KAT MALİKLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "KAT MALİKLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI 18.11.2012"

Transkript

1 KAT MALİKLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

2 Sitemiz yönetiminin oluşumuna ilişkin hukuki detayları, Ocak 2012 ayında sitemizde resmen yaşamın başlamasından Ekim 2012 ayı sonuna kadar site yönetimi olarak yapılanları, ve yaklaşık bir yıllık sürece ilişkin mali verileri paylaşmayı planladığımız bilgilendirme toplantımıza hoş geldiniz.

3 Kat Mülkiyeti Kanunun 73. maddesi ve Site Yönetim planının 30. Maddesi gereği oluşturulması öngörülen Geçici Yönetim Kurulu Üyeliklerine, İstanbul Demirci Esnafı Toplu İşyeri ve Konut Yapı Kooperatifi nin tarih ve 2011/17 sayılı Yönetim Kurulu Kararı gereği Sn.Ahmet GÜZEY ile Sn.Mustafa Oğuz SAF ve Real İstanbul İş Ortaklığı tarafından alınan Ortaklar Kurulu Kararı ile Sn.Murat TÜRKÖZ, Sn.Ahmet DOKUMACI ve Sn.Muammer SAKA atanmışlardır.

4 Oluşan beş kişilik Yönetim Kurulumuzun tarihli ilk toplantısında; Realİstanbul Sitesi Yönetim Kurulu Başkanlığına Sn.Ahmet GÜZEY in, Başkan Yardımcılığına ise Sn.Murat TÜRKÖZ ün seçilmelerine, Yönetim planımızın Profesyonel Yönetici başlıklı maddesi gereği sitemize hizmet vermesi için E-Yönetici Profesyonel Proje Yönetimi Enerji Danışmanlığı ve Ölçüm Hizmetleri Emlak San.Ve Tic.Ltd.Sti. ile anlaşılmasına, Kararlarını alarak yönetim faaliyetlerine başlanmasını sağlamışlardır.

5 E-Yönetici, 1992 yılından bu yana yönetim hizmetlerinde edindiği tecrübe ile sitenizde muhasebe, hukuk ve halkla ilişkiler hizmetlerini yürütmektedir. Yönetim Hizmetleri A2 Blok giriş katta yer alan Site Yönetimi ofisinde sizlere hizmet vermeye başlamış ve devam etmektedir. Site yönetim faaliyetlerimiz ile ilgili tüm bilgilere linkinden ya da internet sayfamızdan ulaşabilmekte ve yapılan tüm ödemeler, tahsilatlar ve açıklamalara site sakinlerimiz kullanıcı adı ve şifreleri ile erişebilmektedirler.

6 Sitemiz tek parsel üzerinde inşaa edilmiş ve edilecek 6 blok ve 415 bağımsız bölümün bir tek yönetim planı ve tek bir yönetim ile yönetilmesi planlanmış bir TOPLU YAPI dır. Ocak 2012 Aralık 2012 Dönemi İşletme Projesi 317 Bağımsız bölüm (A1, A2, A3, A4 ve A5 Bloklar ) için hazırlanmıştır. A6 Bloğun tamamlanması ve yerleşime açılmasını takiben İşletme Projesi 415 bağımsız bölüm için revize edilecektir. Dairelere tahakkuk eden aidat bedelleriniz oluşturulurken işletme bütçesi tablosunda öngörülen gider kalemlerinden personel giderleri 317 bağımsız bölüm arasında eşit, diğer tüm giderler ise dairelerinizin arsa payı oranında paylaştırılmıştır.

7 Eşit Paylı Giderler Sitemiz eşit paylı giderleri personel harcamaları ve yönetim hizmet bedeli oluşturmaktadır. Bu fasıl altında yer alan sitemizde çalışacak personel planlaması sırasında; 1 Proje Müdürü, 1 Muhasebe Personeli, 1 Halkla İlişkiler Personeli, 2 Teknik Personel (1 Mekanik ve 1 Elektrik),13 Güvenlik Personeli ve 8 Temizlik personeli görevlendirileceği öngörülmüştür. İşletme Bütçesi tablosunda da görüldüğü üzere Personel Toplam Maliyeti ,22 TL dir. 12 aylık dönem içerisinde Eşit Paylı Giderler için her bir dairenin büyüklüğüne bakılmaksızın ödemesi gereken Eşit Paylı Katılım miktarı aylık 194,75 TL olarak hesaplanmıştır.

