TOYOTA Hayalimdeki Araba Resim Yarışması Katılım Şartları ve Koşulları 2014

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "TOYOTA Hayalimdeki Araba Resim Yarışması Katılım Şartları ve Koşulları 2014"

Transkript

1 TOYOTA Hayalimdeki Araba Resim Yarışması Katılım Şartları ve Koşulları 2014 UYGUNLUK KOŞULLARI Katılım/giriş ücreti yoktur. Herhangi bir satın alma işlemi gerekmemektedir. Katılımlar aşağıdaki şartlara uygunluk göstermeli ve çocuk katılımcıya ait (bundan sonra Aday diye anılacaktır) orijinal resim çalışması ile yapılmalıdır: (a) Adayın yaşı katılım formunda belirtilen kategori içerisinde yer almalıdır ve (b) Aday, başvuru esnasında Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yasal olarak ikamet ediyor olmalıdır. Adaylar, daha önce yayınlanmış, başka yarışmalara gönderilmiş ve üçüncü şahısların haklarını ihlal eden eserlerle yarışmaya katılamaz. Bu nitelikteki ve yarışmanın temasına uygun olmayan eserler değerlendirmeye alınmaz. Kazanan Adayın ve Adayın veli, vasi (ebeveynler) veya yasal temsilcisinin bu eserle daha önce başka yarışmalara katılmadığını ve eserin üçüncü şahısların haklarını ihlal etmediğini doğrulaması gerekmektedir. Bir Aday yarışmaya istediği kadar eserle katılım gösterebilir; ancak her bir başvuru Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. ye (bundan sonra Toyota Türkiye olarak anılacaktır) ayrı bir zarfla gönderilmelidir veya doğrudan belirtilen Toyota Plazalara teslim edilmelidir. Ödüller her bir Aday için birer taneyle sınırlıdır. Yarışmaya katılacak eserler bir kenarı mm, diğer kenarı mm arasındaki ebatlara sahip kağıtlara yapılmalıdır. Eserlerin el çizimi, renkli ve bir arka plana sahip olması esastır. Eserler dijital olarak yaratılmış olmamalıdır. Her türlü kağıt cinsine müsaade edilmektedir ve istenilen resim malzemesi (sulu boya, renkli kalemler, pastel boya, vs. de dahil olmak üzere bütün boyalar) kullanılabilir. Her başvuru için katılım formu eksiksiz doldurulmalı ve eserle birlikte teslim edilmelidir. Katılım formu yarışmanın resmi web sitesinden (http:www.toyota.com.tr) indirilebilir veya Toyota Plazalardan temin edilebilir. Katılım formu ile birlikte teslim edilmesi gereken anket formu da bu adreslerden temin edilebilir. Katılım formunda doldurulması gereken bilgiler aşağıda belirtilmiştir. Anlaşmanın 11. maddesi Aday ile birlikte adayın ebeveynleri ya da yasal temsilcisinin imzalarını gerektirmektedir. 1. Yaş kategorisi, 2. Eserin başlığı, 3. Adayın çizdiği Hayalimdeki Araba fikri, 4. Adayın adı, 5. Adayın yaşı ve doğum tarihi, 6. Adayın cinsiyeti,

