ALKENT İCRA KOMİTESİ 2011 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU görev dönemi için oluģturulan Merkez Yönetim Kurulu ve Ġcra Kurulu Üyeleri;

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "ALKENT İCRA KOMİTESİ 2011 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU. 2011 görev dönemi için oluģturulan Merkez Yönetim Kurulu ve Ġcra Kurulu Üyeleri;"

Transkript

1 ALKENT İCRA KOMİTESİ 2011 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU 2011 görev dönemi için oluģturulan Merkez Yönetim Kurulu ve Ġcra Kurulu Üyeleri; ALKENT Ġcra Komitesi BaĢkanı ALKENT Ġcra Komitesi Üyesi ALKENT Ġcra Komitesi Üyesi ALKENT Ġcra Komitesi Üyesi Mehmet O. SAYHAN Nihat PAKAKAR Ümit GÖRÜ Yüksel KÖK Haluk EKĠNCĠOĞLU Ahmet TUNÇALP ġevket CERGEL Serdar ARAL Tufan ÖNEY Alper GÜNDÜZ ÇarĢı Temsilcisi Sn.Özgür YÜCESOY dan oluģmuģtur. Ayrıca bu yıl Site Denetçiliği görevini de Sn. Halil ERDEN ve Sn. Merih ERGĠN üstlenmiģlerdir yılında sitemizle ilgili kararları alan Merkez Yönetim Kurulu ile bu kararları uygulayan Ġcra Komitesi görevlerini büyük bir uyum içerisinde yerine getirilmiģtir. Sitede yapılması öngörülen faaliyetler, icra edilen MYK Toplantılarında tartıģılmıģ ve alınan kararlar yürürlüğe konmuģtur Yılı Merkez Yönetim Kurulu nca; 31 Aralık 2011 tarihine kadar, 7 adet toplantı icra edilmiģtir. Toplantılarda, tasarruf bilinci ön planda tutularak, konfor seviyesi düģürülmeden, alt ve üstyapı iyileģtirmeleri için kararlar alınmıģtır.

2 2011 yılında yapılan iģler genel olarak baģlıklar halinde aģağıda bilgilerinize sunulmuģtur: 1. Ucuz Elektrik: Site ortak alan ve kazan dairelerinde kullanılan elektrik enerjisinden daha ucuza faydalanmak maksadıyla Yenilenebilir Enerji üreticileri ile görüģülmüģ ve Voytron Elektrik Toptan SatıĢ A.ġ. ile 23 adet sayaç için 01 Kasım 2010 yılında yapılan anlaģma altı aylık periyotlarla yenilenerek 2011 yılında da devam ettirilmiģtir. Bu uygulama ile, Kazan dairesinde bulunan tek terimli sayaç için % 14, Ortak alanlarda bulunan 22 adet çok terimli sayaç için % 3 daha ucuz enerji satın alınmıģtır. Yıllık tasarruf yaklaģık TL. olarak gerçekleģmiģtir. 2. Superonline Altyapı Tesisi. Superonline Firması tarafından, Sitemizin Fiber Optik kablo altyapı tesisi ücretsiz olarak tamamlanmıģ, isteyen site sakinlerine Fiber Ġnternet hattı çekimine baģlanmıģ ve halen devam etmektedir. Bu hizmet ile hızlı internet imkanı yanında sabit ödemesi olmayan Telefon ve numara devri imkanı da sunulmuģtur. Uzun vadede ise IP TV hizmeti aynı alt yapı üzerinden sunulabilecektir. Yönetim olarak ise Superonline F/O altyapısından istifade ile Alkent Cafe, deprem evi, çocuk parkı, malzeme deposu, bahçe ve temizlik Ģeflerinin odalarına internet hatları çektirilmiģ ve ilgili personelin kullanımına sunulmuģtur. Ayrıca ileride kurulması düģünülen yeni güvenlik kamera sistemi de, yine Superonline F/O altyapısından istifade ile tesis edilebilecek ve iģletilebilecektir. 3. Personel Saat Ücretleri Daire onarım, bakım ve özel bahçe tanzim faaliyetlerinde görevlendirilen personelin saat ücretleri 2011 yılında da 01 Mayıs 2010 tarihinden itibaren yürürlüğe giren haliyle değiģtirilmeden aģağıdaki gibi uygulanmıģtır. ĠnĢaat Personeli Saat Ücreti: 5 TL. ( Eski Ücret: 10 TL. ) Teknik Personeli Saat Ücret: 5 TL. ( Eski Ücret: 6.5 TL. ) Bahçe Personeli Saat Ücreti: 5 TL. ( Eski Ücret: 10 TL. )

