ve usb bağlantısı yapılır Mhz aralığında FM Radyo fonksiyonu vardır. 03. Cihaz otomatik olarak USB yi ve SD/MMC kart okur stereo ses kablosunu line in kısmına takıldığında, cep telefonundan, MP3, MP4, bilgisayar ve diğer müzik çalar cihazlardan müzik çalabilirsiniz. 05. Cihazın üstündeki tuşları kullanarak, USB ve SD/MMC kart arasında geçiş yapabilirisiniz. 06. tuşuna uzun basılarak ses azaltılır, kısa basıldığında radyo kanalı geriye doğru değiştirilir. tuşuna uzun basılarak ses artırılır, kısa basıldığında radyo kanalı ileri doğru değiştirilir. Kumandadan sesi arttırıp azaltmak için öncelikle cihazın arkasında bulunan manuel ses düğmesini açınız. tuşuna kısa basıldığında ileri doğru kanal değiştirilir. tuşuna uzun basıldığında otomatik radyo kanalı araması yapar. 07. MP3 modunun altındaki tuşa basarak müzik tekrar çalınır. 08. Mode tuşuna basarak FM ve MP3 arasında geçiş yapılabilir. 09. Uzaktan kumandanın SCN tuşuna basarak FM radyo kanalını otomatik olarak arayarak kayıt edebilirsiniz. 10. Kumandanın üstündeki MODE tuşuna basarak FM Radyo ve MP3 arasında geçiş yapabilirsiniz.

4 Şarjlı & Radyolu Mini Müzik Çalar / SU-13 AÇ / KAPAT Çalma Modu Seçimi Ses AÇ/KAPAT Geri / Önceki İleri / Sonraki DURDUR BAŞLAT SES Arttır / Azalt SAAT EKOLAYZIR Müzik Türü Seçimi KANAL ARA & KAYDET ŞARKI TEKRARLA 0 dan 9 a Tuş Takımı DURDUR BAŞLAT Geri / Önceki Ses Kısma SAAT ALARM İleri / Sonraki Ses Açma Çalma Modu Seçimi

5 Şarjlı & Radyolu Mini Müzik Çalar / SU-13 GÜVENLİK UYARILARI Cihazınızın temizliğinde kesinlikle sert, aşındırıcı ve kimyasal temizlik maddeleri kullanmayınız. Cihaz çalışırken kesinlikle çocukların yanında gözetimsiz bırakmayınız. Cihazı kesinlikle parlayıcı, patlayıcı kimyasalların ya da sıvıların yanında kullanmayınız. Cihazı kesinlikle onarım için sökmeyiniz, parçalarına ayırmayınız. Aksi halde cihazınız garanti kapsamı dışında kalacaktır. Cihazınızın sert darbeler almasına izin vermeyiniz. Darbe ve düşmelerden kaynaklanan hasarlar ve arızalar garanti kapsamı dışında değerlendirilecektir. Cihazın kablosu, fişi ya da herhangi bir parçasında arıza ve kopma varsa kesinlikle kullanmayınız. Bu tür durumlarda müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz. Bu cihaz akli dengesi yerinde olmayan ve yeterli bilgiye sahip olmayan kişilerin kullanımına uygun değildir. Bu tür şahısların cihazı kullanmalarına kesinlikle izin vermeyiniz. Satın almış olduğunuz cihaz bir oyuncak değildir. Çocukların yanında kullanımı sırasında dikkatli olunuz. TEKNİK ÖZELLİKLER Kart Desteği: SD / MMC / USB (Maksimum 32 GB) Çıkış Gücü: RMS 2.5 Watt X 2 THD=%10 SNR: 80 db Frekans Tepkisi: Hz Kulaklk Girişi: 3.5mm Stereo Batarya: Dahili 5.0 V / 500 mah Li-ion Şarj Edilebilir Şarj Süresi: 2-3 Saat (Kullanım koşullarına göre değişiklik gösterebilir.) UYARI! RADYO ÇEKİM KALİTESİ BULUNDUĞUNUZ BÖLGENİN FREKANS KALİTESİNE GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR. RADYO FONKSİYONUNU KULLANIRKEN ANTENİN TAM OLARAK AÇIK OLMASI GEREKLİDİR. BAKIM VE TEMİZLİK - Cihazı temizlemeden önce fişini prizden çekiniz. - Nemli bir bez yardımıyla dış yüzeyini siliniz. Temizlik sırasında asla alkol içeren ve kimyasal maddeler kullanmayınız. TAŞIMA VE NAKLİYE Ürünü bir yerden başka bir yere nakli sırasında mutlaka orijinal kutusunda ve muhafazalı bir şekilde nakil ediniz. ÜRETİM YILI: 2015

