16 Aralık 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "16 Aralık 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni"

Transkript

1 16 Aralık 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni

2 Put.io, Bitcoin İle Ödeme Almaya Başladı 2009 da kurulan Put.io, Türkiye de üretilen en yenilikçi girişimler biri olarak adından uzun süre bahsettirdi. Tüm dünyadan üyelerine hizmet vermeye devam eden servis, Bitcoin ile ödeme almaya başlamış. Bitpay entegrasyonunu tamamlayan Put.io ya isteyen kullanıcılar yıllık veya aylık ödemelerini Bitcoin ile yapabiliyor. Pilli Network ün kurucularından Hasan Yalçınkaya nın projesi olan Put.io, bir süre freemium modelini uygulamaya geçirmişti. Bu süreçte 108 bin yeni üye kazanan girişim, 1 Aralık itibariyle ücretsiz modeli tamamen kapatmış.

3 Kişiselleştirilmiş Ürün Önerileri Kullanıcı Deneyimini Olumlu Etkiliyor İnternet üzerinde kişiselleştirilmiş satışların başlamasıyla beraber online mağazalar tüketicilere özel ürün önerilerinde bulunarak geri dönüşüm oranlarını artırmaya çalışıyorlar. Big data kullanımı, social login ve kullanıcıların alışveriş geçmişleri gibi kriterler ele alınarak yapılan analizler sonrasında tüketicilere daha etkili ürün önerileri yapılabiliyor. Kişiselleştirilmiş alışveriş üzerine yapılan araştırmalar da bu uygulamaların tüketiciler açısından da olumlu sonuçlar çıkardığını ortaya koyuyor. Online alışveriş yapanların %59 u kişiselleştirilme üzerine çalışma yapan online perakendecilerde ürün bulmanın daha kolay olduğunu söylüyor. Araştırmaya katılanların %56 lık bir bölümü ise ürün önerisinde bulunan bir e-ticaret sitesini tekrar ziyaret etmeye daha yatkın olduklarını belirtirken, %53 lük bir bölüm ise bunu sunan şirketlerin daha iyi bir hizmet sunduğuna inanıyor.

4 E-ticaretle İlgili Sosyal Paylaşımların %44 ü Pinterest te Yapılıyor Sosyal ticarete yönlendirmede Pinterest in payı şimdilik %11 olsa da ortalama sipariş bedeline bakıldığında Pinterest üzerinden sitelere yönlenen kullanıcılar ortalama olarak 169 dolar harcıyor ve bu rakamla diğer sosyal ağların önüne geçiyor. Yapılan son araştırmalara göre de e-ticaretin yanı sıra içerik paylaşımında da Pinterest in pazardaki payının arttığı görülüyor. Gigya nın yaptığı araştırmaya göre medya ve yayıncılığa yönelik içerik paylaşımlarının yüzde 20 si 2013 ün üçüncü çeyreğinde Pinterest ten geldi. Birinci sırayı %40 ile Facebook alırken, Twitter %30 ile ikinci sırada geliyor. E-ticaretle alakalı paylaşımlara bakıldığında ise Pinterest %44 lük bir oranla birincilik koltuğunu Facebook tan almış gibi görünüyor.

5 Yüzüklerin Akıllısı: Smarty Ring En kolay anlatımla akıllı yüzük olarak tanımlayabileceğimiz giyilebilir teknoloji ürünü Smarty Ring ile kullanıcılar akıllı telefonlarından gelen bildirimleri almanın yanında aramaları yönetebiliyor. Smarty Ring in dikkat çeken en önemli özelliği ise kablosuz şarj edilebilmesi. Günde bir insanın ortalama 150 defa telefonunu kontrol ettiğinden yola çıkarak hazırlanan videoda Smarty Ring in akıllı telefona gelen mesaj, sosyal ağ ve arama bildirimlerini gösterdiğinden bahsedilmiş. Bildirimleri göstermenin yanında telefonun müzik çaları ve kamera fonksiyonları yüzük aracılığıyla kontrol edilebiliyor. Yüzük tam dolu şarj ile 24 saat kullanılabiliyor. Video için tıklayınız.