3 4. Alkent Cafe Kameriyenin Genişletilmesi ve Şeffaf Branda ile Kaplanması Yüzme havuzundaki mevcut kameriye ilave bir kameriye ile büyütüldü. Aydınlatması, çatı izalosyonu ve yağmur giderleri tamamlanıp, etrafı Ģeffaf branda ile kapatıldı. Zemini sarı temperli ahģap ızgara ve etrafı temperli cam korkuluk ile kapatıldı. Cafe giriģ kapısı otomatik hale getirilip, kapıların üstüne rüzgar perdesi montaj edildi. 5. Havuz Platformunun Değiştirilmesi Alkent yüzme havuzunun platformu kaydırmaz seramik ile yenilendi. Çocuk havuzu önündeki perde betona motifli mozaik uygulaması yapıldı.

4 6. Cafe Elektrik Panosu Demode olmuģ ve Cafe yükünü taģımakta zorlanan pano daha büyük ve kullanılıģlı modeli ile değiģtirilerek yenilendi. 7. Trafik Düzenlemesi Site içerisindeki demir babalar güvenlik sebebiyle kaldırıldı ve yerine kolayca eğilebilen plastik olanlar monte edildi. 8. Merkezi TV Sistemi Merkezi TV altyapısı iyileģtirilerek kanal sayısı 40 tan 60 kanala çıkarıldı.

5 9. Makine Dairelerinin Yenilenmesi 2011 yılında da Blok yöneticisi ve daire sakinlerinin olurları alınarak Blok makine dairelerinde bulunan Isıtma EĢanjörü ve Sıcak Su Boylerlerinin değiģimine devam edilmiģ, bu sene 19 adet Makine odası Alkent Teknik Personelinin iģçiliği ile yenilenmiģtir. 10. Isı Merkezi Alev Boruları Frezya ısı merkezi 1 nolu kazan alev boruları yenilenmiģtir. 11. Alüminyum Korkuluk Gardenya 1, Manolya1, Manolya 2, Mimoza 2, Frezya 2 ve Petunya 1, bloklarının ana giriģlerine alüminyum korkuluk yapılmıģtır.

6 12. Blok Giriş Kapıları Manolya 1, Manolya 2 Manolya 3 ve Manolya 5 blok giriģ kapıları alüminyum kapı ile yenilendi. 13. Görüntülü Kapı Telefon Sistemleri Fulya 5, Mimoza 2, Mimoza 3, Petunya3, Petunya 4 bloklarında arızalı olan görüntülü kapı telefon sistemleri yetkili firma tarafından yenilendi. 14. Asansör Kumanda Panosu ve Kabin Kaplaması Açelya 5, Petunya 1, Fulya 3, Manolya 2 blok asansörlerinin kumanda panosu, kabin kaplaması, makine redüktör grubu ve buton panelleri yenilendi.

7 15. Garaj Kapıları Açelya 3, Açelya 4, Açelya 5, Petunya 4, Petunya 5 ve Petunya 6 bloklarının garaj kapıları son teknoloji redüktörlü kapı modelleri ile değiģtirildi. 16. Garaj Aydınlatmaları Site garajlarında 24 saat yanan floresanların yerine, 750 adet ekonomik ve uzun ömürlü Led floresan takılarak hepsi değiģtirilmiģtir. Led floresanlar hem sessiz çalıģmakta hem de yıllık yaklaģık Tl. tasarruf sağlamaktadır. 17. Garaj İzolasyonu Akasya 4, Begonya 2, Fulya 3, Mimoza 3, Petunya 3 blokları ile Frezya garaj üstü izolasyonları yapılmıģtır.

8 18. Garaj Boyası Manolya, Gardenya garajları ile Akasya 2 ve Fulya 3 garajlarının boyası yapılmıģtır. 19. Otomatik Sulama Sistemi Akasya, Begonya, Fulya, Kamelya ve ÇarĢı bölgesi etrafındaki alanlara otomatik sulama sistemi çekilmiģtir. 20. Dış Cephe Mantolama ve Boyası Manolya 2, Manolya 4 ve Mimoza 3 bloklarının dıģ cephe mantolaması ve mantolanan alanların boyası yapıldı. Manolya 1 ise mantolamayı müteakip komple boyandı.