6 Şarjlı & Radyolu Mini Müzik Çalar / SU-13 KULLANIM ÖMRÜ: İlgili bakanlıkça belirlenen kullanım ömrü 7 yıldır. İTHALATÇI FİRMA: KT İç ve Dış Tic. Gıda San. Tic. Ltd. Şti. / 1. Levent, Levent Mah. Lale Sok. No.24 Beşiktaş / İstanbul Tel: Faks: ÜRETİCİ FİRMA: Youshida High Tech. Co. Limited,, CHINA ÜRÜNÜ GARANTİ DIŞI BIRAKAN DURUMLAR - Ürünün kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılması durumunda, - Garanti belgesinde tahrifat yapılması halinde, - Ürünün tüketiciye tesliminden sonra meydana gelebilecek kırık, çizik ve hasarlar (taşıma, çarpma, düşürme vb.), - Uygun olmayan temizleme ürünlerinden kaynaklanan lekeler ve yangın, sel, su basması, yıldırım düşmesi gibi afetlerden meydana gelen arızalar ve hasarlarda, - Cihazın uygun olmayan elektrik tesisatı, voltaj ve voltaj regülatörünün çalışması veya şebekeden kaynaklanan arızalarda, - Servisin talep etmesi durumunda tüketici ürünün satın alma faturasını ve garanti belgesini ibraz etmekle yükümlüdür. İbraz edilemediği durumlarda ürün garanti dışı kalabilir.

7 Şarjlı & Radyolu Mini Müzik Çalar / SU-13 UYARI! KUTU İÇERİSİNDEN ÇIKAN POŞET VE AMBALAJ MALZEMELERİNİ HERHANGİ BİR BOĞULMA TEHLİKESİNİ ÖNLEMEK İÇİN ÇOCUKLARDAN UZAK TUTUNUZ. DİKKAT! LÜTFEN SATIN ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜNE AİT KUTU VE MUHAFAZA İÇERİKLERİNİ 2 YIL GARANTİ SÜRESİNCE MUHAFAZA EDİNİZ. OLASI ARIZA DURUMUNDA ÜRÜN SEVKİYATI İÇİN GEREKLİ OLACAKTIR. ÖNEMLİ NOT: HERHANGİ BİR ARIZA DURUMUNDA LÜTFEN, ÖNCELİKLE MERKEZ TEKNİK SERVİSİMİZ İLE İRTİBAT KURUNUZ. YETKİLİ MERKEZ TEKNİK SERVİSİN DIŞINDA, ÜRÜN ÜZERİNDE YAPILACAK ONARIM, MODİFİKASYONLAR VE MÜDAHALELER ÜRÜNÜNÜZÜN GARANTİ KAPSAMI DIŞI KALMASINA NEDEN OLACAKTIR. DELMATTE ÜRÜNLERİ MERKEZ TEKNİK SERVİS ÜCRETSİZ ADRESTEN ALIM ADRESE TESLİM SERVİS HİZMETİ 2 YIL GARANTİSİ DESTEK HATTI DL MT ÜRÜNLERİMİZ 2 YIL DELMATTE GARANTİSİ ALTINDADIR. HERHANGİ BİR ARIZA DURUMUNDA MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZ İLE YAPACAĞINIZ GÖRÜŞME SONUCUNDA ÜRÜNÜNÜZ ADRESİNİZDEN ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ KARGO FİRMASI İLE ÜCRETSİZ ALINIP, GARANTİ KAPSAMINDAKİ VE ÜRETİM KAYNAKLI ARIZALAR GİDERİLDİKTEN SONRA YİNE ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ KARGO FİRMASI İLE ÜCRETSİZ OLARAK TARAFINIZA GÖNDERİLECEKTİR. DELMATTE ŞARJLI VE RADYOLU MİNİ MÜZİK ÇALAR, ÜRETİM KAYNAKLI HATA VE ARIZALARA KARŞI SATIN ALDIĞINIZ TARİHTEN İTİBAREN 2 YIL BOYUNCA GARANTİ KAPSAMI DAHİLİNDEDİR. KULLANILAN SARF MALZEMELER GARANTİ KAPSAMINDA YER ALMAMAKTADIR (ÖRN. KABLOLAR, KUMANDA VE PİLLER).

