Hakkımızda Kalitemiz Misyon ve Vizyonumuz

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Hakkımızda Kalitemiz Misyon ve Vizyonumuz"

Transkript

1 Hakkımızda 1988 yılında,bursa da kurulan şirketimiz, özel projelerde ürün geliştirme, tasarım, üretim ve montaj hizmetleri vermeye başladı. Sektöründe 25.yılını dolduran şirketimiz, bugün gelinen noktada, ahşap üretim tesisi yatırımı ile beraber, özel kurumsal projeler, akustik malzeme çözümleri,modüler ofis bölmeleri ve hareketli akustik bölmeler ile ofis mobilyaları konusunda sektördeki lider kuruluşlar arasına girmiştir. Türkiye çapına ve yurtdışındaki temsilcilikleri ile tüm müşterilerine hızlı ve nitelikli hizmet sunmaktadır yılında Alman Abopart GmbH & Co. KG firmasıyla çözüm ortaklığı anlaşması imzalanarak Türkiye, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu distribütörlüğünü alarak Alman teknolojisi ve disiplini ile üretimlerine devam etmektedir. varın ayrılmaz bir parçası oluşunu göz ününde bulundurarak, bünyesine ahşap tesislerinin eklenmesi ile; üretim bandı genişleyerek, her türlü kapılar, akustik paneller, ofis mobilyaları ve butik ahşap imalatlarının da katılmasını sağlamıştır. Tüm bina projelerinde, tasarımcılar, artık bölme sistemlerini, 3 boyutlu bir kavram olarak görmekte ve dizaynlarının vazgeçilmez rengi olarak kabul etmektedir. Bu noktada 3 önemli kriter ortaya çıkmakta: Esneklik, kalite ve ekonomi. Bugün artık ülke çağında bilinen bir kaliteye gelen sistemlerimiz Aranıza Duvar Örmeyin sloganı ile basit, hızlı montaj ve demontaj ile limitsiz tasarımların önünü açmaktadır. Kalitemiz Firmamız, genç ve dinamik kadrosu ile koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Standart ve sürekli bir kalite anlayışına sahip olan Altinbölme, alınan ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim, TS EN 123 ve Marka Tescil sertifikalarımız ile hizmet ve servis kalitemiz tescil edilmiştir. Hizmetlerimiz, her zaman müşterilerimizin memnuniyeti ve güven ilkeleri temel alınarak sunulmaktadır. Bizlere duydukları güvene layık olabilmek şirketimizin temel politikasıdır. Müşterilerimizin memnuniyeti, şirketimizin başarısını belirlemekte ve bizlerinde gurur kaynağı olmaktadır. Her zaman beklenilenden daha fazlasını sunmak, hep bir adım ileride olmak, bizi diğer firmalardan ayıran bir farkıdır. Standartları ve beklentileri aşmak, sektördeki liderlik konumumuzu sürekli pekiştirmek de en önemli ilkemizdir. Misyon ve Vizyonumuz Kuruluş felsefesini oluşturan dinamizm, maksimum kalite, hızlı üretim ve çözüm çeşitliliği prensipleriyle yurt içi ve yurt dışında özel çalışma ortamları yaratmaktadır. Tüm çalışanlarımız AR-GE aşamasından şantiye aşamasına dek, bu anlayışın bir parçası olarak hareket etmektedir. Bireysel ve kurumsal gelişimi ön planda tutan yeniliklere açık, uzman kadrosuyla ülkemizi, Ofis Bölme Sistemleri sektöründe dünya çapında temsil etmek, kalitede süreklilik, uygun fiyat,karşılıklı güven ve dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve değerlerimizdir.

2 Hareketli bölme: Hareketli bölme sistemleri, tamamen tavandan askılı ve zeminde hiç bir mekanizması olmayan bir sistemdir.otellerin Toplantı salonlarının veya iş merkezlerinin; büyük salonlar, showroomlar ve konferans salonları, eğitim odaları ve ofislerine kadar, her sektörden gereksinim duyulan her ortam için mükemmel çözümler sunmaktadır. İleri mühendislik teknolojisi ve pratik çalışma sistemiyle mekanlarda ihtiyaç duyulan optimum bölümlemeyi maksimum verimlilikte hesaplayarak, arzu edilen fonksiyon ve boyutta çözüm olanakları sunar. Hareketli bölme sistemleri kullanımı ve bölümlenmesi konusunda gereksinim duyulan her alanda farklılığınızı gösterebileceğiniz profesyonel bir çözüm olacaktır. Ahşap kaplama, melamin, vinil, kumaş, ayna, duvar kağıdı ve cam gibi, yaratmak istediğiniz yaşam alanının tasarımına ayak uyduracak çeşitli yüzey seçenekleri ile aradığınız çözümün en keyifli ürünlerinden biri olacaktır.