6 Socialbakers Kasım 2013 Türkiye Facebook Raporu Socialbakers Kasım ayı Türkiye raporunu açıkladı. Düzenli olarak yayınlanan raporda, bu ay Facebook ta en iyi 5 marka, 5 medya kuruluşu sıralanırken, en fazla etkileşim alan haber ise Koç Holding in 10 Kasım için hazırladığı video oldu. Koç Holding fikirler ölmez paylaşımıyla 247 bin beğeni ve 102 bin paylaşımla birlikte toplamda 347 bin etkileşimi yakalamış. Raporda dikkat çeken noktalardan birisi de Doğuş Grubu na ait bir çok markanın listede yer alması. Volkswagen en iyi 5 markada birinci olurken Ntv Spor, Star TV ve Kral FM medyada ilk 5 in 3 ünü oluşturmuş. Bu ayın raporunda Facebook ta beğenisi olan markaları endüstri bazlı inceleyen Socialbakers ta ilk sırada hızlı tüketim mamülleri var, ikinci sırada ise moda yer alıyor. Markaların müşteri hizmetlerindeki hızını Facebook tan gelen taleplelere verilen cevaplarla ölçen Socialbakers te iki firma dikkatleri çekiyor. Trendyol 16 dakika cevaplama süresi ve %88 cevaplama ile Markafoni nin önünde yer almış.

7 Instagram Özel Mesaj Gönderme Özelliği Direct i Tanıttı Instagram, New York ta düzenlediği lansmanda, kullanıcılara arkadaşlarına mesaj yoluyla fotoğraf ve video gönderebilme fırsatı veren Instagram Direct adlı yeni özelliğini tanıttı. Popüler fotoğraf paylaşım servisi, böylelikle mesajlaşma özelliği üzerinde çalıştığı iddiaları bir anlamda doğrulamış oldu. Instagram Direct bir özel mesaj hizmeti. Birçok sosyal ağda bulunan bu özellik Instagram daki kullanıcılara herkesle paylaşmak istemedikleri özel anları aile üyelerine, sevdiklerine ya da arkadaşlarına iletebilmelerine fırsat veriyor. Çektiğiniz bir fotoğrafı ya da videoyu profilinizde paylaşmak istemiyorsanız, Instagram Direct i kullanarak daha özel kişilere gönderebiliyorsunuz.

8 Facebook ta Etiket (#) Kullanmak İşe Yaramıyor Facebook, yaptığı son hamle ile aynı Twitter da olduğu gibi bünyesine #hashtagleri yerleştirmişti. Fakat Facebook analizi yapan ve istatistikleri çıkartan EdgeRank firmasının yaptığı araştırmaya göre, atılan içeriklerde hashtag kullanmak içeriğe ve etkileşime zarar veriyor. 500 şirket sayfası ve 35 bin adet içeriğin analiz edilerek araştırma içerisinden çıkarılan sonuçlara göre, bir içerikte hashtag kullanmak içeriğe yarardan çok zarar veriyor. Yandaki tabloda organik, yani reklam yapılmadan çıkılan içerik girişlerinin etiketli ve etiketsiz kullanımlarının bir karşılaştırılması görülebiliyor. 1 milyon barajını aşan sayfalarda hashtag kullanımı çok az farkla organik yayılımın işine yarasa da, 10k 250k aralığındaki sayfaların etiket kullanmaması organik erişim oranlarını artırıyor. Her ne kadar organik durumda fark az olsa da, viral yayılımda ise etiket kullanımı kesinlikle işe yaramıyor.

9 Spotify Artık Akıllı Telefon Ve Tabletler İçin Ücretsiz Online müzik dinleme servisi Spotify, ios ve Android versiyonlarında artık ücretsiz olarak hizmet sağlayacak. Ücretsiz modelin tek farklı yanı, bünyesinde reklamlar barındıracak olması. Spotify deneyiminin artık ücretsiz olması da ürün açısından güzel bir gelişme. 20 milyon üyesi bulunan Spotify ın, sadece 6 milyon üyesinin ücretli üyeliğe sahip olduğunu düşünürsek, Spotify ın kendini ücretsiz yaparak reklam üzerinden daha fazla para kazanması çok olası görünüyor. Spotify, merkez ofislerinin bulunduğu New York da düzenlediği etkinlikte mobil versiyonu bundan sonra ücretsiz olarak da sunacağını duyurdu. Şirketin CEO su Daniel Ek, Spotify ile ilgili bazı bilgiler de paylaştı. Geçtiğimiz yıl tam 4,5 milyar saat müziğin stream edildiği Spotify da, tam 1,5 milyar adet müzik listesi bulunuyor.