8 GARANTİ BELGESİ ŞARJLI & RADYOLU MİNİ MÜZİK ÇALAR RECHARGABLE MINI MUSIC PLAYER İTHALATÇI FİRMANIN Ünvanı : KT İç ve Dış Tic. Gıda San. Tic. Ltd. Şti. Merkez Adresi : 1. Levent, Levent Mah. Lale Sok. No.24 Beşiktaş / İstanbul Telefonu : Faksı : Firma Yetkilisinin İmzası / Kaşesi ÜRÜNÜN Cinsi : ŞARJLI & RADYOLU MİNİ MÜZİK ÇALAR Markası : DELMATTE Modeli : SU-13 Bandrol ve Seri No. su : DMMMC Teslim Tarihi ve Yeri : - Garanti Süresi : 2 YIL Azami Tamir Süresi : 20 (Yirmi) İş Günü TESLİMAT SATICI BİLGİLERİ / Ünvanı Ürünün Teslim Tarihi ve Yeri SATICI BİLGİLERİ ADI (ÜNVANI) / ADRESİ: TELEFONU / FAKSI: FATURA TARİHİ ve NO SU: Firma Yetkilisinin İmzası / Kaşesi MÜŞTERİ BİLGİLERİ ADI, SOYADI / ADRESİ: İLİ / İLÇESİ: TELEFON NO SU: E-POSTA ADRESİ ÖNEMLİ NOT: GARANTİ YALNIZCA, SATIŞ FATURASI VE GARANTİ BELGESİ İLE BİRLİKTE GEÇERLİDİR. LÜTFEN FATURANIZI VE GARANTİ BELGENİZİ MUHAFAZA EDİNİZ.

9 GARANTİ ŞARTLARI GARANTİ ªARTLARI 1. Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren baºlar ve 2 (iki) yıldır. 2. Malın bütün parçaları dahil (kullanım hatalarından kaynaklanan arıza ve hasarlar hariç) olmak üzere tamamı garanti kapsamındadır. 3. Malın ayıplı olduğunun anlaºılması durumunda tüketici, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 11 inci maddesinde yer alan; a. Sözleºmeden dönme, b. Satıº bedelinden indirim isteme, c. Ücretsiz onarılmasını isteme, ç. Satılanın ayıpsız bir misli ile değiºtirilmesini isteme, haklarından birini kullanabilir. 4. Tüketicinin bu haklardan ücretsiz onarım hakkını seçmesi durumunda satıcı; iºçilik masrafı, değiºtirilen parça bedeli ya da baºka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin malın onarımını yapmak veya yaptırmakla yükümlüdür. Tüketici ücretsiz onarım hakkını üretici veya ithalatçıya karºı da kullanabilir. Satıcı, üretici ve ithalatçı tüketicinin bu hakkını kullanmasından müteselsilen sorumludur. 5. Tüketicinin, ücretsiz onarım hakkını kullanması halinde malın; - Garanti süresi içinde tekrar arızalanması, - Tamiri için gereken azami sürenin aºılması, - Tamirinin mümkün olmadığının, yetkili servis istasyonu, satıcı, üretici veya ithalatçı tarafından bir raporla belirlenmesi durumlarında: - Tüketici malın bedel iadesini, ayıp oranında bedel indirimini veya imkân varsa malın ayıpsız misli ile değiºtirilmesini satıcıdan talep edebilir. Satıcı, tüketicinin talebini reddedemez. Bu talebin yerine getirilmemesi durumunda satıcı, üretici ve ithalatçı müteselsilen sorumludur. 6. Malın tamir süresi 20 iº gününü, binek otomobil ve kamyonetler için ise 30 iº gününü geçemez. Bu süre, garanti süresi içerisinde mala iliºkin arızanın yetkili servis istasyonuna veya satıcıya bildirimi tarihinde, garanti süresi dıºında ise malın yetkili servis istasyonuna teslim tarihinden itibaren baºlar. Malın arızasının 10 iº günü içerisinde giderilememesi halinde, üretici veya ithalatçı; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip baºka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır. Malın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. 7. Malın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dıºındadır. 8. Tüketici, garantiden doğan haklarının kullanılması ile ilgili olarak çıkabilecek uyuºmazlıklarda yerleºim yerinin bulunduğu veya tüketici iºleminin yapıldığı yerdeki Tüketici Hakem Heyetine veya Tüketici Mahkemesine baºvurabilir. 9. Satıcı tarafından bu Garanti Belgesinin verilmemesi durumunda, tüketici Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğüne baºvurabilir.

