Yeni nesil iletişimde kaliteli çözümünüz: PbxMaster Ip Santral Sistemi

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Yeni nesil iletişimde kaliteli çözümünüz: PbxMaster Ip Santral Sistemi"

Transkript

1

2 Çağrı Alın Çağrı Yapın Yeni nesil iletişimde kaliteli çözümünüz: PbxMaster Ip Santral Sistemi PbxMaster, yazılım tabanlı olarak SAZAK Telekom tarafından geliştirilmiş yeni nesil santral sistemidir.

3 PbxMaster Ip Santral Sistemi ile neler yapabilirsiniz? Çağrı Yapma / Alma Voip teknolojisiyle uygun görüşme CRM Entegrasyonu Sesli Yanıt Sistemi (IVR) Uygulamaları Çağrı Raporlama Çağrı ses kayıtlarının tutulması Sesli Posta (Voice Mail) Çok katılımlı telekonferans Çağrı merkezi modülü kullanımı Dinleme / Sufle Meşguliyet Paneli Kredi Kartı Tahsilat Sistemi Müşteri Tanıma Sistemi TTS (Text to Speech) STT (Speech to Text)

4 Sınırsız Dahili Kapasitesi İnternet ağının bulunduğu her yerden santrale dahili olarak bağlanabilirsiniz. Dahilileri, bilgisayar üzerinden kullanılacak bir yazılım, ip telefon ve akıllı telefonlarla oluşturabilirsiniz.

5 Akıllı Telefon/Tablet Uygulaması Akıllı telefonunuza veya tabletinize indireceğiniz SIP tabanlı bir uygulama ile santralin bir dahilisi olabilir, santraliniz üzerinden akıllı telefon veya tabletiniz aracılığıyla arama yapabilir veya arama alabilirsiniz.

6 Voip Teknolojisi Kullanma Aramalarınızı SAZAK Telekom üzerinden yaparak görüşme maliyetlerinizde %80-%90 lara varan tasarruf elde edebilirsiniz.

7 Çağrı Raporlama Santralden yapılan tüm görüşmelerin detayları santral içinde raporlanmaktadır. Santralin web ara yüzünden tüm raporları görüntüleyebilirsiniz.

8 Çağrı Ses Kayıt Sistemi Santralden yapılan tüm görüşmelerin ses kayıtları otomatik olarak tutulabilmektedir. İstenilen ses kaydına, istediğiniz yerden santralin web ara yüzünden erişerek dinleyebilir veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

9 Sesli Posta (Voice Mail) Dahilinin cevap vermediği veya mesai saatleri dışında gelen aramalar telesekretere yönlendirilebilir. Telesekreter kayıtları sistem tarafından belirtilen e-posta adreslerine gönderilir.

10 Sesli Yanıt Sistemi (IVR Karşılama) Sesli yanıt sistemi (IVR), daha önceden kaydedilmiş sesli mesajları dinleterek, arayan kişiye telefonundan tuşlama yaptırarak istenilen kişi yada departmana bağlanabilmesini sağlayan sistemdir. PbxMaster Sesli Yanıt Sistemi Özellikleri - Herhangi bir lisans gerektirmeden birden fazla dış hattınıza aynı anda cevap verebilir. - Arandığınız dış hattınıza özel karşılama menüleri, bekleme müzikleri ve senaryoları uygulayabilir. Böylelikle farklı lokasyonlarınızda aynı santrali kullanabilirsiniz. - Mesai içi ve mesai dışında farklı karşılama menüleri uygulayarak mesai dışında gelen aramalarına farklı senaryolar uygulayabilir. - Aranan dahilinin meşgul veya yerinde olmaması durumu gibi farklı durumlar için aboneye sesli mesaj bırakılması yada o dahiliye ait cep telefonuna aktarım sağlanabilir. - Arayan kişilere o anda bekleyenler arasında kaçıncı sırada olduğu, tahmini bekleme süresi bilgisi verilebilir. - Outbound aramalarda anket veya tanıtıcı bir reklam olarak sesli mesaj dinletilerek tuşlama yaptırılabilir. Yapılan tuşlamaya göre farklı senaryolar uygulanabilir.