3 Modüler Bölme Duvar Sistemleri; ofis ortamının gereksinim duyduğu değişimi, kolay aplikasyon ve prefabrikasyon ürünler sayesinde esnek çözümler sunarak sağlamaktadır. Pratik montaj - demontaj olanakları ile düzenli ve temiz çalışma alanı yaratarak öne çıkmaktadır. Özellikle günümüzde geleneksel duvar sistemlerine göre çok daha modern ve daha hafif bir çözüm sunarak bina yükünü azaltmakta ve bu özellikleriyle de yapı maliyetine de ekonomik katkı sağlamaktadır. Modüllerde kullanılan temperli ve lamine camlar ile güvenlik de ön planda tutulmuştur. AB 80 : Klasik ekonomik bölme duvar sistemi. dikeyde Omega kapaklı, Yatayda Derzli patentli alüminyum profillerden oluşan, galvaniz çelik taşıyıcı iç dikme sistemi. Sistem kalınlıkları: 80 mm. Değiştirilebilir bölme modülleri; dolu, full cam, üstü camlı paneller vb Çift camlı max 6mm, monoblok, istenilirse arası jaluzili seriler, melamin panel dolu modüller ve kapı üniteleri ile kolay aplikasyon ve montaj olanağı sunar. AB 100 : Özel Patentli Profiller. Yatay ve düşey 6 mm fuga. Çift camlı yarı monoblok üniteler sayesinde kolay ayarlama, avantajı ile montaj ve demontaj olanakları vermesi büyük bir özelliğe sahiptir. Sistem kalınlıkları: 100 mm. Yatay ve düşey tasarımla oluşturulan, değiştirilebilir bölme Duvar; dolu, full cam, üstü camlı paneller vb Çift camlı max 6mm, monoblok, istenilirse arası jaluzili seriler, melamin panel dolu modüller ve kapı üniteleri ile kolay aplikasyon ve montaj olanağı sunar. Çok çeşitli Kaplama sistemleri: HPL, kaplama, lake, kumaş, boyalı cam panel bitişlerine sahiptir.

4 AB Minimal : Yenilikçi duvar bakış açısı ile cam arasında kalan gizli profillerden oluşan minimalist yapıya sahiptir. Böylelikle tamamen pürüzsüz; benzersiz açık alan,esnek, ışık dolu ve Pozitif enerji canlı atmosferler yaratmaktadır. Cam Cama Birleşir, patentli alüminyum profillerden oluşan sistemdir. Sistem kalınlıkları: 40 mm. Değiştirilebilir bölme modülleri; full cam, yatay, dikey,diyagonal vb... Çift camlı max 12mm- 6+6 mm, 10mm- 5+5mm, 8mm- 4+4 mm Lamine, kapı üniteleri ile kolay aplikasyon ve montaj olanağı sunar. AB Twin : Profilsiz Çift Camlı,cam cama bölme duvar sistemi. Sadeleştirilmiş ve inceltilmiş tasarım anlayışı ile cam çözümleri maksimum şeffaflık sunmaktadır. Özel Patentli Profiller. Profilsiz Cam Cama Dikeyde Cama uyumlu birleştiğinde cam renginde alan özel şeffaf yapıştırma sistemi, Alüminyum taşıyıcı dikme sistemi. Sistem kalınlıkları: 100 mm. Değiştirilebilir cam modülleri; full Şeffaf cam, Satine ve özel tasarımlı filimli Cam Çift camlı max 8mm-10mm, istenilirse arası jaluzili seriler, melamin panel, dolu modüller ve kapı üniteleri ile kolay aplikasyon ve montaj olanağı sunar.

5 Özel projeler: İç Mimarlık kelime anlamıyla mekan tasarlama işidir, bu bağlamda dünyanın en eski mesleği olarak kabul edilen mimarlık, barınmak ve doğa şartlarından korunmak için mekan ihtiyacı duyan insana hizmet eder.sahip olunan bu bilinçle, konusunda profesyonel mimar ve iç mimarlardan oluşan teknik ekibimiz ve en son trendleri takip eden yaratıcı tasarım ekibimiz, tüm projelerimizde bu anlayışla çalışır. Mekanı bütün olarak algılayıp çözme mantığında, dekorasyon ve ornamentasyondan uzak, detay ve anlatımda zengin bir tasarım dilini benimsemiş ofis, mekansal tasarımın gerekli olduğu her alanda faaliyet göstermektedir. Her yeni projesini, projesinin konumlandığı alandaki sıradanlığı bozmak için yeni bir fırsat olarak gören ofis, tasarladığı detay ve formları ise, uygulamada bire bir sahaya aktarabilen deneyime sahiptir. Bütün algısını bozmayan tasarımları benimseyen ofis, her projesinde, bir öncekinden daha yenilikçi olma çabasındadır.