10 SERVİS LİSTESİ MERKEZ TEKNİK SERVİS KT İÇ VE DIŞ TİC. GIDA SAN. LTD ŞTİ (DLMT) / ADRES: Seyrantepe Mah. Didenur Sok. No:8/A Seyrantepe - Kağıthane / İstanbul YETKİLİ TEKNİK SERVİS 1 ÖZTÜRK ELEKTRONİK Vergi No: Tel: Adres: Çevre Yolu Boztepe Cad. Kapusuz Kardeşler İş Hanı Kat: 1 No: 24, MALATYA 2 YILDIRIM ELEKTRONİK Vergi No: Tel: Adres: Nuriye Mah. Mimar Sinan Cad. No:85, MALATYA 3 ADIM ELEKT. ELEK. BİLG. SAN. TİC. Vergi No: Tel: Adres: Sahabiye Mah. Mete Cad. No:22/1 Kocasinan, KAYSERİ 4 AKILHAN ALTINMAKAS Tel: Adres: Belediye Cad. Büyükhan No:71/2 Salihli, MANİSA 5 ASU BİLG. SAN. TİC. VE PAZ. LTD. ŞTİ. Vergi No: Tel: Adres: Atatürk Bulvarı No:58/A Akyol İlk. Okulu Karşısı, GAZİANTEP 6 ATASAYAR BİLGİSAYAR GÜVENLİK SİST. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Vergi No: Tel: Adres: Burhaniye Mah. Atatürk Bulvarı No:78/A, DÜZCE 7 BETACOM BİLGİSAYAR Vergi No: Tel: Adres: Saray Mah. Ömer Efendi Sok. Eser Apt. Altı No:3, MALATYA 8 BİR BİLGİSAYAR İLETİŞİM Vergi No: Tel: Adres: Cumhuriyet Mah. Tennuri Cad. Uğur Sok. Polat İşhanı No:1/5 Melikgazi, KAYSERİ 9 BİRCAN BİLG. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Vergi No: Tel: Adres: Kirişçi Mah. Şehit Zafer Ak Cad. Kat:1, KARAMAN 10 BİRİKİM TEK. HİZ. - BORA BERBER Vergi No: Tel: Adres: Kazım Karabekir Mahallesi 6318 Sokak No:28/1 Kepez, ANTALYA 11 CEMAL GÖKMEN Vergi No: Tel: Adres: Fevzi Çakmak Mah. Sivas Cad. Yücele Apt. No:99/B Kocasinan, KAYSERİ 12 DİLARA BİLG. VE ELEK. SAN. EĞ. VE TİC. Vergi No: Tel: Adres: 6 Mart Atatürk Cad. No:15, ISPARTA 13 FATMA DEMİR - DEMİR ELEKTRONİK Vergi No: Tel: Adres: Demetgül Mah Sok. No:42/A Yenimahalle, ANKARA 14 FEZA BİLG. GÜV. SİS. HİZM. LTD. ŞTİ. Vergi No: Tel: Adres: Mahmutbey Cad. İncesu Sok. No:23/2 B.Evler, İSTANBUL