8 Arsa Paylı Giderler Dairenizin arsa payı dikkate alınarak paylaşım yapılan gider kalemleri arasında Bahçe Bakım Hizmet Giderleri, Enerji Giderleri, Bakım Onarım Giderleri yer almıştır. Sosyal tesisimizin Nisan 2011 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlaması planlandığından bu kaleme ilişkin maliyet işletme projenizin Nisan 2012 Aralık 2012 dönemine yansıtılmıştır. Ocak 2012 Mart 2012 dönemi aidatlarınız içerisinde sosyal tesis ile ilgili herhangi bir harcama kalemi yer almamıştır.

9 Yönetim Kurulumuzun Tarihli toplantısında kabul ettiği Ocak 2012 Aralık 2012 döneminde geçerli olacak, Ocak 2012 Mart 2012 Dönemi aylık geliri ,00TL, Nisan 2012 Aralık 2012 Dönemi aylık geliri ,00 TL olacak ekli İşletme Projesini gösterir tablo aşağıda tarafınıza sunulmuştur. Aynı tabloda elde edilecek gelir ile karşılanması öngörülen giderler ve bu giderlerin bağımsız bölümler arasında ki paylaşım esasları yer almaktadır.

10 Bu temel ilkeler çerçevesinde ve Kanun a ve Yönetim Planınıza uygun olarak hazırlanan işletme projesinde gelirlerin aylara göre dağılımı aşağıdaki gibi olmuştur.

11

12 Sitemizde asla elden para tahsilatı yapılmamıştır. Site yönetimine ödenmesi gereken tutarlar REALİSTANBUL SİTE YÖNETİMİ adına Vakıfbank Demirciler Sitesi Şubesinde açılmış TR IBAN numaralı hesaba yatırılmıştır. Önümüzdeki günlerde site yönetim ofisimize bağlanacak POS cihazı ile de aidat tahsilatı yapılmaya başlayacaktır.

13 Bütün asansörlerin her türlü test - kontrolleri makine mühendisleri odasına yaptırıldı ve periyodik bakım sözleşmesi BUGA OTIS ile yapıldı, belediye ruhsatları alındı. Elektrik odaları ve su depolarının kontrolleri yapılarak sorumluları belirlendi, Sosyal tesis, havuz,sauna,hamam,buhar odası, fitness center,plates ve kış bahçesi kafe restoran işletmeye açıldı. Kapalı garajlarda egzoz gazı zehirlenmelerine karşı havalandırma sistemleri kontrolleri yapılarak devreye alındı, Otopark içi yollara trafik işaretlemesi yapıldı. Hız kesici bariyerler konuldu, Site ortak alanlarında bulunan yeşil alanların bakımları ve ihtiyaç duyulan yerlere mevsim şartlarına uygun bitki takviyesi yapıldı,

14 Jeneratör son bakımları yaptırıldı ve teslim alındı. Bahçe bakım sözleşmesi Kaçkar peyzaj firması ile yapıldı. Bahçe sulama sistemi eksikleri İş ortaklığına yaptırıldı ve teslim alındı. Tüm blok içleri ve ortak alanlardaki böcek ve kemirgen ilaçlaması için AURA ilaçlama firması ile periyodik anlaşması yapıldı. Tüm bloklara ait asansörlerde bulunan imdat sistemi güvenlik kapısı ile iletişim bağlantısı sağlandı, Otis asansör yetkilileri tarafından site güvenlik görevlilerine acil durumlarda müdahale eğitimleri verildi. Kış bahçesinde ekmek ve gazete satışına başlandı.