9 21. Jeneratör Petunya parseli bloklarına hizmet vermek üzere 350 kva lık AKSA marka jeneratör alındı, devreye sokuldu. 22. Temizlik ve Güvenlik Personeli Dinlenme Yeri Temizlik ve Güvenlik personelinin istirahat zamanı oturup dinlenebileceği ve çay içebileceği, yaz kıģ kullanıma müsait kapalı dinlenme yeri hizmetinize sunulmuģtur. 23. Atölye Tesisi Ġptal edilen pis su arıtma sistemi bölgesi tanzim edilerek atölye haline getirildi.

10 24. Bahçe Ağaçlandırma Çalışmaları Bahçemizin güzelleģtirilmesi ve renk cümbüģü sağlanması maksadıyla uzun ömürlü altı çeģit (Ihlamur ağacı, Amerikan meģesi, Ginkgo, Sığla, Lale ağacı, Kırmızı yapraklı akça ağacı) toplam 30 adet fide alınmıģtır. Plan dahilinde bahçemizin muhtelif alanlarına dikimleri sürdürülmektedir. Büyüdüklerinde yaprak renkleri ile bahçemize ilave güzellik katacaktır. 25. Havuz WC lerinin Yenilenmesi Merkez Yönetim Kurulu nca eskiyen WC lerin yenilenmesi için karar alınmıģ ve eski hali aģağıda görünen WC lerin 12 Aralık 2011 tarihi itibarı ile yenileme çalıģmalarına baģlanmıģtır. SONUÇ 2012 yılı bütçesi hazırlanırken; ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durum, yıllık enflasyon verileri ve sitemizin son beģ yıllık istatistiki değerleri titizlikle ele alınmıģ ve bütçe onaylarınıza sunulmuģtur. Bütçe çalıģmalarımızda öngördüğümüz ilke, tasarruf bilinci ile konfor seviyesini düģürmeden en düģük aidat toplama gayretidir.

11 Bu nedenlerle hizmet verdiğimiz bu dönem içerisinde yapılan tüm çalıģmalar neticesini vermiģ, kitapçığımız içinde yayınlanan 2011 bütçe sapma açıklamaları raporunda da görüleceği Ģekilde: D.gaz yıllık ortalama birim fiyatı öngörülenden daha az artmasına rağmen tüketim miktarı 1 milyon kwh daha çok olması nedeni ile TL bütçe açığına, özel elektrik kurumundan, elektrik almamız dolayısı ile birim fiyatın ucuz olması TL bütçe fazlasına, su kullanımının m3 azalmasından TL bütçe fazlası, Servis firmasına yapılan ödemelerden, TL, ĠĢletme Malzemesi Giderlerinden, TL, site müdürü kadrosu 7 ay boģ kaldığından, Site Müdürlüğü Giderlerden, TL, TV Yayın Giderlerinden, TL ve Asansör Servis Giderlerinden, TL bütçe fazlası oluģmuģ, Sitemizde konforu artırmak ve acil ihtiyaçları çözmek için, Site Bakım Onarım Giderlerinden, TL, Bahçe Giderlerinden, TL bütçe açığı oluģmuģ ve toplamda, site genel bütçesinde TL lik bir tasarruf sağlanmıģtır. Tasarruf edilen bu miktar yeni dönemde, site sakinlerinin alacak bakiyesine göre 2011/ġubat-Mart avanslarından mahsup edilerek, siz site sakinlerine geri ödenmiģ olacaktır. Bütün bu nedenlerden ötürü, site sakinlerimizin 2012 yılı aidatlarında yine kitapçığımız içerisinde görüleceği Ģekilde, bu yıl muhtemel zamların (elektrik, su, doğalgaz vb.) tahmini zam olasılıkları, yönetimimizce bütçemize ek zam yapılmasını gerektirdiğinden, eski bütçemizin üzerine, ortalama % 6,5 zam yapılması yönünde karar alınmıģtır. Görev aldığımız 2011 döneminde tüm gayret ve çalıģmalarımız, sitemizin mevcut düzen ve sistemini koruyarak yaģam standardını mümkün olduğunca artırmak gayesi ile yapılmıģtır. Sitemize büyük emekleri geçmiģ tüm eski yönetimlere ve yardımlarını gördüğümüz tüm komģularımıza, görev bilinci içinde baģarı ile çalıģan Site Müdürlüğü ne ve baģarılı bir yıl geçiren servis Ģirketlerine teģekkür ederiz. Yeni dönemde yönetimde görev alacak olan arkadaģlara Ģimdiden baģarılar diler, her konuda kendilerine yardımcı olmaya hazır bulunduğumuzu belirtiriz. Saygılarımla, DAHA KONFORLU, DAHA HUZURLU ALKENT İ YAŞAMAK İÇİN. Mehmet O.SAYHAN Alkent İcra Komitesi Başkanı