11 Sesli Yanıt Sistemi Özel Uygulamaları Kredi Kartı Tahsilat Sistemi Müşteri Tanıma Sistemi TTS (Text to Speech) STT (Speech to Text)

12 Kredi Kartı Tahsilat Sistemi PbxMaster Ip santral sistemi üzerinde çalışan ek bir modüldür. Kredi kartı bilgilerinin sesli yanıt sisteminde (IVR) tuşlama yapılması ile çalışmış olduğunuz bankanın sanalpos u üzerinden ödemenin gerçekleşmesi işlemidir. Telefon üzerinden gerçekleştirdiğiniz satışlarınızın tahsilatını sesli yanıt sistemi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sesli Yanıt Sistemi (IVR) üzerinden yapılan tuşlama bilgileri çalışmış olduğunuz bankanın sanalpos una iletilerek ödeme işlemi gerçekleşmektedir. Özellikle çağrı merkezleri tarafından tercih edilen bu özellikle, müşterilerinizin kredi kartı bilgilerini şahıslarla paylaşma konusundaki kaygıyı gidermiş olur, firmanıza olan güveni arttırır, satışlarınızı daha rahat ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz.

13 Müşteri Tanıma Sistemi Müşteri tanıma sistemi, santraliniz ile CRM iniz arasında özel bir entegrasyon yapılarak kullanılmaktadır. Müşteri tanıma sistemi ile neler yapılmaktadır? Santraliniz müşterilerinizi numaralarından tanıyarak, müşteriye özel senaryolar uygulayabilir. Özel müşterilerinizi fazla bekletmeden müşteri temsilcilerine aktarabilir, Müşterinize özel müşteri temsilcileri atayarak direkt ilgili müşteri temsilcisine aktarabilir. Santraliniz müşterilerinizi numaralarından tanıyarak, müşterilerinizin veri tabanınızdaki ismiyle karşılayabilir. Bu uygulama TTS (Text to Speech) kullanılarak yapılmaktadır. Santraliniz sizi arayan müşterinizi veritabanınızda kayıtlı olduğu ismiyle karşılayabilir. Santraliniz müşterilerinizi numaralarından tanıyarak, müşterinize veri tabanınızdaki özel bir veriyi okuyabilir. Bu uygulama TTS (Text to Speech) kullanılarak yapılmaktadır. Müşterilerinizinborç bilgilerini, kargo bilgilerini v.b. santralinize okutabilirsiniz.

14 Aynı anda birden çok kişiyle konferans görüşme yapabilirsiniz. Telekonferans

15 Akıllı Yönlendirme IVR da yapılan tuşlamaya göre dahiliye aktarılan çağrılar dahilinin cevap verememesi durumunda ilgili kişinin daha önce tanımlanmış olan cep telefonuna otomatik olarak yönlendirilebilir.

16 Meşguliyet Paneli Meşguliyet panelinden santrale bağlı tüm dahililerin ve kuyrukların durumlarını anlık olarak izleyebilirsiniz.

17 Dinleme / Sufle Meşguliyet paneli üzerinden dahilinin üzerine tıklayarak o anki görüşmesini dinleyebilir veya çağrıya sufle verebilirsiniz.

18 Çağrı Merkezi Modülü Çağrı Merkezi Modülü ile santraliniz bir çağrı merkezi yönetim sistemi olarak kullanılabilmektedir. Bu özellik ile nelere sahip olabilirsiniz? - Otomatik Arama Sistemi (Predictive Dialer) - Otomatik Sesli IVR Sistemi - Otomatik Çağrı Karşılama Sistemi

19 Otomatik Arama Sistemi Otomatik arama sistemi, sisteme yüklenen telefon numaralarını otomatik olarak arayan ve cevaplanan çağrıları anlık olarak operatörlere (agent) aktaran öngörülü (Predictive) arama sistemidir. Predictive Arama: Sisteme login olmuş operatörlerin meşguliyet durumlarını dikkate alarak gerektiği kadar arama başlatır. Operatörlerinizin performanslarını artırmanıza yardımcı olur. Agent Konsolu: Aranmış ve temsilciye bağlanmış çağrının bilgileri, sisteme yüklendiği haliyle agent konsolunda görüntülenir.

20 Otomatik Sesli IVR Sistemi Sesli IVR Sistemi, ürününüz için özel kaydedilmiş sesli tanıtıcı mesajınızı, sisteme yüklenmiş olan telefon numaralarını otomatik olarak arayarak dinleten, ürününüzle ilgilenenleri operatörlerinize aktaran sistemdir. Avantajları - Hedeflenen kitleye hızlı bir şekilde ulaşarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ürününüzle ilgilenen potansiyel müşterilerinizle görüşerek, ilgilenmeyenlerle vakit kaybetmemiş olursunuz. - Sadece ürününüzle ilgilenen potansiyel müşterilerinize ulaşacağınız için daha az personelle daha fazla görüşme yapabilirsiniz. Böylelikle personel maliyetlerinizi azaltabilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz.