15 Sitemiz bünyesinde 24 saat oturan tesisat ve elektrik teknik elemanları alınmıştır. Teknik ekibin kullanacağı alet-edevat temin edildi. Zimmetlendi. Otopark su akıntıları sebebiyle blok etrafları açılmış ve buralarda toprak eksikliği ve çim bozulmaları meydana gelmişti.bu alanlara toprak ilavesi yapıldı ve çimleme işlemi gerçekleştirilmiştir.bu işlemler Real İstanbul İş Ortaklığına yaptırılmıştır. Kapalı otoparkta meydana gelen akıntılar %85 oranında bitirildi,tamamen kesilmesi için çalışmalar devam ediyor. Bloklarda asansör hollerine gerekli olan yerlerde ilave sensörler takıldı,ihtiyaç halinde takılmaya da devam ediyor. Tüm bloklarda -1 katında alt yapı eksikleri( yer süzgeçleri, kanalizasyon eksikleri tıkanıklıklar ) tespit edildi, İş Ortaklığına yaptırılmaya devam ediliyor. Kapalı otopark içinde oto yıkama açıldı,

16 Real istanbul Sitesi Doluluk Oranı Kasım 2012 Blok Dolu Daire % Toplam Malik Kiracı Dolu Daire Sayısı A1 34% A2 42% A3 72% A4 72% A5 69%

17 Halkla İlişkiler Faaliyet Raporu Realİstanbul halkla ilişkiler faaliyetleri sitemiz yönetim ofisinde sürdürülmektedir. Verilen hizmetlerimiz özetle aşağıda bilginize sunulmuştur. - Realİstanbul site sakin ve maliklerine Kat Maliki Bilgi Formlarını doldurtarak sistemde kayıtlarını açılmış, bilgilerinin güncel tutulmasını sağlanmıştır. - Telefonda ve yüz yüze yapılan görüşmelerde daire sakinlerinin ortak alanlar ve sosyal tesis kullanımları, ödemeler, banka hesap bilgileri, güncel borç bilgileri, site kuralları vs. konular hakkında taleplerine cevap verilmiştir. - İşletme, demirbaş avansları, aidat, internet sitesi kullanımı, kullanıcı adı ve şifre gibi bilgilerin aktarımı sağlanmıştır.

18 Halkla İlişkiler Faaliyet Raporu - Sizlerden gelen talep ve şikayetleri kayıt altına alınmış, ilgili iş kolundaki görevlilere aktarılarak işler tamamlanıncaya kadar geçen sürec takip edilmiştir. - Yıl içerisinde sizlerden gelen bildirimler sistemimize; sıhhî tesisat, elektrik tesisatı, TV yayınları, intercom, tedarikçi desteği ve benzeri olarak sınıflandırılmış ve kayıt altına alınmıştır.

19 FİNANSAL ve MALİ TABLOLAR

20

21

22

23

24 REAL İSTANBUL Toplam Fatura Tutarı Sütun Etiketleri Genel Satır Etiketleri ocak şubat mart nisan mayıs haziran temmuz ağustos eylül ekim Toplam Asansör Giderleri Bakım Onarım Hizmet Giderleri Bakım Onarım Malzeme Gideri Banka Giderleri Demirbaş Malzeme Bedeli Hukuki Giderler İdari Giderler İlaçlama Hizmet Bedeli Kırtasiye Giderleri Ortak Alan Elektrik Giderleri Posta/Noter/ Kargo Giderleri Sosyal Tesis Giderleri Su Kullanım Giderleri Telefon ve İnternet Giderleri Yönetim Hizmet Gideri (Güvenlik/Temizlik/İdari) Yönetim Ofisi Kira Giderleri Genel Toplam