F131-1 FAALİYET RAPORU

F131-1 FAALİYET RAPORU SAYFA : 1/22 PROJE ADI PROJE KODU KONU ve TARİH TERRACE FULYA TOPLU YAPI YÖNETİMİ 01 OCAK 2012 31 ARALIK 2012 DÖNEMİ 1. GİRİŞ Ġstanbul ili, ġiģli Ġlçesi, TeĢvikiye Mahallesi Hakkı Yeten Caddesi No:14 ġiģli

Detaylı

Ekler: Ek 1: 2014 Yılı Faaliyet Raporu Ek 2: 2015 Yılı İşletme Projesi (Toplu Yapı Temsilciler Kurulu Tarafından Onaylanan)

Ekler: Ek 1: 2014 Yılı Faaliyet Raporu Ek 2: 2015 Yılı İşletme Projesi (Toplu Yapı Temsilciler Kurulu Tarafından Onaylanan) 03.03.2015 Değerli Kirazlıbahçe Sakinleri, Tüm komşularımızın güzel bir yıl geçirdiğinizi ümit ediyor, aramıza yeni katılan komşularımıza hoşgeldiniz diyoruz. Sitemizde 2014 yılında yürütülen faaliyetlerin

Detaylı

GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2012 YILI FAALİYET RAPORU

GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2012 YILI FAALİYET RAPORU Sayı :gpk13/001 Konu : Göksuparkkonutları Toplu Yapı Yönetimi 2012 Yılı Faaliyet Raporu GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2012 YILI FAALİYET RAPORU Okuma süresi yaklaşık 20 dakikadır! Sayfa 1 / 33

Detaylı

UZUNKÖPRÜ BELEDĠYE BAġKANLIĞI

UZUNKÖPRÜ BELEDĠYE BAġKANLIĞI UZUNKÖPRÜ BELEDĠYE BAġKANLIĞI ĠLETĠġĠM BĠLGĠLERĠ Adres: Halise Hatun Mahallesi Anabacı Caddesi No: 11 22200 Uzunköprü / EDĠRNE Tel: 0 284 513 1108 Faks: 0 284 513 10 14 www.uzunkopru.bel.tr ozelkalem@uzunkopru.bel.tr

Detaylı

Mahalle İstanbul Sitesi 2013 Yönetim Kurulu Faaliyetleri

Mahalle İstanbul Sitesi 2013 Yönetim Kurulu Faaliyetleri Mahalle İstanbul Sitesi 2013 Yönetim Kurulu Faaliyetleri 1 Maddi İyileştirmeler 1.1 YKS den Kiralanan Demirbaşların Site Yönetimine Bedelsiz Olarak Devredilmesi YKS den kiralanmakta olan toplamda 17.496

Detaylı

ĠÇĠNDEKĠLER I.GENEL BĠLGĠLER. A- Misyon ve Vizyon 2. B- Yetki, Görev ve Sorumluluklar 2. C- Ġdareye ĠliĢkin Bilgiler 2

ĠÇĠNDEKĠLER I.GENEL BĠLGĠLER. A- Misyon ve Vizyon 2. B- Yetki, Görev ve Sorumluluklar 2. C- Ġdareye ĠliĢkin Bilgiler 2 ĠÇĠNDEKĠLER I.GENEL BĠLGĠLER A- Misyon ve Vizyon 2 B- Yetki, Görev ve Sorumluluklar 2 C- Ġdareye ĠliĢkin Bilgiler 2 1- Fiziksel Yapı 2 2- Örgüt Yapısı 3 3- Bilgi ve Teknolojik Kaynaklar 5 4- Belediye Araç