2 7. Adayın ebeveyn(lerinin)inin veya yasal temsilcisinin adı, 8. Posta adresi, 9. Telefon numarası (cep ve/veya sabit), 10. E-posta adresi (eğer varsa), 11. Adayın ve ebeveyn(lerinin)inin veya yasal temsilcisinin onayını gösteren imzaları. Her iki ebeveynin de ebeveynlik haklarına sahip olması durumunda her ikisinin de imzası gereklidir. Eğer sadece biri bu hakka sahipse tek ebeveynin imzası yeterlidir. Ebeveynlerin imzalayamadığı durumlarda yasal temsilcinin imzalaması gerekmektedir. Aday ve ebeveyn(ler)in veya yasal temsilcisinin (a) Japonya ya giriş yapmasında yasal bir engelin olmaması gerekmektedir ve (b) Toyota Motor Corporation ın (bundan sonra TMC olarak anılacaktır) belirleyeceği tarihlerde Japonya ya seyahat etmeyi kabul ediyor olması ve buna ek olarak (c) TMC nin vize konusunda hiçbir taahhütte bulunmadığını ve sorumluluk kabul etmediğini biliyor olması gerekmektedir. Başvuru yapan Aday ve Adayın ebeveyn(ler)i veya yasal temsilcisi, bu şartlara ve koşullara bağlı kalacaklarını ve Toyota Türkiye ve TMC tarafından ayarlanmış olan jürinin kararına itiraz etmeyeceklerini ya da buna karşı herhangi bir yasal, hukuki girişim ya da eylemde bulunmayacaklarını kabul ve taahhüt ederler. TMC, Toyota Türkiye ve Toyota Plaza çalışanlarının çocukları da yarışmaya katılabilme hakkına sahiptir. SON KATILIM TARİHİ Katılımlar aşağıdaki belirtilen yöntemlerden biriyle 17 Şubat 2014 tarihine kadar gerçekleştirilmelidir. KATILIM Katılımlar aşağıdaki şekilde yapılmalıdır: (1) Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması nın aşağıda belirtilen adresteki merkezi idare ofisine posta yoluyla: Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. Cumhuriyet Mah. E-5 Yan Yol No: 11 Yakacık Kartal İstanbul (2) Toyota Plazalar a bizzat teslim yoluyla. Şehrinizdeki Toyota Plaza yı öğrenmek için aşağıda belirtilen web sitesini ziyaret ediniz:

3 DEĞERLENDİRME Sadece yukarıdaki kriterlere uygunluk gösteren başvurular Türkiye ve Dünya Yarışması nda değerlendirmeye alınırlar. Türkiye Yarışması ndaki her yaş kategorisinde ilk 3 (toplam 9 kazanan) Mayıs 2014 te Japonya da yapılacak olan Dünya Yarışması na katılım hakkına sahip olur. Türkiye Yarışması na ve Dünya Yarışması na başvuran eserler, TMC ve Toyota Türkiye sorumluluğunda belirlenen jüri ve konunun uzmanları tarafından prensip olarak orijinallik ve yaratıcılık bakış açısıyla değerlendirilecektir. Dünya Yarışması nda ödül kazananlar (altın ödül, gümüş ödül, bronz ödül) ve finalistler, katılımcı birçok ülkeden gelen başvurular arasından seçilecektir. Bunun yanı sıra, ödül kazananlar arasından da özel ödüle layık olan eser seçilecektir. Ancak, Türkiye yarışması ile Dünya Yarışması nın sıralaması arasında herhangi bir bağlantı olmayacaktır. Jüri kararları kesindir. KAZANANLARIN AÇIKLANMASI Dünya Yarışması nın kazananları Ağustos 2014 tarihinde açıklanacaktır. Yarışma sonuçları yarışmanın resmi web sitesinde (http://www.toyota.com.tr) yayınlanacaktır. Türkiye Yarışması ve Dünya Yarışması kazananları Toyota Türkiye tarafından ayrı ayrı bildirilecektir. TMC her kazananın ve kazananın ebeveyn(lerinin)inin veya yasal temsilcisinin uygunluk/erişilebilirlik ve tanıtım için kazananın yükümlülük/tanıtım haklarından vazgeçme beyanı imzalamasını şart koşmaktadır. Eğer beyan imzalanmamışsa ödülden feragat edinilmiş kabul edilerek ikinciye devredilecektir. Ödülün sahibi, ebeveyn(ler)i veya yasal temsilcisi değil kazananın kendisi olması esastır. Kazananın ebeveyn(lerinin)inin veya yasal temsilcisinin yarışmaya dahil olması durumu, herhangi bir sınırlama olmaksızın, ödül kazanma aşaması da dahil olmak üzere, bu kişilere Toyota Türkiye ya da TMC den herhangi bir şekilde talep hakkı kazandırmaz. Ödül bilgilendirmesi veya ödülün kendisinin kazanana ulaşmaması veya iadesi durumunda, ödülden feragat edinilmiş kabul edilerek ikinciye devredilecektir. Toyota Türkiye veya TMC tarafından onaylanmadığı sürece ödüller üçüncü şahıslara transfer edilemez ya da satılamaz. Kazananlar, herhangi bir sebeple, Toyota Türkiye ve TMC tarafından verilen seyahat ödülünü gerçekleştiremeyecekleri durumlarda, bu ödülün nakit dengini talep etme hakkına sahip değillerdir. Katılımcı, herhangi bir katılım koşulunu ihlal etmesi durumunda diskalifiye edilir ve kazandığı ödülden feragat etmiş kabul edilir. Türkiye Yarışması veya Dünya Yarışması sonuçlarına ilişkin yapılacak sorgulama taleplerini Toyota Türkiye ve TMC kabul etmezler.