25

26

27 Tüm giderler genel toplam TL

28

29

30

31

32

33 REAL İSTANBUL TİCARİ BORÇLAR Firma Tutar Fatura Tarihi Fatura No Açıklama Ödeme Kalan ,87 Bakım Onarım Malzeme Gideri (Şelale ve Metay Kimyevi Ürünler Makine Arıtma San. ve Tic.Ltd. Şti. 634, Açık Havuzlarda kullanılan Ph Düşürücü,Wet-Treat) 0,00 634,49 İlaçlama Hizmet Bedeli(Haşere ve Aura Çevre Sağlığı Tem. Hiz. Gıda İnş. ve Reklam San. Tic. Ltd. Şti. 324, Kimirgen Kontrolü Peryodik Hizmet Bedeli) 0,00 324,50 Asansörlerin Bakım Hizmet Bedeli ( Buga Otıs Asansör Sanayi Tic. A.Ş 5.876, Ekim,Kasım,Aralık Ayı 10 Ad. Asansör) 0, ,40 Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş 16, Yangın Pompası ve Hidrafor Sulama Sayacı Elektrik Tüketim Bedeli ( ) 0,00 16,91 Merkez Mühendislik San.ve Tic. Ltd. Şti. 212, Bkım Onarım Malzeme Gideri (Uzaktan Kumanda,Pil,Servis Ücreti) 0,00 212,40 Bakım Onarım Hizmet Bedeli (Binicili Otomat Amortisman Bedeli FCS FCS İnsan Kayn. Ltd. Şti , Temizlik) 0, ,00 İlaçlama Hizmet Bedeli(Ekim Ayı Haşere Aura Çevre Sağlığı Tem. Hiz. Gıda İnş. ve Reklam San. Tic. Ltd. Şti. 324, ve Kimirgen Kontrolü Peryodik Hizmet Bedeli) 0,00 324,50 Yönetim Hizmeeri Bedeli Ekim 2012 (Muhasebe,Temizlik,Güvenlik,İşletme E-Yönetici Profesyonel Ltd. Şti , Müdürü) 0, ,67

34 YATIRIMLAR TABLOSU ,44 Dönem içinde Alınan Demirbaşlar - - Tutar Demirbaş Malz.(çay makinası) 65, Demirbaş Bedeli (7 ve 8 Mt lik Bayrak Direkleri) 1.032, Demirbaş Bedeli (T.Tec Telefon TK -6116) 42, Demirbaş Malzeme Bedeli(Basketbol Sahası İçin Asma Kilit) 8, Demirbaş Malz.Bedeli (Güvenlik Ofisine 3'lü piriz ) 5, Demirbaş Malzeme Bedeli(Asansör içleri için A4 Boyutunda 12 Adet Aliminyum Levha) 113,28 Demirbaş Malzeme Bedeli(Ortak Mahal İçin Alınan 21 Adet Yangın Tüpü) 3.009, Site Yönetimi (Çaydanlık,kahve Makinası,Kahve Fincan Takımı) 64, Demirbaş Malzeme Bedeli (Kilit Göbek) 25,00

35 Demirbaş Malzeme Bedeli(Site Yönetimi Taşınmaz Mallar,Demirbaşlar) , Demirbaş Malzeme Bedeli (Mekanik ve Elektrik Demirbaş Malzemeler.15 Kalem) 797,65 Demirbaş Malzeme Bedeli (Mekanik ve Elektrik Demirbaş Malzemeler.15 Kalem) 1.323,00 Demirbaş Malzeme Bedeli (Mekanik ve Elektrik Demirbaş Malzemeler.15 Kalem) 1.203,40 Demirbaş Malzeme Bedeli (Mekanik ve Elektrik Demirbaş Malzemeler.15 Kalem) 1.241, Demirbaş Malzeme Bedeli ( Kapı Kilit Göbek) 25, Demirbaş Malzeme Bedeli(10 Adet Asansör içleri için A4 Boyutunda 12 Adet Aliminyum Levha) 94, Demirbaş Malzeme Bedeli (Peysaj İçin Oturma Bankı 10 Adet) 2.301, Demirbaş Malzeme Bedeli (Ortak Mahal için Alınan 10 Adet Çöp Kovaları) 944,00 Demirbaş Malzeme Bedeli ( Site Yönetimine Klima İnventer A Hp Dd) 2.000,01 Demirbaş Malzeme Bedeli(Kaplama Yönlendirme Direği-Demir Profil Üzeri Compozit) 472, Demirbaş Malzeme Bedeli (Silikon Tabancası) 8,00