Detaylı

YÖNETİM KURULU YILLIK ÇALIŞMA RAPORU 24.05.2009-01.05.2010 GÖREV DÖNEMİ

YÖNETİM KURULU YILLIK ÇALIŞMA RAPORU 24.05.2009-01.05.2010 GÖREV DÖNEMİ YÖNETİM KURULU YILLIK ÇALIŞMA RAPORU Sayın Üyeler; 24.05.2009 tarihinde genel kurulumuzca seçilen yönetim kurulu üyelerimiz çalıģma dönemi boyunca yaptıkları uygulamalarda ana sözleģmemize, kooperatifler

Detaylı

S.S MASHATTAN İŞLETME KOOPERATİFİ 2015 YILI 6 AYLIK (01.01.2015 30.06.2015) FAALİYET RAPORU

S.S MASHATTAN İŞLETME KOOPERATİFİ 2015 YILI 6 AYLIK (01.01.2015 30.06.2015) FAALİYET RAPORU S.S MASHATTAN İŞLETME KOOPERATİFİ 2015 YILI 6 AYLIK (01.01.2015 30.06.2015) 1- GÖLET SU KAÇAĞI GİDERİLDİ FAALİYET RAPORU Göletimizde yıllardır giderilemeyen su kaçağı için yeniden çalışmalara başlandı.2014

Detaylı

KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ GAYRİMENKUL SATIŞ VAADİ VE KAT KARŞILIĞI İNŞAAT YAPIM TEKLİFİ İYİGÜN SİTE YÖNETİMİ VE HAK SAHİPLERİ

KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ GAYRİMENKUL SATIŞ VAADİ VE KAT KARŞILIĞI İNŞAAT YAPIM TEKLİFİ İYİGÜN SİTE YÖNETİMİ VE HAK SAHİPLERİ KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ GAYRİMENKUL SATIŞ VAADİ VE KAT KARŞILIĞI İNŞAAT YAPIM TEKLİFİ İYİGÜN SİTE YÖNETİMİ VE HAK SAHİPLERİ Adres: Atalar Mh.Atalar Cd. No:62/A Kartal / İSTANBUL Tel : 0 ( 216 ) 469 69

Detaylı

Cemal AKIN Belediye BaĢkanı

Cemal AKIN Belediye BaĢkanı ÜST YÖNETĠCĠ SUNUġU Bilindiği üzere 5393 sayılı Belediye Kanunu nun 56. Maddesi gereğince Belediye BaĢkanlarının 5018 sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu nun 41. Maddesinin dördüncü fıkrasında

Detaylı

NİSAN 2013 (OCAK-ŞUBAT-MART 2013)

NİSAN 2013 (OCAK-ŞUBAT-MART 2013) BAŞKAN : BAŞKAN VEKİLİ : SAYMAN : NİSAN 2013 (OCAK-ŞUBAT-MART 2013) -1 - İçme Sularımız Tahlil Ettirildi. Sitemiz BK ve CK bloklarından alınan su numunelerinin Refik Saydam Hıfzıssıhha Merkezinde Kimyasal

Detaylı

KEġAN BELEDĠYESĠ 2011 YILI FAALĠYET RAPORU

KEġAN BELEDĠYESĠ 2011 YILI FAALĠYET RAPORU ĠÇĠNDEKĠLER I- GENEL BĠLGĠLER A- Misyon ve Vizyon B- Yetki, Görev ve Sorumluluklar C- Ġdareye ĠliĢkin Bilgiler 1- Fiziksel Yapı 2- Örgüt Yapısı 3- Bilgi ve Teknolojik Kaynaklar 4- Ġnsan Kaynakları 5- Sunulan

Detaylı

PARK ÇİFTLİK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ

PARK ÇİFTLİK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ PARK ÇİFTLİK KONUTLARI 01/06/2011 30/06/2012 YILLIK İDARİ FAALİYET RAPORU -1 - 1. ÜÇ AYLIK FAALİYET RAPORU Temizlik İşleri Sitemizin temizlik işleri ile bahçe bakımı, malzemeli olarak ihale edilmiş ve

Detaylı

Sayın Meclis Üyeleri,

Sayın Meclis Üyeleri, ĠSO 9001:2000 Sayın Meclis Üyeleri, Ġstanbul un en güzide Ġlçeleri arasında yer alan Beykoz umuzun doğal güzelliklerini, kültür ve tarih mirasını koruyarak geleceğe taģımak üzere baģlattığımız hizmet

Detaylı

T.C ĠZMĠR YÜKSEK TEKNOLOJĠ ENSTĠTÜSÜ. 2010 Yılı Yatırım Programı Ġzleme ve Değerlendirme Raporu. Strateji GeliĢtirme Daire BaĢkanlığı Mart 2011 ĠZMĠR