4 ÖDÜLLER Türkiye Yarışması sonucunda her kategoride ilk 3 dereceye giren adaylara verilecek ödüller aşağıdaki gibidir: 10 yaş altı: 1 inciye Nintendo Wii, 2 nciye PSP (PlayStation El Oyun Konsolu), 3 üncüye fotoğraf makinesi ve resim seti yaş arası: 1 inciye Apple ipad 2, 2 nciye ipod Touch, 3'üncüye fotoğraf makinesi ve resim seti yaş arası: 1 inciye Apple iphone 4S, 2 nciye Samsung Galaxy Note 2, 3 üncüye fotoğraf makinesi ve resim seti Dünya Yarışması nda her altın, gümüş ve bronz ile özel ödül kazananlar, bir ebeveynleri veya yasal temsilcilerinin de eşlik edeceği Japonya seyahati kazanacaklardır. Ödül, Japonya ya gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak biletlerini ve Japonya da TMC tarafından belirlenecek yerlerdeki konaklama ve yeme içme (özel harcamalar hariç) bedellerini içermektedir. Türkiye içerisindeki havaalanına gidiş, geliş ve diğer yerel seyahat giderleri (otobüsle olmak üzere) Toyota Türkiye tarafından karşılanacaktır. Uçak biletlerinin tarihinde değişiklik yapılamaz. Seyahat tarihi Ağustos 2014 olarak belirlenmiştir. Kazananlar daha sonraki bir tarihte kesin seyahat tarihi konusunda bilgilendirileceklerdir. Duyurusu yapılan ödülün erişilemez bir duruma gelmesi halinde TMC aynı değerde başka bir ödül sunma hakkını saklı tutar. Finalistlerin ödülleri ise kendilerine gönderilecektir. ŞARTLAR Yasalar tarafından engellenmediği sürece Toyota Türkiye, TMC ve iş ortakları ticari veya ticari olmayan amaçlar doğrultusunda Adayın kimliğini açıklama veya herhangi bir şekilde tazminat ödeme zorunluluğu olmadan başvuruları herhangi bir ülke veya yetki alanında ve herhangi bir medya içeriğinde ilan etme, kullanma, uyarlama, düzenleme ve revize etme hakkına sahip olacaklardır. Katılım hakları feshedilemez şekilde Aday ve ebeveyn(ler)i veya yasal temsilcisinden Toyota Türkiye ya da TMC ye devredilmiş sayılır, katılımın bütün hakları, başlığı ve katılım ile bağlantı, sınırlama olmaksızın içerdiği bütün çıkarlar, patenti, tasarım hakları ve telif hakları Toyota Türkiye ve TMC ye ait olacaktır ve iade edilmeyecektir. Telif hakları devredilemez, tüm haklar TMC ve Toyota Türkiye ye aittir. Yarışma başvuruları katılımcıya iade edilmez. Postalama sırasında oluşabilecek kaybolmalardan, zararlardan veya gecikmelerden dolayı ne Toyota Türkiye ne de TMC sorumlu tutulamaz.

5 Lütfen unutmayınız ki Dünya Yarışması nda yarışmaya hak kazananlar ve ebeveyn(ler)i veya yasal temsilcileri aşağıdaki koşulları kabul etmelidir: (a) Dünya Yarışması yla ilgili olarak ortaya çıkabilecek bütün anlaşmazlıklar ve farklılıklar Japonya daki Tokyo mahkemelerinin münhasır yargı yetkisi dâhilindedir. (b) Herhangi bir anlaşmazlık veya farklılık durumunda bu münhasır yargı yetkisine uyum göstermeli. (c) Dünya Yarışması ile ilgili oluşacak anlaşmazlıkları çözümlemek adına hiçbir diğer yasa ile çakışmaksızın Japonya yasaları tarafından mutabakata ulaştırmalıdır. KİŞİSEL BİLGİLER Adayın ve ebeveyn(ler)in veya yasal temsilcisinin bilgileri TMC veya Toyota Türkiye tarafından alınarak yalnızca iki yarışma için idari amaçlı kullanılacaktır. Bu bilgiler iki yarışmayla da ilgili olarak veri işleme ve idari işlemler için Toyota bayilerine, Toyota Türkiye ye ve TMC ye, TMC reklam ajanslarına, danışmanlara, tanıtım ve pazarlama ajanslarına sunulabilir. Katılımcının ve ebeveyn(ler)in veya yasal temsilcisinin yarışmalara katılımları ve yarışmalarla ilişkili etkinlikler süresince çekilen resimlerin ve video görüntülerinin Toyota Türkiye veya TMC tarafından web siteleri, broşürler vb. mecralarda kullanılmasını kabul ederler.