21 Çağrı Merkezi Raporları - Mola Raporları - Çağrı Raporları - Kuyruk İstatistikleri - Agent Bazında Çağrılar - Agent Giriş-Çıkış Süreleri - Agent İstatistikleri - Proje İzleme

22 Mola Raporları Agent molaya çıkmak istediğinde, önceden belirlenmiş mola formundaki seçeneklerden birini işaretleyerek molaya çıkabilir. Molaya çıkan agent için sistem tarafından arama başlamamaktadır. Alınan tüm molalar, türüne göre süreleriyle birlikte raporlanmaktadır.

23 Çağrı Raporu Çağrılara ait tüm veriler ve tutulan ses kayıtları tek ekrandan kolayca ulaşılabilir. Sistemde tutulan ses kayıtlarını dinleyebilir, bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

24 PbxMaster Ip Santral Sistemi iki farklı seçenekle sunulmaktadır. 1. Fiziksel Santral: PbxMaster Ip Santral Sisteminin lokasyonunuza donanımsal olarak kurulmuş halidir. 2. Bulut Santral: Datacenter üzerinde tarafınıza dedike edilmiş bir sunucu üzerinde kurulmuş, kiralama yöntemiyle tarafınıza sunulmuş santral sistemidir.

25 Fiziksel Santral ile Bulut Santral arasındaki farklar

26 Bulut Santral Fiziksel Santral Karşılaştırması Bulut Santral Fiziksel Santral - Kurulum maliyeti yoktur. - Tercih edilen bulut santral sistemi paketindeki kapasite kadar dahili tanımlanmaktadır. - Datacenter özelliklerinden yararlanır. İnternet veya elektrik kesintisine uğramaz. Numaranıza erişiminiz gitmez. - Bulut santrale bağlı lokasyondaki internet veya elektrik kesintisi durumunda santral çağrıları karşılar, daha önce tanımlanmış olan numaralara otomatik olarak yönlendirir. - Kurulum ücreti karşılığında kurulur. - Sınırsız dahili tanımlaması yapılabilmektedir. - Lokasyondaki internet veya elektrik kesintisi durumunda numaranın erişimi gider. (Sazak GSM den operatörlük hizmeti alıyorsanız numaranız akıllı yönlendirme sistemiyle santrale girmeden belirtilen cep numaralarına yönlendirilir.) - Lokasyondaki internet band genişliği kapasitesi kadar eş zamanlı çağrı alınabilmektedir. - Yüksek band genişliği ile anlık sınırsız çağrı alabilir.

27 Bulut Santral Sistemi Paketleri Açıklamalar - PbxMaster Bulut Hizmeti kira bedeli ön ödemelidir. - Fiyatlara %18 KDV eklenmemiştir. - Bulut santral paketlerinde herhangi bir taahhüt yoktur.

PLUSPBX IP SANTRAL SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ

PLUSPBX IP SANTRAL SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ PlusPBX, analog santrallerin yerini alan yeni nesil IP PBX santral sistemidir. Dünyanın neresinden olursa olsun ip ağında olan tüm dahilileriniz santralinize bağlanarak ofis içindeymiş gibi ücretsiz görüşebilir,

Detaylı

Tegsoft Çağrı Merkezi Ürünü

Tegsoft Çağrı Merkezi Ürünü IIİ,c Tegsoft Çağrı Merkezi Ürünü TegsoftCC TEGSOFT NİSAN, 2014 Tegsoft Çağrı Merkezi Ürünü TEGSOFT, uzun yıllardır telekomünikasyon sektöründe edindiği bilgi birikim ve deneyimlerini, tamamen Türk mühendisliği

Detaylı

SİSTEM ÖZELLİKLERİ IPPBX ALTYAPISI

SİSTEM ÖZELLİKLERİ IPPBX ALTYAPISI ICONTAX NEDİR? IP tabanlı güçlü iletişim altyapısına sahip yeni jenerasyon iletişim çözümümüz olan icontax, katma değerli hizmetleri tek bir sunucu içerisinde verebilen ve açık mimari yapısı ile üçüncü