10 Twitter Hisse Değerinde Facebook u Geçti Twitter geçtiğimiz günlerde yeniden hedefleme reklamlarına başlayacığını duyurması ile birim hisse senedi değeri dolardan 52 dolara yükselmiş durumda. Facebook un ise hisse değeri şu anda 50 dolar civarında seyrediyor. Yatırımcıların hisse senedi alımında şirket vizyonundan daha fazla reklam gelirinin ne olduğuna baktığını bir daha gördüğümüz hisse senedi yükselişiyle Twitter ın toplam değerlemesi 30 milyar dolara yaklaşmış oluyor. Yeniden hedefleme reklamları ile önemli bir reklam pazarına adım atacak Twitter büyüyen mobil pazarındaysa yoluna yeniliklerle devam ediyor. 140 karakter ile iletişime izin veren mikro blog sitesi mobilde değişen arayüzü ile kullanıcılar arasında iletişimi artırmaya kararlı görünüyor. Güncellemeyle mobil mesajlaşmayı odak noktasına aldığını söylebileceğimiz Twitter ekranın alt satırını 4 e bölerek mesajlar için özel sekme oluşturmuş. Mobil mesajlaşmayı ön plana alan bu tasarımın haricinde direkt mesajlarla fotoğraf gönderme özelliğiyle de bu alanda rakipleri Facebook ve Whatsapp a yakınlaşacak ilk adımını atmış oldu.

11 +Post Ads İle Google+ İçerikleri Reklama Dönüşecek Google, şimdi de Google+ ı bir reklam platformu olarak kullanmaya başlıyor. Ancak bu pek de alışık olmadığımız bir şekilde gerçekleşecek; zira reklamlar Google+ da değil; Google+ içerikleri reklamlara dönüşerek diğer web sitelerinde yer alacak. Google ın +Post Ads olarak adlandırdığı bu reklam ürünü ile reklamverenler Google a para ödeyerek Google+ hesaplarında paylaştıkları içerikleri reklam formatlarına dönüştürecek ve web üzerinde yayınlayabilecek. Böylelikle markalar herkese açık olarak paylaştıkları fotoğraf, video ve hatta hangout larını reklam olarak kullanabilecek.

12 Facebook tan 2013 Yılı Günlüğü Facebook geleneğini bozmayarak kullanıcılarının bir yılı nasıl geçirdiğine dair oluşturduğu özel sayfayı bu sene de yayınladı. Kullanıcılarının bir yıl içerisinde 20 önemli anının derlenmesi ile oluşturulan bu sayfadan kendisi için de oluşturan Facebook, site içerisinde yapılan yeniliklerin ve önemli anlarında aralarında bulunduğu dikkat çeken olayları video halinde paylaştı yılına dair trendleri ülkeler bazında paylaşan Facebook un aktif kullanıcı sayısına rağmen Türkiye deki trendleri paylaşmaması ise merak konusu. Bu yılın trendleri paylaşımında ülkemizle ilgili değinilen tek nokta en fazla yer bildirimi yapılan yerler konusunda oldu. Dünya genelinde en fazla yer bildirilen 25 yer arasında İstanbul Taksim Meydanı da yer aldı.

13 Facebook tan 2013 Yılı Günlüğü Bu Yılın En Fazla Konuşulan Konuları Küresel ölçekte yılın en fazla konuşulanlarını da sıralayan Facebook, ilk sırayı Mart ayında Papa olan Papa Francis alırken, onu Amerikan seçimleri ve Birleşik Krallığın doğan yeni bebeği takip etti. Son zamanlarda adını sıkça duyuran Miley Cyrus, 7. sırada yer alırken yılın ilk zamanlarında önemli bir akıma dönüşen Harlem Shake ilk 10 da listeye ismini yazdırmış.