6 2014 TOYOTA Hayalimdeki Araba Resim Yarışması Katılım Formu Bütün bilgiler tam ve doğru olmalıdır. 1 Yaş kategorisi: 2 Eserin başlığı: (1) 10 yaş altı. (2) yaş (3) yaş (Adayın yaşını itibarıyla kaç yaşında olacağına göre işaretleyiniz.) 3 Lütfen çizdiğiniz Hayalimdeki Araba fikrini açıklayınız. 4 Katılımcının adı: Adı İkinci Adı Soyadı 5 Katılımcının yaşı: YIL AY GÜN Yaş: yaşında Doğum Tarihi: / / 6 Katılımcının cinsiyeti: Erkek Kız 7 Katılımcının ebeveyn(lerinin) veya yasal temsilcisinin ismi*: Adı İkinci Adı Soyadı 8 Posta adresi: Posta Kodu Ülke T U R K E Y Adres 9 Telefon numarası: Cep Tel: Sabit Tel: Ülke Kodu Numara E-posta adresi (eğer varsa): 11 Anlaşma: Ben, Katılımcı ve Bizler/Ben ebeveyn/ler veya yasal temsilci 2014 Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması Katılım Şartları ve Koşullarını okuyup anladığımızı beyan ederiz. Buna ek olarak yukarıdaki Katılım Şartları ve Koşullarında belirtilen maddelere uyacağımızı ve fikri mülkiyet hakları ile ilgili şu anda ve ileride herhangi bir talepte bulunmayacağımızı beyan, kabul ve taahhüt ederiz. Katılımcı imzası: Katılımcının ebeveyn(ler)inin veya yasal temsilcisinin imzası*: YIL AY GÜN *Not: Eğer ebeveyn imza atabiliyorsa ebeveyn/ler imzalasın. Tarih: / / İki ebeveyn de mevcutsa iki ebeveynin de imzalaması gerekmektedir. Birinin imzalayabildiği durumlarda tek imza geçerli kabul edilecektir. Yukarıdaki durumlar geçerli olmadığında yasal koruyucunun imzası geçerli kabul edilecektir. Nasıl katılacaksınız?: Katılım Tarihi 15 Aralık Şubat 2014 Lütfen eserinizle beraber katılım formunu ve anketi de gönderiniz. Katılımcının birden fazla eser yollaması durumunda her esere birer tane anket ve katılım formu eklenmelidir. Başvurular: Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. Cumhuriyet Mah. E-5 Yan Yol No: 11 Yakacık Kartal - İSTANBUL Toyota İletişim Merkezi (0212) Danışma: TOYOTA Hayalimdeki Araba Resim Yarışması Merkez İdare Ofisi Telefon Numarası: Toyota İletişim Merkezi E-posta adresi: İdari amaçlıdır. (Lütfen doldurmayınız) Kayıt numarası (Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. tarafından doldurulacak) Takip Numarası Yaş kategorisi (1) (2) (3) Kabul Tarihi YIL AY GÜN ( / / ) Bayi kaşesi: Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş.