6 Kapı Çeşitleri; Günümüzde kapılar, mekanlara giriş çıkış sağlarken problem yaşamadan fonksiyonel, hızlı, kolay açılıp kapanmalı, estetik, konfor ve prestiji de bir arada sunmalıdır. kapı ürünleri, iş merkezleri, kamu binaları, okullar, oteller, hastaneler, fabrikalar, alışveriş merkezleri vb. yerler için tercih dilen en popüler kapı sistemleri,çekici, fonksiyonel ve güvenilir sistemlerdir.görselliği ve kullanım kolaylığı ile günümüzde artık daha fazla tercih edilmeye başlayan cam kapılar, çeşitliliği ve geniş ürün yelpazesi ile birçok kullanıcının ihtiyacına cevap olmaktadır.sürgülü cam kapı kullanım kolaylığı sağlamasıyla ve dekoratif özellikleriyle öne çıkan üründür. Sürgüsü sayesinde kolayca açılıp kapanabilme özelliğine yanında görselliği ve dekoratif özellikleriyle de kullanmak isteyen birçok kullanıcının ihtiyacının karşılanmasını sağlamaktadır.laminat kapılar ofis, işyeri, hastaneler,oteller ve trafiği fazla olan mekanlarda oluşabilecek minimum deformasyon için tercih edilir. Laminat kapı yapısı gereği dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ahşap Kasa -Ahşap/Lake Kanat Ahşap Kasa- Cam Kanat Alüminiyim Ayarlı Kasa - Laminat/Cam/Ahşap Kanat Ses Yalıtımlı Kapı db arası

7

8

9

10

11

12

13

14 GÜNCEL REFERANSLARIMIZ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLİĞİ-BAKANLIK BINASI / ANKARA - ÇELIKLER HOLDING MALIYE BAKANLIĞI- BAKANLI BINASI / ANKARA - İZKA İNŞAAT TARİM VE KÖY İŞLER BAKANLIĞI / BAKANLIK BINASI TARİM VE KÖY İŞLER BAKANLIĞI / MARDIN HİZMET BİNASI - OKAN İNŞAAT TARİM VE KÖY İŞLER BAKANLIĞI / VAN HİZMET BİNASI ULAŞTIMA BAKANLIĞI ERCIŞ / VAN TERMİNAL ÇEVRE DİZOMETRI MERKEZI / SONBAY İNŞAAT İZMİR NAZILI SGK BİNASI - ERGAN İNŞAAT İZMİR TİRE SGK BİNASI - ERGAN İNŞAAT KEMAL PAŞA SGK BİNASI - ERGAN İNŞAAT BURSA BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ BİNASI / GİNTAŞ İNŞAAT NİLÜFER BELEDİYE BİNASİ / ZENO İNŞAAT ADANA ADLİYE BİNASİ / İZKA-DİMAR ORTAKLIĞI KAYSERI SGK BİNASİ / BEGÜM YAPI ISKI İSTANBUL MERKEZ BİNASİ / FEMA İNŞAAT GAZIANTEP BAM BİNASI / GÖNGÜR İNŞAAT YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ / ANKARA - İZKA İNŞAAT ANTALYA BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BİNASİ - ŞİRİN İNŞAAT YURTİÇİ REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI ÖZEL SEKTÖR RENAULT A.Ş. - BURSA BOSCH - BURSA SÖNMEZ A.Ş. - BURSA COŞKUNÖZ A.Ş. - BURSA COŞKUNÖZ ARGE BİNASI-BURSA BEYÇELİK A.Ş. - BURSA YEŞİM TEKSTİL - BURSA IŞIK ÜNİVERSİTESİ - İSTANBUL TKG OTOMOTİV - BURSA TOYOTO ADAPAZARI TRAKYA ÜNİVERSİTESİ-EDİRNE 18 MART ÜNİVERSİTESİ-ÇANAKKALE ANKARA ÜNİVERSİTESİ-ANKARA ÇAT ASSAN-ANKARA ULUSOY ELEKTRİK-ANKARA KARABÜK STADYUMU-KARABÜK Ç.S.B. KARABÜK İL MÜDÜRLÜĞÜ-KARABÜK KREDİ YURTLAR KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-SONBAY İNŞAAT-ANKARA KAMAN ÖĞRENCİ YURDU-SONBAY İNŞAAT-ANKARA SÖZAL TESKTİL-BURSA DAVET OTOMATİV-ANKARA KOZA İNŞAAT-ANKARA İZMİR KALIP-MANİSA YEMMAK-BANDIRMA SEÇKİNONUR-BURSA/İZMİR BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ-ANKARA HAKSAN-BURSA SARIGÖZOĞLU OTOMATİV-MANİSA/BURSA ETİ-ESKİŞEHİR