36 Katılımınız için Teşekkür ederiz

SPRADON QUARTZ 01.04.2011 31.03.2012 DÖNEMİ FAALİYET VE DENETİM RAPORU

SPRADON QUARTZ 01.04.2011 31.03.2012 DÖNEMİ FAALİYET VE DENETİM RAPORU 2011 2012 SPRADON QUARTZ 01.04.2011 31.03.2012 DÖNEMİ FAALİYET VE DENETİM RAPORU 1 Sayın Spradon Quartz Sitesi Malik ve Sakinleri Sizlerin de bildiği gibi Nisan 2011 ayından itibaren sitemizdeki tüm bloklar

Detaylı

AdaPark Konutları Site Yönetimi

AdaPark Konutları Site Yönetimi 26.07.2012 Sayın ADAPARK KONUTLARI 1. Etap Kat Malikleri ve Sakinleri Ocak 2012 de 1. Etabın yaşama başlaması ile başlayan ve Haziran 2012 ayı sonunda 2. Etabın yerleşime açılması ile sona erdirilen işletme

Detaylı

SUR YAPI ADAPARK KONUTLARI SİTESİ

SUR YAPI ADAPARK KONUTLARI SİTESİ SUR YAPI ADAPARK KONUTLARI SİTESİ Ocak 2012 Mayıs 2012 FAALİYET RAPORU Proje Adı: Adapark Konutları Sitesi Rapor Düz.Tar: 20.05.2012 Rapor Türü: Proje Aylık Faaliyet Raporu Rapor Dönem: Mayıs.2011 Rapor

Detaylı

İSTANBUL MARENEGRO TOPLU YAPI SİTE YÖNETİMİ NİN 01.04.2010 31.03.2012 DÖNEMİNE İLİŞKİN DENETİM RAPORU

İSTANBUL MARENEGRO TOPLU YAPI SİTE YÖNETİMİ NİN 01.04.2010 31.03.2012 DÖNEMİNE İLİŞKİN DENETİM RAPORU İSTANBUL MARENEGRO TOPLU YAPI SİTE YÖNETİMİ NİN 01.04.2010 31.03.2012 DÖNEMİNE İLİŞKİN DENETİM RAPORU 1- GİRİŞ İstanbul Kilyos 345-348-350 ve 352 Parsellerde inşaa edilen Marenegro Projesi 239 adet bağımsız

Detaylı

GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2012 YILI FAALİYET RAPORU

GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2012 YILI FAALİYET RAPORU Sayı :gpk13/001 Konu : Göksuparkkonutları Toplu Yapı Yönetimi 2012 Yılı Faaliyet Raporu GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2012 YILI FAALİYET RAPORU Okuma süresi yaklaşık 20 dakikadır! Sayfa 1 / 33

Detaylı

ÜNİVERSİTELİLER 25981 ADA YÖNETİM KURULU Haziran 2013 / Ekim 2014 1. Dönem Faaliyet Raporu

ÜNİVERSİTELİLER 25981 ADA YÖNETİM KURULU Haziran 2013 / Ekim 2014 1. Dönem Faaliyet Raporu ÜNİVERSİTELİLER 25981 ADA YÖNETİM KURULU Haziran 2013 / Ekim 2014 1. Dönem Faaliyet Raporu YÖNETİM KURULU ÜYELERİ A1 Blok Yöneticisi Zafer YILDIRIM A2 Blok Yöneticisi Ayla OKUMUŞ A3 Blok Yöneticisi Oya

Detaylı

BAOB BURSA AKADEMİK ODALAR BİRLİĞİ YERLEŞKESİ YÖNETİMİ

BAOB BURSA AKADEMİK ODALAR BİRLİĞİ YERLEŞKESİ YÖNETİMİ 2014 YILI FAALİYET RAPORU Değerli kat maliklerimiz, 30.01.2014 tarihinde yapılan olağan kat malikleri toplantısında göreve seçilen Yönetim Kurulu olarak bizler sizlerden aldığımız aidatları en uygun bir

Detaylı

GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2010 YILI 4.3 AYLIK DÖNEM DENETİM KURULU RAPORU (01 EKİM-31 ARALIK 2010)

GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2010 YILI 4.3 AYLIK DÖNEM DENETİM KURULU RAPORU (01 EKİM-31 ARALIK 2010) GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2010 YILI 4.3 AYLIK DÖNEM DENETİM KURULU RAPORU (01 EKİM-31 ARALIK 2010) Ocak 2011 DENETLENEN TOPLU YAPININ Adı Yerleşim Yeri Adresi : GÖKSUPARK KONUTLARI : ERYAMAN

Detaylı

YEŞİLŞEHİR SİTESİ KAT MALİKLERİ KURULU 01.07.2011-30.06.2012 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU

YEŞİLŞEHİR SİTESİ KAT MALİKLERİ KURULU 01.07.2011-30.06.2012 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU Değerli üyelerimiz, YEŞİLŞEHİR SİTESİ KAT MALİKLERİ KURULU 01.07.2011-30.06.2012 DÖNEMİ YEŞİLŞEHİR SİTESİ FAALİYET RAPORU FAALİYET RAPORU Yeşilşehir sitesi yönetimi olarak 2011/2012 dönemi çalışmalarını

Detaylı

Mahalle İstanbul Sitesi 2013 Yönetim Kurulu Faaliyetleri

Mahalle İstanbul Sitesi 2013 Yönetim Kurulu Faaliyetleri Mahalle İstanbul Sitesi 2013 Yönetim Kurulu Faaliyetleri 1 Maddi İyileştirmeler 1.1 YKS den Kiralanan Demirbaşların Site Yönetimine Bedelsiz Olarak Devredilmesi YKS den kiralanmakta olan toplamda 17.496

Detaylı

Sevgili Komşularımız,

Sevgili Komşularımız, Sevgili Komşularımız, Kemerköy Sitesi yönetim sorumluluğunu yeni başlangıçlar yapmak üzere 2014 Mayıs ayında devraldıktan sonra ilk işimiz, sitemiz için durum tespiti yaparak sitemizin gelişimi için; kısa,

Detaylı

MARTI SİTESİ ÖZEL DENETİM RAPORU 01.01.2012-17.02.2013 PRECISE. PROVEN. PERFORMANCE.

MARTI SİTESİ ÖZEL DENETİM RAPORU 01.01.2012-17.02.2013 PRECISE. PROVEN. PERFORMANCE. MARTI SİTESİ ÖZEL DENETİM RAPORU 01.01.2012-17.02.2013 PRECISE. PROVEN. PERFORMANCE. Ankara Asfaltı Halk Sokak Sıddıklar Plaza No:56-7 Kozyatağı-İSTANBUL www.moorestephens.com.tr 02.04.2013 Yönetimi Ataköy

Detaylı

2013 Yılı. Çalışma Programı. ASO 1. Organize Sanayi Bölgesi

2013 Yılı. Çalışma Programı. ASO 1. Organize Sanayi Bölgesi 2013 Yılı Çalışma Programı 1.1. Elektrik Yatırımı YATIRIMLAR Elektrik dağıtım şebekesinde, oluşabilecek ihtiyaçların karşılanması için yedek malzemelerin hazırda bulundurulmasına ihtiyaç vardır. Bu malzemelerden;

Detaylı

ÜNİVERSİTELİLER 25981 ADA YÖNETİM KURULU Haziran 2013 / Nisan 2014 1. Dönem Faaliyet Raporu

ÜNİVERSİTELİLER 25981 ADA YÖNETİM KURULU Haziran 2013 / Nisan 2014 1. Dönem Faaliyet Raporu ÜNİVERSİTELİLER 25981 ADA YÖNETİM KURULU Haziran 2013 / Nisan 2014 1. Dönem Faaliyet Raporu YÖNETİM KURULU ÜYELERİ A1 Blok Yöneticisi Zafer YILDIRIM A2 Blok Yöneticisi Ayla OKUMUŞ A3 Blok Yöneticisi Oya

Detaylı

DEMİRTAŞ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 7.OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİ

DEMİRTAŞ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 7.OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİ 1 İÇİNDEKİLER 3 OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİ 4 DOSAB Genel Bilgiler 5 YÖNETİM FAALİYETLERİ 13 BİRİM FAALİYETLERİ İmar İnşaat - Su - Peyzaj Çevre Elektrik Doğalgaz Atık Su Arıtma Tesisi SCADA 24 DENETİM RAPORLARI