T.C ĠZMĠR YÜKSEK TEKNOLOJĠ ENSTĠTÜSÜ. 2010 Yılı Yatırım Programı Ġzleme ve Değerlendirme Raporu. Strateji GeliĢtirme Daire BaĢkanlığı Mart 2011 ĠZMĠR T.C ĠZMĠR YÜKSEK TEKNOLOJĠ ENSTĠTÜSÜ 2010 Yılı Yatırım Programı Ġzleme ve Değerlendirme Raporu Strateji GeliĢtirme Daire BaĢkanlığı Mart 2011 ĠZMĠR 1 1-YÖNETĠCĠ ÖZETĠ... HATA! YER ĠġARETĠ TANIMLANMAMIġ.

Detaylı

KAT MALİKLERİ YÖNETİM KURULU 2012 / 2013 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU

KAT MALİKLERİ YÖNETİM KURULU 2012 / 2013 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU 2012 2013 KAT MALİKLERİ YÖNETİM KURULU 2012 / 2013 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU yesilsehir@gmail.com www.yesilsehirsitesi.com YEŞİLŞEHİR SİTESİ 01/07/2012-30/06/2013 DÖNEMİ GELİR GİDER TABLOSU GELİRLER GİDERLER

Detaylı

T.C. SAYIġTAY BAġKANLIĞI. TÜRKĠYE TAġKÖMÜRÜ KURUMU KOZLU TAġKÖMÜRÜ ĠġLETME MÜESSESESĠ 2013 YILI DENETĠM RAPORU

T.C. SAYIġTAY BAġKANLIĞI. TÜRKĠYE TAġKÖMÜRÜ KURUMU KOZLU TAġKÖMÜRÜ ĠġLETME MÜESSESESĠ 2013 YILI DENETĠM RAPORU T.C. SAYIġTAY BAġKANLIĞI TÜRKĠYE TAġKÖMÜRÜ KURUMU KOZLU TAġKÖMÜRÜ ĠġLETME MÜESSESESĠ 2013 YILI DENETĠM RAPORU Bu rapor, 03.12.2010 tarih ve 6085 sayılı SayıĢtay Kanunu ile 08.06.1984 tarih, 233 sayılı

Detaylı

01.01.2008-31.12.2008 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU

01.01.2008-31.12.2008 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU 01.01.2008-31.12.2008 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU SAYIN ÜYELER, 01.06.2008 tarihinde genel kurulumuzun seçimi ile bir yıllığına göreve gelen yönetimimizin; TAPU KONULARI, İDARİ KONULAR - MALİ KONULAR - GÜVENLİK

Detaylı

AVRUPA KONUTLARI-TEM SİTESİ YÖNETİM KURULU 2015 YILI (31.05.2015 İTİBARİYLE) FAALİYET RAPORU

AVRUPA KONUTLARI-TEM SİTESİ YÖNETİM KURULU 2015 YILI (31.05.2015 İTİBARİYLE) FAALİYET RAPORU AVRUPA KONUTLARI-TEM SİTESİ YÖNETİM KURULU 2015 YILI (31.05.2015 İTİBARİYLE) FAALİYET RAPORU Avrupa Konutları Tem Sitesi Yönetim Kurulu 07.02.2015 tarihinde yapılan Toplu Yapı Temsilciler Kurulu nda seçilmiştir.

Detaylı

BADUR BOĞAZİÇİ EVLERİ OLAĞAN KAT MALİKLERİ KURULU TOPLANTISI GÜNDEM MADDELERİ

BADUR BOĞAZİÇİ EVLERİ OLAĞAN KAT MALİKLERİ KURULU TOPLANTISI GÜNDEM MADDELERİ BADUR BOĞAZİÇİ EVLERİ 23 OCAK 30 OCAK 2010 OLAĞAN KAT MALİKLERİ KURULU TOPLANTISI DAVET MEKTUBU SAYIN.. İstanbul, 07 OCAK 2010 1. Badur Boğaziçi Evleri Site Yönetimi, Yönetim Planı madde 11 uyarınca 23

Detaylı

ARIKÖY TOPLU YAPI YÖNETİMİ

ARIKÖY TOPLU YAPI YÖNETİMİ Değerli komşularımız, 17 Nisan 2010 tarihli Arıköy Toplu Yapı Yönetimi Olağan Genel Kurul Toplantısında iki yıl süre ile yönetim kuruluna seçildik. Yönetim Kurulumuzun görev dağılımı aşağıdaki gibidir.