Detaylı

Zeepeak Nedir? Tablet. Akıllı Telefon. Bilgisayar. IP Telefon. Zeepeak. Tablet üzerinden softphone ile kullanın

Zeepeak Nedir? Tablet. Akıllı Telefon. Bilgisayar. IP Telefon. Zeepeak. Tablet üzerinden softphone ile kullanın Zeepeak Nedir? Zeepeak, tüm haberleşme ihtiyaçlarını bünyesine barındıran, bütünleşik IP tabanlı iletişim platfrmudur. IP Santral, Çağrı Merkezi, IVR, Otmatik Arama, Ses Kayıt, Sesli Psta, CRM, E-mail

Detaylı

İNFOSET İNFOSET Çağrı Merkezi Sistemi ve CRM. Sistem Kataloğu

İNFOSET İNFOSET Çağrı Merkezi Sistemi ve CRM. Sistem Kataloğu İNFOSET İNFOSET Çağrı Merkezi Sistemi ve CRM Sistem Kataloğu İ N F O S E T Ç A Ğ R I M E R K E Z İ S İ S T E M İ V E C R M Sistem Kataloğu İnfoset Yazılım Marmara Cad. Yüksel Sok. 6/7 Pendik-İstanbul Telefon

Detaylı

LEAPvoX Kurulum ve Kullanım Kılavuzu

LEAPvoX Kurulum ve Kullanım Kılavuzu LEAPvoX Kurulum ve Kullanım Kılavuzu Voksporta Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Sayfa 1 İçindekiler LEAPvoX Hakkında... 6 LEAPvoX Kullanım Amacı... 6 LEAPvoX Temel Özellikleri...

Detaylı

LEAPvoX Kurulum ve Kullanım Kılavuzu. Voksporta Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

LEAPvoX Kurulum ve Kullanım Kılavuzu. Voksporta Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır. LEAPvoX Kurulum ve Kullanım Kılavuzu Voksporta Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır. İçindekiler LEAPvoX Hakkında... 5 LEAPvoX Kullanım Amacı... 5 LEAPvoX Temel Özellikleri...

Detaylı

TalksPBX. AktifTelecom bünyesinde uzun ar-ge çalışmaları ve saha deneyimleri sonucunda geliştirilmiştir.

TalksPBX. AktifTelecom bünyesinde uzun ar-ge çalışmaları ve saha deneyimleri sonucunda geliştirilmiştir. TalksPBX AktifTelecom bünyesinde uzun ar-ge çalışmaları ve saha deneyimleri sonucunda geliştirilmiştir. Full IP PBX ve Çağrı Merkezi yazılımıdır. Zengin modüller ve CRM ile komple çözüm sunarak, müşteri

Detaylı

İLETİŞİMİN ZİRVESİ. İletişim Yeni Adı

İLETİŞİMİN ZİRVESİ. İletişim Yeni Adı İLETİŞİMİN ZİRVESİ İletişim Yeni Adı 2 4 2002 yılından bu yana I.T. sektöründe faaliyet gösteren firmamız, iletişim sektöründe, bu sektörün devi olan 3CX ile anlaşarak bu alanda hizmet vermeye başlamıştır.

Detaylı

PX24. iletişimde fark yaratan teknoloji: IP - Sayısal Hibrit Telefon Santralları. www. webphone webden aranma. IPv6.

PX24. iletişimde fark yaratan teknoloji: IP - Sayısal Hibrit Telefon Santralları. www. webphone webden aranma. IPv6. PX24 iletişimde fark yaratan teknoloji: IP Sayısal Hibrit Telefon Santralları IPv6 www IPv6 desteği softphone abone webphone webden aranma sesli yanıt ses kayıt dect (kablosuz) iletişim uzaktan erişim

Detaylı

Sektörel Uygulamalar HUKUK BÜROSU ÇAĞRI MERKEZİ ÇÖZÜMLERİ. Rev: 2.1

Sektörel Uygulamalar HUKUK BÜROSU ÇAĞRI MERKEZİ ÇÖZÜMLERİ. Rev: 2.1 Sektörel Uygulamalar HUKUK BÜROSU ÇAĞRI MERKEZİ ÇÖZÜMLERİ Rev: 2.1 2 ALACAK YÖNETIMI UYGULAMALARI ESNEK, HIZLI, GÜVENLİ ÇÖZÜM SEKTÖREL TECRUBE Saphira Sunucu; Elemanlarınızdan daha yüksek performans almanıza

Detaylı

Kılavuz içerisinde sisteme ait tüm özellikler anlatılmakta olup, yapacağınız konfigürasyonlar satın aldığınız lisans ile sınırlıdır.