7 2014 TOYOTA Hayalimdeki Araba Resim Yarışması Anketi *Ebeveyn(ler) veya yasal temsilci için anket Bu yarışmadan nasıl haberiniz oldu? Lütfen uygun olanı daire içine alınız. Okul aracılığıyla Arkadaşlar ve tanıdıklar aracılığıyla Toyota Plaza / Bayi çalışanları aracılığıyla Poster veya broşürlerden Toyota nın web sitesinden / Yarışmanın resmi web sitesinden Reklamlardan Televizyon haberinden veya makalelerden Diğer ( ) Aşağıdaki her bir ifadenin yarışmaya katılmanızda ne derece etkili olduğunu belirtiniz. Lütfen her biri için uygun kutuyu işaretleyiniz. Etkili Oldu Az Etkili Oldu Kararsızım Pek Etkili Olmadı Etkili Olmadı Çocuğumun resme olan ilgisi. Çocuğumun otomobillere olan ilgisi. Yarışmanın çocuk eğitimi için iyi olduğunu düşünüyorum. Yarışmanın prestijli olması. Yarışmanın dünya çapında olması. Ödüllerin cazip olması. Bu yarışmaya katıldıktan sonra Toyota hakkındaki fikirlerinizle ilgili aşağıdaki her bir ifadeye ne derece katıldığınızı belirtiniz. Lütfen her biri için uygun kutuyu işaretleyiniz. Katılıyorum Az Katılıyorum Kararsızım Pek Katılmıyorum Katılmıyorum Toyota ya yakınlık hislerim arttı. Toyota ya ilgim arttı. Toyota ya olan güvenim arttı. Toyota çocukların eğitimi konusunda istekli. Toyota toplumla ilişki kurmak için gayret gösteriyor. Toyota ya yönelik olumlu hislerim arttı. Toyota satın alma isteğim arttı. Gelecekte böyle bir yarışma olursa, çocuğunuzun yeniden katılmasına izin verir misiniz? Lütfen uygun olanı işaretleyiniz. Evet Belki Kararsızım Sanırım Hayır Hayır Çocuğunuzun yaş kategorisi Birini yuvarlak içine alın. Çocuğunuzun cinsiyeti Birini yuvarlak içine alın. Sahip olduğunuz araç Uygun olanları yuvarlak içine alın. 10 yaş altı Erkek Toyota marka yaş Kız Başka markalar yaş Aracım yok

TOYOTA TÜRKİYE PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş.

TOYOTA TÜRKİYE PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş. YARIŞMA ŞARTNAMESİ ADI: TOYOTA Hayalimdeki Araba Resim Yarışması KONUSU: Hayalimdeki Araba Resim Yarışması TÜRÜ: Resim Yarışması AMACI: Çocukların hayal dünyalarını öğrenmek ve hayallerindeki arabaları

Detaylı

İnanılmaz Ödül ÜLKE ÖDÜLÜ

İnanılmaz Ödül ÜLKE ÖDÜLÜ İnanılmaz Ödül ÜLKE ÖDÜLÜ Her ülkeden kazanan bir kişi inanılmaz bir ödüle sahip olacak: Asus N Serisi dizüstü bilgisayar! İnanılmaz sesi ve görüntüsüyle bilinen ASUS SonicMaster Teknolojisi ne sahip ASUS

Detaylı

5.TÜRKİYE EV TEKSTİLİ TASARIM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ

5.TÜRKİYE EV TEKSTİLİ TASARIM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ 5.TÜRKİYE EV TEKSTİLİ TASARIM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ YARIŞMA TEMASI 5. Türkiye Ev Tekstili Tasarım Yarışması, Uludağ Tekstil İhracatçılar Birliği (UTİB) tarafından Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Türkiye

Detaylı

Kıbrıs Türk Toplumuna yönelik AB Bursları Programı Avrupa Birliği tarafından finanse edilmekte ve British Council tarafından uygulanmaktadır

Kıbrıs Türk Toplumuna yönelik AB Bursları Programı Avrupa Birliği tarafından finanse edilmekte ve British Council tarafından uygulanmaktadır Kıbrıs Türk Toplumuna yönelik AB Bursları Programı Avrupa Birliği tarafından finanse edilmekte ve British Council tarafından uygulanmaktadır Yerel Hibe Programı İlgi Beyan Etme Çağrısı 2015/16 Akademik

Detaylı

Bana AB yi Anlat Resim Yarışması Yönergesi

Bana AB yi Anlat Resim Yarışması Yönergesi Bu proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından desteklenmektedir Bana AB yi Anlat Resim Yarışması Yönergesi Öğrenciler AB yi Öğreniyor Projesi ÖĞRENCİLER AB Yİ ÖĞRENİYOR: ORTAK DEĞERLER, TEMEL

Detaylı

Google Science Fair 2015 RESMİ KURALLAR

Google Science Fair 2015 RESMİ KURALLAR Google Science Fair 2015 RESMİ KURALLAR BU YARIŞMAYA KATILMAK VEYA YARIŞMAYI KAZANMAK İÇİN HERHANGİ BİR ŞEY SATIN ALINMASI VEYA HERHANGİ BİR ÖDEME YAPILMASI GEREKMEMEKTEDİR. GOOGLE SCIENCE FAIR 2015 YARIŞMASI,