11 SERVİS LİSTESİ 15 İLKE İLETİŞİM BİLGİSAYAR Vergi No: Tel: Adres: Orta Kapı Mah. Faikbey Cad. No:25, KARS 16 KALİTE BİLG. İLET. ELEKT. SAN. VE TİC. Vergi No: Tel: Adres: Gevher Nesibe Mah. İstasyon Cad. No:55/D Kocasinan, KAYSERİ 17 KARŞIYAKA MERK. SERV. VE TİC. LTD. ŞTİ. Vergi No: Tel: Adres: Zübeyde Hanım Cad. No.110/A, İZMİR 18 KUŞOĞLU BİLG. TEL. SAN.TİC. LTD. ŞTİ. Vergi No: Tel: Adres: İstasyon Cad. No.59/B, KAYSERİ 19 BALABAN ELEKTRONİK Vergi No: Tel: Adres: Peker Mah. Hakkı İplikçi Cad. N0:35/A, MANİSA 20 BOĞA TEKNİK Vergi No: Tel: Adres: Cumhuriyet Mah Sok. Usta Apt. No:9/A, MARDİN 21 MEHMET EMİN MAÇO - BAHA TEKNİK Vergi No: Tel: Adres: Şeyh Şamil Mah. Medine Bulv Sok. Güneydoğu Yapı Koop. 4. Kısım B-3 Blok Altı No:9/D Bağlar, DİYARBAKIR 22 YSF TEKNİK SERVİS Vergi No: Tel: Adres: Peyas Mah. Fiskaya Cad. 342 Sok. Galip Civan 2 Sit. Altı B Blok No:8/B Kayapınar, DİYARBAKIR 23 MERKEZ ELEKTRONİK Vergi No: Tel: Adres: 2. Mesa 12. Cad. No: 61 Batıkent, ANKARA 24 MERT GÖBEL Vergi No: Tel: Adres: Çağlayan Mah Sok. No:13/4, ANTALYA 25 MIZRAK ELEKTRONİK Vergi No: Tel: Adres: Mimarsinan Mah. Tuna Cad. Susurluk Sok. No:65/A, KAYSERİ 26 NURHAN ELECTRO CENTER Vergi No: Tel: Adres: Yeni Mah Sok. No:5/A, ORDU 27 DERİN TEKNİK Vergi No: Tel: Adres: Gavremoğlu Mah. Nuh Naci Yazgan Cad. No:25/A, KAYSERİ 28 RA-TEL ELEKTRONİK SAN.TİC. LTD. ŞTİ Vergi No: Tel: Adres: Sancaktepe Mah. Fatih Cad. No:171 Bağcılar, İSTANBUL 29 SENTO TEKNİK SERVİS Vergi No: Tel: Adres: Yunus Emre Mah. Sento Cad. Roket Apt. Altı No:34/A, DİYARBAKIR 30 SERHAT BİLG. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Vergi No: Tel: Adres: Fetihtepe Mah. Fatihsultan Cad. No:45/A Beyoğlu, İSTANBUL 31 SETA TEKNİK - TİMUÇİN YILMAZ MESİR Vergi No: Tel: Adres: Güzelyurt Mah Sok. No:27/A Merkez, MANİSA 32 SETA TEKNİK - ORGANİZE SAN. ŞUBESİ Vergi No: Tel: Adres: Güzelyurt Mah Sok. No:25/A Merkez, MANİSA

12 SERVİS LİSTESİ 33 SETA TEKNİK Vergi No: Tel: Adres: Merkez Efendi Mah. İzmir Cad. No:222/C, MANİSA 34 SİSTEM DANIŞ. VE PAZ. Vergi No: Tel: Adres: İstasyon Cad. No: 21, KAYSERİ 35 SUNMAR İTH. İHR. İNŞ. VE TAŞI. LTD.ŞTİ. Vergi No: Tel: Adres: Merkez Mah. Taşlıcalılar Cad. No:12 1. Kat 3 Nolu Dükkan Marmaris, MUĞLA 36 TAYLAN ORHAN Vergi No: Tel: Adres: Erciyes Evler Mah. 30 Ağustos Cad. No:9, KAYSERİ 37 ZİRVE BİL. BİLG. MÜH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Vergi No: Adres: Örnekevler Mah. İstasyon Cad. Ramazanoğlu Apt. No:83/2 Kocasinan, KAYSERİ 38 DOĞANAY ELEKTRONİK Tel: Adresi : Güzelyurt Mah. Ürgüp Cad. Damla Sok. Bilgin Apt. No:2, NEVŞEHİR 39 KOÇYİĞİT ELEKTRONİK Vergi No: Tel: Adres: Semerkant Mah. Muhsin Fisunoğlu Cad. B Blok Sultan Apt. No:2/A Merkez, TOKAT 40 ACAR BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ Tel: Adres: Aydinpinar Cad. Tuğralı İş Merk. No:14/A Merkez, DÜZCE

K 3282 IM/P/C/IC K 3294 IN

K 3282 IM/P/C/IC K 3294 IN Çay Makinesi Kullanma Kılavuzu K 3282 IM/P/C/IC K 3294 IN Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Arçelik ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek kalite ve teknoloji ile üretilmiş

Detaylı

Model AL Serisi Güç (KVA) Seri Numarası Satın Alma Tarihi Devreye Alma Tarihi Şebeke Gerilimi/Frekansı Akü Sayısı x Ah

Model AL Serisi Güç (KVA) Seri Numarası Satın Alma Tarihi Devreye Alma Tarihi Şebeke Gerilimi/Frekansı Akü Sayısı x Ah AL23 V0.2 Sayfa 1 Giriş Elektrikli cihazlarınızı korumada ENEL Kesintisiz Güç Kaynakları ürününü seçtiğiniz için teşekkür ederiz. AL Serisi Kesintisiz Güç Kaynağı (KGK), en son teknoloji kullanılarak üretildi.