14 Twitter ın Gözünden 2013 ün Özeti Sosyal ağlar ve uygulamalar 2013 te öne çıkan olaylar ve seneye damgasını vuran anları paylaşmaya devam ederken Twitter da 2013 ün öne çıkanlarını bir araya getirdiği 2013 Year On Twitter çalışmasını yayınladı. Twitter ın 2013 karnesinde beş ana kategori karşımıza çıkıyor. Bir sene içinde Twitter da en çok konuşulan; tweet lere, trending topic lere en fazla konu olan olayları #2013, #haberler, #eğlence, #spor ve #vitrin kategorilerine ayıran sosyal ağ, halka arz olduğu ve kendisi için oldukça önem taşıyan 2013 e vedasını bu şekilde yapıyor te Twitter a damgasını vuran olayları detaylı olarak incelemek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

15 LinkedIn En Çok Kullanılan Kelimeleri Açıkladı: Bu Yıl Sorumlular Revaçta LinkedIn 2013 yılında kullanıcıların kendilerini tanımlamak için profillerinde en çok kullandığı kelimeleri açıkladı. Yaratıcı kelimesi, sosyal ağın dört yıldır her Aralık ayında duyurduğu listenin yıldızıydı. Bu yıl ise listenin ilk sırasını başka bir kelime aldı. Kullanıcıların potansiyel işvereni ikna edebilmek ya da karşı tarafta iyi bir intiba bırakabilmek için kullandıkları kelimelerin çoğu artık klişeye dönüşmüş durumda yılında kullanıcı sayısını 187 milyondan 259 milyona çıkaran LinkedIn in yeni raporuna göre kullanıcılar artık profillerinde en çok responsible (sorumlu) kelimesine yer veriyor. Geçtiğimiz yıl 8. sırada yer alan sorumlu sıfatı bu yıl revaçta.

16 İyi Çalışmalar

27 Kasım 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni

27 Kasım 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni 27 Kasım 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni GÜNEY KIBRIS TA BİR ÜNİVERSİTEDE BITCOIN İLE HARÇ ÖDEME DÖNEMİ BAŞLIYOR Güney Kıbrıs ta bir üniversite, öğrencilerin okul ücretlerini Bitcoin ile ödemelerine

Detaylı

13 Ocak 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni

13 Ocak 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni 13 Ocak 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni Dünya Genelindeki Girişim Sermayelerinin 2013 Yılı Değerlendirmeleri Araştırma şirketi Pitchbook un hazırladığı infografik de dünya genelindeki girişim sermayelerinin

Detaylı

10 Mart 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni

10 Mart 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni 10 Mart 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni Visa Türkiye Genel Müdürü Merve Tezel: Türkiye de Temassız Ödeme Kullanımı %38 Oranında Arttı Mobile World Congress 14 te Visa nın 7 farklı NFC çözümünün tanıtımını

Detaylı

21 Ocak 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni

21 Ocak 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni 21 Ocak 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni PayPal Online Ödeme Sistemlerini Hızlandıracak Uygulamalar Üzerinde Çalışıyor Son dönemlerde fiziki mağazalardaki kullanımı artırmak için çeşitli çalışmalar

Detaylı

18 Kasım 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni

18 Kasım 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni 18 Kasım 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni 2017 YILINDA KÜRESEL MOBİL ÖDEME İŞLEM HACMİ 700 MİLYAR DOLARI AŞACAK Dünyaca ünlü araştırma şirketi Gartner ın sunduğu veriye göre mobil ödeme işlem hacmi

Detaylı

22 Temmuz 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni

22 Temmuz 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni 22 Temmuz 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni BÖLGELERE GÖRE MOBİL REKLAMCILIKTAN ELDE EDİLEN GELİR Mobil reklamcılık; mobil plaform ve uygulama marketlerinin gelişimiyle birlikte önemini fazlasıyla arnrdı.

Detaylı

1 Kasım 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni

1 Kasım 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni 1 Kasım 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni POZITRON, TÜRKİYE MOBİL BANKACILIK PAZARINI GÖSTEREN DETAYLI BİR RAPOR YAYINLADI Pozitron un yayınladığı rapora göre Haziran 2012 de 1,72 milyon olan mobil bankacılık

Detaylı

31 Mart 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni

31 Mart 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni 31 Mart 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni Mobilden Açılan E-postaların Geri Dönüşümleri %52 Arttı Mobil cihazların en çok kullanıldığı alanlardan biri de gün içerisinde e-postaların kontrolünü yapmak.