15 YURTDIŞI REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI DİA HOLDİNG ŞAHDAĞ TURİZM MERKEZİ-BAKU/AZERBEYCAN IRAK - SÜLEYMANİYE / ASİACELL TEKOKOMİNİKASYON IRAK / HESS AMERİKAN PETROL ŞİRKETİ IRAK - BAĞDAT / ŞİMAL BANK LİBYA / MERKEZ BANKASI LİBYA - MISRATA / LİMAN PROJESİ BULGARİSTAN - PLOVDİV ASENOVGRAD / AKTAŞ KÖRÜK LOJİSTİK MERKEZİ ALMANYA / MÜSİAD HAREKETLİ BÖLME NİJERİA / MODELA YAPI HAREKETLİ BÖLME AZERBAYCAN - BAKÜ / ASGARİ HASTANE AZERBAYCAN - QUSAR / DİA HOLDİNG SAGDAG KAYAK MERKEZİ AZERBAYCAN - BAKÜ / NİMEX HAREKETLİ VE SABİT BÖLMELER KAZAKİSTAN / NORM YAPI HAREKETLİ BÖLME KIBRIS / TÜRK HAVA YOLLARI OFİSİ KIRGIZİSTAN / TİKA ERBİL-ALTERA YAPI -DANNONE ERBİL TESİSLERİ ERBİL- CHEVRON ERBİL-DİVAN HOTEL AZERBAYCAN-BAKÜ/RAMADA HOTEL YURTİÇİ REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI ÖZEL SEKTÖR TAV HOLDİNG GENEL MÜDÜRLÜK-YEŞİLKÖY/İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANI DIŞ HATLAR C TERMİNALİ/İSTANBUL ALKAM OTOMOTİV - BURSA ASIACELL - SULEYMANİYE/IRAK DOĞUŞ HOLDİNG - İSTANBUL KENT MEYDANI AVM - BURSA ŞAYPA A.Ş. - BURSA ARKAS HOLDİNG - BURSA ANY TEKSTİL - BURSA KAMİL KOÇ - BURSA SIEMENS - BURSA MARTUR A.Ş. - BURSA HÜRRİYET GAZETESİ - BURSA ZAMAN GAZETESİ - BURSA TÜRKİYE GAZETESİ - İSTANBUL MELTEM TV - İSTANBUL GÜRSU EMNİYET MÜD. - BURSA TGRT HABER - İSTANBUL ÜNVER TRAKTÖR - YALOVA YÜCE HÜNKAR - BURSA KAHRAMANMARAŞ ÜNV. - K.MARAŞ SİNTA A.Ş. - BURSA ÖZDİLEK ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ (BURSA-İZMİR-AFYON-İZMİT-YALOVA) TOFAŞ A.Ş. - BURSA BELEDİYELER YILDIRIM BELEDİYESİ - BURSA OSMANGAZİ BELEDİYESİ - BURSA GÜRSU BELEDİYESİ - BURSA MUDANYA BELEDİYESİ - BURSA BALIKESİR BELEDİYESİ - BALIKESİR KASTAMONU BELEDİYESİ - KASTAMONU MURATPAŞA BELEDİYESİ - ANTALYA MAMAK BELEDİYESİ - ANKARA YENİMAHALLE BELEDİYESİ ANKARA TEPEBAŞI BELEDİYESİ - ESKİŞEHİR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ- BURSA NİLÜFER BELEDİYESİ- BURSA HASTANE PROJELERİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ - BURSA JİMER KADIN DOĞUM HASTANESİ - BURSA DİŞ HASTANESİ - BURSA ŞEVKET YILMAZ HASTANESİ - BURSA KÜTAHYA DEVLET HASTANESİ - KÜTAHYA KIZILAY TIP MERKEZİ - KAYSERİ KIZILAY TIP MERKEZİ - DÜZCE ULUDAĞ DİYALİZ MERKEZİ - BURSA ODYOMED İŞİTME VE KONUŞMA MRK.-BURSA İREM TIP MERKEZİ BURSA PEMBE MAVİ-BURSA TURAN TURAN-BURSA ULTRA MET-BURSA MEDİCALPARK-BURSA ŞAVŞAT DEVLET HASTANESI-ŞAVŞAT HOTEL PROJELERİ VE HAREKETLİ BÖLME SİSTEM PROJELERİ GREEN PARK HOTEL -BAHÇELİEVLER/İSTANBUL SUADİYE OTELİ -SUADİYE -İSTANBUL SHERATON OTEL TOPLANTI SALONU-MASLAK/İSTANBUL DEDEMAN OTELİ ŞİLE/İSTANBUL ERZURUM PALAN OTEL GÖNLÜFERAH OTEL/BURSA İSTANBUL TRİMPEX /İSTANBUL BAİA HOTEL-LARA/ANTALYA BLUE HOTEL(FERNAS)/BODRUM OBA THERMAL HOTEL(ASLANOBA)/BURSA POLAT TOWERS /TOPLANTI SALONLARI -FULYA/ İSTANBUL TİTAN GARDEN HOTELS-ALANYA / ANTALYA KEMER ROSE HOTEL-KEMER / ANTALYA DOUBLE W TREE (HİLTON) HOTELS-KOLEJ/ANKARA HARRİNGTON PARK (BERR)-KONYAALTI/ANTALYA SUADİYE OTELİ-BOSTANCI/İSTANBUL VAN RESCATE HOTEL ASYA OTELİ/İZMİT