Kılavuz içerisinde sisteme ait tüm özellikler anlatılmakta olup, yapacağınız konfigürasyonlar satın aldığınız lisans ile sınırlıdır. HAKKIMIZDA Aktiftelecom, 1994 yılından bu yana deneyimli kadrosu ile telekomünikasyon sektöründe hizmet vermektedir. Satış sonrası hizmetler konusunda uzmanlaşmış teknik destek ekibi ve yurt çapında yayılmış

Detaylı

Sesli İletişim ve Toplu Duyuru Hizmeti- Toplu Sesli Mesaj Fiyat Teklifi

Sesli İletişim ve Toplu Duyuru Hizmeti- Toplu Sesli Mesaj Fiyat Teklifi SESLİ MESAJ HİZMETİ Sesli İletişim ve Toplu Duyuru Hizmeti- Toplu Sesli Mesaj Fiyat Teklifi Sayın Yetkili; Müşterilerinizle ve hedef kitlelerinizle hızlı haberleşmenizi, sağlayacak olan projemiz aşağıda

Detaylı

MODASI GEÇM TELEFON S STEM N Z DE T R N.

MODASI GEÇM TELEFON S STEM N Z DE T R N. WINDOWS TABANLI 3CX TELEFON S STEM LE MASRAFLARINIZI AZALTIN ÜRETKENL N Z VE MOB L TEN Z ARTTIRIN MODASI GEÇM TELEFON S STEM N Z DE T R N. Çok düşük maliyetlerle üstün özellikler ve esneklik sunan SIP

Detaylı

SESLİ YANIT SİSTEMLERİ SYS 2010 FİYAT LİSTESİ

SESLİ YANIT SİSTEMLERİ SYS 2010 FİYAT LİSTESİ SESLİ YANIT SİSTEMLERİ SYS 2010 FİYAT LİSTESİ SYS 2010 FİYAT LİSTESİ 1. SYS POST OFF ICE XP ANALOG FİYAT LİSTESİ 2. SYS POST OFF ICE XP DIJITAL FİYAT LİSTESİ 3. SYS VM-PRO FİYAT LİSTESİ 4. SYS VO CAL -EAR

Detaylı

Çağrı Merkezi Nedir?

Çağrı Merkezi Nedir? Çağrı Merkezi Nedir? Call Center (Çağrı Merkezi), kurumların temasta oldukları kişi veya kurumlarla olan iletişimlerini yürüttükleri, yazılım, donanım, insan kaynakları ve iş akışlarından oluşan etkileşim

Detaylı

Bugüne Hız, Yarına Güç Katan Çözümler

Bugüne Hız, Yarına Güç Katan Çözümler Bugüne Hız, Yarına Güç Katan Çözümler W-Order - Teknik Servis Otomasyon Sistemi S-Order - Satış Gücü Otomasyon Sistemi Salopi - Hosted Satış Gücü Otomasyon Sistemi E-Fatura Sistemi 2014 Ürün ve Fiyat Kataloğu

Detaylı

Bugün, Pro-aktif Müşteri Yönetimi Çok Önemlidir.

Bugün, Pro-aktif Müşteri Yönetimi Çok Önemlidir. Müşteri etkileşim yetkinliği her başarılı organizasyonun merkezinde yer almaktadır. Bugün, Pro-aktif Müşteri Yönetimi Çok Önemlidir. Müşteriniz kurumunuzla iletişime geçtiğinde; onu karşılayan satış yetkilisi,

Detaylı

Milli Eğitim Bakanlığı. Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü. Milli Eğitim Bakanlığı. Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü

Milli Eğitim Bakanlığı. Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü. Milli Eğitim Bakanlığı. Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Çağrı Merkezi Sistemi Alımı Teknik Şartnamesi 2007, Ankara Atatürk Bulvarı Kızılay

Detaylı

KÜÇÜK KAPASİTELİ IP SANTRAL MS26IP

KÜÇÜK KAPASİTELİ IP SANTRAL MS26IP KÜÇÜK KAPASİTELİ IP SANTRAL MS26IP KÜÇÜK KAPASİTELİ İŞLETMELER İÇİN TASARLANAN MS26IP, IP VE GELİŞMİŞ İLETİŞİM ÖZELLİKLERİNİ SİSTEME ENTEGRE OLARAK SUNAR. SANTRALLA BİRLİKTE BEDELSİZ SUNULAN ÖZELLİKLER