Detaylı

Izgara ve Tost Makinesi Kullanma Kılavuzu AL 759

Izgara ve Tost Makinesi Kullanma Kılavuzu AL 759 Izgara ve Tost Makinesi Kullanma Kılavuzu AL 759 Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Altus ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek kalite ve teknoloji ile üretilmiş olan ürününüzün

Detaylı

FLV 11 TF. Elektrikli Yağlı Radyatör. Kullanma Kılavuzu

FLV 11 TF. Elektrikli Yağlı Radyatör. Kullanma Kılavuzu FLV 11 TF Elektrikli Yağlı Radyatör Kullanma Kılavuzu Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilmiş ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilmiş olan ürününüzün size

Detaylı

FLV 11 FTS. Elektrikli Yağlı Radyatör. Kullanma Kılavuzu

FLV 11 FTS. Elektrikli Yağlı Radyatör. Kullanma Kılavuzu FLV 11 FTS Elektrikli Yağlı Radyatör Kullanma Kılavuzu Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilmiş ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilmiş olan ürününüzün size

Detaylı

Üç Fazlı Ani Su Isıtıcısı Kullanma Kılavuzu B 500 TRF

Üç Fazlı Ani Su Isıtıcısı Kullanma Kılavuzu B 500 TRF Üç Fazlı Ani Su Isıtıcısı Kullanma Kılavuzu B 500 F Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilen ve titiz kalite kontrolünden geçirilmiş olan ürününüzün size en iyi verimi

Detaylı

TORK GA 10 GAZ ALARM CİHAZI KULLANIM KILAVUZU

TORK GA 10 GAZ ALARM CİHAZI KULLANIM KILAVUZU İÇİNDEKİLER ÇALIŞMA PRENSİBİ 4 TEMEL BİLGİLER 4 TEKNİK ÖZELLİKLER 5 MONTAJ 6 Paralel (Çoklu) Montaj 8 Tek Elektrik Bağlantısı 8 Çoklu Elektrik Bağlantısı 8 Montaj Uyarıları 9 UYARILAR 9 Kullanmadan önce

Detaylı

Kombi Kullanma Kılavuzu BK 20 HP LCD BK 20 HPT LCD BK 26 HP LCD

Kombi Kullanma Kılavuzu BK 20 HP LCD BK 20 HPT LCD BK 26 HP LCD Kombi Kullanma Kılavuzu BK 20 HP LCD BK 20 HPT LCD BK 26 HP LCD Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Beko ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek kalite ve teknoloji ile üretilmiş

Detaylı

Türkçe Kullanım Klavuzu SRP-370/372 Ver.2 Barkod Yazıcı Rev. 2.02

Türkçe Kullanım Klavuzu SRP-370/372 Ver.2 Barkod Yazıcı Rev. 2.02 Türkçe Kullanım Klavuzu SRP-370/372 Ver.2 Barkod Yazıcı Rev. 2.02 http://www.bixolon.com Güvenlik Tedbirleri Mevcut aleti kullanırken herhangi bir materyale zarar vermemek veya bir tehlike oluşturmamak

Detaylı

NEWTECH PRO 10-20 KVA (3/1) ONLINE KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI KULLANICI KILAVUZU

NEWTECH PRO 10-20 KVA (3/1) ONLINE KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI KULLANICI KILAVUZU NEWTECH PRO 10-20 KVA (3/1) ONLINE KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI KULLANICI KILAVUZU Lütfen bu kılavuzda belirtilen uyarılara ve çalıştırma talimatlarına kesinlikle uyunuz. Cihazı çalıştırmadan önce bütün güvenlik

Detaylı

AL 422 T AL 423 T AL 423 TS

AL 422 T AL 423 T AL 423 TS AL 422 T AL 423 T AL 423 TS Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilen ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilen üründen en iyi verimi almanızı istiyoruz. Bu nedenle,