16 İSTANBUL SHERATON HOTEL/İSTANBUL SİAM ELEGANCE HOTEL-SERİK/ANTALYA WATER PLANET HOTEL-ALANYA/ANTALYA ÖZKAYMAK İNCEKUM-ALANYA/ANTALYA İSTANBUL RESCATE HOTEL IC AIRPORT HOTELS-LARA/ANTALYA IC GREEN PALACE HOTEL-KUNDU/ANTALYA GAZİ EMİR HÜKÜMET KONAĞI-İZMİR İZMİR İL ÖZEL İDARE BİNASI-İZMİR TARIM VE KÖY İŞLERİ BAKANLIĞI-ANKARA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI-ANKARA HİLTON OTEL-GAZİANTEP AVSA HOTEL-İZMİT TPAO SOSYAL TESİSLER-İSTANBUL İBİŞ ESENBOĞA HOTEL-ANKARA RİXOS HOTEL-ESKİŞEHİR NOSAB 201 Sok. No:18 Nilüfer, Bursa, Türkiye. +90(224) (pbx) +90(224) (faks)

FAALİYET ALANLARIMIZ. www.dorukpen.com. Doruk Alüminyum ;

FAALİYET ALANLARIMIZ. www.dorukpen.com. Doruk Alüminyum ; Doruk Alüminyum ; 1989 tarihinden bugüne faaliyet gösteren şirketimiz, kurulduğu tarihten itibaren hedeflerini, kalite ve hizmet anlayışını mükemmele ulaşma tutkusu ile özetlemektedir. Kurumsallaşma konusunda

Detaylı

Mustafa Kemal Atatürk

Mustafa Kemal Atatürk Yüksek bir insan toplumu olan Türk Milletinin tarihi bir özelliği de güzel sanatları sevmek ve onunla yükselmektir. Bunun içindir ki, milletimizin yüksek karakterini, yorulmaz çalışkanlığını, doğuştan

Detaylı

OFİS BÖLME SİSTEMLERİ

OFİS BÖLME SİSTEMLERİ OFİS BÖLME SİSTEMLERİ Uygulama Katalogu OFİS BÖLME SİSTEMLERİ DEKAL YAPI Dekorasyon Alüminyum San. Tic. Ltd. Şti. Atalar Mh. Tecerdağı Cd. No:67 Çağlayan Plaza K:3 D:6 Kartal / İSTANBUL Tel/Faks:0 216

Detaylı

mimari çözüm atölyesi

mimari çözüm atölyesi mimari çözüm atölyesi ALÜMİNYUM DOĞRAMA VE GİYDİRME CEPHE SİSTEMLERİ www.cepheyapi.com facebook.com/cepheyapisistemleri kurumsal hakkımızda Cephe Yapı; mimari uygulamalara çözümler sunmaktadır. Isı yalıtımlı

Detaylı

ARCHITECTURAL PERFORMANCE Asma Tavan Sistemleri Akustik Ahşap Tavan ve Duvar Sistemleri

ARCHITECTURAL PERFORMANCE Asma Tavan Sistemleri Akustik Ahşap Tavan ve Duvar Sistemleri ARCHITECTURAL PERFORMANCE Asma Tavan Sistemleri Akustik Ahşap Tavan ve Duvar Sistemleri 2 Esas Holding Genel Merkezi BİZ... 1989 yılnda kurulan TACER, kurulduğu yıldan itibaren ürettiği asma tavan malzemeleri