Detaylı

BAŞVURU, KATILIM VE KUPON SATIN ALMA ŞARTLARI WINGS FOR LIFE WORLD RUN

BAŞVURU, KATILIM VE KUPON SATIN ALMA ŞARTLARI WINGS FOR LIFE WORLD RUN BAŞVURU, KATILIM VE KUPON SATIN ALMA ŞARTLARI WINGS FOR LIFE WORLD RUN Seçmiş olduğunuz Wings for Life World Run ( Etkinlik veya Koşu ) yerinin ( Yer ) yerel organizasyonu ve ev sahipliğini, kayıtlı işyeri

Detaylı

http://www.disneyturkiye.com.tr linkinden yarışma websitesine girerek kayıt olun ve iki çoktan seçmeli soru ile bir serbest formatlı soruyu cevaplayın

http://www.disneyturkiye.com.tr linkinden yarışma websitesine girerek kayıt olun ve iki çoktan seçmeli soru ile bir serbest formatlı soruyu cevaplayın Sihirli Haftasonları Yarışması Disney Yarışma Kuralları 3 aileye LG Ultra HD TV, Blu-ray DVD oynatıcı, Yenilmezler DVD si ve aile başına 4 sinema biletinden oluşan hediye paketi, ayrıca 150 aileye de 4

Detaylı

ATHİB 4. DOKUMA KUMAŞ TASARIM YARIŞMASI YARIŞMA ŞARTNAMESİ

ATHİB 4. DOKUMA KUMAŞ TASARIM YARIŞMASI YARIŞMA ŞARTNAMESİ ATHİB 4. DOKUMA KUMAŞ TASARIM YARIŞMASI YARIŞMA ŞARTNAMESİ YARIŞMANIN TEMASI ATHİB 4. Dokuma Kumaş Tasarım Yarışması, Akdeniz Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (ATHİB) tarafından dokuma kumaş

Detaylı

ATHİB 3. DOKUMA KUMAŞ TASARIM YARIŞMASI YARIŞMA ŞARTNAMESİ

ATHİB 3. DOKUMA KUMAŞ TASARIM YARIŞMASI YARIŞMA ŞARTNAMESİ ATHİB 3. DOKUMA KUMAŞ TASARIM YARIŞMASI YARIŞMA ŞARTNAMESİ YARIŞMANIN TEMASI ATHİB 3. Dokuma Kumaş Tasarım Yarışması, Akdeniz Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (ATHİB) tarafından dokuma kumaş

Detaylı

Kayıt ve Sözleşmenin Tamamlanması. Önemli Tarihlere Genel Bir Bakış. 2016 if TASARIM ÖDÜLLERİ Katılım Koşulları 01

Kayıt ve Sözleşmenin Tamamlanması. Önemli Tarihlere Genel Bir Bakış. 2016 if TASARIM ÖDÜLLERİ Katılım Koşulları 01 2016 if TASARIM ÖDÜLLERİ Katılım Koşulları 01 if TASARIM ÖDÜLLERİ if International Forum Design GmbH (bundan böyle if olarak anılacaktır) tarafından düzenlenmektedir. Katılım Koşulları if TASARIM ÖDÜLLERİ

Detaylı

VisitDenmark BoConcept. Güzel tasarımdan ötesi, bu bir konsept 2014 Çekilişi Resmi Kuralları

VisitDenmark BoConcept. Güzel tasarımdan ötesi, bu bir konsept 2014 Çekilişi Resmi Kuralları VisitDenmark BoConcept. Güzel tasarımdan ötesi, bu bir konsept 2014 Çekilişi Resmi Kuralları Çekilişler sadece Türkiye'den katılım için tasarlanmıştır, Türkiye tarafından özel olarak yönetilecek ve yorumlanacaktır.