Detaylı

23 Ekim 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni

23 Ekim 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni 23 Ekim 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni TÜRKİYE NİN ONLINE PERAKENDE HARİTASI: 36 MİLYON İLE EN ÇOK İNTERNET KULLANISINA SAHİP 20. ÜLKE Markafoni son çalışmasında e-ticarete dair merak edilen pek çok

Detaylı

11 Kasım 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni

11 Kasım 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni 11 Kasım 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni PAYPAL AVUSTRALYA DA RESTORANLAR İÇİN YENİ BİR ÖZELLİK TEST EDİYOR Avustralya daki PayPal kullanıcıları restoranlarda masalarından kalkmadan ve garson çağırmadan

Detaylı

Markaların tatlı belası CTR. onlar mı? RTB ile reklamı satıyoruz, satıyoruz,sattık...

Markaların tatlı belası CTR. onlar mı? RTB ile reklamı satıyoruz, satıyoruz,sattık... 6 Akıllı cihazların hayatımızdaki etkisi artıyor! 8 11 Markaların tatlı belası CTR Mobilin yılı 2013 12 Mobil rakamlar 14 Biz mi daha akıllı onlar mı? 18 İşletim sistemleri rekabeti 20 Mobil Videolar yükselişe

Detaylı

10 Haziran 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni

10 Haziran 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni 10 Haziran 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni Apple dan Bitcoin Açılımı Apple, App Store kılavuzunda yenilemeye giderek sanal para birimlerini kabul edebileceğini belirtti. TechCrunch un farkettiği yenilikte

Detaylı

9 Aralık 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni

9 Aralık 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni 9 Aralık 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni Türkiye nin İlk Bitcoin ATM si İstanbul Atatürk Havalimanı nda Kullanıma Açıldı Geçtiğimiz Nisan ayında ilk kez Güney Kıbrıs ta kullanılmaya başlayan Bitcoin

Detaylı

29 Ağustos 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni

29 Ağustos 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni 29 Ağustos 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni PAYPAL DAN YÜZ TANIMA TEKNOLOJİSİ İLE ÖDEME DENEYİMİ PayPal ın yeni teknolojisi ile beraber yüz tanıma teknolojisi kullanılarak tükeacilerin ödemelerini tamamlamaları

Detaylı

7 Ocak 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni

7 Ocak 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni 7 Ocak 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni Koinim.Com: Yeni Bir Türk Bitcoin Cüzdan Ve Platformu Bitcoin internetin en sıra dışı fenomenlerinden biri haline geldi. Bundan sadece bir kaç ay öncesine kadar

Detaylı

5 Ağustos 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni

5 Ağustos 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni 5 Ağustos 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni TBB, HAZİRAN İNTERNET VE MOBİL BANKACILIK İSTATİSTİKLERİNİ AÇIKLADI TBB nin yayınladığı Haziran ayı internet ve mobil bankacılık istafsfkleri raporuna göre;

Detaylı

2011'in sosyal medya almanakı

2011'in sosyal medya almanakı On5yirmi5.com 2011'in sosyal medya almanakı 2011 de dijital dünya ve sosyal medya için sadece hareketli geçti demek az olur. İşte 2011 yılının sosyal medya almanakı. Yayın Tarihi : 2 Ocak 2012 Pazartesi

Detaylı

17 Şubat 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni

17 Şubat 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni 17 Şubat 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni Paypal Nakit Kart ı Yaptığı Lansmanla Duyurdu PayPal ın Nakit Kart geçtiğimiz günlerde yapılan lansmanla resmi olarak tanıtıldı. Yapılan lansman toplantısında

Detaylı

Sosyal medya turizmde pazarlamanın tanımını değiştiriyor. CATHIC 4. kez turizm profesyonellerini buluşturdu

Sosyal medya turizmde pazarlamanın tanımını değiştiriyor. CATHIC 4. kez turizm profesyonellerini buluşturdu 24 TEMMUZ 2014 ǀ 10 TL ÜCRETSİZ ÖZEL EK REGNUM CARYA GOLF&SPA RESORT CATHIC 4. kez turizm profesyonellerini buluşturdu Oteller, bilgi ve iletişim teknolojilerini yakından takip ediyor Anadolu daki iş ve