Detaylı

Memorial Hastanesi Çağrı Merkezinde IP Ugrade

Memorial Hastanesi Çağrı Merkezinde IP Ugrade Memorial Hastanesi Çağrı Merkezinde IP Ugrade 2004 yılında SYS tarafından kurulan Vertical TeleVantage Çağrı Merkezi nin IP tabanlı sisteme geçirilmesi kararı alındı.. Memorial Sağlık Grubu nun, Çağrı

Detaylı

UNIVERGE SV8100. 360 Derece İletişim. www.teksam.com.tr

UNIVERGE SV8100. 360 Derece İletişim. www.teksam.com.tr UNIVERGE SV8100 360 Derece İletişim www.teksam.com.tr İçerik 3 Neden SV8100? Neden NEC? 4 Güçlü ve esnek 5 Komünikasyon serverlar 6 Dijital ve IP Terminaller 10 IP DECT 12 Gerçek Unifi ed Communications

Detaylı

MeliPOS RESTORAN OTOMASYON YAZILIMI www.melipos.com

MeliPOS RESTORAN OTOMASYON YAZILIMI www.melipos.com Genel Özellikler (Tüm MeliPOS Sürümlerinde bulunan Ortak Özellikler) Her çeşit restoran işletmesi için kullanıma uygundur. MS Windows XP, 7 ve 8 İşletim Sistemlerinin tüm 32 ve 64 bit sürümlerinde çalışır.

Detaylı

xpeech for your business IP Ofis İletişim Sistemleri

xpeech for your business IP Ofis İletişim Sistemleri xpeech for your business IP Ofis İletişim Sistemleri Xpeech ile iletişiminizi IP ye taşıyın işinizi hızlandırın XPEECH in eksiksiz ürün yelpazesi etkin ve verimli bir ofis iletişimi için gerekli tüm çözümleri

Detaylı

KULLANIM KOLAYLIKLARI

KULLANIM KOLAYLIKLARI GO Shop Manager, LOGO nun mağazaların operasyonel faaliyetlerinin otomasyonu ve etkin yönetimi için geliştirdiği bir çözümdür. Örme, Konfeksiyon, Ayakkabı, Çeyiz, Halı-Mobilya, Kozmetik, Kırtasiye, Oyuncak,

Detaylı

EN AKILLI KARAR En Kolay İş Uygulaması

EN AKILLI KARAR En Kolay İş Uygulaması EN AKILLI KARAR En Kolay İş Uygulaması Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatı kolaylaştıran çözümler sunmak! LOGO, KOBİ lere ve Ar-Ge ye yaptığı büyük yatırımlarla büyüyor. Yazılımlarımızla Türkiye ekonomisine

Detaylı

EN AKILLI KARAR! EN KOLAY İŞ UYGULAMASI

EN AKILLI KARAR! EN KOLAY İŞ UYGULAMASI EN AKILLI KARAR! EN KOLAY İŞ UYGULAMASI GO PLUS Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan hayatınızı kolaylaştıracak İş Uygulaması Dünyanın 43 den fazla ülkesine yazılım ihracatı gerçekleştiren, Türkiye

Detaylı

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi Rekabetin oldukça yoğun yaşandığı günümüzde, hızla değişen pazar koşullarına en hızlı, doğru ve zamanında uyum sağlayabilmek her geçen gün önem kazanmaktadır.

Detaylı

Bilenlerin Tercihi. Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak!

Bilenlerin Tercihi. Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak! TIGER ENTERPRISE FİYAT LİSTESİ Bilenlerin Tercihi Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak! İşimiz, çeyrek yüzyıldır, hayatınızı kolaylaştıran yazılımlar sunmak! Yazılımlarımızla

Detaylı

Büyüyen İşletmenize Uygun. avaya.com 1

Büyüyen İşletmenize Uygun. avaya.com 1 Büyüyen İşletmenize Uygun İletişim Çözümleri avaya.com 1 İşinizin hızına yetişebiliyor musunuz? Bu, birçok KOBİ'nin ve şubenin karşılaştığı sorudur. Çalışanlar da müşteriler de dağıtık organizasyona sahiptir.

Detaylı