Detaylı

Winalite Şirket Politikaları ve Prosedürleri

Winalite Şirket Politikaları ve Prosedürleri Winalite Şirket Politikaları ve Prosedürleri Winalite Şirket Politikaları ve Prosedürleri Birinci Bölüm: Özel Terimlerin Tanımı İkinci Bölüm: Nasıl Üye Olunur Üçüncü Bölüm: Üye Olmanın Şartları Dördüncü

Detaylı

OTOMOTİV YAN SANAYİ SEKTÖRÜNDE TASARIM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ

OTOMOTİV YAN SANAYİ SEKTÖRÜNDE TASARIM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ 1. YARIŞMANIN ADI VE TÜRÜ: OTOMOTİV YAN SANAYİ SEKTÖRÜNDE TASARIM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ OTOMOTİV YAN SANAYİ SEKTÖRÜNDE TASARIM YARIŞMASI 2.YARIŞMANIN KONUSU: Bu yarışma otomotiv endüstrisinin gereksinimlerine

Detaylı

Fakir Elektrikli Ev Aletleri 80. Yıl Logo Tasarımı Şartnamesi

Fakir Elektrikli Ev Aletleri 80. Yıl Logo Tasarımı Şartnamesi Fakir Elektrikli Ev Aletleri 80. Yıl Logo Tasarımı Şartnamesi Yarışmayı Açan Firma Yarışmanın Konusu Son Başvuru Tarihi Katılımcının Türü Ödüller Seçici Kurul Üyeleri Fakir Elektrikli Ev Aletleri Fakir

Detaylı

AMWAY İŞ KURALLARI 104691TR3 05/2011

AMWAY İŞ KURALLARI 104691TR3 05/2011 AMWAY İŞ KURALLARI İçindekiler: BÖLÜM 1: Giriş 3 BÖLÜM 2: Tanımlar 4 BÖLÜM 3: Bir ASG olmak 5 BÖLÜM 4: ASG'lerin Genel Sorumlulukları ve Yükümlülükleri 7 BÖLÜM 5: Sponsorların Ek Sorumluluk ve Yükümlülükleri

Detaylı

FONOTEL.. İLETİŞİM E-BAYİ ÜYELİK ve SANAL POS KULLANIM SÖZLEŞMESİ

FONOTEL.. İLETİŞİM E-BAYİ ÜYELİK ve SANAL POS KULLANIM SÖZLEŞMESİ FONOTEL.. İLETİŞİM E-BAYİ ÜYELİK ve SANAL POS KULLANIM SÖZLEŞMESİ 1) Kısaltma ve Tanımlar: İş bu sözleşmede geçen; BAYİFONOTEL: Hobyar Mah. Hamidiye Cad. Altın Han Kat : 2 No: 85 Sirkeci Fatih / İSTANBUL

Detaylı

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB)

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB) İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB) DOĞAL TAŞ TASARIM YARIŞMASI 2013, İstanbul 1. YARIŞMANIN AMACI İstanbul Maden İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenecek olan Doğal Taş Tasarım Yarışması

Detaylı

Kıbrıs Türk toplumu programı AB Bursları Avrupa Birliği tarafından finanse edilmekte ve British Council tarafından uygulanmaktadır

Kıbrıs Türk toplumu programı AB Bursları Avrupa Birliği tarafından finanse edilmekte ve British Council tarafından uygulanmaktadır Kıbrıs Türk toplumu programı AB Bursları Avrupa Birliği tarafından finanse edilmekte ve British Council tarafından uygulanmaktadır Yerel Hibe Programı ilgi Beyan Etme Çağrısı 2014/15 Akademik Yılı için

Detaylı

İçindekiler: Giriş. Giriş 2. Tanımlar 3. Bir ASG olmak 4. ASG'lerin Genel Sorumlulukları ve Yükümlülükleri 6

İçindekiler: Giriş. Giriş 2. Tanımlar 3. Bir ASG olmak 4. ASG'lerin Genel Sorumlulukları ve Yükümlülükleri 6 Z İ N D E YA Ş A M EV G Ü Z E L L İ K S İ Z İ N İ Ş İ N İ Z S İ Z İ N İ Ş İ N İ Z EV G Ü Z E L L İ K Z İ N D E YA Ş A M S İ Z İ N İ Ş İ N İ Z EV G Ü Z E L L İ K AMWAY İŞ KURALLARI Z İ N D E YA Ş A M İçindekiler:

Detaylı

Intel Make it Wearable Video Yarışması Resmî Kurallar

Intel Make it Wearable Video Yarışması Resmî Kurallar Intel Make it Wearable Video Yarışması Resmî Kurallar HERHANGİ BİR SATIN ALIMDA BULUNMANIZ GEREKLİ DEĞİLDİR. HERHANGİ BİR SATIN ALIMDA BULUNMANIZ VEYA ÖDEME YAPMANIZ KAZANMA ŞANSINIZI ARTIRMAYACAKTIR.