Detaylı

3 Haziran 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni

3 Haziran 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni 3 Haziran 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni Mobil Pazarlama Ve Anlık Bildirimlerin Satışlara Etkisi Mobil ticaret artık online satışların %23 ünü kapsıyor. Bu yüzden bu konu her geçen gün daha çok gündeme

Detaylı

2013 Q2. Değerlendirme. ios işletim sisteminin dünden bugüne hikayesi. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu 2012-2013 Q1 karşılaştırması

2013 Q2. Değerlendirme. ios işletim sisteminin dünden bugüne hikayesi. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu 2012-2013 Q1 karşılaştırması 1 İçerik 2013 Q2 mobilike Kurucu Ortaklarından 01 Rakamlarla Mobil Global & Türkiye de mobil rakamlar 02 Örnek çalışma Vaseline 06 Teknoloji 4G 08 Karşılaştırma İki cihaz karşılaştırması - Samsung S4 &

Detaylı

Q2.2015 1 Q1.2015 Q2.2015. KİŞİSEL REKLAM Herkesin reklamı kendine.

Q2.2015 1 Q1.2015 Q2.2015. KİŞİSEL REKLAM Herkesin reklamı kendine. Q2.2015 1 Q1.2015 Q2.2015 KİŞİSEL REKLAM Herkesin reklamı kendine. Q2.2015 Global & lokal mobil veriler mobilike Opera Mediaworks ailesine katıldı Kitlesel yerine kişisel iletişim Gülümseyin hedefliyoruz!

Detaylı

15 Temmuz 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni

15 Temmuz 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni 15 Temmuz 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni Bitcoin Bankası Xapo ya Silikon Vadisi nin Önemli İsimlerinden 20 Milyon Dolar Yatırım Bitcoin piyasası sürekli yeni gelişmelerle dalgalansa da yatırımcıların

Detaylı

Dijital Büro İstanbul 1

Dijital Büro İstanbul 1 Dijital Büro İstanbul 1 Dijital Büro İstanbul 2 reklamlar 20 reklamlar reklamlar reklamlar 2,7 36 8,5 4 3 reklamlar 2,5 Milyon Türk bora@dbistanbul.com Facebook Dijital Büro İstanbul 4 Facebook Dijital

Detaylı

22 Nisan 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni

22 Nisan 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni 22 Nisan 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni PayU dan E-Ticaret Sektörü İçin İki Yeni Ödeme Hizmeti PayU Türkiye e-ticaret sektörüne yönelik iki yeni ödeme hizmetini devreye soktu. Yeni hizmetleri Tekrarlayan

Detaylı

24 Eylül 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni

24 Eylül 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni 24 Eylül 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni TÜRK KULLANICILAR SOSYAL AĞLARDA NELERİ PAYLAŞIYOR Ipsos un son araştırmasına göre sosyal medya kullanıcıların büyük çoğunluğu sosyal ağlarda ilginç, komik

Detaylı

9 Eylül 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni

9 Eylül 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni 9 Eylül 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni SHOPIFY, ipad İ POS A DÖNÜŞTÜREN SERVİSİNİ TANITTI Shopify yeni ürünü Shopify POS u tanım. ipad i bir POS cihazı haline georen servis ile oldukça basit bir şekilde

Detaylı

25 Mart 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni

25 Mart 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni 25 Mart 2014 DenizBank Güncel Haber Bülteni Türkiye de Dijital Reklam Yatırımları 2013 te Yaklaşık %25 Büyüdü Webrazzi Dijital 14 te gerçekleşen ilk panel Türkiye de Online Reklam Yatırımları ve Mevcut

Detaylı

SEKTÖRDEN HABERLER Ekim 2013

SEKTÖRDEN HABERLER Ekim 2013 SEKTÖRDEN HABERLER Ekim 2013 Bu sunumda e-posta pazarlama, sosyal medya, e-ticaret ve dijital pazarlama ile ilgili ilginizi çekebilecek haber ve istatistikleri bulabilirsiniz. Emarsys Hakkında Dünya nın

Detaylı

23 Aralık 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni

23 Aralık 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni 23 Aralık 2013 DenizBank Güncel Haber Bülteni Pozitron, Türkiye nin Dijital Cüzdan Haritasını Yayınladı Türkiye nin önde gelen mobil teknoloji geliştirme şirketlerinden biri olan Pozitron un hazırladığı

Detaylı