Detaylı

2015 İŞLETME PROJESİ

2015 İŞLETME PROJESİ 2015 İŞLETME PROJESİ Değerli kat malikleri; 2015 yılı işletme projesini bilgilerinize sunuyoruz. Yeniliklerimizin ve iyileştirmelerimizin devam etmesi ve mükemmele ulaşması için 2015 yılında da çalışmalarımız

Detaylı

Avrupa Konutları Atakent 3 Denetim Kurulu Raporu Sıra no: 2014/2 Tarih: 30 Haziran 2014

Avrupa Konutları Atakent 3 Denetim Kurulu Raporu Sıra no: 2014/2 Tarih: 30 Haziran 2014 Avrupa Konutları Atakent 3 Denetim Kurulu Raporu Sıra no: 2014/2 Tarih: 30 Haziran 2014 634 Sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu 41. Maddesi ve İstanbul İli Küçükçekmece İlçesi Halkalı 851. Ada 4 Parsel Avrupa

Detaylı

Ekler: Ek 1: 2014 Yılı Faaliyet Raporu Ek 2: 2015 Yılı İşletme Projesi (Toplu Yapı Temsilciler Kurulu Tarafından Onaylanan)

Ekler: Ek 1: 2014 Yılı Faaliyet Raporu Ek 2: 2015 Yılı İşletme Projesi (Toplu Yapı Temsilciler Kurulu Tarafından Onaylanan) 03.03.2015 Değerli Kirazlıbahçe Sakinleri, Tüm komşularımızın güzel bir yıl geçirdiğinizi ümit ediyor, aramıza yeni katılan komşularımıza hoşgeldiniz diyoruz. Sitemizde 2014 yılında yürütülen faaliyetlerin

Detaylı

EDİP GAYRİMENKUL YATIRIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş

EDİP GAYRİMENKUL YATIRIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş www.edip.com www.212istanbul.com www.myofis212.com EDİP GAYRİMENKUL YATIRIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş 01.01.2014-30.09.2014 Dönemi Kurulu Faaliyet Raporu Merkez : Mahmutbey Merkez Mh. Taşocağı cd. No:5 Bağcılar

Detaylı

ZAMAN HİZMET ZAMANIDIR

ZAMAN HİZMET ZAMANIDIR S.S. İSTANBUL DERİ MAMÜLLERİ TOPLU İŞYERİ YAPI KOOPERATİFİ DERSANKOOP YILLIK ÇALIŞMA RAPORU Tel: 0212 549 91 67 Fax: 0212 549 91 69 ZAMAN HİZMET ZAMANIDIR YILLIK ÇALIŞMA RAPORU 01 DERSANKOOP YILLIK ÇALIŞMA

Detaylı

İçinde yer aldığımız seçkin projelerin deneyimlerinden oluşturduğumuz birikimden sizin için de doğru çözümler yaratmaya geliyoruz

İçinde yer aldığımız seçkin projelerin deneyimlerinden oluşturduğumuz birikimden sizin için de doğru çözümler yaratmaya geliyoruz Hakkımızda Profesyonel site yönetimi,, Site ve konut güvenliği, Temizlik hizmetleri, Bahçe bakımı ve peyzaj, Havuz bakımı ve temizliği, Teknik Hizmet Yönetimi, Sosyal Tesis Yönetimi ile kariyer, eğitim

Detaylı

GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2012 YILI ARA BİLGİLENDİRME NOTU (22 Ocak-31 Temmuz 2012)

GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2012 YILI ARA BİLGİLENDİRME NOTU (22 Ocak-31 Temmuz 2012) Sayı :gpk/369 Konu : Toplu Yapı Yönetimi Bilgilendirme Notu GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2012 YILI ARA BİLGİLENDİRME NOTU (22 Ocak-31 Temmuz 2012) YÖNETİM KURULU BAŞKAN Sinan BAŞAY ÜYE Sami