Detaylı

Kullanım Şartları. web.akgunler.com.tr yi ifade eder. : AKGÜNLER TURİZM LTD. e ait Web Sitesi olan

Kullanım Şartları. web.akgunler.com.tr yi ifade eder. : AKGÜNLER TURİZM LTD. e ait Web Sitesi olan Kullanım Şartları Web Sitesi Kullanım Şartları Web Sitesi kullanım şartları, "Web Sitesi/Site" kullanırken uyulması gereken kuralları ve şartları açıklamaktadır. Kullanım Şartları dikkatli bir şekilde

Detaylı

4. ULUSAL GEMİ VE YAT TASARIM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ

4. ULUSAL GEMİ VE YAT TASARIM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ 4. ULUSAL GEMİ VE YAT TASARIM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ Gemi ve Yat İhracatçıları Birliği, T.C. Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi nin izin ve destekleriyle genç tasarımcıların ülkemize kazandırılması

Detaylı

2014-1. Genel Çağrı. Uygulama Kılavuzu

2014-1. Genel Çağrı. Uygulama Kılavuzu 2014-1 Genel Çağrı Uygulama Kılavuzu [2] İÇİNDEKİLER 1. GİRİŞ... 5 2. PROGRAMIN AMACI... 5 3. PROGRAM HEDEFLERİ... 5 4. PROGRAMIN ÖNCELİKLERİ... 6 5. PROGRAM KAPSAMINDA DESTEKLENECEK PROJELER... 7 5.1

Detaylı

XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ

XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ TÜRK MİKROBİYOLOJİ CEMİYETİ (TMC) XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ 1. KONU Bu şartname esas olarak 2016 yılında düzenlenecek olan XXXVII. Türk Mikrobiyoloji Kongresi organizasyonu

Detaylı

www.geographika.com Rezervasyon Şart ve Koşulları (Tüketici Sözleşmesi)

www.geographika.com Rezervasyon Şart ve Koşulları (Tüketici Sözleşmesi) www.geographika.com Rezervasyon Şart ve Koşulları (Tüketici Sözleşmesi) Aşağıdakiler, rezervasyonunuza dair şartlar ve koşullardır. Bu şart ve koşullar ile sözleşmeye bağlanacağınız için lütfen dikkatle

Detaylı

TAŞI YAŞATAN TASARIMLAR DOĞAL TAŞ TASARIM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ

TAŞI YAŞATAN TASARIMLAR DOĞAL TAŞ TASARIM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ TAŞI YAŞATAN TASARIMLAR DOĞAL TAŞ TASARIM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ İstanbul, 2013 1 1. YARIŞMANIN AMACI 3 2. YARIŞMANIN KONUSU 3 3. YARIŞMAYA KATILMA KOŞULLARI 4 4. YARIŞMAYA KAYIT YAPILMASI, PROJELERİN TOPLANMASI

Detaylı

İHİB 9. HALI TASARIM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ 2015 HALI, TASARIMCISINI ARIYOR

İHİB 9. HALI TASARIM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ 2015 HALI, TASARIMCISINI ARIYOR İHİB 9. HALI TASARIM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ 2015 HALI, TASARIMCISINI ARIYOR İHİB, geleceğe yatırım yapmak ve ülkemizdeki yeni yeteneklere fırsat kapılarını aralamak amacıyla, Türkiye'nin en kapsamlı Halı

Detaylı

BOBBI BROWN PRETTY POWERFUL YARIŞMASI RESMİ KURALLAR SATIN ALMA GEREKLİ DEĞİLDİR

BOBBI BROWN PRETTY POWERFUL YARIŞMASI RESMİ KURALLAR SATIN ALMA GEREKLİ DEĞİLDİR BOBBI BROWN PRETTY POWERFUL YARIŞMASI RESMİ KURALLAR SATIN ALMA GEREKLİ DEĞİLDİR Bobbi Brown Türkiye yeni Pretty Powerful Yüz'ünü bulmaya yardım etmek için güven ve güzellik ile ilgili sırlarınızı bilmek

Detaylı

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI KAMU SPOTU KISA FİLM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI KAMU SPOTU KISA FİLM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ TEMALI KAMU SPOTU KISA FİLM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ 1. Amaç ve Tema : Dünyada ve ülkemizde büyük önemi olan İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda,

Detaylı