Detaylı

GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2012 YILI ARA BİLGİLENDİRME NOTU (22 Ocak-31 Temmuz 2012)

GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2012 YILI ARA BİLGİLENDİRME NOTU (22 Ocak-31 Temmuz 2012) Sayı :gpk/369 Konu : Toplu Yapı Yönetimi Bilgilendirme Notu GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2012 YILI ARA BİLGİLENDİRME NOTU (22 Ocak-31 Temmuz 2012) YÖNETİM KURULU BAŞKAN Sinan BAŞAY ÜYE Sami

Detaylı

ĠÇĠNDEKĠLER. III- FAALĠYETLERE ĠLĠġKĠN BĠLGĠ VE DEĞERLENDĠRMELER

ĠÇĠNDEKĠLER. III- FAALĠYETLERE ĠLĠġKĠN BĠLGĠ VE DEĞERLENDĠRMELER ĠÇĠNDEKĠLER I- GENEL BĠLGĠLER A- Misyon ve Vizyon B- Yetki, Görev ve Sorumluluklar C- Ġdareye ĠliĢkin Bilgiler 1- Fiziksel Yapı 2- Örgüt Yapısı 3- Bilgi ve Teknolojik Kaynaklar 4- Ġnsan Kaynakları 5- Sunulan

Detaylı

Saygılarımla Ferit F. MERİÇTEN Yönetim Kurulu Başkanı

Saygılarımla Ferit F. MERİÇTEN Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kemer Country Kemerköy Sitesi Sakinleri, Kemer Country Kemerköy Sitesi yönetim sorumluluğunu üstlendiğimiz bir yılı daha geride bırakmış bulunmaktayız. İlke olarak 2005 yılında başlatılan kurumsallaşma

Detaylı

Sayın Maya Köyü Sakinleri, Köyünüze Hoş geldiniz!

Sayın Maya Köyü Sakinleri, Köyünüze Hoş geldiniz! Sayın Maya Köyü Sakinleri, Köyünüze Hoş geldiniz! Sizlere iyi bir tatil dönemi yaşatabilmek, sizi en iyi şekilde ağırlayabilmek, isteklerinizi zamanında ve süratle yerine getirmek için Maya Köyü Yönetiminin

Detaylı

YA Ş A M R E H B E R İ

YA Ş A M R E H B E R İ YAŞAM REHBERİ HOŞ GELDİNİZ NİDAPARK BEŞİKTAŞ ı seçerek, bize gösterdiğiniz güvene bir kez daha teşekkür eder, yeni evinizde mutluluk dolu yeni bir yaşam dileriz. Şehrin ve lüksün merkezi Nidapark Beşiktaş

Detaylı

ANKARA DOĞAL ELEKTRĠK ÜRETĠM VE TĠCARET

ANKARA DOĞAL ELEKTRĠK ÜRETĠM VE TĠCARET BAġBAKANLIK ÖzelleĢtirme Ġdaresi BaĢkanlığı ADÜAġ ANKARA DOĞAL ELEKTRĠK ÜRETĠM VE TĠCARET A.ġ. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ FAALİYET RAPORU 2014 Mart 2015, Ankara Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş. 2014 Yılı

Detaylı

BODRUM BELEDİYESİ 2011 YILI FAALİYET RAPORU

BODRUM BELEDİYESİ 2011 YILI FAALİYET RAPORU 1 2 Bodrum Belediyesi nin Saygıdeğer Meclis Üyeleri; Göreve geliģimizden bu yana neredeyse 3 yılı geride bıraktık ve ilk günkü gibi büyük bir ahenk, dolayısıyla büyük verimlilikle çalıģtık, çalıģmayı sürdürüyoruz.

Detaylı

KENTLEġME,ÇEVRE VE ALTYAPI HĠZMETLERĠ

KENTLEġME,ÇEVRE VE ALTYAPI HĠZMETLERĠ KENTLEġME,ÇEVRE VE ALTYAPI HĠZMETLERĠ ÇEVRE KORUMA VE KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ PROJE NO: 10 PROJE ADI: AMBALAJ ATIKLARININ KAYNAĞINDA AYRI TOPLANMASI VE GERĠ KAZANIMI PROJESĠ Çevre kirliliğinin önlenmesine katkıda

Detaylı