Detaylı

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr

www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr www.acpyapi.com.tr acp@acpyapi.com.tr VİZYON ACP YAPI ELEMANLARI on beş yılı aşkın sektör tecrübesi ile çağdaş yapı malzemeleri ve otomasyon sistemleri konusunda CE belgesi ve ISO sertifikalarına sahip

Detaylı

OFFICE SYSTEM OFİ S BÖLME Sİ STEMLERİ. Panorama Lineal Flexline OFİS. Ofis Bölme Sistemleri

OFFICE SYSTEM OFİ S BÖLME Sİ STEMLERİ. Panorama Lineal Flexline OFİS. Ofis Bölme Sistemleri OFFICE SYSTEM OFİ S BÖLME Sİ STEMLERİ Panorama Lineal Flexline OFİS Ofis Bölme Sistemleri OFFICE SYSTEM Hoşgeldiniz.. Günümüzün mimari anlayışı, büyük tek mekan gibi algılanan mekanlar yaratmaya doğru

Detaylı

İÇİNDEKİLER. Referanslar S. 52-88

İÇİNDEKİLER. Referanslar S. 52-88 İÇİNDEKİLER Hakkımızda S. 4-5 Misyon-Vizyon-Değerler S. 6-7 İş Sağlığı, Güvenlik ve Çevre Politikası S. 8 Kalite Belgeleri S. 9-10 Fabrika - Üretim S. 11 Pencere Teknolojisi S. 12 Tasarım Seçenekleri Renk

Detaylı

G-Ext. Mengen. Bayilerle Söyleşi. Yıldız Ürün. 20-23 Mart 2014. Ataşehir Anafen Koleji'nin Tercihi de. Aşçılar Diyarı 37.

G-Ext. Mengen. Bayilerle Söyleşi. Yıldız Ürün. 20-23 Mart 2014. Ataşehir Anafen Koleji'nin Tercihi de. Aşçılar Diyarı 37. Ücretsizdir Üç Ayda Bir Yayımlanmaktadır Ekim - Aralık 013 Yıl: Sayı: 6 SÖYLEŞİ Tanart Mimarlık Mimar Hayri Anamurluoğlu Bayilerle Söyleşi Ataşehir Anafen Koleji'nin Tercihi de G-Ext Yıldız Ürün Syncroflex

Detaylı

VitrA nın Blue Life ürünleri,

VitrA nın Blue Life ürünleri, Gönül kapınıza geldik... Arma Donatım Yenilikler kokteyli 12 Nisan da Yalova Yolu Mağaza da İNTEMA Mutfak yeni yerinde Duvarlarda 4. boyut etkisi Türkiye nin büyüyen markası BURSA da 02 08 06 16 Mart 2011

Detaylı

yükseltilmiş döşeme sistemleri

yükseltilmiş döşeme sistemleri yükseltilmiş döşeme sistemleri 1980 yılından günümüze metal sektöründe, otomotiv sanayiine parça üreten FORMMETAL Makina Sanayi ve Ltd. Şti., 1999 yılında yükseltilmiş döşeme alt yapı sistemini de üretim

Detaylı

İNDEKS 04 10 18 32 3

İNDEKS 04 10 18 32 3 İNDEKS 04 10 18 32 3 HAKKIMIZDA Bedük Grup temellerini Pvc sektöründe Egesu Ltd. Şti ile 2000 yılında montaj bayii olarak attı. Genç,dinamik yöneticileri, çalışan personelin azim ve gayretiyle kısa sürede

Detaylı

Alüminyum Cephe Bisam la Yeniden Tanımlanıyor...

Alüminyum Cephe Bisam la Yeniden Tanımlanıyor... Alüminyum Cephe Bisam la Yeniden Tanımlanıyor... NTC Tower İTO, 2009 5. Başarılı Kobi Yarışması Teknoloji ve İnovasyon Birincilik Ödülü İÇİNDEKİLER Hakkımızda 05 Prensiplerimiz 07 Tekliften Montaja Süreç

Detaylı

G-Ext. Bayilerle Söyleşi. Yıldız ürün. Zorlu Center Gentaş ile kaplanıyor Sektör için Yeni Dizaynlar. Mobilya Sektöründe Oscar Gecesi

G-Ext. Bayilerle Söyleşi. Yıldız ürün. Zorlu Center Gentaş ile kaplanıyor Sektör için Yeni Dizaynlar. Mobilya Sektöründe Oscar Gecesi Nisan-Haziran 2012 Yıl: 1 Sayı: 1 Yıldız ürün G-Ext Zorlu Center Gentaş ile kaplanıyor Sektör için Yeni Dizaynlar Gentaş Grup'tan Eğitime Tam Destek 35. Uluslararası Yapı Fuarı İstanbul 2-6 Mayıs 2012