Detaylı

MIG 350 S GAZALTI KAYNAK MAKİNASI KULLANMA KILAVUZU

MIG 350 S GAZALTI KAYNAK MAKİNASI KULLANMA KILAVUZU MIG 350 S GAZALTI KAYNAK MAKİNASI KULLANMA KILAVUZU ÜRETİCİ : DEMİRİZ ELEKTRİK SAN. TİC. LTD.ŞTİ. ADRES : Ortaköy Sanayi Bölgesi Kumru Sk. No:3 Selimpaşa Silivri / İstanbul TEL : 0 212 610 10 13 GSM :

Detaylı

Kombi Kullanma Kılavuzu BK 20 HK LCD

Kombi Kullanma Kılavuzu BK 20 HK LCD Kombi Kullanma Kılavuzu BK 20 HK LCD Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilen ve titiz kalite kontrolünden geçirilmiş olan ürününüzün size en iyi verimi sunmasını

Detaylı

NEWTECH PRO PLUS 6-10 KVA DSP LCD 1/1 ONLINE KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI KULLANICI KILAVUZU

NEWTECH PRO PLUS 6-10 KVA DSP LCD 1/1 ONLINE KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI KULLANICI KILAVUZU NEWTECH PRO PLUS 6-10 KVA DSP LCD 1/1 ONLINE KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI KULLANICI KILAVUZU Kesintisiz Güç Kaynağı Sistemi Lütfen bu kılavuzda belirtilen uyarılara ve çalıştırma talimatlarına kesinlikle uyunuz.

Detaylı

Lcd Çift Eşanjörlü Kombi

Lcd Çift Eşanjörlü Kombi Lcd Çift Eşanjörlü Kombi DGK 20 HR DGK 20 BI Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilen ve titiz kalite kontrolünden geçirilmiş olan ürünümüzün size en iyi verimi sunmasını

Detaylı

Elektrikli Süpürge Kullanma K lavuzu AL 662 K

Elektrikli Süpürge Kullanma K lavuzu AL 662 K Elektrikli Süpürge Kullanma K lavuzu AL 662 K Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilmiş ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilmiş olan ürününüzün size en iyi

Detaylı

KULLANIM KILAVUZU SICAK SOĞUK SU SEBİLİ

KULLANIM KILAVUZU SICAK SOĞUK SU SEBİLİ KULLANIM KILAVUZU SICAK SOĞUK SU SEBİLİ BU KULLANIM KILAVUZU USS 85 MODELİNİ KAPSAMAKTADIR. BİLGİLENDİRME Değerli Müşterimiz, Uğur Soğutma A.Ş. tesislerinde büyük bir özenle üretilen, kalite kontrollerinden

Detaylı

DRAYTEK Vigor 3xxx Serisi

DRAYTEK Vigor 3xxx Serisi DRAYTEK Vigor 3xxx Serisi MULTIWAN GIGABIT VPN LOAD BALANCE SECURITY ROUTER TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU GEÇERLİ OLDUĞU ÜRÜNLER VE KODLARI: MODELLER VIGOR 3200 VIGOR 3200n VIGOR 300B VIGOR 3100 VIGOR 3100V

Detaylı

TTC M102 USB ŞARJ EDİLEBİLİR KABLOSUZ MOUSE KULLANIM KILAVUZU Ve GARANTİ BELGESİ

TTC M102 USB ŞARJ EDİLEBİLİR KABLOSUZ MOUSE KULLANIM KILAVUZU Ve GARANTİ BELGESİ TTC M102 USB ŞARJ EDİLEBİLİR KABLOSUZ MOUSE KULLANIM KILAVUZU Ve GARANTİ BELGESİ KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR Cihazınızı kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz. Cihazınızı

Detaylı

Ekmek Yapma Makinesi Kullanma Kılavuzu BKK 2510

Ekmek Yapma Makinesi Kullanma Kılavuzu BKK 2510 Ekmek Yapma Makinesi Kullanma Kılavuzu BKK 2510 Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilmiş ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilmiş olan ürününüzün size en

Detaylı

Kullanım kılavuzunuz SIEMENS GIGASET A120 http://tr.yourpdfguides.com/dref/4570107

Kullanım kılavuzunuz SIEMENS GIGASET A120 http://tr.yourpdfguides.com/dref/4570107 Bu kullanım kılavuzunda önerileri okuyabilir, teknik kılavuz veya için kurulum kılavuzu. Bu kılavuzdaki tüm sorularınızı (bilgi, özellikler, güvenlik danışma, boyut, aksesuarlar, vb) cevaplarını bulacaksınız.