Detaylı

01.01.2008-31.12.2008 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU

01.01.2008-31.12.2008 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU 01.01.2008-31.12.2008 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU SAYIN ÜYELER, 01.06.2008 tarihinde genel kurulumuzun seçimi ile bir yıllığına göreve gelen yönetimimizin; TAPU KONULARI, İDARİ KONULAR - MALİ KONULAR - GÜVENLİK

Detaylı

T.C. KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU TAVSİYE KARARI. ŞİKAYET EDİLEN İDARE : Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ANKARA

T.C. KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU TAVSİYE KARARI. ŞİKAYET EDİLEN İDARE : Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ANKARA T.C. KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU ŞİKAYET NO :01.2013/289 KARAR TARİHİ : 18/03/2014 TAVSİYE KARARI ŞİKAYETÇİ : N.A. ŞİKAYET EDİLEN İDARE : Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ANKARA ŞİKAYETİN

Detaylı

ARIKÖY TOPLU YAPI YÖNETİMİ

ARIKÖY TOPLU YAPI YÖNETİMİ Değerli komşularımız, 17 Nisan 2010 tarihli Arıköy Toplu Yapı Yönetimi Olağan Genel Kurul Toplantısında iki yıl süre ile yönetim kuruluna seçildik. Yönetim Kurulumuzun görev dağılımı aşağıdaki gibidir.

Detaylı

2015 Yılı Bütçe Bilgileri ve 01 Ocak 2014 30 Eylül 2014 Dönemi Bütçe Gerçekleşme Raporu

2015 Yılı Bütçe Bilgileri ve 01 Ocak 2014 30 Eylül 2014 Dönemi Bütçe Gerçekleşme Raporu Strateji Geliştirme Başkanlığı 2015 Yılı Bütçe Bilgileri ve 01 Ocak 30 Eylül Dönemi Bütçe Gerçekleşme Raporu Sadi KIZIK Strateji Geliştirme Başkan V. 20 Ekim Strateji Geliştirme Başkanlığı BAKANLIK YILI

Detaylı

AVRUPA KONUTLARI-TEM SİTESİ YÖNETİM KURULU 2015 YILI (31.05.2015 İTİBARİYLE) FAALİYET RAPORU

AVRUPA KONUTLARI-TEM SİTESİ YÖNETİM KURULU 2015 YILI (31.05.2015 İTİBARİYLE) FAALİYET RAPORU AVRUPA KONUTLARI-TEM SİTESİ YÖNETİM KURULU 2015 YILI (31.05.2015 İTİBARİYLE) FAALİYET RAPORU Avrupa Konutları Tem Sitesi Yönetim Kurulu 07.02.2015 tarihinde yapılan Toplu Yapı Temsilciler Kurulu nda seçilmiştir.

Detaylı

TERRACE FULYA YÖNETİMİ

TERRACE FULYA YÖNETİMİ SAYFA : 1/18 PROJE ADI PROJE KODU KONU ve TARİH TERRACE FULYA YÖNETİMİ 01 OCAK 2010 31 ARALIK 2010 DÖNEMİ 1. GİRİŞ İstanbul ili, Şişli İlçesi, Teşvikiye Mahallesi Hakkı Yeten Caddesi No:14 Şişli adresinde

Detaylı

GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2010 YILI FAALİYET RAPORU

GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2010 YILI FAALİYET RAPORU GÖKSUPARK KONUTLARI TOPLU YAPI YÖNETİMİ 2010 YILI FAALİYET RAPORU Göksupark Konutları Toplu Yapı Yönetim Kurulunun gerçekleştirmiş olduğu faaliyetler aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. A BAKIM VE ONARIM

Detaylı

YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU ÜÇ AYLIK RAPOR

YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU ÜÇ AYLIK RAPOR ÜÇ AYLIK RAPOR 01.01.2012 31.03.2012 SERİ: XI, NO: 29 TEBLİĞİNE GÖRE 31.03.2012 MALİ TABLOLARIYLA BİRLİKTE SUNULAN YEŞİL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş & SERİ: VI, NO: 11 TEBLİĞİNE GÖRE 01.01.2012 31.03.2012

Detaylı