Detaylı

HOTEL TV ÇÖZÜMLERİNDE YENİ ZİRVE

HOTEL TV ÇÖZÜMLERİNDE YENİ ZİRVE PROJE ORTAKLARI Arıtes CIAT DKM İnşaat Ender Spor E.M.K. Ltd. Şti. Ertuğrul Kardeşler Mefruşat Evinoks Görhan Mobilya Guestinhouse İki Design Group İstikbal A.Ş. Hotelya By Kolsan LG Lampart Modaslan Nilteks

Detaylı

Farkımız Çözüm Ortaklığımız

Farkımız Çözüm Ortaklığımız Farkımız Çözüm Ortaklığımız Hakkımızda 2 Eren Yapı 2002 yılında pvc kapı-pencere sistemleri imalatı ve montajı yapmak üzere Eskişehir de kurulmuş bir firmadır. 2006 Yılında inşaat taahhüt, 2008 yılında

Detaylı

SUNUŞ...4 OTEL PROFİLİ... 6-7 yatırımcı / Nazİf Gönen / RÖPORTAJ... 8-9 EUROPİM / GÖRÜŞ...14. Netsa / GÖRÜŞ...20. Form Akustİk / GÖRÜŞ...

SUNUŞ...4 OTEL PROFİLİ... 6-7 yatırımcı / Nazİf Gönen / RÖPORTAJ... 8-9 EUROPİM / GÖRÜŞ...14. Netsa / GÖRÜŞ...20. Form Akustİk / GÖRÜŞ... İÇİNDEKİLER 08 10 SUNUŞ...4 OTEL PROFİLİ... 6-7 yatırımcı / Nazİf Gönen / RÖPORTAJ... 8-9 GENEL MÜDÜR / AHMET ARICASOY / RÖPORTAJ...10 MİMAR/ Can Gülcan / GÖRÜŞ...12 EUROPİM / GÖRÜŞ...14 Teknİksat / GÖRÜŞ...16

Detaylı

85. Yılımızı Kutluyoruz!

85. Yılımızı Kutluyoruz! S AY I 37 MAYIS 2012 anada Truva Kiremit Çatı ve Cephe Dünyası Türkiye nin bir Numaralı Kiremidi 1927 den beri... Sistemleri 85. Yılımızı Kutluyoruz! 1927 yılında Eskişehir'de temelleri atılan,günümüzde

Detaylı

Gentaş Ürünleriyle G-Synchroflex Röportaj En İyi Stand Tasarımı Ödülü Gentaş Grup Standının Oldu

Gentaş Ürünleriyle G-Synchroflex Röportaj En İyi Stand Tasarımı Ödülü Gentaş Grup Standının Oldu Ücretsizdir 2015 Yıl: 3 Sayı: 11 ÖzelİstekAntalyaYeditepeKolejiKonyaaltıve ManavgatKampüslerininİçMekânları Gentaş Ürünleriyle Donatıldı Yıldız Ürün G-Synchroflex Röportaj Gülden Sener, İç Mimar 38. Yapı

Detaylı

Görsel Yönetmen Türkel Hocaoğlu turkel_hocaoglu@hotmail.com. Yazı İşleri Ece Yarkataş ece.yarkatas@turizmyatirimdergisi.com.tr

Görsel Yönetmen Türkel Hocaoğlu turkel_hocaoglu@hotmail.com. Yazı İşleri Ece Yarkataş ece.yarkatas@turizmyatirimdergisi.com.tr İÇİNDEKİLER 08 10 Sunuş...4 Hotel Profili... 6-7 Yatırımcı Röportaj... 8-9 Genel Müdür Röportaj...10-11 Piramit Mimarlık...12 Ahşap Ürün San. A.Ş...14 Mht Elektronik Tasarım ve Tic. A.Ş...16 Yaptes...18

Detaylı

Firma Perspektifi. Company Perspective

Firma Perspektifi. Company Perspective Firma Perspektifi 1997 yılında mimarlık hizmetleri amacıyla kurulan ve TRIMline markası altında modüler bölme duvar sistemleri üretimine odaklanan şirket, ürün geliştirme, tasarım, üretim ve montaj ile

Detaylı

BÖLME DUVAR S STEMLERİ

BÖLME DUVAR S STEMLERİ BÖLME DUVAR S STEMLERİ DİVERSA DİVERSA FLUSH S NOVA VETRONA MBD kapadokya tekstil / İZMİR 02 1989 dan beri Türk Yap Sektörü ne modern mimarinin gereklilikleri olan malzeme ve uygulama yöntemlerini sunan

Detaylı

Gentaş HPL. Yıldız Ürün 10. Gentaş Ürünleri Yurt İçi ve Yurt Dışı Fuarlarında İlgiyle Karşılanıyor. LevhalarıKullanıldı TURKEYBUILD 38.