Detaylı

SEMAK BENZİNLİ SU MOTORLARI KULLANIM KILAVUZU QGZ25 - PA15T PA 20T PA200T QGZ50 PA30T PA300T QGZ80

SEMAK BENZİNLİ SU MOTORLARI KULLANIM KILAVUZU QGZ25 - PA15T PA 20T PA200T QGZ50 PA30T PA300T QGZ80 BENZİNLİ SU MOTORLARI KULLANIM KILAVUZU QGZ25 - PA15T PA 20T PA200T QGZ50 PA30T PA300T QGZ80 ÖNSÖZ Firmamız tarafından ithal edelin benzinli su motorunu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ünite gelişmiş

Detaylı

Kullanım kılavuzu Nokia 225 RM-1012

Kullanım kılavuzu Nokia 225 RM-1012 Kullanım kılavuzu Nokia 225 RM-1012 Baskı 1.2 TR Kullanım kılavuzu Nokia 225 İçindekiler Güvenlik 3 Başlarken 4 Tuşlar ve parçalar 4 SIM'i, pili ve hafıza kartını takma 4 Pili şarj etme 6 Tuşları kilitleme

Detaylı

GARANTİ VE BAKIM KİTABI. 14A_CPE_0220_TU.indd 1 25/02/2014 13:04:35

GARANTİ VE BAKIM KİTABI. 14A_CPE_0220_TU.indd 1 25/02/2014 13:04:35 GARANTİ VE BAKIM KİTABI 14A_CPE_0220_TU.indd 1 25/02/2014 13:04:35 Garanti belgesi Garanti sözleşmesi PEUGEOT garanti sözleşmesinin geçerlilik kazanması için, bu sertifika doldurulmalı ve satış noktasının

Detaylı

PATLAÇ VALF KULLANIM KILAVUZU SMS SANAYİ MALZEMELERİ ÜRETİM VE SATIŞI A.Ş.

PATLAÇ VALF KULLANIM KILAVUZU SMS SANAYİ MALZEMELERİ ÜRETİM VE SATIŞI A.Ş. İÇİNDEKİLER. ÜRÜNÜN GENEL AÇIKLAMASI a. Ürünün Kullanım Amacı b. Ürün Kodlama Sistemi c. Patlatılmış Resim ve Parça Listesi d. Teknik Özellikler 0 e. Etiket Bilgileri. ÜRÜNÜN ÇALIŞMASI. ÜRÜNÜN KURULUMU

Detaylı

TURKCELL T-CAM 10 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU

TURKCELL T-CAM 10 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU TURKCELL T-CAM 10 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU TURKCELL T-CAM 10 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU UYARI Bu kılavuzdaki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu kılavuzun

Detaylı

DEDEKTÖR. www.noktadedektor.com KULLANIM KILAVUZU

DEDEKTÖR. www.noktadedektor.com KULLANIM KILAVUZU DEDEKTÖR www.noktadedektor.com KULLANIM KILAVUZU Nokta Ultra Scanner'ı tercih ettiğiniz ve satın aldığınız için teşekkür ederiz. Nokta Ultra Scanner, insan üzerinde veya metal olmayan bir obje içinde taşınan

Detaylı

TURKCELL T-CAM 20 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU

TURKCELL T-CAM 20 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU TURKCELL T-CAM 20 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU TURKCELL T-CAM 20 GÜVENLİK AMAÇLI KAMERA KULLANMA KILAVUZU UYARI Bu kılavuzdaki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu kılavuzun

Detaylı

TDS 20 R / TDS 30 R / TDS 50 R

TDS 20 R / TDS 30 R / TDS 50 R TDS 20 R / TDS 30 R / TDS 50 R TR KULLANIM KILAVUZU ELEKTRİKLİ ISITMA CİHAZI TRT-BA-TDS20R-30R-50R-TC-001-TR İçindekiler Kullanım kılavuzu hakkında bilgiler... 1 Cihazın kullanım ömrü ve garanti süresi...

Detaylı

icom ile kullanım için baz istasyonu Kullanım Kılavuzu

icom ile kullanım için baz istasyonu Kullanım Kılavuzu icom ile kullanım için baz istasyonu Kullanım Kılavuzu 1 Đçindekiler 1. Hoş Geldiniz 4 2. Önemli bilgiler: Phonak TVLink sisteminizi ilk kez kullanmadan önce lütfen okuyun 6 2.1 Tehlike uyarıları 6 2.2

Detaylı