Gentaş HPL. Yıldız Ürün 10. Gentaş Ürünleri Yurt İçi ve Yurt Dışı Fuarlarında İlgiyle Karşılanıyor. LevhalarıKullanıldı TURKEYBUILD 38. Ücretsizdir 2015 Yıl: 3 Sayı: 10 10. SAYI TMOAfyonAlkaloidleriFabrikasıTemizOdaProjesinde Gentaş HPL LevhalarıKullanıldı Yıldız Ürün G-Bio. Röportaj lç Mimar H.Duygu Oral Sanset İnşaat 38. YAPI FUARI TURKEYBUILD

Detaylı

RAMADA PLAZA İZMİT'İN PROJE ORTAKLARI

RAMADA PLAZA İZMİT'İN PROJE ORTAKLARI RAMADA PLAZA.. IZMIT Kocaeli nde uluslararası bir marka... RAMADA PLAZA İZMİT'İN PROJE ORTAKLARI Bosch Termoteknik Burkas - Truva Kasa Can Spor CDF Reklam Çekin Üniforma Dryking Galeri Kristal Kale Seramik

Detaylı

Çalışma var! Faaliyet Raporu 2009

Çalışma var! Faaliyet Raporu 2009 Çalışma var! Faaliyet Raporu 2009 20 Kurum Profili ve Ortaklık Yapısı 22 Vizyon, Misyon ve Kurumsal Değerler 24 Dünyada ve Türkiye de İnşaat Sektörü 30 Kısaca Bilkent Holding 34 Kısaca Tepe İnşaat 40

Detaylı

Lamipan. Azura Park a. G-Com. spoga gafa. G-Ext li Dokunuş. Gurur Gecesi. Renk Yelpazesi. Bayilerle Söyleşi. Hanex Ürün Broşürü

Lamipan. Azura Park a. G-Com. spoga gafa. G-Ext li Dokunuş. Gurur Gecesi. Renk Yelpazesi. Bayilerle Söyleşi. Hanex Ürün Broşürü Ücretsizdir Üç Ayda Bir Yayımlanmaktadır Temmuz - Eylül 2012 Yıl: 1 Sayı: 2 Azura Park a G-Ext li Dokunuş İhracatın Yıldızlarının Gurur Gecesi Yıldız Ürün Lamipan spoga gafa 2012 2-4 Eylül 2012 Türkiye

Detaylı

ADO-CRP İÇİNDEK İLER ROTO VEKA KALE YEM 14 Egebeta Genel Müdürü Gafur Alişer 18 Yıllık Tecrübemizi Sizlerle Paylaşıyoruz Egebeta Genel Müdürü Gafur Alişer, kendisiyle gerçekleştirdiğimiz söyleşimizde

Detaylı

2011 FAALİYET RAPORU TEPE İNŞAAT 2011 FAALİYET RAPORU

2011 FAALİYET RAPORU TEPE İNŞAAT 2011 FAALİYET RAPORU 2011 FAALİYET RAPORU içindekiler SUNUŞ 2 2011 in Başlıca Gelişmeleri 6 Kısaca Tepe İnşaat 6 Ortaklık Yapısı 8 Vizyon, Misyon ve Kurumsal Değerler 10 Başlıca Finansal Göstergeler 14 Bağlı Şirketler ve İştirakler

Detaylı

Büyük keşifler tecrübe ve bilgi ile hayat bulur...

Büyük keşifler tecrübe ve bilgi ile hayat bulur... Büyük keşifler tecrübe ve bilgi ile hayat bulur... İçindekiler Başkan ın Mesajı Akfa Holding Hakkında Vizyon ve Misyon Kilometre Taşları Yurtdışı Ofisler & Hedef Pazarlar 7 9 10 11 12 Bilgi Grubu 14 Akfa

Detaylı

www.senkronguvenlik.com.tr

www.senkronguvenlik.com.tr www.senkronguvenlik.com.tr Kusursuz hizmet eşsiz çözümler! Sizlere en iyi çözüm ve hizmetleri sunmak için uluslararası çözüm ortaklarımızla gücümüze güç katıyoruz. Daha fazla seçenek ve yeni teknoloji

Detaylı